world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

What is life? ~ An illusion, a shadow, a story ~ by; Elijah

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: What is life? ~ An illusion, a shadow, a story ~ by; Elijah What is life? ~ An illusion, a shadow, a story ~ by; Elijah EmptySzer. Márc. 07, 2012 4:37 pm

What is life? ~ An illusion, a shadow, a story ~ by; Elijah Tumblr_lyc68cudR21r5bhv2o1_500

Anyám és Apám


Anyám és apám remek párost alkottak régen. Néha már idejét sem tudom, mikor is volt pontosan, hiszen már több ezer éve élek ezen a földön. Emlékszem, mikor gyermek voltam, és csak ketten voltunk Finn-nel, anyám elmesélte a megismerkedésüket. Édesapám nemes ember volt, és szerette az életet akkoriban, ahogy a szép hölgyeket is, de egy idő után már nem lelte örömét a hölgypartnerei cserélgetésében, és csak egyetlen állandó asszonyt szeretett volna, aki gyermekekkel ajándékozza meg őket. Véletlen futottak össze a piacon, de anyám akkor ügyet sem vetett rá. Mikael követte őt, és végül beszélgetésbe elegyedtek. Akkoriban szerelem volt első látásra, s mindketten tudták, hogy össze kell kötniük az életüket. Anyám édesapja nehezen, de végül áldását adta a nászukra, s szerelmük első gyümölcse is hamar megszületett. Ő volt Finn. Két év után anyám életet adott nekem is, és ahogy cseperedtem kíváncsiságom is nőtt velem együtt. Különösképpen ezekre is csak azért emlékszem, mert mindig is érdekelt, hogy a szüleim hogyan ismerkedtek meg. Persze a kapcsolatuk megromlott, de ebből mit sem sejthettünk, hiszen hamar jöttek a testvéreink, Niklaus, Rebekah, Kol és persze Henrik...

[center]img]http://30.media.tumblr.com/tumblr_m08dj4fNYt1qig7wyo7_250.jpg[/img]
Anyám[/center

Anyámhoz mindig is sokkal erősebb szálak fűztek, mint apámhoz. Anyám volt a család összetartó ereje, ő volt az, akinek mindent elmondhattam. Én is mindig mellette álltam, és talán azt mondhatom, hogy a fivéreim közül engem tartott mindig a legerkölcsösebbnek.

Folytatása következik...

Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: What is life? ~ An illusion, a shadow, a story ~ by; Elijah What is life? ~ An illusion, a shadow, a story ~ by; Elijah EmptySzomb. Márc. 03, 2012 5:33 pm

What is life? ~ An illusion, a shadow, a story ~ by; Elijah Tumblr_m026qtAobX1r1zv5ao1_500
Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/

What is life? ~ An illusion, a shadow, a story ~ by; Elijah

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Elijah's real life
» illusion of the last moment
» Elijah & Cami
» Elijah szobája
» Elijah szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Kiegészítõk és szórakozás :: Minden, ami karakter :: Karakternaplók-