world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 17 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 17 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Folyosók

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Folyosók Folyosók     EmptyPént. Jún. 20, 2014 7:28 pm



Elijah & Hayley

i made a horrible mistake.

Csak abban tudok bízni, hogy Elijah megérti miért tettem. Hisz átváltozásom óta arra vágyok, hogy megtalálhassam a családomat, ha pedig erre esélyt látok mindig megragadom, bármi legyen is a következménye. Az pedig, hogy örökké farkas alakban kell szenvedniük, szörnyűnek találom. A megbánás szó természetesen az én szótáramban is létezik, de könnyebben túl tudok lépni dolgokon, mint mások, ez tény. Ezen a tetten viszont lényegesen nehezebb, hisz mégiscsak egy olyan embert bántottam meg, aki jelent számomra valamit. Egy olyan ember néz rám azokkal az üres, mégis sokatmondó szemeivel, aki iránt elkezdtem valamit érezni. Igaz, magam sem tudom mit. Sosem kötődtem hosszútávon senkihez sem, mert féltem, hogy elárulnak, ahogy a szüleim tették. Persze, ott volt Tyler, de az csak egyfajta barátság extrákkal kapcsolat volt. Gondolataimat visszatereltem eredeti medréhez, ami nem más, mint hogyan vegyem rá Elijah-t, hogy megbocsásson. Nem hajtogathatom folyamatosan, hogy mennyire sajnálom és megbántam, amit tettem, mert az egy idő után idegesítővé válna. Valami más módot kell találnom. Talán, ha megértené, hogy miért tettem... A család számomra is ugyanolyan fontos, mint számára. A különbség csak az, nekem nincs családom, a pocakomban növekvő életen kívül.
Rideg hangjára összerezzenek, bár tudom, hogy megérdemlem, amit kapok. Kérdésére én sem igazán tudok rendes választ adni. Miért nem voltam képes megkérdezni? Talán mert féltem, hogyha megkérdezem és nem mondja el valami miatt az információt, nem fogom megtalálni a falkámat. Így is nehezen nyílok meg másoknak, az csak szerencse, hogy Elijah így kiismert ilyen rövid idő alatt.
- Végre tudom, honnan jöttem, de a családom, a falkám, akit olyan régóta keresek száműzve van. Kétségbeesett vagyok, és ilyenkor hülye dolgokat teszek, amiket megbánok. Azért nem kérdeztem meg, mert nem voltam benne biztos, hogy elmondod, és ez nekem elég ok, hogy egy biztosabb utat keressek - nem teszem hozzá, hogy sajnálom, hisz ezt már annyiszor mondtam, biztosan tudja már mennyire megbántam. Kezeimet összekulcsolom a hasam előtt védekezésképp, amit majd mondani fog, mert biztos vagyok benne, hogy nem fog megdicsérni.
- Kérlek, mondd hogy megtudsz bocsátani... Ha nem is most, de majd... egyszer - az utolsó szót kissé erőtlenül mondom a torkomban lévő csomó miatt. Az a fajta vagyok, aki, ha orra esik, gyorsan felkel, nehogy valaki más is átessen rajta. Nem tudom, hogy ez a mondat erre a helyzetre mennyire lehet igaz.

szavak száma: 371 zene: im a freak megjegyzés: remélem nem lett olyan rossz... <3 kredit:
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Folyosók Folyosók     EmptyCsüt. Márc. 20, 2014 9:02 am

