world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Hátsó boxok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hátsó boxok Hátsó boxok - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 28, 2013 12:09 am

Charity & Blake


Élvezettel néztem a lány változását. Nem kerülte el a figyelmem, hogy amíg várt rám, sokkal feszültebb volt.  Szerettem volna hinni, hogy személyem varázsa hatott így rá, de sokkal valószínűbb, hogy saját magát győzte meg arról, hogy ő mégiscsak jól érzi magát mellettem. Sebaj, legalább már csillapodott. Így könnyebb lesz kezdeményeznem.
Halványan elmosolyodtam, amikor kézbe vette az italt. Ez az, csak szépen, nyugodtan iszogassunk. A nyugodt tervezgetésből azonban kiragad Charity egy pillantása. Nem zavart volna, ha így néz rám, sőt kifejezetten szeretem a nők ezen pillantását. Olyanok akár a ragadozók, mint egy éhes párduc ami a zsákmányát lesi. A bajom azzal volt, hogy emellé az arckifejezés mellé az társult, hogy kerekre tágult szemekkel bámulta a nyakam. Lehet, hogy észre sem vette, lehet, hogy nem is akarta. De ettől a pillantástól még a lélegzetem is elállt. Legutóbb Monique nézett így rám, épp azelőtt, hogy belém harapott volna. A pulzusom felgyorsult, és akaratlanul is hátrébb húzódtam egy kicsit. Nem hiszem el, hogy ez a lány is…? Hogy itt is utolérnek ezek a szörnyetegek!

Zavartan nyúltam a poharamért, és határozottan hiányoltam a gyűrűmet. Ha ez a lány az, aminek gondolom, akkor megvédhetett volna tőle. Nem tudott volna megbűvölni, a hatása alá vonni. Ó, hogy gyűlölöm azt a lusta fejemet amiért nem vettem fel! De már úgyis mindegy.
Egy kortyra lehúztam az italt, ls magamban fohászkodtam, hogy ne az legyen Charity, aminek én gondoltam. Mert ha az, akkor tulajdonképpen már úgyis minden mindegy. Ha akar akkor megöl, aztán jóllakottan távozik. Mosolyt erőltettem magamra, és ismét közelebb hajoltam hozzá.
- Milyen volt az estéd? Elég eseménydús, vagy úgy érzed még valami hiányzik belőle? – erre a kérdésre adott válaszából talán rájöhetek, hogy mi is ő. Ugyanolyan ember, mint én vagy valami egészen más? Míg a kimondott és kimondatlan kérdéseimre vártam a választ, elkezdtem az ujjaim közt forgatni a poharat. Szerencse vagy szerencsétlenség talán, hogy folyton rémeket látok mindenhol? A különös előéletem miatt talán, vagy már eleve ilyen gyanakvó voltam?

Hiszen egészen csinos volt ez a lány. Semmi okom nem volt azt feltételezni, hogy veszélyes lenne a társasága. Régebben, sőt nem is olyan régen még kerestem is a hozzá hasonló lányokat, mindig jól szót értettem velük, és általában egész kellemes kis kalandok születtek belőlük.
Örülnöm kellett volna, hogy szóba állt velem a lány, hiszen ebben a környezetben úgy érzem szörnyen zárkózottak az emberek. Túl sok a jókislány, és túl kevés az olyan kis rosszcsont, mint Charity. Kifejezetten tetszik nekem a lány, és miért is ne próbáltam volna meg közelebb kerülni hozzá, még ha ez lesz az utolsó alkalmam is ilyesmire. Akkor már adjuk meg a módját, egy kis élvezet igazán jár nekem is!

Meg sem várva a lány reakcióját közelebb húzódtam hozzá oly módon, hogy a boksz belső része felé csúsztam a padon. Lehetőséget adtam neki rá, hogy ha nem szeretné a közelséget akkor elhúzódjon, de én maradtam az új helyemen. A jobbik sármos mosolyomat vettem elő, és fejem enyhén oldalra biccentettem.
- Tudod… csak azért kérdezem, mert szerintem egy ilyen bájos, csinos lány mint te, biztosan okkal kóborol egyedül. – még rá is kacsintottam kicsit, épp csak annyira, hogy ne vegye tolakodásnak. Azt hiszem sikerrel keltettem benne az enyhén becsípett, kedélyes fazon képét. Talán volt is benne valami, a ma este bevitt alkohol mennyisége valószínűleg már elkezdett hatni. Kellemes meleg bizsergés járta át a tagjaimat, és egyre tompultak az érzékeim. Nem baj. Így vagy úgy, előbb vagy utóbb úgyis kicsúszott volna a kezemből az irányítás. Így legalább okolhatom majd magamat érte.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hátsó boxok Hátsó boxok - Page 2 EmptyVas. Nov. 24, 2013 10:07 pm


Blake & Charity

.................

I'm lost... again. And you gonna help me, my dear friend!





