world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 25 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 25 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Pandora & Henry

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Pandora S. Collins
welcome to my world
Pandora S. Collins

► Residence :
▽ richmond
► Age :
34
► Total posts :
82

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Pandora & Henry Pandora & Henry EmptyHétf. Feb. 18, 2013 11:46 pm


Connected
Henry Peterson
Sose rajongtam az ilyen rendezvényekért, mindig jobban vonzott egy spontán házibuli ahol tökéletesen megfelelő volt a póló és farmer összeállítás, és senki se idegeskedett a kaja vagy a zene miatt. Nem nekem való ez a stresszes készülődés, hogy aztán megint kilógjak a tökéletesre meszelt, habod-babos ruhás fiatalok közül.
- Hm. Igaz. - gondoltam végig újra ezt az egészet, miközben a fülemhez szorítottam a mobilom és megpróbáltam egyensúlyozni, hogy sikerüljön az egész adag cukrot a csészébe öntenem. - Általában csak akkor hívsz nőt randira, ha le akarod fektetni. A többi naiv libával ellentétben pedig, akik szinte bekívánják magukat az ágyadba, tudod, hogy nálam a kertelés nem jön be. - folytatom szinte unottan, mintha újra és újra ismételném magam. Tudom, hogy csak unatkozik és nem is csodálkozom. Már két hete lógatom a lábam ebbe a városba, és lassan az életkedvem is elmegy, ha nem látok a közeljövőben egy sárga taxit vagy egy felhőkarcolót amik között türelmetlen, mogorva, és bunkó emberek sietnek a dolgukra.
- Miért ne. Még a végén lesz egy jó estém. - sóhajtok, és próbálnom elterelni a feltörekvő gondolataim amikbe egyre gyakrabban tűnnek fel potenciális ruhatervek. Van úgy két napom kihozni magamból a legmaximálisabb eleganciát, ami talán megfelelő lesz ezeknek a kisvárosi embereknek. Mégcsak az kéne, hogy Klaus vagy valamelyik hibridje észrevegyen és akkor lőttek az életemnek.
Másrészt viszont, muszáj lesz találnom egy helyet ahol beszélhetek Hazellel. Nem tudom miként fogom fogom neki előadni ezt az egész testvéres dolgot, azok után ami az erdőben történt. Többször is gondoltam, hogy felkeresem, vagy megkérem Henryt, hogy segítsen, de nem akarom, hogy az én gondjaimat oldja meg helyettem, így is elég furcsa a helyzet. Az öcsém még mindig nem hajlandó életjelet adni magáról, a huszonnégy évig halottnak hitt húgom él, és az ő mostohatestvére az alkalmi szexpartnerem. Egy igazi nagy, boldog család lesz belőlünk - esetleg egy alternatív univerzumban.
- Figyelj, Hazel ott lesz ezen a... karneválon, vagy mi a csudán? - óvatosan közelítem meg a témát, idegességemben még az alsó ajkam is áldozatul esik a fogaimnak. Rossz szokás. Mindig a legrosszabbkor jön elő.

THANKS XO MONSTER
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Pandora & Henry Pandora & Henry EmptyVas. Feb. 17, 2013 7:42 am

connected to Pandora

Volt némi para bennem, hogy mi lesz, ha nemet mond. Nem voltam felkészülve az olyan helyzetekre, hiszen nekem soha senki nem mondott eddig nemet. De Pandora-ból kinézem, hogy a hecc kedvéért már csak azért is.
- Kedvesem... - nevettem fel, és újra beletúrtam hajamba. - Úgy ismersz engem, mint aki randizik? - kérdeztem, mert eddig erre tényleg nem igazán volt példa. Nem kellett udvarolnom soha, ha akartam valakit. De pont Pandora ne tudná ezt...? - Ez csak egy egyszerű invitálás. A dolgod annyi, hogy nem gondolkodsz, hanem egyszerűen mondasz egy igent, vagy egy nemet - tettem még hozzá, bár az utolsó lehetőség elképzelése folytán még a mosolyom is lehervadt.
HEY THANKS UBIQUITOUS. AT ATF!
Vissza az elejére Go down



Pandora S. Collins
welcome to my world
Pandora S. Collins

► Residence :
▽ richmond
► Age :
34
► Total posts :
82

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Pandora & Henry Pandora & Henry EmptySzomb. Feb. 16, 2013 1:41 pm

