world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 18 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 18 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Titkos barlang

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Titkos barlang Titkos barlang EmptyPént. Dec. 07, 2012 3:21 pm



Nicole & Tyler

A széles vigyor nem szűnt meg, sőt egyre nagyobbodott, kimutatva fehér fogaimat, melyek már visszatértek a normális nagyságukra. Az arca.. hát megfizethetetlen. Ezt tovább adni sem jó, hisz nem tudom őt utánozni. Túl jó volt, ez a kifejezése egy örök életre belém fog égni. Mikor egy nem éppen kedves jelzővel illetett, amit szinte már meg is szoktam csak még jobban elnevettem magam. Szinte nem telik el egy olyan nap, hogy valaki ezt ne vágja a fejemhez.
- Ne légy olyan morcos, azért valld be jó volt ez az egész. - böktem oldalba, és láttam hogy a karját fogta. Egy szemvillanás alatt a vidámság eltűnt az arcomról, és helyette a komolyság eluralkodott felettem.
- Jól vagy? Mi történt? - fejemmel a karja felé biccentettem, majd utána a tekintetét fürkésztem. Ugye nem okoztam neki fizikai bántódást? Lehet, hogy lelki lesz, meg pár rémálma, de sosem akartam őt bántani. Sőt alapjában véve nőkre nem szoktam ráemelni a kezeimet. Az nem is férfi, aki megmeri ezt tenni.
- Nem tehetek róla. - tártam szét a karjaimat, és felálltam a helyemről. - Ilyen a természetem. A vér éltet engem. - vontam meg a vállamat, és észrevettem bőrén a kifelé szivárgó vért. Csiklandozta az orromat a mennyei illat, de próbáltam másra koncentrálni. Nem volt nehéz..
- Italra? A fenét. Megsérültél, Nicole. Ne vigyelek el a kórházba? - léptem oda mellé, és alaposabban szemügyre vettem fájlaló karját. Nem véltem felfedezni kiálló csontokat. Biztos csak egy zúzódást kapott, vagy csak sokkot, és beképzeli magának ezt az egészet. Még csak az hiányozna, hogy igyon, és különféle dolgokat képzelődjön.
- Tehát szeretni való vagyok? - vontam le ennyit a beszédéből, és óvatosan átkaroltam őt, ügyelve a kezére. - Gyere. - hajoltam oda a füléhez. - Hazaviszlek. - söpörtem egy tincset a füle mögé, és kivezettem őt a Lockwood barlangból.
Útközben mindenféle szavakkal átkoztam magamat a gondolataimban. Szép volt Tyler.. Így elszúrni egy randit, ráadásul elsőt.
- Azért remélem, hogy még mindig lehetek a partnered a Bálra. - egy apró mosoly jelent meg az arcomon, mikor kinyitottam az ajtót, és megvártam míg beszállt. Bezártam, majd mellé ültem a volán mögé, s hazavittem.
Vége!
//köszönöm szépen a játékot drága Nicole, remélem hamarosan összefutunk.. Aaron is horny;//
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Titkos barlang Titkos barlang EmptyHétf. Nov. 26, 2012 7:07 pm

Nicole & Tyler


Amikor a karjaim hátraszorította, felszisszentem a kíntól a sérülésem miatt, de nem akartam neki kimutatni, hogy mennyire fáj. Amikor ajkai a nyakamhoz értek, valahol mintha élveztem volna, ráadásul annyira erős.
Mikor leszállt rólam és a falnak dőlt, kinevetett. Én is feltápászkodtam, majd dühösen ránéztem. Mégis milyen jogon nevet ő, hisz nem sokkal ezelőtt majdnem megölt. Talán valami gond van a felfogásával… Azt kértem, árulja el, ki ő, nem pedig azt, hogy tépje ki a szívem. Vagy talán csak védekezni akar ezzel a viselkedéssel? Amikor azokba a félelmetesen sárga szemekbe néztem, nem úgy tűnt, mint aki viccből csinálja a dolgot.
A falnak dőlve mellé ültem, de nem néztem rá. Észre se vette, hogy megsérültem. Mégiscsak ennyire önközpontú lenne?
- Seggfej. – mondtam halkan, de jól érthetően, miközben a karom fogtam.
Azt hiszi tőle ijedtem meg? Azt hiszi miatta gördült le a könnycsepp az arcomon? Hát nem. Sokkal inkább a néhai fivérem miatt, a fájó és elfojtott emlékek végett. A szeretett bátyám tekintete épp ilyen volt, mikor átváltozott.
- Örülök, hogy jól szórakoztál. – folytattam. Legszívesebben felpattantam volna hatalmas hiszti és csapkodás kíséretével, hogy azonnal nyissa ki az ajtót és vigyen haza, és ha egy halk kacajt is meghallok, szétroppantom a koponyáját, de nem tettem. Ennél sokkal több büszkeség szorult belém.
- Szóval a vért szereted, hibrid. – néztem rá gúnyosan, miközben felhasítottam a bőröm felszínét egy aprócska felületen, csak épp annyira, hogy egy kis friss vér kicsorduljon belőlem. Hamar elhúztam a tekintete elől és felpattantam. Újra erős fájdalom nyilallt a karomba, de nem foglalkoztam vele.
- Erőset! Szükségem van egy jó erős italra. – jelentettem ki egy kisebb mosoly kíséretében, míg szemeimmel az ajtót fürkésztem.
- Természetesen megijedtem, tényleg megijedtem. Hisz emberből vagyok. – néztem le rá. – De tudod kevés vagy te ahhoz, hogy rémálmokat okozz. Láttam én már nagyobb rosszat is. Ahhoz képest olyan voltál, mint egy szeretnivaló gyerek. – kacsintottam rá.
- Ez a fiú izgalmasabb, mint hittem, de közel sem olyan rendes. – tettem hozzá gondolatban és elindultam a kijárat felé.


Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Titkos barlang Titkos barlang EmptyVas. Nov. 25, 2012 9:32 pm



