world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Erdő közepén lévő kút

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút - Page 2 EmptyVas. Márc. 23, 2014 7:49 pm

Juliette és mason
Ha egy szellem lehet libabőrös akkor én az vagyok. Tekintetéből csak úgy süt a gyűlölet. Kezdem megbánni, hogy utána jöttem. De hát mindig is túl merész voltam amit annak rendje és módja szerint mindig megbántam. Túlságosan is hajszolom az életet. Odafigyelőbbnek kellett volna lennem és nem minden boszorkányban a megoldást látni. Példának okáért itt van a Bennett boszi, Ő is ártott nekem és végül is miatta vagyok az aki. Ez a boszorkány pedig ha jól sejtem nem éppen az az "önként segítek és csak jóra használom a mágiám" fajta. Közelebb lépek holott tudom ennek nem lesz jó vége. Hangja hűvös és rideg. Volt már dolgom hasonló nőkkel akiket sikerült levennem a lábukról hosszú-hosszú próbálkozások után. Ő viszont azt hiszem nem ebbe a kategóriába tartozik.
-Nos egy cseppet sem érdekel a vérszívó sorsa, nem rám tartozik, nekem veled van dolgom... - Hangom magabiztosságról árulkodik csak én magam tudom, hogy már semmiben sem vagyok biztos. Még az a szerencse ahogy azt Ő is megerősítette ennél holtabb már nem lehetek. Megvetően nézek a vámpír irányába. Nem sok jót tehetett a boszival ha ilyen sorsra akarja juttatni. Szörnyű érzés, hogy most nekem erre a nőre van szükségem. Nagy levegőt veszek majd kifújom. Miért van az, hogy mikor még vérfarkas voltam nem riasztott meg az sem, hogy egy vámpírral kavarjak? Most egy boszi látványától és tettétől futkos a hideg a hátamon. A rossz ebben az egészben, hogy bármit képes lennék megtenni azért, hogy segítsen. Ki akar szabadulni ebből a világból ahol nincs semmi. Folytatni akarom az életem úgy ahogy kellett volna, hogy történjen. Erőt gyűjtve újra szólásra nyitom számat.
-Nem igen van szándékomban megzavarni ezt az idillt amit itt megteremtettetek, de fontos lenne, hogy szánj rám egy kis időt. - A vámpír tekintetéből valódi félelmet olvasok ki. Hát ennyire veszélyes lenne ez a nőszemély? Nagyot nyelek. Mindig is voltak nő problémáim, de valahogy megoldottam, ez is meg lesz. Rideg viselkedése ellenére roppant vonzó egy Nő, ezt muszáj megjegyeznem. A vámpír amint egy kis levegőhöz jut karói eltávolításán kezd munkálkodni. A kis boszorkányunk néhány szavára azonban olyan nyugton marad mintha csak szobor volna. Érdekes.


Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút - Page 2 EmptyVas. Márc. 23, 2014 3:35 pm

Mason & Juliette




Azt hinnéd, hogy az emberek, vámpírok, akárkik idővel tanulnak a hibáikból, de újabb ékes példája született annak, hogy ez koránt sincs így. Ez a fickó nagyon nem érti még most sem, hogy nem fogok leállni, amíg nem mond valamit. Ebből a kis játékból csak ő jöhet ki rossz, én nem. Nem hiszem, hogy egy kútba zárva akar megrohadni, szó szerint, bár persze lehet hogy titkon ez a legfőbb vágya, de igazán nehéz lenne elképzelni. Mások számára, akik távolabb vannak, érdekes lehet hallani, ahogy az esti erdő csendjét a sikolya töri meg, aztán az én nevetésem. Nem mondom, hogy nem élvezem ezeket a kis játékokat, mert az az igazság, hogy nagyon is így van. A testvérem biztosan hülyét kapna tőlem, de igazán nem érdekel a dolog, nem kell neki erről tudnia, vagy látnia, és igazából köze sincs hozzá. Meg akarom találni az apámat, mert egyértelműen miatta vagyok ilyen, úgyhogy hiába bujkál előlem, idővel úgyis a nyomára bukkanok. Szerintem tisztában van vele, hogy keresem, és őszintén szólva gyávának tartom, hogy még így sem kerül a szemem elé... szánalmas alak!
A tekintetem viszont azonnal a közeledő felé vetül, amikor meghallom az ág reccsenését, majd egész bátor módon elő is kerül. Hamar megértem, hogy miért, hiszen akárhogy is mérem végig, mondhatni szondázom nem érzek felőle semmiféle életjelent, ami árulkodó lenne.
- Mozizni jöttél? Netán végignézni, hogy kerül át valaki más is a holtak közé? Bár neki nem lesz olyan szerencséje, mint neked, hogy ne legyen végleges a halála... - újra visszakapom a tekintetem kedvenc vámpíromra, aki azonnal a torkához kap, ahogy egyszerűen csak gondolattal szorongatom. Röhej, nem vesznek levegőt és mégis azon szenved, hogy meg fog fulladni? Vajon mennyire lehet fiatal, hogy még működnek nála ezek az ösztönök? Bár az is tény, hogy fáj is, amit művelek vele és a nyaktörés sem kellemes, még ha nem is vet véget az életének. Oldalra döntöm kicsit a fejem, ahogy újra Masonra pillantok, hogy megkapjam a válaszaimat, hiszen a kíváncsiság mindig hajt. Vajon mit akar és miért volt olyan botor, hogy ide jött? Nem fogom... azt hiszem nincs kedvem rá pazarolni semmilyen mágiát, hogy végleg eltüntessem erről a világról. Minden bizonnyal okkal veszítette el a fizikai testét, de hogy mi az az oka, az engem mégis hol érdekel? Közben elengedem a vámpírt, aki köhögve rogy le a földre, és kezdi el az ágak egy részét kiszedegetni a testéből.
- Héj! Engedtem, hogy könnyíts magadon kis barátom? Pár szó... egy ág... valahogy így megegyezhetünk. - nem akarom megölni, nem szeretném, mert jó lenne, ha igenis megvinné a híremet az apámnak, hogy tudja, hogy közeledem, hogy tudja, hogy nem fog tudni a végtelenségig bujkálni előlem, mert nem fogom neki engedni, igazán felfoghatná már, hogy a megszállottja vagyok és ezen semmi sem fog változtatni...

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút - Page 2 EmptyVas. Márc. 16, 2014 4:27 pm

Juliette és Mason
Már egy ideje figyeltem ezt a nőt. Természetesen tisztes és biztonságos távolságból. Szellem vagyok, de azért még mindig bennem van az a szikrányi óvatosság. A mai világban bármi megtörténhet. Ha a szellemek csak úgy járkálhatnak a városban akkor miért ne tudná egy erős boszorkány megszüntetni azt. Így hát csak figyeltem mióta a városban van és most úgy tűnik szembesülök magával az erejével is. Egy kicsit se sajnálom az erejének markában szenvedő vámpírt. Kicsit meglepődtem ahogy a fára kente a vérszívót. A sikolya megtöltötte az erdőt. Hogy véletlen volt-e vagy direkt, de a szívét egy gally sem érte. Nem szeretnék ennek a fickónak a helyében lenni, mert biztos vagyok, hogy hamarosan holtan fogja végezni. A boszorkányokkal vigyázni kell ezt a saját bőrömmel tapasztaltam. Viszont nem fogom feladni és újra az élők közé emelkedem. Remélhetőleg ez a boszi hajlandó lesz segíteni nekem. Az utóbbi időben rengeteg boszorkányt láttam, na jó nem rengeteget, de egy párat igen, egyikük sem bírt valami nagy erővel. Ő viszont képes használni is az adottságát és nekem pont erre van szükségem. Kész lennék bármit megtenni azért, hogy újra vérfarkas lehessek. Mindenki azt hiszi a halál utáni élet egy mennyország, hát erre csak azt tudom mondani próbálják ki és utána majd meglátjuk mi is lesz az új véleményük. Nekem köszönöm, de ennyi elég is volt ebből a szellemesdiből. Közelebb lopóztam egy vastagabb törzsű fa mögé, de véletlenül ráléptem egy száraz ágra ami nagyot reccsent a lábam alatt. Összeráncoltam a szemöldököm hisz lelepleztem magam ami korán sem jó egy beszélgetés kezdetének. Senki sem díjazza ha kilesik mikor magánügyeit intézi. Na most légy okos Mason, innentől már csak abban bízhatok, hogy nincs olyan varázsigéje amivel még ennél is halottabbá tudna tenni. Kilépek zsebre rakott kézzel a tölgyfa mögül és megállok velük szemben. Megszólalni szerintem felesleges lenne hisz mit mondhatnék amit Ő már ne tudna, hallgatóztam, ki lestem őket, ebből az ember nem tudja kivágni magát. Jöhetnék nyugodtan a véletlenül erre jártam szöveggel, de ennél nagyobb hülyeséget el se tudnék képzelni. Ideges vagyok ami szerintem érthető. Komolyan kitüntetést kéne kapnom a  rengeteg meggondolatlan cselekvésem után. Napokig tudnám sorolni hányszor keveredtem bajba mert nem gondoltam át minden töviről hegyire. Azt hinné az ember, hogy idővel megtanul előbb gondolkodni és csak utána cselkedni, de nekem még a sok rossz tapasztalat ellenére sem sikerült.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút - Page 2 EmptySzer. Márc. 12, 2014 11:49 am

Mason & Juliette




- Még mindig azt hiszed, hogy jó ötlet az, hogy olyan valakit védj, akit szinte nem is ismersz? - talán egyszerűbb lenne csak úgy kifacsarni az agyából mindent, amit tudni akarok, de nem tehetek róla, néha élvezem azt, ahogy megtörnek és egyébként is ha csak úgy elveszem, ami kell, akkor nincs benne meg az a sikerélmény, hogy elértem a célt. Nem önként dalolt és az úgy akárhogy is, de nem az igazi. Szeretem, ha a végén már ő könyörög azért, hogy elmondhasson mindent, amit csak tud, a legtitkosabb terveit, vágyait, azt is, amit még soha senkinek sem árult el. Most sem lesz ez másképp, a végén úgyis elérem, amit akarok, mert nem akar majd ott lent a kút mélyén megrohadni ebben biztos vagyok. Hát ki vágynak ilyen halálra? Vagyis... életre, hiszen vámpír úgysem halna bele, ha bezárnám, ha leszögezném a földhöz és szép lassan mumifikálódna a teste, mert nem jut vérhez. Persze az már nem gond, hogy megoldjam, hogy ne kiabálhasson, hogy ne szerezzen segítséget. Végül is... lehet hogy akkor is megteszem, ha elmondta, amit kell. Majd még meglátom.
Kecses mozdulattal törlöm le a szám szélét, ahol újra vékony vércsík indul meg lefelé. Nem fogom az erőmet magamra pazarolni, most rá figyelek és már az is rém kiborító, hogy csak egy pillanatra nem figyeltem, amíg elérhetett hozzám. Az ilyesmi nem hozzám méltó, hogy egy ilyen ocsmány lény kifakassza a véremet. Szerencséje, hogy még csak meg sem próbálta lenyalni az öklét, mert akkor már jó eséllyel nem is élne. Nem szokásom életben hagyni azt, aki ilyen bűnt követ el ellenem még akkor sem, ha ezzel magamnak is ártok, mert nem szedhetem ki a fejéből azt, amire kíváncsi vagyok.
Tudom, hogy vannak ott bent infok, amiket tudnom kell, az apámról. Egyre közelebb kerülök hozzá és ezzel talán még ő is tisztában van, de mégsem takarítja el maga után a szemetet... ennyire nem körültekintő, vagy direkt nekem hagyja a csalit? Nem érdekel, az sem, ha csapda, amibe egyenesen haladok, akkor is oda fogok érni, mert kivágom magam és a végén átkozni fogja a napot, amikor az anyám közelébe merészkedett.
- Tudod ugye, hogy nem jön segítség? Nem hall senki... nem lát senki... és ha nem dalolsz, akkor kalitkába zárlak örökre, vagyis... kútba, de egy kutya. - halk nevetéssel reagálom le a saját szavaimat, amire ő persze csak azzal reagál, hogy egy újabb ágat húz ki a saját lábából, amit nem rég juttattam oda. Szó szerint kíváncsi érdeklődéssel döntöm oldalra a fejem, ahogy nézem a szenvedését. Van még ott pár, hiszen épp csak most kentem fel a fa ágai közé. Legalább négy métert zuhant és most próbálja összefoltozni magát. Egészen mázlim van, hogy nem találta el egy sem a szívét, vagy inkább neki van mázlija? Nézőpont kérdése csupán. Szeretem a dacos forrásokat, velük egy kicsit el lehet szórakozni. Vannak, akik olyan gyorsan megtörnek, olyan hamar kiadják, amit kell és én nem tudom eléggé élvezni azt a pontot, amikor végre megtörnek. Sokkal több izgalom van abban, ha egy meccset az utolsó pillanatban nyersz meg, mint ha már az elején teljesen egyértelmű, hogy pár perc alatt letörsz minden ellenállást. Az úgy... unalmas.

