world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Erdő közepén lévő kút

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next



Spencer Fitzgerald
welcome to my world
Spencer Fitzgerald

► Residence :
∫ New Orleans
► Total posts :
96

SOUL MANIPULATOR ☩


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút EmptyHétf. Márc. 14, 2016 12:56 am

Damon & Spencer
•••••• Life is about timing••••••
Csak nézem a nő rémült tekintetét, először azt hiszem, hogy tőlem rémült meg annyira, de végül rá kell jönnöm, hogy nem. Követem a tekintetét, ami bizony jó messziről el is kerül engem, majd egy férfin állapodok meg. Nem tart sokáig rájönnöm, hogy miért retteg ettől a férfitól a nő, főleg miután hamar el is árulja magát, amint megszólal. Az meg csak mellékes, hogy érzem micsoda is ő. Bár ezt inkább nem nevezném csodának, mindenesetre egy másodpercnyi idő alatt levonom a következtetést, hogy ő lenne a vámpírunk. Ami ebben az egészben a legjobb az az, hogy sikerült felélesztenem a nőt, aztán most meg mindketten meghalunk. Nem voltam felkészülve erre a helyzetre, de nagyon nem. Még soha nem találtam magam szemtől szemben, ennyire egyedül, az erdő közepén magam egy vámpírral. Vajon most mit kellene tennem? Eljátszanom a félelmetes nőt, és hátha majd beijed? Mindenesetre azt tudom, hogy nem húzom be fülem, farkam... ilyen örömöt nem adunk vámpír kezébe.
- Először is, "az ott" egy ember, ilyen jelzővel pedig nem illetünk meg embereket. - Kezdek bele, miközben felállok és szembe fordulok vele, de úgy, hogy közben takarásban tartsam a nőt. - Másodszor pedig... Ebben a világban már nem birtoklunk senkit. Talán pár száz évvel ezelőtt még sikerrel jártál, de most nem. - Vonom fel a szemöldököm, bár nem vagyok benne biztos, hogy túl jó ötlet ennyire nyíltan szembeszállni vele. Bár elfutni úgysem lenne esélyem, na meg a nőt sem hagyhatom itt mindezek után, tehát valamit tennem kell. - Egyébként is te sorsára hagytad meghalni. Tehát mostmár ő az enyém. Hagyd szépen békén és keress magadnak egy nyuszit vagy fene tudja mit! - Nem tudhatja, hogy mire vagyok képes egészen addig amíg ki nem próbálja. Talán sikerül még az előtt ráijesztenem, hogy megpróbálna bármit is és rá nem jön, hogy valójában mást nem tudok csinálni, mint gyógyítani és gyorsan gyógyulni. Egyébként pedig akárcsak az emberek, egy kicsivel gyorsabb reflexekkel.
- Még mindig itt vagy? - Mormogok rá. Úgy állok itt, akárcsak egy anyatigris aki a kölkeit akarja védeni. Fogalmam sincs ki ez a nő, de azt remélem, hogy nem próbál meg elszaladni, inkább csak csöndben a helyén marad és figyeli az eseményeket, na meg megpróbál bízni bennem... Bár igencsak nehéz mások bizalmát elnyerni mikor még én magam sem bízok magamban. Mindenesetre jobb ötletem nincs. Csak reménykedem, hogy túlélem az első találkozásom egy vérszívóval.

••• Renegades••• © •••  
Vissza az elejére Go down



Damon Salvatore
welcome to my world
Damon Salvatore

► Residence :
mystic falls
► Total posts :
7

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút EmptyVas. Márc. 13, 2016 5:02 pm

spencer & damon
•••••• • ain't no rest for the wicked ! * ••••••
Néha elgondolkozik rajta, hogy vajon okosabb lenne e kitervelni, hogy mikor, hogyan és kiből fog vacsorázni. De tekintettel arra, hogy megígérte, vértasakokra fog hagyatkozni mostantól, nem járkálhatott fel-alá egy kis notesznyi névvel. És egyébként is, Damon Salvatore nem a tiszta gondolkodásáról híres… vagy inkább hírhedt. Hogy teljesen őszinte legyen, nem igazán izgatját a következzmények, nem mintha komolyabb atrocitások érnék csak azért mert kihágott. Fenyegetések? Talán. Ítélkező tekintetek? Biztosan. De nagyon kételkedik benne, hogy pont most lesz az első alkalom, hogy komolyabb fenyítésben részesítenék.
Amikor elcsalja az édes kis szőkeséget a bárbol, ahol megakadt rajta a szeme, Damon már tudja, ha a nő valami csoda folytán életben marad, biztosan megjegyzi, hogy idegenekben bízni nem a legokosabb ötlet. Annyira naiv és védtelen, már majdnem meg is szánja, ahogy az ötéves gyerekekről fecseg, akiket tanít. De ahogy általában, a maró éhség sokkal erősebb, és egyébként sem egy kiadós beszélgetésért kereste a társaságát. – Mikor már elég mélyen járnak az erdőben, Damon a nő után nyúl, ujjai szorosan fonodódnak a csuklója köré és máris érzi azt a bizsergő érzést a szemfogai körül, mint mindig táplálkozás előtt. Nem veszteget időt arra, hogy megigézze, túlságosan is messze vannak bárkitől aki meghallgatná, ha esetleg sikítani támad kedve. De a nő csendes, Damon úgy hiszi a sokktól, még akkor is amikor felszakítja a puha bőrt a nyakán és inni kezd. Nem tart sokáig, hiszen nem tervezi, hogy magába kényszerít többet, mint amire vágyik, visszalépve Damon egy apró, elégedett sóhajjal figyeli, ahogy a test a porba hullik.
És akkor meghallja, egy kocsi ajtó csapódását, ami majdnem arra készteti, hogy felkapja a nőt a földről és csak azután tűnjön el. De egyben kiváncsi is, nem sokan járnak erre felé és meglehetősen furcsa, hogy az éjszaka közepén, valaki célzottan arra sétálgatna, ahol ő a vacsoráját fogyasztja. Damon visszalép a testtől és behúzódik az egyik öreg tölgy árnyékába, csendesen figyelve az eseményeket. Nem teljesen érti, hogy mi történik, még soha nem látott ehhez foghatót. Ugyan számtalanszor szemtanúja volt már, ahogy boszorkányok próbálnak valakit meggyógyítani, de ez valami teljesen más és úgy érzi tudnia kell. Damon megköszörüli a torkát, ahogy kilép az árnyékból, megtörölve a szája szélét. -   Azt hiszem az ott az enyém.
Vissza az elejére Go down



Spencer Fitzgerald
welcome to my world
Spencer Fitzgerald

► Residence :
∫ New Orleans
► Total posts :
96

SOUL MANIPULATOR ☩


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút EmptyVas. Márc. 13, 2016 12:50 am

Damon & Spencer
•••••• Life is about timing••••••
Hiába próbálok nem figyelni arra a hülye érzésre, hiába próbálom figyelmen kívül hagyni és valami mást csinálni. Egyszerűen akármibe kezdek, nem tudok koncentrálni mert csak az jár a fejemben, hogy mennem kell. Ami igencsak irritáló mert soha nem tudom mégis hová kell mennem, vagy éppen mi fog ott várni rám. Abban persz már biztos vagyok, hogy egy segítségre szoruló ember ott lesz, de sose tudni, hogy valami más várni fog-e rám. Ez az érzés egyben bosszantó és szörnyen kiszolgáltatott, de mégis örülök ha segíthetek valakinek. Csak persze nem az életem árán. Egy ilyen világba belecsöppenni nagyon nehéz úgy, hogy semmit sem tudok róla. Tudok mindent arról, hogy mik is élnek körülöttem, de fogalmam sincs arról, hogy hogyan védhetem meg megam ellenük, vagy éppen kit kérdezhetek meg. Mert ugye nyilvánvalóan nem állíthatok oda akárkihez azzal, hogy mostanában önkéntelenül indulok meg furcsa helyekre, ahol még soha életemben nem is jártam és találok rá halál küszöbén lévő emberekre, akiket vámpírok haraptak meg és hagytak sorsukra. De azzal sem, hogy ha csak sétálok az utcán ki merem állítani, hogy elment mellettem egy vérfarkas vagy egyéb természetfeletti lény. Azzal viszont nem vagyok tisztában, hogy én mi vagyok. Ezt miért nem tudom olyan könnyen megérezni? Vagy éppen, hogy hogyan tudom mindezt irányítani, hogyan tudom lekapcsolni, mikor éppen nincs kedvem az éjszaka közepén megindulni csak úgy akárhová. Most ugyan nincs még éjszaka, de közel a naplemente. Én pedig akárhogy próbálom elterelni a figyelmem, nem megy. Így tehát feladom az ostoba próbálkozásaimat, felkapom a kabátom majd a kocsiba ülök. Ez az izé akárcsak a GPS. Soha nem kell tudnom a végső célt, mégis mindig célba érek. Egy hosszú autókázás után, az út mentén parkolok le, majd szinte gondolkozás nélkül indulok tovább gyalog az erdő felé. Odafelé mindig tudom az utat, bezzeg visszafelé soha nem tud senki segíteni.
Érzem ahogy egyre közelebb érek, magam sem tudom mihez. Próbálok sietni, ami pedig az ügyetlenségemmel nem túl szerencsés, mivel így szinte minden második bukkanóban vagy csak simán a saját lábamban megbotlom, még szerencse, hogy nem esek hasra. Igyekszem kutatni a szememmel, hogy hol is van az amiért jöttem, majd mikor megpillantottam a földön heverő nőt, hezitálás nélkül ugrom oda hozzá, addig amíg még nem késő. Ugyan hajlamos vagyok tényleg feléleszteni olyanokat akik még a halál és élet között vannak, de akinek egyszer leállt a szíve, onnan nincs visszaút. Viszont ez a nő még él. Ugyan elég nehézkesen, de él. - Meg ne halj itt nekem! - Suttogom a szavakat orrom alatt miközben leguggolok a nő mellé és végigpillantok rajta. Mikor mellkasára teszem egyik kezem, szinte azonnal elkezdem érezni azt a bizonyos erőt amitől ő meggyógyul, én pedig sokkal energikusabbnak érezhetem magam az elkövetkezendő néhány órában. - Gyerünk, kislány! - Bíztatom, minthacsak meghallaná. Általában nem szoktam megvárni míg felébrednek, de ha ilyesfajta sebesültről van szó, hát muszáj hiszen valamit be kell adnom neki, hogy valójában mi is történt vele, hogy esetleg csak hallucinált a vámpírról, meg hasonlók. Mikor végre kinyitja a szemét, lassan elhúzom a kezem róla és halványan elmosolyodom. Ebből talán tudhatja, hogy jó szándékkal jöttem ide, bár nem tudom nem észrevenni a rettegést a szemében. - Jobban van? - Teszem fel a kérdést ezúttal a nőnek, majd igyekszem neki segíteni a felülésben.

••• Renegades••• © •••  
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút EmptyHétf. Márc. 23, 2015 8:26 am



Elena & Damon


“Nem azért szeretlek, aki te vagy,
hanem azért aki én vagyok melletted”





♪ Old Money ♪
Elena az egyetlen olyan személy, aki elhitte, hogy én nem vagyok az a szörnyeteg, akinek mondom és tartom magam, és ő volt az egyetlen, aki végül pontosan ezt vágta a fejemhez. Életem legszörnyűbb napja volt, mikor kiejtette azokat a szavakat az ajkain. A szavakat, melyeket tőle nem vártam, a szavakat, melyek minden reggel ébredéskor a fülemben csengtek. Most pedig a jelenlétével törli ki elmémből ezeket a fájó gondolatokat. Az érintésével csábít, és egyre mélyebbre taszít a szenvedély örvényébe és én élvezettel adom át magam eme érzésnek. Csak őt akarom, őrá vágyom. Sosem létezett más vágyam, minthogy végre érinthessem őt, hogy csókolhassam, és meztelen testét érezhessem az enyémnek préselődni. Az elmúlt idő maga volt a pokol, de most ismét látom a fényt, ismét érzem a szenvedélyt, mely magával ragad. Képes felemelni majd lerántani a mélybe, s néha mintha élvezné, hogy azt tehet velem, amit akar.
Hagyom magam, és úgy érintem őt, mintha most először tehetném, mintha ez lenne az utolsó alkalom is egyben. Szeretem, s egész lényem megőrül érte. Sosem éreztem ennél tisztább vágyat, sosem éreztem ennél emésztőbb érzést. Beszívom az illatát, mely elködösíti elmém, mely magával ragad, és elvarázsol. Engedek az ösztöneimnek, mikor letépem róla a ruhákat. Nem gondolok arra, hogyan megy így haza, hiszen a kocsim nincs innen messze, és a zakóm túlélte vágyaink vadságát. Nem érdekel, hogy esetleg valaki jár erre bár ez nem az a megszokott találkozóhely. A madarak csicsergése elvész, és a percekkel ezelőtt hallott őz hangja is a semmivé foszlik, ahogy légvételem egyre szaporábbá válik. Mintha belülről emésztene fel az érzés, melynek nem akarok ellenállni. ahogy megérzem a vérének édes ízét, belenyögök a folyamatba de nem hagyom abba. Érezni akarom őt, azt, ahogy összeolvadunk a vércsere által. Vágyom rá hogy a véremet vegye, és vágyom rá, hogy halljam a beteljesülését.
Teljesen belefeledkezem a lopott csókokba, és az érintésekbe, melybe magam is beleremegek. Hirtelen ér, ahogy a földre lök, majd onnan a kút tetejéről néz vissza rám. Hamis mosoly jelenik meg arcomon, ahogy ő kerül végre felülre. Szeretek irányítani, de most sokkal inkább élvezem, ahogy engem irányít, ahogy fölém kerekedik. Éhesen kapok ajkai után, és belenyögök a csókba, ahogy csípője ütemes ringásba kezd. Nem érdekel az avar érdes érintése a hátam alatt, nem érdekel semmi, csak ő. Megbabonázva figyelem őt, majd fejemet hátravetem, ahogy először nyelve siklik végig a nyakamon, majd megérzem a fogait. Felnyögök, és tudom, hogy nem bírom tovább. A szenvedély elragad magával és akaratlanul megmozdul a csípőm, hogy reagáljak a közelségére, ahogy karjaimat az avarba szorítja. Vágyom rá, és már nem érdekel más, csak az, hogy halljam élvezetének beteljesedését, hogy egy csókot lophassak tőle, miközben magam is átadhatom magam az érzéseknek. Sosem engedem el őt többé, sosem hátrálok meg többé sosem engedem el azt, ami kettőnk között van, és remélem ő is ugyanígy érez, s már semmi sem állhat közénk.
••••••••••••••••••••••
SZAVAK SZÁMA:625 SABLON: © lynn MEGJEGYZÉS: love


Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút EmptyPént. Feb. 27, 2015 12:44 am




"I am not sorry
that I'm in love with you"