hayley and elijah



Valami megváltozott bennem ezzel, hogy Hayley behatolt az én személyes szférámba. És nem ezzel volt a legnagyobb baj, hanem azzal, hogy olyan titkokat osztott meg másokkal, amiket soha nem akartam, hogy köztudatba kerüljön. Amikor eltemettem Celeste-et, megfogadtam neki, hogy soha nem árulom el senkinek, de leírtam a naplómba, ahová hittem, hogy biztonságban helyezhetek el titkokat. De ahogy a jelenlegi példa is mutatja, semmi nincs biztonságban. Pedig meg mertem volna esküdni. hogy Hayley nem fog elárulni, azok után, amit érte tettem. Megvédtem őt Elijah haragjától, és még az embereit is megvédtem a vámpíroktól, akik meg akarták őket ölni. Szembementem Klaus őrült hóbortjával is, és kiderült, hogy az ottani farkasok között van a vérvonal, ami Klaus eredeti apjától ered. A rokonai, akiket meg akart öletni pusztán azért, hogy Marcel és az emberei ne rettegjenek attól, hogy Klaus hibrideket fog gyártani, amint megszületik a gyermek. Ahogy kifejezi a sajnálatát, szólni akarok, de csak egy csalódott sóhaj hagyja el ajkaimat.
- Ahogy én is  - Hajtom le a fejem, egy kicsit több csalódottsággal a hangomban. Megbántott, és vámpírként ez sokkal fájdalmasabb, mint hittem. Fáj, és képtelen vagyok megbocsájtani neki ezért a tettéért. Egy gunyoros mosolyra húzódik a szám.
- Túllépni? Beleolvastál a naplómba, és olyan titkokat fedtél fel, amit nem kellett volna. Ha tudni akartad, hol van eltemetve, miért nem kérdeztél meg róla?  - Vonom kérdőre ridegen, ahogy felelőtlenül hozza fel a túllépés gondolatát. Szerettem Celeste-et, és ez a szerelem, amit iránta éreztem, egyszerre tett erőssé, és gyengévé, ezzel sok régi fájdalom felszabadult, elvesztegetett idő, amit már nem hozhatok vissza. Egyszer akartam a saját életemet élni, szeretni, és meghalt azért, mert szerettem őt és mert szeretett. Ez lett volna a minimum tőlem, hogy nem hagyom, hogy az ereje a közösségé legyen... Most mégis azzá lesz, mert Sophie be akarja fejezni a rituálét, és már nem tehetek semmit az ellen, hogy kiássa, és felszentelje a csontjait. Közelebb megyek Hayley-hez, majd azzal a mozdulattal haladok el mellette, távozni akarok, és ha nem állít meg, el is megyek. Ott hagyom őt, hogy megkeressem Sophie-t, hogy legalább elbúcsúzhassak a n maradványaitól, akit egykor annyira szerettem...
A reag Hayley-nek íródott. A szavak száma 349. A reag megírása közben a So Cold című számot hallgattam. És imádok veled játszani *-* Éééés ne hari a késésért Embarassed

Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Folyosók Folyosók     EmptyVas. Márc. 16, 2014 7:41 pm



Elijah & Hayley

i made a horrible mistake.

Emberből vagyok, hibákat vétek, melyekből tanulok. Ez az élet rendje, senki sem tudja ezt kikerülni. Nem gondolkoztam eleget, csak a saját érdekem vezetett, semmi más. Már oly rég óta áhítoztam aziránt, hogy meg tudjam, hová tartozom, kik a felmenőim, hogy nem is vettem tudomásul másoknak hogyan árthatok cselekedeteimmel.
Most jól beletrafáltam a dolgokba. Ha nem Elijah-ról lenne szó nem mardosna így a lelkiismeret furdalás, sőt fittyet hánynék az egészre, mert én ilyen vagyok. Vagyis.. nem.. Már azt sem tudom, hogy ki vagyok. Nyilvánvaló, hogy vele teljesen máshogy viselkedek, hisz nem néz le, kedveskedik, próbálja azt éreztetni velem, mintha ide tartoznék, holott mindenki tudja, hogy én csak egy senki vagyok Klaus életében. A lényeg, hogy hozzam világra az egészséges kislányunkat, utána már csak idők kérdése, hogy mikor fog velem végezni. De talán, talán Elijah az oldalam mellé állna, és megvédene a nagy gonosz hibridtől.
Mily őrültségeken agyalok.. A vér nem fordulna a saját vére ellen. Egy út van, és az a halál. Ideje beletörődnöm, hogy a nagybetűs Sors ezt szabta ki számomra. Idővel meghálálom!
A levegő rohamosan áramlott ki a szervezetemből, amint megpillantottam tekintetét. Olyan semmilyen volt. Az ég szerelmére, miért teszi ezt velem? - Elijah. - kérlelő hangom már-már szánalmas volt. Fogalmam sincs mi ütött belém, teljesen megváltoztam a közelében.
Oldalam mellett lévő karjaimat ismét a mellkasom alatt összefontam, immár szorosabban, mintha ki akarnám zárni őt a világomból, mintha egy masszív, leverhetetlen falat akarnék magam köré állítani, amely mögé bebújhatok. El akartam menekülni, holott eddig mindig is szembe néztem tetteim következményeivel. De most képtelen voltam rá. Mert beláttam, hogy hibáztam. Ráadásul nem is kicsit. - Sajnálom. - kértem tőle bocsánatot, tőlem csak ennyi telt. Nem fogom olyan üres dumákkal teletömni a fejét, hogy visszafordítanám az időt, mert nem vagyok képes rá. Kész. Megcsináltam, ennyi. Elárultam, a múlton már nem lehet változtatni, egyedül a jövőn a jelen segítségével.
- Hibáztam. Avval, hogy elolvastam a naplódat, illetve, hogy elmondtam Sophie-nak. De most nagyobb problémáink vannak. Nem lehetne túl lépni ezen az egészen? - igazítottam meg a kötött pulcsimat, mert eddig az ujja fel volt tűrve. Egy kicsit felerősödött a szél, bizonyára Davina miatt. Mi lehet avval a lánnyal? Mindegy, majd Őnagysága, illetve Marcel gondoskodnak róla. Nekem meg van a saját bajom: Elijah Mikaelson személyében.