Nicole & Tyler

Épp készültem leállni, mert időben észbe kaptam. Én nem akartam Nicole-t bántani, csak hirtelen megkívántam a vérét a halott ember miatt. Ismét az arcát idéztem magam elé, ahogy a különböző férgek, csótányok mászkálnak ki a tátva maradt szájából, és egyből elment az étvágyam. Bocsánatot akartam kérni tőlem, magamhoz akartam ölelni, amiért így elszaladt velem a ló, és majdnem bántottam őt. De mindehhez nem jutott elég időm. Egy hasító fájdalom miatt a földön kötött ki. Magzatpózban hevertem a hideg, koszos talajon, miközben a hajamba túrtam erősen. Majdnem kitéptem csomónként a hajszálaimat annyira fájt. És mi a legrosszabb benne? Hogy nem akart elmúlni, hanem minél jobban küszködtem egyre erősebbé vált ez az érzés.
Én nem akartam bántani őt, de a fájdalom hatására egyből védekezni akartam. Meg kell védenem magamat. Hallottam, ahogyan elfutott, és próbálja rángatni a vasajtót, de nem nyílik ki. Tudtam, hogy meg fog ijedni, de avval nem számoltam, hogy rá is fogok támadni. Szerencsére nem tudott kiszabadulni, és nagy nehezen feltápászkodtam. Feltérdeltem az egyik lábamra, kezeim még mindig a talajon voltak, és ekkor egy erős szorítást éreztem a torkomban. Elkezdtem hangosan köhécselni, és kapkodtam a levegőért, de alig jutottam oxigénhez. „Gyerünk Tyler, erősebb vagy” Odakaptam a lánchoz a kezemmel, és egy kényelmes mozdulattal le is téptem magamról. Hirtelen megfordultam, és Nicole-t a földön véltem felfedezni. Vámpírsebességgel egy másodperc alatt már rajta voltam, és a fülébe lihegtem. Kezeit hátraszorítottam, pont úgy, mint a falnál, és haladtam lefelé a nyakához. Ajkaimat végighúztam rajta, majd hirtelen hangos hahotázásba törtem ki. Lemásztam róla, és a falnak döntöttem a hátamat.
- Hát, te nagyon berezeltél. – fogtam a hasamat a nevetéstől. Még a könnyem is kicsordult. – Látnod kellett volna az arcodat. – töröltem le a szemem sarkából a könnycseppet. Nicole-ra néztem, és lassan abbahagytam a nevetést.
- Te kérted, te akartad, hogy fedjem fel a titkomat. Viszont ez a lánc… - dörzsöltem meg a nyakamat -, mintha a kámaszutrából vetted volna. – kacsintottam rá. – Remélem, most nem okoztam neked egy örökkévalóságig rémálmokat. – hangomban egy kicsit hangozódott a gúny. Jól elszórakoztam, viszont a halott ember még mindig zavar. Ki volt az az őrült, aki idetalált, s ide tette? Ha megtalálom, megetetem vele a szívét, az biztos.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Titkos barlang Titkos barlang EmptyVas. Nov. 25, 2012 9:01 pm

Nicole & Tyler



Elég sötét volt és hűvös, ráadásul egy teljesen ismeretlen helyen voltam az isten háta mögött, egy olyan sráccal, akit alig ismerek. Kell ennél kecsegtetőbb helyzet? Kezd minden arra utalni, hogy rossz döntést hoztam. De mégis mit várnak tőlem a Szellemek? Hogy ne kockáztassak? Nem-nem… nem játszunk ilyet! Tylerrel tartok és végignézem bármit is akar mutatni, bármilyen csillámvámpír, vagy a fene tudja mi legyen is. Innen már nem hátrálok. Sőt! Egyre inkább hajt a kíváncsiság. Attól függetlenül, hogy kegyetlen erős rossz megérzésem van, ami mindig bejön, fittyet hányva rá élvezem a helyzetet.
A fejemben viharzó gondolatokból Ty zökkentett ki, mikor rám terítette a kabátját.
- Milyen lovagias. Köszönöm. – mosolyogtam rá. Mély lélegzetet vettem, hogy érezzem az illatát. Tyler illata volt. Ezen ismét elmosolyodtam, de nem sokáig tarthatott ez a békés állapot, megérkeztünk.
Egy sötét, nyirkos lépcső tárult elém. A hely olyan volt, mintha valami horrorfilmbe csöppentem volna. Kísérteties volt a csend, mindenhol láncok... Amikor becsapódott mögöttem a vasajtó összerezzentem és tudatosult bennem, innen most már se ki, se be.
Mikor azt mondta, hogy rengetegen haltak itt meg, azt hittem csak viccel, csak rám akar ijeszteni. Aztán megláttam a szétmarcangolt, vérben és férgekben úszó ember maradványait. Soha nem láttam még ilyet. Egy lépést hátráltam, de a tekintetem nem tudtam levenni róla, csak mikor újabb sokkhatás ért.
Tyler hörögve fordult felém. A tekintetem a földről lassan az arcára emeltem. Összeállt a kép. Mihelyt a szemébe néztem erőteljesen a falhoz szorított, esélyem sem volt menekülni. Tekintetem az éles fogai és a vérben forgó szempár közt cikázott. Legutóbb a bátyám nézett így rám. Amikor Ty szemébe néztem éreztem azt a rengeteg elfojtott kételyt és haragot, a vérszomjat. Egy könnycsepp gördült le az arcomon. Egyetlen egy. De összeszedtem magam.
Egy hajszálon múlt, hogy még időben „be tudtam kapcsolni az erőm”, a Szellemek nem segítettek nekem, azt akarták oldjam meg egyedül, ha már felelőtlenül fittyet hánytam rájuk, de nem sok kellett ahhoz, hogy átharapja a torkom és természetesen felülkerekedett az életösztön. Ekkor elengedte a karom és a fejét fogva rogyott a földre. Ezzel nyertem néhány másodpercet. Az ajtóhoz rohantam, de nem tudtam kinyitni, Tyler pedig kezdte összeszedni magát. A mágiám bizonytalan és nem akartam súlyos kárt tenni benne, bolond fejjel azt gondoltam önerőből is meg tudom állítani… A legkönnyebbnek tűnő láncot kaptam fel, bár azt is nehezen, hisz reszkettem, mint a kocsonya. Hátulról Ty nyakához szorítottam, ezzel is kicsit lelassítva őt és könyörögtem, hogy hagyja abba. Lelökött magáról, elég nagyot estem és a karom is megsérült.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Titkos barlang Titkos barlang EmptyVas. Nov. 25, 2012 6:52 pm



