world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Bárpult

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next



Rosalie Matthews
welcome to my world
Rosalie Matthews

► Residence :
◯ behind your back
► Age :
36
► Total posts :
125

INACTIVE CHARACTER ✖


TémanyitásTárgy: Re: Bárpult Bárpult               EmptySzomb. Aug. 30, 2014 4:26 pm





chris & tania
avagy Dan és Beth
[You must be registered and logged in to see this image.]

Megannyi érzés kerített hatalmába, amint ráemeltem a pillantásomat. "Ki ez a férfi?" ~ kérdeztem magamtól. Mikor együtt voltunk akkor is nagyon titkolózó volt, sosem avatott be a dolgaiba. Most is ugyanúgy kerített, nem szolgált egyenes válasszal. Csupa rejtély Daniel, és talán pont ez volt, ami megfogott benne. Hogy mindig meg tudott valami újdonsággal lepni, nem terítettük ki a lapjainkat, így az életünk sosem volt unalmas. De úgy érzem mostanra már teljesen elvesztem, és fogalmam se volt arról, hogy ki ő, és mi volt köztünk.. Annyira fiatal voltam akkoriban, sok mindent másképp csináltam volna. Például nem gabalyodtam volna belé, jól tudtam, hogy nem egy tisztességes férfi, de éheztem az adrenalinra. És ő csökkentett a vágyamon, de ugyanakkor össze is tört engem. Számtalanszor. Mindketten ártottunk a másiknak. Tönkretettük egymást.
- Utólag könnyű okoskodni, nem? - szorítottam egy keskeny vonalba a számat, és a pincér elém tette az italomat, melyet már nem is kívántam annyira. Halkan megköszöntöm, rá sem nézve. Lehet, hogy bunkó voltam, de egyszerűen ilyen érzéseket keltett bennem ez a férfi. Egyszerre tudom őt szeretni, és utálni. Az a rohadék!
- Egy csöppet sem változtál, Dan. - nevettem el magam szánakozva. - Ugyanaz a férfi vagy, akit otthagytam négy évvel ezelőtt. Mitől óvsz engem? Nem veszed észre, hogy meg tudom magam védeni? - kezeimmel megragadtam a széket a combom mellett. Úgy fel tudott engem bosszantani néha.. Na jó.. mindig. Mégis mit hisz? Ha elmondja a dolgait megfutamodok? Elmondom valakinek? Egyáltalán nem. Hátha tudnék rajta segíteni, de úgy tűnik, hogy nem szorul segítségre. Mindegy. Nem fogok beleavatkozni az életébe, csak akkor tűnjön már el végre az enyémből. Ide jön, mint egy hurrikán, felkavar, és majd egy egész szemétdombot fog maga után hagyni. Nem akarom ugyanazt átérezni, mint anno!
- Daniel. - szóltam rá, mikor ismét az ajkaimra pillantott. Nem. Nem fogom hagyni, nem fog ugyanaz megtörténni. - Egyszer már megpróbáltuk, és nem lett jó vége. Intézd el minél hamarabb a dolgodat, aztán tűnj el. - miután előkotortam egy bankjegyet, mely fedezte az érintetlen italomat, az asztalra csaptam, és felálltam. - Ég veled, Daniel. - búcsúztam el tőle rendesen, és hátat fordítottam neki. Könnyek gyülekeztek a szemembe, ajkaim pedig elkezdtek remegni. Sosem bírtam a búcsúkat, gondolom ezért is hagytam őt ott annyi évvel ezelőtt.. De most végre megkapta azt, amit anno nem. Egy rendes elválást. És most.. úgy érzem.. sikerült pontot tenni a kapcsolatunk végére..

