world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Sétány

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sétány Sétány - Page 2 EmptyKedd Feb. 25, 2014 3:03 pm


to Meadow


Nem tudom, hogy vagyok képes egyáltalán ennek a lánynak a szemébe nézni. Annyira, de annyira sajnálom amit tettem! Halálra rémítettem, ráadásul nagyon kevés kellett ahhoz, hogy megharapjam. Egyszerűen előtört belőlem az a szörnyeteg, amit annyira utálok, és próbálom a lehető legmélyebbre temetni magamban. És most... Az a vér... Nem tudtam megállítani időben. Túl hirtelen jött. De szerencsére... Már ha lehet ebben bármi szerencse is, akkor az bizony az, hogy nem haraptam meg. Így legalább látta, hogy le tudtam győzni azt az óriási kísértést ami rám tört, és bármikor meg tudok állni ha kell. Vagyis, ebben még én sem vagyok teljesen biztos, dehát minden embert a remény élteti. Ahogy engem is... Olyasmiben reménykedek, ami itt van az orrom előtt, és annyira szeretném megkapni, mint semmi mást a világon. De ez csupán egy remény, és valószínűleg az is marad. Pedig annyira gyönyörű... Annyira vágyok csak egy csókra. De az arcom úgy néz ki, mintha egy szörny lennék. És az is vagyok, ez a legrosszabb az egészben. Valamiért nem úgy tűnik mintha éppen rettegne tőlem. Itt tartom karjaim között, eltorzult, undorító arccal. És ő mit tesz? Megérinti arcomat, akár egy kíváncsi kislány. Aranyos! Érintésétől rögtön eltünnek azok az erek arcomról, és újra egész emberinek nézek ki. Szemeibe pillantok, és pár pillanatra eltűnődök a kérdésén. Eddig elég jól fogadta a látottakat, talán nem lesz olyan nehéz... Viszont szavakba önteni mindezt... Az bizony nehéz. Nem akarom a szemébe mondani csak úgy, hogy mi vagyok. Szépen kell kifejezni magam, és biztosítani arról, hogy semmi baj nem lesz, nem kell félnie. És azt hiszem meg is van a megfelelő hasonlat.
- Ismered az Alkonyat film történetét? - Kezdek bele lassan, végig szemeit figyelve, de még mindig nem engedem karjaim közül. - Tudod... A vámpír, aki soha nem lenne képes bántani, Bellát mert szereti. Első látásra szerelem volt... És nem tudtak meglenni egymás nélkül. - Mesélem neki a történetet, bár egészen biztos vagyok benne, hogy ismeri. Minden nő, asszony, lány ismeri, és mindegyikük szereti is. Talán ezzel a hasonlattal élve nem fog olyan ijesztőnek tűnni ez az egész história. Legalábbis remélem. - Nos... Azt hiszem a történetből most én vagyok Edward. A vámpír, aki első látásra beleszeretett egy lányba... És soha nem lenne képes bántani azt a lányt. - Arról nem kell tudnia, hogy évek óta figyelem. Valószínűleg attól kapna inkább frászt, szóval had higgye, hogy én is most látom először. Viszont most megvárom, hogy mit fog reagálni. Nem leszek ismét hülye, mint az elmúlt jó pár alkalommal, hogy nem vártam meg és rögtön töröltem mindent a fejéből. Ez csak akkor lesz rossz, ha szegény lány egyszer talán vámpír lesz. Eszébe fog jutni minden, amit valaha is töröltem a fejéből.
- Nem kellene félned tőlem... Sokmindentől félned kell, de tőlem nem, és én meg tudlak védeni a többitől is. Persze csak ha hagyod... - Mondom szomorúan, de mégis reménykedve, miközben végigsimítok gyönyörű hosszú haján. - Nem tehetek arról, hogy ez lettem... De ha úgy akarod, én már itt sem vagyok... Nem akarlak bántani, és semmi olyat nem akarok, amit te sem. - Mosolyodom el, majd mikor véres kezét arcomhoz emeli, érzem, ahogy ismét megjelennek azok az erek arcomon. Próbálok nem levegőt venni, fejemet pedig elfordítom, részben, hogy ne láthassa újból azt a szörnyeteget, részben pedig azért, hogy figyelmen kívül tudjam hagyni a vért. Ami persze elég nehéz...
- Meg kell mosnod a kezed... Nem akarlak bántani. Túl nagy a kísértés! - Nem akarom kerek - perec kimondani, hogy vigye el kezét az arcomtól, de ez egy finom célzás akart lenni rá.

▽▽▽



▷ 582 szó ▷ timber ▷ nyamm ▷©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sétány Sétány - Page 2 EmptyKedd Feb. 25, 2014 7:37 am



Nathan & Meadow


 Na, azt hiszem, itt az ideje, hogy megijedjek. Vagy legalábbis rettegjek tőle. Válaszra sem méltatva meresztem ki szemeimet, miközben nem tudom levenni a tekintetem az arcáról. Furcsán elváltozott, amit egyáltalán nem tudtam mire vélni. Legszívesebben sikítanék, de belenézett a szemeimbe, és képtelen voltam rá. Mi történik velem? Mi ez az ember? Mutáns? Biztosan az, hisz egy ilyen arcszerkezetet nem alkothat a természet csak úgy… Rémültem álltam, és egyenesen arcát néztem, ahol láttam, hogy arcán az erek kidüllednek, s szemei vérben forognak. Kész, itt a vég, nem tudom mi Ő, de biztos vagyok benne, hogy most fogok meghalni.
Mikor lelkiekben már felkészültem arra, hogy ez a pszichopata meg fog ölni, hirtelen újra a sétányon találtam magam, egy fának dőlve. Mégis hogyan? Hogy kerültem ide? Az előbb… még jó messze voltam. Mondja már meg valaki, hogy mi folyik itt! Aztán odahajol a nyakamhoz. Mégis mit művel? Mért velem történik meg mindez? Mikor azt hiszem, hogy végre találtam valaki normálisat, kiderül, hogy egy mániákus, vagy nem is tudom, hogy írhatnám le ezt az egészet. Szívem a torkomban dobog, s várom, hogy eljöjjön a vég… de nem jött el. Ehelyett ajkait éreztem a nyakamon, melybe teljesen beleborzongtam. Még! Még akarom!
Szabadulni nem tudok, két kezével közrefog. Még élvezném is ezt a helyzetet, ha nem úgy nézne ki az arca, ahogy. Hová tűnt az a csodálatos, aranyos ember, akivel az előbb beszéltem? Vissza akarom őt kapni! Egyenesen szemeibe nézek, ami még mindig vörösen világít, s arca is teljesen eltorzult. Felemeltem a kezemet, s rátettem az arcára, majd végigsimítottam azt. Meg kellene, hogy ijedjek, de nem megy.
Menekülnöm kellene, tudom nagyon jól. De most már tudnom kell, hogy mi folyik itt. Aztán valószínűleg soha az életben nem találkozom vele. – Mi vagy te? – szegezem neki rögtön a kérdést, mihelyst lement egy kicsit a vérnyomásom. Tudtam, hogy valami nem stimmel a hellyel, de azt nem gondoltam volna, hogy emberkísérleteket végeznek itt. Ennél rosszabb helyre nem is jöhettünk volna. Ha elmondom ezt anyáéknak, biztosan nem hinnének nekem. – Félnem kellene tőled. – mondom, miközben arcát fürkészem, aztán eszembe jut, hogy mi is válthatta ki mindezt. Még ki sem vettem a kezemet a táskámból, de már tudta, hogy valamit nagyon elcsesztem ott. A vér. A vér váltotta ki mindezt belőle? Felemelem a sérült kezem, mely még mindig vérzik, s mivel nem kötöttem be, így a ruhám is, és a kezem is tocsogott a vérben. Persze, nem spriccelt, meg ilyesmi, csak halkan csordogált ki a nagyvilágba. Odatettem arcához a kezem. Most már úgyis mindegy nem? Ha meg kell halnom, ám legyen, de ne tudatlanul tegyem meg mindezt. – Éreztem, hogy túl szép ez az egész, hogy igaz legyen. – Szomorodom el teljesen, s a sikítás még mindig bennem volt, de képtelen voltam rá. Aztán persze a kíváncsi természetem… muszáj kiderítenem, hogy mi folyik itt.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sétány Sétány - Page 2 EmptyKedd Feb. 25, 2014 2:05 am