Vissza az elejére Go down



River S. Brooks
welcome to my world
River S. Brooks

► Residence :
ԅ new orleans
► Age :
34
► Total posts :
431

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút - Page 2 EmptyHétf. Feb. 17, 2014 5:04 pm


Dominic & Virginia


Egyszerűen... Nem is tudom! Legszívesebben jól pofán vágnám most! Mégis mi az ördögöt képzel már tényleg? Miért kell a földre kényszerítenie? Ha annyira bölcs, meg idős, meg blabla... akkor tudhatná, hogy egy nővel nem igazán illik így beszélni! És így bánni sem! Talán ha ő kicsivel kedvesebb lett volna az elején, most nem itt civakodnánk, mint egy öreg házaspár. Az "eleje" alatt, természetesen nem arra gondolok, ami Párizsban történt. Ami ezt illeti, már rég el is felejtettem volna, ha ő nem hozza fel. Én egyszerűen a mai napra gondolok. Ha mondjuk nem akad ki azon, hogy éppen csak hozzáértem ahhoz a nyomorult kutyához, most lehet, hogy éppen jóban lennénk, és egy újabb barátság kezdete lenne. De ez most minden, csak nem barátság. Ne várja, hogy kedves legyek vele, ezek után! Nem mondhatja, hogy nem ő provokál engem, elvégre ha egyszer megmondtam neki, hogy ne hívjon szöszinek, akkor miért teszi meg újra, és újra? Direkt játszik az idegeimmel, és aztán élvezettel töri össze a csontjaimat. Micsoda úriember...
- Valamivel muszáj megvédenem magam... - Mondom miután felkelek, majd vállat vonok. Nincs mit szépíteni. Ez így van... Ha felveszem ezt az álarcot, nem bánthat senki... Csak fizikailag, azt pedig túlélem. Akkor veszem le, mikor úgy gondolom muszáj, nincs más választásom. Nem hagyhatom, hogy bárki is érzelmileg zsarolni tudjon. És pont. Nincs mit magyarázni. Ennyi! És ha ő ezt megérti, örüljön, hogy tudomást szerezhetett róla. Ez a találkozás, pontosan olyan volt, ahol kénytelen voltam kimutatni a fogam fehérjét, ahol le kellett tennem azt a maszkot, amit az évek alatt magamra öltöttem.
- Igen... menedék, és segítség. Tudod, nem olyan könnyű egy ősi elől menekülni. - Magyarázom neki szemeibe pillogva. Próbálom nem hosszúra nyújtani ezt a beszélgetést. Talán ha eleget megtud rólam, majd elküld. Bár, egyáltalán nem tetszik, hogy rólam kérdezősködik, hiszen jobb szeretem a magánéletemet megtartani magamnak. És jelen pillanatban, annak kimondottan örülök, hogy nem kezd el tovább faggatni. Azt már nem szívesen mesélném el, hogy miért menekültem, és mi volt előtte. Következő kérdésére csak bólintok, már arra se méltatom, hogy válaszoljak.
Szavai hallatán felsóhajtok. Nagyon kedves, hogy végre hajlandó elengedni, és remélem, hogy a soha többé nem kell találkoznom vele. Ennyi bőven elég volt belőle, egy egész életre. Így tehát köszönés, vagy bármilyen illedelmes gesztus nélkül tűnök is el szemei elől.



•• Words: 378 •• Music: free •• Note: Köszöntem a játékot! ••
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút - Page 2 EmptyHétf. Jan. 27, 2014 3:08 pm



Virginia & Dominic
2013. dec. 13.
Azt mondják a szemem a lélek tükre, ebben nem vagyok olyan biztos, csak nézzen rám valaki, olvadt csokoládéhoz hasonlítgatják állandóan az enyémeket, és azt mondják, kellemesen meleg a színe, hogy el lehet benne veszni, még is tudok olyan fagyosan tekinteni a másikra, hogy az szinte odafagy a földre. A lány előttem is, félelmet mutat és nem veszik el a tekintetemben, látom rajta, hogy próbálja azt kerülni, ami persze, hogy bosszant régi vágású vámpír vagyok, szeretem ha a szemembe néz akihez beszélek. 173 éves vagyok, olyan korban születtem ahol a szemkontaktus és az adott szó is sokat számított és nagy tiszteletlenség nem belenézni annak a szemébe akivel éppen beszélsz. A lány fiatalabb nálam, ezt mind a ketten tudjuk, maximálisan. Elkezd elmászni előlem, de egy fa megállítja, így annak farol neki, én pedig elé lépek, remélem nem követ el semmi ostobaságot sem, mert rájött, hogy én voltam az aki száz éve is elhajtotta a fenébe. Azokban a napokban elég feszült voltam, Lydia és a karperecem, a vadász, az árulásom, a tőr a szívem mellett a mellkasomban, nem kívántam még magam mellé egy koloncot is, aki a hisztijével esetleg elárulja, hol is bújtam meg a társian elől, még őket lemészárolták. Natalja, több volt 400 évesnél, nem kispályás vámpír volt, és ellene egy ember nem lett volna elég, ahogy a többiek ellen sem. Tudtam, mi lesz vele, ha kiderül az árulásom, és ez a lány nem tűnt biztosítéknak, hogy nem kerülök bajba.
- Ne strapáld magad, nem hatnak meg az ilyen elnevezések. – Válaszolok vissza neki, mivel nem veszem fel az ilyeneket, sokan sokféleképpen szólítottak már, volt már rosszabb is mint a fürtös, szóval, e nem húzom fel magamat, csak elengedem a fülem mellett, nem ér annyit.
- Már akkor is csípős volt a nyelved és a természeted, ami úgy látom azóta sem változott. – Nézek végig a lányon. Aztán segítek neki felkelni, mivel olyan esetlen itt előttem, és már kezdem unni az egész helyzetet, csak fröcsög belőle az ellenszenv.
Felvonom figyelmeztetően a szemöldökömet, hogy jobb ha nem pimaszkodik, nem abban a hangulatban vagyok, hogy ezt jó néven vegyem. De utána normális választ kapok tőel.
- Kol… szóval, menekültél és menedék kellett volna? – Kérdezek vissza és foglalom is össze a hallottakat, ez van, nem adtam meg neki, amit kért, de mástól megkapta, ilyen az élet. Most pedig megint összefutottunk, de egy egészen más helyzetben.
- Igen. – Válaszolom, meg, hogy megkaptam mindenre a választ, ami érdekelt. De van még egy valami, amire nem. – Vagyis, itt van a közelben? – Kérdezek rá, miközben a kezeim karba fonom a mellkasom előtt és úgy nézek végig rajta. Csinos még mindig, de legalább annyira fel is van vágva a nyelve, én pedig a szelídebb teremtéseket kedvelem. Az olyan nőket, akik igénylik a törődést, ha egy férfierősebb náluk és nem akar velük versenyre kelni. Ez van, egy ilyen kor szülötte vagyok, ahol a nők nem voltak ilyen kis méregzsákok nyilvánosan, mint amilyen ő is.
- Elmehetsz. Nem foglak ma már többet kínozni, de egy jó tanács, vigyázz a szádra. – Azzal elfordulok tőle, hogy elinduljak visszafelé, ahonnan jöttem a kutyámmal a sarkamban. Ideje hazamennünk és átgondolni a hallottakat, hogy ez milyen hatással lehet rám nézve is.
music: - | note: Köszönöm a játékot! Smile | words: 522
Vissza az elejére Go down



River S. Brooks
welcome to my world
River S. Brooks

► Residence :
ԅ new orleans
► Age :
34
► Total posts :
431

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút - Page 2 EmptyVas. Jan. 19, 2014 6:00 pm


