world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Nappali

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nappali Nappali        EmptySzomb. Jún. 22, 2013 7:59 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
David & Zara


Ha nem tudnám, hogy valóban Zara az, aki itt áll pár lépésre tőlem, azt hittem volna valaki más az aki az imént a vérét adta nekem, és most afelől érdeklődik, hogy eléggé megerősödtem e tőle. Az igazság az, hogy ahhoz éppen elég volt, hogy talpon maradjak és gondolkodni tudjak, többre pedig egyáltalán nem vágytam a vámpírok által édes nedűnek titulált vörös folyadékból. Bizonyára, ha én is ezen lények táborát erősíteném tetszett volna újabb pár korty lehetősége, de jelen pillanatban próbáltam minél előbb eltüntetni a fémes ízt a számból és kiverni az érzést a fejemből, ahogyan a vér lecsordul a torkomon.
Következő ténymegállapításom valóban szilárd lábakon állt, és magabiztos hanglejtésem is ezt bizonyíthatta, de az felettébb meglepett, hogy Zara ahelyett, hogy terelné a témát úgy tűnt elbizonytalanodott és tétovázva kezdett a szavak formálásába. Eszem ágában sem állt megtörni a csendet, és bár a két félmondat között eltelt másodpercek számomra a jelen helyzetben egy örökkévalóságnak tűntek, de türtőztettem magam és a másik arcának minden mozzanatát figyelemmel követtem.
És aztán kimondta. A boldogságtól legszívesebben fel-le ugráltam volna, de tekintve, hogy férfi vagyok, továbbá ilyet inkább csak az amolyan romantikus-vígjáték féle mozikban csinálnak, csupán álltam ott, vele szembe és egy felettébb őszinte, felhőtlen mosoly került az arcomra. Furcsa volt esendőnek látni Zarát, márpedig most úgy tűnt nagyon is annak érezni magát. Mintha az, hogy kimondjuk az érzéseinket valamiféle óriási gyengeség lenne, holott valójában az egyik legnagyobb erőssége az emberi létnek.
Szexuális vágyam a vallomástól csak élénkült, mintsem alábbhagyott volna, és a nő arcát a kezeimbe fogta és kissé megemelve azt az enyém felé fordítottam. Előbb lehunytam a szemem, majd csak ezután közelítettem meg a másik ajkait, és a következő csók, amire a számat nyitottam, bizony a legőszintébb volt, amit valaha is ennek a hölgynek adtam. A szavak helyett az beszélt minden bennem lévő érzelemről, és most, hogy nem kellett rejtegetnem azokat, és csupán a felszínes férfiúi szükségletek mögé bújnom, bizony piszkosul élveztem minden elkövetkező másodpercet. Csupasz felsőtestemen éreztem a másik tökéletesen ívelt domborulatait, mely csak fokozta izgatottságomat.
- Nem… folytatjuk… a hálószobában? – kérdeztem minden egyes szó kiejtésekor pillanatokra megszakítva a csókot, ám ajkaim mindvégig érintették a másikét. Nem is emlékszem mikor voltam utoljára ilyen boldog életemben, és csak remélni tudtam, hogy ezúttal nem kerül vissza a páncél Zara szívére, és képes lesz az érzéseit is belevinni a kapcsolatunkba.
Vissza az elejére Go down



Lauren E. Clarke
welcome to my world
Lauren E. Clarke

► Residence :
◇ richmond
► Age :
34
► Total posts :
135

INACTIVE CHARACTER ✖


TémanyitásTárgy: Re: Nappali Nappali        EmptySzomb. Jún. 22, 2013 3:24 pm


David && Zara



Egy cseppnyi vér lecseppen a földre, és egy apró foltot hagy maga után. A padlót azon ponton bíborra festi, s ha napokig ott hagynám érintetlenül a vér beleivódna a padlóba, és örökre ott hagyná a nyomát..
A félelem bejárja testemet, a hideg végigfut gerincem mentén. Ha tükörbe néznék biztos lennék benne, hogy arcom a megszokottabbnál is fehérebb, talán némi zöld színnel párosítva.
- Igyál. - súgom, és ha nem kezd el inni, esküszöm a saját életemre, hogy itt rögtön csuklómat szájába fogom nyomni.
Szerencsére hallgat rám, és érzem, ahogy a vér lassan áramlik kifelé a szervezetemből. Kellemetlen érzés, nem nagyon rajongok, amikor más szívja a véremet, de jelenleg örömmel tölt el az a tudat, hogy minden egyes korty után egyre erősebbé válik. Miattam. Belőlem táplálkozik, az én vérem ruházza föl őt erővel.
Minden egyes kortytól egyre gyengébbnek érzem magam, gyomrom pedig a rosszulléttől görcsöl. És leáll.
- Biztos vagy benne, hogy ennyi elég volt? - szalad fel kérdőn a hangom, és tekintetét fürkészem. Elég egy jel,
[You must be registered and logged in to see this image.]
egy mozdulat, ami gyengeségére utal, és máris felharapom a csuklómat. Megint.
Majd olyat mondott melytől még jobban émelyegni kezdek. Akaratlanul is túl gyorsan cselekedek. Pupilláim kitágulnak, arcomra kiül a meglepetettség. Eddig tökéletesen el tudtam rejteni az érzelmeimet, mi a francot művel velem ez a férfi??
- David.. ez.. - elakadok a mondatom közepén, mintha belém fojtották volna a szót. Hogyan tudnám a legjobban befejezni? Őrültség, hülyeség, hazugság? Nem..
Miért kell állandóan a nehezebb utat választanom a rengeteg akadállyal, holott több választani valóm akad? Egyszerűen.. boldog lehetnék. Igen.. képes lehetnék rá, ha egy kicsit beengedném az embereket, ha lerombolnám ezt a kemény kőfalat, melyet óvásképp magam köré építettem. Nem mindenki olyan, mint Anna Petrova, hogy tönkretegyenek. Viszont nem bírnék ki egy újabb csalódást.
- Igazad van. - fújom ki a levegőt, és beadom a derekamat. Lesütöm szemeimet, nem akarom, hogy lássa az érzelemkavalkádot mi átfut az arcomon, hogy számomra mennyire megerőltető ez, és már évtizedek, ha nem évszázadok óta nem éreztem így magam. - Nem bírnám ki azt a tudatot, ha elvesztenélek. - súgom, és teljesen védtelenül állok előtte. Nem merek felnézni rá, nem merek cselekedni, egyszerűen semmit. Teljesen fölfedtem magamat előtte, és úgy viselkedek, mint egy elveszett kislány, ki egykoron voltam. Vivian..


Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nappali Nappali        EmptyHétf. Jún. 10, 2013 11:00 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
David & Zara

Ami igaz az igaz, sosem a szerénységnek voltam a fő zászlóvivője, de eddig semmi kivetnivalót nem találtam abban, hogy megmondom az igazat akár másról, akár saját magamról van szó. Persze, ez néha önfényezésnek is hathat, de miért tagadjam a nyilvánvalót? Mindig röhejesnek tartottam azokat az embereket, akik mindig csak azt mondják, amit a másik hallani akar, persze néha az is egy jó taktika… főleg ha egy vehemens személyiségű nővel hoz össze a sors, de ha ez már olyan szintre fajul, hogy közben elveszted saját magad és az önállóan alkotott véleményed, akkor az már régen rossz. Ha csak úgy tudsz tetszeni a másiknak, ha egy, a sajátodétól eltérő, általa formált karaktert alakítasz, akkor bizony érdemes minél hamarabb véget vetni a kapcsolatnak. Legyen az baráti, vagy annál egy kicsit több. Én pont azért jöttem el gyerek fejjel otthonról, mert úgy éreztem odahaza csak a szüleim álomgyermekét alakíthattam, de Zara mellett… végre önálló célokat és álmokat fogalmazhattam meg, és válthattam is valóra.
Nem sokáig mélyedhettem el a régi David motivációit illetően, hiszen jelen David nemrég elszórt szavai bizony meghozták a várt reakciót, és hamar újfent a nyakamban éreztem a nő tűhegyes vámpírfogait. A folyamat alatt hamar rájöttem, hogy bizony a lady dühös rám, vagy legalábbis a pillanatnyi sértettség eluralkodott rajta, hiszen csöppet sem siette el a vérszívást, és minden egyes cseppet kiélvezett. Noha a vámpír énjének is szüksége volt egy kis kényeztetésre ezután a nap után, de Zara személyiségét is tükrözte ez az alattomos módszer. Hamar elkezdtem gyengülni, először csak a zsibbadás lett kellemetlen, ami a nyakam felől áradt a testem többi része felé, majd a végtagjaim kezdtek elgyengülni, és a térdem is megcsuklott egy pillanatra, de talán férfiúi büszkeségemnek hála még talpon tudtam maradni önerőből. Sajnos gyenge emberi testem most sem éppen jelesre vizsgázott, és nem kellett sok idő ahhoz, hogy már csak Zara ereje és a mögöttem lévő fal tartott egyenesben. A szemem előtt a kép villódzni kezdett, majd a színek is kezdtek összefolyni és éreztem, hogy el fogok ájulni. Makacs voltam, nem adtam jelét a kínomnak, tűrtem fájdalmat, ám a szemhéjam egyre lomhábban akart újra teret engedni égszínkék szememnek.
A következő amire emlékszem az egy aggodalmas női hang csilingelése volt, ami kísértetiesen hasonlított Zaráéra, de amíg meg nem pillantottam az arcának a sziluettjét nem akartam elhinni, hogy tényleg ő szólogat. Egy érzelmek nélküli vámpír féltene ennyire egy emberéletet? Úgy tűnik a sejtéseim igaznak bizonyultak, bizony többet érez irántam, mint egy vérszívónak kéne a játékszere iránt. Pár másodperccel a rövidke eszméletvesztést követő ébredésem után, már a vére fémes ízét éreztem a számban, és végre a szavak is érdemben jutottak el a tudatomig, nem csupán semmitmondó hang formájában. Ugyan ellenkezhettem volna, de most engedelmeskednem kellett, és gondolkodás nélkül nyelni kezdtem a folyadékot, ami számomra korántsem volt annyira kívánatos táplálék, mint az én ereimben csörgedező vér a nő számára. Mikor már elég erősnek éreztem magam ahhoz, hogy önállóan megálljak a lábamon ellöktem magamtól Zara vörösben pompázó karját, és a nemrég levetett ingemmel próbáltam minél hamarabb letörölni az arcomhoz tapadt vért. Talán egy kis ideig megvető tekintettel pillantottam a másikra, de végül erőt vettem magamon és újfent közelebb léptem hozzá.
- Valld be, hogy megijedtél attól, hogy talán most túl messzire mentél. Igen Zara, megijedtél, tisztán kihallatszott a hangodból. – eltökélten néztem a szemébe, miközben alig pár centi választott el minket egymástól és a szituációból kiindulva abszurdnak hangozhat, hogy bizony igencsak megkívántam őt, és merevedésnek induló férfiasságom volt a legfeltűnőbb jele ezen belső érzésnek. Az izmaim megfeszültek, melynek hála tisztán kirajzolódtak tökéletesre dolgozott testem részletei (igen, ez már megint egy amolyan ego-David pillanat), és immáron izzó tekintetem a nő szemébe vájtam.
Vissza az elejére Go down



