world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Nappali

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Jasmine Adkins
welcome to my world
Jasmine Adkins

► Residence :
๕ Mystic Falls
► Age :
211
► Total posts :
58

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: Nappali Nappali EmptySzomb. Júl. 12, 2014 6:36 pm



Jasmine & Chris

When everything's wrong ...You make it right


Nem értettem egy darabig, hogy miért gondolja így, mondj a ezt. Majd szép lassan ahogyan figyeltem őt összeállt a kép. Nem volt igaza, ha azt mondja, hogy régen nem volt jobb a bátyámnál azt mondom rá, hogy valószínűleg igaza van, de Chris már nem olyan. Nem bántott, sőt inkább segíteni próbál amiért igazán hálás vagyok neki. Türelmes velem és kitartó. -Ezt most fejezd be! - mondtam neki kicsit ingerültebben. Nem akartam, hogy erről beszéljen, ezen rágódjon, hiszen mindenkinek van múltja. - Az a múltad, ez meg jelened és egyáltalán nem vagy olyan, mint a bátyám. Ő a mai napig olyan, mint amilyen te voltál, de te megváltoztál és csakis ez számít. - mondtam neki kedvesen és egy apró csókot leheltem az arcára. Nem akartam azt, hogy emiatt rosszul érezze magát, főleg mert az élet eléggé rövid is tud lenni.
Automatikusan húztam el a kezemet a tekintete elől és próbáltam elrejteni előle a sebeket, de nem túl nagy sikerrel. A hajamat a hátam mögé igazítottam és újra rápillantottam.- Jól vagyok és az se vezetne sehova,  hiszen Tony biztosan hamar megtalálná ás akkor mind a ketten halottak lennénk. - mondtam neki elcsukló hangon, majd pedig a kezemre pillantottam.- Annyira nem is fáj, meg hamarosan elmúlik.- mondtam neki egy apró mosollyal az arcomon.
Nem sokkal később pedig egy eléggé fura helyzetben találom magamat. Testünk egymásnak feszül, s hallom az egyre hevesebb szívverését. Figyelem őt, mélyen a szemébe nézek, majd pedig gondolkodás nélkül engedek a bennem kavargó érzelmeknek. Megcsókolom szenvedélyesen, úgy mint aki soha se akar elszakadni azoktól az ajkaktól amik ennyire mámorító csókot tudnak adni. Nem sokkal később pedig fölé is kerekedek és mosolyogva pillantok le rá, de hamarosan ajkaink újra egymásra találnak, hiszen magához húz. Majd pedig csók közben szép lassan felül ő is és érzem kezének gyengéd simogatását, amint a hátamon végig siklik egészen a fenekemig. Majd pedig szavai észhez térítenek. Nem kellene ezt tennünk, hiszen nem akarom azt, hogy meghaljon és a bátyám senkit se tűrne el mellettem, főleg abba nem törődne bele, hogy szerelmes vagyok. - Én nem tudom, hogy mi ütött belém.. - mondom kicsit hebegve-habogva, majd amikor a tekintetem újra rásiklik, akkor újra megcsókolom őt, miközben a kezemet az arcára tettem, majd amilyen hirtelen megcsókoltam őt, olyan hirtelen tűntem el a fürdőben és csuktam magamra az ajtót.
Megnyitottam a vizet, kibújtam a koszos ruháimból, majd pedig besétáltam a zuhanyzóba. Éreztem, amint az egész testemet bejárja a forróvíz. Fejemet a zuhanyzó falának támasztó és próbálok rájönni, hogy mi ütött belém. Nem kellett volna ezt tennem, de újra és újra érezni akarom az érintését és ajkainak mámorító csókját.
ઈ Zene: Kasanie
ઈ Note: Semmi baj  bú 
ઈ Words: 431



Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nappali Nappali EmptySzer. Júl. 02, 2014 7:32 pm


Jasmine & Chris
I can't stop my love.

