world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 17 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 17 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Folyosók

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Folyosók Folyosók   EmptyHétf. Jan. 04, 2016 7:11 pm

A kocsimhoz érkezvén eszembe jut, hogy mit is csinálhatnánk. Előttünk az egész délután és az este, úgyhogy eszembe jut az a gyönyörű kilátás a város közelében.
A kocsihoz érkezvén rákérdezek arra, hogy vajon járt-e már arra a lány és lenne-e kedve megnézni a szép vízesést. A válasza kicsit bizonytalan, ahogy közelebb hajolok hozzá. Lassú mozdulattal húzom magamhoz és kúszik egy titokzatos mosoly az ajkamra, majd lágyan megcsókolom Sarah-t. Ez édesebb, lágyabb és kedvesebb csók, mint az első csókunk és sajnálom, hogy nem ez volt az első. Hallom, hogyan kezd el hevesebben verni a lány szíve, hogyan kapkodja a levegőt, ahogy nyelvünk táncot jár csábos ajkai mögött. Határozottan húzom magamhoz, ölelem a derekát és nyomom csípőmet az övéhez, lágyan nekidöntve a kocsihoz. Azonban nem maradhatunk örökké így, így hát a csókot hamarosan megszakítom, és lágy mosollyal nézek rá.
- Beszállás! - vigyorodva húzódok el tőle. Látom, hogy ő még elég kábult állapotban van, ami igazán mulattat. Valaki ilyen állapotba kerülhet tőlem? Tyűha! Akikkel "ilyen" kapcsolatom volt, azok általában már el voltak bájolva, hogy adják önként és mosolyogva friss vérüket nekem. Ilyen kapcsolat? Természetesen ezt az érzést, amit Sarah iránt érzek semmi nem tudja megközelíteni. Talán egy... De ebbe most nem akarok belegondolni. Vigyorogva szállok be a kocsiba, majd beizzítom a motort és már ott sem vagyunk. Elszáguldunk a suliból, kihajtok a fő útra és nyomom a gázpedált, mintha az életünk múlna rajta. Hajtok a gyönyörű táj felé, amit ígértem a lánynak...
Vissza az elejére Go down



Sarah Nelson
welcome to my world
Sarah Nelson

► Residence :
¤ Mystic Falls
► Total posts :
90

HUMAN BLOODBAG ☮


TémanyitásTárgy: Re: Folyosók Folyosók   EmptyHétf. Jan. 04, 2016 6:22 pm

Tudom, hogy Enzonak is van rossz oldala, van múltja amiről nem tudok túl sokat, de ha tudnék sem változtatna semmit azon, amit iránta érzek. Honnan tudom? Onnan, hogy játszott velem, kihasznált, csak játékszer voltam a játékában, hogy bosszút álljon Stefanon, átvert. Sok rossz dolgot tett, én még is valahogyan beleszerettem. Talán pont azért, mert valamiért vonzódom a rossz fiúkhoz, vagy csak sikeresen megzakkantam az igazi családomtól. Nem tudom, viszont van még egy ok, egy dominálóbb ok, az pedig az, hogy nekem valamiért sikerült átlátnom az álarcán amit mások miatt viselt, hogy ne bántsák, ez a "hű, kegyetlen és gonosz vagyok" dolog nála csak egy álca. Tud ő gyengéd is lenné, ha akar, bár a legutóbbi csókunk nem erről tanuskodik... És bármennyire is próbáltam tagadni, de jól esett.
Miközben sétálunk, elmerengek a gondolataiman, Enzo múltján, rajtunk, úgy mindenen. Egészen addig, amíg a hátamat meg nem érzem a kocsi ajtajánál, Enzo pedig velem szemben áll.
- Még nem jártam ott. - mondom neki, miközben figyelem, ahogy egy lépést közelebb tesz felém. Végig a szemeibe nézek, a hangját figyelem és próbálom leplezni az örömömet, hogy velem van. Pár pillanatra a kezére nézek, majd ismételten vissza a szemeibe. Amikor magához húz, a szívem egy kicsivel hevesebben kezd el verni a közelségétől, attól, hogy újra ilyen közel vagyok hozzá. Hihetetlen, hogy milyen érzéseket tud kiváltani belőlem akár csak egy pillantásával is.
A gyomromban élő lepkék felélednek amikor ajkait megérzem az enyémen. Teljesen más, mint a legutóbbi, de ez is ugyan annyira tetszik. Nem ellenkezek egy pillanatig sem az ellen, hogy az ajkaim mögé kerüljön, nyelvünk gyengéd, édes táncot jár.
Mikor elhúzódik és mosolyogva néz rám, még mindig megbabonázva állok előtte, és csak akkor jut eszembe, hogy a csók előtt még beszéltünk valamiről.
- A gép mindig nálam van. Régen fotóztam már. - mondom halványan, enyhén szégyenlősen elmosolyodva, mivel még mindig a csók hatása alatt vagyok.
Vissza az elejére Go down
http://www.kkiky18.tumblr.com



