world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Billiárdasztal

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal EmptySzomb. Május 31, 2014 11:04 pm





Enjoy this cold night...



Hárman sétálunk ki a bárból, plusz a kutya a sarkamban, nem zavartatom magamat, úgy mozgok, mintha ez teljesen természetes lenne. De figyelem azért a környezetünket, vannak errefelé vadászok és nem kell, hogy egy is a nyomunkba szegődjön, és esetleg hátba lője valamelyikünket, mivel most már Oliver számára is gázos a verbéna. Én még emlékszem milyen finom is, mikor abba mártott fa golyó vagy karó landol bennem. Rühellem és nem szeretném megismételni a dolgot még véletlenül sem.
Zokni a sarkamban trappol, és néha megpróbálja elkapni a farmerem szárát, ő játszik, kölyök kutya nem is várok tőle mást. Viszont most idegesít, így lábbal taszítok egy keveset rajta, amikor megállunk a fánál, a lány másik oldalára helyezkedek és megállom, hogy megharapjam, Oliverrel egy időben, pedig bennem a késztetés, és nem kevés önuralmamba kerül, de valakinek figyelnie is kell, még a másik táplálkozik. Ennek megfelelően elszakítom róluk a tekintetemet, és inkább a sötétet pásztázom, a vér szaga bekígyózik az orromba, és ki is ütköznek miatta a vámpírvonásaim, de mire nem jó a félhosszú haj, ha nem arra, hogy elrejtsd mögötte az arcodat? Meg is teszem, és a hajfüggöny mögül figyelem a világot, egészen addig még Oliver azt nem mondja, hogy végzett, akkor egy pillanat alatt fordulok meg, szorítom a lányt a fának és harapok bele a nyakába a másik oldalon. Jobbom a lány fenekén, balom a derekán. Az első kortyok nagyok és mohók, majd ahogy a lány nyöszörögni kezd, lassabban kezdem kortyolni a vérét, nem akarom megölni, eszemben sincsen bántani, de vannak ösztöneim, amiknek nehezen parancsolok. Tényleg finom a vére, egészséges és friss, olyan kis üde, harapni való, és nem csak a nyakán, egészen más helyeken is. Ekkor engedem el, és nyalom meg a számat, igen valahol máshol is szívesen megharapnám, kicsit elhúzódom tőle és végig nézek a lányon, ő tompán viszonozza a pillantásomat, úgy fest elég sokat elvettünk tőle. Már hajolok is vissza a nyakához, az éhségem erősebb és a nyaka vérzik még, lenyalom a kicsordult vért és újra meg akarom harapni, de a lány elhalóan nyöszörögni kezd. Zokni pedig bokán harap, a kis nyomorult úgy döntött komolyan is játszani akar, és élesek a fogai a kis dögnek. Rávicsorgok a kutyámra és feltisztul a fejem, ellépek a lánytól, hátrálok pár lépést, mielőtt elkap a gépszíj és megölöm, Oliverre sandítok, nem tudom mit vett észre az egészből, mennyire látja, hogy vannak problémáim a vérivással kapcsolatosan.
- Tényleg jó volt a vére… - szólalok meg egy kicsivel később és megtörlöm az államat, véres lettem, valamennyit sikerült elpazarolnom, most pedig előhalászok egy zsebkendőt és elkezdem letörölni a képem, hogy utána a kukába dobjam, nem kellene véres képpel flangálnom a városban.
- Nos, örültem a találkozásnak, de ideje mennem, remélem, még összefutunk, cimbora. – A lány a fánál, vérezve, eléggé ingerel és nem könnyű megállnom, hogy ne akarjam széttépni, és az utolsó csepp vérét is elvenni. nem így terveztem az estét, és reméltem, hogy uralni tudom a vérszomjamat, de nem igazán sikerül a dolog, így jobb is ha megyek.

notes:  Köszönöm a játékot!
words: 491
tags: Oliver Collins & Dominic Leighton
music: Creeper
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal EmptyHétf. Május 26, 2014 7:28 am


Dominic & Oliver
ξ Let's enjoy this night


Kicsit sem örültem a hírnek, amit Klaus mondot, de kénytelen vagyok körül szaglászni, ha már megkért. Ez egy olyan kényszer, aminek ahogy látom még telefonon keresztül sem tudok nemet mondani. Itt ragadtam egy isten háta mögötti helyen, és én csak próbálnám kihozni ebből is a legjobbat, ha hagyná, de nem teszi. Valahogy ráérzett, hogy túl jól érzem magam. Így elrontotta. Bár nem tudom, miért is ágálok ez ellen a kényszer ellen. Talán mert nem szeretem, ha megmondják, mit akarok. Ezért kaptam el azt a kis pláza lady-t, aki csak kellette magát. Nem fog hiányozni neki az a pár csepp vér, amit el akarok venni. És ahogy látom, Dom is szívesen megkóstolná, hiszen ki akar vele menni. A billiárd csak egy távoli gondolat csupán, mikor beleegyezően bólintok.
- Tökéletes ötlet, menjünk - felveszem a kabátomat, és átkarolom a lány derekát, hogy tudja, hol is a helye, bár megigéztem, szóval egy darabig nem is mehet sehová. Lassan el is indulok kifelé, de azért hátra pillantok, hogy Dom követ-e, de biztos megteszi, hiszen a viselkedéséből az jött le felém, hogy éhezik egy másféle italra, ami erővel tölt fel minket. A lány vidáman sétál mellettem, mintha nem is sejtené, hogy mire készülök, de persze hajlamos vagyok megfeledkezni az igézés csodálatos hatásairól. Egy fa jótékony takarásába érünk, én pedig kérdés nélkül lépek a lány háta mögé, elsöpröm ismét a haját a nyakának jobb oldaláról, és áthasítom a bőrét fogaimmal. Egy másodperc múlva pedig ajkaimon érzem a kibuggyanó vörös nedűt, ami engem éltet. Ilyenkor megfeledkezem a világról, és Dom jelenléte sem zavar. Már ha utol ért. De biztos vagyok benne, hogy követ. Nagyokat kortyolok a vörös nedűből, ami egyszerre kelti fel bennem az éhező vadat, és az undorodó férfit, aki ettől az egésztől menekülne, de meg tudom állni. Pár korty után kiszakítom magam ebből a különös euforikus érzést adó tevékenységből, és Dom irányába pillantok.
- Nagyon jó, tessék, de azért hagyd életben - jegyzem meg egy félmosollyal. Nem akarok hullákat temetni félig becsípett állapotban, meg amúgy is ritkán ölök. Nem bírom elviselni, ha valaki meghal a kezeim között, és nem akarok asszisztálni sem egy ölésben sem. Mert én ilyen vagyok... Remélem Dom sem ragadtatja el magát...

zene: the rapture | megjegyzés: Bocsi a késésért Embarassed| szószám: 359 | ©

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal EmptyVas. Márc. 23, 2014 4:13 pm





Enjoy this cold night...




Kedvelem Olivert, de még nem mondanám rá azt, hogy barátok vagyunk, alibinek igazán remek, jól szórakozom vele itt a biliárdasztal körül, kellemes a hangulat váltunk pár szót és én se vagyok otthon begubózva. Na jó, annyira nem lennék otthon ma este, de valahol magányosan tengődnék, és viaskodnék a vér utáni vágyammal, errefelé nehezen találok magamnak, elég vállalkozó szellemű lányt, akikkel elhempereghetek és ihatok belőlük, úgy, hogy annak ne menjen híre. Tisztára olyan, mint emberi életemben, mikor csak egy marék olyan lány volt a városban, akik erkölcsei könnyebbe voltak és ágyba lehetett őket vinni, és nem lehetett nagyon válogatni. Na, manapság is kezdem így érezni, elég kicsi a város ahhoz, hogy ne tudjak, minden nap mást választani, és ne tűnjenek fel a harapásnyomok. Ma már nem olyan hosszúak a ruhák, és a középiskolásoknak ott a sport, a pompomlányoknál előbb utóbb feltűnik a kötés a belső combon is. Nem csak Oli én is elmennék egyetemistának a látszat korommal, ki tudja, talán beiratkozom és tanulok valamit, ahogy azt korábban is terveztem. Én nem úgy láttam a világot, mint az apám, én szerettem volna, egyetemre vagy főiskolára menni, és világot látni.
- Igen, ez valahogy nekem is feltűnt. Volt már rá példa, hogy valaki a nyomomba szegődött, mert tudta vagy sejtette mi vagyok, és baromira érdekelte a dolog. – Azt már nem mesélem el, hogy kis híján megöltem a csajt, mai nem volt szándékos, mert ha tudom a vérszomjam kontrollálni, akkor nem épp a halál küszöbére viszem el. Zsánerem a szőke haj, és ez a lány nagyon is csinos volt, harapnivaló mind a két értelmében.
Gondolataimból Oliver telefonjának a csengése zökkent ki, így rá emelem a tekintetemet és enyhén felvonom a szemöldököm, mikor az arckifejezését meglátom. Gondolom, nem sok hangulata van a hívó féllel beszélni, én ilyen esetekben fel sem veszem, a telefont csak egyszerűen kinyomom és kész. Volt már rá példa nem is egyszer, hogy nem vettem fel a kontaktust a hívó féllel, és egy idő után abba is hagyta és nem keresett többet. csak biccentek neki egyet, hogy menjen csak, felőlem, nem nagyon izgat ki az és miről akarnak egymással beszélgetni, én inkább a pohara fenekére nézek és után töltök, hogy az éhségem csillapodjon, közben a lányokon hordozom végig a tekintetemet, akik a Grillben tengetik az idejüket. Van akivel szemezek is egy kicsit és figyelem hosszabban, innom kellene, muszáj lenne egy adag vért magamhoz venni, mielőtt túl sokáig húzom, és megint olyan hibát vétek mint Deirdre esetében. Kifejezetten olyat keresek akinek nincs sok sütnivalója, dekoratív és ostoba, ma ilyenre van szükségem, akit könnyű megigézni, és nem kell sokat foglalkoznom azzal, hogy a bűvkörömbe vonjam, azaz rávegyem, hogy riszáljon szépen oda hozzám, viszont ez a problémát Oliver megoldja, azzal, hogy visszatér a kiszemelt lánnyal és felajánlja nekem, hogy megosztja velem a lány vérét. Egy pillanatig elgondolkozom, majd arra jutok, hogy teszek egy próbát, legalább lesz biztosítékom arra, hogy ne öljem meg a lányt.
- Hátul a fák között van egy pad, menjünk ki oda… - Vetem fel Olinak, hogy kimehetnénk oda a lánnyal együtt, szépen ott nem lesz feltűnő, ha megcsapoljuk mind a ketten.


notes:  rippah 
words: 510
tags: Oliver Collins & Dominic Leighton
music: Creeper
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal EmptyCsüt. Márc. 20, 2014 7:29 am