Connected
Henry Peterson
Kíváncsian várom a válaszát, és magamban fohászkodok a fentiekhez, hogy valami szórakozás legyen a dologban. Mondjuk egy levadászásra váró vámpír, aki valamiért kivívta az ellenszenvét és ezzel exkluzív jegyet váltott magában a halálba. Igen, ez határozottan lekötné a figyelmemet egy időre ha már nincs jobb dolgom az unalomnál.
Még a csésze is megáll a kezemben a meglepettségtől. Hát erre igazán nem számítottam. Azt se tudom eldönteni, hogy örömöt vagy zavart érzek ezzel a kéréssel kapcsolatban. Én nem az a fajta lány vagyok aki epekedve vár egy ilyen meghívást, és már hetekkel előre kiválasztja a megfelelő ruhát. Nem. Én csak öltözök ki ha okom van rá.
- Te most randira hívsz? - töröm meg a csendet, ugyan is azt hiszem az ilyet jó előre tisztázni a szándékait. Én és Henry... Eddig csak a hálószoba terepét ismertük.

THANKS XO MONSTER
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Pandora & Henry Pandora & Henry EmptySzomb. Feb. 16, 2013 12:34 pm

connected to Pandora

Nyüzsgést véltem felfedezni a vonalon túl, ebből következtettem, hogy nem a lakásában ücsörög. Valami népes helyen van épp, de engem meg soha nem zavart, ha megzavartam valamit. Ez belém épült.
Elvigyorodtam a feleletét hallva, majd hajamba túrtam. Tizenévesként is mindig volt bennem kurázsi, soha nem esett nehezemre elhívni egy lányt éppen a végzős bulira, vagy bárhová. Bár határozottan tudhatták, hogy mindiog más lesz a dolog vége, nem éppen a tánc.
- Mily' megtisztelő, kedvesem - feleltem nevetve, majd kényelmesen elnyúltam a kanapén. - Akkor máris a lényegre térnék. Van már partnered erre a karneválra, amit rendeznek? - vontam fel a szemöldökömet.
HEY THANKS UBIQUITOUS. AT ATF!
Vissza az elejére Go down



Pandora S. Collins
welcome to my world
Pandora S. Collins

► Residence :
▽ richmond
► Age :
34
► Total posts :
82

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Pandora & Henry Pandora & Henry EmptySzomb. Feb. 16, 2013 12:25 pm


Connected
Henry Peterson
Miközben a türelmetlenül vártam a kávémat a teraszon, hirtelen meghallottam, hogy a szomszédos asztalnál valami karneválról témáznak. Egy újabb bál? Amióta itt vagyok ez már a második, pedig még csak be se rendezkedtem rendesen. Úgy tűnik a vezetőség ezzel próbálja leplezni a háttérbe folyó tragikus eseményeket. Mintha így tényleg képesek lennének fent tartani a látszatot. Szánalmas próbálkozás.
A telefonom hangja vonja vissza végül a figyelmem, és bár reménykedek benne, hogy talán végre Oliver ad magáról valami életjelet, csalódnom kell.
- Mire ez a felettébb kedves hangnem, Henry? - válaszolok, az arcomon pedig feltűnik egy halvány mosoly. Mégis csak jó érzés, hogy nem vagyok teljesen egyedül ebbe a porfészekben, mint egy idegen akit senki nem ismer. De ismerem Hanryt. Ő mindig akar valamit.
- Rád? Hm... Akár kettő is. - épp időben, gondolom magamban miközben a pincérlány ügyetlenül elém rakja a kávémat. Egy másodpercig még előttem áll, majd mikor felvonom a szemöldököm olyan "Akarsz még valamit?" stílusba, szinte visszarohan a pult mögé. Istenem de hiányzik New York, és a magabiztos kiszolgálók akik tudják mit csinálnak.
THANKS XO MONSTER
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Pandora & Henry Pandora & Henry EmptyPént. Feb. 15, 2013 10:46 pm

connected to Pandora

Nos, azt tudtam, hogy ideje lenne partnert kerítenem magamnak erre a flancos karneválra. Mivel szerettem az ilyesmiket, hát kötelességemnek éreztem, hogy én is tiszteletemet tegyem, és mi több, hogy több hölgy figyelmét fel is keltsem. De úgy véltem, nem éppen Hazelt kellene elhívnom. Nem, más nővel akarok menni, és már volt rá konkrét jelöltem is.
Fülemhez emeltem telefont, és vártam, hogy Pandora jellegzetes hangja köszöntsön engem. - Helló, kedvesem. - szólaltam meg mosolyogva, a szokásos hangszínemmel, amit már megszokhatott tőlem. - Itt Henry. Van rám fél szabad perced?
HEY THANKS UBIQUITOUS. AT ATF!
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Pandora & Henry Pandora & Henry Empty

Vissza az elejére Go down

Pandora & Henry

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Pandora szelencéje ϟ
» PANDORA & CANDACE
» Pandora Sienna Collins ϟ
» Henry szobája
» 363. szoba; Pandora Collins részére

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Memories-