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Folyosók Folyosók   EmptyHétf. Jan. 04, 2016 5:41 pm

Kéz a kézben hagyjuk el a kávézót és a főiskolát. Kicsit nekem is fura a dolog, de azért örülök, hogy nem sokan néznek utánunk. Egy átlagos párnak tűnünk. Egy menő, bőrkabátos idősebb pasas, és egy fiatalabb, lelkes és mosolygós lány. Azt senki nem tudja rólunk, hogy én egy vérengző vámpír vagyok, aki szabadidejében embereket igéz meg, hogy ehessen belőlük, Sarah pedig egy árva, örökbefogadott nő, aki most tudta meg, hogy a szülei vámpírok. Vagy valami ilyesmi... Ezt nem láthatja senki és ennek csak örülök.
Soha nem szerettem magyarázkodni senkinek és természetesen nem is nagyon szoktam. Ezért is volt fura, hogy Sarah velem akar lenni. De ismertettem a helyzettel, és látott már vacsorából visszafele jövet, szóval... Azt hiszem, hogy nem lesz gond, amíg be nem gőzölök és ki nem akadok valamin. Lazán sétálunk az udvaron és a kocsim felé terelgetem őt. Cseverészni szándékozom, de ő nem túl vevő rá. Hát persze, ő nem egy Caroline. Ezen a poénon jót mosolygok magamban, majd el is komorodok, mert eszembe jut a múltkori eset, amikor a segítségére kellett sietnem. Szegény lány. Igyekszem a rossz érzéseket és emlékeket most a távolba küldeni és csak Sarah-ra koncentrálni. Örülök, hogy itt van velem, hosszú volt az az egy hét.
- Hát... Nekem biztos izgalmasabb az életem, mint a tiéd. - vigyorodom el pimaszul és ha nem lennék komoly, 200 éves vámpír, talán még a nyelvemet is kiölteném rá. De ezt most nem teszem. Most nem.
- De lehet, hogy nem akarsz részletekbe menően tudni a dolgaimról... - jegyzem meg halkabb hangon, csak úgy magamnak, kicsit komolyabb ábrázattal. Na igen, egy csomó dolog van, amire nem vagyok büszke, de ezt ő is tudja. És elfogadott ilyennek. Vagy valami ilyesmi... Persze még mindig várom, hogy mikor mondok valami olyat, amitől haját tépve, visítva menekül tőlem.
Magamhoz húzom, a hajába puszilok és elraktározom magamban ezt az édes illatot. A kocsihoz érkezvén az ajtónak döntöm, és megtámaszkodok a kezemmel a kocsi tetején.
- Hát... Nem tudom, jártál-e már a város melletti vízesésnél... - döntöm kicsit oldalra a fejemet, és titokzatosan elmosolyodom. Lágyan közelebb lépek a lányhoz, egyik kezét a derekára teszem, és közelebb húzom magamhoz.
- Csodálatos látvány, és ha nálad van a géped... - hajolok egyre közelebb hozzá, majd a fülébe súgom a további szavakat:
- ... csinálhatnál néhány szép képet. Mit szólsz hozzá? - nézek a szemébe, majd lassan közelebb hajolok hozzá, és hogyha engedi egy lágy csókot lehelek az ajkaira. Majd hamutat rá hajlandóságot, akkor a lágy puszit csókká formálom és lágyan végigsimítok ajkain a nyelvemmel, hogy aztán - ha hagyja - az ajkai mögé kerüljek. Édes, lágy csók, nem olyan mohó, mint a legutóbbi. Nem akarom megijeszteni őt, tudom hogy még nem heverte ki teljesen azt a részeg barmot. Aki mellesleg megváltozott, és elköltözött innen jó messzire. De ezt persze Sarah-nak nem kell tudnia. Hogyha ajkunk elválik, lazán elmosolyodom, majd kinyitom az ajtót a lánynak, megvárom míg beszáll az autóba, majd én is beszállok, indítok és már száguldunk is kifelé a városból.
Vissza az elejére Go down