Dominic & Virginia


Feszítem a húrt? Micsoda pech! Észrevehetné már, hogy én ehhez értek! Egyszerűen képtelen vagyok nem idegesíteni a társaságomban lévő személyeket. Persze jól tudom, hogy ezzel szörnyen meg is égethetem magam, de nem tudok változtatni. Ez vagyok én. Egy idegesítő liba. Nem tetszik? Tudjátok, hogy megy a mondás... Megszoksz, vagy megszöksz. Mondjuk ebben az esetben azt hiszem inkább nekem kellene alkalmazkodni, de egyszerűen nem megy. Nem tehetek róla, hiszen próbáltam visszafogni magam. Sikerült is pár mondtatot kipréselni magamból, normális hangnemben, de ennyi. Pedig tényleg nem akarok még több csonttörést. Azt sem mondhatom el, hogy nem félek tőle, hiszen félek, és mégsem tart vissza, ez se. Ahogy lenéz rám, igencsak ijesztő, valószínűleg tekintetem el is árulja neki, hogy ez a nagy száj mögött, bizony ott bújkál a félelem. Próbálom elkerülni tekintetét, a mögötte lévő fákat nézem, a földet, a vállát, legszívesebben elrohannák. Viszont jól tudom, hogy az ilyen vámpírok, mint ő, nem igazán bírják elviselni, ha valakihez beszélnek, és az illető másfelé tekinget. Igazából én sem szeretem, idegesítő, ha nem rám figyelnek. Éppen ezért szedem magam össze és nézek bele a barna szempárba, ami számomra csak még ijesztőbb. Miért nincs neki szép kék szeme? Az talán kevésbé hozná rám a frászt. Elképzelhetném, hogy a tengert nézek... De ez a szem, csak haragot mutat. El akarok menni innen, viszont jól tudom, hogy nem fogja hagyni, hogy csak úgy faképnél hagyjam. Az ő helyében én sem tenném, és igazából nem tudom őt teljesen utálni se, hiszen ha most a helyében lennék, én is ugyanígy elbántam volna magammal, hiába is tagadom. Attól, hogy én ilyen vagyok, mástól nem tűröm el. Szavai hallatán csak hátrébb csusszanok, és igazából még hátrébb mennék, de ebben sajnos a mögöttem lévő fa megakadályoz, így csak hátamat a fának döntöm és próbálom magam visszafogni, amennyire csak lehet. Hiszen ha tényleg ő volt az akinél száz éve könyörögtem segítségért, akkor bizony örülhet, hogy most nem ugrok a torkának. Már nem kételkedem abban, hogy ő egy igazi rohadék...
- Igen, Virginia. És ha már ilyen szépen eltaláltad a nevem, nagyon örülnék ha leszoknál a szöszizésről. De ha gondolod, én is hívhatlak Fürtösnek. - Vigyorodom el gúnyosan, majd egyszerűen a haja felé intek fejemmel. Ha ő megteheti, akkor én miért ne? Kezd elegem lenni abból, hogy ő úgy beszél velem, mint egy kutyával, de én adjam meg neki a tiszteletet. Sajnos, nálam nehezebb kivívni azt a tiszteletet, és ő semmiképp nem szerezte még meg.
- Hát én is szörnyen örülök neked... - Morgom el orrom alatt, bár mivel ő nem ember, így pontosan érti minden szavamat. Kezét nézem pár pillanatig és csak mérlegelek. Vajon ez csapda? A végén még itt ketté töri a karomat. Igazán nem hiányzik, de lehet hogy akkor is ketté töri, ha nem fogadom el "segítségét". Szóval inkább elfogadom, majd fel is állok, de rögtön el is engedem kezét, és a újra a fának nyomom hátamat, csakhogy megtartsam azt a tisztes távolságot. Na nem mintha így nagyobb lenne közöttünk a hely... Hiszen még így is alig pár centire van tőlem, de legalább nem érzem magamon a lehelletét, és nem ér mellkasa hozzám. Nem bírom mikor valaki fölém magasodik, azzal csak azt mutatja, hogy ő a dominánsabb.
- Valószínűleg a lábam. - Vigyorodok el ismét pimaszul, de aztán rájövök, hogy ez nem fog neki tetszeni, így pár ideges pillantás után, hozzáteszem a valódi okot is. - Amúgy meg... Kol. Ő a teremtőm, aki elől menekültem már több, mint száz éve. Amikor hozzád berontottam ott, Párizsban, akkor szöktem meg. Nagy szükségem lett volna segítségre, amit tőled nem igazán kaptam meg. Szerencsére mástól igen. - Hatásszünetet tartok, pár megvető pillantással csak, hogy tudja, még mindig neheztelek rá azért amiért kidobott a fenébe meghalni. - Szóval pár hónapja történt valami vele, amit én is éreztem. Ezért úgy döntöttem vége a bújkálásnak. Fogtam magam és visszajöttem ide. Meg akarom tudni mi folyik itt. Mostmár mindenre kaptál választ? Értesz mindent? - Sóhajtok fel szemforgatva. Egyáltalán nem tetszik kíváncsiskodása, de muszáj elmondanom neki az igazságot, nem szeretnék további kínzásban részesülni.



•• Words: 661 •• Music: free •• Note: bocsi a késésért :$ ••
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút - Page 2 EmptyHétf. Jan. 13, 2014 4:28 pm



Virginia & Dominic
2013. dec. 13.

Végső soron igazat adok neki, a kis hazugsága arra jó volt, hogy nem folytatom tovább a kínzását, hanem megálltam, és kioktattam. Mondjuk az is igaz, hogy nem vagyok egy szadista állat, talán csak egy kicsit, de nem szerves része a jellememnek, hogy folyamatosan előszedjem és használjam is, most kellett, megtettem, de nem fogom folytatni. Ha csak nem tesz olyat ami miatt szükséges lesz. De nem bánom ha képes lesz nyugton maradni, és nem kell tovább szemétkednem vele, azzal, hogy eltöröm néhány csontját.
Persze, hogy kíváncsiskodok, érdekel, kinek a fia borja, és kit haragíthatok magamra, ha neki eljár a szája, hogy juj valaki bántotta. Benne van az is a pakliban, hogy a teremtőjének panaszkodik, és az rezzen is ezekre a panaszos kis szavakra, ilyet és ennek az ellenpéldáját is láttam már, azt hiszem abban a száz évben amit Nataljaval töltöttem elég sok mindent láttam, és tapasztaltam. Bár nem minden érdekelt, ami körülöttem volt, az az időszak mindenről szólt, csak a tanulásról nem igazán, pedig nem lett volna rossz, ha valaki a szárnyai alá vesz, de mind egy, boldogulok, ahogy tudok, és nos, alkalmazom, ami ott rám ragadt.
- Feszíted a húrt, látom nem megy ez neked. – Nézek le rá, hogy most elkezd velem szívózni, és nem ad választ a kérdéseimre. Legalább olyan szarkasztikus, mint amilyen én is tudok lenni, és az az igazság hasonló szituációban azt hiszem én is így válaszolnék. Szóval, érzek irányába egy csepp rokonszenvet, de olyan ismerős nekem valahonnan ez a kis szőkeség. Ahogy többet beszélek vele, egyre inkább érzem nagyon is ismerős alaknak, találkoztam már vele valahol, így rá is kérdezek nem járt-e Párizsban, egy idegesítő szösziben ott is belefutottam, mikor még annak örültem, hogy a penge kikerült a mellkasomból, és a karó nem vette át a helyét. Figyelem a vonásait, a beszédét, és azt is amikor neki is leesik, hogy mi bizony ismerjük egymást, és akkor sem voltam vele kedvesebb mint amilyen most.
- Meg is van, a kis szöszi, aki az idegeimen táncolt és nem értett a szóból… Virgina, ha nem tévedek. – Szólalok meg egy kisebb hallgatás után, emlékszem, hogy kidobtam a fogadóból, ahol megszálltam, aznap az a harmadik hely volt ahova át tettem a székhelyemet, nem volt meg a lapis lazuli kövem, a karperecem, amit úgy loptam én is magamnak évekkel korábban egy másik vámpírtól, akit én magam öltem meg. Elég aljas húzást tettem az irányába, de kellett a kő, és nem találtam boszorkát, aki csinált volna nekem. Így nappalra nagyon is kellett a szállás, és nem óhajtottam osztozkodni mással, különösen, hogy épp elárultam a társaimat, és tudtam, hogy hamarosan lecsapnak rájuk, de én csak alkonyat után indulhatok el. Kész szerencse, hogy később a karperecem is előkerült és bosszút álltam a tolvajon is.
- Igazán kicsi a világ, hogy itt is összefutunk. – Eresztek meg felé egy gunyoros kis mosolyt, aztán a kezem nyújtom neki, ha elfogadja akkor felhúzom a földről. Milyen érdekes ez a város, hogy ismerősbe futok bele.
- Mi hozott ide? – Kérdezek rá egészen konkrétan. – És válaszolj, ma valahogy nem vagyok jó kedvemben. – Toldom meg ezzel a kérdésemet, és komolyan is gondolom, hogy nem vagyok a legjobb hangulatomban, szóval értelmes választ várok a kérdéseimre.
music: | note: - | words: 522
Vissza az elejére Go down



River S. Brooks
welcome to my world
River S. Brooks

► Residence :
ԅ new orleans
► Age :
34
► Total posts :
431

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút - Page 2 EmptyVas. Jan. 12, 2014 5:17 pm


Dominic & Virginia


Na jó! Azt hiszem mostmár tényleg feladom az ostoba próbálkozásaimat. Egyszerűen képtelenség átvágni. Ez a fickó már mindent megtapasztalt, így próbálkozhatok én akármivel... Nem fog összejönni. Valószínűleg még akkor se sikerülne elhitetni vele azt, hogy egy mazochista őrült vagyok, ha itt helyben a gyomromba döfnék egy karót. Mondjuk nem is hiszem, hogy képes lennék rá... Vagy ha mégis, akkor egy világfájdalmas savanyú pofával tenném, nem pedig mosolyogva, mint az kellene. Szóval itt az ideje, hogy befogjam és elfogadjam, hogy a harcot elvesztettem... Ám de a háborúnak még nincs vége. Számíthat rá, hogy egyszer még mindent vissza fog kapni, még ha nem is ma. Senki nem emelhet rám kezet anélkül, hogy megbűnhődne érte, és ez most nem vicc. Nem ő lenne az első akin bosszút állok... Mondjuk még pontosan emlékszem, Kol első "leckéjére" is, ami a bosszú volt. Amikor átváltoztatott, az első kérdése volt, hogy ki az aki eddig ártott nekem. Kol számára mindig sokat jelentett a bosszú, és ebből rám is ragadt. Na meg ha nem menekültem volna el tőle, akkor biztosan több ragadt volna rám. Talán pontosan olyan lennék most, mint teremtőm. Több mint száz évvel ezelőtt éppen ez volt az ami megijesztett, bár mára már örülnék ha olyan lehetnék, mint ő.
- Jólvan! Felfogtam! Valóban nem vagyok az, és hazudtam... De ez a hazugság mégis jó volt valamire. - Oldalra billentem fejem, kíváncsi vagyok, hogy rájön-e mire is gondolok ez alatt. Hazugság ide vagy oda, a célomat elértem, meghozzá azt, hogy már nem áll szándékában bántani. Igaz, hogy nem pont így akartam rávenni, de végülis nem sült el olyan rosszul.
Következő kérdésáradatával ismét sikerül meglepnie. Mit kíváncsiskodik annyira? Miért kellene ilyesmikre nekem válaszolni? De mondjuk... Lehet, hogy kénytelen leszek. Elég ijesztő ahogy itt áll fölém magasodva, és egyre inkább azt érezteti velem, hogy reménytelen a helyzetem, hogy szót kell fogadjak neki, ha nem akarok további csonttörést. Viszont én szokás szerint nem bírok magammal, meg a nagy számmal, így ismét csak húzom az agyát, ahelyett, hogy rendes választ adnék neki.
- Tudom, hogy nagyon tetszem neked, és alig várod, hogy megtudd a nevem, de remélem azzal tisztában vagy, hogy kicsivel kedvesebben is meg tudod kérdezni ezeket. Nagyobb az esélyed rá, hogy kapsz választ. - Egy bájos mosolyt villantok rá, bár fogalmam nincs meddig fog ez tartani. Egy ilyen karótnyelt vámpír, félő, hogy a szívére veszi majd amiket mondtam, és még bepöccen itt nekem. Úgy nézem ennek a pasasnak se ártana már egy kis lazítás, mert már az idegösszeroppanás szélén áll szegénykém. És én még teszek is rá neki pár kanállal. De sebaj! Vegyük úgy, hogy ez a bosszúm kezdete.
- Párizsban? - Kérdezek vissza meghökkenve. Nem értem hogy is jön ez most ide. Elgondolkodva nézek végig rajta. - Igen... Egyszer. Még nagyon régen. De mié... - Hallgatok is el hirtelen, mikor felismerem, ki ő. A döbbenet valószínűleg kiül az arcomra. - Hát ezt nem hiszem el! - Nem tudom ő ebből bármit is megért-e. Biztosan ismerős lehettem neki, ha már így rákérdezett Párizsra, de vajon rájön arra is, hogy hol és milyen körülmények között találkoztunk? A szemét úgy tűnik soha nem változik meg.



•• Words: 516 •• Music: free •• Note: höhö :3 ••
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút - Page 2 EmptySzomb. Jan. 11, 2014 6:51 pm



Virginia & Dominic
2013. dec. 13.

