world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Kertben lévő tánctér

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kertben lévő tánctér Kertben lévő tánctér EmptyPént. Aug. 10, 2012 6:43 pm

Tyler & Amber

Meeting with the moonlight night




Sötét éj telepedett Mystic Falls városára, s ez az alkalom nekem pontosan megfelel arra, hogy felkeressek valakit. Igazság szerint nem sok kedvem van elmenni „hazulról”, de ha most nem teszem meg, akkor soha nem fogom, már pedig nem hiába jöttem el idáig; meg akarom találni azt az alakot. Ehhez pedig egy másik ember – hibrid – segítsége kell. Nem vagyok biztos abban, hogy ő tudni fog válaszolni a kérdéseimre, de attól még bizakodó vagyok, s remélem a legjobbakat. De akkor miért érzem úgy, hogy nem fogom őt megtalálni? Mármint az átváltoztatómat. Azt a rohadékot… Lehet hogy nem kellene így neveznem? S hogy ez nem éppen udvarias tőlem szemben? Márpedig nem érdekel. Amit ő akkor tett, az sem volt valami udvarias, sem illendő, és ráadásul a mai világban a kutyát se érdekli, hogy hogyan illeti egyik ember a másikat. Ember, mi? De ebbe inkább nem mennék bele. Eleget gondolkodom ezen nap mint nap, és most hogy meg tudtam nézni az éjszaka eljövetelét úgy, hogy nem zavart meg semmi, s hogy nem kalandozott el a figyelmem, nyugalommal tölti meg a bensőmet. Mióta itt vagyok, most először érzem azt, hogy nincs bajom semmivel és senkivel, és a feladatomra tudok koncentrálni. Ha már átváltoztattam azt a szerencsétlent… Én sem vagyok normális. Átváltoztattam egy embert, azért mert az a nő azt mondta, tudja hol van Kol. Hát persze, a várost megtudtam, de azon belül? Mivel megmentettem a barátja életét, járt volna nekem annyi, hogy pontos leírást kapok. De hát persze, hogy ez sem jött össze, sőt, az igazat megvallva még nekem kellett kicsikarnom belőle az információkat. Kölcsönösen nem bíztunk meg egymásban, s azt követelte, hogy előbb csináljak vámpírt a férfiból, utána beszél. Kár, hogy nem tartotta a szavát… Minden esetre nem öltem meg. Igazából nem is tudom hogy mi van vele, mert az ifjú fajtámbéli itt van velem Mystic Falls-ban. Most hogy belegondolok, tényleg nem tudok semmit a nőről. De nem baj, ez jobb is így. Legalább nem érzek késztetést arra, hogy rátaláljak és feltépjem a torkát.
Már a sötét utcát járom, mezítelen lábam érdekes hangot ad ki minden léptemnél. Érdeklődve hallgatom a baglyok nem mindennapi énekét, s a kocsmákból és a Mystic Grill-ből kihallatszódó zajokat. Lehet, hogy jól jártam azzal, hogy nem mentem szórakozni ma este. Különben is sokkal jobban izgat az a dolog, ami miatt a Lockwood házhoz megyek. Az igazság az, hogy mivel nem mehetek be a házba, az udvaron kell valami zajt csapnom, hogy kijöjjön az a valaki… Hmm, hogy is hívják? Pedig utána néztem… Oh, hát persze! Tyler. Kár, hogy az említett személy hibrid lett, mert igencsak megkönnyítette volna a helyzetemet ha nem keverék. Úgy be tudtam volna lopózni a házba – talán észrevétlenül is. De így ki kell találnom, hogy hogy csalogatom le. Lehet hogy lejönne ő saját maga is, ha megérezné hogy ott vagyok, nem tudom, de lehet hogy pont emiatt maradna ott, ahol. S ami még zavaróbb; az se biztos, hogy otthon van. Lehet hogy elment az ismerőseivel szórakozni, ki tudja? Az átváltoztatottam csak a nevét adta meg és a lakóhelyének adatait, semmi mást. Még azt sem tudom hogy hogy néz ki… Nagyot nyelek; próbálom elűzni minden ezzel kapcsolatos rosszérzésemet. Tudom hogy nem vagyok normális, de szerintem igazán megérdemel Kol egy kis megtorlást azok után, amit velem tett. Igen, tudom, sokkal idősebb mint én, de attól még kitalálom, hogy hogyan akarok neki visszavágni. Az átváltoztatottam azt mondja, hogy ha nem lett volna az a rohadék, akkor soha nem ismerhettük volna meg egymást, s bár ez nagyon aranyos tőle, attól még bánt, hogy ilyen könnyedén elvették tőlem az életem. Nem bírom, valahogy muszáj megfizetnie! S különben is, a mondás is úgy tartja; kölcsönkenyér visszajár.
Mielőtt észbe kapok, már ott is vagyok a háznál. De ez nem is ház, ez kastély… Pislogok egyet-kettőt, hogy felfogjam, hova is jöttem én. Mennyire hülye vagyok, istenem! Miért is nem jöttem el már korábban, hogy feltérképezzem a terepet? Ennyire nem lehetek ostoba! De úgy látszik mégis vagyok, és ez egészen megrémiszt. Ezek szerint hétszáz év sem volt elég arra, hogy megtanuljak elővigyázatos lenni. Lehunyom a szemeimet, és hangosan kifújom a levegőt. Nos, ha eddig nem is tanultam meg, most biztos meg fogom. De ha már itt vagyok, még akkor is bemegyek, ha elkapnak. Így hát felemelem a szoknyámat – igazából nem is értem hogy miért jöttem ebbe, de legalább jól érzem magam – és elsuhanok a kertbe. Ahol egy tánctér fogad. Halvány mosoly ül ki az arcomra; milyen csodálatos bálokat lehet itt tartani… Hirtelen halk kuncogást hallok meg, és csak nagy odafigyelés árán jövök rá, hogy én magam vagyok a hang okozója. Egy emlékkép jelenik meg előttem, még az ezernyolcszázas évekből; Londonban voltam az évi báli szezon idején, s épp az egyik nemesi származású házaspár adott estélyt. Ott is az udvaron volt tartva a rendezvény, pedig akkoriban nem ez volt a szokás. Minden esetre mindenkinek elnyerte a tetszését, és nem is tudom hány férfival táncoltam. Visszasírom azokat az időket… Lehet hogy akkoriban nem tartották sokra a nőket – hiszen az is nagy dolognak számított, ha egy közülünk egyetemre járt –, de az én régi világomhoz képest maga volt a megtestesült álom.
Mire észbe kapok, már a táncparketten pörgök, úgy táncolok mintha ott lennék azon a bálon. Nem törődök semmivel, a faggatás ráér később is, most jól érzem magam úgy ahogy vagyok.