Részemről a játék vége!
köszönöm szépen. I love you


 
▲ még nem végeztem veled!!  ▲ - ▲ 392 szó ▲ [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Bárpult Bárpult               EmptyVas. Aug. 24, 2014 1:50 pm



Tania & Christian


“Avagy, mikor két ember múltja visszaköszön, és magával ránt mindent”




[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.]
Soha nem volt egy nyugodt kapcsolatunk, s lassan elhittem, hogy ez csak így lehet. Szerettem őt, és talán most is szeretem. Sőt biztos vagyok benne, hogy az az érzés iránta nem múlt el. Itt lobog bennem, és egyre erősebb, ahogy egyre több időt vagyok itt vele. Nem vagyok képes elmenni, és nem is akarok. Most a társasága sokat ad nekem, mintha feltöltene, mintha visszarepítene a múltba. Fájdalmas, mégis élvezem ezt a fájdalmat, ami elönti minden testrészemet.
- Sosem rajongtam értük, mert az életvitelem nem engedte. De tudod, hogy sosem szerettem a kerülőutakat. Az egyenesség jobb lett volna, nem hagytam volna, hogy elmenj - vallom be őszintén, hogy ez az igazság. Tényleg nem engedtem volna el. Valamennyire sikerült visszanyernem a határozottságom, mégis a jelenléte megdermeszt és felforrósít. Szeretem még mindig, és sosem tudnám kiverni a fejemből. Örülök, hogy összefutottunk, és nem is jut eszembe az, hogy akkor el akartam menni, mikor megláttam. Csak nézem szemeit, ahogy közeledik, és képes lennék elmerülni ebben az érzésben. Képes lennék elfelejteni mellette mindent ismét. Csak őt akarom, és tudom, hogy ez nem megy ilyen egyszerűen, mintha csak egy tárgy lenne.
- Ne érdekeljen a bosszú, jobb, ha nem tudsz azokról a dolgokról, amit én csinálok - suttogom, bár nem tudom, miért érzem szükségességét elmondani ezt. Nem akarom, hogy tudja, mi vagyok, hogy tudjon a vámpírokról. Bár fogalmam sincs, hogy valóban tudja-e, vagy sem. Tőlem biztos nem fog hallani a boszorkányságomról. Nem ez volt sosem a legfontosabb, ahogy a nevem sem volt fontos közölnöm. Van egy olyan sejtésem, hogy ő sem Bethany igazából, ahogy én sem vagyok Daniel Jones. De ezek olyan apróságok, amikről nem érdemes szót ejteni. Ezek nélkül is képes olyan hatással lenni rám, amit nem tudok kezelni, és ezért csókolom meg. Ez nem játék, és csak azt akarom, hogy viszonozza, és meg is történik. Nagyobb erővel terít le, mint hittem, és szeretnék elmerülni csókjai és érintései közt. Mégis elszakad ajkaimtól, hogy kiejtse a nevet, amit most idegennek érzek. Szívem szerint elmondanám, hogy mi az igazi nevem, de elmarnám. Így csendben várom, hogy mi a kérdése, de kimondatlanul is tudom.
- Ez nem játék. De nem tudom, hogy micsoda. Nem akartalak összezavarni, sajnálom. Csak magával ragadott ajkaid szépsége - pillantok le az említett testrészre, és elakadnak szavaim. - Elöntöttek az érzések, de mindegy is... - hátrálok ki az édes közelségből, mintha megsértettek volna szavai. És valahol tényleg így van, hiszen kellemetlenül ért. De be kell vallajm, hogy igaza van. - Nem tudom, meddig maradok a városban, és hidd el, nem akarlak többé bántani - vallom be őszintén. Szeretem, és nem szabad megbántanunk egymást, de túl heves vagyok, ahogy ő is. Nem tudom, még mi lesz ebből ilyen feltételek mellett...

••••••••••••••••••••••
SZAVAK SZÁMA:612 SABLON:[You must be registered and logged in to see this link.]MEGJEGYZÉS: love


Vissza az elejére Go down



Rosalie Matthews
welcome to my world
Rosalie Matthews

► Residence :
◯ behind your back
► Age :
36
► Total posts :
125

INACTIVE CHARACTER ✖


TémanyitásTárgy: Re: Bárpult Bárpult               EmptySzomb. Aug. 23, 2014 12:30 pm





chris & tania
avagy Dan és Beth
[You must be registered and logged in to see this image.]