- Minek, ha egyszer biztos vagyok benne, hogy nekem van igazam, és te vagy az aki hazudik? Ugyan már az arcodra volt írva minden. Én pedig nagyon is jól ismertem pár igazi mazochistát, és elhiheted az ő arcuk nem ilyen volt, hasonló helyzetben. – Adok a szőkeségnek egy hosszabb választ és nézem őt, közben eszembe jut, hogy már megint egy szőke. Korábban a város szélén futottam bele egybe, aki szintén feszítette a húrt és nem akarta abbahagyni, még meg nem mutattam neki, hogy rosszul teszi ezt, és most itt van ez a mostani lány is, de korábbi eseteket is tudnék emlegetni, mikor egy szőkeség szakadt a nyakamba és nem kis rámenősséggel volt az irányomba. Ott volt Susette is, szintén szőke, igaz ő vadász volt, vagy Natalja. Mi van meg vagyok átkozva a szőkékkel? Végül nem bántom tovább, békén hagyom, de figyelem őt, hogy ha tesz egy rossz mozdulatot is, akkor megmutassam neki, mint jelent igazán a fájdalom.
Bingo. Ha igazat mond, akkor, nem meglepő a viselkedése, egy ősi vámpír nem nagyon foglalkozik olyan dolgokkal amikkel mi még igen, mert ők már olyan erősek és magasan vannak korban is, hogy a tisztelet majdnem alapjaiban jár ki nekik. Bár az én véleményem szerint, azt ki kell érdemelni, de az is igaz, hogy egy ősivel szemben nem sok lehetőségem lenne, erősebbek és gyorsabbak, mint én. Hallottam már róluk különböző történeteket, szóval, tudom, hogy nem kellene újat húzni velük, de ettől még nem fogom magam hagyni egy száz évessel szemben, csak mert az egyik ősinek a teremtménye.
Arckifejezése továbbra is engem támaszt alá, ahogy elkezdi helyre rakni a csontjait és közben grimaszol hozzá, mondtam, aki mazochista nem ilyen képpel csinálná ezt végig, és nem nyüszögne mellé, hanem élvezettel nyögne is. Rossz nézni a szenvedését, de nem hajolok le segíteni neki, viszont még nem is hagytam itt.
- Ki vagy? Mióta vagy itt és honnan jöttél, és ki a teremtőd? – Ezekre a kérdésekre várom a válaszát, és addig nem is fogom elengedni innen. Van amit tudni akarok, többek között azt is, hogy ha most esetlegesen magamra haragítok egy ősit tudjam ki volt az. Jobb szeretem ismerni az ellenségeim, mintsem csak vaktában kapkodni a fejemet. A kutya meg elvan mellettem, mint a befőtt ő nem zavartatja magát. Rágcsál egy gallyat és az boldoggá is teszi.
A lány előtt állok szorosan, és nem hagyok neki lehetőséget elmenekülni, ha közelebb hajolnék valamennyivel az orrunk is összeérne. Viszont, nem akarom megadni neki a lehetőséget a távozásra, még nem tudom meg amit akartam.
- Ne próbálj meg átvágni. – Szólalok meg, és belenézek a szemeibe, szerintem kapott elég ízelítőt ahhoz, hogy ne akarjon szívózni velem, de ha nem akkor bajban lesz. Ahogy elnézem a lányt, emlékeztet valakire, akivel körülbelül 100-120 éve találkoztam még Franciaországban.
- Jártál Párizsban? – Kérdezem még meg tőle, mivel azért érdekel, hogy kire is emlékeztet.
music: | note: Bocs, ez gyenge lett :/ | words: 466
Vissza az elejére Go down



River S. Brooks
welcome to my world
River S. Brooks

► Residence :
ԅ new orleans
► Age :
34
► Total posts :
431

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút - Page 2 EmptySzomb. Jan. 11, 2014 4:07 pm


Dominic & Virginia


Valóban nem hülye ez a vámpír. Nem is értem mit gondoltam, mikor azt mondtam, bírom a fájdalmat. Talán szerencsésnek tarthatom magam azért, hogy ezt ő nem tesztelte le rajtam, még annál is jobban, mint amit eddig csinált velem. Elvégre megtehette volna, ahelyett, hogy kijelenti, nem hisz nekem. Valószínűleg a legtöbb vámpír, már csak azért is tovább kínzott volna, ha rájött volna hazugságomra. De ő nem. Miért? Jó... Persze, én ennek örülök, csupán nem látom az okát. Nem értem, és ez most zavar. Valójában engem, mindig minden zavar, hogyha ilyesmiről van szó. Egy újabb rossz tulajdonságom az, hogy nekem mindenről tudnom kell, különben csak ideges leszek. Erről nem tehetek, de most mégsem igazán merem megkérdezni ezt a fickót, hogy miért tette azt, amit. Vagy meg kellene? Talán. De mi lesz ha én adom neki a tippet. valószínűleg itt helyben elásnám magam, és megvárnám míg teljesen ki nem száradok. Biztosan sokan örülnének neki, viszont ez csak vicc. Igaz, hogy rossz vicc, de hát senki nem gondolhatja komolyan, hogy majd "megölöm" magam, miközben nem régiben éledtem újra. És hát azt elhiheti mindenki, hogy szellemként nem olyan izgalmas az élet, hiszen helyhez vannak kötve, ráadásul azért, csak nem ugyanaz. Más. Unalmasabb. Rosszabb. Gyengébb. És még reggelig sorolhatnám milyen is a szellemlét.
- Ha annyira biztos vagy benne, hogy hazudok, akkor miért nem próbálkozol tovább? - Nem tudom biztosra, hogy ezzel a kérdéssel most javítottam, vagy inkább csak rontottam a helyzetemen. Talán ez, talán az. Nem ismerem őt, így fogalmam sincs mi játszódhat le most a fejében. De mondjuk remélem, hogy például ez: "Ó, talán mégis igazat mond, hagyjuk a fenébe...". Bár kétlem, hogy ilyen ostoba lenne. Hiszen már többször is bizonyította, hogy nem az. Tényleg ideje lenne megtanulnom, mikor kell befogni. Miért érzem azt, hogy a válasza fájni fog?
Hogy nem tanultam meg dolgokat? Hát erre azért nem mondanám, hogy így van, mivel nagyon sok mindent megtanultam az eddigi száz évem alatt. Az pedig az ő baja, hogy szerinte nem megfelelően viselkedem. Én ezt tanultam, és ezt láthassa is. Nem szándékozom változni, bár ha ő erre rákényszerít, megadom magam. Viszont azt ne várja, hogy holnap ne változzak vissza, ez az idegesítő libává... Csakhogy használjam az ő szavait.
- Öregebb, mint te azt gondolnád. Ő egy ősi vámpír, és valószínűleg többet élt, mint te meg én együttvéve. Tudod... tapasztalat. - Mondom, bár próbálom visszatartani a kitörni készülő gúnyt, nem tudom mennyire sikeresen, de legalább próbálkozok vele. Ráadásul, ezt én csupán csak ténynek szántam, és nem szemrehányásnak, amiért még ő nevezi magát idősnek. Talán háromszáznak tippelem, nem sokkal lehet több, vagy kevesebb. Ám, azt sem zárom ki, hogy tévedek.
Egyelőre nem válaszolok neki, következő kijelentésére. Nyöszörögve rakom helyre magam, a fájdalom valószínűleg arcomra is kiül, amit már nem tudok elrejteni. Viszont nem nevezném túl kedves húzásnak, hogy csak itt áll felettem, meg se mozdul. Nem hagy itt, de nem is segít. Szóval még mindig akar valamit. Pedig elmondta már a magáét. Akkor mégis mit szeretne még tőlem? Nem igazán vagyok kíváncsi a további oktatásra, ha esetleg ezt tervezi. Ám de valószínűleg kénytelen leszek végighallgatni, ha nem akarok egy újabb ropogtatást. Bőven elég volt egy is.
- Azt hiszem felfogtam. - Mondom miközben lassan felegyenesedek, megállok az a fa és a fickó között. Alig néhány centiméter választ el minket. Most, hogy ilyen közel állok hozzá, kezd ijesztő lenni... Na nem mintha eddig nem lett volna az, de most különösen. - Mit szeretnél még? - Teszem fel a kérdést, és remélem nem azt kapom válasznak, hogy kérjek bocsánatot a kutyájától, mert akkor menten elsírom magam.




•• Words: 583 •• Music: free •• Note: hmhmhm ;P ••
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút - Page 2 EmptyPént. Jan. 10, 2014 12:14 pm



Virginia & Dominic
...

Sosem vettem jó néven mikor hülyének néztek, de ami azt illeti voltak már páran akik azt hitték megtehetik ezt velem, mert csak egy ficsúr vagyok. Rossz hír nekik, hogy se nem vagyok hülye, se nem vagyok idióta. Lehet, hogy nem festek rosszul, de attól még nem kell azt hinni, hogy agyam sincsen. Van aki azért nézett hülyének, mert látszatra csak 21 vagyok, szívás nekik. Ahogy a lánynak is előttem. Nem jött be neki a dolog, és most találhat ki valamit, hiszen a pókerarc a helyén van, nem mutatok neki semmit sem magamból és az érzéseimből, így azt sem tudhatja, hogy ha nem kényszerít rá akkor bántani sem fogom őt. De ha tovább feszíti a húrt, akkor kénytelen leszek tovább szadizni, mivel egy gyenge vámpír a mi társadalmunkban majdnem egyenlő a halottal. Különösen, ha az valamivel idősebb mint az ellenfele.
Látom a tekintetében, hogy most mennyire is gyűlölhet, a fejébe ugyan nem látok bele, de ahogy ráncolja az orrát, a homlokát, és ahogyan a szemei villognak, tisztán látszik, hogy nagyjából azt kívánhatja, mint amit a legtöbb vámpírnak lehet, karót a szívbe, lehetőleg fából. Tőr már állt ki a mellkasomból, egy lélegzetvételnyire a szívemtől, az sem volt kelleme érzés, de az sem, mikor az oldalamban landolt egy fa karó. Mindenki harcolt már az életében, és a saját fajtánk is hasnál ilyeneket. De ez most teljesen mellékes.
- Mazochista lennél? Rosszul játszod, tudod kislány én ismertem valód mazochistákat…- Na igen, akikkel száz évet töltöttem együtt, nos kettejük tényleg valódi mazochista volt, és ez a lány velük nem kifejezetten összehasonlítható. Szóval, nem hiszek neki, de persze én is tévedhetek, nem ismerem az összes fazont, de abból tudok csak ki indulni amit már eddig megtapasztaltam. Tehát, nem hiszek neki.
- Hmm… és ennyi idő alatt nem tanultál meg dolgokat….- Szúrom neki oda, érdekes nekem az első leckéim egyike volt francia honban, hogy hol a helyem. Kíváncsi vagyok, ki lehet a teremtője, hogy ilyeneket nem tanított meg neki, most vagy nagyon fiatal vagy nagyon öreg, aki magasra rakja magát és ez által azt is akit áthozott. De persze tévedhetek is, ez is benne van abban a bizonyos pakliban.
- Két lehetőségre tudok gondolni, az aki áthozott vagy nagyon öreg, vagy nagyon fiatal…- Szólalok meg, hiszen engem egészen máshogyan tanítottak, vagy csak különbség van a Francia és az Amerikai vámpírok között? Ekkora, nem hiszem, hogy lenne. Mind egy.
- Fel kell mérni a helyzetet és tudni kell, mikor kell emelt fővel kihátrálni, mert ha tovább feszíted a húrt könnyen meg is halhatsz. – Nézek a lányra, persze nem kell feladni, de tudni kell mi az a pont ahol már nem éri meg tovább menni, én is küzdhettem volna tovább a vadásszal, de tudtam, hogy elég egy rossz mozdulat egy tized másodperc, és végem, akkor miért harcoltam volna tovább, ha alkut is köthettem vele?
Megállok felette, és innentől csak figyelem őt, ahogy szenved és elkezdi helyre rakni a törött csontjait, amit természetesen én tettem ilyenné. Nyugodtan állok, és ha most cigiznék, még az is lehet, hogy egy szálra rá is gyújtanék, de épp nem teszem ezt, és értelmét sem látom az egésznek. Zokni közben elindul felém az ággal és elhasal a közelemben, ahol folytatja a rágcsálást. Én pedig vissza nézek a másik vámpírra, és figyelem őt, hogyan is halad.
music: | note: hmmm... | words:540
Vissza az elejére Go down



