world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Erdő közepén lévő kút

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next



Spencer Fitzgerald
welcome to my world
Spencer Fitzgerald

► Residence :
∫ New Orleans
► Total posts :
96

SOUL MANIPULATOR ☩


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút - Page 3 EmptySzer. Okt. 16, 2013 1:45 am


Damon & Miranda



Jó kis magyarázata van, semmi kétség. Tisztában vagyok a ténnyel, hogy a férfiak jobban szeretik ha a nő kezdeményez. Ám de azt pedig neki kellene tudnia, hogy a nők sem vetik meg ha a férfi kezdeményez. Most egyáltalán nem beszélgetnék itt vele ha nem lett volna annyi önbizalmam, hogy odamenjek hozzá. Pedig általában nem szoktam odamenni pasikhoz, szóval fogalmam sincs most miért tettem meg. Talán azért mert tudtam, hogy ő más lesz mint a többi idióta itt. Mert hát az tény, hogy Damon nem az a tipikus férfi... legalábbis én nem sorolnám azok közé. Bár az biztos, hogy ugyanarra megy, mint a többi de az nem a világ vége. Elvégre nekem sem árt a szórakozás. A lényeg, hogy ő nem az a fajtának látszik akinek holnap az első dolga lenne a barátaihoz menni és minden mocskos pillanatot leecsetelni. Mert hát, igen... Mostanában ez lett az új divat.
- Akkor érezd magad különlegesnek mert ha hiszed, ha nem, de nagyon ritkán szoktam kezdeményezni.- Mondom egy bájos mosollyal arcomon, ezzel is növelve az amúgy sem kicsi önbizalát. Amiből nyugodtan adhatna nekem is át egy keveset, mivel én aztán nem túl sok önbizalmat kaptam az élettől. Persze azt sem mondanám, hogy egy elveszett lélek vagyok, aki segítség nélkül még megszólalni sem mer, de az biztos, hogy idegeneket nem szokásom leszólítani. Ahogy nem szoktam idegenek házába sem menni, de most mégis ennek a pasinak a házába készülök. Vagy rosszabbik esetben ő jön hozzám. De mivel megengedi, hogy én válasszak nagy valószínűséggel hozzá fogunk menni. Persze nem azért mert nem merem hazavinni, csak egyszerűen nem hiszem, hogy jó ötlet lenne. A kapcsolatom a családdal nem a legfényesebb. Körülbelül abból áll a beszélgetésem velük, hogy köszönünk egymásnak. És ez évek óta így megy... Mióta apa meghalt. Bár én ehhez már hozzászoktam, neki nem biztos, hogy tetszene. Nem tudom mit gondolna. És egyenlőre nem is akarom megtudni.
- Ha nem bánod, én inkább hozzád mennék. De persze csak akkor ha neked megfelel! - Nem szeretnék semmit ráerőltetni, ha nem akarja hogy hozzá menjünk, megoldjuk máshogyan.
A következő pillanatban már arra leszek figyelmes, hogy szó nélkül oldalazni kezd velem az erdő felé, viszont nem ellenkezem inkább csak viszonozom a csókját. Mikor az egyik fának támaszt, nyaka köré fonom karjaimat és úgy csókolom tovább egyre hevesebben, majd elszakadva ajkaitól szemeibe pislogok.
- Szóval megyünk vagy maradunk? - Teszem fel a kérdést egy féloldalas mosoly kíséretében.

Words: 396 ♣ Music: wake me upNote: lesz jobb is :$ ♣ ©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút - Page 3 EmptyKedd Okt. 15, 2013 1:24 pm




Miranda And Damon


Mystic Falls a város, ahol alig talál az vámpír magának verbénamentes táplálékot, és mivel az igézetem működött, a lányzó talán még nem is tud rólunk. Neki hiba, nekem szerencse. Keresve sem találhatnék jobbat, hiszen így legalább még a népességet sem csökkentem, még a figyelmet sem hívom fel magamra. Nem hiányzik a hátam közepére sem, hogy megint keressék a gyilkost, főleg, hogy már Liz tud szinte mindent rólunk. Egyből én lennék az első számú gyanúsított, csoda, hogy az az öt áldozat el lett tussolva.
- Szeretem a kezdeményező lányokat! - Mosolyodom el, s bár látom rajta, hogy nem tetszett neki a megjegyzésem, hogy mióta figyelem őt, mégsem fog tudni ellenállni, ha kell, megigézem, de azt a végére hagyom többnyire. Mikor végre kettesben lehetek vele, hogy végre megízlelhessem a vérét. Szavaira nem reagálok, csak mosolygok, s kezem néha lejjebb csusszan a derekánál, de mindamellett, hogy vámpír vagyok, férfi is vagyok, és nem a csúnyábbik fajta, de nekem is megvannak a szükségleteim, amiket szintén ki kell elégítenem.
 Szerintem ez nem megvetendő, hiszen minden férfi ezt teszi. Elmegy a buliba, ahol idióta szöveggel felszed valami csajt, majd összefekszik vele, és továbbáll. Én viszont most nem szándékozom tovább állni. Kell valaki, aki leköt, aki elvonja a figyelmem arról, amihez leginkább kedvem lenne, mégsem teszem. Gyilkolni vágyok, de nem tehetem. El kellene hagynom ezt a porfészket, mégsem teszem. Mi tart itt? Lényegtelen, elszórakozom kicsit Mirandával, talán még jó is lesz. Caroline sem volt rossz, ahogy Andy sem. Szóval tudok választani, remélem most sem kell csalódnom.
- Mehetünk hozzád... Vagy hozzám? Te döntesz! - Húzom magamhoz a lányt, érezni akarom a teste melegét, ahogy a vére lüktet az ereiben, ahogy a teste felhevült... Másra sem vágyom jobban, minthogy megérezhessem a vérének az ízét. Majd két szó hagyja el ajkait, melyre figyelni nem tudok, de még válaszolni sem, hiszen belém fojtva a szót csókol meg, és nem is akárhogyan. Egy pillanatra belefeledkezem a csókba, s "éhesen" fedezem fel a lány szájüregét, majd egy pillanatra elszakadok tőle, hogy gyengéden végigsimítsam arcát, majd ismét megcsókolhassam, hogy észrevétlenül távolodhassak el a tömegtől vele. Ha gyanakodik, vagy kérdez, akkor fogom csak megigézni, egy fának támasztom a hátát, és kezem pofátlanul siklik a hasára, a felső alá, érezni akarom a bőrét, és lassan egyre feljebb cirógatom a vékony és selymes hasát...

||Words: 376||Music: Up in Flames||Notes: Imádtam a regod! Very Happy||

Vissza az elejére Go down



Spencer Fitzgerald
welcome to my world
Spencer Fitzgerald

► Residence :
∫ New Orleans
► Total posts :
96

SOUL MANIPULATOR ☩


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút - Page 3 EmptyPént. Szept. 27, 2013 10:43 pm


Damon & Miranda



Ha tényleg egy órája már kiszemelt, akkor mi a fészkes fenéért nem jött még oda hozzám? Kétlem, hogy egy hozzá hasonló pasi, félne a csajoktól. Sokkal inkább azt képzelem el róla, hogy várt rám. Azt várta, hogy én szólítsam le. Hát micsoda egy aljas dolog ez! Ilyenkor érzem azt, hogy legszívesebben behúznék neki egy nagyot. De hát még elcsúnyítanán a szép kis arcát... Így sajnos ezt nem tehetem. Viszont ettől függetlenül még vissza fogja kapni. Majd megtudja, hogy én nem vagyok olyan ostoba, mint a többi lányka akik itt riszálják magukat. Mondjuk, a bosszú egy jó kis formája lenne az is ha most fognám magam és faképnél hagynám. De... Ezzel magammal is kiszúrnák. Elvégre, nagyon bejön a srác és már nem lenne szívem itthagyni. Még ha csak magam miatt is.
- Egy órája? Akkor mégis mire vártál? - Teszem fel csak azért is a kérdést, miközben halkan felnevetek. Hallani akarom az ő szájából az indoklást, vagy épp a mentegetőzést. Ez a minimum, ha már ilyen kis szemtelennek bizonyul. Na persze én egy szóval sem mondom, hogy ez olyan rossz dolog. Az soha nem árt ha a pasiban van egy kis rossz, egy kis titokzatosság. És ez Damon-ben, pontosan megvan. Csak egyszerűen nem szeretném ha komplett hülyének nézne. Én nem tartottam magam soha a "szőke libák" csoportjába, és nem csak azért mert nem vagyok szőke.
- Ennek, kimondottan örülök. Legalább nem vagyok egyedül vele. - Mondom, majd még közelebb húzódok hozzá, közben pedig teljesen ártatlan tekintettel meredek rá. Nem tudom ő, hogy van vele, de én kimondhatatlanul örülök a találkozásunknak. Damon, valamiért olyan nem is tudom... Olyan más, mint a többi srác. Talán pont azért, mert idősebb valamennyivel. Mondjuk a gimibe járó fiúk háromnegyedét még mindig az autók kötik le. Meg az ivás. Esetleg a csajok egy éjszaka erejéig.
- Ó, dehogynem. Tényleg nagyon unalmas, és szívesen veled tartok, ha van ennél jobb ötleted. - Az "ennél" szócskánál, az emberek felé biccentek, majd mire visszatér a tekintetem rá, valami megváltozik. Azaz, ő változik meg. Hirtelen azt sem tudom mit csináljak, így csak állok megfagyva, mint egy idióta és várom a csodát. Viszont az a bizonyos csoda nem érkezik meg. Meg is lep vele alaposan. Ráadásul meg is bolondít ezzel a húzással.
- Ugyan már! - Szólalok meg szemforgatva, majd még közelebb lépek hozzá, tenyereimet mellkasának támasztom, majd lábujjhegyre emelkedve megcsókolom. Fogalmam se nincs mit várt tőlem a kis játéka után, de fogadni mernék, hogy ezt. És idegesít is, hogy úgy manipulál ahogy csak akar. Mégis, hogy védekezhetek ellene?

