world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 18 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 18 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Előszoba és nappali

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Előszoba és nappali Előszoba és nappali EmptyCsüt. Okt. 16, 2014 8:05 am

Folytatás itt ----> Darren szobája
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Előszoba és nappali Előszoba és nappali EmptyVas. Okt. 05, 2014 11:33 am


Joanna & Darren


El sem tudnék képzelni jobb testvért magam mellé. Őszintén szeretem és hiányzott is a napokban. Sose hagytam így magára, de a folytatásban nem csinálok ilyet. Többet nem. Hiszen nem akarom boldogtalannak látni. Ő csak legyen Jo! Miszerint együtt kell elintéznünk a szüleinket ebben igazat ad, ezért vagyok idősebb testvér, hogy ilyen helyzetben is útmutatás adjak számára. De az indulás filmnézésbe ment át. Jonak kell popcorn is, oké, egy gyors zuhany, borotválkozás nélkül. Most nincs türelmem hozzá, majd indulás előtt, vagy nem. A borosta férfivé tesz. Egy bokszerben állok meg a szobám ajtajában, majd megtalálta a kedvenc filmjét is. Nem épp friss film. De a legjobbak közt szerepel.
- Jöhet. – figyelem, ahogy végig mér, szavaira elmosolyodom, megint a borotválkozással nyaggat. Majd az ágyamba ugrik, leteszem az övemet a 3 fegyverrel az asztalra, én a konyhába veszem az irányt, a fiókból elő szedek 2 zacskó popcornt és 2 - 2 percre beteszem őket a mikroba. Majd hallom a hangját is, a régebbi kiadásos íjpuskáról faggat.
- Egy pillanat! – emelem fel a hangom, hogy hallja tisztán, majd kipattogtak a kukoricák is, kiöntöm őket egy tálba, majd visszatérek a szobámba, ahol a húgom az íjpuskát nézegeti. Leteszem az ágyra a tálat a rágcsálni valóval.
- Ez felesleges kérdés volt. Persze hogy kell. Még ha csak dísznek, akkor is. 3 hete szereztem be egy fura figurától. – lépek a szekrényemhez és egy nadrágot keresek. Van bennem annyi tisztelet, hogy nem egy szál bokszerben lavírozok Jo előtt, hiába a húgom akkor is. Egy terepmintás térd gatya kerül a kezembe és azt veszem fel. A DVD is bekerül a helyére, majd leülök az asztal sarkára.
- Hoztam még egy fegyvert a gyűjteménybe, bár lehet, hasznosítom és használom a vadászatokon. – általában amiket haza hozok, azok ide bent maradnak letisztítva, szóval fura ezt tőlem hallani. A filmek eleje sosem érdekelt, csak azon jelenetek, melyben izgalom is vegyül. A falról leszedek egy WA 2000 szépséget, minden héten egyszer megszoktam az összes fegyvert tisztítani, de most így is kimaradt 2 hét. Majd valamikor neki ugrok és akkor 3 óra alatt meglesz a több mint 170 darabból álló gyűjteményem tisztítása. Majd visszahelyezem a fegyvert a helyére és az ágyba vetem magam, nem fekszem, hanem ülök és úgy kémlelem a  filmet, belemarkolok a popcornba és majszolom.
- Maradjunk itthon, majd holnap menjünk el és vadásszuk le őket, rendben? – pillantok testvéremre, majd az ő oldalán lévő párna alá nyúlok és egy szamuráj kardot húzok ki alóla egy mosoly kíséretében és teszem vissza a helyére az asztalon kihelyezett állványára. Fanatikus gyűjtő vagyok, mások szemében talán ez már beteges, de ez szerintem normális. Ha mindezt elégetném, akkor lennék beteg, 100 % - ban. Jonak is vannak furcsa szokásai, de azok nélkül nem ő lenne. Hozzá szoktunk a másik furcsaságaihoz az évek alatt, tudjuk, mit hogyan szeret a másik.



•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
 Words: 455 Music: Béke Note: Tetszett!!  cheers     ©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Előszoba és nappali Előszoba és nappali EmptyVas. Okt. 05, 2014 8:02 am



Where were you bro?
Darren & Jo


Végre nem vitázunk, vagy bosszantjuk egymást. Ennek nagyon is örülök, mert igazán nem volt kedvemre való, hogy húzza az idegeimet. Most valahogy olyan közel álltam én a robbanáshoz, amit el sem tud képzelni. Még egy olyan kötekedésnek vélt szó elég lett volna ahhoz, hogy én menjek neki, pedig többnyire ő akar megütni, de nem hagyom neki. Ahogy ölelem, egyetlen apró pillanatra azt kívánom, bár örökre tartana ez a pillanat, és megállhatna az idő. Néha el kell mondanunk, mit érzünk azok iránt, akiket szeretünk, hogy tudják ők is, ne csak érezzék. Néha egy-egy kimondott szó sokkal fontosabb, és sokkal többet ér. Számomra most ez az ölelés jelent mindent. Testvérek vagyunk, ráadásul a jobbik fajtából akik soha nem hagyják el egymást. Akik együtt harcolnak.
- Most már nem is engedlek sehova téged - mosolyodom el, aztán csak felöltözik, hogy most menjünk. Értem én, hogy heves voltam, és azonnal menni akartam, de nem gondoltam át akkor még. A hév és az indulat beszélt belőlem, de el kellene ismernie, hogy nem vagyunk száz százalékosak. És ha nekünk támad valamelyikük? Nem kockáztathatunk. Meg is lep, hogy ilyen hamar beleegyezik, azt hittem, ellenkezni fog. Elég fáradt lehet akkor...
- De te csinálod a popcornt fürdés után - nevetem el magam, majd végre elárulja a nagy titkot, amit tudtam eddig is. Persze sosem mentem be a szobájába az engedélye nélkül, és fura lesz vele aludni olyan sok év után. Ritkán csinálunk ilyet, kábé fény évente egyszer, mikor elalszunk a nappali kinyitott kanapéján.
Körbesétálok a szobán, leszedem az ágyról a holmikat, és biztonságos helyre teszem, hogy ne essen bajuk. Aztán a filmeket kezdem el vizslatni, miközben azon gondolkodom, mit kéne megnézni, amikor végre találok nem újat, amit bár már láttam, imádok.
- Éhezők viadala 1-2? - fordulok felé, miközben végigmérem. - Ha nem lennél a testvérem, egész jól néznél ki... Szőrös vagy. Néha előkaphatnád a borotvád szépfiú - pattanok be a frissen lepakolt ágyába. Én az előtt fürödtem, hogy megjött volna, így csak várnom kell, hogy hozza a popcornt, és felöltözzön. Persze nem tudok egy helyben maradni, és végigpásztázom a fegyvereit. Van-e valami újdonsága vagy nincs, és megakad a tekintetem valamin. Egy íjpuska, mellette nyilakkal.
- Te mikor szerezted az íjpuskát? Biztos, hogy kell neked? - kérdezem félhangosan, hogy biztos meghallja a hangom. Tudja, hogy imádom az ilyen fegyvereket főleg, hogy fából vannak a nyilak, ráadásul ez egy olyan régebbi darab, ami késleltetve kilő még egy nyilat az első után. A kezembe veszem, hogy jobban szemügyre vegyem a darabot...


† music: Breathe no more[/color] † note: bocsi, szaar lett  Embarassed † words: 590

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Előszoba és nappali Előszoba és nappali EmptySzomb. Okt. 04, 2014 10:36 pm


Joanna & Darren


Azon mélázom épp, hogy ki ez a sokat emlegetett Sadie, míg végül kiböki, hogy ő a vérfarkas. Ez az egy ami most nem érdekel. Végre látom mosolyogni, ez hiányzott nekem az elmúlt 20-30 percben, mióta ide haza vagyok. Figyelem a mozdulatát,ahogy elinal minden félelme és bátorságot vesz, közel merészkedik hozzám. Megnyugtató érzéssel tölt el mindez. Itthon vagyok az én kicsi húgommal. Szavai megmosolyogtatnak engem is, miszerint idegesítő vagyok. Ugyan, csak pont annyira, amennyire kell, nem több és nem is kevesebb.  Végre magamhoz ölelhetem és mondhatni eljött ez a béke időszak is, nem vagyok rá mérges, nem tudok sokáig haragudni rá. Ez afféle testvéri dolog. Csak mi érthetjük. És csak együtt ölhetjük meg őket, neki is meg kell hoznia döntést, de ő egyedül is megcsinálta volna. Igen, ebben biztos voltam.

- Tudom. – felelem alig halhatóan, elég ha csak én hallom. Néha kegyetlennek kell lennünk, a mi munkánk nem épp kellemes, veszélyes és borzongató.
Kimondja a szavakat, melyek megtöltik a szívemet melegséggel. Nem gyűlöl. Lehúz magához és arcomat puszilja, elégedetten elmosolyodom és válaszolok.
- Már itt vagyok és sehova nem szándékozok menni, nélküled. – aztán felöltözöm és indulásra készen állva figyelem őt az ajtóban. Értetlenül néz rám, szavai kis félelmet hallatnak. Hát bátraké a szerencse. De…igaza van. Ezért is szeretem. Erre vártam. Néha ő gondolkodik helyettem is, mikor én nem vagyok a toppon. De ez fordítva is megy ám! Figyelem ahogy ásít és közel jön hozzám az ajtóig. Megnézem a mobilon az időt. Éjfél elmúlt, fél 1.
A kulcscsomóhoz nyúlok ami a zárban van és teljesen ráfordítom a zárt, majd kiveszem a kulcsot onnan és a szokásos helyére teszem, egy kis kosárba, mely az ajtó melletti szekrényen lapul.
- Elmegyek lefürödni. Válasz egy filmet. – mosolyodom el és vállánál fogva magamhoz vonom, illetve a válla találkozik az oldalammal. Majd ismét leveszem a szennyesem és a fürdő felé indulva még beszélek hozzá, mint általában mindig.
- Aludhatsz nálam. – régen mindig együtt aludtunk, de kinőtt belőle, de tudom menyire hiányoztam neki és forditva. Leveszem a nadrágomat is és beállok a zuhany alá, újabb szavakkal bombázva meg őt, mivel a szobám zárva van, mindig mikor távol vagyok itthonról. A kulcs helyét csak én tudom, de beavatom őt is.
- A kulcs a bakancsomban van a lépcsőnél. – ha kiveszi akkor be is mehet a szobámba, csak ne csináljon rendetlenséget. Egy hatalmas francia ágy, 140 cm lapos tv. Rengeteg DVD, a legfrissebb kijött 2014-es filmekkel. A sok fegyver a falra kiakasztva, vagy éppen az ágyon hevernek. Kardok, kések, tőrök, apró kések. Lő fegyverek és még sorolhatnám. Már látta a gyűjteményemet, de mindig vannak újabb szerzemények. Az egész szoba fegyverekből áll.  Ma is hoztam egyet, de az még a kocsi hátuljában lapul, majd valamikor behozom. Akár merre járok minden honnan szerzek be valami kincset. Legalábbis ezek számomra azok. 5 perc alatt végeztem, megtörölköztem, felhúztam egy tiszta alsót, az övemet leszedtem a nadrágomról és azzal együtt vonultam be Johoz, nem szeretek borotválkozni, de a borosta senkit sem zavar.
- Milyen filmet választottál?