szavak száma: 371 zene: im a freak megjegyzés: ez most béndzsó lett kredit:
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Folyosók Folyosók     EmptyHétf. Márc. 03, 2014 10:22 am

hayley and elijah



Percekig képtelen vagyok szóhoz jutni, egyszerűen nem jönnek a szavak az ajkaimra, csak nézem a nagy semmit, a lenti belső udvart, és elismétlem magamban Hayley szavait újra és újra, mígnem szinte itt kiabálnak a fejemben. Elmondta Sophie-nak, hogy Celeste maradványai hol vannak, és egy részről rettenetesen haragszom, úgy érzem Hayley elárult. Egy pillanatra elhittem, hogy ő soha nem tenne ilyet, és most mintha valami apró kis hitszerű álom tört volna össze bennem. Érzem, hogy ezzel mekkora fájdalmat okozott. Igen, hajlamos vagyok felfújni az ilyen dolgokat, hiszen ígéretet tettem, mely megtört, és ezzel úgy érzem elárultam valakit, akit túlzottan szerettem. Aki fontosabb volt számomra, akiért elhagytam volna a családom. ki azért halt meg, mert szeretett engem. Veszélyes engem bárkinek is szeretnie, ezért taszítok el minden lehetőséget a szerelemre. Ezért nem hagyom, hogy valaki közelebb férkőzzön hozzám. Hayley mégis játszott, és most úgy érzem, csak játszott velem.
Hallom a kérlelő szavait, ahogy azt akarja, hogy mondjak valamit, melyre egy megkeseredett mosoly jelenik meg arcomon, de csak átsuhan. Egy pillanat az egész, majd eltűnik, és tekintetem idegenebbé válik. Mint, mikor megismertem a kriptában, amikor a boszorkányok fogva tartva őt zsaroltak minket az együttműködésre. - Meg kellett volna...  - Szinte suttogom a szavakat, miközben még mindig nem vagyok képes Hayley szemeibe nézni. Egy pillanatra a hasára téved tekintetem, és az egyetlen, amit most látok a nőben, az a gyermek, aki talán olyat ad ennek a családnak, amit eddig soha nem kaphatott meg. Klaus mellett kell állnom, bármi történjék is, és nem homályosíthatja el az elmém holmi fellobbant érzelem a gyermekét hordó nő iránt. Árulónak érzem magam.
Mély levegőt véve nézek végül Hayley könnyel telt szemeibe, mikor végre értelmes szavakat célzok felé.
- Békében akart nyugodni. Távol ezektől a boszorkányos dolgoktól. Nem akarta, hogy az ereje a közösségé legyen... Nem akarta, hogy megtalálják... - Ahogy beszélek, a tekintetem szinte fagyossá válik, lekezelővé, éreztetem vele, hogy erősebb vagyok, és közel ezer éves. Tiszteletet vártam el azért, mert én is tiszteltem őt, hogy vállalta a fivérem gyermekét, helyette árulást kaptam. - A szavamat adtam, hogy senki nem találja meg a maradványait. Nemcsak a privát szférámba hatoltál be, hanem megtörted a neki tett eskümet! - Ridegül meg arcom teljesen. Egyetlen érzelem sincs rajta, egyetlen jel sem utal rá, hogy képes lennék bármilyen érzelemre. A viselkedésem megváltozik, és távolságtartóvá válik, ahogy a szavakat kiejtettem. A szavak, melyek hangsúlya sértőbb, mint a viselkedésem. Bántó vagyok, és tudom, hogy nem ez a módja, mégis ezt teszem. Védekezőmechanizmusnak nevezném. A szavaim elakadnak, és a kezeimet a csípőmre teszem, miközben beszélek, majd a zsebembe teszem őket, miután elmondtam, amit akartam...
A reag Hayley-nek íródott. A szavak száma 426. A reag megírása közben a So Cold című számot hallgattam. És imádok veled játszani *-*

Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Folyosók Folyosók     EmptyVas. Márc. 02, 2014 10:35 am



Elijah & Hayley

i made a horrible mistake.

A kínos csönd nehezen telepedett le ránk. Senki se tartózkodott a csarnokban, egyedül Marcel és Klaus halk duruzsolását hallottam egészen messziről. Azt nem tudtam megállapítani, hogy mi volt a téma, bizonyára Davina-hoz kapcsolódott, és ehhez az egész őrült helyzethez.
Több lehetőség is lejátszódott bennem, miközben vártam a válaszára. És egyik sem volt jó.. Nem fogja örömmel fogadni, nem fog egyhamar megbocsátani nekem, ez nem egy mese. Ez a kegyetlen valóság, melyben nincs helye a boldogságnak, és egyéb pozitív érzelmeknek. Itt nem mi irányítjuk az életünket..
Szégyenemben lesütöttem a pillantásomat. Pontosan erre a reakcióra vártam, illetve a kiakadásra, hogy elhordjon mindenfélének. Nem mondana újdonságot, elég sokszor tapasztaltam meg. De helyette.. csöndben maradt, ami igazán szokatlan volt a részéről. Elijah Mikaelson a szavak embere megnémult? Ennyire.. megbocsáthatatlan amit tettem? Ezek szerint nagyon fontos lehetett – és még most is az – Celeste. Mondjuk sosem volt részem abban az igaz szerelemben, így nem tudom, hogy mit él át most. Habár én az ilyenekben nem is hiszek. Talán emiatt sem éreztem ilyet, de nem hiányzik. Csak néhanapján mikor elöntenek ezek a fránya hormonok.
Szóra nyitottam a számat, miközben valami védőbeszéden agyaltam. Na jó ez nekem nem megy, valahogyan csak ki tudom menteni magam. Elég kényes ez a szituáció.. – Tudom, hogy hülyeség volt. – nyögtem ki, és hirtelen összeszöktek a könnyek a szemembe. Na ne.. Egész életemben alig sírtam, pont most kellett rám lecsapniuk? Átkozott terhesség! Utáltam más előtt gyengének tűnni, ezért is voltam egyedül sokáig. A magam ura voltam a szabadban, senkivel se kellett törődnöm, senki se ismerhette meg a gyengeségeimet. Csak én voltam. Egyedül. De most már más a helyzet, emberek vesznek körül, akik törődnek velem, és akikkel viszont törődök. Ideje némileg megváltoznom, felmérnem a tetteim következményét, hogy én hogyan reagálnék.
- Meg kellett volna kérdeznem téged.. – csóváltam meg a fejemet, de még mindig nem mondott semmit. Idegesített, hogy csak én beszéltem, és ő nem. Mintha a fallal társalognék, és nem jönne semmi válasz. – Kérlek, mondj valamit. – biccentettem kissé oldalra a fejemet, és felkészítettem  magamat a legrosszabbra. Vagyis majdnem. A legrosszabb az lenne, ha soha többé nem állna velem szóba, és szerintem arra képtelen lenne. Még a hülye is látja, hogy izzik köztünk a levegő. De az is lehet, hogy csak én értelmezem félre a jeleket, és csak az öccse egy éjszakás kalandjának az eredményét látja bennem. – Akármit. – nyeltem egy nagyot, de még mindig semmi. Közelítettem egy fél lépéssel felé, nem akartam teljesen rányomulni, de muszáj volt. Muszáj.. csak mondjon valamit. Vágja a fejemhez, hogy milyen ostoba voltam, üvöltsön velem, szidjon, ezek mind jobbak a csendnél. – Kérlek. – már könyörögtem neki, és ennél többet nem tudtam tenni. Nem fogok térdre ereszkedni, kezeimet összetéve esdekelni a bocsánatkérésért. Most már rajta a sor. Mutassa be, hogy igenis Ő a szavak embere.