Words: 417 ♣ Music: wake me upNote: hjuj *o* ♣ ©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút - Page 3 EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 8:22 am




Miranda And Damon


Ez az este csodálatosan fog alakulni, már most érzem. El a lány még a vámpírokról sem tud? Nagyszerű és egyszerűen csodálatos tény. Mindig is tudtam választani, szóval én biztos hogy élvezni fogom ezt.
Szép jövőt szánok neki magam mellett egy pár hónapig... Legalábbis amíg meg nem unom. De még nem akarok ezekre gondolni, amíg meg nem történik, csak kutatom a tekintetét. Biztosra veszem, hogy bejövök neki, jó pasi vagyok.
- De... Már egy órája kiszemeltelek, csak a társaságod - Rosszfiús félmosolyom mellé rosszallóan rándul meg a szám, majd hagyom, hogy a tánctérre menve csípője vezesse az enyémet, közben az az átkozott fantáziám megintcsak másfelé kalandozik el. Nem tehetek róla, vámpír vagyok, és férfi is.
 Nem jár más az eszemben, csak a vérének lüktetése, hogy milyen lehet az íze, és mindemellett egy csodás éjszakát is remélek. Bár ha rajtam múlik ez is meglesz. Kezem cseppet sem szégyenlősen pihen a csípőjén, miközben iszok egy kortyot, majd átadom neki, ha kér, igyon csak belőle.
Kérdésemre adott válaszára egy hamis mosoly jelenik meg a szám sarkában. Kedves, hogy ilyen nyílt, és tetszik az a kis gyermeki csillogás a tekintetében. Szeretem, ha valaki bátor. Persze foghatjuk az italra is, de nem mintha érdekelne. Elégedett mosolyom még akkor is az arcomon ül, mikor válaszolok.
- Lehet, hogy közhelyes leszek, de én is csak rád vágyom - Suttogom közel hajolva a füléhez, ajkam érinti a már említett testrészét, s megérzem a vére illatát. Egy pillanatra behunyom a szemem, halk sóhaj hagyja el ajkaimat, melyet ő csak annak tud be, hogy vágyom rá, pedig ha tudná az igazat... Vagyis a teljes igazat. A többi a mi titkunk marad az este után.
- Nem unalmas ez a buli? Nem folytatnád velem valahol... máshol? - Húzom végig mutatóujjam arcán, majd az ajkán vágyakozva. Máshol képzelem el az este további részét, és nem szégyellem, ha kiül ez az érzés az arcomra. Azt akarom, hogy érezze, hogy fontos nekem, miközben én csak játszom vele, de ez az, amiről mélyen hallgatok.
Arcom közelít az övéhez, rohamosan csökkentve a távolságot, miközben gyengéden csúszik hüvelykujjam az állára, és csak azokra az ajkakra koncentrálok, és a vérére, mely egyre jobban hívogat. Egy pillanatra megszűnik a világ, majd hirtelen eltávolodom, ezzel is játszva a nehezen kapható pasit.
- Jaj, ne haragudj, biztos a fejembe szállt az alkohol! - Engedek meg magamnak egy bocsánatkérőnek látszó mosolyt, miközben ismét a szemeibe pillantok. Igen érzem az alkoholt, de hál'isten jobban bírom, mint az emberek. Vámpír vagyok és ezt ki is használom. Persze a reakcióimat lelassítja, de most ez a legkevésbé sem érdekel. Egy pillanatra elkalandozik a tekintetem a tömegen, páran minket néznek, melyre csak egy elégedett mosoly a válaszom. Kitűnök a tömegből, hiszen idősebb vagyok, mint az átlag, mégis egy fiatal kis fruskával hozott össze a sors, de ez az én gyengém. Szeretem a fiatalabb nők társaságát... Főleg, ha még bevállalósak is...

||Words: 464||Music: Up in Flames||Notes: Imádtam a regod! Very Happy||

Vissza az elejére Go down



Spencer Fitzgerald
welcome to my world
Spencer Fitzgerald

► Residence :
∫ New Orleans
► Total posts :
96

SOUL MANIPULATOR ☩


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút - Page 3 EmptySzer. Szept. 25, 2013 10:37 pm


Damon & Miranda



Szóval nem csak én érzem úgy, hogy ez a buli egy hatalmas nagy bukás. Tényleg nem történik semmi érdekes. A zene is csak csörömpölésnek hallatszik, ami miatt nem is csodálkozom, hogy nem a megszokott tömeg táncikál a kút körül, hanem inkább csak pár merészebb... Vagy inkább részegebb emberke. Akárhogy nézem, ez nem az az igazi erdei bulikra hasonlít. Sőt! Ez semmiféle bulira nem hasonlít. Szerintem mi tavaly sokkal jobban meg tudtuk szervezni az iskolán kívüli szórakozásokat. Na de majd belejönnek! Egyenlőre örülhetek annak, hogy legalább nem kell egyedül ácsorognom itt... Mert ugyebár, ha Naomin múlt volna, most épp az egyik fába verném a fejem unalmamban. Viszont ehelyett úgy tűnik egy hozzám hasonló, magányos srác oldalán üthetem el az időmet. Ami valljuk be, egyáltalán nem rossz.
- Hmm, azt hittem én vettelek észre téged. - Jelentem ki egy pimasz mosoly kíséretében, visszaemlékezve arra mikor odabattyogtam hozzá és felbátorodva leszólítottam. - Hacsak nem azt akarod mondani, hogy te már előbb kiszemeltél. - Nem is igazán értem, hogy egy olyan fickónak, mint amilyen ő is, miért nincs egy egész rajongótábora. Itt kellene... Azaz nem kellene, de na! Szóval csak azt akarom mondani ezzel, hogy körülötte kellene, hogy ugráljanak a kis szerelmes tinik. Na de nekem így is megfelel! Addig örülhetek, amíg nem lesznek vetélytársaim.
Valószínűleg kissé bevörösödött arccal veszem tudomásul, hogy szemei szinte cikáznak rajtam. Ami azt hiszem kicsit zavarba hoz, de igyekszem figyelmen kívűl hagyni pillantásait és miután összeszedem magam, csak akkor szólalok meg.
- Nos, akkor tegyük érdekesebbé ezt a bulit! - Mondom, miközben ő kezet csókol nekem, mint egy igazi úriember, én pedig csak fülig érő szájjal hagyom, hogy közelebb húzzon magához. Amint felocsúdok kicsit, egyből ritmusra ringatni kezdem a csípőm.
- Hogy mire vágyok? Ez könnyű. Rád! - Eresztek el ismét egy pimasz mosolyt, majd folytatom. - Mik a terveim? Ez nehezebb... Főleg mert fogalmam sincs. - És tényleg nem tudom. Eredetileg az volt a tervem, hogy majd egyetemre megyek és valami profi fogász leszek, ~csak, hogy kínozhassam az embereket~ de ez a tervem épp romokban hever. A következő pillanatban már jóformán a karjai között találom magam. Ami valljuk be kicsit gyorsnak tűnik, de ugyan miért is kellene ostoba ismerkedéssel húzni az időt? Főleg ha holnap nem fogok semmire emlékezni! Bár a teljes éjszaka nem fog kiesni úgysem. Ahhoz még sokat kell innom. Nagyon sokat.
- Élvezni fogom. - Motyogom valamiféle furcsa ámulatba esve, aztán egy bájos mosollyal arcomon, mozgatom tovább csípőmet.

Words: 405 ♣ Music: wake me upNote: hjuj *o* ♣ ©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút - Page 3 EmptyKedd Szept. 24, 2013 8:56 am




Miranda And Damon


Az élet kegyetlen tudd néha lenni nem igaz? Itt ez a lány, akinek minden bizonnyal fogalma sincs a vámpírokról, hiszen közelebb hajolva éreztem, hogy verbénamentes. Én nem tudom, mennyi idő lesz, mire mindenki tudomást szerez rólunk, de ideje meghúzni magam. Nem kellene még jobban felhívnom a figyelmet magamra, így kell egy lány, aki mindig szívesen adakozik a véréből, és még megölnöm sem kell... Csak ha már nem tudom használni őt.
Nem mellesleg nem is lenne rossz, hiszen időt spórolok azzal, ha nem ölöm meg, a felesleges elrejtegetés része így kimarad a történetből. Nem is értem, hogy Szent Stefannak hogy nem tűntek fel az áldozataim. Máskor már rohanni szokott kioktatni a felelőtlenségem méreteiről. Idegesen rándul a szám, de mosollyá változik, melyet a bátor kislánynak küldök itt velem szemben.
- Szerencse, hogy észrevettelek, majdnem hazamentem... Elég lapos ez a parti - Jegyzem meg flegmáén, miután már sokadszorra mértem végig a lányka fiatalos testét, a lágy vonásokat, és nem csak a vérre való éhség ébredt fel bennem. Ráadásul még inni is tud, ami igazán tetszik. Szeretem, ha egy lány bevállalós, remélem érti is a dolgát, de ha nem... Még nem tudom mi lesz akkor.
 Egyenlőre még azt sem döntöttem el, hogy ő lesz e a szerencsés nyertes, aki az én két lábon járó, megigézett vértasakom lehet, de esélye van rá igencsak sok. Arcom egy félmosoly kíséretében lágyul meg, de tekintetem le sem veszem a lányról. Megfogom a kezét két kezem közé, érződik rajtam, hogy ittam, de még nem vagyok túl részeg.
- Miranda... Mi sem lenne nagyobb öröm, ha erre a zenére ráznád magad! - Veszem színpadiasra a figurát kezet csókolva a lánynak, majd erősebben megragadva a kezét húzom magamhoz, remélhetőleg testközelbe, miközben másik kezemben a drága jó bourbon pihen.
- És mond csak, mire vágy most Miranda? Mik a terveid? - Kérdezem, mintha annyira érdekelne, de csak egy okból érdekel. Tudni szeretném, hogy tökéletes lesz-e nekem, ahogy Caroline-ról is meg kellett győződnöm akkoriban. Ahogy Andyről is... De ez már a múlt. Most ez itt a jelen, én pedig lötyögök itt egy tinivel közben csak két dologra vágyom. Szex és vér. Nem értem miért kell a mai fiataloknak nagyobb feneket keríteni egy ismerkedéshez, mint anno 150 éve... Legalább a ruhák szűkebbek, jobban kiemeli a lány formás fenekét, a melleit. Csodaszép lány. Még nem kellene meghalnia!
Ma este nem is fog. Közelebb simulok hozzá, hogy érezhessem a testét, hogy érezhesse a felsőtestemet. Jó pasi vagyok, mindig is tisztában voltam az adottságaimmal. Kezem a derekára csusszan, magamhoz húzom, leheletemet érezheti az arcán, tekintetemmel fogva tartom az övét.
- Azt akarom, hogy élvezd ezt az estét, velem! - Hallatszik halkan a hangom. Megigéztem. Semmi szükségem a menekülésére, amúgy is csak arra kell, hogy visszatartson egy-két dologtól, amit nagyon meg akarok tenni, mégsem teszem meg, nem akarom megtenni. Akkor nem állok jót magamért...
Szóval úgy teszek, mintha mi sem történt volna, táncolok tovább, miközben iszom egy kortyot, ám derekát fogó kezem nem enged, továbbra is enyhén érintem őt. Kíváncsi vagyok mit tesz, hiszen komolyabban még nem igéztem meg. Vajon felképel? Nem lenne annak jó vége a mostani idegállapotom miatt, de talán vissza tudnám fogni magam... Talán...

||Words: 512||Music: Terrible Love||Notes: Imádtam a regod! Very Happy||

Vissza az elejére Go down



Spencer Fitzgerald
welcome to my world
Spencer Fitzgerald

► Residence :
∫ New Orleans
► Total posts :
96

SOUL MANIPULATOR ☩


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút - Page 3 EmptyHétf. Szept. 23, 2013 10:56 pm


