world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Folyosók

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Folyosók Folyosók EmptySzomb. Jan. 09, 2016 7:37 pm





Silver & Brandon


Bosszú, bosszú..

ღ zene: The Dark Knight Rises (Main Theme) ღ megjegyzés: -

Egyetlen egy olyan ismeret adott, ami az elmémbe égett oly ékesen, s amely a mai napig felmutatható értékként szolgál a mindennapjaimon. Ezáltal nem csapom be magam, s nem is ringatom a személyemet álomvilágba, amely talán messze áll a valóságtól, amely talán csak rontana a lelki helyzetemen, sőt magán a személyiségemen. Mindennap ezzel kelek, ezzel nézek szembe, s aztán ezzel is fekszem le az ágyamba, hogy nyugovóra térve végül kipihenjem az adott napot, s egy újabba kezdjek bele másnap reggel. Egyszerű, könnyed, és ismert dologról van szó, amely mindenkinek egyféle jó tanácsként szólhat, vagy tán szolgálhat. Mi emberek azt hisszük, hogy megbízhatunk másokban, hogy hihetünk bennük minden feltétel nélkül, s hogy kiismerhetjük a valójukat, holott nem, sőt senkit sem fejthetünk meg teljes egészében. Tehát első tanácsként szolgál, ha azt mondom, hogy egy adott embert sosem ismerhetünk meg igazán. Aztán pedig második felvonulóként megemlíthető, hogy bármire képesek vagyunk.. én mondom, bármire. Hisz legtöbben önzően kockáztatnánk mások életét, csak hogy mi magunk élhessünk, az önös céljainkért képesek vagyunk hátba döfni akár a hozzánk legközelebb állókat is, sőt mindezt meg sem bánjuk, hisz úgy gondoljuk helyesen tettük, amit tettünk. Vétkek, sőt hibák ezreit halmozzuk egymásra, s eszünkbe sem jut egyetlen momentum, ami sorsfordítóként szolgálhatna. Ha nem hazudnánk, ha nem játszanánk másokkal, ha nem látszatot viselnénk, s nem egy színészi teljesítmény mögé bújnánk, akkor ez a világ, sőt maga a környezetünk egy jobb helyet tárna fel a szemeink előtt.
Néha olykor egy-egy érzelem teljességgel felemésztő, sorsdöntő, s lehúzó jelenség. A lelkünkbe jelenik meg, de az egész testünkre kihat. Elnyomja a személyiségünket, és átveszi az elménkben az irányítás teljes körű jellegét. Egészen mássá változunk tőle, s olyanokra gondolunk, avagy olyanokat képzelünk el, amit józanul nem. Megbódít minket egy-egy kényszeres érzelmi vágy. Most jelen pillanatban engem a harag önt el, és a bosszú édes egyvelege irányít. Minden gondolatom, s lépésem tükrözi, hogy a szándékom a jellememtől messze áll, s csupán egy kényszeres tényező irányít, mely belülről felemészt, mely szépen lassacskán fel is őröl engem végleg. Tehát nem csoda, hogy amikor megjelenik, s oly közel érzem a jelenlétét, akkor egy kényszeres, ámde annál határozottabb mozdulattal a falnak vágom őt egy könnyed varázslat által. Ami persze jól tudom, hogy nem fog ennyibe maradni, de nem érdekel. Nem bír megmozgatni, hogy