world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Billiárdasztal

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal - Page 2 EmptySzomb. Aug. 11, 2012 12:21 pm

Daniel & Amber

The joy of reunion, or to tempt your connection with the man.



Ma olyan ötlet jutott az eszembe, ami lehet, hogy egy bizonyos valakit idegesíteni fog. Mert hogy azt találtam ki hatalmas unalmam közepette, hogy felhívom Danielt… S igaz, végül nem ez lett; inkább küldtem neki egy névtelen sms-t, hogy jöjjön a Mystic Grill-be fél 6-ra. Benne van a pakliban hogy nem jön el, mert ahogy ismerem – bár nem túl jól, de valamicskét mégiscsak tudok róla –, nem biztos, hogy kimozdul egy ismeretlen valaki utasítására. Természetesen nem vagyok számára ismeretlen, de ő ezt még nem tudja. Hacsak nem derítette ki, hogy milyen számról jött az a bizonyos üzenet, de úgy gondolom, hogy odáig nem vetemedik. Vagy eljön és akkor meglepem, vagy sem, és elmegyek mással. Hisz miért is hívom? Nem azért, mert egy baráttal akarok beszélgetni. Ugyan! Hiheti azt, hogy csupán azért akarok vele találkozni, mert be akarok venni a baráti körömbe… Hmm, nekem olyan nincs! Az egyetlen olyan ember, akivel úgy vagyok, az átváltoztatottam, és csak is azért – szerintem –, mert emiatt a „kötelék” miatt kölcsönösen kötődünk egymáshoz. Nos, minden esetre ő az egyetlen olyan ember, aki tud rólam mindent. Illetve, inkább csak majdnem mindent, de örülhet annak, hogy bármit is elmondtam neki. Ha belegondolok, egész jó dolog, hogy ő van nekem. Mindent kiderít, tőle tudtam meg hogy hol lakik a Lockwood srác, és azt is, hogy mi Daniel telefonszáma. Szinte bármit megcsinál amit mondok, és bár lehet hogy úgy tűnhet hogy kihasználom… De, az igazat megvallva kihasználom őt. De szerintem ez kölcsönös dolog, úgyhogy nem fogom magam miatta izgatni. Inkább amiatt, hogy mi történik majd ha találkozok az emberrel. Vajon tudja hogy mi vagyok? Nem hiszem, hisz erről még nem beszéltünk. Kíváncsi vagyok, hogy mit szólna ahhoz, ha kiderülne hogy nem vagyok olyan mint ő. S hogy sokkal idősebb vagyok nála. Ha jól tudom, huszonöt éves, tehát jóval fiatalabbnak nézek ki a tizenhét évemmel… Milyen fölényben érezheti magát! Bár igazából fogalmam sincs, lehet hogy ebbe bele se gondolt még.
Sóhajtva, ám mosolyogva lépek be a Mystic Grill nevű bárba, ahol szinte azonnal ki is szúrom az „áldozatomat”. Az hogy van barátnője, túlzottan nem érdekel, sőt, igazából csak még jobban felkelti az érdeklődésemet. Egy kis kihívás, nemde? Tudom, halálosan szerelmesek egymásba s miegyéb, de egyszer minden nagy szerelem véget ér… Én már csak tudom. S bár nekem kellett jó pár év, mégis kihevertem és most újult erővel keresem azt az illetőt. Kérdés, hogy mikor fogom megtalálni! Egyszerűen hihetetlennek találom, hogy a nő aki elárulta melyik városban tartózkodik Kol, azt elfelejtette említeni, hogy melyik házszám alatt. Vagy inkább melyik kriptában? Oh, ugyan, nem gondolok én ilyenre. Viszont tényleg jó lenne tudni, hogy hol lakik. Ezt az egy dolgot nem akarom az átváltoztatottamra bízni, mert akkor kiderülne hogy miért vagyunk itt. Illetve én miért vagyok itt, ő csak követett, egyébként még mindig nem tudom hogy miért. Lehet hogy a nemrégiben említett kötelékünk az oka, én nem tudom, de attól még itt van, s segít nekem, amiben tud.
Nos, inkább nem foglalkozom a múlttal, a jövőbe tekintek. Most is épp azt nézem, ahogy mindenkinek köszön – gondolom én az ismerőseinek –, majd leül az egyik asztalhoz és rendel magának egy sört. Majdnem elnevetem magam. Pasik! Miért szeretik annyira ezt a fajta alkoholt? Nekem az eddigi éveim sem voltak elegendőek ahhoz, hogy legalább egy kicsit megkedveljem azt az italt. Ha már ivásról van szó, akkor inkább egy pohár… vagyis egy üveg Brandy és egy kis vodka. De hát ki vagyok én, hogy elítéljem az olyan embereket akik olyan dolgokat szeretnek, amiket én utálok? Nem is foglalkozom vele – ezzel sem –, inkább lehengerlő mosolyt varázsolok magamra, és odasétálok Danielhez.
- Üdv! Hogy vagy manapság? Rég láttalak. – Köszönök neki oda, majd kihúzom a széket és leülök vele szemben. Rendelek magamnak egy pohár Brandyt, s igyekszem nem úgy tenni, mintha zavarna az, hogy mit fog szólni ahhoz, hogy semmit nem öregedtem az évek alatt. Igen, mikor utoljára láttam, még körülbelül annyi idős volt, amint amennyinek én kinézek, és az hogy ő konkrétan érett férfi lett, én meg teljesen ugyanúgy nézek ki mint annak idején, fogalmam sincs milyen reakciót vált majd ki belőle. – Hmm. Vicces, minél idősebb vagy, annál jobban nézel ki. – Duruzsolom neki, miközben meghozzák az italomat.


to;; Daniel, szó: 688, viselet: KATT, hozzáfűznivaló: Kissé megkésve, de itt vagyok. Wink
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal - Page 2 EmptyPént. Aug. 10, 2012 5:50 pm

Amber és Daniel


A házban teljes csend uralkodott. Szeretem ezt a féle hallgatást, ezt a fajta nyugalmat. Pont ilyen csöndre van szükségem, mikor dolgozok. Az egyetlenegy hang, amit ilyenkor el tudok viselni az a madárcsicsergés, amely behallatszik a nyitott ablakokon és az a csendes, nyugtató zene, amit hallgatok könyvírás közben.
Úgy négy óra táján járhatott az idő, mikor Ashley elindult pár barátnőjével kempingezni két-három napra. Szerettem volna én is menni, de azt mondták, hogy ez csajos program és bírjak ki pár napot Ashley nélkül. Még adtam egy búcsúcsókot a lánynak indulás előtt, aztán beszállt ő is az autóba és elmentek. Ekkor visszamentem a házba és egy ideig a kanapén hanyatt fekve bámultam a plafont. Aztán úgy döntöttem, hogy leülök egy kicsit gépelni és könyvet írni.
A billentyűk lenyomásának néha már-már idegesítő hangja betöltötte dolgozószobámat. Ott ültem egy nagy, hátradöntött bőrszékben, ölemben a laptoppal, mikor is egy éles hang kizökkentett a nagy könyvírásból. A telefonom hangja volt ez és azt jelezte, hogy üzenetet kaptam. Letettem az asztalra a gépet és rámentettem egyet a dokumentumra, aztán feltápászkodtam a kényelmes bőrfotelből és nekiindultam megkeresni a telefont. Némi idő elteltével meg is leltem azt, az egyik polcon. Fogalmam sem volt róla, hogy mikor vagy hogyan került oda, de jelenleg nem is nagyon érdekelt.
Megnyitottam az üzeneteket és az első olvasatlan SMS-re nyomtam az érintőképernyőn. Egy ismeretlen számról érkezett a rövid kis üzenet, ami a Mystic Grillbe hívott, fél hatra. A küldő nem írt nevet. Azonnal azon kezdtem el töprengeni, hogy ki küldhette az SMS-t, de nem túl sokra jutottam. Nem szeretem, ha azt hiszik az emberek, hogy mint egy bábút, úgy rángathatnak engem, de kíváncsi voltam arra, hogy ki küldte az üzenetet. Így úgy döntöttem, hogy elmegyek. Felvettem az első alkalmasnak tűnő pólót és nadrágot, majd zsebre vágtam a mobilomat és felvettem az órámat.
Kifelé menet az ajtón leakasztottam a kocsi kulcsot és a lakás kulcsot a falra szerelt kulcsostábláról és kimentem az ajtón, majd bezártam. A garázs felé vettem az irányt. Rövid időn belül már a Mystic Fallsi utcákon mentem. A Grill előtt kerestem magamnak egy parkolóhelyet, majd kiszálltam az autóból. Bementem az épületben.
Bent nem volt egy nagy tömegnyomor, mint általában. Ez volt az a dolog, amiért általában idejártam… na meg Ashley. Megláttam pár ismerős arcot az asztaloknál, akikhez odamentem, hogy kezet fogjak velük, majd leültem egy asztalhoz és rendeltem egy sört. Szememet végighordoztam a termen és vártam, hogy történjen valami.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal - Page 2 EmptyKedd Júl. 03, 2012 7:38 pm

Minden erőmet bevettettem futás közben, és hálát adtam azért, hogy kora tizenéves korom óta része a sport az életemnek. Előnyömre válhat az is, hogy én úgy ismerem ezt a fás részt mint a tenyeremet, míg a másik a korábbiakból ítélve lehet, hogy még a Grill-ig sem találna vissza innen ilyen sötétben. Hallottam, ahogyan a nő felém kiált, ám a tempót már nem voltam képes fokozni, elkezdtem izzadni, és a szívem is majd kiugrott a helyéről, utóbbi részben a futás, részben a félelem miatt. Sosem gondoltam volna, hogy ilyen intenzív részt fogok kapni egyszer egy horrorfilmbe illő jelenetben, és valójában az életemért fogok küzdeni, de most mégis ez történt. Mikor már nem hallottam semmit magam mögül kissé lassítottam, és hátra pillantottam, ahol szerencsére nem láttam semmit, ám ahogy visszafordítottam a fejem ismét Cassie arcával találtam szembe magam. Miután felém tartotta a fadarabot, automatikusan a lábára néztem, ahol a sebnek már nyoma sem volt, és pár pillanatig a sokktól mozdulni sem tudtam. Hallottam ugyan, hogy a nő hozzám beszél, de még mindig felfoghatatlan volt számomra ez az egész. Rá kellett jönnöm, hogy bármit is teszek, esélyem sincs a másik ellen, aki történetesen egy vámpír, és a véremre pályázik. Fogalmam sem volt, hogy lehetne megölni egy ilyen lényt, és ebben a pillanatban nem tudtam eldönteni vajon melyik filmet vegyem alapul, hisz láthatóan a valóságban kicsit más módon működnek ezek a ragadozók. Tekintettem hamar a korábbi randipartneremre emeltem, mikor a szemet szemért elv került szóba, és rögtön tudtam mi fog következni, amikor a korábban már megvillantott szemfogai előtűntek és ismét egy szörnyeteg nézett vissza rám a cserfes, csinos lány helyett.
Olyan gyorsasággal harapott a nyakamba, és kezdte el kiszívni belőlem az életet, hogy felfogni sem volt időm a szituációt, és a végtagjaim meglepő sebességgel kezdtek gyengülni. Ekkor jutott eszembe az utolsó mencsvár, ami talán kiutat jelenthet a számomra ebből az alárendelt helyzetből, és egy pillanatig sem kertelve vettem át a nőtől a kezében tartott fadarabot, és minden maradék erőmet felhasználva próbáltam azt a szívébe döfni.
- Tessék te r*banc. – adtam ki a dühöm, ám sajnos nem volt túl jó az érzékem, már ami a célzást illeti, így nem éppen a kívánt helyre találtam, hanem kicsit arrébb, de ez éppen elég volt ahhoz, hogy elgyengüljön a vámpír, mire én a földre estem, mintha csak ő tartotta volna állva a testem. Futni már nem igazán tudtam, és ami azt illeti sokra amúgy sem mentem vele, így reméltem, hogy hamar erre téved valaki, aki a segítségemre lehet.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal - Page 2 EmptyKedd Júl. 03, 2012 3:51 pm

