world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Hátsó terasz és kert

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hátsó terasz és kert Hátsó terasz és kert EmptyHétf. Júl. 29, 2013 11:32 am


Zachary + Arielle


Húgom mondatait hallgatva, üveges tekintettel magam elé bámulok, s az elmúlt éveken kezdek merengeni. Valóban nagyon sok időt elvett az életemből az, hogy bosszút álljak, azon a vámpíron, aki megölte a családomat. Nagyon sok kapcsolatomat, csak azért alakítottam ki, hogy fel tudjam őket használni néhány tervemhez, nem igazán foglalkozva vele, hogy nincs rá esély, hogy túlélik azt a tervet. Voltak emberek, akikkel nem, ezért alakítottam ki szorosabb kapcsolatot, de hozzájuk pedig nem akartam nagyon kötődni, hogy könnyebb legyen elengedni őket -, mert egyszer mindenkit muszáj elengedni.
- Tudod... hatalmas törés volt az életemben az, hogy elveszítettelek titeket. - kezdek egy válaszba elhalkuló  hangon, szemeimet lesütve. Még nem igazán beszéltem erről senkivel. - Egy falat emeltem magam köré, amit összesen egy vagy két személy tudott ledönteni, de velük sem olyan volt a kapcsolatom, mint az elvárható lenne. - akkor ezeket a dolgokat nem igazán vettem észre. Senkivel sem foglalkoztam, csak azzal, hogy a tervemet véghezvihessem. Felületes kapcsolataim lettek, vagy nem is voltak. Nagyon sokat utaztam, így nem is nagyon volt időm ezekre. Bár ez egy nagyon rossz kifogás, mert mindenki arra szán időt, amire szeretne. De én nem is akartam ezzel foglalkozni, nem akartam egy városban sokáig maradni. Persze itt Mystic Falls-ban ez megváltozott, itt érzem azt, hogy egy teljesen új életet tudok kezdeni..
- Biztos nem felejtetted el, de ha igen, akkor az nagyon vicces lesz. - mosolygok Arielle felé. - Hát, már nagyon rég voltam a tónál, legutóbb akkor, mikor gyerekek volt. Valóban jó lenne, ha oda mennénk. - lelkesedem be én is a húgom ötletétől. Kiskorunk óta nem volt alkalmam a tóhoz menni, mikor ide visszajöttem se jutott eszembe, hogy meglátogassam azokat a helyeket, amiket még a családdal rendszeresen meglátogattunk. Nem igazán lett volna hozzá erőm...
- Mivel van néhány elintéznivalóm a városban, így holnap szívesen beviszlek, aztán oda mész ahová szeretnél. - vágom rá hirtelen. Azt gondolom, hogy kell neki egy kis vásárlós nap, ezt kiskorában is imádta, szerintem ezzel el lesz egy teljes napig, így pedig még ismerkedni is tud.
- Az is megoldható, akkor szerintem a következő hetet áldozzuk az ilyen dolgokra, tudja meg a világ, hogy ismét itt vagy. - vigyorgok a lány felé. - De azt gondolom, hogy most jobb lenne ledőlni, hosszú volt ez a nap.. - miközben ez a mondat elhagyja a számat felfelé nézek, ezzel is a fenti szeretteimre gondolva.


Δ 386 Δ Force of Nature Δ Részemről vége, szerintem ezt már nem kell tovább húzni. Köszönöm a játékot, sistah Very Happy Δ
Vissza az elejére Go down



Riley Matthews
welcome to my world
Riley Matthews

► Residence :
•• new orleans
► Age :
34
► Total posts :
313

FIRE MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Hátsó terasz és kert Hátsó terasz és kert EmptyVas. Júl. 28, 2013 9:59 pm