to Meadow


Mikor meghallom szavait, kissé sikerül elszomorodnom, viszont nem tudom miért. Azért mert úgy érzem le akar rázni, vagy inkább azért mert szerettem volna valami kevésbé unalmas helyre vinni. Dehát nem tehet arról, hogy nem bírja az ilyen dolgokat, legalább mostmár ezt is tudom róla. Azt pedig kétlem azért, hogy le akar rázni, elvégre még mindig látszik rajta, hogy igenis szeretne velem lenni... Na, meg felajánlotta az evést is, és a kávét is elfogadta. Szóval emiatt nem aggódom, de akkor ki kell találnom valami mást. Nem akarom azzal támadni le, hogy hazaviszem és főzök neki én valamit... Ami már magában elég különleges lenne, viszont félő, hogy félreértené, én pedig nem akarom, hogy azt higgye, csak ágyba akarom vinni. Mert persze... Mint minden normális férfi, én is szívesen ágyba bújnék vele, de nem ez a fő célom. Ha ez lenne már rég megtehettem volna, hiszen vámpír vagyok, és olyasmire tudom rávenni az embert, amit az az illető egyáltalán nem szeretne. De persze ezt Meadowon eszembe sem jutna alkalmazni.
- Semmi gond! Majd kitalálunk valami mást... Elviszlek magammal túrázni! Azzal hogy állsz? - Teszem fel a kérdést elgondolkodva. Még az is lehet, hogy ebbe belemenne. Bár... Egy kicsit veszélyes hely tud lenni az erdő. Semmiképp nem szeretném, hogy ránk támadjon valaki. Hiszen én hiába vagyok vámpír, ha az illető jóval idősebb nálam. Ó, bárcsak idősebb lehetnék, csupán pár évvel, vagy egy százassal! Máris nagyobb lenne az esélyem. Mennyivel könnyebb dolgom lenne most, ha ő is vámpír lenne. Akkor nem kellene ennyire féltenem, és nem lenne ennyire törékeny, akár egy porcelán baba. Na, meg akkor nem kellene azon aggódnom, hogy hogyan is fogom neki elővezetni azt, hogy én egy halhatatlan szörnyeteg vagyok, az éjszaka szülöttje, egy gyilkos. Halálra fog rémülni. Ráadásul meg fog utálni egy életre. Nem akarom, hogy ez történjen, de nem tudok mit tenni. Félek, hogy mit fog hozni nekünk a jövő. Nagyon félek, ami tőlem kicsit furcsa.
Kotorászik a táskájában, de már jónéhány perce. Vajon mit kereshet ennyire? Vagy inkább azt kellene kérdeznem, hogy mennyi minden van abban a táskában, ha már ennyi ideig kutakodik. Nem is értem mit tudnak ennyi kacatot magukkal hordozni, a nők. Szerintem én simán elveszek abban a táskában, ha belenézek.
- Mit művelsz? - Tör ki belőlem, mély, rekedt, és kissé félelmetes hangon, mikor megérzek valami olyan illatot, amire már annyira régóta várok. -Ohh... - Nyögöm ki, mikor rájövök, hogy még semmit nem is tudhatok, hiszen nem látom a kezét... Én csak érzem, hogy valami nem stimmel. A gond az, hogy valószínűleg megjelentek azok az erek szemeim körül, és a lány látja őket. Miért kell mindent elrontania a vérnek? Pedig annyira jól megvoltunk! -Ne sikíts! - Igézem meg a lányt rögtön, amint felpillant, hogy megmutassa kezét. Nem akarom, hogy sikítson itt nekem... én pedig... Nem bírom ki! El kellene küldenem innen, nagyon messzire. A vére, egyszerűen megbolondít. Hátra ugrok egyet, de aztán rögtön vissza. Nem tudom mit tegyek... Nem bánthatom... Ó, dehogynem, csak egy kicsit!
Ezzel a gondolattal kapom karjaim közé a lányt, és az egyik fa előtt termek vele, amik a padoknál vannak, így tehát megérti, hogyan jutottam olyan gyorsan oda hozzá. A fának döntöm hátát, nyakához hajolok, teljesen megrészegülve a vér illatától, de egyszerűen nem tudom megtenni. Nem vagyok képes arra, hogy megharapjam azt, akit szeretek. Ő nem érdemli ezt meg... Így tehát csak egy apró csókot nyomok nyakára, aztán félve pillantok fel szemeibe, de persze arról gondoskodom, hogy elmenni ne tudjon.
- Ne félj... Nem bántalak! Sajnálom! Ezt nem kellett volna látnod! - Simítok végig arcán, bűnbánó tekintettel. Kíváncsi vagyok mennyire befogadó az elméje. Talán nem is kell törölni fejéből semmit. Lehet, hogy jobban fogadja majd, mint azt én gondolnám.
- Kérlek ne félj tőlem... Mindent megmagyarázok! - Mondom szomorúan, és kíváncsian várom reakcióját.

▽▽▽



▷ 622 szó ▷ timber ▷ nyamm ▷©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sétány Sétány - Page 2 EmptyHétf. Feb. 24, 2014 6:57 pm



Nathan & Meadow


 Úgy érzem, bármelyik pillanatban elolvadhatok. Vagyis el is akarok olvadni. Amikor rám mosolyog, Teljesen a hatása alá kerülök. Létezik ilyen? Mért ver hevesebben a szívem? Mért nem tudom levenni róla a szemem? Bár úgy néz ki, hogy sokkal de sokkal idősebb nálam. Nem hiszem, hogy egy velem egykorú képes lenne így viselkedni egy nővel. Akárhogy is, be kellett, hogy nőjön a feje ahhoz, hogy így tudjon beszélni velem. Vagy nem is csak velem, de bárki mással is. De… nem találok szavakat. Annyira tökéletes, annyira jól néz ki, és annyira… elvarázsolt. De mindezt muszáj lepleznem előtte, mert még a végén kis fruskának hív. Nem tudom eldönteni, hogy most azért akar velem lenni, hogy bebizonyítsa, hogy nincs nekem igazam, vagy azért, mert esetleg… megkedvelt? Ohh, mikre gondolok, biztosan csak azért, hogy bebizonyítsa az igazát.
Vidámpark? Oh, jaj nekem. – A vidámpark nem fog menni. – szomorodom el. – Képtelen vagyok felülni akármire, ugyanis a gyomrom…. Hogy is mondjam… eléggé érzékeny. Nem szeretném, ha éppen úgy látnál, ahogyan nem szeretném. Talán majd ha lesz időm lelkiekben felkészülni. – Nem akarom, hogy azt higgye, hogy le akarom pattintani, mert egyáltalán nem erről van szó. De az én gyomrom nem csak a vidámparkot nem bírja, de még a ketchup – majonéz keveréket sem. Talán azért sikerült megtartani ezt az alakot, amire… azért büszke vagyok. De arra nem, hogy egy törpe vagyok.
- Tényleg ne haragudj, hidd el, hogy elmennék veled, ha nem lennék rosszul. – rettentően elszégyellem magam. Itt igyekszik, töri a fejét, hogy hova is vigyen, én meg peresze nemet mondok. De hogy is tudok neki nemet mondani? Annyira édes. Legszívesebben beleharapnék, hogy én is ilyen kis édes lehessek. Bár nem szeretnék cukormérgezésben meghalni, de miatta még azt is bevállalnám.
Mivel nincsen annyira hű de meleg, természetesen az én orrom rögtön elkezdett folyni. Így hát benyúltam a táskámba, és elkezdtem keresni egy zsepit. Minden nő tudja, hogy milyen is egy női táska. Minden van benne, de soha semmit nem lehet megtalálni. Menekülnek a kis gazfickók odabent. Már egy ideje kerestem- kutattam, aztán éreztem, hogy a kisolló, amely mindig nálam van, egyenesen beleáll a tenyerembe. Hirtelen Nathan-re néztem, és próbáltam visszatartani a sikításom, na meg hogy ne kezdjek el bőgni, mint egy kislány. Zsepi hiányában kirántottam a kezem onnan, de akkor az ollóm már nem volt benne, csak a szép, vörös vérem buggyant ki. Gyorsan belenyúltam a másik kezemmel a táskámba, és egyből a papírzsebit fogtam meg. A lehető leggyorsabban rátettem a sebemre. Rosszul vagyok a vértől, de amennyire lehet, tartom magam. – Ne haragudj, velem mindig ez történik. – vágok teljesen ártatlan mosolyt, miközben gyönyörű szemeibe nézek. – Azt hiszem, megmaradok. – néztem rá újra a sebemre, majd levettem róla papírzsebit. Nem állt el, hiába hogy rányomtam a kezemre.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sétány Sétány - Page 2 EmptyVas. Feb. 23, 2014 4:26 pm


to Meadow


Látom rajta, hogy iszonyat bűntudata lett neki, és igencsak megsajnálom. Nem ez volt a célom, inkább csak, hogy megértse, mit is akarok mondani. De így legalább megértette, és már nem erőlteti azt, hogy nem hisz nekem. Mondjuk egy egyszerű embernek igencsak rosszul tud esni, ha meghazudtolják, és azt hiszem ez velem is így van. Főleg, hogy egy olyan lány ne hisz nekem, akit szeretek. Viszont mégsem tudok emiatt haragudni rá, hiszen úgy szeretem, mint senki mást. Ráadásul, mint kiderült, megvan neki az oka, hogy miért is olyan bizalmatlan a férfiakkal szemben. Valahogy ki kellene derítenem, hogy ki volt az illető... Talán nem ártana kicsit elbeszélgetnem vele, esetleg megszorongatni a nyakát. De valószínűleg Meadow nem akar róla beszélni, és én ezt tiszteletben fogom tartani. Majd ha akarja elmondja, és lehet jobban is jár mindenki, ha nem szerzek tudomást arról, hogy ki is bántotta annyira meg. Mert még a végén majd túlzottan felhúzom magam és olyat teszek, amit bizony később megbánnék. Mivel nem akarok senkit megölni... Megfogadtam, hogy nem ölök, és ehhez tartanom kell magam, még akkor is ha nehéz. Félő, hogy ha egy halandót megölök, akkor utána jön a többi is, míg végül teljesen vissza nem szokok arra az életmódra, amit újszülött vámpírként éltem. Viszont én így tökéletesen elégedett vagyok magammal, és legalább látok némi reményt arra, hogy ha egyszer tudomást szerez rólam ez a lány, akkor majd nem egy szörnyeteget fog látni bennem, hanem mondjuk egy férfit, aki változni akar, és változott is.
- Semmi baj. Nem tudhattad, ezért mondtam. Így legalább már egy kicsit te is megérted, hogy mit miért teszek, és talán hiszel is nekem. De ha még nem is... Akkor majd csinálunk belőle egy igent. - Mosolyodok el megnyugtatóan. Nem akarom, hogy bűntudata legyen miattam, nekem nem ez volt a szándékom. Én azt akarom, hogy ő boldog legyen mellettem. Bármit meg tudok neki adni, amit csak kér. Ha kell még a csillagokat is lehozom neki az égből... Ezen ne múljon. Viszont azért egy valamit mégsem adhatok neki. Gyereket! Azt sajnos nem. Én egy vámpír vagyok, míg ő ember. De miért nem tudunk egy fajba tartozni? Miért kell, hogy valamelyikünk eldobja egyik álmát? Vagy én azt, hogy mellettem legyen. Vagy ő azt, hogy gyereke legyen. Én nem tudom ezt megtenni vele! Még ha lenne is esélyem arra, hogy együtt legyünk, egyszerűen nem vagyok képes elvenni életét, boldogságát. Azzal csak azt mutatnám be, hogy mennyire önző vagyok. Viszont azt sem tudnám végignézni, ahogy ő férjhez megy egy teljesen idegen férfihoz. Nem tudom mit csináljak... Nem tudom itt hagyni most őt. Eddig mindig olyan könnyen ment, de most valahogy nem. Ohh, jaj nekem...
- Nekem van egy jobb ötletem. - Kezdek bele elgondolkodva. Látszik rajtam, hogy cívódok magamban, és csak agyalok, hogy mi is lenne a legjobb, de végül belekezdek. - Szerintem, sokkal többet érdemelnél egy egyszerű kajáldánál. - Mondom, miközben elmosolyodom. - Hm... Szóval mit szólnál a vidámparkhoz? Ott lehet enni, inni és ami a legfontosabb... Sokat nevetni. Szeretem ha egy lánynak jó a kedve, sokkal jobban áll neki, mint a szomorkodás. - Teszem fel végül a nagy kérdést. Remélem, hogy nem fog emiatt gyerekesnek nézni, vagy csak simán hülyének, de véleményem szerint még a huszonévesek is megérdemelnek annyit, hogy vidámparkba menjenek. Szerintem azt bárki élvezni tudja, nem csak a gyerekek. Szóval remélem, hogy igent mond nekem, és eljön velem, mert egy csodálatos napot akarok adni neki.