Belül majd' felrobbantam a dühtől, melyet másodpercről másodpercre táplált bennem. Kívül csak egy érzelemmentes arcot láthatott. Nem volt tisztában mindazokkal, melyeket bennem keltett. Még hogy én bosszantottam fel? Abban a vitában mindketten részt vettünk, szóval ne kenje rám az egészet!
- Nem akartam, hogy hidegzuhanyként érjen téged. Szép, lassan fel akartam vezetni, mert féltem a visszautasítástól. Mert ha jól tudom, sosem rajongtál a gyerekekért. - egy szúró pillantást vetettem rá, és kiittam a maradék kortyot az italomból. Intettem a pincérnek egy újabb körért. De most olyan készítményre lenne leginkább szükségem, mely elhessegeti az összes iránta érzett érzelmeimet.
Szerettem őt.. Talán Ő volt az első férfi az életemben, akivel valódi kötődés alakult ki. Annak ellenére, hogy napi szinten veszekedtünk, nem akartam őt elhagyni. Ő volt egyszerre a fény és a sötétség az életemben. Egyszerre repített a magasba, de ugyanakkor taszított a mélybe. Amolyan se veled se nélküled volt. Nyilvánvaló volt, hogy én többet akartam. Nem egyszer hoztam fel a gyerek témát. Egy naiv fiatal voltam, úgy huszonegy éves lehettem és halálosan szerelmes. Elképzeltem, amint felhagyok a kutatásommal és a hátralévő életemet leélem mellette, egy nagy családi házban egy tucat gyerekkel és hintával a hátsó kertben. Minden olyan idilli volt a képzeletemben, de a valós élet meg sem közelítette..
- Milyen bosszú? - suttogtam kíváncsian, és alkoholtól bűzölgő leheletétől kicsit rosszul éreztem magam. Talán nem kellett volna pont ebbe a bárba jönnöm. Mindez egy hiba volt. Akkor legalább nem találkoztam volna vele. De mi van, ha később, még ennél is váratlanabb pillanatban bukkant volna fel? Itt legalább nem rendezhettünk vitát, habár volt már rá példa, hogy közönség előtt üvöltöztünk a másikkal. Nem is egyszer.
Ő is közelebb hajolt hozzám, és lefagytam. Fel akartam kapni a táskámat, felhúzni a nyúlcipőt és rohanni. Egy részem nem akarta tovább folytatni, de a másik pedig maradni akart, aki még mindig abban reménykedik, hogy boldogok lehetünk együtt. Pedig az igazság az, hogy alapból halálra voltunk ítélve. És az elvetélés mutatta meg, hogy mennyire nem passzolunk a másikhoz. A tarkómhoz nyúlt és ajkait az enyémhez préselte. Nem lepett meg, számítottam erre a mozdulatra. Egy pillanatig csak néztem lehunyt szemeit, olyan ártatlan volt így. Nyelvével szétnyitotta ajkaimat, én pedig befogadtam őt. Csókolgattam, ízlelgettem őt, miközben borostája az államat ingerelte. Olyan volt, mintha csak tegnap vesztettem volna el őt..
Elengedett, és hirtelen átfutott rajtam a gondolat, hogy ez csak egy játék volt, hogy megmutassa még mindig ilyen hatással van rám. De nem. Folytatta tovább, én pedig megnyugodtam. Túl sokat kételkedek, túl sokat gondolkodok, mikor nem kéne.
A gyomrom lifteket hányt, nem pillangók repdestek, ahogyan a romantikus regényekben jelennek meg, hanem ezek gránátok voltak! Szívem hangosan verdesett, és ha bordám nem lenne, akkor már rég kiugrott volna a helyéről.
- Dan. - toltam el magamtól, kissé lihegve. A mellkasom gyorsan mozgott fel-alá. Csóktól duzzadt ajkaim egy kis résen nyitva voltak, és hirtelen nem tudtam mit kinyögni. - Mond.. mit akarsz tőlem? Mert én nem eshetek át ugyanazon, mint múltkor. Szóval ezt vagy fejezzük be itt és most, vagy.. - haraptam az ajkamra, és idegesen elkezdtem be- és kiszívni. Még magam se voltam tisztában azzal, hogy mi lehetne a második lehetőség..


