world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Folyosók

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Folyosók Folyosók    EmptyPént. Dec. 07, 2012 2:45 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Heather & Tyler

Csak felhúztam, és hagytam lerogyni a vállaimat, egyfajta válaszadásként. Nekem sose jó semmi, de látszik a pasason, hogy szabadidejében tömegszámra fogyasztja a különböző kábítószereket, vagy egyebeket. Az ilyen "romlott" állapotúak rendelkeznek pedig a legszörnyebb ízű vérekkel. Előnyben részesítem a mézédes vért, aminek van íze, és nincs elrontva.
Nem értettem mire, vagy kire akar célozni. Ellöktem magamat a faltól, és felegyenesedtem. Megigazítottam a zakómat, és pár lépéssel csökkentettem a köztünk lévő távolságot.
- Netalán zavar, Vöröske? - pillantottam le rá. Csak azért, mert vámpír nem kéne ennyire felsőbbrendűnek éreznie magát. Ha tudná, hogy én mire vagyok képes.. Eddig nem említette, lehet, hogy még nem is sejtette, hogy hibrid vagyok. Legalább meg marad az élvezet..
- Üdv, Heather. Ebben nem lennék olyan biztos. - mértem végig őt, majd a gondolat végig futott rajtam, hogy talán mégis el fogom őt felejteni. Nincs közös érdeklődésünk, teljesen hidegen hagy. A teste jó, de nem köt le.
- Remélem, jól laktál, talán máskor nem egy hibriddel fogsz összefutni. Mindenestre.. jó bálozást! - búcsúztam el tőle, nyitott kérdéseket magam mögött hagyva. Talán később megbánom, hogy bevallottam, hogy mi vagyok, talán nem.
Vége!
//köszönöm a játékot!//
Vissza az elejére Go down



Drake M. Lucas
welcome to my world
Drake M. Lucas

► Residence :
new orleans or new york
► Age :
40
► Total posts :
223

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Folyosók Folyosók    EmptySzer. Dec. 05, 2012 1:02 am

Tyler & Heather


Nem reagálok az akadékoskodó szavaira. Igazából cseppet sem érdekel, hogy ügyel e vagy sem. Lehet, hogy az arcomat a halandó pasi nyakába temetem, de a látásomat kivéve a többi érzékemmel így is tudok figyelni továbbra is. A szaglásom és a hallásom is elég jó ahhoz, hogy észre tudjam venni - ha akarom - hogy közeledik valaki. A felszólítás csak arra volt jó, hogy ne hagyjam annyiban a tolakodó közelségét. De amilyen pökhendi alak, gondolhattam volna, hogy még egy ilyen szimpla kérést is sértésnek vesz.
- Micsoda finnyás alak vagy - vonom fel a szemöldököm végigmérve a fazont, miután az áldozatomat becsmérli. Ajkaimon apró, gúnyos mosoly játszik. Aztán visszafordulok Mikehoz, és lenyalom még az éppen lecsorduló vércseppeket.
- Menj! Lásd el a sebed, és felejtsd el ami itt történt - engedem szabadon, mielőtt komolyabb kárt tennék benne, aztán követem őt a pillantásommal, amíg el nem tűnik a folyosóról, és csak ekkor fordulok szembe ismét a nyilvánvalóan fajtársammal.
- Hmm... fogalmam sincs, milyen képet kellene vágnom a nevedhez, ami egyébként nem mond nekem semmit, de az az igazság, hogy úgy érzem, itt még Mike nélkül is alig férünk el hárman - nem, ez nem nyelvbotlás. - Te, én és a hatalmas egód - mérem végig lesajnálón. "Tyler Lockwood. Teljes életnagyságban." Ch! Nagyon meglepő lehet számára, hogy nem estem hanyatt a megtiszteltetéstől, vagy nem csináltam minimum három hátra szaltót.
- Heather vagyok. Heather Armstrong. Bár... amennyire elvagy magaddal, nyilván még csak emlékezni sem fogsz a nevemre pár perccel azután, hogy elváltunk - vonok vállat. Igen, azt hiszem valóban provokálni próbálom. De egyszerűen csak nem hagyhatom szó nélkül, amikor ennyire elvan szállva saját magától.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Folyosók Folyosók    EmptyKedd Dec. 04, 2012 5:32 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Heather & Tyler