I want you to be happy, brother


Megvárom, hogy betakargasson bennünket, mielőtt válaszolnék az ötletére. El is mosolyodom közben. Annyira törődő. Látom a tekintetében a féltést, a gondoskodást, hogy óvna mindentől. Jól esik. Jó itt lenni. Jó vele lenni. Jó embernek lenni. Eligazgatom magamon a takarót, és amikor kényelmesen elhelyezkedünk, Zach felé fordulok újra.
- Valamit azért észrevettem… - jegyzem meg csendesen. – Ez a kedves odafigyelés… - bökök a pléd felé, amit ránk terített, jelzésképpen. – Nem nagyon láttam az elmúlt évek során, hogy valakivel ugyanígy törődtél volna. – Hangomban némi szomorúsággal nézek a bátyám szemébe.
- Nem láttam, hogy bárki igazán közel került volna a szívedhez. – Talán a gyermeki ártatlanságom mondatja ki velem ilyen őszintén ezt az észrevételemet. De ki mástól hallhatná ezt az aprócska, féltő vádat, ha nem tőlem? Néha úgy tűnt odaátról, hogy kerül minden kötődést. Nem is tudom… Mintha a bosszún, a visszahozásomon, és az ilyen-olyan kisebb tervein kívül nem sok minden érdekelné. Nem foglalkozna igazán saját magával. Én csak… én csak szeretném őt boldognak látni. Bár ki vagyok én, hogy ilyesmivel kapcsolatban ítélkezzek felette? Lehet, az élet sokkal nehezebb, mint emlékeztem. Lehet felnőttként még nehezebb boldogulni.
- Visszatérve az ötletedhez: imádnám. Az úszás azok közé tartozik, amelyek odaátról a legjobban hiányoztak. Főleg ha együtt lehetek veled. Remélem, nem felejtettem el teljesen, hogyan kell. – Szerencsére az idő is alkalmasnak tűnik ehhez. – Ugye a tóhoz megyünk? Annyira szerettem a mólóról ugrálni. – Már kezdek teljesen belelkesülni az ötlettől, aztán eszembe jut egy aprócska, elkedvetlenítő tényező.
- Zach… nekem még bikinim sincs. Meg úgy… semmim – teszem hozzá eltűnődve. Nem mintha nem lennének kényelmesek a bátyám pólói. Alvásra ma éjszaka nagyon is jó lesz. De emberek közé menni aligha. Nem tudom, nagy kérés lenne-e tőlem, ha megkérném, hogy vigyen el vásárolni.
- Azt hiszem, szeretnék majd beiratkozni a gimnáziumba is. Nehéz lesz felzárkóznom végzősként, de nagyon szeretném… - Még ki kell találnom, mit is akarok kezdeni az újonnan visszakapott életemmel. Szerintem suliba járni jó kiindulás ehhez. Aztán majd meglátjuk a többit.



•• Words: 322 •• Music: These •• Note:  -••

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hátsó terasz és kert Hátsó terasz és kert EmptyCsüt. Júl. 25, 2013 1:10 am


Arielle N. Rhys & Zachary Rhys


F
urcsa volt hallani, ahogy válaszolt a kérdésemre. Féltem a választól, féltem, hogy minden olyan tettemet láttam, amit nem szeretnék, hogy tudjon. Nem minden tettemre vagyok büszke, de egyiket sem tagadhatom le, mert azt is én tettem, még akkor is, ha hibáztam. Az pedig egy másik dolog, hogy a húgod olyan szituációkban is láthatott, amit nem igazán rá tartozik, ahogy ő is mondta, ciki lett volna...
- Hatalmas célnak tekintettem az életemben, hogy visszahozzalak, így természetesen nekem sem szabadott felednem, hogy te mellettem vagy - mondom halkabb hangon, mikor fejét vállamra hajtja. Kicsit furcsa ez a helyzet számomra még, mivel szinte egész életemben nem volt mellettem senki, így csak nagyon kevés embert tudtam szeretni, most pedig itt egy lány, aki nem mellesleg a testvérem, és most újra meg kell tanulnom ezt a dolgot.