szavak száma: 452 zene: ahs theme song megjegyzés: veled a legjobb <3 kredit:
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Folyosók Folyosók     EmptyHétf. Feb. 24, 2014 2:51 pm

hayley and elijah



Igazán nem értem mi köze lehet Hayley mondandójának ahhoz, hogy Sophie-hoz akarok menni, de türelmetlenül várom, hogy a lényegre térjen végre. Milliónyi gondolat jut eszembe, és a nyakunkon van valami, amit mi sem értünk, mégis,  ha Hayley-ről van szó, egy pillanatra megenyhülök. Nem táplálhatok ilyen érzelmeket Klaus gyerekének az anyja iránt, de nem tudom irányítani az érzéseimet, viszont a tetteimet igen, és végre meg kellene tartanom a kellő távolságot a lánytól. Nem gyengülhetek el, nem engedhetek gyenge pontot az ellenfeleimnek.
És megint ott tartok, ahol mindig is. Könnyedén tudok megszeretni valakit, aki olyan, akii a kedvességével, vagy a személyiségével be tudja lopni magát a szívembe, és ez könnyen a vesztemet okozhatja. Vagy akár a családom vesztét, és nem akarok kockáztatni, hiszen az egy örökkévalóságig tartó bűntudatra ítélne, szóval ennek az érzésnek nem lehet jövője. Már akkor el kellett volna vetnem ennek eshetőségét, mikor Hayley megváltozott az irányomba, nem szabad hamis ábrándokba kergetnem őt. Nem lenne fair tőlem.
Lassan jutnak el a szavak a fülemig, miközben hadarva darálja le, ami nem is az, amit mondani akar, hanem valami óriási körítés, amit sosem szerettem, így egy kicsit erélyesebben szólok rá.
- Hayley! Térj a lényegre! - Próbálom rábírni arra, hogy elmondja, amibe belekezdett, miközben tekintetemet az övébe fúrom, ha végre hajlandó a szemembe nézni. Őszintén nem tudom, hogy akarom-e tudni, amibe belekezdett, és pillanatnyilag nem tudom, mennyire égetően fontos az információ, amit meg akar osztani velem, mégis felkelti a figyelmem Celeste említése. Majd belekezd, hogy Sophie tudni akarta hova temettem el, melyre arcom meglepettséget tükröz, és egy pillanatra szólni akarok, de egy hang sem jön ki a torkomon, így végighallgatom Hayley szavait, vagyis kénytelen vagyok. Mivel szólni nem sok időm volt, így összeszorított állkapoccsal hallgatom a többi szavakat. Egy pillanatra talán még a lélegzetem is eláll, elpillantok, és milliónyi érzelem fölé egy emelkedik. Csalódás.
- Hogy mit tettél? - Nézek vissza rá rideggé vált tekintettel, de belül dühös vagyok. Hayley-re, mert beleolvasott a naplóimba, Sophie-ra, aki ezidáig hazudott, és magamra is, mert ezzel úgy érzem, megtört Celeste-nek tett esküm, miszerint az ereje soha nem lesz a közösségé. Nem tudom eldönteni, melyik esik rosszabbul, hogy melyik okozza a legnagyobb fájdalmat, az, hogy csalódnom kellett Hayley-ben, vagy a megtört esküm. Megígértem neki, hogy békében nyugodhat, és ezzel Hayley hibázott. Nem tudok szólni, hiába nyitom ismét szólásra az ajkaimat, egy hang sem jön ki onnan a meglepettségtől. Én, aki mindig is a szavak embere voltam, bárhogy is akarom, egy hang sem szakad fel belőlem...
A reag Hayley-nek íródott. A szavak száma 407. A reag megírása közben a So Cold című számot hallgattam. És imádok veled játszani *-*

Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Folyosók Folyosók     EmptySzomb. Feb. 22, 2014 6:56 pm



Elijah & Hayley

i made a horrible mistake.