River S. Brooks
welcome to my world
River S. Brooks

► Residence :
ԅ new orleans
► Age :
34
► Total posts :
431

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút - Page 2 EmptySzer. Jan. 08, 2014 6:27 pm


Dominic & Virginia


Tudhattam volna, hogy ez a fickó nem elég hülye ahhoz, hogy elhiggye amit mondok neki. Egy fiatalabb vámpír, talán elhitte volna, hogy tényleg bírom a fájdalmat, és egy mazochista örült vagyok, de ő nem. Ebből kiderült, hogy nem olyan ostoba, mint amire én számítottam volna. Valószínűleg, itt lenne az ideje, hogy gyorsan összeszedjem magam és megfogadjam a saját tanácsom. Idősebb, tapasztaltabb és be kell ismernem, okosabb nálam. Ez csak egyet jelent, mégpedig, hogy be kell fognom a pofám, és nagyon kedvesen kell rá mosolyognom. Mást nem tehetek, hogy ha nem akarom, hogy egy karót döfjön a gyomromba, rosszabb esetben a "szívembe". Bár elhiheti mindenki, hogy rohadtul nem kellemes érzés, mikor a hasamba vágnak egy fából készült valamit. Rosszabb, mint egy kartörés... Ezerszer rosszabb. Mondanám, hogy nem kívánom senkinek azt a fájdalmat, de ugye mindenki tudná, hogy az egy hatalmas nagy hazugság lenne, mivel vannak ellenségeim. Kezdhetjük rögtön ezzel a fickóval is... Kétlem, hogy barátok lehetnénk, és jelen pillanatban szívesen döfném át a felsőtestét.
- Nem azt mondtam, hogy nem fáj. Azt mondtam... Bírom a fájdalmat. A kettő egészen más. - Próbálom meg újra, csak hogy mentsem a menthetőt és elengedjen végre, még mielőtt teljesen összetörne. Gyűlölöm, hogy ő bármit megtehet velem, csak azért mert idősebb. Még Kol se bánt így velem, pedig ő aztán tényleg öregnek nevezhette magát. Ő azt mondta ezzel védhetem meg magam, ezzel az álarcal senki nem látja meg milyen is vagyok én valójában. De most úgy tűnik, így száztizenhét évre rá, kénytelen vagyok megmutatni neki azt az énemet, akit jó melyre elástam magamban. Persze ez nem azt jelenti, hogy eldobtam magamtól az érzéseimet, mint némelyik ostoba vámpír, aki nem tudott magával mit kezdeni. Kol azt mondta soha ne adjam fel őket, mert bármikor szükségem lehet rájuk, és nem valószínű, hogy vissza tudom szerezni őket. Csak megtanította hogyan kell elásni mindent ami fáj. Viszont ez a vámpír most túl messzire ment. Szóval itt az ideje annak, hogy feladjam.
- Száz...tizenhét. De mit számít ez? - Még magamat is sikerül meglepnem, ahogy hangom teljesen megváltozik. Már nem úgy hangzott, mintha fölényes akarnák lenni, sokkal inkább alázatos lett. Ami nekem furcsa, de a fickónak, egészen biztos, hogy tetszeni fog, elvégre ezt akarta elérni. Hát sikerült, gratulálok!
Mikor végre elenged, akaratlanul is felordítok fájdalmamban, csak szenvedek, hánykolódok a földön. Próbálom azt a pózt eltalálni ami a legkevésbé okoz még nagyobb fájdalmat, törött csontjaimnak. Ez a szemét láda pedig csak élvezettel nézi a műsort, amit én rendezek neki. Szavaira csak nagy erőfeszítés által tudok odafigyelni, majd válaszolni is.
- Engem arra tanítottak, hogy ilyesmit ne hagyjak, ne tűrjek el semmiféle élőlénytől, legyen az ember vagy állat... Sajnálom! - Az utolsó szócskát esik a legnehezebben kimondani, de jól tudom, hogy muszáj, ha hatásos akarok lenni, és nem akarom, hogy most rögtön a nyakamat törje. Mert hát hiába nem halok bele, ha egyszer elég kellemetlen érzés. Ráadásul simán megtalálhat itt egy vadász, aki már nem a nyakamat töri majd, hanem mondjuk eljátszogat a szívemmel, vagy a tűzzel. Pedig én arra se lennék kíváncsi, hogy milyen érzés, ha felgyújtanak. Gondolom nem túl jó... De főleg mert abba tényleg belehalhatok. Lassabb halál mint a szívbekaró.
- Azt mondták, hogy soha ne adjam fel, ne hátráljak meg, és soha ne fogjam be. De úgy tűnik, ez most nem vált be... Valószínűleg ez csak az ősi vámpíroknál válhat be. Én nem akartam bajt... Segíts, kérlek. - Egész jól belejövök ebbe a sajnálkozásba. De pfúj... Undorító vagyok. Bár... Akármennyire is próbálom tagadni, van igazság a szavaim mögött, elvégre tényleg csak Kol teheti meg, azt hogy nem hátrál meg. Ez nekem most kényszerhelyzet, neki viszont nincs ilyen mert ő egy ősi. Meglepetten pillantok fel rá, mikor az egyik karomat helyre rántja, amitől természetesen újra eltorzul az arcom és halk nyüszögések törnek elő belőlem. Átkozottul fáj, és még ott a többi végtagom is. Várok pár másodpercet, hogy teljesen helyre álljon jobbik kezem, majd egy fancsali képpel rakom helyre bal vállamat is, ami után egy újabb szenvedés rohan következik. Ha így haladok, soha nem érek a végére...




•• Words: 665 •• Music: counting stars •• Note: hmhmhm ;P ••
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút - Page 2 EmptyKedd Jan. 07, 2014 8:40 pm



Somebody & Dominic
Rövid cím vagy idézet
Látom, ahogyan eltorzul az arca a fájdalomtól, ahogy pattannak és roppannak a csontok az erő hatására, amit kifejtek, és megcsavarom a kezét, majd utána a lába jön. Nem kímélem őt egy cseppet sem, eszemben sincsen megtenni. Nem kegyelmezek, mivel ahogy említettem a tulajdonom macerálta, belerúgott a kutyámba. nem mintha nagy állatvédő lennék, de Zokni az enyém, hozzám tartozik, de ezt már elmondtam neki is.
- Csakugyan nem mennék vele semmire? Az arcod és a hangod nem éppen a szavaid támasztják alá, sőt, inkább kifejezetten megcáfolnak. – Úgy látom nem tudja mikor kell abbahagynia, talán nem tudja mikor jön el az a pont, mikor be kellene fejeznie és bölcsen hallgatnia. Méltósággal is meglehet ezt tenni, és nem attól marad meg valaki büszkesége, hogy az övé az utolsó szó, sőt, emelt fővel is lehet veszíteni. De ehhez ő valószínűleg túl fiatal lehet.
- Milyen idős vagy? – Száz alá tippelem a viselkedése alapján, nem hiszem, hogy hosszú idő óta vámpír lehet, de hát láttam már az ellenpéldát is, hogy jóval idősebb sem volt képes felfogni dolgokat. Aztán eleresztem végre és hagyom, hagy szenvedjen a földön a törött csontjaival, én pedig csak megállok felette és figyelem.
- Be vagy tojva egy tejfogakkal rendelkező szőrcsomótól, aki léptelen neked komolyabb sérülést okozni? – Nézek végig a lányon, és felvonom a szemöldökömet, mikor azzal jön, hogy segítsek neki helyre tenni a csontjait. Minek is néz ez engem? Szeretet szolgálatnak?
- Nincs miről tárgyalnunk. – Szúrom oda neki, és még nem mozdulok. Belenézek a szemeibe, és még várok néhány másodpercet. Zokni nem foglalkozik velünk, egy gallyat kezdett el rágcsálni, és az bőven elfoglalja.
- Adok neked egy kéretlen tanácsot, tanuld meg, mikor kell befogni és nem tovább feszíteni a húrt. – Vágom neki oda, majd könyörületet mutatok, és a jobb kezét helyre karom nagyjából, hogy onnantól tudjon magával mit kezdeni. De jobb, ha nem próbálkozik semmivel sem, különben megmutatom neki, még hány különböző módon lehet eltörni a lábát. Nem vagyok én mindig ilyen agresszív, vagy szemét, de ma éppen nem jó kedvemben vagyok, ő meg nem tudta, mikor kell befogni, ilyen az élet.
music:Vampires | note: Lesz jobb is| words: 341
Vissza az elejére Go down



River S. Brooks
welcome to my world
River S. Brooks

► Residence :
ԅ new orleans
► Age :
34
► Total posts :
431

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút - Page 2 EmptyHétf. Jan. 06, 2014 12:05 am


Dominic & Virginia


Óóó, hogy az a ne mondjam milyen életbe is bele! Neki ez érdekes!? Hogy vámpírok csontjait törögeti össze? Beteg az ilyen, vagy mégis mi a franc baja van? Az elmúlt száz évben nem éreztem ilyen fájdalmat, mint amit most érzek. Egyszerűen nem tudom mozgatni a végtagjaimat. Hiába tudjuk, hogy a vámpírok halhatatlanok, ha egyszer a fájdalmat ugyanúgy érzékelik. Ha jobban belegondolok, egy vámpírt sokkal jobban meg lehet kínozni is, mint egy embert, mivel túlél mindent... Legalábbis addig amíg nem vesznek elő egy fa karót, és nem döfik a vámpír szívébe. Amit azért remélek, hogy most nem fog bekövetkezni. Nem szeretnék még meghalni, viszont jól tudom, hogy ez a férfi, jóval idősebb nálam, és valószínűleg nem fog gondolkozni rajta, hogy megöljön-e, ha nem fogom be a pofám. Ám de nekem szörnyen nehezemre esik elhallgatni, főleg ilyen esetben. Hülye egy tulajdonság, de egyszerűen nem tudom elviselni azt a tényt, hogy a másik erősebb nálam. Legalábbis akkor nem tudom elviselni, ha ezt az illető be is mutatja nekem. És ez a fickó, mindenképp bemutatta már nekem, hogy ő erősebb nálam. Idegesít, hogy ez az idióta miatt le kell mondanom a büszkeségemről. De mégis mit akar? Hogy bocsánatot kérjek, olyasmiért, ami nem is az én hibám? Na ne már! Utána meg majd itt hagy kicsavart karokkal, hátha rám talál egy vadász és megöl. Lehetne egyáltalán ennél pechesebb napom? Aligha! A fájdalomtól eltorzul arcom, és halk nyüszögések törnek elő torkomból, de még mindig nem engedett el, így nem tudok gyógyulni se. Szavai hallatán, próbálom nem felhúzni magam, és nem észrevenni provokációját.
- Ezzel... Nem mész... semmire! - Sziszegem ki fogaim között morogva, mivel nem sikerült annyi erőt gyűjteni, hogy ne vágjak vissza. Úgy látszik az akarat nem mindig elég. - Az ostoba kislány, bizony bírja a fájdalmat. - Mindent meg próbálok elkövetni annak érdekében, hogy elhiggye nekem ezt a hazugságot. Valójában egyáltalán nem bírom a fájdalmat, viszont jól tudom, hogy az ő célja az, hogy fájdalmat okozzon. És ha azt hiszi mazochista vagyok, akkor biztos nem kínoz tovább. Jó taktika lenne, csak nem tudom mennyire leplez le most arckifejezésem.
- Persze, fel tudom fogni. Viszont az a dög jött nekem, szóval ne vitatkozz. Engedj el, és rakd helyre a karomat, aztán talán nyugodtabban meg tudjuk ezt tárgyalni. - Teszem fel neki rögtön az ajánlatot, ami nagyon remél, hogy elfogad.