Nicole & Tyler

Az út alatt különböző gondolatok cikáztak a fejemben. Tényleg helyes az, amit művelek? Egyszerűen csak rá kell ijesztenem, és ennyi. Azt mondom, hogy ember vagyok, csak tudok a természetfeletti lényekről. De ennyi elég lesz neki, vagy tovább fog engem kérdőzgetni? Nem tudom. Szinte már kapartam a kormányt, és teljesen megfeledkeztem Nicole-ról. Gondolataimból érintése zökkentett ki, mikor megéreztem kezét a combomon. Majdnem félrehúztam a kormányt, annyira hirtelen ért.
- Tudod, ha így folytatod, tovább mindjárt nem mutatom meg neked, hogy mi vagyok, hanem.. – egy vigyorral fejeztem be a mondatomat. Ha okos, akkor ki tudja következtetni, hogy mire gondoltam. – Amúgy még mindig feszült vagyok, nem akarod még csinálni? – szemem sarkából rápillantottam, és örömmel vettem tudomásul, hogy ő is jól érzi magát. Csak azután is viselkedjen így, miután felfedem neki a titkomat. Leparkoltam a házam előtt, és kiszálltam a kocsiból.
- Még mindig vissza tudod vonni, Nic. – figyelmeztető hangnemben beszéltem hozzá. Mintha egy pillanatra ő is bizonytalan lenne benne, de végül is beleegyezett.
- Bocs, hogy nem szóltam a ruházat miatt. – pillantásom ismét végigfutott rajta. Biztos nem számíthatott arra, hogy a nedves, salakos talajon fog ma sétálni. Fejemmel az irány felé böktem, és csöndben haladtunk egyre beljebb az erdőbe. A levegő kezdett lehűlni.
- Nem fázol? – kérdeztem tőle, de mielőtt válaszolt volna lefejtettem magamról a kabátomat, és ráraktam. A lélegzetünkön kívül hallottam az esti bogarak lármáját, a baglyok huhogását, a levelek reccsenését, amikor ráléptem. Hamar odaértünk, megálltam és lenéztem a lépcsőkre.
- Ide most lemegyünk. Vigyázz, mert csúszik. – fogtam meg Nic kezét, és a másikkal a korlátba kapaszkodtam. Hamar leértünk, és egy kis erőfeszítés után sikerült kinyitnom az ajtót. Egyedül a hold fénye világította be a barlang szerűséget. Bent lakatokat, láncokat láthatott. Első ránézésre az ember azt hinné, hogy valami beteges perverz vagyok. Pedig nem. Ezekkel láncoltam le magam, amikor még vérfarkas voltam. Visszazártam az ajtót, hogy ne is jusson eszébe a menekülés. Utána siettem, majd lassabbra vettem a tempót mikor már közel voltam hozzá.
- Csak nem félsz? – súgtam a fülébe, és végighúztam ujjamat a hátán. – Tudod rengetegen haltak itt meg. – nevettem el magamat, ahogy beljebb haladtunk valami elkezdett engem ingerelni. Mi ez a szag?
- Basszus! – kiáltottam fel, és a lábaim elé néztem. Egy holttest feküdt a hátán. Nyaka fel volt tépve, szíve helyén már csak egy nagy lyuk volt. Véráztatta felsőjét belepték a bogarak, és legyek táplálkoztak belőle. A vér illatán egyből ösztönösen előbújt belőlem az állat. A szemeim sárga színben pompáztak, az erek behálózták az arcomat, a tépőfogaim a kétszeresükre nőtt. A nyílt seb láttán a bennem lakozó ördög kívánta a vért. A mellettem lévő lányhoz fordultam, és vékony nyakára kandikált a tekintetem. Heves szívdobogását kivettem, gyönyörű kék erei voltak. A falhoz nyomtam kezeimmel leszorítva a kezét, és rámordultam. Meg akartam harapni őt, szívni akartam a vérét, de valami megállított. Talán a felismerés, hogy kit is próbálok lecsapolni. De mielőtt tudtam volna bármit is tenni valami szúrást éreztem a fejemben, és fájdalmamban a földre rogytam.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Titkos barlang Titkos barlang EmptyVas. Nov. 25, 2012 6:22 pm

Nicole & Tyler



- Pedig oda is vihetnél. – gondoltam, egy sejtelmes mosoly kíséretével és végignéztem rajta, de szinte azonnal elhessegettem a nem kívánt gondolataimat.
A szavai rég nem érzett kíváncsiságot égettek belém. Soha nem tudtam ellenállni ennek az érzésnek. Világéletemben ez sodort bajba. De nem tudtam nemet mondani, egyszerűen csak meg kellett tudnom! Ahogy beszélt… a hangja figyelmeztető volt, azt sugallta kétszer is gondoljam meg, mielőtt vele tartok, de mégis olyan csalogató.
Amikor elindultunk az autója felé, valahol belül, egyetlen másodpercre úgy éreztem, talán mégsem kellene, nem is biztos, hogy tudni akarom, miféle lény lehet ő… azok után, amiket életem során láttam, lassan már az óriásokban és tündérekben is hiszek…
Már úton voltunk. Egy ideig nem szóltunk egy szót sem egymáshoz, csak figyeltem őt. Kissé mintha ideges lett volna. „Kezdjek félni?”, viccelődtem magamban, meglehet, hogy tényleg nem vettem elég komolyan a helyzetet.
- Kicsit mintha feszült lennél Tyler. Talán nem ittunk eleget. – szakítottam meg a csendet az elnevetgélt mondatommal, miközben bal kezem a combjára tettem és rámosolyogtam.
- Óó te buta! Mit művelsz már megint?! – gondoltam, elkaptam a kezem és elfordultam. Nem direkt volt ez az egész, csak jött, de nem is tudom hányszor értem már hozzá. Annyira hülye vagyok, de nem tudok vele mit csinálni, sosem voltam visszahúzódó típus, inkább közvetlen… csak támasztottam a fejem a karommal és bambultam ki az ablakon.
Mikor megérkeztünk és kiszálltam a kocsiból, reflexszerűen az égre néztem és elmosolyodtam. Nem tudom megmagyarázni miért, de szokásom. Itt kint sokkal hűvösebb volt, mint bent a városban. A szél is fújt. Keresztbetettem a kezeim, így kevésbé fáztam, miközben a környéket fürkésztem a tekintetemmel és a szél belekapott a hajamba, Tyler pedig türelmesen várta, amíg kicsodálkozom magam a tájban.
- Azt hiszem ez érdekes első randi lesz. – néztem rá felhúzott szemöldökkel mosolyogva és nagyot sóhajtottam.
- Már megint vakmerő voltam, mikor inkább megfontoltnak kellett volna lennem. – gondoltam magamban. – Rosszul döntöttem volna? De végülis a rossz döntés is döntés. – vontam meg a vállam. Talán ezt a mozdulatot Ty nem tudta mire vélni, mivel nem beszéltem hozzá, csak spontán vágtam egy kissé flegma fejet. Remélem nem vette magára, nem neki szántam. Sokkal inkább magamnak.
Vissza az elejére Go down



Anna Petrova
welcome to my world
Anna Petrova

► Residence :
♔ The Garden.
► Age :
716
► Total posts :
692

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: Titkos barlang Titkos barlang EmptyVas. Nov. 18, 2012 11:40 pm


Zachary & Anna




• Maybe you're not afraid of me, but I'm sure, that someone is going to get hurt, Warlock.


Nyelvemmel lenyaltam a férfi nyakáról az odaszáradt vért, majd könnyedén tekerve azon, testét elhajítottam, miközben mutatóujjamat az ajkaimat vörösre festő vérbe mártottam. Íze mézédes és mámorító. Büszkén mészárolnék le újabb ártatlan százakat érte. Mohón ölök, gyilkolok, hogy csak az enyém lehessen zamata, s lágy illata. Ahogy a férfi kilehelte szánalmas életének utolsó foszlányát, reménykedve nyaltam le az ujjamra száradt vért - hiszek abban, hogy egyszer majd az összes az enyém lehet, az enyém lesz. Hiú volnék?Megcáfolhatatlanul az.
- Következő - fordultam a sarját szorongató nő felé, miközben lépteim egyre közelebb vittek, közelebb hozzá, s a véréhez. Hadonászott, majd karját arca elé helyezve próbálta megóvni a számomra jelentéktelen életét - jelentéktelen és kihasználható, akárcsak a többi ostoba, szánalmas lény ezen az átkozott világon. Valóban jól hallottad, nem csak a mézédes vérű emberekről beszéltem, mert a csábító aroma ellenére, iszom én a fajtársaimból is, ha kell. Kegyetlen volnék? Úgy tartják, kétségtelenül az.
- Becses nevét, kérem - súgtam fülébe, bodor hajszálait cirógatva.
- Amber Healy.
- Nagyszerű - fölé emeltem állkapcsomat, s miután rávillantottam megnyúlt szemfogaimat, lecsaptam vékony, kecses nyakának azon pontjára, ahol a legsűrűbb a vér. Agyaraim puha bőrébe vájódtak, majd szívni kezdték az extázisba ejtő vért. Szívtam, szívtam, aztán nyeltem - torkomból eltűnt a gombóc, helyette cafatnyi kis vércsomók játszadoztak azon. Végig mértem a nőt - még utoljára -, kezeimet övéibe fontam, majd egy utolsó, pontosabban végső csapással elszakítottam őt a jelentől, az élettől.
Mindez idáig a mit sem sejtő, mégis nyárfalevélként remegő kislány végignézte a szülei halálát, de egy hang kevés, annyi sem hagyta el apró torkát. Ajkaimat lekonyítva megragadtam gyönge testét, majd ujjaimat végighúztam torkától egészen a mellkasáig, amin gondolkodás nélkül, szó szerint áthatoltam. A szívét téptem ki, ahelyett, hogy a vérét szívtam volna magamba. Irgalmas volnék? Nyilvánvalóan az.


