world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Társalgó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Társalgó EmptySzer. Jan. 13, 2016 2:21 am

Alexander & Scarlett
[You must be registered and logged in to see this image.]


Nem tetszik az ötlete, hogy eddzek vele. Ki van zárva. Hülyeségnek hangzik, elképzelni pedig még furcsább. Pláne megélni a helyzetet. A vámpír, aki anno „levadászta” a húgomat, a vámpír, akit olyannyira meg akartam ölni, aki miatt annyira megszállott lettem a vadászat terén, hogy észre sem vettem, hogy az állítólagos „szerelmem” maga a vámpír, most oktatni akar. Engem. Ennél abszurdabb szituációt akarva sem tudnék elképzelni. Makacs vagyok, ragaszkodok ahhoz, amit egyszer a fejembe veszek, esetleg nagyon jó érveléssel lehet meggyőzni az ellenkezőjéről. Alex-nek eddig még nem sikerült semmi olyat felhoznia, amiért belemennék abba, hogy vele gyakoroljak.
Válaszolni sincs időm egy szavas kérdésére, mire vámpír létéből kifolyó előnyét, gyorsaságát kihasználva mögöttem terem. Övön aluli pont egy ilyen pillanatot kihasználni, amikor tudja, hogy teljesen védtelen vagyok. Az esetek nagy részében, ha vérszívóval találom magam szemben, mindig fel vagyok fegyverkezve, ráadásul számítok rámadásra. De nem most, amikor az lenne a cél elviekben, hogy ismét megpróbáljam beléfektetni a bizalmamat, amit már egyszer eljátszott.
Fejemet egy laza mozdulattal oldalra hajtja, azt is olyan gyorsasággal, hogy szinte észre sem veszem magát a mozdulatot, csupán azt, hogy ferdén látom az elém terülő világot. Hirtelen gyorsabban kezd dobogni a szívem, pulzusom felszökik, ahogy az adrenalin felszabadul. Veszek egy mély lélegzetet. Finom, puha csók ékrezik nyakamra, mire akarva, akaratlanul lehunyom szemeimet egy pillanatra. Jól esik. A csókja. A közelsége, minden. Ujjai vonalában karom libabőrös lesz, ami egészen felfut a nyakamig. Beleborzongok az érzésbe.  Erősen kifújom a mélyen beszívott levegőt, amikor ismét próbál győzködni. Ő is legalább olyan makacs, mint én, viszont valamelyikünknek engednie kell. Nem akarok én lenni az a valaki. Hacsak...
- Rendben – bököm ki végül halkan, majd szembe fordulok vele. – De van egy feltételem – jelentem ki határozottan. Komolyan gondolom a feltételemet és ha ismer, láthatja is rajtam, hogy most tényleg nem viccelek. – Őszinte leszel – azt hiszem, ez nem olyan nagy kérés, de számomra fontos. Ha azt akarja, hogy bízzak benne, pluszba még belemenjek ebbe az edzéses kis agymenésébe, akkor ezt az egy feltételt el kell fogadnia. Ennyivel tartozik nekem.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Δ Alex <3 Δ zeneszám Δ szószám

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down



Olivia G. Westfield
welcome to my world
Olivia G. Westfield

► Residence :
✖ new orleans
► Age :
314
► Total posts :
266

BLOODTHIRSTY HERETIC ☄


TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Társalgó EmptySzomb. Aug. 15, 2015 12:18 pm


[You must be registered and logged in to see this image.]
Egy igazi hangulatember voltam. Pár másodperc alatt képes vagyok teljesen kifordulni önmagamból. Ez az úgymond hibám már egészen fiatal, emberi koromból ered. Hamar dühbe gurultam, olyankor szó szerint ellep az a bizonyos vörös köd, elborítja az elmémet, elfojtja a józan gondolkodásomat, s onnan már nincs visszaút. Nagy nehezen tudok csak lecsillapodni. Egyedül Scarlett képes engem lenyugtatni, a puszta jelenléte már gyógyító hatással van rám, de az elmúlt években, míg távol volt, egyedül egy valami tudott engem visszahozni. A gyilkolás. Számomra olyan, mint egy kellemes hobbi, amit előszeretettel űztem. Hetekbe tart míg kiszemelem az adott áldozatot, megfigyelem minden egyes szokását, megnézem, hogy hol szereti megvenni a reggeli kávéját, hol dolgozik.. Aztán lecsapok rá, majd brutális körülmények közt végzek az életével az erre fenntartott szobában lent a pincében. Oda senki se teheti be a lábát, csak az áldozatom és én. Természetesen Maria is, hisz ki más mosná fel a földre tapadt vért? Kizárt dolog, hogy Scarlett betévedjen oda, azok után soha az égvilágon nem bocsátana meg. Meg is érteném, hisz ki akarna egy szörnyeteget szeretni? Egy szörnyeteg voltam.. tisztában voltam vele, de egyszerűen nem tudtam leszokni róla. A hajsza.. A gyilkolás. Mindezekre szükségem volt. Megannyiszor próbálkoztam már felhagyni vele, de kizárt dolog, képtelen vagyok megszabadulni a kísértő érzéssel. Olyan, mint egy embernek a cigaretta, vagy a drog. Nekem ez a szenvedélyem.
Annyira belemerültem a gondolataimba, hogy kérdését észre se vettem, csak bámultam magam elé, mint aki el lenne valamivel foglalva. Néha olyan, mintha kikapcsolódna az agyam, és mostanság ez egyre többször fordult elő velem.
Számítottam rá, hogy nem fog tetszeni az ötletem. De ha egyszer egy olyan őrült alakkal fut össze, mint én, akkor igen is küzdenie kell ellene. Gondolom nem szívesen örülne egy testőrnek, aki mindig mellette lenne, s vigyázna rá, amikor nekem dolgom van. Makacs egy nő. És pont ez a tulajdonsága fogott meg leginkább annak idején.
- Tényleg? - néztem rá kérdőn, majd egy szemvillanás alatt mögötte teremtem, és oldalra hajtottam a fejét. - Nézd milyen könnyen ide férkőztem.. - suttogtam a fülébe, s lehajoltam a nyakához. Egy finom csókot leheletem rá, közben ujjaimat végighúztam karján. - Csak pár óráról beszélek, semmi többről. Hadd lássalak akció közben, legalább megnyugodnék. Féltelek Scarlett, nem akarlak elveszteni - suttogtam még mindig a fülébe, és még nem sétáltam elé. Még nem.




to; scarlett

Scalexander <3 || [You must be registered and logged in to see this link.]|| xxx

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Társalgó EmptySzomb. Aug. 08, 2015 3:20 am

Alexander & Scarlett
[You must be registered and logged in to see this image.]