to;; Tyler, szó: 872, viselet: KATT, hozzáfűznivaló: Bocsi a késésért, és a minőségért is... ^^"
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kertben lévő tánctér Kertben lévő tánctér EmptyHétf. Márc. 19, 2012 2:53 pm

Kertben lévő tánctér Tumblr_m06fzlBjce1qjlof2o1_250

Katherine


Bonnie Bennett… talán erre számítottam a legkevésbé. Katherine gonoszsága még néha engem is meglep. Őszintén szólva, nem tudom mit tegyek. Hisz vele jöttem a bálba. Igaz azóta nem sokat beszéltünk, sőt már ahogy beléptünk Elena-hoz rohant. Azt pedig, hogy egy boszorkány csak úgy faképnél hagyjon, azt nem engedhetem. Hogy is nézne az ki, hogy egy ősi vámpír csak úgy annyiban hagy egy ilyen dolgot. Különben is, fél füllel valami olyat hallottam, hogy Rebekah-nak is valami gondja van vele. Nekem pedig ugye az egyik legfontosabb dolgom, hogy vigyázzak a húgomra, vagy épp segítsek neki. Ebben az esetben a család és a szórakozás az első, nem pedig az, hogy kivel jöttem ide. Főleg, hogy az csak szükség helyzet volt.
Ahogy Katherine végig húzta a mutatóujját a mellkasomon, tudtam, hogy mit kell feleljek.
- Rendben. Veled tartok, de ennek nagy ára van. Szeretném, ha ezt majd valahogy viszonoznád nekem később. – nem igazán tudtam, hogy a viszonzás alatt mit értettem, de valamit valamiért. A mai világban már semmit se adnak ingyen. Hát ez alól én se leszek kivétel.
Mondjuk kíváncsi vagyok Bonnie arcára, mikor rájön, hogy én valójában nem olyan vagyok mint amilyennek megismert. Nem is tudom, hogy mi ütött belém, mikor leálltam vele. Lehet, hogy csak nagyon hiányzott a női társaság. Most viszont ezt már megkapom Katherine-től, így már nincs szükségem rá.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kertben lévő tánctér Kertben lévő tánctér EmptyVas. Márc. 18, 2012 8:30 pm

Kertben lévő tánctér Tumblr_lonfrmo8zA1ql41hno1_500
To Ashley


- Akkor gyerünk! - indultunk a táncparkett felé, ahol sok más pár már ölelkezve táncolt. Kicsit megriadtam, nem vagyok profi táncos, de ezt az estét kibírom valahogy.
- Figyelmeztetlek, hogy pocsék táncos vagyok! - mosolyodtam el és magam elé fordítottam Ashley-t. Ahogy belenéztem gyönyörű, igéző szemeibe rájöttem, hogy semmit sem tudok róla. Egyszer találkoztunk, meg látom néha a suliban, de körülbelül ennyi.
- Még nem voltam, de abban biztosak lehetünk, hogy van pénze Lockwoodéknak - ráncoltam össze a homlokom és ügyetlenül lépkedni kezdtem jobbra balra. Szánalmasan festhettem, de hát egy nőért bármit.
- Eddig nem volt alkalmunk beszélgetni. Mond csak honnan jöttél ide? - érdeklődtem. Nem ártana jobban megismerni, ha már elhívtam, nem de?
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kertben lévő tánctér Kertben lévő tánctér EmptyVas. Márc. 18, 2012 8:20 pm

Kertben lévő tánctér Premiere+Screen+Gems+Prom+Night+Arrivals+xRHMe9lhAT5l

To Alex

Én is jelen akartam lenni a bálon. Már amikor megláttam a plakátokat a suliban, egyből úgy gondoltam, hogy ott a helyem. Még, ha nem hív el senki, akkor is ott leszek. Majd pár napja meghívott Alex Read. Rendes fiú, és ráadásul helyes is. Tényleg nagyon örültem, mikor megkaptam a levelét, de még ott volt a kérdés, hogy mit vegyek fel? El is indultam soppingoni, mivel a vámpírok és a fiúk után ez a kedvenc időtöltésem. De végül is lány vagyok. Hamar eljött a bál napja, és már reggel elkezdtem készülődni. A mamám is segített, ő csinálta meg a hajam, mert az nem nagyon ment. Meg is érkezett Alex. Hamar odaértünk, és elámultam azon a luxuson,ami ott volt. Sokan olyan szép ruhában voltak, és kicsit kínosan éreztem magam a miniruhában. Alex kérdéssel célzott meg.
- Hát arra gondoltam, táncolhatnánk? Te voltál már ilyen bálon? Nagyon pazar... - Jelentem ki, majd táncolni kezdünk reményeim szerint. Ha vége, akkor elveszek egy pezsgőt, és belekortyolok. Remélem nem fogják a koromat megkérdezni.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kertben lévő tánctér Kertben lévő tánctér EmptyVas. Márc. 18, 2012 5:21 pm

Kertben lévő tánctér Tumblr_lgwawr1KC31qgj3t8o1_500
Kol

Leplezetlenül mérem végig Kolt, és majd alig láthatóan elismerően biccentek magamnak. Ha eddig bárkinek is kifogásolta azt, hogy a Mikealson fiúk nem helyesek, hát akkor vagy nagyon vak, vagy egyszerűen féltékenységből tagad. Kortyolok egyet a kezembe lévő pezsgőből, majd még egy lépést közelebb léptem hozzá. Ismertségünk mindig is rövid volt, hiszen az 1500-as években ha csak pálszor láttam felbukkanni. Elijah egyszer említette, hogy fivérük akkoriban egy kis magányra vágyott, ezért a szomszédos országokat járta. Be kell valljam mindig is érdekelt, mi késztette erre a döntésre. Tudtommal a testvérek mindig is összetartóak voltak, de lehet, hogy ez csak látszat és igazából nem is olyan édestestvérek? Hm...
Válaszára csak égnek emelem a szemem. Ő az aki még a költői kérdésre is válaszol. Elijah, vagy Klaus nem ilyen szemtelenek, de hogy is mondjam... pont ez hiányzik belőlük. A túlzott udvariasság, vagy jelen esetben erkölcs nem vonz annyira mint a szemtelenség, és a szórakozni akarás. Nekem lételemem az izgalom, és az élmények felhalmozása. és kitudja, talán Kol segítségemre lehet.
Körbepillantok a tánctéren, de csak ismeretleneket látok - könnyen felejthetőek. Nekem valaki olyan kell, akinek bántalmazása nagy vizet kavar. Akinek a fájdalma Elenának is fáj. Fülemet kiélesítve, kiélezem a látásom a villa előtt álló kis társaságra. Egy normális ember csak árnyékoknak látja őket, de egy vámpír megérzi az illatukat. Gonosz mosoly kúszik az arcomba, mikor beazonosítom az aromát. Őt akarom.
- Mit szólsz a kedves, bájos Bonnie Bennetthez? - fordulok felé, és felvonom szépen ívelt szemöldököm, miközben mutatóujjamat végighúzom a mellkasán. Az a boszi már úgy is sokszor tett nekem keresztbe. Ideje lerendezi a számlát.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kertben lévő tánctér Kertben lévő tánctér EmptyVas. Márc. 18, 2012 12:25 pm