* * *


Grandiózus gyorsasággal ütköztem a falnak, s mire felnéztem, a dühös, ugyanakkor bizonyára kétségbeesett boszorkány már ott is termett, teljes nagyságával rám förmedve.
- Jól mondod, én voltam, én tettem, de ez a múlt, ami már rég elenyészett - pillantottam a rám meredő, ítélkezést sugárzó szemeire. Időpocsékolás volna félni, vagy egyszerűen csak megriadni tőle, hisz mindannyian láthattuk, hogy egy apró seb is képes volt elgyöngíteni - legalábbis elmében, mert kész vagyok bevallani, hogy fizikailag ereje mintha megduplázódott volna, úgy szikrázik körülöttem. Íme, felocsúdni is alig volt időm, hisz a napfény lágy simogatással köszöntött hirtelen, mire epésen felordítottam. Ismét megismétlem önmagam, miszerint kerek hétszázöt éve zavarom a természetet, s annak szolgáit ebben a világban, s ezalatt az emberi ésszel felfoghatatlanul hosszú idő alatt nem egyszer volt alkalmam tanulni a boszorkányok ellen elkövetett hibáimból. Álcázom a gyűrűt, míg a csuklómon ott lóg a keserű igazság - csak, hogy te is megértsd.
- Nyertem - kevélyen rákacsintottam, majd magam mögött hagyva a férfit, kisuhantam a barlangból.


Vége!


Örültem! Remélem, hogy még összefutunk, Mr. Rhys, Rhys, Zachary Rhys.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Titkos barlang Titkos barlang EmptyHétf. Okt. 29, 2012 12:17 pm

to Anna Petrova

Ismét menekültem. Újra világosság fogta el a barlangot, valamint a félelem, a menekülés. Nem tudtam, hogy merre fussak, csak azt, hogy nem szabad megállnom, mert akkor, aki a nyomomban van kiontja az életem.
Lábaim fájnak, már minden lépés kínzó fájdalmakkal jár. Fejem hátrafordítom miközben tovább futok. Nem látok senkit, érezni sem érzem jelenlétét. Kis nyugalommal tölt el ez a pillanat, de rá kell jönnöm, hogy ez nem azt jelenti, hogy biztonságban vagyok, mert nincs itt, sokkal inkább azt, hogy mindenre fel kell lenem készülve, mert bármi megtörténhet.


A varázslat megszakadt. Nem értem, hogy miért nem tudok kapcsolatba lépni Esther-el, miért mindig ugyan az a kép jön elő, hogy egy rendkívül erős vámpír elől menekülnöm kell... Talán a boszorkány kizár, mert üzenni szeretne valamit, lehetséges, hogy egy olyan dolgot szeretne így elmondani, amire már régóta keresem a választ, vagy az elmúlt éjszakák szörnyű álmaimnak az okára kapom meg a választ.
Nagyon zavar, hogy nem sikerül a varázslat, ilyen még sosem történt. Még az sem vigasztal, hogy ez valószínűleg okkal történik.

Ismét a barlangban, immár egy hidegebb, s sötétebb zugában állok. A félelem hatalmasabb. Lábaimnak nem tudok parancsolni, akaratlanul is futásnak erednek. Perceken keresztül csak futottam, nem gondoltam semmire. Lábaimnak már parancsolni sem akartam, csak hagyni, amit csinál.
Már egyáltalán nem tudom, hogy mit csinálok. Egy vámpír elől menekülök, de miért. Miért kell féljek egy vámpírtól?
Megálltam, hátrafordultam és vártam, hogy a vámpír megérkezzen. Valaki lassan közeledett, majd egy pillanat alatt vámpírsebességgel indult felém, én csukott szemmel vártam, hogy megérkezzen.


A falnak ütköztem. Nyakamon a vámpír keze volt. A szemeim kinyitottam, s már a jelenben találtam magam, miközben Anna a falnak szorított.
Üveges tekintettel magam elé néztem, s a képeket próbáltam összerakni. Néhány másodperc eltelt míg megértettem, hogy mi történt az imént. Esther így mondta el, hogy ki ölte meg a szüleimet...
Végre megtudtam, végre bosszút állhatok. A hölgy elnevette magát, benne pedig a düh felerősödött. Hatalmas kézlendítéssel a terem mások oldalának repítettem.
- Te voltál, te tetted! - vicsorogtam a földön fekvő vámpír felé. A mögöttem lévő gyertyák lángjai a plafonba emelkedtek. A felülről beáramló napfény Anna testén ért véget. Az ujján lévő gyűrű erejét hatástalanítottam, a teste füstölni kezdett, ő pedig ordítani.
- Szerintem indulhat a játék. - néztem szemeibe szúrós tekintettel.
Vissza az elejére Go down



Anna Petrova
welcome to my world
Anna Petrova

► Residence :
♔ The Garden.
► Age :
716
► Total posts :
692

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: Titkos barlang Titkos barlang EmptyVas. Okt. 21, 2012 3:20 pm


Zachary & Anna




• Maybe you're not afraid of me, but I'm sure, that someone is going to get hurt, Warlock.


- Zachary Rhys. Rhys - Rhys. Rhys. Zachary Rhys. Először hangosan, aztán csak magamban ízlelgettem a férfi nevét, pontosabban a különösen ritka vezetéknevét, amivel az elmúlt évek során már egyszer találkoztam, efelől semmi kétség.
Mutatóujjam ajkaimra kúszott, majd játszadozni kezdett azokkal, miközben emlékeimbe mélyülve próbáltam rájönni, hogy honnan ennyire ismerős a boszorkány vezetékneve. Szemöldökeimet összeráncoltam, de a férfi engedelmessége hallatán ellazítottam azokat, s még egy enyhe, kényszerített mosolyt is az arcomra csaltam. Bólintottam, majd állkapcsomat a magasba emelve, a falhoz súrlódva, kattogó gondolatokkal haladtam körbe a barlangban.
Annak ellenére, hogy a memóriám meglehetősen hosszútávú, s az életem eddigi összes apró mozzanatára tisztán emlékszem, a nevek megjegyzése mindig is nehezemre esett. Ennek köszönhetően kezdtem el megkérdezni, majd feljegyezni az áldozataim neveit, s az évek során ez az abnormális dolog a szokásommá vált, s már-már beékelődött az ösztöneimbe. Épp ilyen ösztönösen, rutinos mozdulattal nyúltam a táskámba, majd húztam ki egy aprócska fekete noteszt onnét. Tekintetem egybeolvadt a betűk halmazával, elszántan keresve a rövid, de valószínűleg jelentős vezetéknevet.
- Fenomenális - sóhajtottam büszkén, miután sikeresen kiszúrtam a keresett nevet a sorok közt. Ajkaim gonosz mosolyra görbültek, szemem sarkából -, ahonnan a már varázslatra készülődő boszorkányt figyeltem - szikrázott a gúny és a kárörvendés egyvelege. Szemeimet lassan lesütöttem, le nem lankadó mosolyomat pedig a fülemig húztam.