Dominic & Oliver
ξ Let's enjoy this night


Bírom Domot, tényleg. Meg sem mondanám róla, hogy egy vámpír, ha nem érezné,m a szagát, ami talán csak a farkas mivoltomnak köszönhetően kellemetlenebb a kelleténél, de ez engem nem érdekel. Hiszen nekem nem ártott, sőt, talán még segített is amikor arra volt szükségem. Talán lehetnénk barátok, de nem most. Nem ilyen hamar. Tökéletesen ellökdösöm itt vele a golyókat, miközben egy kicsit iszogatunk. Kell nekem is a kikapcsolódás, ahogy mindenki másnak. És persze nem baj az, hogy lát több ember is, mintha élő és lélegző egyetemista lennék. Nos... az egyetemista stimmel. Meg valamilyen szinten az élő is.
- Már meghalt. Az utódjáról nem tudok, de biztos benne van abban a tanácsizében, ami évek óta működik. Utánaolvastam. A fél város tud rólunk... - Jó persze Klaus is sok mindenbe beavatott, majd lelécelt, és nem akarta, hogy vele menjek. Mondjuk jobb ez így. Legalább ötezer egyetemi képzést kijárhatok, a világ bármelyik pontján, és senki nem fogja felismerni, hogy sosem öregszem, és ha majd elég idős leszek, akkor bedobozolom Klaus-t. Na jó azt azért nem, mert ha kijönne onnan, az lenne az első dolga, hogy megöljön, így csak eljátszom a gondolattal, de semmi több, mert az az átkozott telefon csörögni kezd, és én a zsebemben kotorászok, mire meglesz.
A hívó féltől nem vagyok túl boldog, és őszintén felvenni sem sok kedvem van, de végül felveszem.
- Mindjárt jövök - Szólok még oda Dominic-nak, majd kimegyek a sikátorba, ahol egyedül vagyok. Nem akarom, hogy meghallja, kivel és miről beszélek, nem sok köze van hozzá. Percek múlva térek csak vissza eléggé gondterhelt arccal, de nem egyből Dominic-hez, hanem a kis üresfejű szépséghez. Pár perc csevej után engedelmesen követ, mint egy kiskutya.
- Én most belőle fogok... - Válaszolok nem is olyan rég feltett kérdésére, ahogy a csaj is beér engem, én félresimítom a haját a nyakából. - De nem vagyok irigy, szóval megoszthatjuk - A lány csak vigyorok, és odamegy Dominic-hez is kelletni magát egy kicsit. Egy pillanatra el is felejtettem a billiárdot... Valahogy jobban leköt az idegesség mellékhatásaként fellépő éhség...

zene: the rapture | megjegyzés: Bocsi a késésért Embarassed | szószám: 332 | ©

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal EmptyVas. Márc. 09, 2014 10:54 pm



Oliver & Dominic
... Január ...
Figyelem, ahogy Oliver tekintete elréved, és gondolatban valahol máshol jár. Azt nem tudom leolvasni az arcáról, mik is suhannak át a fejében, de annyi biztos, van ott egy kevés kétségbeesés, és egy nagy adag olyan érzelem, amire azt mondanám, hogy remény és szeretet vegyülete lehet, de nem vagyok ebben teljesen biztos. Igazából nem sokat tudok róla, nem tudom, van-e családja, ha igen kik azok és merre is lehetnek? Ilyenekről sosem beszéltünk, ez nem volt fontos egy kicsit sem, így én sem hozakodtam ezzel elő és ő sem emlegette. Ami azért nem baj, nem hiszem, hogy nagyon meg akarnám osztani bárkivel is a magam családjának az elcseszett történetét, mert hát, ha azt nézem, milyen volt az apám, mi történt az anyámmal és a nagybátyámmal, és, hogy mennyire fasírtban vagyok Bennel? Kerülöm őt, nem akarok a közelében lenni, mivel elég erősen belém martak a szavai, amiket a Grill parkolójában a fejemhez vágott.
- Tehát, ha jól értem, mióta nem ő a polgármester ettől nem kell tartanom? Szóval, mit tudsz az utódjáról? Ő, mennyit tud rólunk, készülhet valami hasonlóra? – Kérdezek rá, mivel ez elég komolyan érdekel, és azt hiszem, nem árt valami szűrőberendezést beszereznem, a lakásba, ami tesz róla, hogy a víz verbéna mentes legyen, mivel nem szándékozok égési sérüléseket összeszedni, mert beleülök egy kádforró verbénával telített vízbe. A zuhanyból még az hiszem, könnyebb lenne távozni, mint a kádból. Ez van, mindenkinek megvannak a maga szokásai, az enyém ez, a kádfürdőt szeretem, elvégre az 1800-as években még nem mondhatnám, hogy létezett zuhanyzó. Persze, meg lehetett oldani, de én még úgy nőttem fel, hogy kádfürdő, de ez most totálisan mellékes.
- Rendben. – Azzal a lendülettel már intézem is, hogy a poharaink tele legyenek és nem maradjunk üres poharakkal. Egy egész üveget kerül a birtokomba, így nem kell állandóan visszaballagni a pulthoz, csak szimplán után kell töltenünk és ennyi, a csapos, persze megkapta az üveg árát, azért nem minden esetben vetem be az igézést. Bár vannak alkalmak, amikor pofátlanul megteszem azt és nem érdekel, hogy mi lesz a következménye az ember számára. Néha nagyon is önző dög tudok lenni, de vannak kedves napjaim is.
Figyelem a játékát, miután én elszúrtam és ő következett, közben elgondolkozom a kérdésén, és lassan válaszolok neki, pontosabban hagyok némi időt, hogy a kérdés a levegőben lógjon addig iszom a poharamból és átveszem a helyét az asztalnál, körbejárom, és a megfelelő szöget megtalálva felhajolok, majd halk hangon szólalok meg.
- Élő forrásból. – Nagyon ügyelek, hogy más ne hallhassa meg a beszélgetésünket. Nem tudom ő min él, de én az élő forrásnál maradtam, nem könnyű tasakost beszerezni, és valahogy a hideg vért, sem tudom megszokni a hűtőből kivett adagot. Közben meglököm a fehér golyót és találatot érek el, így újra körbesétálom az asztalt.
- Te? – Kérdezek rá, ahogy felhajolok újra, és a vállam felett ránézek, hogy a válasza komolyan érdekel.
music:- | note: Előzmény: ITT ; Bocs, nem lett a legjobb! | words: 468
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal EmptyHétf. Márc. 03, 2014 9:28 am


Dominic & Oliver
ξ Let's enjoy this night


Valahol a lelkem mélyén feladtam már megtörni a köteléket. Valahol már nem érdekel az egész. Ha Klaus használni akar, akkor tegye, bár nem hiszem, hogy eszébe jut az, hogy még mindig élek. Nem hiszem, hogy hirtelen telefonál, hogy azonnal menjek oda, ahol most van. De már nem akarok átváltozni. A nővérem nélkül hamar feladom, és ő nincs itt, hogy rugdosson előre, és hajtson, mikor már összeesnék a fájdalomtól. Nincs itt, és valamiért érzem, hogy szükségem lenne rá most. Szükségem lenne rá, de nem tudom felkeresni. Nem megy, mert az Klaus kérése ellen való. Titkon remélem, hogy megkeres, hogy rám talál. De ez is csak gyerekes álom lenne. Lehet, hogy Pandora azt sem tudja merre vagyok. Lehet, hogy teljesen máshol kutat. Vagy csak feladta. Bár azt nem hinném. Sosem adja fel. Pandora olyan kitartó és akaratos, ha kell neki valami. Eme gondolat mosolyt csal az arcomra. Nem is figyelek arra, hogy Dom szólt-e, vagy sem, de megrázom a fejem, és ránézek. Azt hiszem a vízhálózat érdekli.
- A víz? Öhm... Azzal is volt valami, amikor ez a Wilson lett a polgármester... - Próbálom felidézni a múltbéli dolgokat, miközben lökéshez készülök, és az első sikeresen a lyukba talál. A bal sarokba, hogy pontos legyek. Egy kortyot iszok az italomból, majd a férfira nézek. - Igen, már emlékszem. Verbénát rakott a tározókba, hogy kiszűrje a lakosság vámpírjait, de amikor meghalt alig egy vagy két hónapja, akkor már senki nem felügyelt erre, így a verbéna szépen lassan... - Hagyom abba egy röpke ideig a szavaimat, amit olyan halkan intézek Domhoz, ahogy csak tudom, majd lökök egyet, és ismét ugyanabba a lyukba teszek el még egy golyót. - Amíg szépen lassan kiürült. Azóta a vízhálózat rendben van. Miért? - Nézek rá egy pillanatra diadalittasan, hogy én két golyót tettem el egyből, majd kiiszom a maradék italomat. - Most te töltesz.... - Emelem felé a poharam, majd körbejárom az asztalt. A golyók szerteszét vannak az asztalon, néha lehajolok, és nézem a szöget, hogy melyik lesz a legjobb, de nehéz a döntés, majd megállok, és lehajolok a lökéshez. Egy rövidebb ideig eltotojázok vele, majd ellököm, és szerencsémre megint lemegy egy teli, de megy utána a fehér is. - A francba - Ütök az asztalra, mint aki véresen komolyan veszi, de igazából csak egy egészséges versengés van bennem. Mert imádok játszani. A nyáron, mikor farkas voltam csak, akkor sokat jártunk ide a haverokkal, majd elmaradt. Én mentem az egyetemre, ők meg vissza haza, ahová én már nem tudtam menni. De lényegtelen. - Aztán mesélj, min élsz? - Kérdezem, s ezzel arra utalok, hogy mit eszik? hiszen ki tudja, vannak, akik tasakból, de hallottam olyan vámpírt, aki állatokat öl, mert nem akar embereket ölni. De ez mindig is érdekelt. Ha emberre vadászik, akár ki is szemelhetnénk egy, vagy két áldozatot az este fénypontjaként, hiszen mi sem szebb annál, mikor jóllakottan megy mindenki a maga útjára...

zene: the rapture | megjegyzés: *-*| szószám: 476 | ©

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal EmptyHétf. Feb. 24, 2014 6:24 pm



Oliver & Dominic
... Január ...