▽▽▽



▷ 558 szó ▷ timber ▷ imádlak <3 ▷©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sétány Sétány - Page 2 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 11:33 pm



Nathan & Meadow


 Mikor elkezdi magyarázni nekem, hogy azért olyan amilyen, teljesen ledöbbenek. Ha lehetne, most lesüllyednék a világ legmélyebb pontjára, és soha többet nem jönnék fel onnan. Hogy lehetek ennyire bunkó? Ennyire tapintatlan? A mai világban ez bárkivel előfordulhat. Ha egy idegbeteg állatot fogok talán, talán fel is pofozott volna ez miatt. Igaz, hogy egy kicsit kioktató volt a hangja, de teljes mértékben megértem. Én marha, hogy mért nem maradtam inkább otthon, és fulladtam bele a nyomoromba? Aztán valami olyat mond, amivel teljesen meglep. Be akarja bizonyítani? Okés, hogy egy kávéban nincsen semmi, de ha már az ellenkezőjét akarja bebizonyítani annak, amit az előbb mondtam, akkor úgy gondolom, hogy nagyon sokat fogunk még találkozni, csak azért, hogy bizonyítson. De ez olyan rossz lenne? Hiába, hogy csak pár mondatot váltottunk eddig, a hangja… akár egy mesélőnek, a szemei… akár a gyémánt, mely éppen csillog. Tökéletes. Talán ő a szőke herceg fehér lovon? Ő az akire én vártam? Ha igen, akkor sem szabad kimutatnom neki, hogy mit érzek, vagy éppen milyen szerelmes tekintettel meredek rá. – Ezek után az a legkevesebb, hogy hagyom, hogy bizonyíts. Röstellem, amit az előbb mondtam, nem szabadna, hogy előítéleteim legyenek, de egyik férfitársad keményen elbánt velem. Nem tudom, hogy valaha képes leszek-e bízni egy férfiban. – Csak őszintén. Azért, mert velem elbántak, azért nekem nem kell bunkónak lennem a másik féllel.
Aztán vágül Ő is bocsánatot kért. Hihetetlen számomra. Egy pasi bocsánatot tud kérni egy nőtől? Ez az ember sajnos tényleg apácákkal teli helyen nőtt fel. De talán éppen ezért van meg a varázsa. Tökéletesnek látszik, de mégsem az. Majd végül megszólal, hogy én jóban vagy-e a Párizzsal, vagyis hogy legek jóba. Most ez mégis mi? Aztán pedig rám kacsintott.  Most tényleg nem tudom eldönteni, hogy higgyek-e neki, vagy hagyjam itt a fenébe. De nem szabad, nyugodtnak kell maradnom, és belemennem. Meg kell adnom neki az esélyt, és meg is fogom. De a Párizsos részt inkább kikerülöm. – Elmehetünk enni, ha gondolod, van egy kis kajálda nem messze innen. Elég jó kaját lehet ott kapni, ha gondolod persze… - most már végképp fogalmam sincs, hogy mit higgyek róla. Kész, vége, feladtam. Hagyom, hogy Ő meséljen el mindent, én nem fogok beszólni neki. Nem szeretném még egyszer megsérteni őt. Ahhoz túlságosan is jóképű. És… azt hiszem… valamit megmozgat bennem…

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sétány Sétány - Page 2 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 9:56 pm


to Meadow


Benne van a kávéban. Ez jó. Kifejezetten jó. Lehet, hogy nem túl szép tőlem, hogy kihasználom szegény lány gyengeségét, de nem tehetek róla. Az érzéseket nem lehet irányítani, és nem mellesleg, megmentettem. Ennyit megérdemlek én is, legalábbis azt hiszem. Ráadásul egy kávé még nem a világ vége. Többet meg nem kérnék tőle. Hiszen ő csak egy ember... Nem merek túl közel kerülni hozzá, mert a végén kárt okozok benne. Nem vagyok annyira biztos magamban, hogy kockára merjem tenni az ő életét. Ostoba húzás lenne tőlem, és nem élném túl, ha véletlenül megölném. De erre még gondolni is rossz. Igaz, hogy van egy elhatározásom, de balesetek mindig történnek. Ha éppen egy rosszabb pillanatomban kap el, képes vagyok neki ugrani, mert olyankor egyszerűen nem vagyok észnél, és nem én uralom a testemet, hanem az a szörnyeteg, ami bennem lakik, és annyira kitörni készül. De nem hagyhatom neki, hogy tönkretegyen mindent amit szeretek, hogy elpusztítsa az egyetlen valamit, ami még életben tart.
2014 van, nem pedig 1914. Hát most jól beletrafált a kislány, de sajnos ezt nem mondhatom el neki, hiszen valószínűleg ijedtében kirohanna a világból, vagy jobbik esetben komplett idiótának nézne. Viszont, még mindig nagyon jó vagyok a kidumálásban, így ez most is menni fog. Ráadásul anélkül, hogy hazudnék... Jó, persze az más, hogy az évszámból elcsalok egy jó száz évet.
- Tudod, ha valaki úgy nevelkedik, mint én, akkor van rá lehetőség, hogy tényleg ilyen legyen. A szüleim lepasszoltak egy apácákkal teli helyre, és jóformán ott nőttem fel. Hidd el, hogy nem arra neveltek minket, hogy minden szembejövő nőt vigyünk haza egy éjszakára. Ez pedig bennem maradt a mai napig is, és sajnálom, hogy egy olyan fickónak nézel, aki bárkit felszed. De ez tényleg nem így van, és ha hagyod, akkor talán be is bizonyítom. - Az utolsó mondattal azt hiszem... Nem tudom mit akarok pontosan mondani. Talán azt, hogy szívesen eltöltök vele több időt is, nem csak ezt a pár percet. Bár azt hiszem most egy kicsit keményebben megmondtam neki amit gondolok, de ha ez kell ahhoz, hogy megértse amit mondok, ám legyen. Nem akarom, hogy hazugnak tartson, és ez ellen tenni is fogok. Viszont következő szavaival kissé sikerül neki meglepnie, mert nem számítottam arra, hogy majd elnézést kér. Talán nekem sem ártana... A végén még kiderül, hogy a lánynak sokkal jobb a modora, mint nekem, pedig én éltem már le több mint száz évet az életemből.
- Semmi gond. Én is sajnálom, ha kemény voltam, viszont megmondtam, hogy harcolni szoktam, és ezt nem csak a nőkre értettem, hanem az igazamra is. És éppen ezért kérem, hogy had bizonyítsam be, először is ezzel a kávéval... A többit pedig majd közben kitaláljuk. - Mosolyodom el, kissé sejtelmesen, majd hozzá teszem a következőt is. - De remélem jóban vagy Párizzsal, Kislány!- Kacsintok rá, majd körbenézek. Nem igazán tudom, hogy mit is akarok, vagy hová akarom vinni kávézni. Annyit tudok csak egyenlőre, hogy nem egy egyszerű kávézóban akarok beülni vele. Ennél valami érdekesebbre van most szükség, amit rögtön ki fogok találni. Hmm... Na jó, egy próbát megér.
- Nem tudom te, hogy vagy vele, de nekem nincs kedvem egyszerűen beülni valahová. Mit szólnál mondjuk... Valami máshoz? Még nem tudom mihez, de lassan összeáll a kép... Éhes vagy? - Magyarázom neki terveimet, elég bizonytalanul, mivel még fogalmam sincs mit akarok kezdeni magunkkal. Ha mást nem elviszem Vidámparkba... Minden élőlény szereti a vidámparkot, még én is. De mi van ha ő nem? Na majd meglátjuk...