* * *


"Mystic Falls. Mystic Falls, a város, ami mágnesként vonzza vissza az elkóborolt lelkeket. Mystic Falls, a város, ami szörnyeknek ad otthont. Mystic Falls, a város, ahol minden kezdődött. Mystic Falls, a város, ahol a legédesebb a vér, s a legkeserűbb a halál."
Lekanyarítottam az utolsó betűt is a fehér, még meleg, frissen nyomtatott papírra. Írás közben a jobb kezem párszor beleremegett a ténybe, hogy ennyi eszeveszett meneküléssel és bujkálással töltött év után ismét visszatértem ebbe az átkozott porfészekbe, ahol még a jövőm is kérdéses. A vesztembe rohanok, de legalább élek, és szabad vagyok. A szabadság pedig határtalan, így senki nem vethet meg azért, amiért a magam aberrált módján megnyaltam ajkaim szélét, s alattomos léptekkel elindultam a vacsorám felé, ami igencsak fenségesnek mutatkozott.
Egy unalmas, de ínycsiklandó család, a maga jelentéktelen tagjaival. A férfi, akiből árad az erő, de mégsem elég erős ahhoz, megmeneküljön a karmaim közül. A nő, aki ostoba mód a gyerekét védi a saját kis nyomorult élete helyett. Nevetséges. Aztán a gyerek, akinek lenyúzom majd a bőrét, hogy poharat formálhassak belőle. Az apró, szánalmas emberpalánták vére valamilyen oknál fogva sokkal édesebb, mint az idősebbeké. Nevezhetjük valódi ínyencségnek is. Lehetséges, hogy azért oly' magával ragadó a már említett íz, mert a kis porontyok még nem éreznek félelmet, így a vérük sem poshad meg.

- Neved? - Förmedtem rá még utoljára. Miután beleharaptam az izmos nyakába, nyaki artériáját pusztán csak egy aprócska, elenyésző szál tartotta. A látvány lenyűgöző volt, s a mindent beborító vér illata pedig émelyítő.
- Rhys. Josh Rhys - nyögte ki fulladozva, kétségbeesett hangon. Tekintetemmel elégedetten mértem végig a férfi testét, majd egy hirtelen mozdulattal újra nyakára tapadtam, ezúttal szó szerint átharapva azt. Azonban az igazi vacsorát csak most kezdik el feltálalni.


* * *


- Kezd elfogyni a türelmem - zökkentem ki a hirtelen belém törő emlékképből. Ösztönösen suhantam át a terem egyik végétől a másikig, ahol a boszorkány, valamint az irritálóan izzó gyertyák tartózkodtak. Megragadtam a férfi nyakát, majd testét a falhoz szorítottam. Számítottam arra, hogy biztosan megfogja majd védeni magát, de már a gondolat is annyira szánalmasan hangzott, hogy önkéntelenül is elnevettem magam.


A hozzászólást Anna Petrova összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Nov. 18, 2012 11:02 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Titkos barlang Titkos barlang EmptySzomb. Okt. 13, 2012 11:48 pm

Titkos barlang Smile_smoke
To Anna Petrova

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


Sötétség... Semmit sem láttam, és ez nem túlzás. Már csak a vámpír energiáit követtem, s úgy mentem utána. Ez megrémiszt. Így nem tudom feltérképezni a terültet, igaz nem sok dolog lenne, amit látnék, csak egy egyenesen előre vezető szűk alagutat. De egy ilyen egyszerű dolog is hatalmas dolog lehet, főleg úgy, hogy ez a hely hatalmas történettel rendelkezik. Mikor megérintem a falat hallom az emberek sikolyait, hallom őket nevetni, s érzem a szívverésüket.
Minél beljebb haladunk a falhoz érve, már csak a sikoltásokat hallom, eltűnt a jókedv, a szívük dobogása intenzívebb lett, mintha kergetnék őket. Futnak, menekülnek valaki, vagy valami elől. Már egyre biztosabb vagyok benne, hogy nagyon közel vagyunk ahhoz a helyhez, ahol a varázslatot el kell végeznem.
Már nem olyan lelkesedéssel nyúlok a rücskös falhoz, mint azt az elején tettem, de kíváncsiságom határtalan, így természetesen ismét hozzáérek, de most nem csak az egyik ujjam, hanem négyet helyezek rá, s úgy haladok a vámpír után. A hatás sokkal intenzívebb, mint azt gondoltam. Olyan érzés volt, mintha én is ott, abban az időben menekültem volna egy szörnyeteg elől. A barlang minden zegzuga látszott, semmit sem takart a sötét, mindent láttam. A lábaim fájtak, de még így is menekülnöm kellett, mert ha elkapnak nekem végem.
Hirtelen kezem elkapom a kövekről. Próbáltam megszakítani azt a hatalmas félelmet, amit ebben a pár másodpercben átéltem. Ijesztő volt. Ilyet még sosem éreztem. Hatalmas volt a félelem, az itt élők tudták mi az a félelem..
Gondolataimat a hölgy intése szakította félbe, aki így jelzett, hogy megérkeztünk a varázslat helyszínéhez. Itt már nem volt olyan sötét, mint a barlang többi részében.
- Zachary Rhys. - fogadtam kéznyújtását, majd árultam el én is a nevem. Hmm, Petrova. Az egyik legnagyobb múlttal rendelkező család, úgy gondolom, hogy ezek a látomásfélék nem véletlenül történtek. Akár még a lányhoz is van némi közük, nem tudom, de szerintem még a nap folyamán erre a dologra választ kapok.
Lassan hátrébb lépett, s tudatta velem, hogy szeretné, ha tisztán játszanék, mert ha nem akkor annak nem lesz jó vége...
- Természetesen tisztában vagyok a feladatommal. - válaszoltam kimért hangnemben. - A nem szükséges dolgokat pedig megpróbálom kerülni. - vontam fel szemöldökömet, amihez egy gonosz mosoly is társult. Ismét hátrált, én pedig hatalmas levegőt vettem. Minél több energiát szeretnék magamba szívni, mert az este folyamán nagyon sokra lesz szükségem, mert valóban veszélyes dolgot próbálok véghezvinni ezen az éjjelen.
Elmesélte, hogy kit kell megidéznem, Finn Mikaelson. Ő az, akit sokan csak az ősök szégyenének hívnak. Végül is megértem, ha valaki vámpír, - méghozzá egy ősi - akkor csinálja jól. Anna elővett egy karkötőt, mely a férfi-é volt. Közelebb mentem hozzá, s elvettem tőle. Mikor hozzáértem éreztem rajta Esther energiáit. Egy probléma megoldva. Így nem lesz rá gondom, hogy miként idézhetném meg az egyik legerősebb boszorkányt, aki valaha is élt. Habár még így sem lesz egyszerű, de azt megoldom, képes vagyok rá.
Mivel már nincs szükségem egy idegesítő személyre, aki csak akadályozna a varázslatban, emiatt teszek róla, hogy egy nyugodt környezetet alakítsak ki. Tíz gyertyát helyeztem el magam körül. A tízből nyolc az ősi családot, a másik kettő pedig Anna-t, valamint engem szimbolizált. Ezekre a szeánsznál lesz szükségem. Az ősökből, továbbá kettőnkből fogom az erőt nyerni a varázslathoz. Illetve egy láthatatlan erővonal fog körülvenni, ahová senki sem tud behatolni, így nyugodtan elvégezhetem a varázslatot.
Észrevétlenül létrehoztam az erővonalat, tehát bele is kezdhetek abba, hogy megidézzem Esther-t.
Vissza az elejére Go down