Damon & Miranda



Mindig is utáltam, ha cserben hagynak. Pedig most, Naomi pontosan ezt tette velem. Itt hagyott egy nála legalább két évvel fiatalabb srác miatt. Hát nem nagyszerű? Elvégre együtt jöttünk erre a bulira, minek mennénk haza is együtt. Valószínűleg az túl unalmas lenne neki. Na de sebaj... Fel tudom én találni magam, csak egy kis lökésre van szükségem. Amit természetesen az ital, hamarosan meg is ad. Bár azt hiszem, lassan nem ártana kiselejteznem a barátokat és a "barátokat". Mert akárhogy is gondolkozok a dolgon, mindig ugyanarra jutok ki. Mégpedig, hogy az nem lehet igazi barát, akinek fontosabb egy fiú, mint én. Még szerencse, hogy sikerül találnom valakit, aki igencsak elvonja a figyelmem. Pár perc elmúltával már szinte eszembe sem jutnak az imént történtek. Másra sem tudok gondolni, mint arra az idegenre. Vagyis valószínűleg csak nekem idegen. Akárhogy is van...Örülök annak, hogy sikerül összekaparnom magam és végre van merszem leszólítani. Mondjuk, tényleg nagyon sokat tud javítani az ital, a helyzetemen. Remélem nem bánom meg.
- Most, hogy szerencsém volt találkozni veled, úgy érzem nem lesz olyan szörnyű az este. - Mondom egy féloldalas mosollyal arcomon, majd a látványtól olvadozok magamban pár pillanat erejéig. És azt kell mondjam, ez az a pillanat mikor az ember legszívesebben felkiáltana örömében. Nem mindenki büszkélkedhet ilyen férfival az oldalán. És nagyon úgy tűnik, hogy őt sem zavarja a jelenlétem, aminek egy aprócska bók még hangot is ad. Most mit is mondjak? Még szép, hogy büszke vagyok magamra. Na nem mintha engem a nagy egóm vezérelne, de néha velem is előfordulhat az ilyesmi.
- Ó, hát akkor ez ne múljon semmin. - Vigyorgok továbbra is, mint egy idióta, aztán elveszem tőle a felém nyújtott üveget és habozás nélkül bele is kortyolok, egy olyan "köszönöm" féle pislantást vetve rá.
- Én Miranda lennék. - Súgom vissza... Vagy inkább kiáltom vissza, ami a zenét illeti. Mert hát ilyen hangzavarban aligha hallana bármit is a sutogásból. Mondcsak Damon, hogy állsz a tánccal? - Teszem fel a kérdést miközben visszaadom neki az üveget. De aztán aggódva sütöm le tekintetem, mikor rájövök, hogy valószínűleg, Damon sokkal jobban táncol, mint én. Sőt! Meg vagyok győződve arról, hogy ez nagy beégés lesz számomra, hacsak nem sajátítom el gyorsan az előttem ugrabugráló nép mozgásait. Nem is értem mit idegeskedek ezen annyira! Máskor soha nem érdekelt, hogy mit gondolnak mások.

Words: 381 ♣ Music: wake me upNote: meg sem merek szólalni :$ ♣ ©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút - Page 3 EmptyHétf. Szept. 23, 2013 9:29 am




Miranda And Damon


Végre nem köt le semmilyen érzelem. Eldobtam ismét mindet, hiszen ha vannak, azzal csak legyengülök, és eltávolodom attól a személytől, aki valójában vagyok. A vámpír, aki embereket öl, igéz meg és élvezi ezt. Az Elena iránt érzett érzelmeim nem kellenek többé. Főleg amióta megláttam enyelegni a Grillben az én drága jó öcsikémmel. Ez volt az a pont, ahol rá kellett jönnöm, hogy hiába adok bele mindent, mindig Stefan lesz az, aki nyer. Mindig övé lesz a lány, és ebből lett elegem. Megpróbáltam neki megfelelni, de neki nem volt jó az, aki vagyok. Ironikus nem? Stefan, aki majdnem megölte, aki elfordult tőle. Én voltam vele, én tartottam benne a lelket, mégis az áruló kisöcsém kellett neki. Nem érdekel. Elmehetnek a pokolba!
A tükörből egy rideg, érzelemmentes vámpír néz vissza rám félmeztelenül, miközben a tévé bemondja a tegnap éjjeli áldozatomat, mely elégedettséggel tölt el. Ha úgy vesszük híres ember... akarom mondani híres vámpír vagyok, hiszen nem egy áldozatomat adta hírül a tévé, és ebből senki nem sejt semmit. Csak aki tudja milyen vagyok. Az igazat megvallva így sokkal jobban érzem magam. Nem kell mások elvárásai szerint élnem, mert attól amúgy is a hideg ráz. Nem kell többet azt hallgatnom, hogy én jó vagyok. Egy fenét vagyok jó, sosem voltam, és nem is leszek. Az a Damon már eltűnt rég. Meghalt, mikor rákényszerítették a vámpírlétet, melynek kiélvezi minden pillanatát.
 Azt hiszem ma este is fel kell szednem valakit. éhségem egy pillanatra sem csillapodik, csak enyhül ideig óráig. Olyan régóta éltem a tasakos véren mások akaratának meghajolva, hogy szinte el is felejtettem, milyen jó is a vénából táplálkozni. Életben is hagyhattam volna azt a lányt, de vágytam arra, hogy valaki a kezeim között haljon meg. Ma este buli lesz a kútnál. Hallottam a pletykákat, melyeket a fiatal kis tinik susogtak egész héten. Kiváló svédasztalos vacsora számomra. Kiiszom a maradék whiskey-met, majd magamra kapok egy fekete inget, a bőrdzsekimet, és hangtalanul szelem át a kúthoz vezető utat. Fiatalok olcsó sörrel és egy két töménnyel. Egy fiatal leányzót megigézve veszem el tőle a Bourbont, azzal a címszóval, hogy erre nincs szüksége, és bátran figyelem a tömeget. Már mikor megérkeztem feltűnt egy illat, egy arc, kivívta a figyelmem, szinte egész este őt követem a tekintetemmel, arra várva, hogy végre egyedül lehessen. Nem is kell sokáig várnom, amikor két haverja az erdő mélyére siet. Késztetést érzek, hogy utánuk menve csapoljam le az összes vérüket, a holttesteket ott hagyva szemérmetlenül, hogy bárki láthassa, hogy a vad ragadozó visszatért. De akkor elszalasztanám a lányt, kinek vére ínycsiklandozóbb bárminél. Köszön nekem. Bátor.
- Szép jó estét neked is! - Veszem fel a csábos mosolyom, miközben tekintetem titokzatosságot sejtet. Erre gerjednek az ilyen kis fiatal lányok, nem tudom, mi tetszik benne nekik, de élvezik, így élek is eme képességemmel.
- Egy ilyen szép hölgy akár egész nap zavarhat! - Cseppet sem vagyok szégyenlős, felé nyújtom a bourbonos üveget, melyet már félig kiittam. Talán az estém hátralévő része is jól fog sikerülni. Érdekes, hogy ezt a lányt nem akarom megölni, inkább játszani akarok vele. Sokáig.
- Damon vagyok. Es te? - Suttogom a fülébe még a számat is eltakarva, mintha ez lenne a világ legnagyobb titka...

||Words: 520||Music: Terrible Love||Notes: Az enyém rosszabb! nááá||


Vissza az elejére Go down



Spencer Fitzgerald
welcome to my world
Spencer Fitzgerald

► Residence :
∫ New Orleans
► Total posts :
96

SOUL MANIPULATOR ☩


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút - Page 3 EmptyVas. Szept. 22, 2013 11:49 pm


Damon & Miranda



Furcsa. Nagyon furcsa érzés, hogy ezt a bulit nem én rendezhetem meg. Pedig tavaly még ott voltam a szervezők körében. Már magában az a tény, hogy többé nem járok gimnáziumba, az felfoghatatlan. Egyszerűen nem tudok hozzászokni a gondolathoz. Bár annak igazán örülök, hogy ha nem is segíthettem be a szervezésbe, legalább szóltak a buliról. Mert hát ezeknek a kicsapongásoknak a lényege, hogy titok maradjon. Mivel sokaknak nem tetszik, hogy éjszaka az erdőben bóklászunk. De ugyan! Mi baj történhetne? Az tény, hogy volt már egy-két baleset, de az a figyelmetlenség miatt volt.
Még egyszer utoljára megnézem magam a tükörben, és megigazítom a hajam és sminkem, majd magamra kapom a bőrkabátom és megelégedve magammal, kilépek az ajtón. Odakint már Naomi vigyorogva vár rám a kocsijában, és nagyon úgy fest, mintha már enyhén ittas állapotban lenne. Egy köszönés kíséretében szállok be mellé, majd szó nélkül nyúlok a vodka után.

- Naomi, ne merj itt hagyni! - Morgok legjobb barátnőm hátának, miután már elfordult tőlem és megindult az erdőbe Coltonnal. Én pedig... én pedig itt maradtam, egyedül! A sok ismeretlennel. Azaz, nem! Egy valakit ismerek. Mégpedig a kezemben tartott Jack Danielst. Ő legalább soha nem hagy magamra. Hát kell ennél jobb?
Lassan végigpásztázom a tekintetem a fiatalságon, ismerős tekintetet keresve. Ám a következő pillanatban megpillantok egy igen jó kinézetű srácot. Vagyis... Egyáltalán nem tűnik srácnak. Talán pont ezért kelti fel a figyelmem. Ő lehet az egyetlen, aki nem fiatalabb nálam. Így hát gondolkozás nélkül, lehúzom még a poharam tartalmát, majd megindulok a fickó felé, egy igazán bájos mosollyal arcomon.
- Szép jó estét! - Köszönök, mikor odaérek hozzá majd oldalra billentett fejjel folytatom. - Zavarhatom az urat az est további részében? - Valószínűleg ezt a kérdést józanon semmiképp sem tenném fel. De hát kit izgat? Szórakozni jöttem ide, nem pedig egy fát támasztani és várni a csodát. Na meg hát, nagyon reménykedem, hogy ezzel így lesz ő is.

Words: 315 ♣ Music: wake me upNote: lesz jobb is :$ ♣ ©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút - Page 3 EmptyVas. Szept. 02, 2012 2:45 pm