Egy darabig csak elveszek azokban a kék szemeiben, amik már annyi fájdalmat, csalódást okoztak az évek során. Naiv voltam és nem vettem észre, amit a szemem előtt csinált. Őszintének tűnt. Nem érdekelt, hogy vámpír, hogy őrültség lehet, amit csinálok. Beleszerettem ahelyett, hogy vadásztam volna rá. Az orromnál fogva vezetett. Aztán jött a nagy pofára esés. Mi van, ha most is ez lesz? Mi van, ha ugyanazt csinálja, amit régebben is. Mi van, ha megint csalódni fogok. Ugyanezt előadja, áthív megbeszélni a dolgokat arra számítva, hogy beadom neki a derekam megint? Nem, akkor már nem leszek ilyen hülye. Adtam neki most egy második esélyt, egy utolsó lehetőséget. Több nem lesz. Harmadik esély nincs. Egy másodikat mindenki megérdemel, de többet nem. Ha ezúttal is a bizalamba férkőzik, aztán csalódnom kell benne, szó nélkül fordítok neki hátat és hagyom ott. Kicsit tartok tőle, hogy ez lesz. A történelem simán képes megismételni önmagát. Nem kéne ilyenekkel foglalkoznom, csak a mostani pillanattal kellene törődnöm. De félek a csalódástól. Sokszor volt benne részem, sokan okoztak fájdalmat. Most pedig pont azzal a személlyel állok szemben, akibe valaha a legnagyobb bizalmat fektettem és éppen ugyanerre készülök megint. Hazudhat, átverhet, becsaphat. De akkor már nem fogok megbocsátani. Nem kéne egyből rosszat feltételeznem. Legalább a bizalom apró jelét kéne mutatnom felé. Talán most igazat mond. Talán tényleg akarja ezt a dolgot, nem pedig csak ki akar használni.
Veszek egy mély levegőt és elhessegetem a korábbi negatív gondolataimat. Vele akarok lenni. Nem érdekel, mit gondolnak vagy mondanak mások. Amíg nem látok gyanús jeleket, addig kételkedni sem fogok benne. Nem tudom, mikoe fogok teljesen megnyílni előtte, vagy hogy sikerülni fog-e egyáltalán, de meg kell próbálnom. Kettőn áll a vásár, nem csak neki kell igyekeznie.
Lehunyom a szemeim, mikor finom, puha csókot ad a homlokomra. Ismét kellemes melegség járja át a testem. Hiányzott az érintése, a közelsége, hogy ilyen meghitt helyzetben legyünk.
- Ó, valóban? - nézek rá felvont szemöldökkel. - És miből sejtette ezt, Mr. Cromwell? - kérdezem egy apró mosollyal. Számíthattam volna rá, hogy hamarosan valami egoista megjegyzést fog tenni. Az egója olyan magas, hogy akár ejtőernyővel is le lehetne ugorni róla. Csodálkozom, amiért eddig kibírta.  
Nem értem a hirtelen távolságtartást. Értetlenül nézek rá és értetlenül hallgatom, amit mond. Teljesen összezavar. Mire akar ezzel kilyukadni? Mikor befejezi a mondandóját, elkerekedett szemekkel nézek rá. Szóra nyitnám a számat, de nem tudok mit mondani. Ez valami vicc, amin nevetnem kéne? Hátrálok egy lépést. Néha mosolyra húzódik a szám, néha már egészen elnevetném magam, aztán elkomorodom. Összefonom a mellkasom előtt a karomat, majd leengedem. Nem tudom, mit kéne erre reagálnom.
- Alex, nagy lány vagyok, meg tudom védeni magam - mellesleg egy vámpíron gyakorolni nem lenne kicsit bizarr? Teljesen ki van zárva. - Öltem már vámpírt ezelőtt is, a továbbiakban sem fog gondot okozni, elhiheted - mondom szemeimet megforgatva. Nem most kezdtem a szakmát, nem vagyok amatőr. Amikor még régebben együtt voltunk, akkor még nem voltam ennyire tapasztalt. De azóta változtam. Edzettem eleget.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Δ Aleeeeex <3 Δ zeneszám Δ szószám

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down



Olivia G. Westfield
welcome to my world
Olivia G. Westfield

► Residence :
✖ new orleans
► Age :
314
► Total posts :
266

BLOODTHIRSTY HERETIC ☄


TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Társalgó EmptyPént. Aug. 07, 2015 3:31 pm