Rick

Láttam Rick szemében, ahogy rájön a titokra. Na, hát ez is megvolna. Nyugtázom elégedetten, majd feltesz egy kérdést, amire válaszolok is.
-Éppenséggel tudok róluk, ahogy a hasonmásról is és az összes többi dologról. Nem úgy jöttem ide hogy előtte nem tájékozódom. Nagy hiba lenne.-mondtam egy mosoly keretében. Rick igazán jól vezetett tánc közben. Egyszerre mozdultunk a zenére, úgy tűnt nemcsak én táncolok jól.
-Egyébként nem kell aggódnia. Nem tervezek mészárlást a városban..~egyenlőre~teszem hozzá magamban és a gondolatra végighúzom a nyelvem az alsó ajkamon és a fogaimon...Ha Rick észrevette ezt a kis reakciót, akkor nem tudom mit fog gondolni, de remélem, hogy nem..-De az itteni ügyekbe se igen akarok belefolyni. Nem hiányzik az nekem.-abszolúte nem hiányzik. Elvégre még jó pár évszázadot túl szeretnék élni, de egy Ős jelenléte ezt jócskán lecsökkentené.
-Nem tart tőlem?-kérdezem meg érdeklődve, s egy pillanatra elővillantom a szemfogaim, majd vissza is húzom. Arcán átvillant egy másodpercre a rémület, ami természetes reakció egy embertől akár tud rólunk akár nem. A másik egy csöppnyi megvetés volt. Én csak megvillantok egy amolyan "ez van" féle mosolyt, majd tovább tancolunk.


A hozzászólást Alice Gray összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Márc. 19, 2012 8:52 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Storyteller
welcome to my world
Storyteller

► Residence :
Mindenhol.
► Age :
381
► Total posts :
17

STORYTELLER ✎


TémanyitásTárgy: Re: Kertben lévő tánctér Kertben lévő tánctér EmptyVas. Márc. 18, 2012 11:19 am

A bál már javában tart, folyik a pezsgő, a társalgás. Már majdnem mindenki itt van, bár egy-két pár még betoppan, kikre mindenki felkapja a fejét egy másodpercre, majd hamar visszatérnem a beszélgetésükhöz. A város lakóinak azon része akik mit sem tudnak a természetfeletti eseményekről, remekül szórakozik, ám a természetfeletti lények most kezdenek belemelegedni. Katherine viharzik Kol mellé, és úgy tűnik nem hagyott fel azzal a tervével, hogy valami balhét csináljon az est folyamán. Ráadásul Kol remek partner lehet a rendbontásban. A két különös alak - Andrew és Scarlett -, kik igencsak felkeltették a figyelmüket titokzatos szépségükkel és kisugárzásukkal elhagyják a bált, egy kicsit gondolkodóba ejtve pár embert, hogy mi is olyan különleges bennük.
Mivel a kerti tánctéren hatalmas a tömeg, így fel sem tűnik senkinek, amikor, Rebekah és Zachary cseppet sem jóindulatúan csábítják Elenát a ház egyik kívülálló szegletébe. Talán Stefan volt az egyetlen, aki rossza sejt ezzel kapcsolatban.
Mindeközben Elijah elindul Niklaus fivére keresésére, hogy segítséget kérjen Damon barátjának, hiszen a vérfarkas harapása megölheti. Damon is és Elijah is tudják, hogy nagy árat fizethetnek ezért. Elijah szavatartó vámpír, és fél, hogy Klaus kieszközöli nála, hogy megszegje az Elenának tett ígéretét, de a legidősebb Ős bosszúálló is, és ha így lesz, akkor Damon is sokáig fog törleszteni. De ez még a jövő zenéje, hiszen Elijah el sem jutott Klausig, máris olyan ismerőssel akadt össze, akit halottnak hitt, és habár Esther megpróbálta elvonni a figyelmét, nem járt sikerrel...
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kertben lévő tánctér Kertben lévő tánctér EmptyVas. Márc. 18, 2012 9:52 am

Kertben lévő tánctér Ashley_greene_by_shortpixie-d3hqwwd Kertben lévő tánctér Alaric_avatar_by_caprias-d4a42bg

Alice


*Nos igen, a nyugodt környezet az itt nem feltétlen garantált, de hát sajnos ez van. Ez már csak ilyen balhés hely. De még mennyire... Először a hirtelen állattámadások by: Damon. Aztán valami furcsa sír, by: Damon. Majd Isobel megjelenése by: Damon... Hogy én mennyire utálom az idősebb Salvatore-t! Jesszusom! Persze, nem utálhatom nyíltan, hiszen mégiscsak a mi oldalunkon van. De csak mert szereti Elenát. Jól emlékszem, hogy anno nem is érdekelte a lány, mindent megtett Katherine-ért. Aki szintén Stefanba volt szerelmes. Hogyha Damon hallaná a gondolataimat és azokban a kissé kárörvendő hangsúlyt, bizonyára már rég letépné a fejem. Ahogy egy előző bálon is tette. Hmm. Kicsit megforgatom az ujjamon a gyűrűmet és elnézek az Ősök irányába. Közben persze Alice is válaszol a kérdésemre. Nem a nyugodt élet miatt jött ide. Érdekes, akkor miért jön egy kisvárosba az ember? Talán ő is hallott az itteni sok-sok misztikus esetről? Hogyha valami nagy újság címlapjára nem is kerül Mystic Falls, az biztos, hogy rengeteg parapszichológus ~Ahogy Isobell is~ *súgja egy hang a fejemben, amit hamar el is kergetek - figyel fel erre a helyre. Nem is értem, hogy miért nem tud senki semmiről. *
- Fest? Nocsak! Ígérje meg, hogy meghív az első kiállítására. *szólalok meg lelkesen, hiszen mindig is szerettem a komoly művészetet és a modern művészetet is. Jómagam régebben fényképezgettem is, de csak nagyon hobbi szinten. El is határozom, hogy előbányászom a régi képeimet. Talán kicsit feltűnően pillantgattam oda a párocskákra, de sajnos azért piszkálja a fantáziámat, hogy mi is történik ott. Nem mindegy... Lassan Alice felé fordulok, hogy táncra kérjem. A nő kissé behatóbban figyel, majd egy apró, furcsa megjegyzést tesz. Nem lehetne idősebb.... Érdekes, hiszen nem is tűnik annyira... Jézusom!! Egy rémült szemvillanással jelzem neki, hogy bizony leesett, hogy mire gondolt, de már el is kapja a kezemet. Végül is, itt mindenki előtt nem fog megölni, így egy táncra elvihetem. És talán nem is az a vérszomjas... Vámpír. Tehát ezért jött Mystic Fallsba.*
- Most hogy már tudom a titkát... Tud Ön az Eredetiekről? *teszek fel egy halk kérdést. Ajkamat szinte alig hagyja el hang, de tudom, hogy Alice így is tökéletesen hallja, amit kérdezek tőle. Közben a táncparketten keringőzni kezdünk, lágyan mozogva a zenére, erős marokkal vezetve a hölgyet. Mindig is szerettem táncolni és azt hiszem ,van is érzékem hozzá.*