•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
 Words:Music: Béke Note: XD ^^   ©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Előszoba és nappali Előszoba és nappali EmptySzomb. Okt. 04, 2014 9:19 pm



Where were you bro?
Darren & Jo


Nagyot sóhajtok, miközben érzem, ahogy eluralkodik rajtam egyfajta fáradtsággal elegyedő izgalom és frusztráltság. Nem tudom, mit akarok jobban, pihenni, vagy most azonnal megölni a szüleinket. Már gondolatnak is elég rémisztő, ha valaki ilyenre készül, de ha mások tudnák, és élnék az életünket, akkor nem csodálkoznának. Ők is megölnének minket, ha fordított lenne az eset, és nehéz szívvel, de megölném a bátyám. Persze lehet, hogy utána magamat is, de az megint más kérdés. Nem lennék képes egyedül állni ezen a világon többé, de míg Darren itt van nekem, addig nincs gond. Vajon mindig itt lesz nekem? Bár adná az ég, hogy ne kételkedjek abban, hogy külön utakra téved megint. Nem akarom ezt átélni újra.
- Sadie. A vérfarkas. Van egy stílusa, az biztos - mosolyodom el, és közelebb lépek hozzá. Úgy érzem kezdenek lenyugodni az indulatok mind az ő részéről, és az enyémről is. Ennek felettébb örülök, ugyanis amíg morcos volt, vagy rideg, rá sem ismertem. Bár még mindig távolságtartó, de én is közrejátszottam benne. Tudom, hogy nem tetszik neki, hogy nélküle vadásztam, de ez van. Feszült voltam, még azzal az öntelt Jensennel is elmentem volna vadászni, hogy eltereljem a gondolataimat, de nem fogom neki magyarázni. Tudnia kell. Éreznie. Hiszen eddig nagyon egymásra voltunk hangolódva. Szavai elhitetik velem, hogy végre itt a bátyám, és önkéntelenül is elmosolyodom.
- Ki sem tudnám verni a fejemből, hogy ilyen idegesítő bátyám van - mosolyodom el, majd magához ölel, és nem hagyom, hogy eleresszen. - Akkor te jobb vagy, mint én. Én megtettem volna egyedül is... - motyogom a mellkasának, és amikor megölel, ismét kislánynak érzem magam. Annak az apró kis mosolygós gyereknek, aki olyan rég voltam. Néha hiányzik. Néha... sőt egyre gyakrabban azt kívánom, bárcsak mi is normális emberek lennénk, akinek nincs nagyobb gondja, mint a munka és a szerencsétlen párkapcsolatok. Akik nem tudják, hogy milyen förtelmes lények élnek a földön, azok igazán szerencsések.
- Nem gyűlöllek. Nem lennék képes rá. Csak az elmúlt két hét maga volt a rémálom. Ne hagyj még egyszer ilyen kétségek közt. Alig aludtam valamit ez idő alatt - húzom le magamhoz, hogy a nyakába akaszkodva adhassak most én neki egy puszit borostás arcára. Imádom, akárhogy viselkedik, de most valahogy érzékenyebb vagyok, mint általában. Előfordul. Az alváshiány, a bátyám hiánya és az egyéb történések.
- Menni? Most rögtön? Darren, majd összeesel, és én is. Melyikünk vezessen? - mennék. Tényleg mennék, de egy részről nem tetszik karikás tekintete, és belőlem sem ment ki még minden alkohol. - Nem akarok hibázni. De rád hagyom a döntés jogát. Ha most akarsz indulni, menjünk - beadom a derekam, habár lenyelek egy ásítást. - De meg is nézhetünk egy filmet - mosolyodom el, miközben beérem őt az ajtóban...


† music: Breathe no more[/color] † note: Nem jobban, mint éééén  *-* † words: 590

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Előszoba és nappali Előszoba és nappali EmptySzomb. Okt. 04, 2014 6:06 pm


Joanna & Darren


Kézzel tapintható a feszültség kettőnk között, ő is pont úgy érzi mindezt, mint én, együtt alakítottuk ki. Együtt kell átmennünk a szétszakadt hídon, hogy újra ketten egyek legyünk, mind a harcokban és mind pedig testvérként. Nem róhatok fel neki semmit sem. Kész röhej komolyan, megköveteli a dolgokat és még én vagyok a gonosz kicsi törpe. Hogy miért fontos? Már épp bökném ki neki, mikor teljesen mondata végéhez ér, amin szelíden elmosolyodok, mivel én se szándékozok külön utakon járni a jövőben és most, a jelenben sem. Örülök, hogy hazatértem, csak erre a kis incidensre nem számítottam, ami kialakult kettőnk közt. Kicsit távolabb áll meg tőlem, ismer már és hát igen bevallom, hamar el jár a kezem, ha eléggé felbőszítenek és már csak egy hajszálnyi választ el a teljes kiakadásomig, de jól palástolok mindent. Elvileg.

Szépen elmagyarázza a FBI miért is kereste fel, valami vadászat miatt és ezek szerint páratlan párost alakítottak. Nagyon jó, ragyogó, de ehhez sajnos nincs humorérzékem. Ha volna se röhögnék, hiszen ez kész vicc.
- Sadie? – nem ismerős ez a név, talán az arca ismerősebb lesz, ha majd találkozok vele, hiszen sok effélével futunk össze kalandjaink során, műveink végén és sokszor jönnek ki ezek a vásári majmok is, megnézzék mi is történt, de addigra nekünk már hűlt helyünk.
- Nem szeretném. – felelem már a hátának, hiszen elkezd a dobozzal játszani, kissé meghökkent, hogy le akart mondani rólam, ez fájt, de tényleg, erre nem gondoltam. Nem válaszolok semmire se, ezekre egyszerűen nem tudok mit. Itt vagyok és élek. Ő is itt van és él. Nekem ez már bőven elég ahhoz, hogy boldog legyek, de ő mégse az. Talán amiket rázúdítottam? Mikor említi, hogy mondjam meg hol vannak a szüleink,a padlóra pillantok magam elé, leteszem a müzlis dobozt és oda megyek hozzá, tekintetem érzelem mentes, de nem akarom bántani. Elég volt. Testvérek vagyunk az istenért. Megragadom mindkét vállát és a pillantásom találkozik az övével.
- Megöltem volna őket, de nem csak az én szüleim, Jo! Egyedül nem csinálhattam végig, ebbe a te kezed és döntésed is kell. Testvérek vagyunk, emlékszel?  Ugyan azt a döntést hoztad meg, mint én magam. Ketten öljük meg őket és én viszlek el hozzájuk. Megértettél? – hangom szelid tekintetemmel együtt, majd magamhoz vonom és átölelem.
- Tényleg sajnálom, hogy nem jelentkeztem, de kattogott az agyam az egész zagyvaságon. Sajnálom, hogy szó nélkül magadra hagytalak. Megértelek, hogy ez miatt most gyűlölsz. – felelem neki, majd elengedem és felveszem vissza a ruháimat, sürgősen le kell rendeznünk ezt, még mielőtt elszabadul a pokol.
- Megyünk? –fordulok felé már az ajtó előtt állva, határozott válaszára várva, tekintetébe pillantva.
•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
 Words:Music: Csak úgy Razz Note: Akkor is szeretlek   ©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Előszoba és nappali Előszoba és nappali EmptySzomb. Okt. 04, 2014 5:01 pm



Where were you bro?
Darren & Jo


Igencsak kezdem elveszteni én is a türelmem. Kettőnk közül én voltam a türelmesebb, de valahogy mindig eléri, hogy ne legyek nyugodt. Persze lehet az is, hogy csak én hergelem magam a szavain, de nem tehetek róla. Olyan rideg most velem. Olyan közömbös. Mintha nem is a húga lennék.
- Te csak ne mond meg nekem, hogy mit róhatok fel neked, vagy sem, oké? - kérdezem ugyanolyan hűvösen, de a tekintetem haragosan villan. Persze, hogy haragszom, miért ne tenném? Elmegy, és hazajön, majd még én leszek a hibás, hogy milyen jogon beszélgetek én egy FBI-os csajjal... Szabad akarat van a világon, és én persze éltem vele. Ő pedig kiakad, és én is ki fogok, ha tovább folytatjuk, de képtelenség meghátrálni, egyikünknek sem megy. Makacs ő is, mint az öszvér, ahogyan én.
- Miért olyan fontos, hogy lássa a gondolataimat? Nem volt semmi gond, mikor együtt vadásztunk, nem álltunk egymás útjába gondolatolvasás nélkül, Darren! Én nem akarlak elhagyni... - magyarázok hevesen, mert kihozza belőlem. Nem akartam így reagálni, de ha ő is, akkor én is megtehetem. Mert ő most meg van sértve, ahogy látom. Legalábbis így érzem, hogy zavarja az, hogy nem együtt öltünk. Nem volt ott velem, felkértek. Nem hiszem, hogy most össze fog dőlni a világ, de ezek szerint mégis.
- Na jó... Akkor elmondom még egyszer, mert a hallásod is eltűnt két hét alatt - provokálom megint gúnyosan, és a pultra támaszkodom. Egyelőre megfelelő távolságba tőle, de ha nekem akar esni, egy pult nem fog kettőnk közé állni.
- Te elmentél. Én pedig úgy hittem, vagyis reméltem, hogy New Orleans-ban leszel, ahol felneveltek minket. Kerestelek, és csak belé botlottam... - húzom el a számat, mikor megint felemlegetem azt, hogy egyedül maradtam. Nagyot sóhajtok, de a gúny még mindig a szavaim mögött bujkál. - Miután kinyírtuk a vámpírokat, a segítségemet kérte, mert mi ismerjük az ottani terepet. Őszintén, elgondolkodtam az ajánlatán, míg egyedül voltam - vallom be őszintén, és egy apró kis rándulás jelzi, hogy mosoly bujkál szám sarkában. - E szerint a Sadie szerint jó voltam, és csak a hívásomra várnak... - még mindig szándékosan igyekszem nyugodt lenni, ahogy kihagyom a történetből azt a részt, hogy kettőnk érdekli a fejeseket, és nem én egyedül. Persze tudtam, hogy nem vagyok rossz, de más szájából hallani igazán kellemes érzés volt. Az idegeim még mindig pattanásig feszülnek, de egyelőre el tudom rejteni. Még...
- Szeretnéd, hogy felidegesítselek? Megtehetem... Könnyen megy - vonom meg a vállam, és hátat fordítok neki, hogy a mosogató mellett letett cigimhez sétálhassak. Egyelőre a dobozzal játszom, még nem gyújtok rá. - Két hét után kezdtem lemondani rólad. Őszinteséget akarsz? Gyűlölöm a vámpírokat, és azt, amivé neveltek. Ha te is eltűntél volna, beállnék az FBI-osok közé, mert nem tudok indokot arra, hogy kiszálljak ebből az egész szarságból - hevesen beszélek, kissé ingerülten, miközben hol Darrenre nézek, hol mögé. Tudni akarta a dolgokat, amik a két hét alatt zajlottak, hát elmondtam. Soha nem voltam ilyen őszinte. Egyszer sem mondtam neki, mennyire gyűlölöm ezt a létet. - És anyuék sorsa is azt igazolja, hogy gyors és korai halálom lesz. Lényegtelen. Szarok rá. Nem érdekel. Csak mond meg hol vannak anyáék most, és megyek megölni őket! - fakadok ki hirtelen, és magam sem értem. Nem szoktam ilyen lenni, de most tagadásban vagyok. Mert úgy érzem, így kell lennem. Ha nem így lennék, a szobámba zárva zokognék, amit nem engedhetek meg magamnak. Most még nem...


