world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Országút

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Országút Országút     - Page 3 EmptyKedd Jún. 05, 2012 9:22 pm

Országút     - Page 3 Elijah-vampire-diaries-150x150 Országút     - Page 3 Dfc22468485f11e19896123138142014_5
Elijah & Alexis



Fáradt vagyok. Hosszú út áll mögöttem. Jó volt újra látni Ryant. Kissé bolond egy farkas, de tényleg kedvelem. Olyan pót-testvér féle volt mindig. Ráadásul megígérte, hogy hamarosan meglátogat és talán marad is valameddig. Teljesen fellelkesült, főleg miután meséltem neki Mystic Falls lakóiról. Az Ősökről, akikkel még nem futottam össze, és ezt nem bánom, egészen addig, amíg nem tudok meg többet róluk. Amióta itt vagyok nem volt túl sok időm arra, hogy a figyelmemet rájuk fordítsam. És a kis teremtményeikre sem. Vagyis Klaus teremtményeire, a hibridekre. Ha jobban belegondolok, soha nem volt még ennyi tétel a fekete listán: ott vannak az Eredetiek, a hibridek, a vérfarkasok és a vámpírok. De ehhez most túl fáradt vagyok. Még ahhoz is, hogy gondolkozzak. De szerencsére már nem vagyok messze Mystic Falls-tól. Már az országút azon részén járok, ahol az erdő övezi két oldalról. Ez az erdő a városhoz tartozik, úgyhogy tényleg nem vagyok már messze. Bekapcsolom a rádiót, hadd zörögjön valami. De nem sokáig élvezhetem a zenét, hirtelen éles pukkanást hallok a Bogár hátulja felől. Épp egy kanyar kijárati ívén haladtam, azonban mázlim volt, az autó hátulja nem indult el semerre. Lehúzódtam az út szélére és kiszálltam. Jobb hátsó defekt. Visszanézek az útra, törött üvegdarabok hevernek szanaszét.
- Ezt nem hiszem el! -Alig vártam, hogy hazaérjek, erre tessék, defektet kapok! És ha ez nem lenne elég, fehér farmer volt rajtam, amit valljuk be őszintén nem kerékcserére terveztek. Odamentem az úton lévő üvegdarabokhoz, és lerugdostam őket a porba. Nem volt sok, ráadásul elég nagyok voltak. Ezért különösen bosszantó, hogy nem vettem észre. Legalább más ne járjon így. És most az következett, ami még egyszer sem. Kereket kell cserélnem. Ahhoz előbb ki kell vennem a pótkereket. Ehhez pedig a kocsimban megbújó fegyvereken át vezet az út. Természetesen nem hevernek szanaszét, egy méretes sporttáskában találhatóak. És egy kerékkulcs és egy emelő sem ártana. Vajon hová tettem el ezeket? Épp ki akartam tenni a táskát az útra, hogy szabadon hozzáférjek a pótkerékhez, amikor egy autót hallottam megállni. Hálás lennék érte, ha valaki segíteni állt volna meg. Talán szerencsém lesz. Főként, ha figyelembe veszem, hogy ilyenkor (szürkületkor) már nem sokan járnak ezen az úton. Mosolyogva fordultam hátra, és kedvesen szóltam hozzá, még azelőtt, hogy megláttam volna feltételezett segítőm arcát. Amint meghallottam az autója ajtajának csapódását, máris megszólaltam, nem akartam, hogy még egyszer vissza kelljen mennie a kulcsért.
- Üdv!- köszöntem barátságosan.- Köszönöm, hogy megállt! Kérem mondja, hogy van egy kerékkulcs az autójában, az enyémet sehol nem találom.- Csak akkor láttam meg a segítőmet, miután befejeztem a kis monológomat. Az előbbi őszinte mosoly hamar az arcomra fagyott. Jól szituált, elegáns férfi benyomását keltette. Nem lenne ezzel semmi baj, ha nem tudnám, hogy mi ő. Egy vérszívó. Már láttam kétszer is. Először azon a bálon, amit nem sokkal a megérkezésem után rendeztek egy elég impozáns villában. Akkor láttam, hogy gyűrűt visel. Napgyűrűre tippeltem. És arra is emlékszem, hogy beszélt a főhibriddel, Klaus-szal. Az Eredetiek közül Klaus az egyetlen, akit felismerek. Nem tudom, hogy ki az, aki most itt áll velem szemben, de azt igen, hogy nem ember. Másodjára az erdőben láttam. Csak egy pillanatra, ennek ellenére biztos vagyok benne, hogy ő volt. Olyan volt, mint egy vérszomjas oroszlán. Akkor nem mentem a közelébe, más dolgom volt. Talán hiba volt, amit ideje kijavítanom.
- Kiveszem a pótkereket.- próbáltam terelni, még mielőtt gyanús lenne neki a viselkedésem. Tudom, hogy sosem szabad hátat fordítani nekik, de most muszáj volt. Ha a karózás nem sikerül, akkor jön a B terv, a kétkezi munka és a meglepetés ereje. Visszafordultam az autóm felé, kicipzároztam a sporttáskát, és megfogtam az egyik vámpírölésre fenntartott karómat. Itt az ideje, hogy egy vámpírral kevesebb garázdálkodjon a környéken.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Országút Országút     - Page 3 EmptyHétf. Május 28, 2012 8:33 pm