Ruha
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kertben lévő tánctér Kertben lévő tánctér EmptyVas. Márc. 18, 2012 9:38 am

Kertben lévő tánctér Tumblr_lonfrmo8zA1ql41hno1_500
To Ashley


"Álarcos bál a Lockwood birtokon!!" - állt a hirdetés az egyik villanyoszlopon. Hazafelé menet pillantottam meg a lapot, amelyet a szél próbált lecibálni a betonoszlopról. A suliban már elkaptam egy beszélgetést, ami épp a késülő bálról szólt, de nem érdekelt igazán. Most sem csigázott fel a dolog. Csupán azért pakoltam elő otthon az ünnepi szettemet, hogy éljek egy kis társasági életet. No, de egyedül még sem kellene menni. Tulajdonképpen a suliban, majdnem minden lánynak van párja és nem is vagyok jóba, az anyámat meg mégsem vihetem. Akkor körberöhögnének.
- Jó estét! Ashley-ért jöttem! - szólaltam meg, mikor kinyílt Ashley házának ajtaja és egy idős hölgy érdeklődve nézett rám. Biztos a nagyija... A választásom partner ügyileg Ashley-re esett. Ő volt az egyetlen lány, akivel beszéltem is és nem is éreztem taszítónak. Nehéz eset vagyok tudom, de ez van. Bonyolult az életem, így én magam is azzá váltam.
- Csodásan nézel ki! - dicsértem meg és kinyitottam az anyósülés felőli ajtót - Indulhatunk?
A motor felbőgött és hajtottunk a bál helyszíne felé. Út közben nem tudtam miről beszélni, így csak néha rápillantottam és mosolyokkal nyugtáztam, hogy tényleg lélegzetelállítóan nézett ki.
- Itt is volnánk! - parkoltam le a ház előtt, kiszálltam és segítettem neki is kikászálódni a kocsimból. Nyújtottam a karom, reméltem elfogadja és lassú léptekkel indultunk a bejárat felé. Beérkezve mindenki felénk fordult egy örökkévalóságnak tűnt pillanatig, majd visszatértek beszélgető- illetve táncpartnereikhez. Egy pillanatra büszke voltam, hogy egy ilyen csinos lányt tudtam elhozni. Mostantól kezdve mindenki más szemmel néz majd rám. Nem én leszek a nyomorék új srác, aki elvonul amikor csak teheti, hanem az a srác, aki az egész bál legszebb ékét tudta megkaparintani. Hát ez van kérem, szerencsés fickó vagyok.
- Kérsz egy italt? Vagy inkább megtisztelnél egy tánccal? - csókoltam kezet és vártam mit választ.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kertben lévő tánctér Kertben lévő tánctér EmptyVas. Márc. 18, 2012 12:08 am

Scarlett

"Szerintem mehetnénk Szivecske. És a pezsgőböl is sok lesz mára." Szinte már láttam magam előtt, ahogy fogom a haját hányás közben. Az tuti, hogy semmi féle alkoholt nem bírt. Én komótosan letettem a pezsgős poharamat annyi pezsgővel amennyivel kaptam, majd megtámasztottam Scart ha esetleg készülne elszédülni. Dobtam egy sms-t Anyunak, hogy élek és virulok és még vendéget is viszek Scarlett személyében, amire kedves szavakat kaptam válaszul, majd lassan kisomfordáltunk a hátsó ajtón. Odavezettem Scarletet egy kicsi tragacshoz, ami kopottasan villogott ki fehér színével. Ennyire tellette anyuéknak, de legalább a jogsit letudtam tenni. Betuszkoltam Scarletet az anyósülésre, majd gyorsan áthoantam a vezető felülire és rányomtam a gázra. Hála jó égnek, hogy nem kaptak el minket... Felnyomtam a fűtést majd végre nyugalomba helyezhettük magunk. "Mesélj csak milyen a szerelmi életed?"
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kertben lévő tánctér Kertben lévő tánctér EmptySzomb. Márc. 17, 2012 11:05 pm

Andrew

- Szuper. - ugrottam egyet fel, s majdnem kitörtem a bokámat, ebbe a hülye magassarkúba. Fr*ncba! - Igen, én is küszködök hasonló problémákkal. - húztam el a számat, majd támadt egy hirtelen ötletem. - Sebaj, majd esténként egymásnak fogunk lelkizni. - öleltem magamhoz Andrew-t, majd elengedtem. Tettem egy lépést hátra.
- Elfáradtam. - mondtam a szám elé rakva a kezemet, ásítva, és intettem a pincérnek. Levettem róla két pezsgőspoharat, egyiket a gyönyörű kék szemű srácnak adva, akit a legeslegjobb barátomnak nevezhetek. A kis táskámból kivettem a tükrömet, s megnéztem a sminkemet, de minden tökéletes. Nem kell vele aggódnom. Az előnye, hogy ilyen a bőröm.. Sosem kell alapozót használnom.
- Majd szólj, ha szeretnél menni. - mondom Andrew-nek, s egyet kortyoltam az italból. Eddig már nem tudom talán a 3. lesz. Nem bírom annyira az alkoholt, de szerencsére a pezsgő nem olyan erős.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kertben lévő tánctér Kertben lévő tánctér EmptySzomb. Márc. 17, 2012 10:51 pm