▽▽▽



▷ 570 szó ▷ timber ▷ imádlak <3 ▷©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sétány Sétány - Page 2 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 4:55 pm



Nathan & Meadow


 Az előbbi elképzelésem, miszerint igazából Ő egy pszichopata nem igazolódott be. Inkább valami lovag féleség, aki itt maradt a múlt századból. De olyan… furcsa nekem. Miért kedves velem? Vagyis… ennyire kedves. Nem is ismersz, azt se tudja ki vagyok, semmit sem tud rólam, mégis… én lassan nem értem már ezt az egész helyzetet. Vagy csak én vettem észre mindezt?
Ohh uram atyám, meg akar küzdeni egy nőért, hát mégsem reménytelen az igaz szerelem? Mégsem igaz az, hogy eltűntek a normális férfiak? Ezek szerint csak azért hallottam mindenkitől ezt, mert nem találkoztak vele.. Aki maga a jóság. Na és a mosolya… simán el tudnék itt olvadni, ha képes lennék rá. Folyamatosan mosolyog rám, én sem bírom megállni, hogy ne mutassam meg az 1000 wattos mosolyomat. Csak ne nézzen valami idióta kis fruskának.
- Benne vagyok a kávéban. – a mosoly is kihallatszott a hangomból. Csak tényleg ne nézzen teljesen nem komplettnek, vagy csak egy kiscsajnak. Bár, ha csak egy kislánynak nézne, már biztosan nem beszélgetnénk itt. – Ne haragudj, de túl szép mindaz, amit mondasz, hogy igaz legyen. Teljesen le vagyok nyűgözve, iszonyatosan édes vagy, - természetesen teljesen elpirultam – és nem hiszem el, hogy te állandóan csak küzdeni akarsz a nőkért. 2014 van, nem 1914. – kicsit azért el is szégyellem magam. Néha túlságosan is őszinte vagyok. 20 éves létemre talán nem kellene, hogy ennyire pimasz legyek az emberekkel, de olyan rég beszéltem akárkivel is, hogy ha Ő nem jön, teljesen begolyózok. – Nathan, - néztem rá komolyan. – ne haragudj, túlságosan is bunkó voltam most. Csak… ahogy elnézlek téged… valahogy nem tudom elhinni mindazt, amit mondasz. – na jó, nekem inkább be kellene fogni a számat, még mielőtt annyira elrontom az esélyeimet, hogy fejvesztve fog elmenekülni tőlem. Ráadásul még meg is mentett. Nem tehetem meg, hogy ezután túlon túl őszinte legyek, mert a szavaknak is súlya. Méghozzá nem is akármilyen. Leginkább, mikor a szerettedtől kapod… Amikor kihasznált James, és mindenki előtt megalázott… azt hittem, hogy vége a világomnak. Én tényleg szerettem őt, és Ő neki mégis csak arra kellettem, hogy egyszer használjon. Meg fogok tudni valaha bízni az emberekben? Vagyis inkább a férfiakban? – Na és hova szeretnél elmenni kávézni? – Menteni a menthetőt! Csak ne azt mondja, hogy inkább egy diliházba visz…

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sétány Sétány - Page 2 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 11:20 am


to Meadow


Nem tudom, nem észrevenni ahogy hirtelen elszomorodik. Valamiről talán nem tudok? Mit műveltek vele, amiről nem mesélt eddig még nekem? És most miért mesél? Ki lehet az a fiú? Szedjem ki belőle, és álljak bosszút rajta? Mit tett ezzel a lánnyal, az én tudtom nélkül? Ez furcsa... Jó mondjuk New York-ban nem figyeltem minden egyes lépését, hiszen ott nagyobb biztonságban volt, ráadásul nem is volt ilyen unalmas a város, és én is tudtam mást csinálni. De úgy tűnik figyelnem kellett volna rá, és nem pedig eljárni iszogatni éjszakai bárokba. Mert hát igen... Bennem is ott van az a kicsapongás, még ha ezt jól is leplezem. Viszont szeretek szórakozni. Dehát ki nem? Mondjuk, mindig szerettem a nőket is, azért nem vagyok én olyan nagy szent, viszont én abból a korból származom, amikor még a férfinak kellett megküzdenie egy nőért, és nem pedig fordítva. De sajnos manapság már nagyon megkeveredett minden. Talán éppen ez az oka annak is, hogy nekem nem jut minden ujjamra tíz nő. Nem is akarom, hogy jusson, nekem bőven elég egy is. Valószínűleg ha én is mai gyerek lennék, nem pedig száz évvel ezelőtti, akkor nekem is tökéletesen megfelelne ez a felállás. Így viszont nem!
- Ohh... Rendben. Sajnálom! Nem akartalak elszomorítani. Mit szólnál engesztelésül egy kávéhoz? - Teszem fel a kérdést, egy halvány mosollyal arcomon, hátha erre ő is felkapja fejét, és képes lesz őszinte mosoly villantani felém.
Következő kijelentését ismét megmosolygom. Nem is bírom ki, hogy ne tegyem. Amióta csak megmentettem, mosolygok itt, mint egy komplett idióta. Tényleg úgy nézhetek ki, akár egy tíz éves kisfiú, aki találkozott első élete nagy szerelmével. Most mondanám erre, hogy szánalmas, de nem mondom, mert inkább az a szánalmas, hogy ennyire be vagyok sz@rva attól, hogy mi lesz a továbbiakban. Pedig az sem biztos, hogy egyáltalán lesz tovább valami.
- Erre mondják azt, hogy ne ítélj a borító alapján. - Mondom egy egyszerű vállrántással, majd sóhajtok egyet és folytatom. - Attól, hogy a nők rám kacsingatnak, még nem azt jelenti, hogy én vissza is kacsintok. Jobban szeretek én megküzdeni valamiért... A könnyűvérű hölgyektől úgy érzem, elvész a férfiasságom. Engem erre tanítottak, akár hiszed, akár nem. - Mondom, miközben végig szemeit figyelem, hogy lássam, mennyire hisz nekem, na és részben azért is, hogy láthassa, nem hazudok. Azt akarom, hogy bízzon bennem, és jól tudom, hogy ha valakivel beszélek, és az illető nem néz szemembe, az azt jelenti hazudik. Legalábbis nagy az esély rá.

▽▽▽



▷ 402 szó ▷ timber ▷ imádlak <3 ▷©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sétány Sétány - Page 2 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 9:20 am



Nathan & Meadow


 Valamiért teljesen az őrületbe kerget. De persze mindezt csak jó értelemben. A mosolyával teljesen elvarázsolt, na és a szavak, mondatok, melyeket nekem mond… létezik egyáltalán ilyen? Hogy az első beszélgetésnél valaki ennyire… tökéletes legyen?  Nem vagyok könnyűvérű, pláne nem azután, amit velem tettek New Yorkban…. Nem is tudok másra gondolni, csak arra, hogy azt mondta, hogy nincsen barátnője. Mégis hogyan? Minden nő ilyen férfiről álmodik, Ő pedig mégis facér? Annyira hihetetlen számomra.
- Remélem egyszer megtalálod majd azt a lányt, akit elvihetsz Párizsba. – mosolygok rá kedvesen, aztán mikor Ő kérdez a barátomról, a jó hangulatom kissé alábbhagyott. Itt vagyok, fiatal vagyok, és egy idióta férfi miatt teljesen be vagyok zárkózva, mert félek, hogy megint kihasználnának. – Nem, nincs senkim, és végképp nem egy férfi miatt mennék vissza. – ajkaimat lebiggyesztem, s tekintetemet elveszem róla. – Kihasználtak, megaláztak, s a porba tiportak. Nem férfi miatt mennék vissza, hanem magam miatt. – tekintetem újra rá szegezem, s próbálom nem elbőgni magam. Mosolyt erőltetek az arcomra, bár inkább egy elfuserált játék babára emlékeztethetem.
Muszáj elterelnem valahogy a témát, mert tényleg mindjárt úgy fogok itt zokogni neki, hogy ijedtében elszalad Alaszkába. Tudom, hogy a férfiak nem bírják, ha egy nő sír. Sokkal inkább kihasználják őket. – Kaszanova? Ugyan, nézz magadra. Minden ujjadra találnál 10-10 nőt. Ne mond, hogy nem vetted eddig észre. Akárki elment eddig mellettünk, úgy mosolygott rád, mintha az élete múlna rajta. – igen, ez jó témaelterelés lesz. Inkább beszéljünk róla, mint rólam. Az én életem tényleg egy elcseszett élet. A legjobb lenne mindenkinek, ha elhaláloznék az élők sorából. A hangulatom könnyen áttapad a másik emberre, pont azért kellene hamarosan elbúcsúznom tőle. Nem szeretném, ha elijeszteném, inkább elküldöm. Rettentően aranyos, kedves, de valószínűleg ő is azok a férfiak közé tartozik, akik kihasználják a fiatal nőket. Nem hinném, hogy más tervei lennének, főleg, hogy alig negyed órája ismerem őt. Persze, megmentette az életemet, és iszonyat hálás is vagyok neki, de az én problémáim az enyémek. Talán valaha sikerül megbírkóznom velük, talán életem végéig fogom a hátamon teherként viselni. Ki tudja, hogy mit hoz a jövő?