Egy kissé émelygő érzés kerített hatalmába, talán a földrengések miatt? Vagy a terhesség velejárója? Talán a tudat, hogy milyen undorítóan cselekedtem? Vagy ez a három így összegyúrva? Nem tudom. De válaszolnom kellett, holott legszívesebben egy legyintéssel elintézném ezt az egészet, és mennék tovább a dolgomra. Sophie csak nem mondaná el neki, vagy..? Inkább nem kockáztatok.
- Elijah. - szóltam utána nyomatékosítva, mikor elindult a lépcső felé. Hátrapillantott, én pedig zavartan egy kiálló tincset a fülem mögé söpörtem. - Szóóóval... - kezdtem bele elnyújtva, majd a mellkasom alatt összefontam a karjaimat. Lomhán pakoltam egymás után a lábaimat, s mikor a a lépcső tetejét elértem a falnak döntöttem vállamat. Mélyen beszívtam a levegőt, és kínzó lassúsággal fújtam ki azt. Elvesztem azokba a mély barna szemekbe, nagy nehezen elszakadtam tőle, és elsétáltam mellette. Így talán könnyebb lesz őt beavatni az igazságba, hogy nem kell minden egyes rezzenését figyelnem. - Sophie felhívott, és egy szívességet kért tőlem. - kezdtem el ismét ropogtatni az ujjaimat. Ha így folytatom tovább lassan már nem lesz porcom! Háttal álltam neki, és úgy beszéltem tovább. Tudom, udvariatlan tőlem, de bizonyára már rájött, hogy nem szokásom betartani az etikettet. - Megígérte, hogy segít megtörni azt az átkot, amelyet Marcel rakatott a családomra, információért cserébe. Azt hittem ebből nem lesz semmi baj, de aztán Davina elkezdte rajzolni azokat a képeket a halott barátnődről. - hadartam el gyorsan, és utólag, átgondolva szembesültem a tapintatlanságommal. Nem kértem tőle elnézést, vagy néztem bűnbánóan a szemeibe, az nem igazán az én szokásom. Egyik kezem a hasamon pihent, míg a másikkal folyamatosan gesztikuláltam, fokozva a drámaiságot. Szívem majd kiugrott a helyéről, dobogását már a torkomban éreztem. Egy másodpercre a plafonra vándorolt a pillantásom, majd megfordultam. Most vagy soha..
Egy jó két méter lehetett köztünk, teljesen lehagytam őt, annyira belefeledkeztem a saját kis monológomba. A ház érdekes falát kezdtem el pásztázni a pillantásommal, fogalmam sem volt arról, hogy ez most gót, barokk, klasszikus, vagy mit tudom én, mik léteznek még. A művészetek elég távol állnak tőlem. Sosem voltam az a stréber diák, ki itta a tanár minden egyes szavát. Épp becsusszantam mindig a kettesbe, nem vittem túlzásba a tanulást, és meg is lett az eredménye. Itt állok kerek húsz évesen, felkoppintva. Simán elmehetnék a tinimamikba.
Tettem felé egy pár lépést, és a kiálló Ádám csutkájára lettem figyelmes. Ő olyan más volt, mint a többi. Ő tényleg nemes, ahogyan mondják, mégis átvágtam. Pedig Elijah azaz ember, akit nem szívesen bántok, hisz.. na jó nem kertelek tovább.. gyengéd érzelmek - milyen nyálasan fogalmazok - fűznek hozzá. Le sem tudná tagadni az érzelmeit irántam, de még mindig nem lépett. Talán azért, mert az öccse gyermekét hordom a szívem alatt, vagy mert még mindig a boszi csaját gyászolja? Emberből vagyok, nekem is vannak ám vágyaim, s nem igazán van lehetőségem ismerkedni másokkal. Különben is.. kinek kellene egy terhes nő? Lassan már terhességi csíkokkal lesz tele az egész oldalam, már most kezdhetem gyászolni az alakomat.
Felemeltem a pillantásomat rá, és kihúztam a hátamat. Tessék. Most már nincs hátrálás. - Sophie meg akarta találni Celeste maradványait. - most sikerült visszafognom magam, és nem jelzőkkel illetni az elhunyt szeretőjét. - És én.. - haraptam az ajkamra, majd pár másodpercnyi szünet után folytattam tovább. -.. beleolvastam a naplóidba, és kiderítettem, hogy hol temetted el, aztán elmondtam neki. - pont. Kész. Sikerült. Túléltem. Ám, de most fog jönni a neheze.. A fogadtatás, Elijah hozzáállása az egészhez. Viszont elmondtam neki, amit remélem értékelni is fog. Mondjuk ellenkező esetben, nem tudom én mit csinálnék. Ezért jó, hogy sosem vezettem naplót..