Anna Petrova
welcome to my world
Anna Petrova

► Residence :
♔ The Garden.
► Age :
716
► Total posts :
692

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: Titkos barlang Titkos barlang EmptyKedd Szept. 25, 2012 12:07 am


Zachary & Anna




• Maybe you're not afraid of me, but I'm sure, that someone is going to get hurt, Warlock.


Egy röpke perc erejéig, rideg tekintetem az előttem álló férfi testére szegeződik, alaposan végigmérve azt. Annak idején, Niklaus többször is figyelmeztetett a boszorkányokkal kapcsolatban: - úgy tartotta, hogy a korunk, és az erőnk ellenére soha, még egy apró, véletlenszerű pillantásig sem szabad alábecsülnünk az ellenséget, pláne, ha az épp a hőn' szeretett természetet szolgálja. Mondanom sem kell, hogy teljes mértékben egyetértek a mesterem bölcs szavaival, de a többiekkel ellentétben, nekem tényleg nincs már mit veszítenem, így könnyű szerrel becsülök alá bárkit, nem törődve azzal, hogy a fölényességem akár igaz halált is hozhat majd rám. Mellesleg, most sem kételkedem Erich szavahihetőségében, s ezt a nyomomban lépkedő boszorkány engedelmessége is alátámasztja. Végül is, a férfi azért van itt, hogy egy meglehetősen kecsegtető összegért cserébe, felhasználva legjobb tudását, segítsen véghezvinni az általam már oly' sokszor elképzelt rituálét. Ugyan nem szívesen jelenteném ki ezt, de tény, hogy egyikünknek sincs oka bántani a másikat, habár evidens, hogy számomra ugyanolyan jelentéktelen, mint a többi élőlény ezen a bolygón, így spontán cselekedeteimre hivatkozva, bármikor elronthatnám a bájos randevúnkat. Nem nevezném meggondolatlanságnak, csupán unaloműzésnek, de mindennek dacára, nem áll szándékomban fenyegető lépést tenni ellene, hisz lássuk be, kedvemre valónak mutatkozik, s jelen pillanatban a célom elérése fontosabb, mint a szórakozás.
- Szánalmas - suttogtam a levegőbe, miközben kezemet végighúztam az érdes falon. Fokozatosan haladtunk befelé, s noha a sötétség lassan elnyelte a beszivárgó napfényt, egyre több, s mindazonáltal érdekesebb szerkezetekre bukkantunk. Az apró, már-már észrevehetetlen lyukak villámcsapásszerűen lőtték ki a fából-, és egyéb veszélyes anyagokból készült golyókat, s nyílvesszőket. A verbénával teli tócsák, s lezúdulni készülő fürdők maró szagát azonnal megéreztem, ahogy a falon száradó vér csábító illatát is. Több évszázada már, hogy ifjabb, és tapasztalatlanabb fajtársaimat ugyanolyan vacsorának tekintem, mint az embereket. Lássuk be, elcsalogatni az egekig magasztalt Mikael-t jobb móka volt, mint ahogy azt Niklaus gondolta volna. Úgy búcsúztak el tőlem, mintha nem volnék képes átjárni a Vadász eszén, de mit sem számoltak azzal, hogy egy magamfajta - ráadásul Petrova - vámpír agyafúrtabb egy ostoba Mikaelsonnál. Rájöttem, hogy Mikael-től nem rettegni, hanem tanulni kell. Bevallom, máig briliáns ötletnek tartom a fajtársainkból való táplálkozást. Elvégre, mi lehetne étvágycsillapítóbb, mint a halhatatlanság íze?
Épp a kifinomult táplálkozási szokásaimnak köszönhetem, hogy több, mint hétszáz éve épségben élek, s eddig egy hajam szála sem görbült, hisz az imént is úgy kerültem ki a talán halálos kelepcét, mintha az pusztán egy parányi kődarabhoz hasonló akadály volna. Büszke voltam, büszke vagyok, és büszke is leszek magamra, történjék bármi. Elégedettségemben csapodár mosolyra görbítettem számat, majd egy újabb intéssel jeleztem a férfinak, hogy talán megérkeztünk a megfelelő helyre. Kezeimet összekulcsolva a jobb oldali falhoz tapadtam, ahol meredten díszelgett Niklaus, és Rebekah kőbe vésett neve. Egy pillanatra lehajtottam a fejem, majd fölényesen felemeltem azt, s a boszorkányra néztem.
- Anna Petrova - nyújtottam kezet, s kissé elrugaszkodtam a faltól, hogy közelebb léphessek hozzá. Nem kenyerem az ismerkedés, a bájolgás pedig még kevésbé, de valamilyen megmagyarázhatatlan oknál fogva roppant szimpatikusnak találtam a fiatalembert. Nos, szeretem a szimpatikus desszerteket, hisz olyan kívánatosak. Buján ajkaimba haraptam, majd óvatosan elhúztam a kezemet. - Szóval - lábammal haránt irányú kört rajzoltam a poros földbe, s enyhén megköszörültem a torkomat. - Nem tudom, hogy Erich pontosította-e a teendődet, de szeretném már most leszögezni, hogy a kellemetlenségeket mellőznünk kell. - Jelentettem ki határozottan, aztán előre léptem egy lépést. - Mindkettőnk érdekében - kacsintottam rá egy mosoly keretében, majd megfordultam, s visszalépve a falhoz, ujjamat végighúztam Niklaus nevének barázdáján. A betűk minden egyes kanyarulatából áradt az agresszivitás, és a magány egyvelege. Az elém táruló látvány teljesen lenyűgözött, kábultan kóvályogtam a falba vésett nevek közt, amíg el nem értem Finn nevéig. - Egyszerű szeánszról lenne szó - táncoltattam fejemet, majd hirtelen kizökkenve az extázis kapujából, hangomat magasabbra emeltem. - Meg kell idézd Finn Mikaelson szellemét - gonoszan elmosolyodtam, majd zsebemből előhúztam egy annak idején karkőtőnek használt bőrdarabot. Azon az átkozott estén, amikor felfedeztem Finn kiszáradt holtestét, kezem akaratlanul is, de lerántotta karjáról az ócska bőrszálat. Évszázadokig őrizgettem a mások által fölöslegesnek hitt kelléket, s lám, most eljött az ideje, hogy használjam.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Titkos barlang Titkos barlang EmptyHétf. Szept. 24, 2012 6:01 pm





