world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 24 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 24 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Darren hálószobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Darren hálószobája Darren hálószobája EmptyPént. Okt. 17, 2014 4:14 pm


Joanna & Darren


Megérdemelni? Az enyém! Tudja jól milyen kényes vagyok fegyver ügyileg, erre most meg kell neki az egyik szépségem.  Ugyanilyen bájos mosollyal tudtam volna élből fejbe lőni magam, de annyi más módja van a halálnak, emellett szeretem tudni, hogy megdolgoznak azért, hogy a másvilágra jussak. Az öngyilkosság annyira snassz lenne. Az ész megáll. Gatyát veszek, ő meg szórakozik, a szokása a régi.
- Kisgyereket játszol? – vonom fel a szemöldököm, mikor a közelemben van, végül elmosolyodok és engedek.
- A tiéd! De helyette akkor szerezz be nekem valami újat! Valami mást. – mosolyodom el, fejet csóválva.

- Valamelyikünk? Ugye nem rám céloztál ezzel?  -  Senki ne éljen kétségek között, van nekem szívem, különben már nem keringene a vér az ereimben. Érdekes, ha van szív, az a baj, ha nincs akkor meg az. Ettől függetlenül senkitől sem várom el, hogy megértsen, én tudom, mit miért teszek, vagy épp nem teszek, ennyi pedig bőven elég. De van mikor minden és mindenki mehet a picsába, melegebb éghajlatra. Mi ketten mindig„Szépen, csendben” intézünk mindent. Igazság szerint nekem teljesen mindegy, hogy melyik opció valós, meg szoktam már, hogy valaki úgy áll velem szemben felfegyverkezve, hogy még csak a szíve sem ver hevesebben a megszokottnál.
- Amúgy be kell mutatnod mindenképp azt a Shadiet, kíváncsivá tett. – most hogy lecsillapodtak a kedélyek, igen csak érdekes dolgok merültek fel bennem ezzel az FBI-s farkas hölggyel.
Jo végre rászánja magát, hogy átöltözzön, addig egy másik fegyverrel vacakolok, tisztítani kellene már őket. Végre visszatér, elveszem tőle a nekem szánt üdítőt, ez legalább van itthon, és nézhetjük a filmet, melyet már régebben néztem és jó. Na meg persze szeretjük. Egy kard ki a párna alól, majd egy idegesítő kérdés is rögtön. Ezzel együtt pedig az arcomra is felmázolódott egy kaján vigyorba torkolló mosoly. Túl jól ismer, azt hiszem...Büszke vagyok rá, nem is szégyellem, ez amolyan megszokott létállapot nálam már tulajdonképpen.
- Ne kezd el, oké!? Nem vagyok paranoiás, de minden centin találsz valami fegyvert, a matrac alatt is van nem egy pár. – igazítom meg a párnám, majd az alól is elő veszek ezt azt, azok meg landolnak az asztalon és végre nézhetnénk a filmet, mire Jo hírszolgálatot is közé tesz. Nem szólok, csak tömöm a képembe a kukoricát, de csak az ő hangját hallom. Van szemem van fülem és értek is, de ő? Neki meg jár a szája, én meg duzzogok, mert őt hallom és nem a filmet, de ezen is segíthetünk, feljebb a hangerőt.


•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
 Words:  Music:-  Note:  Razz  ©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Darren hálószobája Darren hálószobája EmptyCsüt. Okt. 16, 2014 8:04 am



Where were you bro?
Darren & Jo


Őszintén örülök, hogy végre egy kicsit normalizálódott a kapcsolatunk Darrennel, persze még nem az igazi, de már alakul. Végre visszakaptam őt, de félek, ha megint elmegy egyedül, akkor nem leszek ilyen megértő, mert egy csapat vagyunk. Mindig is egy csapat leszünk. Ezen semmi sem változtat.
- Most komolyan azt mondod, hogy nem érdemlek meg egy ilyet a három hét nélkülözés után? - morranok fel, de még nem teszem le a fegyvert. Kiskutya szemekkel pillantok rá, majd megcélzom a mellkasát, de a szekrényéhez lép, így az oldalát veszem célba. Nem fogom elsütni, de olyan jó ezekkel szórakozni. Leengedem, majd tüzetesen átvizsgálom, és arra jutok, hogy ez a cucc nekem kell. - Most azt akarod mondani, hogy mind a millió íjat és fegyvert használni akarod, és nem leszel olyan cuki és aranyos a hugicáddal, hogy adsz neki egyet? - teszem le a fegyvert, és a nyakába ugrom, miután végzett a popcorn készítésével. - Tudom, hogy nem szereted, ha elcsenem, de ha ezt akarod... - billentem oldalra a fejem egy kedvesnek hitt mosollyal. Tudja, hogy nem egy darabot csentem már el, persze nem adtam vissza, mert én nem a szobámban gyűjtöm őket, hanem a pince egyik zárt részlegében, ahová Darren nem mehet be. Ő a szobáját tiltja el tőlem, én pedig a pince jó felét. Képtelen lennék ennyi fegyver közt minden álló nap aludni. De odalenn elég sok időt el tudok tölteni, főleg, hogy rám marad a méreg kinyerése és a hígítása, a golyók beáztatása, szóval az olyan, mintha egy saját csodaországom lenne. Fegyverekkel és méreggel persze.
- Tudod én sem terveztem máshogy. Túl fáradt vagyok a vezetéshez, és féltelek. Tudod milyenek a fiatal vámpírok. Hirtelenek és kiszámíthatatlanok. Ráadásul a szüleink, még a végén valamelyikünk elgyengül - pillantok rá vigyorogva, majd kimegyek a szobámba, és alig két perc után pizsamában térek vissza két üveg citrom-lime-os üdítővel a kezemben. Befekszem mellé az ágyba, ha már megengedte, majd egy kardot húz ki a fejem alól. - Nem vagy te egy kicsit paranoiás? - vonom fel a szemöldököm, miközben a popcornt tömöm a számba, és nézem a filmet. - Ez a film emlékeztet a vámpírokkal vívott harcra... - vigyorgok, és már kezdem a beszédet a film alatt. Tudom, hogy Darren gyűlöli, de én szeretem kommentálni az eseményeket...


† music: Breathe no more[/color] † note: bocsi, szaar lett, és késtem is vele Embarassed † words: 590

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Darren hálószobája Darren hálószobája EmptyCsüt. Okt. 16, 2014 7:51 am

* * *
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Darren hálószobája Darren hálószobája Empty

Vissza az elejére Go down

Darren hálószobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Rebekah hálószobája
» Matty hálószobája
» Alex hálószobája
» Jace hálószobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Memories :: Holloway birtok-