Sarah Nelson
welcome to my world
Sarah Nelson

► Residence :
¤ Mystic Falls
► Total posts :
90

HUMAN BLOODBAG ☮


TémanyitásTárgy: Re: Folyosók Folyosók   EmptyVas. Jan. 03, 2016 3:26 pm

Enzo & Sarah
•••••• I need your love ••••••
Határozottan jobb a kedvem azóta, amióta Enzo velem van, a sima, unalmas sulis napot képes volt feldobni már csak a szimpla jelenlétével. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy kicsit sem mardos a bűntudat azért, amiért 1 hétig mondhatni leráztam folyamatosan magamról, amikor anno, a Grillnél, este én vallottam neki szerelmet, most pedig 1 hétig kerültem... Nem volt tisztességes ránézve, de kellett egy kis idő. Főként nem azért, mert tisztáznom kellett magamban az érzéseimet, hiszen azt már régóta tudom, hogy szerelmes vagyok Enzoba, csak az 1 héttel ezelőtt történt éjszaka után kellett egy kis idő, amíg teljesen megemésztem azt, ami történt. Ami majdnem történt. Most viszont mondhatni már jól vagyok, és ezen sokat dobott az, hogy Enzo itt van mellettem. Igen, ez határozottan segít.
Miközben sétálok, a kezeinkre nézek és akaratlanul is elmosolyodok. Ha valaki anno azt mondja, hogy mi kéz a kézben fogunk sétálni, akkor biztosra veszem, hogy nem hittem volna neki, sőt, kiröhögtem volna. Már csak Enzo miatt is, hiszen mondhatni...eléggé nehezen fogadta azt, hogy én érzek iránta valamit, pont ezért sem tápláltam túl sok reményt afelé, hogy bármi is lesz köztünk, vagy csak az, hogy újra látni fogom. Most viszont... Itt van. Itt vagyunk, és ez meg melengeti a szívemet, és nem is nagyon tudom leplezni azt, hogy boldog vagyok.
- Hé! - mondom neki halkan felnevetve mikor unalmasnak titulál. Nem vagyok én unalmas, csak nincs bennem semmi különleges, amit nem bánok. Én ilyen vagyok, és nem is szeretnék változtatni semmin. Amikor magához húz és belepuszil a hajamba akkor ismét elmosolyodok. Jól esnek az ilyen gesztusai, mozdulatai.
Kérdőn pillantok rá, amikor azt mondja, hogy fel kel turbóznunk az életemet. - És még is mire gondoltál? - kérdezem tőle érdeklődve, majd bólintok, mikor kérdezi, hogy szeretek-e kocsikázni.

•••Heart by heart••• © •••
Vissza az elejére Go down
http://www.kkiky18.tumblr.com



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Folyosók Folyosók   EmptyVas. Jan. 03, 2016 12:54 pm

A suli büféjében nem sok időt töltünk. Csak kérek magunknak egy-egy kávét - amit Sarah most végre elfogad, és csak néhány percet ücsörgünk egymással szemközt az egyik asztalnál. Nem vagyunk feltűnőek, max én a bőrkabátomban és a dögös kinézetemmel, de hát járnak ide a főiskolára idősebbek is, akik közé pont beleillenék. Eljátszok a gondolattal, hogy beiratkozom, csak hogy Sarah közelébe legyek, de aztán el is vetem az ötletet. Nem vagyok én ennyire rámászós fajta. Vagy legalábbis azt hiszem...
Nagyon nem emlékszem már erre az érzésre, és nem is volt időm és alkalmam kihasználni ennek az érzésnek az előnyeit és hátrányait. Azt, hogy bármikor hozzáérhessek a lágy bőrhöz, bármikor megpuszilhassam, csókolhassam a csinos arcot, hogy bármikor lehetőségem legyen beszélni vele, sétálni vele...
És persze azt sem tapasztaltam meg, hogy milyen a kínzó vágy, a hiány, a kétségbeesés. Borzalmas volt ez az egy hét, amíg Sarah egyszerűen nem jelentkezett. Nem válaszolt az smseimre, kinyomta a telefont. De úgy tűnik, tényleg csak időre volt szüksége. Bár nem tudom, hogy mihez is, hiszen úgy tűnik, hogy az érzései nem változtak irántam. És nem tudom, hogy ezt sajnáljam, vagy örüljek neki... Azt hiszem egyelőre az utóbbi, aztán majd kiderül.
Ott hagyva az asztalunkat, sétára nyújtom a kezem és mikor Sarah kezét a kezembe temeti, melegség járja át hűvös bőröm. Titkolózva elmosolyodom, majd lazán csevegni kezdek. Nem nagyon szoktam, csak ha el akarom terelni valaki figyelmét. Amúgy igyekszem a pontos, lehető legkevesebb információs közlési módra hagyatkozni. Elmondom mit akarok, mi kell, kitől. A miértekkel nem szoktak pocsékolni az időmet. De úgy tűnik, hogy Sarah közelébe ez a csacsogás is mulatságosnak tűnik.
- Hát... - húzom el fintorogva és csalódottan a számat.
- Elég unalmas barátnőm van... - morgom és megcsóválom a fejem, majd elvigyorodom és gonoszul pislogok Sarah-ra. Lágyan a derekára csúsztatom a kezemet és kicsit közelebb vonva őt magamhoz, puszilok bele illatos hajába.
- Kicsit fel kell turbóznunk az életed! - kacsintok rá vidoran, majd az autómhoz érünk.
- Szeretsz kocsikázni? - tárom ki neki az ajtót kérdőn mosolyogva.
Vissza az elejére Go down