Megrémültem. Hirtelen nem tudtam, mit keresek itt, a gyomrom remegett, és asztalra fektetett, egymásba kulcsolt kezeim szintúgy. Lassan szétválasztottam görcsösen egymásba kapaszkodó ujjaim, és tenyérrel lefelé, mindkét kezem az asztallapra szorítottam. Egy darabig próbáltam lenyugodni, de mikor az asztal is meg-megremegett, gyorsan az ölembe ejtettem őket. Az egyetlen mázlim az volt, hogy újdonsült ivópartnerem nem volt a közelben. Róla viszont eszembe jutott, hogy miért vagyok itt. Felidéztem a vére illatát, ami a kevés alkohol ellenére még mindig édes volt, és hívogató, a nyakát, amin kidudorodott az ütőere, és feléledt bennem az éhség, a vérszomj. Most még inkább rám fért az ital, mint eddig, örültem, hogy nemsokára visszatér, és csillapíthatom a vörös nedű iránt érzett szomjam, akkor biztosan életben fog maradni, és csak egy kis kóstolót sikerül kapnom a véréből. Néhány korty éppen elég lesz, csak annyi, hogy jobban érezzem magam, ne legyek ilyen feszült, és ne nyomja a vállam az összes gondom kétszer olyan erősen, mint azt illene. Aztán a férfi szabadon távozhat, lehetőleg törölt memóriával, és egy darabig senkit nem fogok bántani. Így lesz a legjobb mindenkinek. Nagy levegőt vettem, és ajkaim megremegve fújták ki az elhasznált levegőt, bár egyre többen voltak a helyiségben, így a már beszívott oxigén sem volt friss. Mindenesetre kicsit összeszedtem magam, nem remegett kezem-lábam, és sikerült egy barátságos mosolyt erőltetnem az arcomra. Felkönyököltem az asztalra, és a nyugodt álarcommal ücsörögtem ott egymagam, mikor visszatért a pasas. Megkönnyebbültem, mikor megpillantottam a feles poharakat a kezében, színültig töltve átlátszó folyadékkal. A mosolyom most már valódi volt, sőt, időközben észrevétlenül vigyorrá formálta át magát, így mire észre kaptam, izgatottan fordultam a fickó felé. Rájöttem, hogy rég volt már, hogy igazán jól éreztem magam, és hiába tudtam, hogyan végződik az este, most az érdekelt a legkevésbé. Kárt nem fogok tenni benne, hát előtte miért ne szórakozhatnék egyet? Az embereknek sincs bűntudatuk, miután szarvaspörköltet esznek, nekem miért lenne? Oké, hülye hasonlat, de az elveim szerint megállja a helyét. És aztán, tényleg nem fogom megölni, csak egy kis harapást ejtek rajta... Gondolataim félretéve - nem akartam minden szavam és mozdulatom előtt agyalni - és mosolyom fenntartva, kissé szórakozottan húztam közelebb magamhoz az elém helyezett poharat. - Nincs probléma, mindenivó vagyok! - feleltem incselkedve, és halkan, röviden nevettem fel. Máris felszabadultabbnak éreztem magam, nem annak a törött lelkű lánynak, aki belépett a Grill ajtaján. Ugyanis amint elhatároztam, hogy elengedem a sok feszültséget, amik nap, mint nap kínoznak, és egyetlen estére félre teszem őket, mindez tényleg sikerült. - Valami ütősre vágytam, és ez kielégíti az elvárásaim. Jó választás volt! - kacsintottam rá teljesen felszabadultan, és egyik kezem a pohárka mellé fektettem, a másikkal a kupica száján kezdtem kőrözni. Mikor megérintette a kezem, egy pillanatig sem hittem, hogy véletlen volt. Tudtam, hogy fizikai kontaktust próbál létrehozni, teljesen sikeresen. Egy kicsit én is közelebb toltam hozzá az enyémet, de szinte rögtön megbántam. Ezt bátorításnak fogja venni, és még ha nem is köteleztem el magam senki mellett - mert nem nevezhettem kapcsolatnak ami köztem, és Godric között volt, tekintve, hogy talán már egy hónapja nem láttam, ha nem több ideje -, mégis árulónak éreztem magam. Lenyeltem a keserű érzéseket, egy boldog maszk alá rejtettem a kellemetlenséget, és úgy tettem, mintha nem történt volna az ég világon semmi, és nem érezném magam ostobán. - Charity. - ejtettem ki a nevem lassan, mégis határozottan, a bizonytalanság nem hallatszott ki a hangomból, és ez így volt rendjén. Megeresztettem egy önfeledt, könnyed mosolyt, és a poharam megemeltem, és az övéhez koccintottam. - Egészségünkre! - hangzott a vidám szó, és mindössze két mozdulatomba telt - először a számhoz emeltem a pohárkát, aztán meglendítettem - hogy az ital a nyelőcsövemen keresztül a gyomromra csorogjon gyorsan, és ott kellemes meleget ébresszen. Fintorogtam egy kicsit, majd vigyorra húzódtak az ajkaim, ugyanis bár az ízét nem szerettem, az azt követő érzések lenyűgöztek, és lassacskán kezdték elfeledtetni velem a gondjaim.

notes: Jaj, szégyellem magam, kicsit megfeledkeztem rólad, és ez a reag se fog kárpótlni, de... ennyi telt most tőlem, bocsánat :$words: 635music: save yourself

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hátsó boxok Hátsó boxok - Page 2 EmptySzer. Okt. 30, 2013 1:31 am

Charity & Blake


Volt valami a lányban ami nem tetszett,  valami furcsán ismerős. Kellemetlenül ismerős, ha már itt tartunk. Valamennyit visszavettem hát a tempómból, és a mosolyomból is. Sose lehet tudni alapon. Bár talán nem volt okom aggodalomra, és csak a Monique-al történtek tettek paranoiássá, azért én mégis lepillantottam a kezemre, hogy rajtam van-e a gyűrű amit egykori kedvesemtől kaptam.
„Nem kell hordanod, Édes! Csak egy kis apróság.”
De még mennyire, hogy kipróbáltam, merthát különben is az ajándéknak illik örülni. A hatását felismerve viseltem is majd’ minden nap; amitől „Agyarka” kicsit bepöccent. Eleinte nem értettem miért nem akarja, hogy rajtam legyen, hogy miért kapálódzott az ellen, hogy viseljem. Mindenesetre az tény, hogy mikor a gyűrűjét az ujjamra húztam sokkal tisztábban láttam a kapcsolatunk problémáit. Nem tudom, valamiért úgy érzem ez a kis ékszer megvéd engem a csúnya gonosz vérszívóktól. Kivéve persze a szúnyogokat, bár az is minden bizonnyal hasznos tulajdonsága lenne.