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sétány Sétány - Page 2 EmptyPént. Feb. 21, 2014 8:51 pm


to Meadow


Úgy hangzik mintha egy pszichopata lennék, aki folyton figyeli? Ó, szegény lánykának fogalma sincs arról, hogy ez pontosan így van. Majdnem minden lépését tudom, egyszerűen mindenhol ott vagyok. Ezért csodálom is, hogy még nem vett észre. Jó, persze tudom, hogy vámpír vagyok, de akkor is furcsa, de lehet csak azért mert én már rég kiszúrtam volna. Viszont ha ember lennék már nem biztos. Igazából, annyira régen voltam ember, hogy már nem tudok úgy gondolkozni, nem tudok úgy viselkedni. Mert attól, hogy megtartottam pár emberi szokást, még nem azt jelenti, hogy olyan vagyok. Csupán szeretnék megtartani egy kis darabkát a régi énemből. Bár legszívesebben még mindig teljesen visszaváltoznék halandóvá. Ha most olyan lennék, mint Meadow, talán már velem lenne, és nem kellene azon paráznom, hogy nem lehet közös gyerekünk. Mert mint megtudtam, igenis benne van terveiben a gyermek. Csodás! Na de mindenesetre egyelőre meg kell nyugtatnom, hogy én nem vagyok egy beteg elme, akinek szokása gyönyörű hölgyeket követni. Ám az igencsak böki a csőrömet, hogy az imént még azt akarta, hogy mentsem meg máskor is, most meg már sok. Hát így viccelődjön vele az ember? Hm... Mondjuk az valamennyire mentségnek számít, hogy éppen sokk alatt van.
- Ugyan! Nyugalom, kislány! Csak vicceltem. Hát ennyire pszichopatának nézek ki? - Ezzel arcomra varázsolok egy bájos mosolyot, és úgy nézek le a pöttöm lányra, akit most olyan szívesen megcsókolnék, hogy azt el sem tudom mondani. De sajnos ez még nagyon korai lenne, szóval meg kell várnom a megfelelő pillanatot. Főleg, hogy még azt sem tudja elhinni, hogy tényleg ő az első. Pedig tényleg... az évek során senki nem várta el tőlem, hogy megmentsem, de nem is érdemelte ki senki, egészen mostanáig. A barátaim pedig teljesen mások... Ők csak barátok, de ez a lány nem rájuk célzott. Ám de a dicsérete igazán tetszik. Mindig szerettem benne, hogy nem félt kimondani azt amit gondolt. Ritka az ilyen, nagyon ritka. És ő mégis kifejti, hogy szexi vagyok, pedig igencsak zavarban van már így is. Aranyos!

- Köszönöm a bókot, de nem vagyok akkora kaszanova, mint te azt gondolod. Hidd el, hogy veled se mertem volna szóba egyedni, ha az az autó nem jön. - Mondom elhúzva kicsit a számat. És ez megintcsak így van. Nem igazán tudtam volna mit kitalálni, azért hogy beszélni tudjak vele. Vagy pedig valószínűleg valami nagy ostobaság lett volna, és két perc múlva töröltem volna mindent a fejéből. Szokás szerint...
Következő kérdésáradatára igencsak széles mosoly jelenik meg arcomon. Nagyon aranyos, hogy így próbálja kipuhatolni, van-e barátnőm. Ez egy igencsak régi trükk, és mint tudjuk, én egy igencsak régi vámpír vagyok, nem mellesleg nem elég hülye ahhoz, hog ne jöjjek rá ilyesmire.
- Még nem utaztam be a világot. Akad még pár hely, ahová szívesebben mennék párban. Mivel barátnőm az nincs. Viszont sokkal szívesebben megyek Párizsba egy lánnyal, mint magam. És neked nem bánta a barátod, hogy New Yorkban hagytad? Vagy hozzá szeretnél annyira visszamenni? - Akkor már teszem én is fel a kérdést, bár jól tudom, hogy nincs neki senkije. Viszont azt is tudom, hogy ő nagyon örülni fog ennek a kérdésnek. Elvégre ő is így próbálta kiszedni belőlem a választ... Mondjuk sikerült is.

▽▽▽



▷ 520 szó ▷ timber ▷ hááát... :$ ▷©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sétány Sétány - Page 2 EmptyPént. Feb. 21, 2014 10:01 am



Nathan & Meadow


 Egy kissé kezd érdekes lenni ez a helyzet. Olyan… aranyos, meg helyes, meg úgy… minden jó, ahogy ránézek, mégis… van benne valami ijesztő. Az őrangyalom lesz? Ez mind szép és jó, meg igazán kedves tőle, de valahogy rémisztő is. Olyan érzést kelt bennem, mintha folyamatosan rajtam akarná tartani a szemét, pedig csak egy idegen vagyok. Ha tetszem neki, akkor inkább hívjon el vacsorázni, vagy akárhová, csak… ez… számomra egy kissé rémisztő. Csalódtam már férfiakban. Szép szavak, kedvesek, aztán ha eljön az idő, átvernek, megaláznak, és kidobnak az utcára. Nem akarom újra elhitetni magammal, hogy minden rendben lesz, és végre valaki viszont szeret majd. De héé, miért is gondolkodok én ilyesmin? Hisz alig 10 perce ismerem csak. Ez van, ha valaki álmodozó. Pillanatok alatt bele tud szeretni valaki, aztán az álmaiban lesznek csak együtt. Ez annyira lelombozó.
Csak mosolyogni tudok mindazon, amit mond. Nevetése viszont valami csodálatos. Még a nevetése is tökéletes, létezik egyáltalán ilyen? Hogy valaki ennyire tökéletes legyen? Lehet, hogy léteznek angyalok, és Ő az?
- Bevallom, egy kissé rémisztő ez az őrangyalosdi, úgy hangzik, mintha egy pszichopata lennél, és folyamatosan figyelni akarnál. – Arcomon azért ott volt az őszinte mosoly, hisz tényleg rendkívül kedves szavakat intéz hozzám, mégis, egy kicsit rémisztő. – Ne haragudj, nem tudom elhinni, hogy én vagyok az első. – vágok hozzá angyali képet. Talán úgy nézhettem ki, mint a Shrek mesélből a cicus. Ha valami rosszat csinál, bevágja azt az édes kis fejet, és máris megbocsát neki mindenki. – Túl jóképű vagy ahhoz, hogy ezt elhiggyem. – ki kellett mondanom. Fő az őszinteség. Valószínűleg úgyis most látom életemben utoljára, úgyhogy végre azt fogom kimondani, amit gondolok.
Ő is naplót vezet? Szívesen beleolvasnék. Kíváncsi vagyok, hogy mi jár a fejében, vagy éppen hogy tölti el a mindennapjait. Vagy csak.. hogy van-e valakije. Biztos vagyok benne, hogy nem egyedülálló, hisz túlságosan is jól néz ki ahhoz, hogy ne legyen senkije. – Na, akkor lehet, hogy New Yorkban is összefutunk majd. – mosolygok rá. – Igen, országokra gondoltam. Beutaztad már a világot? – érdeklődtem. – Barátnőd hogy bírja? Ő is veled szokott menni? – lehet, hogy nem kellett volna így rákérdeznem. Vagy csak így belevágni a közepébe. Csak azt éreztem, hogy teljesen elpirulok, és muszáj voltam lehajtanom a fejem. Nem voltam képes a szemébe nézni. Valamiért olyan… fura érzés fogott el vele kapcsolatba. De nem tudom mi. Megalázva érzem magam, de nem tudom miért fogott el ez az érzés…

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sétány Sétány - Page 2 EmptyPént. Feb. 21, 2014 12:57 am


to Meadow


Érdekes, de én is pontosan ezt gondoltam, csupán annyi a különbség, hogy én nem mondtam ki hangosan. Viszont annak örülök, hogy ő megtette, ugyanis így legalább tudom, hogy maradni fog, nem menekül el, olyan ürüggyel, hogy késő van. Látom rajta, hogy igazából nagyon is tetszik neki a helyzet, és látom rajta azt a zavartságot, ami annyira arányossá teszi. Na, mondjuk az évek során egyszer sem kellett azzal szembesülnöm, hogy esetleg nem vágyott a társaságomra. Mindig kedves volt, ahogy most is. Minden alkalommal el tudtam vele beszélgetni, és kideríthettem mindent amit akartam. Csak kár, hogy ő ezekre a beszélgetésekre nem emlékszik. Nem akartam kitenni ilyen veszélynek, mert ugyebár vannak ellenségeim is, és nem szeretném ha őt használnák fel azért, hogy engem bosszantsanak. Nem tudnám elviselni ha a halála, az én lelkemen kellene, hogy száradjon. Meg hát valószínűleg utána őrjöngenék, és mindenkit megölnék aki az utamba kerülne. Persze tudom, hogy évek óta nem gyilkoltam, de úgy érzem a mérhetetlen düh, képes lenne előhozni azt az énem, akit oly mélyre eltemettem magamban. Bár nem is értem miért gondolkodok én ilyesmin. Meadow itt van, és él! Ne a halálán agyaljak már...
- Jós sem vagyok, viszont jó megfigyelő az igen. Egy ilyen szép hölgyet bármikor megmentek. Az őrangyalod leszek! - Mondom kissé viccelődve, de mégis komolyan. Bár ő valószínűleg az egészet csak bóknak, és viccnek fogja venni, pedig nem csak az. Én már tényleg az őrangyalának nevezhetem magam, elvégre nagyon régóta figyelem, és vigyázok rá. Szinte már mindent tudok róla, de mégis újra végighallgatom. És még nagyon sokszor meghallgatnám ha lehetne. Addig is legalább beszélünk. Az a lényeg, hogy elnyerjem bizalmát, aztán már nem lesz gond. Ha a bizalom megvan, elhívhatom akár egy kávéra, akár másra. De nem akarom, hogy kételkedjen bennem. Én azt akarom, hogy higgyen nekem. - Ó, dehogy hallom ezt! Ha hiszed, ha nem... De te vagy az első. - Nevetek fel, már csak azért is, hogy oldjam a feszültséget, és persze zavartságát is. Hogy én most mit meg nem adnék azért, hogy megtudjam mire gondol! Bármit! Természetesen megtehetném azt, hogy megigézem, de azt hiszem az már túl nagy szemétség lenne tőlem. Már így is elég baj, hogy folyton belepiszkálok fejébe, nem kell rá mégegy lapáttal.
- New York? Én is onnan jöttem... Na és, én is naplót vezetek, bár az most nincs itt. - Jelentem ki, miközben a naplóra pillantok. Elszomorodom, mivel az ő kijelentése, már kevésbé volt hízelgő számomra. Persze megértem, és nem is várhatom el tőle, hogy ne akarjon gyereket, de most, hogy ezt hallottam, már végképp nem tudnám átváltoztatni. Vagy ha megtenném, akkor utána nem tudnék a szemébe se nézni. Nem vehetem el tőle a boldog életet! Ki vagyok én, hogy megtegyem? Senki! Majd vámpírként nézegetni fogja a naplóit és sír, hogy nem lehet gyereke? Hát persze, ez jó megoldás.
- Igen, szoktam néha. Nos... Lássuk csak. Merre jártam? Úgy érted, melyik országokban? - Kérdezek vissza, mielőtt még válaszolnék, mivel nem vagyok benne biztos, hogy úgy értelmeztem a feltett kérdést, mint ahogyan ő.