[You must be registered and logged in to see this image.]
Egy pillanatig tényleg azt hittem, hogy örökre hátat fordít nekem, de szerencsére meggondolta magát. Mintha egy hatalmas kő esett le volna halottnak hitt szívemről. Nem szokásom ennyit érezni, és bevallom, kissé meg is lepődtem tőle, hogy ekkora hatással volt rám. Szerettem Scarlett-et, annak ellenére, hogy a szerelem egyáltalán nem az én műfajom volt. Fogalmam sincs, hogy a jövő mit tartogat számunkra, de abban biztos voltam, hogy itt és most szükségem van rá. Ez az érzés nem fog elmúlni a részemről, és bíztam benne, hogy pár év.. akár évtized múlva ő sem fog másképp vélekedni. Jól tudom, hogy ezek után még több bizalmas után kell kutatnom, hisz ha az ellenségeim tudomást szereznek róla, ki is használhatják őt, hogy a közelembe férkőzhessenek. A múltkori incidens a boszorkánnyal csak a kezdet volt, de minden követ megmozgatok, mindent megteszek annak érdekében, hogy egy hajszála se görbüljön meg.
Csókomat viszonozta, és ez olyasfajta érzéssel töltött el, melyet már rég nem éreztem. Reménnyel. Reménykedtem abban, hogy végre magunk mögött tudhatjuk a folyamatos veszekedéseket, vitatkozásokat.. Már belefáradtam, évek óta folytatjuk már ezt a macska-egér harcot, és őszintén szólva van elég ellenségem. Nem szeretném, ha Scarlett is azzá válna. Vele egészen más terveim voltak..
A tekintetét kutatom, belemélyedtem abba a csodaszép kék szempárba, és megnyugodtam, hogy még nagyon sokáig fogom őt nézni. Úgy döntött, hogy itt maradt velem, és csak ez számított.
- Biztosítalak róla, hogy ezt a döntésedet nem fogod megbánni - adtam egy csókot a homlokára, s mélyen magamba szívtam édes parfümének az illatát. Teljesen megbódított..
- Amúgy pedig sejtettem, hogy nem tudsz lemondani rólam - cukkoltam, és egy ravasz vigyorra húztam a számat, hogy egy kicsit feldobjam a hangulatot. De nem csak ez az egy szándékom volt vele, mert volt még valami más is. Aminek lehet nem fog annyira örülni, viszont annál inkább hasznosabb.
- Igazad van a korábbiakkal kapcsolatban, az idő számodra nem véges.. - "sajnálatos módon" ~ tettem még hozzá gondolatban, és némi távolságot magunk közé tettem. Ha véletlenül egy pofont akarna nekem adni, vagy mi. Nem bírom kiismerni a nőket, mindig más a hangulatuk. Ki tudja, hogy épp mi tör rájuk. -És épp ezért szeretném, ha mostantól együtt edzenénk. Elvégre egy vámpír vagyok, rajtam a legjobb gyakorolni - kacsintottam rá, majd ismét felhúztam a komoly álarcomat. Az ő élete igen is fontos számomra, s meg kell tanulnia megvédenie magát. A boszorkányok olyanok, mint az emberek, kissé felturbózva. Csak egy kis gyakorlás, és tőlük sem kell már félnie Scarlett-nek. Nem hagyhatom, hogy a múltkori eset valaha is megismétlődjön.
- Van valami ellenvetésed ezzel kapcsolatban?




to; scarlett

Scalexander <3 || [You must be registered and logged in to see this link.]|| xxx

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Társalgó EmptyKedd Júl. 28, 2015 6:52 am

Alexander & Scarlett
[You must be registered and logged in to see this image.]

Elmehettem volna. Megvolt rá a lehetőségem. Ott álltam az ajtóban. Már a kilincset is lenyomtam félig. Egy egyszerű mozdulat kellett volna már csak. Ki kellett volna tárnom az ajtót, átlépni a küszöböt, vissza se nézni, beülni a kocsimba, gyújtást adni, tövig nyomni a gázpedált és mindenkorra elfelejteni még az Alexander Cromwell nevet is. Egyszerűnek hangzik, mégis nehéz lett volna. Sok nehéz dolgot képes vagyok megtenni, de erre nem lettem volna képes. Az eszem persze ezt kívánta volna. Eddigi életem során mindig az eszemre hallgattam, sosem arra a másikra. Talán önzőség nem az ésszerű utat választani, de annyi mindenkit veszítettem már el. Már egyszer Alex-et is. Nem akarom még egyezer. Nem akarom, hogy megismétlődjön az, ami egyszer már annyira fájt. Akkor is tudtam, milyen valójában, mégis rossz érzés volt nem magam mellett tudni. Gyűlölni, utálni akartam, de csak dühös voltam rá, na meg csalódott. Nagyon csalódott. Egész biztos lesz még ilyen. Leszek rá még dühös, valószínűleg csalódni is fogok. Mert hát... ő Alex. Nem fog megváltozni, nem akar megváltozni. Nem tudom megváltoztatni. Ezt kéne elfogadnom. Őt kéne elfogadnom olyannak, amilyen. Akkor talán könnyebb lenne az egész. Idővel az lesz, remélem. De idővel minden más lesz. Felesleges még ilyeneken gondolkodni, nem is akarok, de nem kerüli el a figyelmemet, hogy ő vámpír, én pedig csak egy halandó. Megöregszem, meghalok, míg ő vígan éli tovább majd az életét. Nem is kell megöregednem ahhoz, hogy magamra hagyjon. Elég elkezdenem öregedni. Már nem leszek olyan, mint most. A bőröm ráncos lesz, a hajam ősz. De ez nem csak külsőleg változtatja meg az embert. Más lesz a gondolkodásom is. Az is lehet, hogy majd egy kis nyugalomra vágyom majd. Mellette viszont erről még csak nem is álmodhatok.
Sóhajtok egyet és gyorsan elvetem az összes korábbi gondolatomat. Caak Alex-re figyelek. Csak neki akarom szentelni a figyelmem. Vele akarok lenni, nem érdekel semmi más. Jól esik az érintése. Már nagyon hiányzott. Lehunyom a szemeimet és csak élvezem a pillanatot. Puha csókja forrósággal árasztja el testem minden porcikáját, azzal a fajta forrósággal, amit már nagyon-nagyon régen nem éreztem. Szorosan hozzá bújok. Alig veszem észre, hogy mosolyra húzódik a szám. Azt hiszem, boldog vagyok. Ahogy lassan elhúzódik, én is kicsit hátrébb húzódom. Mélyen a szemeibe nézek, miközben a szavakat keresem. Annyira egyértelmű a válasz, mégis nehéz kimondani. Résnyire nyitom ajkaimat, mintha mondani akarnék valamit, de nem jön ki hang a számon. Nem tudom, milyen választ vár tőlem.
- Én csak... - tovább próbálkozom valami értelmeset összehozni, értelmes mondatokat fogalmazni, de képtelen vagyok. - Csak... veled akartam maradni - suttogom halkan, mélyen a szemeibe nézve. Ennél többet nem tudok neki mondani. Be kell érnie ennyivel. Annyira egyszerű lenne egy szóban összefoglalni, de nem megy. Még nem.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Δ Aleeeeex <3 Δ zeneszám Δ szószám

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down



Olivia G. Westfield
welcome to my world
Olivia G. Westfield

► Residence :
✖ new orleans
► Age :
314
► Total posts :
266

BLOODTHIRSTY HERETIC ☄


TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Társalgó EmptyHétf. Júl. 27, 2015 10:12 am