De ma nem volt rajtam. Azt gondoltam egy ilyen kisvárosban nem jelenthet rám fenyegetést semmi és senki. A rosszfiúk és rosszlányok amúgy is nagyobb eséllyel fordulnak elő a nagyvárosokban. Mystic Falls pedig egy fehér kerítéses porfészek, ne már, hogy még itt is?!
Tulajdonképpen azt hiszem rémeket láttam. Elvégre az első lánnyal akivel szembe kerültem, és lehetett volna vele flörtölni én „összeféltem magam”. Súlyos problémáim voltak, ezt meg kellett állapítanom. Hiszen csak egy lány, egy kis cukorgombóc. Olyan mint a karácsonyi ajándék: csak ki kellene csomagolni és már játszhatnék is vele kedvem szerint a kényelmes kis szobámban.
Paranoid vagyok, ez minden. Tök véletlen, hogy a csaj hosszasan bámulta a nyakam. Nincs ebben semmi, és még az is lehet, hogy ez nála az előjáték részét képezi.

„Nincsenek szörnyek a szekrényben!”
Meg aztán az is megnyugtató volt, hogy csak úgy dőlt belé az ital. Elfogadta a meghívásomat, pedig a saját üvege is még több mint félig volt. Szeretem az ilyen csajokat! Ismét elvigyorodtam, és felálltam az asztaltól, hogy kérjem a következő kört.
Halkan kuncogtam mikor utánam szólt, hogy valami töményet is kér. Imádom az ilyen lánykákat, nem is hittem volna, hogy az amerikai álom kisvárosban találhatok egy vérbeli rosszkislányt!
- Már hozom is Babám! – kacsintok felé huncut mosollyal. A hangom egy árnyalattal mélyebb lett, és a tekintetem is elsötétült. A rövid séta alatt a pult felé igyekeztem kiüríteni az agyam, és lehűteni magam mielőtt még szimpátiám fizikai tüneteket produkált volna. Nem valószínű, hogy piros pont járt volna érte a lánynál. Halkan, hamiskás félmosollyal kértem ki az italokat, és míg vártam, hogy elkészítse őket a jóképességű pultos,  addig visszanéztem az asztalnál ülő lányra.

Haja kellemes keretbe foglalta az arcát, kiemelve finoman ívelt orrát, és szép vágású mandula szemeit. Csalódott rövid sóhaj szaladt ki a számon, ahogy az arcáról lefelé haladt a tekintetem. Nem láttatott eleget a ruhája az alakjából, pláne nem így ülve. Legalább azt tudnám, hogy hosszú, formás combjai vannak-e…!
Mint akit álmából ébresztenek, vagy mint a gyerek, akit turpisságon értek, úgy fordultam a pultos felé. Ha kevésbé lennék rutinos, vagy a tizenöt éves önmagam állna itt, akkor elpirultam volna, de ebből azért már hála égnek sikerült kinőni. Fizettem és a poharakkal felszerelkezve tértem vissza az asztalokhoz. Talán az alkohol tette, de csak mikor már leültem a helyemre, akkor tudatosult bennem, hogy a kelleténél jóval nagyobb, sőt indokolatlanul hatalmas borravalót hagytam.
„Nagyobb bajom ne essen ma!”

- Itt is vagyok! – tettem le elegáns mozdulattal a poharakat az asztalra. – Utólagos engedelmeddel megérdeklődtem mit ittál itt legutóbb, deeee… - vetettem egy lapos pillantást a pult felé – fogalmazzunk úgy, hogy nem tudtam meg semmi használhatót. – visszatért a magabiztos mosolyom is, és a lány szemébe néztem. Hagytam, hogy ő fordítsa előbb félre a tekintetét, miközben közelebb toltam hozzá az apró üvegpoharat.
- Tequila, tisztán. Remélem tetszeni fog. – igyekeztem sokáig ott tartani a kezem előtte, és ha hagyta, akkor úgy mozdulni, hogy a kézfejéhez érhessek.
- Blake vagyok. És te? – még jó, hogy egyáltalán eszembe jutott bemutatkozni…! Valahogy kezd megkopni a modorom, talán épp azért, mert itt mindenki más is gyakorta figyelmen kívül hagyja még a legalapvetőbb illemszabályokat is.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hátsó boxok Hátsó boxok - Page 2 EmptyHétf. Okt. 21, 2013 9:00 am


Blake & Charity

.................

I'm lost... again. And you gonna help me, my dear friend!