Scarlettnek

"Persze, hogy nem zavarsz." Mosolyogtam rá, s tudtam Anyámék kifejezetten boldogak lesznek. Mindig is azt hitték, hogy szerelmes vagyok Scarlettbe. Azt hiszem lassan itt az ideje, hogy beszámoljak nekik a dolgaimról... Hmm... Ráér még az. "Tudod mostanában elég depressziós élem és nem nagyon akadt olyan, akivel hajlandó voltam pár szót is beszélni beleértve Anyut is így te leszel a felmentő sereg." Lassan kezdtem magam kínosan érezni és egyre kevesebben lettek a tánc téren is. Határozottan feszültséget szimatoltam... De ezzel természetesen nem szabad foglalkoznom. Csak ne járna az a férfi a fejemben... "A bagoly pedig nem akadály." Nevettem el magam kizökkentve előbbi fura gondolataimból lelkemet.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kertben lévő tánctér Kertben lévő tánctér EmptySzomb. Márc. 17, 2012 10:40 pm

Andrew

Ide-oda nézegettem. Annyira tapasztalatlan vagyok ebben az egészben, hogy nem tudom megkülönböztetni, hogy ki vámpír és ki nem. Annyira utálom, hogy ilyen gyenge vagyok.. Kikészít ez engem idegileg. Kifújtam a levegőt, mikor Andrew megnyugtatott. Megpaskoltam a vállát.
- Na, ennek örülök. Ne keltsünk figyelmet. Maradjunk így, és élve megúszhatjuk az estét. - motyogok. Felnéztem újra rá, és egy biztató csókot pecsételt rá a homlokomra. Legjobb barátok örökké kitartanak egymás mellett. Újra visszahajtottam fejemet a vállára, ringatva magamat lassan, a zene ritmusára. Ajánlásán elgondolkodtam egy kicsin. Igazából a Hotelban húztam volna meg magam. Anyukám is biztosan jobban örül, ha egy ismerősnél lakok.
- Tényleg nem zavarnék? - pillantok fel rá pislogva. Annyira imádom Andrew anyukáját, ő az igazi minta anyuka. Jobb is az enyémnél.
- És akkor párna csatázhatunk, vásárolhatunk, pletykálhatunk. - kezdtem egyre izgatottabb lenni. Tényleg nagyon jó ötlet lenne, ha oda költözök.
- Viszont van egy baglyom, ha nem zavar. - mondtam önfeledten mosolyogva. Az én kis Pelyhesem..
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kertben lévő tánctér Kertben lévő tánctér EmptySzomb. Márc. 17, 2012 10:29 pm


Scarlettnek
Már felkészülök a legrosszabbra majd arra eszmélek, hogy ezek a vámpírok annyira elvannak foglalva a saját világukkal, hogy nem érdekli őket a létezésünk. Ez szokatlan érzés, de kifejezetten nyugtató. "Várj csak nem érdekeljük őket. Szerintem nálunk mi vagyunk az első példányok ebből a fajból." Kezd tudatosulni bennem, hogy aggodalmunk teljesen felesleges volt. "Ne aggódj édesem." Mosolyogtam rá majd mélyen belenézte szemeibe és puha csókot nyomtam homlokára. Majd megsimítottam tarkóját mit válamon fektetett. "Viszont nagyon örülnék neki ha nálunk laknál. Anyuék imádnak és legalább tudnék rád figyelni. Meg amúgy is olyan lenne mint egy végtelen pizsi parti." Újra csak rámosolygok, s lassan andalogva mozgunk a lassú számra, mi andalítóan járja át minden porcikám, s csak nem megy ki az a vámpyr a fejemből...
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kertben lévő tánctér Kertben lévő tánctér EmptySzomb. Márc. 17, 2012 10:28 pm

Rick

-Hát, nem a nyugisabb élet miatt jöttem az már biztos. Csupán kíváncsiságból milyen lehet itt élni. És egyébként igen, festek.-mondtam kissé szórakozottan. Észrevettem ám, hogy Alarick néha gondterhelten pillant az ősök felé. Ez máris válasz a kérdéseimre miszerint tud e róluk. A válasz igen ezek szerint. Hirtelen megakadt a szeme Klauson és....Katherine? Mondom én! Ez a város nem is lehetne misztikusabb. Rick nyilván nem sejtette , hogy meghallom, ahogy megjegyzi az orra alatt, hogy ezek mit keresnek itt. Nem szívesen folynék bele az ő dolgaikba. Kinek hiányozna pár ős a nyakába és 2 hasonmás? Senkinek, akinek van egy csöpp esze az nem keveredik bele. Rick hirtelen a zsebébe nyúlt, majd kissé gondterhelten csúsztatta ki onnan. Várjunk csak...tud az ősökről, a hasonmást is ismeri...Ő egy vámpír vadász lenne? Biztos az előbb karót vagy ilyesmit keresett magánál vagy ellenőrzött, hogy van e nála. Hát úgy tűnik nincs. Megnyugodva fújtam ki a levegőt. Abban már biztos lehetek, hogy nem tud leszúrni, ha rájönne a kis titkomra. Majd kinyújtotta a kezét és felkért táncolni. Mielőtt elfogadtam volna, az jutott eszembe, teszek pár utalást arra, hogy mi is vagyok. Szeretem az izgalmakat és a veszélyt. Kockáztassunk.
-De ne magázódjunk. Attól öregebbnek érzem magam. Pedig ennél vénebb valószínűleg már nem nagyon lehetnék.-mondtam titokzatosan és kissé talán vészjóslóan elmosolyodtam egy másodpercre. Láttam ahogy a Rick fejében, mintha megszólalna a vészcsengő, de nem hagytam neki gondolkozási időt. Megfogtam a kezét és a táncparkett felé húztam.-Egyébként örömmel táncolnék.-jegyeztem meg, majd a következő pillanatban már a táncparketten voltunk és elkezdtünk táncolni. Élveztem a táncot, főleg mivel épp keringő ment. A kedvencem.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kertben lévő tánctér Kertben lévő tánctér EmptySzomb. Márc. 17, 2012 10:03 pm

Kertben lévő tánctér Ashley_greene_by_shortpixie-d3hqwwd Kertben lévő tánctér Alaric_avatar_by_caprias-d4a42bg