Jason and Rose
Jess párkapcsolatokról kezdett beszélni, meg egyéjszakás kalandokról, meg arról, hogy mennyire néz ki szűznek, majd egyértelműsítette, hogy nem az. Elmosolyodtam rajta. Hisz én csak megcsókoltam. Jó, talán nem a leglágyabb csók volt életem során, de (egyelőre) nem nyúltam a nadrágjába, és nem kezdtem el vetkőzni sem... Na jó, igazából azt elkezdtem, de nem olyan célzattal.
- Mit számít, hogy szűz kisfiúnak nézel-e ki, vagy nem? - vigyorogtam rá. - Egyébként meg. Én olyan nőnek tűnök, aki ágyba bújik fiatal kisfiúkkal? - kérdeztem, miközben az arcomon elterülő mosoly egyre nőtt. Sejtettem, hogy ki van élezve a korára, ezért is nem mondta meg kerekperec. - Nézd, én 25 éves vagyok. Nem mai tyúk. - folytattam, bár biztos voltam benne, hogy az előzőeket komolyan gondolta, tehát neki nem számít a kor. Ami a hazugságomat illeti... Nos, az csak részben volt hazugság. A testem 25 éves volt. Aztán kitért arra, hogy mégis szeretne máshova menni. Nyilván a szex miatt. Nem voltam biztos benne, hogy én még mindig akarom. Hisz ez már olyan megtervezett volt. Azonban még mindig testére tapadt a fehér trikó, haja vizes volt, így alig bírtam megülni a fenekemen.
- Tudod mit? Mit szólnál a lakásomhoz? - pillantottam rá. Úgy döntöttem, hogy ha végképp meggondolnám magam, akkor még mindig ott a lehetőség, hogy szemtanúk nélkül megigézzem és elküldjem. Jobb esetben. Beindítottam az autót és Richmond felé vettem az irányt. Az út nagyjából 30 perc volt, így reméltem, hogy beszélgethetünk is. Az egyik kanyar után azonban megálltam egy fánál és újra Jason ölébe másztam, ismét megcsókoltam. Nem tudtam mi ütött belém, de egyszerűen nem bírtam magammal. Úgy éreztem, hogy ha ott, azon nyomban nem fejezem ki azt, amit érzek, abba belehalok. Egyáltalán nem vagyok az a türelmetlen fajta, és őszintén csodálkoztam, hogy mit eszek egy gyereken. Majdhogynem tízszer annyi idős voltam, mint ő. Ismét nem sokáig időztem a karjaiban, visszahuppantam az ülésembe és gázt adtam. Bőven túlléptem a sebességkorlátot, de nem túlságosan érdekelt. 20 perc múlva már a garázsba álltam be. Kézen fogtam Jason-t és felszaladtunk a lépcsőn, egészen a lakásomig. Annyira siettem a zárral, hogy az azért sem volt hajlandó nyílni. Mély levegőt vettem és újra megpróbáltam. A zár kattant, az ajtót tágra nyitottam a fiú előtt.
Folytatás a Johnsen lakásban
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Országút Országút     - Page 3 EmptyHétf. Május 28, 2012 3:38 pm