- Tudom milyen ha nem hagynak kiskönyvet arról, mi és merre. – Jegyzem meg neki, miközben elgondolkozom azon, hogy milyen volt felébredni, éhezni, elmenekülni, ölni, bolyongani, és megtanulni a vérszomjat, amit sosem kellett kontrollálnom, egészen addig még be nem sokalltam. Jól jönne nekem is egy kézikönyv, hogy megtanuljam magamtól a dolgot, mert bevallom, néha elég komoly problémáim vannak. De mindegy, most ez nem lényeges egy kicsit sem, valahogyan majd csak megoldom a dolgot. Elvégre egy ideje már egyedül elvagyok a világban, és azért nem olyan rossz a helyzet lehetne rosszabb is.
Közben végig hordozom a tekintetemet a tömegen, felfedezek-e néhány ismerős arcot itt, tudni akarom, kik vannak a közelünkben, kik hallhatnak bennünket és nem utolsó sorban az is érdekel, hogy kik azok, akikből esetleg táplálék lehet vagy valami egyéb. Az a kis fekete csaj, csinos, de mivel Oliver is szemet vetett rá, úgy döntök még is csak leteszek róla, így nem szemezek tovább a lánnyal. Nem leszek bunkó a  haverommal, ha már kinézte magának és úgy fest előbb, mint én akkor nem fogom magamhoz csalogatni az ő prédáját. Szóval, innentől a lány dolga lesz eldönteni, hogy a közelünkbe akar-e lenni, és érdekli-e őt valamelyikünk is.
Majd Oliver mondandójára fordítom a figyelmemet, és végig hallgatom amit mesél nekem a kávéval kapcsolatosan, és felszaladnak a szemöldökeim meglepettségemben. Szóval, a sheriff tud rólunk, ez nem éppen kifizetődő, sőt, némi aggodalomra ad okot, és azt hiszem meglátogatom Damon-t, hogy erről ő mit tud, érdekel a véleménye és az is mi minden van amiről még nem tudok és jobb ha vigyázok vele. Igyekszem nyitva tartani a szememet, de van ahova nem jutok be, és valaki aki hosszabb ideje él itt, nyilvánvalóan többet tud ezekről mint én, amúgy is a legutolsó találkozásunk óta nem beszéltem vele, pedig abban maradtunk, hogy találkozni fogunk még.
- Jó tudni, a vízhálózattal mi a helyzet? Abban számíthatok verbena támadásra? Érdekelne, hogy mikor nem kellene fürdenem vezetékes vízben és inkább ruccanjak le a tóhoz. – Húzom el a számat, a végét nem gondolom komolyan, mert azért nem fogok elmenni egy tóban fürdőzni, na de akkor is, azért jó lenne tudni, hogy mi a helyzet az ivóvíz hálózattal, abban is lehet verbena? Kellemetlen lenne beállni a zuhany alá, mikor az ázik a vízben.
Meghallgatom amit a tanáccsal kapcsolatosan mond, hogy van egy ilyen is, azt tudtam, hogy a városvezetés, az nem egy személyből áll teljesen, hogy van ott valami testület is a polgármester körül, ideje lesz jobban szétnéznem ezekben a körökben is.
Utána belekezdünk a játékba, de a második lövés már nem sikerül így átadom a pályát Olivernek, és  a saját poharam után nyúlok, hogy abba kortyoljak bele, még nézem ahogy a haverom készül neki a játéknak.
- A második már nem annyira, de mindegy, a játék a lényeg, nemde? – Nézek rá és megemelem a poharat az irányába, mielőtt újra belekortyolnék.
music:- | note: Előzmény: ITT  | words: 465
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal EmptyHétf. Feb. 24, 2014 3:16 pm


Dominic & Oliver
ξ Let's enjoy this night


Egy pillanatig csak a tömeget szemlélem, bár hétvégén nagyobb élet van itt, ma sem panaszkodhatnak a tulajok. A pultosok csak úgy sürögnek, ahogy a leszedők is, és egy két vendég mér igencsak jól érzi magát. A kis fekete igencsak felkelti az érdeklődésem, de ahogy látom Dominic is őt szemelte ki, nem leszek kegyetlen, így meghagyom neki a lehetőséget, végül is nem olyan rég ettem, szóval annyira nem vagyok éhes, mégis élvezem a vér ízét, a friss vénából jövő vérét.
- Tudom-tudom. Sok dologra magamnak kellett rájönnöm. Mikor Klaus elment, nem hagyott kiskönyvet, de azt hiszem egész jól megy ez az új élet - célzok a hibridségre, de nem akarom hangosan mondani, elég sokan vannak itt, és tudom, hogy sokan a vámpírok közül utálják a maga, fajtáját, így igyekszem meghúzni magam, és jól viselkedni, amennyire a körülmények megengedik.
- Mindkettő... Eléggé brutális család, bár mondom, csak kettőt ismerek belőlük. Azt hiszem hárman élnek még, talán négyen, nem tudom - Vakarom meg a fejem, és elmegyek a pult felé, persze hallom a kérését, így a nadrágom farzsebéből előhalászom a flakonos vizet, remélem ez is jó lesz. Amikor visszakérdez, közelebb lépek hozzá, és lehalkítom a hangom, nem kell mindenkinek tudnia róla. - A helyzet az, hogy a sheriff néhanapján megkéri a pultosokat, hogy tegyenek verbénát a kávéba, mert tartanak a vámpíroktól. Azért ebbe rakják, mert elveszi a vasfű ízét. Persze vérfarkasként éreztem, félig vámpírként pedig rám is ugyanúgy hatna, szóval, óvatosan az itteni kávéval - Fogom hosszabbra a mondanivalóm, de ezt mindenképpen meg akarom vele osztani, nehogy pórul járjon, és elvigyék valami kies helyre megölni. - ez a város vonzza a vámpírokat, és van valami tanács, akik előszeretettel ölik őket... - Suttogom, majd figyelem, ahogy a kezdéshez készül. Egy kortyot iszom a poharamból, de most nem teszem még le, hanem Dom-ra figyelek. Egy csíkos ment le, így a teli lesz az én színem. - Szép volt... - Mondok csak ennyit, miközben abbahagyom a beszédet. Nem tudom, mit mondhatnék tudatlan kis hibridként neki...

zene: the rapture | megjegyzés: *-*| szószám: 328 | ©

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal EmptyHétf. Feb. 24, 2014 11:47 am



Oliver & Dominic
... Január ...

Aprót biccentek, hogy ez így van. Minél több vér van, bennünk annál jobban tudunk igézni. Ezért is vannak nekem gondjaim az igézésekkel, mivel ritkán iszom, és nem sokat csak a minimumot próbálom elvenni, mai néha vagy sikerül, vagy nem. Nem rég egy szőke lányt majdnem megöltem, ha a barátja nem tűnik fel és én nem kapok észbe, a lány már halott lenne, kiszívottan, egy csepp vér nélkül. Vannak ilyen baleseteim, pedig próbálok nagyon odafigyelni. Sajnos az állatvéres diéta nem jött be nekem, megpróbáltam, borzalmas és nem bírom, szóval, tőlem biztonságban vannak a nyulak és a többiek. A zacskós vér elég macerás, és nem is szeretem mikor hideg, ha meg felmelegítem, akkor tönkre megy, szóval nekem ez is a nem tetszik, kategóriában van, tehát maradt nekem az élő forrás. Viszont, ott meg mértéktartási problémáim vannak, szóval, kicsit szar helyzetben vagyok.
- Valóban, minél több benned a friss vér annál erősebb vagy, és annál emberibbnek is tűnsz. A kávéról is tudsz, a forró és erős kávé segít a keringésben és a testünk melegen tartásában is, így még emberibbek lehetünk. – Többek között ezért is iszom néha vödörszámra a kávét, és mert eltölti a gyomrom, és kicsit segít elvenni az éhségem, mikor nem ihatok, annyi alkoholt amennyi segítene, mivel mi is be tudunk rúgni. Nem tudom, hogy ő mennyit tudhat a vámpír létről, vagy lehet, nem mondtam neki semmi újat sem, így nem folytatom a fejtágítást, ha valami kérdése van, akkor, nosza rajta, majd csak felteszi, ha válaszokat akar.
Közben Zoknit eldugom, hogy ne legyen gond abból, hogy itt van és ott maradásra is parancsolom, a kis dögöt. Ő meg elfekszik, és szusszan egyet, ahogy nézem elfáradt a kis dög, még nem valami nagy és megint csak jól megsétáltattam. Úgy nézem lemerült végre a kis hiperaktív vacak.
- Nos, igazából nincsenek szeretteim, mind a sírban pihen… - Megvonom a vállam, azt a pár barátom meg nem veszem számba, akik vannak, mert azért ezt nem akarom kiteregetni most. Jóban vagyok, Oliverrel barátnak is tartom, de régen nem találkoztunk, szóval, még nem tudom, mennyit mondhatok el neki. Kicsit bizalmatlan vagyok vele szemben néhány dologban. De majd csak feloldódok, ha már biztos lehetek abban, hogy tényleg barátok maradtunk, az elmúlt időszakban. Bár szeretném, ha így lenne.
- Rendben. Szóval, a csaj maga ilyen vérengző, vagy csak Klaus nem szereti, ha van körülötte bárki is? – Kérdezek rá, mint úgy mellékesen, nem olyan fontos a dolog csak úgy érdekel és ennyi nem több. Nem csak ő én is leteszem a dzsekim és nyújtózkodok is egyet, nem ártana keresnem magamnak valakit ma éjszakára, akiből ihatok is, és a kedvem is lelhetem benne. Megakad a szemem egy lányon, és ahogy elnézem Oliver is kinézte magának a csajt, bár nem nehéz nem észrevenni, mivel annyira kelleti magát a kiscsaj. Na majd elválik, hogy ki lesz az akihez odajön és megnyerte magának egy numerára.
- Akkor szedd a lábad és bizonyítsd, és Oliver megtennéd, hogy hozol vizet is? – szólok még utána és közben elkezdem feltenni a golyókat, szépen sorban, ahogyan azt kell, mire visszajön, én már csak rá várok és arra, hogy játszani kezdjünk. Felvonom a szemöldököm mikor azt mondja, hogy nincs már Verbéna a kávéban.
- Hogy? Itt volt? – Erről lemaradta, úgy fest, tehát rácsodálkozom, és nézem őt a folytatásért cserébe.
- Én, te addig mesélj! – Szólalok meg és az asztalra hajolok, hogy megkezdhessem a játékot, a fehér talál és a színesek szétspriccelnek minden irányba, egy csíkos le is ment, így fordulok és közben Oliverre is figyelek.
music:- | note: Előzmény: ITT  | words: 575
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal EmptySzomb. Feb. 22, 2014 9:33 am