Teljesen belefeledkeztem a csókba. Elgondolkodtató, hogy vajon akkor is ilyen lelkesen csináltam volna, ha a szájából nem csorgott volna a vér. Természetesen normál esetben elő se fordulna, hogy valakit így letámadjak. A kezdeményezés nem az én feladatom.
Már azt hittem, feladta a harcot, mikor nem fordította el a fejét, hanem hagyta, hogy kedvemre ízleljem a vérét, így nem számítottam további ellenállásra. Sajnos tévedtem ugyanis egy hirtelen mozdulattal ellökött magától. Felborítania ugyan nem sikerült, de eléggé meglepett ahhoz, hogy hirtelen köpni nyelni ne tudjak. Aztán még egy fadarabot is a lábamba vágott, ami meglehetősen fájdalmas élmény volt. Fel is nyögtem, majd rosszalló pillantással néztem utána, miközben futott. Lehajoltam és megragadtam a lábamba ékelődött tárgyat, majd egy kis várakozás után gyorsan kirántottam. A seb pedig hamarosan el is tűnt, mintha nyoma se lett volna.
Nem értettem, miért kellett ezt csinálnia. Szerintem elég világosan látszottak az erőviszonyok. Igazán lehetett volna együttműködőbb is. Látom azt se vette komolyan, hogy a futás haszontalan ugyanis még egyszer kísérletet tett a menekülésre.
- Megint én vagyok a fogó? Rendben – Kiabáltam újfent, majd ismét vámpírsebességgel indultam utána. Azt mondják egy férfi se ér annyit, hogy fussunk utána, de én ezt az este folyamán már másodszorra is megszegtem. Ennyit a csajkódexről.
Ismét elé kerültem és a botot tartva a kezemben mosolyogva néztem rá.
- Megint megvagy. Nem tudom te hogy vagy vele, de szerintem nagyon jól megy nekem ez a játék – Közöltem vele, majd a botot felé nyújtottam.
- Ezt az előbb ott hagytad – Vetettem egy pillantást a tárgyra, majd közelebb léptem hozzá és ismét vámpírtekintet öltött.
- Tudod, nem szép dolog bántani egy nőt. Ezért sajnos meg kell, hogy büntesselek. Tudod, hogy szól a mondás: „szemet szemért…” – Kezdtem bele a mondatba, de mivel frappáns befejezést nem tudtam kitalálni inkább fogaimmal egyenesen a nyakát céloztam meg, miközben meg is feledkeztem a kezemben tartott botról.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal - Page 2 EmptySzer. Jún. 27, 2012 4:02 pm

Mikor a lány utánam kiabált gondoltam, hogy nem fog futni hagyni, így azon kezdtem gondolkodni, hogy is tudnám kiiktatni ha egy kis időre is, ám fogalmam sem volt, hogy mégis mi tévő legyek. Életemben nem találkoztam még ilyen lénnyel, és ha a filmbeli megoldásokra is gondolok se szenteltvíz, se fokhagyma nincs nálam, bár az utóbbit egyébként is hiteltelennek tartom, ha a szenteltvíz igaz is lenne, azzal se megyek most túl sokra. Ekkor ugrott be a Buffy féle sorozat, melyben fából készült karókkal ölték a vámpírokat, és mivel egy erdőben voltam talán ez egy játszható technika volt a számomra. Nem igazán volt időm felmérni a terepet merre találok én itt most egy hegyes fadarabot, hiszen a következő pillanatban Cassie, vagyis az a lény, amivé vált a vérem láttán, nos ott termett előttem, és gúnyos mosolya mögül ezúttal már elővillantak éles szemfogai. Így élőben sokkal ijesztőbb volt annál, mint amit a filmekben látni, és valóban érzékelhető volt, hogy nem éppen tompa fogakról van szó. A lényeg, hogy ezúttal már biztos voltam abban, hogy valóban egy hús-vér vámpírral van dolgom, aki a véremre pályázik, ami számára az életet jelenti. Még a gondolatba is beleborzongtam, és egyszerűen nem tudtam feldolgozni, hogy az a lány akivel nemrég odabent flörtölgettünk, most vadállatként néz rám, mintha csak egy gyenge őzike lennék, és ez valóban megrémített. Már rég föladtam azt a próbálkozást, hogy elrejtsem arcomon az érzelmeket, és ezzel együtt jelen pillanatban a félelmet, amibe az egész testem beleborzongott, és még a halál gondolata is átfutott az agyamon egy pillanatra. Nem tudtam, hogy mi az, amit a filmekből hirtelen elhihetek a vámpírokkal kapcsolatban, de viszont azzal tisztában voltam, hogy egy rejtélyes állat harapásának köszönhetően az elmúlt időszakban nem egy Mystic Falls béli személy vesztette életét, és valljuk meg, ez nem valami kecsegtető előjel a számomra. Olyan természetesen adta tudtomra a nő, hogy bizony semmi értelme meneküli, hogy átfutott az agyamon, hogy valójában hány ember vére tapadhat már a kezeihez, és ki tudja mióta az a lény ő, amit most magam előtt látok.
Sokáig nem tudtam ezen a dolgon kattogni, hiszen a nyelvét valósággal a számba erőltette, de nem éppen a csókom ízére volt kíváncsi, sokkal inkább a számon lévő sebből szivárgó vérre. Miközben szemfogait végig a bőrömön éreztem, nagyon gyorsan kellett mérlegelnem, hogy most mitévő legyek. Választhattam volna azt a lehetőséget, hogy minden erőmmel ellenkezek, mint azt tettem is az első pár másodpercben, ám végül a megadás mellett döntöttem. próbáltam arra a nőre gondolni, akit nemrég ismertem meg, ami valamivel megkönnyítette elviselni a jelen helyzetet, ám nem tudtam sokáig elnyomni magamban az azt követő képet, ahol már a szemfogait villantja rám, és úgy döntöttem ha ez az életembe is fog kerülni cselekedni fogok. Miután már nem éreztem a lány szorítását, hiszen magadásom nem követelte a folyamatos agressziót egy valóban váratlan mozdulattal ellöktem magam tőle mire a földre kerültem és egy ott lévő faághoz nyúltam, amit sikerült Cassie lábába vágnom. Gondolkodni nem igen volt időm, így ismét futni kezdtem, és reméltem, hogy ezúttal el tudok tűnni a másik szeme elől.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal - Page 2 EmptyKedd Jún. 26, 2012 3:52 pm

Úgy reagált, mint minden normális ember ebben a helyzetben. Megijedt attól, amit látott. Hallottam, ahogy felgyorsul a szívverése és a pulzusszáma ezzel arányosan növekszik. Ezért nem is lehet hibáztatni. Végül is pár hónapja még én is megijedtem volna, ha valami ilyesmi történik velem. Igaz, magamat ismerve én először talán elkezdtem volna ütni a retikülömmel vagy paprikasprayt használtam volna a futás előtt. Neki viszont nem álltak rendelkezésére ilyen segédeszközök meg amúgy se értek volna sokat, hacsak nem tart magánál egy kis farkas ölőfüvet vagy verbénát. Erre pedig nagyon kevés volt az esély. Ha vérében lett volna valamelyikből azt már rögtön kiszúrtam volna az előbbi kóstolóból.
Mikor elkezdett tőlem távolodni, egy kicsit újra előtört belőlem a normális gondolkodó énem, és felmerült az a lehetőség az agyamban, hogy elkezdjek-e az ellenkező irányba futni békén hagyva a fiút. Azonban már az észérvek is azt súgták, hogy utána kell mennem, mert túl sokat látott. Plusz most hogy megízleltem a friss vérét, nem akartam beérni egyetlen cseppel belőle.
- Most akkor fogócskát játszunk? – Kiabáltam utána, amikor már olyan távol ért tőlem, hogy csak ilyen hangerővel tudtam vele kommunikálni. A következő pillanatban, pedig már ismét ott voltam vele szemben a jobb kezemmel a vállát fogva.
- Megvagy – Jelentettem ki a nyilvánvaló tényt, miközben mosolyogtam. Elég groteszk látvány lehetett ugyanis még mindig vámpír ábrázatom volt és most már a mosoly miatt az éles szemfogak is kivillantak. Ez valószínűleg jó pár pontot elvesz a vonzerőmből. Bár annak már úgyis mindegy ugyanis nem a vadászós ruhám van rajtam, ami nagy hiba. Ahhoz viszont túl késő van, hogy elszaladjak érte plusz azt se tudom erről a helyről hogyan jutnék haza.
- Gondolom már rájöhettél, de azért elmondom, hogy a futással vagy segélykiáltással nem érsz el semmit. Fölösleges idő és energiapocsékolás – Közöltem vele diplomatikusan csak, hogy tisztában legyen a játékszabályokkal.
Egy hirtelen gondolattól vezérelve próbáltam megcsókolni. Persze gondoltam, hogy előbb utóbb el fogja fordítani az arcát, de addig amíg ez nem történik meg legalább ízlelhetem a vörös nektárt. Megfogant a fejemben, hogy az este folyamán összejön egy csók is, ha nagyon elgyengülök, de nem hittem volna hogy pont a vére fog elgyengíteni és azt meg főleg nem hogy mindezt én kezdeményezem. Mindenestre ez azért volt, hogy úgy tudjam inni a vérét, hogy közben ne kelljen a fogaimat használni. Még mindig bennem volt az érzés, hogy nem akarom bántani. Tényleg nem akartam ártani neki, de a vérét viszont mindennél jobban szerettem volna. Ez a kettő pedig valahogy nem összeegyeztethető.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal - Page 2 EmptyKedd Jún. 26, 2012 12:38 pm

Na jó, talán kicsit túlreagáltam a dolgot, és nem kellett volna fölkapnom a vizet, hiszen ha azt vesszük a lány csak segíteni próbált, és végül segített is, csak a saját maga forrófejű stílusában tette meg ezt. Úgy voltam vele, majd ha beülünk az autóba elnézést kérek a goromba stílusomért, de még mindig úgy éreztem, hogy jogos volt a felháborodásom. Éppen zsebkendőért túrtam a zsebemben, amikor meghallottam, hogy Cassie még egy utolsót a férfiak után szól, és tényleg, már csak az hiányzott nekem, hogy ezért visszaforduljanak, de szerencsére ez nem történt meg. Kissé elmosolyodtam, hisz ilyen belevaló csajjal ritkán hozza a sors össze az embert, és ha a szexben csak fele annyira jó mint a szócsatározásban, már nyert ügyem van. persze ahhoz, még sok mindent kell tennem, hogy addig eljussunk, de valami azt súgta, hogy megérné. Mikor a vezető oldali ajtóhoz értem, és éppen a kulcsot fordítottam el benne Cassie-re pillantottam, aki nem hogy azon volt, hogy beszálljon mellém az autóba, hanem olyan megbabonázott tekintettel közelítet felém, ami megvallom őszintén kissé megijesztett. Úgy hullottak ki a kezében lévő dolgok, mintha a keze teljesen erejét vesztette volna, én pedig kissé gyanakvó tekintettel indultam el felé, hogy megvizsgáljam minden rendben van e vele.
- Cassie. Ébresztő. Ez nem vicces! – mondtam, miközben próbáltam a szemébe nézni, ám az egyértelműen csak a számra kívánt fókuszálni. Elgondolkodtam azon, hogy talán lehet a nőnek valami betegsége, ami előjön belőle stresszhelyzetekkor, és simán transzba esik tőle, vagy ilyesmi, de az már tényleg nem volt humoros a számomra. Mikor elég közel értünk egymáshoz, megpróbáltam a karját kissé megrázni, hogy visszahozzam a valóságba, de mintha ebből a nő semmit sem érzékelt volna. Ekkor olyat tett ami azért még a legvadabb előjátékokban sem kedvelek, és nemes egyszerűséggel letörölte ujjával a vért a számról, majd azt a szájába is tette, ám nem ez volt az a dolog, ami miatt a szemem végképp elkerekedett. Először nem tudtam hogy képzelődöm, vagy csak a szemem csalt egy pillanatra, de a másik szeme olyanná változott, amit eddig csak a horrorfilmekben láttam. Nem igazán tudtam hová tenni a dolgot, hiszen ilyen a valóságban ugyebár nem létezik, de túlságosan valóságos volt ahhoz, hogy ezt figyelmen kívül hagyjam, aztán füvezni se füveztem az elmúlt 24 órában, annyit meg még az előtt se, hogy ilyen dolgokat képzeljek magam elé. Mindenesetre annyi eljutott ebből az agyamig, hogy ha ilyen történik jobban teszem ha futok, de jelen esetben a Grill felőli irányt a nő elállta előlem, és a másik opció a kihalt park volt, ami valljuk be, a horrorfilmekben sem bizonyul a legjobb választásnak. Mégis jobbnak tűnt az utóbbi opció, mint az, hogy itt áljak, így egy hirtelen gondolattól vezérelve megindultam a nőtől ellentétes irányba a lehető legnagyobb tempóval, amit ember el tud érni, és reméltem, hogy ez elég lesz ahhoz, hogy mentsem az irhám. Közben rengeteg villámgondolat végigfutott az agyamon, és az egyetlen, ami ide vágott, az a vámpírok létezéséről szóló városbeli rege volt, ám ettől bizony nem lettem nyugodtabb, és még mindig nem tudtam felfogni, hogy mindez velem történik.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal - Page 2 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 11:34 am