† music: Breathe no more[/color] † note: Ójeee, mondj nemet  *-* † words: 590

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Előszoba és nappali Előszoba és nappali EmptySzomb. Okt. 04, 2014 2:01 pm


Joanna & Darren


Az olyan férfiak , mint én, nem járnak moziba. Szinte soha nem járok ilyen helyekre, bár jobbára azért, mert nincs időm rá. Nem csoda, hiszen minden napomat izgalomban töltöm. Most viszont temérdek időm volt gondolkozni, sakkozni azon, hogy számos rosszakaróm és ellenségem közül melyik az az egy, aki pontosan elég elmebeteg és kegyetlen ahhoz, hogy ilyen játékokat játsszon velem.
Joanna és én szoktunk veszekedni, testvérek vagyunk és vannak véleményeink melyek néha nem tetszik a másiknak, de elfogadjuk. Válaszomra vállat von, még mindig haragszik, de akkor sincs más mondandóm, hogy miért nem vittem magammal aznap.
Gyűlölöm a szövegelést. Tudja, hogy gyűlölöm, ezért csinálja ezt. Valójában nagyon bosszantó nemcsak az, amit csinál, hanem az is, hogy ennyire nyitott könyv vagyok számára. Meg mutatta, én pedig rákérdeztem arra a golyó ütötte sebhelyre, amire olyan választ kaptam, amire egy halk sóhajt is elengedtem, annyira naiv tud lenni, néha, de általában minden csatában ilyen önfejű. Mint az anyja! Figyelem ahogy egyre jobban eltávolodik tőlem, eltettem a késem vissza a helyére az övemre, ezután fel állítottam az asztalt és a székeket körülötte, majd ismét ránéztem, kérdésére egyből válaszolt, meg se várta a válaszom. Változtassak? Hát persze. Megjelenik egy idegen nő és Jo egyből puszipajtizik vele. Ügyes kislány, legszívesebben megpaskolnám a fejét, de nem teszem, elvégre nem egy kutyával társalgok éppen.
- Ne kezd el ezt felróni, oké!? - közlöm vele hűvösen. Gonoszul hangzik? Még szép, hiszen az is. Barna szemeimmel okosan takargatva a felszín alatt megbúvó tömény és sűrű gyűlöletet, melyet, ha szabadjára engednék, rátapadna mindenre, összeszedne mindent, és egyszerűen magába ragadná az összes mocskot eme szaros sárgolyón, amit Földnek nevezünk. El oltja a cigijét, az asztalnak támaszkodom, felé fordulok karba tett kézzel, érdeklődve hallgatom azt a rohadt kérdést.
- Mi a szarnak akarsz egy olyan emberrel dolgozni, aki nem látja a gondolataid!? Nem tudja, mit akarsz cselekedni egy adott pillanatban és hogy akarod akkor hogy hasznot húzz belőle vagy épp fordítva. Hogy legalább egy hatalmas dörgésnél ne álljon az utadba, amikor tarolni akarsz! Ez annyira nonszensz. – mi ketten együtt harcoltunk és öltük mindig ezeket a fösvényeket, tudtuk mi jár a másik gondolataiban és a képen cselekedtünk, hogy az megfeleljen a másiknak és a célnak. Erre meg jön egy ilyen szarral.
- Egyáltalán mi van az FBI-al? - kérdezem teljesen komolyan.
- Hogy kerülnek be a képbe!? Pont most! És mit akar ez a nő egyáltalán. Be avathatnál, ha már egyszer ennyire benne vagyunk a témában! – majd a faliszekrényhez lépek és kiveszek egy müzlis dobozt, ezt a fajtát csak én szeretem, ezért is van még itt, felbontatlan állapotban. Nem kell se tej se semmi, úgy ahogy van belenyúlok a dobozba és enni kezdem, közben a pultot támasztom és figyelem őt.
- Könnyedén elérheted a célodat ha felbosszantasz valamivel. Tán ez a célod? – kíváncsiskodok, hiszen jobban ismerem őt, bár még mindig idegesít ez a női vérfarkas téma, meg az FBI. Eltűnök kis időre és felbukkannak valami szar miatt.
Próbálok belé látni, szeretném megtudni a szándékait és a terveit.


•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
 Words:Music: - Note: *-*  ©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Előszoba és nappali Előszoba és nappali EmptySzomb. Okt. 04, 2014 11:42 am



Where were you bro?
Darren & Jo


El kellene hinnem, hogy nem lép le. Tényleg meg kell tennem, de mégsem hiszem száz százalékosan, hogy Darren nem gondolja meg magát. Mert még sokszor hiszi azt, hogy nem tudok megbirkózni a tragédiákkal, mint ez is. Hát nem én hagytam ott őket, ahelyett, hogy megölte volna. Azt hiheti vajon, hogy lehet változtatni ezen? A vámpírságból nincs kiút, csak a karó. Semmi más. És ő mégis képes volt életben hagyni anyáékat. Igen, én is hezitálnék, de meg kell próbálnom kizárni a tényt, hogy ők a szüleink voltak. Ők már többé nem azok, mert ők már meghaltak. Az a két vámpír bezárva valahol, csak egy rossz utánzata annak a két embernek, akiknek az életünket köszönhetjük.
- Mindig... Ja persze... Mindegy - vonom meg a vállam, mint akit nem érdekel. Lehet, hogy megbocsájtottam neki, de nem tudom elfelejteni azt a két hetet. Az a helyzet, hogy én egyedül voltam, mint a kisujjam, míg ő Carlosszal parádézott. Nekem is meg volt a magam kis dolga a munkán kívül, és nekem is lehetnek ugyanúgy titkaim. Persze öröm nézni, ahogy dühödt tombolása elkezdődik, de ez még nem a teljes, ó közel sem. Ismerem őt, és belül emészti magát anyáék miatt. Látszólag én kiléptem ebből, bár a lelkem majd meghasad. De Darren még mindig elfojtja az érzéseit, és most, hogy csak ketten vagyunk, most nem kellene, mégis még itt is ezt csinálja. Hát mi másért bosszantanám fel?
- Az a nő? Ugyan, kellek nekik, miért tette volna? Ez kérlek szépen az én ördögi tervem, hogy túléljem. A vámpír lefogott, majd kiröhögött, amatőrnek titulált... - hagyom, hogy elvegye a cigim, majd beleszívjon, és a méregrúd visszakerüljön a kezembe. - Én bepöccentem, és tettem, amit kellett. Azt hitte a kis rohadék, hogy nem merem megtenni, de tévedett... Engem a golyó nem ölt meg... Őt igen - vigyorodom el, mert tudom, hogy jó vagyok. A legjobb női vadász, azok közül, akit ismerek. Nők ritkán vadásznak, csak a Holloway-oknál divat. Darren talán észreveszi, hogy csak egyes szám első személyben beszéltem, mikor azt mondtam, kellek nekik, de nem érdekel. Szándékosan mondtam ezt, mert mindig kimondom, amit éppen gondolok, még akkor is, ha az a másiknak nem tetszik. Darren is ilyen, mégis magában tartja. Még nem is ismeri a nőt, máris utálja. Jó van egy idegesítő 'ki ha én nem' stílusa, ami lehetséges, hogy a farkas mivoltának köszönhető, de ettől eltekintve egész jó.
- Ugyan már, Darren! Nem ezzel voltam elfoglalva, mikor két hétre eltűnsz! Te sem voltál hajlandó kinyitni a kicsi szádat, hogy hova tűntél, akkor én miért tegyem? - kapom fel egy kicsit a vizet és úgy érzem, hogy jogosan. Hiszen ő volt, aki eltűnt, majd betoppant, és annyit sem mondott, hogy hiányoztam, csak miután összekaptunk. Pont emiatt szedem össze a cetliket, és nem is vagyok hajlandó visszaadni neki. Gyűlöli az FBI-osokat, és nem is fog ezen változtatni, tudom nagyon jól. - Ha úgy jobb, el sem akartam mondani. És tudod miért? - szegezem neki a kérdést a szoba másik feléből, de esélyt sem adok a válaszra. - Pontosan ezért. Mert nem vagy képes a nézeteiden változtatni! Mert azt hajtogatod, amit apa és anya... De tudod mit? Felteszek egy kérdést! - oltom el a cigimet, bár szükség nincs rá, hiszen már kialudt egy ideje. Csípőre teszem a kezeimet, és egyenesen a szemébe nézek. Nem érdekel, hogy provokálom, és megint ki fog akadni.
- Volnál oly kedves, hogy segítséget kérjünk az FBI-tól? - már hallom, ahogy kiejti a száján, hogy felejtsem el, hogy mi fel fogjuk hívni azt a korcsot, nem kell neki segítség. Nekem viszont kell, és ha ő nem, akkor majd megteszem én.