Sarah Nelson
welcome to my world
Sarah Nelson

► Residence :
¤ Mystic Falls
► Total posts :
90

HUMAN BLOODBAG ☮


TémanyitásTárgy: Re: Folyosók Folyosók   EmptySzer. Dec. 30, 2015 7:33 pm

Enzo & Sarah
•••••• I need your love ••••••
Nem zavar Amanda rosszalló pillantása és az, hogy mit gondolhat most magában. Mióta Enzo belépett az életembe azóta mintha kicseréltek volna, olyan dolgokat teszek amiket nem hiszem, hogy előtte megtettem volna. Főleg nem akartam szerelmes lenni egy vámpírba - mint ahogy az később kiderült, hogy Enzo vámpír - a családomat nem ilyennek képzeltem el, de hát ezt osztotta nekem a sors, nem tudok ellene mit tenni. Enzo pedig tényleg teljesen váratlanul ért, ahogy az is amikor rádöbbentem, hogy akaratom ellenére beleszerettem, mostanában pedig egyre többször körülötte jár az agyam. Folyton csak arra a csókra tudok gondolni ami a sikátorban történt, bárcsak újra érezhetném... Én viszont nem tudom, hogy mit tegyek, sosem voltam egy kezdeményezős tipus, habár ilyen téren teljesen tapasztalatlan vagyok. Sosem volt még komolyabb barátom, sosem feküdtem még le senkivel, csak a csókolóztam, de ennyiben ki is merül az ismeretségem.
Halványan elmosolyodok amikor Enzo azt mondja, hogy szereti azokat a dolgokat, amiket én felsoroltam, hogy miket szeretek. Ő az egyetlen olyan személy akinek a társaságában képes vagyok zavarba jönni, pedig nem vagyok se pirulos, se olyan lány akit egy könnyen zavarba lehet hozni.
- Úgy ismertél meg, mint aki csalódást okozna? - kérdezem gúnyos mosollyal, oldalra biccentett fejjel, miközben a szemeibe nézek. Egyre jobban kezdek ellazulni a közelében, majd megfogom a kezét és elindulok vele.
- Nem sok mindent kell tudni rólam, nem vagyok különleges. Nevelőszülők, imádok fotózni, szerintem mindent tudsz. - nézek menet közben rá, tekintetem pár pillanatra a szájára vándorol, majd újra vissza a szemeibe nézek.

•••Heart by heart••• © •••
Vissza az elejére Go down
http://www.kkiky18.tumblr.com



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Folyosók Folyosók   EmptyKedd Dec. 29, 2015 10:04 am

Tudom, hogy Sarah egy erős, határozott és magabiztos nő. Mégis láttam aznap este, láttam reszketni, láttam álmatlanul forgolódni, és láttam, hogy alig bír elaludni. Azóta nem láttam, de sejtem, hogy ezek a tünetek a mai napig megvannak, max lightosabb kiadásban. Ezért is ajánlom fel neki azt, hogy eltüntetem azt az emléket. sokkal egyszerűbb lenne, nem kellene kínoznia magát, nem kellene este félnie, és nem kellene minden sarkon megfordulnia, hogy vajon követi-e valaki. Sokkal könnyebb lenne, ám már amikor feltettem a kérdést, tudtam, hogy nemleges lesz a válasza. Sarah sokkal magabiztosabb és büszkébb, hogy egy ilyen könnyű lehetőséget elfogadjon. A válaszára kicsit összevonom a szemöldökömet, majd nem szólok egy szót sem, csak biccentek. Ő tudja, rá hagyom. Én csak segíteni akartam, de úgy tűnik, hogy maga akar megbirkózni problémájával, amiért nagyon tisztelem a lányt.
Fogalmam nincs, hogy mit akar a lány, és ezt meg is mondom neki. Én már elég jól felfedtem magam, neki kell döntenie, hogy mit akar. Ő kezdte ezt az egész értelmetlen játékot, ezt az egész értelmetlen flörtölgetést, kapcsolatot és vonzalmat. Hát, most megkapta, vonzódom hozzá. Viselje a következményeket! Persze tudom, hogy ez nem ilyen egyszerű, de sajnos én már belebonyolódtam és elég nehéz lesz innen kihátrálni, hogyha Sarah úgy dönt, hogy mégsem akar tőlem - tőlünk semmit.
A kérdésemre mélyen a szemembe néz, és habár a hangja lágy, tudom, hogy színtiszta igazság, amit mond és határozott előadás módja csak megerősít ebben a hitben. Tágra nyílt szemekkel figyelem, hallgatom a szavait, a hangját és megdöbbenek. Tényleg ekkora hatással lennék egy nőre? Nem akartam ezt. Baromira nem. Még mindig nem igazán tudom elfogadni azt, hogy Sarah érez irántam valamit, de úgy tűnik, hogy igaz. És az a szomorú igazság, hogy én is érzem ugyanezeket, ami megrémiszt, ám jól eső érzéssel tölt el.
- Nos, ezeket én is szeretem. Akkor már van egy közös érdeklődési körünk - kacsintok a lányra. A hangom halk, ám némi kellemes humor színezi meg.
- Félek, hogy megint pofára fogok esni, hogyha engedek az érzelmeknek, de... - megvonom a vállamat és egy pajkos mosoly kúszik a szám sarkába.
- Miért ne, nemde? - nyújtom a kezemet a lánynak, és hogyha elfogadja, akkor lassan felállok.
- Sétáljunk! Közben mesélhetsz magadról... Vagy mi.- jut eszembe egy bizarr ötlet, de hát a párok így szokták, nem? Beszélgetnek és megismerik egymást.
Vissza az elejére Go down