Őszintén meglepett, hogy a férfi ilyen egyszerűen visszaadta a kulcsot. Egy röpke pillanatig azt gondoltam, sikerült hatnom a lelki világára, és végre megjött az esze, de aztán jött az ütés, amihez még én se voltam elég gyors, hogy ki tudjam védeni. Közben Jason a karjával próbálta megakadályozni, hogy nekiessek a pasinak. Nem mintha ezzel meg tudott volna állítani, ha ténylegesen tettlegességhez folyamodtam volna. Legszívesebben ott helyben kitörtem volna mindkettő nyakát, de sajnos nem tehettem ugyanis nem akartam felfedni a kilétemet és egy ilyen tett rengeteg kérdést vetett volna fel benne. Így nyugton maradtam. Mármint ami a cselekvést illeti.
- Menjetek csak és élvezzétek ki az estét, amíg lehet! Kezdhettek imádkozni, nehogy újra találkozzunk! – Kiabáltam utánuk még mindig gúnnyal a hangomban, és tettem is pár lépést előre, hogy nyomatékosítsam a fenyegetést. Aztán mikor visszamentek az étterembe lehunytam a szemem és elkezdtem lecsendesíteni az elmémet. Még csak az kéne, hogy véletlenül a nagy idegességtől átváltozzak, mert akkor biztos, hogy senki nem ússza meg a velem való találkozást. A nagy meditáció közben viszont, hirtelen elkezdtem érezni egy ismerős szagot. Egy olyan illatot, aminek egyszerűen nem tudtam ellenállni olyan édes és hívogató volt. Nagyot szippantottam a levegőből és arcomra vágyakozó mosoly húzódott, majd ösztönösen az illat forrása felé fordultam.
Vér volt. Friss, élettel teli emberi vér, ami éppen Jason szájából csorgott. Már akkor is éreztem a kísértést, mikor olyan közel táncoltunk, de most hogy a vörös folyadék a felszínre tört, a vágy a százszorosára nőtt. Most én nézhettem ki körülbelül úgy, mint aki transzba esett. A tekintetemet egy pillanatra se tudtam levenni a vérző szájáról, még csak nem is pislogtam. Lassú léptekkel elkezdtem felé közeledni, miközben karjaimat erőtlenül leengedtem magam mellé és így először a másik ruhát tartalmazó zsák esett ki a kezemből, majd a retikül csúszott le és a földre zuhant. Igen, ha nem érdekel, mi történik a kiegészítőimmel, akkor ott már nagy a baj.
Úgy vonzott a piros testfolyadék látványa, mintha mágnes lett volna. Úgy néztem most rá, mint a legkívánatosabb dologra, amit életemben láttam. És valóban az is volt. Ennél jobban semmit nem akartam abban a pillanatban. Vagyis a hibridségem kezdte óta semmit nem akartam jobban csak a vért. Reggeltől estig megállás nélkül arra várok, mikor ízlelhetem ismét az édes ízét, de el kell folyatnom. Most viszont nem megy. Az eszem folyamatosan azt mondogatja, hogy álljak le és meneküljek innen, amilyen gyorsan csak tudok, de az ösztöneim nem engedik.
- Nem mész te innen sehová – Jelentettem ki neki kicsit kábult hangon, miközben egyre közelebb és közelebb értem hozzá. Minden egyes lépésnél egyre nehezebb volt ellenállni. És mikor már elég közel kerültem annyira felerősödött a vágy, hogy a szemem egyik pillanatról a másikra kékről éjfekete színűre váltott és körülötte megjelentek azok a jellegzetes erek. Borzalmas látványt nyújthattam, de ezt nem tudtam szabályozni, ezt hozta ki belőlem.
Talán az óriási akaraterőm az oka annak, hogy nem támadtam le rögtön és szívtam szárazra az érhálózatát. Tovább figyeltem a vére útját. Egy egyik csepp az álláról éppen le akart esni a földre, de mielőtt ez megtörtént volna, egy gyors mozdulattal letöröltem a mutatóujjam segítségével, majd az előbb említett ujjamat a számba vettem és megízleltem az ínycsiklandó folyadékot.
Arcomra kiült egy elégedett mosoly. Olyan lehettem, mint egy ember, aki két hete bolyong a sivatagban és végre vizet talált.
A lebukás miatt érzett félelmem egy pillanat alatt elpárolgott, és nyoma se maradt. Az se érdekelt mit szól a vámpír külsőmhöz. Nem érdekelt semmi más.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal - Page 2 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 10:31 am

Na hát igen. Ez a baj az ilyen heves vérmérsékletű csajokkal. Egyszerűen nem tudják befogni a szájukat pedig néha tényleg nem ártana. Jól ismertem látásból a két férfit, nem éppen a jó magaviseletükről híresek a városban, aztán nem hinném, hogy pont egy nő felháborodott szavai leszek azok, amelyek majd meghozzák az eszüket. Miközben Cassie egyre csak bizonygatta az igazát végig próbáltam a kezére gyakorolt erős szorítással jelezni, hogy bizony már elég lesz, és hogy ezzel csak felhergeli őket, de mintha az meg se érezte volna azt. Persze nem mondom, hogy nem volt igazság a szavaiban, de az most teljesen mellékes tényező volt. Két nagydarab férfi még nekem is sok jelen helyzetben, hiába, hogy egyébként általában én szoktam győztesként kikerülni az efféle kocsmai verekedésekből. Volt már rá példa, hogy egy ehhez hasonló méretű férfit kiütöttem, ám annak kétszer akkora volt a véralkoholszintje, mint ennek a kettőnek együttvéve, és már az is nagy nehézséget okozott a számára, hogy megálljon a két lábán.
Nagy meglepetésemre, mintha kissé tényleg alábbhagyott volna a lelkesedés azt illetően, hogy péppé verjenek engem, és egyre csak egymásra pillantgattak meglepettségükben. Gondolom nem igazán találkoztak még olyannal, hogy egy nő így kiosztotta volna őket, és őszintén szólva ez már az én önbecsülésemet is kezdte sérteni. Elvégre is én vagyok a férfi, nekem kéne megvédeni őt, és nem fordítva. Mikor úgy ítéltem meg, hogy Cassie befejezte e mondandóját elindultam a kulcsaimat lóbáló férfi felé, aki valamilyen oknál fogva ellenkezés nélkül átadta a kulcsot, ám mielőtt ezt lereagálhattam volna, az ökle olyan erővel csapódott az arcomba, hogy hamar a földre estem. Már szinte láttam a szemeim előtt, hogy a velem lévő nő hatalmas műkörmeivel neki esik, és éppen ezért feltartóztató módon felé tartottam a kezem.
- Most ennyivel megúszod, köszönd a csajodnak. – förmedt rám az, akinek a felrepedt számat köszönhetem, melyből lassan a vér is szivárogni kezdett, majd miután pár métert haladtak tőlünk a Grill felé sikerült feltápászkodnom. Kissé mérges tekintettel néztem a nő felé, hiszen egész este kedvesen és úgymond viccesen reagáltam le a túlzott szereplési vágyát, de ezen a ponton úgy éreztem betelt a pohár.
- Azt hiszem jobb lesz, ha most visszaviszlek az autódhoz. – mondtam, miközben rá sem pillantva indultam el a vezető ajtó felé, miközben a számon lévő sebet méregettem a kezemmel. Szerencsére az nem igazán volt vészes, ám pár nap biztosan kell még neki mire begyógyul. Kicsit jobban átgondolva, persze tényleg köszönettel tartozom a lánynak azért, hogy nem 8 napon túl gyógyuló sérüléseim lettek, de ebben a pillanatban túlságosan haragudtam rá ahhoz, hogy bármi jelét is mutassam ennek.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal - Page 2 EmptySzomb. Jún. 23, 2012 2:40 pm

A beleegyező magatartás láttán az elégedettség jelei kiültek az arcomra, és a fenyegető eszköznek használt műkörömmel díszített ujjamat is leengedtem. Ezt a dolgot úgy éreztem, muszáj volt tisztázni, mert nem szeretem az elvarratlan szálakat. Nehogy már úgy tűnjön, mintha én adtam volna fel. Nem, ezért igenis vállalnia kellett a felelősséget, hogy nyugodt lelkiismerettel mesélhessem el, írjam meg a blogomban vagy tegyem fel valamelyik közösségi oldalra. Rendben, talán az utolsó kettőre nem fog sor kerülni, bár ki tudja, mit hoz a jövő. Mindenre fel kellett készülni.
Elégedetten elindultam a kijárat felé körülbelül úgy, mintha egy kifutón vonulnék végig. És tényleg úgy is éreztem magam ugyanis olyan szinten mesés volt a ruhám, mintha egy divatbemutatóról jöttem volna. Legalábbis a megjelentek öltözete közül kitűnt. Nem néztem hátra, de hallottam, hogy egy figyelmezteti Jasont, aki bocsánatot kér. Nem tulajdonítottam ennek nagy jelentőséget, még a tempómon se lassítottam, mert megesik, hogy az emberek ok nélkül egymásnak ütköznek. A legjobb példa a mai eset, de a pasinak semmi joga nem volt haragudni, hiszen nem is esett el, mint én.
Mikor csatlakozott hozzám, és átkarolt már épp az ajtó előtt álltunk. Amint megkérdezte, hogy nem ijedtem-e meg, hirtelen végig kellett gondolnom, hogy mitől. Már majdnem fel is tettem a kérdést, de aztán leesett, hogy valószínűleg az előbbi incidensre gondol.
- Jaj, igen, de csak egy kicsit – Hazudtam végül – A lényeg, hogy nem történt baj – Zártam le ezt a témát röviden. Nem szándékoztam nagy jelentőséget tulajdonítani a dolognak. A kérdés vagyis inkább a válasz kitalálása annyira lefoglalta a gondolataimat, hogy nem is vettem észre, hogy utánunk is kijön valaki.
Az előbbi férfi hangja hallatára odakaptam a fejemet, és láttam, hogy a kezében fityeg annak a járműnek a kulcsa, amivel menni készülünk. A pasi természetesen nem volt egyedül. Az egyik haverját is magával hozta. Természetesen mindkettőből csak úgy áradt az alkohol szaga, amit különösen gyűlölök, mióta vérfarkas szaglással rendelkezek. Egy lépést ösztönösen hátráltam is, nem mintha ez megoldotta volna a szagproblémát. Persze úgy tűnhetett, mintha megijedtem volna.
- Ez most komoly?! – Förmedek rá hangosan a férfire, miközben kimásztam Jason háta mögül, aki valószínűleg meg akarta védeni azzal, hogy elém állt – Ne haragudjon, de maga akarja játszani a nagy macsó pasit, aki jól elbánik egy huszonéves fiúval, aki véletlenül magának ment? Nem akarom megbántani, de ehhez a viselkedéshez kicsit már túl öreg. A haverjának meg csak gratulálni tudok, hogy támogatja ebben. Komolyan, annyira jó példát mutatnak a felnövekvő generációnak – Kezdtem el tapsolni az ironikus monológ után. Mindig is utáltam az ilyen embereket. Az a vicces, hogy pont az a korosztály, akiket leggyakrabban választok áldozatnak. Kicsit sajnáltam, hogy nem egyedül találkoztam vele, mert akkor vele és a barátjával is jól lakhattam volna, de a körülmények most nem engedik meg, hogy belőlük vacsizzak.
- Mindenkit érnek méltatlanul sérelmek. Elmesélem magának, hogy ma jött nekem a semmiből egy hidrogén szőke maca, aki miatt mind ketten a földön végeztük, a ruhám tönkrement – Emeltem ki egy pillanatra a zacskóból a szóban forgó ruha darabot, majd vissza is tettem – Ennek ellenére én mégse loptam el a kocsi kulcsát, mint egy kiscsoportos óvodás. Szóval az ég világon semmi oka nincs erre a degenerált viselkedésre, amit itt szégyen szemre leművel – Tettem csípőre a kezemet, miközben lenéző pillantást vettettem az előttem álló illetőkre. Mindezt természetesen felváltva, mert a dolog mindkettőre vonatkozik arra is, aki csinálja és az aki támogatja.
Nem hagyom, hogy bántsák Jasont, már csak azért sem, mert segített felkelni a járdáról, ami egyedül nehezen ment volna és úriemberként viselkedett. Ezért az a minimum, hogy kisegítsem egy ilyen helyzetből. természetesen még mindig ő volt közelebb a férfiakhoz, én csak hátulról beszéltem az előbb említett báz miatt.
- Na adja vissza szépen azt a kulcsot utána menjen vissza szépen. Ajánlom a billiárdot. Most szabadult fel egy asztal – Tértem végre a lényegre. Talán egyszerűbb lett volna, ha közelebb megyek és megbűvölöm őket, de jelenleg eszembe se volt bármilyen természetfeletti képességet használni a probléma megoldására.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal - Page 2 EmptySzomb. Jún. 23, 2012 1:33 pm