[You must be registered and logged in to see this image.]
Egyetlen egy lehetősége van. Most, vagy soha. Ha most nem megy el, ha most nem fordít hátat nekem, akkor ezentúl soha nem lesz rá lehetősége. Vagy velem marad, és megpróbálja elfogadni a hülyeségeimet, vagy elmegy. De a második esetben egy valamit itt hagyna velem. A boldogságát. Mert én azzá tehetném: boldoggá. Remélem, tisztában volt vele, hogy mit is jelent számomra. Igaz, a múltban őrült dolgokat műveltem, és csoda is, hogy a mai napig szóba mer állni velem. Nem így terveztem. Csupán egy újabb bábu volt az én eszeveszett játékomban. Meg akartam volna kínozni, s utána ölni. Ez volt a célom vele.. Helyette... beleszerettem.
A szerelem gyengeség. Amióta az ellenségeim tudomást szereztek Scarlett-ről, már sakkban tudnak vele tartani. A boszorkányok is kihasználták ezt, mert az ő életére akartak volna törni. Ezért sem akartam senkit se a közelembe engedni, nem akartam sebezhetővé válni. Próbáltam eltussolni az iránta érzett érzelmeimet, egy ideig ment is, de hosszú távon nem lettem volna képes fenntartani azt az álcát. Szükségem volt rá, ahogyan fordítva. Tudom, hogy így van és kész.
Egyre türelmetlenebb voltam, ahogy válaszára vártam, s mikor felkelt a helyéről a remény haloványan megcsillant szemeimben. Már épp készültem egy pimasz mosolyra húzni ajkaimat, mikor közölte velem döntését. Lefagytam. Szabályszerűen köpni-nyelni nem tudtam, ilyen nem szokott velem előfordulni. Mozdulatlanul figyeltem az elhaladó alakját, és nem tudtam hová tenni az érzelmeimet. Mit is éreztem? Dühöt, csalódást, fájdalmat? Talán mindhármat összekutyulva? Az biztos, hogy hideg zuhanyként ért a válasza, és egyszerűen törni, zúzni lett volna kedvem. Hideg vérrel gyilkolni.. A padlót bámultam, majd felemeltem remegő kezemet és a fotel háttámláján támaszkodtam meg. Csak most láttam be, hogy valójában mekkora hatással is bírt felettem.. Nem hittem volna, hogy elutasít, azt hittem, hogy valahol a szíve mélyén tényleg érzett valamit irántam. De miért is tette volna? Elraboltam a húgát, kihasználtam, undorító módon viselkedtem vele és majdnem életét vesztette. Mindezt miattam. Egy szörnyeteg voltam, nem érdemlem meg őt.
Léptek ütötték meg a fülemet, és épp szóltam volna Maria-nak, hogy most ne zavarjon, mikor a már oly ismerős parfüm illat erősebben kezdett el érződni a levegőben. Az ajtó irányába emeltem a tekintetemet, ahonnan alig pár perce sétált ki Scarlett, s most ismét az ő alakját véltem felfedezni. Némán figyeltem érzelemmentes arccal, ahogy elém sétált. Nem tudtam mit gondolni, azok után, hogy itt hagyott engem.
De mégis visszajött. Nem lépett ki a házamból, nem hajtott el a kis sárga kocsijával, hanem úgy döntött, hogy ad még egy esélyt számomra..számunkra. Ezt most már nem szúrhatom el. Nem szabad elszúrnom! - Scar.. - közelebb léptem hozzá, majd birtoklásba vettem arcát. - El sem hiszed, mennyire boldoggá tettél - adtam egy gyengéd csókot ajkaira, s végül magamhoz öleltem. Szorosan tartottam magamhoz, mert az előbb majdnem hagytam elmenni, de többé már nem. Ellenségeim mindig is lesznek, de szerencsére szövetségesekből sem szenvedek hiányt. Így mindig is meg tudom majd védeni őt. - Miért gondoltad meg magad? - tettem fel a kérdést érdeklődve, ahogy hátrébb hajoltam, hogy a szemeibe tudjak tekinteni. A kezeim a derekán pihentek, mert egyhamar nem tervezem őt elengedni. Ha rajtam múlna ez soha nem következne be.



to; scarlett

Scalexander <3 || [You must be registered and logged in to see this link.]|| xxx

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Társalgó EmptySzer. Júl. 22, 2015 11:32 pm

Alexander & Scarlett
[You must be registered and logged in to see this image.]

