world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Billiárdasztal

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal - Page 3 EmptyPént. Jún. 01, 2012 11:34 am

Érdeklődve figyeltem minden szavát, mint egy szorgalmas tanítvány. Egy kicsit úgy éreztem magam, mint a gimiben, csak most nincs nálam a Justin Timberlake –es füzetem, amibe jegyzetelhetnék. Általában mindig igyekeztem odafigyelni az anyagra, hogy jobb jegyeket szerezzek, mint Stacy Anderson. Plusz nem lehetett rossz az átlagom, mert akkor a szüleim nem engedték volna, hogy a szurkolócsapat tagja legyek, ami nekem akkoriban az életet jelentette.
Most viszont saját magam miatt próbálom begyűjteni az információkat, hogy megmutassam ebben is jó vagyok. Vagyis csak leszek. Az elmélet már elég jól ment, és annyira nem tűnt nehéznek. Egy kérdésem, azért mégis volt.
- Tehát ha egy golyót se sikerül belöknöd a lyukba, akkor jövök én? – Kérdeztem vissza, mert az a része nem volt teljesen tiszta. Megtehettem volna, hogy úgy teszek, mint aki mindent ért, de az a játékomat veszélyeztetné, és inkább most tűnjek hülyének, mint játék közepén.
Ez a része már nem hangzott annyira jól. Mi van akkor, ha nem hibázik? Ő mégis csak régebb óta játszhatja ezt a játékot, és már biztos van benne némi rutinja, így talán hiba volt neki adni a kezdés lehetőségét. Mindenesetre nem kívántam visszavonni a javaslatomat még ebben a helyzetben sem. Ez még amúgy is csak egy próbakör. Ráadásul addig lehet, hogy ki tudom találni, hogyan juthatok előnyhöz. Hihetetlen, hogy két természetfeletti faj adottságaival is rendelkezem, de nem találok olyan képességet, amivel itt egy kicsit csalhatnék akár. Igazán adhattak volna ehhez a hibrid csomaghoz egy gondolattal tárgyakat mozgató képességet.
Karba tett kézzel figyeltem, ahogy leveszi a háromszög keretet, majd a bottal meglökte fehér golyót, a többi pedig szétgurult az asztalon, és néhány beesett a lyukakba. Rögtön rám tört a lelkesedés, hogy ezt én is meg akarom csinálni. Fel is csillant a szemem, mikor mondta, hogy én is megpróbálhatom.
- Rendben, de ha belejövök, akkor már rendesen játszunk – Szögeztem le a szabályok megkerülésének feltételét – És az még véletlenül se jusson eszedbe még most a próbakörbe se, hogy hagysz nyerni, mert arra úgyis rájövök, és nem lesz jó vége. Szóval ígérd meg, hogy tisztán játszunk – Néztem rá komolyan az eskütételt várva. Ez már felért egy fenyegetéssel is, de jó ha az elején tisztázzuk a helyeztet.
Az ajánlatán, hogy segítsen-e az első lökésnél, erősen elgondolkoztam. Először nemet akartam mondani, de rájöttem, hogy nem igazán tudtam volna egyedül hozzáfogni.
- Azt megköszönném – Feleltem röviden egy mosoly kíséretében.
- Egyébként neked mennyi időbe telt ezt elsajátítani? És te kitől tanultad? – Kérdeztem, mert érdekelt, hogy mennyire kell túlszárnyalnom.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal - Page 3 EmptyCsüt. Május 31, 2012 8:13 pm

Már teljes bizonyossággal tudtam, hogy Cassie-nek a leginkábba a kifogástalan külseje elismerésével lehet imponálni. Persze, minden nőnek fontos, hogy néhanapján megdicsérjék a külsejét, vagy megjegyezzék, ha egy új ruhadarabot látunk rajta, de az éppen az italát ízlelgető barna hajú díva bizony hatványozottan igényt tartott az efféle bókokra. Ezt föl is jegyeztem a képzeletbeli noteszomba, majd kedvesen figyeltem, ahogyan az végül ténylegesen is belekóstolt az általam választott koktélba. Rögtön leszűrtem, hogy elsősorban az alkoholtartalma miatt méregette először olyan gyanakvóan a poharat, és belül igencsak büszke voltam magamra azért, hogy végül egy alkoholmentes italt választottam neki. A menta pedig úgy tűnik a lehető legkitűnőbb lehetőség volt az itallapról Cassie gyerekkori fogkrém-függőségéből kiindulva, aztán ismét csak azon mosolyogtam magamban egy nagyot, hogy mégis mekkora hiszti árán sikerülhetett leszoktatni a lányt róla. Komolyan mondom még ilyen makacs és önfejű nővel nem találkoztam, szinte minden mozdulata mosolyt csalt az arcomra, és valamilyen megmagyarázhatatlan okok miatt ennek okán minden pillanat múltával még többet és többet szerettem volna megtudni róla. Igazán meg akartam ismerni.
- Igen, aztán mikor már csak a fekete marad azt is be kell lökni. Felfoghatod akár kegyelemdöfésnek is. – nevettem el magam, majd az arra a célra odakészített krétával megdolgoztam a botom végét, majd levettem a háromszög-formát a golyókról, és az immár teljes koncentrációban lévő nőre néztem.
- Természetesen kezdek, ha szeretnéd. Egyébként addig nem kerülsz sorra amíg én nem hibázok. Tehát amíg a golyókat sikerül valamely lyukba lőnöm te csak megfigyelő vagy. – ismertettem végül a másik meghatározó szabályt a játékot illetően, ami bizonyára nem nyerte el a tetszését Cassie-nek, hiszen egy ilyen, mindenről határozott elképzelésekkel rendelkező nőt nehéz bármiben is szabályok közé szorítani. Egyenlőre azonban mintha a győzelem iránti lelkesedése elnyomta volna benne a szabályok elleni lázadását, így végül miután egy mosoly kíséretében megsimítottam a vállát az asztal fölé álltam, és pár pillanat után, mikor sikerült bemérnem a célt egy határozott mozdulattal meglöktem a fehér golyót, mire a többi vad táncba kezdett az asztalon, és két darab is egy-egy asztalvégi hálóban landolt.
- Mivel még csak tanuló fázisban vagy eltekinthetünk attól, hogy most megint én jönnék. – nyújtottam a másik felé a botot vigyorogva. – De ha szeretnéd az első lökésnél akár segíthetek is. – ajánlottam föl neki, és kíváncsian vártam a válaszát. Már sokat láttam a filmekben effélét, és már igazán ki akartam próbálni a valóságban is.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal - Page 3 EmptyCsüt. Május 31, 2012 3:40 pm

Az előbb is nagyon jól esett a ruhámra tette megjegyzése, bár akkor még csak annak örültem, hogy a történtek ellenére gyönyörűnek találja. Most viszont azért voltam boldog, mert a váltóruhámat még szebbnek tartotta, mint az előzőt. Végül is belegondolva teljesen logikus, mivel az első összekoszolódott, így nem csoda, hogy a tiszta, először használt jobban elnyerte a tetszését.
- Tényleg? – Néztem végig mosolyogva a ruhán, mintha ezt nem tettem volna már meg ezerszer a tükörben – Pedig féltem tőle, hogy mivel ez csak egy amolyan B-terv ruha, nem fogja megütni az előbbi szintjét, de örülök, hogy tetszik. Lehet, hogy gyakrabban kéne összekoszolnom magam – Nevettem.
Egyszerűen nehéz volt nem mosolyogni ennyi bók után. Természetesen tisztában vagyok vele, hogy mindaz, amit mondott teljesen igaz, mivel én választottam a ruhákat és csak olyat veszek fel, ami tényleg jól áll, de azért mégis jól esett az elismerés. Kinek ne esne? Azt persze már évek óta mindenkitől elvárom, hogy megdicsérjék a külsőmet. Nőktől és férfiaktól egyaránt. Aki ezt nem teszi meg azzal nem is töltök sok időt, mivel ez egyértelmű jele annak, hogy egyrészt semmi ízlése nincs, másrészt nem foglalkozik velem, ergo egy egoista barom az illető. Szerencsére azt nyugtázhattam, hogy Jason nem ilyen.
Mikor egy poharat nyújtott nekem, egy kicsit megijedtem. Átfutott az agyamon, hogy közölhettem volna előre, hogy nem vagyok az a fajta lány, aki iszik mint a kefekötő. Sose szívleltem túlzottan az alkoholt. Úgy vagyok vele, hogy aki nem tudja nélküle jól érezni magát például egy bulin annak sürgősen pszichiáterhez kellene fordulni. Természetesen néha, ritka alkalmakkor én is szoktam egy kicsit fogyasztani, de abból eddig még soha nem sült ki jó dolog. Szóval annak a bizonyos pohárnak a látványa is egy nagyfokú félelmet ébresztett bennem. gyanakvó tekintettel tekintettem a tárgyra, majd mikor a kezemben volt egy kicsit közelebb emeltem, és megszagoltam. Nem éreztem rajta azt a jellegzetes szagot, így megnyugodtam, hogy nem kell visszautasítanom ezt a nagylelkű ajándékot. Utólag belegondolva fölösleges volt közelebbről is megszagolnom, mivel az érzékeny szaglásommal már valószínűleg a mosdóajtóból kiszúrtam volna, hogy valami nem stimmel. A megszokás hatalma.
- Óh nagyon köszönöm, de tényleg nem kellett volna – Hálálkodtam ismét – Ha ilyen figyelmes maradsz egész este, akkor muszáj lesz felvennem a mobilommal a „köszönöm” szót és beállítani, hogy öt percenként játssza le - Mondtam, majd belekortyoltam a koktélba.
- Ez nagyon finom! – Jegyeztem meg elismerően – Imádom a menta ízét. Ovis koromban mindig ettem a fogkrémet, mert úgy szerettem az ízét. A szüleim és az óvó nénik természetesen nem rajongtak ezért a szokásomért, és valahogy le is szoktattak róla – Osztottam meg ismét egy élményt a múltamból.
Még kortyoltam párat, aztán mikor mondta, hogy ő is készen áll, abbahagytam és letettem, hogy teljes lényemmel a játékra koncentrálhassak. Figyelmesen vártam, hogy mit kell tennem ahhoz, hogy nyerjek.
- Szóval a lényeg, hogy minden golyónak a lyukba kell esnie kivéve a feketének – Ismételtem el a lényeget, hogy biztos jól értettem-e. Közben a billiárd asztalra néztem, ahol ott voltak a különböző színű golyók egy olyan háromszögszerű kerettel körülvéve.
- Azt hiszem értem. De azért megmutatnád gyakorlatban is, légyszi? – Néztem aranyos tekintettel a szemébe. Egy kicsit természetesen védtelennek éreztem magam biztos tudás nélkül, de ez az állapot nem szokott sokáig tartani. Attól egy percig se féltem, hogy bárki is kiröhögne, de ha mégis megtennék szívesen használom más célokra is azt a bizonyos botot.
- Előre szólok, hogy az elején valószínűleg bénázni fogok – Készítettem fel csak a biztonság kedvéért. Ezzel röviden annyi volt a célom, hogy tudassam vele, ne röhögjön rajtam.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal - Page 3 EmptySzer. Május 30, 2012 10:32 pm