•• Words: 384 •• Music: counting stars •• Note: ez most gáz + bocsi a késésért :$••
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút - Page 2 EmptyVas. Dec. 29, 2013 5:03 pm


Dominic & Virginia


Nem vagyunk egyformák, mi vámpírok sem. Vagyunk egy páran akik agresszíven védik azt ami az övéké, és én egy ilyen társasággal éltem elég hosszú időn át, ahol megtanultam megvédeni azt ami az enyém, és emberi életemben sem szerettem, ha macerálva van a tulajdonom. Zokni, pedig az enyém, a tulajdonom, tehát, nem nézem jó szemmel, ha valaki belerúg miután visszahívtam magamhoz az állatot, és az jött is az első szóra. Ez majdnem olyan mintha a kocsim karcolta volna meg, vagy belépett volna a birtokomra. Ami az enyém, az az enyém, és nem félek sem a haláltól sem mástól, nem tudom erre milyenek a vámpírok, hogy beszariak-e és emiatt az irhájukat féltve, elmenekülnek, vagy ők is védik azt, ami a tulajdonuk, de ahonnan én jöttem ide vissza, ott az utóbbi volt érvényben. Ez a liba pedig a tulajdonom macerálta.
Így kicsit sem véletlen, hogy elkaptam a torkát, megemeltem és egy fának szegeztem neki, miközben a torka összeroppantását helyeztem kilátásba. Jobb lesz, ha megtanulja a tiszteletet az időseb vámpírokkal szemben ez a kis szőkeség, mert hiába az angyali arc és az őzike szemek, ez nem fogja megmentem az öreg vámpíroktól, és azok haragjától, de ha tovább dühít akkor tőlem sem. Nem akarok ölni, de ettől még alaposan helyben hagyhatom őt, ha nem fejezi be, és nem jön rá, hírtelen hol is a helye. Már rég nem vagyok az az előzékeny és udvarias ifjú, aki szeretett élni és habzsolta is azt, manapság inkább vagyok egy arrogáns és antiszociális vámpír, akivel nem jó újat húzni.
Kérdésére csak elvicsorodom, és erősebben szorítom meg a nyakát, eljátszom a gondolattal, hogy kitöröm azt, és itt hagyom a fenébe, ha ügyes akkor még napfelkelte előtt meggyógyul, vagy ha van nála lapis lazuli akkor nem számít, viszont nekem elégtétel, hogy megtettem, feltámad belőle, ettől mi még nem halunk meg. Aztán ostobaságot tesz, amit a csuklója bán meg, hiszen fogom magam és kicsavarom, még a csont nem enged egy hatalmas roppanással, ő felordít, én pedig nem eresztem el őt, sőt felkészülök egy esetleges visszatámadásra is, ami meg is történik, mit gondolt, hogy majd hagyom neki, hogy megsebezzen?
- Ostoba kislány! – Sziszegem neki, és hidegen elmosolyodok, egy pillanatra is azt hitte, hogy velem ezt eljátszhatja? Előbb zúzom őt össze, mielőtt bármit is tehetne ellenem. Nem szoktam üres fenyegetéseket adni, és van még bennem nafta, ha nem húzom sokáig, akkor bizony nincs esélye ellenem. Elkapom az épp kezét, és lefeszítem az állkapcsomról, ami azt jelenti, hogy nyomást gyakorlok csuklónál a csontokra, hogy azok roppanva engedjenek nekem és az erőmnek, hogy utána fogást váltva, a torkán és a karján, vállból törhessem ki a másik kezét. A művelethez, nem szegezem tovább a fához, hanem lejjebb engedem, de a torkát masszívan tartom, még jobb kézzel fogást váltok, az alkarját kapom el, hogy utána villámgyorsan eleresszem a torkát, két kézzel fogjam meg a karját, taszítsam a földre, és ezzel egy időben törjem ki vállból a karját. Én szóltam, hogy jobb ha nem b*szakszik velem.
- Hogy mondtad? – Kérdezek rá, miközben, még egyet csavarok a vállán, hogy biztosan pokoli fájdalmat élhessen át. A kutyám közben ott maradt ahol korábban álltam és próbál beleolvadni az avarba az egész jelenet láttán, azt hiszem fél a kis dög, de nem mer elmoccanni a helyéről. Jobban is teszi, mert nem óhajtom őt keresni egész este, ebben az átkozott erdőben. A szemem sarkából pillantottam a kis dögre, majd visszanézek a lábaim előtt heverő nőre és eleresztem a kezét, hagy hulljon csak alá, ezzel ma már nem sokat tud kezdeni, vissza kell illeszteni majd a helyére a gyorsabb gyógyulás érdekében.
- Nos, ideje lenne befognod, és megtanulnod hol a helyed. Nem tudom, mit tanítottak neked, de jól figyelj, ami az enyém az az enyém, és nem tűröm el, hogy rugdosd. Ez pedig érvényes minden idősebb vámpírra, rühelljük, ha a tulajdonunkat macerálják. Fel tudod ezt fogni? – Én még kegyes vagyok vele, mert nem akarok ölni, de ha azzal az öreg vámpírral fut össze akihez nekem is volt szerencsém Párizsban akkor a szíve és a feje már régen külön lenne a testétől, és ő már nem létezne ezen a világon.
Mondjuk nem az én dolgom, hogy képes-e arra, hogy megértse mit jelent az amit mondtam, és tudja-e majd hasznosítani, de ha nem előbb utóbb beleszalad valakibe, aki nem lesz kegyes és kivégzi majd őt. Mondjuk ehhez semmi közöm, én nem ölök, nem pusztítok el egy újabb életet, az életben maradáshoz, de ha szükséges akkor lehet áthágom a magam szabályát.

Word: 733 ✗ ©
Vissza az elejére Go down



River S. Brooks
welcome to my world
River S. Brooks

► Residence :
ԅ new orleans
► Age :
34
► Total posts :
431

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 26, 2013 2:44 am


Dominic & Virginia


Egyáltalán nem tetszik ahogy a fához szegez. Az én büszkeségem ilyesmit nagyon nehezen nyel le, és egyre inkább azt erősíti bennem, hogy egy gyors mozdulattal törjem ki nyakát, majd egészen egyszerűen döfjek egy karót a szívébe. De ez valószínűleg meghiúsulna még az előtt, hogy a nyakához érhetnék. Főleg, hogy ő jóval erősebb lehet nálam. Na meg nem túl sokat ettem az elmúlt egy napban. Valahogy mindig sikerül megzavarni... Vagy félrevezetni. Mondjuk még mindig nem hiszem el, hogy hihettem egy kutyára, hogy ember. Talán csak a szívverést hallottam... Vagy nem tudom. Viszont az is egy biztos, hogy ez a vámpír örült. Mi a jó büdös fenéért védi annyira ezt a dögöt. A normális vámpírok, magukat féltik, nem pedig ostoba állatokat. Sőt! Meg merem kockáztatni, hogy normális vámpírok, még csak nem is tartanak háziállatokat. Ez meg itt az én torkomat szorongatja, mert nem hagytam hogy az a dög leszaggassa a nadrágomat. Bár azt sem zárom ki, hogy azt, ez a vámpír nem ellenezte volna.
- Egyéb kívánság? - Vetem neki oda gúnyosan, bár azt azért remélem, hogy nem fogja komolyan venni. Az ilyesfajta vámpíroktól bármi kitelik. Azt viszont érzem, hogy egyre erősebben szorítja a torkomat. Az egyetlen szerencséje, hogy nekem nincs szükségem levegőre, az életben maradáshoz. Viszont a beszédképzéshez már elvileg igen, szóval ha tovább szorongat, csak azt éri el, hogy megnémulok. Meg megjobban kiakadok. Arról vitatkozhatnák, hogy melyik is a rosszabb eset. Bár ha jobban belegondolok, mindkettőnek ugyanott a vége. Ha nem beszélek, valami mást úgyis csinálok... Aminek ő nem fog örülni szóval kitöri a nyakam. Viszont hogyha kiakadok, akkor megintcsak csinálok valami ostobaságot, és kész is a baj.
Már épp egy újabb ostobaságot akarok odavágni neki, mikor elkapja kezemet és addig csavarja, míg az el nem törik. Én pedig önkéntelenül is felordítok egyet, a fájdalomtól, majd morogva nézek a másik vámpír szemeibe.
- Mégegy ilyen, és összetöröm az összes létező csontodat!! - Sziszegem vissza képébe, miközben ép kezemmel elengedem nyakát, és a következő pillanatban, már az ő állkapcsát szorongatom ezzel jelezve, hogy komolyan gondolom, és hogy egyáltalán nem félek tőle. Azaz félek én... Csak hülye lennék ezt a tudatára adni. Sőt... Még magamnak is rossz volt elárulni.



