world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 23 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 23 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

363. szoba; Pandora Collins részére

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Pandora S. Collins
welcome to my world
Pandora S. Collins

► Residence :
▽ richmond
► Age :
34
► Total posts :
82

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: 363. szoba; Pandora Collins részére 363. szoba; Pandora Collins részére EmptyVas. Szept. 29, 2013 8:02 pm


what are you doing here?!
Pandora & Andrew; the dynamic duo

- Tehát van itt egy egész falka. Remek. Nem tudtál volna előbb szólni?
- Csak annyit tudtunk, hogy nagyon magas számban fordulnak elő megmagyarázhatatlan belesetek, tehát nagy esély volt rá, hogy valamiféle természetfeletti mozgolódás van arra, de mivel elég jelentéktelen kisváros nem nagyon foglalkoztunk vele...
- Hiba volt! - szakítom félre kissé indulatosan, majd mélyet sóhajtok, hogy lenyugodjak és folytatom. - Nem is ez a lényeg Fred. Hanem a lány. Hazel. Még mindig nem sikerült többet megtudnod róla? - beszéd közben a fülem mögé söpröm az egyik eltévedt hajtincsemet, és a kávéscsésze után nyúlok, fittyet hányva a tényre, hogy már majdnem tíz óra is elmúlt.  
- Csak amennyit átküldtem. Nevelőszülők, majd egy nagyobb balhé, ami alatt meghalt az apa.
- Ekkor váltotta ki az átkot. - fejeztem be helyette a gondolatmenetet, és a tekintetemmel megkerestem az asztalon elterülő papírhalomba a jelentést, amit az esetről készítettek. Majdnem három oldal volt, de semmi lényegeset nem takart.
- Pontosan. Kapott pár év javítót, de utána teljes csönd. Okos a kislány, biztos meglapult. - hallom a hangján, hogy mosolyog. Mintha így ismeretlenül is büszke lenne a fajtársa találékonyságára... de mire fel? - Mellesleg miért is olyan fontos ez a csaj? Csak nem véletlenül összehaverkodtál valakivel?
- Nem tervezek annyit szívni a kisvárosi levegőből, hogy ilyesmi előforduljon. Majd később hívlak, Freddie. Kösz a segítséget. - a telefont pedig a kanapéra dobom, majd a kezembe veszem a születési anyakönyvi kivonat másolatát és újra átfutom a szememmel a sorokat. Hazel Hollis. A hivatalos születési dátum ismeretlen. A többi adat pedig úgy ahogy van haszontalan. A szálak valahol összefutnak, de egyszerűen nem tudok rájönni, hogy hol. Kell valami bizonyíték ahhoz, hogy tényleg elhiggyem a tényt, miszerint a halottnak hitt húgom él.
Ezért is tartottam a sejtésemet titokban. Ha bárki is megtudná odahaza, hogy mit gyanítok elkezdődne a pletykálgatás és végül a nagyapa fülébe is eljutna a dolog, azt pedig végképp nem akarom. Mi van ha tévedek? Ha csak egyszerűen annyira kétségbeesett vagyok amiatt, hogy nem találom Olivert, hogy már a gondolatát se bírom, hogy testvér nélkül maradjak. Ami egyértelműen baromság. Az öcsémet senki nem pótolhatja.
Épp az egyik nevelő beszámolóját olvasom a lány javítós éviről - mellesleg már ezredjére - mikor lépteket hallok a folyosóról. Furcsa. Általában alig lézengenek ezen az emeleten, mert a szobák maradékát magányos, többnyire menedéket kereső alakoknak adják ki. Például alig két napja rájöttem, hogy a szomszédom egy boszorkány, aki pár vámpír elől menekül mivel felbosszantotta őket a hencegésével. Én már azért is képes lennék kinyírni, hogy reggelig magában beszél.
Az ajtó kinyílik, és a lépések a szobámban folytatódnak. Mi a halál. Ez meg, hogy kerül ide?
Még mielőtt felocsúdhatnák a megdöbbenésből, eszembe jut a válasz a kérdésére, de mivel a következő lépésével átszakítja a padlótól úgy tíz centire távolságra lévő vékony fonalat, már túl késő. A plafonra szerelt karót elengedi a zár, és az egyenesen eltalálja Andrew jobb vállát, még mielőtt figyelmeztethetném. Bár kérdéses, hogy tényleg figyelmeztettem volna. Aki lusta kopogni...
- Figyelhetnél a csapdákra. - válaszolom teljesen nyugodt hangnemben, miközben feltápászkodok a fotelből, és összefonom a kezem a mellkasom alatt. Eszemben sincs segíteni. Szeretem mikor kínlódik. Olyan furcsa, de egyben vicces fejet vág hozzá amitől mindig nevethetnékem támad.
- Mert finom palacsintát kapok reggelire. - vonom meg a vállam, majd átsétálok a szobán és a komódra állított whiskyért nyúlok, és mindkét pohárba öntök egy kis adagot. - Akkor most én jövök. Nem úgy volt, hogy a déli parton töltöd a nyarat? - vonom fel kérdőn a szemöldököm, miközben felé nyújtom az italt.