Damonnel teljesen más volt együtt lenni, mint eddig bárkivel, na nem mintha olyan sok mindenkit sorolhatnék fel. De vele... mindent megkaptam tőle, amire valaha is vágytam, sőt mi több, ő sokkalta előbb tudta, mit is akarok, mint jómagam. Szenvedélyt, kalandot, és egy kis veszélyt. Az igazság az, hogy ennél sokkal többet kaptam tőle. Vele éreztem először, hogy élek, vámpírként miatta élőbbnek éreztem magam, mint halandóként. Az is igaz, hogy sokkal több fájdalmat éreztem mellette, mint bármikor máskor, de minél magasabban jársz a felhők felett, annál nagyobbat zuhanhatsz. Ha pedig szeretsz valakit, végül be kell adnod a derekad, és kockáztatni, hogy akár meg is sérülhetsz. Damonhöz nagyon sokáig a tüzet tudtam hasonlítani, ami távolról melegít, de ha túl köze kerülsz hozzá, megégeted magad. De aztán fordult a kocka, és én voltam az, aki megbántotta őt, habár soha nem állt szándékomban fájdalmat okozni neki. Mégis megtettem a múltban számtalanszor, s mikor már azt hittem egymáséi lehetünk, ismételten belé döftem a tőrt, és még meg is forgattam szívében. Ám mindez a fájdalom, minden sérelem és szenvedés megsemmisült, amikor megpillantottam, amikor hozzám ért, s mikor az oly vágyott csókban forrtak össze ajkaink. A vágy hajtott minket, de még csak elképzelni sem mertem, hogy végül idáig jutunk. Lélegzetvételeim egyre szaporábbak lettek, szívem a bordáimat püfölte minden egyes pumpálásnál, míg vérem száguldozott az ereimben, testem pedig ennek köszönhetően felhevült. Damon karjaiban biztonságban éreztem magam, s olyannyira vágytam rá, ahogy kapcsolatunk kezdetén, a felcsapó szenvedélyes lángok nem aludtak ki, de még csak visszább sem vettek a tempóból. Mindkettőnket körülöleltek, és már nem tudtunk megálljt parancsolni a vágyainknak, de érezhető volt, hogy egyikünk sem akart. Velem ellentétben ő még csak az erejét sem tudta visszafogni, minek köszönhetően a fölsőt után a szoknyám sem végezte egy darabban, bár kétség nem fért hozzá, jobban megúszta, mint az említett top. Egy pillanatra megfordult a fejemben, mégis hogy a fenébe fogunk így kijutni az erdőből, és hazamenni, de mindez az aggodalom azonnal szertefoszlott, ahogy melltartóm pántja lassan lecsúszott a vállamról, és a fehérnemű, amely eddig elfedett, a kupac ruha sorsára jutott, ámbár ezek egy darabban maradtak, ahogy Damon alsónadrágja is, melyet épp oly gyorsan téptem le róla, ahogy ő tette korábban a ruháimmal. Türelmetlenségem határtalan volt, finomkodásra pedig nem volt időnk, se kedvünk. Felsóhajtottam, és minden szégyenérzet eltűnt, mintha megkönnyebbültem volna, hogy végre Damon és közém semmi sem állhat, teljes mértékben egymáséi lehetünk. Nyögések hagyták el ajkaim, ahogy ujjaival belém hatolt, s hátravetett fejjel élveztem a kényeztetést, miközben jobb kezemmel először mellkasát jártam be, majd izmos hasfalát, végül pedig férfiasságára tértem át, ujjaimat köré fontam, én magam is kényeztetésbe kezdtem. Sóhajaink, nyögéseink hallatszottak csak a csöndes madárcsicsergés mellett, minden zaj háttérbe szorult, a távolból motoszkáló állatok zaját egyáltalán nem lehetett hallani, képtelen voltam kiterjeszteni a hallásom, s ebben a pillanatban nem is akartam. Néhány pillanat elteltével másik kezem elindult Damon mellkasa felé, hogy el tudjam lökni magamtól, de mintha a fejembe látott volna, vagy talán ő is megelégelte a rövid a előjátékot, kicsit eltávolodott tőlem, s ujjai helyett ágaskodó férfiasságával csusszant belém. Egy halk, kéjes sikoly tört elő belőlem akaratlanul, és egész testem megvonaglott. Már majdnem megfeledkeztem róla, miféle örömöket képes nyújtani nekem..  Csípője egyre gyorsabb ütemet diktált, amit még a hátamon fekve is igyekeztem felvenni, s a lehető legszorosabban hozzáférkőzni, mert nem akartam, hogy bármiféle távolság is legyen köztünk. Közben arra is ügyeltem, hogy ne nehezedjek rá teljes testsúlyommal a kút fa fedelére, vámpír erőnknek köszönhetően akár a kútba is pottyanhattam volna. Ám ez mégsem tántorított el semmitől, teljesen átadtam magam az érzéseknek, lehunyt szemmel élveztem a közös pillanatunkat, miközben mindent elraktároztam az agyamba. A testét, amint az enyémnek préselődött, ajka ízét, mikor lopva csókot csentem tőle, keze érintését a csípőmön, szemfogai szúrását, mikor a nyakamat borító vékony bőrbe fúródtak, vérem pici patakként való csorgását, az ő csípője ringását, kéjes nyögéseinket,az orgazmus közeledtét a hosszú, végtelennek tűnő percek múlásával. Szerettem volna kicsit húzni az időt, a vágyak túlzottan felülkerekedtek rajtam, már a gyönyör kapujában voltam, mikor szemeim kinyíltak, állam felszegtem, és olyan erővel löktem el magamtól Damont, hogy a földre zuhant. Nem aggódtam érte, a kúton félig ülő, félig fekvő pozícióból néztem le rá nevetve, s mintegy villámgyorsan már ott teremtem, csípőjén ültem. Most én voltam az, aki felülkerekedett, és heves csípőmozgásokkal ingereltem mindkettőnket. Előredőlve csaknem mellkasához simultam, hajamat a hátamra söpörtem, s először nyelvemmel siklottam végig az ütőere mentén, majd fogaimmal érintkezett, amelyek kínzóan lassan szakították fel a bőrt, mígnem édes vére kicsordult a nyelvemre, onnan pedig lassan csordogált le a torkomon. Az éltetű nedű elvétele közben tartottam a tempót, karjait az avarba nyomtam, azzal a gondolattal játszva, hogy nem menekül előlem, éppúgy, ahogy én sem előle.


to you: Damon words: 768 notes: <3
dress  music
©

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút EmptySzer. Feb. 25, 2015 7:53 am



Elena & Damon


“Nem azért szeretlek, aki te vagy,
hanem azért aki én vagyok melletted”





♪ Old Money ♪
Nem engedem el őt többé. Érzem, hogy ismét bekúszik egész lénye a tudatalattimba és hagyom, hogy eluralja elmém. Ő az, aki képes a bőröm alá férkőzve ott létezni tovább, mikor nincs velem, s így már tudom, hogy mi összetartozunk. A nélküle töltött idő még annál is elviselhetetlenebb volt, mint mikor még az öcsémet szerette, mikor csak remélhettem, hogy egyszer rám is úgy fog majd nézni, ahogy Stefanra. Volt idő, hogy szinte majdnem teljesen feladva menekültem volna a városból, de mégsem tettem, mert mindig találtam valami indokot arra, hogy miért vagyok még itt. Most is lett volna, de nem volt rá szükségem.
Bármennyire is tartani akartam magam ahhoz, hogy többé nem engedek neki, a szerelmem oly erős iránta, hogy képtelenség nemet mondani neki, és elfojtani is lehetetlen. Az illata, a hangja és az egész lénye örökké magáénak tudhat. Legalábbis addig, míg egy apró esélyt látok arra, hogy az érzés kölcsönös. S most, ahogy teste az enyémhez simul, mintha összeolvadnánk. Ajkai édes táncra hívták enyémeket, és boldogan adtam neki. Hiába a vágy, és a szenvedély, mégis előjött belőlem a ragadozó, s éles fogaival finoman karistolja végig Elena kulcscsontját, majd dekoltázsát. Nem harapom meg, pedig minden vágyam az lenne, hogy érezhessem a vérét, és ő is belém mélyessze a fogait. Mégis húzom a percet, és inkább átveszem az irányítást, melyet előszeretettel tudhatok magaménak az élet sok területén. A felsője darabokban ért földet valahol a kút közelében nem is olyan régen, és a szoknyája is követi ezt a sorsot, s bármennyire is szerettem volna vigyázni rá, mégsem sikerült. Az anyag könnyedén enged az erőmnek, és éles hanggal jelzi, hogy megadta magát nekem. Míg Elena finoman fejti le rólam a darabokat, én cseppet sem vagyok az. Lehetnék, de mégsem teszem, annyira vágytam már rá. Az érintéseire, ahogy magához húz, s ahogy a sóhajai felszakadnak belőle. Ezek mind csak fokozták bennem a vágyat mely így is elég erősen izzott bennem.
Ahogy keze a férfiasságomra tévedt, egy nyögés szakadt fel tokomból, és ismét éreztem, ahogy a vad ösztön egy újabb lökéssel késztet cselekvésre. Először a melltartót vettem le róla úgy, hogy egyben maradt, s közben ajkaimmal ajkait csókoltam. Nyelvem vad táncra hívta övét, miközben kezeim formás melleire siklottak. Gyengéden, mégis követelőn érintettem őket, majd egyik kezem lassan siklott egyre lejjebb és lejjebb, hogy az utolsó ruhadarabtól is megfoszthassam őt. Gyengéden érintettem nőiességét, majd középső és gyűrűsujjam lassan hatolt be. Akartam őt, mindennél jobban, és tudtam, hogy nem tudom sokáig húzni az időt. Nem is akartam. Mintha ismét levegőhöz jutnék általa, de közben a vágyaink olykor fojtogatnának. Csak egyetlen pillanatra állok meg, mikor ránehezedem, és férfiasságom alhasának nyomódik. Érzem, ahogy lüktet ereimben a vér és csak annyira álltam meg, hogy a szemébe nézhessek, és arcán simíthassak végig. Tekintetem ismét elsötétült, de nem érdekelt. Ajkaimon játékos mosoly ült, és csípőmmel kicsit eltávolodtam tőle. Lábait ismét a derekam köré igazítottam, miközben szemfogaimnak ismét utat engedtem. Fogaim egyszerre karistolták nyakát és lassan mélyesztettem nyakába. Éreztem, ahogy meleg vére kibuggyan, és közben csípőmmel behatoltam. Vágytam rá. Belenyögtem az élvezetbe, amit a vére íze és ő maga okozott jelenlétével. Hallottam a szívverését, a vére áramlását, és már ez a puszta tény is magával ragadott. Túl régóta kellett nélkülöznöm a közelségét, az érintéseit. Nem tudnék tovább várni. Most itt van velem, és én is vele, és a külvilág eltűnni látszik. Hagyom, hogy a pillanat hevében semmivé foszló világ egyetlen megmaradt darabkáján létezzünk tovább, miközben elengedem nyakát. Így a seb is beforr, és csak két vércsík jelzi számomra, hogy az imént ott még két seb tátongott. Ajkaim véresen csillannak, miközben csípőm ringása egyre gyorsabbá válik. Sok gondolat tör elő elmémben, de az egyik annyi csupán, hogy ez a pillanat örökké tartson, és csak a közelsége az, ami miatt elhiszem, hogy ez az egész nem egy álom, hanem maga a valóság...
••••••••••••••••••••••
SZAVAK SZÁMA:625 SABLON: © lynn MEGJEGYZÉS: love


Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút EmptyKedd Feb. 03, 2015 10:58 am




Damon + Elena


+18




Féltem, hogyan végződik ez a találkozás, abban sem bíztam, hogy egyáltalán eljön, de a remény egy pillanatra sem enyészett el. Hittem benne, hittem kettőnkben, és nem akartam, hogy így szakadjon vége a kapcsolatunknak. Azt sem akartam, hogy egyáltalán véget érjen, hiszen hozzá hasonló férfit... nem találni minden utcasarkon. Képtelen voltam elhinni, hogy valaha máshogy volt, nem így, hogy előttem állt, alig fél méterre tőlem, és hallhattam minden egyes heves szívdobbanását. Éreztem rajta az izgatottságot, ami mindkettőnkből áramlott, s mintha szikrákat szórt volna összetalálkozásukkor félúton. Ugyanakkor a heves szívveréseket és lélegzeteket ugyanúgy betudhattam a boldogságnak is, ami végigkúszott rajtam, libabőrrel borítva be egész testem. Ahogy egyre közelebb kerültem Damonhöz, megcsapott az illata, amit bárhol megismernék, talán még holtamból is képes volna magamhoz téríteni. Mélyen belélegeztem a csodálatos, bódító illatot, s hirtelen elöntött egy ismerős érzés, amely mosolygásra késztetett, miközben mindezt könnyeim árnyékolták be. Már én magam sem tudtam miért sírok, örömömben, vagy egykori bánatom siratom, de nem számított, meleg kéz simult az arcomra, és ujjaival végighaladt azokon a helyeken, amelyeken néhány másodperccel azelőtt a szinte láthatatlan cseppek szántottak végig. De nem csak a sós csíkokat, magát a szomorúságot is eltörölte, s én megadóan simultam karjaiba. Többet, s többet akartam belőle, mindent elvenni tőle, majd ugyanannyit visszaadni magamból. Hevesen egy fának szorítottam, heves csókcsatáink közepette pedig letuszkoltam vállairól a zakót, amely hiába állt jól neki, most mindennél jobban utáltam, ahogy a többi ruhadarabot is, ami az utamba állt. Imádtam a férfit sötét gönceiben, de azok nélkül még inkább. A zakó földet ért, és úgy tűnt, őt pont annyira nem izgatja, mennyire lesz piszkos, mint engem. Hiszen egyetlen anyagdarabka sem jelenthet akadályt egy vámpírnak, vagy épp nem hiányozhat, ha intimebb dolgokról van szó. Egy vigyorra szélesedtek ajkaim, mikor meghallottam sóhaját, amit egy elégedett szusszanással válaszoltam meg. Imádtam testközelben lenni hozzá, érezni a leheletét, bőréből áradó hőt az én bőrömön. Hajamat vállam mögé kellett vetnem hogy ne hulljon az arcába és mellkasára, de közben hálásan láttam, hogy előtte mégiscsak érintkezik vele, mitől aztán később átveszi az illatát, s hosszú órákig velem marad még. Keze úgy simított végig rajtam, mint tincseim a vállán, keze pedig rátalált a legérzékenyebb pontomra, de mielőtt sokat elidőzött volna két combom összetalálkozásánál, szinte elvesztem karjai szorításában, mély sóhaj szakadt fel belőlem. Tudtam, hogy élvezte, amint finoman a fának nyomtam, de ugyanakkor azt sem felejtettem el, hogy szeret uralkodni, szereti ha a dolgok az ő irányítása alatt állnak. Ennek tudatában nem lepődtem meg, mikor szorosan magához vont, még az előbbinél is szorosabban, és lábaimat csábító csípője köré vonta, hogy hihetetlen gyorsasággal a kúthoz suhanjon velem. Úgy vigyorogtam, mint egy eszelős, hallva szavait, de egy hang sem hagyta el a számat, a szövegelés ideje már lejárt, a tettekre akartam összpontosítani. És Damon megtette. Olyan egyszerű könnyedséggel szaggatta le rólam az ujjatlan felsőt, mintha csak elrántana egy függönyt, és örültem, hogy nem csak a látható ruhadarabokra fektettem nagy hangsúlyt, s egyik legszebb fehérnemű szettembe bújtam. Szoknyám még mindig rajtam volt, bakancsomba bújtatott csupasz lábaim pedig csípője köré fonódtak szorosan, miközben ő éles szemfogaival karistolta óvatosan nyakam bőrét. Borzasztóan vágytam rá, hogy belém mártsa fogait, és újra átéljem azt a kínzóan édes érzést, de az hogy nem tette meg, talán még jobb volt, mintha átélhettem volna. Várakozással tele támaszkodtam meg a könyökömön, Damon pedig nyakamról áttért a kulcscsontomra. Meghosszabbodott fogai és a csont találkozása megbizsergette minden egyes porcikám, intim helyzetekhez való hozzáértése megtette a hatását, éreztem, hogy egészen benedvesedtem, a vér pedig a fejembe szállt, fülem mögött lüktetett az apró hajszálerekben. Melltartóm vonalán többször is végigsimított, mielőtt dekoltázsomat érintette volna ajkaival. Akaratomon kívül egy halk morgással keveredett sóhajtás szakadt fel a torkomból, és dús, sötét tincsei közé fúrtam ujjaimat, hogy még közelebb húzzam magamhoz. Mikor végül fölém magasodva rám pillantott, már láthattam is hosszú, ragadozókra jellemző éles szemfogait, vöröslő tekintetét, és a már megszokott sötétlő ereket a szeme alatt. Még így is izgató volt, egyáltalán nem keltett bennem félelmet, talán még halandóként sem töltött el rettegéssel valódi vámpír kinézete. Pont olyan hirtelen és olyan gyorsan kapott utánam, mint néhány perccel ezelőtt, most azonban a kút fedelén fektetett végig. Egy pillanatra megborzongtam a hűs fától, de Damon rám nehezedő teste egy pillanat alatt hevítette fel az enyémet. Hevesen visszacsókoltam, néhány pillanat múlva pedig enyhén eltoltam magamtól, hogy hozzáférjek az övéhez, amit ügyesen, egy kézzel csatoltam ki, majd a gomb következett, végül a cipzár csúszott le könnyedén, a sötét nadrággal együtt. Vágyakozva pillantottam rá, érzéseimtől megvadulva, és alsógatyája gumi részén csúsztattam be a kezem, rátalálva érzékeny pontjára. Lassan, többször is végigsimítottam ágaskodó férfiasságán, és az alsónadrágot egy hirtelen mozdulattal téptem le róla, hogy magamhoz húzhassam.
"I am not sorry that I'm in love with you!"

