world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 18 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 18 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Nappali

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Riley Matthews
welcome to my world
Riley Matthews

► Residence :
•• new orleans
► Age :
34
► Total posts :
313

FIRE MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Nappali Nappali EmptyHétf. Aug. 11, 2014 10:52 pm

Oberyn & Arielle
Néhány pillanatig még összehúzott szemekkel méregetem Oberynt. Aztán bólintok. Teljesen jogos. Bár egyelőre nem kerültem sokkal előrébb, mégis mostanra ő már jóval többet tett értem, mint amennyit én érte. Lassan itt lesz az ideje viszonozni a szívességet, legalábbis mielőtt újabb kérdéseket tennék fel. Amikből, mi tagadás, akad még néhány, de most türelemre intem magam. Hamar elárulom, mire lenne még szükségem a varázslathoz, és amíg a vámpír felsiet az emeletre a gyertyáért, én a maradék whiskyvel szemezek. Nézegetem egy ideig az üveget, és ajkaim akaratlanul is apró fintorra görbülnek. Nem, nem… elég volt az előbbi pohárkával, nem akarom, hogy a fejembe szálljon. Még majd megártana. Nem sokszor fogyasztottam eddig alkoholt, és nem most akarok rászokni. Megrázom a fejemet, majd ellépve az asztalkától, körbe indulok a szobában, hogy megnézhessem magamnak közelebbről is, hol lakik a kedves vérszívónk. Igazából nincs semmi különös, ami komolyabban vagy hosszabban lekötné a figyelmemet, így csak körbesétálok, néha megérintve egy-egy tárgyat. Vámpír vagy sem, egy tipikus legénylakásnak tűnik Oberyn otthona. Ettől egy kicsit emberibbé válik a szememben. Épp egy könyv borítóján szánt végig a mutatóujjam finoman, amikor mögöttem bevágódik egy ajtó, és a hirtelen zajtól riadtan ugrok egyet. Aztán szembe fordulok a férfival, felmérve, hogy mit talált.
- Hát… szőkének én is elég szőke vagyok ahhoz, hogy belemenjek egy ilyen alkuba egy vámpírral – vonom fel a szemöldökeimet, miután közli velem az eredeti terveit azokkal a gyertyákkal. - Egyébként pedig valljuk be, tőlem többet kaphatsz most, mint akármelyik lánytól, akit felcsaltál volna ide egy gyertyafényes randira – biggyesztem le az ajkaimat, kissé gúnyosan ejtve ki a szavakat, amelyek enyhén félreérhetők lehetnek ugyan, de szerintem Oberyn is tökéletesen tisztában van vele, hogy igazam van. A napfényékszer, amit ma elkészítek neki, olyan dolog, amit nem kaphat bárkitől, és valószínűleg a legértékesebb dolog lesz, amit az elmúlt évtizedekben csak kaphatott. Beszéd közben felé tartok, de a kihívó kérdésre megtorpanok.
- Megvárom, amíg iderepül – hangzik az automatikus, dacos válaszom, és bár ugyanannyi erőfeszítésembe kerülne odamenni, és elvenni tőle, már csak épp azért sem teszem. Inkább kinyújtom a tenyeremet, és egy bűbájjal magamhoz vonzom a kezéből a gyertyát. Az asztalhoz sétálok vele, elhelyezem nagyjából a közepén, és a kanóc felett egy újabb csuklómozdulattal már meg is gyújtom. Végül pedig kiterítem a nyakláncot is magam elé, csak a medált fogom az ujjaim között, és lehunyt szemmel halkan kimondom a varázsigét. Csupán pár pillanat kell, és már érzem is a mágiát magamban, ahogy dolgozni kezd. Mindig szerettem, ahogy keresztüláramlik rajtam, mosolyt csal az arcomra is. Ez azonban csak egy ritka pillanatig tart, mert ekkor hirtelen fájdalom nyilall a fejembe, ami terjed, és rövid időm belül már mindenem sajog.
- Jaj ne! – nyögök fel, mikor ráeszmélek, hogy mi történik. Halott boszorkányok szellemei vesznek körül, többségében olyanok, akiket csak közvetve ismerek, és most mind ellenem küzdenek. Az ellen, hogy beválthassam az ígéretemet. – Nem akarják, hogy egy vámpírnak segítsek. Azok után, amit történt… - Nem fejezem be a mondatot hangosan, csak összeszorítom a szemeimet, és felveszem a harcot ellenük. Egy vérszívó végzett a családommal, beleértve engemet is, de most Oberyn az egyetlen reményem, hogy megtaláljam a bátyámat, ezért nem fogom feladni. Ez egy egyszerű varázslat, nem engedem, hogy visszatartsanak. Egyre erőteljesebben ismételgetem az idegen szavakat, miközben pedig erősen remegni kezdek, és a fájdalom is erősödik. Némi küzdelem árán, de végül sikerül véghezvinnem a dolgot, addigra viszont már minden erő kiszáll belőlem, a gyertya lángja ellobban, a lábaim pedig felmondják a szolgálatot, és összecsuklott, mint egy marionettbáb.