Igencsak meglepett, hogy a lány csak így belemegy a dologba, és különösebb gondolkozás nélkül rábólint arra, hogy menjünk innen egy nyugisabb helyre, és ekkor jutott az eszembe az, hogy talán ő nem éppen azt érti elvonulás alatt mint én. Persze a férfiak máshogy vannak beállítva, egyes szavak mást jelentenek náluk mint a nőknél, de jelen esetben reméltem, hogy található benne valami egyezés is. Oké, nem vagyok ám az a bunkó fajta, ha a nő nem akarja nem erőltetem, de azért még mindig reménykedem, hogy nem csupán beszélgetéssel fogjuk eltölteni az időt. A legnagyobb baj itt nem az volt, hogy ki mit ért elvonulás alatt, hanem azt, hogy mégis hova hívhatnám ezután a csajt. A lakásom még nincs meg, anyámmal jobb ha nem futunk össze, szóval azt hiszem most jobban meg kell mozgatnom az agytekervényeimet. Azért annyira kétségbe nem voltam esve, talán útban az autómhoz megjön az ihlet, vagy ő fog földobni valami jó ötletet.
- Nem vagy semmi kedves Cassandra. De rendben, megadom magam. – emeltem meg a kezeimet valóban megadóan, hisz valóban fölösleges lett volna bármiféle vitába is keveredni a csajjal. Mit ne mondja, igencsak céltudatos teremtés volt ő, aztán le merném fogadni, hogy ha lejátsszuk a meccset, és én nyerek, mert valljuk be az lett volna az egyetlen reális kimenetele a dolognak, nos, ő biztos vagyok benne, hogy magát állította volna be győztesnek. Igazából nem zavart a dolog, még mindig láttam fantáziát a lányban egy esetleges második randira, azt nehogy már egy ilyen semmi dolgon csússzon el az este.
- Csak utánad. – mutattam a kijárat felé, majd én is a lány nyomában voltam. Megvallom őszintén kicsit jobban elvette a figyelmemet a nő szépsége, mint kellett volna, és akaratlanul is belesétáltam egy 30 év körüli férfiba.
- Nézz a szemed elé kölyök. – ugrott rögtön nekem a másik, akin már látszott, hogy ne éppen az első lehetett a kezében lévő feles, amit miattam kissé kilötykölt a pasas. Jobbnak láttam ha nem szólalok meg, és csupán egy elnézésre futotta. Hamar átkaroltam Cassie-t és egy kedves mosoly kíséretében odasúgtam neki, hogy jobb lesz ha megyünk, és udvariasan nyitottam ki előtte az ajtót.
- Remélem nem ijedtél meg. – fordultam a nő felé mikor az autómhoz értünk,és a kulcsomat kezdtem közbe keresni, ami emlékeim szerint a zsebembe csúsztattam,de az sehogy sem akart előkerülni.
- Csak nem ezt keresed? – hallottam meg a benti férfi hangját, mire ösztönösen hátrakaptam a fejem, és valóban ő volt az, méghozzá kezében a kocsi kulcsommal, és már egy másik társa is csatlakozott hozzá. Ekkor sajnos rá kellett ébrednem, hogy nem sikerült annyival elintézni a dolgot, mint szerettem volna, és mivel a két pasi körülbelül kétszer akkora volt mint én, nem igazán tudtam hogyan fogok én kikerülni győztesként, ha esetleg valamiféle bunyóra kerülne a sor. Első sorban azonban Cassie-t féltettem, és ennek jelét adva kissé elé álltam, miközben a hátam mögött az egyik kezét megszorítottam, mintegy bátorításként, de fogalmam sem volt, hogy hogyan fogom kivágni magam a helyzetből.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal - Page 2 EmptyPént. Jún. 22, 2012 5:04 pm

Elgondolkoztam azon, hogy talán tízig el kellett volna számolnom az utóbbi mondataim előtt. Vagy lehet, hogy inkább húszig. Olyan kínos helyzetbe keveredtem, amiből már nem lehetett jól kimászni. Még jó, hogy senki nem volt fültanúja ennek rajtunk kívül, mert még ennél is jobban égtem volna. Nem tudom mi ütött belém, egyszerűen csak ezt hozta ki belőlem a közelsége. Nem, még az se kellett hozzá. Már alapból a mosolyában van valami, ami megmagyarázhatatlan módon vonzz magához.
A dákós megjegyzésére már nem is mertem válaszolni. Úgy tettem, mintha meg se hallottam volna, és közben szürcsöltem a koktélt, ami már a saját elhallgattatásom eszköze lett. Csak az a kár, hogy nem tartott örökké. Legalább fél percen keresztül csak magát a levegőt szívtam a szívószálon keresztül, mire feleszméltem, hogy a pohár üres, és letettem az asztalra.
Szándékomban állt elküldeni őt még egyért, de aztán erőt vettem magamon, és elhatároztam, hogy a velem szemben álló mosolya bármennyire is ellenállhatatlan, nem fogok hülyét csinálni magamból. Ennyire azért mégsem alacsonyodhatok le.
- Egy cseppet sem vígasztal, de jó tudni, hogy él még olyan lény a bolygón, aki nem bír meglenni egy percig sem kapcsolat nélkül – Válaszoltam mosolyogva ezúttal ismét a régi formámban. Lehet, hogy tényleg a közelsége zavart meg, mert mióta abbahagytuk a lassúzást, eléggé normális lettem.
Ez a kis távolság jót tett nekem, mármint ami a szomjúságomat és a szalonképes kommunikációmat illeti. A zene is felgyorsult végre, így nem kellett visszatérnem az intim szférájába. Nem, mintha nem vágytam volna rá, hogy újra ott legyek, de racionálisan végiggondolva mindkettőnknek jobb így. Főleg neki. Sajnos az ösztöneim származásomból adódóan nagyon erősek, de féken kell tartanom őket különben nem lesz jó vége.
A táncot egy ajánlat zavarta meg, ami a velem szemben álló szájából hangzott el. Azonnal abbahagytam a táncot, és érdeklődő tekintettel néztem rá. Az első gondolatom természetesen az volt, hogy ez a nyugisabb hely duma egy tipikus ágyba csábítós szöveg. Valljuk be, minden egészséges embernek ez jut először az eszébe. Azonban én jelen estben nem feltételeztem hátsó szándékot a szavak mögött. Racionálisan végiggondoltam a helyzetet, és felettem magamnak a kérdést, hogy miért akarná ezt, mikor még meg se csókoltam és az idióta hablatyolásomtól eltekintve nem adtam félreérthető jeleket neki.
- Rendben, mehetünk – Válaszoltam vidáman. Végül is nincs ebben semmi. Ez a hely, ha úgy nézzük tényleg kicsit zsúfolt. Mármint egy ilyen kis településhez képest. Nekem persze ez az embermennyiség még nem fér bele a tömeg kategóriába, de ez a srác mégis csak vidéki és ők másként látják a világ bizonyos dolgait.
Meg is fogtam az asztalra letett retikült és a mellette lévő bevásárló zacskót, amiben a ma estére tervezett eredeti ruhám volt jelezve, hogy készen állok az indulásra. Meg se kérdeztem hova megyünk, mert feleslegesnek tartottam tekintve, hogy szinte semmit nem ismerek itt és bármit mondhatna az nekem idegenül hangzana.
Valami viszont még eszembe jutott indulás előtt. Egy gondolat, ami nem hagyott nyugodni. Komoly tekintettel a fiúra néztem, és lassú léptekkel megindultam felé, mint egy ragadozó, aki éppen most készül becserkészni az áldozatát.
- Egy valamit, azonban most előre tisztázzunk. Nem akarok félreértéseket – Emeltem fel a jobb mutatóujjamat, amin ott csillogott a rózsaszín műkörmöm, amit szerencsére a szőke libának nem sikerült tönkretennie. Olyan közelségben volt az arcától, hogy egy pillanat alatt ki tudtam volna vele kaparni a szemét, ha akarom. Ez része a megfélemlítő technikáimnak.
- Ha elmegyünk innen, a megkezdett játékunknak vége szakad. És mivel te javasoltad a távozást ez hivatalosan a meccs feladását is jelentette a részedről, ami az én győzelmemet eredményezi. Hajlandó vagy hozzájárulni, hogy a jövőben, ha szóba kerül a téma minden ismerősömnek, és azoknak, akiket nem ismerek úgy meséljem a történetet, hogy én nyertem? – A vége egy kicsit ügyéviesre sikerült, de nem tehetek róla, jogot tanultam az egyetemen. A kérdés persze puszta formalitás volt, így is úgyis úgy fogom mesélni, hogy én győztem és valószínűleg még ki is színezem egy kicsit.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal - Page 2 EmptyHétf. Jún. 18, 2012 10:48 pm