Alice


*Érdekes hangsúlyt hallok ki a hölgy szavaiból, mintha tényleg érdekelné a történelem. Nos, nem sok ember van, aki rajong a töriért, mert általában elég unalmas. Persze attól függ, hogy ki és hogyan adja elő. Az én előadásaimat, pl. a fiatal lányok nagyon szokták élvezni. Valószínű a kellemes mosolyom miatt. De persze nem is ez a lényeg.*
- Nos igen. Mystic Falls nagyon izgalmas történelemmel rendelkezik. *biccentek egyet mosolyogva és elnézek a Lockwood birtok mögött elterülő erdőre és kicsit el is mélázok. Eszembe jut a tisztás, ahol Jenna meghalt és szomorúság markolja meg a szívemet. Gyorsan sóhajtok egyet és igyekszem kirázni a képeket a fejemből, majd ismét Alice-re nézek. *
- Titokzatos múltja van ennek a városnak. Misztikus és titokzatos... *jegyzem meg én is kisebb titokzatos csengést adva a hangomnak és kíváncsian figyelem, hogy a hölgy mennyire vevő egy ilyen fajta beszélgetésnek. Alice válaszol a többi kérdésemre is és elmosolyodom a válaszán.*
- Elég érdekes, hogy egy floridai hölgyemény egy kis városba jön. De persze érthető. Itt bizonyára nyugodtabb élete lesz. *jegyzem meg nagy komolyan. Hogyha nem lenne udvariatlanság, akkor horkantva felnevetnék, de így csak egy igen pici irónia érződik a hangomból. Kérdés, hogy a nő észreveszi-e és kihallja-e.*
- Milyen galéria? Talán fest? *kérdezek rá a dologra. Megannyi fajta galéria lehet, ki tudja, hogy Alice éppen milyen galériát akar terjeszteni.*
- Művészekből sosem elég. *mosolygok a nőre. Közben ismét odapillantok Elenáékra és meglátom Katherine-t és Klaus-t együtt!*
- Jézusom, ezek mit csinálnak itt? *morgom halkan, nem is sejtve, hogy Alice vámpírhallása miatt bizonyára tökéletesen hallja, amit mondok. Azt is észreveszem, hogy Elena Stefan-nal táncol, amit végképp nem tudok hova tenni.*
~Mi történt, itt mindenki megbolondult?~*gondolom kissé idegesen és a zsebembe nyúlok. Csalódottan konstatálom, hogy a nyílpuskám kint maradt az autóban, ami igen kínos ennyi vámpír között. Bár az Eredetiek ellen úgysem hat, a többieket meg nem akarom megölni. Mindegy is... Kiveszem a kezemet a zsebemből, lerakom a poharamat egy éppen arra járó pincér tálcájára, majd kinyújtom Alice felé a kezemet:*
- Megtisztel egy tánccal? *hajtom meg kicsit a fejemet is, remélve, hogy a nő igent mond. Így kicsit közelebb kerülhetek a többiekhez és talán hallom is, hogy mi fog történni. Na meg... Alice-t is elbűvölöm kicsit.*

Ruha
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kertben lévő tánctér Kertben lévő tánctér EmptySzomb. Márc. 17, 2012 9:34 pm

Kertben lévő tánctér Tumblr_m0wjobUGe01qgh970o2_250

To Katherine


Rebekah persze megint lekoptatott. Ahogy nézem izgalmasabb dolga akadt, minthogy táncoljon velem. Mondjuk annyira nem is zavart a dolog, mert legalább nyugodtan megihattam az italom. Mindenki beszélgetett valakivel, kivéve én. Már majdnem úgy döntöttem, hogy oda megyek az egyik kis csapathoz bemutatkozni, de ekkor váratlanul Katherine viharzott át a termen, és jött oda. Épp gratulálni szerettem volna a kis jelenetükhöz Klaus-al, de annyi időm se volt, hogy kortyoljak még egyet a pohárból, már is nekem szegezett egy kérdést.
- Igen egyedül. Miért? Talán látsz itt valaki mást körülöttem? – a napi gúnyolódás persze nem maradhatott el. Viszont mikor azt kérdezte, hogy mit szólnák egy kis frissítőhöz, nyilvánvalóvá vált, hogy mit szeretne. Még több botrányt. Nem volt jobb dolgom, és egy kicsit unatkoztam is, úgyhogy miért ne mennék bele? Úgy se vagyok az a jó gyerek.
- Miért is ne? Benne vagyok. Melyiket szeretnéd? – körülnéztem én is, hátha kiszúrok valakit akinek szívesen kiszívnám a vérét. Bár nem volt szándékomban, hogy nagy feltűnést keltsek, de a mókából nem maradhattam ki én se. és Katherine gondoskodik arról, hogy ez így is legyen. Ezt szeretem benne. A spontán kis mocskos ötleteit. Már - már magamra emlékeztet.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kertben lévő tánctér Kertben lévő tánctér EmptySzomb. Márc. 17, 2012 9:26 pm

Kertben lévő tánctér Tumblr_lospo8SaNW1qhcgefo1_500

To Kol, Zach and Elena (and Bonnie, Faith, Alexis)

Mikor válaszra nyitottam volna a számat, akkor Rebekah elég mérgesen megjelent és elráncigált.. Pedig most kezdett izgalmas lenni az este, de semmi gond, mert most egy botrány lesz. Miközben Rebekah magyarázta nekem a dolgokat Bonniera kacsintottam, ezzel is üzenve, hogy még lesz folytatás.
- Nyugi a legjobb emberhez fordultál, már tudom is, hogy mi lesz az a dolog ami kicsalogatja Elenát. - mondtam, majd a szemöldökömet felhúztam.
- Menj ki, hamarosan mi is ott leszünk! - mondtam, s elindultam Elena és Stefan felé.
Annyian voltak, hogy át kellett magam törnöm az embereken. Mikor odaértem nem volt szívem megzavarni őket. Najó ez egy hülyeség, hát persze, hogy a legnagyobb örömmel zavarom félbe őket bármit is csinálnak.
- Tudom illetlenség, de az est leggyönyörűbb hölgyével én is szeretnék táncolni. - löktem félre a fiatalabb Salvatoret. Megfogtam Elena kezét, s a tömeg felé vettük az irányt, mert nem szeretném, ha Stefan hallana minket.
- Sajnálom, hogy el kellett szakítanom téged a sráctól (se), de történt egy kis gond Bonnieval. Tudom elsőre félelmetesnek hangzik, de nyugi szerintem semmi komoly. - hazudtam a szemébe. Nem hagyom, hogy valakinek is szóljon.
- Szóval siessünk! - utasítottam, természetesen arra utalva, hogy senkinek ne szólljon.
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Kertben lévő tánctér Kertben lévő tánctér EmptySzomb. Márc. 17, 2012 9:23 pm

Kertben lévő tánctér Tumblr_m0w9p1Ue2A1qk381no1_500

~Esther & Tatia ~

Hirtelen megáll bennem a maradék szívverésem is, mikor meglátom ki is áll velem szemben. Még maszkkal is megismerem.
- Tatia - Suttogom magam elé, mikor anyám elragad. Tudom, hogy észrevett a lány is engem. Anyám tud valamit, hiszen csak akkor tesz ilyet, amit a jelenlegi helyzetben. Hátrafordulok Tatia felé, még mindig ott áll.
- Anyám ezt a színjátékot ne. Veled majd később beszélek...És ha most megbocsájtasz... - Sziszegem a mondat első felét, majd elnézést kérek, de ott hagyom. Nem fogom hagyni, hogy beleszóljon ebbe a dologba.
Visszafordulok Tatia felé, de már nincs ott, anyámra dühös pillantást vetek. Elindulok, hogy megtaláljam...