† music: Breathe no more[/color] † note: Ójeee, mondj nemet *-* † words: 590

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Előszoba és nappali Előszoba és nappali EmptySzomb. Okt. 04, 2014 9:52 am


Joanna & Darren


Még emlékszem az eskünk olyan dolog, melyet ezer évvel később sem tudok, és nem is akarok elfelejteni. Ez az, ami emberré tesz minket. Kérdésemre azonnal nem is kapok választ, mintha meg se hallott volna. Erőt veszek magamon. Arcomra hideg tekintet maszkját húzom és méltóságteljesen kihúzom magam. Induljon a banzáj...
- Nem lépek le. Mi ketten együtt, mindig! - kezdek nem bírni magammal. Szétfeszít a tenni akarás. Akarom! Követelem!... Elborít a harag heve, most már teljes mértékben. Elszakad az önuralmam utolsó cérnája is. A múltban már lecsaptam pár apró hiba miatt őt, most is megtenném, de ő már nem az a kislány, aki volt egykor tízen akárhány évvel ezelőtt. Felnőttünk és jobban aggódunk a másikért. Mint amikor leléptem 2 hete, de az már a múlt, én a jelenben élek. És ő is.
Ez mekkora szívás. Hogy utálom hallgatni a helyi keményeket. Az meg ráadásul az FBI kis blökije. Tuti nem fogja odaadni a játékait, csak úgy a két szép szememért. Biztos nem lesz ínyére a dolog, de azért csak kipróbálom, mije van. Senki se vesz autót, próbakör nélkül. Nemde? Indíték nem igazán kell. És mivel a szövetség lehetősége, ezzel a vérfarkassal váratja magát... marad a játszadozás. Lehet, hogy vannak nálam erősebb vámpírok, de virítani kell valami extrát ahhoz, hogy érdekeljen is. Sok érdekes helyen megfordultam és végül most felrobbantam, az asztal felborult, kiadtam a haragom egy részét, Jo pedig jót mulat rajta, látom a tekintetében. De elmondja. Egy nő? Engem keresett? Mi a fasznak?! Nem tetszett a válasz és ez látszott is rajtam, az adrenalin ismét tombolt bennem.  Majd folytatta és megmutatott egy eléggé friss sérülést, odapillantottam, majd megkérdeztem.
- Ezt, az a nő művelte veled?! – hangom megint a kegyetlenséget tükrözte, mely megint azonnal robbanásra készen vár és csak másodpercek voltak vissza a detonációig. Közelebb merészkedik hozzám, így a szemeibe nézek, folytatja a három vámpír sztorit. Lássuk mi lesz az - az egy-két szó, vagy tett. Alig várom mit lép, de elképedek. Az erősebb… mi a francot művelt?! Elveszem a cigijét, akár akarja akár nem, beleszívok jó mélyen, amit nem szoktam, mert utálom az egészet, csak feszültség oldás, azt hiszem. Visszaadom, aggódó tekintettel bámulok rá, de mikor valami csávót is felemlít, aki még meg is mentette, ismét eme ridegség ül ki az arcomra, majd…sex? Ez már nem az én dolgom, ha az ürge vadász és nem bántotta a testvérem, akkor az ő dolga, nem az enyém, de csak igy előadni, mosolyára én is elmosolyodom, kissé megcsóválom mellé fejem is. Hiszen nem kislány már, felnőtt nő az én kicsi hugicám.  Ide nem kellenek szavak se, ismerjük egymást már  tekintetből és a mozdulatból is. Visszatér az FBI témához. Végre. Hurrá.
- Lenyűgöző! Miért nem tudtál ezzel nyitni!? Nem kellet volna feleslegesen tépni a számat! – Hangomban nincs semmi megvetés inkább, mintha értetlenség szűrődne ki belőle. Figyelem, ahogy összeszedi a lapokat a földről és elteszi, terve is van, ismerem már, mint a tenyerem. Az FBI sose tartozott a kedvenc haverjaim közé, se nem haverok, se nem kedvencek. De a változás lehetőségének magvait korán kell elültetni. Amit gyűlölök.


•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
 Words: 500 Music: Beavatás Note: *-*  ©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Előszoba és nappali Előszoba és nappali EmptySzomb. Okt. 04, 2014 7:43 am



Where were you bro?
Darren & Jo


Igyekszem nem felbosszantani, de a kisördög azért ott van bennem. Kezdek józanodni, ahogy a sokkhatások érnek és ennek egyáltalán nem vagyok ellene. A kávé még inkább felébreszt, és talán ezért csináltam ugyanazt Darennel, amit ő velem. Titkolóztam. Megérdemli, ahogy nekem is végig kellett nélküle élnem a napjaimat, miközben fogalmam sem volt arról, él-e még. Tekintetemben elégedettség csillan fel, ahogy visszakérdez, és a kezdeti érzés, hogy nem akarom felbosszantani, a semmivé foszlik. Szeretem látni, ahogy dühöng, és remélem hamar sort keríthetünk rá.
- Tényleg segítesz? Nem lépsz le csak úgy megint, ha találsz valamit, azért, hogy megkímélj? - billentem jobb oldalra a fejem, miközben szándékosan engedtem el első kérdését a fülem mellett. Hangom megtelik gúnnyal és egy kis szarkazmussal, de mindezt csak azért teszem, mert soha nem veszi észre, mennyire hamar el tud szállni. Bevallom régen rettegtem, mikor esik csak úgy nekem az ilyen beszólásaim miatt, mert egyszer még kicsiként kaptam tőle egy pofont, mikor a késével játszottam. Azóta kiképeztek, és nem érdekel, hogy nagyobb nálam, és szélesebb, meg vannak az eszközeim, hogyan fegyverezzem le. Már nem félek tőle, maximum jót szórakozom. Arcom érzelemmentessé vált, ahogy az övé is, mert ez az egyetlen, ami mindig is idegesített benne. Ridegen és kegyetlenül néz rám, majd a bomba robban. Az asztal adja meg magát Darren dühének, miközben kiabálni kezd. Kiabálni? Ennyire felhúzta volna magát ezen? Én még mindig hallgatok, és a korábban elszívott cigi a kukába kerül, hogy újabbat vegyek a számba. Belül emészt a látvány, de csak így érhetem el, hogy kizökkentsem a ridegsége mögül.
- Körülbelül öt napja követett a nő. Én játszottam vele, majd leszólítottam. Állítása szerint téged akart, de nem kaphatott meg. Így be kellett érnie velem - szavaim kínzó lassúsággal célozzák meg Darren feszült idegeit, és ezért jobb, ha én is felkészülök a többi rombolására. Hiszen következő szavaim nem fognak neki tetszeni, ebben biztos vagyok. - Vadászni hívott... - meggyújtok egy újabb cigit, hogy tartsak egy pár másodpercnyi hatásszünetet. - Belementem. Esélytelennek láttam, hogy előkerülj... Akkor szereztem ezt - húzom el bal vállam felől a pólót, ahol már csak egy kisebb, golyó ütötte seb van, ami cseppet sem fájt. Persze azt nem mondtam, hogy én magam lőttem keresztül, vagy a csaj tette, ha érdekli, kérdezzen rá. Önelégült mosoly jelenik meg arcomon, és várom Darren reakcióját. A pólót visszahúzom, és közelebb lépek hozzá. Egészen testközelbe, majd felnézek rá.
- Előtte pedig, úgy másfél hete már, elmentem az előre megbeszélt vadászatunkra, ahol nem voltál már ott... Nem egy vámpír volt, Darren - mondom tovább a kis mesémet, melyet megszakítok egy két szünettel, amíg szívom a cigit. Hátrább lépek, de a tekintetét nem eresztem. - Hárman voltak. Egy meghalt, de az egyik túl erős volt hozzám, a másik gyengült. Az erősebb megitatott a vérével, és minden bizonnyal ki is törte volna a nyakam, ha Jensen nincs ott... Hogy mekkora egy egoista barom az a fickó - csóválom meg a fejem mosolyogva, aztán kortyolok a kávémból. - Viszont jó a szexben - nevetek fel, majd észbe kapok, hogy teljesen eltértem a témától. Az FBI volt a fő téma, én pedig direkt, vagy véletlen - inkább az előbbi - eltereltem a beszéd fonalát. Darren vajon kiakad? Majd meglátjuk.
- Visszatérve az FBI-os libára. Majd ha szépen viselkedsz, bemutatlak neki. Ha mi nem találjuk a vámpírt, akkor megtalálják ők - sétálok az asztal romjaihoz, és felveszem a képet. Jó alaposan megnézem magamnak. Nekem csak ez kell, meg pár infó. A papírok közt kutatok, és felveszem majdnem mindet. Összehajtom, és a nadrágom zsebébe teszem. Szükség lesz még rá de először vadász körökben fogok végig telefonálni, ha lenyugtattam a nagy és okos bátyámat...

† music: Breathe no more[/color] † note: Így jó?? *-* † words: 594

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Előszoba és nappali Előszoba és nappali EmptyPént. Okt. 03, 2014 10:59 pm


Joanna & Darren


Nem szoktam se önző, se kegyetlen lenni, ha a húgomról van szó. Ő az egyetlen, akinek mindent szabad, kivéve, amit nem természetesen. De úgy éreztem, ez igenis az én dolgom volt, nekem kellett lecsekolnom a hír valódiságát és utána elmondani az igazat neki. Nem akartam hazudni, sosem tenném azt vele. Mindketten feldolgozzuk a rémhírt miszerint szüleink az ellenségeinké váltak, neki kicsit nehezebben megy, mivel én már ezt 1 hete tudom és agyaltam azon, hogy adom be mindezt Jonak. Visszatért. Hamarabb, mint amire számítottam. Igen. Ő az én Joannám, akit én ismerek. Kicsit brutális ezt hallani, de félig igaza van. Nekünk kell őket megölni. Figyelem, ahogy az asztalra tenyerel, a vére az asztalra terül szét, majd a mosogatóhoz megy. Kicsit ridegebben nézem, közben a sebeit kötözi, szúrós tekintettel rám néz és az eskünkről kérdez, amire azonnal reagálok is, hangom mintha jeget kezdene szórni, olyan félelmetes, már szinte dörög, de még mindig veszélytelen. Tekintetem érzelem mentes, melyet mindenki ismer és rettegnek látványától.  
- Még mindig. Az eskü az eskü. Nem felejtettem el! – figyelem és hallgatom őt, minden porcikám őt figyeli. FBI? Mi a fene történ a távollétemben.
- Először is, mi van ezzel az FBI-al?! – lépek közelebb hozzá, tekintetem még sosem volt ennyire félelmetes, gyűlölöm az FBI-t, állandóan keresztbe tesznek a számításaimnak, mint most is.
Vérfarkas. Remek. Ennél jobb és szebb hírt el sem tudnék képzelni. Kicsit sem kellemes hírek! Ha eddig nem voltam robbanás közelben, most a határán vagyok!
- Ki mondta, hogy nem segítek Joanna!? – figyelem, ahogy a cigijét szívja, de még mindig nem mondott részleteket. Nem az idegesített fel, hogy meg kell ölnünk a szüleinket, hanem az, hogy egyedül, vagy más segítségével akarja mindezt.  Bal kézzel kihúzom a fegyverem a fényképből és az egész asztalt felborítom ugyanazzal a lendülettel, hangos robaj jár ezzel, minden papiros, dokumentum és fénykép a földre hull szanaszét. Nem törődve a kupival, amit én alakítottam.
- A kitépett gerincükből kéne sétapálcát csinálnom, vagy csak kicsit megcsavarni a memóriájukat!! Csak annyira, hogy az őrülettől a saját körmeikkel hasítsák fel az arcukon a bőrt! – kiabáltam? Naná!! Nem mondanám, csak túl hangosan beszéltem és eléggé ideges voltam, na meg fáradt. Lehet, hogy kicsit kemény vagyok, de már megszokta. Az összes hátrány ebben a világban, az emberek hiányosságaiból ered. Aki ezt mondta nekem az egy igazi szarházi volt, de most hálás vagyok neki.
- Megöljük őket. Majd azt a szemetet is. Ebbe a kis FBI dologba pedig szépen beavatsz! És bemutatsz annak a kutyának is! – adtam neki egy kis ízelítőt a dühömből parancs formában, de nem a testvéremre voltam dühös, ezt ő is tudja, hanem a helyzetre, amik mostanában folynak idehaza.
- Komolyra fordítva a szót… Most már igazán beszélhetnél arról, mi a fene történt a távollétemben. - Hangom már sokkal nyugodtabb volt, kiadtam a dühöm egy részét, s most megint olyan nyugodt vagyok, mint mindig. Az italokhoz léptem és meghúztam a Whiskeyt, a fenének sem kell pohár ehhez, ahogy Jo is csinálta, majd ismét testvéremre koncentráltam.