to Edgar

Azt hiszem, mára kezdenek problémáim lenni.. lehet ennek az oka az is hogy bebeszélem magamnak, beképzelem és megjelenik, de mégis, ha nem stresszelek, akkor miért fulladok folyamatosan? Néha úgy érzem egy lépést sem bírok megtenni, és a gombóc állandóan ott van a torkomban, a hányingerrel együtt.. a szívem kiszakad néha a helyéről annyira ver, én pedig remegő kézzel és lábbal imádkozom azon, hogy maradjon meg az ép eszem. Már több, mint egy hónapja ezzel küszködöm, és azt hiszem nem is nagyon kell keresnem az okát. Amennyit rágódom a húgomon, nem csoda hogy pánikolok. Talán itt lenne az ideje elmenni egy orvoshoz, és kikezeltetni magamat a betegségemből, már amennyiben ez az.. bár mivel az elmúlt éjjelt azzal töltöttem, a szorongáson kívül, hogy utánakerestem a neten a depressziónak meg a pánik betegségnek, eléggé biztos vagyok abban hogy mi a baj. Mindenesetre nem akarok gyógyszereken függeni, és azt hiszem talán orvosolható lenne valamivel.. mondjuk nyugalommal. Amiből szintén nem fog kijutni nekem mostanság, mert amilyen rendkívül vacak a lelkiállapotom, még nyugtatókkal teletömve is szorongok és rosszul vagyok. Hiába rúgok be, másnap megint előjön ugyanaz, hiába vagyok emberek között, homályosan látok.. tényleg ki lehet készülni idegileg ennyire, hogy az ember attól rettegjen, elveszti a maradék ép eszét is? Hogy attól féljen, ráront valakire, akit mindennél jobban szeret és megöli, bántja, valami elmebeteg módon? Már az is eszembe jutott hogy talán meg kellene ölnöm magamat így védeni meg a körülöttem levő embereket magamtól, de nem tettem meg. Valamiért harcolok ez ellen az egész ellen, és bár tébolyítóan rossz, most minden napom a túlélésről és agonizálásról szól. Nyugtatókkal teletömve elalszom hogy éjjel arra riadjak, remegek, szúr és fáj a szívem, a kedvem a béka segge alatt, és nyomott vagyok, alig kapok levegőt.. pedig tudom hogy rendesen lélegzem. Legszívesebben hisztérikusan üvöltözve sikongatnám hogy nem vagyok jól és csináljanak már valamit, hozzanak végre rendbe.. de az az érzésem, hogy ezt magamnak kell elintéznem, nekem kell szembenéznem ezzel az egésszel. Ha pedig tényleg olyan súlyos lesz a pánikbetegségem, mint amitől rettegek, akkor legalább egy év a gyógyulási idő.. ha nem őrülök meg és nyírom ki magamat... Fantasztikus gondolatok ezek, tudom. De mégis ilyesmik kavarognak benem, és az sem segít rajtam hogy szédelegve nekiindultam futni egyet, hátha jobb lesz. Szédelegve terültem ki az erdőben és borítottam magamra a kulacsomban levő víz egy részét, majd mély levegőt véve nyújtóztam. Kora reggel, alvás nélkül, egy teljesen vizes és rám tapadó trikóban fekszem az erdőben. Az is lehet hogy alszok egyet, olyan nyugodt lettem hirtelen. Lassú, mély lélegzeteket veszek, és magamhoz húzom a táskát, ami a hátamon lógott. Kortyoltam pár korty verbénás kávét ami tele volt mézzel, és nyújtóztam egyet. Kicsit furcsa szag terjengett a kút felől, és mivel hányingerem lett tőle, feltápászkodtam, csak hogy közelebbről szemügyre vegyem a kis építményt. Egyáltalán mit keres egy kút az erdő szélén manapság? Persze jobban belegondolva ez nem olyan meglepő dolog, de a belőle áradó szag annál is inkább. Talán ide hordják ki az emberek a halott állataikat? Hiába hajoltam bele, nem láttam szinte semmit sem, ami szokatlan lett volna: sötét víztömeg. Mondjuk biztos nem ittam volna belőle... lehúztam magamról a vizes pólót, így csak a fekete sportmelltartó volt rajtam. Szívem szerint pucéran mászkáltam volna, mert úgysem lát meg senki, és meleg van. Tombol a nyári hőség, és élvezi ahogy én szépen lassan elpárolgok. Hosszú loboncomat leengedtem, felkötöttem, majd közeledő léptekre lettem figyelmes. Jobb ötlet híján igyekeztem megbújni az egyik fa tövében, miközben szorongottam egy injekciós tűt, amivel akár el is kábíthatok valamit, ha szerencsém van.
- Hello! Nem javasolnám hogy igyál a kútból, elég büdös árad belőle..- intettem a zsákos idegennek, és reménykedtem benne hogy tényleg csak döglött nyuszik vannak a hullazsákok mélyén.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút - Page 3 EmptySzomb. Aug. 25, 2012 3:47 pm

to scarlett

Az ébredés csodálatos pillanata. Amikor lehet, hogy átfut a fejeden a kérdés, hogy: Mit is álmodtam? Majd miután rájöttél elgondolkozol, hogy milyen nap van, mennyit aludtál, kivel aludtál, kit ettél meg. Az őrület határán, ahová már nem kell útlevél sem és nincsenek határőrök, már ezeket is át kell gondolni. Lassanként tisztul ki előttem minden, miközben átfordulok a hátamra az ágyamban és a plafont bámulva heverek tovább. Az évek folyamán megkopott plafon egyhangúan néz vissza rám azzal az egy szemével, ami igazából egy csillár. Fehér búrája megszürkülőben van, az évek folyamán rárakódott porréteg miatt, csodálom, hogy még szűrődik át rajta fény. Mennyi lehet az idő? Tekintetem elszakítom a plafontól és az éjjeliszekrényen ácsorgó kis vekkerre nézek. Műanyag lapját vércseppek pöttyözik, ahogyan az ágytámlám mögötti falat végig, és bőven akad az éjjeliszekrényen. Ahhoz képest, hogy pár éve mekkora mocskot hagytam magam után a zabálások alkalmával, most már egész kulturáltan tudok enni. Elveszem helyéről a vekkert és automatikusan a takarómba törlöm, hogy megtisztítsam a vértől. Annyit értem el vele, hogy még mocskosabb lett és maszatos. Nyelvemet harapdálva nézem meg rajta az időt, majd visszateszem a helyére és kezemet az ágy mellé eresztem. Mindjárt kilenc óra. Optimális időszak egy hulla eltüntetéséhez. A srácok még alszanak, mások dolgoznak, a maradék nyaral. Rám is rám férne már egy kis nyaralás, mondjuk Norvégiában. Ott szép rövidek a nyarak, a telek meg hosszúak és hidegek. Pont nekem lett kitalálva. A szobában a nyitott ablakok ellenére is fülledt meleg van. A sötétítő függöny néha meglibben, de csak valami langyos levegő jön be rajta. Ebben a fülledt melegben terjeng a szobámban a bomlásnak induló vér és megmaradt végtagok szaga. Elfintorodom és némi noszogatás után fel is ülök az ágyban. Takarítani most nem állhatok neki, mert a hullaszag még inkább terjengeni fog, ha a maradékot állni hagyom. Valamivel gyorsabban kikelek az ágyból és azonnal egy ragadós tócsába lépek. Kissé összerezzenek a nem várt meglepetéstől, majd fölemelem a talpamat és lepillantva észlelem, hogy egy kisebb vértócsába csaptam bele a talpam. Első dolgom akkor is a fürdés marad. Lábamat visszateszem a földre, elsétálok a fürdőszobám ajtajáig halkan cuppanós léptekkel, majd megfordulok és szemlélem a tegnapi éjszakám végeredményét. A szobának nem fog megártani egy újra festés. Egyre több rajta minden alkalommal a vörös folt, amit már nem lehet lesikálni a tapétáról. Az ágyon véres szőrcsomók hevernek, véres ruhacafatokkal együtt, elszakadt ékszerekkel. A kék takaróm és lepedőm vérrel összekenve gyűrötten vannak a helyükön. Az ágy körül zsiger és további emberi maradványok vannak szét szórva. A hajópadló szintén vértől maszatos, és persze ott virít az ágyam mellett az a sötét tócsa, hozzám pedig lábnyomok vezetnek. És még azt mondtam, hogy kulturáltan ettem. Ide most anyám kéne. Egy-kettőre kisúrol mindent és még csak nem is szól róla senkinek, de anyám hiányában, most rám hárul majd ez a nemes feladat. Egy hátraarccal a fürdőszoba ajtó felé fordulok és belököm. Legnagyobb meglepetésemre sértetlen az egész. A csempék fehéren verik vissza az ablakon beszűrődő fényt, a zuhanykabin oldalát nem maszatolta össze semmi. Tiszta. Illetve az volt, mert ahogy besétálok a véres lábnyomok követnek engem. Elhaladok a tükröm mellett, de bele sem nézek, mert van egy sejtésem arról, hogy hogyan nézhetek ki. Kócosan, borostásan, karikás szemekkel, vértől mocskos arccal. Legalábbis ez csak az én tippem. Belépek a zuhanykabinba és megnyitom a vizet, majd szórakozom még egy kicsit a víz beállításával. Elmosolyodom, amikor végre víz éri a testemet és folyik le rólam a tegnap esti mocsok. Fejemet is bedugom a víz alá és elkezdem dörzsölni a hajamat, hogy az se maradjon ki. Ha már fej. Dan merre marad? Ilyenkor már rég azon dolgozik, hogy a roncs agyamat, roncstelepre küldhesse, de ez ma reggel elmarad. Lehet, hogy használtak a kezelések meg a sok válaszolgatás és megszűnt létezni? Csak várok, várok, miközben haladok a zuhanyzással, de Dan nem jelentkezik továbbra sem. Eltátogok egy néma köszönömöt, hogy nem kell most hallgatnom, és talán örökre megszűntek ezek a hangok. Széles mosollyal az arcomon kikászálódok a zuhany alól megtisztulva és talán még újjászületve is. Na jó, ez azért némileg túlzás, de kezdem úgy érezni, hogy Dan eltűntével valami elkezdődött. Esetleg egy nagyobb változás? Kezdek fölébredni a rémálmomból? Kész, vége, nincs tovább. Kiszakad belőlem egy hangos kacaj, miközben a törölközőkupachoz sétálok, lekapok egyet a tetejéről és megtörölközöm. Kacagásom egyre hangosabb és már talán ott tartanék, hogy soha nem fogom abbahagyni, amikor megpillantom a köveken a véres talpnyomokat. A kacajom egy csapásra alábbhagy, sőt el is hallgatok a szám viszont nyitva marad, mintha némán sikítanék. Ezekről megfeledkeztem egy kicsit, na meg azokról is, amik a szobában várnak örömmel. Becsukom a számat és komor arccal kisétálok az apró Mennyországomból, amit egy pillanatra fölépítettem magamnak. Nem szűnnek meg ám a gondok ilyen gyorsan. Túl egyszerű lenne, és az élet semmit nem ad ilyen könnyen. Odasétálok a sarokban álló tölgyfa szekrényemhez és oda sem figyelve kikapok belőle pár ruhadarabot. Ha tehetném akkor inkább egy szál törölközőben mennék az erdőbe, hogy elrejtsem a lakomám maradékát. Sokan vannak így ezzel szerintem. A hőmérséklet lassanként verdesi a 29 fokot, miközben még korán reggel van. Ledobom a törölközőmet a szekrény elé és felöltözöm lassan, de ez sem fog segíteni azon, hogy ne süljek meg, csak húzom az időmet. Belebújok a szürke pólómba meg a halásznadrágomba és a sötétítőfüggönyhöz sétálok, majd félrerántom őket. Azonnal hunyorgok, ugyanis az arcom telibe kapja a verőfényes napsütést és a meleg most már jobban ömlik befelé. A szobában a bűz egyre csak erősödik. Remélem a legyek nem akarnak megjelenni, még megsejtenék a szomszédok, hogy egy kisebb hullaházat rendeztem be. Futólépésben kisietek a konyhába, közben fejben csinálok egy kis leltárt, hogy nincs-e több dolgom a szokottnál. A nappali, már ha lehet így nevezni az előszobából nyíló kis helyiséget, olyan, mintha a II. világháborút itt vitték volna végig. Felborult kanapé, széttört asztali lámpa, kitört lábú székek és dohányzó asztal, és ezek mellett a tegnapi vacsora maradványai. Volt már rosszabb is..., nyugtatom ezzel magam. Végtére is igaz. A konyha az olyan akár a fürdőszobám volt. Makulátlan, csak a koszos edények hevernek a mosogatóban. Bónuszpont nekem, mert ez tiszta maradt! Lekapom a pultról a már odakészített szemeteszsákokat és visszasétálok a nappaliba, majd a maradványokat szépen összeszedve körbehaladok a szobán. Az IKEA már lassanként belőlem él. Pár pénztáros már név szerint is ismer, és csak nevetnek, amikor látják, hogy megint székeket veszek, vagy asztalt vagy új lámpát, esetleg könyvespolcot. Nem kérdezik ugyan, hála az égnek, hogy minek veszek én ennyi bútort havi rendszerességgel. Kicsit olyan mint egy két napos menstruáció. Az első nap összemocskolok mindent, a második nap jöhet a takarítás és vásárlás aztán be is fejeződik.
Beérek a hálószobába és fintorogva gyorsan összeszedem amit kell. Belegyűröm a zsákba az ékszereket, a ruha cafatokat, fél pár cipőket és ágyneműhuzataimat, majd az egészre ráhúzok még két zsákot és bekötözöm a szájukat. Szaguk legalább már nem lesz, hacsak nem lyukasak a zsákok, vagy ki nem lyukadnak. Ezeknek igen kicsi az esélye, de mindenre fel kell készülni. Bár erre nem lehet hogyan. Odasétálok az íróasztalomhoz és belegyömöszölöm a zsákokat a sporttáskámba. Kevés dolgot tárolok az íróasztalon és a nagyja elfér a fiókokban, úgyhogy az egyetlen dolog amit az asztalon tárolok, az a táskám. Behúzom a cipzárját, leemelem az asztalról és sietősen távozni készülök. Az előszobában belebújok a tornacipőimbe, miközben még egyszer körbenézek, hogy valakinek valamijét nem hagytam-e itt. Kellemetlen lenne. Egy fél kart nem dobhatok csak úgy ki a szemetesbe. Mondhatod azt is, hogy kannibálok tették és te egész héten egy nagyon távoli rokonodnál voltál, aki Szibériában lakik!
-Szibéria? Én Afrikát mondtam volna, de hát akkor legyen Szibéria. - indulásra Dan is megérkezett. Még kibírnám nélküle egy darabig. Hát akkor indulás, menjünk hullákat temetni...
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút - Page 3 EmptySzer. Május 30, 2012 6:20 pm