- Uhm - fura kérdés volt, de természetesen meg tudom érteni a félelmeit, szokatlan lehet neki ez az új helyzet, amit nem könnyű kezelni - ez nem kérdés, bármiben segítek - válaszolok neki, miközben egy apró mosoly ül az arcomra.
- Holnap el is kezdjük, élünk egy kicsit - már rám is rám fér a kikapcsolódás, hosszú idő óta nem csináltam semmit, vagyis csináltam, de már rég szórakoztam egy hatalmasat. Valami olyan dologra gondoltam, ami igazából ki is kapcsol. - Elmehetnénk úszni, azt úgyis imádtuk kiskorunkban - súgom Arielle-nek, nagy mosollyal az arcomon. Régen nagyon sokat úsztunk együtt, általában versenyeztünk, hogy ki a gyorsabb. Igazából már nem emlékszem, hogy melyikünk volt a jobb, de azt biztosan állíthatom, hogy nagyon jól szórakoztunk. Amit pedig kiskorodban élveztél, azt idősebben jobban fogod, ezt sokan nem tudják, azonban így van. El tudsz felejteni minden gondot, és egy kicsit újra gyerek lenni. A legnagyobb dolog ebben a világban, ennél többet szerintem senki sem kívánhat, nincs értelme.
Elég hűvös van ma este, nem igazán szeretném, ha bármelyikünk is megbetegedne, így egy pléddel tekerem be magunkat, ami tökéletes meleget ad.
Vissza az elejére Go down



Riley Matthews
welcome to my world
Riley Matthews

► Residence :
•• new orleans
► Age :
34
► Total posts :
313

FIRE MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Hátsó terasz és kert Hátsó terasz és kert EmptyHétf. Júl. 08, 2013 5:12 pm

would you help me... live?


Zach annyira különös… áhítattal átitatott tekintettel néz rám. Jól esik, és eltölt a szeretet, mégis… nem tudom, mennyire érdemlem ezt meg. Örülök, hogy itt vagyok, hogy vele vagyok, hogy végre újra élhetek, és ezért nagyon hálás is vagyok neki. De… ahh… nem tudom megmagyarázni. Csak itt van bennem ez a nagy adag félsz. Hogy fogok boldogulni? Hogy fogom újra megszokni az élők között? Túl sok időt töltöttem távol. A túlvilágot pedig csak egy láthatatlan fátyol választja el a valóságtól, mintha itt lennénk az élőkkel, de mégsem. Senki nem hall, senki nem lát, nincs kihez szólni, nem tudunk senkit megérinteni. Ettől pedig minden annyira üres lesz. És félelmetesen magányos… örök. Végtelen. Egyhangú. Az egyetlen dolog, ami érzékelteti az idő múlását, hogy csatlakozunk a szeretteinkhez, hogy a magunk módján igyekszünk a gondjukat viselni, vigyázni rájuk. Azt hiszem, csak ez segített megtartani a józan eszemet. És a remény, hogy egyszer visszatérhetek. Tíz év ábrándozása vált valóra. És most nem tudom, mihez fogok kezdeni. Mint amikor nagyon várunk valamit, egy nyaralást, egy szülinapot, valaki érkezését. De amikor elmúlnak a nagy pillanatok, nem marad más, csak az emlékek, és az üresség a nagy várakozás helyén. Mivel fogom kitölteni ezt az űrt? Az új életemet? Mélyet sóhajtok, aztán a bátyámra tekintek, aki épp visszalép a szobába. Egyik kezében egy hatalmas pohár víz van, a másikban ruhákat hoz nekem. Milyen kellemes érzés, amikor van, aki gondoskodjon rólam!
- Uhm, köszi – veszem el a poharat, ami inkább nevezhető sörös korsónak. Nem tudom megállni, halkan elnevetem magam. – Látom, nem sajnálod tőlem a vizet – vigyorgok, aztán csak sikerül majdnem teljesen kiürítenem. Oké, elismerem, tényleg nagyon szomjas voltam. Így legalább nem kellett kettőt fordulnia. Már belebújok egy pólóba, mire felteszi nekem a különös kérdést. Jó, valójában nem a kérdés a különös, inkább a helyzet. Neki is és nekem is furcsa lesz erről beszélni. Előbb teljesen felöltözöm, aztán magam alá húzom a lábaimat a kanapén, és csak miután kényelmesen elhelyezkedtem, akkor fordulok teljesen Zach felé.
- Nem voltam árnyékként állandóan a nyomodban. Az olyan… ciki lett volna, tudod. Mármint… meg akartam hagyni neked a saját szférát, magánéletet. Még a túlvilág egyhangúságában is zavarba ejtő lett volna folyton rajtad csüngeni. De igen. Sok időt töltöttem melletted. Te voltál a reményem. Az egyetlen dolog, amibe kapaszkodhattam, ami az élethez kötött, és ezt nem akartam feladni – magyarázom, és a végére halványan elmosolyodom. Kicsit közelebb kúszom hozzá, őt is oda huzigálva magam mellé, és a vállára hajtom a fejemet.
- Plusz te is tettél róla, hogy melletted akarjak lenni. Látva a megtörhetetlen kitartásodat, hogy visszahozz engem. Ez sokat jelentett – súgom, és kicsivel szélesebb lesz a mosoly, ahogy visszaemlékezem.
- Ugye… ugye segítesz majd… élni? – olyan bután, sőt, szerencsétlenül hangzik a kérdés. Jól tudom. De kikívánkozott, mert tele vagyok apró kis félelmekkel, és nincs más, akihez fordulhatnék.