•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
 Words:  Music: AVASS BE!!! Note: IIImádlak. *-*  ©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Előszoba és nappali Előszoba és nappali EmptyPént. Okt. 03, 2014 8:27 pm



Where were you bro?
Darren & Jo


Sosem fogom megérteni a pasiknak ezt a fajta énközpontúságát, ami most megjelenik Darrenen. Ritkán ilyen, és gyűlölöm, mikor ezt csinálja. Persze én is szoktam önző lenni, amikor női bajaim vannak, de az megint más. Akkor az fáj, és az egy más érzés. Ennyi. Nekem lehet... De valószínűleg úgy érzi, akkor neki is. Nem fogok újabb vitába keveredni vele, és nem is akarok, mert a szívem szakadna meg, ha vitáznánk. Főleg azok után, amit mondott. Próbálom feldolgozni, megkeményíteni magam, de a viselkedésem az arra utal, hogy elég nehezen viselem, hogy anyáék vámpírok lettek. Hogy az az alak tehet róla, akinek a kés kiáll a fényképéből. Nevetséges, mégis sajnálatos, hogy anyáéknak az lett a végzetük, hogy olyanná váljanak, mint amit üldöznek. Vajon ránk is ez vár Darrennel? Odabújok hozzá, mikor megölel, és nehezen engedem el, de szavai megdermesztenek. Ő ezen beszélgetni akar?
- Darren. Ezen nincs mit megbeszélni. Meg kell őket ölni, nem akarnak vámpírok lenni, és ki más ölné meg őket, mint mi? Nem létezhetnek olyanként, amit üldöztek - jelentem ki, és nem foglalkozom a vérző kezemmel. Ám mikor az asztalra tenyerelek, a megalvadt vér felreped, és bevérezem ezzel a nem is olyan rég letakarított pultot. Felszisszenek, és a mosogató felé lépek, hogy kiöblítsem a sebeimet, és a felesleges vért kinyomkodjam, majd mikor ezzel megvagyok, a konyhaszekrényből kiveszem az elsősegély dobozt, és elkezdem bekötözni a sebet. Határozottan, ahogy tanultam. - Ők is megtennék velünk... Értünk. Én is megtenném veled, ahogy te is megölnél, ha vámpírrá változnék, igaz? Ugye áll még az ígéreted? - szegezem neki a kérdést szúrós pillantással, hiszen egyszer alig két éve, mikor megöltünk egy volt vadászt, akkor megígértettem vele, hogy ha én is olyanná válok, inkább lyukassza át a szívem, minthogy az éj förmedvényeként létezzek tovább. Hallani akarom, hogy a szüleink látványa nem ingatta meg tudnom kell, és az arcát fürkészem, mert számomra kiismerhető, és íriszei egyetlen apró rezdülése elárulja nekem. A kávéfőzőhöz sétálok, és töltök egyet magamnak, tisztán iszom, semmi cukor, vagy tej, és belekortyolok, majd egy cigit veszek elő. Én idebenn is szoktam dohányozni, mert a szellőző kiviszi úgyis.
- Hol vannak? Ha te nem, akkor majd megteszem én, és előkerítem ezt a vámpírt, ha nem veled, akkor majd az FBI titkos részlege segít - jelentem ki határozottan, majd kortyolok egyet. Teljesen átváltoztam ismét a vadásszá, aki vagyok, és lehet, hogy ez furcsa neki, de nem tudom máshogy kezelni. Inkább eltemetem, és ha kell ezt a Carlos-t kutatom fel, ő biztos tudja, hol vannak apáék, hogy bevégezhessem a feladatomat. - Tudod, anyáék meséltek egy titkos részlegről. Hát megtaláltak minket is, ahogy nagyapáékat. Őszinte leszek. A hátam közepére sem hiányzik az az idegesítő vérfarkas, de a mérgét is felajánlotta, és ha te nem segítesz, akkor majd ő megteszi - mosolyodom el, miközben a cigimet szívom, és távolabb állok Darrentől. Nem tudom, mit szól ehhez a tényhez, és ahhoz, hogy idáig hallgattam róla na persze a szüleink megölési tervéről ne is beszéljek, de megeshet, hogy ki fog akadni. Néha olyan, mint egy időzített bomba, ami bármikor robbanhat, és lehet, hogy ezzel kihozom a sodrából.
- Nos? Te, vagy ő? - kérdezem egy féloldalas mosollyal, miközben továbbra is az arcát fürkészem. Úgy emlékszem ő sem kedvelte az FBI-osokat, mint apa. Ez beléjük van kódolva azt hiszem. Tudom, hogy tagadásban élek, de máshogy képtelen lennék elviselni a fájdalmat, hogy apáék már nem emberek, de ők tanítottak. Ami vámpír, az halott, nekünk pedig át kell küldenünk őket  a túlvilágra. Amolyan gyilkos robottá váltam, és ezen semmi sem változtathat.

† music: Breathe no more[/color] † note: nem baj, hátha most tudsz hosszabbat *-* † words: 576

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Előszoba és nappali Előszoba és nappali EmptyCsüt. Okt. 02, 2014 6:42 pm


Joanna & Darren


Tudom jól. Mi ketten egyként. Ő értem, én pedig érte. Védjük egymás seggét. Ebben a 2 hétben, amit el voltam tőle, veszély fenyegette őt, és én nem tudtam megóvni. Magabiztos vagyok, ezt ő is tudja.
- Majd egyszer, úgy 50 év múlva. – mosolyodom el, folytatom a telefon mizériával, amiben viszont igaza van, de akkor sem tehetem semmit, inkább a némaságba burkolóztam és eleresztettem a fülem mellett a hívásokat.  
- Ez amolyan az én dolgom stílusú feladat volt. Mivel én vagyok az első szülött, az enyém volt eme döntés, hogy beavatlak, vagy sem. – hallani a dolgokról sem jobb, mint látni és hallani azt a kétségbeesést, mit akkor hallottam. Nem kellemes az a tény, hogy a szüleink az ellenségeinkké váltak egy pillanat alatt. Mivel a testvérem, igy elmagyarázom neki eltűnésem okait. Még kimondani sem jobb, de inkább most, mint később, vagy hogy meglássa, és ismét oktasson, miért is nem mondtam el hamarabb. Figyelem őt, először csak néz engem, majd a keze is megremeg és megértette. Majd megindul, de a pohár előbb ér földet. Elpillantok a lányról és a képet figyelem, majd ismét visszatér a figyelmem a testvéremre, aki épp szedegeti a darabokat. Még sosem láttam ilyenek, de megmondtam neki, hogy mindennek oka volt. Annak is, hogy miért nem avatom be a dolgokba. Pontosan ezért. A szilánkokat eldobja a picsába, vér is elcseppen, hagyom őt némán, ezt neki kell megoldania. Ha közbe lépnék bármivel, azzal csak még jobban beletaposnék a lelkébe. Elég ennyi mára. Nekem is, de leginkább neki. Ez sokként érte őt. Majd feláll és meghallom, amit nem akartam, de legelőször nekem is ez fordult meg a fejemben, hogy a vámpírokat el kell pusztítani. De valóban annyira kegyetlenek lennénk, hogy a szüleinkkel is végeznénk? A könnyei is elerednek, igen, ez valóban hatalmas sokként érte, felegyenesedek és közel lépve hozzá ölelem magamhoz, szorosan, állam a feje búbján helyezkedik el és ridegen meredek a távolba.
- Nincs és nem is lesz baj. Már itt vagyok. Majd ezt még megvitatjuk, rendben? Ne félj. – felelem neki, majd ismét megcsókolom a feje búbját és eltávolodok tőle annyira, hogy mélyen szemébe nézhessek.


•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
 Words:  Music: Fegyverbe Note:Bocsi, hogy rövid lett. Én is imádlak. *-*  ©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Előszoba és nappali Előszoba és nappali EmptyCsüt. Okt. 02, 2014 4:05 pm



Where were you bro?
Darren & Jo


Darren túl fontos nekem az életben, és ez ellen a szüleink sem tehettek semmit, pedig ők érzelemmentességre próbáltak nevelni, de én nem tudom nem szeretni azt, aki mellettem van, a bátyám. Ez olyan, kérés volt tőlük, mintha azt mondták volna, hogy ne vegyek többé levegőt. Ahogy figyelem őt, kezd az az érzésem lenni, hogy rossz hírei vannak, és nem tudom, hogyan vehetném rá, hogy végre elmondja, hogy tudhassak róla, mert megöl ezzel. Nem szó szerint, de képletesen igen. Nem akarom, hogy a szakadék, ami két hét alatt keletkezett, nagyobbá érjen, át akarom hidalni, hogy ismét együtt vadászhassunk.
- Ugyan Darren, ne légy ennyire magabiztos. Egyszer ez tesz a sírba - dünnyögöm válaszként, egy mosolynak szánt fintorral megtoldva. Aztán folytatja. - Arra van időd, amire akarod, hogy legyen... Nem akartad, hogy veled menjek? Bármit el tudok viselni - jelentem ki határozottan, mert biztos vagyok benne, hogy legyen bármilyen gond, bármilyen baj, képes vagyok helyt állni. Hiszen erre lettünk kiképezve, ezért tanultunk tíz éves korunktól. Kegyetlen ridegséggel ölök, és egy cseppnyi bűntudat nem él bennem a vadászatok után, mert tudom, hogy megérdemelték. Nem értem, mi az a nagy baj, ami miatt nem mehettem vele. akkor nem kellene ezt végigélnünk, hogy én iszok, mikor normális esetben csak Darennel iszom. Egyek a szokásaink és a barátaink is. Már amennyi van, ugyanis vadászként elég nehéz kialakítani bármilyen kapcsolatot másokkal. Amikor beleegyezik, győzelemként könyvelem el, hiszen olyan sosem volt még, hogy ne adja be a derekát, mégis a kishúga vagyok. És ez az ütőkártya életünk végéig itt lesz a kezemben. Egy apró mosoly kúszik arcomra, majd figyelem a kését, majd az arcot. Majd a szavakat dolgozom fel lassítva, mint valami rossz gép, és két szó visszhangzik a fülemben. Vámpírok lettek. Anyáék? Mi? Egyszerűen képtelen vagyok felfogni, és érzem, hogy kezem remegni kezd, ahogy a kezemben tartom a poharat, de az ital is kilötyög.
- A francba! - szitkozódom, majd a poharat felveszem, hogy a mosogatóba tegyem, de menet közben kicsúszik a kezemből. Nem tudom, miért ráz meg ennyire a tudat, hogy anyáék vámpírok lettek, de idegességemben a törött üvegcserepeket kezdem el felszedni, mintha ki akarnám zárni az információt. Fel kell dolgoznom, - nem lehetek gyenge, most... erős vagyok - motyogom félhangosan a szavakat, és észre sem veszem, hogy a szilánkokat tartó kezem ökölbe rándul, majd hirtelen mindet eldobom. - Hogy lehetek ennyire szerencsétlen! - még mindig próbálom összeszedni azokat az átkozott szilánkokat, ügyet sem véve a földre csöppenő véremmel. Tényleg ennyire gyenge lennék? Nem... Ez nem történhet meg velem. - Meg kell ölnünk őket! - jelentem ki, miközben felállok, hogy bátyám szemeibe nézzek, de már egész testemben remegek. A hangom is ahogy a szavaim őt célozzák és megérzem, hogy elszabadulnak a könnyeim...