Simán foghatnám magam és elmehetnék. Sőt, el se kellett volna jönnöm, az is egy fajta jelzés lett volna Alex számára. Egyértelmű módja lett volna kifejezni, hogy nem akarok a továbbiakban tőle semmit. Még, ha ilyen egyszerűen el lehetne intézni a kettőnk között lévő dolgokat. Bárcsak úgy lenne. De ez ennél bonyolultabb. Megbíztam benne, utána viszont olyan dolgok derültek ki, amik miatt már nem vllt maradásom mellette. Nem volt gyomrom olyan férfi mellett lenni, aki átvert, becsapott, hazudott, ráadásul ő vitte el sok évvel ezelőtt is a húgomat. Tudta, hogy keresem. Akit pedig kerestem, mindvégig mellettem volt. Vele osztottam meg az ágyamat is. Szerettem. Egyszerűen csak egy karót kellrtt volna döfnöm a szívébe, akkor nem lenne most ez. Nem okozna még mindig ekkora fejtörést nekem. Az eszem most is azt mondja, hogy tegyek pontot a dolog végére így vagy úgy. A szívem viszont... Fogalmam sincs. A szívem dilemmázik és lassan képtelen dönteni. Saját magamat kínzom csak ezzel. Azzal meg pláne, hogy eljöttem ide. Nem kellett volna, egy kos porcikám viszont látni akarta. Nem vall rám a gyengeség, de úgy tűnik, mégis az a személy képes ezt előhozni belőlem, aki elől a leginkább el akarnék zárni mindenféle érzelmet.
Hiába próbálok teljesen nyugodt maradni, nem megy. Nem tudom már magamra erőltetni a nyugodtság látszatát. Felindultan magyarázom neki az álláspontomat arról, hogy mit akarok és mit nem. Hallgatom szavait, amik csak tovább fokozzák a feldúltságomat. Veszek pár mély levegőt és visszaülök a helyemre. Elszámolok magamban háromig, mire kicsit sikerül lenyugodnom és tisztább fejjel gondolkodni. Mindig lesznek titkai. Ez az, ami engem annyira zavar. Ez számomra azt jelenti, hogy nem bízik meg bennem teljes mértékben. Részben érthető, hiszen ő vámpír, én vadász, de mégis nehéz elfogadnom. Egyszer a titkai miatt már otthagytam. Nem akarom, hogy ismét olyan dolog derüljön ki, ami hasonló hatással lehet a kapcsolatunkra.
- Sajnálon, hogy így alakult és nem sikerült megbeszélnünk - mondom egyszerűen kifejezéstelen arccal és felállok. Igazítva egyet felsőmön indulok el kifelé. Lépteim határozottak, ütemesek. Belülről viszont valami azt suttogja, hogy elrontottam. Ennek nem így kellene lennie. A belső hangra nem is figyelve megyek tovább egészen a bejárati ajtóig. Megtorpanok. Nem nézek hátra, de mégsem megyek ki. A kilincsre teszem a kezem, de nem nyomom azt le. Ha most kimegyek, beülök a kocsimba és elhajtok, akkor mindennek vége. Ez lenne a helyes lépés. Nagy levegőt véve nyomom végül le a kilincset, de félúton megállok és visszaengedem azt. Tényleg így kell ennek lennie? Hátat fordítok az ajtónak és lassan elindulok vissza, a társalgó felé. A földet nézem végig és azon gondolkodom, mit mondhatnék Alex-nek. Miért indultam el, aztán fordultam vissza? Miért nem léptem ki az ajtón, csuktam be magam mögött és mentem el? Miért gondoltam meg magam? Saját magamnak nem tudnám megválaszolni ezeket a kérdéseket. Semmi értelmes válasz nem jut eszembe. Elfogy mellőlem a fal és ekkor szembesülök vele, hogy a társalgó bejáratában állok. Felemelem a fejem, szemeimmel keresem a férfit, aztán elindulok beljebb, de nem szólok semmit. Nem tudom, mit mondhatnék. De az már biztos, hogy nem vagyok teljesen ép elméjű, ha visszajöttem életem megkeserítőjéhez. Mikor odaérek elé, megtorpanok.
- Én... - én mi? Végig se gondoltam, mit mondjak, mégis szóra nyitottam a számat, ami miatt zavaromban csak motyogni tudok. - Én... Csak... Nem tudtam... Nem tudok... Nem akarok elmenni - bököm ki végül olyan őszintén, ahogy csak tudom. Ebben, azt hiszem, benne van minden. Egy részem mindig is ragaszkodni fog hozzá, és most ez a részem győzött. Lehet, hogy sok fejfájást okoz, de már az életem része. Nem tudom, mi lesz pár nap múlva vagy pár hét múlva, de azt tudom, hogy most jól döntöttem.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Δ Aleeeeex <3 Δ zeneszám Δ szószám

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down



Olivia G. Westfield
welcome to my world
Olivia G. Westfield

► Residence :
✖ new orleans
► Age :
314
► Total posts :
266

BLOODTHIRSTY HERETIC ☄


TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Társalgó EmptyHétf. Júl. 20, 2015 10:14 am


[You must be registered and logged in to see this image.]
Nem tudom kitalálni, hogy mire van szüksége az embereknek, szóval ha Scarlett azt szeretné, hogy valamin változtassak akkor el is várom tőle, hogy megszólaljon. Alapból nem úgy ismertem meg őt, mint aki mindent visszafojtott volna, hanem úgy, mint egy erős, magabiztos határozott nőt. Az életemet adnám érte, de sajnos nem veszi észre, hogy valójában milyen fontos is számomra. Persze, múltkor pont az ellenkezőjét hagytam megmutatkozni.. De ha egy kicsit is gondolkozna az eseten, rájönne, hogy miatta tettem az egészet. Először is el akartam tüntetni a városból, megóvva őt. Ha ez nem önzetlenség, akkor mégis mi volt? Gyáva voltam.. nem mertem szembenézni az érzelmeimmel, nem akartam érezni a fájdalmat és ezért kikapcsoltam az érzelmeimet. De Scarlett nem egy másik városban, vagy egy másik országban volt, hanem mindvégig itt volt New Orleansban, csak én erről nem tudtam. S az igaz, hogy könnyen ki lehet kapcsolni az érzelmeinket, no de visszakapcsolni az sokkal nehezebben ment. Amikor az a rohadék majdnem az életét vette, akkor jött vissza minden. A fájdalom, az aggodalom, a félelem, hogy elvesztem őt és soha nem kapom vissza. Sokkal könnyebb lenne, ha olyanná tennem, mint ami én vagyok. Persze, azok után is aggódnék iránta, de legalább tudnám, hogy ha elvágják a torkát - az előző példájával élve -, akkor is vissza fog hozzám jönni.
Miután felkelt, tekintetemmel követtem minden egyes lépését. Áhítattal figyeltem kirohanását, valamiért az a sok elfojtott düh sokkal vonzóbbá tette őt. Na nem mintha anélkül nem csavarná el teljesen a józan eszemet.. Én is követtem a példáját, de nem léptem oda hozzá. Megtartottam a tisztes távolságot.. egyelőre.
- Scarlett, én ilyen vagyok - hagyta el egy halk sóhaj a számat, miközben borostás arcomon végighúztam a kezemet. Nem szeretem kinyilvánítani az érzelmeimet, elég nehezen beszéltem róluk, így érthető volt a viselkedésem. Húztam az időt, próbáltam a megfelelő szavakat megtalálni, de lehet, hogy még ez sem lesz elég neki. - Két dolgot tudok neked adni. A védelmemet és a szívemet - pillantottam rá egy röpke másodpercre, majd elkezdtem fel-alá sétálni a szobában. Szánalmas volt a viselkedésem.. Egyszerűen el kéne őt felejtenem, de képtelen voltam rá. Olyan számomra, mint a vér. Tudnám nélkülözni egy rövid időre, de ha örökre megvonnám magamtól, meghalnék.
- Nem mondom azt, hogy ezentúl nem lesznek titkaim, mert mindig is voltak és mindig is lesznek. Azok tartottak engem életben az elmúlt ötszáz évben - közöltem vele rezzenéstelen arccal és megálltam az egyik vitrin előtt. Kezeimmel rátámaszkodtam és a saját tükörképemet néztem. Mélyen magamba szívtam a levegőt, majd megfordultam.
- De ha nincs rám szükséged, akkor menj el - mutattam az ajtó felé - Hagylak távozni Scarlett, és ígérem soha nem foglak felkeresni. Ha ezt óhajtod - adtam neki egy kiutat, de csak most egyszer. Nem szokásom adni az embereknek egy esélyt a menekülésre, de ha tényleg ez a szíve vágya akkor hajrá. Számomra mindennél és mindenkinél fontosabb és csak az számít, hogy boldog legyen. Persze, annak örülnék a legjobban, ha a boldogságot mellettem találná meg. De az ember nem kaphat meg mindent, nem?