Ami ezután következett igazán meglepett. A csaj szó szerint lekapott és csókolózni kezdtünk. Nem mintha ellenemre lett volna a dolog, hiszen egy igazán jó nővel volt dolgom, de mégis furcsának találtam, hogy egy idősebb nő vevő egy magamfajtára. Mikor már végre sikerült teljesen ellazulnom, és átadnom magam az érzésnek, és igazán élvezi is kezdtem volna a dolgot a nő hirtelen abbahagyta és kissé eltávolodott tőlem. Nem tudtam mire vélni, hiszen egyik szomszéd sem tartózkodott jelenleg az utcán, és anyám se lógott az ablakban, márpedig miért is tette volna. Bizonyára meghallott valamit ami nekem elkerülte a figyelmem, és mivel nem éppen az ő korosztálya vagyok félt, hogy valaki megláthat minket. Miután végre megszólalt a gyanúm bizonyosságot nyert, hiszen azonnal a koromról kezdett kérdezősködni, amit megvallom őszintén nem igazán akartam bevallani. Egyénként is a külsőm alapján általában a legtöbben 20 évesnek is kinéznek, de mitagadás tettem is én ezért nap-mint nap apám halála után a konditerem gépeit használva.
- Szerintem ha valamiféle párkapcsolatról, vagy akár egy egyéjszakás kalandról is van szó, nem a kor a lényeg. Az csupán mellékes, és egyébként is úgy hiszem, nem egy szűz kisfiúnak nézek ki, legalábbis remélem, hogy nem. – vigyorodtam el, majd kacsintottam egyet a másik irányába. Azt hiszem sikerült kivágnom magam szépen a dologból, ráadásul úgy, hogy hazudni sem hazudtam a koromat illetően, így teljesen tiszta lelkiismerettel nézhettem a másik szemébe. Nagyon is izgatott a dolog, hogy ez idősebb nőt megkaphatok, és úgy éreztem szükségem is lesz a női nemmel szemben eddig összeszedett praktikára, már ami a hódítás részét illeti, és éppen ezért mivel kihívás volt még jobban kezdett izgatni a dolog.
- Tudod mit, mégis inkább egy másik helyre mennék. Most nem akarom anyám hisztijét hallgatni arról, hogy én mégis milyen velejéig romlott ember lettem, és bizony apám nem ezt akarta. – szólaltam meg ismét, és azt hiszem talán kicsit túl sokat is elárultam a családi állapotomat illetően, de ezt a pár információt bármelyik helyi embert megkérdezve is megtudhatta volna, szóval semmi olyat nem tudattam vele, amit mástól meg ne tudhatott volna.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Országút Országút     - Page 3 EmptyHétf. Május 28, 2012 1:46 pm