760 szó ✗ dressnááá
©️
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút EmptyCsüt. Jan. 08, 2015 8:39 pm



Elena & Damon


“Nem azért szeretlek, aki te vagy,
hanem azért aki én vagyok melletted”





♪ Old Money ♪
Magam sem hittem volna, hogy ez a találkozás így folytatódik. Nem akartam eljönni, mert csak fájdalmat okozott a tudat, hogy nem lehet enyém. Akartam őt, minden porcikám csak a közelségére vágyott, ám a rosszabbik énem el akarta nyomni eme szenvedélyt. A szörny, akinek akkor nevezett, éhesen mardosta bensőmet, és hagytam a csábítását eluralkodni elmémen. Mégsem voltam képes kikapcsolni minden érzésemet. Nem ment, pedig annyira akartam. Nem vágytam az érzéseimre, mert túlságosan súlyosak és fájdalmasak voltak. Túl sokszor mart belém mérgező karmaival, és azt hittem ez örökre így marad majd. Hogy többé nem érezhetem őt. A város elhagyását fontolgattam... Vagyis nem fontolgattam, hiszen már elindultam, esküszöm, hogy megtettem. Túl fájó lett volna látni őt minden áldott nap, tudni, hogy egy városban élünk.
Menekülésnek nevezték mások, én pedig felejteni akartam, de képtelen voltam rá. Olyan hatást gyakorolt még mind a mai napig rám, hogy szinte összeroppant hatalmas súlyával. Elemésztett, és mégis felemelt. Sosem hittem pár évvel ezelőtt, hogy a szíve majd az enyém lesz, hogy értem fog dobogni, és nekem mondja majd ki azokat a szavakat, amiket nem is olyan rég hallhattam tőle ismét. Már ez a pár kedves szó elég volt a boldogsághoz, amit most éreztem, a szenvedélyes csókja viszont minden más érzést felélesztett bennem. Kívántam őt. Minden egyes porcikám vágyta az érintését, és jelenléte a csontomig hatolt. Olyan mélyen éreztem őt magamban, hogy a tudat már fájt, mégsem akartam elengedni ezt a keserédes kínt.
Sós könnyei a nyelvemen késztettek arra, hogy lassan kinyissam a szemeimet, és egy pillanatra elszakadjak mézédes csókjából. A szemeit fürkésztem, miközben letöröltem a könnyeket, melyek végigszántották arcát. Miattam sírt talán, vagy csak örömkönnyek voltak ezek? Nem tudtam, de nem akartam, hogy értem könnyeket ejtsen. Percekig fürkésztem a tekintetét, majd végül ismét ajkaira siklott le tekintetem. Vágytam a csókjait, vágytam őrá, hogy végre ismét érezhessem őt, hogy bőre felperzselje sajátomat érintésével. Jelen pillanatban nem érdekelt a külvilág, nem érdekelt, hogy egy erdő közepén vagyunk, hagytam, hogy uralkodjon tetteim felett, és engedtem az édes erőszaknak, mellyel a fának tolt. Kezem a derekán pihent, miközben ő újra csókjával csábított és én pedig hagytam, hogy nyelveink őrjítő vad táncba kezdjenek, mert erre vágytam attól a perctől fogva, hogy megláttam őt a kút mellett.
Fel sem tűnt, hogy a zakóm a földre hullt, csak engedtem a kísértésnek és hagytam magam elragadtatni. Halk sóhaj szakadt fel ajkaim közül, ahogy a nyakamat érintette ajkaival óvatosan és félve. Akartam, ebben a percben más vágyam sem volt, mint az, hogy megérezhessem fogait a nyakamba fúródni, hogy a véremet vegye, és én is az övét. Akartam azt az édes szenvedéssel teli szenvedélyes percet és euforikus érzést, amit csak akkor élhettem át. De nem történt meg, ehelyett ismét ajkait éreztem ajkaimon, én pedig hagytam, hogy ismét összeforrjunk. Magamhoz húztam, szinte már egybeolvadtunk, mintha egy test és egy lélek lennénk, mintha ezentúl így élnénk tovább.
Csak szavai voltak azok, amik kirángattak kicsit eme mámoros pillanatból, de egyben vissza is húztak, és én csak az arcát néztem egy félmosoly táncolt ajkaimon, majd ujjaim hegyével gyengéden végigsimítottam oldalán, egészen a combja közepéig, majd úgy fontam két lábát a derekam köré, mintha csak egy övet fűztem volna be, hogy vámpírsebességgel térjek a kúthoz vele. Finoman ültettem rá, miközben ismét csókban forrtam össze vele.
- Én is vágyom rád, csak rád, örökké rád... - suttogtam ajkai közé kapkodva a levegőt. a vágyaim kezdtek elhatalmasodtak rajtam, és képtelen voltam tovább parancsolni nekik. Két kezemmel olyan könnyedén téptem le róla a felsőt, mintha egy darab papír lett volna, hogy végre fehérneműben láthassam őt. Kezeim végigsiklottak a melltartóval fedett mellein, a hasán, majd a hátán, miközben ajkaim szenvedélyes csókkal jutalmazták ajkait, melytől végül nehezen, de el tudtam szakadni. Egyik kezemmel hátra söpörtem a nyakát eltakaró gesztenyeszín fürtöket, hogy szenvedélyes csókokkal halmozhassam el eme testrészének ívét.
Hagytam, hogy szemeim alatt pókhálószerűen kirajzolódjanak ereim, és szemfogam a nyakát karistolta izgatón. Én mégsem álltam meg, hanem lejjebb haladtam a kulcscsontját és a mellkasát jártam be, hogy elérjek a dekoltázsáig, akol egy ideig elidőztem, de ajkaim szárazzá váltak, és hiányolták Elena éltető ajkainak lágy érintését. szemeim még mindig vörösen izzottak, és szemfogaim még mindig hosszabbak voltak, mint az emberi méret, és csak nehezen tudtam ismét eltüntetni őket. Szívverésem olyan heves volt, mint már régen nem, és fuldokoltam az érzelmeim és vágyaim fogságában, mégis egy félmosoly bujkált szám sarkában, miközben két kezeim közé vettem arcát. Ismét vámpírsebességgel fektettem el a kút hűvös tetején, miközben fölé magasodva csókoltam meg őt újra. Csak ő létezett, és én, és a külvilág teljesen megszűnt. Nem akartam, hogy ez a perc véget érjen, s itt akartam vele ragadni örökre...
••••••••••••••••••••••
SZAVAK SZÁMA:750 SABLON: © lynn MEGJEGYZÉS: love


Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút EmptyCsüt. Okt. 16, 2014 12:43 am





Damon + Elena

I can't let you go




Szerettem Damont a legrosszabb pillanataiban is, most sem voltam képes elszakadni tőle. Nem csak ő maga ivódott belém, de az érzés is, amit kivált belőlem. Nem tudnék megszabadulni tőlük, csupán akkor, ha valaki rám kényszerítené. Foggal-körömmel, legnagyobb erőmmel küzdenék még akkor is, hogy megtartsam őt magam mellett. Mert egészen addig, amíg ő el nem küld magától, más nem szakíthat el minket egymástól. Az erdő közepén állva végigpörgettem számtalan emléket a fejemben, mindet vele töltöttem el, és ezek a visszatekintések csak még inkább megerősítettek abban, mennyire kötődöm hozzá, hogy mennyire szeretem őt. Damon nélkül az életem nyomorúságos volna, szürke nappalok és fénytelen éjszakák követnék egymást, egy üres test volnék csupán, lélek nélkül, egy törött szárnyú madárka. Fájdalmasan mart belém a külön töltött idő, az érzelemmentes időszakom, amit már nem hozhatok vissza, amit sem ő, sem én nem kaphatom már meg. Elveszett az éterben, elúszott a messzeségbe, a múlton rágódni már nem érdemes, de a jövőt még szebbé tehetjük. Mélyen a lehetetlenül kék szemekbe meredtem, tekintetünk összekapcsolódott, mintha ujjak kapaszkodtak volna egymásba szorosan, és akkor is őt néztem, mikor szóra nyitotta csábítóan telt ajkait. Szinte már elviselhetetlen volt a vágy, hogy újra megcsókoljam, égetett belülről, de ellenálltam neki, vártam, ő tegye meg a lépést, nem akartam belehajszolni olyasmibe, ami túl gyors neki, amit igazán nem akar. Szavai tudatták velem az igazságot, és a mondás jut eszembe, miszerint egy nőt szeretni, s nem megérteni kell. Ostobaság. Ez igaz minden egyes emberre, Damonre még annál is inkább. Bármekkora önbizalmat és önteltséget mutat kifelé, a külvilágnak, én tudom az igazat. Az álca mögé látok, tudom, mennyire sebezhető, ismerem a gyenge pontjait, látom, mi igaz vele kapcsolatban, mi nem. Talán nyugodtan elmondhattam volna, ha valaki rákérdez; igen, én mindenkinél jobban ismerem! Nem lódítottam volna, mert talán Stefan egy évszázadnál is régebb óta ismeri a testvérét, de nem olyan belsőségesen, mint én. Talán amiatt éreztem így, mert egy egész nyarat töltöttünk egymás társaságában, míg kerestük Stefant, együtt éltük meg a veszteséget, közel hozott minket egymáshoz, miközben én mindvégig tudtam és érzékeltem, hogy Damon mit érez irántam. Tudtam azt is, hogy önzőnek hitte magát, amiért szeret, csak mert Stefan barátnője voltam. Dühös voltam átváltozásom után, hiszen őt sokkal előbb ismertem, mint Stefant, de egészen biztos vagyok benne, hogy másképp alakult volna minden, ha aznap éjjel, halálom és átváltozásom estéjén tovább hajtunk Mattel, s nem fordulunk vissza Mystic Fallsba, hogy Stefannal legyek. De talán jobban dühített, egyszer már kimondta a bűvös szavakat, majd elfeledtette velem. Sokáig nem tudtam eldönteni, értékeltem volna-e az igazat vagy sem, hiszen akkoriban tagadtam az érzéseim, tagadtam, hogy vonzódom a férfihoz, aki mindenét nekem adná gondolkodás, s pislantás nélkül. De tudnom kellett volna az igazat, akkor talán nem sebzem meg úgy Stefant, nem szítok viszályt a két testvér között, és legfőképp nem hazudok saját magamnak.
Kaptam még egy esélyt, úgy éreztem, ezt nem szúrhatom el. Damon őszinte volt velem, viszonozta a pillantásom, és szinte a lelkébe láttam. Jobban szerettem, mint eddig bármikor. - Nem kell már fejtegetnem, Damon. Ismerlek. Tudom, milyen vagy. Értelek. - bizonygattam mindannak ellenére, amit elmondott, és óvatosan elmosolyodtam, ám ebben a mosolyban ugyanúgy megbújt a keserűség is, mint a megértés. Mélyen legbelül, valahol a mellkasom közepe táján fájt, hogy azt hiszi, még mindig megpróbálom kitalálni mit akar, vagy ki ő valójában. Talán a szívem volt a fájdalom forrása, hiszen úgy dobogott, majd' bordáimat törte, s nem kellett kérdeznem, tudtam, hogy hallja. Nem szégyenkeztem miatta, bár féltem, hogyan reagál rá, de közben mégis tudtam, mit érez, hogy az ő szíve azt az iramot diktálja, mint az enyém, annak ellenére, hogy vérem a fülem mögött zúgott, s miatta semmi mást nem hallottam. A vágy tombolt bennem, bejárta minden egyes porcikám, finoman megremegtem, elég volt csupán elképzelnem Damon kezeit végigvándorolni a testemen. Gerincem mentén futott fel a kellemes hűvösség, jólesően beborított, mint valamiféle védőburok. A magamnak tett ígéretem eldobtam, elég bizonyítékot szereztem rá, hogy tisztában legyek az ő érzéseivel is, s a szakadékot nem csak fizikailag, de lelkileg is sikerült átszelnem. Éreztem szívdobbanásait, amint mellkasa az enyémnek szorult, és elégedett voltam az egész világgal, csak mert abban a szent pillanatban mindent átéreztem. Teljesnek éreztem a csókunkat, és boldog voltam, hogy nem vártam meg, míg ő lép. A kezembe vettem az irányítást, és megadtam neki azt a kellő lökést, amit úgy véltem, hogy meg kellett kapnia ahhoz, hogy teljes bizalommal tudjon rám nézni. És a tekintete felolvasztott, olyan forróságot éreztem, ami a szívemből indult, s a nevezett nemes szervem pumpálta az ereimbe, éltetve ezzel a testem. Éreztem, hogy kipirosodok, szavai pedig elérték a végső célt. Könnyem két széles csíkban nedvesítette meg arcomat, ismét remegés futott végig rajtam, de ez sokkal intenzívebb volt. Éreztem ajkaimon, az ő ajkán a sós könnycseppeket, és mégis olyan érzéki csók volt ez, mint még soha. Édesebb a legédesebb méznél, szenvedélyesebb a legszenvedélyesebb szerelemnél. Minden egyes testrészemben éreztem a szeretetét, nem csupán szavai ríkattak meg. Átjárt az érzés, szorosan tartott, nem engedett el, úgy, ahogy ő sem. Államat tartó kezét megragadtam, levezettem végig az oldalamon, egészen a csípőmig, míg én egy gyors, mégis hosszúnak tűnő pillanatig összekapcsolódtam a tekintetével. Aztán átjárt egy újfajta érzés, erősebb volt bármely érzésnél, ami valaha is elárasztott, és borzasztó lassan a nyakához hajoltam. Először csak óvatosan végigcsókoltam a hosszú bőrfelületet, gondosan végighaladva nyaka területén, mintha most először ízlelgetném. Nem tudtam betelni vele, hevesebben csókoltam, beszívtam bőrét két ajkam közé, egészen addig, míg arcom enyhén eltorzult szemem alatt húzódó erektől, szemfogaim pedig megnyúltak. Nem kívántam vérét venni, ám a heves érzelmektől előbújt belőlem a vámpír, a vadállat, s nem tudtam többé visszafogni magam. Emberi gyorsaságot és erőt meghaladva suhantam vele egy fához, törzsének nyomtam hátát, és visszaváltván emberi tempóra, lassan lehámoztam róla a sötét zakóját. Kérdőn pislantottam fel rá, nem akartam elsietni az "újratalálkozást", de képtelen voltam hadakozni a kísértéssel. Akartam őt, mindenestül, és azt akartam, ő is ugyanígy érezzen. A ruhadarabot először egyik vállán, majd a másikon toltam le, s mikor a földre került,nyakára kulcsoltam mindkét karom, és csókra csábítottam hívogató ajkait. Óvatosan megízleltem, aztán egyre hevesebben, és hevesebben, követelőzve nyomakodtam nyelvemmel a szájába, kitapintva az övét, és megkezdődött az érzéki keringő. Nem szívesen, de végül elhúzódtam tőle, ismét felpillantottam rá, és ezúttal szemöldököm is ívesen felvontam. - Akarlak, Damon. Minden egyes porcikám sikoltva vágyik az érintésedre. Én pedig rád vágyom!
1035 szó ✗ dress ✗ gravity ✗  úúú, imádlak, nyuszi hurrá
©️
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút EmptyKedd Szept. 02, 2014 9:42 am



Elena & Damon


“Nem azért szeretlek, aki te vagy,
hanem azért aki én vagyok melletted”