to; scarlett

Scalexander <3 || [You must be registered and logged in to see this link.]|| xxx

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Társalgó EmptyKedd Júl. 14, 2015 11:58 am

Alexander & Scarlett
[You must be registered and logged in to see this image.]
Elég egy aprócska kis kérdés, aminek köszönhetően már az ingerültség jeleit láthatom rajta. Túl jól ismerem már, nem tudja leplezni. Könnyű felhúzni, ezt mindig is tudtam, csak azt nem értem, most miért egyből így reagál. Elvégre azért jöttem ide... én jöttem ide, hogy rendezzük a kettőnk között lévő feszült és viharos helyzetet. Ha már itt vagyok, akkor megtisztelhetne annyival, hogy nem dühöngeni kezd egyből. De ez csak az én véleményem. Mit is várok el tőle igazából? Én sem tudom. Ismerem, szóval számíthattam volna rá. Nem hibáztatom magam azért, mert Alex ilyen. Ez nem az én hibám. Nem én tettem ilyenné. Megváltozhatna, ha akarna, de szerintem a szándék legkisebb szikrája sincs meg benne. Mindegy is, nem éri meg ezen gondolkozni.
Sóhajtok és hátradőlök, mikor hangját felemelve szól hozzám. Nem reagálok semmit, csupán figyelek. Hagyom a nyilvánvaló ingerültségét és gúnyosságát is minden szó nélkül. Próbálok elsiklani felette. Az sem érdekel különösebben, hogy iszik. Ha elegem lesz a szeszszagból, akkor szépen fogom magam és elindulok a kijárat felé ugyanazon az útvonalon, ahol bejöttem, beszállok a kocsimba, elhajtok és vissza se nézek. Ha most nem sikerül a közöttünk lévő dolgokat rendezni, akkor tényleg pontot kéne tenni a kapcsolatunk végére.
Magamat is meglepő higgadtsággal hallgatom végig a röpke kis számonkérését, majd apró mosolyra húzódik ajkam, de amilyen gyorsan jött, olyan gyorsan el is tűnik. A földet nézve megcsóválom a fejem, majd felemelem és a férfira nézek.
- Nem tudom - felelem halkan. Tényleg nem tudom, mire van szükségem. - Csak azt, hogy mire nincs - folytatom valamivel keményebben. - Nincs szükségem a titkaidra meg a hazugságaidra. Nekem... nekem ezek nem kellenek - csattanok fel hirtelen és felállok. A korábbi hidegvérűségem teljesen eltűnt egy pillanat alatt. Amíg őt hallgattam, addig képes voltam megőrizni, de most, hogy én beszélek, már nem olyan könnyű. - Látod azt? - az órára mutatok, ami folytonos ketyegéssel jelzi az idő múlását. - Neked az nem számít - egyenesen rámutatok a férfira, majd magamra - nekem viszont igen. Elvágják a torkodat? - kérdezem némi cinizmussal a hangomban, vállaimat felhúzva. - Neked nem számít, nekem igen - fejezem be felemelve a hangomat. Azt hiszem, nekem is sikerült felhúznom magam. Veszek egy mély levegőt és visszaülök. - Nem tudom, mit akarok, csak azt, hogy mit nem - ismétlem meg magam, már sokkal nyugodtabban. - Ezekre - utalok vissza korábbi szavaimra -, ezekre nekem semmi szükségem, Alex - csóválom meg a fejem. A legrosszabb az egészben az, hogy ha sikerülne megbeszélnünk a dolgokat, akkor vállalnom kéne a következményeket, hiszen Alex mellett az ember nem lehet biztonságban. Rengeteg ellensége van, már volt is párhoz szerencsém. Többel nem szeretnék találkozni. Egy kicsi, apró részem viszont vállalná a kockázatot. Nyilvánvalóan a legőrültebb részem lenne ilyenre képes, de... az élet már magában elég őrült, nem?


[You must be registered and logged in to see this image.]

Δ Aleeeeex <3 Δ zeneszám Δ szószám

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down



Olivia G. Westfield
welcome to my world
Olivia G. Westfield

► Residence :
✖ new orleans
► Age :
314
► Total posts :
266

BLOODTHIRSTY HERETIC ☄


TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Társalgó EmptyPént. Júl. 10, 2015 6:00 pm