 
▲  I love you  ▲ - ▲ 517 szó ▲ [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Bárpult Bárpult               EmptyCsüt. Aug. 21, 2014 2:37 pm



Tania & Christian


“Avagy, mikor két ember múltja visszaköszön, és magával ránt mindent”




[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.]
Megannyi emlék tör most rám, ahogy őt látom. Végignézek rajta újra és újra, mintha az arca semmit sem változott volna. Bár az álmaimban elképzelt nő arca sokkal lágyabb, romantikusabb, közel sem olyan, mint a velem szemben ülő nőé. Élőben ismét látni őt felér egy érzelmi hullámvasúttal. Lehet, hogy halálra ítéltnek gondoltuk a kapcsolatunkat, de minden szenvedély és vágy benne volt, amire szükségünk volt. Olykor heves volt, máskor egész békés és nyugodt. Szinte már idilli volt. Ekkor hozta fel a gyerekkérdést mely heves ellenkezést váltott ki belőlem. Nem voltam képes szembenézni még azzal, hogy nekem valaha gyerekem legyen. Nem, képtelen voltam erre, most pedig azt mondja, hogy akkor terhes volt? Mintha a világ megfordult volna velem, kavarog a gyomrom, szinte elviselhetetlenül. Ránézek, szép szemeibe, melyek őszinteségről árulkodnak. Mégis undorodva gondolok magamra, amiért nem mentem utána, nem próbáltam meg visszatartani, csak vártam őt, pedig el sem akart jönni.
- Akkor miért nem ezzel kezdted? Miért kerülgetted a forró kását? Miért bosszantottál fel feleslegesen? - záporoznak felé kétségbeesett kérdéseim. El kellene mondanom neki, hogy nem engedtem volna el, hogy vele maradtam volna, csak ő lett volna a fontos, és senki más, el akartam mondani neki, de nem jött a torkomra a szó. A kérdések is alig törtek fel belőlem, én kortyoltam egyet, és kérdezek, ő kiakad, ami érthető. A kérdés maga nagyobb hülyeség volt, már mikor kiejtettem akkor tudtam.
- Sajnálom. De már magamban sem bízom többé - jegyzem meg kurtán. Csapás csapásra jött az életemben, és most még egy titok kiderül. Erősnek akarok látszani, de nem mindig sikerül. Még nem tudtam összeszedni magam, és meglepett kiakadása is.
Ám ami ennél jobban is összezavart, hogy közelebb hajolt, s ez a közelség már alig választ el a teljes őrülettől. Az ajkai, az illata, a testtartása magával ragad, és szinte megbabonázva pillantok ajkaira, majd lassan szemébe.
- Egy beteges bosszú miatt - suttogom, szinte alig hallhatóan, mert tényleg nem őt követtem, de itt van, és még mindig olyan hatása van rám, aminek képtelen vagyok ellenállni. És talán nem is akarok. Közelebb hajolok hozzá, és tekintetem az ajkaira csúszik, és én sem tudom onnan levenni a pillantásom. Hirtelen történik, magamat is meglepem, mikor tartójánál érintve határozottan húzom magamhoz közelebb. Érzékeny, szenvedélyes táncra hívó csókom remélem viszonzásra lelhet. Egy pillanatra megszakítom, hogy elmondhassam, mit eddig is akartam. - Ha elmondtad volna, soha nem engedtelek volna el - suttogom ajkainak megtörve eme apró mondatot, hogy utána ismét megcsókolhassam, ha engedi nekem...
••••••••••••••••••••••
SZAVAK SZÁMA:612 SABLON:[You must be registered and logged in to see this link.]MEGJEGYZÉS: love


Vissza az elejére Go down



Rosalie Matthews
welcome to my world
Rosalie Matthews

► Residence :
◯ behind your back
► Age :
36
► Total posts :
125

INACTIVE CHARACTER ✖


TémanyitásTárgy: Re: Bárpult Bárpult               EmptyCsüt. Aug. 21, 2014 10:36 am





chris & tania
avagy Dan és Beth
[You must be registered and logged in to see this image.]