Tudtam hogy visszafog kérdezni. Jogában áll tudni, hogy régebben mi is volt vele a célom s megérteném ha ezek után nem bízna bennem. Én sem hiszem el a mai napig hogy ilyen gyorsan megtudtam változni mellette, ennyire a jó irányba.. még ha vannak is hibáim. De kinek nem? -  Talán semmiben nem különbözök a bátyádtól, talán nincs is jogom neked itt papolni hogy mi a jó, s mi a rossz. - Lelkiismeret furdalásom van.. most hogy kimondtam szembesültem vele én is, hogy mire készültem.. hogy én bemocskoljam őt. Futkos a hideg a hátamon.. undorodom saját magamtól. S látva a pillanatnyi félelmet, ijedtséget arcán teljesen megértem a belőle kiváltott érzéseket. Nem akarok mentegetőzni.. nem akarok semmi mást, csak vele lenni. De ehhez joga van tudni az annoi terveimet vele, meg kell hogy bízzon bennem még ha ezek után nem is fog, minden erőmmel azon leszek hogy visszanyerjem azt, s vele együtt Őt is.
Nem túl otthonos egy hely, túl rideg, minden poros, s valószínűleg ha betörne valaki azon nyomban távozna is, mert teljesen lakatlannak hinné azt. Amivel nincs is gond, sőt.. talán pont ez a célom. - Bizonyára jobb itt, mint kint. De.. ez a menekülés sem tarthat örökké a nap elől. - Fogom meg végül kezét, s szinte arcommal egy magasságba emelve veszem szemügyre a nap által megégett s még nem begyógyult sebet. - Szereznünk kell egy boszorkányt. - Nem tudom miért akarta takargatni, de elég átlátszó volt. Elég lassan gyógyul.. sőt, túl lassan. Még mindig nem ivott elegendő vért, s ez is csak egy újabb problémát jelent amit le kell küzdenünk. Meg kell tanítom arra, hogyan álljon le mielőtt megölne bárkit is, illetve kell egy boszorkány..
Egy nem várt, de még is.. már - már kellő helyzetbe kerültünk a földön.. egymáson. Fogalmam sem volt hogy reagáljam le a helyzetet, tulajdonképpen addig nem is mozdultam, addig a testére nehezedve feküdtem míg nem hallottam meg jóleső nevetését, s bátorkodtam a szemébe nézni. Felemeltem testem, s ahogy azt vártam olyan feszült légkör is alakult ki köztünk. Megcsókolt, én pedig gondolkodás nélkül viszonoztam azt. Lábaival közrefog derekamnál, így szabad teret hagyva nekem csípőmmel testének feszülök, s mohón falom ajkait. Nem kell sok míg felém kerül.. kifejezetten tetszik ez a helyzet. Lehúzom magamhoz, majd újra egymás ajkainak esünk. Olyan érzések szabadulnak fel bennem amiknek már rég kellett volna engedni, hiába nem akarom bemocskolni őt nem tudom leállítani magam. Felülök, s végig simítva mindkét kezem hátán egészen fenekéig csúsztatom s gyengéden belemarkolok, majd elszakadok ajkaitól.
- Így nem fogsz eljutni a fürdőig..vagy.. esetleg folytathatnánk ott is. - Lehelem ajkaira lassan s magabiztosan válaszom. A fejemet teljesen elöntötte a vágy.. vagy ő állít le, vagy.. engedünk egymás érzéseinek.



440 ezt hallgatom megjegyzés ©
Vissza az elejére Go down



Jasmine Adkins
welcome to my world
Jasmine Adkins

► Residence :
๕ Mystic Falls
► Age :
211
► Total posts :
58

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: Nappali Nappali EmptyHétf. Jún. 30, 2014 4:03 pm