Anne & Sharmila

Amint elhangzott szájából az engedély, miszerint megleshetem a festményét, már iszkoltam is oda, mint aki még sohasem látott ilyet. Amint azt ő is megmondta, még eléggé a kezdeti stádiumban tart a képpel, de így is látni lehetett már a hasonlóságot az elém táruló látvány és a kép között. Erősen megfigyeltem minden ecsetvonást, amivel eddig elkészült. Már most látom magam előtt a kompozíciókat, persze lehet, hogy nem úgy fog elkészülni, ahogy most elképzelem, de már most biztos vagyok a leendő sikerében.
- Valóban vissza van még 1-2 dolog, de ettől függetlenül csodás a kép, már most. - néztem fel csillogó szemekkel a vászonról a lányra. Arcán megjelenő hatalmas mosolyából csak arra tudok következtetni, hogy nagyon örült a pozitív véleményemnek. De mit is tehetnék? Tényleg bejön a kép, és alig várom, hogy elkészüljön.
- Ja, hát persze, természetesen. - bólintottam és magam is elmosolyodtam. Lekaptam a kis oldaltáskámat amiben a gépet hordozgatom, majd megnyomva a megfelelő gombokat már elő is hívtam a galériát. Innentől ő maga lépegetett a fotók között. Felém fordította a kijelzőt, és egy képről kérdezett. El kellett gondolkodnom, hisz elég sok helyen megfordultam már, de pillanatok alatt beugrott, hogy merre is fotóztam a szóban forgó képet. Miután elhabogva ugyan, de kimondtam, hogy Washington, egyből mosolyogva csattant fel, hogy ő is járt már ott. Most kérdezhetném, hogy "ugye, mennyire kimondhatatlanul gyönyörű ilyenkor?", de felesleges, mind a ketten tudjuk ezt jól, mindenféle időpocsékoló szavak kimondása nélkül.
- Ha nem így történt volna, hogy már jártál ott, most azonnal köteleznélek, hogy indulj. - mosolyogtam vele én is, s szinte elfelejtve ezt a témát már kérdezett is valami egészen mást. Körbenéztem, hogy melyik is lenne a legtökéletesebb beállítás, de nem jutottam tovább, minthogy az, ahol éppen most állunk mi magunk is.
- Mondjuuuk... - húztam el a szót, hogy utoljára még körbelessek és megbizonyosodjak a dolgomban. - Ami azt illeti, innen lenne a legtökéletesebb. - tettem még hozzá, s ő már pakolt is össze, pedig nem zavarta igazán a képet, de így sem lesz rosszabb, de mindenképpen örömöt okoz a kedvessége és, hogy mennyire figyelmes. Tekintettel van rám, hogy dolgoznom kellene, nem állt neki hőbörögni, hogy ő bizony meg sem mozdul, nem. Szó sem volt ilyenről, magától pakolt el. Megköszöntem, s már állítottam is be a megfelelő fényerőt, kontrasztot meg a társaikat.. Készítettem elsőre pár próbaképet, de borzalmasan néztek ki. Más talán azt mondaná, hogy ugyanolyan mind a 4, de én látom rajta, hogy bizony tragikus volna ezt beadnom. Nem sokkal később ráleltem a tökéletes beállásra. Az ebből a szemszögből készült képek még mindig nem voltak a legjobbak, de minimális hangolás után, s talán 20° fokot fordulva már lőttem is a sorozatot, hogy a megfelelőt kiválaszthassam a legvégén. Ezek már valóban visszaadták azt, amit elszerettem volna érni velük. Mindig inkább fáradozok többet a képek elkészítésével, mint az utómunkálatokkal. Nem vagyok a szerkesztés híve... Elégedett és büszke mosollyal az arcomon tettem el mindent. Kissé kellemetlennek éreztem a pillanatot, de Anne segített feloldódni, és könnyített is a dolgomon.
- Benne vagyok. - nyúltam a kis cetliért, amin a száma szerepelt. Ez nem is valami fecni, mint aminek először hittem, hanem a névjegye. Integettem egy utolsót, majd sarkon fordulva mentem is tovább. Anne Gibson... - harsogott fejemben a neve, miközben már neki háttal lépkedve távolodtam tőle.



Én köszönöm. Szintúgy remélem Wink
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: To Sharmilla Erdő közepén lévő kút - Page 3 EmptyKedd Május 29, 2012 10:14 pm

Erdő közepén lévő kút - Page 3 Scaled.php?server=163&filename=ashleylindsey
To Sharmilla



- Persze, csak nyugodtan. – válaszoltam. – Bár még nagyon az elején tartok vele, de remélem így is meglátod benne a hasonlóságot.- mondtam mosolyogva.
Éreztem, hogy muszáj sétálnom egy kicsit, mert a sok üléstől már alig éreztem a lábaimat. Séta közben mikor rápillantottam Sharmillára, láttam, hogy mennyire tanulmányozza a festményemet.. Vicces látvány volt. Legalábbis nekem.
- Ennek örülök. – válaszoltam hatalmas mosollyal az arcomon.
- Megmutatod pár képedet a gépen? Még nem igazán láttam profi fotókat szerkesztés és hasonlók nélkül.
A képei gyönyörűek voltak. Némelyikre ránéztem, és olyan tökéletes volt. A fények, a háttér, egyszerűen imádtam őket. A legjobban egy kis tóról készült kép fogott meg, előtte egy virágzó kínai cseresznyefával. Olyan ismerős volt a hely, csak nem tudom, hogy mikor járhattam arra.
- Ez a kép merre készült? – reméltem, hogy emlékszik rá.
- Komolyan? De jó, én is jártam arra!- mondtam vidáman.
Aztán eszembe jutott, hogy a tó melletti kis városban találkoztam hibridként másodszor Liliannel. Furcsa, de ekkor ismét úgy éreztem, mintha hiányozna belőlem valami, pedig már elég rég óta nem éreztem ilyent. Tudtam is, hogy mi az a valami, Lilian. Gyorsan elhessegettem a gondolataimat, mert úgysem fogok vele mostanában összefutni, ezért nem is kéne rá gondolnom. Vissza a jelenbe!
- Merre fotózol? – kérdeztem. A válaszát hallva pedig rögtön kapkodni kezdtem. – Jaj, bocsi, akkor már is elpakolom a cuccaimat, hogy ne legyenek a képben. – mondtam mosolyogva.
Jó volt nézni, ahogy fényképez. Olyan nyugodt volt, és nem siette el a dolgot. Látszott rajta, hogy csak a tökéletest fogadja el, más nem jó. Miután végzett, én újra kipakoltam a cuccaimat és folytatni készültem a festést. Közben Sharmilla is összepakolt. Láttam rajta, hogy távozni készül.
- Mielőtt még elmész, itt a számom. Majd megbeszéljük, hogy mikor vezetsz körbe a városban, oké? – mondtam, majd mosolyogva kacsintottam egyet.
Miután már teljesen elment a látóhatárról gyorsan megittam egy zacsi vért, ugyanis már alig bírtam türtőztetni magam. Már kezdett sötétedni, mikor a kép végénél tartottam, bár a vérfarkas énemnek köszönhetően még mindig tökéletesen láttam. Hívtam egy taxit, majd hazamentem.

Erdő közepén lévő kút - Page 3 Jefferson_evening3_std
A kedvenc képem

Köszönöm a játékot, remélem összefutunk még párszor. Smile

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút - Page 3 EmptyVas. Május 20, 2012 5:48 pm

Anne & Sharmila



Még tegnap kaptam a megbízást egy cikkhez, de már túl sötét lett volna a fotózáshoz... A cikkhez sokkal jobban illik a természetes fény, bár szerintem nekik teljesen mindegy, hogy milyen képet adok le... Nem hinném, hogy értenének a dologhoz. De örülök, mert mindig megvannak elégedve a munkámmal. Ismertem ezt a helyet, innen gyönyörű a kép. Úgy látszik, hogy ez nem csak nekem tűnt fel, volt itt egy lány, aki ha jól látom, festett. Egyre közelebb értem hozzá, s ugyan ismeretlen volt eddig, de már mutatkozott is be. Nagyon kedves gesztusnak tartom ezt.
- Szia! A nevem Sharmila. - üdvözöltem viszont, aztán hozzátettem magam is a nevemet. Egy mosoly is megjelent a számon, s mielőtt megkérdezhettem volna, hogy mégis mi szél fújta erre, ő megelőzött.
- Dolgozok. - feleltem. - Fotós vagyok, és ez a legmegfelelőbb hely a következő cikkhez. - egészítettem ki a magyarázatomat, s érdeklődően pislogtam a vászon felé, hogy mit fest. Vagyis inkább a maga a munka érdekel, azt már megválaszolta, hogy tájképet fog festeni.
- Igen. - válaszoltam kérdésére. Igazából magam is felajánlottam volna, hogy vezessem-e körbe, így megkönnyebbülten hallottam, hogy a válasza amúgy igen lenne. - Hűha! Akkor még tényleg eléggé új vagy itt. - erősítettem meg én is az állítását - Persze, nagyon szívesen! De mindenek előtt... Mondd csak, megnézhetem a képedet?
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: To Sharmilla Erdő közepén lévő kút - Page 3 EmptyVas. Május 20, 2012 3:39 pm

Erdő közepén lévő kút - Page 3 Scaled.php?server=163&filename=ashleylindsey
To Sharmilla