Néha úgy éreztem Cassie mellett mintha valami gondoskodó tyúkanyó módjára osztogatna nekem tanácsokat, de lehet csak azért volt mert mindenre volt valami válasza. Olyan volt mintha ú sohasem fogyna ki a válaszokból. persze mindig, mindenkinek van véleménye, és meg is van ahhoz a joga, hogy megossza a másikkal azt, de talán ő néha többet árul el a benne lévő gondolatokról, mint kéne. Persze joga van a tudtomra adni, hogy ő nem szerelmese annyira ennek a kis városkának, mint én, de én akkor is tartom magam ahhoz, hogy mindenütt jó, de legjobb otthon, és én bizony már ezt a helyet nevezem otthonomnak.
Kissé, meglepettnek tűnt a másik mikor közöltem vele, hogy szingli vagyok, de szerintem ez nem meglepő, hiszen ha lenne valakim biztosan ne táncolnék egyetlen másik lánnyal sem ilyen közelségben azon a bizonyoson kívül. Ritkán akad komoly kapcsolatom, ugyebár egészen pontosan eddig kétszer akadt, de akkor számomra nem létezett más csak az az illető. Ezután ismét bebizonyosodott az, ami már az este folyamán nem egyszer, de nem is kétszer, hogy bizony ami Cassie-nek a szívén, az a száján is. Egyértelmű volt számomra, hogy nem igazán úgy akarta először befejezni a mondatát, ahogyan azt végül megtette, és ez akaratlanul is mosolyt csalt az arcomra. Persze volt fogalmam arról, hogy nem vagyok egy csúnya teremtés, és valószínűleg a másik sem tart annak, de az, hogy a egy ilyen lány a tökéletes kategóriába sorol, azt hiszem igen nagy elismerés lehet a számomra.
- Igen. Mondták már, hogy egészen jól bánok a dákóval. – vigyorodtam el, és szánt szándékom volt ezzel kissé zavarba hozni a másikat. Olyan aranyos volt amikor menteni próbálta a már kimondott szavak jelentését, és akaratlanul is megmozgatott benne valamit.
- Ha ez vígasztal, nekem se volt eddig sok barátnőm. – válaszoltam, nem mintha szomorúnak tűnt volna a másik amiatt, mert nem volt eddig senkije, bár nem hiszem, hogy még agyba se bújt volna senkivel, csupán a nagy ő nem vágtatott be az életébe. Mondjuk elgondolkodtam azon, hogy ez valószínűleg nem véletlen, mert azért, egy ilyen ambíciókkal felszerelkezett nővel tudni kell bánni, de valahol ennek is megvan a szépsége.
- Mit szólnál hozzá, ha elmennénk valami nyugisabb helyre? – vetettem föl az ötletet, ami igencsak hirtelen öltött alakot a fejemben, és a lány szélsőségekkel teli viselkedéséből kifolyólag két lehetséges válasz létezett: pofon vág, és azonnal itt hagy, vagy belemegy a játékba. Valljuk be: két egészséges felnőtt ember áll egy mással szemben, és mindkettő elnyerte a másik szimpátiáját. kell ennél több egy kiváló estéhez?
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal - Page 2 EmptyHétf. Jún. 18, 2012 3:25 pm

Örültem, hogy láthatóan jobban feloldódott az előbbi kényes témák után, és most egy elég kiadós válasz hagyta el a száját. Igaz, nem szoktam meg, hogy ilyen sokáig csak hallgatóság legyek, de most tetszett ez a felállás.
- Értem. Szóval mégis csak ezt a helyet tekinted otthonodnak. Nagyon jó dolog, ha van egy olyan hely, ahova ha megérkezel, tudod, hogy hazaértél – Hangzott a válasz.
- Bár néha jót tesz egy kis környezetváltozás. Lehet, hogy például egy nagyvárosban több tapasztalatot szereznél – Bíztattam azért egy kicsit arra, hogy gondolja meg a költözést. Ezzel a hátsó szándékom csak annyi volt, hogy védeni akartam az itteni természetfeletti lényektől. Igaz, az ittenieknek fogalmuk sincs róla, hogy minden nap ki vannak téve a vérszívóknak. A város lakói potenciális áldozatok, és érte azért kár lenne, ha megölné valaki.
- Ráadásul szimpatikus személyiség vagy, biztos vagyok benne, hogy rengeteg barátot találnál rövid időn belül – Tettem még hozzá, de persze nem vártam azt, hogy most fogja magát és hirtelen véleményt változat. Persze kényszeríthetném bizonyos mentális eszközökkel, de nem teszem. Mégse ismerjük még egymást annyi ideje, hogy ilyen szívességet tegyek érte. Ráadásul furcsa módon úgy érzem, nincs jogom korlátozni a szabad akaratát.
Mikor meghallottam, hogy nincs senkije, a meglepődés és a hitetlenség egyszerre ült ki az arcomra, miközben végre újra a szemébe tudtam nézni.
- Ez most komoly? Az hogy lehet? Pedig te egyszerűen tökéle… - Mielőtt befejeztem volna a mondatot, eszembe jutott, hogy ezt talán mégsem kéne. Ismét egy kínos szituáció. Egyik a másik után. Elég hosszan gondolkoztam azon, mivel tudnám kijavítani magam, ami úgy tűnt mintha lefagytam volna pár pillanatra.
- Úgy értem, tökéletesen billiárdozol. Ezt a lányok imádják –Próbáltam magam kivágni, de valljuk be, elég gyengére sikeredett a dolog. Azonban még mindig jobb annál, mintha még mindig a megfelelő szavakat keresve sóbálvánnyá dermedten meredtem volna rá.
Még szerencse, hogy ő is visszakérdezett, így egy kicsit elterelődhetett a téma az én égésemről. Egy szó azonban nagyon is megragadta a figyelmemet, és a mosoly vissza is szökött az arcomra tőle egy pillanat alatt.
- És ráadásul végtelenül szerény – Folytattam ironikusan, de természetesen nem bántó jelleggel – Eddig észre se vettem, de most hogy mondod… - Mosolyogtam sejtelmesen, majd odaléptem az asztalhoz és elvettem róla a finom koktélomat, hogy egy kis időre az ivás lefoglalja a ma este kicsit túlságosan is nagy számat.
- Még soha nem volt barátom. Valahogy az életembe soha nem fért bele, és nem is akadt olyan jelentkező, akiben teljes mértékben meg tudtam volna bízni annyira, hogy vállalni tudjak egy kapcsolatot – Fejtettem ki röviden. Semmiképpen nem érzem úgy, hogy szégyellnem kellene ezt. Biztosan másképp gondoltam volna a dolgot, ha nem aktiválódik az átok, de mivel ez megtörtént, megpecsételte az életemet, és mivel szerintem egy kapcsolat alapja a teljes őszinteség nem működött volna, mert soha senkinek nem mondtam volna el mi is vagyok valójában. Így a társaim szemében én voltam a megközelíthetetlen lány, akinek senki nem elég jó.
Nagyon kíváncsi voltam, hogy erre mit lép. Vajon ő is egy válogatós libának néz, aki nem alacsonyodik le akárkihez?
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal - Page 2 EmptySzer. Jún. 13, 2012 4:32 pm

Mikor előállt Cassie a pszichológus témával korántsem volt új számomra a felvetés, hiszen a drága édesanyám is ajánlott már a számomra efféle mentális segítségnyújtást a továbblépéshez, ám egyszerűen nem tudja felfogni, hogy nekem korántsem a továbblépéssel van bajom, hanem azzal a ténnyel, hogy bizony az anyám egy kurva. Hiába beszél nekem félre mikor időről-időre fölmerül a téma, aki a férje mellett szeretőt tart és ráadásul utána is hetente új „kapcsolatba” kezd, azt bizony nem tudom más szóval illetni.
Érdeklődve hallgattam a lány válaszát a városkánkban eltölteni kívánt időt firtató kérdésemre, és nagy örömömre szolgált az, hogy bizony nem szeretne még ma este másik államba repülni, mert bizony ilyen kis baki is előfordult már velem eddigi rövidke életem során. Bár nem bántam, hisz így a lány is tudtában volt annak, hogy a mi kapcsolatunk bizony csupán egy éjszakára szól, és nagyon is jókedvűen váltak el az útjaink a lakásában eltöltött fantasztikus délután után. Mindenesetre Cassie úgy tűnik, ha a főnökén múlik is nagyban ez a dolog, azért mégiscsak szeretne itt maradni egy időre. Eszembe jutott, hogy rákérdezzek arra, pontosan mit is dolgozik, de úgy voltam vele, hogy akad még elegendő időnk arra, hogy még többet megtudjak erről, és úgy alapvetően Róla.
- Itt szeretnék lakást venni a nyáron. Igaz szeretem a nagyvárosokat, de jelenleg itt megvan minden ami kell. Itt élnek a barátaim, akik a legfontosabbak jelenleg a számomra, úgyhogy nem igazán tervezem, hogy hosszabb időre távol maradnék innen. Persze van, hogy az egyetemen maradok akár két hétig is, de az egészen más tészta. –adtam végül egy olyan terjedelmű választ, amit már megszoktam a másiktól, és miután én eddig egyáltalán nem voltam az a bőbeszédű fajta ideje volt végre valamit igazán kielégítően kifejtenem a számára.
Időközben úgy éreztem, hogy a nőt kissé feszéjezi a lassú zene adta közeli testhelyzet, és egy kissé elbizonytalanodtam abban a hitemben, hogy kölcsönös vonzalomról beszélünk, és kezdtem azt érezni, hogy ez egyszer én vagyok az aki hoppon fog maradni, és nem a kiszemelt leányzó. Ekkor azonban jött a tipikus kérdés, amit bizony csak egy olyan nő szokott föltenni, aki talán legalább a szíve legmélyén kicsit is komolyabban érdeklődik irántad, és a kissé azóta lelankadt mosolyom kezdett újra a régi fényében pompázni.
- Nos, már egy ideje nincs barátnőm. – válaszoltam egyenesen Cassie szemébe nézve, aki kicsit zavartnak tűnt általa feltett kérdése után, de egyáltalán nem bántam, sőt kissé élveztem is ezt a helyzetet.
- És a te barátod azért, hogy egy másik, teszem hozzá igencsak sármos férfival lassúzol? – kérdeztem vissza rögtön, hiszen ha már ő megtudta a jelenlegi családi állapotom, akkor evidens, hogy ő is beavasson engem ebbe az aprócska részletbe, de azért fönntartottam annak a látszatát, mintha még mindig csupán a féltékenységről beszélnénk, és nem azt kérdeznénk ki egymástól, hogy szingli e éppen a másik.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal - Page 2 EmptySzomb. Jún. 09, 2012 7:05 pm

Úgy tűnt ez a titok kicsit komolyabb, mint egy kamaszkori csínytevés. Ki tudja mibe keveredhetett. Nagyon kíváncsi voltam ugyan a részletekre, de sikerült megállnom anélkül, hogy tovább kérdezősködtem volna vagy megpróbáltam volna kényszerrel kihúzni belőle az igazat. Egy kicsit belegondoltam a helyzetébe. Ha valaki az én sötét titkomról faggatózna, én se mondanám el rögtön. Főleg nem egy első találkozás alkalmával. Rendben, ismét sikerül megcáfolni magam, hiszen az áldozataimnak gyakran vázolom fel a helyzetet csak, hogy legyen idejük lelkiekben felkészülni, de az teljesen más, mert ők már nem adhatják tovább senkinek.
- Értem. Tényleg nem akarok beleszólni, de az ilyen esetekben egy pszichológus sokat segíthet. Sok problémát meg tudnak oldani – Néztem komoly tekintettel a szemeibe. A kis ingyen reklámot egyébként teljesen komolyan gondoltam, és pusztán segítő jelleggel ajánlottam fel. Igaz, szinte száz százalékig biztos voltam benne, hogy nem fog tetszeni neki az ötlet. Senkinek nem szokott, pedig néha tényleg nagyon nagy hasznát tudja venni az ember egy szekértő segítségének. Kár, hogy én nem fordulhatok a problémámmal agykurkászhoz, mert az én életem kicsit bonyolultabb a halandókénál. Plusz a pszichológus a lélekkel foglalkozik, így olyasvalaki nem állíthat be, akiből az hiányzik.
Egy nagy kő esett le a szívemről, mikor nem kezdett el faggatózni arról, hogy konkrétan mit is dolgozok, mert arra már tényleg nem tudtam volna hirtelen mit kitalálni. Azt meg mégse mondhatom, hogy hivatásos természetfeletti bérgyilkos vagyok.
- Nem tudom. Tudod, ez nem tőlem függ, hanem a főnöktől. De úgy veszem észre, hogy eléggé kötődik ehhez a helyhez, szóval nem hiszem, hogy a közeljövőben be kéne pakolni a bőröndjeimet – Válaszoltam, bár még én se voltam biztos abban, hogy helytálló az állítás, ami az előbb elhangzott. Az is lehet, hogy pár hónapig leszünk itt, de lehet, hogy holnap este már egy másik országban leszek. Ezt nem lehet előre kiszámítani, és nekem nincs választásom. Megalázóan hangzik, de végül is egy báb vagyok, aki úgy táncol, ahogy a bábmester akarja.
- És te? Mik a jövőbeli terveid? Itt szeretnél maradni a nyugodt kis városban, vagy esetleg kipróbálnád magad egy nagyobb helyen? – Érdeklődtem ismét. Azt gondoltam, hogy nem akar visszamenni Vegasba azok után, ami történt bármi is volt az.
Eléggé kellemetlenül érintett a közelség, ami a lassú tánc alatt kialakult kettőnk között. Egyrészt jól esett, hogy egy ilyen sráccal táncolhatok, másrészt viszont folyamatosan ott volt a kísértés, amit az ereidben lüktető vér hangja ébresztett. Ezért is próbáltam végig a szemébe nézve beszélni, és koncentrálni a mondanivalójára, hogy ne érzékeljem az előbbi hangot annyira. Nehéz dolog az, hogy ha egy farkas bekerül a bárányok közé.
- Egyébként a barátnőd nem lesz féltékeny, ha megtudja, hogy egy másik lánnyal táncolsz? – Húzódott az arcomra egy huncut mosoly. Utólag belegondolva eléggé átlátszó módszer volt arra, hogy megtudjam jár-e valakivel. Igazából nem is tudom miért kérdeztem, egyszerűen csak kicsúszott a számon. Azt hiszem az este folyamán most jött el az a pillanat, mikor sikerült zavarba hoznom saját magamat. Elvörösödni viszont szerencsére halott státuszom miatt nem tudtam.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal - Page 2 EmptyHétf. Jún. 04, 2012 6:16 pm