Jasmine & Chris

When everything's wrong ...You make it right


Biztos voltam abban, hogy ezt fogja mondani. Miért kell azt mondania, hogy tud magára vigyázni, ha azt se tudja, hogy kivel  áll szemben? Nem ismeri a testvéremet, én viszont tudom, hogy mire képes. Pontosan tudom, hogy milyen élvezettel végezne vele, de a szemem láttára, hogy teljesen megtörjek.  Megráztam a fejemet és próbáltam elhessegetni a baljós gondolataimat. Figyeltem őt és egy pillanatra meglepődtem azon amit mondott.
Az ártatlanságomat? - kérdeztem vissza kicsit döbbenten, mert egy pillanat erejéig úgy éreztem, mintha a bátyámat hallanám. Nem értettem, hogy miért minden vámpír ilyen, vagy esetleg én vagyok a fura és szokatlan? Nem akarok szörnyé válni. Nem akarok olyan lenni, mint amilyen Tony, vagy esetleg, mint amilyen Chris volt, de a szavai egy pillanatra megijesztettek, de próbáltam megnyugodni. Ez a múltja,s már nem ilyen és csakis ez számít. Ehhez hasonló dolgokat mondtam saját magamban, majd pedig eljött a hajnal, ami rám nézve nagyon is káros. Szerencsére ő közel lakott az erdőhöz, így nem ellett attól félnem, hogy hamarosan utol ér a vég, vagy eléggé megpörkölve kell valahol gubbasztanom. Hamarosan már a házában is voltunk, de szerencsére csak félhomály volt, így nem kellett tartanom a naptól. - Szerintem meg gyönyörű hely, bár kívülről nem igen láttam, de belülről tetszik. - mondtam neki mosolyogva. Majd arra amit mondott bólintottam, hiszen tényleg jól esett volna egy fürdő, mert tiszta por és vér voltam, Tiszta ruhának is örültem volna, de nem hiszem, hogy tart itthon női ruhát.
Alig, hogy elindultam abba az irányba ahova mutatott pár pillanattal később elkapta a kezemet, de már későn, mert mind a ketten elestünk a dobozokban. Igen, erre nem is gondoltam, hogy esetleg a sötétségben egy-egy kipakolatlan doboz lapul.
Elkezdtem hangosan nevetni, hiszen ez annyira rám vall, hogy valami ilyesmi történik velem, majd pedig szép lassan a mosoly eltűnt az arcomról és feszültem figyeltem őt. Testünk egymásnak simult egészen addig, amíg meg nem emelte magát. Figyeltem őt, majd egy hirtelen ötlettől vezérelve megcsókoltam és a lábamat a dereka köré fontam, majd vámpír sebességgel fordítottam az egész helyzeten. Mosolyogva pillantottam le rá, majd ajkaink újra egymásra találtak miközben éreztem az érintését az testemen. Nem tudtam, hogy mi fog ezek után történni, de most nem akartam gondolkozni. Csak ő és én voltam.

ઈ Zene: Kasanie
ઈ Note: Semmi baj  bú 
ઈ Words: 368



Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nappali Nappali EmptyVas. Jún. 22, 2014 9:55 pm


Jasmine & Chris
watch out.  

