world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Barlang

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Barlang Barlang EmptyCsüt. Jan. 07, 2016 9:13 am

Enzo & Care
hello autumn

-Lorenzo ugyan már ennél jobban ismersz azért! Egy részt a kis barátnőd a kezeim között marad, más részt jól szórakozom. Miért akarom megölni?! Tévedsz, nem akarom, csak éppen elszórakozok egy kicsit a szépséggel!
Hallom az emberrablóm szavait, de valahogyan még értelmezni se tudom. A fejemben zavart emlékek és gondolatok repkednek, amit összekeverek a jelennel. Egyesek szerint nem kéne megbíznom ennyire Enzo-ban de akarva akaratlanul is a barátom lett. Persze nem annyira, mint Elena, de közel jár hozzá. Tudtam, hogy a szemei forgatásával arra ösztökélt, hogy maradjak csendben, míg ő elintézi James-el a dolgokat. Ritkán szoktam néma csöndet fogadni, de azt hiszem ebben a helyzetben, teljes mértékben az életemet Enzo-ra kell bíznom. Nehéz hallgatást és nem mocorgást fogadni, ha közben egy karót szorítanak a szívemhez. Kezdtem valamilyen szinten észhez térni amíg Enzo és James csevegtek, de nem annyira hogy bármit is tudjak tenni.
-Nem volt nehéz kideríteni, hogy a kis szöszi nagyon közel áll a szívedhez régi barátom. Te elárultál engem és tökéletes bosszú, ha azt veszem el, aki számodra fontos. És bár élvezem a gyönyörűséget kínozni és vétek lenni kinyírni, de ha még közelebb jössz idő előtt hal meg Caroline.
Akaratomon kívül elkezdtem apró mozdulatokat venni, mert az igazság az, hogy kezdett nagyon fájni, ahogy szorítja a karomat. Az pedig rettenetesen irritált, ahogy a hajamat és az arcomat végig simítja az ujjaival, ezzel is idegesítve Enzo-t. Ettől csak én lettem idegesebb és nem sok kellett, hogy kinyissam a számat, de még tartoztattam magamat. türelemre intettem saját magamat, vártam, hogy a barátom elintézze a dolgot. Minden egybe véve a természetem és a hangulatom nagyon tüzes és tudtam, ha hamarosan nem történik valami, akkor kitörök, mint egy vulkán. a pillantásom találkozott Enzo-val, ezzel is jelezve, hogy tegyen már valamit.



Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Barlang Barlang EmptyVas. Dec. 06, 2015 11:50 am

Elég hamar odaértem a helyhez, ahonnan Caroline és persze James telefonált. Egész úton lüktetett a fejem a rég eltemetett emlékektől, és azon agyaltam, hogy mit keres James Mystic Fallsban. Persze nem is értem, hogy ezen miért is vagyok meglepődve, hiszen ez a város csak úgy vonzza az idióta, természetfeletti embereket. Egyszerűen varázsa van enne a városnak. Haha... Bár a turistákat vonzaná inkább és nem az ilyen idióta vadászokat...
Észrevétlenül és gyorsan érkezek meg a barlangba, és egyből cselekedek: magamhoz szorítom a nőt, és nem is sejtem, hogy nem vele kellene kezdenem, mert ő éppen hogy segíteni akart Care-nek. Ezt persze nem tudtam, úgyhogy jobb ötlet híján őt fogom magamhoz, és cirógatom a nyakát olyan mozdulattal, ami nem hagy kétséget: egy másodperc alatt el tudnám törni a nyakát. Érzem, hogy ő nem vámpír, így túlerőben vagyunk. Hiszen James sem az. Csak egy egyszerű vadász. Bár az "egyszerűt" kicsit túlzásnak tartom, mert olyan Jeremy-szintű izomagy és nagyon is jól bánik a karóval. Ahogy azt most is bebizonyítja, hiszen ő is felkapja Caroline-t és a szívéhez támasztja a fakarót. Megvillan a tekintetem, és mélyen a lány szemébe nézek, afféle bizalmat sugározva neki. "Kitartás!" üzenem neki, majd sóhajtok egyet és lassan elengedem a nőt. Hallom, ahogy a nő megkönnyebbül, és gyors léptekkel küzdi le a távolságot James és közte, és odaáll a férfi mögé.
- Csinos. A tiéd? - vigyorgok a férfire, a tekintetem pedig a fakaróra siklik.
- Szóval James... -adom a lazát, és leülök arra a székre, amiben Caroline-t kínozták. Lazán átdobom a lábamat a másikon, megtámasztom a bokámat a térdemen és úgy fordulok a férfi felé.
- Miért akarod kinyírni a drága csinos Szöszimet? - teszem fel a kérdést, Caroline-t pedig csendre intem. Még szerencse, hogy alig van ereje, amúgy nyilván be nem állna a szája.
- Nem beszélhetnénk ezt meg valami haveri módon? Van itt egy bár a városban, állati jó whiskey-jük van. - kacsintok rá, és lassú mozdulattal állok fel, hogy ne vegye fenyegetésnek. Lassan közelebb sétálok hozzá és a kezemet nyújtom.
- Engedd el őt, majd ketten megbeszéljük a problémádat! - nézek komolyan a szemébe. A hangom határozott, szinte ellentmondást nem tűrő. Látszik, hogy az eddigi baráti csevejt meguntam, és most már komolyan gondolom a témát: hagyjuk abba, amíg meg nem haragszom...