Lauren E. Clarke
welcome to my world
Lauren E. Clarke

► Residence :
◇ richmond
► Age :
34
► Total posts :
135

INACTIVE CHARACTER ✖


TémanyitásTárgy: Re: Nappali Nappali        EmptyVas. Jún. 02, 2013 4:08 pm


David && Zara



Őrültség az, amit művelek? Talán. Meggondolatlan? Ezt már nem mondanám. Abban a röpke másodpercben mikor csuklómat hosszú tépőfogaimhoz emeltem esélyem volt jól átgondolni cselekedetemet. És mégis megtettem. Ameddig nem találok új gondozókat, felügyelőket David számára mellettem lesz a nap huszonnégy órájában, nehogy valami őrültséget tegyen. Habár igazán élvezem társaságát, vagy csak talán a vérét? Nem tudom.. eléggé zaklat az a tudat, hogy talán közelebb állok hozzá, mint ahogy kéne. Simán otthagyhattam volna őt a vadászoknál, nem áldoztam volna fel hűséges embereim életét ezért az egy ifjú iránt. Mi itt az igazság? A csábító vére miatt ragaszkodtam annyira hozzá, vagy az évek során oly közel nőtt hozzám, hogy már féltem őt elengedni? Bárcsak tudnám.. De jelen pillanatban egy dologban vagyok félig-meddig biztos. Már pedig nem akarom őt elengedni, és rendkívüli öröm fogott el abban a pillanatban, mikor kiejtette ajkain, hogy ő nem akar elmenni, a saját útjára térni.
Halk, édes hangon felkuncogtam, miszerint ő tudatában van avval, hogy ő különleges, értékes.. egy kincs. - Ahogy látom szerény is. - felelem vigyorogva, és haját babrálom. Egy másodpercre embernek, érzelmekkel telinek éreztem
[You must be registered and logged in to see this image.]
magamat, úgy, ahogy még sose, vagy már olyan régóta nem éreztem magam így, hogy szinte már feledésbe merült.
Véremet nem fogadja el, de kijelenti, hogy ha ez az óhajom, akkor megteszi. Büszkeség fog el, mert tudom, hogy bármikor megtenné azt, amit akarok. De.. ez csak a látszat, vagy komolyan is gondolja? A csuklóm már beforrt, de a vér még mindig ott van. Számhoz emelem, de nem szakítom meg a szemkontaktust. Lassan, érzékien lenyalom csuklómról, és hagyom, hogy élettelenül az oldalamnak csapódjon a kezem. - Jó, de te akartad. - tekintetem komoly, majd elhagyom pillantását. Mélyen beszívom az oxigént, mely tele van az illatával és most egy másik pontba fúródnak be a fogaim. Kezemmel átkarolom nyakát, lábujjhegyre állok, és nyakába temetem arcomat. Szívom mohón, nagy kortyokban a vérét, lassan iszom, kiélvezve minden egyes pillanatot. Ráadásul így még fájdalmasabb, vagy kellemetlenebb a másiknak, hisz fokozatosan érzi, ahogy gyengül, alig bírja magát megtartani, ráadásul mindez szédüléssel párosul. Hallom szívének egyenletlen dobogását, már rég megálltam volna, ha az előbb nem hergel fel. Azt akarja, hogy bánjak úgy vele, mint az áldozataimmal? Ezer örömest.. Csak aztán ne vágja később ezt a fejemhez. A falnak döntöm testét, hogy valami hátulról is megtartsa, ne essen nekem itt össze.
Abbahagyom, mikor megérzem, hogy már a kelleténél is többet vettem el. - Élsz még? - sütöm el a poént, de keserű hanglejtésemből nem ez derül ki. Inkább a félelem, és.. ez az érzés megbánás lenne? Ismét csuklómba harapok, és immár szájába nyomom, hogy minél hamarabb beforrhasson a sebei, és elegendő vérhez jusson a szervezete. - Igyál, azt akarom, hogy igyál, és ne ellenkezz. - ajkaim remegnek, pupilláim tágak, de nem igézem, viszont, ha kell.. erőszakkal fogom megitatni vele a véremet.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nappali Nappali        EmptyCsüt. Május 30, 2013 11:49 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
David & Zara

Már magam sem tudom, mikor és milyen körülmények között tudtam meg Zara középső nevét, de valószínűsítem, hogy halhattam ahogyan valaki így szólítja. Bizonyára különleges személy lehetett ha így rámförmed azzal, hogy én nem szólíthatom így, holott azt gondoltam volna elsőre, hogy pont én vagyok az, aki ismeri őt annyira, hogy néha napján a középső nevén szólítsam. Nos, tévedni emberi dolog. Abból az elejtett félmondatból, miszerint ez rossz emlékeket idéz benne arra következtettem, hogy valaki réges-régen, aki így szólította igencsak átvághatta őt, de egyenlőre a szóban forgó személy kiléte titok marad előttem, bár pár pillanatra megcsillant a kíváncsiság a szememben. Ez nem a megfelelő pillanat volt a kérdezősködésre, jobbnak láttam ezen témát illetően hallgatni. Nem kellett sokáig várnom arra, hogy a nő belém mélyessze a fogait, de a mai este után várhat volt, hogy nem fog teketóriázni. Megszoktam az ebből fakadó fájdalmat, bár egyértelműen éreztem, hogy bizony nem 1-2 cseppre vágyik a másik, de addig amíg nem kezd el forogni velem a világ nincs kifogásom a belőlem való táplálkozás ellen. Kissé morbidnak hangozhat, de az elején még kifejezetten élveztem a dolgot, azonban mára semleges érzelmek keringenek bennem a folyamat alatt. Inkább csak behunyom a szemem és ellazulok. Nagy meglepetésemre hamar vége szakadt a vérszívásnak, mitöbb a sebet is csupán egy igencsak visszafogott sérülésnek ítélte meg, mikor ösztönösen a harapás helyéhez kaptam a kezem. Gyanakvóan néztem Zarára, ám az arcára nem íródott semmilyen érzelem, így továbbra is a sötétben tapogatózva próbáltam szavak után kutatni az elmémben.
Mielőtt megszólaltam volna, újfent belém fojtott minden gondolatot tettével a másik, és tágra nyílt szemmel néztem, ahogyan pár centire az arcomtól tartja vérző csuklóját előttem. Ezt mégis mire véljem? Eddig mindig gondosan ügyelt arra, hogy ne legyen vámpírvér a szervezetemben, még a végén levetném magam a szobám ablakából és nem élvezhetné tovább a minőségi nedű ízét a szájában. Még a sebem is túl jelentéktelen ahhoz, hogy ilyen varázslatos gyógyírre lenne szükségem, már sokkal veszélyesebb helyzetekben is hagyott magamra a fájdalmammal, bár megfelelő orvosi ellátásról mindig gondoskodott az én egyetlen jégkirálynőm.
- Tisztában vagyok vele. – feleltem végül arra a megállapításra, miszerint különleges vagyok, és bár nem tette hozzá, de én gondolatban hozzá tettem azt, miszerint igen, különleges vagyok, méghozzá számára.
- Ha azt szeretnéd, hogy igyak, akkor iszom belőled, ha nem, akkor pedig nem fogok. – feleltem végül a helyzettel kapcsolatos bizonytalanságom szülte komolysággal. Egyszerűen nem tudtam mire vélni a felajánlást. Talán a véremnél, és az emberségemből fakadó gyengeségemnél sokkal fontosabb lenne számára az, hogy együtt legyünk? Méghozzá fiatalon?
- Az előbb tudom, hogy visszafogtad magad. Nem vagyok egy hímes tojás, nyugodtan vegyél el annyit, amennyire szükséged van. – állapítottam meg rezzenéstelen arccal, és talán nyílt kekeckedésnek hathattak a szavaim, amit bizony Zara nemigen kedvel, de egyszerűen muszáj volt megpróbálnom valahogy kimozdítani őt ebből a semmitmondó állapotából. Tudom, hogy vannak érzelmei irányomban, ott mélyen legbelül, és talán sok fájdalommal fog járni a számomra, de akkor is a felszínre fogom hozni azokat.
Vissza az elejére Go down