TO; Anna Petrova






Lassan elindultam. Életemben először tartottam valamitől. Ismeretlen személy, ismeretlen hely, ismeretlen feladat. Semmit sem tudok, hogy mi vár rám, egyedül annyit, hogy egy vámpírhoz megyek, akitől félnem kellene. Mivel a vámpírokat nem tartom semmibe, ezért nem miatta vagyok megijedve,- sokkal inkább amiatt, hogy minden idegen lesz számomra.
Most felmerülhet a kérdés, hogy miért mentem bele a dolgokba, a válasz egyszerű, érdekel, hogy mit akarhat egy sok száz éves vámpír, ráadásul pont tőlem. Nem hinném, hogy ne tudná azt a tényt rólam, hogy gyűlölöm a vámpírokat,- sőt, a legjobb az lenne, ha az összes elpusztulna a föld színéről.
Miközben elvesztem elmémben apránként betértem az erdőbe, s a Lockwood birtok felé vettem az irányt. Ahhoz képest, hogy mióta visszatértem Mystic Falls-ba és már elég sok történelmi helyet bejártam ott még nem voltam. Már nagyon sokat olvastam róla, azonfelül az utóbbi pár napban nagyon sokat álmodtam is vele. Szinte már megismertem ezt a helyet, habár még így is idegen számomra. Az álmaimban nem csak a birtokot, de egy,- a városon kívül helyet is láttam. Félelmetes volt.

Egy hatalmas erővel rendelkező boszorkányt láttam rajta, aki mintha így akarna üzenni. A hölgy egy épület előtt állt, egy földre rajzolt csillag közepén. Mellette egy első,- ezt egyértelműen kivettem, mert már láttam képeken. Egy erős varázslatot kísérelt meg véghezvinni. Az ősit akarta megölni. Különböző személyek,- gondolom vámpírok - vérét használta. Ami a legmeglepőbb volt, hogy Elena Gilbert vére is köztük volt - éreztem -. A hasonmás vére minden más vértől különbözik, más energia árad belőle. Egy ilyen kaliberű tetthez tökéletes.

A varázslatot nem láttam végig, állandóan csak ezek a képek ismétlődtek. Sosem tudtam meg, hogy mi a vége. Lehet, hogy ma megtudom, végre pontot tehetek a végére, de az is lehet, hogy az egész most fog elkezdődni. Sajnos ez az én világomban kiszámíthatatlan,- bár én ezért is imádom annyira.
A fejem fölött a felhők egyre sűrűsödnek, itt ott egy-egy kósza villámlást is elcsíptem. Imádom ezt az időjárást, olyan kiszámíthatatlan, sosem tudod a következő pillanatban mi vár. Ehhez tudnám magamat is hasonlítani, senki sem tudhatja, hogy mit tervezek, s egy pillanat alatt mi változik, majd végül mit fogok cselekedni. Engem nem irányít senki. Van, hogy magamnak is meglepetést okozok, s teljesen elvesztem a fejem..
Egyre közelebb értem a birtokhoz, valamint a barlanghoz. A birtok különleges múlttal rendelkezik, emiatt pedig egy különleges "aura" veszi körül, melyet könnyen megérzek. Imádom az ilyen helyeket, amikor ezeken a területeken varázsolok úgy érzem, mintha már több ezer éve élék, s mindenre képes lennék, semmi sem akadályozna meg. Akkor kiteljesedem, az erőmnek senki, illetve semmi sem szab határt.
Elmélkedésemet a lábaim alatt ropogó falevelek zavarták meg. Ennek köszönhetően észrevettem a barlang bejáratát, mindemellett a bejárat előtt álló vámpírt. Valóban erős, szinte felrobban körülötte a levegő, nem véletlenül figyelmeztettek vele kapcsolatban. Mondjuk szeretem a kihívásokat, egy ilyen vámpír sem okozna akadályt..
Intett, hogy kövessem, s elindultam utána. Ahogy betértünk a barlangba a hideg átjárta a testemet, de egy ettől is nagyobb dolog csapott meg, az energia. Sokkal hatalmasabb, mint azt gondoltam volna, a birtok többi területe ennek az erőnek a felével sem rendelkezik.
Hosszú, vékony és csapdákkal teli folyosókon haladtunk. Néhol a falak még mindig véresek voltak,- valószínűleg vámpírvér volt, az itt élők így próbáltak védekezni, vagy csak ide rejtőzködtek a szörnyetegek elől. Ez még akár jól is jöhet, mert ez a kis találkozó nem lesz kedves, mondhatni véres lesz...



TAGS: Anna Petrova. WORDS: 546. NOTES: Bocsi a hosszért és a minőségért, de beteg vagyok és nem tudok annyira koncentrálni : / xd


THANKS, GINNY WEASLEY FROM CAUTION 2.0!

Vissza az elejére Go down



Anna Petrova
welcome to my world
Anna Petrova

► Residence :
♔ The Garden.
► Age :
716
► Total posts :
692

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: Titkos barlang Titkos barlang EmptyKedd Aug. 28, 2012 5:59 pm


Zachary & Anna




• Maybe you're not afraid of me, but I'm sure, that someone is going to get hurt, Warlock.