Mindig is tiszteltem Jasmine-ban, hogy soha nem a saját érdekeit helyezi előtérbe, hanem mindig másokét. Mások előnyt élveznek az ő esetében, törődik az emberekkel, csak hogy .. ezt nem mindenki viszonozza, nem mindenki olyan jó lélek mint ő, és ezt a legtöbben inkább kihasználnák. A régi énem is nagy eséllyel így állna hozzá.  - Jasmine.. nem kell féltened. Tudok magamra vigyázni, túléltem már sok rossz helyzetet is. - Tisztában vagyok vele hogy a sokat emlegetett testvérét nem vehetem félvállról, még is.. bízom magamban. Bár, lehet hogy most gyengébb vagyok nála, hála a mondhatjuk hogy vegetáriánus életmódomnak, még sem rémiszt el a tudat. Ez miatt pedig.. nem fogok változtatni életstílusomon, most, hogy hosszas idő után végre sikerült változnom. Az arcához nyúlok, s gyengéden végig simítom kezemet rajta nyugtatásként. El akarom terelni gondolatait, azt akarom hogy ne mindig a rosszra gondoljon.
Határozottan biztat a múltammal kapcsolatban, bár, én mindezek ellenére is úgy gondolom hogy nem kéne mindent a tudtára adni. Úgy állítja be mintha az öldöklés, a felesleges vérrontás egyáltalán nem lenne gond, sőt természetes lenne. Bár egy vámpír esetében már - már annak számít a dolog, én még sem tartom helyesnek. Legalábbis, a mostani énem nem. Régi énem élvezettel vette el akár egy ember életét, vagy akár egy fajtársról volt szó, nem ismertem sem félelmet, sem együttérzést, semmit. Élveztem ha könyörögtek az életben hagyásért.. a pofájukba röhögtem hogy lehetnek ilyen szánalmasak.. túl gonosz voltam, s ráadásul soha nem érnék a végére ha belekezdenék múltam felidézésébe. - Nem keresek mentséget. De be kell hogy valljam, régen.. előszeretettel használtalak volna ki. Sőt, mégszívesebben formáztalak volna magamra. Az ártatlanságod..   - Hirtelen befejezem mondandómat. Bár, semmi konkrétat nem mondtam a múltammal kapcsolatban, inkább a fantáziájára bízom azt hogy milyen is voltam régen. Nem szívesen hozom fel az akkori tetteimet, ezek csak rég begyógyult sebeket szakítanának fel. - Nem akarok a múltra gondolni. A jelenben akarok élni, és élvezni a veled töltött időt. - Húzom féloldalas s gyengédebb mosolyra számat, majd szorosan magamhoz vonom a lányt. Veheti terelésként ezt az egészet, de szó sincs erről. Tényleg így gondolom.. élvezni akarom a jelent, hogy vele lehetek nem pedig rossz dolgokra gondolni. Nem állok készen arra egyelőre, hogy szembenézzek a múlt történéseivel.
Az igazat megvallva nagyon megijedtem mikor láttam ahogy kiadja magából az egész vértasak tartalmát, de ijedtségem egy pillanat erejéig sem mutattam. Magabiztosan álltam mögé és biztattam őt, hogy semmi baj nem lesz. Mint ahogy mindent, ezt is átfogjuk vészelni, mindenre találok megoldást.
Érezve karomon puha ajkait egyszerre fogott el jó érzés, de ugyan ekkor fájdalom is. Mosolyogva tűrtem ahogy lassan veszi véremet. Tudom, ez nem megoldás.. de egyelőre ez is megteszi, és csillapítja egy picit egyre jobban növekedő étvágyát. A későbbiekben megtanítom hogy kell leállni, mielőtt bárki életét is elvenné, s hogy tudja kielégíteni áldozat mentesen étvágyát. A nap viszont lassan kel, én pedig pontosan tudom hogy ezzel újabb gondok is születnek. Nincs napfény gyűrűje..s tudom sietnem kell, ezért inkább a szavak helyett cselekszem. Átölelve felkapom őt, s hogy biztosra menjek dolgomban még a kabátomat is ráterítve sietek a házam felé. Közelebb van mint bármi más.. Nadrág zsebemből elővéve kulcsomat nyitom ki az ajtót, majd letéve a lányt a földre tessékelem a nappaliba. A kulcsokat a helyére dobom, majd a falnak támaszkodva teszem keresztbe karomat, s figyelek rá. - Tudom.. nem valami kastély, de.. érezd otthon magadat.   - Kitárva karomat közelítek felé a már - már korom sötét szobában. Nem régiben költöztem be, s valljuk be nem is viszem túlzásba az itthon létet, a pihenést. Minden tiszta por, de feltűnően rend van. Nem nyúltam semmihez.
- De.. először is nem akarsz megszabadulni a sok rád tapadt vértől?   - Megállva előtte nyúlok vállához, s mutatok a fürdőszoba irányába. Egy frissítő fürdő soha nem árt. A lány megfordul, utána nyúlva akarom megállítani, figyelmeztetni őt. - Csak.. - - Mondandómat nem tudom befejezni, látszólag elkéstem. Mindketten elcsúszunk az útban lévő kipakolatlan dobozok miatt, s rá esek Jasmine-ra. - ..vigyázz a dobozokkal. - Fejezem be végül a mondatot, jólesően mosolyogva a kis baleset miatt. Hirtelen észbekapok,  s elkomolyodom. Testem a lányénak simul. Lassan ,kezemmel megemelem magam, így tartva a testem felette s mélyülök el szemébe szótlanul.