•• Words: 460 •• Music: These •• Note:  -••

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hátsó terasz és kert Hátsó terasz és kert EmptyCsüt. Jún. 27, 2013 11:46 pm


Arielle N. Rhys & Zachary Rhys


A
z ölelésünk hosszú percekig tartott, mintha megállt volna körülöttünk az idő. Csak mi vagyunk és más semmi. Más nem is számít. Szokták mondani, hogy a pillanatnak kell élni, hát mi most azt tesszük, nem foglalkozunk semmivel, csak egymással. De ez érthető, végre ismét vagy egy kishúgom, akit mindentől és mindenkitől meg fogok védeni. Nem fogom hagyni, hogy ismét bármi baj történjen vele.
Gondolataimat Arielle érdes hangja szakítja meg, ami egyszerűen gyönyörű. Pontosan illik hozzá, emlékeimben még a gyermeki hangja cikázott, most pedig mintha egy teljesen új embert látnék és hallanék.
- Együtt csináltuk meg, - mosolygok a húgomra - ez nem csak az én érdemem. - fejezem be a mondatot, de még mindig nem tudom a lányról szemeimet levenni. Nem gondoltam volna néhány nappal ezelőtt, hogy itt fog ülni előttem, de itt van, ez pedig csodálatos.

Az idilli hangulatot megtöri mondata, de természetesen nem zavar, kötelességemnek érzem, hogy ugorjak szavára. Nekem ő most egy hímes tojás, minden kívánságát lesni fogom. Igaz lehet túlzásba viszem, de nem érdekel. - Várj egy pillanatot! - válaszoltam neki, miközben a szobám felé vettem az irányt, mivel hoztam Arielle-nek néhány ruhát, amit fel tud venni.
Mielőtt visszamennék hozzá elmegyek a fürdőszobába vízért. Van néhány nagyobb méretű pohár a fürdőszobai szekrényben, ami szerintem pont jó lesz, mert úgy vettem ki a szavaiból, hogy nagyon szomjas. Így nem lesz fura, hogy ilyen nagy méretű pohárral megyek vissza.
- Hoztam néhány ruhát, valamint itt egy nagy pohár víz. - mondom neki, miközben a poharat a ezébe nyújtom, a kezemben lévő ruhákat pedig az ágyra helyezem le. - Tudom, hogy fura kérdés, - kezdek bele lassan, elhalkuló hangon - de végig itt voltál velem. Mindent láttál? - kérdezem meg, nem igazán magabiztos hangon. Nem tudom, hogy mit fog gondolni a kérdés után, de nem mindig éreztem a jelenlétét. Vagyis azóta nem, amióta itt vagyok Mystic Falls-ban. Előtte sem mindig voltam biztos benne, hogy mellettem van. De voltak pillanatok, amikor egyszerűen biztos voltam benne, hogy figyel, hogy mellettem volt és nagyon sok dologban segített. Nagyon sok dolgot az ő segítségével tudtam átvészelni. Furán hangzik, de nélküle lehet már itt sem lennék, mert én sem voltam mindig olyan erős, mint amilyennek az emberek láttak. Sokszor össze voltam belül törve, de azt sosem mutattam. Nem szabad, hogy valaki egy kis gyengeséget is észrevegyen. Nem szabad!
Vissza az elejére Go down