Igazából azért választottam, hogy hátulról leszek részese az eseményeknek, mert legalább így jobban szemügyre tudom venni a Vöröskét. Bár a lányok 99,9%-nál nem állít meg, hogy ne lengésszem a szemeimet rajtuk figyelemfelkeltő módon. Ha valaki bejön nekem, vagy van benne valami plusz azt kimutatom, s nem rejtegetem. Ez már egy régi alapszabályként ér nálam. Hogy miért? Mert anno még nem tudom hány éves fejjel úgy voltam vele, hogy az élet túl rövid ahhoz, hogy az ilyen szépségeket - vegyük például Vöröskét - elhalasszuk.
- Esetleg van valami kifogásod ellene? - biccentettem oldalra a fejemet, majd egy gúnyos féloldalas mosolyra görbültek az ajkaim. Imádom őket hülyíteni, és a legjobb az, hogy vannak olyan szövegeim, amik néhányuknál már beváltak. Igaz a mondás miszerint a szőkék tényleg olyan buták. De ez Caroline-ra nem igaz, talán még ember korában.. Na, de miért gondolok Caroline-ra, mikor itt van előttem a formás Vöröske?
Egyből elsuhant a vigyor az arcomról, mikor kijelentette parancsát. Ismét Klaus képe villant be elém, Ő szokta velem ezt tenni.. Vagyis már csak tette, mivel a kötelék meg van törve. Hála Hayley-nek. Nekem senki se parancsolhat, én a magam ura vagyok!
- Nem vagyok a kis csicskád. Nézz szembe a következményekkel, ha netalán jönne valaki. - ráztam meg a vállamat. Azért hülyének ne nézzen engem.. Még, hogy parancsoljon nekem.. ráadásul egy lány? Nonszensz..
Elkezdte szívni áldozata vérét. Egy cseppnyi bűntudat azért lakozott bennem, amiért nem rohantam oda rögtön hozzá, hogy segítsek. Én is voltam hasonló helyzetben, és cseppet sem volt kellemes. De mi haszna lenne nekem belőle? Magamra uszítanék egy vámpírt, és utána nem futhatok Klaus-hoz segítségért fohászkodva. Jól meg kell gondolnom, hogy mit cselekszek, s kivel.
- Kösz nem. Nem szeretek osztozkodni az ételből, pláne.. - húztam el az ajkamat, majd a srácra emeltem pillantásomat. -, férfiakból nem. - egy apró undor suhant át az arcomon. Még, hogy temessem bele az arcomat a nyakába. Ez szerintem csak egy kicsit... morbid? Mármint, számára nem, de számomra igen.
- És Vöröske van neved? - kacsintottam rá, és ismét fel lehetett fedezni az arcomon, a szokásos csibész mosolyomat. - Tyler. Tyler Lockwood. Teljes életnagyságban. - biccentettem felé, és úgy beszéltem magamról, mintha én lennék maga Obama. Mondjuk egy ilyen kis városban, mint Mystic Falls, tényleg van hírnevem.