Nem voltam benne biztos, hogy jó döntés lenne elmondani a másiknak, hogy pontosan miért is jöttünk el végül Las Vegasból egy teljesen ismeretlen környékre, hiszen ez nem egy olyan dolog volt, amit a városban mindenki tudott róla, sőt, az anyámon kívül itt senki sem tudja az igazat erről. Mondjuk miért is árulná el, hogy milyen körülmények között jöttem rá arra, hogy az apámat folyamatosan csalta, az nem csak az én hírnevemet rontaná, hanem az övét is. Egyezményes megállapodásuk alapján egy jóval burkoltabb sztorit szoktunk az erre rá kérdezőknek elő adni, és mivel Cassiet még alig ismertem, most is ezt tettem.
- Fogalmazzunk úgy, hogy olyasvalamibe keveredtem, amit senkinek sem kívánok. Ott nehéz lett volna továbblépni, így hát ide költöztünk. – fogtam rövidre a dolgot, és nem is kívántam tovább boncolgatni ezt az egészet. A régmúlt elmúlt, és nem is igazán szeretem azokat az időket felidézi.
- De mint mondtad, ez már a múlté. –tettem végképp pontot a mondat végére, és ezzel befejezettnek is tekintettem ezt a témát. Nem kellett sokat várnom arra, hogy a nő újabb kérdéssel forduljon felém, bár valamiért továbbra sem tudott elszakadni a magánéletem boncolgatásától. Persze, ezt csak magamnak róhatom fel, hiszen én voltam az, aki úgy adott választ, hogy az közben megannyi kérdést is fölvetett, aztán Cassie meg nem az a fajta személy, aki magában tartja a benne felmerülő gondolatokat.
- Igen, elég kétszínű nő ami azt illeti, de nem akarlak most ezzel traktálni. Beszéljünk inkább rólad. – vettem föl egy kissé erőltetett mosolyt az arcomra, és reméltem, hogy végre elszakadunk az én gondjaimtól, és hallhatok végre egy újabb fejezetet a velem szemben lévő nő életéből. Az egyébként rögtön lejött, hogy ő jó kapcsolatot ápol a szüleivel, és kissé irigy is voltam rá ezért. Néha én is úgy élném a gondtalan emberek életét, akik normális emberekkel vannak körülvéve, akik támogatják és szeretik őt. Amíg apám élt ugyan nálunk is fönnállt ez a helyzet, de sajnos azt követően az idilli életet szimbolizáló lufi hamar szétdurrant.
Ami azt illeti, nem gondoltam, hogy ez a tanulás munka mellett dolog ennyi gondolatot elindít Cassieben, és végül a szurkolólányok ruhájának színénél lyukadunk ki belőle, és igazából nem is nagyon tudtam fölfogni amit mond, de igyekeztem ezt nem kimutatni, és egy kedves mosollyal lereagálni a mondandóját.
- Szóval akkor egy ideig maradni is fogsz, ha jól veszem ki a szavaidból. Vagy ez csak amolyan szezonális munka lesz a nyárra? – kérdeztem érdeklődő tekintettel, hiszen egyáltalán nem mindegy, hogy meddig szándékozik a kis városkánk lakója lenni. Igaz a suli miatt én is állandó ingázásban vagyok, de nem tervezem, hogy itt hagyom ezt a várost. A lakásomat is tervezem megvenni, miután végre hozzájutok az apámtól örökölt pénzemhez.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal - Page 2 EmptyHétf. Jún. 04, 2012 9:24 am

A homlokomra adott puszi váratlanul ért. Nem tudtam, hogyan reagáljak rá. Aztán végül, mivel nem jutottam dűlőre egy halvány mosoly jelent meg az arcomon és a tekintetemet egy pillanatra elfordítottam. Persze nem volt ez olyan megbocsáthatatlan bűn, hiszen már az elején is rögtön puszival üdvözölt minket. Így ezt is betudtam az itteniek közvetlenségének.
- Szóval Las Vegas. Ott él Nancy nénikém is. Nem gyakran látogatjuk, mert apa nem bírja a férjét – Vágtam rá rögtön az első dolgot, ami Vegasról eszembe jutott. A mellett viszont nem tudtam elmenni, hogy elkövetett pár olyan dolgot, amire nem volt büszke. Folyamatosan agyon kattogott az agyam, hogy mi lehetett az, így végül nem bírtam magammal.
- És pontosan miket követtél el? – Néztem a szemébe, és erősen gondolkoztam azon, hogy a képességemmel kényszerítsem arra, hogy elmondja az igazat. Viszont végül nem vetettem be ezt az adottságot, bíztam benne, hogy e nélkül is megnyílik.
- Nem azért kérdezem, hogy ítélkezzek. Mindenki követ el hibákat az életben, és nem feltétlenül szándékosan. Vannak, akik rá vannak kényszerítve a rossz döntésekre, és bárhogy is próbálkoznának nem tudnának letérni a rossz útról – Tettem hozzá bíztatásul, hogy merjen beszélni a múltjáról, de egy kicsit áttértem a saját helyzetemre. Abban biztos voltam, hogy nem követett el olyan szörnyűségeket, mint én, így valószínűtlennek tartottam, hogy olyan dolog derüljön ki róla, amit ne tudnék lenyelni.
- Plusz bármi is történt gondolom most már az a múlté és jó útra tértél, és ez a lényeg – fejeztem be a gondolatmenetemet, és vártam, hogy most már ő beszéljen. Tényleg nagyon érdekelt ez a része az életének. Valószínűleg csak azért, hogy nyugtázzam magamban, hogy más se tökéletes. Pedig én tényleg az voltam…
- Jól érzékeltem az iróniát a hangodban, mikor édesanyádról beszéltél? – Kérdeztem rá komolyan a dologra. Az én értékrendem szerint a szülők megbecsült helyen szerepelnek, így mindig fennakadok azon, ha valaki nincs jóban valamelyik felmenőjével. Még akkor is, ha az én családomtól többek között vérfarkas gént is örököltem.
- Tanulás mellett munka? – Lepődtem kicsit meg – Tudom, hogy sokan csinálják ezt, hogy részidős állást vállalnak a suli mellett, de sose értettem, hogy tudnak mindkettőre koncentrálni. Nekem az egyetemen alig volt szabadidőm. De még a gimiben is. A suli utáni edzések és a tanulás meg persze a bulik, amikre kötelező volt elmenni, hogy a népszerűségemet fenntartsam, eléggé elvették az energiámat, de nem bántam, mert nagyon élveztem a pompomlánykodást. Csak az a kis tüske maradt meg bennem abból az időből, hogy az igazgató nem volt hajlandó megváltoztatni az egyenruhánk színét, pedig négy éven keresztül jártam hozzá a jobbnál jobb tervekkel. Egyetemet már úgy választottam, hogy utánanéztem, az ottani szurkolónak milyen színű ruhájuk van – Fejtettem ki röviden miért is nem volt szabadidőm az utóbbi időben. Azt nem tettem hozzá, hogy még vásárolni is kellett, de ez már számomra olyan egyértelmű része az életnek, mint a reggeli ébredés. A ruhatáram se töltődik fel magától. Vagyis feltöltődött volna, de a szüleim ízléséből, az meg nem biztos, hogy mindig előnyös lett volna.
Vannak olyan dolgok, amiket megbánok, miután elmondom őket. A jelenlegi helyzetben is volt egy kérdés, amit nem lett volna szabad feltennem. Ez pedig arra vonatkozik, hogy mivel foglalkozik. Eszembe juthatott volna, hogy az ilyen kérdések után a normális emberek mindig visszakérdeznek. Nekem viszont nem volt előre kitalált válaszom erre a kérdésre. Így vártam egy kicsit a válasszal, miközben a zene elkezdett lassulni én pedig egyre közelebb kerültem a fiúhoz. Továbbra is fenntartottam a szempontaktust.
- Igen valami olyasmi. Az egyik rokonom vállalkozásában segítek. Tudod, a vér kötelez. Eleinte nem igazán tudtam azonosulni ezzel az állással, de lassan kezdem megszokni. A lényeg úgyis az, hogy legyen fedezet a hitelkártyámon – Mosolyogtam, bár ez inkább az erőltetett fajtából volt. Próbáltam irónia nélkül előadni. Mellesleg tényleg jó lenne, ha valamennyi pénzt is kapnék ezért a feladatért, és nem mindig az áldozataim kártyáit kéne használnom a vásárláshoz. Természetesen vannak saját kártyáim is, amit a szüleim fizetnek, de azt vészhelyzet esetére tartogatom. Mellesleg ők abban a tudatban élnek, hogy éppen egy második diploma megszerzésén munkálkodok Kaliforniában.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal - Page 2 EmptyVas. Jún. 03, 2012 4:45 pm

Szerencsére a lány elfogadta a felkérésemet, már ami a táncot illeti. Mindig is szerettem azt a zenét, ami a Grillben szoktak játszani. Elég populáris, de mégis van benne egy kis disco hatás, aztán miután most elég sokan is vagyunk jól esik egy kicsit mozogni a zenére. Persze mikor egy-egy banda fellép, még mindig nagyobb az itt megjelenők létszáma, nem is beszélve a különböző rendezvényekről, amik itt kerülnek megrendezésre. Mindig is egy élettel teli hely volt ez, és reméltem, hogy ez még sokáig így is fog maradni. Viccesnek találtam Cassie felvetéseit arra, hogy miért is kértem föl táncolni, és el kell ismernem van humora a csajnak. Bár, a második felvetésében volt valami, de ez esetben inkább az asztal szép zöld felületét féltettem.
- Hmm. Kicsit talán mindkettő. – válaszoltam végül kis gondolkodást tettetve, majd elnevettem magam, és ösztönösen egy puszit nyomtam a homlokára. Pár pillanat múlva ugyan leesett, hogy nem biztos, hogy ezt kellett volna tennem, de hát az ember az ösztöneinek nem parancsolhat, és most éppen ezt a reakciót váltotta ki belőlem. Aztán valljuk be, csupán a homlokára adtam egy puszit, amiben az én megítélésem szerint semmi rossz nincsen.
- Én is őszintén mondhatom, hogy örülök a találkozásnak. – reagáltam arra, hogy a mozi után nem gondolta volna, hogy bármi olyan tevékenységet fog tenni még a mai nap folyamán amihez egynél több személy jelenléte is szükséges. Őszintén szólva én pedig valami mozgalmasabb tevékenység reményében indultam el a szöszi felé, de korántsem bántam meg, hogy végül inkább egy barnával sodort össze az élet. Jó volt valakit végre kicsit jobban is megismerni, és magam sem gondoltam volna, hogy ennyire hiányzik már ez, amíg végül be nem következett.
- Nem, nem itt születtem. Las Vegasban éltem a szüleimmel, aztán apám meghalt, én pedig követtem el pár dolgot amire nem vagyok büszke… - itt egy kis szünetet tartottam a kissé őszintére sikeredett válaszadás közben, majd végül egy mélyebb levegővétel után folytattam. - és hát itt kötöttünk a kedves édesanyámmal. – fejeztem be végül kellő iróniával a hangomban, hisz az a nő csupán biológiailag az anyám, számomra ő már semmit sem jelent.
- Még tanulok, de folyamatban van az álláskeresés. – válaszoltam teljes mértékben az igazat a másiknak, de egyenlőre úgy éreztem jobb, ha Cassie nincs tisztában a valódi korommal. Ha most megtudná, hogy még a 21-et se töltöttem be bizonyára faképnél hagyna, de így van még időnk jobban megismerni egymást, és később ha elmondom, talán már nem lesz akkora súlya ennek az egésznek, sőt, mivel alig egy hónap választ el az úgymond felnőtté válástól, nem is lesz már olyan vészes a helyzetem.
-És téged mi szél hozott erre? A munka netán? – kérdeztem rá érdeklődve én is az általa érintett témákra, majd mikor egy kicsit lassabb szám következett bátorkodtam a nőt egészen közel húzni magamhoz, és úgy folytatni a táncot, miközben tekintettemmel végig a gyönyörű szemeit fürkésztem.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal - Page 2 EmptyVas. Jún. 03, 2012 11:59 am