Jason & Cassie

Mindig is mondták a haverok, hogy ha egy nő lenyűgözéséről van szól mintha egy másik ember lennék, ám soha nem kötöttem az orrukra, hogy pont akkor vagyok egy másik ember amikor velük vagyok. Édesapám világ életemben arra tanított, hogy a nők gyöngyszemek, és ehhez mérten kell bánni velük, márpedig én Dianával mindig is így bántam. Mai napig nem tudom megemészteni, hogy apám halála után úgy magamra hagyott. Egyrészt persze, megértem, hogy nehéz lenyelni, hogy már nem az a jófiú vagyok akit megismert, és bizony néhány balhéba igenis belekeveredtem, de vele ezek ellenére változatlanul olyan voltam amit az együtt töltött 1 év alatt megszokhatott tőlem. Persze, gondolhattam volna, hogy apám taktikájával el fogok bukni, hiszen anya is elkezdte őt csalni, de még mindig hiszek benne, hogy ha egy nő igazán elkötelezett, és tényleg szereti a másikat ez a kölcsönös tiszteleten alapuló viselkedés a boldog élet kulcsa lehet. Persze, akadnak nők, akikkel szemben a menőző és bunkó stílus a nyerő, de azokat a lányokat, akiket az imponál sosem tartottam többre egy egyéjszakás stiklinél. Az igazi, vérbeli nőket még mindig az udvarias, ugyanakkor humoros viselkedéssel lehet megnyerni, továbbá a már említett versengési vágy előcsalogatásával. Emlékszem amikor Dianát kihívtam egy úszóversenyre, és bár soha nem mondtam meg neki, a tanulószobáról kijövet minden este láttam, hogy ott gyakorol az uszodában, és habár simán legyőztem volna hagytam nyerni, és azt a büszkeséggel teli mosolyt, ami megjelent az arcán közvetlenül a győzelem után sohasem fogom elfelejteni. Mindenesetre már megtanultam véka alá rejteni az érzéseimet amikor róla volt szó, és csupán a saját fejemben bánkódtam még a történteken.
A lényeg most az, hogy ez a Jason most úgy tűnik imponál a mellettem ülő nőnek, akinek ezúttal is csak úgy ömlöttek a szavak a szájából, és mosolyra húzva a szám hallgattam a parkolós sztorijait, miközben elképzeltem szegény járműoktató miközben próbálja Cassie-vel megértetni, hogy bizony vannak dolgok, amiket nem lehet a saját, önfejű módszereivel megoldani. Igen, bizony nem egy könnyen irányítható nővel van dolgom, de ez abszolút nem zavart, sőt, sokkal inkább kitűnő kihívásnak találtam az egészet.
Mikor odaértünk a másik hamar a mosdóba sietett, mialatt én a megérzéseimre hallgatva inkább egy kellemes mentás koktélt kértem ki a számára, mintsem valami alkoholos italt, hiszen el tudom róla képzelni, hogy leorrolna, hogy mit képzelek, hogy máris le akarom itatni. Mikor visszaértem a billiárdasztalhoz, már a lány is megjelent, kisebb meglepetésemre, hiszen nem gondoltam volna, hogy ilyen gyorsan rendbe szedi magát, sőt még át is öltözik.
- Tyűha, nem hittem, hogy lehetsz még az előbbinél is csinosabb. – jegyeztem meg miközben átnyújtottam a másiknak a neki szánt italt. Ami a hozzászólásomat illeti, valóban nagyon tetszett az amit magam előtt láttam, és ez csak még inkább megerősített abban, hogy bizony jól tettem, mikor elhívtam Cassandrát ide.
- Készen állok a kihívásra. – vigyorodtam el a lány magabiztos és a maga módján mégis bájos megmozdulásán, és miután a kabátomat letettem egy közeli szék támlájára átnyújtotta a lány számára az egyik játékhoz használatos botot. Itt megjegyzendő, hogy most adtam hálát az égnek azért, hogy nem a szokásos laza pólót viseletem, hanem ki tudja miért egy halványkék inget vettem magamra, ami azt hiszem egy ilyen nővel szemben csupán jó pont lehet, no meg idősebbnek is tűntem így a valódi koromnál.
- Nos a lényeg annyi, hogy ezzel a fehér golyóval a többit az egyik lyukba segítsd, kivéve a feketét, ami csak utoljára kerülhet a célba, mivel ha előbb löknéd be az a játék végét, és egyben a másik fél győzelmét jelentené. Eddig érthető? – kérdeztem kedves mosollyal az arcomon, és kíváncsian vártam a másik válaszát.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal - Page 3 EmptySzer. Május 30, 2012 8:45 pm