▽▽▽



▷ 495 szó ▷ timber ▷ hááát... :$ ▷©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sétány Sétány - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 20, 2014 3:11 pm



Nathan & Meadow


 Azt hittem, hogy nem lehet fokozni az igazgatottságot, Ő mégis megtette. A pillangók úgy repdestek a hasamban, mintha akármelyik pillanatban kirobbannának onnan, s mindent beborítanának. Boldogságot, s szeretet hordoznának magukban. Mi ez, amit most érzek? Miért vált ki egy idegen belőlem ilyen érzéseket? Úgy érzem, mintha beleszerettem volna. De ez lenne a szerelem? Amikor nem tudom leírni, hogy mit érzek? Amikor a szívem hevesebben ver, mint valaha? Lehetséges.
Megfogta a kezemet, és megcsókolta azt. Lehet ennél édesebb egy ember? Gyengéden ért hozzám, mintha törékeny lennék. Azt mondta rám, hogy szép vagyok. De, ezt csak udvariasságból. Lehetetlen, hogy komolyan is gondolja mindezt… - Akkor lehet, hogy te valami jós vagy. Remélem ha legközelebb bajba kerülök, ott leszel, hogy megments. – mosolygok rá, majd hirtelen a szám elé kapom a kezem. – Ne haragudj, ezt nem akartam hangosan kimondani. Biztosan sok nőtől hallod ezt. -  teljesen elszégyelltem magam. Sokk hatás alatt vagyok, az biztos, de a kocsi miatt. Az előttem álló férfi olyan dolgokat vált ki belőlem, melyeket nem eddig még nem éltem ált. De most minden esélyemet elszúrtam. Nem kellett volna hangosan kimondanom, amit gondolok. Biztos teljesen hülyének néz.
- Hogy én mi járatban? – próbáltam elterelni az előző véletlen kimondott szavaimról a figyelmét. – A szüleim miatt. Apa itt kapott állást, és mindannyian jöttük. – válaszoltam neki kurtán. Elszomorodtam, hisz… ez egy kisváros. Nekem pedig hiányzik New York. Az én New York-om.  – De nem itt fogok megöregedni, azt már tudom. – próbálok egy kicsit vidámabb lenni. – Mihelyst meglesz a lehetőségem, már el is tűntem innen. Lehet, visszamegyek New Yorkba, de lehet, hogy világot látok. Eltűnök mindenki szeme elől. – mosolygok rá bájosan. Én az a magamnak való ember vagyok, s mindig is azt voltam. Persze, barátnőim mindig elrángattak különféle bulikba, éttermekbe, és sok őrültségben vettem részt, de én inkább a naplómnak élek. Szeretem megtölteni sorait. – De persze mindent dokumentálva. Hogyha egyszer lesz gyerekem, oda tudjam adni a naplóimat neki. – mutatom neki a kis vajszínű, kemény borítós füzetet. – Csak hogy tudja, hogy  én hogy éltem a mindennapjaimat. – kezdtem felengedni, és úgy beszélni végre, hogy nem dobog a torkomban a szívem. Olyan… megnyugtató számomra. Hogy lehet valakinek ilyen kisugárzása? Biztos kihasználja ezt a nőknél, na de nálam nem fogja! Én többet nem leszek egy éjszakás kaland senkinek, az egyszer biztos! – Szoktál túrázgatni is? Merre jártál? – ha szereti a természetet, biztosan bejárta már egész Amerikát, vagy legalábbis a nevezetes dolgokat. Vagy esetleg a dzsungelbe is elment? Talán elmondja, talán nem.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sétány Sétány - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 20, 2014 11:41 am


to Meadow


Kijelentésére csak bólintok, elvégre nem akarom én ráerőszakolni azt az orvost. Ha ő azt mondja jól érzi magát, én elhiszem neki. És egyébként sem túlzottan bízok meg az itteni orvosokban. Ebben a városban minden olyan furcsa nekem. Nem merném rájuk bízni Meadowot, inkább adnék neki a véremből, ha bármi baja is lenne, aztán pedig elfejedtetném vele. Na meg utána mellette lennék, mivel ugyebár nem szeretném, hogy valaki véletlenül megölje, mint hogy ez a az autós is majdnem azt tette. Mi lett volna ha én nem vagyok itt? Valószínűleg most jövök rá arra, hogy okkal vagyok ilyen paranoiás. Ahhoz képest hogy ez milyen nyugodt, és ártalmatlan városnak tűnik, szinte minden sarkon összefutok egy vámpírral, vagy vérfarkassal. Mégegy ilyen életveszélyes helyzet, és esküszöm fogom Meadowot, és elmegyek vele innen, mondjuk a tengerpartra. Nem fog érdekelni semmi sem. Szerintem ő maga is inkább azt választaná, hogy velem jön, minthogy meghaljon itt. Főleg ha sikerül vele jó viszonyt ápolni, és nem kell semmit kitörölni a feléből.
Gondoltam, hogy nem fogja simán elhinni amit mondtam neki. És valljuk be... Most hogy nézem, már tényleg nincs olyan közel az a pad. Legalábbis emberi távolságban mérve, nincs. Most nem tudom mit gondolhat rólam. Hogy hazudtam? Vagy esetleg, hogy őrült vagyok? Dehát még nincs minden veszve. Ki tudom magyarázni magam, anélkül, hogy bármit is megsejtsen. Nem hiába vagyok több, mint száz éves. Nagyon sok hülyeségben benne voltam, így többnyire tudom a helyzeteket kezelni. Mindenhol képes vagyok megtalálni azt a bizonyos kiskaput, ahol gyorsan ki tudok bújni. Ez is egy jó dolog a vámpírlétben... Mert ugye sokkal idősebb és tapasztaltabb vagyok, mint az emberek. Van időm tanulni, mindig újabb és újabb dolgokat. Végignézhetem ahogy fejlődik a kor, és történelemből is ötöst kaphatok. Legalábbis ami az elmúlt száz évet illeti.
- Már messzebbről láttam azt az autót, és nem volt jó érzésem vele kapcsolatban. Valószínűleg ennek köszönhetjük, hogy még éppen időben sikerült elkapni. De egyébként lassú sem vagyok... Minden reggelemet futással kezdem. - És ez így igaz. Az egyik szokásom, ami megmaradt emberi életemből, hogy szeretek futni. Meghozzá emberi tempóban... Vagy mikor, mihez van kedvem. Így talán még el is hiszi az én kis történetemet. Mondjuk ez egy igen jó része a vámpírlétnek. Hiszen idősebb vagyok minden embernél, így tapasztaltabb is, és könnyen megtalálom azt a bizonyos kiskaput, amint gyorsan ki is tudok bújni. Több, mint száz éve ezen a világon vagyok és olyasmiket tapasztaltam meg, mint a világháború. Így tehát a történelem is az egyik erősségem, bár az inkább csak az elmúlt száz év. Viszont az tény és való, hogy végignéztem, hogy mivé fejlődik ez a világ. Amikor még ember voltam, fogalma se volt senkinek arról, hogy lesznek olyasmik, amit ebben a világban már vannak.
Neve hallatán elmosolyodok, és valószínűleg azért mert már annyiszor hallottam ezt a nevet. Már oly sokszor bemutatkozott nekem, én pedig mindig hagyom. És már annyiszor elmondtam neki, hogy szeretem, de soha meg nem vártam, hogy mit fog rá reagálni, hanem egyszerűen töröltem a fejéből mindent. Most nem tehetem meg. Végre szembe kell szállnom vele, és az érzéseimmel. El kell odáig jutni, hogy bevallhassak neki mindent, aztán pedig megvárni, hogy mit mond, mit tesz. Nem lehetek ennyire gyáva!
- Örvendek a találkozásnak, Meadow! Gyönyörű neved van, illik a csodás arcodhoz. És bármikor szívesen megmentelek.- Mondom egy féloldalas mosoly kíséretében, majd megemelem kezét és kézfejére egy lágy csókot lehelek. És igen... Ez talán egy kicsit régimódi, dehát nem vagyok mai gyerek. Na meg jól tudom, hogy a nők szeretik, ha a férfi valamilyen szinten udvarias. Ahogy mindent... Ezt is megtapasztaltam az évek során.
- Mi járatban? Nem tudom... Talán csak éreztem, hogy itt kell lennem. Egyébként meg szeretem a természetet, így elég sokat vagyok itt. Vagy a parkban... Na és te, szép hölgy? - Billentem oldalra fejem, miközben gyönyörű szemeit fürkészem. Soha nem tudom megunni ezt... Mindig elég ugyanazokat a bókokat elsütni, ahhoz hogy zavarba jöjjön. De oly aranyos...