Tegnap este érkeztem Mystic Falls-ba. A ház, amit vettem gyönyörű. A várost sajnos még nem igazán volt időm megnézni este, mert inkább kipakoltam a cuccaimat. Ma reggel észrevettem, hogy az időjárás tökéletes a festéshez. Hallottam, hogy van egy szép erdő nem messze, gondoltam elmegyek és keresek valami hangulatos helyszínt. Összepakoltam a festéshez szükséges tartozékokat, majd hívtam egy taxit. Mikor megérkeztem, a helyszín látványa nagyon megfogott. Egy sima erdő volt, csak fák, fák és fák, mégis, én úgy éreztem van neki egy kis varázslatos hangulata, tökéletes a festéshez. Kicsit emlékeztetett gyermekkoromból arra az erdőre, ahova a húgommal sokat mentünk el játszani, mert ott volt a birtok mellett. Mikor már az erdő közepén járhattam, megláttam egy kis tisztást egy kúttal. Rögtön éreztem, hogy az a tökéletes hely. Mikor odaértem, nem csalódtam, az fák abból a szögből mesésen néztek ki, és a kúttól még hangulatosabb volt az összkép. Dél körül járhatott már. Kezdtem megéhezni, elővettem egy zacskó vért, gyorsan megittam, hogy mielőbb folytathassam a képet. Egy vagy másfél óra elteltével hallottam, hogy közeledik valaki. Mikor látótávolságba kerültünk egymással, észrevettem, hogy egy fényképező van nála. Ő is észrevette, hogy a tisztásról nagyon szép a belátás az erdőbe.
- Szia! Anne Gibson vagyok. És te? – érdeklődtem. Közben megéreztem rajta hogy ember, a szívverése ritmusát hallottam, de gyorsan eltereltem róla a gondolataimat.
- Mikor megláttam milyen szép az idő, gondoltam kijövök festeni egy tájképet. Te mit csinálsz itt? – kedves lánynak tűnt. A munkája pedig érdekes lehet. Közben folytattam a képet. A vázlattal már kész voltam, igazából a színezés volt még vissza.
- Mystic Falls-ban laksz? – kérdeztem, hátha szerencsém van. – De jó. Én nem rég érkeztem a városba, pontosabban tegnap este, aztán még nem is volt időm körülnézni. Csak kipakoltam, ma pedig rögtön elindultam festeni. Esetleg majd valamikor körbevezetnél a városban?


A hozzászólást Anne Gibson összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Május 29, 2012 10:05 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút - Page 3 EmptyHétf. Ápr. 30, 2012 12:27 pm

Dam & Sarah

Nem igazán tudtam mire vélni ezt az egészet annyira szürreális az egész. Mondja egy vámpír szellem. Nevetséges, mármint olyan mintha, nem is én lennék, mintha üres lennék. Vámpírként teljesen mást éreztem, néha bűntudatot de most mintha mindent kiszedtek volna belőlem. hajtok, nem akartam, Saraht ellene fordítani a Gilberteknek, meglehet most kedvesek. Hiszen azok az ősök voltak, és az emberek változnak. Nem tudom megállni mosolygás nélkül.
El sem hiszem, hogy itt vagyok, és hogy jó kislány voltál.
Nevettem el magam és újból magamhoz öleltem.
~ Ősi vámpírok, de hisz az csak mítosz.~
Gondoltam magamban majd újból elengedtem a lányt a szemébe nézve. Minden megváltozott, még Sarah is. Eddig úgy gondoltam ő az aki mindig olyan marad mint régen, most mégis másnak érzem. Erősebbnek és talán megviseltebbnek. Bár ilyen múlt után nem is csoda.
Gondolom a jelen még nehezebb mint a múlt. Visszatekintve könnyebb lenne ott élni.
Mosolyodtam el, de le is fagyott arcomról. Mellékhatások és visszatérni a múltba. Épp, hogy itt vagyok egy boszorkány már is úgy gondolja mellékhatásaim lesznek. De ez most lényegtelen, ami itt fontos az a jelen és, hogy kihasználjam azt az időt bármilyen hosszú is legyen, amennyi megadatott.
Hát akkor használjuk ki az időt és mutasd meg a várost és az új dolgokat. Hiszen sok mindenről maradtam le.
Karoltam át Sarah-t és elindultunk a végtelenbe.... vagy legalább is a városba.


... Vége ...

Köszönöm a türelmed és bocsi.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút - Page 3 EmptyHétf. Ápr. 23, 2012 4:52 pm

Damien & Sarah

Lesokkolódtam a hír hallatán. Mindig is tudtam, hogy valami gáz van a Gilbertekkel, sejtettem, hogy agyilag problémáik vannak, na de ez már súlyos ügy. Az a család mindig is híres volt a vámpírgyűlöletről és halomszámra irtották a fajtánkat. De azért akad köztük normális, mint például Savannah. Szegény vámpírként kötött ki, de legalább ő nem egy idióta, őrjöngő vérszívó.
- Gilbertek... - nyújtottam meg a szót és a düh, amely egy pillanat alatt jelent meg el is illant, mikor kezét a derekam köré fonta.
- Az életem maga a paradicsom! - ironizáltam - Úgy, mint mindig. A viharfelhők a fejem felett röhögnek és nem tágítanak egy percre sem. Minden a feje tetejére állt. Az egyetlen "normális" dolog az az, hogy itt vagy- Már amennyire... - sandítottam oldalra, mert mindketten tudjuk mennyire nem természetes ez a dolog. Rég meghalt, de nem tudott tovább lépni és most újra él. Ritka eset, hogy egy boszorkány belemenjen egy ilyesfajta varázslat megtételébe, de Elijah szava szent. Annak a nőnek. Ki tudja mennyi kis talpnyalója van még. Nem, nem bántom csak most hevesen állok a kérdéshez.
- Mit szólnál, ha annyit mondanék, hogy Ősök. Esther mama kitálalt és nagy eséllyel indulok a 'második megutálandó féltestvér' versenyen. Klaus a példaképem! - nevettem keserűen és járkálni kezdtem idegességemben. Nem mindennapi ez sem, de már kezdek hozzászokni. Kívülállóként megkérdezném magamtól, hogy hogy bírom elviselni magam, de csalódást kell okoznom mindenkinek, aki teljes szívéből megvet, mert én a sok szenvedés ellenére kiválóan érzem magam. Sőt! Úgy gondolom a boldogságot maguk a gyötrelmek adják. Ezért nem roppantam még össze.
- De az jó hír, hogy mostanra megtanultam kezelni a vérszomjam! Mindig rád gondoltam, ha túllőttem volna a célon. - mosolyogtam rá. A következő témaváltás hatására komorrá váltam.
- Semmi sincs ingyen manapság - a hangomnak éle volt, mélyebb lett és távolságtartó. Tudom mit fog mondani, de nem érdekel. Ő is megtette volna értem. Remélem. - A boszorkány arra kért, hogy mindenről számoljak be, ami az ő megbízóját érinti. Valamint, ha mellékhatásokkal szembesül, akkor vissza kell térned a túlvilágra. - komoran közöltem a tényt. Nem húztam sokáig, röviden, tömören.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút - Page 3 EmptyVas. Ápr. 22, 2012 9:23 pm

Dam & Sarah


Tudom, hogy lehetetlen de a kérdését hallva a szívem a torkomban dobogott. Sosem gondoltam volna, hogy valaha is sor kerül erre a kérdésre, és azt sem tudom, hogyan magyarázzam meg.
Próbálom felidézni az összes részletet de újból szédülni kezdek.
Sarah, ez bonyolult. Az igazat megvallva meggyilkoltak.
Válaszoltam komolyan de éreztem a feszültséget ami lassan kezd eluralkodni rajtam. Sarah érthetetlenül tekint rám.
A Gilbertek... vadásztam és véletlenül összetűzésbe kerültem velük. Túl sokan voltak.
Magyaráztam el dióhéjban majd ismét rá figyeltem. Nem akartam épp most a halálról beszélni mikor újra élek. Én inkább arra voltam kíváncsi vele mi történt. Kezemet a dereka köré fontam és elindultunk.
De ez most teljesen lényegtelen inkább te mesélj, mi van veled ?
Mondtam lelkesedéssel hangommal majd felpattantam a kút peremére. Még mindig hihetetlen volt, hogy újra megérinthetem őt és mindent amit csak akarok, a levegő újból áramlik a tüdőmben és mindenki más lát engem. Ennél nagyobb ajándék nem is lehetne de ebben a pillanatban megfordul a fejemben valami.
Várj egy percet. Ez az egész... hogy újra élek, kizárt, hogy ingyen lett volna.
Hangom aggódóvá vált és feszülten vártam a választ.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút - Page 3 EmptyPént. Ápr. 13, 2012 7:18 pm

Damien & Sarah

- Nagyon úgy tűnik, hogy igen. Élsz! - mosolyodtam el és felnéztem rá. Tekintetünk találkozott és minden problémám eltűnt. Semmi gond nem került elő, a felszín alá süllyedt, hogy élvezhessen a várva várt pillanatot. Hiányzott már és csak akkor éreztem mennyire vágytam rá, hogy újra lássam. Addig észre sem vettem, hogy hiányzott, mennyire fájt, hogy egyedül voltam. Nélküle. legjobb barátom nélkül. Az egyetlen barátom nélkül. Nem engedek közel magamhoz embereket, mert tudom, hogy ők ellöknek idővel maguktól és az nekem fájdalmat okoz. De Damien mindig is más volt. Az első perctől kezdve bíztam benne, Ő segített, Ő nevelt fel engem, Ő tett engem olyanná, amilyen ma vagyok. Alapjáraton kegyetlenkedtünk és ontottuk a nyomort, ahol csak élő, mozgó embereket találtunk, de együtt szelíd bárányokká váltunk. Kihoztuk egymásból a legjobb oldalunk. Én sem értem, hogy lehetett ez, mikor saját szenvedélyeinknek imádtunk hódolni. Valami kötelék van köztünk, ami ezt is felülírta. Egy erős kötelék, amit szemmel láthatóan a halál sem tudott elvágni. Örökre szeretni fogjuk egymást és ott leszünk, mikor a másiknak súlyos gondjai vannak. Magunkra haragítunk néhány boszorkányt is, ha kell. Nem érdekes. A lényeg, hogy együtt legyünk. Az, hogy megérinthettük egymást fenomenális volt. Szinte fájt, ahogy ujjai az arcomhoz értek. A sok érzelem előtört és a szemeim ködössé váltak. Nekem ő egy igaz barát, egy férfi, aki bármi lenne értem. Én pedig az ő társa vagyok, aki szintén bármit megtenne őérte. Fogalmam sincs, hogy Ő is ugyan így érez e vagy sem, de nem is változnának az érzéseim. Már nem leszek egyedül...
- Az, de mégis itt vagy! Annyira örülök! - mosolyogtam még mindig és éreztem, ahogy arcom egyre vörösebb lesz. Damien azt is képes volt elérni, hogy az emberi szervezet működései vámpírként is beinduljanak. Valamilyen szinten. Természetesen nem a szexuális tartalmakra asszociálok, de be kell valljam, hogy a kezdetek kezdetén nem bántam volna, ha több dolgot csináltunk volna együtt. De félek az kevésbé töltött volna meg biztonsággal és bizalommal, mint a mostani helyzet.
- Annyi mesélni valóm van! És persze neked is be kell számolnod egy két dologról. Kezdjük is a haláloddal. Mi a jó fene történt? - néztem rá kérdőn és elhúzódtam tőle. Újra visszasétáltam a kúthoz és rátámaszkodtam. Kellett valami szilárd, ami megtartott, mert egy kicsit szédültem. A sok érzés és emlék felkavart és szédültem.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút - Page 3 EmptySzer. Ápr. 11, 2012 7:07 pm