//Ha Caroline nem nagyon tud/akar beszélni, akkor nyugodtan irányítsd James NJK-t. És kérhetnék egy olya, hogy picit világosabb színnel írd a hsz-ed, mert telefonról nem látni semmit Sad //
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Barlang Barlang EmptyVas. Nov. 15, 2015 10:01 pm

Care & Enzo
hello autumn

Az idő mintha megállt volna pár percre. Fogalmam sem volt, hogy mi folyik körülöttem, az agyam teljesen kikapcsolt. Pláne mikor elsötétült mindent és ájultan feküdtem a földön. Mindössze az az utolsó emlékképem, hogy Enzo betoppan a helyszínre. Az ember vagy éppen az én esetemben vámpír azt hinné, hogy minden tökéletes az életében akkor üt be a káosz. Most is kezdtem azt hinni semmi baj nem történhet mikor elraboltak és egy huzamosabb ideje kínoztak. Pár perc múlva tértem magamhoz viszont óvatosan kellett felemelkednem, mert még nagyon gyenge voltam és kimerült. A jelenlegi szédülésemet azzal próbáltam kompenzálni, hogy felmérjem a terepet. Egyszerűen elveszítettem a fonalat. Eddig csak azzal voltam tisztában, hogy Enzo megjelent, de most viszont Enzo kezében van a lány s James-el beszélget úgymond. Annyi teljesen biztossá vált a ködös elmém ellenére is hogy túl jól ismerik egymást. Mindig is titokzatos volt, sose mondott semmit a múltjáról és igazság szerint nem is kérdeztem. Ha megakarta volna osztani az emlékeit megtette volna már rég. Amikor megismertem rettenetesen utáltam őt s ne, csak azért mert Damon rég elveszett barátja volt, hanem mert arrogáns és manipulatív. Ennek ellenére az idő teltével sokszor segített emiatt pedig élvezhette a bizalmamat. Jó indulattal nevezhettem a kettőnk kapcsolatát barátinak, talán a szívem is érzi, hogy ő barátnak megfelelő. Pont ezért hívtam őt, de nem hittem volna, hogy az elrablom és Enzo ismerik egymást régről. A gondolataim teljesen elkalandoztak nem figyeltem semmire és senkire sem. Míg nem egy erős és fájdalmas kéz szorított teljesen közel magához.
-Ha nem engeded, el a lányt Lorenzo akkor a kis szöszi barátnőd itt leheli ki az utolsó lélegzetét is. Pontosan tudod, hogy megteszem és ez nem üres fenyegetés.
Az utóbbi pár napom maga volt a pokol és úgy éreztem ebből nincs menekvés. Továbbra is veszélyes volt a helyzetem. Pláne akkor veszítettem már el a türelmem mikor a szívemhez helyezett egy karót. Láttam Enzo pillantásában hogy most nála is betelt a pohár.
-Eresz el, végre mert ezzel nem érsz el semmit sem. Ti ismeritek egymást Enzo?
Szegeztem a „megmentőmnek” a kérdésemet. Egyelőre nem tudom milyen irányba fog fordulni ez az elrablás, de csak reménykedni tudok, hogy minden jobbra fordul.



Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Barlang Barlang EmptyVas. Nov. 08, 2015 12:32 pm

A telefonhívás igencsak meglep, hiszen habár tartom a kapcsolatot Mystic Falls-i "barátaimmal", azért annyira nem vagyunk puszipajtások. Persze nem távolodtam el annyira a várostól, már csak Sarah Salvatore miatt sem. A telefonhívás azonban valóban meglepett, pláne, hogy nem a Szöszi kedves, csevegő hangja nyitotta a sort, hogy lecsesszen, vagy meginvitáljon valami idióta közösségi rendezvényre, hanem egy régi barátomé.
Egy nagyon régi barátomé.
James.
Átfutnak az agyamon az emlékek, a régi dolgok és kalandok, amiket együtt átéltünk. A vadásszal, aki végül vámpír lett. Érdekes a férfi története, egyszer talán majd egy ital mellett el is mesélheti. Hacsak most nem ölöm meg. Márpedig elég nagy az esélye, hogyha Caroline-t bántja. Kedvelem a Szöszit, ez tény és nem fogom hagyni még egy régi barátomnak sem, hogy bántsa.
Nem gondolkoztam sokat, felkaptam a kabátomat, a kocsi kulcsokat és már száguldottam is a kihalt utakon a Barlang felé. Nem telt bele két óra és már ott voltam az erdőben. Éppen akkor, mikor Care sikítása bezengte az egész erdőt. Összeszorítom a fogaimat és dühösen vágom be az ajtót.
- Mi a f... - morgom a fogaim között, majd magamhoz veszek egy faágat, letöröm a végét és vámpírgyorsasággal indulok a barlang felé. Lépteim halkak, csendesek és nem is lélegzem. Hallom, ahogy Caroline elájul, és a nevemet suttogja. Beleremeg a szívem - már úgy értem, ha lenne, beleremegne. Nem tudom miért bízik bennem ennyire ez a nő, de valamiért jól esik és úgy gondolom, hogy bizonyítanom kell neki, hogy a bizalma felém nem bizonytalan. Beljebb sétálok a barlangba, majd meglátom a nőt, aki éppen újabb verbénás vizet tölt a palackba. Ember. Érdekes...
Háttal van nekem, így a gyors mozdulattal termek ott mögötte, és kapom el a nyakát, fogom satuba az egész testét. James már csak arra lehet figyelmes, hogy a palack szétloccsan a földön. Egy kicsit hozzámér.
- Áú! - húzódok hátrébb, majd megcsóválom a fejemet, és végül egy titokzatos mosollyal nézek régi barátomra.
- Hello James! Jól nézel ki. Ő ki? - rántom meg kicsit a lányt, aki a félelemtől remegni kezd, és érzem, hogyha nem fognám, elesne. Kellemetlen...
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Barlang Barlang EmptyCsüt. Okt. 22, 2015 7:40 pm

Enzó && Care

do you believe in the devil?
Mióta vámpírrá változtam többször átestem már azon, hogy megkínoztak, de eddig sikerült mindig túlélnem. Most viszont még csak azt se tudom kirabolt el, nem hogy mivel védhetném meg magamat. Jelenleg az egyetlen kiutam innen Enzo, bár benne nem bízom meg száz százalékig. Sőt az is rá tesz egy lapáttal, hogy még csak a városban sincsen. Amikor újra rám kerültek a verbénás kötelek megint a szúró fájdalmat éreztem, de nem csak a kezemben, hanem az egész testemben.
-Nocsak, csak nem a kisasszony a barátnőd? Enzo, ezt roppant sajnálattal hallom, pláne azért mert ismerjük egymást. Ettől függetlenül semmi sem tart vissza, hogy akár a halálba kínozzam a kis barátnődet.
James miközben Enzo-nak beszélt intet a kezével, hogy ittason meg Alexa engem verbénás vízzel. Bár Alexa csak segíteni akart az imént nekem most nem ellenkezhetett vagy megölte volna őt is. Bármennyire is igyekeztem visszatartania sikoltást nem sikerült.
-Ha ennyire szereted őt s megakarod menteni, akkor gyere a Mystic Falls-i barlanghoz Lorenzo! Áh, mielőtt leraknám barátom egy jó tanács, jobb, ha sietsz, mert ha nem érsz, ide időben a barátainak te magad jelentheted be a halálát. Úgy látom, kezdi beadni a kulcsot, bár nem tagadom elég kitartó a kicsike, hiszen 3 napon át elviselte a kínzásomat.
Az idő telt és telt, de ő folytatta tovább azt, amit már elejétől kezdve csinált. Akarva akaratlanul is, de a testem lassan kezdve feladni a szolgálatot. Igyekeztem egy biztos pontba belekapaszkodni, hogy biztosan ne adjam fel, de ez egyre kevésbé ment. Bármennyire is akartam nem bírtam tovább, James annyira jól kínzott, hogy képtelen voltam az önuralomra már…
Folyamatosan kínzott és gyötört, de ami a legszörnyűbb, hogy még élvezte is a dolgot. Amikor pár percre abba hagyta a szenvedtetésemet igyekeztem kiszabadítani a kezeimet, de ezzel inkább csak még nagyobb fájdalmat okoztam magamnak.
-Soha! Ha kell, az utolsó lélegzetemig fogok küzdeni ellened, nem olyan könnyű megtörni, mint hiszed.
A kedvencem a fecsegés volt így hát próbáltam szóval tartani út addig míg Enzo ideér. Akkor jöttem rá, hogy ez felesleges mikor a hasamba szúrt egy tört. Kegyetlenül fájt, a szemeim szinte könnybe lábadtak, de még így sem törtem meg. Ahogy egyre jobban nyomta belém a tört egyre hangosabban sikoltottam fel, amibe még a barlang is beleremegett. Nem akartam feladni, de a testem annyira megvolt erőltetve hogy nem bírtam több fájdalmat elviselni. A szemeim kezdtek nehezek, lenni és a látásom is homályosult, de még mielőtt elájultam voltam egyetlen szó hagyta el a számat.
-Enzo!