Különös este volt, holott nem mondhattam el, hogy túl régóta elkezdődött volna a pillanatnyi szabadságom. Ami azt illeti, még csak este sem volt. Ha szigorúan vesszük. A pontosságra, a precizitásra is törekedtem, azon kívül, hogy ki kellett kicsit mozdulnom. Most nem akartam egy szórakozott csitri szerepét magamra ölteni. Az erejében dúskáló vámpír akartam lenni, aki kedve-kénye szerint táplálkozik emberekből. Akárkiből. A fickó nyakára fókuszáltam, amíg választ vártam, a finomnak tűnő, lüktető ér töltötte ki a látóterem, és abban a pillanatban másra nem is tudtam gondolni. Csak a vérére. Megnyaltam az ajkam, és az íriszeibe meredtem, majd egy határozott mosolyt csaltam az ajkaimra. Ez könnyen ment, igézés nélkül legalábbis, de tudtam, hogy az még várat magára. Táplálkozni akarok, és azt nyilvánvalóan el kell feledtetnem vele, ha nem akarok bajt hozni a fejemre, és Klauséra. A többi természetfeletti lényről nem is beszélve. Egy sóhajt kipréselve magamból ültem le az asztalhoz, mint aki megkönnyebbült éppen, hogy nem utasították vissza, és a meghökkenésem zseniálisan rejtettem el. Merthogy meglepett, mikor felállt, miközben az asztalához invitált. Nem ehhez vagyok szokva, a legtöbb pasi, aki egy bárban ül, és sört kortyolgat, nem ilyen. Nem áll fel, ha egy lány leül hozzá, talán csak egy módon, de abba nem menjünk bele. Az udvariasság hiányzik a legtöbb mai emberből, ezt könnyű szerrel meg lehet állapítani, még erőlködni sem kell. - Köszönöm! - illedelmesen biccentettem az irányába, szégyenlősséget tettetve lesütöttem a szemem, és hamiskásan, halkan nevettem. Nem mondhatom el magamról, hogy sok mindenre büszke vagyok, és sok mindent szeretek magamban, de remek színésznő vagyok. Már emberként is remekül tudtam alakítani bizonyos szerepeket, és vámpírként, hibridként ez még jobban megy. Kicsit sajnáltam a pasast, hogy így megtévesztem, de ennem kell, és az áldozataim ritkán ölöm meg, jobb szeretem a "megkóstollak, és mehetsz" módszert. Nincs macera a hullák eltüntetésévél, és az azt követő bonyodalmakkal sem kell foglalkozni. Eszek, aztán elfeledtetem. Ez így kényelmes számomra. Persze, öltem már embert, ahogy a legtöbb vámpír megteszi újkorában, de nem igazán érzek bűntudatot miatta mostanra már. Nehéz volt kezdetben, és nehéz lenne most is, ha gyilkolnék, de már csak kérésre teszem meg. Jobb ez így mindenkinek. - Ez nem egy rossz ötlet. - vigyorogtam rá, és nagyot kortyoltam a sörből, az üveg tartalmának felét kiittam. Jól esett, ahogy a hideg, kesernyés ital végigfolyik a torkomon. Sokat nem akartam inni, a részegség nem mindig a legjobb ötlet, de sok kell ahhoz, hogy meg is üssön az alkohol. Nem tiltakoztam, nem mondtam, hogy várjunk, míg ezt megiszom. Még egy ital még nem a világ vége, fejre biztosan nem állok tőle, talán csak éppen meg fogom érezni. De azzal is tisztában voltam, hogy ide valami erősebb kell, ha biztatni akarom a lelkiismeretem, vagy jobban mondva meggyőzni, hogy nem teszek semmi rosszat. Általában a táplálkozás könnyen ment, nem hibáztattam magam, hiszen pár korty után szabadon engedtem az illetőt, és ezt nem tartottam kegyetlenségnek, sokkal jobb voltam én, mint az erdőben futkározó hobbi-vadászok, akik nem pusztán űzték a vadat, nem. A szemükbe pillantva húzták meg a ravaszt, vagy éppen akkor, mikor az állat éppen háttal állt, kiszolgáltatottá válva a számukra. Ezt mindig is undorítónak tartottam, és valahogy annyira belém rögzült a gyermeki állatszeretetem, hogy az ő vérükkel táplálkozni még inkább képtelen lettem volna. Az emberek viszont... maradjunk annyiban, hogy legtöbbjüket nem épp az ártatlan szóval illetném. - Viszont csak akkor fogadom el, ha az valami ütősebb lesz a sörnél. Azt hiszem, rám fog férni! - vallottam be röviden, és igencsak vissza kellett fognom magam, hogy ne regéljem el neki azonnal, hogy mi nyomja a szívem, mi az, amitől úgy érzem mázsányi súlyokat pakoltak rám, amik nem csak vállaimat nyomják, de mellkasomat is. Mintha a légzés is sokkal nehezebben ment volna, mikor édesapámra gondoltam. És nincs kizárva, most is szenvedtem, de igyekeztem nem mutatni. Ha be is vallom neki, mi bánt, el fogom feledtetni vele. Nem tudhatta meg senki, hogy egy félig érzelmi roncs hibrid van a városban. Rossz fényt vetett volna a hír kitudódása teremtőmre is, de annál inkább rám. Könnyű célponttá nem akartam válni semmiképp sem.

notes: Na végre valahára befejeztem. Bocs, hogy megvárattalak. :$words: 666 - és akkor ártatlan vagyok! *-* music: save yourself

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hátsó boxok Hátsó boxok - Page 2 EmptySzer. Okt. 09, 2013 12:41 am

Charity & Blake

A szobám pontosan olyan volt amilyet egy ilyen Mystic Falls-hoz hasonló kisvárostól vártam. Puritán egyszerűséggel berendezett, tiszta, átlagos. Fullasztónak éreztem a levegőt, olyannyira, hogy a sűrű ablak nyitogatás sem segített, így aztán pánik szerűen elhagytam a szobát – legalábbis egy időre. A kulcsot a lépcsőn lefelé sétálva a zsebembe süllyesztettem, mivel ki nem állhatom azt a lehetetlen helyzetet amikor az éjszaka közepén egy recepcióst kell győzködnöm arról, hogy legyen szíves beengedni a szobámba. Nonszensz.

