world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Caroline szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Caroline szobája Caroline szobája EmptyVas. Júl. 01, 2012 10:10 am


Caroline szobája Tumblr_lrqoe5cZ6i1r1aolio3_250
To; Caroline


Látom, érzem, hogy Car-t nagyon megviselte ez az egész dolog, amit persze meg is értek. Hiszen Caroline csak egyetlen embert ölt meg vámpírléte során. Na igen, az alatt a 2 év alatt, ami azért nem nagy teljesítmény, de örülök neki és büszke vagyok rá, hogy nem Damon életmódját választotta. Habár már a srác is rászokott a vértasakokra, azért még néha eszébe jut eltörni és kiszívni egy két nyakat. Biztos vagyok benne, hogy a csajnak nem lett semmi baja, de úgy tűnik, hogy itt másról van szó. Caroline attól fél,hogy ez legközelebb is megismétlődik. Azt hiszem, hogy ehhez már nem tudok mit hozzászólni, hiszen ezt Car-nek magában kell elrendeznie.
- Caroline! - emelem fel a lány fejét az állánál fogva, mikor befejezte a mondandóját.
- Ezt magadban kell elrendezned. Magaddal kell ezt megbeszélned, de én tudom, hogy te egy jó ember vagy. Ami azt illeti, a legjobb. - mosolyodom el lágyan és egy puszit nyomok a lány orrára.
- Egy ilyen véletlen még a legjobb vámpírokkal is megeshet, de az a lényeg, hogy bízz magadban! - zárom le a beszélgetés sajnálkozós részét és mélyen a lány szemébe nézek, ezzel jelezve, hogy tényleg nem akarok több szót fecsérelni erre az egészre. Car megcsókol, amit szenvedélyesen viszonzok, viszont érzem, hogy a torkom száraz és szinte lángol, így szégyenlősen ugyan, de egy vértasakot kérek a lánytól. Caroline megpróbál elfojtani egy mosolyt - nem túl sikeresen, és végül a szekrényében lévő hűtőből kiemel egy vértasakot.
- Hű, jól láttam, hogy az ott egy üveg pezsgő? - vigyorodom el szélesen, miközben átveszem a vértasakot és mohón inni kezdem. Néhány korty után érzem, ahogy a hideg folyadék szétáramlik a testemben és máris jobban érzem magam.
- Hű, köszi. Ez már igazán kellett. - nézek hálásan a lányra, majd megdöbbent és riadt arcot vágok.
- Jézusom! Viszont otthon hagytam egy tasakot, amikor rohantam érted! - jut eszembe.
- Ne haragudj Car, de el kell tüntetnem. Megleszel most már egyedül? - nézek a lányra kérdőn és hogyha igennel válaszol, akkor egy gyors puszit nyomok az ajkaira, és egy "Majd hívlak!" kiáltással száguldok ki a házból, hogy aztán haza rohanhassak, remélve, hogy anya, vagy az egyik vendége nem találja meg a tasakot. Az kéne még...

____________________
Köszönöm a játékot! Akár meg is ejthetjük azt a romantikus vacsorát nálunk. Wink


Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Caroline szobája Caroline szobája EmptySzomb. Jún. 30, 2012 11:37 pm