Vissza az elejére Go down



Drake M. Lucas
welcome to my world
Drake M. Lucas

► Residence :
new orleans or new york
► Age :
40
► Total posts :
223

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Folyosók Folyosók    EmptyHétf. Dec. 03, 2012 3:57 pm

Tyler & Heather


Összeszűkülő szemekkel figyelem az alakot, ahogy közelebb sétál. Hamar kiderül a szavaiból, hogy most nem egy halandóval van dolgom. Szerencsére. Megkímélt az ég ezzel egy kis plusz munkától. A srác is nyilván vámpír. Máskülönben nem venné ilyen lazán a dolgot, amit látott. Illetve amit éppen tenni készülök.
- Kösz a tippet - mondom morcosan, aztán a szememet forgatva ismét az áldozatom, Mike felé fordulok. Még mindig olyan türelmesen, tekintetében némi riadalommal mered rám, de hála az igézetemnek, egy tapottat sem mozdul. Ahogy a másik alak sem. Hátát a szemközti falnak vetve megáll mögöttem.
- Most komolyan nézni akarod? - vonom fel a szemöldökömet hátra pillantva rá. Csak szerintem perverz kicsit ez a dolog? Bár ha úgy vesszük, nem valami kis légyottot zavart meg, nem levetkőzni akarok, szóval ha ez a heppje, tőlem akár maradhat is.
- Felőlem. - vonok vállat végül. - Akkor legalább szólj, ha jön valaki - és ezek után már csak azért sem keresek valami eldugottabb helyet. Ez a félreeső folyosó már így is az, és talán igen, igaza van. Van abban valami plusz izgalom, ha fenáll az esélye annak, hogy lebukhatok. Na most ki is a beteges? De sosem mondtam, hogy teljesen normális lennék. Szemfogaim ismét előbújnak, ahogy az erek is a szemeim alatt, és fél pillanattal később már Mike vérét szívom. Egészen élvezem, ahogy az éltető vére legördül a torkomon, a férfi szíve pedig egyre szaporábban ver, ami a félelméről árulkodik. Pár korty után a nézőnk felé fordulok ismét féloldalasan. Nem értem, miért van még mindig itt, de ne legyek már ilyen udvariatlan!
- Szeretnéd te is megkóstolni? - kérdezem halványan elmosolyodva, közben a szemeim alatt még mindig látszik a sűrű érhálózatom.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Folyosók Folyosók    EmptyHétf. Dec. 03, 2012 2:21 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Heather & Tyler

//Utcák//
Hamar észbe kaptam, hogy én nem vagyok jelen a felvonuláson. Mivel Miss Szöszi Klaus oldalán fog vigyorogni, holott az az én helyem! Vagyis pár hónappal ezelőtt még ezen az állásponton voltam. De én is mást hívtam el a Bálra, ő is mással jött el. Egyedül a táncon nem változtathat partnert, alig várom már. Egyetlenegy nézéssel visszatudom őt csábítani magamhoz, de vajon akarom őt? A vége felé úgy gondolom, hogy a kapcsolatunk már elavult, kihunyt a szikra, ami még az elején csak úgy lobogott. Nem untam, szó sincs ilyenről, csak tényleg mi is már azok a nyálas párok közé tartoztunk, akik péntek este a kimozdulás helyett az otthoni kanapét választották egy filmmel. Én meg unom, még túl fiatal vagyok az ilyen komolyabb megállapodáshoz, talán ezért is vonz engem annyira Nicole. Vele felszabadultan érzem magam, nem vagyok hozzákötve, és szabad vagyok. Igen. Ez fontos nekem. A Szabadság.
Az egyik elhaladó pincér tálcájáról leemeltem egy üveg pezsgőt, és visszasétáltam a házba, közben belekortyolva. A gin után ez eléggé semmilyen, de jobb a víznél. Nem akartam belesétálni egyenesen a tömegbe, sőt inkább minél messzebb akartam elkerülni a tömeget. Az egyik mellékfolyosóra tévedtem, ahol egy fenyegető női hangot hallottam. A sarkon a hang irány felé fordultam, és hamar megpillantottam egy vöröskét a falhoz szorított áldozatával. Egyből megéreztem rajta, hogy vámpír, a srácon pedig, hogy ember.
- Tudod, ha éhes vagy, legalább vonulj el. Rengeteg szabad, zárral rendelkező - itt nyomtam meg a hangsúlyt -, szoba van itt. Vagy talán szereted, ha lebuksz? - szaladt fel kérdőn a szemöldököm a mondatom végén, és ismét belekortyoltam az italomba. A szemközti falhoz dőltem, és le nem vettem a csinoskáról a pillantásomat. Felé intettem a poharamat.
- Nyugodtan folytasd csak. Nem akartam zavarni. - egy gúnyos vigyor jelent meg az arcomon, és kiittam a maradék italt, majd leraktam a mellettem lévő kávézós asztalra. A félelemet véltem felfedezni a srác szemeiben. Igazából segíthettem volna rajta, de.. Minek? Nem ismerem, és biztos csak egy bunkó a sok közül.
- Mire vársz még? Tapsra? - kacagtam fel, és tudtam, hogy evvel a mondatommal kihúztam nála a biztosítékot. De hát.. mire jók a bálok, ha nem a botrányokra?
Vissza az elejére Go down