Az utcán a késői óra ellenére is meglepően sokan voltak, többségük fiatal. Az egyre hűvösödő éjjeli szellő arra kényszerített, hogy összébb húzzam magamon a kabátomat. Egy percre megálltam, zsebembe mélyesztettem a kezem, és előkotortam a doboz cigarettámat, ami már vagy egy hónapja rejtőzött itt. Nem vagyok olyan nagy bagós, többnyire nem is én fogyasztom el ami nálam van hanem elosztogatom. Elővettem hát a dobozt, és kivettem egy szálat belőle, majd a másik kezemmel a farmerem zsebébe túrtam, és végül befejezve a mozdulatsort rágyújtottam. Lustán, élvezettel szívtam magamba a füstöt, majd lassan fújtam ki, hogy egybefüggő kis szürke felhőt alkosson. Gyerekes lett volna karikákat „gyártani”, így el is mosolyodtam az ötleten. Megindultam az utca túlsó felén lévő Grill felé, a neonok hívogatóan pislákoltak a járókelőkre. A bejárathoz érve a falnak vetettem a hátam, bokáim lazán kereszteztem magam előtt, és folytattam a kedélyes pöfékelést. Egy-egy mosollyal nyugtáztam, ha ismerős arcok haladtak el mellettem, majd eldobtam a csikket (lévén kisvárosban volnék, szigorúan a szemetesbe…). A Grill-ben sokan voltak, szinte tömegnyomor jellemezte a biliárd asztalok környékét. Nem is vergődtem soká, a pulthoz mentem, és kértem egy italt. Az alkalomhoz a sör tökéletesen megfelelt, majd mikor a kezemben tarthattam végre  gyöngyöző zöld üveget, hátrébb vettem az irányt, a bár eldugottabb szegletei felé.

Az egyik üres boxban le is telepedtem, talán kissé túlzottan kényelmesen is. Hátammal teljesen a támlának feszültem, majd jobb lábam az asztal kereszt irányú lécére pakoltam. Mély sóhaj után nagyot kortyoltam a sörből, ami a szokásosnál is jobban esett. Aztán hagytam, hogy gondolataim magukkal rántsanak.
Ma elmentem a házba, amit apámtól örököltem. Ez volt az utolsó, ami rám maradt tőle, mégsem tudtam soha örülni neki. Egy rakás kérdést vet fel ez a ház, és még annál is több pénzembe kerül majd helyre pofozni. Miért pont itt? Miért épp ez a város? Valami titkot őrzött itt az apám, és nem vagyok benne biztos, hogy ki akarom deríteni, hogy mi volt az.
A ház maga több stílust ötvöz magában; egy őskövület, ez már messziről süt róla. Neoklasszicista oszlopos veranda előzi meg a bejáratot. Eredetileg fehérre mázolt lécek borították az egész házat, mára azonban a festék java lepergett, csupasszá és kiszolgáltatottá téve ezáltal a fát. A spaletták többsége még a helyén volt, igaz néhány már erősen meglazult és lógott. Az ajtó egészen tegnapig csak becsukva volt, zárva nem. Minden romos, koszos és lepusztult, mégse menthetetlen odabent. Holnap első dolgom lesz keríteni valakit aki helyre pofozza, mert kezd elegem lenni a hotelből.

Csak csóváltam a fejem ezekre a gondolatokra, és próbáltam elűzni az egyre inkább rám telepedő rosszkedvet. Éppen ez volt az a pillanat, amikor felém közelített egy lány. Akaratlanul is kihúztam magam, és rendeztem eddig hanyagul szerteszét hagyott tagjaim. Ösztönös volt a mozdulatsor, az a fajta, amit ha akarnék se tudnék megakasztani. A leány is egy sört kért, jár egy nagy pirospont neki érte. Ki nem állhatom az olyan nőket, akik finomkodva szürcsölik a koktélkájukat, majd aztán hajnalban a járda szélén hemperegnek nyihorászva. Sosem volt az én műfajom az ilyesmi támogatása. Olyan képmutató az egész.
A lány járásán láttam, hogy közel sem stabil, valószínűleg jófajta buliból érkezett már ide. Kellemes, vasárnapi mosolyomat öltöttem fel, mikor megállt az asztalom mellett.
Kisszivem… hát persze, hogy leülhetsz mellém!
- Természetesen, kisasszony! – adjuk meg a módját, nem invitálhattam magam mellé alpári modorral. Az első benyomás fontos, és igyekszem mindig a lehető legjobbra alakítani. – Foglaljon helyet! – felállok, és úgy invitálom, elvégre jól neveltek. Tudom, hogy ha hölgy érkezik, vagy távozik illik felállni.
- Meghívhatom egy italra esetleg? – még szélesebbre húztam a mosolyomat, így már vigyornak is beillett volna. Na igen, nekem sem ez volt az első italom ma este. Ilyenkor hajlamos vagyok bakot lőni, pláne ebben a városban. Mindenki túl fiatal, egyszerűen nem értem, hogy hová lettek a húszas éveiket taposó „szingli” nők a városból…? De hát újdonsült partneremnek mégsem kérhetem el a papírjait, hogy ellenőrizzem a korát.

Meg egyébként is… ha elég idős ahhoz, hogy sörözzön akkor én is kikezdhetek vele.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hátsó boxok Hátsó boxok - Page 2 EmptySzomb. Szept. 28, 2013 5:27 pm


Blake & Charity

.................

I'm lost... again. And you gonna help me, my dear friend!