△ WORDS: 572
△ MUSIC: james arthur - impossible
△ NOTES: tudom késtem, de...♥
text codes from ancsa.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: 363. szoba; Pandora Collins részére 363. szoba; Pandora Collins részére EmptyVas. Júl. 28, 2013 11:29 pm


Such a coincidence

Tehetetlenül várok a recepción, ujjaimat folyamatosan a pulton pörgetem. Újra és újra. Már nagyon régóta várok arra a gyerekre, aki majd felviszi a cuccaimat, de azt mondják, hogy még legalább 15 perc. Mégis milyen hotel ez? Arra kell várni, hogy elfoglalhassam a saját szobám? Bíztam benne, hogy minden simán, zökkenő mentesen fog menni és se perc alatt túljutok az ilyen csepp, és formális dolgokon, de úgy tűnik, hogy hosszadalmasabb lesz, mint ahogy vártam.
Csengetek egyszer, majd másodjára, és harmadszor is az aranyszínű csengettyűn. Egy nő villámló tekintettel fordul oda hozzám, és még pár perc türelmet kér.  Mi vagyok én?  Valami ló, hogy várjak a zabomra? Hát nem, kedvesem. Csengetek megint, és újra, és újra. Meg sem várom, hogy ismét türelemre intsen, már a jól betanult mondata felénél közbe szakítom. – Drágám, adja ide a kulcsokat és majd felcipelem én, bármennyire is megterhelő. Ja, és azt hiszem elrontottam a kis jelzőkészüléket. Nem ártana már valami modernebb felszerelés. – csak pislog rám, és oda nyújtja a kulcsokat. Ezek az emberek… lassúak, mint a csigák. Bár még ők is azt mondják, hogy az élet száguldás – majd bedőlnek a kanyarban.  Ha minden olyan gyorsan menne, mint a pénzlevonás és bankkártya letiltás, akkor soha sem lenne dugó, nem kéne egy lelakott hotelben várni valami rozoga autóval érkező férfira, aki a városban történt baleset miatt ott ragadt. Egy szóval, minden sokkal könnyebb lenne.
bKettesével veszem felfelé a lépcsőket, de nem a saját szobám felé sietek. A kulcsot csak formalitásból kértem el. Mikor már sokadszorra néztem szét a recepciós pulton, az egyik papíron megláttam valamit, amit ha jól olvastam pillanatokon belül csodát látok. Egy szám… 363 és egy hozzá tartozó név: Pandora S. Collins. A véletlen? Vagy csak a sors? Vagy csak az a tény, hogy nincs más hotel a belvárosban.  Annyira jó megfigyelő vagyok, hogy néha már nekem is fáj. Azt is észrevettem feljövet, hogy a hotel lakói mind különböző lények. Na és ezt honnan veszem? Egyszerű. Ha emberek lennének, csoportosan jönnének vagy családdal. Itt viszont mindenki takargatni akarja magát, leszegett fejekkel járnak és szinte minden sarkon körbe néznek. Igen, azt hiszem, most se tévedek.
Mire odaérek, végig gondolom, hogy mit fogok mondani, mert úgyis az ellenkezője fog megtörténni annak, amit eltervezek. Mindig ez van. Általában nem sülnek el jól a terveim, úgyhogy csak improvizálok. Olyan rég nem láttam már Pandát. Évek, hónapok. Pedig annyi mindent köszönhetek neki, és még csak időm sem volt meghálálni mind azt, amit értem tett. Visszahozott egy lehetetlen helyről, az őrültség széléről és jól gatyába rázott. Tőle tanultam mindent. Az pedig nevetséges, hogy fiatalabb mégis többet tudott nálam. A mostani helyzetünkről nem vagyok meggyőződve. Azt már meg se említem, hogy a nagy gatyába rázás közben, nem egyszer sült el fordítva a dolog… szóval.. igen. Volt egy pár csodás éjszakánk.
Megpillantom a számot az ajtón kisebb keresgélés után.  Benyitok, hátha nincs bezárva. Geronimo, nyitva van. Kopoghattam volna, de úgy nem meglepi, a meglepi. Szép nyugodtan besétálok, hátra tett kezekkel és megpillantom a kanapén ülni. – Zárhatnád az ajtód. – hátra mutatok, aztán megállok vele szemben, és megigazítom a csokornyakkendőmet, amit eredetileg nem akartam felvenni, de mégis rajtam kötött ki. – Igen tudom, rég találkoztunk bla, bla. A felesleges köröket ne fussuk le, eleget sétáltam már idáig. – körbe tekintek, de nem látok mást. – Miért vagy egy hotelben?   - teszem fel a magától értetődő kérdést. Nem úgy volt, hogy ő már régóta itt van? Én már nem is értem, mi történik vele. Jó, hogy így „összefutottunk”.



•• Words: 567 •• Music:  •• Note: Kis nyomi kezdő :S••
Vissza az elejére Go down



Pandora S. Collins
welcome to my world
Pandora S. Collins

► Residence :
▽ richmond
► Age :
34
► Total posts :
82

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: 363. szoba; Pandora Collins részére 363. szoba; Pandora Collins részére EmptyVas. Júl. 28, 2013 2:32 pm


Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: 363. szoba; Pandora Collins részére 363. szoba; Pandora Collins részére Empty

Vissza az elejére Go down

363. szoba; Pandora Collins részére

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Pandora Sienna Collins ϟ
» 216-os szoba; Benjamin Leighton részére
» 69-es szoba; Scarlett Montgomery részére
» Pandora szelencéje ϟ
» 209. szoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Mystic Falls :: Belváros :: Hotel-