Tyler and Caroline
Az iskolában történt incidens nagyon is megviselt. Nem régóta vagyok vámpír, viszont viszonylag régebben történt már, hogy bántottam valakit. Életemben csak egyszer öltem embert és egy nővért megharaptam a kórházban, de akkor még nagyon fiatal, tudatlan voltam és nem tudtam kontrollálni a cselekedeteimet. Tudom, mindez nem mentség, de kétség sem fér hozzá, hogy bele kell tanulni az önmegtartóztatásba. Az pedig, hogy rá támadtam arra a lányra az iskolában, megbocsáthatatlan. Nem is tudom, hogy vetemedhettem ilyen szörnyű dologra. Hiszen megígértem anno Stefannak is na és persze magamnak, hogy én jó vámpír leszek nem pedig egy vérszomjas szörnyeteg. Bár jobban belegondolva mindannyian azok vagyunk legbelül és teljesen mindegy, hogy kinek és hogy mit fogadunk meg. Tyler annyira erősen kötődött Klaushoz, hogy még engem is képes volt bántani. Tudom, hogy nem szándékosan tette, de megtette. Klaus pedig... az a nyomorult... Megmentette az életemet. Tisztában vagyok vele, hogy lényegében ő juttatott oda, de akkor is, neki köszönhetem, hogy élek. Vagy nem tudom. Már semmiben sem vagyok biztos.
Szeretek Tylerrel lenni, mellette tényleg biztonságban érzem magam. De a történtek után összezavarodtam és a legrosszabb az egészben, hogy mindenben. Még magamban sem bízom, hiszen hogy is tudnék? Elveszítettem az önuralmamat és félek, mikor teszem meg újra és mikor teszem tönkre vagy éppen oltom ki valakinek az életét. Nem tudom, hogy meg tudok-e birkózni ezzel az egésszel.
- Nem tudok nem foglalkozni ezzel és semmiképp sem tudom elfelejteni, Tyler. Ez az egyik legőrültebb és legfelelőtlenebb dolog, amit valaha tettem az életemben. Én már megöltem egy férfit. És nem akarom, hogy ez mégegyszer bekövetkezzen. Nem bízom magamban. Mi van, hogyha akárcsak egy percig is elgyengülök? Mi lesz akkor? Kit fogok megölni? - Eddig bírtam és aztán sírva fakadtam. Az egész sírás nem tartott tovább 1-2 percnél, mégis könyebbé tette a lelkemet. Ez furcsa, tudom. De ahogy Tyler rám mosolygott, kis békességet és nyugalmat adott át nekem és ettől jobban éreztem magam.
- Köszönöm, hogy itt vagy nekem. - Elnevettem magam, amikor szóba került a kosarazás. Hihetetlen, milyen hamar meg tudott változni a hangulatom. Ez ijesztő, általában nem ilyen vagyok. Vagy igen?
Szenvedélyesebben csókolt vissza, mint vártam, de én is viszonoztam az intimebb közeledését. Sőt, hevesebben, újra megcsókoltam, megsimítottam a nyakát, de ő elfordult. Érdeklődve pillantottam utána, hogy miért kapta el a fejét, majd meghallottam a kérdését és nem szándékosan, de elmosolyodtam.
- De van. - Felálltam és a gardróbomhoz sétáltam. Mikor vámpírrá váltam beszereztem egy kis méretű hűtőt és elrejtettem anyám elől a szekrényembe. Nem csak vér tárolására alkalmas, hanem egy kis eltitkolt pezsgőre is, ha esetleg ünnepelnénk valamit. Elővettem egy tasak vért és odaadtam Tylernek. - Egészségedre. - Rámosolyogtam, majd arrébb sétáltam és elkezdtem pakolászni a szekrényemben. Egy kis elgondolkozás után felé fordultam egy kedves, kíváncsiskodó mosollyal.
- Mit szólnál valamikor egy romantikázós estéhez? Nálad vagy nálam, az mindegy. Csak ketten legyünk. Azt hiszem, mindkettőnkre ráfér egy kis kikapcsolás. - Felvetettem az ötletemet, ami már régóta ott motoszkált bennem, csak valahogy még nem volt erőm megkérdezni. Tényleg jót tenne ez az este kettőnknek, legalább valamiben tényleg biztosnak érezhetném magam. Újra.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Caroline szobája Caroline szobája EmptyHétf. Jún. 18, 2012 9:02 pm