Az elmúlt napokban nagyon magam alatt voltam. Ma reggel, mikor kikeltem az ágyamból, szintén. Elhatároztam, hogy ennek véget kell vetnem. Az első gondolatom az volt, nem mutatkozhatok így apám előtt. Aztán követte egy másik gondolat. Klaus sem lenne túl boldog, ha így látna, s neki sem akarok csalódást okozni. Bárki mondhatja, hogy ez a kötődés miatt van, de tudom, hogy csak a tetteim befolyásolja. Gyűlölhetném őt, pont amiatt, amivé tett, vagy mert ha ő kér valamit, nincs nemleges válasz. De én ezért kedvelem őt. Ezért is. És aztán ott volt az is, hogy utáltam tükörbe nézni. A szemeim alatt sötét, mély karikák húzódtak, nyúzottnak tűntem, a szemeim enyhén vöröslöttek a fáradtságtól. Megragadtam a fürdőben lévő neszesszerem, és gondosan bekentem alapozóval sápatag arcbőröm. Máris sokkal jobban éreztem magam, a karikákat elfedtem, s kevésbé ült ki arcomra a nyúzottság. Elégedett voltam magammal. Pár perccel később már reggelit készítettem kettőnknek, miközben igyekeztem apám elől elrejteni az érzelmeim, méghozzá úgy, hogy levakarhatatlan mosolyt erőltettem magamra. Először gyanúsan nézett meg magának, de aztán meg volt róla győződve, túl pesszimista, s amiatt gyanakodik. Meghagytam ebben a hitben. A kegyes - és bármilyen fajta - hazugságokban egyre inkább otthon voltam. Az életem részévé váltak, akkor sem tudtam volna hátrahagyni őket, ha igazán akarom. De nem számított, nem is zavart, elfogadtam ezt a másik életstílust is, ami szintúgy hozzám tartozott, mint a bűbájos teremtés énem, aki gyakran tűnt csak egy ostoba szerepnek. De mikor apuval voltam... az teljesen más volt. Elhittem, hogy ez is én vagyok, és jól esett, hogy maradt bennem emberség. Talán nehezebb így, azonban bele sem merek gondolni, mi lesz velem, ha ő már nem lesz köztünk. Meg fogok változni. Legalábbis minden jel erre utalt a nap minden percében. Akkor is, mikor vele voltam, s akkor is, mikor Klaussal, vagy kettesben a hibrid énemmel.A változás elől nem lesz menekvés. Csak éppen azt nem tudtam, ez örömmel tölt el, vagy rettegéssel. S ezek a gondolatok kínoztak, ezer lódarázsként árasztották el az elmém, mintha az lenne mindegyik egyednek a célja, hogy egy percnyi nyugtom se legyen. Elérték, hogy a többi gondolat mellett ezek is ott legyenek, akár a háttérbe, akár az előtérbe szorulva. Erős, kitartó láncok béklyózták meg az agyam, elérvén, hogy ez így is maradjon. A gondolatok nem szökhetnek, nem szűnhetnek meg egyetlen percig sem. A délután eleje úgy zajlott, mint egy átlagos napon. A televízió előtt ültünk, mind a ketten a kanapén, pokrócok vettek körbe minket, meg díszpárnák. Szemeim a képernyőre voltak tapadva, a mozgó alakokat figyeltem, a cselekvésüket is úgy ahogy tudtam követni, de olyan volt, mintha néma filmet néznék. Az idegesség túlzottan elvonta a figyelmem a környezetemről. Vígjáték volt, hiszen apu sokszor felnevetett, és tökéletes reakcióidőmnek hála, pont akkor vigyorogtam, mikor kellett, egy perccel se korábban, vagy később, mint az elvárható lenne. Mikor a film véget ért, felkísértem apámat az emeletre, segítettem ágyba bújni, és hagytam pihenni. Elköszöntem tőle, de csupán annyit mondtam, estére itthon leszek, mert nem tudtam, meddig húzódhat el a kis kiruccanásom. Klausnak most nem volt szüksége rám itt a városban, vagy New Orleans-ban, így szabadon járhattam Mystic Falls utcáit. A séta azonban nem tartott sokáig. Megpillantottam a Grill feliratát, magával az épülettel együtt, és habozás nélkül léptem be az ajtón. A megszokott hely felé indultam. A hátsó boxokhoz. Leültem az egyik helyre, és pár perc után, mikor odaért a pincérlány, csak egy sört rendeltem. Ittasan nem mehettem haza, és a kedvem az első fél/egy órában talán javulna, de aztán lefelé ívelne, és akkor egészen biztosan nem maradna el a siránkozás. Ebből pedig... nem akartam kérni. Egy másik box felé tekintettem, ahol egy fickó ült, elegáns kézmozdulatai voltak, és túl mereven ült a helyén. Bár a sok gond hatalmas teherként nehezedett rám, s lány létemre az asztal fölé görnyedtem. Talán én helyezkedtem el túl hanyagul az ülőhelyemen, s nem ő. Eközben a sört is megkaptam, és az üveggel a kezemben sétáltam oda a pasashoz. Egyik kezemmel az asztal szélére támaszkodtam, barátságos mosolyt küldtem felé.
- Elnézést, uram! Esetleg csatlakozhatnék? - A szavakat ártatlanul, hátsó szándék nélkül ejtettem ki, mert ha én elhittem a szavakat és az ártatlanságom, neki is el kell. Ha persze nemet mond, a saját kezembe veszem a dolgokat, de miért ne próbálkozhatnék? Talán bejön.

notes: Nem fog fájni... nagyon Adj ennem! words: 697music: save yourself

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hátsó boxok Hátsó boxok - Page 2 EmptySzer. Ápr. 17, 2013 6:44 pm