Dam & Sarah


Dunsztom sem volt, miért lehetek itt, de hirtelen Sarah ölelő karját éreztem meg magam körül. A lélegzetem is elállt. Ez lehetetlen, hiszen nem élek, nem érinthetne meg és... Azonnal rájöttem miről van szó, miután a boszorkányra mutatott. Egyszerre örültem és féltem, legfőképp a következményektől. Egyszerre annyi érzés uralkodott el rajtam, hogy nem tudtam irányítani, csak álltam ott kiégetten. Annyi kérdésem volt amiket nem tudtam feltenni, és abban sem voltam biztos vajon akarom-e én ezt. Habár jó persze szerettem élni de mi lesz ezután.
És.. akkor most élek ?
Tettem fel bizonytalan hangon a kérdésem, majd Sarah felemelte a fejét és a szemébe néztem. Elszállt minden kétségem és ebben a pillanatban butának gondoltam magam amiért féltem. Itt van ő, aki mindig is számított nekem aki miatt élek és éltem, és ő is megtette ezt csak azért, hogy itt legyek vele. Elmosolyodtam, visszagondolva a találkozásunkra, hogy is kételkedhettem benne eddig. Mindenen keresztül mentünk és eddig csak kétségeim voltak a felől, hogy valaha is megérinthetem de így van, most újra itt állhatok előtte. Végigsimítom az arcát, bőre melegebb mint az enyém és bársonyos, elmosolyodom a szemébe nézve, és elnevetem magam.
Ez hihetetlen ...
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút - Page 3 EmptySzer. Ápr. 11, 2012 6:31 pm

Damien & Sarah

A szertartás vagy mi a fene alatt meg sem szólaltam, ami nálam eléggé meglepő eset. Pedig még piszkálni is kezdett ezzel a halott barát és család dologgal. Egy kicsit elbizonytalanított és el is gondolkodtam azon, hogy a mostani magánéleti problémáim miatt szeretném e visszahozni Damient. Nem tudtam igazán eldönteni mi az igazság. Igen vagy nem? Megválaszolhatatlan kérdés. De ha nagyon muszáj, akkor az utóbbira voksolnék. Akármennyire is magamba zuhantam tudom, hogy azelőtt is akartam ezt mielőtt kiderült volna, hogy ki vagyok. Részben. De nem biztos. Tulajdonképpen fogalmam sincs mi derült ki rólam. Össze voltam zavarodva ráadásul nem beszélhettem Estherrel, mert Elijah nem hagyta. Félek soha nem fogok rájönni az igazságra. Elijahhoz tuti nem merészkedem egyedül, még a végén megnyuvaszt. Nem fogja fel, hogy semmi sem biztos. De, ha még az is lenne, akkor sem tehetek róla, hogy egy átkozott Ősi család tagja vagyok. Úgy jöttem ide, hogy körbenézek egy kicsit, látásból megismerem a vámpírvilág fő pletykaforrásait és eléldegélek egy rövid ideig, majd vissza Los Angelesbe. Kritikus vagyok és eleve tartózkodással vágtam neki az útnak. Távol kívántam maradni legfőképp a boszorkányoktól, de az Ősökkel sem akartam egyáltalán beszélni. Ehhez képest most itt vagyok és a második ember, akivel összefutottam egy fiatal boszorkány volt. Mit ne mondjak csodálatos érkezés volt. A szerencse még az volt, hogy előtt a kedves Caroline-val társalogtam és így nem haraptam le szegény fiú fejét. Egy kicsit feldühített mikor kérdezősködni kezdett a múltamról, de lehiggadtam és nem öltem meg előzetes terveim ellenére. Kegyetlennek és szenvtelennek tűnhetek, öldöklőnek, aki kiélvezi a létének minden mámorító pillanatát és olyannak, aki kihasznál mindenkit pedig nem így van. A bajom, amit nem merek bevallani magamnak, nagyon egyszerű. Félek a világtól. Félek attól, hogy ha esetleg meg merem magam mutatni, akkor kinevetnek és kiközösítenek. Más vagyok, de nem tudom mégis ki is vagyok igazán. Eddig abban a tudatban éltem le egy életet, hogy irigykedtem emberként, féltékenykedtem, a saját húgomat szapultam és még mielőtt felnőtt nővé érett volna megöltem. A vámpírságom csak felerősítette a kín, amit ez okozott nekem és nem tudtam magammal mit kezdeni. Damien segített megtanulni kezelni a felerősödött érzéseimet, de soha nem múlhat el. Hiszen ezek emlékek, amikről végtére is kiderült, hogy valószínűleg nem igazak. Kíváncsi vagyok mi történt. Mindennél jobban vágyom rá, hogy végre rájöjjek mi a franc folyik itt. Mi volt az a sok emlékkép, amit Esther mutatott nekem, miért mondta azt, hogy én az Ő lánya vagyok és, ha ez igaz, akkor mi történ velem 900 éven át. Ki ne szeretné tudni? Sokáig elnyomtam magam, kívülállónak éreztem magam, akinek semmi helye a Földön, de ennek véget szeretnék vetni. Fel kell vállalnom magam, akár tetszik az Ősöknek akár nem. Ők nem a családom Elijah maga mondta, akkor semmi közük ahhoz, hogy mit teszek vagy mit nem. Lehet, hogy épp olyan kedvem lesz, hogy meglátogatom Esthert, mint egy régi cinkostársat. Elijah nem szólhat bele az anyja ügyeibe. Ennyi tiszteletet biztosan érez az anyja iránt.
Ezzel a megnyugtató szöveggel elértem, hogy egy kis tartás visszaáramoljon belém, aminek hatására kihúztam a hátam és végre egy normális ember alakját öltöttem magamra. Nem az a felnőttel hadakozó elgyötört pofa voltam, mint a szertartás előtt. Végre tudtam figyelni az előttem álló boszorkányra, aki természetesen azt kérte, hogy mindent mondjak el neki, ami az ősökkel kapcsolatos. Az utolsó mondatok nem igazán tetszettek. Nem vagyok a családjuk tagja, Elijah tisztán és félreérthetetlenül kijelentette. Talán ő nem kedvel, de mi van, ha a többiek igen? Mindegy, később ráérek ezen filózni. Elmosolyodtam mikor szóba került a kotnyeleskedésem és a hosszú mondandója végén bólintottam. A nő távozott és én egy köszönömöt kiáltottam utána. Mégiscsak illetlenség lett volna nem megköszönni. És ekkor hallottam meg azt a hangot, amiért küzdöttem. A hangot, amely régen bármikor megnyugtatott és jó útra terelt.
- Damien! - rohantam oda hozzá mosolyogva és a mellkasába fúrtam az arcom úgy, mint régen - Sikerült! Látod? Visszahoztak. Az a boszorkány. Visszahozott! - mutattam hátra, de fél kézzel még mindig őt szorongattam.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút - Page 3 EmptySzer. Ápr. 11, 2012 4:03 pm

Dam & Sarah

A városban kóvájogtam, egyszerűen nem tudtam elhinni hogy újra láthatom az embereket és nem kell többé magányosan léteznem. Élveztem a láthatatlanságot és azt, hogy ott teremhetek ahol csak akarok. Benéztem a boltokba és a lakásokba. A sikátorokba és minden olyan helyre amire életem során sosem gondoltam. Egy tábla fényei villantak fel, egy szórakozó helyé. Már messziről hallottam a jazz varázslatos hangját. Bűn lett volna kihagyni így besiettem az ajtón, jobban mondva átszálltam az ajtón. Tökéletes hely volt gyönyörű díszlettel a régmúlt időkre emlékeztetve. A banda remekül játszott és azonnal késztetést éreztem, hogy táncoljak. Órákon keresztül elvoltam a bárban de ekkor valami felfoghatatlan érzés vett uralmába. A halál félelem... nem tudtam mi történik csak azt, hogy valami a mélybe húz épp úgy mint legelőször. A nyomás újból maga alá gyűrt és pánikolva kapaszkodtam volna élő és élettelenbe, de lehetetlen volt.
Nem... nem akarok visszamenni...
Ordítottam torkom szakadtából, de senki nem hallotta, hogy is hallhatták volna meg egy halott szavát. Éreztem ahogy lassacskán magába szippant az érzés, forogni kezdett velem a világ de hirtelen egy erdőben találtam magam. Pánikolva néztem körül mikor megláttam Sarah-t.
Hála az égnek itt vagyok.. azt hittem vége mindennek.. újból..mit keresel itt? és ami még fontosabb én mit keresek itt ?
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút - Page 3 EmptyKedd Ápr. 10, 2012 11:17 am