♪ All I need... ♪
Világ életemben egyetlen hit szerint éltem az életem, hogy én vagyok a rossz testvér. Akit meg kell menteni önnön magától, aki csak bajt okoz. Elhittem, mikor Stefan azt mondta, hogy lemond rólam, és fájdalmas volt olvasnom, mikor azt írta a titkos naplójába, hogy nincs bennem semmi jó, csak egy szörny vagyok. El is hittem, és eszerint viselkedtem, hogy eleget tegyek annak, amit ő belém lát. Képes volt hatni rám, és képes volt a mélybe taszítani. S elhittem akkor is, mikor Elena mondta nekem. Szinte még most is a fülemben cseng az, ahogy gyűlölve és undorodva célozza nekem a szavait, melyek összetörtek. Megint. annyiszor tört össze a tudat, hogy tényleg nem vagyok több, mint egy undorító szörnyeteg, hogy lassan el is hittem, s nem én formáltam át, hanem e jelző formált engem olyanná, hogy teljesen beleolvadhassak. Nem is vágytam másra, csak arra, hogy mindenki elhiggye, hogy egy undorító lény vagyok, aki csak felbosszant másokat. Már nem is érdekelt. Hiába volt az érzés, mit egy olyan nő iránt érzek, ki szintén megvet néhanap. Tőle a legelviselhetetlenebb, és ő tud a legjobban összetörni, hiszen minden jót ő hozott az életembe. Ő elhiteti velem, hogy nem csak egy szörny vagyok. Neki elhiszem, s érte képes vagyok félretenni a sztereotípiát, hogy aki rossz, az is marad.
Régen persze nem így volt, mikor gyerek voltam, de arra az időre már nem emlékszem, csak arra, ahogy apám megorrolt rám, mert ott hagytam a katonaságot. Talán akkor kezdődött, aztán jött minden. Nem tudnám megmondani, hogy pontosan mikor lettem az, akit mindenki megvet. De Elena segített, hogy változtassak. Ahogy beszél, szinte már nem tudok másra gondolni, csak ajkaira, és az érintéseire, ahogy gyengéd ujjai hozzámértek az imént. Mégis vívódom önmagammal, hiszen az eszem nem akar elgyengülni, de a szívem folyton hadakozik, hogy a szerelem fontosabb. Mikor lettem ilyen érzelmes? Még Katherine iránt sem éreztem így, ilyen szenvedélyesen, mint Elena iránt. Vajon mivel érte ezt el?
- Ne akarj folyton megérteni, vagy megfejteni. Csak egyet akarok... - suttogom megtörten, s hagyom, hogy közeledjen. Hagyom, hogy átszelje a távolságot, és mindent hagyok neki, mintha feladtam volna azt a védelmi falat, ami megvédett a fájdalomtól. Engedem, hogy megérintsen, hogy ajkai feltüzeljék vágyaimat egy érintéssel, és azt is engedem, hogy érzéki nyelve vad táncra hívja az enyémet. Sőt, viszonozom olyan hévvel, ahogy csak képes vagyok, hogy érezze, mit is érzek iránta valójában. Néha a szavak nem fejezik ki azt, amit valójában érzek, hiába mondom ki neki azt a kilenc betűs szót, még csak körül sem írja azt, ami bennem kavarog most. Hiszen még én sem tudom, mi ez pontosan, csak azt, hogy szükségem van Elena Gilbertre az életemben. Nélküle elvesznék, és sosem találnék vissza ahhoz a lényemhez, aki mellette vagyok.
- Mindig is te voltál az, aki fényt hozott az életembe, te vagy minden jó forrása, és nem akarom ezt az érzést elveszíteni - suttogom, miközben magamhoz ölelem még szorosabban, majd mutatóujjammal az álla alá nyúlva kényszerítem enyhén, hogy rám nézzen, hogy belepillanthassak azokba a barna szemekbe, s elfelejtve a külvilágot, ismét megízlelhessem formás ajkait. Nem bírok betelni az érzéssel, szinte felemészt az, amit iránta érzek. Jóleső bizsergés lesz úrrá rajtam, s teljesen magamba fogadom ezt az érzést, mely elűzte a maró éhséget, mely a találkozó elején még uralt engem. Ő kell nekem, senki más, és bár eme béke törékeny, mint általában, mégis azt szeretném, hogy ez így maradjon, hogy az idő megszűnne létezni, ahogy minden más is, hogy csak ketten maradhassunk...
••••••••••••••••••••••
SZAVAK SZÁMA:689 SABLON: © lynn MEGJEGYZÉS: love


Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút EmptyHétf. Szept. 01, 2014 1:26 am





Damon + Elena

I can't let you go




A távolság, amit közénk ékelt, amit én ékeltem kettőnk közé belém mart, szemeim égtek, mintha valamiféle vegytisztítószer erős szaga szállt volna a levegőben, s mintha ugyanebbe a szerbe mártották volna a még dobogó szívemet. Az pedig szaggatva, fájdalomtól átitatva verdesett a mellkasomban, menthetetlenül, mégis reményteljesen. Damont figyeltem, amint végigsimít a zakóján, ami érintésemtől gyűrődött össze, s elképzeltem, ahogy kezeivel az anyag helyett testemen simít végig. A zakója akartam lenni, ami olyan tökéletesen simult szálkás alakjára, sőt, egyenesen belé akartam ivódni, a bőre alá férkőzni, magamhoz kötni anélkül, hogy láncokat használnék hozzá. Vele akartam maradni, őt magát maradásra bírni, megértetni vele, hogy bármi hibát is követtem el, bármivel is bántottam, az sosem volt szándékos, hogy az ostobaságom ellenére jobban szeretem, mint eddig bárkit ezen az átkozott bolygón. Akartam, hogy tudja, nélküle mit sem érek, egy lélektelen senki vagyok, akinek többé nem lesz ereje küzdeni, ha ő most elsétál innen, és maga mögött hagy engem. Nem... nem bírnék tovább nélküle élni. Szükségem van rá, mint a vérre, mint az oxigénre, mint magára az életre. Nélküle az sem tűnne fel, ha az egész univerzum megszűnne mindennel együtt, amit eddig ismertem, és szerettem magam körül. Ha ő nincs, Elena Gilbert sem létezhet tovább anélkül, hogy kifordulna önmagából. Ismerem őt, tudom, hogy szüksége van valakire, aki táplálja mindazzal, amit más még csak el se tud hinni róla, aki elhiteti vele, hogy nem maga az ördög, hogy jó ember, de talán nem én vagyok erre a megfelelő. Bántottam, megannyi alkalommal, s mivel önzetlenségem határtalan, el kellene tudnom engedni. Csakhogy bármivel is próbálkozom, kudarcba fullad, s nem tudom tovább a víz fölött tartani a fejem, ha valaki nem segít benne. Ahogy neki rám van szüksége, úgy nekem is őrá, különben a világom darabjaira hullik, apró szilánkokká robban, és többé senki sem lépi át a kaput, ami a szívemhez vezet. - Sosem fordultam el tőled. Talán megsebeztél azzal, akinek beállítottad magad, vagy aki voltál. De ne feledd, ok nélkül sosem tettél semmi rosszat. Ismerlek, Damon. Ha téged nem bánt senki valamilyen módon, te sem bántasz mást. - Őszintének szántam a szavaim, így hát egyenesen a borzasztóan kék szemeibe néztem, miközben beszéltem, s bár nem tettem semmiféle mozdulatot felé, egyetlen lépést sem, mégis úgy éreztem, a köztünk lévő űr felét sikerült áthidalnom. Hiszen láttam a tekintetében mindazt a vívódást, ami lelke legmélyén zajlik le, láttam az arcán, hogy döntésképtelen, s tudtam, hogy mindez rólunk szól. Rólam. Hogy képes visszaengedni-e az életébe, vagy sem, képes-e kockázatot vállalni ha újabb, mély sebekről van szó a megkövesedett burkot viselő szívén. Nehéz volt mindezt végignéznem, de ez az ára annak, ha valakit tömérdek alkalommal megbántasz és eltaszítasz magadtól. Nem bízik már bennem, fél, hogy újra megtörténik, ami már számtalanszor megtörtént, tart attól, hogy nem kaphatja meg a boldogságot. A legszomorúbb az egészben, hogy minél több ember vetette a szemére, hogy ő egy szörnyeteg, ő annál inkább elhitte. Minél többször bántották meg, annál inkább hitte, hogy ő nem érdemelheti meg azt, amit más igen. Elhitte, hogy ő a rossz testvér, ő a gonosz, rosszabb az ördögnél, holott ez nincs így. Ó, Damon! A szívem szakadt meg, ahogy ránéztem, küszködve a könnyekkel, amik próbáltak utat törni maguknak, és nem láttam mást, csak egy férfit, aki arra vágyik, hogy szeretetet kapjon, és adhasson. - Nálam jobban nem. Annyira senki sem gyűlölhet, mint én magamat. - Lehajtott fejjel álltam előtte, teljesen kitárulkozva neki, felajánlva mindent, amim csak van, kezdve az őszinteséggel és a színtiszta vallomásokkal. Aztán minden olyan gyorsan történt. Az egyik pillanatban még önsanyargatás közepette pillantottam le az erdei talajra, a következőben pedig a maradék távolságot is átszeltem kettőnk között, és ajkaira tapadnak, testem az ő testének préselődött, és minden más megszűnt létezni. Damon közelebb húzott magához, szorosan tartva, egyik keze hajamba túrt, míg másikkal még közelebb húzott magához. Azt kívántam, sose múljon el ez a pillanat. Akartam, hogy megálljon az idő, lassuljon le kicsit, megállva ennél a csodás momentumnál, de neki szüksége volt rá, hogy szavakba önthesse az érzéseit. És ezért nem ítélhettem el. - Nagyon szeretlek! - suttogtam viszont, de mielőtt még többet mondhattam volna, újból érezhettem ajkainak ízét, hátam pedig egy fatörzsnek nyomódott Damon teste által. Megkaptam azt, amire néhány perccel ezelőtt vágytam, kezeivel testemen simított végig, egészen addig, míg rá nem lelt az arcomra, és azt cirógatta meg óvatosan. - Istenem, ne mondj ilyet! Ha valakinek sajnálnia kell, az én vagyok. Damon, a szerelem, amit irántad érzek... felemészt! Amit irántad érzek, fáj. Belemar a szívembe, mégis olyan csodálatos, hogy azt leírni lehetetlen. Szükségem van erre az érzésre, ehhez pedig rád van szükségem. Kérlek, bocsáss meg nekem! - Fúrtam a fejem egészen közel mellkasához, szinte a ruhája, a bőre alá bújtam, érezni akartam milyen ütemet diktál a szíve, érezni akartam a meleget, amit teste bocsájtott ki a magához vett vér és kávé miatt, érezni akartam minden rezdülését, minden egyes érzését. Damon Salvatoret akartam érezni teljes valójában!
804 szó ✗ dress ✗ gravity ✗  hug szív xd 
©️
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút EmptyCsüt. Aug. 21, 2014 9:34 pm



Elena & Damon


“Nem azért szeretlek, aki te vagy,
hanem azért aki én vagyok melletted”





♪ All I need... ♪
Nem tudom, hogy mi fáj jobban; az, hogy érzek, vagy az, hogy nem tudom kikapcsolni őket. Sokkal könnyebb lenne, ha nem kellene semmire gondolnom, csak ölnöm, és tengetnem a mindennapjaimat, mely sosem fog elfogyni. De mégis, ahogy itt áll velem szemben, ahogy érint, ahogy rém néz, minden megszűnik. Mintha nem lenne már semmi, csak ez a darab föld, és mi ketten. Mégis megszakítom ezt a szoros köteléket, hogy érintései nyomán égni kezdhessen bőröm. Felgyűrt zakómat megigazítom, hogy ne is láthassam kezeinek képzelt nyomát. Már nem akarok felé közeledni, többé nem akarok hiú ábrándokat kergetni, csak elfogadom a jelzőket, amiket rám aggattak. Amit ő rám aggatott, mikor még nem ismerte azt, aki a falaim mögött voltam. Már késő, már nem tudok visszamenni mögéjük, tudja az utat, s jobbá tett az által, hogy eljutott a nyers valómig, aki nem más, mint egy ember, aki csak arra vágyik, hogy szeressék és szerethessen. Elég nyálas, de ez van. Mélyen legbelül én is tudok érezni, még akkor is, ha az én drága öcsém lemondott rólam egykor. Ahogy Elena is. Ott hagytak a pincében éhezni, majd számtalanszor a fejemhez vágták, hogy egy szörny vagyok, akiből kiveszett minden emberség. Jót mulattak azon, hogy kiélveztem a vámpír létet, és a másfél évszázad alatt elfelejtettem érezni.
Tettem millió hülyeséget, és rengeteg ostobaságot Elena ellen is, és tudtam, hogy megrendül a belém vetett hite, de mégis bízni kezdett újra. Akkor én miért nem vagyok képes hinni szavainak többé? Miért kínzom még magam itt, ha el is mehetnék? számtalanszor megtettem már, most viszont megrekedtem, mintha földbe gyökereztem volna. De valójában a titok bennem van. a közelében akarok lenni.
- Pont ez itt a baj, ha vállamom önmagam, elfordulsz tőlem! Ne akarj mindent megmagyarázni kérlek! -ismer engem. Tudja, hogy nem akarok többé olyan lenni, mint akkor, mégis ezt hajtogatom, mintha ezzel védeném magam az újabb pofonoktól. Stefan elment, hogy boldog lehessek, de arra nem is gondolt, hogy talán sosem lehetek az. Itt állok a vágyott nőtől alig pár lépésnyire, oly könnyedén átszelhetném a távolságot, oly könnyedén mint a huzat keresztülhalad a szobán, mégis csak állunk itt, és én azon gondolkodom, menjek oda, vagy inkább a másik irányba meneküljek. Mi lett belőlem? Menekülök önmagam elől? Az elől, aki a boldogságom forrása. Aki mellett más vagyok, aki szinte napfényt hozott az én sötét életembe? Hiába mondaná, hogy én magamtól értem el ezt a változást, mert nem így van, egyedül sosem változtam volna meg. Észrevétlenül tette ezt velem, előcsalogatott a homályból, s mintha ismét látnék. Persze ettől függetlenül minden máshoz ugyanolyan maradt a hozzáállásom, csak már tudom, hogy van olyan lény, aki így is elfogad. Ezt kellene végre felfognom, és nem ellenkezni, hiszen idehívott, itt van és nem csak egy beteg tréfa volt, mint mikor még Katherine felé irányult a rajongásom, és a szemembe hazudott, hogy segítenek megmenteni őt a kripta fogságából.
- Tudod, mennyire gyűlöltelek akkor? - kérdezem immár végleg leengedve a körülöttem lévő falakat. Hiszen bevallottam, hogy szeretem őt, és azt is, hogy ez sokkal több, mint egy fellángolás. Ez nem olyan, amit el lehetne valaha is felejteni. Évek óta szeretem őt, és tudtam, hogy érez irántam, láttam rajta, éreztem az apró rezdüléseiből. Ahogy most is minden porcikája rám vágyik. Ahogy én is rá. S most ő volt a gyorsabb, ő szelte át végül a távolságot, ami szinte óriási szakadékká nőtte ki magát. Sosem hittem, hogy megtesz, már nem is reméltem, hogy tényleg érezhetem őt. Teste az enyémnek préselődött, és úgy éreztem most végre ismét otthon vagyok. Eszembe sem jutott tiltakozni, hiszen egész végig ezt akartam. Hevesen és éhesen viszonozom, bal kezem a hajába túr, s finoman markol bele, jobbom pedig olyan közel húzza közelebb. Csak érezni akarom őt, mégis megszakítom a csókot. - Annyira hiányoztál! Szeretlek - suttogom ajkainak, majd ismét a csókját veszem, miközben hátát a mögöttem lévő fának tolom finoman. A bal kezem végigsiklik oldalán, hogy hasán felfelé ismét az arcát érintsem, mire képes leszek elszakadni tőle. - Sajnálom, nem akartam, én... - gyenge vagyok, és ő fölém kerekedik. Mellette néha képes vagyok elveszteni a fejem. Megőrjít, és megnyugtat egyszerre. Létezik ilyen szerelem, ami egyszerre felemészt, és éleszt újra hamvaidból. Létezik a szerelem, ami mindent kibír, bármilyen vitát, és bármilyen csalódást.  
••••••••••••••••••••••
SZAVAK SZÁMA:689 SABLON: © lynn MEGJEGYZÉS: love


Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút EmptyCsüt. Aug. 21, 2014 5:45 pm