Halk, egyenletes csipogásra ébredtem fel. Fájt a fejem, majd' széthasadt. Lassan elkezdtem pislogni, de csak halvány foltokat láttam magam körül, majd minden elkezdett kiélesedni. A fehér falak vakítóak voltak, a plafon jobb felső sarkában egy nyugvó állapotban lévő TV helyezkedett el, a függönyök el voltak húzva, de még így is világos volt a szobában. Ami nem az enyém volt. Hol voltam?!
A csipogás mellőlem jött, és egy képernyőre tévedt a pillantásom. Mi a..? Egy hosszú csövet pillantottam meg, s folytattam az útját. A kezemnél végződött.. Mit kerestem egy kórházban? Nagy nehezen feltoltam magam ülőhelyzetbe, magam elé bámulva, mikor tudatosult bennem az egész. Teljesen begőzöltem, felborítottam a széket a doktornő irodájában, lesöpörtem az asztaláról mindent, majd hátulról valamit bele fecskendezett a nyakamba, és minden sötétté vált magam körül. Többre nem emlékeztem. De min akadtam így ki?
Ahogy visszatértek az emlékképeim, velük együtt az érzéseim. Mindent újraéreztem, és pokoli egy érzés volt. A gyermekem elvesztését.. – Ne.. – súgtam, és a hasamhoz nyúltam. Hangosan elkezdtem sírni, mikor rájöttem, hogy miért is őrültem meg. Elvetéltem..


Lehunytam a szemeimet, és próbáltam elhessegetni a keserű emléket. De Daniel jelenléte olyan, mintha az elmúlt évek összes érzelmeit rám öntötték volna. Többször belegondoltam, hogy mi lett volna, ha nem küld el aznap, s közöltem volna vele terhességemet. Vajon elhagyott volna, vagy folytattuk volna az életünket? Mostanra mi lenne velünk? De az sem volt egy normális kapcsolat.. Már az elején bukásra volt ítélve. Rengeteget veszekedtünk, a nap folyamán többször is, de mindig visszatértünk a másikhoz. Egy külön helyünk volt erre, ahol mindig a vitáink után találkoztunk, már lehiggadva. De miután elküldött képtelen voltam megjelenni ott. Egy jobb életet akartam a gyermekemnek.. a gyerekünknek. Dan helyett döntöttem, és már tudom, hogy ez volt életem egyik legnagyobb hibája.
- El akartam mondani még aznap. – mondtam még mindig csukott szemmel, és egy lecsorduló könnycseppet gyorsan lesöpörtem, úgy téve mintha csak a hajamat igazítanám meg. Rá emeltem a pillantásomat, és tovább folytattam. – De ismét összevesztünk, majd elküldtél. – ittam egy kortyot az italomból, és valahol egész mélyen valami erősebbre vágytam. Be akartam rúgni annyira, hogy ne emlékezzek erre a találkozásra. Sőt az utóbbi öt évet szívesen kitöröltem volna az életemből.
- Szerinted ilyet kitalálnék? Jézusom Dan, hallod magadat? – akadtam ki, ami nem volt egyáltalán hozzám illő. Pár kíváncsi szempár ránk tévedt, majd közelebb hajoltam hozzá, és immár halkabban szólaltam meg. – Mond.. miért vagy itt igazából a városban? – egy másodpercre az ajkára tévedt a tekintetem, bár ne tettem volna! Az érzelmeim nem szűntek meg iránta, csak elnyomtam őket, de most.. minden a felszínre került. És ideje örökre kivernem a fejemből őt.