© | szavak: 565 | zene: Come and Get Your Love| megjegyzés: -
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nappali Nappali EmptySzer. Júl. 23, 2014 10:36 pm



I'm a gentleman
Arielle & Oberyn

Szóval egész jó úton haladok. Hmm, tényleg nem kell más ahhoz, hogy valakinek a bizalmába férkőzzek mint néhány szép szó, és egy kis kedvesség? Hát ebből áll a világ? Bármit el tudok vele hitetni, bárhogy be tudnám csapni, és még csak nem is okozna fájdalmat, vagy nehézséget. De egyvalamivel nem áltattam. Az üzlet, az üzlet. Hiába csábít a vágy, hogy rögtön azután amint megkaptam amit akartam, kitörjem ezt a felettébb vonzó nyakacskát. Azt hiszem, ma este türtőztetni fogom magam.
- Ennek örülök. - fogalmazom meg röviden a mondandómat, teljesen érzelemmentesen. - A barátom pont annyit tud, amennyit én szeretném, hogy tudjon. Szóval a kérdezősködést tartogassuk a végére. Csak hogy biztos legyek benne, hogy rendesen elvégzed a dolgod, és nem fogsz valami átkot szórni rám. - kellő óvatossággal figyelem, ahogy az én példámra ő is egy pohár whiskey-vel csillapítja izgalmát. Nocsak. Nem gondoltam volna, hogy így tud inni a kis boszi. Na de sohasem szabad alábecsülni a nőket... főleg nem az olyanokat, akiket ilyen kis ártatlan külsővel áldott meg a sors, mert bizony ők a legveszélyesebbek. A bőröd alá férkőznek a határokat nem ismerő kedvességükkel, megmérgeznek a bájolgó és hízelgő szavaikkal, és aztán kést szúrnak a hátadba, azalatt az egy másodperc alatt, amíg te elfordulsz tőlük.
- Gyertyám? - nézek rá a fejemet vakargatva. Az-az igazság, hogy hiába születtem a 20. század első felében, amikor még nem voltak számítógépek, meg televíziók, de akkor is... mostanság már inkább lámpát használok. - Fehér? - hasít belém a felismerés, hogy habár nem világításra, de valami más célra mégis tartok itthon egy-két darabot. - Várj csak, azt hiszem akad. Addig hörpintsd le még azt az üveget is. Van még jó pár a bárban. - felrohantam az emeletre, be egyenesen a szobámba. Az ágyon szanaszét ruhák terültek el, az asztalon pedig papírlapok tömege. Hmm, ez a naplóírás még mindig rossz ötlet. Ha lesz időm elégetem az oldalakat.
A mahagóni fából készült szekrényem legalsó kis rejtekében keresgéltem. Volt ott minden. 2. Világháborús német Mauser C-96, kitűzők, jelvények, de a végén csak meglettek azok az átkozott gyertyák is.
Bevágva magam mögött az ajtót sétáltam le, egyik lépcsőfokról a másikra. Az utolsón megálltam, nekitámaszkodtam jobb kezemmel a falnak, miközben a másikban ott szorongattam jó pár "kelléket". - Egy romantikus estére tartogattam őket, egy szép szőke hajú lánnyal, de most be kell érjem veled. Micsoda pazarlás. - a rosszfiús mosoly nem maradhat el. - Idejössz és elveszed, vagy megvárod míg magától odarepül? - nagyon kíváncsi vagyok mi lesz ebből, és csak remélem hogy nem gyújt fel házastól.

