world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Billiárdasztal

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal - Page 4 EmptyKedd Feb. 14, 2012 7:32 pm

Billiárdasztal - Page 4 Tumblr_lw7xmiIP8J1r8prl5o1_500

Tegnap találkoztam Katerinával és Bonnie-val is egyszerre. Érdekes egy találkozó volt. Katerina még mindig fél Klaustól és tőlem várja a szabadulását. Az igazság az, hogy nem tudom, hogy megadjam-e neki, hiszen engem is átvert. Bár tudtam, hogy a ceremónia nem lesz akkor megtartva, az események mégsem úgy alakultak, ahogy én terveztem, és ezt sosem fogom neki megbocsájtani. Még ha azt hiszi is, nem fogja azt megkapni amit akar. Legalábbis tőlem nem. De valamivel így sakkban tarthatom, ésa ez nekem már előny, így legalább információkhoz jutok, amire nekem szükségem van. Bonnie viszont más tészta. Ő szentül hiszi, hogy én vagyok a rossz, de ez sem tud érdekelni most. Csak lejöttem ide, és valami friss élelemforrást akarok keresni, mert tényleg kezdem unni, hogy Ősi létemre itt a tasakos nedű a legelérhetőbb számomra. Jó lenne valami friss meleg éltető nedű forrásra bukkanni, mert hiába vagyok Ős vámpír, gyengülhetnek az érzékeim, amit persze nem akarok. Most lökdösöm itt a golyókat, de megunom, és leülök a billiárdasztalokhoz közeli kis asztalhoz, és rendelek whiskey-t, a kegmárkásabbat. Én nem fogom kifizetni, hisz mire való az igézés? Eldöntöttem, hogy habár erkölcsös vagyok, most még jobban kiélvezem a vámpírsággal járó plusszokat. Lehúzom az italom felét, mikor egy szőke szépség libben be könnyedén a grillbe. Lassan sétálok felé, majd megállok a háta mögött.
- Szép estét... Caroline igaz? - köszöntöm, és intek a pincérnek, hogy az ő italát amit választ is én " állom " . Végigmérem a csinos hölgyet velem szemben.
- Remélem nem zavarlak... - Tegezem le őt is, mint mindenkit könnyed hangemben. Én a legidősebben egyike vagyok, ígyhát én megtehetem.
Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Billiárdasztal Billiárdasztal - Page 4 EmptyHétf. Feb. 06, 2012 9:40 pm

Billiárdasztal - Page 4 460px-Katerina
Vissza az elejére Go down

Billiárdasztal

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Mystic Falls :: Belváros :: Mystic Grill-