Katherine + Lilian


Nem nehéz elhitetni vele a jó szándékú szomszédlány szerepet, hiszen Mystic Falls polgárainak logikája nagyjából egy tucat aranyhalával vetekszik. Másfél éve halmozódnak egymásra az állattámadásként elkönyvelt rejtélyes balesetek, miközben az erdő legveszélyesebb lakóit pár nyúl, és még néhány mókus teszi ki. Az egyetlen akinek tartania kell a ragadozóktól az Stefan. Még fogadnék is rá, hogy az áldozatainak a családja egyszer halálos összeesküvést szervez ellene.
Mosolyra húzom a szám. Egy kicsit élvezem is még ezt a kis nyugodt hangvételű társalgást, annak ellenére is, hogy számomra ez nem több csupán játszadozás.
Persze ez nem azt jelenti, hogy szándékomban áll megölni a lányt, amint elunom a kedvem. Épp ellenkezőleg. Elvégzem azt a piszkos munkát, amiért kockára teszem fényes nappal a bőröm - hiszen kitudja mikor bukkan fel itt Klaus valamelyik hibrid katonája, rögtön jelentené az ittlétem a főnökének. Arra pedig semmi szükségem, hogy bárki - legfőképpen Klaus, akinek valószínűleg még mindig nem csillapodott le a vérszomja ellenem - rájöjjön, hogy újra a játékban vagyok. A terve az, hogy hátulról mozgatom majd a szálakat. Katonákkal vettem körbe magam, hogy még csak véletlenül se érhessen hozzám. Úgy sokkal hatékonyabban tudom kamatoztatni az istenadta tehetségem, hogy megszerezzem amit akarok.
A Salvatore testvéreket? Nem. Ugyan. 1864 már rég elmúlt, és akkor tornádóként söprő szerelmemet is magával vitte. Persze ennek ellenére valamilyen módon még mindig szeretem őket. Próbálok törődni velük. De hogy szerelmes lennék egyikükbe is? Az a hajó már rég elúszott.
Elenával viszont szeretnék elszámolni. Valamikor.
Viszont ideje visszatérni a jelenlegi célomhoz. Lilianre tekintek, és akinek arcáról csak úgy süt az öröm, hogy valaki végre észrevette őt. Szegénykém. Még csak nem is sejti mekkora mázlija volt, míg láthatatlan maradt.
- Igazából egy kávéért jöttem. - felelem készségesen, és ezzel egy időben intek is pincérnek. Ami az illeti lényegében nem is hazudok olyan nagyot. Egy nagy adag koffein most igazán jól esne.
- Új vagy még a városban igaz? Nem láttalak még erre. - billentem kissé oldalra a fejem, továbbra is megtartva a barátkozós stílusomat. Remélem a naiv fajtából való, azok sokkal könnyebben nyílnak meg. Hogy is szokták mondani? Néha könnyebb egy idegennek kibeszélni a problémáinkat? Csak remélni tudom, hogy hasznosítja majd ezt a mondást.
Addig is nem ártana valamiből kiindulni.
- Várj, nem te vagy Anne húga? - nem mintha személyesen is ismerném a lányt, de ha azt nézzük milyen terveim vannak a jövőre, akár már azt is mondhatnám, hogy barátok vagyunk. Barátok akik szívességet tesznek egymásnak... feltéve ha szépen kérem.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hátsó boxok Hátsó boxok - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 4:44 pm



Lil & Kath

Az egész délelőttömet a házban töltöttem. Anne házában. Csoda, hogy befogadott azok után, amik történtek kettőnk között. Mindenért őt hibáztattam, még azért is, amiről nem ő tehetett. Nem a józan ész vezérelt, hanem a düh és a harag, amit apánk halála váltott ki, amihez köze volt. Nem kellett volna részegen autóba ülnie. Akkor talán még ma is élne. Tudtam, hogy részben apa is hibás volt, mert ő erősködött, hogy vezessen, de Anne nem ellenkezett. Nem mondta azt, hogy részeg és így nem megy sehova. Hívhatott volna egy taxit. Vagy megkérhetett volna akárki mást, de nem tette. Nem is ellenkezett. Eszébe sem jutott ellenkezni. Ezzel apánk vesztét okozta. Persze, ő megúszta. Semmi baja nem lett. Csak apánk élete múlt ki a balesetben. A düh, ami akkor eluralkodott rajtam, még évekig bennem lapult és akárhányszor Anne csinált valamit, előtört és nem kímélte őt. Nem is én gondolkodtam akkor, hanem a düh és a harag vezérelt, ami a múlt sérelmei miatt alakult ki bennem. Azt hittem, hogy azzal mindent megoldok, ha őt hibáztatom, hogy azzal könnyebb lesz, ha keresek egy bűnbakot, de később rájöttem, hogy nem lett könnyebb. Semmivel sem lett könnyebb. Csak nehezebb lett, mert volt egy ember, aki közel állt hozzám és aki miatt történtek a rossz dolgok. És én ezt nem akartam. Nem akartam, hogy olyan ember legyen a testvérem, aki miatt elveszítettük az apánkat. Én csak egy normális testvért akartam, vagy semmilyet. Aztán elment. Elköltözött. Én pedig a nagyszüleinknél éltem továbbá. Aztán rájöttem, hogy nagy idióta voltam a nővéremmel. Nem kellett volna ennyi mindent az ő vállára tennem. Bele sem gondoltam, hogy neki milyen rossz lehet a tudat, hogy ott volt, amikor apa meghalt. Hiányozni kezdett Anne, hiányoltam a testvéremet. Megbántam, hogy annyi mindent vágtam a fejéhez, ezért is jöttem el a nagyiéktól és kerestem fel őt. Meglepődtem, hogy azok után, amin keresztül ment miattam, milyen könnyen kibékültünk. De örültem neki, mert megbocsájtott, én pedig visszakaptam a testvéremet.
A város még nagyon új volt Sosem jártam még itt, ezért is gondoltam, hogy körülnézek kicsit. Láttam pár embert ki be járkálni a Grillnél, úgyhogy gondoltam benézek, hátha van ott valami érdekes.
Hangulatos kis helynek tűnt. Rendeltem egy kávét és bekucorodtam egy viszonylag elszigetelt kis sarokba. Eleinte nézegettem az embereket, akikkel immáron egy közösségbe kerültem, aztán kevergetni kezdtem a kávémat.
Egy ismeretlen hang rántott csak vissza a földre. Hirtelen abbahagytam a kanállal való idétlen játszadozást és a lányra néztem. Nem meglepő módon nem ismertem, de kedvesnek tűnt.
-Persze – válaszoltam könnyedén. Miért mondtam volna nemet? Ha már itt vagyok, és ő is itt van, miért ne ismerkedhetnénk meg? Kéznyújtására halványan elmosolyodtam. Egész pozitív benyomást tett az első ember, akivel akármilyen beszélgetést kezdtem az eddigi ittlétem alatt.
Én is hasonlóan bemutatkoztam, mint ő. –Lilian. Lilian Gibson.
Miután leült, kortyoltam egyet az italomból, majd arrébb toltam és az asztalra könyököltem.
-Mi járatban erre, Kathrine? – tettem fel az ártatlan kérdést.