Előzmény a Mystic Mozinál…

Jason

Alig tíz perce ismertük egymást, de ilyen rövid idő alatt is sikerült elég sokszor meglepnie. Már őszintén nem is tudtam hova tenni magamban, hogy mi történhetett vele, amiért varázsütésre a sértődött kisfiúból úriember lett. Apukám mindig azt mondogatta, hogy az életet nem elemezni, hanem élvezni kell, ezért inkább nem is agyaltam ezen. Természetesen némi bizalmatlanságot még mindig fenntartottam, hiszen pár perccel ezelőtt még a létezéséről tudtam, de abban biztos voltam, hogy ha az este további részében is ilyen marad, akkor nem hagyom faképnél. Meg abban a hitemben is rendíthetetlen voltam, hogy így vagy úgy, de legyőzöm. Örültem, hogy 0gy alakult az este, ugyanis végre egy kicsit kikapcsolódhatok, és talán egy kis időre megfeledkezhetek róla, miért is vagyok itt valójában. A biztonságát persze nem garantálhatom. A véleményem elég gyakran változik, így nem vagyok benne biztos, hogy az este folyamán nem tűzöm rá az étlapra. Ez igazából tőle is függ.
A dolgok jelenlegi állása szerint, viszont jó úton haladt a túlélés felé.
- Nagyszerű ötlet! Mintha csak olvasnál a gondolataimban – Válaszoltam derűsen a hátsó bejáratos ötletére. Ez a terv tökéletesen megoldja a problémát. Pedig arra a lehetőségre készültem, hogy észrevétlenül átsurranok valahogy a tömegen a mosdóig, de ez a lehetőség sokkal kellemesebben hangzik.
- Nekem tökéletesen megfelel – Mondtam látatlanban is igent a kocsijára. Bíztam benne, hogy ha a kocsija valami lepukkant roncs lenne, nem ajánlaná fel, hogy beleüljek – Így legalább nem kell a GPS csajszi hangját hallgatnom. Olyan lekezelő hangon tud beszélni – Tettem hozzá.
Ilyenkor sokan meg szokták kérdezni, hogy miért nem állítok be egy férfi hangot. Meglehet, hogy az sokkal kellemesebb, de egyszerűen sérti az egómat, hogy egy pasi mondja meg nekem, merre menjek. Egyszer kipróbáltam, és mikor azt mondta menjek jobbra csak azért is úgy éreztem, hogy balra kell kanyarodnom. Plusz folyamatosan az oktatóra emlékezet, akitől vezetni tanultam. Állandóan ordibált velem.
- Úgy érzem, mi ketten egyre jobban kezdjük egymást megérteni – Mondtam elismerően, mikor felajánlotta, hogy idehozza a kocsit, és így megkímélt sok felesleges sétától. Én közben elkezdtem a kulcs után kotorászni. Mikor megtaláltam, kinyitottam a csomagtartót, amiben ott várt egy rózsaszín bevásárlószatyor, amiben a szintén új váltóruhám volt, ami eddig még csak a próbafülkében volt rajtam. Hozzá pedig egy pár cipő. Ennek egy kicsivel már alacsonyabb volt a sarka, szóval sokkal biztonságosabban lehetett benne járni, mint ebben.
Gondosan visszazártam a csomagtartót, majd elbúcsúztam a kocsimtól, és beszálltam a BMW-be. Szerencsémre nem olyan autó volt, amivel ciki lenne mutatkoznom, bár nem az én stílusom, de mégis csak egy pasi autóról volt szó. Út közben az ideiglenes sofőrömet a vezetés tanfolyamos élményeimmel szórakoztattam. Azt hiszem megemlítettem neki a korszakalkotó parkolási technikáimat, és hogy az oktatóm nem értékelte a korszakalkotó megoldásaimat. Mindig is mondtam neki, hogy az én módszereim egyediek. Sajnos nem tudtam sok sztorit mesélni, mivel a hely tényleg nem volt messze.
Miután kiszálltam, és egy újabb egyensúlygyakorlat után biztosan álltam a lábamon, sietős léptekkel betipegtem a mosdóba, és rekord idő alatt átöltöztem. Sikerült kifejlesztenem a gyors öltözés technikáját, amit annak köszönhetek, hogy szinte mindig késésben voltam, ha menni kellett valahova. Szerencsére a tükör is megfelelő volt, hogy a hajamat és a sminkemet is rendben tudjam tenni, így mindössze hat és fél perc után ismét szalonképesen vonultam ki a mellékhelyiségből.
Magabiztos léptekkel odamentem a billiárd asztalhoz, és határozott tekintettel Jason felé fordultam.
- Készen állok. Most pedig te jössz. Várom, hogy megtaníts játszani, hogy utána nyilvánosan porig alázhassalak az itt jelenlévők szeme láttára - Mondtam teljesen aranyos hangnemben szikrázóan vidám mosollyal. Végre helyre állt a világ rendje: újra istenien nézek ki, szóval itt az ideje, hogy megnyerjem a csatát.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal - Page 3 EmptyCsüt. Május 17, 2012 4:35 pm

Will and Klaus



Amint megérkeztünk Will már ki is szemlélte a legmegfelelőbb helyett. Amíg én körül néztem, barátom az italokat rendezte. Hirtelen egy csapat pom-pom lányos tűnt fel a láthatáron és letelepedtek a közelünkben levő egyik asztalhoz. Alig telt el egy perc, Willam már hozta is az italt. A kedvencemet hozta, de hát kinek nem a kedvence a whiskey?! Épphogy lehúztam egy kortynyit, már elő is állt a Faith témával. Sajnos észrevette a köztünk levő feszültséget és még szóvá is hagyta. Nem épp kellemes erre válaszolni. Nem is akartam először, inkább tereltem a témát.
- Ugyan, most úgysem akarsz erről beszélni. - Hangsúlyoztam a az "úgysem" szócskát. Hosszú lenne elmesélni. Igaz, legfőbb bizalmasom, de neki sem kell mindent tudnia. Elég ha tudja a Carolineos ügyet. Kezembe vettem a biliárdbotot, majd neki is odaadtam az övét és kezdődhetett is a játék. Először én kezdtem. Eleinte nagy szerencsém volt, de végül rosszul lőttem, így William következett. Hogy ne legyen az a borzalmas csend, készen álltam megtörni azt. A baj csak az volt, hogy milyen témával álljak elő. Végül összeszedtem minden gondolatomat és kieszeltem egy jó témát.
- Sokáig úton voltál, és rég nem hallottam felőled. Már nem is kérdezem mit csináltál távollétedben. - Nem kell kérdeznem, úgyis tudom, hisz nagy nőcsábász. A legjobb kérdés inkább az lenne, hogy hány lányt használt ki. De inkább nem szólok semmit, mivel annál jobbat kérdezek.
- És, találtál magadnak egy jó csajt? Tudod, aki szóba jöhetne hosszú távra is? - Nagyot nézett és még el is hibázta a játékot. Nem kockáztatta meg azt, hogy ne feleljen a kérdésre, hisz tudja, hogy nekem senki sem mondhat nemet. Mivel ő hibázott, ismét én következtem a játéknál.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal - Page 3 EmptySzer. Május 16, 2012 6:04 pm

Katherine & Kol


Ami azt illeti igen is szeretem a kihívásokat. Hiszen ez életet, a folyamatos kockáztatás, hogy az életed nminden percében a halál szaga fenyeget, főleg, hogy Klaus most a városba van. De ha behúzódzkodok a búvóhelyemre ott hol az élvezet? A menekülés még élvezetes, de ha bujkálnom kell az emberek lassan elfejtik kitől is kell tartaniuk. És mellesleg, addig biztos nem hagyom el a várost, míg Elena holtan nem végzi. Jelenlegi célom ez, és igen is bármilyen messze elmegyek, csak hogy láthassam ahogy kiszáll belőle az utolsó élet is, és holtan rogy össze. Mondjuk teóriám van bőven, hogy is fogom megölni, de még egyik se az igazi... De mindegyik vakmerő lesz, hogy betartsam az örök elvem; aki mer az nyer.
- Elhivatott vagy - felelem halkan, majd színpadiasan sóhajtok egyet - De vajon ez elég...? - pislogok rá, és a következő percben csókja ízét érzem ajkaimon. Annyira nem lepett meg a dolog, és végül készségesen visszacsókoltam, szintén úgy ahogy ő is. Vadan, csöppnyi érzelem nélkül. Nekem a férfiak csak játékszerek, akiket könnyen irányíthatok, vagy használhatok egy kellemes estére. Nincs szó szerelemről, talán egykor Stefanáért égett a szívem, de azt sose bocsátom meg senkinek ha lecserél valakire. Viszont Kol... Azt kell mondjam megér egy próbát. Nincs szebb érzés, mint hogy Klaus orra alá dörgölhetem egyszer, hogy lassan minden fivére ágyába kikötök. Azt mondják ilyenek a ribancok, de mit tegyek, ha egyszer én büszkén viselem? Az ember változik, én voltam jó kislány egyszer hajdanán, de most már nem akarok többé jó lenni. Abba nincs semmi élvezetes.
- Te is? - húzom fel a fél szemöldököm. - Honnan tudod ilyen biztosra, hogy bejössz nekem? - kérdeztem kíváncsian, de nem lepett meg a túlzott magabiztossága. Sőt ami azt illeti tetszett, hiszen kicsit magamra emlékeztetett. Talán kicsit túl biztos vagyok a dolgokban, de az miért lenne baj? Ha pesszimistaként látnám a világot talán én is együtt égtem volna 1864-ben a többi vámpírral. De szerencsére nem, így hát itt vagyok és még rengeteg dolgom van. De most csak annyit akarok, hogy az estém jól sikerüljön. És ehhez szükségem van rá.
- Keressünk valami csöndesebb... és kényelmesebb helyet - sóhajtom, majd leugrok a billiárdasztalról, és egy kacér mosolyt hátrahagyva az ajtófelé veszem az irányt. Bár közönség akadna, én sz ilyet nem akarom más orrára kötni. Az élvezet csak nekem jár. És tudom, hogy követni fog. Biztos vagyok benne. Csak a hülye hagyna ki egy ilyen alkalmat... velem.

Részemről,


Befejezett!

Köszönöm a játékot, és sajnálom, hogy ilyen lassú voltam.