szavak száma: 579 zene: cut megjegyzés: Haylijah <3 kredit:
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Folyosók Folyosók     EmptySzomb. Feb. 22, 2014 11:11 am

Hayley and Elijah



Az események őrült sebességgel követték egymást, alig jöttem ki a koporsó fogságából, több problémával is szembe kellett néznünk. ezek pedig a boszorkányok ránk jelentette veszélyét jelenti. Ráadásul Davina is gyengélkedik. A hangulat még mindig pattanásig feszült, én pedig szeretnék egy megoldást találni az egyik felmerülő problémára, ami a legfontosabb. Segíteni egy fiatal lány életét megmenteni. Viszont ehhez boszorkány segítsége fog kelleni. Így kijelentésemet tett követte, és úgy döntöttem elindulok felkeresni Sophie Deveraux-t. De még a folyosón Hayley-be botlom, aki nyilván hallgatózott, így meghallotta a tervem.
- Nincs okod hallgatózni. Én sem titkolok semmit!- Mosolyodom el, miután végigmértem a lányt, akit védenünk kell bármi áron, hiszen valami különleges gyermeket hord a szíve alatt. Titkon más érzelmek is kialakultak bennem iránta, de nem tehetem meg ezt Klaus gyerekének az anyjával, így eme érzelmet minél előbb el kell nyomnom, mielőtt még teljesen elhomályosítaná az elmém eme újkeletű érzés.
- Hayley, mit akarsz nekem elmondani? - Nézek rá értetlenül, mert őszintén nem tudom, mire fel ez a furcsa viselkedés. Lehet, hogy vámpír vagyok, és néha bele tudok menni mások gondolataiba, de halvány fogalmam sincs arról, mi mondanivalója lehet Hayley-nek számomra, ami Sophie-val kapcsolatos. Sürgető pillantással nézek a nőre, aki a tekintetem kerülve hallgatásba burkolózik. Egy pillanatra ezernyi gondolat férkőzik az elmémbe, de egyet sem tartok eshetőségnek a jelen esetben. A kapocs kettejük közt megszakadt, így nem fenyegeti a veszély, hogy Sophie-nak bántódása esik, és ezáltal ő is megsérül.
- De ahogy látom, nem túlzottan fontos, tehát akkor majd megbeszéljük, ha visszatértem... - Próbálom lezárni ezt az értelmetlen időhúzást, és elindulok a lépcsőn. Jelen helyzetben próbálok válaszokat találni a bennem felmerülő kérdésekre, s talán túlontúl is udvariatlan voltam eme cselekedetemmel, de nem tehetek róla, néha én is tudok ilyen lenni. Habár eme viselkedésformát sosem éreztem a magaménak, viszont azt az egyet tudhatná Hayley is, hogy szeretem az egyenes beszédet. Nem szeretek mellébeszélni, én is őszinte vagyok, akkor viszont ugyanezt elvárom. Mégis nem tetszik a hallgatása, a zavart viselkedése, és egy pillanatra belém nyilall a felismerés, hogy talán a nő nem volt őszinte velem. A lépcső alján megállok, és visszanézek rá, s tekintetem jelzi csak, hogy hajlandó vagyok végighallgatni, ha a lényegre tér, és nem kertel.
A reag Hayley-nek íródott. A szavak száma 359. A reag megírása közben a Shadows című számot hallgattam, és nagyon sajnálom, hogy megvárattalak.

Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Folyosók Folyosók     EmptySzomb. Feb. 15, 2014 11:09 am

elijah && hayley



Ujjaimat idegesen tördeltem, miközben fel-alá járkáltam a folyosón. Fogalmam sem volt, hogy mi tévő legyek. Bevalljam, vagy ne? Mindkét döntés mellett feltudnék hozni érveket, és sajnos be kellett látnom, hogy semelyikből se jönnék ki jól. Ha kiteregetem előtte a titkomat, miszerint a háta mögött szimatoltam, átmentem a magándolgain, megutál. És elvesztenék egy barátot. Az egyetlen egy barátomat ebben az átkozott városban. Nincs senkim Elijah-n kívül, senkire se számíthatok, hisz felügyelet nélkül ki sem tehetem a lábamat az utcára. Többen is fenyegetést jelentenek számomra, amióta kiderült, hogy valami csodababát hordozok a szívem alatt. Még mindig oly hihetetlen.. én, mint anya? Azt se tudom, hogyan s miként kell majd cselekednem. Ha úgy nézzük nekem se volt anyukám, az első eldobott magától, míg a második kitett, amint egy nagyobb probléma szakadt rá. Én nem egy ilyen életet szántam volna a gyerekemnek, s nem egy ilyen világba, tele természetfeletti lényekkel. Az már csak mindennek a teteje, hogy a lányom is hordozni fogja a vérfarkas gént.
Egy kisebb fajta földrengés sodort ki gondolatmenetemből. Gyorsan megfogtam a korlátot, hogy egyensúlyba tartsam magam. Tudtam, hogy bent van Elijah, láttam őt bemenni, de még mindig kételkedtem önmagamban. A másik lehetőség a hallgatás, de biztos vagyok benne, hogy itt egy nem létező fogalom a titok. S ha mástól tudja meg.. nos, akkor inkább az első verzió, mint ez. Talán van esélyem... a megbocsátásra.
Hallottam a hangját, alig tudtam kivenni, hogy mit mondott, mivel nem olyan a hallásom, mint a vámpíroké, de még mindig jobb, mint az embereké. Valami boszorkányról volt szó, és biztos voltam benne, hogy a Davina ügyön tárgyaltak. Azt duruzsolták, hogy ennél csak rosszabb lesz. Eddig csak egy erős földrengés volt, több utórengéssel, ennél mi lehet még rosszabb? Nem is szeretnék belegondolni..
A korlátnak dőlve vártam őt, az alsó ajkamat harapdálva. Mindig ezt csinálom, amikor rendkívül ideges vagyok. És jelen esetben örülök, ha nem harapom át a bőrömet. Hogyan fogok belekezdeni? Kerek perec mondjam meg, hogy: Helló Elijah, kérlek ne haragudj, de beleolvastam a naplódba, hogy megtaláljam hol fekszik a halott boszibarátnőd?
Na jó Hayley.. szedd össze magad. Ezt valahogyan muszáj felépítened.
A lépéseket egyre közelebbről hallottam, s végül is megjelent Ő. Azt hittem, hogy még több időm lesz!
- Sophie-hoz mész. - állapítottam meg a tényt, és elrugaszkodtam a korláttól. Magam előtt hadonásztam a kezeimmel, és eszem ágában nem tudtam, hogyan kéne ebbe a hosszú monológba belekezdeni. - Nem szeretnék titkolózni. - nyögtem ki nagy nehezen, és belém fagyott a szó. Kinyitottam a számat, de képtelen voltam egy normális mondatot összerakni. Pár néma pillanat után becsuktam, nehogy egy komplett idiótának tartson engem.
Még hátrálhatok.. Valamit gyors kitalálhatok, aminek nincs semmi lényege, és akkor... akkor.. Nem! Nem, nem és nem! Most van bennem némi határozottság, ami később talán nem lesz. Ráadásul lehet, hogy ha várok akkor már túl késő lesz. - És ha már hozzá mész, akkor nem ártana tudnod valamit.. - hajtottam le a fejem, és elkezdtem a bakancsom orrát fixírozni. Koszos volt, az elején egy kis sárfolt díszelgett.
Nem tudom, hogy mennyi időt húztam el a semmittevéssel. Kavarogtak a gondolatok, a szavak, egy kész tornádó csapott át az agyamon, összekuszálva, és kétségek közt hagyva engem. Tényleg helyesen döntöttem?
A reag Elijah Mikaelson-nek íródott. A szavak száma 522. A reag megírása közben a seven devils című számot hallgattam, és bocsánat a késésért.

Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Folyosók Folyosók     EmptySzomb. Feb. 15, 2014 11:02 am

***
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Folyosók Folyosók     Empty

Vissza az elejére Go down

Folyosók

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Folyosók
» Folyosók
» Folyosók
» Folyosók
» Folyosók

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: New Orleans városa :: Lakhelyek :: The Mikaelson Abattoir-