Jason and Rose
Sokszor mondják az embernek, hogy idegenek autójába ne szálljon be. Ne fogadjon el cukorkát és ne álljon szóba idősebb emberekkel. Talán Jason-nál kihagyták ezeket a jó tanácsokat. Vagy lehet, hogy egyszerűen csak nem jutottak eszébe. Hisz angyali arcom nem épp arról árulkodik, hogy bántani fogom. Pedig árulkodhatna. Egyetlen másodpercbe telne, hogy kieresszem szemfogaim, kidagadjanak ereim a szemeim alatt és jó eséllyel halálra ijesszem a fiút. Ezt azonban a legkevésbé sem akartam, így csak bájosan mosolyogtam, mint egy ember. A pulcsiját lekapva észrevettem, hogy fehér pólója is elég nyers. Inkább nem mondtam, hogy azt is vegye le, valószínűleg egy kiéhezett hiénának gondolt volna. Mikor megálltunk a házuk előtt, köszönetet mondott és hatalmas mosoly kíséretében nézett rám. Szám szélén apró mosoly jelent meg.
- Szóra sem érdemes. - bólintottam. - Még félúton sem lennél. Nem venném a szívemre. - mosolyogtam rá. Épp felé akartam fordulni, mikor az arcomra szánt puszi a számon csattant. Ismét mosolyra görbült a szám. - Semmi baj. - legyintettem, majd önkéntelenül beharaptam az ajkamat. Hosszan néztünk egymásra. Hirtelen felemelkedtem az ülésből, megragadtam a tarkóján és megcsókoltam. Nem tudom mi ütött belém, hisz egy gyerekkel van dolgom. A száját egy pillanatra sem magára hagyva átmásztam az ölébe és kezeimmel hajába túrtam. Hosszú csók következett, mely csak akkor szakadt abba, mikor hangot hallottam a házból.
- Bocsi. - mosolyodtam el, mikor végre eltávolodtam egy kicsit. - Nem tudom mi ütött belém. Hány éves is vagy? 18? - kérdeztem, miközben visszamásztam a helyemre és a házuk ablakát bámultam. - Kijönnek a szüleid és végül én leszek légpuskával megkergetve. - nevettem fel. Eszembe jutott, hogy a lőszer valószínűleg nem árthatna nekem, de akkor el kéne játszanom a halálomat, vagy kórházba vinnének, ahol az összes embert megölném a véréért. De ki hallott már olyat, hogy egy nőt meglincselnek, amiért egy fiút "megront"? Egy csók amúgy sem számít megrontásnak. Vagyis remélem. Megvakartam a fejem, miközben egy pillanatra sem néztem Jason-re, bár a szélvédőn keresztül látszódó kerti törpék nem voltak valami izgalmasak.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Országút Országút     - Page 3 EmptyHétf. Május 28, 2012 12:01 pm

Ami azt illteti nem csodálkoztam azon, hogy az eső csak addig óhajtott esni, amíg én szépen elázok, majd miután, mint aki jól végezte dolgát lezúgott a kedves kis városkánkra és annak környékére hamar arrébb vonult és újfent tisztán belátható lett az út, melyet a lemenő nap sugarai világítottak meg, melytől még rejtélyesebb lett a minket körülvevő végtelennek tűnő erdő.
A mellettem ülő lány igazán kedvesnek tűnt, és nem is akartam megsérteni azzal, hogy előveszem a kissé bunkó énemet, no meg aztán most nem egy 15 éves kis liba ült mellettem, hanem egy húsvér nő, akit nem izgatnak az efféle komolytalan srácok, mint én, így jobbnak láttam, ha viszonzom a másik szimpátiáját. Miután fölajánlotta, hogy vegyem le a kabátomat egy pillanatig sem hezitáltam és megmondom őszintén, fogalmam sincs, hogy ez miért nem jutott előbb az eszembe, hiszen már az alatta lévő fehér trikó is kezdett átázni és korántsem volt kellemes viselet a jéghideg, vízben tocsogó kabát. Miután levettem a kabátot azzal a mozdulattal a hajamat is megtöröltem vele, hiszen nedvesség szempontjából annak a ruhadarabnak már úgyis mindegy volt, de így legalább már a hajamból nem csurgott a víz és máris komfortosabban éreztem magam. Mikor ezután a lányra pillantottam kissé előbújt belőlem a kisördög és jobban szemügyre szerettem volna venne, ám a vastag pulóver alatt aligha tudtam megállapítani mi lapul egészen pontosan. Ekkor mintha csak a gondolataimban olvasott volna hirtelen megálltunk, és a csaj semmitől sem zavartatva magát ledobta a sokat takaró textilt, mire én egy kicsit elgondolkodtam, hogy mi is lehet a célja, de hamar elhessegettem azon gondolataimat melyek szerint ezzel nekem akart imponálni, hiszen valljuk be, egy 21-22 éves nő, ennyinek néztem őt ugyanis, aligha vágyik egy 17 éves srác társaságára többként, mint egy barát. Igaz kicsit több mint egy hónap múlva végre én is öregszem egy évet, ám addig bele kell törődnöm, hogy az ilyen kívánatos nők számára nem vagyok több holmi suhancnál.
Mindenesetre bejött, amit a pulcsi alatt láttam, és egy kissé csibészes mosoly is felcsúszott a látványtól az arcomra, ám ekkor beértünk a városba és a navigálásra való koncentráció más irányba terelte a gondolataimat.
- Nagyon szépen köszönöm, hogy elhoztál. Most tényleg életmentő voltál! Akárcsak egy védőangyal, vagy, hogy is szokták ezt mondani. – vigyorodtam el miközben sikerült közvetlenül a nő szemeibe néznem, és komolyan meglepett az, hogy egy pillanatig átfutott rajtam, az az érzés, hogy bizony zavarban érzem magam, ami igencsak ritkán fordul elő velem, és főleg nem akkor szokott rám jönni mikor egy csinos nővel állok szemben. Elköszönés képpen az arcára akartam adni egy puszit, ám mivel a másik éppen akkor elfordította a fejét, azt a szájára sikerült adnom.
- Bocsi. Nem direkt volt. - nevettem el magam, és vigyorogva néztem, hogy a másik mit reagál, ám még mindig ugyanolyan közel voltam hozzá, mint a puszi előtt és akarva-akaratlanul is egybeforrt a tekintetünk.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Országút Országút     - Page 3 EmptyVas. Május 27, 2012 9:31 pm