Dominic & Oliver
ξ Let's enjoy this night


Unottan nézem az ajkaim közt távozó füst útját, ameddig tudom, majd egy pillanatra a gondolataimba merülve elmélkedek a múlton. Tulajdonképpen hibrid akartam lenni, mert elhittem, amit mondtak, nem kell átváltozni, csak amikor akarok. De azt elfelejtették közölni, hogy kényszeresen azt fogom lesni, mikor kér valamit Klaus, amit egy hűséges pincsiként örömmel teljesítek holmi semmitmondó dicséret fejében. Ha ezt tudom, akkor vajon végigszenvedtem volna egész életemben a farkassá alakulást? Lehet, hogy nem. Végül is, ha azt veszem figyelembe, hogy Klaus-nak hónapok óta eszébe sem jutok, az valami felemelő érzés tud lenni, de komolyan.
Szerintem azt sem tudja, hogy élek, nemhogy azt, merre lehetek. Ehhez először azt kellene tudnia, hogy nem végzett ki a többi ostobával együtt, akik megtörik az átkot. Azt hiszem, hosszú ideje először érzem azt, hogy szabad vagyok, anélkül, hogy megtörtem volna a hibridséggel együtt járó kötődést. Mert közel sem törtem még meg. Messze vagyok a száz átváltozástól, de nem is mozgat többé. - Engem még lélegző és élő farkaskoromban sem néztek többnek tizenhatnál... Ez most sincs másképp, de ma már tudok igézni. Minél több vér van a szervezetemben, annál erősebb az igézés  - Osztom meg vele a felfedezésemet, hiszen nekem tényleg senki nem adott semmiféle útmutatást ahhoz, hogyan legyek jó vámpír... vagy hibrid. Teljesen mindegy, a hibridek is vérrel laknak jól. De a vérszomj néha túl erős tud lenni. A múlt héten öltem utoljára. Szegény lányt azóta is keresik. Mindenki azt hiszi, hogy megszökött, mert mindig ezt csinálta, pedig holtan rohad távol a várostól, szinte majdnem elmentem a másik városba miatta. Akkor zavart, de most, mintha már nem is érdekelne.
Mosolyogva figyelem, ahogy eldugja a kis korcsot, nehogy kiküldjék, persze most beszélt az igézés előnyeiről, de ő tudja.
- Klaus mindig a szeretteiden áll bosszút... Ne aggódj, ha esetleg betévedne a hiperszőke Ősi bombázó, szólnék... Nem érné meg a fejed elvesztését egy éjszaka sem - Jelentem ki unottan, miközben rájöttem, hogy nem válaszoltam a szavaira. Ahogy ledobom a kabátom, máris jobban érzem magam. Itt mindig kellemes az idő, most sincs másképp. A pultos mosolyogva fogad minket, majd egy pillanatra megakad a szemem egy fekete, szinte tökéletes alakú, szép formás keblekkel megáldott tinin, akiről lerí, hogy kelleti magát, hátha valaki elkapja egy körre. Elengedem a tekintetemmel, majd visszafordulok Dominic-hoz.
- Ugyan, csak jobb lettem. Hozok piát, te addig rakd fel a golyókat... - Nevetem el magam, és megindulok a pult felé, szinte feltűnően természetellenes gyorsasággal, de mindebből a nagy tömegben senki nem vesz észre semmit. Nem sokkal később két üveg whiskey-vel és két pohárral térek vissza. - Ma nincs verbéna a kávéban - Mosolyodom el felmitatva a zsákmányt, bár nem tudom, mit tud erről Dominic. De ha nem tudja, majd rákérdez, persze el is mondhatnám, hogy a drága serif néha rakat a kávéba verbénát, de semmi kedvem jártatni a szám, inkább kitöltöm az italokat. - Az ismételt találkára... Ki kezd? - Kérdezem, miután felhajtottam az italt, majd töltök még egyet magamnak, és ha Dom megitta, akkor neki is...

zene: the rapture | megjegyzés: *-*| szószám: 486 | ©

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal EmptyPént. Feb. 21, 2014 11:19 am



Oliver & Dominic
... Január ...

Oliverrel akkor este egészen jól kijöttünk, nyalogattuk a sebeinket, miután kölcsönösen megmentettük egymás hátát, de a napfelkeltével ő is és én is mentünk a magunk dolgára, nem maradtam ott, máshol volt akkor elintéznivalóm. Bár örültem volna, ha ezt komolyan barátsággá lehet fordítani, sosem tudhatom mikor lesz rá szükség, de ahogy elnézem az idő megoldotta ezt nekünk és most, hogy összefutottunk, és barátságos hangvétellel beszélgetünk, azt hiszem, most meglesz erre a lehetőségem. Sok az ellenségem, és a barát körülöttem baromira kevés, szóval, jól fog ez jönni, ha minden jól alakul.
- Az elmondásodból tényleg nem tűnik valami bizalomgerjesztőnek, majdnem olyan mint a kötődés…- ezen elhúzom a számat és fintorgok is egyet, Natalja az utódomat így választotta ki, akkor már voltak gondok, a magam útját jártam eltünedeztem hosszabb időre mellőlük, és keresett valakit aki vakon szerelmes belé. Majd átváltoztatta, az a fiú, csak egy évvel volt nálam fiatalabb, de gyomorforgató volt nézi, ahogy csúszik, mászik Natalja előtt, nem maradt benne semmi tartás, mondjuk előtte sem volt, és mint tudjuk a vámpírrá válás után, csak felerősödnek a tulajdonságaid, a fiú amúgy is szolgalelkű volt, de utána?
- Már akinek nincsen ingyen, Oliver. – Villantok rá, egy cinkos mosolyt, nekem bármi ingyen van, csak akarat és igézet kérdése az egész, és nos, elég gyakran használtam a múltban ezt a képességem, és manapság is, így van a lakásom is amiben tengődöm. Azt is igézéssel szereztem meg magamnak, szóval, nem adtam érte sem pénzt, sem mást, csak egyszerűen megigéztem a tulajt, majd elfeledtettem vele, hogy volt itt neki lakása és visszaküldtem, az egyik nagyvárosba ahol a cége volt. Azzal az igézettel, hogy tüntessen el minden papírt és egyebet ami ezzel a lakással kapcsolatos. Így papíron az enyém a lakás, rám irattam a tulajdonjogokat, majd ő és az ügyvéd is elsétált és nem emlékeznek az egészre, nekem meg ott vannak a lakásban a tulajdonjogok.
Közben én is Zoknira nézek, ahogy beszélgetünk és látom, Oli tekintetét is a kis dögre vándorolni. Gyereknek nagyon szerettem a kutyákat, volt is egy ebem ami elég hosszú ideig húzta mellettem. De az óta nem volt kutyám, most meg itt van Zokni, aki a nyakamba szakadt. Bár nem bánom egy cseppet sem, mivel elszórakoztat a szenvedéseivel, és azt hiszem nem igazán szeretek egyedül lenni abban a lakásban. Szóval, a társasága egészen jól jön nekem.
- Megvannak ennek is az előnyei, elvégre a halálom óta semmit sem öregedtem, bár néha bosszantó, hogy elkérik a személyim, mert a 21-et sem akarják kinézni belőlem… - Toldom meg ezzel, és azt hiszem, egy kicsit a fezsültséget is próbálom oldani, amit a téma okozott. De amúgy igaz, amit mondtam, New Yorkban jártam így, hogy nem akartak beengedni egy klubba, mert, hogy még 21-nek sem nézett a kidobó, persze személyit nem kapott csak igézést.
- Vagyis, ha ellene szegülsz a szeretteiden áll bosszút és ezzel tart sakkban. – Azt hiszem, én örülhetek, hogy nincs senkim sem, egy szellemmel nem sokat tudnának kezdeni, a nagybátyám? Köszönöm, nem kérek belőle, de ő sem belőlem, szóval, nincs miről beszélnünk. Lara? Őt nem hangoztatom. Bár ha bajba kerülne, nem hagynám cserben, különösen, ha miattam lenne abban. Azt hiszem, itt bukott meg az előbbi elgondolásom, a barátom nem hagynám cserben, és ha most ezt megkapargatom, nem csak ő van, a francba is.
- Klaus szőke húga… elég széles a skála ezzel… - Jegyzem meg, mivel így azért csak több millió nőre redukálta le a lehetőségeket, elég sok szőke nő mászkál a világban és nekem is volt párral dolgom koronként és ami azt illeti Natalja is szőke volt. – Bár az arcodból ítélve, nem lehetett rossz nő… - szúrom oda Olivernek, miközben tovább haladunk az úti célunk irányába.
- Ahhoz valahogy nekem se lenne sok hangulatom! – Felnézek az égre és elhúzom a számat, a héten már kétszer megáztam, valahogy nem füllik hozzá a fogam, hogy ismételjek, szóval, én is szívesebben mennék valami fedett helyre.
Valamivel később, már a Grillben rázzuk le az esőt a dzsekinkről, vámpír sebességgel is megáztunk, de ez már más kérdés, Zoknit becsempészem szépen, és a biliárd asztalhoz megyek vele, ott lapakolom egy sarokban és ott hagyom, a dzsekimmel együtt, hogy azt őrizze és ne nagyon szúrjon szemet senkinek sem.
- Jó vagy még benne, vagy a kettősséged elvette ezt a képességed? – Szúrom oda Olinak, és oda dobom az egyik dákót, hogy akkor játsszunk egyet a régi idők emlékére, majd az egyik felszolgálót intem magunkhoz, hogy hozzon ki két poharat és egy üveg Borubont.
music:- | note: Előzmény: ITT  | words: 729
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal EmptyVas. Jan. 05, 2014 2:12 am

Folytatás: --> Itt
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal EmptySzer. Dec. 25, 2013 2:28 am

Care • • Dean


Lopva pillantottam körbe a helységben, különösképpen a közvetlen környezetünkben, azonban úgy tűnt, hogy az emberek többsége a saját maga dolgával van elfoglalva, így a legkevésbé sem méltatják párosunkat figyelemre, s ha mégis, ez esetben rendkívül jól leplezik kíváncsiságukat.
Jelen esetben, noha szívesen vitatkoztam volna Caroline-nal, nem tettem.
– Néha sokkal több jót fontolsz az emberekről, mint amennyi valójában is van bennük – jelentettem ki végül.
Személy szerint, én sokkal inkább úgy éreztem, hogy az én véleményem a helytállóbb, ellenben az övével, tekintettel arra, hogy én tisztában vagyok azzal, hogy régen milyen voltam, ha ismert volna akkor, most sokkal inkább gyűlölne, s nem a barátom lenne, hanem a gyűlölőm. Akkoriban kiállhatatlan viselkedésem, s magasan hordott orrom volt a két legjellegzetesebb tulajdonságom, s ezt tetőzte még jó néhány másik, amelyek nem éppen pozitívak. Így hát hiába minden egyes szava, véleményem mit sem változik, kezdve azzal, hogy gyűlölöm azt a lényt, ami bennem lakozik, ami olykor kibújik belőlem, s én nem vagyok képes irányítani, taszít, s undorral tölt el, már csak a puszta gondolata is, s bármit megadnék, hogy kiirtsam ezt magamból. Mégis mindezek ellenére, valahol mosolyt csalt az arcomra, amely csak részben volt őszinte, hiszen arcomról sokkal inkább leolvasható volt az, hogy hagyjuk abba ezt a beszélgetést, soha nem szerettem erről beszélgetni, most sincsen ez másként, valamint nem akartam vele vitatkozni sem, most nem. Szerinte én egy jó ember vagyok, de ez nem volt mindig igaz. Szerinte kemény vagyok magammal és ez nem helyes, szerintem pedig így a legjobb.
Mélabús hangulatomból Jennifer hangja rázott fel, meglepetten kaptam fel a fejemet, megszakítva gondolatmenetemet, s mielőtt akármit is tehettem volna, Caroline úgy döntött, hogy ő most beveti magát és nem várja meg, ameddig esetlegesen én bemutatom őket egymásnak, mert ő addigra már megtette.
Alig láthatóan megráztam a fejemet hazugságát hallva, ezt követően persze, ő úgy döntött, hogy inkább lelép, legalább is egy időre. Ezt még megbánod. Futott át egy pillanatra az agyamon, de nem volt időm ezen bosszankodni.
– Igen, sokkal jobban – arcomra mosolyt erőltettem, gyomrom mégis görcsbe rándult. Hazugságok. Egy kicsivel kezdjük, majd egyre több és több lesz belőle, míg nem már csak egy kibogozhatatlan szál marad utána. A legutóbbi céges buliról sem betegség miatt hiányoztam, hanem a telihold miatt... – Nézd, Jennifer, nem tudom, hogy te hogy vagy vele, de én a magam részéről, szívesen eltöltenék veled munkán kívül is egy kis időt, szóval, ha gondolod, akkor valamelyik nap, amikor ráérsz, elmehetnénk valahová.
– Jól van, rendben, részemről sincs semmi akadálya. – Mosolyodott el, én pedig szinte rögtön elolvadtam. – És mikor?
– Pénteken ráérsz? Mondjuk hétkor? – Bólintva adta tudtomra, hogy igen rá, mi tagadás, most egy néhány másodpercre megáldottam Caroline nevét, de majd amikor eljön az a bizonyos nap, már inkább a két kezemmel fojtanám meg, hogy belevitt ebbe és, hogy rávezetett, hogy mégis csak örülnék neki, ez az, amit nem akartam megengedni magam. – Most megyek, beszédem van még a szőke kisasszonnyal... Majd bent találkozunk és... beszélünk. – Mosolyodtam el, majd hátrálva fordultam meg, hogy megkeressem az én nyúzni való kedves barátnőmet.