Caroline szobája Tumblr_lrqoe5cZ6i1r1aolio3_250
To; Caroline


Elég gyorsan vezettem ahhoz, hogy néhány embernek feltűnjön a sebesség, de most jelen pillanatban nem érdekel senki más, csak Caroline. Nagyon ki lehet bukva a leányzó, és ami azt illeti meg is értem. Nem haragszom rá, abszolút nem, csak meglepődtem, hogy pont ő támadott meg egy leányzót. Persze figyelembe kell venni, hogy ő sem olyan régóta vámpír, hogy tökéletesen kontrollálni tudja a vérszomját. Elmesélte nekem, hogy még a vámpírsága elején megölt egy embert, illetve a nővért és kicsit megharapta. Végül is neki köszönheti az átváltozását. Köszönheti? Na igen, ez relatív. Gyors léptekkel és mozdulatokkal viszem fel Carolinet a szobájába, majd magamhoz ölelem. Tudom, hogy mellettem biztonságban érzi magát. hol is érezhetné magát nagyobb biztonságban, mint a párja karjaiban? Persze, sajnos volt, hogy egyszer megharaptam, de megbántam már azóta és meg is változtam, hiszen most már Klaus nem hat rám. Érzem, hogy Caroline még mindig nagyon fél és nem biztos magában, habár én szinte biztos vagyok benne, hogy a lánynak nem lesz semmi baja. Nem tudom, hogy miért érzem ezt, de 100%-ig biztos vagyok, hogy a lány nem fog meghalni. Ezt most már csak el kéne hitetnem a leányzóval is.
- Hogyha esetleg meghalna idő előtt és vámpírrá válna, akkor pedig úgyis fel fog keresni. Tudom, hogy nem akartad neki ezt az életet, hiszen senki nem akarna önszántából vámpír lenni. De majd akkor foglalkozunk a problémával, hogyha itt lesz előttünk. Addig is felejtsd el, hogy mi történt. Szerintem a csajszi jól van, és otthon púderezi a nyakát azon tanakodva, hogy hogyan is tudta ennyire kikarmolni. - jelentem ki és megeresztek egy kellemes és biztató mosolyt a lány felé, ami remélem, hogy most már kicsit megnyugtatja a leányzót. Caroline egy kicsit elpilled az ölembe, szorosan hozzám bújva, amilyen érzéshez nincs foghatóbb a világon. Nem is tudom, hogy miért nem vettem észre előbb, hogy mekkora szíve van ennek a lánynak és mennyire tud szeretni. Persze, fiatalabb koromban megkörnyékeztem Caroline-t, és talán kavartunk is, de soha nem gondoltam volna, hogy ő lesz az, aki segít nekem átvészelni a legnehezebb időszakomat és végül ő lesz az, akibe szerelmes leszek. Az első szerelem... Nagyon furcsa érzés, de nagyon szeretem, úgyhogy nem is akarom elengedi ezt az érzést, és persze Caroline-t sem.
- Igazán nincs mit, Caroline. - puszilom meg a homlokát a leányzónak és mikor felnevet, én is elmosolyodom, de azért még kicsit aggódva nézek a szemébe azt várva, hogy mikor tör ki belőle megint a hiszti és a páni félelem.
- Ugyan! Ki választaná a kosarazást, hogyha helyette vigasztalhatja a vámpír barátnőjét, hogy nem ölt meg senkit? - válaszolok epésen, pofátlanul vigyorogva a lányra, de a lágy és kellemes csókja lehűti a fejemet. Szerelmesen csókolok vissza, kicsit közelebb húzva magamhoz. Néhány pillanatig egymás szemébe nézünk, mintha belelátnánk egymás lelkébe, majd egy kis fintor jelenik meg az arcomon és elfordulok, ugyanis szemfogaim ismét utat találtak maguknak.
- Öhm... Bocs. Nincs véletlenül egy felesleges vértasakod? - nézek a lányra, igyekezve leküzdeni a vérszomjamat, de hát Caroline már evett, nekem pedig nem volt időm befejezni a kajálást, hiszen rohantam a sulihoz.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Caroline szobája Caroline szobája EmptyVas. Jún. 17, 2012 10:57 am

Tyler and Caroline
A szobámban találtam magam. Még mindig olyan volt, mintha egy buta filmben lennék szereplő, vagy mintha csak álom lenne az egész. Egy rémálom. Ty meleg kezeinek érintése, illetve mély hangjának búgása tartott csak a földön. Könnyeim hol az ölemben, hol Tyler kezén landoltak, de igyekeztem összeszedni magam. Szavai nem sok nyugalmat hoztak, bár karjaiban tényleg úgy éreztem, hogy semmi rossz nem történhet. Szavaira apró, egyetértő bólintással reagáltam, miközben meg-megtöröltem nedves szemeimet.
- Tyler... De ha meghal. Akkor oda minden, az igézés sem fog többet működni, és tudni fogja, hogy mi vagyok. - néztem kétségbeesetten a fiúra. - És ha nem is miattam hal meg, de mondjuk elüti egy autó. És én nem akarom neki ezt az életet. Nem tudom ki volt, de az mindegy is. Csak telne már el ez a nap! - mondtam halkan, de annál szomorúbban. Fejemet a fiú ölébe hajtottam, de nem hiszem, hogy meglepte. Az őszintét megvallva, elég rinyálós vagyok, de az a vámpír vesse rám az első követ, - na persze nem szó szerint - aki nem esett kétségbe vámpírkora elején egy ilyen helyzetben. Borzasztó fiatal és megbízhatatlan voltam még, talán az igézés sem működött, csak követte a lány az utasításaimat. Egyfolytában ezeken a dolgokon kattogott az agyam, de Tyler ölében mégis csak biztonságosabbnak tűnt. Örültem, hogy nem ítél el, hogy nem hányja a szememre és nem jön azzal, hogy milyen képmutató vagyok, amiért őt leállítottam, én pedig bőszen lakmároztam tíz perccel később. Ezzel már sajnos nem volt mit tenni, így igyekeztem tényleg megnyugodni.
- Köszönöm, hogy hazahoztál. És hogy mellettem vagy. - néztem szemeibe, bár kissé még mindig homályos volt a kilátás íriszem mögül. Csókot nyomtam a szájára, majd fentebb húzódtam az ágyon és elnyújtóztam. - Ennyi mindent egy napra. - nevettem fel kissé epésen, amint utolsó könnycseppemet is letöröltem az arcomról. - Talán nagyobb buli lett volna a kosarazást választani. - tettem hozzá mosolyogva, bár tudtam, hogy nem fog egyet érteni. Újra megcsókoltam, de most sokkal lágyabban és hosszabban. Karjaimat a nyaka köré fontam, és csak annyi időre távolodtam el ajkaitól, hogy elhagyhassa egy mondat a számat. - Annyira hiányoztál. - görbült óvatos mosolyra szám, miközben gyönyörű szemeibe bámultam. Sötét szempillái és szemöldöke tökéletesen keretezték barna szemeit, melyek a lelkemig láttak. Akárhányszor ránéztem, tudtam, hogy ő a nekem való férfi.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Caroline szobája Caroline szobája EmptySzomb. Jún. 16, 2012 1:14 pm