A hozzászólást Elijah összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 18, 2012 9:34 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kertben lévő tánctér Kertben lévő tánctér EmptySzomb. Márc. 17, 2012 9:19 pm

Kertben lévő tánctér Tumblr_lgwawr1KC31qgj3t8o1_500
Klaus & Kol

Hogy milyen volt? Hm... nem tudnám szavakkal kifejezni. Mármint, sok férfival csókolóztam már, de Klaussal mindig is más volt. Emberkoromba, mikor még az voltam aki most, megmaradtak bennem ezek a pillanatok. Úgy vagyok vele, hogy jó az ilyeneket feleleveníteni. Szenvedélyesen csókoltam, és bevallom kissé a közönségnek is játszottam de minek tagadjam? Élveztem. Netalán bűnnek számít? A ma éjszaka úgy is más, holnaptól megint felhúzom a nyúlcipőm és elkerül őt jó messzire. Viszont azok az évek már elmúltak mikor halálosan belé voltam esve. Kiábrándultam volna belőle? Hiszen én először másnak ismertem. Emberibbnek. Klaust a hatalom élteti, és ezt én se tagadom meg magamtól soha. Talán ebben nagyon hasonlítunk.
Nem röpke kis, kósza csókra kell gondolni - minden tehetségem beleadtam, és lám! Sokként érte a népet, pont ahogy azt elterveztem. Nem tudom pontosan meddig tarthatott de hirtelen már véget is ért, én pedig csak kacéran végigvigyorogtam a tömegen, majd kacsintottam egyet, és tovább otthagytam őt. Az utolsó mondatára felkaptam a fejem, és csak még szélesebbre vettem a mosolyom. Remélem vette az adást.
Elvettem egy pezsgőspoharat egy tálcáról, és lassan kortyolgatva néztem szét a teremben. Hol találok még egy kis izgalmat? Még alig tíz óra sincs.
A táncolók rengetege közt, kiszúrtam egy alakot, és rögtön gonosz vigyor jelent jelent meg az arcomon. Határozott lépésekkel vágtam át a tömegen, félre löktem pár elbambult fiatalt - ezek nem tudnak arrébb menni?! - mire odaértem Kolhoz.
- Nocsak, nocsak egyedül? - vonom fel a szemöldököm kérdőn, és körbefordulok a teremben. Annyira ínycsiklandozó mindegyik. És amúgy se hagyhatok itt egy rendezvényt, áldozatok nélkül.
- Mit szólsz egy kis frissítőhöz? - kérdezem tőle, és közelebb lépek hozzá. A torkomat mardossa az éhség, és amúgy is olyan sokan vannak. Ki veszi észre ha eltűnik mondjuk kettő? Holnapig biztos senki...
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Kertben lévő tánctér Kertben lévő tánctér EmptySzomb. Márc. 17, 2012 9:18 pm

Kertben lévő tánctér Stelena-3x14-stefan-and-elena-28958375-500-246

Stefan

Most kivételesen körbetekintettem a táncoló párok között. Megpillantottam egy furcsa alacsony párt. Mintha testvérek lennének, de különböznek. Egyedül formás arcuk, és hatalmas szemük hasonlított. Olyan kis édesek voltak. Bár őket még nem láttam a városban. Remélem nem valami természetfeletti lények. Tele van tőlük már a város. Alig akad egy-egy normális ember. Hirtelen mintha tükörképemet - más ruhában - láttam volna meg, amint Klaus-szal csókolózok. Pislogtam párat, és igen az én voltam! Vagyis Katherine. Istenem.. Így akar engem tönkretenni??! Most mit fogok mondani, miért van belőlem kettő? Majd azt mondom, hogy a dublőröm.
- Az. - motyogtam én is. Úgy tűnik mintha egyedül mi lennénk itt a legnormálisabbak. Feltekintettem mosolyogva Stefan szemeibe. Közelebb hajolt hozzám, s kirázott a hideg mikor meleg lehelete megcsapta a fülcimpámat. Halkan elkezdtem kuncogni.
- Köszönöm.- hunytam le a szememet, mikor egy apró puszit adott a homlokomra. A kezemmel megsimogattam a vállát. Észrevettem, hogy másfele kalandozik a tekintete.
- Minden rendben? - kérdeztem aggódva, odakapva a figyelmemet. Az alacsony párost figyelte, ha jól kivettem. - Nagyon aranyosak, ugye? - kérdeztem mosolyogva, a mellkasára hajtva a fejemet, s úgy táncoltunk tovább.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kertben lévő tánctér Kertben lévő tánctér EmptySzomb. Márc. 17, 2012 9:06 pm

Elenának...

Hogy őszinte legyek kezdtem nem figyelni az eseményeket. Feltűnt a színen egy feltünési viszketegségben szenvedő vörös lány, akit megharapott egy várfarkas miután heves aktust létesített Damonnal meg még ki tudja kivel...Szánalmas. Katherine hozta a formáját mint mindig kifejezetten közönségesnek láttam. És az, ahogy Klausszal egymásra találtak szánalmas és idáig látszik, hogy kamu. "Szánalmas az az este." Moslyogtam rá először kedvesemre és örültem, hogy pillanatnyilag Őt tartom kezeim között és nem az egyik könnyű erkölcsű nőt. A legtöbb ember viselkedése elriasztó volt. Az egyetlen, amit remélni mertem, hogy Klaus ma nem hajcsároz engem az megalázó lenne. Hirtelen észre vettem mennyire elkalandoztak gondolataim, így megint csak szerelmemre koncentráltam. "Elbűvölően festesz." Súgtam a fülébe majd puszit nyomtam a homlokára. Őszintén ilyenkor szörnyen meglepődök magamon. Úgy tűnik jobban jelen van a régi Stefan mint gondoltam. Hirtelen szokatlan illat csapta meg orromat édes volt akár a méz mégis vérrrel keveredett egy csipetnyi rozmaringgal. Csábító volt, s csöppet megbabonázott. A szag két alacsony különös ember (?) irányából áramlott s önkéntelenül is bámulni kezdtem feléjük... Előtört bennem az éhség, de kontrolálnom kellett magam, mert nem akartam ezt az estét is erontani...
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kertben lévő tánctér Kertben lévő tánctér EmptySzomb. Márc. 17, 2012 9:05 pm