Lauren E. Clarke
welcome to my world
Lauren E. Clarke

► Residence :
◇ richmond
► Age :
34
► Total posts :
135

INACTIVE CHARACTER ✖


TémanyitásTárgy: Re: Nappali Nappali        EmptyHétf. Május 27, 2013 8:04 pm

David & Zara


Leginkább az a tény zavar engem, hogy harc nélkül beleegyeztem, és követem David-et. Persze, nekünk, nőknek rengeteget kellett szenvedni, hogy végre szavazati jogot kaphassunk, vagy éppenséggel egyenlőnek tekintsen minket a világ. Egy átlagos famíliában a családfő a férfi, sőt vannak olyan egyedek, kiknek a vallása megköveteli, hogy a férfiak a mindenhatók, az ő szavuk szent és sérthetetlen, a nők dolga pedig az otthonmaradás, felnevelni a gyerekeket, vacsorát készíteni, takarítani, stb. Nos, én egyáltalán nem óhajtom, hogy belőlem is egy ilyen otthon punnyadt papucs váljék.
Az utunk csendben, és nyugalomban telt el. Hála az istennek, hogy most nem keveredtünk össze egy újabb vadász sereggel. Attól tartok, hogy most nem lenne annyi erőm, hogy egyedül végezzek mindegyikkel. Persze, itt van David, de ő egy törékeny férfi, ki nem tudja milyen is igazán szenvedni, küzdeni a nagyvilágban.
Hamar elértük az otthont, és megkönnyebbülök mikor lábamat a biztonságot nyújtó házba beteszem. Papíron David a ház tulajdonosa, legalább így megakadályozhatjuk, hogy mindenféle jött-ment vámpír kénye-kedve szerint betévedjen ide. A cipőt menten lerúgom lábaimról, a kabátomat lehámozom testemről, közben levelek, fűszálak hullnak le a földre. Nem nagyon viselt meg a dolog, hiszen az életem során láttam már durvábbat, habár legbelül igazán sajnálom Harold-ot. Évek óta ismertem őt, becsületes, tisztességes, őszinte ember volt.. Nem ezt a halált érdemelte.
- Erről a napról ne beszéljünk többé, felejtsd el úgy, ahogy volt. - figyelmeztetem őt, mielőtt kérdezősködni kezdene. Lehet, hogy a jövőben fogunk róla, de most nem.. Nekem.. táplálkoznom kell. Méghozzá minél hamarabb.. David-ből.
[You must be registered and logged in to see this image.]
A tükör elé állok, megigazítva kusza hajszálaimat, és közben mélyen szívom magamba az oxigént, mely David illatával van tele. Megkeresem őt a tükörben, és figyelem, ahogy lekapja magáról a felsőt, közben izmai megfeszülnek, bordája kirajzolódik, kék színben pompázó ereit pedig már innen is ki tudom venni. Előtte termek, és egy apró, még mosolynak sem mondható görbület jelenik meg az ajkaim szélén, de rögvest lefagy a Vivian név hallatán. Vállamra helyezett kezeit, lefejtem magamról egy egyszerű mozdulattal, és hátat fordítok neki. - Soha.. ne nevezz így. Te nem. - fordulok meg, és tekintetemet az övébe vésem. Ő nem ismerte azt a nőt, aki voltam Vivian-ként. Természetesen, azok, kik már évszázadok óta ismernek, tőlük még úgy ahogy eltűröm ezt a nevet, de David-től nem, hisz ő már így ismert meg.. Zara-ként. - Rossz emlékeket idéz elő. - rázom meg a vállamat, majd tekintetem a nyakára vándorol. - Hol is tartottunk? - szalad fel kérdőn a szemöldököm, és a következő másodpercben szemfogaim bőrébe marnak, és mohón szívom a vérét. Most nem fogom vissza magamat, szükségem van rá, azok után, amin átestem, ráadásul a düh is átvette az irányítást a testem felett. Vivian.. oly édesen csengett ez a név Anna tökéletesen ívelt ajkaiból. Pár korty után nagy nehezen eltolom magamtól, nehogy nagyobb kárt okozzak neki, habár éhségem még mindig nem csillapodott le. Sőt őrjöngök belülről! - Különleges vagy, remélem tisztában vagy vele. - húzom végig mutatóujjamat száján, és csuklómba harapok. Ilyet még sosem műveltem vele. - Kérsz kóstolót? - kérdem vérző kezemet szája elé tartva. - Siess, hamarosan beforr a sebem..

|| Words: 500 || Music: [You must be registered and logged in to see this link.] || Notes: úgy néz ki mostantól már tudok lenni..♥ ||
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nappali Nappali        EmptyCsüt. Május 09, 2013 11:40 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
David & Zara