zene ||   ©


Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Barlang Barlang EmptyKedd Okt. 20, 2015 9:12 am

Már hónapok óta nem vagyok Mystic Falls-ban.Volt egy kis "nézet eltérésem" Sarah-val... "Ez az... Hívd csak nézeteltérésnek azt, hogy egy fiatal, vonzó lány szerelmet vallott neked. Bravó-bravó!" szólal meg egy kis hang a fejemben, de igyekszem nem ezzel foglalkozni. Szóval volt egy kis problémám a városban Sarah-val, és habár tudtam, hogy hamarosan ő is el fog innen menni, nem akartam megkockáztatni, hogy mégsem. Ezért én léptem le. És ennek már két hosszú hónapja. Természetesen senki nem tudta, hogy hova mentem, ám én hagytam néhány hírforrást a városban, ezért többnyire képben voltam az ott történtekkel. Már hallottam ezt-azt, és persze azzal is képben voltam, hogy Sarah még mindig ott van. A francba is! Miért nem képes fogni a kis motyóját és elhúzni az ő kis saját, biztonságos életébe? Az esti lazulásomból egy halk rezgés ébreszt fel. Egy sms. Caroline csinos, szőke feje bukkan fel a telefonom kijelzőjén, én pedig megforgatom a szemem.
- Hát ez csodás... - gyorsan az sms-re kattintok, és ahgy olvasom a szavakat, úgy válik egyre komolyabbá és ridegebbé a tekintetem. Tudom, hogy segítenem kell neki, hiszen régebben afféle egy csapat voltunk, vagy mi. Gyorsaságomat kihasználva pakolok össze néhány holmit egy fekete sporttáskába, és már indulok is a kocsimhoz, hogy néhány órán belül Mystic Fallsba legyek. A motor feldördül, és ekkor szólal meg a telefon. Ránézek a kijelzőre és felvonom a szemöldökömet.
- Caroline, ha akkora bajban van, hogy a fészkes fenében tudsz sms-ezgetni, meg telefonálni? Ugye nem az a problémád, hogy milyen ruhát vegyél fel egy buliba, mert akkor esküszöm... - darálom mérgesen a szavakat, mikor a túl oldalon egy régi, nagyon régi ismerős hang megszólal:
-Lorenzo?
Döbbenten meredek előre az útra, habár az autó még mindig halad. Igyekszem betársítani a hangot a milliónyi ismerős közé és igen hamar meg is történik.
- James? - suttogom a szavakat, majd megköszörülöm a torkomat.
- Ne haragudj, de... Mi a fészkes fenét keres nálad a barátnőm telefonja? - kilátok bele a készülékbe.
- Hol a fenébe vagytok?
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Barlang Barlang EmptyHétf. Okt. 19, 2015 9:05 pm