Drake M. Lucas
welcome to my world
Drake M. Lucas

► Residence :
new orleans or new york
► Age :
40
► Total posts :
223

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Folyosók Folyosók    EmptyHétf. Dec. 03, 2012 1:54 pm

Tyler & Heather


Hihetetlen ez a nagy tömeg. Szinte észre sem veszem, hogy elkeveredem Viviennetől, alig értem, mit mond, ha egyáltalán válaszolt valamit. Azt hiszem, a felvonulás jön most, vagy mi, gondolom azért tódult meg a tömeg az utcák irányába. Őszintén szólva engem nem igazán érdekel a dolog. A csődülettel ellentétes irányba kezdek nyomulni, hogy keressek valami kevésbé forgalmasabb terepet. Az Alapítók Háza bejáratánál állapodok meg, de alig hogy megállok, egy pasas lép oda hozzám. Nem mondom, hogy rosszul néz ki, így először az sem zavar, hogy megszólít. Még mindig a "jobb minél több helyivel megismerkednem" elvet vallom. De amikor durván nyomulni kezd rám, eszembe jut a múlt, a rémes tapasztalataim, ahogy mindig ilyen alkalmakkor. Ez egy olyan dolog, amin már nem fogok tudni túllépni, amit nem fogok elfelejteni, és akárhányszor ilyen férfiakkal hoz össze a sors, szeretném kínok között a túlvilágra küldeni az illetőt. Előbb ellenkezek, de mivel ezzel így nem megyek sokra, jobb ötletem támad. Nyályas mosolyt eresztek, majd a szemébe nézve megigézem, hogy velem tartson be az épületbe. Mivel mindenki a felvonulásra igyekszik, idebent minden szinte teljesen kihalt. Egy félreeső folyosóra érve abban a hitben, hogy most senki nem láthat, el is kapom az áldozatom grabancát.
- Ne mozdulj, és egy hangot se adj ki - igézem meg, és már hajolnék is a nyakára, tekintetemben már csak vadság látszódik, szemeim alatt az erek szépen kirajzolódtak. De ekkor lépteket hallok, és közvetlenül mellettünk egy másik srác jelenik meg a sarkon. Mivel épp táplálkozni akartam, ösztönösen mordulok rá. De aztán észbe kapok, hisz az illető akár ember is lehet. Gyorsan eltűntetem az arcomról a vámpírságom jeleit, és farkasszemet nézek a sráccal, várva, hogy vajon mi lesz a reakciója a látottakra. Ha ember, nyilván meg is kell majd igéznem.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Folyosók Folyosók    EmptyVas. Nov. 25, 2012 9:34 am

***
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Folyosók Folyosók    Empty

Vissza az elejére Go down

Folyosók

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Folyosók
» Folyosók
» Folyosók
» Folyosók
» Folyosók

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Mystic Falls :: Belváros :: Alapítók Háza-