Furcsállottam, hogy Zara gondolkodás nélkül beleegyezett abba, hogy visszamenjünk a házba, mitöbb egyetértést mutatott. Általános észrevételeim alapján, ha őt elkapja a hév nem igazán szeret megálljt parancsolni a hormonoknak, aztán a vámpírokról kapott képem első darabkái között volt az, hogy bizony a szexuális vágy is hatványozottan nagyobb a fajtájuknál, mint egy magamfajta embernél. Igaz már a nő előtt is egy igazi casanova voltam, már az oviban is több lánynak csaptam a szelet, de valódi szexualitást és szenvedélyt először vele tapasztaltam. Talán ezért is lehet, hogy valamilyen szinten kötődök hozzá és néha megfordul a fejemben az a bizonyos stockholm szindróma, de hogyan is szenvedhetnék egy olyan betegségtől, aminél az alap kiváltó ok nem érvényesül; én saját akaratomból tartottam vele kalandvágyó gyermekként, és mint az előbbi pár perc is mutatja, valami legbelül továbbra is azt súgja, hogy vele lesz a legjobb nekem. Persze, hiányoznak a szüleim, a legjobb barátom… de már abban sem vagyok biztos, hogy felismerném őket.
A házba vezető út ideje alatt sikerült úgy-ahogy lesöpörnöm magamról a különböző növények leveleit, maradványait, amik még az akciódúsabb részek alatt kerültek rám, de őszintén vágyott a testem egy jó kis forró fürdőre. Bár szóra nyitottam a számat, de úgy döntöttem inkább mégsem szólalok meg, nem vagyok benne biztos, hogy Zara jó néven venné, ha azok után, hogy az előbb egyetértett velem, újfent úgymond utasítgatnám. Aztán megígértem… ha visszamentünk egy ellenszegülő szavam sem lesz. Utólag belegondolva lehet, hogy elhamarkodottan tettem ígéretet, de már nagyon vágytam egy kis friss levegőre és valami nem megszokott történésre. Nos, bárcsak minden vágyam így teljesülne…
Illedelmes férfihoz hűen a bejárati ajtóhoz érve előre engedtem a másikat, majd én is követtem őt befelé. Ugyan rendes iskolába sose jártam, de Zara a legjobb tanítókat fogadta mellém annak érdekében, hogy úgymond kikupálódjak, és nem csak testileg, de szellemileg is méltó élettárs legyek a számára. Az érettségit le is tettem, de a továbbtanulás anélkül, hogy a kampusz közelébe mehess igencsak nehézkes manapság.
- Nos… mire vágysz kedves Vivian? – kérdeztem széles mosolyra húzva a szám, direkt a másik ritkábban emlegetett keresztnevét használva, miközben a koszos és néhol szakadt ingemet nem törődve a gombolással póló módjára levettem, a kanapéra dobtam, majd kezeimet a nő vállaira helyeztem és szemeimmel végig a tekintetét figyeltem, de nem igazán tudtam kivenni semmit, amiből gyaníthattam volna mi fog következni.
Vissza az elejére Go down



Lauren E. Clarke
welcome to my world
Lauren E. Clarke

► Residence :
◇ richmond
► Age :
34
► Total posts :
135

INACTIVE CHARACTER ✖


TémanyitásTárgy: Re: Nappali Nappali        EmptyVas. Márc. 31, 2013 11:40 am

David & Zara


Vér.. Kábulatba ejtő, mámorító, fenséges folyadék, mely az ember ereiben csordul, arra várva, hogy valaki belemélyessze hosszú, hegyes, tépőfogait, s kiszipolyozza belőle az életerőt.
Bevallom többször bekúszott már az a gondolat az elmémbe, hogy David-et meg kéne ölnöm, mert túl sokat tud. Néha éjszaka nem tudok aludni, mert egyszerűen elfog engem a bizonytalanság. Végül is mindig halogatom a témát, elrakom egy újabb napra, mert még nem áll készen a halálra. Még csak egy kisfiú, akit elragadtam szerető családjától. De nincs oka a panaszkodásra. Tőlem mindent megkap, amit csak akar. Olyan nagy márkájú ruhákat ölthet magára, amelyekről még álmodni sem mert. Tényleg csak kérni kell, és máris megkapja. Kivéve egy dolgot nem. A szabadságát. De minek az mikor az ember ilyen jó körülmények között nőhet fel? Nem kell dolgoznia, aggódnia a mindennapi életért, hanem mindent megkap. Cserébe a vérét kell adnia.
- Pontosan. - vigyorgok, úgy kiismert már engem ez a férfi, hogy néha félelmetes. Előtte tényleg nincsenek titkaim, hisz előbb vagy utóbb úgyis rá fog jönni. Azt hittem, hogy van egy fajta poker arcom, egy álcám, mely mögé bebújhatok, de David-nél nem tudom ezt alkalmazni. Okos gyerek, csak nehogy egyszer átjátsszon, s a bizalmamat elveszítse. Akkor tényleg szó nélkül elveszem az életét. De nem másra fogom ráhárítani a mocskos munkát, hanem én.. én fogom őt megfosztani a teljes élettől. Kínozni fogom, azt akarom, hogy könyörögjön, és szenvedjen. A gondolataim teljesen más irányba terelődnek, és egy aprót rázok a fejemen. Mégis miket képzelek?
[You must be registered and logged in to see this image.]
Még semmi olyasmit nem csinált, amivel ezt kiérdemelhetné.. S reméljük, hogy nem is kell ilyen durva eszközökhöz folyamodnom.. Halkan felkuncogok az ajánlata hallatán. - Te aztán szeretsz alkudozni. De csak óvatosan, néha ez okozhatja a vesztedet. - iszom ki a poharam tartalmát, és lerakom az előttem lévő dohányzóasztalra. Hallgassak rá, vagy erőszakkal, igézéssel kell ennem belőle? Hmm.. igazából nekem sem ártana egy kis szórakozás. - Legyen. - egyezek bele, és pár lépéssel növelem a köztünk lévő távolságot. Farzsebemből előkapom a mobilomat, és kikeresem Harold számát. "David-del kimozdulunk, kövessetek, vegyüljetek el, s tartsátok rajta a szemeteket!" ~ gyorsan mozognak az ujjaim, és egy kedves mosollyal fordulok vissza a két lábon járó vértasakomhoz. - Na, nem jössz? - szalad fel kérdőn a szemöldököm, és az ajtó felé veszem az irányt. Úgy érzem.. ez az este tele lesz váratlan meglepetésekkel.
[You must be registered and logged in to see this link.]