Damon + Elena

I can't let you go




Képtelen voltam visszafogni magam, ha a közelébe kerültem. Nem bírtam ki, hogy ne érinthessem, hogy bőröm ne érintkezzen az övével, s most is szerettem volna így intézni. De nem ment. Nem sebezhettem meg azzal, hogy közeledem felé, hiszen ő pont ezt nem akarta. Ki akart zárni az életéből, ki akart zárni minden boldogságforrást, hogy többé ne kelljen szembenéznie a fájdalommal. Teljes mértékben megértettem. A legnagyobb fájdalmat, a legnagyobb kínszenvedést a szerelem okozta az életében, és bár egykor meg tudtam volna győzni arról, én semmiben sem hasonlítok Katherine-hez, többé már nem. Azóta nem, hogy Isobel irodájában kutakodtunk, itthon pedig a fejemhez vágta, hogy nem csak a külsőm hasonlít hozzá. Igaza volt, nem szállhattam volna szembe a szavaival, de bántott, mert én, aki mindig ügyelt rá, hogy jót cselekedjen, hogy ne hibázzon, és ezáltal ne bántson meg embereket, én tiportam a porba egy férfi érzelmeit. Ez ellen nem tehettem semmit, ahogy a későbbi tetteimért sem, de szerettem volna mindent jóvá tenni, csak épp abban nem voltam biztos, hogyan kéne nekilátnom. Fogadjak neki örök hűséget? Azzal semmit sem érnék el, nem bízik bennem. Mondjam, hogy szeretem? Fölöslegesnek bizonyulna, kihátrálna a szavak elől, nem tartaná őket fontosnak. Az egyetlen, amit megpróbálhattam, elhitetni vele, hogy ő nélkülem is erős, és hagyni, hogy ő maga döntse el, szükségem van-e rá. A gond csak az volt, hogy mindenáron éreztetni akartam vele, hogy mit is érzek iránta, hogy azzal, hogy bántottam, a hatalmasnál hatalmasabb hibát követtem el. - Követtem el hibákat, Damon, de sosem hazudtam neked! - Ez részben igaz is volt, de eszembe jutott az az időszak, mikor eltitkoltam előtte az érzelmeim. Mikor váltig állítottam, hogy nekem Stefan az igazi, s bár akkor úgy is gondoltam, de egy aprócska részem tisztában volt vele, hogy nem így van. Stefan volt az első, igazi szerelmem, de nem állíthattam volna teljes bizonyossággal, hogy csak ő létezik számomra. Mégis megtettem, s ez hazugság volt. De máskor sosem tartottam titokban, mit érzek vele kapcsolatban, most sem kellett volna azt hinnie, hogy nem igaz, amit mondok. Nem bízik bennem, mert eljátszottam a bizalmát. De hát nem érzi, hogy majd' lángra lobbanok, csak mert a közelemben van? Éreznie kéne, ha az agya az ellenkezőjét is súgja neki. - Talán fiatal vagyok, de nem hülye! Szerinted én nem tudom, mit jelent szenvedni? Mégis kitartottam, ahogy te is, száznegyvenöt éven keresztül! Öltél, talán igen, de mondj egy vámpírt, aki nem tett semmi szörnyűséget. Nálam is erősebb vagy, pedig tudod, hogy én nem szeretem föladni. Az egy dolog, hogy ölsz, de ne a túlélési ösztönödre fogd. Vállald fel, aki vagy, Damon.. - A mondandóm végére elhalt a hangom, s most először nem a fájdalomtól, vagy a könnyeimtől. A szavak annyira komolyak voltak, hogy nem bírtam folytatni. Nem volt már mit mondanom, és reméltem, nem érti félre az utolsó mondatot. Nem bántani akartam vele, sokkal inkább tudatni, hogy nem kell semmire sem hivatkoznia, nem kellenek a magyarázatok. Pont elég, ha ő tudja, mit miért tett, sem nekem, sem másnak nem tartozik elszámolással.
Ingattam a fejem, vissza kellett fognom magam, hogy ne rohanjak oda hozzá, és fonjam teste köré a karjaim. Szörnyű volt hallani elcsukló hangját. Nem akar gyilkos lenni, nem akarja többé, hogy ezzel a szóval illessék, hogy még ennél rosszabb jelzőket aggassanak rá. Akárhogy próbálja hitegetni az embereket, hogy nem érdekli, mit mondanak neki, mégis megteszi. És pont azt teszi, amit várnak tőle, holott ő jobb ennél. Én tudom, mindig is tudtam, még akkor is reménykedtem, mikor azt állítottam, ő egy szörnyeteg, hogy tévedtem, és nincs benne semmi jóság. Bánom, borzasztóan bánom, hogy megrettentem a múltjától, hogy visszakoztam, csak éppen olyannyira elhittem, hogy miattam változott meg, hogy nem tudtam az ép eszemre hallgatni. Boldog voltam, mert elhittem, hogy ekkora hatással vagyok rá, s mikor visszaköszönt a sötét darabka az életéből, az egyenesen a szívembe fúródott. Holott rosszat éppenséggel nem követett el. S ha tett volna bármit is, amivel nem tudnék kibékülni, nem tudnám elengedni őt. Olyannyira szeretem, hogy egy tömegnyi embert is lemészárolhatna, amiért ugyan megvetném, de szeretni sosem szűnnék meg őt. Ezzel jár, ha valaki a szívedbe költözik, ha visszavonhatatlanul és eltörölhetetlenül belé szeretsz. Egyet viszont tudok: sosem fogom megbánni, hogy megszerettem ezt a férfit. Mielőtt azonban még beleéltem volna magam a közös pillanatunkba, amely azáltal keletkezett, hogy nem hátrált el tőlem, egy érzés futott keresztül a testemen. Mintha hideg zuhany ért volna a semmiből, minden egyes porcikám a csontjaimmal együtt jegessé vált, hideggé, mint a halál. S ha ő nem hátrál el tőlem, én tettem volna meg ugyanezt. Láttam rajta, hogy ez nem az a pont, mikor bosszúból fájdalmat akar okozni nekem, mert én is megtettem számtalan alkalommal. Nem, ezt ő komolyan gondolta, és ez még inkább belém vájta a nagy kést, éles fájdalommal döfködve bőrömet, s húsomat. - Stefan? Szóval megint itt tartunk, Damon? Ki voltak kapcsolva az érzelmeim. Szerinted miért éppen őt választottam akkor? Igen, jól gondolod, hogy még nagyobb galibát okozzak vele. Nem az voltam, aki most vagyok. - Sehol nem volt az a düh, amit éreznem kellett volna. A fájdalom viszont kétszer annyira belém hasított, mint előzőleg. Jobban fájt, mint bármi, amit most mondhatott volna nekem, azon kívül, hogy elzavar, és szóba sem áll velem. Emiatt hangom alig hallhatóan érkezhetett meg hozzá, szinte suttogásnak hatott, ahogy elhagyták a szavak a számat. Gyengének éreztem magam, és roppant törékenynek. Figyelmen kívül hagytam a szavait, csupán csak bólintottam, hogy értem, mire gondol. Nem mondtam többé semmit, elhagytam azt a távolságot, amit ő engedett közénk, és mindkét kezét megragadva ajkaimat szorosan az övéire zártam. Minden megszűnt létezni, a minket körülvevő erdő, a kút, benne a hatalmas sötétséggel és mélységgel, az egész világ... csak mi maradtunk, ketten, és a csókunk, amely felemésztett belülről.

938 szó ✗ dress ✗ gravity ✗  hug szív xd 
©️
[/quote]
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút EmptyKedd Aug. 19, 2014 7:58 am



Elena & Damon


“Nem azért szeretlek, aki te vagy,
hanem azért aki én vagyok melletted”





♪ All I need... ♪
Egy világ omlott össze bennem még régen, s újra felcsendül a mondat, mit egy éjjelen Elena vágott a fejemhez. "Mindig is Stefan lesz az igazi" Fogalmam sincs, miért kúszott elmémbe eme kósza és fájdalmas gondolat, de jelen helyzetben úgy érzem, mintha mindig is ez tartott volna vissza attól, hogy teljesen átadjam magam a boldogságnak. Akkor hihetők voltak, és átkoztam a saját fivérem, most viszont ismét rajtam röhögnek a szavak, ahogy felöltik ezt a mondatot. Képtelen vagyok ép gondolatokat kisajtolni, holott mindenről megvan a véleményem, de most túl sok. Vámpírként tényleg felfokozódik minden, és most mintha darabokra hullanék s csak a ridegség tart össze hű segítőként. Ez maradt nekem.
Hisz itt áll velem szemben a nő, akiért idáig küzdöttem, szembeszálltam a saját véremmel is érte pusztán azért a pár napnyi boldogságért, mely már rég a feledésbe szándékozik. Mégis itt van, egyfajta kapaszkodóként, mintha lehetne ugyanúgy, boldogan.  Na persze, Damon mikor is lettél ilyen naiv, és hiszékeny? Mit is csinálok? Reménykedem valamiben. Én sosem teszek ilyet, hiszen a remény a gyengék mentsvára. Legalábbis ezt vallaná a régi énem, aki már sok éve ide jött ebbe a koszos kis városba, ahol gyermekkorát élte. De most nem tudom, mit akarok, milyen vagyok. Makacsul ragaszkodom ahhoz az énemhez, mert félek, ha elengedem eme eszmét, félek köddé válva süllyedek a feledés sötétségébe.
- Ne mondj olyat, amit nem gondolsz komolyan! - jegyzem meg gúnyosan, ahogy szavait felém célozva próbál meggyőzni, hogy nem tör össze többet. Nem hiszek neki, bár jelen helyzetben a saját magamba vetett bizalmam is megrendült. Szavai egy gunyoros mosolyt csalnak az arcomra, ami inkább felel meg fintornak. Végignézek rajta, és egy rövid időre ridegségem visszatért, de nem tart soká, ahogy a szavamba vágott, ahogy a fejemhez vág dolgokat, amik a lelkemig hatolnak. Igen, van lelkem, s erre már rájöttem egy ideje. Érzek, és sokszor fáj, ahogy Elena szavai is fájdalmat okoznak.
- Hogy miért? Mert élvezem, mert a vámpírság erről szól, ölsz, vagy téged ölnek! És ne gyere nekem szavakkal, melyeknek még az értelmét sem fogod fel!  - szavaim keményebbek, mint egy kőszikla, és szinte csak úgy hasítják a levegőt köztünk, szélsebesen célozzák életem nagy szerelmét. Miért is bántom őt? Miért akarom folyton visszaadni azt a fájdalmat, amit én érzek? Visszaadni? Nem, inkább megtapasztaltatni vele. Ez a legjobb kifejezés rá. Néha előtör a beidegződés, hogy el kell üldöznöm magam mellől, és mi van, ha ezt teszem? Hiszen megemelte a hangját velem szemben, és szinte fölém kerekedett. - Tudod mit jelent ez a mondat? Hogyha akarok gyilkossá válok, és most ezt akarom! - próbálom hihetően mondani, de hangom egyszer elcsuklik a gyilkos szónál. Oly rideg szó, s mégis oly igaz rám. Annyit hallottam, hogy ez vagyok, hogy azonosultam vele, hogy elhittem, és már néha szabadulni sem akarok tőle. Elena az egyetlen, aki miatt megtenném, de mégsem mondanék le teljesen önmagamról. Ez lettem, ezzé váltam, és ez nem olyan, mint lecserélni egy ruhadarabot. Ezt tudnia kell. Vagy talán tudja is. Hiszen ismer, jobban, mint a saját fivérem, aki sokszor csak egy szörnyet látott bennem. Sosem leszek olyan, mint ő, ahogy pár jó tett nem fogja eltörölni a másfél évszázadnyi rosszat, melyet tettem. És nem mintha zavarna, csak most, mikor végre boldog akarok lenni, hiszen hiába mondja, hogy nem érdekli, mégis mindig megretten attól, aki voltam, aki még itt lakik bennem. Oly erősen akarja hinni, hogy jó vagyok, hogy mikor vele vagyok, magam is el tudnám hinni.
Most, hogy itt állok, vele szemben, megtörten, egyetlen lépést akartam tenni felé, egyetlen apró rezdülés árult el, hogy kiváltsa azt, hogy Elena átszelhesse a köztünk lévő távolságot, hogy érintését érezhessem két karomon, erősen és határozottan, mintha megvédene attól, hogy a sötétségbe süllyedjek ismét. Közelsége megszaporítja légzésemet, és arcát fürkészem jeges tekintetemmel, mely egy pillanatra meglágyul, ahogy ajkait figyelem, ahogy a vágy lassan lökdös közelebb hozzá. Ebben a pillanatban el is felejtem, hogy keze szorosan tart, csak mélyen beszívom illatát, mely olyan mint a rózsa és a jázmin keveréke. Édes, mégis fanyar és friss, amilyen mindig is volt. Mégis megfeledkezem róla, ahogy ajkai vonzanak, nyelek egyet, mintha ez észhez térítene, de hatással van rám az egész lénye. Képtelen vagyok arra, hogy elszakadjak tőle.
Jég kék íriszeimet az ő meleg barna szemeibe fúrom, mintha elválaszthatatlanok lennénk ebben a pillanatban. Hogy lehet valakit egyszerre ilyen szenvedélyesen szeretni, míg más részről azon lenni, hogy eltaszíthassam magamtól messzire? Ő jelenti a világot nekem, ő tart még a "jók" közt, nélküle semmi értelme erőlködni.  Felesleges időpazarlás. És valljuk be, mások szerint mindig is én maradok majd a rossz testvér, akit meg kell menteni önnön magától. Hangja, az az egyetlen szó és a tekintete mintha ismét szíven döfött volna, és csak megadnám magam, de képtelen vagyok rá, nem tehetem, nem lehetek ennyire kiszámítható! Mikor épp megcsókolnám, akkor szabadítom ki kezeimet, és hátrálok pár lépést réveteg tekintettel. - Elena, nem teheted folyton ezt! Én nem Stefan vagyok, aki minden alkalommal képes megbocsájtani, én... - na igen, saját magamon is meglepődtem, mintha nem is én lennék. Mégis miért olyan nehéz megcsókolni őt, és érezni minden egyes apró porcikáját? Mi lett velem? Egy pillanatra hátat fordítok neki, mintha várnék valamire, de csak össze akarom szedni magam. - Én nem olyan gyermeki rajongással szeretlek, ami köztünk van, vagy volt azok valódi érzelmek, és igen pont én nem akarom többé megégetni magam! - fejezem be végül a pár perce elkezdett mondatot, ezzel végleg elárulva magam. Ezek után már minden rajta múlik. Én nem akarok többé "pofont" kapni, csak állok, pár lépéssel megtoldva a távolságot, hogy több tér legyek közöttünk. Így képes vagyok gondolkodni is. Mégis teszek felé egy apró, tétova lépést, mintha csak kényelmetlen volna az a testhelyzet, majd csak őt nézem, az arcát fürkészem, hogy találkozzon tekintetünk, ha ő is akarja.. Testbeszédem, és szavaim rég elárultak, mégis inkább magamba roskadva hagyom, hogy érzelmeim felemésszenek... Örökre!
••••••••••••••••••••••
SZAVAK SZÁMA:953 SABLON: © lynn MEGJEGYZÉS: love


Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút EmptyKedd Aug. 19, 2014 2:35 am