▽▽▽



▷ 643 szó ▷ timber ▷ hááát... :$ ▷©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sétány Sétány - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 20, 2014 8:43 am



Nathan & Meadow


 Ohh Istenem, azok a szemek. Az az arc… Lehetséges, hogy valaki ’első’ látásra beleszeressen valakibe? Na meg a hangja! Kellemes, és azt hiszem, el tudnám hallgatni egész este. Hol volt eddig? De teljesen feleslegesen gondolkozok ilyeneken, hisz látszólag sokkal idősebb mint én… és a szemében csak egy kis fruska vagyok. Uram isten, és még rám is mosolygott! Azt hiszem, itt fogok menten elájulni. Hogy nézhet ki valaki ennyire jól? Vajon életre kelnek a vágyaim, melyeket a naplóba írtam? Mintha onnan szabadult volna ki. Ohh mond, hogy ez nem csak egy álom, hanem a valóság. Hogy érintését tényleg éreztem, hangját hallottam. Aggódik értem. Értem? Valaki aggódik értem? Ez annyira hihetetlen számomra. – Igen, minden rendben, nem kell orvos, jól vagyok. – mosolygok rá vissza, bár úgy érzem, hogy mindjárt elolvadok tőle. De ki kell vernem a fejemből, még ha a gondolat még csak most is úszott bele a fejembe. Mit is akarhatnék én egy ilyen férfitól? Ugyan, álmodj királylány tovább, ahogy eddig is tetted. Kérdésem a válasz számomra egyáltalán nem volt kielégítő. Főleg, hogy a padok, amelyekre mutatott, igen messze voltak tőlem, s még a világ legjobb futója sem ért volna oda hozzám időben, pláne nem tudott volna elvinni méterekre a helyszíntől. – Akkor valószínűleg te vagy a világ legjobb futója, ugyanis.. igen messze van tőlünk az a pad. – próbálom zavartságomat leplezni, de közben teljesen el is pirulok.
Hogy lehet valaki ennyire helyes? Ennyire… tökéletes? Biztosan észrevette, hogy hogy is nézek rá. A legjobb lenne, ha inkább hazamennék, aztán… csak álmodoznék. Ahogy eddig tettem. Hogy jön a hercegem, megment, elcsattan a csók, és együtt leszünk, míg meg nem halunk. De ilyenek csak a mesékben léteznek. Szeretem a saját kis álom világomat, még ha sokan le is szólnak érte. Mindig azt hallgatom, hogy éljek végre, s ne az álmaimban éljek. Ők azok az emberek, akik nem értenek meg engem.
Mikor bemutatkozik, s kezet nyújt, rögtön a nyakláncomhoz kapom a kezem. Egy kis pillangó, s mindezt azért teszem, mert a hasamban csak úgy röpködnek. Nathannak hívják! Még a neve is tökéletes, illik hozzá. Megrázom magam, és kezemet az övébe rakom. Bőre puha, sima. Ez a férfi itt előttem tényleg tökéletes. Teljesen lázba hoz, a szívem hevesen ver, a vérnyomás az egekben. Meg kell egy kicsit nyugodnom, mert mindjárt elszállok. – Meadow vagyok. – mosolygok rá. – Meadow Westwick, és köszönöm, hogy megmentettél. – Ha most el tudnék olvadni, már  biztosan elolvadtam volna. New Yorkban is vannak helyes fiúk, de itt… Ő… egyszerűen nem találom a szavakat. – Mi járatban errefelé? – amíg lehet, legalább addig hagy beszéljek vele… aztán úgyis egyikünk jobbra, míg a másikunk balra fog menni, s soha többet nem fogunk találkozni. Miért ilyen nehéz az élet? Főleg ilyen fiatalon. Miért nem tudom irányítani az érzéseimet? Hogy lehet valaki ennyire helyes? Én vagyok a világ legszerencsétlenebb embere. Örökre a kis álomvilágomban fogok maradni, s ott fogok élni.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sétány Sétány - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 20, 2014 12:26 am


to Meadow


Idegesen mérem végig a karjaimban tartott lányt. Látom rajta, hogy még nem tért teljesen észhez, és ezen nem is igazán csodálkozom, elvégre majdnem elcsapta az az autó. A helyében valószínűleg én is enyhén szólva frászt kaptam volna. Ez egy nagyon nagy sokk tud lenni egy embernek, sőt még egy vámpírnak is. Mert hát bevallom, jómagam is először megrémültem, és mozdulni sem tudtam. Viszont én nem engedhettem meg magamnak azt, hogy ne mentsem meg ezt a nőt. Ha ő meghalna az életemnek már nem lenne többé értelme, hiszen az elmúlt két-három évemet vele töltöttem el. Őt figyeltem. Vele beszélgettem éjszakákon át, és végig vele voltam, még ha ő erről nem is tud. A legfurcsább az egészben, hogy az elmúlt több, mint két év alatt, egyetlen egyszer sem ittam belőle. Egyszerűen nem vagyok rá képes. Talán abban az esetben tudnék inni belőle, ha ő maga engedné meg. Viszont ő nem tudhat rólam, szóval már réges-régen lemondtam arról a vörös nedűről, ami nekem szintén az életet jelenti.
Kicsit megnyugszom vele együtt, mikor megszólal és egyből el is engedem, bár nem lépek túl messzire el tőle, elvégre bármikor felmondhatják a lábai szolgálatot, én pedig ha kell, segíteni akarok rajta.
- Igen, sajnálom! Csak biztos akartam lenni benne, hogy nem ájultál el. Biztos minden rendben? Ne hívjak orvost? - Magyarázkodom aggódó tekintettel. Most annyira szívesen magamhoz ölelném, pedig még csak most engedtem el. Kezdem mániákusnak érezni magam. Azt akarom, hogy ez a nő mindig mellettem legyen... Örökké! Nem csak az elkövetkezendő ötven évben, hanem azt akarom hogy mellettem maradjon és vámpír legyen belőle. De természetesen ez nem fog megtörténni, hiszen én soha nem tudnám átváltoztatni, és azt sem akarom, hogy megtudja milyen szörnyeteg vagyok. Egészen biztos, hogy meggyűlölne. Nem bírnám ki. Valószínűleg véget vetnék saját életemnek, és vége lenne a szenvedésnek.
Kérdésével egyáltalán nem lep meg. Számítottam rá, hogy meg fogja kérdezni, hiszen lehetetlen, hogy valaki itt terem a semmiből. Viszont attól függetlenül, hogy sejtettem, fel fogja tenni ezt a kérdést, én mégsem készültem fel eléggé, ugyanis fogalmam sincs arról, hogy mit válaszoljak neki. Mivel húzzam ki magam? Nem akarom azt, hogy teljesen hülyének érezze magát, éppen ezért nem mondom, hogy eddig is itt voltam, ahogy megigézni sem szeretném, hiszen azzal csak még jobban összezavarnám. Így hát a sétány széle felé intek, ahol sorban padok vannak, és fák.
- Csak az egyik padon ültem, miközben észrevettem azt az autót. Aztán téged is, és úgy tűnt, nem teljesen figyeltél. Nem volt időm gondolkozni... - Azt hiszem ez egy megfelelő válasz, és aránylag kielégíti kíváncsiságát is. Többet viszont nem várhat tőlem. Nem akarok neki hazudni, viszont van amit nem árulhatok el. És ha muszáj lesz az igézéshez folyamodnom, akkor meg fogom tenni, még ha nem is szívesen.
- Egyébként Nathan vagyok. Gondoltam nem árt tudnod. - Jelentem ki egy halvány mosolyt varázsolva arcomra, miközben kezet is nyújtok neki. A bemutatkozás mindig megfelel időhúzásnak. Mert hát nem zárom ki, hogy Meadow megköszönte volna és egyszerűen lelépett volna, mielőtt még bármiféle beszélgetésbe kezdtünk volna. Pedig én igenis beszélgetni akarok vele. Az elmúlt pár hónapban csak figyeltem... Most itt az alkalom!

▽▽▽



▷ 510 szó ▷ timber ▷ hááát... :$ ▷©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sétány Sétány - Page 2 EmptySzer. Feb. 19, 2014 4:33 pm



Nathan & Meadow


 Azt hiszem, képzelődök. Szerintem sokkban vagyok az ijedség miatt, és ez miatt már képzelődök is. Azt hittem, hogy a két lábamon állok, s úgy nézek a férfire, de nem, mert még mindig a karjában tart. Lehet, hogy a jövőt láttam magam előtt? Ahh, beszélek butaságokat. Az lehetetlen. Ilyenek nem léteznek.
Egyenesen szemeibe néztem, melyből meghittség, és boldogság látszódott. Még mindig a karjában voltam, s úgy tűnt, esze ágában sincs letenni engem. Azon kívül, hogy babán rávigyorogtam, többre nem futotta. De mégsem maradhatunk így az idők végezetéig. – Igen jól vagyok, köszönöm, akár le is tehetsz. – néztem rá nagy szemekkel.  Láttam rajta, hogy kissé hezitál, de végül letesz. Elnéztem a válla fölött – már amennyire láttam, mert igen magas egy ember -  s az autósnak már csak a hűlt helyét láttam. Mintha semmi nem is történt volna
Aztán eszembe jutott. Mikor ez az egész történt, senki nem volt a közelemben. Mégis hogyan tudott ilyen gyorsan odaérni? Tényleg egyedül voltam itt.
Kérdőn néztem rá, s próbáltam nem elveszni gyönyörű szemeiben. Nem láttam még olyan férfit, akinek ilyen szép szemei lettek volna. Igyekeztem a földön maradni. Elég érdekesen nézhettünk ki. 160 cm vagyok… ő meg vagy 2 méter?  Mintha egy törp lennék. Elveszek mellette. – Hogy tudtál megmenteni? – szegezem neki végül a kérdést. Tényleg roppant mód érdekel, hisz… majd nem hogy egyedül voltam itt. Vagy csak túlságosan a gondolataimba voltam merülve? Vagy csak szimplán nem láttam túl magamon. Gyakorta előfordul, de ezek után  inkább maradok a tornácon, s ott fogok elmélkedni. Azt hinné az ember, hogy egy nyugis városba jött, és majdnem az első napomon itt, elüt valaki. Nem tetszik nekem ez a város, vissza szeretnék menni New Yorkba. A barátaimat akarom.
Még mindig rá néztem, s vártam kielégítő válaszát a kérdésemre. Bár lehet, hogy túl követelőző vagyok, mégis… a természetem ilyen. Szerintem én vagyok a világ legkíváncsibb embere.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sétány Sétány - Page 2 EmptySzer. Feb. 19, 2014 9:53 am