|| Words: 377 || Music: [You must be registered and logged in to see this link.] || Notes: bocsi a késésért és a minőségért..♥ ||
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nappali Nappali        EmptyCsüt. Márc. 21, 2013 9:59 am

David & Zara

Egy pillanatig úgy tűnt, valami érzelem fut át Zara számomra általában kifejezéstelen arcán, ám csakhamar megszólalt és elillant ez a fajta sejtésem. Ahogy beszélt tekintetem az ajkaira vándorolt, amelyek már duzzadtak a vér iránti vágytól, de hiszek benne, hogy a minőségi nedűt ki kell érdemelni, nekem pedig szórakozásra van szükségem. Komolyan mondom néha úgy érzem egy végtelen színjátékba csöppentem, mikor először bújt ki a szög a zsákból, és a nőn eluralkodott a birtoklási vágy. Míg jóval szabadabban kezelt, addig minden pillanatot élveztem, amit vele töltöttem, most pedig, ahogy ezek a momentumok egyre ritkábban jönnek, úgy fordul meg a fejemben, hogy talán mindez tudatosan felépített taktika a másik részéről, és sosem gondolt arra, hogy néha igazán nekem okoz örömet. A mosoly mindvégig ott csücsült az ajkamon, még akkor is mikor a nő a szomorú hangulatomra tett megjegyzést, mely valószínűleg a megérkezte óta ott lehet a szememben, és egy fokozott érzékszervekkel megáldott személynek nem tart sokáig felfedni a valóságot. Amilyen hevesen égett eddig a vágy a szemében, olyan gyorsan fordult el tőlem a másik, és meggyőződésem volt, hogy valami hirtelen ötlete támadt. A dolgok szavakba öntése sem tartott sokáig és most valóban úgy éreztem, hogy kezd valami jó érzés megfogalmazódni bennem. Bár korántsem azt az életet élem, amit szeretnék, a kint töltött esték Zarával mindig valami meglepő, és izgalmasan veszélyes történést hordoz magában. Ez az amivel anno elcsábított, na meg a tökéletes külseje, amit talán már túlságosan megszokott a számomra, de még mindig tud olyat mutatni, amitől a vér gyorsabban kezd áramolni az ereimben.
- Ennél éberebb nem is lehetnék. – reagáltam végül, majd figyeltem, ahogy Zara a jól bevált alkoholhoz nyúl, és már a kezemben is volt az ital. Megmondom őszintén, azon emberek társaságát erősítem, akiknek nem kell sok a jóból ahhoz, hogy egy kissé spiccesek legyenek, és habár ez a fajta nedű a másiknak meg se kottyan, számomra igen erősnek mutatkozhat. Na persze ezt pontosan tudja az újfent mellém lehuppanó hölgyemény, és valószínűleg ezért is fogalmazta meg azt, hogy könnyít rajtam. – Könnyít, huh? – kérdeztem vissza végül amolyan ’tudom miért mondod ezt’ vigyorral az arcomon, és mivel így magamnak is jobbá tehetem a további estét gyorsan fölhatottam a pohár tartalmát.
- Szóval nem igazán alakultak úgy a dolgok, ahogyan azt korábban eltervezted. – vontam le végül a következtetést a nő válaszából, túl jól ismerem már ahhoz, hogy ne tudjam megmondani a szavai mögött lévő valódi tartalmat. Nem lepett meg ezek után, hogy azonnal a jussát akarta, még mielőtt én bármit is kaptam volna, de mint eddig is, ezután is igyekszem úgy alakítani a dolgokat, hogy ez másképp legyen.
- Mit szólnál hozzá, ha előbb kimozdulnánk kicsit? Aztán persze egész éjszaka a tiéd vagyok. – szólaltam meg végül, miközben Zara arcát egy gyengéd mozdulattal az enyém felé irányítottam, ezzel is elvonva a figyelmét a nyaki ütőeremről, mellyel az első pillanattól kezdve szemez, és miközben tekintetem egyre mélyebbre vájtam az övében ajkaink csupán épphogy nem értek egymáshoz. Reméltem, hogy benne lesz egy kis játékban, aztán este úgyis annyit iszik belőlem, amennyit csak akar.
music: [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down