•• Words: számolgass •• Music: counting stars •• Note: lesz jobb is :$ ••
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút - Page 2 EmptyPént. Dec. 20, 2013 12:46 pm


Dominic & Virginia


Vajon mióta lehet vámpír, hogy nincs azzal tisztában mit jelent a magántulajdon különösen egy vámpír számára? Ami a miénk az a miénk, és ezt vagy tiszteletben tartják vagy nem, de akkor ne csodálkozzon senki sem ha annak halál a vége az illető számára. Ez pedig bennem is fellobban amikor elkapom a torkát, és majdnem eljutok oda, hogy valóban kitépjem a torkát, hogy utána  a feje maradjon a kezemben. De még időben megállatom magamat, hiszen nem akarok újra gyilkolni, bár egy vámpír halála talán nem számítana annak? Hülyeség igen is az lenne, mi másért háborgunk az átkozott vadászok miatt, ha nem ezért, mert a mi életünk is élet! Attól, hogy nem dobog a szívünk. De ettől még szilárdan tartom a lányt a torkánál fogva és nekiszegezve a fának, érzem, hogy az arcomon kiütköznek a vámpírvonások, hogy szemfogaim megnyúltak és előmerednek. Említettem neki, hogy az a szőrös vacak az enyém és nem csak azért ugrottam neki, mert, a tulajdonom piszkálta, hanem mert nem adja meg a tiszteletet számomra, és mivel ilyen lazán ide tudtam őt szegezni, így biztos vagyok abban, hogy fiatalabb nálam. A mi társadalmunkban van egyfajta hierarchia, a fiatalabbnak meg kell adnia a tiszteletet az idősebbnek, de nem azért, amiért az emberek világában. Itt az idősebb vámpírnak joga van végezni a tiszteletlen fiatalabbal, ha ki akarom sarkítani a dolgot. Legalább is francia földön ez így ment, én pedig a vámpír életem nagy részét arra töltöttem el.
- Kellene, hogy érdekeljen, ha élni akarsz…- sziszegem a képébe, és szorítok a markomon, ami a nyakát fonja át, ő pedig a kezembe kapaszkodik, és rászorít, ha megpróbálja eltörni a csuklóm, két végletben bízhat, egy elengedem, mert fáj vagy eltört, kettő én tépem ki  a torkát előbb, és akkor lesz néhány kellemetlen órája.
- Neked kellene gondolkoznod! – Szúrom oda neki, és bal kézzel kapom el a kezét, és feszítem le a magaméról, hogy kicsavarjam azt egészen addig még meg nem hallom a jól ismert roppanást, ami a csontok elválását hivatott a tudtunkra adni. Kész szerencse, hogy nem volt régen az utolsó táplálkozásom, és van még bennem ehhez elég erő, hogy megleckéztessem őt, a mi világunkban egy gyenge vámpír nem él valami sokáig, szóval, jobb, ha erődemonstrációba bonyolódom most. Korábban igyekeztem őket elkerülni, hiszen a visszafogott étkezéseim miatt időnként eléggé legyengülök, de itt valahogy túl sokan vannak a fajtársaim.
Natalja mellett meg tanultam kegyetlennek és könyörtelennek lenni, ami nem áll ellentétben azzal, hogy nem akarok tovább pusztítani, egyszerűen nem tehetem meg, hogy pacifista legyek, és nem is menne, túl hosszú ideig gyilkoltam, ahhoz, hogy belém ivódjon, és nem tudom csak úgy kiölni magamból a dolgot.  Tehát ez a lány rossz vámpírral kezdett, mert attól, hogy nem gyilkolok, ritkábban táplálkozom, megvan bennem még a kegyetlenség és a könyörtelenség, és megvédem azt ami az enyém, hogy háborítatlanul élhessek az otthonomban.
Word: 463 ✗ ©
Vissza az elejére Go down



River S. Brooks
welcome to my world
River S. Brooks

► Residence :
ԅ new orleans
► Age :
34
► Total posts :
431

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút - Page 2 EmptyPént. Dec. 20, 2013 1:21 am


Dominic & Virginia


Kislány? Ó! Azt hiszem, vagy százhúsz éve nem hívtak kislánynak. De ez a minimum. Mondjuk ezen én nem is csodálkozom, hiszen tudtommal, sem kinézetemre, sem pedig a koromra nem mondhatja senki, hogy egy kislány lennék. Bár úgy látszik ez a vámpír megteheti. Lehet, hogy túl öregnek érzi már magát. Vajon az is? Bajban lennék? Ugyan! Én mindig ki tudom vágni magam, még a szorult helyzetekből is. Jó a magyarázkodó képességem... Már ha ilyen létezik egyáltalán. De ha nem is létezik, akkor egyszerűen csak fogjuk a szépségemre. Hiszen senki nem tud bántani, egy ilyen gyönyörűséget. Persze... Tudom, hogy szerény vagyok, meg semmi egó, de ez van. A vámpírok többnyire mind ilyenek. Nem szégyenlősek, és nem bújnak el senki elől. Nem félnek semmitől. Ezek a dolgok teszik élvezhetővé az életet. Elvégre nem lenne túl jó, ha évszázadokat kellene menekülni valami elől, az összes vámpírnak. Jó, mondjuk én szeretem az izgalmat, de nem egész életemben.
- Már miért kellene, hogy érdekeljen? Nem az enyém... Más meg nem érdekel. - Egyszerűen csak vállat vonok, hogy ezzel is nagyobb nyomatékot adjak szavaimnak, de mielőtt még bármit is mondhatnék, vagy csinálhatnék, a legközelebbi fánál találom magam. Hirtelen kapom fel a fejem, de nem vagyok elég gyors, így sikerül neki elkapnia torkomat is. Morogva meredek szemeibe, miközben kezére tapasztom mindkét tenyeremet és próbálom leszedni azokat nyakamról. Egyáltalán nem tetszik, hogy erősebb nálam! Ha most képes lesz tényleg kitépni a torkom, azt nem ússza meg bosszú nélkül. Már nem ez lenne az első bosszú amit forralok... Ott van Ben is. Ha valaki kitöri a nyakam, az vállalja a felelősséget is utána. Mondjuk Ben-nek az első baklövését még aránylag elnéztem. Hiszen az táplálkozás céljából volt, és vagy száztíz évvel ezelőtt. Na de azt, hogy egyszerűen "megölt", már nem tudom elnézni. Ez van! Szóval ha ez a fickó ismét megöl, garantálom, hogy nem fogja megélni a holnapot. Bár nem igazán tudom, hogy most mit is vár tőlem. Bocsánatkérést? Na azt ne akarja, hogy egy hülye korcs miatt bocsánatot kérjek. Az nem én vagyok. Ahogy az sem én vagyok, aki engedi, hogy ilyesmit tegyenek vele. Na nem mintha lenne más választásom. Ez a vámpír jóval erősebb nálam.
- Jól gondold meg mit csinálsz! - Nyögöm ki nagy nehezen fogaim közül, miközben egyre erősebben kezdem szorítani a férfi csuklóját, és ha szerencsém van most el fog engedni, mert nem akarja, hogy összetörjem a kezét. De ha nincs szerencsém, akkor ő töri el az enyémet... Vagy még rosszab. Fogalmam nincs mennyivel lehet erősebb nálam, de arra nagyon be tudok dühödni, ha fenyegetnek, vagy csak éreztetik velem, hogy gyengébb vagyok. Rossz szokás, tudom.



•• Words: számolgass •• Music: counting stars •• Note: lesz jobb is :$ ••
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút - Page 2 EmptyVas. Dec. 15, 2013 11:18 am

Ma sem vagyok szociálisabb kedvemben, mint tegnap voltam. Tehát kicsit se barátsággal méregetem a másikat. Ráadásul én az a fajta vagyok, aki szeret birtokolni, és agresszíven védeni azt, ami az övé, és akárhogyan is nézem. Zokni, az én tulajdonom. Tehát nem fogom jó szemmel nézni, ha bántani kezdi azt a nyomorult kis dögöt, akinek még nem elég éles a foga, hogy komoly károkat okozzon. Tudom, mert engem már próbált harapdálni.
Mindenki másképp vélekedik, egy biztos én védem azt ami az én tulajdonom, mivel az enyém és hozzám tartozik, tehát nem üres szavakat mondtam a nőnek mikor figyelmeztettem, ne macerálja azt ami az enyém, mert hajlamos leszek begurulni és nem kedvesnek lenni vele, hiszen magamhoz képest még az vagyok. Még csak figyelmeztettem és nem mentem neki, holott, megtehettem volna azt is, de most épp olyan a hangulatom, hogy adtam esélyt arra, hogy eltűnjön a fenébe innen magától is. Innentől rajta múlik, hogy beváltom-e az ígéretemet vagy sem.
- Jobban teszed kislány, ha érdekel. – Közlöm vele szárazon és hűvösen, ezzel a mentalitással nem tudom meddig fog élni, de az biztos, hogy a nagy öregek sem veszik jó néven ha a tulajdonuk van piszkálva, én még csak a kétszázhoz közelítek, de vannak olyanok akik már az ötszázon is túl vannak, na ők tényleg nagyon harapnak azért ha a magántulajdonukat piszkálja meg valaki. Két napja ettem, még nem vagyok rossz erőben, ráadásul nem sok energiát használtam el abból amit felvettem a táplálékomból, és akiből legutóbb ettem, még friss és fiatal szajha volt, nem régen állhatott ki az utcákra, így az ö vére még nem volt annyira szennyezve mint néhány kollégájáé. Szóval, ha ez a csaj nem idősebb nálam, akkor könnyen be fogom váltani az ígéretemet vele szemben.
Villan a tekintetem, hogy még is, hogyan merészel megengedni velem szemben ilyen stílust ez a bige, ráadásul a saját otthonom közelében. Abban a pillanatban, ahogy megtaszajtja, az ebemet már ott vagyok előtte és csapom neki a legközelebbi fának, hogy a torkánál fogva szorítom oda, és agyarakkal vicsorogjak a képébe, miközben az ujjaim belevájom a nyakába.
- Említettem már, a tulajdonom. – Ezzel zárom le a dolgot, ahogy a csajt a fába építem bele jelenleg, egy torok kitépést túl fog élni, és ha nem húzom sokáig a dolgot, nem gyengülök le idő előtt, szóval, gyors és precíz munka és akkor ki sem fog derülni, hogy legalább két napja nem vettem vért magamhoz. Viszont, ha ő az idősebb, nos az nem lehet, akkor nem értem volna el őt, és nem lenne a kezemben a torka. De ha csak szórakozik és ő az idősebb lehet eddig tartott az én életem. Majd elválik.
Vissza az elejére Go down



River S. Brooks
welcome to my world
River S. Brooks

► Residence :
ԅ new orleans
► Age :
34
► Total posts :
431

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút - Page 2 EmptyVas. Dec. 15, 2013 12:26 am


Dominic & Virginia


Úgy látom nincs túl jó kedve a társaságomnak. Vagy csak simán túlzottan félti azt a korcsot. Nem is tudom felfogni, hogy egy vámpír miért félt annyira egy egyszerű kutyát. Jó... Lehet, hogy cuki meg minden, de könyörgöm! Ez csak egy állat! Van még több ezer, meg millió belőlük. Pontosan ugyanúgy, mint az emberekből. Soha nem fogynak el, és ez ránk nézve nagyon jó. Hiszen legalább nem kell azon aggódni, hogy esetleg harminc év múlva nem lesz mit enni. Én mondjuk személy szerint, soha nem lennék képes arra, hogy állatokból táplálkozzak. Inkább megölném magam, de nem lennék vegetáriánus. Az soha! Vagy ha épp nem tudnám magam megölni, segítséget kérnék. Egészen biztosan akad valaki, aki szívesen megölne. Sajnos túl sok az ellenségünk, mostanában. Egyre több vadász járkál a városban, és persze a városon kívül is. Mindenhol ott vannak, és csak úgy szórják a hülye verbénájukat. Ami pedig nem túl jó. Na de csak tudnám, hogy jutottak ki gondolataim a verbénára, miközben épp egy kutyán agyaltam. Valószínűleg nem szeretem a kutyákat...
- Szerinted engem mióta érdekel, hogy mi, kinek a tulajdona? - Kérdezek vissza nem kevés gúnnyal a hangomban. - Egyébként is... Ha a tiéd, akkor vigyázz rá, és ha nem teszed, aztán ne sírj ha megtapossák! - Mondom, és ezzel egy időben taszítok egyet a kis fehér szőrcsomón a lábammal, már csak azért is. Bár ez szabályosan véve, nem minősül rúgásnak. Viszont azt ne várja, hogy majd hagyni fogom, hogy leszedje rólam a nadrágot. Meg azt se várja, hogy féljek tőle. Nem hagynám, hogy kitépje a torkomat... Vámpír vagyok, de nem hülye. Szóval a félelem elég távol áll tőlem. Az egyetlen "ember" aki rám ijeszthet, nincs itt. Ő pedig csak egy egyszerű vámpír, pont mint én. És merem remélni, hogy nem kilencszáz éves... Mondjuk akkor lehet bajban vagyok. De nem! Nem hinném, hogy egy többszáz éves vámpír, egy kutyát dédelgetne. Hacsak nem csinált az állatból is vámpírt. Egyáltalán ilyet lehet? Az élet nagy kérdései, "Állatból lehet halhatatlan?"! Mondjuk nem hiszem. Magamat ismerve, reggelig filozófálnák ezen. Végigrágnák mindent, aztán a végén kijutnák oda, ahol elkezdtem. És csak el pazarolnák egy egész éjszakát. Ami igazából jó... Hiszen annyi éjszakám lehet még, amennyit csak akarok. És eddig is sok volt már. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy halálosan unalmas tud lenni az élet halhatatlanként. Csak örülni tudok annak, ha van min agyalnom. Így tehát, egészen biztosan elő fogom még szedni ezt a témát, de egyenlőre megpróbálom élvezni a társaságom.