Riley Matthews
welcome to my world
Riley Matthews

► Residence :
•• new orleans
► Age :
34
► Total posts :
313

FIRE MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Hátsó terasz és kert Hátsó terasz és kert EmptyVas. Jún. 16, 2013 1:29 am

we did it, brother


Megint csak ez a csendesség és nyugalom. Nyomasztó. Nem értem. Nem sikerült volna? Pedig úgy tűnt. Annyira akartam. Annyira reméltem. Ez volt az egyetlen reményem. Talán Zach ki tud találni valami jobbat. Talán… Nem akarok itt ragadni. Itt, a végtelen semmiben. Most még hátborzongatóbbnak tűnik, mint egyébként. Mintha még inkább egyedül lennék. Szeretnék a bátyámmal lenni, újra ölelni őt, újra beszélni vele. Nem csak éreztetni és sugallni, ahogy az elmúlt években próbáltam kommunikálni vele. Bárcsak megtörténne! Már olyan közel voltunk. Éreztem. Kezét az ujjaim alatt…
A nyomasztó, mély álom lassan távolodik, és bár az érzések és gondolatok maradnak, de lassan halványulnak, ahogy érzékeim rákapcsolódnak a valóságra. Hangokat hallok, léptek zajait. Vízcsobogást. Illatokat érzek. A nyári esőre emlékeztet. Mély levegőt veszek, és ahogy a tüdőm megtelik a szoba ismeretlenül is ismerős levegőjével, kezd tudatosulni mellem, hogy tényleg megtörtént. Nem csak egy képzelgés volt, egy reménytelen próbálkozás. Megcsináltuk. Itt vagyok. Élek. Újra én vagyok. Nedvességet érzek a szemeim sarkában, ahogy lassan kinyitom őket, és nagyokat pislogva körülhordozom a tekintetemet a helyiségen. A szobán, ami pontosan ismerek már, hisz nem először járok itt. De most először eleven énemben, most először érezhetem magam a részének… bármily nevetségesen hangzik is ez. Ám a buta szoba nagyon hamar jelentőségét veszíti a szememben, amikor pillantásom megállapodik a bátyám arcán. Látom a szemeiben ülő végtelen szeretetet, a könnyei nyomát… Elmosolyodom, és a következő pillanatban már a karjaiban találom magam. Nehéz most megszólalni. Fogalmam sincs, mit mondhatnék, mi lenne a legértelmesebb üdvözlés. De feleslegesek is a szavak, hisz ebben az ölelésben minden benne van, amit mondani akarhatnánk egymásnak. Túl rég óta készültünk erre, és most szinte hihetetlen, hogy megtörtént. Hogy valósággá vált az, amiről több mint egy évtizedig csak álmodni mertünk.
-   Sikerült, Zach – suttogom megtalálva a hangomat. Milyen különös. Most jövök rá, hogy még sosem hallottam magam felnőttként. Jó, mondjuk örülök, hogy nem egy kislány hangján beszélek. – Alig tudom elhinni. Köszönöm, bátyám – motyogom, és nehezen tudom kiengedni őt az ölelésemből, de lassan mégis elhúzódom kicsit. – Khm… Zach… azt hiszem… azt hiszem, szomjas vagyok… - Te jó ég, de rég éreztem már ezt a szúró kaparást a torkomban. Nem akartam ilyen gyorsan megtörni a meghitt pillanatot, de attól tartok, most meg tudnék inni egy vödör vizet is, azt hiszem. Az már csak mellékes, hogy valami ruhára is szükségem lesz.