Damon + Elena

I can't let you go




Az egész világot gyűlöltem, de amit még annál is jobban, az saját magam volt. Nem tudtam, mit miért teszek, mintha egy létfontosságú alkatrészt vettek volna ki belőlem, ami nélkül nem működnék már ugyanúgy. Nem akartam a régi, naiv, ártatlan Elenát visszakapni, aki emberként voltam, de többé már a vámpír Elenát sem bírtam elviselni. Bárcsak soha ne írtam volna meg azt az átkozott üzenetet! Nem akartam látni Damon szenvedését, nem akartam tudomást szerezni róla, de az arcomba csapódott, mint egy kellemetlen szag, amitől nem tud szabadulni az ember. Egyetlen mosoly nem lett volna már elég, hogy eltörölje a sok rossz emléket, és helyébe újak kerüljenek. Egy emberöltőnyi idő sem lett volna elég mellette boldogan, úgy éreztem soha, semmi nem törölhető el ezeket a kínzó pillanatokat. S valószínűleg sosem feledem el mindezt, mégis, annyira szerettem volna egyetlen, aprócska mosolyt látni azon a csodás arcon! Soha életemben semmire nem vágytam még ennyire - nos, egyik életemben sem. Damon fájdalma belém ivódott, a bőröm alá kúszott, lemarta a húst a csontjaimról, mintha sósavat fecskendeztek volna a vénáimba. Hogy fájhat ennyire bármi is? Nem hittem volna a régi életemben, hogy létezik ennyi szenvedés, ilyen sok fájdalom, s mintha ez a tudatlanság és hitetlenség visszájára fordult volna. Az élet a képembe röhögött. Nesze, Elena, létezik ilyen intenzív kín is! Elé akartam lépni, megrázni erős vállainál fogva, és ordítani vele. Nem baj, hogy érzel. Kérlek, fogd már föl! Mégsem tettem semmit. Nem moccantam. Madzagok kellettek volna ahhoz, hogy megmozdítsanak. Mint egy báb, akit a bábmester irányít. Egy hadsereg kellett volna, hogy a férfihoz üldözzön, akinek karjaiba akartam borulni. Aki nélkül nem tudtam létezni, s aki látni se bírt engem. Nem lepett meg, ha egyenesen a szemembe néz, és őrült módjára felnevet, majd közli velem, hogy gyűlöl, az sem lepett volna meg. Talán már semmi sem volt képes meglepettséget előcsalogatni belőlem. Talán minden érzelmemet kiöltem magamból, azzal, hogy eltaszítottam magamtól igaz szerelmemet. - Nem kell, hogy az legyen. Nem bántalak többé, Damon! - lehunytam a szemeim, nem mertem ránézni, mikor kimondom a szavakat, nem bírtam volna még több érzelemmentességet látni az arcán, kéklő tekintetében, amivel egyedül csak a fájdalmát leplezte. - Képes lennék neked megesküdni is, de tudom, hogy semmit nem érnék vele. - Egy lassú, óvatos vállvonáson kívül nem tettem semmiféle mozdulatot, egyedül alsó ajkam sarkai biggyedtek le szomorúan, de nem foglalkoztam velük. Nem számít, én milyen nyomorultan érzem magam, ő ennek többszörösét éli át, s miattam szenved. Mikor újra kinyitottam szemeim, egyedül ökölbe szorított kezét láttam, ha hangja nem is árulkodott volna a mérhetetlen dühéről, hát a mozdulat megtette volna a hatását. Nem bántam, hogy megemelte a hangját, ha jéghideg nyugalommal közölte volna, még rosszabbul élem meg. Megérdemeltem a haragját, megérdemeltem azt a dühös lángot, ami gyönyörű kék szemeiben villant fel, mikor rám nézett. Szeretlek, Damon! De nem mondtam ki, ezzel még inkább megsebeztem volna. Ostoba voltam, mikor megannyi alkalommal eltaszítottam magamtól. Mikor bántottam, mikor nem hittem benne, s mikor érzéseit megtagadtam magamtól. Hátat fordított, mire éles, görcsös fájdalom hasított a gyomromba az ijedtségtől. Belém nyilallt a felismerés; bármikor itt hagyhat. Maga mögött, mint egy papírzsebkendőt a szemetesben, amire már nincs szüksége. Az egyetlen hiba csak annyi, hogy én nem vagyok ártatlan. Nem ő az, aki elhajított engem. Én tettem. Újra lassú könnyek kezdtek végigszánkázni arcomon, lassan patakként csordogáltak szemeimből a sós cseppek. - Te fejezd be! - ordítottam rá most először, mióta idejött. Nem akartam kikelni magamból, hiszen mindent én rontottam el köztünk, mégsem bírtam tovább. Magamból kikelve vágtam hozzá a további szavakat is, mintha egészen idáig egy bomba növekedett volna bennem, s most járt volna le a végtelennek tűnő ideig ketyegő órája. - Elegem van abból, hogy folyton ezt hajtogatod! A fenébe is, miért csinálod ezt? Miért nem engeded magadnak, hogy elhidd az ellenkezőjét? Damon, miért van neked másra szükséged, hogy belásd, nem vagy szörnyeteg? "Nem akarok mások elvárásai szerint élni." - Utánoztam ügyetlenül, de pont olyan beleéléssel és hittel, ahogy akkor ő is. - Emlékszel még erre a mondatra? Igen, te magad mondtad nekem a motelben, Denverben. Én pedig most azt mondom neked, hogy pont ezt csinálod azzal, hogy hiszel másoknak. - Keltem ki magamból teljes joggal, hiszen mit képzel ő, hogy másoknak hisz? Hol van az a Damon Salvatore, aki nem törődik vele, más mit gondol róla, aki úgy éli a kis életét, ahogy ő azt jónak látja? Nem láttam az összefüggést aközött, amit a motelben mondott nekem, és aközött, amit most csinál. Könnyeimet mintha elfújták volna, ugyan arcomra száradt minden egyes cseppje a keserű áradatnak, de nem számított többé. Már nem szomorú és kétségbeesett voltam, sokkal inkább értetlenkedve álltam a történések előtt, és dühös voltam a férfire. Tudatni akartam vele, hogy nem kellek én, vagy bárki más ahhoz, hogy erős legyen. Hogy jó legyen, amilyen legbelül, a megkeményedett páncél mögött, melyet szíve köré vont. Mikor egyik szemem sarkából elkaptam a mozdulatot, melyet felém tett, nem bírtam türtőztetni magam tovább. Előtte teremtem, mintha mindig is ott álltam volna vele szemben, nem pedig tőle több lépésnyire, kezeimmel pedig megragadtam mindkét karját, és olyan szorosan tartottam, hogy csak akkor tudta elszakítani azt, ha kicsit megerőlteti magát. Nem tagadom, tasakos vérbe fojtottam a bánatom, s az utóbbi időben a kelleténél nagyobb adagokat nyeltem minden nap. Semmiképp, soha, semmilyen helyzetben nem kérkednék az erőmmel, a vészhelyzeteket kivéve, ezt pedig annak gondoltam. Őt ismerve tudtam, hogy bizonyára többet vadászott a kelleténél, ha nem volt számára elég a tasakos vér, azzal is tisztában voltam, hogy nálam mindenképp erősebb, még ha csak a korát is nézem, de annyira vissza tudtam fogni, hogy legalább addig szorosan tartsam kezeimmel, míg mélyen a szemébe pillantok. A többi rajta múlt, ha kiszakította magát a szorításomból, bátran megtehette, nem számított, csak hogy meg tudtam érinteni egyetlen egyszer. - Tudom. - bólintottam megértően, és a legbűnbánóbb pillantásomat vettem elő, azt az őszinte fajtát, ami szívből jött, és ami talán még az ő jégbe burkolt szívét is megérintette.

973 szó ✗ dress ✗ gravity ✗  hug szív xd 
©️
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút EmptyHétf. Aug. 18, 2014 1:52 pm



Elena & Damon


“Nem azért szeretlek, aki te vagy,
hanem azért aki én vagyok melletted”




Ez a kapcsolat köztünk más, mint régen volt. Mintha valami kínpaddá vált volna, mikor Elena bevallotta az érzéseit, melyeket irántam táplál. A hetekkel ezelőtti eset, mikor ismét szerelemmel és vágyakkal teli éjszakét adott, pár nappal később kegyetlenül szakadt meg, mikor a múltam egyik apró darabkája visszakacsintott rám. Mikor az az átkozott Jensen Maxwell úgy döntött, hogy Elenán keresztül akart megfogni. De megmentettem őt, és Jensennel is végezni akartam, de ő nem hagyta. A vérét adta neki, majd megvető pillantások, és gyűlölködő szavak között hagyott ott, kétségek között. Kitépett és eltiport szívvel, becsapva, és én megint a bolond lettem ebből a párosból. Aki elhiheti, hogy övé a lány, közben sosem volt az övé.
Jelen pillanatban már megbántam, hogy ide jöttem, hiszen csak az érzelmeim kavarognak, zaklatott és ideges lettem, ráadásul az éhségem is egyre inkább növekszik. Szeretem őt, sosem éreztem máshogy iránta, mégis kételkedem szavaiban, hinni akarok, de képtelen vagyok rá. Csak haragot szül, hogy a fejemhez vágja, hogy érzéseim vannak. Tisztában vagyok vele. És ez az, ami a legjobban fáj.
- Szerinted én nem tudom, hogy érzek? Képzeld Elena pont ezzel van a legnagyobb bajom! Érzek, és ez még mindig ugyanolyan szívás, mint eddig! - mellkasom fel és le emelkedik szaporán, mint aki mindjárt megfullad, mindeközben megemelem hangomat, hiszen engem igenis idegesít a tudat, hogy vannak még érzéseim. Máskor oly könnyedén kikapcsoltam őket, és csak mentem a fejem után, öltem, és élveztem. Nem kellett foglalkoznom semmivel. Megtehetném ugyanezt újra, de mégis itt vagyok, és szenvedek. Más vágyam sem lenne, csak magamhoz ölelni, és megcsókolni, és soha többé el sem ereszteni, de meggátol valami. A harag elborította elmém, és nem hagy tisztán gondolkodni. Csak ökölbe szorítom kezem, mintha neki akarnék támadni, de csak állok ott vele szemben, mint akinek földbe gyökerezett a lába, majd szavai ismét mozgásra kényszerítenek, hátat fordítok neki, hogy ne láthassam arcát, s legszívesebben itt hagynám most őt. Képtelen vagyok uralkodni magamon, és ezt mind ő váltotta ki belőlem. Fejem egyenletesen rázni kezdem, ahogy ismét csak engem véd, mintha valami ma született bárány lennék.
- Elég! Elena, fejezd ezt be! Gyilkos vagyok, egy szörnyeteg! vagy te minek neveznéd azt, aki élvezetből öli az embereket? Nem vagyok szent, soha nem is voltam! De nekem ebből elegem van! Folyton ezt teszed, képtelen vagy dönteni, vagy megbánod, miért higgyem egy szavad is?- lendületesen fordulok felé, mintha neki akarnék támadni, de közel sincs így. Próbálok nyugodttá válni, próbálom elhinni, hogy tényleg megbánta, és erős a vágy, hogy letöröljem könnyeit hamvas arcáról, miközben örök szerelmet vallok neki, de valami mégsem hagyja.
Mégis elszóltam magam, hiszen már tudja, hogy minden egyes alkalommal kitépte a szívem, én pedig porba rogyva próbáltam összeszedni a szétszórt darabokat. Meglepettsége hihető, s ezek szerint nem is tudott róla, hogy mekkora fájdalmat is okozott nekem az olyan alkalmakkor, mikor fájdalomtól összerogyva senyvedtem egykori érzelmeim romjain. Talán jobban jártam volna, ha sosem megyek ebbe bele. De ott a másik oldal is, hogy ha nem engedek utat a boldogság felé, sosem tapasztalom meg.
- Szépen fejezed ki, mondhatom - hangom elhal, mintha már lefegyverezett vona pár jól irányzott szóval, mintha már nem érdekelne, hogy meglátja a lelki vergődésemet. Elfordulok, majd közömbös arccal nézek vissza rá. Csak állok ott, mintha nem tudnám, mit akarok. Bántani akartam, szörnyű szavaimat a fejéhez vágni, hogy érezze, mit okozott, de most csak nézem őt, és negatív gondolataim a háttérbe szorulva engedik előre a vágyat, és a szenvedélyt, melyet eddig sikeresen a lelkem mélyére rejtettem.
••••••••••••••••••••••
SZAVAK SZÁMA:563 SABLON: © lynn MEGJEGYZÉS: love


Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút EmptySzer. Aug. 13, 2014 1:56 am





Damon + Elena

I can't let you go




Rémült voltam a szavaitól, amiket felém intézett, de ugyanakkor dühös is Damonre, és ettől az egész csak rosszabb volt. Még inkább fájt, hogy hibáztam, még inkább bűnösnek éreztem magam, és szívem szerint inkább süllyedtem volna hat méterrel a föld alá, minthogy még egyszer a szemébe nézzek. Mégis, szükségem volt a pillantására, hallanom kellett a hangját, és nem fordíthattam hátat neki, pont amiatt, amire utalt, és amiben teljes mértékben igaza volt. Mégis hányszor akarom magamhoz láncolni, és eltaszítani a következő pillanatban? Próbáltam, nagyon erősen próbáltam arra a lányra emlékezni, aki már attól szörnyen érezte magát, hogy nem tudja Mattet boldoggá tenni, és a saját nyomora miatt kell a fiú akkori boldogságát pokollá tennie. Most miért nem tudom ugyanezt tenni? El kell engednem Damont, vagy boldoggá tennem, de nem tudok dönteni. Anyám persze rögtön rávágta volna a választ: Neked kell tudnod, más nem segíthet. És tudod is, csak ki kell mondanod! Persze ez nem egyszerű, még akkor sem, ha teljességgel igaz. Látom mit csinálok, és azt is tudom, hogy miért, vagy éppen hogy valójában mit kellene tennem, mégsem azt teszem, helyette az ellenkező irányba rohanok, csaknem fejvesztve. Zavaromban lehajtottam a fejemet, és halkan felnevettem, de a kacaj egyáltalán nem volt vidám, sőt, talán nevetésnek sem nevezhető hangocska hagyta el a számat, talán inkább egy horkantás. Két ujjamat halántékomra kellett szorítanom, és nagy levegőt vennem, hogy újból a férfire emeljem a tekintetem, és szólásra bírjam magam. - Emberinek gondolok? Tudod, hiába vagy vámpír, az érzéseid még megvannak. Ahogy minden vámpírnak, csak éppen a legtöbben elrejtjük azt, talán olyan mélyre ássuk, hogy azt hisszük nincs ott többé. De az igazság az, Damon, hogy ez hazugság. És ezt te is tudod.. - Nem emeltem fel a hangom, nem adtam jelét feldúltságomnak, holott szívem szerint levegő után kapkodva adtam volna utat a szavaknak, melyek az érzéseim és gondolataim képviselik. Mégsem tettem. Damonnél nem értem volna semmit azzal, ha őrült módjára kikelek magamból, és a fejéhez vágok dolgokat. Higgadtnak kellett maradnom, és többé kevésbé sikerült is, ám hangomból kicsendült a fájdalom, és ez ellen nem tehettem semmit. Tekintetem összekapcsolódott az ő jeges pillantásával, a hangjából kihallatszó harag pedig mély sebet ejtett rajtam, habár éreztem, hogy emögött sokkal több van, csak azt nem tudtam, pontosan micsoda. Igyekeztem figyelmen kívül hagyni, helyette arra koncentrálni, mit mondhatnék még, mivel győzhetném őt meg. Nehezemre esett, a levegőt csaknem kapkodva szedtem, miközben fenntartottam a szemkontaktust, és szerettem volna átszelni a kettőnk közt tátongó űrt. Hirtelen észrevettem, hogy meglepődött, és ez két gondolatot vetett fel elmémben. Az első az volt, hogy ebből akár előnyt is kovácsolhatnék, megragadhatnám az alkalmat, és élhetnék egy új lehetőséggel. A másik pedig az, mégis hogy a fenébe hihette, hogy nem leltem örömöm a vele töltött időben? Egyik ötletet sem formáltam szavakká, helyette csak bánatosan mosolyogtam, és bólintottam, némiképp mégis éreztetve vele, hogy komolyan gondoltam, így kicsit legalább éltem az új keletű lehetőségemmel, még ha nem is használtam ki teljes egészében. Azonban mikor lehajtott fejét ismételten felém fordította, hűvös tekintete megfagyasztotta a szívem, ami sajogni kezdett a jég fogságában, szabadulni kívánt, ennek fejben megvadulva, különös ütemet tartva ütődött a bordáimnak. Elcsukló hangja pedig könnyeket csalt a szemembe, melyeket már nem tudtam elrejteni többé. - Az én múltam sem tiszta. Embereket öltem, Damon, és mindezt saját akaratból. Még élveztem is, ettől fogva pedig nem tudok rád másképp tekinteni, mint eddig. Pont úgy nézek rád, ahogyan régen, Damon. Te nem vagy szörnyeteg, te nem vagy gyilkos. Vámpír vagy, igen, de ettől még rögtön pokolra is vagy ítélve? Én ebben nem hiszek. Borzasztóan sajnálom, hogy kihátráltam az életedből, és azt is, ahogyan bántam veled. Tudom, semmi sem kárpótol téged azokért a pillanatokért, de a bocsánatodért esedezem. Kérlek.. - Egy kósza könnycsepp szánkázott végig arcomon, miközben hangom remegni kezdett, az utolsó szónál pedig elhalt. Meg akarom ölelni, karjai szorítását akarom érezni testem körül, fejem a mellkasába temetném, pólóját  könnyeim eltüntetésére használnám. Sőt, mi több, ujjaimmal arcát akarom simítani, majd hajába túrni, és olyan közel húzni magamhoz, hogy egy levegőt lélegezzünk be. Felsóhajtottam, ez a sóhaj nem lemondó, nem keserű volt, szomorú, igaz, de annál türelmetlenebb, ideges kis hangocska, amely kifejezte mindazt a várakozást és idegességet, amit elárasztott abban a pillanatban. - Uram isten, én... - Fejemhez kaptam egyik kezemmel, míg másik karom esetlenül lógott törzsem mellett, és azzal az egyel is arcom takartam, hajam kissé előrevetettem, azzal is védve előle az arcom. Annyira még sosem szégyelltem magam, mint akkor. Akárhányszor tépem ki a szívét... Tényleg ezt tettem volna? Mi az hogy! Ami pedig még ennél is rosszabb, hogy nem csak kitéptem és a földre hajítottam vértől tocsogva, darabokra is zúztam. Sosem lesz képes megbocsájtani nekem. Sosem leszek képes megbocsájtani magamnak. Ekkor arcom felé fordítottam, könnyáztatta arcom most minden lehetett, csak épp csinos nem, de ez nem számított. A hűs, sós cseppektől alig láttam gyönyörű arcát, mégis kinyújtottam felé a kezem, mintha áthidalhatnám a köztünk lévő távolságot. Nem tudtam már mit kitalálni, nem tudtam már hogyan érvelni, minden furfangosság helyett a könnyek ellenére elmosolyodtam, és kimondtam azt az egyetlen mondatot, amit már rég tudatnom kellett volna vele. - Te jelented számomra a világot.