668 ezt hallgatom megtudsz bocsátani a késésemért? ne    ©
Vissza az elejére Go down



Jasmine Adkins
welcome to my world
Jasmine Adkins

► Residence :
๕ Mystic Falls
► Age :
211
► Total posts :
58

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Nappali Nappali EmptySzomb. Május 10, 2014 1:04 pm

Christopher & Me


Mindig is szerettem azt, ha valaki őszinte és nem csak úgy beszél valamit és te találd ki azt, hogy mi a baja vagy éppenséggel mire gondol. Szeretem az őszinte embereket, de nem mindig voltam abban biztos, hogy valójában tényleg úgy gondolja-e az illető vagy nem. Emiatt mindig is óvatos voltam másokkal szembe, meg amúgy se tudtam jól megfigyelni őket, hiszen csak éjszakánként tudtam kiszökni és élvezni az életet. Természetesen ez nem mindig jött össze, hiszen óvatosnak is kellett lennem, mivel a bátyám semmit se sejthet ebből, mert akkor örökre bezárna és többé már soha se jöhetnék ki és soha többé nem látnám Chris-t.
Megráztam a fejemet, majd hirtelen a bátyám jutott eszembe. Közelebb léptem Chris-hez és a kezemmel gyengéden végig simítottam az arcán. - Nem, soha se hazudnál nekem... - mondtam neki komolyan, majd röpke habozás után folytattam.- de nem akarom, hogy miattam essen valami bajod, hiszen a bátyám bármire képes. - ebben biztos voltam, hiszen tisztán emlékszem arra, amikor a kést szúrt a hasamba, csak azért, hogy engedelmességre ösztönözzön. Bármire képes és olyan az egész lénye, mintha nem lenne már szíve egyáltalán nem. A céljaiért bármire képes és ha talál bármilyen gyenge pontot nálam, akkor biztosan tenni fog azért, hogy még jobban megtörjön, de inkább a halál, mint az hogy olyanná váljak, mint amilyen Tony.
Vártam türelmesen és közben az erdőt kémleltem, majd pár pillanattal később megéreztem a gyengéd érintését. Hozzábújtam, a hátam a mellkasának dőlt és közben a szememet is lehunytam pár rövid másodpercre. Érezted már azt, hogy nem találod a helyedet, majd jön valaki és teljesen megváltozik minden? Nos, én pontosan ezt éreztem, amikor megismertem őt, hiszen nem volt otthonom, vagyis volt, de nem éreztem annak azt a helyet már. Mondhatni a börtönöm volt nappal és néha még éjjel is, de amióta őt megismertem azóta úgy érzem, hogy újra élek és biztonságban vagyok mellette. Az ölelésében otthonra leltem. - Nem fogok elfutni... Mindenkinek van sötét múltja, vannak olyan dolgai amire nem büszke. - mondtam szinte suttogva, hiszen ez volt az igazság. Türelmesen vártam, hogy elkezdjen mesélni. Kíváncsi vagyok arra, hogy miért fél ennyire elmesélni, mitől tart. Érzem gyengéd simogatását, majd szemben áll már velem, amikor újra felpillantok és a kezemet a szívére teszi.
Kezemet elvettem a szívéről, majd arcára raktam és közelebb léptem hozzá. Olyat tett ami szörnyű dolog, de még se az ő hibája volt. Pontosan tudom, hogy milyen szörnyű dolog úgy cselekedni, hogy nem tudsz harcolni, nem tudod megállítani magadat, hiszen pontosan én is így lettem vámpír. - Nem a te hibád volt, nem te tehetsz arról ami történt. -mondtam neki sietve, hiszen én a mai napig tudom, hogy mennyire nehéz megállni ezt az egész dolgot. Én a mai napig küzdök, de úgy nézz ki ő sikerrel járt. Neki sikerült tanulnia, nekem még nem és előre félek attól, hogy még hány ártatlan embernek kell meghalnia ahhoz, hogy végre sikerüljön leállítani magamat és tanuljak a hibáimból. Bólintottam, majd kicsit rekedtes hangon folytattam.- Igen, tudni akarom.. - mondtam neki őszintén és türelmesen vártam.