Jason and Rose
Az eső csak-csak teljesen elállt, és a szél sem fújt már annyira. Kikapcsoltam az ablaktörlőt és végre Jason-ra tudtam úgy nézni, hogy ne kelljen attól tartanom, hogy lehajtok az útról és ott hal meg mellettem én pedig rávetem magam a nyakára és az összes vért kiszívom belőle, majd a sáros földbe elásom a testét, melyet a következő eső kimos. Kabátja kissé rátapadt, és arcán folytak le a vízcseppek, melyek haját csurom vizesre áztatták. Jason sztorija nem nagyon lepett meg, hisz pontosan olyannak tűnt, akitől az apáknak félteniük kellett volna a lányaikat. Rosszfiú, aki jön, lát és győz. Bókján elmosolyodtam. Valószínűleg fogalma sem volt róla, hogy egy másfél évszázados ragadozót hív gyönyörűnek. Szó mi szó, jól tartottam magam. Minden esetre rá pillantottam és bájos mosoly terült el arcomon.
- Köszönöm. Rendben. - válaszoltam. - De miért nem veszed addig le a kabátod? Tiszta víz vagy. Meg fogsz fázni. Hátra dobhatod nyugodtan a cuccod. - mosolyogtam még mindig. Nem tagadom, hogy el akartam csábítani ezt a fiút. Volt valami izgalmas abban, hogy egy emberrel vagyok, aki emberként kezel. Szép, és valamivel idősebb nőként, de emberként. Nem volt rettegés a szemében, és ez - nem tagadhatom - jó érzés volt. Azon kívül pedig, hogy ember, fiatal is. Fiatal és jóképű. Szívós gyerek. Valószínűleg első utam a börtönbe vezetne, ha összeszűrném vele a levet, hisz kiskorúnak gondoltam, a megérzéseim pedig ritkán csalnak. Tehát valami új is ragadna rám, mégpedig a pedofil jelző. Az út szélére álltam le még 5-6 kilométerre a Mystic Falls táblától, és hirtelen lekaptam a pulcsim. Jess kissé riadt fejet vágott, amin elmosolyodtam. A vékonyka, könnyű esésű áfonya színű topp kiemelte porcelánszínű bőrömet, nőies alakomat. Amint ezt átgondoltam, ismét mosoly terült el az arcomon. Újra beindítottam az autót és meg sem álltam Mystic Falls-ig. Jason elirányítgatott egészen a házukig, ahol leparkoltam. Várakozva néztem rá és behúztam a kéziféket. Vártam, hogy mondjon valamit.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Országút Országút     - Page 3 EmptySzomb. Május 26, 2012 9:47 pm