† music: car radio † note: lbénácska  † words: 411

Vissza az elejére Go down



Riley Matthews
welcome to my world
Riley Matthews

► Residence :
•• new orleans
► Age :
34
► Total posts :
313

FIRE MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Nappali Nappali EmptyKedd Júl. 08, 2014 12:04 am

Oberyn & Arielle
Látványosan a szemeimet forgatom. Nem tudom, tényleg ennyire nem veszi észre magát, vagy a szavaimat engedi el a füle mellett. Hány féleképp tudnám még nyilvánvalóvá tenni előtte, hogy nem az esetem? Talán az lehetne, ha nem lenne vérszívó. Igen, akkor talán megdobogtatnák a szívemet azok a kéken izzó szemek, az a mosoly, amit néha-néha megereszt, vagy az egyéb testi adottságai… Hmm… De nem, igazából a flörtölgetés érdekel most a legkevésbé. Nem is értem, minek vesztegetünk ennyi szót valamire, ami egyikünket sem foglalkoztatja. Mintha a semmiről beszélnénk alaposan körülírva. Sóhajtok, és ténylegesen megkönnyebbülök kicsit, amint áttérünk az égetőbb témákra.
- Ne vedd magadra, nem bízom meg könnyen senkiben – vonom meg a vállam, és küldök felé végül egy kisebb mosolyt. – De ha az megnyugtat, egész jó úton haladsz, vámpír létedre is. Végül is… már az is nagydolog, hogy itt vagyok, a te otthonodban – tárom szét a karomat. Nem sétáltam volna csak úgy be akármelyik másik fajtársához. Igaz, hogy eléggé információéhes vagyok, és mostanában kicsit túl vakmerő, de azért nem bolond. Oberynnek viszont sikerült az életem megmentésével annyira megnyernie magának, hogy bemerészkedtem a lakásába.
- Zach… a városban van? – tagolom a szavakat elképedve, és az állam szinte a padlót súrolja. Na jó, ez tényleg meglepő fordulat. Mármint persze, azért érkeztem New Orleansba, hogy visszakeressem a nyomokat, amelyek hozzá vezethetnek, de abban egyáltalán nem voltam biztos, hogy még mindig itt van. Bár az is lehet, hogy csak utánam jött. A levél, amit hagytam neki… Talán megtalálta, és most ő is engem keres. De ha tényleg így van, akkor vajon mi a fenéért nem hívott már fel? Ismét kicsit dühös vagyok rá. Egy francos macska-egér játék, amit játszunk? Vajon vége lesz már valamikor? Olyan nagy utat tettünk már meg, és még mindig nem látni a végét. De most már legalább megbizonyosodhattam arról, hogy az eddig összehallott pletykák igazak. A Shannon nevű vámpír valóban a nyomában van. Amit az eddigi nyomozgatásaim során sikerült kideríteni, azok alapján a bátyámnak egész szép kis listája van ellenségekből, akiket az évek során gyűjtött össze magának. Enyhén kiábrándító, de attól még mellette állok, bármi legyen is. És nem adom fel a keresését.
- A barátod azt legalább meg tudná mondani, hogy hol látta Zachet utoljára? – pillantok kérlelőn Oberynre. Lehet, hogy a cimborája elveszítette a nyomát, de attól én még ráakadhatok. Mégis csak az én bátyámról van szó, megpróbálhatnék a fejével gondolkodni, ha lenne miből kiindulnom.
- Rendben – bólintok elkomolyodva, de mielőtt belevágnék, a vámpír mellé sétálok, elhajolva mellette egy pohárért nyúlok, és töltök magamnak is egy kis whiskyt. Nem mondanám, hogy jól bírom az alkoholt, de egy-két korty nem fog megártani, sőt, nagyon kell most ide, ha továbbra is egy levegőt muszáj szívnom egy vérszipollyal. A folyadék forrón végigégeti a torkom, kicsit ráncolom az orrom, és összeszorítom az ajkaimat, majd szétárad bennem a melegség. Ez a része már elég kellemes, és szinte megnyugtató. Hamar legyelek még egy kisebb kortyot, aztán leteszem a poharat, érzékelhetően finomabban, mint Oberyn.
- Van gyertyád? – kérdezem végül. – Fehér lenne a legjobb – teszem gyorsan hozzá, és várom a válaszát.