•• Words: 380 •• Music: Carry On •• Note:  -••

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hátsó terasz és kert Hátsó terasz és kert EmptyHétf. Jún. 03, 2013 7:54 pm


Arielle N. Rhys & Zachary Rhys


S
ikerült. Sikerült a varázslat, amire már hosszú évek sora óta készülök. Együtt hoztuk össze, Arielle is segített.
Sosem értettem mikor testen kívüli élményről beszélt valaki - ami fura, mert varázsló vagyok -, de most megértettem. Szinte kívülről láttam magunkat. Láttam, ahogy próbálkoztam, belefektettem az összes erőmet, abba a dologba, amit már kisgyermek korom óta szeretnék.
Előttem fekszik. Itt van, nem úgy, mint egy szellem, hanem úgy, mint egy igazi, húsvér ember. Eszméletlenül hever előttem, testét csak haja takarja, de ez most kicsit sem kínos.
Szeretném, ha ez a pillanat sosem érne véget, még mindig nem tudom, nem merem elhinni, hogy a húgom, az én húgom itt van. Nem bírom levenni róla a szemem, nem akarom.
Testemet a melegség járja át, a szeretet, arcomon pedig egy minden rosszat elűző mosoly fedezhető fel. Már nagyon rég mosolyogtam belülről, nem is emlékszem, hogy mikor volt, annyira régen történt. Majd szemeimből lassan, aztán árvízként zúdultak a földre a könnyek. Olyan érzelmeket hozott elő belőlem ez az este, amit az évek, a szívem legmélyebb sarkába dugtak el. Csak nagyon kivételes személyek láthatták, hogy van egy ilyen oldalam is.

- Örülök, hogy itt vagy, Arielle N. Rhys. - súgom a fülébe, s gyengéden ölembe emelem őt. Nem szeretném, ha bármi baja esne, ezért jobb, ha beviszem a házba, ahol meleg van. Az ágyra helyezem le, majd gyorsan egy takaróért megyek, amivel be is takarom, úgy bánok vele, mint egy hímes tojással, de szerintem ez érthető. Míg ő az ágyon fekszik addig elmegyek a mosdóba és hozok egy vizes rongyot a homlokára.
Percekig csak nézem, szinte mozdulatlanul, még mindig fülig érő mosollyal - ha látná lehet, hogy már idegesítené, legalábbis engem biztos. El sem tudom képzelni, hogy mennyire idiótának nézhetek ki. Egy bolond, aki egy helyre bámul, nem mozdul, pislogni és levegőt venni is elfelejt néha. Talán így nézhetek ki, de lehet ennél is viccesebb vagyok. Végül is ez most nem számít, nem is értem, hogy juthatott ez eszembe.
Míg én a kinézetemben vesztem el addig Arielle kinyitotta szemét, ekkor hirtelen megfagyott bennem minden. Amit eddig kérdezni szerettem volna tőle kiment a fejemből, egyszerre mindent elfelejtettem. A szavaknak úgysem lenne most értelme, egy ölelés most mindennél többet jelent.
Vissza az elejére Go down



Riley Matthews
welcome to my world
Riley Matthews

► Residence :
•• new orleans
► Age :
34
► Total posts :
313

FIRE MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Hátsó terasz és kert Hátsó terasz és kert EmptyVas. Ápr. 28, 2013 8:01 pm

