world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Elijah - The Vengeful Sibling

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Elijah - The Vengeful Sibling Elijah - The Vengeful Sibling EmptyVas. Feb. 12, 2012 3:14 pm

Elijah Mikaelson


Love is a vampire greatest weakness...

jellem & történet

amit a külső takar:


jelleme; Mivel is kezdjem? Nem tűröm, ha lekezelnek, nem mintha bárki is megpróbálná, de akadnak merész lények, de azok főleg olyanok, akik még nem ismernek. Elszánt vagyok, és céltudatos. A terveimet mindig véghez viszem, keresztül gázolva bármin, és bárkin akár. Igazságos szavatartó lénynek tartom magam. Ráadásul nagyon is erkölcsös a természetem. Ezek a tulajdonságok a vámpírráválásom óta csak felerősödtek. Egész lényemből sugárzik az, hogy felsőbbrendűnek tartom magam, mindenki felett állónak, szinte már-már valami istenszerű lénynek. Ez alól egy ősi sem kivétel. Sem Klaus, ahogy Becka sem. De bennem maradt valami emberség, Klausszal ellentétben. Ha átvernek, bosszúm messzire elér. Alkuképes vagyok, de csak akkor, ha az érdekeim úgy kívánják.  

külső; Legalább 190 cm magas, sportos férfi vagyok. Hajam barna, általában mindig a kor aktuális divatja szerinti hosszúságú és fazonú. Alacsony homlokomra kiült pár redő, emiatt az emberek harminc év körülinek saccolnak. Szemeim mandula barnák, mellyel általában ridegen és felsőbbrendűen nézem az embereket és a vámpírokat egyaránt. Széles vállam és keskeny csípőm még férfiasabbá teszik amúgy is férfias kinézetemet. Öltözetem általában öltöny, ing és nyakkendő, de van mikor ez utóbbit elhagyom, és csak kigombolom az ingem felső gombjait. Az öltönyökből többnyire sötét darabok vannak, ahogy a nyakkendőimnél is a sötét színek dominálnak, csak az ingek közé fért be egy-két fehér darab.

különleges ismertető jel; Ősi vagyok és félnek tőlem!

vágyai; Hogy újra egy legyen  a családom, és az Első és Egyetlen szerelmem.
félelmei; Hát nem is tudom mitől félek igazán...
imádom; Friss vér, még több vér, családi kötelék, Az első szerelem...
utálom; Az adott szó megszegése, Klaus hazugságai, és a tiszteletlenség, amivel igazán ki tudnak hozni a sodromból..

hosszú út a pokolból:

1080- ban:
Egy nyári este volt, mikor a birtokunkon sétáltam egész az erdőig, sőt be a sűrűjébe. Nem tudom miért jöttem ide, vagyis tudom. Valami vonzott engem. Vagy esetleg valaki, de ekkor még nem tudtam. Hiszen amint beléptem a fák közé a halk nesz elhalt. De most hallom megint, most nem szűnik meg. Egy percig fülelek, hogy merre is induljak neki, majd hirtelen jobbra fordítom fejem. Pár másodpercig még kémlelem a nagy sötétséget, majd elindulok. Arra van egy barlang, tudom, biztos ott lesz, s ahogy közelebb lépek nyögéseket hallok. Egyre nyílvánvalóbb, hogy valaki beköltözött a birtokunkra, vagy legalábbis hetek óta próbálok a nyomára bukkanni, de most sérült, érzem a vért. De nem teljesen emberi, vagyis olyan mint mi. Akkor csak egy dologtól sérülhetett le...Fehértölgy...Vagy segítek, vagy megölöm. A barlangban tűz ég, valószínű fáklya. Bemegyek, a nő háttal van nekem, összegörnyedve. Felemelem a karót, hogy hátba döfjem, de ekkor eltűnik.Ütést érzek hátulról, majd neki nyomnak a falhoz. El kell ismerjem erős... Erős, és gyönyörű. Belenéztem a szemeibe, és mintha a villám vágott volna belém. Ellököm magamtól, gyors pillantást vetek rá, látom hol sebesült meg, ám mikor támadnék, ismét a falon kötök ki, és a karót is elvette. A szívem felé halad, és én nem akarok meghalni. Sebesen belenyomom ujjaim a sebbe, és ő összecsuklik. Hiába, én vagyok az erősebb. Ismét emelem a karót, most meghal...
- Kérlek ne tedd...Ne...ne ölj meg - kérlel, miközben a szemembe néz. Zavarba jövök, pedig nem szokásom. A támadó kezem magától leenged, mintha külön életet élne.
- Mondj egy okot, hogy ne tegyem meg! - próbálok utasító de egyben félelmet keltő hangon szólni, de nem megy.
- Megsebesültem, kérlek... A szí...szívembe...fúró-fúródott - nyögi ki nehezen a szavakat, miközben tekintete elhomályosul.Közelebb lépek, felhúzom a ruháját. Látom, hogy apró fullánkok módjára fúródtak a testébe a véget jelentő fadarabok, és átérzem a kínt.
- Ez fájni fog! -Figyelmeztetem, és elkezdem eltávolítani a darabokat. Éles sikolya elvész az erdő sűrűjében...