† music: Breathe no more[/color] † note: imádlak *-* † words: 469

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Előszoba és nappali Előszoba és nappali EmptySzer. Okt. 01, 2014 7:12 pm


Joanna & Darren


Nem szeretek haragban lenni az egyetlen testvéremmel, akit jobban szeretek bárki másnál, még az életemet is feláldoznám, ha róla lenne szó, és ha nem lenne más megoldás. Senki nem érhet hozzá ellenséges szándékkal, ha pedig mégis, velem gyűlik meg a baja az illetőnek. Jo-t csakis szavakkal bántottam meg ez idáig, most tettekkel is, elmentem mellőle, melynek okai voltak és nem kicsik. Nincsenek titkaim előtte, elmondtam merre jártam, csak épp azt nem, miért, de hamarosan arra is sort keríttek majd. Ha majd olyan állapotba leszek, de legfőképpen ő. Mindezzel őt szeretném megóvni. Hogy miért nem vettem fel a telefont? És még halottnak is hitt, ezen muszáj mosolyogni komolyan.
- Engem kibaszott nehéz eltenni láb alól! De ezt te is tudod, nem kell ennyire aggódnod Jo!– majd arcomról hamar leolvad ez a vigyor, hogy komolyra fordítsam a szót.
- A telefont pedig azért nem vettem fel, mert nem volt sok időm. Egy perc nyugtom se. Illetve ha volt is, akkor pedig azért nem, mert hamarabb elkotyogtam volna el tűnésem okát. – a kávémat egy pillanat alatt lehúztam, majd félmeztelenül ácsorogtam a pult előtt. Kérdésemre a válasza, nem dolgozik. Remek. Most pont jól jön ez is. Tud ő józanul is gondolkodni, tudom jól. És azt is, hogy mindezt én okoztam, hogy ilyen állapotba került. Ez miatt pedig el kell neki mondanom mindent. Még ha ez kissé kegyetlenül is fog hangzani számára. De ez az igazság. A valóság.  De még nem szólok, de ő megnyugtat azzal, hogy hiányoztam neki, ridegen pillantok rá, mikor a sajátos módszerével fenyeget. Még viccnek is rossz komolyan. De a legmegnyugtatóbb számomra, az a csodás mosolya, amit igen is hiányoltam.
- Rendben. – jelentem ki és egy határozott mozdulattal nyúlok hátra az övemre csatolt tokjában lévő tőr késhez, ami mindig ott lapul, további másik 2 társaságában. Fanatikus gyűjtő vagyok igen. Ami most előkerült az egy 15 cm-es katonai kés, megforgatva húzom elő és az asztalhoz lépve, nyitom ki a paksamétát és az ellenfél fotójába vágom nagy erővel a drágaságot és az asztal szélére helyezem tenyereim, támaszkodok és figyelem őt, megtartva a szemkontaktust, tekintetem semmitmondóan jeges és borzongató.
- Anyuék eltűnésének nem egy oka volt. Már jó ideje nyomon követték ezt a szemetet, de mivel túl messzire ment, utána ment mind kettő. Ez lett a vesztük... Vámpírok lettek. – kis ideig csendben maradok, had eméssze meg az adagot, majd folytatom felegyenesedve, figyelem a tesóm minden reakcióját, hogy azonnal cselekedni tudjak bármit is tenne.
- Carlos bezárta őket egy elhagyatott helyre, ahol se maguknak se másnak nem fognak kárt okozni. Bár nem tudni meddig maradhat ez így. És nem tudni, hol van Ez. – pillantok Joról le a képre, majd vissza rá.


•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
 Words:  Music: Fegyverbe XD Note: ©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Előszoba és nappali Előszoba és nappali EmptyKedd Szept. 30, 2014 8:59 pm



Where were you bro?
Darren & Jo


Kezdem úgy érezni, hogy most először elbeszélünk egymás mellett. Mintha hiába céloznánk meg egymást szavainkkal, én sem hallom az övéit, ahogy ő sem az enyéimet. Ez a két hét ennyire eltaszított egymástól minket? Nem lehet, hogy csak vitázzunk. Persze szoktunk vitázni, de melyik testvérpár nem szokott vitázni? De ez olyan más, annyira hideg és én is sértőbb vagyok a megszokottnál. Most viselkedem vele olyan jégkirálynőként, ahogy szerinte a pasikkal szoktam. És ez nem vall rám.
- Mi az hogy az állapotomat? Az, hogy ittam, miattad van, mert ki voltam készülve. Most viszont hazajössz, és nem szándékozol elmondani, miért is hagytál itt valójában? - kérdezem, és egyre inkább reménytelennek érzem, hogy elmondja az igazat. Ismerem, olyan, mint én. Ha valamit nem akar elmondani, akkor nem is fogja, hacsak nem fordulok durvább eszközökhöz. De most komolyan essek neki? Fenyegessem, és vallassam, ahogy a vámpírokat szoktuk, ha biztosak vagyunk abban, hogy többen vannak? A saját véremet? Sosem beszélne, de én tudni akarom. Habár nekem is van egy kis titkom, ami igencsak érdekelné, ha ő is elmondaná mit keresett a világ túl felén.
- Akkor miért nem vetted fel azt a rohadt telefont? Tudod, hogy halottnak hittelek? - még az FBI radarjáról is eltűnt Sadie szerint. Persze ez nem jelent semmit, hiszen vadászok vagyunk, és megtanultunk elrejtőzni, ha úgy kellett tennünk. De akkor is szöget ütött a fejembe, hogy pont őt keresték. Pont akkor, amikor eltűnt. Tényleg elhittem, hogy valahol kibelezve, és kiszáradva hever egy erdőben sietve kiásott gödörben, valamelyik elhagyatott mellékút közelében. Ő a testvérem, és fontos nekem, de... Nem tudom, hogy miért is húzom fel így magam. Nem kellene, inkább örülnöm kéne neki, hogy itt van, a nyakába ugrani, és nem elengedni, de mégsem teszem. Próbálok rájönni, mi változott, pedig az imént mondtam ki. Nem hiszek neki. És ez rettenetesen fáj, hogy ezt kell mondanom, de kettőnk közül én vagyok az érzelmesebb egymás között. Ő az a tipikus pasi.
- Nem. Ne terelj. Nem dolgozom sem holnap, sem a héten, mert szabadságra jöttem, de tudnád, ha itt lettél volna... Darren - ejtem ki a nevét, és tisztábban beszélek, mint eddig. Mintha részben kijózanodtam volna. Persze még érzem a tompaságot, mert ez nem múlik el pár perc alatt, de tökéletesen ura vagyok a cselekedeteimnek.
- Darren. Ne háríts, ne halogasd. Ki vele. Ha a megfelelő alkalmat keresed, akkor sosem jön el. Borítsd rám, ennél úgysem lehet rosszabb - lépek közelebb az italommal, és belekortyolok. Míg ő kávézik, én éjfél után is whiskey-zem. tudnom kell, hogy mit titkol. Egymás előtt nem lehetnek titkaink. Mégis úgy tűnik, hogy ő igen is titkolózik. - Darren hiányoztál jobban, mint látszik, és ne akard, hogy sajátos módszerrel szedjem ki belőled mi volt a valódi oka annak, hogy itt hagytál - engedem el az első mosolyomat felé, amióta itthon van. A pult másik felére állok, hogy így nézhessek farkasszemet vele.

† music: I need to know † note: nekem is a tied *-* † words: 469

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Előszoba és nappali Előszoba és nappali EmptyKedd Szept. 30, 2014 4:59 pm


Joanna & Darren


K ommentál, kritizál, és ami csak az eszébe jut. Oké megértem. Na igen, ő érzi, hogy mi lehet itt a probléma. Nem véletlen van a lehető legmesszebb tőlem. Kedves mosolyt erőltetek az képemre mentális feszítővassal és megpróbálok normálisan viselkedni. Egy kicsit sóhajtva kezdek neki a feszültségoldásnak. Csak a tökéletes magabiztosságának jele hiányzik. A kérdés nélküli tett. Fegyver van nála mégse cselekszik csak vallatni akar. Mikor kiböki, hogy majdnem ott hagyta a fogát, illetve a z emberségét a csatamezőn, rápillantok és figyelem, majd ki is veri a tányérokat a kezemből, amik a földre kerülnek összetörve. De attól a poharakat még elmosom, illetve a gép. Leszarja a mesémet amit átéltem Cas mellett, a megannyi vámpírt és sorolhatnám, de ami a legfontosabb, az még maradjon az én titkom. Az igazságot csak a holtak és én tudom. Ennél több élő tanú nem is kell.  
- Nem tudok elégszer bocsánatot kérni, bár ezzel még nem szögeztem azt le, merre jártam és miért. De ahogy az állapotodat elnézem, egy ideig nem is avatlak be. – fejezem be és összeszedem a földről azokat a törött szarokat és megreptetem őket a zsákba. Aztán kiböki, hogy nem hisz nekem. A tulajdon vér szerinti bátyának nem hisz, ilyen se volt még. Ahogy feltettem a kávét és ezt meghallottam, szemeim elkerekedtek, szemöldököm felhúztam, valahogy ezt nem akartam meghallani, pont tőle. Hát igen... Találgatni mindenki tud, nyomozni már kevesebben. Az, hogy valami szaros szektának állítják be a művünket, nem meglepő. Elsőre kézenfekvő megoldás, ügy letudva, jó munka, mindenki haza, prémium és keressük a tettest. Mire megszólalnék már újra hallom a hangját és dühösebb, mint mikor a dögöket írtja. Feltettem a kávét és a pultra támasztottam meg súlyomat, kissé ridegebben pillantottam rá, amikor megláttam merre is veszi az irányt, majd levettem végül a szennyesem, félmeztelenül vártam a kávém.
- De. Eszembe jutott. Más sem járt a fejembe csak te és hogy mi a helyzet idehaza. -  Ha valamit rühellek azok a vámpírok. Igazán kezdik veszélyeztetni az épségünk és nem igényelnek sok erőt, de ha valamit imádok azok a fegyverek. Egy igazán szép estét zárunk le, de nem véglegesen. A java csak most jön. A nyomozás és annak médián keresztüli követése. Mindig is vicces volt figyelni a spekulálást és a mai technológiával még oly sokat várni se kell. A dokumentumokat figyelem és elmerengek és végül Jo-ra pillantok, ahogy iszik.
- Holnap mikor mész melózni? – érdeklődöm higgadtan, hátha kapok egy reális választ tőle, majd folytatom, miközben a kávéhoz lépek, hogy kitöltsem.
- Holnap, ha itthon leszel, elmondok mindent, na meg persze, ha kijózanodsz. Ebben az állapotodban, nem fognád fel a dolgokat. – kiöntöm a kávét, 2 cukor bele és lehúzom, mint a vizet szokás.