Lauren E. Clarke
welcome to my world
Lauren E. Clarke

► Residence :
◇ richmond
► Age :
34
► Total posts :
135

INACTIVE CHARACTER ✖


TémanyitásTárgy: Re: Nappali Nappali        EmptySzer. Márc. 20, 2013 7:52 pm

David & Zara


Már háromszáztizenhat éve élek eme földön, és még mindig nehezen fogom fel a korszakok váltakozását, az idő múlását. Amint az ember megízleli a halhatatlanság csábos, hívogató, mámorító izét, nem tud vele betelni, és abban a percben, amint vámpírrá változik, azaz emberen táplálkozik, megszűnik számára az idő, mint fogalom. Persze múlik, ugyanúgy huszonnégy órából áll egy nap, de legalább nem kell kapkodni, nem kell aggódni, hogy megőszülünk, vagy egy betegség a halálba vonszol minket. Telnek a napok, a hetek, a hónapok, az évek, de a korunk miatt sosem kell aggódni, és ha van annyi szerencsénk, hogy összefutunk egy erős boszorkánnyal, ki hajlandó nekünk segíteni, vagy jók a kapcsolataink akkor még a nap káros sugaraitól sem kell tartanunk. Persze, vannak hátrányai, egyes vámpírok szerint, kik bánatukat a keserves állatok vérébe fojtják, azok számomra nem is vámpírok, csupán a fajunkat mocskolják be, s szégyent hoznak ránk.
A gondolataim egy teljesen más irányba terelődnek, és nem is veszem észre, hogy tekintetem időközben David észveszejtő nyakától az arcára irányul. Csodálatos férfivá érett, akkoriban harcoltak volna érte a nők, most is, ha lenne élete. De nem mehet ki az őrök nélkül, egyedül csak a házban közlekedhet, de mindig figyelnek rá, nehogy valami őrültséget tervezzen. Nem hagyhatom, hogy valaki más kaparintsa meg ezt a kincset, mert tudniillik, hogy.. David Hensley.. az enyém.
Egy ismeretlen érzés kerít hatalmába, mikor a bezártságról kezd el nekem pampogni, szépen kifejezve magamat. Sajnálat, egyetértés? Nem hiszem, én nem sajnálok meg senkit, kérem.. különben már rég nem lennék itt, hanem a hamvaimat már rég szerte-szét fújta volna a szél. Első számú szabály: Ne szeress, egyedül magadra számíts, mert
[You must be registered and logged in to see this image.]
mindenki átver téged! A lényeg, hogy az ember senkiben sem tud megbízni, mindenki átveri a másikat, hamis tényekkel látja el, mert ilyen az emberi faj. Irigy, és önző. Most nem azt mondom, hogy én más vagyok, csak.. Mindegy. - Csak most költöztünk ide, szívem. - simítok egy tincset a fülei mögé. - Ne szomorkodj, nem áll jól rajtad. - egy féloldalas mosolyra görbülnek az ajkaim, és kezemet elhúzom tőle. Nem most kéne őt lecsapolnom.. Egy kicsit törődnöm kell a lelkével, mert mi van, ha úgy dönt, hogy el akar engem hagyni? Annyi évemet rápazaroltam, nem akarom, hogy mindez kárba vesszen. - Tudod mit? Ma este kimozdulunk, ha nem vagy fáradt. - csapok a combomra, és felállok a helyemről. Megfogom a whisky-s üveget, a poharamat, és egy újabbat, majd mindezt elhelyezem az asztalon. Teleöntöm az övét, és a sajátomét, majd kezébe nyomom. - Igyál, könnyít rajtad. - foglalok helyet ismét. Kérdése miatt egy másodpercre gondolkodóba esem. Mégis hogyan? Pocsékul, ismét nem jutottam előrébb, sőt olyan, mintha egy helyben leragadtam volna, s nem tudok cselekedni. Sehogyan se.
Hosszú ujjaimat sötét barna hajamba szántom, és megigazítom az esetleges elálló szálakat, bár teljesen biztos vagyok benne, hogy olyanok nincsenek. Csak a megszokás kedvéért. - Elviselhető. - rendezem le ennyivel, és a poharam tartalmának felét kiiszom, s az asztalra rakom. - Szólj, ha készen állsz. - ujjaimat végighúzom az egyik nyaki ütőerén, és mélyen magamba szívom kellemes illatát. Hmm.. Calvin Klein, ezt szeretem.

|| Words: 501 || Music: [You must be registered and logged in to see this link.] || Notes: ♥ ||
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nappali Nappali        EmptySzer. Márc. 20, 2013 6:46 pm

David & Zara

Miután ma egy igen hosszú és egyben fárasztó edzésen voltam túl, kissé komótosan sétáltam föl az emeletre vezető lépcsőn, ahová ezúttal két díszpinty is követett. Már szinte fel sem tűnik a jelenlétük, olyan régóta járnak-kelnek velem szinte mindenhová. Persze, bizonyos helységekbe azért ők sem követnek, aztán Zara jelenlétében sem igazán van szükség rájuk. Mindenesetre jóleső érzés volt az arcukba csapni az ajtót, mikor beléptem a szobámba, és meggyőződésem, hogy egyikük orra bánta, mivel egy ideges felszisszenés követte a kissé lázadó tettem. Ezen a birtokon nyugodt szívvel csesztetem a kis várszívókat, mivel egytől-egyig tisztában vannak vele, hogyha egy újjal is hozzám érnének, nem hogy nekik, de akivel valaha is egy szót is váltott holtan végezné. Persze, egy pszichológus rögtön leszűrné, hogy rajtuk vezetem le a szexi külsőbe csomagolt fogva tartóm elleni haragom, és kitudja, talán így is van. Egyre kevésbé lelem örömöm az ittlétbe, és már a luxus sem vonja el a figyelmemet arról, hogy tulajdonképpen én csak egy rab vagyok. Hamar a szennyes kosárba dobtam az izzadságban ázó ruhadarabokat, és a langyos hőmérsékletű zuhany alá álltam. Ahogy a kellemes illatú tusfürdővel testem minden egyes porcikáját bekentem azonnal az eszembe jutott, hogy anno mennyire vágytam egy ilyen tökéletes testre, amivel nők ezreit bolondíthatom magamba, és most hiába az enyém, csupán egyetlen nő – mit nő, szörnyeteg – akivel megoszthatom mindezt. Egyenesen röhögnöm kellett magamon és a szituáción, amibe hosszú évek alatt hoztam magam, amiből egyre inkább úgy tűnik nincs visszaút, vagyis… egy ideje érlelődik bennem egy terv, de azt hiszem még nem állok készen arra, hogy megtegyem azt.
Talán negyed óra is eltelhetett, mikor úgy döntöttem, elég a kényeztetésből és elzártam a vizet, majd egy törülközőt magamra csavartam és nagy sóhajjal egybekötve zuhantam a pihe-puha ágyamra. Mivel minden este készen kell állnom arra, hogy netán a kis hercegnő hazaesik, így lassacskán erőt vettem magamon, és ismét a fürdőszobába vonszoltam magamat, hogy kifogástalan külsőt varázsoljak magamnak. Sosem voltam a zselézés híve, és szerencsémre amúgy is igencsak könnyen kezelhető hajjal vagyok megáldva, így miután megszárítottam azt, a kissé nedves kezemmel könnyedén jó irányba tereltem a nem a rendeltetési helyükön lévő tincseimet. Arcomra kellemes illatú arcszeszt tettem, majd mikor végeztem a gardrób felé vettem az irányt és egy halványkék inget vettem magamra, melynek felső pár gombját érintetlenül hagytam és egy sötétkék farmerba tűrtem a fölső ruhadarabot. Utolsó simításként fényes ezüstözött csattal ellátott fekete bőrövet fűztem a nadrágba és Calvin Klein parfümöt fújtam magamra. Végül teljes szerelésben álltam meg a hatalmas egész alakos tükör előtt, és szinte ugyanabban a pillanatban hallottam, hogy az egyik őrszem kopogtat az ajtómon.
- Zara kisasszony téged hívat. A nappaliban vár. – szólalt meg végül, majd még zárt ajtók mögött szemeim forgatásával konstatáltam a tényt, és végül mosollyal az arcomon nyitottam ki az ajtót, majd határozott léptekkel indultam meg az említett helyiség felé, ahol a Miss a tőle megszokott kihívó ruházatban várt kedvenc játékszerére, azaz rám. Mikor arra kért, hogy foglaljak helyet mellette egyenlőre meg sem fordult a fejemben, hogy ellenkezzek, ám a túlzottan kedves hangnem mellett a másikon lassan úrrá lévő éhséget látva hamar rájöttem, hogy a csevegés, csupán kis időhúzás a számára.
- Igencsak lassan telt… Kezdem unni a bezártságot, régen volt, hogy kimozdultunk volna. – mosolyodtam el igencsak meggyőzően, már nem okozott gondot egy kis jódkedv tettetése, bár van, hogy magam sem tudom mikor tettetem és mikor gondolom komolyan azt. Ami a szavaimat illeti, direkt használtam a többes számot, hiszen amellett, hogy nem igen van precedens rá, hogy a nő nélkül hagyom el a házat, már rég volt, hogy magával vitt volna egy kis akciódús túrára, vagy legalább megosztott volna velem valami zaftos részletet a mindennapjaiból.
- És a tiéd Kedves? – kérdeztem vissza udvariasan, miközben arcom Zara felé fordítottam, és igézően csillogó tekintetemmel mindvégig az övét kerestem.
Vissza az elejére Go down