Sarah Nelson
welcome to my world
Sarah Nelson

► Residence :
¤ Mystic Falls
► Total posts :
90

HUMAN BLOODBAG ☮


TémanyitásTárgy: Re: Folyosók Folyosók   EmptyHétf. Dec. 21, 2015 10:18 pm

Enzo & Sarah
•••••• I need your love ••••••
Pár pillanatra elgondolkozom azon amit mond, hogy elfelejtetheti velem azt ami akkor este történt abban a sikátorban. De velem akkor nem csak rossz dolog történt, hiszen ott volt Ő is, és azért jegyeztem meg minden egyes pillanatot, mert tudom valamilyen eseményhez/traumához kötni. Így kerek az egész, ha nem emlékeznék arra, hogy a részeg srác mit akart tenni velem akkor érezném, hogy valami hiányzik a történetből. Habár igaz, hogy egyszerűbb lenne tényleg elfelejteni, de nem az a szokásom, hogy a könnyebb utat választom.
- Megtudok birkózni vele. Vagyis egyre jobban megy. - mondom miközben a kávés poharat fogom ami jólesően melegíti a kezemet, néha-néha pedig felpillantok Enzora.
A kérdése kicsit meglep, de közben látom az arcán a halovány mosoly jeleit. Mit akarok? Nos, az jó kérdés... - Jól esik amikor átölelsz, amikor a kezedet érzem a derekam körül. Szeretem ha közel vagy hozzám és szeretem amikor megcsókolsz. - mondom lágy hangnemben és mindvégig a szemeibe nézek. Amíg beszélek érezhetően hevesebben ver a szívem, nem szoktam hozzá ahhoz, hogy bárkivel is ilyen nyíltan beszéljek az érzéseimről, arra pedig még az 1 héttel ezelőtti este után sem gondoltam, hogy ilyen nyíltam közlöm ezt Enzoval, akitől most egy asztal választ el.
- És te? Mit szeretnél? - teszem fel neki újból a kérdést, kicsit halkabban. A lelkem mélyén tudom, hogy nagyon nem szeretnék olyan választ, ami fájdalmat okozna nekem...

•••Heart by heart••• © •••
Vissza az elejére Go down
http://www.kkiky18.tumblr.com



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Folyosók Folyosók   EmptyHétf. Dec. 21, 2015 9:57 pm

Figyelem a lány reakcióit és próbálok olvasni bennünk. Nem vagyok valami jó emberismerő, ez is hozzátartozik a gyengeségeim közé, de hát van ilyen. Aggódva kérdezek rá Sarah-nál, hogy mi van vele. Tényleg aggódtam érte ebben az egy hétben és habár most próbálok halál lazának tűnni, sejtem, hogy az álarcomon immár tökéletesen átlát és csak másoknak tűnhet úgy, hogy egy laza csevej van készülőben. De ez több annál. Sokkal több.
Tűnődve és várakozva figyelem a lány mozdulatait, aki elárulja, hogy most már nem álmodik minden nap arról az estéről. Megfeszül az állkapcsom és rászorítok a kávés pohárra mérgemben.
- Elfeledtethetem veled, ha azt akarod - nézek mélyen a lány szemébe. Érezheti, hogy valóban komolyan gondolom az ajánlatot és szívem szerint jobb szeretném, ha nagyon-nagyon megfontolná és végül úgy döntené, hogy elfogadja. Minden sokkal egyszerűbb lenne és nem kellene attól félnem, hogyha esetleg kicsit több testi érintkezést akarok, elrohan és megijed tőlem. Természetesen ez sokadik a sorban, de Sarah vonzó nő, és tudom, hogy valamikor sor fog kerülni arra, hogy egymáséi legyünk. És ezt nem úgy akarom megtenni, hogy közben a lány retteg egy fel nem dolgozott emlék miatt. A kávéját szuggerálja majd hirtelen felnéz és felteszi a nagy kérdést. Kicsit megdöbbent és váratlanul ér a kérdése, ezért nem válaszolok egyből. Egy pár pillanatig mélyen a szemébe nézek, majd ismét lágyan elmosolyodom.
- Mi legyen, Sarah? - hajolok kicsit közelebb hozzá, rátámaszkodva az asztalra és mélyen a szemébe nézek.
- Azt hittem azért kerültél egy hétig, hogy ezt eldöntsd. - nézek rá és a hangom számon kérő.
- Nem esett jól... - húzom el a számat, mint egy morcos kisfiú.
Vissza az elejére Go down