Egy nagy sóhaj hagyta el a számat, amit Jason kijelentette, hogy nem vesztettem csak hibát követtem el. Igen, talán egy kicsit túl nagy lendülettel indítottam útjára azt a bizonyos fehér golyót, de nem nagyon vagyok hozzászokva az olyan játékokhoz, amihez nem kell minden erőt beleadni. A bowlingozás biztosan könnyebben ment volna ezzel az energiával.
Eléggé mérges voltam magamra, hogy már az első önálló próbálkozásomnál ilyen hibát vétettem, ez szerintem eléggé ki is ült az arcomra. Az érzéseimet nem gyakran rejtettem véka alá eddig sem, így most se próbálkoztam azzal, hogy örömmámort tettessek, mikor semmi okom nincs rá. Valószínűleg a gondolataim elterelése végett vette ki kezemből a fiú a botot és ajánlotta fel a táncot. Nem igazán találtam alkalmasnak a helyet erre a tevékenységre, de ez abban a szituációban nem állított meg.
- Szabad – Válaszoltam, miközben az arcomra lassanként visszatért az öröm felváltva a dühöt az előbbi fiaskó miatt. Jobb is így, mert legalább van időm lenyugodni. Ebben az állapotban valószínűleg csak egy még erősebb ütés következne, ami nem lenne előnyös.
- Valld be, hogy csak azért akartál elmozdítani az asztal mellől, mert felfedezted a tehetségemet, és féltél hogy profikat megszégyenítő módon győzzelek le már az elején – Nevettem miközben elkezdtem mozogni a zenére – Vagy attól féltél, hogy a következő lökéssel maradandó kárt teszek valakiben? – Vettem fel a második alternatívát, ami nem is állt annyira messze a valóságtól.
Úgy érzem, már sikerült megnyílnom annyira előtte, hogy nem kell előtte a mindig mindenben tökéletes álcát felvennem. Sikerült kiérdemelnie tőlem bizonyos szintű bizalmat, ami furcsa hiszen még egy napja se ismerem, és valakinek már eddig a szintig eljutni is hónapokba telik.
- Szerencsés véletlen, hogy találkoztam veled ma este. Mikor felálltam a mozi székből nem hittem volna, hogy ma este még billiárdozni és táncolni is fogok - Tényleg nem sok esélyt láttam erre. Nem is tudom pontosan, mit tettem volna, ha ez a baleset a szőkével nem következik be.
- Tudod nem könnyű újnak lenni. Alig ismerek még valakit Mystic Fallsban, és így nehéz jó társaságot találni. Te ebben a városban születtél? – Kérdeztem érdeklődő tekintettel. Igazából őszintén csodálkozok, hogy ebben a városban ennyien élnek, mikor az egész hely teli van ragadozókkal. Mindenestre annak örülök, hogy őt még egyik fajtársam se tűzte rá az étlapjára.
- Egyébként mivel foglalkozol? Egyetemre jársz vagy dolgozol valamit? – Érdeklődtem ismét csak, hogy a korát megtudjam. Az túl indiszkrét, ha valakitől megkérdezed hány éves, így sokkal egyszerűbb. Nem igazán tudtam megállapítani ránézésre hány éves lehet. Gondoltam velem egykorú lehet plusz mínusz egy-két év.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal - Page 2 EmptySzomb. Jún. 02, 2012 7:46 pm

Azt, hogy Cassie szereti a kihívásokat anélkül is megtudtam állapítani, hogy kimondta volna. Alig, hogy rájött mi fán is terem a billiárd, már azon töri a fejét hogyan is tudna egyszerre két golyót besegíteni az őt megillető helyre. Nos, úgy emlékszem nekem fél év rendszeres játék után sikerült először precízen belőnöm kettőt egyszerre a saját színemből, hiszen ha a másikét is belövöd azzal, egy, nem vagy túl sokkal előrébb, kettő, jóval egyszerűbb feladatnak is bizonyul. Inkább ezeket a mellékes információkat nem osztom meg a másikkal, had próbálgassa a szerencséjét, aztán a végén még össze is jöhet neki, ha még a játék elején járunk úgyis jóval több golyó van az asztalon.
- Igen. Igazából úgy is eldönthetjük, hogy az első leeső golyó színe azé, aki belőtte, és a másiké értelemszerűen a többi. – ismertettem a sokak által használt módszert. A fiúkkal így is, úgy is szoktuk kezdeni, én nem sok jelentőséget tulajdonítok ennek. Miután belőttem a két csíkos labdát, kis csodálattal megspékelt elszántságot véltem fölfedezni a nő arcán, már ami az általam előbb bemutatott technika elsajátítását illeti. Ez belül igencsak megnevettetett, de kívülről ezt igyekeztem egy kedves mosoly mögé rejteni, és csak Cassandra újabb kérdésére figyeltem.
- Nem igazán kellett tanítgatnom eddig senkit. Persze akad egy-két trükk, amibe beavattam néhány havert, de azt hiszem bátran mondhatom, hogy te vagy az első. – válaszoltam nagy vonalakban az igazat, hisz volt már olya lány akivel játszottam az első, és néha egyben az utolsó randinkon, de azok félig-meddig tudatában voltak annak hogyan is kell ezt játszani. Az már más kérdés, hogy volt aki csupán azt állította, hogy tudja miről van szó, közben pedig halvány gőze sem volt az egészről. Mindig is jobban kedveltem az olyan személyeket akik bevallják ha valamihez nem értenek, és utána próbálják a lehető legjobban elsajátítani azt, mint azokat akik félnek elismerni, hogy valamihez nem értenek és aztán csak elrontják ezzel a másik játékélményét is.
Mindenesetre most érdeklődve figyeltem Cassie első önálló lökését, amit egy baba első lépéseihez tudnék hasonlítani, amelyek ugyan igencsak ügyetlenek, mégis örömet okoznak az azt látó büszke szülőknek. Valami ilyesmi zajlott le bennem is mikor végül pár pillanatnyi hezitálás után a másik végül eltalálta a fehér golyót, ami végül két színessel egyetemben az egyik lyukba esett. Akaratlanul is elnevettem magam, de igyekeztem ezt nem sértő szinten tenni, hiszen ebben a játékban nem az erő kell hogy domináljon, márpedig a nő olyan hevességgel indította útjára a fehéret, hogy már az is kisebb meglepetés volt számomra, hogy az nem az asztalon kívül landolt.
- Nem, nem vesztettél. Csupán hibát követtél el, ami azzal jár, hogy most bizony én jövök, a találatod ellenére is, a fehéret pedig visszarakjuk a kiinduló helyére. – válaszoltam a már csak a vesztés gondolatától kissé kétségbe esett lánynak, majd mintegy kedves gesztusként oldalról átkaroltam és kicsit magamhoz húztam, de hamar el is engedtem, nehogy túlzásnak vegye a dolgot.
- Igen, elég központi helynek számít a mi kis városkánkban. – mondtam miközben kivettem a lány kezéből a dákót, majd egy csibészes mosoly kíséretében felé nyújtottam e kezemet.
- Szabad lesz egy táncra hölgyem? – kérdeztem, miután úgy gondoltam itt az ideje egy kis kötetlenebb mókázásra, aztán az is segített, hogy Cassie az imént elismerte, hogy ínyére van a társaságom.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal - Page 2 EmptySzomb. Jún. 02, 2012 4:11 pm

Tisztában voltam vele, hogy az előbbi teljesítmény félig, vagy inkább nagy részben az ő érdeme, és nem lesz ilyen egyszerű dolgom, mikor majd nekem kell egyedül helytállnom, de kezdetnek most ez is megteszi. A lényeg, hogy megtanuljam az alapokat. Erre pedig tökéletes volt. Például már tudtam, hogyan is fogjak hozzá a bot megfogásához, ami ugyebár elengedhetetlen ahhoz, hogy mozgásba hozzam a golyókat az asztalon.
- Semmi baj. Szeretem a kihívásokat – Válaszoltam arra miszerint az egyszerre több golyó lyukba segítése nehezebb feladat. De gondolom erre rövid ismeretségünk alatt ő is rájött. Néhány férfi nem tudja a személyiségemet tolerálni, mert én nem vagyok az a női egyenjogúságot megszégyenítő fajta lány, aki hagyja magát irányítani és naivan sodródik az életben. Ezen nem voltam hajlandó változtatni. Nálam megszoksz vagy megszöksz. A harmadik alternatíva pedig természetesen a halál, de ezt ebbe a közkedvelt közmondása azt nem tették bele, így utólagosan kell mindig kiegészítenem.
Visszatérve a személyiségemre, Jasonnek úgy vettem észre ez nem okoz gondot. Vagyis egy pillanatra se láttam rajta, hogy kellemetlenül vagy esetleg elnyomva érzi magát mellettem, ami pozitív jel.
A két fajta golyó jelentőségének bemutatásakor esett le, hogy tényleg nem ugyanolyan mintázatú mindegyik. Bevallom, én esztétikai funkciót tulajdonítottam a dolognak, de ezt nem kívántam hangoztatni.
- És gondolom mivel most nem volt pénzfeldobás, és én az előbb egy teljesen zöld golyót céloztam, ezért azt jelenti, hogy az enyémek a teli golyók. Ugye? – Érdeklődtem ismét a jobb megértés érdekében. Csak a saját lökésemből sikerült kiindulni, ugyanis az övénél nem figyeltem meg milyen színű golyók estek bele a lyukakba.
Utána figyeltem, ahogyan készül a második lökésre. Láttam rajta, hogy koncentrál, majd ismét sikerült két golyót levinnie a pályáról.
- Értem – Néztem mereven az asztalt, és már magamban a terven gondolkoztam, hogy tudnék egyszerre több golyót is a lyukba segíteni. Eddig bárhogyan is számolom, ő vezet, és bár ez csak egy próbajáték, nem ártana, ha ebben is sikerülne nyerni.
- Tanítottál már másokat is játszani? Vagy én vagyok az első? – Érdeklődtem mosolyogva. Ha a válasz igen, akkor az egy jó hír azért, mert tapasztalt ebben a dologban és nem rajtam kísérletezik. ha viszont nem az meg olyan megtisztelő, hogy én vagyok az első.
Mivel az előbbi szabálymódosítások szerint ez még a tanuló fázis, megengedtem magamnak, hogy én következzek. Már nagyon vártam, hogy én is megpróbálhassam. Mint egy keselyű, körbejártam az asztalt és megnéztem, honnan lenne a legnagyobb esélyem. A fehér golyó helye persze egy kicsit lekorlátozta a mozgástermet, így ahhoz kellett viszonyítanom. Mikor megtaláltam a tökéletes helyet, visszaemlékeztem az előbbi lökésre és úgy helyeztem el a kezeimet, ahogy azt az itt jelenlévő mesterem mutatta. Meg sem szólaltam közben. Folyamatosan koncentráltam. A tárgy végét egyenesen a fehér golyó felé irányítottam úgy, hogy a lökéssel eltaláljon egy golyót, ami reményeim szerint tovább vitte volna a kicsivel előtte lévőt is a lyukba. Koncentráltam, bemértem a célpontot, majd egy határozott mozdulattal lőttem. Az fehér golyó eltalálta a kiszemelt golyót, majd nekilökődött az előtte lévőnek, ami viszont nem abba az irányba ment amerre terveztem, viszont mindkettőnek sikerült beleesnie egy lyukba. vagyis mindháromnak, mert a fehéret is sikerült lelöknöm a pályáról.
- Hupsz! – Szólaltam meg végül és kétségbeesett tekintettel a fiúra néztem – Mi van akkor, ha a fehér is beesik? Vesztettem? – Tettem fel azt a kérdést, amit olyan nehéz volt kimondani. Rögtön a második lövésnél már igazán ciki lett volna. Végignéztem a rajtunk kívül ott tartózkodó embereken, hogy valaki látta-e ezt a gyalázatos hibát. Vagyis gondolom, nem lehet szerencsés lelökni azt a golyót, aminek mozgásba kellene hoznia a többit. A tömegből viszont szinte senki nem foglalkozott velünk.
Most láttam csak milyen sokan vannak. Eddig nem nagyon érdekelt a hely többi része, de most volt időm körülnézni.
- Úgy látom ez egy népszerű hely felétek – Vontam le a következtetést – Van egy különleges varásza. Olyan családias az egész, pedig én nem vagyok az ilyenhez hozzászokva. Meg úgy egyébként a kis városhoz se. Amíg nem jöttem ide, nem hittem volna, hogy jól érezném magam egy ilyen helyen. Azt meg főleg, hogy még jó társaságom is lesz hozzá – Néztem mosolyogva Jasonre. Annyi bókot kaptam már tőle az este folyamán, hogy nekem is igazán illett már megjegyezni, mennyire jól érzem magam.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal - Page 2 EmptyPént. Jún. 01, 2012 8:00 pm