Még biztos találkozunk... Wink
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal - Page 3 EmptyKedd Május 15, 2012 6:14 pm

to Klaus



Vigyorogva ingatom a fejem Dimitri szavaira. Hozza a formáját, ahogy látom. Végül nem kommentálom a szavait, mert sokkal inkább leköti a figyelmemet ez a furcsa hármas közte, Faith és Klaus között. A lány keres valakit, és ehhez Dim segítségét kéri. Klaus viszont nem engedi, hogy az est hátralévő felében ismét találkozzanak. Igazán érdekes. Most már biztos, hogy valamiről nagyon lemaradtam.
- Felőlem mehetünk - bólintok Klaus nekem szegezett kérdésére, és már úton is vagyunk. Pár pillanattal később mindig mindig kissé a gondolataimba merülve lépek be a Grillbe.
- Mit szólnál biliárdpartihoz? - kérdezem meg elvigyorodva. - Te lefoglalod az asztalt, én hozok piát - és már sarkon is fordulok, hogy szerezzek végre valami elég ütőset.
- Whiskeyt kérek - jelentem a pultos csajnak, aki azonnal elő is vesz egy üveggel, hogy töltsön, de benyúlok a pult felett, és megcsóválom a fejem.
- A-a-aaa. Én ezt mindet elviszem - nézek mélyen a lány szemeibe, és az igézésnek hála természetesen semmi ellenvetést nem kapok, amikor elveszem tőle az üveget.
- Kösz, drága - kacsintok rá, majd felkapva két poharat is, visszatérek Klaushoz. - Nézd, mit szerváltam? - mutatom fel az üveget. - Szerintem ezzel egy ideig elleszünk - és már töltök is rögtön mindkettőnknek.
- Na akkor most elmondod végre, mi volt ez az egész Faith-szel? Bocs, haver, ha félreértettem valamit, de nekem úgy tűnt, hogy legszívesebben letépted volna Dimitri fejét, csak azért mert szóba keveredett vele. Persze javíts ki, ha tévednék - Sosem lehet tudni, bár általában elég jó megfigyelő vagyok, szóval szerintem most sem tévedhetek akkorát.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal - Page 3 EmptySzomb. Május 05, 2012 8:33 pm

Billiárdasztal - Page 3 Tumblr_m1i4i47Nt61rpozr6o2_500
Kol & Katherine




Közelebb húzódott felém, és alig volt köztünk távolság. Éreztem a parfüme illatát, és olyan közelről tudtam megnézni magamnak, amilyen közelről még soha. Tudtam, hogy nem fog megcsókolni. Ő nem ilyen lány, vagy legalábbis nem úgy hallottam. Szeret játszani a férfiakkal, és szereti őket kihasználni. Pont ugyan úgy mint én. Vele se terveztem semmi komolyat. Mondhatni, egy kis hétvégi kikapcsolódás. Nem gondoltam volna, hogy ennyire meg kell küzdenem érte, de hát a testi örömök mindig jól esnek, és egy férfit általában a lába közt lógó dolog irányítja.
Ő is nagyon jól tudta, hogy nem fogom könnyen feladni. Nem vagyok az a típus, aki csak egyszer próbálja meg, és ha nem sikerül akkor ráhagyja a dolgot. Én szeretek újra, és újra próbálkozni, amíg el nem érem a célom, és meg nem szerzem azt, amit akarok. Abban a pillanatban Katherine-t akartam. Vissza súgtam neki a válaszomat.
-Nem hiszem, de te se hidd, hogy nem fogok próbálkozni újra és újra amíg be nem adod a derekad. – majd kihasználtam a lehetőséget, hogy egy másodpercre nem figyelt, és megcsókoltam. Nem volt valami szenvedélyes csók, inkább vadnak mondanám. A kezemmel ami a combján volt erősen szorítottam, pont annyira erősen hogy megérezze, de ne fájjon. Nem akartam annyira letámadni, ezért abba is hagytam egy kis idő múlva. Kíváncsi vagyok mire gondolhat most. Egy ős épp most csókolta meg a Grill-ben egy billiárd asztalon, mindenki előtt. Annyi szerencséje van, hogy én vagyok a legjóképűbb ős, és még annyi, hogy Nik-nek nem fogok erről mesélni. Mint tudjuk, bátyám igen bosszúszomjas, és hát Katherine-el nem épp puszi pajtások. Nekem nincs gondom vele, jókat lehet szórakozni rajta, és még örömet is tudunk egymásnak szerezni, ebben a nyomorult világban. Azt nem is említve, hogy pont akkora egója van, mint nekem.
- Nem akarok nagyon nyomulni, de ismerjük el, hogy nem vagyok egy csúnya gyerek, és kellően fel tudom izgatni a fantáziád. Ráadásul, te is tettszel nekem. – mondtam, majd a combjáról lassan felcsúztattam a kezem a derekára. A lábait a derekam köré fontam, és egy rövid de annál erőteljesebb csókot adtam a nyakára. Na ez már megteszi a hatását... gondoltam.

words: 346
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal - Page 3 EmptySzer. Május 02, 2012 2:14 pm

Katherine & Kol


Amúgy igazán érdekes a világ. A fél életem abból állt, hogy a Mikealsonok elől menekültem, Klaus haragja elől amit a vámpírrá változásom váltott ki. És most? Az öccsével biliárdozok, vagy fogalmazhatunk úgy is, hogy vele töltöm az estém. Mi ez ha nem teljes káosz? Még ha Finn lenne - na persze őt nem érdeklik a Petrovák de még is - talán szoronganék egy sort, de Kolról nagyon jól tudom, hogy imád ellentmondani a szabályoknak. Mint én. Semmi korlát, egyenlő a határtalan élvezettel. Nem azért bírtam ki eddig, több mint 500 éve vámpírként mert tehetséges vagyok a bujkálásba, és az emberek átverésében. Azért mert szeretem az életem, a tetteim, és mindent csak azért csinálok, hogy jól érezzem magam. Az önzőség az ami életben tart. Ez egyértelmű.
Stefan és Damon ideje rég lejárt, azzal, hogy átváltottak az új mártír hasonmásra. Ha pótlékot akarnak hát tessék. Nálam jobb úgy se lesz a világon, és ne adj isten ha Elena választani mer, az egyik úgy is pofára esik. Szegény, szegény Salvatore testvérek. Hát szabad ugyan olyan lányokba beleszeretni?
- Milyen nagylelkű vagy - vigyorgok rá sunyin, majd belekortyolok az italba. Legalább a srác tudja mitől döglik a lény, és hogy honnan kell a jó piát szerezni. Finnyás lennék? Csak egy kicsit, de hát azt is kell nem?
Oldalra billentett fejjel figyelem ahogy Kol megérint, és hagyom, hogy közelebb húzzon magához. Az alkohol kissé a fejembe szállt, de még mindig józannak tekintem magam, hiszen azon kívül, hogy a vámpíroknak ez egy kis extra jókedvet és felejtő hatást nyújt, sose leszünk igazán részegek. Tehát bárki, bármennyire is vágyott rá, hogy engem félig holt állapotba találjon, el kell keserítenem; ötszáz éve kellett volna megkérnie.
- Ha kényszerítenek, sose tudok száz százalékot nyújtani - vonom meg elhúzott szájjal a vállam az igézésre. Igen megtehetné, de mi abba a jó? Szerintem maga is tudja jól, hogy imádom a veszélyt, de annál jobban ha nem kell egyedül töltenem az estéket. És a kettőt együtt, pedig még jobban imádom. Vajon mi lehetne elmebetegebb ötlet, hogy a legnagyobb ellenséged testvérének adod be a derekad? Nem tudom, ha valaki tudd jobbat, majd szóljon.
Lassan közelebb hajolok hozzá, és már érzem a leheletét a számon, ajkaink alig egy centire vannak egymástól, mikor lassan félmosolyra húzom a szám, és ennyit suttogok;
- Ne hidd, hogy ilyen könnyen megkapsz. Ebbe nincs semmi élvezet...
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal - Page 3 EmptyVas. Ápr. 22, 2012 3:15 pm

Billiárdasztal - Page 3 Tumblr_m1i4i47Nt61rpozr6o2_500
Kol & Katherine



Persze, hogy ő nyert. Nem is állt szándékomban megzavarni a játékát. Amolyan mellékszereplő voltam csak. Mint mindig. Mindenki akivel találkozok, Klaus-hoz hasonlít, vagy egyből úgy kezel, mint Nik öccsét. Kicsit kezd már ebből elegem lenni. Vagyok olyan erős mint ő. Attól, hogy ő Hibrid, mondhatni korcs, attól semmi különleges nincs benne. Nagyobb a szája, mint bárkinek a családban, és folyton csak fenyegetőzni tud. Azt persze senki se veszi észre, hogy ha én mondok valamit, azt általában be is tartom.
Ahogy vissza értem az itallal, ő a biliárd asztal szélén üldögélt. Nem mondom, hogy nem volt csábító, mert akkor önmagamnak is hazudnék. De több kell nekem, mint egy kis pózolás.
Katherine-re sose tekintettem úgy, mint a nőre akibe bele tudnék szeretni. Sőt, egyáltalán nem is érdekelt. Mindig is félénknek tartottam, és nekem a rámenős, akaratos, és vad lányok jönnek be, nem pedig a szende szüzek. Amikor vámpírrá változott, akkor megfordult benne valami. Mostanra igazi belevaló csaj lett, és így már nem rugdosnám ki az ágyamból. Feltéve, ha egyszer eljutunk odáig.
-Megkapod ingyen, most az egyszer. – majd oda adtam neki a poharat. Tudok én jó fiú is lenni, de nem akarok. Nem akarok egy Salvatore-hoz hasonlítani. Mondhatjuk, hogy érzéketlen és bunkó vagyok, de ezt szeretem magamban a legjobban. Nincs még egy olyan mint én, és nincs még egy olyan beképzelt ős mint szerény személyem.
Közelebb mentem hozzá, az egyik kezem a combjára raktam, a másikat pedig a derekára. Tudtam, hogy nem lesz zavarban, mert csinált ő már durvább dolgokat is, mások előtt. Én meg úgy voltam vele, hogy miért ne szórakozzunk egy kicsit.
-Csak annyit kéne tennem, hogy a szemedbe nézzek, és megidézzelek, de abban mi lenne a móka nem igaz? - tudtam, hogy nincs szükségem ilyen módszerekre, mert amit én egyszer meg akarok kapni, azt meg is kapom, ha meg nem, akkor nincs tovább rendes Kol. Nem érdemes velem játszadozni, mert nem én fogom a rövidebbet húzni. Ez már ilyen Ősi szokás. Klaus és Elijah tanított meg arra, hogy ami egyszer nem lehet az enyém, az ne legyen senkié. Nincsen arany közép út... Legalábbis nem nállam.


Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal - Page 3 EmptyPént. Ápr. 20, 2012 2:28 pm

Katherine & Kol


Be kell vallanom, hogy szerencsém volt. Rosszabb partnert is kifoghattam volna magamnak, pláne a Mikealsonok közül. Elijah még mindig nem bocsátott meg nekem, Klaus pedig hát... mondhatni kerülöm. Még mindig. Úgy 500 éve nem ittunk meg együtt egy jó kis frissítőt, de annyira nem hiányolom a társaságát. Még bőven van időn, életem utolsó italáig, amit akkor se vele szeretnék eltölteni. Nincs az az isten, hogy megadjam neki azt az örömet, hogy végignézheti ahogy a szívembe fúródott karó kiontja belőlem az életet. És amúgy is. Biztos vagyok benne, hogy azért élvezi a macska a egér játékot, ami már évszázadok óta tart. Felvont szemöldökkel figyeltem az alakítását, miközben azért sunyiba végigmértem kivel, és mivel is van dolgom. Ami azt illeti, még emberkoromba ismertem Kolt, de csak nagyon rövid ideig, hiszen akkor nem épp ő volt a főszenzáció az életembe. Talán ha egyszer-kétszer beszélgetésbe elegyedtünk a bálokon, udvariasan elcsevegtünk lényegtelen dolgokról. Semmi olyan, amire megérné emlékezni. Miután pedig magam is megismertem a vámpírságot... Hát, nem igen volt szerencsénk egymáshoz, főleg mivel a testvérei nem igazán zártak a szívükbe a kis magánakcióm után. Csodálkozom? Ugyan.
Az utolsó golyó rám várt, és tudtam, hogy betalálok. Győztes mosoly már azelőtt ott játszott az ajkaimon, hogy felkaptam volna a dákót, és rácéloztam a kis sárga golyóra. Fél szememet lehunyva pucsítottam, majd egy erőteljes lövés, és bent is van. Így kell ezt csinálni.
- Akkor már hozz kettőt. Meg kell ünnepelnünk a vereséged - vigyorogtam rá szemtelenül, majd hozzátettem - Sose mondtam, hogy faragatlan vagy... csak gondoltam - kacsintottam rá, majd míg a pulthoz ment felültem a billiárdasztal szélét, és magamba dúdolgattam a rádióból szóló számot. Fogalmam sincs mennyi lehet az idő, de nagyon nem is izgat. Fél egy, kettő, hajnali három... Nekünk úgy is az éjszaka az életadó napszak. Ilyenkor mi vagyunk a ragadozók, és az ártatlan emberek tudatlanul is a zsákmányaink lesznek. Olyan ez mint egy játék. Amibe mindig mi nyerünk.
Felvontam a szemöldököm, mikor közelebb ért, és arcát csábos mosoly lepte be. Szinte biztos voltam benne, hogy ezt használja azoknál a nőknél, akikkel először elszórakozik, majd utána szívja őket szinte szárazra. Ezt akarja rajtam is bevetni? Hát nem jött még rá, hogy sokkal nehezebb dolga van mint pár naiv halandóval?
- Mondjon egy árat uram... És majd eldöntöm megfizethető e - felelte halkan, végig a szemébe nézve. Nem ismertem a játékszabályait, de tudnia kell, hogy nekem is vannak elveim. Határok amiket csak óvatosan lépek át, és kikezdeni a legfőbb ellenségem öccsével hát... Ilyet csak én tehetek meg.


Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal - Page 3 EmptyHétf. Márc. 19, 2012 1:47 pm

Billiárdasztal - Page 3 Katherine_and_kol_the_vampire_diaries_by_kredoll-d4oytps

Kol & Katherine


Láttam rajta, hogy örül a társaságnak, habár lehet, hogy először nem pont rám számított. Viszont én jöttem, és ez ellen semmit se tud tenni. El kell fogadja, hogy most egy ideig én fogom szórakoztatni. Legalább annak örülhet, hogy értek is hozzá.
A kedvességemre tett kis cinikus megjegyzése őszintén szólva hidegen hagyott. Hisz pont ő beszél kedvességről, mikor ő az egyik olyan ember, aki kimondja azt, amit gondol, bármi is legyen az. Ebben talán hasonlítunk. Sőt, ahogy most belegondolok, sok más dologban is.
Amint említettem, én is beszálltam a játékba. Egy kis célzással, és összpontosítással belelöktem az utolsó előtti golyót az egyik lyukba. Gondoltam az utolsót meghagyom neki, legalább ennyire legyek már udvarias.
Közben láttam, hogy Katherine az italáért nyúlt, és eléggé meglepődött, amikor annak a fele hiányzott. Tudtam, hogy illetlenség volt beleinni, de akkor jó ötletnek tűnt. Ebből is látszik, hogy kicsit se hasonlítok egyik bátyámra se. A jó modor valahogy kimaradt a neveltetésemből. Míg Elijah egy kész úriember, addig én csak egy pimasz szájú kölyök vagyok, aki semmit és senkit sem tisztel.
Odamentem a lányhoz, kivettem a kezéből a poharat, és leraktam az asztalra.
- Tudod mit? Hozok neked egy másikat, de csak azért, hogy ne mond, hogy faragatlan vagyok. – persze nem ez volt az elsődleges szándékom. Szimplán csak le akartam itatni, hogy gyorsabban feloldódjon.
Ahogy elindultam, egy rövid mondatot még gyors eleresztettem:
-Egyébként nem vagyok leégve, csak szeretem a spontán dolgokat. - nem hagyhattam kétségek közt afelől, hogy van-e pénzem, vagy nincs.
Elmentem hát a pulthoz, hogy vigyek neki egy teli pohár Whiskey-t. Magamnak nem kértem semmit, mert meg kellett őrizzem a józanságomat, ha vele akarok kikezdeni. Pár percbe telt, mire a csapos kiszolgált, de megértem, mert elég nagy volt a forgalom. Visszaindultam a biliárdasztalhoz, de nem adtam ám olyan könnyen magam.
Olyan közel mentem Katherine-hez, hogy szinte már csak pár cm távolság volt köztünk, majd a poharat a hátam mögött „rejtettem el”, és kihívóan mosolyogtam rá.
- Mit kéne egy ilyen szép lánynak mint te, tennie, hogy megkapja ezt a kis poharat? – reméltem, hogy belemegy a játékba, és tudja, hogy mi a dolga. Nem akartam lelőni a poént már az elején. Abban is bíztam, hogy nem fogja majd vissza magát, és jól fogunk szórakozni, a nap hátralévő részében. Sőt.. akár egész éjszaka. Persze ez tőle is fog függeni.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal - Page 3 EmptyVas. Márc. 18, 2012 5:52 pm