841 szó ✗ dress ✗ holding on and letting go ✗ Nem tudtam visszafogni magam, te tehetsz róla :$ Még mindig imádlak <3
©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút EmptyPént. Aug. 08, 2014 6:59 am



Elena & Damon


“Nem azért szeretlek, aki te vagy,
hanem azért aki én vagyok melletted”




A jelenléte megőrjít, mégis visszatartom magam. Nem akarom többé azt érezni, amit eddig. Hol elhagy, majd megint engem akar. Nekem ez nem megy tovább. Nem akarok több szenvedést, bár ha neki az a jó, hogy mikor ott hagy, én egy gyilkossá válok, akkor tegye, hogy legyen miért gyűlölnie. Vagy csak vágjam a fejéhez, hogy mennyi emberi életet vettem el az elmúlt idő alatt? Nem tudom, és ez az érzelmi bizonytalanság haragot szül, kínzó őrületet, mely szinte belülről szakít szét. Már alig hallom szavait, s egy pillanatra mintha felsejlenének a fekete erek, de az erdei árnyékok jótékony hatása miatt észre sem lehet venni. Valamennyire képes vagyok lenyugtatni magam, ám az utolsó szó csak cseng a fülemben, visszhangzik, mintha az erdő fái ide oda dobálnák. Kettőnknek? Most ezt tényleg komolyan gondolja? Az utolsó alkalommal is ezt mondta. Esély.
- És mégis hány esélyt akarsz még adni ennek? Míg visszafordíthatatlanul kiölsz belőlem mindent, amit emberinek gondolsz? - szavaimat nehezen préselem ki az ajkaim közt keletkezett vékony résen, mintha még az is nehézséget okozna, hogy beszédre nyissam ajkaimat. Szerencsére, vagy inkább nem, a haragom felülkerekedik a csalódottságomon, s remélem, hogy talán kételkedik az érzéseimben. Talán el kellene mennem ebből az unalmas kisvárosból. Még hangja remegése sem vált ki belőlem látványos érzelmet, csak gúnyt, és már épp nyitnám ismét szólásra ajkaimat, mikor egy pillanatra meglepettség ül ki teljes valójában arcomra. Nem sajnálja, hogy velem volt? azt hittem számára én vagyok a megtestesült ördög, a pasas, akiben nem lehet bízni, akitől félni kell. Láttam akkor a félelmet a szemében, holott én akkor törtem össze ott előtte darabokra. Rövid időre hajtom csak le a fejem, míg el nem tüntetem arcomról a meglepettséget, és azt a szám sarkában bujkáló apró mosolyt, melyet könnyen gúnyossá tudok formálni. De nem teszem. Mikor ismét felemelem fejemet, addigra ismét az a kemény tekintet fogadja, ami régen is megijesztette.
- De még hányszor fogod ezt eljátszani? Mindig lesznek sötét foltok az életemben, nem visszakozhatsz, majd jöhetsz vissza újból, hogy engem akarsz... - furcsa, de most nekem csuklik el a hangom, ahogy a tekintetét kutatom. Most én vagyok az, aki nehezen hagyja, hogy az érzései a felszínre kerülnek. Óvatos vagyok. Én Damon Salvatore, aki sosem ismerte eme szó jelentését sem, most mégis visszahátrálnék a nő elől, akit mindennél jobban szeretek. Mert ez az érzés elemészt, és szinte az enyészettel tesz egyenlővé engem.
- Eljöttem, mert el akartam jönni, hogy elmondhassam, hogy nem játszhatsz örökké, Elena! A legutóbb is a szavad adtad, hogy bármi történjék nem fordulsz el tőlem. Azt hiszed mindig eljövök majd, akárhányszor téped ki a szívem? Hogy olyan vagyok, mint egy ruhadarab, amit csak előkapsz a szekrényből? -Már azon sem csodálkoznék, ha ezen a kisebb kitárulkozásomon mulatozna egy jót. Pedig szemmel látható a fájdalmam, még akkor is, ha arcom nem ezt mutatja. Felemeltem a hangom, és ha a testbeszédem nem is, a tekintetem apró rezdülései elárulnak. Nem akarom többé ezt játszani, hogy küzdök érte, a szerelméért, és pár hét után elidegenedik. Inkább így a ridegség mögé rejtőzöm, ami hátha elijeszti. Vagy mégsem?
••••••••••••••••••••••
SZAVAK SZÁMA:498 SABLON: © lynn MEGJEGYZÉS: love


Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút EmptyCsüt. Aug. 07, 2014 8:15 pm





Damon + Elena

I can't let you go




Nem nyerte el a tetszésem Damon viselkedése, ugyanakkor vonzott magához, ahogy régen tette. Ő volt számomra mindig is a tiltott gyümölcs, ott csüngött fölöttem egy elérhetetlennek tűnő ágon, holott mindvégig csak annyit kellett volna tennem, hogy kinyújtom a karom, és megszerzem magamnak. Fájt, hogy ennyire akarok valamit, mégis titkolnom kell, de nem vallhattam be magamnak az érzéseim, onnan nem lett volna út felfelé, csak lefelé a sötét lejtőn. S most ott álltam alig egy méterre tőle, és egyáltalán nem aggasztott, melyik útra is léptem. Mit számít, mikor szeretem ezt a férfit? És valóban így is gondoltam, csak nem tudtam, hogyan formálhatnám szavakká az érzéseim egy ilyen nyakatekert helyzetben, mikor Damon valójában nem is bízik bennem. Ezt pedig teljes mértékben meg tudtam érteni, pont emiatt mart belém olyan erőteljesen a fájdalom. Szavai hűvösen, távolról jutottak el hozzám, teste eközben a fának préselődött, láttam a tekintetében azt a fajta sötétséget, ami csak akkor bújt meg a jég kék íriszekben, mikor a lehető legtávolabb akart kerülni tőlem. Mikor nem akarta, hogy a bőre alá kússzak, hogy a gondolataiban élősködjek, csakhogy én ezt nem tudtam megtenni. Ott volt bennem, szinte meg sem tudtam mondani, saját magam vagyok-e jelen pillanatban, vagy maga Damon Salvatore. Visszavonhatatlanul belém ivódott. - Meg kellett adnom ezt az esélyt kettőnknek. - feleltem a lehető leglazábban, ahogy csak tőlem telt jelen pillanatban, de a hangom megremegett az utolsó szónál, és tisztán kihallatszott belőle a feszültség. Megvontam a vállam, egy ideges mosolyt villantottam felé, és annyira akartam, hogy visszamosolyogjon rám, hogy az már fájt. Azt akartam, hogy hozzám lépjen, két keze közé fogja az arcom, és ajkait az enyémekre tapassza. De ő ehelyett újabb szavakat lövellt felém, a gúny és ridegség elfedte a sértettséget és a dühöt, de csak felszínesen, én tudtam hogy ott van. Nehéz volt a szemébe néznem, tudván, hogy fájdalmat okoztam neki, mégis megtettem, erőt vettem magamon, és az ellenállhatatlanul gyönyörű arcán tartottam a tekintetem. - Sajnálom, amit tettem, igen. De azt nem sajnálom, hogy veled voltam, Damon! - kissé ingerültebben törtek fel belőlem a szavak, szinte bugyogtak ki a tüdőmből, keresztül a torkomon. Enyhe keserűséget éreztem a nyelvemen, de mielőtt még dühös és tehetetlen könnyek szöktek volna a szemembe, lenyeltem az érzést, és próbáltam újra úrrá lenni az indulataimon. Nem ilyen beszédet és hangsúlyt érdemel. Végtére is hibáztam, érthető, amiért azt hiszi, átejtettem, még ha rettenetesnek is tartom, hogy odalett a bizalma. Talán a szerelme is? Megráztam a fejem egyszer, kétszer, amíg el nem tűnt ez a sötét, kínkeserves gondolat, aztán álltam egy helyben, mozdulatlanul, míg ő körbejárta a kutat, s engem. Most nem néztem rá, egészen addig, míg meg nem állt tőlem pár lépésre. Csak pár lépésre, mégis hatalmasnak éreztem köztünk a távolságot. - Az isten szerelmére, Damon! Nem érdekel a múltad, és nem érdekel Stefan sem! Nekem te kellesz.. - És végre, végre valahára bevallottam. Oly sokáig tartottam magamban, azt hittem már örökre elveszítem, mert képtelen leszek kimondani, amit iránta érzek. Az ő lemondó hangsúlya viszont kikészít, elkeserít, és félni kezdek miatta. Rólam mondott le, vagy arról, hogy nem játssza többé a jófiút? Egy mélyről feltörő, akadozó sóhaj szökkent ki belőlem, mégsem könnyebbülök meg. Szemtől szemben állt velem, és én remegtem, mint a nyárfalevél, egész testemben reszkettem. - Eljöttél. Nyilván nem az unalom vezetett idáig, vagy... tán mégis? Ha ennyire gyűlölsz, miért jöttél el, Damon? - A neve szinte a torkomra égett. Nem hittem, hogy valaha kimondom még ezt a nevet, de legszívesebben most üvöltve adtam volna az egész világ tudtára, hogy de, igenis jogom van még a nevét a számra vennem.

587 szó ✗ dress ✗ dirty and clean ✗ Imádlak <3
©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút EmptyCsüt. Aug. 07, 2014 1:06 pm



Elena & Damon


“Nem azért szeretlek, aki te vagy,
hanem azért aki én vagyok melletted”




Nem is értem, miért jöttem ide. Érzem, ahogy a harag és az égető éhség keveredik össze, és nem tudom, hogy ezek az érzések Elena, vagy saját magam ellen irányulnak. Jó az éhséget tudom, hiszen ezt a maró és fájdalmas érzést akkor szoktam érezni, mikor Elena nélkül vagyok,mikor tudom, hogy gyűlöl valamiért. Fogalmam sincs, miért akart velem találkozni, de én biztos, hogy nem kerestem volna fel őt. Hogy miért? Mert elég érthetően fejezte ki azt, hogy soha többé nem akar látni. De talán jobb ez így. Folyton csak a legrosszabbat hozzuk ki egymásból, ráadásul az univerzum sem akarja, hogy mi egy párt alkossunk. Minden jel arra utal, hogy Stefan és Elena a tökéletes pár, akkor mégis miért vagyok itt? Még Elena is meglepett, hangja pedig most túlságosan is bódítóan hat rám. Legszívesebben az ajkainak esnék, de nem tehetem meg. Hiába vágyom őrülten arra, hogy minden apró porcikáját érezhessem.
- Ha nem hitted, akkor miért üzentél? - Kérdezem ridegen, és még mindig nem vagyok hajlandó elengedni a fát. Támasztom, mintha ki akarna dőlni, holott szilárdan áll a földbe gyökerezve. De nem akarok közelebb menni, mert félek, hogy leomlik az álca, mely még tökéletesen fenn van, melytől az egész megjelenésem a régi rideg és gúnyos érzetet nyújtja. Azt akarom, hogy azt higgye, nem zaklat fel, hogy már nem jelent nekem semmit, de jelenlétem, és az ő felidézett szavai mást sugallnak.
- Szóval sajnálod, hogy ismét áltattál, hogy mégsem vagy olyan erős, hogy kitarts mellettem? Vagy azt, hogy képtelen vagy elfogadni a múltam? - lököm el magam végül a fától. Hangomba egy csepp csalódottság vegyül, de a ridegség és a gúny még mindig benne van. Először csak a kút körül teszek egy kört, majd Elena körül, hogy végül megálljak tőle pár lépésre, megtartva a tökéletesnek vélt távolságot. - Tudod mit? Én még mindig nem sajnálom, hogy nem vagyok olyan, mint Stefan - jegyzem meg lemondóan, de belül az érzelmeim ismét rítustáncot járnak az idegeimen. Hogy képes rám így hatni? Szinte képtelen vagyok az ésszerűségre. Azt hiszem el kellene mennem, de csak pozíciót váltva kerülök a kút azon oldalára, ahol szembe kerülök vele.
- Mégis milyen okkal? Remélem nem feleslegesen hívtál ide! Szóval térjünk a lényegre - általában azokat bántjuk, akiket szeretünk. Talán így visszagondolva túl gúnyos voltam, de nem szoktam én ilyenek miatt rosszul érezni magam, most mégis érzem azt a rettenetes maró, gyilkos vágyat, amit akkor is éreztem, mikor megláttam.
••••••••••••••••••••••
SZAVAK SZÁMA:395 SABLON: © lynn MEGJEGYZÉS:Bocsánat a késésért Embarassed


Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút EmptyCsüt. Aug. 07, 2014 12:40 am





Damon + Elena

I can't let you go




Ujjaimmal a nyakamba akasztott aranymedált babráltam, csizmámmal egy apró kavicsot rugdaltam, miközben még erőt vesztve, idegesen mindig a hűvös kőnek dőltem. Nem mertem megfordulni és a kútra nézni, lebámulni a feneketlen tűnő sötétségbe, mert az épp olyan lett volna, mintha szembenéztem volna a számomra még ködös jövőmmel. Nem tudtam emgtenni. Féltem, hogy a férfi szerepel-e benne, mert ha nem... azzal talán meg sem tudnék birkózni. Sikertelennek bizonyult kizárnom zavaros gondolataimat, mindössze néhány rövidke percig tartottam távol őket még zavarosabb elmémtől, ám most visszatértek, méghozzá újult erővel. Mi van, ha Damon nem bukkan fel? Ez az egy gondolat különösen visszataszítónak és bosszantónak hatott, és akárhogy próbálkoztam, nem szűnt meg a kétely. Talán látni sem akar, talán nem képes elviselni, nem bír megmaradni a közelemben azok után, amit tettem, s amit mondtam. Előfordulhat, hogy fordított esetben én sem akarnám őt a közelemben látni. Sőt.. Vagy esetleg mégsem. Képes lennék egy Damon Salvatore nélküli életre? Magam sem voltam biztos a válaszra, így inkább nem is feleltem rá éles, pusztító gondolataimmal. Mert nincs értelme találgatni, vagy eljön, vagy nem. Úgy éreztem, én mindent megtettem az ügy érdekében, felkeresni nem volt erőm, ha elküldene, abba belebetegednék. Bármilyen rossz is ő, bármilyen szörnyetegnek is tartom, szeretem őt. Ő az a férfi, akinek mindenemet odaadnám, még ha a lelkemről is volna szó. Merthogy én sem vagyok tisztább nála, az én kezeim is vér mocskolja be, az én múltam is épp oly sötét, mint az övé. Semmivel sem vagyok különb nála.
Metsző pillantást vetettem egy fára, csak mert pontosan annál a törzsnél szerettem volna látni abban a szent pillanatban a férfit. Csakhogy nem jelent meg, bármilyen erősen is koncentráltam az átkozott helyre. Mintha a fa tehetne róla, hogy nem veti senki neki a hátát... Ámbár bizonyára nem is vágyik rá, hogy Damon a törzsének dőljön. Ahogy ebben a kicseszett univerzumban senki sem akarja Damont a közelemben tudni. Mély sóhaj hagyta el tüdőmet, s ugyanilyen erőteljesen szívtam be orromon át a friss, erdei levegőt. Nem segített. Kicsit sem. Aztán, mintha villám csapott volna egyenesen a mellkasom bal oldalába, a szívem sajogni kezdett, és olyan gyorsan vert, mint talán még soha. És hátraperdülve, ott állt ő, egy fának vetve hátát, csak épp nem annak a törzsnek, amit én szúrtam ki korábban. Újabb bosszús pillantást vetettem a másik fára, ami most már a hátam mögött ácsorgott földbe gyökerezve, és egy újabb, ezúttal meglepett pillantást a férfire. Ledöbbentett, hogy az én szavaimat használja, azokat a szavakat, amiket már ezerszer lejátszottam fejben, és még ennyiszer meg is bántam. Visszataszító gyilkos szörnyeteg. Ez volna ő? Nem. - Damon... - sóhajtottam fel kínkeservesen, de közben örültem, hogy mindennek ellenére képes vagyok a levegővételre. - Nem hittem, hogy eljössz - A kijelentés esetlennek, ostobának hangzott, kénytelen voltam aprócska, halovány mosolyt küldeni felé, bár inkább fakadtam volna sírva, minthogy mosolyra húzzam ajkaim. Nem tudtam, mit mondhatnék neki, hirtelen abban sem voltam biztos, miért hívtam ide. Szükséged van rá, te ostoba! Rivallt rám egy aprócska hang, talán a bennem tomboló bűntudat szólt, vagy a lelkiismeretem próbált észhez téríteni. Mindegy volt, már tudtam, mit akarok, csak épp azt nem, hogyan fogom neki mindezt tálalni. Sajnálom, Damon, hibáztam - hülyébben hangzik bármi másnál, nem fejezi ki eléggé, amit érzek vele és a történtekkel kapcsolatban. Újból felsóhajtottam, ezúttal picit szolidabban, picit halkabban, és leráztam magamról gúnyos hangját. - Damon, nem tudom mit mondjak neked. Sajnálom, ami történt. Sajnálom, amit tettem, és amit mondtam. Nem is tudod, mennyire. Talán nem is hiszel nekem, de... - kis szünetet tartottam, ügyelve arra, hogy a hangom továbbra is egyenletes legyen, és ne hallatsszon ki belőle a mérhetetlen fájdalom. - Okkal vagy itt. - Ennyit sikerült kinyögnöm, torkom máris összeszorult, az éhség feltámadt bennem, de azt nem tudtam, milyen irányba. Vérre éheztem, vagy sokkal inkább... Damonre?