árthat nekem, s talán meg is ölhet. Kissé váratlanul ér, hogy varázslat által szorítást érzek a nyakamnál, de koránt sem lep meg annyira. Számítottam rá, hogy durvábban megjárom, de nem érdekel... nem foglalkoztat. Hirtelen kötök ki a falnál, ahogy közben beverem a hátam, de komolyabban nem esik bajom, és kezdem visszakapni a levegőt is, ami ez eddig kiszorult a tüdőmből, ámde egyetlen pillanatra sem kapkodtam utána, hisz ennyit még a szervezetem is kibír.
Olyan lassan szívom magamba az oxigént amennyire csak lehet, de nem tudok megnyugodni. Egyszerűen nem megy. Hallgatom a kérdését, ahogy felszisszenek, de nem a fájdalomtól, hanem a dühtől, amely már szinte kaparja a mellkasom. Annyira fájó, s kínzó, olykor meg égetően ható. Mi ez, ha nem balszerencsétlenség? Mi ez, ha nem vakság, s reménytelenség a részemről? A halálát akarom, a bosszút óhajtom, holott nem vagyok gonosz személyiség, de akkor sem hagyhatom annyiban mindazt, amit tett. Újabb szavak, majd végig nyalatja velem a padlót, ahogy végig csúszok rajta, majdnem a végéig. Feltörlöm a port, s a ruhám kényszeresen piszkos lesz, de jelen esetben, nos ez a legkevesebb. Szinte rögtönzötten támaszkodom meg a két kezemmel, hogy aztán egyetlen ugrás szerű mozdulattal álló helyzetbe kerüljek. Beszél, beszél, és mindez irritál... a hangja számomra maga a dühfokozó. Kapkodni kezdem a levegőt, ahogy erőteljesen hátrálok, s nem gyávaságból, hanem amiatt, hogy ne ugorjak neki.
-Mindenki legyőzhető így, vagy úgy. Legyen akármilyen erős is, ha legbelül törékeny kis senki.-Szavaim kegyetlenül hangzanak el, s egy cseppnyi nyugalom sem árad belőlem. Gyűlölöm a jelenlétét, a személyét, a valóját, a létezését.. mégis mit képzel, hogy ki a fene ő? Lehet, hogy megtudna ölni, de nem vagyok gyenge! Nem vagyok, mert nem fogom hagyni magam!-S visszatérve egy régebben felvetett gondolatához, Mr. Silverston.. nos elfelejtettem volna a bosszút, ha éppenséggel nem bántotta volna Arianát, s ha nem lenne annyi bűn a számláján, hogy egy bűnöző már szinte önhöz viszonyítva angyalka.-Gúnnyal telt hangon beszélek, s bár tartom a magázást, hogy tiszteletet adjak, de nem tisztelem, mert őszintén mondva: nem tudom.
-Azt akarom itt, hogy fizessen meg mindenért, s bár igen őrült elmélet tudom, de ettől eltekintve minden egyes tettéért megérdemelné a kegyetlenséget..-Megrázom a fejem, s halkan felsóhajtok, ezzel nyugtatva magam.-Én elfutni? Ugyan már! A várost sem hagyom el maga miatt, csak mert azt képzeli, hogy mindenkinek félnie kell öntől.-Mutatok végig az egész személyiségén.-Ha kell ezer örömmel meghalok a keze által, mert nem vagyok egy gyáva nyúl!-Emelem meg a hangomat. Hirtelen haragból beszélek szinte, s minden indulat bennem van. Nem vagyok én gonosz, de ettől még gyávának sem lehet minősíteni.