Billiárdasztal - Page 3 Tumblr_m02fpkNXoo1qbfk3xo1_r2_500
Kol & Katherine

Hátrahajoltam, és lehunytam a bal szemem, hogy bemérjem a pontos célirányt. Még egy kicsit jobbra és... Bent van! Bár egyedül játszottam, és a hely nagyjából olyan kihalt volt mint a sivatag, győzedelmesen kiáltottam, nem érdekelve, hogy a nem messze ülő fiatalok csoportja úgy bámul, hogy majd kiesik a szemük. Már a harmadik korsónál jártam, és már a fejembe szállt, a pia és akkor mi van? Mennyi az esélye, pont most jelenik meg Klaus az egész hibrid hadseregével engem keresve? Mondjuk... négy a tízhez. És én tudom merre van a kijárat, hah!
Levágtam a dákót a billiárd asztalra, majd magabiztos léptekkel odasétáltam a pulthoz, és nem zavartatva magam a felhangosítottam a zenét. A pincérsrác próbált valami ellenkezés felét habogni, de mikor felvontam a szemöldököm olyan "valami problémád van?" stílusban, csak megrázta a fejét, én pedig győzedelmesen visszamentem a Grill másik felébe biliárdozni, miközben a ritmusra mozgattam a csípőm. Adjunk a közönségnek..
Már vagy harmadszor vertem meg magam, nem is figyelve a körülöttem lévő dolgokra - pedig azt hiszem volt valami kisebb verekedés, de passz - minden jól irányzott lövésemet pedig egy újabb adag itallal ünnepeltem. Csak akkor eszméltem fel, mikor egy igen cinikus hang megzavart a koncentrálásba. Ha az volt a célja, hogy ezzel megzavarja a nyerési rekordomat, sajnos nem járt sikerrel. Még így is betaláltam.
- Kedves vagy mint mindig Kol - emelem rá a pillantásom, miközben fél kezemmel megtámaszkodom a billiárd asztalon. A mondata utolsó részén először összevonom a szemöldököm, majd végül eldöntöm, hogy ez végül is így van. Minek tagadni? Lehetek ribanc, vagy hívhatnak akárminek én büszkén vállalom, hogy az vagyok aki vagyok. A tagadás felesleges.
- Ugyan... Ha úgy is beszállsz minek kérdezed? - forgattam meg a szemem, miközben azon gondolkoztam, hogy is engedhették el ezt a tékozló fiút hazulról. Kissé nevetlen, és nyoma sincs benne az udvariasságnak. Mintha a Mikealson fiúk fekete bárányát látnám. És mit ne mondjak, tetszik. De ezt a kis információt minek kössem az orrára? Így is el van szállva magától.
- Kicsit finnyás vagyok ez ügyileg. Tudod, ha már alkoholt nem szeretem vérrel keverve. Ha érted mire gondolok - billentettem kicsit oldalra a fejem, és gúnyosan rávigyorogtam. Ha így játszunk hát legyen. Én nem vagyok semmi elrontója. Miközben belőttem az egyik golyót a lyukba, és a poharamért nyúltam meglepetten konstatáltam, hogy a fele hiányzik.
- Ez most vagy lustaságra, vagy teljes leégésre utal - magyaráztam, majd lehúztam a maradékát. Úgy tűnik Klaus nem igen támogatja az öccsét pénz ügyileg, ha az én italomat fogyasztja. Vagy túl sokat pihent a kényelmes koporsójába, és a pultig elmenni már megterhelő lenne? Hogy ezek az Ősök milyen elkényeztetettek...
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal - Page 3 EmptySzomb. Márc. 17, 2012 8:26 am

Kol & Katherine

Billiárdasztal - Page 3 Katherine_and_kol_the_vampire_diaries_by_kredoll-d4oytps


Na akkor vessük bele magunkat az éjszakai életbe. Ha már úgyis vámpír lennék, vagy mi a fene. – gondoltam magamban, és elindultam a városba. Igazából azt se tudtam, hogy hova megyek, csak elindultam. Úgy is találok valami szórakoztató helyet. Ha pedig nem, akkor valami ennivaló után nézek. Ilyenkor úgy is sokan járkálnak az utcákon. Semeddig se tartana kiváló vércsoportú embert találni.
A külvárosban semmi érdekes helyet nem láttam, pedig eljöttem egy két bár mellett a kocsimmal. Ahogy viszont beértem a belvárosba, megláttam a Grillt. Klaus és Elijah is megemlítette már ezt a helyet, úgy hogy annyira nem lehet rossz. Megálltam az épület előtt, leparkoltam az autót majd bementem. Mint minden forgalmasabb helyen, úgy itt is zajlott az élet. Volt aki a bárpultnál akart lerészegedni, voltak akik az asztaloknál ittak csendesen, és volt egy lány aki biliárdozott. Kicsit fura, hogy egyedül volt, mert ahogy messziről láttam nem volt csúnya. Miért ne mennék oda, hogy ne legyen kínosan egyedül? Előtte viszont rendelek valamit.
Elindultam a pulthoz, és kivételesen egy tequila-t kértem nem whiskey-t. Azért jó néha a változatosság. Egy húzásra meg is ittam, és leraktam a poharat a pultra, majd elindultam a biliárdasztal felé. Ahogy oda értem, igazából meg kellett volna lepődjek, de semmi más nem jött ki a számon, mint egy cinikus kis vicc.
- Katherine, valahogy nem sikerült meglepned. Csak te lehetsz az, aki csak unalmában biliárdozik. Azon kívül látom még mindig szeretsz a golyókkal játszani. – majd elvettem egy másik dákót jelezve, hogy én is csatlakozni szeretnék, egy kis vigyor mellett.
- Nem zavar, hogyha beszállok? – nem is igazán érdekelt, hogy mit fog mondani, mert így is - úgy is csatlakoztam volna hozzá, bármi is lenne a válasza. Amit egyszer elhatározok, hogy úgy lesz, azt még a jó isten se tudja megakadályozni. Majd míg ő a meglepődöttségét akarta takargatni, addig én belöktem az egyik golyót az egyik lyukba, majd ránéztem, és folytattam.
- Csak nem vacsora után nézel? Ha érted mire gondolok. – kacsintottam egyet, és körülnéztem, hogy egészen világos legyen a kérdésem, majd illetlenül bele kortyoltam az italába.
- Remélem nem zavar, de muszáj volt, mert így is kiszárad a torkom. – és most engedtem igazán szóhoz jutni, aztán vártam egy kicsit, hogy mindent elmondjon, amit akar.


Billiárdasztal - Page 3 Tumblr_lzkp5qwlaO1r1h93zo1_500
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal - Page 3 EmptySzomb. Márc. 17, 2012 12:38 am

Billiárdasztal - Page 3 Tumblr_m02fpkNXoo1qbfk3xo1_r2_500
Kol & Katherine

Ez a város mostanság igen csak unalmas. Pedig még anno, mennyi izgalmat és rejtélyt jelentett... Az emberek sose pihentek. Mindig dolgoztak, vagy két hetente bált adtak. Sose aludt a nép, én pedig ez imádtam igazán ebbe a helyben. Nappal sose unatkoztam, hiszen mindig volt valami halandói elfoglaltságom, de az éjszaka csakis az enyém volt. Akkoriban az emberek féltek a sötétségtől, mivel nem tudták mit rejt az erdőt alkonyat után. Viszont pár kíváncsi, ki elég bátor volt, hogy kimerészkedjen az utcára éjfél után nem érte meg a hajnalt. Talán kegyetlenül hangzik, de mit tehettem volna? Az állatok vérét egyszerűen nem viselem el, így néha muszáj volt csökkentem a város népességét.
Most pedig este tizenegy óra, viszont az élet még mindig nem hunyt ki a szórakozóhelyeken sem pedig az utcákon. Unottan sétálgatok a sötét kirakatok előtt, és próbálom eldönteni mihez is kezdjek magammal. Szórakozni akarok... Kicsit élvezni az életem.
Végül a Mystic grill mellett döntök,hátha összefutok egy ismerős arccal. Úgy is rég láttam itt a népet, amióta visszatértem csak két Ősi vámpírral futottam össze egy találkára. Szegény Salvatorék... náluk is tiszteletemet kell tennem minél hamarabb. Ne felejtsék el, hogy nem Klaus az egyetlen veszélyforrásuk. Elena vérére mai napig, áhítottan szomjazom.
A hely, majdnem kihal, inkább a depressziós vendégek ücsörögnek a pultnál, egy-egy részeg fiatal röhög nagyba a hátsó boxba. Undorító.
Türelem Katherine, türelem. A vámpírok éjszakai lények valamikor úgy is feltűnik majd egy ismerős arc. Ha szerencséd van, talán még helyes is lesz.
- Egy whiskyt! - szólok oda a csaposnak, majd átvágtatok az asztalok között és megragadom az egyik dákót. Legalább elfoglalom magam egy kicsit. Úgy is imádom ezt a játékot. Az elmúlt években sokszor fogadtam pár mihaszna emberrel, és lám! Mindig én nyertem, és a végére jól is laktam. Kellemest a hasznossal alapon.
Ahogy a srác kihozza az italom, egy percig elgondolkozok, hogy a poharat vagy a felszolgálót fogyasszam el, de még nem akartam magamra felhívni a figyelmet, így csak egy ragyogó mosolyt vetettem rá - szinte hallottam ahogy összerogy a térde - és legördítettem a keserű alkoholt. Rögtön jobb kedvem lett, és már magamba dúdolgatva, a lábammal a ritmust verve ütöttem bele a golyókat a lyukba. Szabálytalanul, szabályszerűen nem mindegy?