© | szavak: 502 | zene: ez| megjegyzés: -
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nappali Nappali EmptyHétf. Júl. 07, 2014 11:30 am



I'm a gentleman
Arielle & Oberyn

Lehunyom a szemem egy pillanatra, és egy apró mosollyal el is engedem a fülem mellett az imént hallottakat.
Még hogy ő nem ijed meg... nem akartam felhozni a kézreszketést, és az ijedt arckifejezést, mert jobb ha nem kerülünk most nézeteltérésbe, s mint mondtam, nem vagyok a szavak embere.
- Talán jobb is lesz, ha nem flörtölgetsz velem, hanem ahogy mondtad, rátérünk az üzletre. - talán kissé fölényes, és beképzelt megszólalás volt, de már hozzászoktam, hogy nagyjából mindenkit nálam alacsonyabb szintűnek tekintek. Marcel mondta, hogy erről le kéne már szokjak, mert nem egészséges sem rövid, sem hosszútávon. Könnyen megüthetem a bokám, hogy ha olyannal beszélek így, aki éppen fölöttem helyezkedik el. Mikor elkezdte ezt a hegyi beszédet mondani, mindig csak biccentettem egyet a fejemmel, jelzésképpen hogy jó, világos, felfogtam. Az igazság az, hogy sosem érintett mélyen, és mindig az történt, hogy egyik fülemen be, másikon ki. De talán majd a mai este változtat a magatartásomon.
Szememben valamiféle ördögi fény villan fel, amikor leül mellém, de nem mozdulok. Gyorsan elkergetem a gondolatokat a fejemből amik arra ösztönöznek, hogy fejezzem be, amit az a másik vámpír elkezdett. Önkontroll... talán jobban megy mint gondoltam. - Látom a bizalom még mindig nincs meg. Arról viszont ötletem sincs, hogy mit gondolsz rólam. Ha megvan amit akarok, miért ölnélek meg? Lehet a jövőben is szükségem lesz majd egy ügyes boszorkányra, aki egy kis információért cserében bármit megtesz nekem. Arról nem is beszélve, hogy ha megígérek valamit, betartom. Én már csak ilyen régimódi vagyok. - kíváncsisággal figyelem őt, minden apróbb mozdulatát. Csendben ülök percekig, és azon gondolkozok mennyit mondhatnék el neki abból amit időközben megtudtam. A telefonom csengése törte meg a csendet. Felkaptam, és meg is néztem rögtön ki az. Jött egy üzenet a barátomtól, amiben leírt "dolgokat" erről a Zach-ről. Pedig azt hittem ma nagyon elfoglalt lesz, hisz még mindig ezt a Klaus-t figyeli, de jó tudni, hogy szán egy kis időt rám is. - Nos, úgy látszik piszok nagy szerencséd van. - felálltam, a mobilt pedig a belső zsebembe raktam. Egy kisebb asztalhoz sétáltam, amin kétféle whiskey, egy vödör, benne hűtött pezsgő, és egy üveg vörös bor volt. Az egyik pohárba dobtam pár jég kockát, és félig öntöttem a kedvencemmel. Jack Daniel's.
- Úgy hallom a testvérednek sincs könnyű élete. - meglöttyentgetem a pohárban az italt, kortyolok belőle egyet, hogy ne száradjon ki a torkom a nagy információ átadás közben. - Egy Shannon nevű vámpír szorongatja a golyóit. De ha egész pontos akarok lenni, akkor fogalmazzunk úgy, hogy üldözi. Pár napja látta a forrásom felbukkanni a városban, de nem tudja, hogy hol lehet. Szem elől tévesztette. Nem semmi fickó lehet ez a Zach. A barátom egész jó nyomkövető, és ha tőle is meg tudott szabadulni... minden elismerésem. - lehörpintem a maradékot is, és az asztalra teszem vissza a poharat olyan erővel, hogy az alja megreped egy nagy csattanást követően. Hoppá. - Most talán te is tehetsz értem valamit, drágám. - pislogok hevesen a nyaklánc irányába. Átverni úgysem mer, mert hamarabb elkapnám, mint hogy azt tudná mondani Harry Potter.