•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
 Words: Music: Még nincs Note: ©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Előszoba és nappali Előszoba és nappali EmptyHétf. Szept. 29, 2014 8:24 pm



Where were you bro?
Darren & Jo


Tényleg nem tudom hova tenni ezt a helyzetet. Darren két hétre lelépett, és engem teljesen tudatlanul hagyott itt. Nem tudom, hova ment, és azt sem, hogy mit csinált, és hogy őszinte legyek, nagyon gyorsan kell valami okosat kitalálni, hogy el is higgyem. Ismer, és tudja, hogy néha túlságosan is heves vagyok. Ahogy most is neki mentem, holott tudom, hogy szinte meg sem fogja érezni, mert nem adtam bele mindent. Ennek ellenére az idegeim ismét pattanásig feszülnek, és megemelem a kezem, ő pedig lefog, majd magához húz. Egy részem beleborzong az érzésbe, hiszen nagyon szeretem és ragaszkodom a bátyámhoz, másrészt viszont idegesít, hogy ezzel akar lekenyerezni. Küzdök az ölelés ellen, és tiltakoznék, de nem enged, így abbahagyom, hogy majd elengedjen, de ezzel nincs lerendezve minden. A percek némán telnek, és én érzem, ahogy megszédülök, mikor beszélni kezd, majd elenged, és takarítani kezd. Most komolyan ez a legnagyobb gondja, hogy rend legyen?
- Darren! Mi a frászról beszélsz? - pillantok rá ridegen, és nem vagyok hajlandó egyből megbocsájtani neki. Csak hallgatom a szavakat, amiknek semmi jelentése nincsen, legalábbis nem fogom fel. Csak beszél, és beszél, mintha két hete némaságban élne, és csak egy kijelentésre kapom fel a fejem, és azt a bizonyos vizet is.
- Egy személyes munka? Mi soha nem csinálunk egy személyes munkát! Megbeszéltünk egy vadászatot, és oda sem jöttél el! Egyedül voltam három ellen Darren! - ahogy belelovalom magam, egyre magasabb hangszínt ütök meg. - Majdnem vámpír lettem, fel tudod te ezt fogni? Ha nem jár arra egy másik vadász, akkor most nem lennék ember! Neked kellett volna megmentened, az istenért! - idegességemben kiverek két tányért a kezéből, amit a mosogatóképbe akar betenni. Nem érdekel, hogy hangos ricsajjal apró darabokra törik, csak azt akarom, hogy rám figyeljen, és ne beszéljen mellé.
- Ne beszélj mellé, hanem térj a lényegre. Leszarom a vámpírokat, nem érdekel, hogy miért ölik egymást, azt akarom, hogy most azonnal mond el, mi a francért hagytál magamra! - most már dühös vagyok, és habár ittam, és szinte segg részeg vagyok, tudom, mit teszek. A fegyver még mindig a kezemben van, és ha kell, használni is fogom. Hogy képes engem itt hagyni, majd valami esti mesével hitegetni?
- Nem érdekel, hogy ki tartozik kinek, vagy ki nyert, vagy hány vámpír halt meg, mert tudod mit? Nem hiszek neked - mondom ki végül a súlyos szavakat. Nem tudom, hogy mi ütött belém, és már nem is figyelem, hogy mit csinál, csak fel s alá járkálok a konyhában.
- Őszintén, azt sem tudom, hogy minek töröm magam. Nem ezt tanultuk. Soha nem hagyjuk hátra egymást! Mindig együtt vadászunk. Ketten jóban-rosszban. Ez neked két hét alatt eszedbe sem jutott, igaz? - kérdezek, miközben az italos szekrény felé lépek. Nekem nem kávé kell, hanem valami erősebb, amitől végre tudok aludni, mert őszintén ki vagyok. Két hete csak Darrent kerestem. Egyedül csak az számított, hogy tudjam, minden rendben van vele, és kiderül, hogy külön utakra ment. Tudom, ki az a Carlos és sosem kedveltem őszintén. Mint most kiderült, nem is hiába, hiszen együtt vadászgattak. Féltékeny vagyok, így inkább töltök egy italt, hátha elnyomja eme érzést...

† music: I need to know † note: nekem is a tied *-* † words: 509

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Előszoba és nappali Előszoba és nappali EmptyHétf. Szept. 29, 2014 5:14 pm


Joanna & Darren


A  ház rendetlen, a feje tetejére állt a 2 hét alatt, míg távol voltam. Eléggé összezuhanhatott kedves húgom, míg el voltam foglalva kissé a világ másik felén. Lépteket halottam, beköszöntem és már elő is jött a drága fegyverrel a kezében. Az üdvözlés sem maradt el, szebbet vártam, a pofon kissé meglepett, na meg a gyomorba vágás is, megéreztem, de annyira nem is reagáltam rá, mint ahogy azt egy cingár ipse tenné, összerándul és térdre rogy.   Elképesztően jó érzés. Akár egy új csillag, mely a zsigereim közt kezd el keletkezni épp, fekete lyuk, mely magába szippantva környezetét valami egészen mást hoz létre magából és mindabból, melyet elnyel: ez vagyok most én! Ennél durvább kell ahhoz, hogy én kifeküdjek, egy- két órára. Eddig se volt jó idő, de Jo szavaira megfagy a levegő. És folytatja, válaszokat vár, akarja őket. Most.  Imádom a kis dühös pofiját... kár, hogy olyan gyorsan erőt tud venni magán és ismét tudja játszani a komor most megöllek vadászt. Pedig nem áll jól neki. De hát mit lehet tenni mit nem, elfogadom, hogy most felvette a kesztyűt. Sőt örülök neki, csak valahogy... nem is tudom... A szagok arra utalnak, hogy ivott és nem is keveset, mikor kezdte? Csak akkor szokott inni, amikor én is iszom. Felhúzott szemöldökkel figyelem, miközben a falnak támaszkodik, mondja és mondja a magáét. Sejthettem volna, hogy nem úszom meg mindezt egy nyakba ugrással. Figyelem a mozdulatát, ahogy ismét a levegőbe emeli a kezét, hogy lecsapjon vele ismét, megragadom a karját és magamhoz vonom jó szorosan, ölelem, majd a feje búbjára adok egy csókot. Akárhogyan is ellenkezhet, nem eresztem el, majd ha lehiggadt egy kicsit. Most már itt vagyok, nem szándékozom elmenni újra, hogy egyedül hagyjam.
- Mindennek oka volt, de egyelőre nem avathatlak be a kialakult dolgok nyitjába.  – nem kicsit kavarná fel a lelki világát, ami jelenleg is olyan, mint a háborgó óceán, az pedig csak tenne rá, minthogy lecsitítaná.  
- Próbálom valahogy érdekessé tenni az életet, de a hülyék mindenhol ott vannak. – gondolok itt a vérszívókra, majd elengedem és takarítani kezdek. A fiókból előveszek egy kukás zsákot, szétnyitom, egy hirtelen mozdulattal söpröm bele az asztalról a dobozkákat.
- Ez egy,  egy személyes munka volt, a világ másik oldalán. Carlos keresett fel, mert gondjaik voltak arrafele és nem egy vadászt megöltek azok a szemetek. – magyarázom, miközben még a földről is az elhagyott szemét darabokat pakolom a zsákba.
- Voltak olyan napok, amiket egyáltalán nem vártam. Egy problémás ügyféllel kellett szembe néznem, és játszhattuk a ki a Jani játékot, mert egyszerűen képtelen  volt felfogni, hogy ki is vagyok valójában - Igen, néha elborul az agyam, és érdekes dolgokat művelek.
- Arra fele elég furcsák az emberek, mondhatni lúzerek. Azt hittem azon a földön mindenki tisztában van azzal, hogy az ott élők, esetükben halók, nagy része egész évben a Halloween-t ünnepli. Legalábbis külsőre. Nem nagyon akarták felfogni, hogy mi a dörgés. – a zsákot majd kiviszem, egyelőre az ajtó mellett a falnál pihen, még lesz bele bőven dolog.  A mosogatógépet kinyitva pakolom bele a kávés bögréket és poharakat, egy két tányért, evőeszközt, amik kint hevertek a pulton. Majd beindítottam a kicsikét és hugi felé fordultam és egy kérdéssel bombáztam.

- Vajon mért rühellik egymást az idősebb vámpírok? – akár tudja a választ, akár nem, erre nem egy mese van a zsebemben, de csak pár egyszerű indokot dobok fel.
- Mert volt idejük megismerni egymást. Mert mindannyian a hatalmat vágyják, és akinek több van az a másikéra is veszélyes. Vagy, mert valakinek 1000 éve lógsz 3000 drahmával. Száz szónak is egy a vége volt, van és lesz is idejük ki idegelni  egymást, aminek sokszor lesz a vége egy villa vagy valami nagy dolog leamortizálása. – figyelem a tekintetét, majd ismét folytatom, de közben neki állok egy kávét csinálni. Hiába van este, ez sose maradhat el, úgyis hamarosan felkelek. 23:50 van és kb 4 óra múlva fel kelek egy járőrözésre.
- 60 vámpír és egy hatalmas kóceráj, na meg az elmaradhatatlan Bada-bum. – vigyorodok el, majd leveszem a bőrdzsekim és az alatta lévő pólót is, szennyes és nem ártana egy zuhanyt megejtenem. Bűzlök a dög szagtól. Szedem össze magam és próbálok megoldást keresni a helyzetre.