on way from death


Lassan haladok előre. A semmiben. Nem érzem a testem. És ez nem új dolog. Szeretném előre nyújtani a kezem, tapogatózni, de tudom, hogy nincs előtte semmi, amit megérinthetnék, ami vezetne, ami elmulasztaná ezt az érzést, hogy csak úgy vagyok, lebegek a végtelenségben. Néha jó ez is. Csendes. Nyugodt. Ki hinné, hogy egy szellem is lehet ideges, zaklatott, nem igaz? Pedig lehet. És én mostanában sokat vagyok ilyen, mert érzem, hogy közeledik a nap. A pillanat, amikor elhagyhatom ezt a helyet. Nevezzük túlvilágnak. Általában egyedül vagyok. De vannak itt mások is. Valamiért mégis inkább elkerülöm őket. Tudod, minél többekkel találkozom, olyanokkal, mint én, boszorkányok szellemei, annál inkább úgy érzem, hogy ide tartozom. És nem akarom ezt érezni, mert ez nem igaz. Mert nekem még lesz egy új esélyem, egy második esélyem. Már évekkel ezelőtt megvettem a jegyet, ami visszavihet az élők világába. Megvettem azzal, hogy megkerestem a bátyámat, és éreztettem vele, hogy nekem nem itt a helyem. De jól meg kell választani az alkalmat, amikor ezt a jegyet kihasználom. És Zach az egyetlen, aki segíteni tud nekem ebben. Nem akarok itt ragadni, vissza akarok menni hozzá. Már nem maradt senkije, rajtam kívül, de most én is túl távol vagyok. Mellette voltam, de a láthatatlanság fala rejtett el előle. Ennek így nincs értelme. Szükségem van erre az új esélyre, hogy aztán végre újra a bátyámmal lehessek, és közösen elpusztíthassuk az ellenséget.
Már napok óta érzem, hogy közeledik a pillanat, és csak haladok előre a nagy semmiben. Az energiák sűrűsödnek, és mintha feltöltenék a nem létező testem. Nem hiszem, hogy képes lennék valaha is ennél pontosabban leírni azt, amit érzek. Valami vonz magához. Nem tudnám megmondani, hogy mi felé haladok…
És ekkor a távolból láthatóvá válik előttem Zach alakja, aki ülve kántál, és az erők orkánként kavarognak körülötte. Látom őt, de mintha egy piszkos ablakon keresztül nézném, és olyan pici. De ahogy közeledek, tisztul a kép. Tisztul, én viszont egyre jobba szédülök, émelygek. Nem éreztem ehhez hasonlót, mióta itt vagyok. Úgy érzem, segítenem kell neki, ezért én is kántálni kezdek vele együtt. A kiejtett igék mintha égetnék az ajkaimat, melyeket nem éreztem 13 éve már. De nem hagyom abba. Végre megérkezem én is az udvarra. Letérdelek Zach elé, két kezemet az övéire helyezem, és folytatom a szertartást. Nem tudom, mi történik pontosan, nem látom magam, nem tudom, mi lesz ennek a vége, és egyre rosszabbul érzem magam. Olyan érzések árasztanak el, amilyeneket senkinek sem kívánnék… talán csak az egykori gyilkosomnak. De közben mást is érzek. Szagokat és illatokat például, melyek lassan erősödnek. Érzem a szelet, mely kavarog körülöttünk, és felkapja a hajamat, szinte rángatja. Végül érzem az esőcseppeket is. Hűsítik a forró bőrömet. Azt hiszem, tényleg megtörténik. Megelevenedek. Nincs rajtam ruha, arra nem volt szükség odaát, de most furcsának tűnik, hogy csak a hajam takar el részben. A szédülés fokozódik, a hangom gyengül. Nincs erőm a szavakhoz.
- Zach – suttogom végül, aztán minden elsötétül, és kábultan terülök el a nedves füvön.



•• Words: 488 •• Music: - •• Note:  Elég nagy zagyvaság, de azért remélem, elmegy (:••

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hátsó terasz és kert Hátsó terasz és kert EmptyVas. Ápr. 28, 2013 1:04 am