Először igencsak kedves és ártatlan teremtésnek találtam a mellettem ülő lényt, de amint elővette a cigit a pulcsija szeméből ez a kép kipukkadt, mivel ha tetszik, ha nem, bizony ritkán látni angyalokat pöfékelni, márpedig ez a csaj azt tette. Én buta pedig a nevét is elfelejtettem idő közben és próbáltam valami jelet keresni az autóban arra, hogy mi is lehet az, ám sajnálatomra sem egy nyaklánc, sem egy képeslap nem lapult előttem, amiből rájöhettem volna a szemrevaló teremtés becses nevére. Végülis nem akkora tragédia, úgysem fogunk annyi időt eltölteni egymás társaságában, hogy fontos lenne tudnom a nevét, másrészről pedig néha azéra se emlékszem akivel előző éjjel együtt voltam, szóval most sem sikerült meglepődnöm magamon. Mindenesetre a felém nyújtott cigarettát elfogadtam és miután meggyújtotta a sajátját a mai napi megmentőm én is ezt tettem az enyémmel. Furcsállottam, hogy miközben a másik érdeklődik a sztorim után aligha pillant rám közben, de nem akartam bunkó lenni, elvégre fölvett az úton egy ismeretlen pasast, szóval a minimum az volt, hogy kicsit megnevettetem így estére.
- Röviden annyi történt, hogy miután egy csajtól éppen lelépni készültem megjelent az apja, aki mellesleg hivatásos vadász, és a légpuskájával szaladt utánam, magam sem számoltam hány utcán keresztül. Aztán a mobilom fönnmaradt a lánynál, így jelezni se tudtam senkinek, szóval kénytelen voltam gyalog elindulni hazafelé. –meséltem kissé elmosolyodva a történteken, amik ugyan egy bő órával ezelőtt korántsem voltak annyira szívmelengető pillanatok, de ahogyan akkor is gondoltam utólag mint minden, ez is sokkal másabb formát öltött az emlékeimben.
- Nem gondoltam, hogy ezt fogom egyszer mondani egy ilyen szép nőnek mint te, de haza. Ha beértünk a városba mondom az utat. – válaszoltam neki, és komolyan is gondoltam azt, amit mondtam hiszen ha friss és üde lennék annak ellenére, hogy idősebb a csaj bepróbálkoznék azzal, hogy vigyen egy bárba ahol majd fizetek neki valamit, de most életemben először nem volt ehhez kedvem, csupán ahhoz, hogy hazaérjek, lezuhanyozzak és fadarab módjára bedőljek az ágyamba.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Országút Országút     - Page 3 EmptySzomb. Május 26, 2012 5:48 pm

Jason and Rose
Neve hallatán összeszorult a szívem. Jason. Kissé sajnáltam azt a Jason-t, akit néhány hétig magamnál tartottam. Megigéztem, és arra használtam, amire épp szükségem volt. Lelki szemetesláda, ételhordó, vagy szexuális partner. Mindegy volt. Kellett, hogy ott legyen. És kissé magányos voltam, amióta szabadon engedtem. Nem öltem meg. Őt nem. Nem tudom miért, egyszerűen nem volt szívem hozzá. A mellettem ülő Jason igazi lázadónak tűnt, lazán vágta be maga után a kocsi ajtaját. Az eső valamennyire csillapodott, de még mindig hatalmas cseppekben folyt le a szélvédőn. Kissé megviselt ábrázattal ült mellettem Jess az autóban, melyet nem tudtam figyelmen kívül hagyni. Egyik kezemmel a pulcsim zsebébe nyúltam és kivettem két szál cigarettát és a gyújtómat. Az egyiket felé nyújtottam, majd meggyújtottam a számban lévő szálat és lehúztam a mellettem lévő ablakot. A füstöt balra fújtam el, hogy könnyebben utat találjon kifelé.
- Szóval? Miért kóborolsz ilyen időben az országúton? - kérdeztem, miközben nem őt, hanem továbbra is az utat figyeltem. Válaszán a legkevésbé sem lepődtem meg. Jason egy igazi tinédzser volt, aki ha kell flegma, lázadó és szemtelen. És nőcsábász is. Helyes arca volt, és magával ragadó tekintete. Ha tinédzser lettem volna, abban a pillanatban beleszerettem volna ahogy meglátom, de már nem 15 éves voltam. Pontosan tízszer annyi. Persze a testem, az arcom, a hangom olyan volt, mintha 20-25 éves lennék, de az élettapasztalatom már megvolt. Sok mindenen keresztül mentem másfél évszázad alatt.
- Merre vihetlek? - pillantottam rá. Nem igazán voltam ellátva barátokkal, és jól esett a társaság, de végül is csak azért vettem fel, hogy elvigyem valahova. Valami bárba, étterembe, haza, vagy ahova gondolja. Valamennyire csillapodott az eső, a szél sem fújt már annyira. A nap is kezdett kisütni, és úgy kerestem a szélvédőn keresztül a szivárványt, mintha egy gyerek lennék. Mindig elbűvöltek a természet apró csodái. Szivárvány, naplemente, sarki fény, mind lenyűgözött. És ha a természet ellenünk is volt, azért ezeket az apró csodákat tőlünk, vámpíroktól sem vette el.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Országút Országút     - Page 3 EmptySzomb. Május 26, 2012 9:37 am