Végül is tényleg nincs olyan sok szabály közé szorítva ez a játék, de elengedhetetlen hozzá a koncentráció, no meg a jó célzóképesség. Aztán sokszor már a következő lökésre is gondolni kell mielőtt felelőtlenül ellöknénk a fehér golyót. Azonban egyenlőre nem akartam ennyi minden információt a lány elé térni, hiszen már most úgy tűnt, hogy elbűvölte ez a játék, úgyhogy majd esetleg ha már az x-edik találkozónkon is túl vagyok újra ráveszem egy kis játékra, és majd akkor is lesz valami új, amit tudok neki mutatni. Nagyon furának éreztem ezt az egészet, hogy olyanok jutnak eszembe, hogy majd többször is találkozunk, de Diana után először most ez is megfordult a fejemben. Persze, még ne rohanjunk olyan előre, hisz amilyen heves természete van Cassie-k a végén még nem csókkal hanem pofonnal fog elköszönni tőlem, akkor meg landolhatnak a kukában a hosszabb távú terveim.
A sikeres lövésünk után legalább annyira örült mintha egy új ruhát kapott volna, legalábbis azalatt a kis idő alatt, amit együtt töltöttünk lejött, hogy egy-egy darab mindig mosolyt tud csalni az arcára.
- Hát az már valamivel nehezebb feladat. – nevettem el magam, majd úgy döntöttem készen áll egy újabb szabály megismerésére. Közelebb léptem az asztalhoz és két egymás mellett lévő golyóra mutattam.
- Nem véletlenül más ez a két golyó. Egy-egy játszma előtt általában pénzfeldobással döntik el, hogy ki lesz a teli – emeltem meg közben egy teljesen befestett golyót – és ki lesz a csíkos golyóval. – emeltem meg végül egy két végén fehérre festett darabot.
- Onnantól kezdve pedig csak a végén neked jutó fajtákkal kell foglalkoznod. – fejeztem be végül már tényleg a szabályok ismertetését. Ezután pedig megfogtam az addig az asztalnak támasztott botot, majd kacsintottam egyet Cassie-re és pár másodperc koncentráció után meglöktem a fehér golyót, ami először egy piros színű golyónak pattant, ami ezt követően a jobb sarokban landolt, majd súrolt egy másikat is ami szintén az egyik lyukba esett.
- Valahogy így szoktam csinálni. – válaszoltam végül a nő nemrég föltett kérdésére, melyben a több golyó egy lökéssel való belökésére vonatkozott.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal - Page 2 EmptyPént. Jún. 01, 2012 3:40 pm

Kimondta azt, amit hallani akartam, vagyis az ígéretet, hogy nem szegi meg a szabályokat miattam.
- Akkor jó. Csak azért mondtam, mert nem szeretem, ha valaki nem ellenfelet lát bennem csak egy gyönge nőt, mert távolról se vagyok az – Itt bevillant a mozi előtti felborulás képe, ami egy kicsit megcáfolta az alábbi állításom, de mentségemre legyen szólva, hogy a cipőmet nem ilyen szituációkra tervezték.
Ezután úgy érzem, egy kicsit fájdalmas pontra tapintottam, mikor kiderült, hogy az apukája meghalt. Szörnyű dolog lehet egy szülő elvesztése.
- Igazán sajnálom, nem tudtam. Nem akartam feltépni a sebeket. Biztos nagyon jó ember lehetett. Gondolom közel állt hozzád – Mondtam fojtott hangon, és inkább, hogy befogjam a saját számat, ittam még pár kortyot a mentés koktélból. Próbáltam nem rontani a helyzetet tovább.
Nem hittem volna, hogy a közeljövőben a „sajnálom” szót fogom használni valaki halála miatt. Az utóbbi időben ugyanis az emberi élet számomra értékét vesztette. Már nem tud megrázni különösen, ha valaki meghal. Jobban mondva én okozom a halálát, mert én ettől vagyok még mindig életben. Nehéz szituáció, de a természet is így működik. A ragadozó megöli a gyengébb állatokat. Ettől még nem lesz gonosz. Az pedig, hogy vámpírok vagy hibridek ugyanezt tesszük az emberekkel teljesen ugyanolyan. Mi más fajhoz tartozunk, és bár külsőre egyformák vagyunk, a mi szívünk már nem dobog.
Az apja iránt érzek természetesen egy minimális részvétet, de csak azért, mert éreztem a hangján, hogy ez neki még mindig fáj. Azt már meg se mertem kérdezni hogyan halt meg. Ebben a városban hemzsegnek a magamfajta vérszívók, így az is megeshet, hogy egy vámpír vagy talán vérfarkas okozta a halálát. Jobb ezt nem firtatni.
Miután lettem a már félig üres poharat, ismét mosoly szökött az arcomra, és készen álltam rá, hogy átadjam magam a játéknak. Jason segített abban hol fogjam meg a botot. Ez a szituáció egy fotót érdemelne, hiszen ritka alkalom, mikor hagyom, hogy egy férfi irányítson. Na jó ez a kijelentés se állja meg a helyét az utóbbi időben, de Klaus más.
Azt hiszem nem gondoltam bele, hogy a segítség egy közeli kontaktust kíván, ami egy kicsit kellemetlen helyzetbe hozott. Tudatosan próbáltam lenyugtatni magam, hogy ne a nyaki ütőerének a hangját figyeljem, hanem csak az előttem lévő fehér golyót és persze a zöldet.
- Pedig mindig azt hittem, hogy ezt ilyen véletlenszerűen kell csinálni, és a szerencsére bízni. Nem hittem volna, hogy ilyen technika is kell hozzá. Láttam már billiárdozni embereket, de sose értettem mi lehet benne olyan nehéz. Valószínűleg ezért is nem próbáltam – Fejtettem ki pozitív csalódásomat a tevékenység iránt, majd közösen ellöktük a fehér golyót, ami neki ütközött a zöldnek, és bele is esett egy lyukba.
Természetesen nagyon boldog voltam, és adtam is egy pacsit a mentoromnak. Vigyorogtam, mint egy vadalma az első sikerélménytől. Az ugrálást viszont nem kockáztattam meg, mert nem akartam még egyszer cipőt cserélni.
- Ez sikerült! Most már csak arra vagyok kíváncsi, mit csinálsz akkor, ha egyszerre többet is a lyukba akarsz juttatni? – Érdeklődtem.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal - Page 2 EmptyPént. Jún. 01, 2012 1:18 pm

Igazán meglepett, hogy pont a nő volt az, aki a szabályok betartása mellett kampányolt, de persze ennek csak örülni tudtam hiszen nem kell szócsatákba szállnom vele, ha valamit éppen azok ellen csinál, lerendezhetem annyival, hogy te mondtad, hogy ne csaljunk.
A következő kérésére kissé elmosolyodtam, hiszen ha nem hagyom nyerni bizony nem is fog, annak meg szintén nem lesz jó vége, szóval most estem bele abba a bizonyos 22-es csapdájába. Mindenesetre arra nem kért meg, hogy valóban olyan szinten is játszak ellene, amire valójában képes vagyok, szóval talán itt megtaláltam a kiutat a happy end felé.
- Kedves Cassandra még a feltételezés is sértő. A fair play szent és sérthetetlen a számomra. – nyugtattam meg végül arról, hogy tiszteletben tartom azt, amit kér egy nagyobb mosoly kíséretében, majd az asztal felé fordultam, hiszen attól ha fölötte beszélgetünk még nem fogja megtanulni az alap tudást, ami ehhez a játékhoz kell.
- Apámmal mióta az eszemet tudom játszottuk. Még meg is van az az asztal, amin még anno tanított. Persze mióta meghalt nem igazán használom… - kezdtem a mondanivalóm először lelkes hangvételben, ám ahogy a végére értem az egészen eltompult, és inkább elnéztem a Grillben lévő tömeg felé, ugyanis nem igazán akartam, hogy a nő esetleg bármiféle gyengeséget is kiolvasson a tekintetemből. Hazudni nem lett volna értelme, ez egyébként sem olyan nagy titok, aztán ő már annyi mindent mesélt magáról, ideje volt nekem is megnyílnom kicsit az irányába.
- Na hol is tartottunk? – fordultam végül pár pillanatnyi bámészkodás után egy kedves mosoly kíséretében vissza Cassie-hez, és miután a kezeit a boton a megfelelő pontokra igazítottam gyengéden átkaroltam, és kezeimet az övéire tettem miközben az asztal fölé hajoltunk.
- Nagyon fontos, hogy mindig legyen előtted egy konkrét célpont. Most mondjuk legyen az a zöld. Talán azt lőhetnénk be a legkönnyebben. – szólaltam meg halkan, hiszen az arcom pontosan az övé mellett volt, így nem volt szükség arra, hogy hangosabban beszéljek. Végig éreztem Cassie minden rezdülését alattam, és időközben a légzésünk is hasonló ütemet vett föl, mint a másiké.
- Aztán a fehér golyón próbált megkeresni azt a pontot, amit ha eltalálsz, biztosan arra irányítja a kiszemelt golyót amerre szeretnéd. – folytattam továbbra is teljes koncentrációmat a labdára irányítva, és végül miután úgy érzékeltem, hogy a másik is érzi a célzást segítettem neki ellökni a fehéret, ami ezután egyenesen a zöldnek ütközött, ami végül az egyik lyukban kötött ki.
- Juhhé! – pattantam föl miközben egy pacsit adtam a nőnek, és pár pillanatra csupán egy aranyos vigyorral az arcomon fürkésztem tekintetét.
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Billiárdasztal Billiárdasztal - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down

Billiárdasztal

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Mystic Falls :: Belváros :: Mystic Grill-