Mariah Sarah-nak

Egy kissé elgondolkodom, hogy miért is vagyok én itt? Miért teljesítek egy ígéretet, ami már elévült pár dolog miatt. Talán mert nem akarom, hogy Elijah szószegőnek tűnjön fel. Hiszen még ő ígért a lánynak segítséget, és én csak azért vagyok itt, hogy betartassam. Semmi több. Nekem ez az egész nem jelent semmit, é nincs is ínyemre, de sokszor kell sajnos olyan dolgokat tennünk, amik nincsenek rajta a kedvenc elfoglaltságok listáján. Mindegy, csak legyek rajta túl minél előbb, és soha többé nem akarom látni a lányt, meg a barátját vagy kit. Persze nem bírom ki pár csípős megjegyzés nélkül sem, és most is a nyelvem hegyén van, mit akarok mondani.
– És te komolyan a halott barátoddal akarsz éldegélni? Mert értem én, hogy félig te is az vagy, de ő egy szellem. Nem lenne egyszerűbb továbblépni, és elfeledni, vagy ezzel akarod ellensúlyozni azt, hogy a családodat nem érdekli a létezésed? – Nem tudom, miért viselkedem így vele, pedig jó pár napja még sajnálatot éreztem iránta és együtt éreztem vele, de a bál óta valahogy csak felidegesít. Talán az ottani stílusa az oka, nem tudom, de hirtelen irritálni kezdett a társasága. Persze ezt jól titkolom, csak a csípős megjegyzéseim mutatják meg. De talán Sarah is ugyanígy van vele.
– Kellene még egy fénykép is… - Jegyzem meg halkan, miután elvettem a karkötőt. Végül is honnan tudjam, kit hozzak vissza, ha nem is láttam még soha életemben? Lehet, hogy az övé volt a karkötő, de Sarah is hordta, így belezavarhat a bűbájomba. Ha annyira fontos volt neki ez a személy, akkor biztos, hogy van nála egy fotó. Ha nincs, feleslegesen jöttem ide, és akkor nagyon mérges leszek. Lenne jobb dolgom is, hiszen a fiam vár, mert a hétvégén meglátogatjuk Leo-t. És még össze kell pakolnom. Nagy nyugodtsággal nyugtázom, hogy igazam lett, és egy gyűrött, már kábé 50 éves képet kotor elő valahonnan. Ketten vannak rajta, ha jól látom, de annyira nem foglalkozom vele. Elveszem a képet, leteszem a kút szélére, ráhelyezem a karkötőt, és a kezére pillantok, melyből még mindig csöpög a vére. Megfogom a kezét, és a kép fölé irányítom, hogy a vére pontosan a férfi arcára csöpögjön.
– Remélem, itt van most a barátod a köreinkben… - Nézek rá kérdőn, majd ismét a képre pillantok, ami füstölni kezd. Egy varázsigét mormolok, miközben egyik kezemmel Sarah csuklóját fogom, a másikkal a képet. Majd lassan a képre helyezem Sarah kezét.
– És most mond ki, a nevét, és hogy elfogadod. – Kérem, majd tovább mormolok. Egy hűvös fuvallat söpör végig a kút közelében, minket is elér, majd egy ág reccsenését hallom. Egy férfialak tűnik fel Sarah háta mögött, de nem tudom kivenni, ki az. Azt hiszem az, akit látni akart. Damien.
– Szerintem ő az… De elmondom még egyszer, hogy ő is hallja. Ha engem bármiféle következmény ér, el kell tűnnie… - Kegyetlennek hangzik, de ez az igazság. Sarah is önmagát nézte, mikor látni és érezni akarta Damient, akkor én miért ne nézzem a saját életemet és érdekeimet? Kicsit meglágyul szigorú tekintetem, de attól még ellenzem a halottak láthatóvá tételét. Veszélyes játék ez, és nem akarok miatta egy örökkévalóságon át szenvedni. A rituálé tárgyait elteszem, de szerintem ez fel sem tűnik Sarah-nak. Hiszen szükségem lehet még rá, és akkor viszont jobb, ha nálam van. Eszembe jutott viszont valami, ami még hasznomra válhat.
– Az egyik fele a kérésemnek, hogy tudni akarok minden olyan dolgot, ami Elijah-t is érinti, legyen szó Esther valamilyen tervéről, vagy bármi másról, amit kitalál valami eszement Ősi-gyűlölő. Hiszen téged is ugyanúgy érint, mivel a családjuk tagja vagy… És amúgy is előszeretettel ütöd bele más dolgába a kis orrodat, szerintem menni gog. A másik felét majd később osztom meg veled. De most ha megbocsájtotok, mennék is. Még találkozunk… - Közlöm vele az információkat magabiztosan. Talán csak ez az egy előnyöm van vele szemben, a magabiztosság. Hiszen 100-szor erősebb nálam, de mintha a magabiztosságtól megtorpanna. Hátat fordítok neki, és a kocsim felé veszem az irányt. Elgondolkodom, hogy egy vámpírból hogyan is hiányozhat a határozottság, de eszembe jutott az este, mikor Elijah mélyen belegázolt a lány lelki világába, így nem csodálom, ha eme tulajdonság hiányzik Sarah-ból. De nem az én dolgom. Azt már elvégeztem… És remélem következmények nélkül.

Részemről:
Vége
De ha akarsz, írj még egy zárót! Very Happy
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 7:12 pm

Erdő közepén lévő kút - Page 3 691782Erdő közepén lévő kút - Page 3 D9ebb_Selena-GomezErdő közepén lévő kút - Page 3 691782
Mariah & Sarah


Sokat gondolkodtam azon, hogy elmenjek e. Isten lássa lelkem többször visszafordultam. Szerintem több energiámba került végleg elindulni, mint idáig eljutni. És azt észrevettem, hogy a boszorkány sem repes az örömtől, hogy eljöttem. A köszönést nem eresztette hosszúra, csak simán egyszerűen, hogy végre a tárgyra térhessünk.
- Akkor sokba kerül. Megéri. - húztam ki a hátam és szememben eltökéltség tükröződött. A tárgy kérdésében kicsit meginogtam, hiszen nem vagyok én az a talizmángyűjtögetős fajta. Bepánikoltam, tudtam ha most elmegyek megkeresni a nagy mindenségben Damient, akkor nem biztos, hogy képes lennék visszajönni. Vagy az egyáltalán nem volt biztos, hogy a boszorkány újra megpróbálná. Kétségbeesetten kutattam az agyamban, mikor beugrott egy emlék.

1912, Nashville
Erdő közepén lévő kút - Page 3 Th_763243475_selena_gomez_billboard_02_122_116lo
- Héé várj már. Ilyen gyorsan nem tudok enni. - háborodtam fel, mikor Damien húzni kezdett az áldozatomtól - A zenekar nem illan el, de a vér frissessége igen. Ezt te tudod a legjobban!
Ó tanított rá, hogy addig együnk, ameddig még friss és most meg sürgetett és elkezdett húzni be az épületbe.
- Na jó, menjünk! - töröltem meg a szám és hagytam, hogy húzzon be az ajtón.
- Nem lesz olyan rossz, mint amilyennek tűnik! - mosolygott rám és a táncparkettre vezetett.
- Nem? Kik kellett öltöznöm! Ez az alap problémám! - arcomon egy pillanatra düh futott át, de Damien megpörgetett és akaratlanul is elnevettem magam - Köszönöm a karkötőt!



- Ez az! - villant fel a villanykörte a fejem fölött és a dzsekim szárát felhúztam - Ha ez az övé volt és tőle kaptam, akkor használható? Rajta sokkal többet volt, mint rajtam. És igen vámpír volt az illető. A véremmel semmi gond nem lesz. Hova kell? - haraptam bele a tenyerembe és az ujjaimat a sebbe mélyesztettem, hogy ne gyógyuljon be.
Ha már azt hittem volna, hogy képesek vagyunk normálisan, piszkálódás nélkül túlélni ezt az estét, hát tévedtem. Igen nagyszájú vagyok, de ez az álca szükséges az életben. Mi lenne, ha mindenki az igazi oldalát mutatná a világnak? Az lenne az igazi és én várom azt a pillanatot, amikor fel merjük magunkat vállalni, de ha én megmutatnám magam, akkor megbántanának. Elijah-val is ez történt. Megharapott, megtudta mik az érzéseim, mindenféle értelemben meztelen voltam előtte, majd pár nappal később kiűzött a házából. De ez még nem is annyira megrázó, a rossz az inkább az volt, ahogy velem beszélt. Végig. Soha nem beszéltek még így velem. Fájdalmas érzés, főleg úgy, hogy én nem tehetek a dologról. De ez van az élet kegyetlen.
- Örülök, hogy feltűnt. Tovább léphetnénk? - néztem oldalra és reméltem nem kezdjük újra ezt a ki szemtelen és ki nem fejezetet. Nem akarom, hogy rosszul végződjön a dolog, de azt meg végképp nem, hogy abban a vasfűvel teli kútban végezzem. Habár néha lehet, hogy jó ötletnek tűnne...
- Rendben! Ha valami következményt észlelsz akkor eltűnik. - ismételtem meg nyugodt hangon és újra felé nyújtottam sajgó kezem jelezve, hogy én készen állok, ha ő is.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 8:37 am

Erdő közepén lévő kút - Page 3 691782Erdő közepén lévő kút - Page 3 D9ebb_Selena-Gomez

Mért is jöttem ide? Nem tudom, fogalmam sincs, hiszen Sarah nekem senkim, sőt, annyira ellenséges volt velem minap a bálon. Vámpír önhittség. Ki nem állhatom az ilyet. Azt hiszi, mert örökké él, már parancsolgathat is nekem. Csakhogy én sokkal előrébb vagyok ilyen téren, hisz számomra a fiam az első, senki más. A következményeken járt a fejem, miközben a kocsimmal leálltam az erdő szélén. Nem a drága vámpír lányka fog szenvedni tőle, hanem én. Titkon azon imádkozom, hogy ne jöjjön el, és akkor nem kell olyat tennem, amit amúgy nem kellene, de még mielőtt összekaptak volna Elijah-val, a férfi mondta nekem, hogy fel fog keresni.
- Jobbat... - Mondok csak ennyit köszönésképpen. Végigmérem, és azon gondolkodom, hogy még nem késő nemet mondani. Mikor viszont meghallom a szavait, rájövök, hogy nem gondoltam át rendesen a dolgot. Hogy is gondolhattam, hogy van benne némi jó modor, vagy kedvesség? Reménytelen ez a lány, hát ne is csodálkozzon, ha az újdonsült családja nem fogadja be. Mély levegőt veszek, és lassan fújom ki.
- Igen sokba fog ez neked kerülni, talán életed végéig, nem tudom. Nekem viszont a varázshoz kellene egy személyes tárgy, a férfitől, akit látni akarsz, és bár nem a vérrokonod, kellene még a véred is, hiszen, ha jól sejtem vámpírt akarsz visszahozni. Elijah pedig még a balhétok előtt felkeresett, hogy meglátogatsz, és kénytelen vagyok ennek eleget tenni. Elijah szavatartó ember, és azért vagyok itt, hogy az adott szó betartassék. Semmi több... - Hangom már-már túlvilági, rideg, és ellenséges, mintha én is csak egy vámpír lennék a sok közül. De nem az vagyok, hanem egy boszi, aki kénytelen mindig belefolyni a vámpírok mocskos ügyleteibe. Ebben a kisvárosban túl sok az ellenséges vámpír, és néha kezd sok lenni. Pedig Isten a tanúm, hogy a boszorkányság a mindenem. De most valahogy mintha megundorodtam volna, talán csak hiányzik a férjem. Hiszen a fiam mellettem áll, de ő is más, és a férjem is más. Sarah hangja rángat ki a gondolatok mély tengeréből, de bár ne tette volna.
- Vámpírokat áldoztam, olyanokat, akik tiszteletlenek, csak mert idősebbek mint én. Nekik is pont akkora volt a szájuk mint neked... - Mosolyodom el gúnyosan, és keresztbe fonom a karomat a mellkasom előtt. Arcán látom a megdöbbenést, és ez egy picit gonoszkás mosolyra késztet.
- Az alja tele van vasfűvel, ezért nem tudtak kijönni... - Élvezem, ha csípős mondataimmal megdöbbenést váltok ki. Egy anyából senki nem nézné ki szerintem. Mikor hallom a két kis kérdést elgondolkodom. Még elmehetek, a vérem méreg számára, ahogy a kút vize is, hiszen hogy tudna egy vámpír akkora mennyiségű vasfüvet elviselni? Sehogy. Ez is az előnyöm.
- Megmondom mi lesz. Végbemegy a szertartás, és ha addig nem tudom kitalálni, mivel fejezheted ki hálád, akkor majd megtalállak, de figyelmeztetlek, amint egy jelét látom a következményeknek, a barátod eltűnik... - Szerintem ez így fair, és remélem nincs ellene semmi kifogása. Hiszen ha a következmények apró kis jelét is fel vélem fedezni, ismét visszaküldöm a srácot a másik oldalra. Határozott tekintettel várom a lány válaszát, és persze remélem hozott valami személyeset is, mert ha nem, akkor nincs varázslat...
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down

Erdő közepén lévő kút

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Similar topics

-
» Kertben lévő tánctér
» Erdő
» Mystic Falls-i Erdő
» Erdõ
» Erdő széle

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Mystic Falls :: Külváros-