- Hopp. – jegyeztem meg mikor egy bokron átugorva, a pólómmal, a kabátommal és a nadrágommal a kezembe próbáltam minél messzebb kerülni az aznap esti skalpom házától, ahol az apja éppen a légpuskával a kezében rohant utánam és azt hiszem szánt szándéka is lett volna használni azt ellenem. Mindenesetre ez az én formám. Befűzöm a csajt, magamévá teszem, aztán lelépek. A legtöbb alkalommal így van, ám vannak extrém esetek, mint például ez is, amikor előbb leléptetnek, mint ahogyan azt én előzetesen szerettem volna. Sosem voltam az extrém szituációk elvetője, és biztos vagyok benne, hogy holnap ezt röhögve adom elő a haveroknak, ám jelen pillanatban korántse találtam annyira viccesnek, hogy egy dühöngő apa egy szem lánya megrontójának kikiáltva üldöz, mintha csak egy vad lennék az erdőben. Igaz gondolhattam volna, hogy ennek az estének nem lesz jó vége, mikor megláttam azokat az ijesztő kitömött állatfejeket a falon minden felé a lány házában, de erre akkor sem számítottam volna.
Mikor már elég biztosnak éreztem a távot köztem és az őrült ősz hajú faszi között úgy döntöttem ideje fölöltözni mielőtt valami pedofil kiszemel magának, és gyorsan magamra kaptam a kezemben hozott ruhadarabokat. Mégis mit gondolnak ezek a dühöngő apák? Hogy majd az ő kislányuk örökre szűz marad és egy fiú sem fog hozzájuk érni? Ugyanmár, ébresztő, ez a 21. század ember!
- Ó, a francba! – jelentettem ki kissé ingerülten mikor tudatosult bennem, hogy bizony a telefonom a drágalátos Lisánál maradt, és mivel jelen pillanatban még nem készültem öngyilkos lenni, így eszem ágába sem volt visszamenni érte, majd inkább írok egyik haver telefonjáról egy üzenetet neki, hogy a suliban adja át, vagy mindenesetre valami apamentes övezetben történjen az átvétel. Azonban a telefonom hiánya sajnálatosan azt is jelentette, hogy senkinek sem tudok jelezni, hogy jöjjön el értem ide, és mivel már az utolsó Mystic Falls felé haladó busz is elment kénytelen voltam gyalog elindulni hazafelé, ami egyenlő volt egy minimum 1 órás felfrissítő sétával. Nem is igen gondolkoztam sokat tovább és megindultam hazafelé, és azon imádkoztam, hogy a fölöttem gyülekező esőfelhők bírják ki míg hazaérek, aztán tőlem úgy szakad az eső, ahogy annak éppen kedve tartja.
- Hát ez nem az én napom. – jelentettem ki kissé idegesen, amikor megéreztem az első esőcseppet magamon, márpedig még félúton sem nagyon jártam a két kisváros közötti úton. Így hát gyorsabb tempóra kapcsoltam, és reménykedtem, hogy egy átlagos nappal ellentétben most akad legalább egy autó ami eme idézőjeles országútra téved, ám sajnos nem igen reménykedhettem.
Már vagy negyed órája gyalogoltam a végtelennek tűnő úton az immár ömlő esőben, amikor meghallottam egy kicsi hangját a hátam mögül, és csupán reménykedni tudtam, hogy a sofőr megszán, és elvisz a következő városig. Szerencsémre tényleg egy jószándékú sofőrrel akadt dolgom, aki ugyan látszólag először nem volt valami készséges a megállási szándékát illetően, de szerencsére vélhetően a lelkiismeretének hála mégiscsak megállt felvenni engem.
- Hello, nagyon köszönöm a felajánlást, szívesen venném ha elvinnél. – adtam válaszol neki miközben a kocsija felé tartottunk, és egy megkönnyebbült sóhaj hagyta el a számat, amikor végre a kocsi anyósülésén egy száraz helyen találtam magam.
- Egyébként Jason vagyok, de a hős megmentőimnek csak Jess. – fordultam a segítő lány felé, aki pár évvel biztosan idősebb volt nálam, bár itt megjegyzendő, hogy a korbéli problémákat igen hamar le tudtam küzdeni, ha a másik nem képviselője külsőleg megfelelt az igényeimnek. Ha jobban belegondolok pont a tapasztaltabb nőkkel töltött pásztorórák voltak a legeslegjobbak, hiszen mindig tudtak mutatni valami újat, amit később hasznosíthattam a friss vadak becserkészésnél.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Országút Országút     - Page 3 EmptyPént. Május 25, 2012 11:37 pm