Enzó && Care

do you believe in the devil?
Nem nagyon voltam még képben, hiszen még csak reggel 6 óra volt. Ennek ellenére az első dolgom egy erős kávé volt ami nélkül képtelen lennék elindulni bárhova is. Tudtam, hogy Stefan jelenleg nincs a városban viszont ennek kifejezetten örültem, így legalább volt időm gondolkodni azon, ami köztünk van. Igazság szerint mostanában teljesen összezavarodtam s kicsit sem hazudtam mikor azt mondtam neki, hogy gondolkodnom kell. Matt-el volt találkozom a Grill-ben s bár nem volt kedvem elmenni most lemondani sem tudtam már. Pillanatok alatt a kocsimban ültem s próbáltam Matt számát tárcsázni, de annyira babráltam a telefonommal hogy észre sem vettem, hogy a kocsi elé ugrott valaki.
-Ó te jó ég! –Igazából több szó nem jött ki a torkomon, még ha akartam volna, akkor sem ment volna. Azonnal kiszálltam a kocsimból és az idegen férfi felé futottam.
-Szólaljon meg kérem, ne hogy meghaljon. –A telefonomért nyúltam és már épp tárcsáztam volna a mentők számát mikor a nyakamban egy szúró tárgyat éreztem. A látásom kezdett elhomályosulni és egy óvatlan pillanatban rádöbbentem, hogy az, akit elütöttem az imént az szúrt az artériámba egy verbénás injekciót. Aztán egyik pillanatról a másikra elsötétült a világ körülöttem, míg nem ájultan estem a földre.
Órákkal később
Kezdtem ébredezni s ennek az volt a hátránya, hogy továbbra is bennem maradt némi szédülés. Óvatosan kezdtem el pislogni viszont, ahogyan körbenéztem nem tűnt ismerősnek a hely.
-Halló, van itt valaki? –Az egész barlangban csak az én hangom vízhangzott. Nem kellett sokáig várnom mire megmutatkozott a férfi teljes valójában.
-Mit akar tőlem és ki maga? –Egy apró hang se jött ki az idegen szájából, én pedig még idegesebb lettem. Mindenhogy próbáltam beszélgetést indítani vele, de minden egyes próbálkozásom kútba esett vele. Úgy néz ki ő is megunta a szemezést s a tettek mezejére lépett, bár ez az én számomra nem kecsegtetett valami jóval. Már órák óta csak kínzott egy árva szó nélkül. Ez arra emlékeztetett mikor apám próbált embert faragni belőlem miközben jól tudta, hogy ez lehetetlen.

Napokkal később
Már lassan három napja folyamatos kínzások alá vettet ez az idegen férfi, aki nem hogy nem szólalt meg, de még élvezi is azt, amit tesz velem. A szemében semmit sem látni csak kegyetlenséget, ridegséget és mély sötétséget. Minden erőm kezdett elhagyni, a testem teljesen kezdte föladni a szolgálatot. Úgy éreztem teljesen feladom, de akkor felcsillant a remény napsugara. Egy hölgy jött oda s igyekezett a verbénás láncokat levenni rólam, amivel már napok óta leláncolva tartott a férfi. Annyira legyengült a szervezetem, hogy alig álltam a lábamon.
-Hívj fel kislány valakit, aki segíthet, addig tedd, meg míg nem jön vissza és van benned annyi életerő, hogy beszélni tudj. –Hitetlenkedve pillantottam a nőre, de ez volt az egyetlen esélyem a túlélésre. Stefan-t nem hívhattam fel, s nem csak az én makacsságom miatt, hanem mert városon kívül van jelenleg.
-Öhm…Enzó! –Enzó, nem maradt más választásom, mint neki írni egy üzenetet. Képtelen lettem volna beszélni sokáig akárkivel is, ezért maradt az, hogy egy üzenetet írok neki.
„Enzó gyere vissza Mystic Falls-ba! Bajban vagyok, kérlek, segíts. Caroline!” –Ennél többet nem tudtam írni, mert a hasamban egy éles döfést éreztem. A fájdalomtól hirtelen a hasamhoz kaptam s egy erős mozdulattól vezérelve kihúztam a karót a testemből. Képtelen voltam tovább megállni a lábamon, a következő pillanatban pedig össze is estem. A férfi újra megkötözött a verbénás láncokkal, amik megint csak nagy fájdalmat okoztak nekem.
-Látom, még mindig van azért kitartásod kicsi lány, de ez az erő nem tart sokáig, ha rajtam múlik. Teresa ostoba volt, hogy elengedett téged, de lássuk csak kitől is kértél segítséget Caroline! –Napok óta most szólalt meg először s a hangjában szintén hallani a mérhetetlen dühöt és ridegséget, mint amit a szemében láttam. Visszahívta azt a számot, amire az előbb üzenetet küldtem, majd beállt a néma csönd.

zene || ©


Vissza az elejére Go down



River S. Brooks
welcome to my world
River S. Brooks

► Residence :
ԅ new orleans
► Age :
34
► Total posts :
431

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Barlang Barlang EmptyPént. Feb. 06, 2015 9:31 pm

***
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Barlang Barlang Empty

Vissza az elejére Go down

Barlang

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Lockwood barlang
» Titkos barlang
» Eldugott barlang

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: A folyón túl-