Sarah Nelson
welcome to my world
Sarah Nelson

► Residence :
¤ Mystic Falls
► Total posts :
90

HUMAN BLOODBAG ☮


TémanyitásTárgy: Re: Folyosók Folyosók   EmptyHétf. Dec. 21, 2015 9:49 pm

Enzo & Sarah
•••••• I need your love ••••••
Amikor Enzo szemeibe nézek akkor eszembe jut a sikátoros jelenetünk, amikor először megcsókolt, én pedig vissza csókoltam. Újra érezni akarom a csókját... Vele akarok lenni, de félek, hogy a későbbiekben ezt megbánnám, hogy a kapcsolatunk fájdalmat okozna. Egyszer úgy is véget kéne vetni a kapcsolatunknak - már ha össze jövünk valamikor - hiszen én ember vagyok ő pedig vámpír, egy idő után furcsálni fogják az emberek, ha idősebbnek fogok tűnni, mint ő. Az pedig, hogy én is vámpír legyek... Még soha nem gondoltam bele, a családomból - az igaziból - mindenki vámpír, és félek, hogy ha én is azzá válnék, akkor elő jönnének a rossz tulajdonságok amik Stefanban és Damonben eis egyaránt megvan. Nem akarok rossz ember lenni, de kitudja, hogy a vámpírrá válás mit hozna ki belőlem. A gondolat pedig, hogy emberi vért igyak... A gyomrom felfordul tőle.
A hátam mögé nézek és Enzonak igaza van, Amanda valóban még mindig minket figyel. Hihetetlen ez a lány, ha valamit ki akar deríteni akkor mindent megtesz annak érdekében, hogy megtudja, hogy miről is van szó. Ez az egyik olyan tulajdonsága amit ki nem állhatok, minek kellene neki mindent tudnia? A magánéletem például nagyon nem tartozik rá. Nem véletlenül nem tud arról, hogy 1 héttel ezelőtt mi történt velem. Enzoról is csak annyit tud, hogy szeretem őt, de feleslegesnek tartottam, hogy elmondjam neki azt, hogy csókolóztunk.
Mikor leülünk az egyik asztalhoz, akkor egy ideig csak a kávét nézem és gondolkozok azon, hogy mit is tudnék felelni neki a feltett kérdésre.
- Azt hiszem kezdek jól lenni. Már nem álmodom minden éjjel arról az éjszakáról. Kezdem túl tenni magamat rajta... - mondom ránézve, majd iszok egy kortyot a még meleg kávéból, majd ismét felnézek a szemeibe. - Mi van velünk, Enzo? - tekintetemben látszik, hogy a fejemben teljes zavar van ezzel kapcsolatban.

•••Heart by heart••• © •••
Vissza az elejére Go down
http://www.kkiky18.tumblr.com



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Folyosók Folyosók   EmptyHétf. Dec. 21, 2015 9:34 pm

Ahogy a két lány kilép a teremből és meglátnak, Sarah szinte egyből lefagy. Valami hasonló reakciót vártam. Szeretem meglepni az embereket, és csak úgy felbukkanni valahol. Egy hetet vártam, tudni akarom, hogy mi történt Sarah-val, és mi történt, vagy fog történni velünk. Egyszerűen gyűlölöm a bizonytalanságot, és meg kellett keresnem Sarah-t személyesen is, ha már telefonon nem volt hajlandó beszélni velem. Sejtem, hogy fel kellett dolgoznia a dolgot, ami történt vele és velünk... De nem akarom, hogy olyan sokáig agyalgasson, mert szinte biztos vagyok benne, hogy úgy döntene, hogy rossz döntés lennék. És milyen okos döntés lenne. Ám a szívemet már megnyitottam előtte és nem fogom ilyen könnyen elengedni. Lazán lépek oda hozzá, biccentek a barátnőjének, akivel már találkoztam és a kezemet nyújtom, egy kávéra invitálva Sarah-t.
Lágy melegség fut végig a testemen, amikor a kezembe rakja a kezét és hogyha dobogna a szívem, minden bizonnyal olyan hevesen verne, mint a lányé. Ám most csak egy aprócska, bizonytalan mosoly kúszik a szám szegletébe, ahogy ránézek. Aggódok, és ez bosszant. Gyengévé tesz ez a lány és ez baromira nem tetszik.
Elindulunk kifelé a suliból, de néhány lépés után Sarah szembe fordul velem és mentegetőzni kezd. Feltartom a kezemet és úgy nézek rá.
- Ne itt, oké? Amandának még túlságosan is éles a füle... - intek a szememmel a hátunk mögé és Sarah láthatja, hogy a barátnője még mindig a közelünkben áll és minket néz. Megcsóválom a fejemet, majd a büfé felé intek.
- Gyere! - nyújtom ismét a kezemet, és odahúzom a lányt. Kérek két kávét, majd leülünk az egyik asztalhoz, és várakozóan nézek rá.
- Szóval... Hogy vagy? - teszek fel egy kissé váratlan kérdést egy laza mosollyal. Bár Sarah láthatja, hogy legbelül valóban aggódok érte és kíváncsi vagyok, sikerült-e feldolgoznia az átélt traumát egy hét alatt.
Vissza az elejére Go down