Jason and Rose
Az eső őrülten verte richmondi lakásom ablakait. Úgy éreztem, mindjárt betörik az üveg, zúgott a fejem, és éreztem, valahova el kell mennem. Az esőt szerettem, de csak alatta állni. Azt nem, amint az ablakon, illetve a tetőn kopognak a súlyos cseppek. Olyan nyomasztó volt. Egyszerű farmert húztam, bőr bakancsot, áfonya színű toppot és egy pulcsit, illetve széldzsekit. Hajamat laza kontyba fogtam fel, a sminkkel óvatosan bántam, hisz az eső úgyis lemossa, ha nem vagyok elég ügyes. A lakáskulcsot a pulcsim kenguruzsebébe süllyesztettem, majd néhány szál cigaretta és az öngyújtóm is követte. Bezártam az ajtót és beültem az autóba, egyenesen Mystic Falls felé hajtottam. Az utat alig láttam, mert nagyon szakadt az eső, és teljesen elmosódott kép tárult elém a szélvédőn át. Habár az ablaktörlő serényen végezte dolgát, nem sokat segített a dolgon.
- A francba már. - csaptam a kormányra, mikor majdnem elütöttem egy alakot, aki az út szélén sétált, kabátját szorosan magára fogva. Nagyjából kétszáz méterrel hagyhattam el a fiút, mikor hirtelen megálltam. Fogalmam sem volt miért, de megsajnáltam, hogy az esőben sétál, főleg mert még viszonylag messze, gyalog 20-25 percre volt a várostól. Addig bőrig ázik, és bárki elütheti ebben az időben, hisz semmit nem látni. Meg amúgy is, addig legalább én sem ücsörgök egymagamban. Jól jön a társaság, és alig várom, hogy minél több embert megismerjek. Szükségem van néhány ismerősre. Bizalmasra. Barátra. Ahogy tetszik. Még az autóban ültem és ráncolt homlokkal bámultam a belső visszapillantó tükörbe. Már megint hogy viselkedek? Miért érdekel bárki is? - Hihetetlen vagyok! - motyogtam miközben kiugrottam az autóból és az előbb elhaladó személy felé kezdtem sétálni. Feltettem a kapucnimat, de olyan erősen fújt a szél, hogy arcomat így sem védhettem meg az esőtől. Egyre közelebb értem a fiúhoz, így könnyen kivehetővé váltak vonásai. Fiatal volt. És ember. Furán nézett rám.
- Mm, ne haragudj, hogy zaklatlak, csak tudod... Autóval vagyok. Ha gondolod, elvihetlek. - mosolyogtam rá kedvesen, és igyekeztem arcáról leolvasni az érzelmeit, a reakcióját. - Egyébként, Rose vagyok. - nyújtottam a kezem felé, miközben az eső miatt egy pillanatra sem álltunk meg, én vele szemben, hátrafele haladva közeledtem az autómhoz. - Szóval, ha gondolod... Nem foglak megenni.- mosolyogtam és az autóra mutattam tétován.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Országút Országút     - Page 3 EmptySzomb. Dec. 10, 2011 1:45 am

***
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Országút Országút     - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down

Országút

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Közel s távol :: A határon túl...-