† music: car radio † note: lesz még jobb is   † words: 495

Vissza az elejére Go down



Riley Matthews
welcome to my world
Riley Matthews

► Residence :
•• new orleans
► Age :
34
► Total posts :
313

FIRE MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Nappali Nappali EmptyHétf. Jún. 30, 2014 12:48 pm

Oberyn & Arielle
Haha, nagyon vicces. A vámpírunk biztos humoristát evett reggelire, hogy ilyen tréfás kedvében van. Bár ezt inkább nem mondom ki hangosan, ahhoz túl morbid, tekintve, hogy ez talán tényleg megtörténhet, és így már semmi mulatságos nincs a dologban. De nem is baj, ha ismételten emlékeztetem magamat, hogy vérszívóval van dolgom, aki ráadásul láthatóan teljesen alábecsül. Talán nem is baj, így okozhatok még neki egy-két kellemetlen meglepetést.
- Lehetsz tőlem akár ötszáz éves is, nekem sem sokat számít, mert engem sem olyan könnyű megijeszteni - vonom fel a szemöldökeimet, és úgy mérem végig, mintha az erőviszonyokat vizsgálnám. Jó, egy normális világban, ahol ő csak egy átlagos srác lenne, és meg egy mágiamentes lány, azok az izmok nagy előnyt jelenthetnének neki... többféle értelemben is. De nem vagyunk hétköznapiak, és a mi erőnket nem ilyenben mérik.
- És... "így jobban tetszel"? - billentem oldalra a fejemet, és úgy méregetem tovább. - Korábban az ellenkezőjét mondtad. Nem mintha számítana. Nem flörtölgetni jöttem, csak megkötni ezt az alkut, már ha tényleg tudsz valamit nyújtani is - szögezem le visszaterelve a témát a fontosabb, lényegesebb dolgok felé. Egyébként sem akarok belegabalyodni az eddigi szálakba. Számomra még mindig túl meredek a férfiakkal való kapcsolatlétesítés, akár vámpír az illető, akár nem, bármennyire is igyekszem keménynek látszani. Mert ezt bár nem akarom az orrára kötni, de tényleg fiatal és tapasztalatlan vagyok továbbra is. Mindenféle értelemben.
Leülök ugyan a kanapéra, de annak egészen a túlsó oldalára, a lehető legnagyobb távolságot tartva fent kettőnk között. Aztán kézbe veszem a nyakláncot, és a medálját forgatom az ujjaim között.
- Nem tudom, hogy lehet ekkora mázlid, furcsa egy véletlen, de ebben tényleg van egy apró lapis lazuli kő is - fordítom úgy a fény felé az ékszert, hogy a kék megcsillanjon benne. - Szóval igen, meg tudom csinálni. De talán nem árt, ha figyelmeztetlek, hogy ezt a varázslatot ugyanígy vissza tudom fordítani is... akár a túlvilágról is - teszem hozzá remélhetőleg elég határozottan ahhoz, hogy higgyen nekem. Sajnos már van elég tapasztalatom a halálon túli életről ahhoz, hogy ezt ilyen magabiztosan állíthassam. Szellemként is meg tudom babrálni a nyakláncát. - Ez pedig azt jelenti, hogy ha átversz, ugyanott leszel, ahol most vagy: az éjszaka csapdájában. Most pedig ki vele, mi az, amit te fel tudsz nekem ajánlani? - fordítom felé egészen az fejemet, és az arcát vizsgálom érdeklődve. Már nem elégszem meg apró, értéktelen információmorzsákkal. Ehhez annál több kell, meg akarom találni a bátyámat, szükségem van arra a kézzel fogható nyomra.

© | szavak: 408 | zene: ez| megjegyzés: -
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nappali Nappali EmptyPént. Jún. 27, 2014 10:14 am