1081:
- Ő nem lehet a feleséged! - kiáltja Klaus dühtől remegő hangon, hiszen már jó ideje vitázunk.
- Te nem vagy az apám, hogy helyettem dönts, testvér! - válaszolok vissza dühtől remegő hangon. Nem sok választ el attól, hogy nekiessek.
- Ez a nő csak meggyengít téged! - jön egész közel hozzám vámpírsebességével. Arca majdhogynem az enyémhez ér.
- Szeretem Camirynt.És nem szólhatsz bele! - lököm el magamtól dühösen, majd megragadom, arcon verem, majd a falnak csapom, de egy óvatlan tizedmásodperc alatt fölém kerekedik, és hamar a földre kerülök...
- ÉS EZZEL GYENGÍT LE ELIJAH! - ordítja bele a képembe, hogy még a nyála is rám csöpög. Egy karó kerül kezébe, talán egy szék lába, és belém döfi, a tenyerembe. Majd a gyomromba, és szó szerint kilyukaszt. Több helyen is. Ez nem sima fa, mert rettenetesen fáj. Tompulok. Újabb lépteket hallok, majd egy idegességtől hisztérikus női hangot hallok. Ezután megszabadulok a súlytól, amit Klaus-nak hívnak.
- HAGYD ŐT BÉKÉT TE SENKIHÁZI!!! - Klaus erre észhez tér, és meghátrál, de nem megy el. Felülök, és látom Camiryn hosszú barna haját.
- Te ebbe ne szólj bele! - Szisszen fel Klaus, és letörli a megszáradt vért az álláról.
- Ő a testvéred te szerencsétlen! Mégis kire számíthatnál? - mond csak ennyit, majd felém tart. Felsegít, közben gyűlölettől telt pillantásokat vetek fivéremre.
Otthagytuk őt, saját mérgében főve...

1489...