Arielle Rhys & Zachary Rhys


O
dakint vihar. Óriási esőcseppekben hullott az égből a víz, mindezek mellé hatalmas szélvihar társult. Az utca kihalt, ilyenkor mindenki a háza menekül, elrejtőzve az égi áldás elől. Mert ez az. Sokan nem így vélik, pedig így van. Ilyenkor minden, és mindenki felfrissül. Új energiára kap a természet, hatalmas erők szabadulnak el ilyenkor.
Villám, majd dörgés. Hamarosan az áram is el fog menni. Ez a tökéletes hármas. Ekkor mindent a félelem ural. Érezni, hogy az emberek meg vannak ijedve, nem tudják, hogy mi lesz a következő pillanatban. A legjobb, hogy ilyenkor bármi megtörténhet.
A természetnek senki sem állhat az útjába, azt csinál amit akar.
Az egyik szekrényhez sétáltam, ahol csak egyetlen könyv található. Ez pedig az a bizonyos grimoire. Ezt a nagyimtól kaptam. Kemény fekete kötésű, hasonlóan a régi könyvekhez. A borítójának elején egy háromszög áll, amiben egy monogram van, mégpedig az enyém. Még azelőtt adta át nekem mielőtt Mystic Falls-ba érkeztem volna. Ebben van benne az a varázslat, ami lehetővé teszi, hogy a húgom, Arielle ismét köztünk legyen. Ne csak, mint szellem, hanem teljes élő emberként.
Emlékszem még azokra az időkre, amikor még nem szellemként élt mellettem. Élt, éltünk. Gyerekek voltunk, gondok nélkül. Nem érdekelt minket semmi, csak az, hogy jól érezzük magunkat. Persze a sok jó dolog mellett nagyon sok vita is volt köztünk, nem mindig voltunk jó testvérek. Tettünk olyan dolgokat, amiket nem kellett volna. Persze ezek akkor gyerekcsínyek voltak, de mégsem a vicc kedvéért csináltuk őket. De minket egy hatalmas erő kötött össze, így ezeken a dolgokon is felül tudtunk emelkedni. Nem emberek vagyunk, mi a természet szolgái, segítői. Ez pedig olyan kötelék, amit még csak el sem tudnak képzelni.
Lassan, a régi időkön elmélkedve az ablakhoz sétálok, kis mosollyal az arcomon, kezemben pedig az igés könyvemet szorítva. A fák lombjai jobbra-balra szálltak, a tetőről pedig az esőcseppek koppanása hallatszott le a nappaliba. Szinte már ritmussá olvadtak össze a cseppek. Egyre erősebb volt a vihar, a természet ezzel jelzi, hogy ez az éjszaka lesz a megfelelő. Most minden együtt van, hatalmas erők szabadultak fel.
A házban kialudtak a fények, elment az áram. Ez csak egyet jelent, eljött az idő. Most kell megtennem különben más lehetőségem nem lesz. Az ablakon behúztam a függönyt, s még pár másodpercig csukott szemmel álltam ott. Egy hatalmas levegőt vettem, aztán megfordultam és ugyan olyan lassú léptekkel -, mint ahogyan az ablakhoz is jöttem - elindultam a hátsókert felé, abba a hatalmas égiháborúba. Amint kiléptem az ajtón az eső illata rögtön megérintette az orromat.
Az udvar közepébe léptem, majd felemeltem az égbolt felé a fejemet. A földre ejtettem a grimore-t. Amint meghallottam a könyv koppanását, hogy a földre érkezett én is leültem elé. Kinyitottam, és az első oldalon álló varázslatot kezdtem el mondani. Sorról-sorra hangosabban, egyre jobban fokozva az erőmet, fokozva az ige hatását.
A mellettem lévő fa a hangom fokozásával egyre hatalmasabb szelet adott. Az irományokkal teli füzet lapjai egyszer csak magától elkezdtek jobbra-balra mozogni. Ekkor már nem onnan mondtam az igézetet. Már nincs rá szükségem, mert már minden itt van a fejemben.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Hátsó terasz és kert Hátsó terasz és kert EmptySzomb. Ápr. 07, 2012 12:38 pm

Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Hátsó terasz és kert Hátsó terasz és kert Empty

Vissza az elejére Go down

Hátsó terasz és kert

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Terasz és kert
» Terasz és kert
» Hátsó boxok
» Kert
» Kert

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Lakónegyed :: Zachary háza-