Caroline szobája Tumblr_lrqoe5cZ6i1r1aolio3_250
To; Caroline
..::Előzmény::..


Berohanva az iskolába, a folyosón sietve indulok el valamerre. Érzem Caroline illatát, így hamar megtalálom a lányt, aki a földön guggolva hevesen lélegzik. Odarohanok hozzá, Car pedig feláll és hevesen megölel, majd zokogni kezd és kissé érthetetlen szavakat motyog, hogy nem akarta bántani. Még mindig könnyeivel áztatva a pólómat elmeséli, hogy nagyon megéhezett és megharapott egy lányt. Kikerekedett szemekkel pislogok a lányra, majd megsimítom az arcát és két kezem közé fogom, lepuszilva a könnyeket az arcáról.
- Caroline! Semmi baj, nyugodj meg. - mondtam gépiesen a szavakat, de igazából nem is tudom, hogy mit is kellett volna mondanom, vagy tennem. Kézen fogtam a lányt.
- Gyere, menjünk. - suttogom neki, és kivezetem az iskolából, majd elkérem tőle a kocsija kulcsát. Én nem autóval jöttem, így most kénytelen leszek Caroline autójával hazavinni a lányt. Beindítom a motort és oldalra nézek a leányóra, aki nem tűnik valami nyugodtnak.
-Ki volt az a lány? Ismered? Holnap meglátjuk, hogy mi történt. - zárom le a történetet és felbőgetve a motort kiszáguldok a parkolóból és Caroline-ék felé veszem az irányt.
- Szerintem nem ölted meg. Hogyha megigézted és még a véredből is adtál neki, akkor nem fog meghalni. Ne aggódj! - simítom meg a lány haját és ismét az útra koncentrálok, de persze az én agyamba is zakatol a dolog, hogy mi lesz, ha... Igyekszem elfojtani a rossz érzéseket, de be kell vallanom, hogy engem is aggaszt kicsit a dolog. Caroline elmesélte, hogy itt az iskolában még nem ölt meg senkit, de mi lesz ha...
~Most már elég! Nem történt semmi baj!!~kiáltok rá magamra gondolatban és örülök, hogy végre megérkeztünk, hiszen így legalább nem kell ostoroznom magam. Gyorsan kiszállok az autóból, leállítva a motort, majd kinyitom Car-nek az ajtót és ki is segítem őt az autóból.
- Gyere, menjünk fel. - fogom meg a táskáját, és kézen fogva bevezetem a házba, majd fel a szobájába, ahol leültetem az ágyra. Mellé ülök és fejét a mellkasomhoz húzom, lágyan simogatva a haját.
- Nem lesz semmi baj. Gondolkozz logikusan: hogyha adtál neki a véredből, akkor meg fog gyógyulni és az igézés is hatott. - szólalok meg, majd felemelem a leányzó állát és mélyen a szemébe nézek.
- Nem lesz semmi baj. Bízz bennem! - mondom halk hangon és adok egy lágy puszit a lány ajkaira.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Caroline szobája Caroline szobája EmptyVas. Feb. 26, 2012 11:49 am

Caroline szobája 664866127788px-CarolineRoom_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Caroline szobája Caroline szobája Empty

Vissza az elejére Go down

Caroline szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Elena és Caroline szobája
» Caroline Forbes
» Ava szobája
» Kol szobája
» Will szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Lakónegyed :: Forbes ház-