A hozzászólást Lilian Gibson összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 17, 2013 7:29 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hátsó boxok Hátsó boxok - Page 2 EmptyVas. Márc. 31, 2013 6:20 pm


Katherine + Lilian


Ostobák. Ostobák és emberek. Vakok, pedig az élet ott van a szemük előtt, mégse kezdenek vele semmit. Egyesek azt hiszik, hogy a jövő hozza magával az élményeket is, pedig ez nem így van. Nevetséges még a feltételezés is... Egyesek pedig olyan dolgokra vágynak, amikre úgy sincs szükségük. És mire észrevehetnék, hogy mennyit hibáztak, lejárt az idejük. Szívás.
Persze ha nem halandó, hanem természetfeletti vagy úgy máris máshogy állnak a dolgok. Ebben a világban megkapod a második lehetőséget. Azt csinálhatsz amit csak akarsz, hiszen felettük állsz. Az ostobák felett.
Mégis könnyen betudunk illeszkedni közéjük. A külsőnk adott hozzá, és szegények annyira nem látják ami az orrunk előtt van, hogy mosolyogva üdvözölnek azt se tudva, hogy talán pont te voltál az aki a múlt hónapban végzett a testvérükkel. A bűntudatnak kéne felemésztenie... De én már régen nem empátiát és ehhez hasonló érzéseket. Feleslegesek, miközben mások élete éltet.
Egy pillantást vetek az ablakból visszamosolyogó önmagamra, és elégedetten állítom meg, hogy még a legszolidabb szerelésemben is jól nézek ki. Bár Elena sose hordja így a haját, néha egy kis változás nem árt. Majd pont pár göndör lokni fog leleplezni, persze.
A Grillbe belépve, nem hagyhatom el a kedves mosolyt, sé mellettem elhaladó - feltételezhetően - iskolatársak szívélyes üdvözlését. Rögtön a lecsekkolom a pultban álló felszolgálókat, és örömmel konstatálom, hogy egyikük se tartozik a világmegmentő bandába. Amúgy se tervezem, hogy itt vacsorázok - ahhoz a richmondi fiatalok túl csábító gondolatnak tűnnek.
Arrébb állok, és előhúzom a zsebemből a képet amit már annyiszor áttanulmányoztam. Őszintén szólva Zach leírásából, külsőleg ég és föld a két Gibson lány. Olíva bőr, fekete haj... pont olyan, mint aki egymagában iszogatja a kávéját a Grill másik felében. Magamra öltök egy halvány mosolyt, majd magabiztos léptekkel vágok át az asztalok között, míg végül az övéhez nem érkezem. Észre se vesz, annyira megbabonázza a kanál körkörös mozgása.
Ostobák és túl könnyen elterelődik a figyelmük.
- Leülhetek? - szólalok meg a legkedvesebb hangszínemen, és próbálok türelmes lenni. Látszólag rendesen bele volt merülve a gondolataiba - ilyenkor minden pénzemet odaadnám, ha hallhatnám egy ilyen egyszerű elme képzelgéseit, és legnagyobb gondjait. Kíváncsiságból. - Elnézést, olyan illetlen vagyok. - nevetek fel idétlenül, és a kezemet nyújtom. Embert játszani, és bevegyülni. Olyan egyszerű megtéveszteni őket. - A nevem El... - arra viszont képtelen vagyok, hogy másnak mondjam magam. Ha már felhasználom a saját érdekeimben, megérdemli, hogy legalább a nevemet tudja. - Katherine. A nevem Katherine.


Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Hátsó boxok Hátsó boxok - Page 2 EmptyVas. Márc. 31, 2013 5:16 pm

***
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Hátsó boxok Hátsó boxok - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down

Hátsó boxok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Hátsó terasz és kert
» Boxok
» Asztalok; boxok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Mystic Falls :: Belváros :: Mystic Grill-