•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
 Words: 665 Music: Még nincs Note: Nekem tetszett *-*©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Előszoba és nappali Előszoba és nappali EmptyVas. Szept. 28, 2014 6:37 pm



Where were you bro?
Darren & Jo


Nétségbeesés ölel magához lassan két hete. Nem tudok semmire sem koncentrálni, amióta Darren csak úgy lelépett. Még emlékszem, hogy reggel együtt kávéztunk, majd kapott egy üzenetet, és sietve elköszönt, hogy majd este jön. Igaz nem mondta hogy melyik este de sosem csinált még ilyet. Két hét. Hosszú idő, és én már kezdem feladni a reményt. Bementem dolgozni nap, mint nap, de képtelen voltam koncentrálni. A sokadik napja, hogy nem alszom, még New Orleans-ba is visszamentem, hátha ott van, de semmi. Senki nem látta, és nem hallottak róla a régi barátok sem. Vajon mi lett vele? Hova tűnt? Már a legrosszabb gondolatok tolultak elő, és úgy érzem nem bírom tovább. Széthasad a fejem a kialvatlanságtól, és úgy érzem egyetlen módja van, hogy lenyugodjak. Megittam egy vodkát, majd még egyet. A kolléganőm, Liv is meglepődött, hogy mi lelt, hiszen sosem teszek ilyet. Kezd a fejembe szállni, azt hiszem ideje lenne haza indulnom, de nem megy. Magamhoz veszem az üveget és ismét töltök magamnak. Liv kikapja a kezemből az üveget én pedig idegesen pillantok vissza rá.
- Menj haza, Jo. Pihend ki magad, kérlek! - könyörög nekem, majd a fejével a bejárat felé int, ahol a tulaj jelenik meg. Nem kellene elvesztenem a munkámat, és amennyire tudok, józanságot erőltetek magamra, de kezdek megőrülni. Lassan sétálok ki a hátsó kijáraton azt remélve, hogy nem vett észre, és nem jön utánam. A kocsim nyugodtan vár engem, de valahogy nem érzem biztosnak azt, hogy nekem ma vezetnem kéne, így elindulok gyalog.Végül is nem lakom messze, és talán ki tudom szellőztetni a fejem. Az állapotomhoz képest hamar hazaérek, bár úgy érzem, hogy az alkohol kezd kimenni a szervezetemből, hiszen ahogy a lakásba nézek, Darren jut eszembe. Minden rendetlen, hiszen sokszor ő tesz rendet. Én az elmúlt két hétben semmit nem csináltam. Kajás dobozok hevernek a konyhában, üres kávésbögrék a nappaliban. Legalább a ruháimat elpakoltam.
A nappaliba érve a bárpult felé sétálok, hogy egy üveg töményet vegyek ki, és egy pohárba töltsek, hogy megigyam. Azt hiszem kezdek kiakadni és az idegeim sem bírják. Együtt nőttünk fel, ő volt a támaszom, és a védőangyalom. Mindig itt volt, és most nincs, és a szívem szakad meg a hiányától. Vajon él még? Hiszen a telefont sem veszi fel. Mintha direkt kerülne. Hogy képes ezt tenni?
Hangok riasztanak fel mélázásomból, én pedig a szokottnál lomhábban reagálok. Nem tudom, hogy kintről, vagy bentről származnak-e a hangok, de utána kell járnom. Kieresztett fegyverrel sétálok végig a folyosón, mikor egy ismeretlen hang üti meg a fülem. Egyszerre önt el a nyugalom, hogy itthon van, és nem vámpír, és a harag, hogy képes ilyen könnyen venni a dolgot. Hogy képes erre? Odalépek hozzá, ami nem nehéz, hiszen alig vagyunk pár lépésnyire, és egy hatalmas pofonnal üdvözlöm őt majd utána gyomorszájon vágom.
- Hogy tehetted ezt? - kiabálok, és érezheti, hogy alkohol is van bennem. Ő ismer, tudja, hogy ritkán iszom. Hangom megremeg, de magabiztosan támaszkodom a falba. - Eltűnsz hetekre, aztán pedig megjelensz, egy csak én vagyok mondattal. Nem gondolod, hogy többet várok? - kiabálok vele tovább. Kikészített. Idegileg tönkrementem, hogy nem tudtam mi van vele. Túl szoros a kapcsolatunk. De most rettenetesen utálom. Ismét egy pofonra emelem a kezem, ki akarom adni a dühömet...

† music: nope † note: tudom, béna Embarassed † words: passz

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Előszoba és nappali Előszoba és nappali EmptyVas. Szept. 28, 2014 3:30 pm


Joanna & Darren


O tthonosan mozgok az éjben. A sötét, a hűvös nem akadály, inkább segítő tényező. Tudom, hova tartok, s hogy juthatok oda legkönnyebben. Nem sietek, nincs rá okom. Bár tudom, türelmem ettől csak egyre fogy, vágyam pedig egyre nő. Két teljes hete hagytam el Joannát, egy fontos esemény miatt. Nem mondtam neki semmit se, csak leléptem. Most épp hazafelé tartok a kocsival. 17 órás vezetés a kedvencem, megrohannak a gondolatok, az emlékek. A tipikus hülyeségek, amik akkor pattannak elő, mikor egyedül vagy és van rájuk időd, csak épp kedved nincs. Egy újabb nap, említésre méltó esemény nélkül. Este 21: 40 van, haladok a célom felé. A rádió szól, kívánság műsor. Ha az unalmat fel lehetne szentelni, másodpercek alatt érne a halál. Olykor unalmas az élet, mondjuk, csak 5 napja nem történik semmi izgalmas, és én máris haldoklom.
Nem tudtam mi hiányzik a nap megkoronázásaként. Elhaladok egy nyomor negyed mellett, ami olyasmi emlékeket ébreszt bennem, hogy akaratlanul is mosoly húzódik az ajkaimra. Nem tehetek róla, itt pusztítottam először apám mellett vámpírt. Összeáll a kép és nem tudom megállni, hogy ne kezdjek ismét idegeskedni. Teljesen elmerülök a gondolataimban, így először észre sem veszem, hogy már nem vagyok egyedül. Egy fekete kocsi követ, már egy jó ideje.  Gyűlölöm azokat, kik úgy képzelik, képesek átverni, keresztbe tenni nekem. Felesleges, plusz elfoglaltságot okoznak nekem. Nem jelent gondot végezni valakivel, sose jelentett. A hajamba túrok, a szokás nagyúr, és ez megmaradt évek után is. Pláne ha ideges vagy mérges, esetleg dühös vagyok valami miatt. Csak épp nem látszik rajtam, de belül tombol minden együttesen.  Mintha csak egy kibaszott játék lenne az egész. Jó döntés? Helyes cselekedet?  Nem léteznek ilyenek. Amit teszek, igazságos. Mégis nem éri meg, ha gyűlölnek, mert ölsz, de azzal, hogy ölsz, olyanok halnak meg, akik százakat mészárolnának le? Olyan, mint békának lenni egy veteményesben, akitől undorodik a kertész, pedig az fogja meg a kártevőket.  Van egy vékony vonal, ami nem mindig fair, nem mindig látszik helyesnek és a legnehezebb követni, mert olykor törvénybe ütközik. Ez az igazságosság. Amikor nem a léte hanem a tettei alapján ítélsz meg valakit, amikor nem vakul parancsot követsz, hanem előtte bírálod annak létjogosultságát. Ezt senki nem fogja neked megtanítani. Maximum irányt tud mutatni.
Szemeim veszélyesen, türelmetlenül villognak a fényben. Sötét van, csak a hold halvány fénye nyújt némi világosságot. Türelmetlenségem villámként siklik át testemen. Nem kell sok, hogy döntésre jussak. Nem kell sok, hogy megegyezzek magammal, nem olyan lehetőség ez, mit hagynék csak úgy kicsusszanni ujjaim közül. Nincs olyan lény a földön, akit ne vonzana az erő, a hatalom, és a tapasztalat. És minél többször kerülsz éles, szokatlan helyzetbe, annál könnyebben veszed az újabb akadályokat. Én túléltem a veszélyeket, túlléptem az élet csapdáin. Képes voltam sikeresen venni az akadályokat, akkor is, ha azok újak, és szokatlanok voltak. Ők pedig éjszakai baglyok, csak a szokásos nóta. Ugyanaz és nem több, sőt inkább kevesebb. Az én életem mostanában nem könnyű, nem is kellemes, ezt elismerem, de nem is olyan vészes, mint az hihetik egyesek. És én ezt mind élvezem. Szerencsémre az út melyen haladok teljesen kietlen, csak ez az egy lohol itt mögöttem, de már rég megelőzhetett volna. Egy hirtelen mozdulattal emelem fel a pisztolyom az anyós ülésről, oldalra pillantok és azzal a mozdulattal a mögöttem lévő már meg is előzött és le is lépett. Egy chh szűrődik ki fogaim közül, mázlista az - az ipse. De akkor is. Nekem izgalmak kellenek, kaland és vér. Vámpírok. De egyelőre csak hazafelé tartok a húgomhoz, kíváncsi vagyok mekkora rendetlenséget hagyott unalmában. És beszélnem kell neki egy bizonyos dologról is. De előbb érjek haza, hogy láthassam végre őt. Néhány perccel, vagyis 2 órával később lekanyarodok egy kavicsos útra, majd 10 méter után le is fékezek, leállítom a kicsikét és a sötétben ücsörgök, ez afféle hátsó bejárat kocsiknak. Az épületet figyelve csak sötétséget látok, ilyenkor még mindig dolgozna? Vagy akciózik? Csak ez a két lehetséges válasz van, többre nem is futja. A hátsó ülésre nyúlva felkapom a dokumentumokat, majd a fegyvereket is amik itt ott széjjel heverésznek, hamar kipattanok a kocsiból és lezárom azt. Megindulok a bejárathoz, de közben élesen figyelem a környezetet, ki tudja. Utálom a meglepetéseket. Az ajtó nyitva, bemegyek, villanyt kapcsolok és körbe nézek. Te atya ég… Leteszem a cuccost az asztalra. Nyújtózok egyet, körözök egyet a fejemmel, majd lépteket halok és figyelmem is a hang irányába terelődik.
- Csak én vagyok. – még mielőtt rosszra gondolna a drága és lövöldözve vetné ki magát a másik szobából…
•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
Words: 730 ✔ Music: Most nincs ✔ Note: Remélem tetszeni fog *-* ✔ ©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Előszoba és nappali Előszoba és nappali EmptyVas. Szept. 28, 2014 3:06 pm

***
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Előszoba és nappali Előszoba és nappali Empty

Vissza az elejére Go down

Előszoba és nappali

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Előszoba
» Előszoba
» Előszoba
» Előszoba
» ELŐSZOBA

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Memories :: Holloway birtok-