Vissza az elejére Go down



Dr. William B. Silverston
welcome to my world
Dr. William B. Silverston

► Residence :
New Orleans
► Age :
191
► Total posts :
306

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Folyosók Folyosók EmptyVas. Szept. 20, 2015 8:00 pm


Brandon&Silver
One day, I will kill you

Az élet kiszámíthatatlan. Olykor tudom, mi lesz a következő lépés, máskor pedig csupán azon gondolkodom, mit kellene tennem. Ritkán teszek így, ritkán gondolom ezt, és igazából, amikor nem tudom, melyik lépést tegyem meg, akkor más felé fordulok, mással kötöm le a figyelmem. Most például egyetlen olyan célom van, amit el kell érnem, de sajnos immár segítség nélkül kell tennem azt. Legalábbis Silas segítsége nélkül. Nem bízom benne, ahogy nem bízom senki másban sem, így jelenleg szabadságot kell kivennem, hogy megtaláljam a módját annak, hogy nem emésszen fel az a rengeteg erő, amihez kapcsolódom. Mert egy idő után képtelen leszek kordában tartani, egy idő után magával ránt a semmibe. ahol nem vár más, csak üresség. Magamba kell nyelnem azt a rengeteg erőt, mielőtt valaki rájön, hol rejtegetem a majdnem élettelen testeket, amik odalenn vannak. Hiszen, ha Dorothy rájuk talált, akkor más is meg fogja tenni, engem pedig szorít az idő, így nem foglalkozhatom most olyan dolgokkal, mint az óráim megtartása. Majd néha bejövök, megíratom velük a házi dolgozatokat, de szükségem van pár hétre, mikor csak az erővel foglalkozom, a mágiámmal, és nem az olyan bosszúállókkal, mint Ariana Fray és a drágalátos barátja, az a Brandon. Nem tudom, mit ártottam a férfinek, de tudom, hogy valamit igen. Egy nap majd kiderítem, de ez nem az a nap. Ez nem az a hely, és idő. Első az, hogy végre az áldozataim ne legyenek azok, hogy a gyűrűmmel irányítsam az erőmet. Hogy ne legyek hozzájuk kötve, és elég erőt gyűjtsek össze ahhoz, hogy mások képtelenek legyek megsebezni, hogy egy kis erőbedobással az uralmam alá hajtsam a várost, hiszen ha az erőm végre elég stabil lesz, semmi nem állhat az utamba. Még az ősi család sem. Akik igazából magukkal vannak elfoglalva, és azzal, hogy az életüket mentsék. Nyugalom volt, amíg ide nem jöttek, és én akkor is varázsoltam, mikor Marcel figyelte a boszorkányokat, mert kívül estem az ő hatásköre alól. Sosem féltem tőle, és a vámpírjaitól sem. Ahogy a boszorkányaitól sem, így nagyon nem érdekelt semmi. Nem azért jöttem a városba, hogy ne éljek az itteni lehetőségekkel, és igen régen itt vagyok már. Ismerem minden egyes részét, mintha egész életemben itt éltem volna. És az igazság az, hogy nem tervezek innen elmenni, mert ez a hely mindennel rendelkezik, amire nekem szükségem van.
- Lukas hamarosan ott vagyok. Igen. Beszélj vele. Mondd, hogy sietek, addig mutasd meg neki az említett tárgyat - végül bontom a vonalat. Késésben vagyok, az igazgató feltartott, de már végre úton hazafelé, és reményeim szerint hamar vissza is érek. Legalábbis én ezt hiszem, de már érzem azt, hogy nem így lesz. Messziről, de mégsem olyan távolról mágiát érzek a levegőben, haragos, és ismerős mágiát, mely a következő saroknál befordulva a falhoz nyom, erősen, de mégsem véglegesen. Dühből cselekszik, és inkább vakmerő, mint bátor. Egy pillanatra kiszorul a tüdőmből a levegő, hiszen a testem idősebb, mint az övé, de felelőtlen döntés volt nekem támadnia, melyet nemsokára meg is tud, ahogy megemelve a kezem, szorítást érez a torkánál, majd egy erősebb rántást, és ugyanúgy a falnál köt ki, ahogy engem is oda taszított.
- Nem tanították meg, hogy ne kezdjen ki idősebb és erősebb mágusokkal? - kérdezem egy magabiztos vigyorral az arcomon. - Azt gondoltam, a múltkor megtanulta a leckét. Hogy elfelejti a piti kis bosszúját a semmiért, hiszen azt nem árulta el, miért is akarja a halálom - a múltkor letegeztem, most magázom, habár nem érdemli meg, ennyi tisztelet neki is kijár. De annyi mégsem, hogy egy egyszerű falhoz taszítással megússza, így ismét az erőmet használva, néma igét mormolva húzom el a faltól, hogy a folyosó poros kövén csússzon métereket, mit sem törődve azzal, hogy ez egy nyilvános hely. Szerencséjére nap vége van, az óráknak vége, és talán már csak a takarítók vannak az épületben.
- Nem ajánlom, hogy még egyszer megpróbálja az előbbit - emelem meg annyira a hangom, hogy átszelje a köztünk lévő távolságot, és megállok, két kezemet zsebre dugva, és úgy figyelem őt. - Ha pedig lenyugodott, elárulhatná, mit akar még, mit keres itt, ahelyett, hogy elfutna, és elhagyná a várost, hiszen még kettejüknek sincs elég esélye, már ismerem az arcukat - elégedett mosolyom arcomon ül, miközben végigmérem őt. Nem érdekel, hogy más mit gondolna, ha hallana, mert senki nem hall. Ez az iskola egy olyan része, ahol nagyon kevés óra van, talán csak az én okkultizmus óráimat tartom a folyosó végén lévő teremben, amerről érkeztem. Nem szólalok meg még egyszer, csupán várom, hogy mit lép, felkészülve mindenre, még arra is, hogy nem tanult az előbbiből, és nekem támad ismét.

words: xxx ••• music: September ••• note:Ne hari a késésért

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Folyosók Folyosók EmptySzer. Szept. 02, 2015 9:23 pm





Silver & Brandon


Bosszú, bosszú..