(Szar, szar, szar... bocsiiii )
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal - Page 3 EmptySzomb. Márc. 17, 2012 12:10 am

KARAKTERTÖRLÉS MIATT SZÜNETEL A JÁTÉK!
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal - Page 3 EmptyHétf. Feb. 20, 2012 6:26 pm

Billiárdasztal - Page 3 Tumblr_lzelycmz9J1qh5t9fo1_500

Mindig is érdekelt mások gondja, és szívesen hallgattam meg őket. Persze csak azokét, akiket valamilyen szinten kedveltem. Caroline Forbes csak a körülmények áldozata, de mégis ember tudott maradni, ha nehézségek árán is. Ez az, amit én nem mindig tudok megtenni, hiszen ha kell, megfélemlítek másokat a cél érdekében. Kissé talán álszent lehetek ha valaki ismeri ezt az oldalamat, de nem is baj az. Furcsa dolog a létezés, de most nem is nagyon akarok ebbe belegondolni.
- Nincs mit köszönnöd, szívesen meghallgatlak... - Mondom ki nyiltan, majd egy pillanatra elfordítom a tekintetem. Így innen majdnem az egész Grill belátható. Hirtelen megakad a szemem egy nőn, aki alacsony, és hosszú barna hajú. Egy magas fiatalemberrel van, nyilván a fia, akit megmentettem. Jó rég volt már, idestova tíz éve? Most jelzek neki, mikor rám emeli határozott tekintetét. Azt jelzem, hogy az idő elérkezett, és szeretném a segítségét kérni. Bólint egyet, és leülnek a pulthoz. A fia mind ebből semmit sem vett észre. De ha észrevette volna, az sem lett volna nagy baj. A nő, aki nem fél az Ősöktől. Vajon a fia is olyan jó boszorkány, mint Mariah? Kérdéses, de lehet, hogy igen. Végül visszafordítom a fejem a velem szemben ülő lány felé.
- Tudod az igazat megvallva elég csendes, de viszont hemzseg a természetfelettitől... Persze ez nem baj, hiszen minden városnak megvan a maga különlegessége. Bár mikor én itt éltem, mielőtt vámpír lettem, akkor indiánok lakták inkább... Akik vérfarkasok voltak mind... - Kicsit néha nehéz a visszaemlékezés, hiszen olyan régen történt már.Néha el is gondolkodom dolgokon, de nem minden jut eszembe. Régebben feljegyzéseket is készítettem egyes dolgokról, hiszen, ha nem tettem volna, olyan dolgokat felejtek el, olyan eseményeket, amik esetleg tényleg fontosak lehetnek. Hiszen az emberi élet sokszorosát éltem már meg, milliónyi emlékkel. Sok ismerős ment el mellettem, öregedett meg, és utána tért örök békére. De én ezt nem akarom... Nekem az élet fontos, amig tudom, hogy él az akit keresek. És a családom is rettenetesen fontos nekem. De kinek nem? És a családomhoz Anilyn is hozzá tartozik, ahogy a testvéreim is.
Mindennél fontosabbak ezek a dolgok. Habár anyám már nem él, apám még igen, és talán tud hatni Niklausra is.
- És te Caroline, még bírod ezt a rengeteg megpróbáltatást? - Utalok most minden egyes dologra, ami az elmúlt másfél évben történt vele. Hisz felpörögtek az események, és nem mindenkinek könnyű ezt feldolgozni... De sajnos a telefonom rezegni kezd, egy fontos hívás... A lányra emelem rideg tekintetem...
[color/red] - Ne haragudj, ezt fel kell vennem... A vendégem voltál - [/color] Jelentem ki, és felállva az asztaltól lerakom a pénzt. Sietősen távozom, hiszen fontos hívást kaptam. Még hallhatja, amint beleszólok a telefonba, de amint kiérek a Grillből és néptelen helyre kerülök vámpírsebességgel megyek a dolgomra...

* Vége *
Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal - Page 3 EmptyHétf. Feb. 20, 2012 2:27 pm

Elijah nem nézett rám unottan, nem forgatta a szemét és nem is terelte el a témát, hanem szépen türelmesen végighallgatott. Lehet, hogy ez is egyike azon tulajdonságoknak amit egy ősi vámpír birtokol., a türelem. Manapság az emberek ezt a fogalmat kevésbé ismerik. Mindenki rohan, szalad és azonban szeretne mindent. Nincs ideje mások problémáira, de még olykor a sajátjára sem.
- Köszönöm.- mondtam csak egyszerűen, de szerintem ő tudta, hogy nem csak egyszerű köszönöm. Ez a feltevés érdekes és ha beválna akkor az nagyon jó lenne. Nem akartam sokáig a Tyler-es témán csámcsogni inkább valami másról akartam beszélni. Nem szeretem ha általában az én gondom van a középpontban.
- És, hogy tetszik számodra ez a pici város?- érdeklődtem tőle. Biztos sok helyen megfordult már és nem lehet számára túl izgalmas Mystic Falls. Ha nem vált volna híressé a természetfeletti lényeg tobzódásáról, akkor szinte nem is lenne nagy jelentősége. Igen a történelemben megemlítik, de a múltra kevesen emlékeznek. Nincs itt olyan maradandó dolgok amiért érdemes lenne egy kívülállónak felfigyelni rá. Persze aki itt születik az teljesen más. Ide kötik emlékeik, szeretteik és szinte minden helyhez kapcsol egy-egy kis emlékfoszlányt. Én is így vagyok vele. Nehéz belegondolnom, hogy egyszer el kell hagynom ezt a helyet és máshova költöznöm. Hisze itt nőttem fel, itt voltam kislány én lettem Miss Mystic Falls. Nem lehet csak egyszerűen elmenni innen, de tudom, hogy egyszer muszáj lesz. De most még a jelen van nem pedig a jövő és én a jelenben élek, ahol most éppen egy úriemberrel iszogatok.
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal - Page 3 EmptyVas. Feb. 19, 2012 4:09 pm

Caroline Forbes, igazán érdekes egy lány. Azt mutatja, hogy egy szőke...khm, nos egy szőke plázacica, de nekem nem tűnik annak. Egy okos, értelmes és kedves lány, kinek a társasága igazán szórakoztató. Ismertem egyszer egy lányt, aki szintén ilyen volt, de amint átváltozott, mintha teljesen átfordult volna és őrült ripper életbe kezdett. De Caroline teljesen más. Megtartotta azt aki előtte is volt, és éli az életet, amit előtte is. Kicsit sajnálom,hogy pár év, és el kell hagynia a várost, ahol született. Ez a legrosszabb, mikor egy helyet nagyon megszeretsz, de ott kell hagynod, mert gyanút fognak. Megszámolni sem tudom, hányszor éltem át ezt, mire rájöttem, hogy magam mellé kell olyan vámpírokat állítanom, akikkel a hosszú élet elviselhetőbb lehet. Ez a titka az egésznek.
- Köszönöm, hogy ilyen megértő vagy - Jelentem ki kedvesebb hangon, majd megiszom az italom felét. Megmondom őszintén kissé unatkozom. Ugyanis amíg Klaus nem ad jelet magáról, mégis hogyan támadjam meg? Addig szépen elütöm az időm a városka lakóival, beszélgetek, meg ilyenek. Persze addig szépen finomítom a tervemet, amit hiába tökéletesítek, ha ott vannak a hibalehetőségek. Nem tudom kikapcsolni az agyam, és ez azért szemeimen látszik egy kicsit. Érzelemtelen arcom a lány felé fordítom.
- Engem minden érdekel, amit fontosnak tartasz elmondani nekem... - Igen én vagyok Elijah, és senki nem csinált velem semmit, csak vannak emberek, akik megérdemlik a kedves bánásmódot. Ahogy a lány Tylerről beszél, kicsit sajnálom, hogy nem tehet semmit, de talán lehet módja.
- Van egy mód, ami talán beválhatna, hogy ne függjön tőle. Ugyanis ez az elkötelezettség azért alakult ki, mert Klaus megszabadította őt az átváltozás fájdalmaitól. Ha képes rá, hogy átváltozzon, idővel a Klaust és Tylert összekötő kapocs is megszűnik, mert Tyler rájön, hogy nem függ a fivéremtől... Persze ez csak egy feltevés, semmi több! - Figyelmeztetem. Figyeltem már meg a vérfarkasokat, és tudom mennyire nagy az a kín, amit átélnek a telihold alatt. Niklausnak ezért hálás az összes hibridje, mert aki nyűgnek érzi az örökségét, az kínnak érzi az átváltozást, és minden áron meg akar szabadulni tőle...
Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal - Page 3 EmptyVas. Feb. 19, 2012 2:48 pm

Kedves szándék. Szóval ez most jót jelent? Általában egy vámpírnak nem kedves szándéka szokott lenni, de hát nem lehetnek az embernek rögtön előítéletei. Az egy igen csúnya dolog, ha valaki rögtön képet alkot a másikról úgy, hogy még nem is ismeri. Rólam is sokan mondják első ránézésre, hogy plázacica, meg buta szőke, de a látszat néha csal. Rendben, hogy szeretek vásárolni, de most komolyan, melyik lány nem? A hajszínemről pedig egyáltalán nem tehetek.
- Renden megértettem. - bólintottam egyet. Nem úgy tűnt, mintha Elijah egy haragtartó ember lenne, de azért látszott rajta, hogy nem felejti el, ha egyszer valaki megsérti. Állja a szavát, betartja azt amit megfogadott és elvárja, hogy a másik fél is ugyan így cselekedjen. De végül is , ez így van rendjén. Ha már valaki megbeszél valamit az a minimum, hogy tarja magát hozzá.
- Hát, nem tudhatom, hogy téged mi érdekel.- mondtam és közben azon agyaltam, hogy mi lehet az ami őt is érdekel. titkokat nem fogok neki elárulni, mert én nem olyan vagyok, de egy valami van, ami lehet, hogy őt is érdekli.
- Tudod te is, hogy a te drágalátos testvéred Klaus változtatta át Tylert. És most teljesen megbolondult tőle. Csüng minden szaván és nem tud neki nemet mondani...- kezdem el mondani ami éppen eszembe jutott, bár nem nyújtatom túlságosan hosszúra, mert nem szeretek panaszkodni. Mindenesetre annak ölnék, ha lenne valami módja, hogy ez a kötődés abbamaradjon.
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal - Page 3 EmptyPént. Feb. 17, 2012 7:38 pm