Sarah Nelson
welcome to my world
Sarah Nelson

► Residence :
¤ Mystic Falls
► Total posts :
90

HUMAN BLOODBAG ☮


TémanyitásTárgy: Re: Folyosók Folyosók   EmptyHétf. Dec. 21, 2015 9:05 pm

Enzo & Sarah
•••••• I need your love ••••••
Enzo az egy hét alatt többször is hívogatott - nem adtam meg neki a számomat, de gondolom Mattet megigézte, hogy adja meg neki - én pedig nem beszéltem vele. Muszáj volt egy kis tér ahhoz, hogy rájöjjek, hogy mi van velem. Túl kell lépnem azon a bizonyos estén, és rendet kell raknom a fejemben Enzoval kapcsolatban is. Szeretem őt, igen, erre már rájöttem és ezt ő is tudja, csak nem tudom, hogy tényleg jó döntés lenne-e, ha lenne köztünk valami... Az agyam legalábbis ezt mondja, a szívem viszont nem vágyik semmi másra, csak Rá. Vele akarok lenni, érezni akarom ölelését, a csókját, a közelségét. Akarom őt. A szívem küzd az agyammal, viszont tudom, hogy el kell döntenem, hogy mit akarok.
Amikor kilépünk Amandával a teremből akkor legnagyobb döbbenetemre Enzot pillantom meg. Egy pillanat alatt fagyok le, megállok egy helyben és csak nézem őt. A férfit akit szeretek, de még sem vettem róla tudomást 1 teljes hétig. Vegyes érzések kavarodnak bennem most, hogy látom őt, de azt tudom, hogy a szívem hevesebben kezdett el dobogni most, hogy megláttam őt.
- Szia. - köszönök neki végül, mikor sikerült észhez térnem, hogy tényleg itt van. Hogy képes volt bejönni az egyetemre. Próbál laza lenni, de látszik rajta, hogy ez most tényleg csak egy színjáték, és azt hiszem, hogy én tudom, hogy miért.
Hátra nézek Amandára aki rosszalló pillantásokkal néz rám, nem akarja, hogy rosszul döntsek, viszont most nem érdekel, hogy jó avagy rossz döntést fogok-e hozni. Enzonak igaza van, beszélnünk kell.
- Jó, menjünk... - mondom halkan, és megfogom a kezét. Viszont amint kicsit arrébb mentünk, ahol nincs már annyi ember, hirtelen megállok és szembe fordulok vele.
- Figyelj, sajnálom, hogy nem reagáltam 1 hétig, csak muszáj volt gondolkodnom. Mindenen. - mondom hirtelen.

•••Heart by heart••• © •••  
Vissza az elejére Go down
http://www.kkiky18.tumblr.com



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Folyosók Folyosók   EmptyHétf. Dec. 21, 2015 5:39 pm