I'm a gentleman
Arielle & Oberyn

Türelmetlenül sétálok fel-alá a nappaliban. Vámpírgyorsaságomnak köszönhetően nem tartott sokáig, hogy megszabaduljak a hullától, és hazaérjek. Alig pár perc. Igaz sajnos, hogy rendet tenni már nem volt időm, de ez most egy olyan helyzet, ahol nem muszáj makulátlan tisztaságnak lennie a házban, szerintem. A másik indokom pedig... férfi vagyok, egyedül élek, és sosem tanultam meg takarítani, mert úgy gondolom, hogy az a nők dolga. Igen, én ilyen régi módi vagyok. Havonta kétszer megigézek egy takarítónőt, hogy intézze el amit el kell, és ne vegye figyelembe a vérrel teli orvosi csomagokat, véres ruhákat, és a Marcel bulijaiból elhozott ereklyéimet. Ezzel magyarázatot is adtam, hogy miért nem fogadok fel egyszerűen valakit, miért kell megigézni...
Addig-addig gondolkozok ilyen apróságokon és teljesen nem ide való dolgokon, hogy még Arielle a kis hableány is ide ficánkolta magát a nappalim kellős közepére. Ennyire figyelmetlen tudok lenni? Pedig csak azon gondolkoztam, hogy... Nem, nem kezdem el megint.
A lányra pillantok, és látom rajta, hogy feszélyezve, kellemetlenül érzi magát. Hát ami azt illeti, én is. Ebben a házban nem sokan jártak, de akinek mégis volt szerencséje a vendégszeretetemet élvezni, az nem mindig sétált ki innen élve. No nem mindig az én hibám volt, de nem keresek kiskapukat.
- Mert hol van az a boszi? Mögötted bujkál, vagy kint vár? - nyújtom ki a nyakam és nézelődök jobbra-balra a hatás kedvéért. - Szerintem idősebb vagyok nálad úgy hmmm, 90-95 évvel? Valahogy nem ijesztesz meg, főleg ezzel az arccal. Még dolgoznod kell az imidzseden. Egy-két ránc ide, karika a szemek alá pipa, fésületlen haj, és már meg is volnál. De ne tedd, így jobban tetszel. - viccelődök egy kicsit, mielőtt az üzletre térnénk. - Ülj le nyugodtan. - tárom ki a karomat a kanapé felé. Nem harap... nem tudom mitől van így megszeppenve. Jó igen, tudom. Vámpír vagyok blablabla. De ha akartam volna, már rég nem jártatná itt a kis száját. Nem tudom, miért nem veszi már ezt észre. Kezd unalmas lenni a bizalmatlankodása.
Szavatartó ember voltam, most pedig még inkább szavatartó vámpír vagyok. Ha megkapom azt a gyűrűt, Arielle biztos lehet benne, hogy segítek neki megtalálnia ezt a Zachary-t, kerüljön bármibe. Marcel barátságát kockáztatom ezzel, de miért mindig én legyek az aggódó fél? Miért én csússzak térden előtte? - Szóval. Még mindig nálad van a nyaklánc. Sikerült már valamit kitalálnod, vagy egész éjszaka szórakoztatnom kell téged? - vágódok le a kanapéra, ha már ő nem. Cserébe adnom kéne, valami információt, hogy ne tűnjek önzőnek. De most csak ennyivel szolgálhatok. Illetve... van egy vámpír, aki mindenről tud mindent. Ő is ott volt, mikor Rhys-ról beszélgettek. Meg is van a száma valahol, de várjunk még ezzel. - Nem akarlak siettetni, de eléggé morcos leszek, ha nem kapom meg amit akarok. Rossz szokás, bocsi. - meredek rá szikrázó tekintettel. Még mindig érzem a vér illatát, még mindig csábít a gondolat, hogy belemélyesszem a fogam Arielle nyakába, miközben durván felszakítom a hibátlan bőrét, miközben ő a karjaim szorításában küzd tehetetlenül. Miért vonz ennyire? Miért? Minél közelebb van hozzám, annál nehezebb magam türtőztetni. Talán jobb lett volna, ha én a szoba másik felébe telepedek le, és nem invitálom magam mellé a kanapéra.


† music: everybody wants to rule the world † note: lesz még jobb is   † words: 521

Vissza az elejére Go down



Riley Matthews
welcome to my world
Riley Matthews

► Residence :
•• new orleans
► Age :
34
► Total posts :
313

FIRE MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Nappali Nappali EmptyPént. Jún. 27, 2014 3:24 am