to Meadow


Abban a pillanatban, mikor megláttam azt az autót, hirtelen nem tudtam mit kezdjek magammal. Nem hagyhatom meghalni, viszont nem is buktathatom le magam, hiszen akármikor, akárhol ott lehet egy vadász. Nem akarok úgy járni, mint Rick. Ám de ha a saját, és az a lány élete között kell választanom, akkor még szép, hogy az övét választom. Ő egy ember, míg én egy vámpír. Máris sokkal többet éltem, mint ő. Ráadásul ha én elveszítem őt, akkor az fájdalmat fog maga után vonzani. Ha ő veszít el engem, arról még csak tudomása se lesz, elvégre nem tud rólam. Szóval most az egyszer nem magammal fogok törődni, hanem az egyetlen emberrel, aki még ezen a földön tart. Ha ő nem lenne, már nekem se lenne kedvem ehhez az élethez. Rick halála után benne találtam meg boldogságom. Bár az tény és való, hogy kezd kissé unalmas lenni, hogy folyton csak baglyot játszom, és messziről figyelem. Itt egy csodás alkalom arra, hogy felhívjam magamra a figyelmet.
Ezzel a gondolattal a fejemben indulok meg vámpírsebességgel a lány felé és kapom karjaimba, még éppen időben, ahhoz, hogy ne üsse el az az autó. A kocsi után nézek, és a sofőr biztos lehet benne, hogy meg fogom találni, de azt nem ússza meg szárazon. Csak ez után nézek körbe, rám szegeződött tekintetek után kutatva, és ekkor jövök rá arra, hogy jóformán mi vagyunk az egyetlenek a környéken, valószínűleg az időjárás miatt. Ami azt illeti elég borongós... És ennek most kivételesen örülök, pedig jobban szeretem a napsütést.
-Minden rendben? - Pillantok a karjaimban tartott lányra, abban reménykedve, hogy nem fogja megkérdezni, hogy mi volt ez az egész. Nem akarom még törölni memóriáját... Most beszélgetni akarok vele, és egyébként is az volt a tervem, hogy nem játszom vele tovább. És persze magammal se. Hagynom kell, hogy maga döntse el, mit akar, mit képes befogadni. Mert ugye sokan nem képesek elfogadni olyasmit, amit azelőtt csak a tévében láthattak.
Még mindig tartom, nem teszem le... Nem akarom letenni. Itt a megfelelő alkalom arra, hogy hozzáérhessek, és nem hagyom elveszni. Majd ha ő kéri, hogy engedjem el, megteszem. Addig is foghatom arra, hogy túl gyenge.

▽▽▽



▷ 352 szó ▷ timber ▷ nagyon gáz :$ ▷©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sétány Sétány - Page 2 EmptySzer. Feb. 19, 2014 8:13 am



Nathan & Meadow


 Idegen város, idegen hely. Egyedül vagyok. Senkit nem ismerek itt, és ez teljesen kiborít. Vidám embernek tartom magam, de most valahogy… nem tudok boldog lenni. Még akkor sem, mikor látom, ahogy a gyerekek játszanak, s boldogok. Rég éreztem magam ennyire elveszettnek. Az egyetlen dolog ami megmaradt nekem, az a naplóm. Minden egyes mozzanatomat dokumentálom, mióta megérkeztünk. Anyáék magukkal vannak elfoglalva, meg hogy a házat olyanná alakítsák, amilyennek szeretnék.
Szeretek kint lenni a szabadban. Az idő most borult, de mégis… meg van a maga szépsége. Ahogy körbenézek csak a szépet látom. Olyan nyugodtan az emberek. Egyáltalán nem olyan nyüzsgés van itt, mint amilyen New Yorkban volt. Hiányzik is, meg nem is. De remélem hamarosan itt is szert teszek egy barátra, mert ha egyedül kell lennem addig, amíg végre ki nem törthetek, az összes hajamat ki fogom tépni. A régi barátaimmal tartani a kapcsolatot telefonon nem éppen egy leányálom. Az, hogy nem ölelhetem meg őket, s nem nézhetek a szemeikbe… ohh istenem, valahogy ki kell szabadulnom innen!
Gondolataimba elmerülve sétáltam ezen a gyönyörű sétányon, s magam elé bambulok. Annyi minden van most bennem, hogy talán nem is tudnám leírni. Nem tudnám szavakba önteni, s az utókornak megörökíteni. Lassan szedem lábam, hol elmosolyodok, hogy legörbül a szám, mikor valami olyan jut eszembe, ami hiányzik. Tudom, hogy szépen lassan minden meg fog változni, s helyre fog jönni az életem, most mégis… annyira kilátástalan minden.
Egy autós rántott ki a gondolatmenetemből, na meg a naplóm, amit kiejtettem a kezemből. Mégis hogy kerül ide? Uram Isten, egyenesen felém tart! Meg fogok halni. Földbe gyökerezett a lábam, nem tudtam megmozdulni. Már a szememet is becsuktam, és vártam, hogy az a felelőtlen sofőr, aki valószínűleg ittas, azért tévedt be ide, elüssön. Ám ami ezután történt, teljesen meglepett. Nem tudom pontosan mennyi idő telhetett el, mire végre ki mertem nyitni a szememet, de amikor megtettem, meglepődtem. Egy férfi karjaiban voltam. Mégis hogy? Miért nem éreztem ebből az egészből semmit?
Csak az egyik szememet bírtam kinyitni, még mindig sokkban voltam, s az arckifejezésem sem volt éppen a legkedvesebb. Úgy nézhettem ki, mint aki szellemet látott. De én még mindig a mellkasának voltam dőlve, s az arcát néztem. Vagyis csak az arcának a felét, de igazából ez most teljesen mellékes. A lényeg, hogy még mindig az élők sorában vagyok, és nem is kell ennél több. Nagy nehezen magamhoz tértem, s sikerült kiszabadulnom a kezei közül. Nem mertem ránézni, a földet néztem. Magam sem értem, hogy miért. – Köszönöm. – suttogom halkan, miközben a földet meredten bámultam, tágra nyílt pupillákkal. Akkor tudatosult bennem, hogy meg is halhattam volna…

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sétány Sétány - Page 2 EmptyKedd Feb. 18, 2014 11:00 pm


to Meadow


Egy újabb nap, egy új városban.... Vámpírokkal teli városban. Egy átlagos vámpír ennek örülne, de én nem. Főleg mert átlagos sem vagyok, és még csak nem is szeretem azt, ami vagyok. Ráadásul itt van ez a sok szörnyeteg között az is, akit nem bánthat senki! Soha! Mi a fenéért jött pont ide? Olyan veszélynek tette ki magát, amelyekkel talán én sem tudok megbirkózni. Egyszerűen képtelenség idősebb vámpírral szembeszállni. Azaz szembeszállni nem lehetetlen, de jó eséllyel én maradok alul. És jómagam csak száz éves vagyok! Vannak sokkalta idősebbek nálam, akikre csak szavakkal lehet hatni. De még így is több esélyem van megvédeni őt, mint emberként.
Egész nap követtem. Lehet, hogy nem túl jó megoldás, és ha megtudja halálra fog rémülni, de egyszerűen nem akarom magára hagyni. Valahogy rá kell vennem, hogy menjen el ebből a városból. Ez nem egy olyan törékeny embernek való, mint amilyen ő is. Nem hagyhatom, hogy bárki is igyon belőle, főleg, hogy még magamnak sem engedem. Pedig elhiheti mindenki, hogy nagyon szívesen megkóstolnám. De nem! Ilyesmi még csak eszembe se juthat. Nem bírom tovább! Nem tudom, csak messziről figyelni. Elegem van abból, hogy folyton törölnöm kell az emlékeit. Beszélni fogok vele, még mielőtt túl késő lenne. Lépnem kell valamerre, mert ő meg fog öregedni, én pedig itt maradok huszonkilenc évesnek. Elveszítem, mint a családom többi tagját. Muszáj lesz valamit tennem ez ellen és talán majd megértő lesz. Vagy nem tudom. Nem csináltam még ilyet, de most itt az ideje.
Lassan habozva indulok meg Meadow felé, aki mit sem sejtve sétál egy könyvvel a kezében. Nem tudom mi lehet az, viszont szívesen megnézném közelebbről is. Fogalmam sincs mivel szólíthatom le. Menjek "véletlenül" neki? Vagy igézzek meg valakit, hogy lopja el táskáját? Ez nem lenne rossz ötlet, de veszélyes a részemről, hiszen egy rossz mozdulat és lebuktathatom magam. Mondjuk egy újabb ötlet, hogy csak simán leszólítom, és megkérdezem mennyi az idő. Igen... Ez azt hiszem a célnak megfelel. De hogyan tovább? Ez nem elég, mert megmondja az időt és megy tovább. Mit csináljak, hogy ne... -Ó, te jó ég! - Morgom el orrom alatt, ahogy megpillantom azt az autót, ami éppen felé tart. Mi a jó büdös fenét keres ez egy sétányon? El fogja ütni! Túl gyorsan megy, és nem fordul el. Egyenesen a lány felé megy, én pedig még mindig csak itt állok, mintha idefagytam volna. Ha valami baja esik Meadow-nak, én háromba töröm azt az idiótát, a kocsival együtt! Na jó... Ezt nem hagyhatom!

▽▽▽



▷ 407 szó ▷ timber ▷ nagyon gáz :$ ▷©
Vissza az elejére Go down



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Sétány Sétány - Page 2 EmptyKedd Feb. 18, 2014 8:52 pm

***
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Sétány Sétány - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down

Sétány

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Sétány
» Sétány
» Folyóparti sétány

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Mystic Falls :: Belváros-