[You must be registered and logged in to see this image.]
Nők..
Annak ellenére, hogy több, mint ötszáz éve élek ezen a földön, még a mai napig sem sikerült kiismernem őket. Sőt, szerintem nincs is az az idő - még ha az ember halhatatlan is -, amellyel ez sikerülne. Egyszerűen nem látok bele a fejükbe, sosem lehet tudni, hogy egyetértenek az állításukkal, vagy pont az ellenkezőre gondolnak. Na és a legrosszabb az, amikor a bocsánatukért esedezik az ember, mert ugyebár pár perc alatt nem tudnak megbocsátani minden egyes kis hibát. Napokra, hetekre, rosszabb esetekben hónapokra van szükségük.
Bevallom ezt most elcsesztem. Scarlett csupán egy egyszerű halandó, aki számára az élet igen is múlandó, és saját önfejűségem miatt majdnem az életét vesztette. Próbáltam bocsánatot kérni, én igen is igyekszem. Utálok telefonon keresztül beszélgetni, de vettem a fáradságot és pötyögtem neki üzeneteket, nagy nehezen kikerestem neki egy nyakláncot - azért reménykedtem, hogy azt fogja felvenni -, majd kézzel írtam neki egy levelet. Hetek teltek el, de a feszültség még mindig érződik köztünk.
A fotel karfáján lévő kezemet ökölbe szorítottam kérdése hallatán és gyorsan a vitrin felé vettem az irányt. Háttal voltam neki, de jobb is volt így, nem akartam, hogy arcomat lássa. Ráadásul, míg odasétáltam húztam az időt, szükségem volt arra, hogy lenyugodhassak. Sajnos, hamar fel lehet engem húzni, s olyankor nem igazán ajánlatos a közelemben tartózkodni. Meggondolatlanul cselekszek, amit azután vagy megbánok, vagy nem. Scarlett esetében inkább az előbbi, mintsem az utóbbi.
- Hogyan? - kérdeztem vissza és talán egy kicsit hangosabb voltam a kelleténél. Kivettem a vitrinből az áttetsző üveget, melyben aranyló színben pompázott a whisky, majd egy pohárba öntöttem számomra tetszőleges tartalmat. - Gondolom beszélgetéssel, hisz nyilvánvalóan ezért hívtalak át magamhoz, kedvesem - hangomban fellelhető volt a gúny, aminek egyáltalán nem örültem, de rohadtul így éreztem, és képtelen voltam máshogy cselekedni. Gyors lehajtottam a poharamban lévő folyadékot, majd újratöltöttem és immár, ismét teli pohárral elfoglaltam újból a helyemet. - Avass be drágám.. - a poharat az előttem lévő dohányzóasztalra tettem, majd hátra dőltem, kényelembe helyezve magamat. De mégse éreztem így, sokkalta feszélyezetten, mert még ennyi év után is képes megbabonázni nemcsak szépségével, hanem az egész lényével. - Mégis mit kéne tennem, ahhoz, hogy megbocsáss az őrültségeimért? Írjak egy újabb levelet, tanuljak meg gitározni, boruljak le térdre? - tártam szét a karomat a mondatom végén, majd kezeimet a karfán pihentettem le. Mindvégig határozott voltam, hangom egyszer se ingott meg, mert nem akartam egy nyálgépnek tűnni a szemeiben. - Mond el mire van szükséged, mert a filmekkel ellentétben, nem tudunk gondolatot olvasni - igen én is haladok a korral, és muszáj volt megnéznem, hogy mégis mi az a hatalmas felhajtás körülötte. Soha többé, kész szenvedés volt az egész, a továbbiakat már meg se mertem nézni, szégyen a társadalmunkra nézve.


to; scarlett

már hiányoztál <3 || [You must be registered and logged in to see this link.]|| xxx

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Társalgó EmptyKedd Júl. 07, 2015 1:18 am

Alexander & Scarlett
[You must be registered and logged in to see this image.]
Meglepett a levelével. A legkevésbé sem számítottam rá. Pláne nem az SMS-ek után. Nem gondoltam volna, hogy veszi a fáradtságot és ír egy levelet ahelyett, hogy csak bepötyögne pár sort a telefonjába, amit aztán egy egyszerű mozdulattal el tudna küldeni, hála a modern kori technológia csodáinak. Elképesztő, hogy még egy fél évezredes vámpír is képes a korral haladni és fejlődni, mi? De úgy tűnik, mégis él benne egy kicsit a régi kor szelleme, vagy csupán a hatás kedvéért írta meg a levelet, nem tudom, de annyira nem is izgat. Már alapból a tény, hogy megírta elég meglepő volt. A legmeglepőbb az lett volna, ha ő maga adja át. De persze erre is az egyik emberét kérte meg. Talán így jobb is volt.
A bocsánatkérésével még a mai napig nem tudom, mit kéne kezdjek. Egy levéllel nem lehet ezt elintézni. Azok csak leírt szavak, amik az idő múlásával megkopnak. Az idő neki mindegy lehet, hiszen számára elég sok jutott belőle, én viszont ezt nem mondhatom el magamról. Véges az időm, ketyeg az órám.
Elég sok dologért bocsánatot kérhetne igazából Alex, kezdve a húgommal történt incidenssel, a többiről már nem is beszélve. Annyi mindent tett, amit normális ember nem bocsátana meg soha a büdös életben. Én is sok ideje emésztem már magam a történtek miatt. A legutóbbi eset tette fel igazán csak az i-re a pontot. De pontosan azért, mert az én biológiai órám ketyeg, tovább kellene lépnem, szőnyeg alá söpörni az egészet és előre kéne tekintenem. Megbocsátani meg lehet, talán, de ez még mindig nem egyenlő a felejtéssel. Utóbbi nem menne, akármennyire is próbálkoznék.
Eljött a találkozónk napja, amit Alex tűzött ki még a levélben, amit nemrég kaptam tőle. Felkapom a kocsikulcsot az előszobaszekrényről, ahova mindig ledobom, ha hazaérek, kifelé menet magamra kapom a vékony piros dzsekimet és elindulok a szálloda kijárata felé. Egyből egy jólöltözött férfival találom szemben magam, aki azt állítja magáról, hogy Alex küldte értem. Gondolhattam volna. Próbálja minél jobb helyzetbe hozni magát és próbál lekenyerezni, de ez annyira nem az én stílusom. Közlöm a férfival, hogy nem venném igénybe a szolgáltatását és ennyivel le is zárom a beszélgetésünket. Elindulok az én jó öreg sárga kocsim felé, ami pont olyan jól elfuvaroz Alex birtokára, ahogyan a másik, jóval puccosabb autó is megtette volna. Kiszállok az autómból és egy nagy sóhaj után elindulok a hatalmas ház felé. Alig érek be, de egy férfi már egyből a társalgó felé terel, aztán amilyen gyorsan feltűnt az előbb, olyan gyorsan el is tűnik. Kicsit idegesen kezdek fel s alá mászkálni, amíg várok. Séta közben a kezeimet tördelem. Tartok attól, miként fog elsülni ez a találkozónk, mert az utóbbi időben, bármi történt kettőnk között, annak nem lett jó vége. Pár perc várakozás után lépteket hallok nem is olyan messziről, aztán pedig a házigazda már elég ismerős hangját. Szembefordulok vele, amint meghallom őt. Igyekszem rendezni arcvonásaimat és a jelenlévő összes idegességemet elrejteni. Mindez sikerül is egy pillanatig, egészen addig, amíg gyengéd csókot nyom az arcomra. Meglepődök. Próbálom palástolni, de inkább a földre nézek, amíg ismét bombabiztos pókerarcomat fel nem tudom ölteni.
- Nem kérek semmit, köszönöm - csóválom meg a fejem és helyet foglalok a kanapén. Sóhajtok egy nagyot és  ujjaimmal dobolni kezdek a combomon.
- Mégis hogy akarod rendezni? - szegezem neki hirtelen a kérdést a semmiből, hangommal semmiféle érzelmet kimutatva. Tényleg kíváncsi vagyok a válaszára. Még pár levelet meg SMS-t akar küldeni vagy esetleg másik nyakláncot? Lekenyerezéssel nem fog semmire menni, az biztos. Nem vagyok az a fajta, aki az ilyeneknek bedől.