- Elijah, én belefáradtam abba, hogy titokban láthatlak csak! - Jelenti ki Anylin fájdalommal teli szemekkel. Érzem, hogy valami rosszat fog közölni. Évtizedek óta csak titokban láthatom, mióta Niklaus farkas énjét bezártuk. Ő vette rá a lányt, igézéssel és én vért adtam neki, hogy túlélje. Feláldozta a leszármazottját, hogy Klaus ne jelentsen akkora veszélyt, de most még inkább veszélyes lett.
- Mit akarsz ezzel mondani? - kérdezem tőle elhaló hangon. Mintha gombóc nőne a torkomban, és a szemeim is égnek. Rosszat sejtek, és nem akarom hallani.
- Ismered az átkot. Kell egy hasonmás, és már elintéztem. Megtaláltam, a többit neked kell már elintézned... - Itt elhal a hanga, látom rajta, hogy nem tudja kimondani, amit szerintem már mind a ketten tudunk. Én mégsem akarom hallani.
- Intézd te, én nem akartam soha belefolyni. - Jelentem ki határozottan, majd felállok. Muszáj, mert megőrülök. Nem megy, ő itt akar hagyni, és tudom, hogy nem tudom megállítani. A tűz halk pattogása mostmár kezd az agyamra menni, pedig tegnap még előtte ültünk, némán, és egymással törődve, ma pedig...
- Én már akkor nem leszek itt Elijah...- Fordul felém szeméből könnycsepp szabadul el kettészántva gyönyörű rózsás arcát. A szívem most tört darabokra igazán. Nem elég, hogy a családom eltűnt, még ő is itt akar hagyni.
- Nem mehetsz. Nem hagyhatsz itt engem! Mi lesz velünk? - térdelek elé, mert ő ülve maradt. Megfogom a két kezét, az ajkaimhoz emelem, s megcsókolom azokat a kezeket. Végigsimít arcomon, én megcsókolom őt. Nem akarom, hogy vége legyen ennek a csóknak. De ő hagyja abba.
- Elijah, te vagy az akit, mindennél jobban szeretlek e világon...
- Pont ezért nem mehetsz, nem hagyhatsz magamra!- szakítom félbe, nem teheti meg, nem érdemlem ezt meg. És neki is a boldogság a fontos. Legszívesebben megölném Klaust, hogy ezt teszi vele...Velünk.
- Muszáj vagyok, meg fogom akadályozni a rituálét! Onnantól nem lesz nyugtom, ha ő megtudja ezt. Még ha nem is tud megölni, de kínozni tud. - Ledöbbenek a hallottakon. Megvan a hasonmás, tudja, hogy hol van, és én is tudom. De képes az egész boldogságunkat feláldozni azzal, hogy megakadályozza? Nem értem őt.
- De mért? -
- Mert Klaus mint hibrid nem szabadulhat a világra. Akkor ott mindennek vége. Meg kell tennem érted...Értünk. De hidd el egy napon még látjuk egymást! - Bíztat, de mit nekem ez a bíztatás? Egy napon láthatom? És ha soha többé nem látom meg őt? Mert nem találom? Ha így lesz, akkor ezért is Klausnak kell megfizetnie, ahogy a családomért is. De most még segítenem kell neki. Fájó szívvel engedtem el Kedvesem kezét, azzal a tudattal, hogy egyszer még tényleg láthatom Őt...

Napjaink...

Mystic Falls, ez most a város neve. Régebben még neve sem volt. Most megint itt vagyok, mert itt a Hasonmás, az átok megtörve. Engem megszabadítottak a tőrtől a szívemben, és bosszúra szomjazom... Nem tudom mi lesz a vége, de mostmár nem Klaus irányít.
Egyenlőre nem szeretnék mást, csak megfigyelni az eseményeket.....


személyes adatok

► teljes név: Elijah Mikaelson
► becenevek: Nem próbálnám meg...
► faj: Original vampire
► kor: Nem kötöm más orrára Ősi vagyok ennyi nem elég?!
► születési dátum: Oly rég volt, idejét sem tudom.
► születési hely: Ismeretlen, a mai Mystic Falls környéke...
► play by: Daniel Gillies
► érdeklődési kör: Bosszú?! Család...
► kapcsolat a családdal: Hol ilyen, hol olyan, amolyan macska-egér játék, főként Klaus és köztem, de nálunk már csak ez a megszokott. Mindenesetre össze akarom hozni a családom, már ha ez még lehetséges.

▲ Nina ▲ TITOK ▲ 8-10 év ▲ Van egy...


A hozzászólást Elijah Mikaelson összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Okt. 16, 2013 2:59 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Elijah - The Vengeful Sibling Elijah - The Vengeful Sibling EmptyVas. Feb. 12, 2012 3:33 pm

Üdv a városban Elijah! Szép, terjedelmes karakterlapot írtál, nincs semmi hozzáfűzésem. El vagy fogadva! Smile
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Elijah - The Vengeful Sibling Elijah - The Vengeful Sibling EmptyVas. Feb. 12, 2012 3:35 pm

Elena Gilbert írta:
Üdv a városban Elijah! Szép, terjedelmes karakterlapot írtál, nincs semmi hozzáfűzésem. El vagy fogadva! Smile


Köszönöm kedves Elena! Wink
Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Elijah - The Vengeful Sibling Elijah - The Vengeful Sibling Empty

Vissza az elejére Go down

Elijah - The Vengeful Sibling

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Elijah szobája
» Elijah szobája
» Elijah & Cami
» Elijah's real life
» What is life? ~ An illusion, a shadow, a story ~ by; Elijah

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Children of the night-