Lauren E. Clarke
welcome to my world
Lauren E. Clarke

► Residence :
◇ richmond
► Age :
34
► Total posts :
135

INACTIVE CHARACTER ✖


TémanyitásTárgy: Re: Nappali Nappali        EmptySzer. Márc. 20, 2013 3:30 pm

David & Zara


Hol a fenébe rejtőzködik Anna Petrova?
Végre.. annyi évszázad után sikerült rálelnem, és most a városban nem tudok hozzájutni egy pontosabb információhoz, ami jelezné a hollétét? Röhejes. Pedig már készültem is a találkozóra, erre befuccsolt az egész.
Egy keserves sóhajjal jelzem elégedetlenségemet, és belépek a házba. A régies bútorokkal feldíszített előszoba csillog-villog, ha a polcon végighúznám az ujjamat, valószínűleg egyetlen egy szösz se lenne ott. Félre értés ne tessék, ez mind nem nekem köszönhető, van hozzá külön kijelölt személyzetem, kik jól tudják, hogy ha nem végzik el rendesen a munkájukat, akkor repülhetnek.
Levetőm bőrdzsekimet és a fogasra dobom. Útközben megjelenik Harold az egyik testőr, vagy nem is tudom mi, inkább felügyelő? Mindegy, ő ügyel a rendre, illetve felelős David-re.
- Gyanítom, hogy most van valaki David ajtaja előtt. Nem szeretném, ha megszökne. - pillantok rá szemem sarkából, és közben töltök magamnak egy fél pohár whisky-t. - Megtennéd, hogy idehoznád? - szalad fel kérdőn a szemöldököm, s hátrafordulva jelzem neki, hogy most lenne szükségem a fiúra. Ebben a percben. Megszomjaztam, és most nem arra, az italra, ami a poharamban található. Apropó.. Mindjárt itt lesz. Gyorsan legurítom torkomon, és helyet foglalok a díványon. Oh David, tisztán magam elé tudom idézni azt a napot, mikor rá leltem. Kitűnt a tömegből, és
[You must be registered and logged in to see this image.]
csodálatos kékben izzó szemeivel egyből levett a lábaimról, mellesleg az illata sem volt semmi, aztán a vére ízéről nem is tartok hosszabb előadást. Nem véletlenül viszem őt magammal minden hova, már egy pár éve. Nem tudok tőle megválni, és igazából kedvem sincs, minden este levadászni egy embert. Minek, mikor itthon is tudok egy élő, jóképű férfit tartani, aki nem csak a vérével szolgál engem? A vértasakokról hallani sem akarok, eszem ágában sincs a hideg, íztelen vért fogyasztani, mikor egyenesen kaphatom a meleg, zamatos nedűt a vénából. Hamar meg is hallom a lépteket, és egy pár pillanat múlva megjelenik Harold és az én kis szépségem. Egy gúnyos vigyorra húzódnak az ajkaim, és követem őt mindenhova a tekintetemmel. Hmm.. jó ötlet volt a személyi edző, remek alakkal rendelkezik ez a férfi, s ezt igen is ki kell mutatni. Bár.. nem igazán járhat el a városba csak úgy szóval, csak nekem tudja mutogatni magát. - Helló, kedvesem. - köszöntöm, és kezemmel intek Harold-nak, hogy most már mehet. Egyből sarkon fordul, s kilép az ajtón, maga mögött becsukva. - Gyere ülj le. - paskolom meg a mellettem levő helyet, és miután megfogadja - merne ellenkezni.. - felé fordítom testemet. - Mesélj, milyen volt a napod? - hangom mézes-mázos, közben ujjaimat selymes hajába szántom, de tekintetem egy valamin akad meg. A nyakán, a kidudorodó erén, mely a legszebb kékben pompáz vékony bőre alatt. Az éren, melyben csorog a számomra vörös éltető nedű. Amelyet hamarosan ízlelni fogok..

|| Words: 447 || Music: [You must be registered and logged in to see this link.] || Notes: bocsi az egy irányításért, és a minőségért ♥ ||
Vissza az elejére Go down



Lauren E. Clarke
welcome to my world
Lauren E. Clarke

► Residence :
◇ richmond
► Age :
34
► Total posts :
135

INACTIVE CHARACTER ✖


TémanyitásTárgy: Nappali Nappali        EmptySzer. Márc. 20, 2013 3:02 pm

***
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Nappali Nappali        Empty

Vissza az elejére Go down

Nappali

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Memories :: Rhodes birtok-