Oberyn & Arielle
Oké, ezt most visszakaptam, és teljesen jogosan. A nevemről sokaknak a sellőlány jut az eszébe. Igazából kislányként ezt sosem bántam, az volt a kedvenc mesém, éppen a névrokonság miatt, és szívesen képzeltem magam ugyanolyan hercegnőnek. De már nem vagyok kicsi, és nincsenek olyan buta álmaim is. Hamar rá kellett jönnöm, hogy a valóság nem olyan, mint azok a tündérmesék, sokkal kegyetlenebb és ridegebb… és mára már leginkább ezt juttatja eszembe a saját nevem. Nem válaszolok semmit Oberyn visszavágására, csak lesütöm a szemeimet pár pillanatra, annak jeléül, hogy oké, ezt a kört ő nyerte. Azért egy halvány mosoly átsuhan az arcomon, miközben elképzelem ezt a vámpírt Kis hableányt nézni.
A Marcelről kapott infókon azonban meglepődöm egy kicsit. Egy nagyhatalmú vámpír, akinek megvannak a forrásai hozzá, hogy napgyűrűket osztogasson? Az a sejtésem, hogy nem csak a sajátjait tartja így sakkban, de a helyi boszorkányokat is nyilván korlátozhatja, ha már azok csak neki készítenek ilyen ékszereket, és nem tud más magának hasonlóképpen csináltatni.
- Érdekes hierarchiátok lehet ebben a városban – jegyzem meg elgondolkodva. Nem gondoltam eddig bele, hogy ilyen is lehetséges. A természetfeletti uralja a környéket a saját szabályaik szerint. Egyszerre hangzik félelmetesnek és izgalmasnak, és talán meg kellene ijednem ettől az egésztől, meg Marceltől, de az elmúlt hónapok tanácstalansága után szinte szomjazom az új tapasztalatokra, ezért mindez az új információ koránt sem elég, hogy elriasszon. Főleg nem addig, amíg nem találtam meg a bátyámat. – Mitől lett ő ilyen nagy király? – bukik ki belőle a kérdés végül, és igazán kíváncsi vagyok a válaszra, hogy tudhat egy vámpír ennyi minden elérni. Bár lehet, hogy tényleg nem kellene beleütnöm az orromat a helyiek dolgába? Az elhangzottak fényében nem igazán örülök a ténynek, hogy Oberyn épp annak a vérszívónak a bárjában hallotta Zachary nevét. Ez a dolog több okból sem jó jel. Kezdem sejteni, hogy ezt egyedül nem fogom tudni végigcsinálni. Besétálni egy olyan vámpírfészekbe? Enyhén szólva is kockázatos. Egyre jobban hajlok rá, hogy segítsek Berynek, amennyiben ezt viszonozni is hajlandó. Arra azonban nem vagyok felkészülve, hogy egyenesen magához rendel, és azt sem tudom hová tenni, hogy megölel. Persze én ajánlottam, hogy menjünk nyugisabb helyre, na de azért… Azonban, mire tiltakozásba kezdhetnék, már el is tűnik a szemem elől. Legalább eltakarított utánam. Ezt értékelem. A nyaklánca még mindig a kezemben, azt vizsgálgatom útközben a leírt épület felé. Nem sietek. Úgy vagyok vele, hogy várjon rám ő, ha már ilyen kényelmesen megoldotta a hely kérdését. Megérkezve koppantok kettőt a bejárati ajtón, de nem várok választ, azonnal be is sétálok.
- Szóval itt laksz? – állok meg a nappalinak tűnő helyiség küszöbén. Egyelőre nem vagyok biztos benne, hogy be akarok sétálni, vagy helyet akarok-e foglalni itt. Továbbra is bizalmatlan vagyok, és az a sejtésem, hogy ez az arcomról is leolvasható. – Komolyan, nem félsz beengedni ide egy boszit, aki ráadásul hobbiból vámpírokat öl? – vonom fel a szemöldökeimet. Arról nem kell tudnia, hogy ez a többes szám azért erős túlzás. Az az alak volt az első áldozatom odakint, és ebbe az összeütközésbe is belehaltam volna, ha nem ér utol a segítsége időben. Igen, emlékeztetem magamat ismét, hogy megmentette az életemet, és végül sóhajtok egyet. Összpontosítsunk az alkura inkább.

© | szavak: 517 | zene: ez| megjegyzés: gyenge lett, sorry
Vissza az elejére Go down



Riley Matthews
welcome to my world
Riley Matthews

► Residence :
•• new orleans
► Age :
34
► Total posts :
313

FIRE MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Nappali Nappali EmptyKedd Jún. 24, 2014 7:05 pm

***
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Nappali Nappali Empty

Vissza az elejére Go down

Nappali

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Memories :: Oberyn Braxton lakása-