Már eltelt egy hét. Fogalma sincs, hogy Sarahnak mi a baja, de tény, hogy nem jelentkezik és a telefont sem veszi fel. Igen, természetesen tudom a számát és nem volt nehéz megszereznek. Először felvette a telefont, és mikor közöltem vele, hogy én vagyok és találkozni szeretnék vele, csak nyögdösött valamit, hogy időre van szüksége, fel kell dolgoznia az estét, ami történt vele és velünk. Hideg zuhanyként ért ez az egész. Végre kiadtam magam, bevallottam, hogy mit is érzek iránta, és örültem, hogy ez a furcsa, számomra túlságosan is ismert és fájdalmas érzés viszonzásra talál. Ám úgy tűnik, hogy (megint) túl korán örültem, és (megint) hibásan ítéltem meg ezt az egészet. (Megint) Feleslegesen nyitottam meg a szívemet, így erőteljes csalódást érzek. (Megint.) Természetesen néhány hívás után már nem zaklattam Sarah-t, de tény, hogy nem hagytam annyiban a dolgot. Találkozni, beszélni akartam vele, és úgy gondoltam, hogy erre a legjobb lehetőség az iskolája. Így hát az utolsó órájuk előtt odaslisszantam a folyosóra, sok érdekes szempárt vonzva magamra. Mert hát igen feltűnő vagyok egy fekete bőrkabátban, laza, v kivágású pólóban, fekete farmerban, bakancsban és napszemüvegben, enyhén borostásan. Lazán nekidőlök a szekrényeknek és egy riadt srácot arrébb küldök, akinek épp elfoglaltam a szekrényét.
- Dolgom van, menj máshova! - igézem meg a srácot, majd felpillantok és látom meg Sarah dermedt pillantását, majd a mögötte kilépő Amandát, aki szintén tátott szájjal bámul rám és látom, hogy elpirul. Ja, dögös vagyok. És? Összevonom a szemöldökömet, majd lazán elmosolyodom és végigmérem Sarah-t. Csinos. Mint mindig.
- Helló! Jó óra volt? Utálom a matekot... - húzom el a számat és habár igyekszek laza hangnemet megütni, Sarah láthatja, hogy kicsit zavarban érzem magam. Kihúzom a kezemet a zsebemből, ellököm magam a szekrénytől és odasétálok hozzá.
- Azt hiszem jó lenne beszélnünk. - nézek mélyen a szemébe.
- Egy kávét? - csábítom a lányt a közeli csehóba egy kis koffeinre és remélem, hogy nem utasít vissza. Igyekszem nem törődni az összeverődött tömeggel, az ámuló, röhögcsélő lányokkal, és Amanda pillantásával, Sarah verdeső szívével. Csak nézek barna szemeibe és lágyan nyújtom a kezemet.
Vissza az elejére Go down



Sarah Nelson
welcome to my world
Sarah Nelson

► Residence :
¤ Mystic Falls
► Total posts :
90

HUMAN BLOODBAG ☮


TémanyitásTárgy: Re: Folyosók Folyosók   EmptyVas. Dec. 20, 2015 4:04 pm

Enzo & Sarah
•••••• I need your love ••••••
Egy hét telt el azóta az este óta, amire nem szívesen emlékszek vissza. Legalábbis az egyik részét nagyon szívesen elfelejteném, de nem megy. Néha még a mai napig is látom a lelki szemeim előtt az egész esetet. Ahogy a részeg srác magához húz, ahogy csókolgat és a keze felfedező útra megy. A gyomrom görcsbe rándul hacsak az eszembe jut. Erre az egészre még rátesz egy lapáttal az is, hogy a szüleim is eléggé ki voltak borulva, hogy hol voltam egész éjszaka, miért nem vettem fel a telefonomat és, hogy miért nem mondom el, hogy mi van velem. Muszáj volt egy kis idő amíg helyre tudtam rakni magamban az estének eme részét ahhoz, hogy bárkinek is mesélni tudjak róla. Aztán este természetesen anyámnak elmondtam mindent, nem tehettem meg velük azt, hogy hagyom, hogy kikészüljenek attól, hogy nem tudnak semmit. Anyám persze megértette, de azt persze nem nézte el jó szemmel, hogy nem reagáltam semmit a hívásaikra, szóval megkaptam életem első büntetését ami nem is nagyon érint, hiszen a napom nagy részét az egyetemen töltöm, este pedig nem nagyon akarok elmenni sehova. Legalábbis egy darabig, amíg teljesen meg nem emésztem a történteket. Jah, és, hogy mi van Enzoval? Ő volt a jobb dolog azon az estén, amit nem igazán szeretnék elfelejteni. Mondjuk kicsit össze vagyok zavarodva, hogy most akkor mi van kettőnk között, de nem nagyon volt időm ezzel foglalkozni, mert a suli eléggé bekeményített, szóval ha akarnék sem tudnék ezzel foglalkozni.
[b]- Hahó, Sarah.[/i] - pislogok párat aztán Amandára nézek. Úgy látszik leesett neki, hogy nem nagyon voltam itt lélekben. Észre veszem, hogy még mondana valamit, de szerencsére kicsöngetnek én pedig felállok a helyemről és elindulok kifelé a folyosóra. Nincs most kedvem csevegni, pedig tudom, hogy Amanda követ és nem tesz le arról a szándékáról, hogy kiderítse, hogy mi van velem.

•••Heart by heart••• © •••  
Vissza az elejére Go down
http://www.kkiky18.tumblr.com



Rosalie Matthews
welcome to my world
Rosalie Matthews

► Residence :
◯ behind your back
► Age :
36
► Total posts :
125

INACTIVE CHARACTER ✖


TémanyitásTárgy: Folyosók Folyosók   EmptyHétf. Szept. 01, 2014 9:38 pm

***
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Folyosók Folyosók   Empty

Vissza az elejére Go down

Folyosók

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Whitmore Fõiskola-