•• Words: számolgass •• Music: counting stars •• Note: lesz jobb is :$ ••
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút - Page 2 EmptySzomb. Dec. 14, 2013 11:35 am

Elgondolkodva állok a fa előtt, és a vésetet keresem a tekintetemmel, amit hamarosan fel is fedezek, mostanra bőven eltorzult már és jóval magasabbra is került, mint mikor gyerek fejjel belevéstük azt. Ostoba szentimentalizmus, ide eljönnöm, és ezt megkeresnem itt ebben az erdőben, ugyan mit érek el az egésszel? Régi emlékek kavarognak fel a szemeim előtt, látom amint itt állunk mi négyen, alig lehetünk többek tíz évesnél, kivéve Lara ő ekkor még csak nyolc éves volt, emlékeim megmutatják azt a pillanatot, amikor megfogta a kezem, és elpirulva nézett a fára, még a többiek nagyban véstek. Régi haszontalan emlékek ezek, egy hajdan volt életről, ami vége szakadt még az eljegyzés előtt. Milyen naiv voltam még én is azokban az időkben, ostoba és naiv, azt hittem enyém az egész világ, mert ő igent mondott nekem, enyém lesz a birtok, és minden szép és jó lesz. Hogyan is lehettem, ilyen bárgyú azokban az időkben? Megrázom a fejemet, és kiszakadok az emlékekből, azok az idők régen elmúltak, én felnőttem, kinyílt a szemem és megtapasztaltam, hogy silány emberi életem mit sem ér, pusztítottam, gyilkoltam, és megcsömörlöttem, aztán pedig itt kötöttem ki, de minek is?
Zokni eliramodik mellőlem, és kölyökkutyákra jellemző morgós- csaholással szedi a lábait, hogy utána beleakaszkodjon bámulónk nadrágszárába. Emlékeimen merengve, nem vettem észre, hogy valaki jár a közelünkben, óvatlan voltam, és ez akár az életembe is kerülhetett volna. Megfordulok egy pillanat alatt és a nőt veszem szemügyre. Nyúlánk, alkat, szép metszésű szemek, finom vonalú ajkak, élénk szemek, hullámos szőke haj, ami kellemesen keretezi és kiemeli vonásait, karcsú derék, és telt formák. Szemrevaló nő áll előttem, akinek ugyan úgy nem ver a szíve, mint ahogyan az enyém sem. Hallom, amit kér tőlem, és erre a válaszom a következő.
- Az az állat a tulajdonom, ha belerúgsz, kitépem a torkod. – Közlöm vele, hideg és színtelen hangon, ez teljes mértékben tárgyilagos közlés volt semmi több. Ha megteszi én is megteszem, és ennyi volt, nem több nem kevesebb, nem szoktam légvárakat építeni, sem légből kapott fenyegetésekkel dobálózni, egyszer szólok, és meg is teszem, amit beígértem. Ma amúgy is olyan a hangulatom, amolyan gyilkos, pedig nem sok ingerenciám van ölni, bár egy vámpír torkának feltépése semmit nem jelent, kis időre kiütöm ezzel és annyi, nem hal bele. A kis dögöt rövid füttyszóval hívom vissza magamhoz, ő pedig kifulladtan huppan a hátsójára, veszet farkcsóválással, csaholva néz a nőre, mert atom büszke ő magára, aztán botladozó léptekkel kezd vissza ügetni hozzám, mint aki jól végezte a dolgát.
Vissza az elejére Go down



River S. Brooks
welcome to my world
River S. Brooks

► Residence :
ԅ new orleans
► Age :
34
► Total posts :
431

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút - Page 2 EmptySzomb. Dec. 14, 2013 10:14 am


Dominic & Virginia


Nem is értem mit gondoltam mikor a városba jöttem. Hogy majd itt más lesz? Nem fogom halálra unni magam? Ja bocs... Már halott vagyok. Na de akkor is! El sem tudom képzelni, mit tud egy vámpír kezdeni magával több száz évig. Kol mit tudott kezdeni ezer évig? Soha nem mesélt róla. Én már ebbe a száz évembe belesűrítettem mindent amit csak lehetett. Körbe jártam a világot, megnéztem minden érdekességet, a ferdetoronytól kezdve a piramisokig. Megtanultam elegánsan ölni. Megtanultam kínozni. Megtanultam hogyan legyek kedves, bár ezt csak ritkán alkalmazom. Mindent tudok, amit csak tudni akartam. És most? Itt kószálok, mint egy idióta. Ráadásul az egyik legeldugottabb, legkisebb, és legveszélyesebb városban. Sokszor kérdezem magamtól, hogy mi hozott ide. Jó, persze tudom, hogy a lábam. Na de azon kívül? Talán a veszély? Talán! Elvégre soha nem voltam veszélynek kitéve, így az egyik legalapvetőbb dolgot mégsem tudom. Nem tudom, hogyan védhetem meg magam egy vadásszal szemben. Fogalmam sincs mik a gyengéjük, és ez kezd zavarni, ugyanis egyre jobban elszaporodnak azok a dögök. Most ha valaki hallaná ezeket a hülyeségeket a fejemben, valószínűleg jól kinevetne és egy az egyben bolondnak nyilvánítana. Mert hát ki az az idióta aki egy olyan városba költözik, ahol vadásznak rá. Viszont én már úgy vagyok vele, hogy ha meg kell halnom, hát meghalok. Viszont ez az unalom már kibírhatatlan. Kell valami pörgés, és akinek ez nem tetszik, az mehet a tudjuk hová!
Hosszú gondolatmenetemből egy furcsa hang riaszt ki. Valami állat hang. De ez... Ez nem olyan állat hang, mint aminek az erdőben lenne a helye. Ez egy kutya! És mégis mit keresne egy kutya az erdőben? Valaki biztosan van vele. Egy ember! Hmm... úgy tűnik itt a vacsoraidő van! És ezzel a gondolattal indulok el a hang forrása felé. Bár kicsit furcsállom, hogy nem érzek semmit. Mármint a kutyán kívül semmit. Pedig valaki van vele, és már hallanom kellene a halandó szívdobogását. Mikor végre látótávolságba kerülnek az illetők, igencsak elkomorodok, hiszen a várva várt ember helyett, egy vámpír állt előttem. Kicsit közelebb merészkedek, bár nem szeretném, hogy észrevegyen, inkább csak kíváncsi vagyok, mit csinál ez a valaki itt. Ám de a tervemnek búcsút inthetek, mikor az a kis vakarcs észrevesz. Persze egyből megindul felém és furcsa hangokat kiadva rágcsálni kezd. Ez most játszani akar, vagy mi? Örüljön, hogy nem rúgom egy az egyben szét a fejét!
- Szedd le rólam, ezt az állatot, mielőtt én szedném le! - Morranok fel, miközben a másik vámpírra siklik tekintetem. Már úgyis mindegy! Biztosan észrevett még akkor, mikor ez a fehér kis szőrös izé megindult felém.



•• Words: számolgass •• Music: counting stars •• Note: lesz jobb is :$ ••
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút - Page 2 EmptyPént. Dec. 13, 2013 11:57 am

Dominic & Virginia


Négy napja velem van ez a kis vacak szőrcsomó, nem tudom mi a halált kezdjek vele. Már régen nem vagyok nagy kutyabarát, sőt állatbarát sem, ehhez képest a nyakamon maradt a kis dög, és most itt dekkolok vele az erdőben. Nem volt kedvem sem a lakáshoz, sem a városhoz, inkább kivágytam a szabadba, olyan helyekre ahol hajdanában jártam, mikor az egész város egészen másképp festett. Köze sem volt a mostani kinézetéhez, és akkoriban nekünk még birtokunk volt a város szélén. Hatalmas földterülettel, ahol kedvemre bóklászhattam, az akkori ebemmel. De ebből mára már semmi nem maradt, kártyavárként omlott össze minden körülöttem új életem éjjelén. Azóta nem is jártam a környéken, sőt, hazafelé sem néztem, pedig egy ideje már a városban tengetem a napjaimat. Most még is itt kötöttem ki egy hosszas séta után, magányosnak nem éppen mondhatom magam, mert a kölyök állat szorosan mellettem trappol, bár most, hogy megálltam szusszanva hasal el a földön és piheg egy sort, úgy saccolom, 10-12 hetes lehet, szóval sok neki az a több kilométeres gyaloglás amit én alkalmanként levágok, mert épp bolyongós a kedvem.
A múlton elmélázva, nézek végig a sötét erdőn, amit csak a csillagok és a növekvő Hold fénye világít meg, jótékony félhomályt adva ezzel. Itt minden békés és nyugodt, mint akkor mikor erre éltem én is. Emlékszem, milyen volt kilovagolni, kutyával, íjjal és órákon át idekint lenni, még teljesen át nem fagytam. Sok időt töltöttem az erdőben hajdanán, ha épp úgy hozta a kedvem, vagy ha elegem lett dolgokból, kötelező tanulásból, jópofázásból, vagy Derekből. Képtelen vagyok apának hívni, úgy mellesleg, ez valahogy tizenéves koromban vált véglegessé. Kiszakad belőlem egy sóhaj, azok, akik számítottak egykori életemben halottak, Benjamin, vagy anyám. Vagy a barátaim. Amikor visszatértem ide felkerestem a sírkertet és megkerestem őket, Tommy, Lara és Sam, már mind halottak elég rég óta. Persze, hiszen ők emberi életet értek, én pedig? Az vagyok ami, az emberek vérén élek.
Tovább indulok a nyöszörgő kutyára fittyet hányva, engem jelenleg nem hoz lázba, hogy ő bizony elfáradt, nekem másfelé van dolgom, egy fát keresek, talán még megvan, és a véset is benne. Monogramok, amit négy jó barát vésett bele gyerek fejjel.
- Szentimentalizmus…- szólalok meg, ahogy felfedezem a fát és kutatom a törzset, vajon megvan-e még benne, amit több mint száz éve véstünk bele?
- Mozogj Zokni, mert itt hagylak! – Szólok még vissza a vállam felett a kutyának, aki állásba tornázza magát és botladozva mellém sétál, hogy újra elterüljön a csizmám mellett.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút - Page 2 EmptySzer. Okt. 30, 2013 12:50 pm

Játék vége, folytatás ITT!!!
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Erdő közepén lévő kút Erdő közepén lévő kút - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down

Erdő közepén lévő kút

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Similar topics

-
» Kertben lévő tánctér
» Erdő
» Mystic Falls-i Erdő
» Erdõ
» Erdő széle

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Mystic Falls :: Külváros-