Embert, se állatokat nem akartam bántani. Az más lenne, ha tudnám, hogy képes leszek megállítani magamat, de nem bízok saját magamban, így még egy védtelen állatot se vagyok képes megtámadni. Esélye se lenne velem szemben, de még akkor se megy. Csak állok egy darabig és hol az állatra, hol pedig Chris-re néztem. Végül pedig elővesz egy vértasakot, amit sietve kapok ki a kezéből, hiszen már tényleg nagyon éhes vagyok, mivel megzavartak vacsora közben. Napok óta nem ettem már rendesen, így sietve tépem fel és emelem a számhoz. Mondhatni csak úgy falom a vért, de hirtelen rosszul leszek. Kiejtem a kezemből a véres tasakot, ami hangosan csapódik neki a földnek, majd szép lassan kifolyik belőle. Én se várom meg ezt, hanem eltűnök az erdőben és a földre roskadok. Érzem, amint rosszul vagyok és szédülök, majd hamarosan az amit megittam kijön. Érzem amint marja a torkomat a vér és végül utat törve magának a földön landol. Nem értem, hogy lehetek ennyire elcseszett, hiszen vér az vér. Miért nem lehetek normális vámpír? Miért kell nekem ennyire különcnek lenne?! Sajnáltam őt, hogy ennyi baja van velem, de úgy éreztem ez nem az én hibám..
Éreztem gyengéd érintését, majd a könnyeimet, amint az arcomon a vérrel keverednek. Nem bírtam abba hagyni a hányást, amíg teljesen ki nem jött belőlem a vértasak tartalma. Hallottam a szavait, de nem bírtam megnyugodni, hiszen nem az ízével volt a bajom. Nem volt rossz még az íze se, hanem valami más okának kell lennie annak, hogy nem marad meg a szervezetemben. Bólintottam, majd halkan mondtam.- Igen, persze... az íze miatt..-  nem akartam hazudni neki, de nem akartam azt se, hogy még nagyobb terhet kelljen cipelni miattam, így volt már elég baja és még kiderül, hogy ennyire elfuserált is vagyok. Felsegített, majd a ruhámba töröltem a véres számat. - Nem.. - ráztam meg a fejemet, hiszen még se ihatok belőle, de végül ő nyert. Ott teremtem és a kezét megfogva a számhoz emeltem. Éreztem a meleg vérének édes ízét, amint átjárja egész testemet. Mámorító volt a vérének az íze, majd pár másodperc után elszakadtam, hiszen nem akartam neki se fájdalmat okozni. - Köszönöm. - mondtam lesütött szemekkel, majd hirtelen megpillantottam a napfelkeltét. - Chris.... - kezdtem bele aggódva, hiszen én a napon meghalok, nekem nincs semmilyen csecse-becsém ami megvédhetne tőle. Éreztem, amint hirtelen átölel és elindul velem. Tudtam jól, hogy én innét nem juthatok haza, mert az túl messze van, így fogalmam sem volt, hogy mi lesz. Éreztem, amint a kabátját közben rám terítette és elindultunk. Sietett és a karjaiba vett, hogy minél gyorsabbak legyünk. Végül még is leesett a kabát rólam rohanás közben és a nap első sugarai elkezdték égetni a bőrömet. Nem sírtam, nem sikítottam, egyszerűen csak tűrtem, majd hamarosan pedig egy házban találtam magamat.
Óvatosan talpra álltam és éreztem a kezem lévő sebek fájdalmát. Türelmesen vártam, hogy begyógyuljanak,de amíg az tart addig iszonyatosan fájt. Óvatosan körbe pillantottam majd rá néztem. - Te itt laksz? - kérdeztem kíváncsian és közben a karomat magam mögé rejtettem, hogy ne lássa a sebeimet.

▷Music: - ▷ Note: from Erdő ▷ Words: 999
©
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Nappali Nappali Empty

Vissza az elejére Go down

Nappali

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Memories :: D’acquisto ház-