• • 496
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal EmptyVas. Nov. 17, 2013 7:09 pm




Dean & Caroline


- Na, akkor tisztázzunk valamit de gyorsan Dean McGregor! – fordultam felé dühös tekintettel és nem érdekelt, hogy majdnem kétszer olyan idős, mint én. – Te nem egy vonyító vad vagy! – idéztem vissza szavait, amivel kiverte nálam a biztosítékot. – Te Dean egy felnőtt férfi vagy aki még tudja mit jelent az udvariasság, az illem. Dean McGregor te egy jó ember vagy és messze a legjobb barát, akit egy ember kívánhat magának.
Vág az eszed és tudod mit jelentenek azok az értékek amikről itt a legtöbben még csak fel sem fognak. Ne merd még egyszer becsmérelni magadat mert megbánod! – Egy fejjel voltam alacsonyabb nála így fizikailag ugyan nem is de szavaimmal felé kerekedtem. Dühössé tett, amiért így bánt önmagával és én ezt egyetlen barátomnak sem vagyok hajlandó megengedni. Mély levegőt véve mosolyodtam el végül ami megszelídítette kemény arcéleim. – Csak azt akarom, hogy tisztában légy azzal aki vagy. – szorítottam meg vállát és bíztatóan intettem fejemmel a nő felé aki abban a pillanatban szúrta ki magának Deant. – Elnézést uraim! – szólt kollégáinak és határozott léptekkel indult el felénk. – Dean! Milyen kellemes meglepetés! – Jennifer szép nő volt. Nem tartozott a különlegesen gyönyörű nők sorába de volt benne valami kihívóan különb, valami más, ami miatt az ember felkapta rá a fejét.
Nem tudom, hogy hosszú, fekete s göndör tincsei mik tökéletesen keretezték arcát vagy a mélyen ülő, sötétzöld szempár de valami határozottan volt benne ami felhívta rá a figyelmet. – Szia! – nyújtottam felé kezemet – Caroline Forbes. Dean egy régi barátja vagyok… tulajdonképpen gyerekkorom óta ismerem Deant, sokszor vigyázott rám mikor anyámnak dolgoznia kellett. – Némi füllentés nem árt, főképp, hogy ezzel azonnal megvillantottam a nő előtt Dean érzékeny, szeretetteljes oldalát. – Áá, ott van Matt! Muszáj köszönnöm neki. Elnézést. – pillantottam a párosra és azonnal magukra is hagytam őket, had beszélgessenek csak. Jennifer, kicsit elpirulva kocogtatta körmeivel pezsgőspoharát – Már aggódtam mert nem voltál ott a céges bulin… - kezdett bele kissé talán szégyenlősen – Azt mondták beteg vagy… most már minden rendben?


▲ words: 319 ▲ music:- ▲ note: :$
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal EmptySzomb. Nov. 09, 2013 10:46 am

Care • • Dean


Fáradt sóhaját hallva arcomra némiképpen mosoly kúszott, révén, hogy valamilyen szinten sejtettem, hogy milyen ötlettel fog előállni, s nem mondanám, hogy isten igazán meglepődtem, amikor feltárta előttem is, hogy ha én nem, akkor majd ő bizony a kezébe veszi a dolgot és helyettem megy oda. Tudtam, hogy ezt képes lenne megtenni, ebben egy másodperc erejéig sem kételkedtem, színtiszta naivság lett volna a részemről, így egy pillanat erejéig sem bocsátkoztam bele, ilyesfajta vakmerő gondolatokba, így hát bevallom őszintén, amikor ennek az eseménynek a pillanata a fejembe kúszott, kikerekedett szemekkel meredtem rá és próbáltam felmérni, hogy ez mennyire is lenne jó ötlet – egy kissé hajlottam a nem felé. Persze, nem azt állítom, hogy ezzel Caroline rosszat akart, ugyan, dehogy, erről szó sincsen, azonban azért az mégis csak felettébb mulatságos – és igen kínos –, hogy egy felnőttnek mondható férfiember helyett egy a nálánál jóval fiatalabb, de bájos kishölgy menne oda a kiszemelthez azzal a kéréssel, hogy nem menne el az illető férfival legalább egy randevúra.  Őszintén szólva nyámnyilaságom valahol még mulattatott is, bár ha az ember jobban belegondol ezt talán sokkal inkább szégyellni kellene. Talán gyermekded dolog, hogy a vérfarkas-dologra fogom mindezt, amelynek már csak a tudata is pusztán elég ahhoz, hogy visszatántorítson olyan dolgoktól, amelyek a legtöbb ember számára teljesen normális, de nem csak, hogy normális, hanem egész egyszerűen megoldható. Természetesen, míg meg nem történtek a változások, addig én sem teljesen ilyen voltam, akkoriban nem jelentett ez nehézséget, de az élet nem mindig oszt kedvező lapokat, így a változásokkal együtt nekem is szükség volt változásra, amellyel az akkoriban élt felelőtlen életemet magam mögött hagytam és óvatosságra intettem magam, hogy még csak véletlenül se ártsak az ég adta világon senkinek, sem tettel, sem hazugsággal, amely csak még több komplikációt vonna maga után, s én nem akarok hazugságban élni a kezdetektől kezdve, így hát inkább távol tartom magam a legtöbb embertől, elvégre nem óhajtok belebocsátkozni hazugságok hálóiba, amellyel csak bonyolítanék egyszerűnek szánt életemen.
– Caroline – szólaltam meg csöndesen – te vagy szinte az egyetlen olyan személy, aki minden alkalommal meg tud lepni – kedvesen mosolyogtam le rá.
Eddig szinte minden alkalommal ez volt a helyzet, olyan dolgokkal is képes előállni, amik másnak nem jutnak eszébe vagy csak egyszerűen nem hozná fel, ő nem ilyen, tenni akar mindig valamit egész egyszerűen csak kedvességből.
– Tudod, amikor először találkoztunk azt gondoltam, hogy mennyire fontoskodó vagy és egy kicsit kotnyeles is, de egy tündéri lány vagy. – És pontosan ezt kedveltem benne annyira, hogy többnyire magát adja, s nem játssza meg magát. De persze ezekkel a szép szavakkal nem bújhattam ki a valódi témánk alól.
Tekintetem akaratlanul is az emlegetett nőre siklott. Az ész és szív harca volt ez, s nem tudtam, hogy mi tévő legyek, ugyanis ha az ember a szívét követi a legtöbb esetben megsérül, ez a tapasztalat, de az ember minden sérülése ellenére is, sokszor szívesebben enged ennek, én pedig már határozottan kezdtem belefáradni, hogy az utóbbi években az eszemet követtem.
– Szükségem lenne a változásra, ezt beismerem – szólaltam meg komoly hangon, miközben továbbra is kissé reményt vesztve néztem Jenniferre – de ha egy emberrel kell kapcsolatot kezdeni, aki mit sem tud a körülötte zajló világról, akkor kissé át kell értékelni a dolgokat és feltenni azt a kérdést, hogy megéri-e belemenni, mert mi lesz ha egyszer fel kell fedni mindezt? – Ujjammal először rá, majd magamra mutattam. – Én szeretek előre gondolkozni, feltételezem mi lesz, ha beleszeretek és mindezt elmondanám neki, a barátai megváltoznának a szemében, ő túlságosan is racionális, nem hinném, hogy hőn szeretett vágya az lenne, hogy egy vonyító vaddal élje le az életét. – Önostorozás, ez már tökéletesen ment. Gyűlöltem magam, azért, amivé válnom kellett annak a balesetnek köszönhetően.
Annyira szerettem volna azt hinni, hogy mindebből csak jó sülhetne ki, de nem igazán voltam jelen pillanatban optimista, akárhogy próbáltam arra gondolni, hogy minden jó lesz, valahogy mindig rosszul jött ki.