Kertben lévő tánctér Tumblr_m0d2ttPX3h1rr0pbzo1_500

Elijah & Tatia


Az események felgyorsultak és egyre több vendég özönlött a bálra köztük az én gyermekeim is lassacskán megérkeztek, egyre jobb partnerekkel. Messziről megláttam Katherine-t és... Elenát?
~ Nem nem, nem lehet Elena, hiszen Elena Elijah-val van. Oh... ennek nem lesz jó vége. ~
Megfogtam még egy pohár pezsgőt és Elijah felé indulok mikor épp Tatia-val ütközik.
Ez nagyon nem jó.
Odasiettem Elijah-hoz még mielőtt rájön ki is a nőszemély akivel épp összeütközött. Elővettem a szokásos bájos mosolyom.
Elnézést a zavarásért egy pillanatra elrabolnám a fiam.
Azzal a lendülettel karon fogtam Elijah-t és arrébb húztam csak remélni tudtam, hogy még nem jött rá erre a tényre, hogy Tatia itt van
Vissza az elejére Go down



Lyla Foster
welcome to my world
Lyla Foster

► Age :
32
► Total posts :
281

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Kertben lévő tánctér Kertben lévő tánctér EmptySzomb. Márc. 17, 2012 9:00 pm

Kertben lévő tánctér Tumblr_luz5qrXDHp1qedzelo1_500
To Kol, Zach and Elena

Csak fél füllel figyelek Kolra, és bólintok neki, hogy a tánc majd meglesz.
- Később Kol, van egy kis elintéznivalóm... - mondom ideges hangon, ahogy megpillantom Elenát a nyakában az ÉN nyakláncommal. Irdatlan harag gerjed bennem, letépem a maszkom és Kol kezébe nyomom. Ezután Zach felé igyekszem, aki éppen a Bennett boszorkánnyal táncol. Újabb fintor kerül az arcomra. Mit esznek ebben a lányban? Na, de most nem ez a lényeg... Bocsánatot sem kérve, hogy elráncigálom a partnerétől, és a másik két lánytól, arrébb húzom kicsit.
- Bocs, az én partnerem lányok... Zach, lenne egy kis feladatom számodra. Fontos lenne nekem... - mondom halkan, közelebb hajolva hozzá, egy bájos mosoly kíséretében.
- A lány ott... - bökök ujjammal Elena felé, aki épp Stefannal táncol.- Szerezd meg nekem. Mármint csald ki kérlek az udvarra a ház mellé feltűnés nélkül! - hangsúlyozom ki az utolsó két szót. Ez nagyon fontos... Ugyanis ha valaki észreveszi a dolgot a bátyáim közül, vagy a Salvatore fivérek közül, a tervemnek annyi. Köszönet mosollyal indulok meg az ajtó felé, miközben felkapom a ruhám alját, nehogy felbukjak benne... Az az én nyakláncom drága Elena, és vissza is fogom szerezni...

//folyt. köv. kert...//
Vissza az elejére Go down
http://feel-the-difference.hungarianforum.com/



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kertben lévő tánctér Kertben lévő tánctér EmptySzomb. Márc. 17, 2012 8:55 pm

Kertben lévő tánctér Tumblr_ldq9pyQkMC1qfclq3o1_500



Igazán érdekes férfival találtam magam szemben. Láthatóan már egy kicsit be is volt csiccsentve, vagy csak egyszerűen ilyen érdekes a modora. Hát szerintem az előbbi megállapítás sokkal helytállóbb. A táncfelkérés után csak pislogni tudtam, konkrétan nem tudtam mit mondani. Ha most elfogadom, akkor egy naiv, kicsinyes libának fog tartani. Viszont, ha nem fogadom el, akkor meg olyan messziről el fog kerülni engem és nem utolsó sorban, nem lenne társaságom sem. Úgy döntöttem tehát, hogy belemegyek a játékba, lesz, ami lesz. Óvatosan nyújtottam felé a kezemet, jelezve, hogy indulhatunk és készen állok. A tánctér zsúfolásig tele volt emberekkel, így muszáj volt még a szokásosnál is közelebb húzódnunk egymáshoz, amit nem is nagyon bántam. A szám a szívem ritmusára szólt.
- Egyébként Bonnie vagyok. Bonnie Bennett. Remélem te is megtisztelsz legalább annyival, hogy a nevedet elárulod. - mondtam, majd egy pimasz mosolyt eresztettem meg felé.
- Tudod, annyira szomorú ez az egész! Süt rólad az a tipikus pasis dolog, hogy mindenkit csak eszközként akarsz felhasználni. Tudom, hogy nem ismerlek, de sajnos nem is nagyon kellett ahhoz megismerjelek, hogy ezt meg tudjam állapítani. Ó, és csak, hogy tisztázzunk valamit! Én nem az a fajta lány vagyok, aki ezt hagyja és tolerálja, sőt. - mondtam, majd egy cinikus mosolyt engedtem meg magamnak.
- Szóval, akkor újrakezdés indul! - mondtam, majd gyorsan levettem egy pohár italt az éppen arra járó pincér tálcájáról és egyből lehúztam a tartalmát. Game on!
A szám eléggé gyorsan véget is ért, így nem maradt más, mint visszatérni a bárpulthoz. Éppen akartam rendelni egy újabb pohár innivalót, amikor megjelent két, számomra teljesen ismeretlen, fiatal lány.
- Sziasztok! Dehogyis, abszolút nem zavartok, sőt. Végre nem fogok unatkozni, imádom a társaságot és az embereket. Amúgy Bonnie vagyok. - mondtam és nyújtottam a kezemet, először Faith-nek, majd pedig Alexis-nek. Kezd egyre jobb lenni ez a bál.
- És, hogy tetszik a bál? Tudjátok mit hiányolok csak? A balhét! Hmmm.....nincs olyan rendezvény, ahol ne történne valamilyen balhé. - mondtam, majd pimasz mosollyal a tömeg felé fordultam. Klaus és Katherine láthatóan jól nyomják az ipart. Nem bírtam megállni, hogy ne nevessek. Érdekes egy este, érdekes egy vendégekkel. Kell ennél több?


A hozzászólást Bonnie Bennett összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Márc. 17, 2012 9:07 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Kertben lévő tánctér Kertben lévő tánctér Empty

Vissza az elejére Go down

Kertben lévő tánctér

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Similar topics

-
» Erdő közepén lévő kút

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Lakónegyed :: Lockwood Birtok-