ღ zene: Unstoppable ღ megjegyzés: -

Az érzéstelenség is csak egy eszköz pusztán, ahogy az is, ha meghúzódsz a háttérben simán. Halkan, csendesen, elrejtőzve, fedetlenül, s leplezetlenül.. Álcák mögé bújsz, vagy már nem érzel semmit sem, látszatot adsz, vagy a saját személyed, magadba zárkózol, vagy nyitott vagy a világra. Minden csak egy kérdés, s egyetlen feltétel párosítása. Vagy mindent, vagy semmit. Az érzelmek mindenkit mélyen érintenek, s a bizalomról még szót sem emeltem. Hiszünk valakiben megszállottan, belé szeretünk, s aztán mindent elszúr egyetlen pillanat leforgása alatt. Ledönti a felépített kártyavárat, s a helyébe egy romhalmazt ad. Ez nem kegyetlenség? Szentül hittem, s komolyan, hogy Rina nem lenne képes csak úgy hirtelen felindulásból eljátszani nálam mindent. Romba omlasztott egy tervet, s a helyébe egy hatalmas nagy kételyt hagyott. Ámde koránt sincs vége a játéknak, hisz vele, avagy nélküle, nos oly mindegy. A bosszú, az bosszú, s főleg azok után, hogy bántotta őt. Tízszeresen megérdemli azt, hogy visszakapja, s még ha gyengébb is vagyok, sőt erőtlenebb, nos az sem számít. Szenvedek, de cserébe ő is szenvedni fog.. s ha meghalok, akkor legalább megszabadulok attól a ténytől, hogy rá gondoljak. Nem vagyok ő, de mégis bennem pezseg a vérének egyvelege. Bennem van az a kíméletlenség, ami ő benne, s minden jellemem simán lehetne olyan, ami hozzá igazodik, de mégsem. Nem vagyok ő, mint mondtam, s nem is leszek soha. A jellemem egyszerűen emberi, érző alkat, mely képtelen bárminemű kegyetlen fordulatra. Mégis bosszút akarok, mégis harcolni akarok, s mégis ellene. Olyan nehéz arra gondolni, hogy halállal illessem, vagy, hogy bántsam. Lehet neki esek, de nem tudnám megölni.. túl.. túl szánalmas vagyok, és naiv. Mélyen lezárom a szemeimet, hogy minden egyes gondolatot kizárjak ezáltal, s valami teljesen újra koncentráljak, azaz rá. Elrejtőztem a folyosó egyik pontján, így ha jönne, akkor koránt sem lát meg egy könnyen, és a számításaim szerint ezzel meglephettem. Milyen egyszerű is lenne eme terv kivitelezése.. Kinyitva a szemeimet magam elé nézek, szinte levegőt sem veszek, ahogy mozdulatlanul állok. Várok, várok, és várok..
Néma percek telnek el, és egymagam vagyok még mindig a folyosón. Csendes a helyszín, s nyugalmas a környezet, míg én megtöröm eme varázst. Zaklatottan zakatol a szívem verése, s minden lélegzetvételem rohamos kapkodás, ahogy végül elhalóvá lészen. A síri csend tetőfokán pedig a semmiből, hirtelen zaj hangja tükröződik fel. Egy finom mozdulat, s máris észreveszem... a nagy semmit. A képzeletem játszik velem mindösszesen, hogy ezáltal még jobban felfokozza a bennem lévő dühöt, a haragot, s a támadási ösztönt. Szinte már remegek, ámde visszafogom magamat, türtőztettek, s készen állok a varázslatra, hogy, amint megjelenik, nos azon nyomban a falnak szegezem egyetlen kézmozdulattal. Teljes erőből, de mégis határozottan. S így biztosra véve neki csapódjon a falnak, s még, ha csak egy pillanatnyi fájdalmat is ad mindez neki, akkor is pontosan érezze. De persze ez akkor lesz, ha végre megjelenik..


Vissza az elejére Go down



Hazel C. Hollis
welcome to my world
Hazel C. Hollis

► Residence :
Δ mystic falls
► Age :
31
► Total posts :
564

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Folyosók Folyosók EmptyVas. Ápr. 05, 2015 11:45 am

***
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Folyosók Folyosók Empty

Vissza az elejére Go down

Folyosók

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Folyosók
» Folyosók
» Folyosók
» Folyosók
» Folyosók

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: New Orleans városa :: Belváros :: New Orleans-i egyetem-