• • 637
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal EmptyHétf. Szept. 23, 2013 2:35 pm




Dean & Caroline



Rettentő hosszan sóhajtottam fel. Az a fajta sóhaj volt amit akkor ereszt meg az ember amikor már sokadjára hallja ugyanazokat a kifogásokat. Ez pedig a sokadik alkalom volt amikor Dean nem akarta rászánni magát, hogy végre igazi életet éljen, ahol nem bujdos önmaga elől.
– Ha te nem vagy hajlandó odamenni, én fogok! – fordultam vele szembe és megragadva kezeit mosolyodtam rá Deanre. – Figyelj rám! – eszem ágában sem volt megidézni! Ő a barátom volt és csak tanácsot akartam neki adni. Ehhez azonban szükségem volt arra, hogy rám figyeljen – minden tekintetben rám – és a legnagyobb segítség ehhez, a szemkontaktus volt.  – Megérdemled, hogy végre boldog legyél de az öröm sajnos a mi fajtánknak nem jön házhoz, muszáj tennünk érte. Muszáj bátran viselkednünk még akkor is ha rettegünk… muszáj, hogy… - kerestem a megfelelő szavakat, no nem azért, hogy rendkívül bölcsnek tűnhessek, hanem, hogy valóban olyan tanácsot adhassak Dean számára mely értékkel bír; melynek haszna is lesz, mely nem csupán egy szép szavakkal megtűzdelt mondat. – muszáj, hogy éljünk a lehetőséggel mert kevesebb adatik mint másnak… mert kétszer annyi energiát kell belefektetnünk mindenbe… mert százszor többet vesztettünk mint azt ők valaha is gondolni merik – ejtettem ki megfontoltan a szavakat, miközben hátrasimítottam egy előre hulló tincset – de épp ezért kell újra és újra elfojtani a kétségeket, felállni és próbálkozni. – eresztettem el kezeit mosolyogva és arrébb lépve pillantottam Jenniferre. Őszintén reméltem, hogy Dean legyőzi kétségeit és meg meri tenni az első lépéseket amik talán megpecsételik a jövőjét. Tudtam, hogy ehhez nagy bátorság kell… tudtam, már átmentem már rosszabbon is mint ő. Klaus volt a párom… Klaus aki annyi szörnyűséget tett és én mégis megbocsátottam mindezt… persze, elfelejteni nem fogom de azt sem, hányszor állt mellém amikor mindenki más cserbenhagyott. Szörnyű dolognak kellett volna lennie, hogy a szerelme nem taszít de én úgy határoztam ebben nincs semmi szörnyűséges s amint ezt el is fogadtam, a szívem megadta magát egy nagyobb hatalomnak.
- Ne miattam tedd meg… - tettem hozzá mielőtt löktem volna rajta egyet – csak arra kérlek adj egy esélyt magadnak a boldogságra… ne mond nekem, hogy akkora öröm hazamenni egy üres lakásba egy hosszú nap után, hogy ne érjen meg egy próbát az egész. – továbbra is mosolyogtam majd az asztalunkon várakozó két rövid után nyúltam és koccintásra emeltem a saját poharam – egy kis szíverősítő – nem sokan láttak így megengedtem magamnak, hogy egyszer úgy fogyasszak alkoholt a nyilvánosság előtt, hogy nem aggódtam a holnap miatt.


▲ words: 396 ▲ music:- ▲ note: Igyekszem sűrűbben írni drága.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal EmptySzomb. Szept. 14, 2013 12:03 pm

Care • • Dean


Megköszörültem a torkomat, majd kissé felegyenesedtem, továbbra is a hosszú fa botot alkalmazva támasznak.
– Nos, e tekintetben nem állok le vitázni egy hölggyel – reagáltam végül ebben a néhány szóban, amivel voltaképpen valamilyen szinten mégis igazoltam szavait, amelyet jelen helyzetben talán inkább megcáfolnom kellett volna, ezt azonban még sem tettem, ugyanis nem éreztem szükségesnek, ez alkalommal. – Bár – kezdtem bele újra egy mélyebb levegővétel közepette, elnyújtva a szót, miközben a dákót mankó szerűen használva léptem közelebb hozzá – erős túlzásnak érzem, hogy réges régen nyerhettem volna, fogalmazzunk inkább úgy, hogy talán nagyobb kihívást is jelenthettem volna számodra.
Szó se róla, igyekeztem látszólag mindent beleadni abba, hogy abszolút vesztes formámat hozzam, azonban ehhez nem kellett különösebben nagy színészi tehetséget alkalmaznom, ugyanis annak ellenére, hogy alkalomadtán már számos alkalommal én magam is kivettem a részemet egy-egy nyereségből ebben a játékban még évekkel korábban, azonban a legtöbb ilyen esemény során mégis inkább csak alkalmatlankodtam, s ha netalántán egy golyó mégis begurult a helyére, akkor azt többnyire pusztán a véletlen szerencsének köszönhettem vagy hogy az a számtalan elmulasztott alkalom mégis csak a hasznomra vált, aminek következtében mégis csak megtanultam egészen elfogadhatóan játszani, azonban a billiárdhoz való szaktudásomat még jó indulattal sem lehetne tehetségnek nevezni, így hát valóban nem esett különösebben nehezemre eljátszani, hogy mennyire rossz játékos vagyok. Lássuk be őszintén, hogy a billiárd nem éppen az én játékom, voltaképpen eléggé kívül esik azon dolgokon, amelyben tehetségesnek bizonyultam, eddigi rövid életem során.
– Minden rendben van? – Kíváncsiskodtam. S egy pillanatra valóban a pánikhoz szerű érzés hasított végig rajtam, aggódtam érte, ez vitathatatlan, de csak úgy, mint egy nagyon jó barát vagy akár úgy, mint egy testvér, egy bátyó, hiszen tagadhatatlan, hogy én eképpen viszonyultam hozzá, s azt hiszem, hogy ő is így állt hozzám. Leginkább ez volt elmondható még alig kibontakozó barátságunkról, amelyben nem volt semmi több, s minden bizonnyal már nem is lesz, hiszen szívünk mindkettőnket teljesen más irányba sodor, egészen távol egymástól, ami több okból kifolyólag nem is okoz meglepetést, elvégre egyrészről én nem szívesen akaszkodnék összesen azzal a személlyel, akiről már ennyit mesélt, másrészről pedig... Gondolataimat most egészen más irányba szárnyaltak, többek között arra a leányzóra, aki a kórházban dolgozik, mint egyszerű takarítónő, akiről azon kívül, hogy az orvosin tanul nem tudok többet, akiről pusztán csak nevetséges feltételezéseim vannak.
Leráztam magamról ezeket a gondolatokat, amelyekkel ma este nem akartam foglalkozni. Inkább a billiárd asztal felé fordítottam a tekintetemet, amikor is az utolsó golyó szinte üstökösként gurult be a a fekete lyukba, amely elnyelte a kis gömböt.
Abban a pillanatban, amint Caroline rám nézett világos szemeivel, úgy éreztem, hogy teljesen elvesztem, mert úgy tűnik, hogy csak most sikerült igazán felfognom a kettőnk között megköttetett fogadást, aminek hallatára is nagyot nyeltem. Nem feledkeztem meg erről egy pillanatra sem, valahol mindvégig ott motoszkált a fejemben, azonban egészen eddig nem úgy tűnt, hogy valóban realizáltam a helyzetemet, az csak most következett be, hogy szembesültem a helyzettel... Örültem, hogy örül, nagyon is, jó volt látni a boldogságot az arcán, de felmerült bennem a kérdés, hogy vajon mennyire jó, hogy az én "káromra".
– Ezek alapján úgy tűnik, hogy nem gondoltam végig, hogy mi is vár rám, ha nyersz – jegyeztem meg csöndesen, ahelyett pedig, hogy azon morgolódtam volna, hogy mégis miként mehettem bele ebbe, én magam is némiképpen jobb kedvre derültem.
– Neked nem tanították, hogy házi nyúlra nem lövünk? – Szegeztem a kérdést a szőke k, s míg vártam a válaszra, addig tekintetem arra a bizonyos nőre tévedt. Tagadhatatlan, hogy szépnek találtam, s némiképpen még vonzónak is tartottam, látszólag egyszerű volt, mindenféle fölösleges maszlagtól mentest, amennyire megismertem az elmúlt hét során számomra leginkább az jött le, hogy együtt érző és mindig jó kedvű. Egyszerűen lenyűgözött. Az a fajta érzés lett úrrá rajtam, ami akkor szokta uralni az embert, ha csak ránéz valamire és szépnek találja, egy naplemente vagy akár egy reggeli havas tájhoz hasonló.
– Veszélyes dolog később pedig kellemetlen következményei lehetnek. – Komoly tekintettel néztem le rá, mintha éppen meghátrálásra készülnék és próbálnám arról meggyőzni, hogy felejtse el. – No, de... Ennek ellenére is... Mond csak, mennyire tenne boldoggá, ha most odamennék hozzá? – Ez sokkal inkább talán csak egy költői kérdésnek bizonyult, két okból. Az egyik: sejtettem, hogy mit fog mondani, illetve reagálni, elvégre csak nem véletlenül állt elő ezzel az ötlettel. A második: talán egésze nagyszerűen nekem is csak ennyi kell, hogy végre megtegyem azt, amire már egy jó ideje késztetést érzek, elvégre egy randevú mégsem a világ vége.


• • 731
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal EmptyVas. Szept. 08, 2013 2:17 pm




Dean & Caroline



- Ugyan már… ha akarnád már réges rég nyerhettél volna. – feleltem mosolyogva majd mielőtt az utolsó golyót is a helyére tettem volna, megdermedtem. Tekintetemet először Deanre majd pedig a pultra emeltem de nem történt semmi. Egyszerű ám megtévesztő megérzésemet feszülten ráztam le magamról, hogy aztán minden figyelmemmel ismét a játékra koncentrálhassak. Rettentő furcsa volt, az elmúlt két hét. Úgy tűnt Klaus és én tökéletes párt alkotunk. Mellette kiegyensúlyozottabbnak, erősebbnek éreztem magamat. Úgy tűnt az életem kezd visszaállni a normális kerékvágásba. Nyugalmas napjaimat nem kérdőjelezte más csak én. Szabotáltam azokat a pillanatokat, amelyek csendje olyan néma volt, hogy szinte mindent összetört maga körül.
Dean McGregor. Csak pár hete ismertem meg a férfit mégis, máris barátok voltunk. Nem tudtam mi is történt valójában de nem kutattam az okát. Dean olyan volt mintha lenne egy bátyám. Tudta mi vagyok, tudtam, hogy ő micsoda. Bízhatott bennem, ahogy én is benne. Megállítottam amikor elvesztette volna a kontrollt és megállított mielőtt én megtettem volna ugyan ezt. Ha szükségem volt rá, megjelent. Mostanság ezt nem igazán tudtam volna elmondani a körülöttem élőkről. Feltétlen megbíztam benne… olyannyira, hogy még azt is elmondtam neki, hogy Klaus és én egy párt alkotunk. Nem volt előtte titkom és tudtam, nincs is miért szégyenkeznem. S ha valamit még megengedsz… rettentő boldog vagyok. Ugyan, persze, most is kétszer magam mögé nézek de végre érzem, hogy ismét élek… hogy nem vagyok egyedül.
Belöktem az utolsó golyót és az üdítőm után nyúltam. Elégedetten mosolyogtam és közel léptem Deanhez, hogy csípőmmel lökhessem meg. – Na, három a háromból. – jegyeztem meg vigyorogva – szóval én nyertem meg a fogadást! Őszintén nem is értem, hogy miért bólintottál rá ha tudtad, hogy hagyni fogod magad. – öltöttem rá nyelvet és letéve poharamat kezdtem halk tapsba. – Dean, Dean, Dean. – suttogtam szurkolva, hiszen ezek után keresnie kell egy nőt aki tetszik neki és el kell hívnia randira. Ez volt az alku és neki be kell tartania, amit ígért; ha nem teszi akkor valószínűleg azonnal faképnél hagyom. – Ott van Jennifer, Dean. – jegyzetem meg csöndesen mert tudtam, hogy az a nő, aki nem mellesleg a kollégája, már régóta tetszik neki. Persze, nem kényszeríttetem volna, hogy menjen oda hozzá, ezt neki kellett eldöntenie.