620 szó ✗ dress ✗ every breath you take ✗ Imádlak <3
©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút EmptySzer. Aug. 06, 2014 3:07 pm




elena && damon
What do you want Elena?

Mita is nem találkoztam Elenával? Már magam sem tudom, hiszen azt mondta, hogy képtelen rám nézni, mert megöltem annak a Jensennek a szüleit. De az ő hibájuk volt, miért akarta megölni az öcsémet a drága apuka? Ha leszállt volna a magas lóról, akkor talán még ma is élne, de ő nem vette a lapot. Ennyi volt a történet. Akkor még Elena Stefan után rohant, és mindenáron meg akarta menteni, én pedig ahelyett, hogy hagytam volna meghalni, inkább megvédtem. De ez sem volt elég neki. Ahogy az sem, hogy mennyire szeretem őt. Talán igaza is van abban, hogy látni sem bír. Talán túlságosan is heves érzelmeket váltunk ki egymásból. Ráadásul a borzalmas múltam folyton közbe fog szólni, mindig lesz valami, ami miatt majd meggyűlöl, és képtelen lennék ezt mindannyiszor végig csinálni. Gyűlölöm az érzést, mikor folyton kitépi a szívem, mert az életem tele van fekete foltokkal. Sosem lesz tökéletes, és azt hiszem sosem tudná elfogadni azt, ami vagyok. Egy gyilkos, aki sok embert ölt már meg élete során. Úgy éltem az utóéletem ahogy azt egy vámpírnak kell. Amit ő sosem volt képes elfogadni.
Kiszállok a kádból, és komótos tempóban öltözöm fel. Csak miután a nadrágot felvettem, veszem észre az üzenetet, amit meglepetten nézek meg. Elena? Mégis mit akarhat tőlem azok után, ahogy ott hagyott? Percek múlva rakom zsebre a telefonomat, és jelen helyzetemben semmi kedvem elmenni. Habár lelkileg ismét felzaklatott, ismét elönt az a fajta vágy, amit akkor szoktam érezni, ha vele vagyok. Talán sosem múlt el, csak sikerült elfojtanom. Fekete selyem inget, és kivételesen fekete zakót kapok magamra, majd a nagy társalgóba sétálok le, ahol kitöltöm az italomat. Még mindig úgy érzem, hogy felesleges lenne elmennem, mégis a kíváncsiságom egyre csak nő. Elena tudja, hogy sosem lesz közömbös számomra, és olyan érzésem támad, mintha vissza akarna élni vele. Jelentkezik, mert tudja, hogy képtelen vagyok nem elmenni.
Nem tudom, mennyi idő telt már el, negyed óra, netán fél? Idegesen iszom ki az italom maradékát, majd felkapom a bontott üveget. Menet közben megiszom. Az út egy részét vámpírsebességgel teszem meg, majd lelassítok, hogy kiihassam az üveg tartalmát, majd eldobva azt tovább indulhassak vámpírsebességemmel. A háta mögé érkezem meg szándékosan, hogy egy fának dőlhessek, miközben mellkasom előtt keresztbe fonom kezeimet.
- Mi volt olyan sürgős, hogy egy "visszataszító gyilkos szörnyeteg"-gel akarj találkozni? - szólalok meg csendesen, és lehajtott fejjel. Hangom rideg, és elutasít, miközben szavait idézem, egy csepp gúny is felcsendül benne. Ha megfordul csak jeges tekintetemmel találhatja szembe magát, bár felesleges az álca, nem akarok hiú ábrándokat kergetni többé.

a hozzászólás Elenának készült, kereken 415 szót tartalmaz, és írás közben a don't deserve you című számot hallgattam. Szerelmem  *-*  

©️


Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút EmptySzomb. Júl. 19, 2014 12:59 pm





Damon + Elena

I can't let you go




Rengeteg minden kavargott a fejemben, amiket nem tudtam csak úgy elfelejteni. Damon volt a fő oka a zavaromnak, de ugyanúgy helyet kapott még Stefan, és Jensen is a sorban. Az érzelmeim az eget verdesték. Félelem, csalódottság, bűntudat. Egyiket sem láttam szívesen az életemben, nem akartam helyet adni nekik, mégis felülkerekedtek rajtam, újra és újra. A szüntelen fájdalom, amit már jó ideje éreztem, még inkább megnehezítette a dolgom. Napról-napra egyre feszültebbé, egyre idegesebbé váltam, és hiányoltam a férfit, akinek a szívemet adtam, holott ő volt az, aki az egyik legjelentősebb negatív érzelmet kiváltotta belőlem. Szinte minden egyes nap lejátszódott ugyanaz a cselekedet; telefonnal a kezemben jártam-keltem, és azon morfondíroztam, felhívjam-e. Nem tettem. Egy alkalommal sem nyomtam meg a zöld gombot, egy alkalommal sem hallottam meg a mély, dallamos hangját. Féltem bármit is tenni, ugyanakkor féltem tétlenkedni is. Nem akartam elveszíteni, de a múltja apró darabkái sötét felhőket festettek a fejem fölé, amiket nem hagyhattam figyelmen kívül. Egy pici részem arra vágyott, bárcsak elfeledtetné velem valaki a történteket, de ugyanakkor azt is tudtam, hogy valójában nem akarom ezt. Emlékezni akarok erre, tudni akarom, mit tett Damon. De akkor mégis hogyan tovább? Mit kéne tennem? Nem tudom elfelejteni, ahogy kiszeretni sem tudok belőle, pedig mindkettőnknek az volna a legjobb, ha hanyagolnánk a másikat. Minden egyes sejtemmel éreztem, hogy ő sem tud továbbállni, pedig számtalanszor bántottam már, és tiportam a porba a méltóságát, a hitét, a szerelmét, amit irántam érez. Pont emiatt nem tudtam kiverni őt a fejemből. Még éreztem az érintését a bőrömön, a csókjait ajkaimon, és az érzést, ami elhatalmasodott rajtam, akárhányszor csak a közelemben volt. Nem bírtam tovább. Látni akartam őt, hiszen ő is adott nekem egy esélyt, mikor elcsesztem köztünk mindent. Mégis bizonytalan voltam, ha arra gondoltam, átlépek a kegyetlen valóságon, csak hogy újra vele lehessek. Végtére is, azért mészárolt le majdnem egy teljes családot, hogy az öccsét védje. Az öccsét, akivel lefeküdtem. Szerettem volna azt hinni, hogy az érzelmeim kikapcsolása vezetett odáig, és meg is voltam győződve róla, hogy ez így volt, mégsem állíthattam akkor Damon elé, hogy ezt mondjam. De talán most... Mindent tisztáznunk kell, ami köztünk történt, amit ő tett, s amit én tettem. Talán túljuthatunk minden szörnyűségen, csak mert... szeretjük egymást.
Féltem, hogy ha ezúttal is ugyanaz a jelenet játszódik le, megfutamodok, és végül nem hívom fel, ezért rövid üzenetet hagytam neki a helyről, ahol várni fogom, és hogy mennyire szeretném, ha megjelenne ott. Nem tudhattam, hogy tényleg eljön-e, és azon sem csodálkoztam volna, ha végül kihagyja, de nekem ott kellett lennem. Várnom kellett rá, mert ez volt az egyetlen esélyünk az újrakezdésre, nem hagyhattam elúszni. Az erdő mellett, az út mentén parkoltam le, a további utat vámpírsebességemnek köszönhetően hamar letudtam. A kútra pillantva eszembe jutott a nap, mikor a holdkő odalent volt a verbénával teli vízben, s miután Stefan megsérült, nekem kellett kiszednem onnan. Akkor egy ostoba kígyó rémített halálra, míg most egészen mástól féltem. Mi van, ha nem jön el? Mi van, ha eljön, de minden hiábavaló? Lassan megráztam a fejem, igyekeztem kizárni minden negatív érzelmet, helyette a kőből készült kút szélének támaszkodtam, és az egyetlen érzelem, ami elöntött, a remény volt.

518 szó ✗ dress ✗ every breath you take ✗ hát helló *-*
©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút EmptyHétf. Márc. 31, 2014 8:24 pm

Juliette és Mason
Csak egy nagyot nyelek, szerintem nem kell szavakba öntenem, hogy hogyan is ráz ki a hideg ettől a nőszemélytől. Soha az életben nem féltem a nőktől inkább volt, hogy fordítva tapasztaltam a dolgot, holott igen csak rendes voltam velük minden téren. A kinézetével nem is lenne bajom. Sőt, kimondottan szexis, de az a rideg tekintet és kb elveszett minden érdeklődésem. Pedig pont én vagyok az aki egy formás lábtól már fantáziálni kezd és általában sikerrel is teljesítem elképzeléseim. Ha nem lennék szellem...na igen HA nem lennék szellem, de az vagyok. Nos határozottan nem tetszik ez a meglátjuk dolog. Nekem igen is beszélnem kell vele még, hozzá hamar. Ez az állapot tarthatatlan és szerintem van annyi ereje ahhoz, hogy megoldást találjon helyzetemre. Ahogy végig mér, egyáltalán nem azt a benyomást érzem mintha tetszene neki a látvány hanem inkább mint a vágóhídra kiszemelt bika, na ehhez tudnám hasonlítani ezt a nézést. Ahogy visszafordul a vámpírhoz nagy sóhaj tör ki belőlem. Így nekem háttal sokkal jobb. Elgondolkodom és hát be kell valljam hátulról is éppen annyira jó mint elölről. Rájöttem, hogy a szemei azok amik elriasztanak tőle. Barátságtalan, hideg pillantása van, de biztos vagyok benne, hogy akit közel enged magához annak ezek a szemek csak melegséget sugároznak. Nos, jól gondolta semmi erőfeszítést nem szándékozom a vámpírra pazarolni. Felőlem meg is ölheti, kicsit sem érdekel a sorsa. A sajátom fontosabb. Önző vagyok és nem mellesleg vérfarkas is részben, tehát az hiányzik, hogy megmentsem ennek a félnótás szerencsétlennek a kicsit sem értelmes életét.
-Bocs pajtás, de ez nem az én dolgom, segíts magadon. - Kedvességem ma az egeket súrolja. Én leszek az év minta szelleme. Azért ez a kis megjegyzés is célba talált. Egy boszorkány aki élvezi, hogy egy szellemet ugrathat a megjegyzéseivel. Mondtam már, hogy rémesen utáloma boszorkányokat? Hát ha nem akkor most mondom. Az egyik ebbe a szellem cuccba ítélt a másik meg látszólag nem éppen a közreműködők és segítőkészek táborát erősíti. Nem is vagyok biztos benne, hogy normális vagyok. Figyelem miként szedi ki az összes karót a vámpírból csupán egy egyszerű bűbájjal. Rettenetes. Aztán közelebb hajol és végül a szívében köt ki az ág. Gondolom megkapta az információt és most elhallgattatta a forrást. Na még az, hogy úriember, gondolom nem azért mondta mert így gondolja. Na itt az ideje, hogy férfi legyek és kibökjem amit akarok, mivel hogy most már csak rám koncentrál. Ezt akartam nem? Hát lehet, hogy nem...
-Nem hiszem, hogy nagyot kérek, csupán szeretnék újra a világ része lenni, halandó akarok lenni ismét. Bármire hajlandó vagyok ezért. - Azt hiszem elég határozottra sikeredett a hangom, ez kimondottan egy jó jel.


Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút EmptySzer. Márc. 26, 2014 2:57 pm

Mason & Juliette




Bátor, netán botor tett, hogy csak így elém mer lépni, meg mer zavarni? Talán ezt még ő sem tudja és még én sem döntöttem el, hogy pontosan miként is könyveljem el a dolgot. Egyelőre nem is foglalkozom vele bővebben, várok, kíváncsi vagyok, hogy mit mond, hogy mit is akar. Talán csak érdekesnek találja a helyzetet és nézelődni szeretne? Az sem valami okos döntés, de... talán nem zavarna nagyon. Az viszont meglep, hogy velem akar beszélni. Nem ismerem, és ha nem értem akar tenni valamit, netán információja van, akkor nem hiszem, hogy sok mindent tehet értem. Kissé felszökik tehát a szemöldököm és a vámpír hálás lehet neki, hogy egy rövid kis pihenő szünetet kap.
- Hogy velem? Érdekes... meglátjuk. - finoman megnyalom az alsó ajakamat, ahogy végigmérem. Nem rossz darab, kellemetlen lehet neki, hogy csak egy egyszerű szellem. Nem szívesen rekednék két világ között, képességek és kilátások nélkül a végtelenségig. Jó ideje élek már, ez tény, de van célom és van lehetőségem megtenni azt, amit akarok, így nem unalmas a lét. Számára viszont nagyon is az lehet. Újra visszafordulok kis barátom felé, hátha közben úgy dönt, hogy megered a nyelve, de ő csak Masont nézi, mintha segítséget remélne tőlem.
- Oh kedvesem... nem hiszem, hogy kockáztatni akarja érted az... életét. - akadok meg az utolsó szó előtt, hiszen ez nem teljesen pontos. Talán úgy fogalmazhatnék, hogy a létezését, mert bizonyára lehetséges elküldeni őt a túlvilágra, ahonnan már nem tud visszatekintgetni ide, de nem lenne értelme ilyesmire pazarolni az erőmet és őszintén kedvem sincs hozzá. A szavaira halkan hümmögök kicsit, amíg kis barátom próbál egy kicsit könnyíteni magán. Na nem mintha megengedtem volna neki!
- Kénytelenek leszünk egy kicsit gyorsítani a játékon. - mosolyodom el, de ez cseppet sem mondható, kedves, vagy bizalomgerjesztő gesztusnak. Egy intés elég, hogy az összes ág kivágódjon a testéből, amit hangos kiáltás követ. Azt hiszem ez fájhatott. Lassan sétálok közelebb, kisöpörve a szél által az arcomba fújt hajat a szemem elől. - Szóval... ez az úriember szeretne velem beszélgetni, úgyhogy legnagyobb bánatomra nem érünk rá. Tehát... - egy szemvillanás alatt kerül a földről az egyik ott maradt ág a kezembe, majd kerül a mellkasába, egyenesen a szíve közelébe. Érezheti, hogy csupán pár centi választja el a halálról, ami igazán nem sok. Vér buggyan ki a száján, ami cseppet sem akadályoz abban, hogy ne hajoljak közelebb. Pár halk elsuttogott szó, amit Mason nem érthet, de nekem ez most elég. Új nyom, új irány, majd az ág mélyebbre fúródik és kedves informátorom holtan rogy össze. - Upsz! - nevetem el magam, majd a szellem felé fordulok. Nem akartam megölni, de muszáj volt, afféle erődemonstrálásképpen is, csak hogy Mason is tudja, kivel van dolga. Kérdő tekintetem mindent elárul, várom a szavait, a magyarázatát, hogy mit is akar.

Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút Empty

Vissza az elejére Go down

Erdő közepén lévő kút

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Similar topics

-
» Kertben lévő tánctér
» Erdő
» Mystic Falls-i Erdő
» Erdõ
» Erdő széle

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Mystic Falls :: Külváros-