Némán ülök a lánnyal szemben, miközben a Grill zajait próbálom külön választani. A sarokban éppen egy szerelmes pár veszett össze, és a fiatal barna hajú lány épp most viharzott ki az ajtón. A srác nem megy utána, de ez a mai világ tényleg más mint anno régen. Mindenesetre tovább hallgatom a Grill életét, és igazából semmi olyan nem hagyja el senki száját, hogy Klaus vagy vámpír vagy az ehhez hasonló kijelentések nem hangzottak el. Úgy tűnik a város normális emberi fele semmit sem sejt a dolgokról, ráadásul azt sem, hogy ebben a pillanatban is két igencsak veszélyt jelentő lény társalog egymással. Bár szerintem az emberek jobban félnek egy betöréstől, mint valami olyantól, amit csak filmekben láthatnak, vagy könyvekben olvashatnak. Mindenesetre visszafordítom tekintetem a mellettem ülő csinos szőkeség felé. Kissé elgondolkodom. Hiszen Caroline Forbes Katerina egy véletlen áldozata volt, azért vámpír. Hát ezt is tudom, persze jobb tisztában lenni néhány dologgal, ha már itt kell elütnöm az időmet. Katherine hitte, hogyha feltálalja a ceremónia kellékeit, akkor megmenekül Niklaus haragjától.De nem így lett. És még most is üldözött.
- Békés szándékkal jöttem, és nem szeretném, ha tőled is azt hallanám, hogy mindenkit átvertem, hiszen engem is hátba szúrtatok kétszer is. Persze tudom, hogy a te kezed nem volt benne, de jó, ha ezt az elején tisztázzuk - Fejezem ki nyíltan magam, hiszen elég volt Bonnie Bennettet végighallgatni, és minden bizonnyal Elena is kiváncsi lesz majd rá, és nem utolsó sorban ő is a szememre veti majd a hibám. Mintha ők nem ugyanezt tették volna kétszer is. Pedig megmentettem az életüket nem is egyszer. De mindegy, ne is fecséreljem ilyen fölös gondolatokkal a drága időt. A pincértől whiskey-t kérek, amin szerintem Caroline is meglepődik, de egy Ősi is ihat alkoholt. Persze jelzem, hogy mindent én állok.
- Mindenről, ami engem is érdekelhet kedves Caroline... - Utalok ezzel arra, hogy beszélhet bármiről ami nekem fontos lehet. Még ha nem is szándékozik elmondani nekem egy két dolgot, mégis végül úgy érzi majd, muszáj beszélnie. Jó hallgatóság vagyok, és úgy érzem Caroline-ban nem kell majd csalódnom.
Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal - Page 3 EmptyPént. Feb. 17, 2012 6:58 pm

Elijah megjelenése számomra titokzatos volt. Nem tűnt ki a tömegből, nem öltözködött régimódian, de még is aki ránézett az nem tudta, hogy hova rakja. Megjelenése tiszteletet parancsoló, lehet azt is megkockáztatom, hogy valaki félelmetesnek találja. Meg volt benne az az ősi tartás és az a sok éves tapasztatlat. valahogy úgy éreztem, ahogy ott álltam mellette, hogy egy mozdulat alapján tudja, hogy mire gondolok vagy mire készülök, de félelmetes még sem volt. Arcán nem ült sem harag, sem pedig egyéb számomra veszélyesnek mondható jel. Barátságosnak tűnt. A szavakat tökéletes hanglejtéssel ejtette ki és minden szó ami elhagyta száját tökéletesen tisztán ejtett.
- Hát akkor beszélgessünk.- mondtam neki egyszerűen és leültem egy közeli asztalhoz, majd ő is követte a példámat. Elképzelésem sem volt, hogy miről szeretne velem beszélni, de egy gondolta szöget ütött a fejemben. Elena-t keresi. Nem akarom, hogy megint bajba keveredjen, az ősökben nem lehet bízni és ami velük kapcsolatos minden tragédiával végződik. Kicsit feszengve éreztem magam, ahogy vele szemben ültem, hiszen nem tudtam, hogy mi a szándéka velem, de a félelmem teljesen elmúlt. Tekintete teljesen nyugodt volt és ez a fajta nyugodtság rám is áthárul. A pincér oda jött hozzám és érdeklődött, hogy mit kérek inni. Egy vodkanarancsot kértem, ami persze kicsit meglepő lehet, de most megkívántam és amúgy is relaxálni jöttem. Nem számítottam társaságra, de legalább jobban meg ismerhetek egy őst.
- Miről akarsz beszélgetni?- kérdeztem miközben kortyoltam egyet italomból.
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal - Page 3 EmptySzer. Feb. 15, 2012 3:56 pm

Billiárdasztal - Page 3 Tumblr_lw7xmiIP8J1r8prl5o1_500

Akárhányszor bemegyek valahova, a szemek félve mérnek végig. Minden emberi lény tart tőlem, pedig sokan nem ismernek, talán csak a megjelenésem, vagy a kisugárzásom teszi, nem tudom, de néha...Nem inkább sokszor nagy előny is ez nekem. Mondjuk aki meg ismer, és egy kicsit a múltamba is betekintést nyert, az joggal fél vagy ijed meg a jelenlétemtől.
Most éppen egy szőkeségre emelem a tekintetem, és nem fordítom el róla. Hiszen ha még annyira nem is volt lehetőségem találkozni vele, tudom ki is ő. Ismerem az anyját, vele már találkoztam, de csak futólag. Így hát most a lányával szeretnék egy kicsit jobban megismerkedni. Persze van hátsó szándékom, de az még senki előtt sem ismert. Csak a fő tervem ismert, a többit nem is fogom még felfedni.
- Igen Elijah, nem tévedsz... - Dobok felé egy félmosoly félét, miközben kérek magamnak egy feketét. Azt hiszem ma is csak a tasakos nedü marad, és ez most egy kissé zavar is, de már megtanultam, hogy ne akadjak fenn ilyen kis semmiségeken.
- Igazából Elenát kerestem, de helyette téged találtalak, csak beszélgetni szeretnék - Jelentem ki, persze a hátsó szándék itt is megvan, de egyenlőre nem kívánok róla beszélni. Csak információkat gyűjtök, és ha minden darabka a helyére kerül lehet beszélgetni a továbbiakról. Addig semmi fontosat nem fogok kiadni a titkaimból...
Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal - Page 3 EmptySzer. Feb. 15, 2012 3:19 pm

Kora este felé járt már az idő és semmi fontos vagy esetleg halaszthatatlan dolgom nem volt és per pillanat nyugi volt. Ha már ilyen alakalom van gondoltam kapva kapok ezen a helyzeten és meglátogatok a jó öreg Grill-et. Annyira rég jártam már arra, hogy szinte hiányzott. Szerettem az a helyet -mint mindenki más - hiszen sok jó, és pár kevésbé jó emlék fűz hozzá, de mindenesetre ilyen törzshely szerűség marad számomra.
A kocsimmal megálltam az épület előtt, kiszálltam, megigazítottam a ruhámat és elindultam befelé. Az emberek a szokásos reakciót produkálnak, mint általában szokták, ha egy új vendék érkezik meg. Odakapják a fejük, végignéznek az illetőn, mindenki megalkotja a maga kis elsődleges véleményét. Van akik tovább elidőznek a "nézelődésen" van akik hamar letudják és visszafordulnak, változó. Természetesen nem jöttem zavarba ezektől a pillantásoktól, hiszen már megszoktam, hogy időnként kicsit megnéznek. Rögtön ahogy végigpásztáztam a szememmel az asztalok közöl nem láttam ismerős arcot, így elindultam a pult belé, hogy kérjek magamnak egy italt és csendes magányomban megigyam, mígnem valaki megszólított.
- Öm.. igen. És... Elijah, ha nem tévedek.-mondtam és próbáltam leplezni meglepődöttségnem. Nem számítottam arra, hogy pont itt fogok összefutni egy ősi vámpírral és ráadásul nem pont ma.
- Dehogy is, nem zavarsz..- mondtam és rögtön azon kezdetem el gondolkozni, hogy mi járatban lehet itt. Tőlem akar vajon valamit? Vagy csak egyszerűen betéved ide.?
- Mi járatban vagy errefelé?- kérdeztem végül rá. Elijah azon ősök közé tartozott -ahogy hallottam-, aki azért tiszteli a többieket és nem gyilkol le hidegvérrel minden egyes szeme elé kerülő élőlényt.
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down

Billiárdasztal

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Mystic Falls :: Belváros :: Mystic Grill-