▲ words: 356 ▲ music:- ▲ note: Bocsi, hogy sokáig tartott. Lesz jobb is.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal EmptyKedd Szept. 03, 2013 7:53 pm

Care • • Dean


A pillanatnyilag beálló csönd, amely kettőnk között feszült egyáltalán nem volt kellemetlen, az a fajta, amely során a legtöbb ember kínosan érzi magát és feszeng a másik társaságában, hanem sokkal inkább volt az a barátságos jelleg, amely arról árulkodott, hogy az illető személyek már igencsak jól ismerték egymást, s ez által a kellemetlen némaság sem okozott zavarba ejtő másodperceket egyik fél számára sem. A két személyes brancsunkat is sokkal inkább ez utóbbihoz lehetett volna hasonlítani, akár beszélgettünk, akár csöndben sétáltunk – vagy, mint ahogyan jelen pillanatban is tesszük – billiárdozgatunk, immáron majdnem egy egész órája, s bár nem a mi társalgásunk töltötte meg elevenséggel a Mystic Grill névre keresztelt hangulatos szórakozóhelyet, ugyanis jelen pillanatban az a néhány szó is bőven elég volt, amelyet ez idő alatt váltottunk, most inkább csak a játéknak éltünk, így egyelőre teljesen szükségszerűtlennek tűnt, hogy fölösleges üres szavakra pazaroljuk az időnket, amely végeláthatatlanul hosszúnak bizonyult, hiszen számunkra a jövő olyan távolinak tűnt, mégis olyan közelinek érezhettük, hiszen észre sem vesszük, de eltelik az idő. S bár én szavaimat könnyedén megtartottam magamnak, már csak avégett is, mert nem tartoztam azon személyek közé, akik csipkésre koptatva szájukat beszélnek a nagyvilágba meggondolatlan szavakat felhasználva, mint ahogyan azt néhány évvel korábban is tettem, amikor még én magam is meggondolatlan személyként igyekeztem élni az életet.
Az évek változnak, s velük együtt, ha nem is láthatóan, úgy változunk mi is. Egykoron sokkal inkább tehernek éreztem mások gondjait, mostanra már azonban szívesebben hallgattam másik problémáit, aggályait, ugyanis ezeknek köszönhetően ballépéseim nem az én életemben alakult különféle bonyodalmakra koncentráltam, hanem másokéra, akiknek talán nagyobb szüksége volt támaszra, mint nekem, ez elterelte a figyelmemet, s mint kívülálló könnyebben is tudtam ésszerűen megítélni a helyzetet, az ember más terhe felett egyszerűbben képes reálisan szemlélni az események végeláthatatlan leforgását, s azok ismeretlen következményeit is jobban mérlegelhetjük. Saját szemünkkel, önmagunkkal szemben egy kissé mindig is elfogultak vagyunk, még ha határozottan is állítjuk, hogy nem, ez közel sincs így, azonban sokan így védik magukat, amivel ugyan nincs is baj, hiszen mindenki köré kell egy védőfal, azonban a kérdés pusztán csak az, hogy kik azok, akik valóban láthatatlan leplet húznak a valós tényekre, így elhomályosítva tiszta látásukat, tudatukat, valamint érzéseiket, amelyekkel befolyásolják valódi cselekedeteiket, hiszen vannak helyzetek, amikor mást szeretnénk hinni, más akarunk látni, de az igazság fájdalmas, akár egy szívbe szúrt kés, amelyet élvezettel forgatnak meg bennünk. Az igazság gyötrő ténye elviselhetetlen, viszont együtt kell élnünk vele.
Halvány mosoly kúszott az arcomra, ahogyan az alig tőlem két méterre álló Caroline-ra pillantottam, akivel találkozásunk mindössze pusztán csak egy véletlen volt, a sors apró fintora, amelyről talán egyikünk sem gondolta volna, hogy végül barátság születik, amelynek momentán személyem igencsak híján volt, hiszen egyetlen egy ujjamon meg tudtam volna számolni, hogy kik tartoztak ezen szűkös baráti körbe jelenleg, most ő volt az egyetlen, akit ide tudtam volna sorolni, köszönhetően az elmúlt két évnek, amely során mindenkit olyan hamar túrtam ki az életemből, sokkal inkább orvosi teendőimnek szenteltem minden figyelmemet, s koncentrációmat, egy idő után azonban már azon kaptam magam, hogy éjt nappallá téve odabent ücsörgök, várva arra, hogy jöjjön valamilyen sürgős eset, amelyből egykori otthonom lágy ölén nem is volt hiány, hiszen Camridge nagy város, számtalan különféle baleset történt már meg, amelyek tragikusságuk ellenére akadtak mulatságosak, azonban előfordultak kétségbeejtőek is, s míg dolgoztam nem korholtam magam értelmetlen önváddal, nem vontam magam kérdőre minden tettemért, amelyről nem tehetek...
Orvosként hivatalos voltam, mindig felvázoltam minden lehetséges eshetőséget a családok számára, amellett, hogy mindig igyekeztem hozzátenni a már oly' annyira elcsépelt szavakat, amelyekkel azt fejtettem ki, hogy én mindent megteszek a betegek érdekében, hogy javulásuk példás legyen, ígéretemet betartottam minden alkalommal, azonban voltak olyan elsorvadt testek, amelyek már a műtétet sem bírták ki, mint ahogyan olyanok is előfordultak, akik között később lépett fel komplikáció, megtartottam a tárgyilagosságot minden alkalommal, s az idő elmúltával életem minden területének részévé vált a magányos életmóddal együtt karöltve, inkább fordultam önmagamba, ahelyett, hogy gondolataimat más felé irányítottam volna, többek között bolondos, csalfa, vak remények felé.
Azonban hosszú idő múltával ő volt az egyetlen, aki képes volt arra, hogy kirázzon a megszokott mélabús hangulatból, amiért voltaképpen hálát is adhatnék neki e tekintetben, még sem igazán sikerült, hiszen ahogyan körbepillantottam s tekintetemet végig vezettem az egyszerű embereken, mindig felvillant elmémben halott arca, szétmarcangolt teste, amely feszengéssel töltött el, s a mélabús kedv újra erőt véve rajtam gyűrt egy jókedvű csettintéssel maga alá, az általam épített bizakodó homokvárat a pusztító szél minden porszemet szétfújt, így foszlatva szét múló reményeimet, s helyette újabb kétségek kezdtek gyötörni.
Kényelmesen támaszkodva meg a biliárddákón, figyeltem, ahogyan a zöldes felületű durva anyagon keresztül átgurult a fehér folyó, majd halk csattanó hang közepette hozzáért egy lilához, ami azon nyomban gurulni is kezdett az asztal sarkában lévő fekete lyukba, amely örvényként nyelte el a gömböt.
– Tudod, igazán hagyhatnál nyerni is, révén, hogy ez már a harmadik kör, amit elviszel – hangom nem volt egy csöppet sem megrovó, szemeim közötte és az asztalon még fent álló golyók között ingázott, neki már csak a feketéket kellett belöknie, ezzel szemben nekem még három darab volt hátra, s minden bizonnyal azt az utolsót sem lesz nehéz belöknie, azonban talán a sors most a kezemre játszik, csak egy kicsit kellene mellé löknie.

• • Bocsáss meg, ez nem éppen a legjobb, de azért remélem elviselhető.
• • zene
• • 852
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal EmptyVas. Feb. 17, 2013 10:00 pm

Jeremy & Rosalie


- Öhm... szívesen találkoznék veled még egyszer.- feleltem mosolyogva majd bele kortyoltam újra a koktélomba.
- de mi lenne ha nem itt hanem valahol máshol találkoznánk?- feleltem, mert most nem akarok még egyszer ide jönni, valahogy nincs kedvem közönséghez. Valahova nyugisabb helyre nyugisabb szeretnék menni második randin. Te jó ég, második randi. Milyen rég mondtam ki ezt a mondatot... mióta nem éreztem egy srác iránt szerelmet és mióta nem járt a fejemben a bosszú kb. 1 percig. Egészen a mostani napig minden egyes percet MAJDNEM minden egyes percet Tylernél töltöttem és próbáltuk kidolgozni a bosszúnk minden egyes lépését én medig otthon minden egyes percemet a varázskönyvek nyálazásával töltöttem abban reménykedve, hoy találok valami megfelelő varázsigét arra, hogy meg tudjuk ölni Klaust a nélkül, hogy azok akik az ő vérvonalához tartoznak azokat ne öljük meg, mert annak semmi értelme nincsen, mert ha ez bekövetkezik akkor szerintem kiírtjuk a fél várost ahogy én ismerem hallásból Klaust. Igazából tegnap este találtam is valami varázsigét csak mire feleszméltem addigra már másnap reggel volt én meg nem aludtam egy percet sem és éhen haltam. Komolyan mondom, alig várom, hogy vége legyen ennek az egésznek és ki nyírjuk Klaust, mert mióta ez a téma Ty és köztem azóta egy percet sem tudok aludni, mert vagy agyalok, hogy mit kéne csinálnom/csinálnunk vagy a könyveket olvasom és azt meg kell hagyni: ezek a könyvek nem vékonyak. De mindegy, most nem nagyon akarom ezzel foglalkozni, de még is kell, mert lassan itt az idő. Hogy miért? Azért mert ránéztem a Grillben lévő fali órára és már majdnem 13:50 volt és nekem még rengeteg helyre kell mennem és ha egyikről is elkések akkor csúszik az egész napom és a nap végén még megyek Tyler-hez is és... hát, nem tudom, hogy ebből az egész tervből mit fogunk kihozni, de remélem sikerrel fogunk járni a vgén; csak jó lenne minnél előbb túl lenni ezen mert minnél később csináljuk annál nehezebb lesz a dolgunk.
Elővettem a táskámból egy papírcetlit és egy tollat majd felírtam rá a számomat és oda nyújtottam Jeremy kezébe.
- Nekem most mennem kell, de majd hívj fel.- feleltem mosolyogva majd kisétáltam a Grill ajtaján.
JÁTÉK BEFEJEZVE
Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal EmptySzomb. Feb. 09, 2013 5:21 pm