[You must be registered and logged in to see this image.]

Δ Aleeeeex <3 Δ zeneszám Δ szószám

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down



Olivia G. Westfield
welcome to my world
Olivia G. Westfield

► Residence :
✖ new orleans
► Age :
314
► Total posts :
266

BLOODTHIRSTY HERETIC ☄


TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Társalgó EmptyVas. Júl. 05, 2015 9:25 pm


[You must be registered and logged in to see this image.]
Épp az elszámolásokat végeztem, mikor kopogtattak az ajtón. - Nem érek rá! - üvöltöttem és átfutottam a tekintetemet a lapon. Igen, nekünk vámpíroknak is törődnünk kell a pénzzel, hisz nem működik ez olyan egyszerűen. Még mi sem mehetünk be a bankokba, kirabolva az egészet, csak mert az igézéssel mindent megoldhatunk. Persze, nincs fizető munkám, ahogyan főnököm se, és bevallom sokkal nehezebb lenne minden, ha nem lennének természetfeletti képességeim. De ezt okosan kell csinálni, jól átgondolni az egészet, mit, mire költök, nehogy valakinek feltűnjön és bemártson a hatóságoknál.. Igen, szóval a filmekkel ellentétben nekünk is vannak mindennapos "emberi" gondjaink, melyekkel meg kell küzdenünk. - Miss Montgomery várja Önt - hallottam Rupert hangját az ajtón túl, és azon nyomban elhelyeztem az asztalra a kezemben lévő lapot, azután a tollat is a helyére raktam. Az úgy már mindjárt másabb..
Vámpírsebességgel az ajtó előtt teremtem, és ahogy kinyitottam az emberem szemében a félelmet véltem felfedezni. Annyi éve él már mellettem.. sosem adtam neki okot az efféle viselkedésre, hisz sosem emeltem fel a kezemet. Mondjuk nem egyszer nyitott rám, mikor épp az adott áldozatommal játszadoztam. Talán attól tart, hogy egy nap ő is ugyanolyan keserű sorsra fognak jutni. Pedig nem is nő és nem is szőke hajjal áldotta meg a jó isten. - Miért nem ezzel kezdted? - emeltem fel a szemöldökömet, majd arrébb állt és bezártam kulcsra magam mögött az ajtót. Nem szeretem, ha csak úgy besétálnak a dolgozószobámba, rengeteg fontos papírt tartottam ott, melyek ha rossz kézbe kerülnek, akár rosszul is végződhet. Az én részemről.
Pár hete történt a mi kis incidensünk, mikor is majdnem hagytam őt megöletni. Azóta csupán egy pár SMS-t váltottunk, semmi többet. Az embereimet persze ráállítottam, tudnom kell a nap huszonnégy órájában hol van, kivel és mit csinál. Hívhatsz betegesnek, de megvédem azt, ami a tulajdonomban áll. Márpedig Scarlett az enyém, és soha nem lesz senki másé. Az elmúlt egy hétben írtam számára egy levelet, melyben bocsánatot kértem viselkedésemért és a mai napot tűztem ki dátumnak, amikor is átbeszélhetjük a köztünk lévő dolgokat. Eszem ágában sincs elengedni őt, ilyen opciója nincs is. A jövője most már egybe van kötve az enyémmel. Őszintén szólva meglepett pontossága. Nem hittem volna, hogy legyőzi makacsságát, és látogatást tesz nálam. A levelet személyesen adta át az egyik alkalmazottam, még a szobája előtt. Külön kocsit küldtem neki, amelyet vagy igénybe vett, vagy nem. Semmi sincs rákényszerítve.. Egyelőre.
Ahogy beléptem a társalgóba, megpillantottam kecses alakját és hosszú aranyszőkés tincseit, melyek csak úgy csillognak, ha napfény esik rá. - Scarlett, drágám! Örülök, hogy időt tudtál szakítani rám - sétáltam oda hozzá és ha nem húzódik el tőlem, akkor egy gyengéd csókot nyomok arcára. Parfümjének édes illata egyből megcsapott és mélyen magamba szívtam. Az elmúlt hetekben csakis erre tudtam gondolni, már a végén olyan érzésem volt, mintha mindenhol csak ez az illat terjengene. Megőrjít.
- Tisztában vagyok vele, hogy rendeznünk kell a köztünk lévő helyzetet, de mielőtt belekezdünk megkínálhatnálak valamivel? Egyedül skót whiskyvel és kávéval tudok szolgálni, de ha bármi másra szükséged van, megszerzem neked - foglaltam helyet a fotelemben és az előttem lévő kanapéra mutattam.



to; scarlett

már hiányoztál <3 || [You must be registered and logged in to see this link.]|| xxx

Vissza az elejére Go down



Olivia G. Westfield
welcome to my world
Olivia G. Westfield

► Residence :
✖ new orleans
► Age :
314
► Total posts :
266

BLOODTHIRSTY HERETIC ☄


TémanyitásTárgy: Társalgó Társalgó EmptyVas. Júl. 05, 2015 9:12 pm

***
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Társalgó Empty

Vissza az elejére Go down

Társalgó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Társalgó
» Társalgó
» Társalgó
» Társalgó; nappali
» Nappali és társalgó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: New Orleans városa :: Lakhelyek :: Cromwell birtok-