Megboldogult édesapám a végletekig felfokozott odaadással nevelte fel lányait, s a látszat ellenére szentül hitte, hogy én vagyok a legszebb mind közül. Nem hittem neki, hisz akárhányszor tükörbe néztem, elöntött a vitriolos undor.
Két, vagy legfeljebb három nap telt el a bál óta, s én másra nem voltam képes gondolni, csak a Lord nagyra méltó személyére. Ki hitte volna, hogy puszta érintésével képes majd rabul ejteni, s ki hitte volna, hogy e rövidke tánc után otthonába hív, mi több, ragaszkodik ahhoz, hogy időm nagy részét gyönyörű kastélyában töltsem. Dana néni abban reménykedik, hogy végre férjhez adhat, de annak ellenére, hogy nem gonosz szándékok vezérlik, tisztán látom, hogy főként a vagyonnak örül, s nem a boldogságomnak. Elvégre, a rossz szájú pletykákra mit sem vetve, újabb ünnepi ruhát varrt nekem, s már-már kidobva a házból, utamra engedett: - az útra, ami Lord Niklaus otthona felé vezet.
Talán mélyen tisztelt atyámnak valóban igaza volt a külsőmet illetőleg, de kétlem, hogy a Lord csupán emiatt figyelt fel rám. Ugyan nem látom jelét annak, hogy bármi különleges képességgel lennék megáldva, titkon mégis büszke vagyok magamra, amiért sikerült közelebb kerülnöm hozzá, ahogy hamarosan elérem a porfelhőbe burkolózott kilincset is. Valószínűleg az izgalomnak tudható be, hogy napok óta álmatlanok az éjszakáim, de szerencsére, kíváncsiságom még nem lankadt, s bátran sétáltam le az alagsorba, hogy kedvemre felfedezzem annak rejtélyeit. Ujjaim vakmerően kanyarodtak a kilincsre, természetes mozdulattal lehajtva azt, majd testemmel az ajtóra tapadva, egy nagy lendület segítségével löktem odébb azt, létrehozva egy elég nagy rést ahhoz, hogy karcsú testemmel átférjek rajta, de arra, ami odabent várt rám, határozottan nem voltam felkészülve, sem fizikailag, sem lelkileg.
Magam elé helyezve a fáklyát, lassan átsúrlódtam a résen, de a sötétből kivilágosodó koporsók láttán megtorpantam. Bevallom, Lord Niklaus tökéletessége túlságosan természetfelettinek tűnt, de még rémálmaimban sem gondoltam volna, hogy hullákat rejteget. Habár, ok nélkül nem vádolhatom, hisz ki tudja, talán külföldön más módon vesznek búcsút a halottaktól, mint hazámban.
Arcomra halvány mosolyt erőltettem, miközben jobb kezemmel felnyitottam az egyik koporsót, de a látvány, ami elém tárult, halk sikolyt csikart ki belőlem. - Szent Isten - vetettem keresztet remegve, majd meghátráltam. Pár lépést haladtam hátra felé, de mégis úgy tűnt, hogy a koporsóban nyugodó-, feszes test egyre közelebb kerül hozzám. Bőrét sötét érhálózat borította, s a szívéből kiálló tőr a gonosz jelenlétét sugallta. Keresztényként, a sötétség és a gonoszság teljesen elrettent, így szívem kezdett egyre hevesebben verni, s a kar, ami hirtelen vállamhoz nyúlt, teljesen kizökkentett az egyensúlyomból. - Jöjjön, kisasszony - szólalt meg baritonján, mire minden elhomályosodott körülöttem, s egyensúlyomat elveszítve markoltam mellkasába. - Vissza kísérem a szobájába. - Óvatosan felsegített, majd kikísért a teremből, de a félelem egyre intenzívebben kavargott bennem, s a homály lassan beszippantott.


* * *

A homály még mindig jelen van, de a szituáció változott, s most éppoly lassan lépek ki amögül, mint ahogyan egykor az nyelte el primitív tudatomat. Az égen zömök-, esővel teli felhők sorakoztak, s a szél időnként megborzolta a hajamat, miközben a barlang felé suhantam. Niklaus szavait idézve, itt kezdődött minden, itt, ebben az eldugott barlangban, a Lockwood birtok legtávolabb eső pontján. Viszont, ha még gondolatban számított is rá, Niklaus soha nem fejezte be a mondatát: - minden itt fog véget érni. Talán neki természetes, már-már magától értetődő dolog a barlang fontossága. Ahogy a sötétség lassan kitisztult, a falon apró-, sejtelmes rajzok jelennek meg. Rebekah rengeteget mesélt a barlangrajzokról, de nem hittem volna, hogy kész galériát sikerült a falba vésniük. Egy pillanatra elmosolyodom, de ajkaim szinte azonnal le is görbülnek, hisz még a kedves emlékek sem képesek eltántorítani a terveimtől. Halálos tervek ezek, még önmagam számára is. Bevallom, Niklaus roppant okos férfi, de vajon hányszor fordult meg a fejében e helyszín fontossága? Egyszer sem, hisz ahogy már mondtam, teljesen magától értetődő számára, s nem fordít rá nagyobb figyelmet. Csupán egy barlang, tele az általa készített rajzokkal. Valószínűleg, gyakran járt ide felidézni a gyerekkori emlékeket, de a legfontosabb tény mindig elkerülte a figyelmét: - mit keresnek itt a Lockwoodok? Kérlek, gyorsan verd ki a fejedből az ostoba gondolatokat, hisz semmi szűkség rájuk. Véletlenek nem léteznek, már régóta nem. Kétlem, hogy a Lockwood família ősei spontán böktek rá erre a helyszínre. Ergo, a kérdés az, hogy miért pont a Lockwoodok? Nos, egyértelmű, hogy egymagam nem vagyok képes rájönni a válaszra, még akkor sem, ha fantáziámban már rég elképzeltem azt. Eric kimondottan örült az ötletnek, s biztosított affelől, hogy a lehető legjobb - egyszóval, leggonoszabb, s legravaszabb - boszorkányt küldi majd. Majd: - mintha lenne időm várni, ha ilyen fontos, és izgalmas ügyről van szó. Annak ellenére, hogy Eric szeretkezés közben látszólag birtokolhatja a testemet, mégis képes jelentős összeget elkérni, ha a hőn' szeretett boszorkányairól van szó.
Zavartan néztem az órámra, miközben fejemben az izgalom, és a félelem egyvelege kavargott. Nem tagadom, kissé tartok a szellemektől, főleg azok után, hogy Eric cinikusan elhintett pár információt róluk. Nem kenyerem megosztani másokkal a kételyeimet, így ajkaimat újabb erőltetett mosolyra húztam, miközben ujjbegyemmel a domborműben cikáztam.
- Ínycsiklandó - szólaltam meg halkan, miután megéreztem a beszivárgó illatot. A boszorkányvér illata valóban csábítóbb, mint az egyszerű embereké, de Eric megtiltotta, hogy akár egy ujjal is hozzáérjek bármelyikükhöz is. Pedig, szívesen felfalnám őket - gondolkodás, és következmények nélkül. Viszont, a mostani illat eltért a többiekétől: - sokkal intenzívebb, és vonzóbb volt, így evidens, hogy vágytam minden egyes erére, s nem utolsó sorban a nyaki artériájára. Érhálózatomat, s szemfogaimat visszahúzva fordultam meg, majd intettem a férfinak, hogy kövessen, ahogy én követtem az őrt, több, mint hétszáz évvel ezelőtt. Finn Mikaelson volt az a férfi, akit anno a koporsóban láttam. Ugyan szemei végig csukva voltak, még most is emlékszem a rémálmaimra, melyekben puszta tekintetével kiszívja belőlem az életet. Viszont, ahogy már említettem, fordult a kocka, s időközben kiderült, hogy Finn puhányabb, mint egy vámpír csecsemő, mégis, talán egyedül ostoba személye képes segíteni nekünk. Talán képes választ adni arra, hogy mi köze van az irritáló Lockwood famíliának Niklaushoz.


A hozzászólást Anna Petrova összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Szept. 24, 2012 9:04 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Titkos barlang Titkos barlang EmptyHétf. Aug. 27, 2012 11:39 am


Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Titkos barlang Titkos barlang Empty

Vissza az elejére Go down

Titkos barlang

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Titkos üzlethelyiség
» Barlang
» Lockwood barlang
» Eldugott barlang

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Lakónegyed :: Lockwood Birtok-