JEREMY AND ROSALIE

-Nagyon szívesen a koktélt. A nevem Jeremy Gilbert. És szívesen segítek a biliárdozásban.- Ez a lány valahogy más mint a többi, ezt már a legelején éreztem. Tudom hogy nem engedhetem hogy csak úgy elsétáljon mellettem. Egy jó ideje a szerelmi kudarcaim után most először érzem úgy hogy van még esély arra hogy boldog legyek. Már magamban előre elgondoltam hogy megfogom kérdezni tőle hogy nincs-e kedve holnap is eljönni velem. De a bátorság ilyen téren nem az én asztalom. Mégis csak meg kell kérdeznem mert ha nem teszem meg egy éltre bánni fogom.
-Szeretném megkérdezni hogy nincs-e kedved holnap ugyanitt találkozni?- Istenem csak kimondtam végre. Remélem nem az elutasítást kapom mint a legtöbb esetben. Az elmúlt napok, hetek, hónapok alatt ez volt a legjobb este amit itt töltöttem. Lehet hogy csak én próbálom magamba bebeszélni azt hogy van ennél a lánynál esélyem. Hisz bárkit megkaphat akit akar miért én lennék pont az aki kell neki. Miket is beszélek hisz még nem mondott semmit. Még lehet igen és nem is a válasz. Izzad a tenyerem. Ideges vagyok. Csak kérem legyen igen a válasz. Ha végig gondolom miket éltem át eddig akkor arra jutok hogy az életem nagy részét a Klaus elleni csaták töltötték ki. És mind hiába még most is "él" és virul. Hiába lettem vadász ugyanúgy nem értem el vele semmit. De most talán megfordul a balszerencsém. Messze még de ott a fény az alagút végén. És elfogom érni. Csak egy kicsit több önbizalom és bátorság kell. Igen, ezt a mai estét én fogom megnyerni. Rosalie egy gyönyörű lány. És nem tudom hogy honnan érzem de tudom hogy a mi sorsunk összekapcsolódik. Vagy a múltban, jelenben, vagy a titokzatos jövőben. Ezt még nem tudom, ha a mai este jól zárul akkor elég időm lesz arra hogy megfejtsem mit is rejt számomra a jövő.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal EmptySzer. Feb. 06, 2013 3:20 pm

Jeremy & Rosalie
Istenem, már annyira vágytam, hogy ide jöjjön és segítsen és mikor a hátam mögé jött akkor olyan melegség öntött el. Még a mai napig sem tudom megmagyarázni magamnak ezt az érzést csupán annyit tudok, hogy kellemes érzés. A sok évnyi bosszús élet mikor semmi sem volt az életemben csak az, hogy Tylerrel találjak ki valami tervet Klaus ellen most meg ez a srác mindent megváltoztat... és ez jó. Legalább is azt hiszem.
Mosolyogva néztem minden egyes mozdulatát és figyeltem ahogy jön vissza felé és hoz nekem egy koktélt. Mosolyogva el vettem a kezéből.
- Rosalie Parkinson a nevem. És köszönöm a koktélt.- feleltem mosolyogva majd bele kortyoltam. - Viszont én még nem tudom a te nevedet.- feleltem nevetve majd leraktam az asztal szélére a koktélomat.
- Öhm.. nem vagyok túl jó a biliárdozásban, de ha te segítesz akkor szívesen neki látok még egy körnek.- feleltem még mindig mosolyogva.
Komolyan mondom, nem tudom, hogy mi van most velem. Eddig szinte sosem volt az arcomon mosoly most meg le sem tudom törölni. ~Talán azért, mert boldog vagyok~ gondoltam magamban. Amíg a srác válaszára illetve reagálására vártam vissza gondoltam a múltam minden egyes pillanatára, percére. Emlékszek mikor Klaus eljött a hegyekbe és át akarta változtatni a szerelmemet, de nem tudta, hogy Elena vére kell ehhez és a szerelmem meghalt. Aztán jött Tyler, aki maga után hívott, hogy segítsek kiiktatni Klaust. Én erre természetesen azt mondtam, hogy persze jövök és segítek, hisz boszút akarok Klauson állni és szinte lassan már 5 éve nem éreztem ilyen "szerelmes érzést" és ezt olyan furcsa megszokni. Olyan furcsa a gyomromban érezni újra a lepkéket. Ez az egész az első NAGY szerelmemre emlékeztet.
Már csak azt kell tudnom, hogy a srác hogyan érez irántam, mert ha csak egy haver lány vagyok a szemében akkor feleslegesen akarok majd próbálkozni.
Szóra nyitom a számat, de végül is gyorsan be csukom, mert valamiért nem merem megkérdezni.
Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal EmptyKedd Jan. 29, 2013 10:19 am

JEREMY AND ROSALIE

Úgy gondoltam lemegyek a Grill-be biliárdozni egyet. Azt reméltem majd Matt játszik egyet, de nagyon sok dolga volt. Most szokatlanul sokan voltak. Egy darabig még élveztem azt hogy egyedül játszom,de hamar már csak megszokásból löktem a golyókat. Egyszer csak egy lány egy elég csinos lány odajött és játszani kezdett. Már ha azt amit művelt játéknak lehet nevezni. Nagyon megnevetettet. Akárhányszor próbálta sose sikerült neki egyetlen egy lökés sem. Egy darabig még néztem ahogy bénázik, de mikor meghallottam azt amit ő szerinte halkan mondott úgy döntöttem segítek neki. A háta mögé álltam, megfogtam a karját és segítettem neki. Az összes golyó odament ahová kellett neki. Nem bírtam tovább nézni azt hogy zavarban van. Úgy határoztam hogy hozok neki egy koktélt hátha akkor egy kicsit felenged. El is indultam a bárpult felé. Közben azon gondolkodtam mit is kellene mondanom neki. Nem tartoztam Mystic Falls legcsajozósabb srácai közé. Ahogy jobban szemügyre vettem a lányt úgy éreztem hogy érdekes estének nézek elébe. Fogtam a koktélt amit kikértem és visszafelé sétáltam a biliárdasztalhoz. És ekkor jutott az eszembe hogy még a nevét se tudom. Talán ezt kellene először megkérdeznem tőle. A mondatok már ott voltak a fejemben begyakorolva. De amint a lány elé értem az összes szó szertefoszlott. Amit kimondtam még hülyébben hangzott mint ahogy éreztem magam.
-Van kedved még egyet játszani? -Hogy mondhattam ezt? Teljesen megörültem. Most aztán engem néz a világ legszerencsétlenebb fickójának.
-Bocs nem ezt akartam mondani. Megszeretném kérdezni mi a neved?
Na végre összeszedtem magam. Talán még jól is végződhet ez az este.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal EmptyHétf. Jan. 28, 2013 6:35 pm

Jeremy & Rosalie
Más sem járt folyamatosan az agyamban csak a múltkori beszélgetés Carolinevel. Nem ellenséget akartam magamnak keresni hanem barátokat. Mindegy, ami történt az megtörtént és változtatni nem tudok rajta.
Igaz, egész jól tudok főzni, de ma nem volt nagyon sok energiám ezért le mentem a Grillbe és bekajáltam.
- Pincér, fizetnék.- szóltam oda egy srácnak az pedig hozta a számlát. Gyorsan előhalásztam egy megfelelő összeget a zsebemből majd a Biliárd asztal felé pillantottam.
- Hűha.- feleltem halkan és megpillantottam egy nagyon, de nagyon helyes fiút épp egyedül biliárdozott. Gondoltam oda megyek hozzá.
Fel álltam és miközben az asztal felé sétáltam azon járt a fejem, hogy vajon hogyan is kell biliárdozni, mert én az egész életemben még látni sem láttam. Mikor oda értem el vettem a másik dákót és megpróbáltam célózni vele, de nem nagyon sikerült.
- Szuper, most mér le is égetem magam a srác előtt.- feleltem suttogva, reménykedve, hogy csak én hallom mert ha a srác is hallotta a röpke kis megjegyzésemet akkor tényleg el áshatom magam itt helyben. Neki vágtam még egyszer, de most sem sikerült. Most már ott tartottam, hogy megbűvölöm ezt az egészet és akkor hátha, de túl sokan voltak itt és féltem, hogy észre veszik; és most nem az a célom, hogy lebuktassam magamat hanem, hogy bezsergésszek egy helyes fiút.
Igazából nem tudtam, hogy ilyenkor mit kéne tenni, mert már kezdett kínos csönd lenni én meg nem mertem egy kukkot sem mondani.
~Szuper, egy erős lényt készülök megölni, de egy fiút meg nem merek megszólítani. Ügyes vagy Rosalie, így tovább.~ gondoltam magamban. És igazam volt - huh, de vicces ezt így kimondani - egy vámpír féleséget akarok majd megölni és egy fiút nem merek leszólítani? Régen nem ilyen voltam. Innen is látszik, hogy nem tudom milyen a szerelem... Már épp szóra nyitottam volna a számat, de aztán gyorsan vissza is csuktam. Egyszerűen nem mertem megszólalni. Most pontosan olyan voltam mint egy szerelmes kamasz lány. - istenem azok az idők.... - Az asztal fölé hajoltam és megint megpróbáltam célózni, de a szemem sarkából a fiút néztem és reménykedtem benne, hogy kezdeményezni fog valamilyen szinten. Bármivel. Legyen az valami mozdulat vagy szó. Nekem most bármi jól jönne...
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal EmptySzomb. Aug. 11, 2012 10:47 pm

Nem kell túl sokáig várnom, hogy valami történjen. Ahogy iszogatom a sörömet, egy fiatal lány lépked elém, olyan mosollyal, amit bármelyik másik nő megirigyelne. Ahogy rám köszön, egy ideig nem is tudom hová rakni, csak egy rövid töprengés után ismerem fel benne Amber személyét.
- Szia. – mosolyodok el és hellyel kínálom őt, amit szerintem anélkül is elfoglalt volna, hogy bárki is felkínálta volna neki. – Főállású semmittevőként tengetem a napjaimat és regényeket írogatok. Te hogy vagy?
Figyelem, ahogy Amber rendel magának egy italt. Feltűnésmentesen végigmérem őt. Teljesen elképedek, mikor látom, hogy Amber teljesen ugyanúgy néz ki, mint hét évvel ezelőtt. Tulajdonképpen, ha nem ismerném őt régebbről, akkor most azt hinném, hogy egy tizenhét éves csajjal beszélgetek. Döbbenetemet nem mutatom ki, úgy teszek, mintha észre sem vettem volna, hogy konkrétan Amber, semmit sem öregedett.
Mondatára, csak elmosolyodom, aztán én is megjegyzem:
- Te pedig, még mindig ugyanolyan gyönyörű vagy, mint hét évvel ezelőtt. – mondom neki, majd még hozzáteszem. – Semmit sem változtál…
Már majdnem megszólaltam volna, hogy „Te küldted azt az üzenetet, hogy jöjjek ide?”meg hogy „Honnan tudtad meg a számomat?”, de a végén magamban tartom a kérdést. Még egyáltalán nem biztos, hogy ő küldte az sms-t, meg hát nem is akarom ezzel tönkrevágni a beszélgetést. De rá gyanakodok, elvégre alig foglaltam el a helyemet, ő már is itt termett és rám köszönt. Vagy az időzítése tökéletes vagy az ő keze van a dologban. Úgy döntöttem, hogy ezzel az üzenetes kérdéssel még jó ideig nem foglalkozom, hanem későbbre hagyom, és majd ha eljön az ideje, akkor rákérdezek.
- És te mit csinálsz itt, Mystic Fallsba? – kérdezem tőle érdeklődően. Szemeimmel a lány arcát figyelem.
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal Empty

Vissza az elejére Go down

Billiárdasztal

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Mystic Falls :: Belváros :: Mystic Grill-