 
▲ ez béna lett ▲ - ▲ 425 szó ▲ [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Bárpult Bárpult               EmptySzer. Aug. 20, 2014 8:50 pm



Tania & Christian


“Avagy, mikor két ember múltja visszaköszön, és magával ránt mindent”




[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.]
Jensen árulásán kívül soha semmi nem fájt jobban, mikor el sem jött a helyre, hol mindig kibékültünk. Csak vártam őt, órákon át, s rosszabbnál rosszabb gondolatok tolultak fel, hogy mi lehetett vele, hogy mi történt, mit tettem? Hiszen számtalanszor vágtuk egymás fejéhez, hogy el lehet menni, és sosem tettük. Szinte már egy jelszóvá vált ez nálunk, mely azt jelezte, hogy mennyire szeretjük a másikat, ha el tudjuk őt engedni. Sosem hittem, hogy megteszi, s bár sosem mondtam neki, valójában vágytam egy utódra. Nem akartam ezzel magamhoz láncolni, s az élet, mit élek nem bírt volna el egy pólyás kisdedet. Így lemondtam róla, s egy idő után addig hajtogattam, hogy nem vágyom gyermekre, hogy el is hittem. S ő is ezt gondolta. Talán ez okozta az egészet. Akkor hozta fel harmadszorra a gyermekkérdést, és egy feszültebb pillanatban estem neki.
Eme találkozó visszaránt a múltba, majd visszaenged tengernyi emlékkel és érzéssel, melyeket úgy hittem, rég elűztem már. De mégsem, végig itt leselkedtek, hogy egyszer újra kitörhessenek. Úgy látszik ez a város a múltam hordozza magában. Az árulásaim megtestesítőit, kikben nem akartam sosem csalódni. Talán én fújom fel, de nem tudok más lenni, Nathaniel nem úgy tanított. Olyanná váltam, mint ő. Ráemelem hűvös tekintetem, de belül össze vagyok zavarodva, és remélem nem jön rá soha. Bár mi ketten szinte egyformák vagyunk. Mégsem találom a tekintetében azt a lányt, ki álmaimban volt. Ki Amanda néven él még ma is bennem. Gyerekes megjegyzésére először csak egy nagy sóhajjal felelek, és kerülöm tekintetét majd végül csak felveszem a szemkontaktust, mely a vesztemet okozza.
- Az a mondat sosem volt elküldés, te is tudod. akár én mondtam, akár te, mindig ott találkoztunk - jelentem ki csendesen, ám hangomban fáradtság ül meg, ahogy a szavak elhagyják a szám. Nem hiszem, hogy meg tud még lepni az ilyen megjegyzéseivel.
- Ne... - én meg akartam kérni, hogy ne kezdjük el ismét a vitát, ne folytassuk ott, ahol abbamaradt, tényleg meg akartam tenni, de mikor szavai értelmét felfogom arcom szinte halott fehérré válik, s őszinte meglepettség ül ki az arcomra. - Hogy micsoda? - nyögök ennyit elcsukló hangon, pedig nem szokásom az elgyengülés, tényleg ritkán teszem. Most viszont magam sem értem, mit jelent testem remegése, s már a pohár is meginog ujjaim közt. - Hogy micsoda? - ismétlem meg önmagam, mert még mindig nem találom saját szavaimat. Gondolataim szerteszét szaladtak, mintha elijesztették volna őket. - Miért nem mondtad ezt soha? Vagy ez is egy őrült ötleted? - szegezem neki bizonytalanul a kérdést, hiszen könnyes tekintete egészen másról árulkodik. Ennek ellenére mégis bizonytalan vagyok ebben. Hisz nem tudhatom, nem csak egy kitaláció, hogy bűntudatot ébresszen bennem?
••••••••••••••••••••••
SZAVAK SZÁMA:612 SABLON:[You must be registered and logged in to see this link.]MEGJEGYZÉS: love


Vissza az elejére Go down



Rosalie Matthews
welcome to my world
Rosalie Matthews

► Residence :
◯ behind your back
► Age :
36
► Total posts :
125

INACTIVE CHARACTER ✖


TémanyitásTárgy: Re: Bárpult Bárpult               EmptySzer. Aug. 20, 2014 6:07 pm





chris & tania
avagy Dan és Beth
[You must be registered and logged in to see this image.]

Brit akcentus, makulátlan elegáns nő, leginkább a kifinomultság jellemzi őt, kívülről egy érzelemmentes angol hölgyet látsz, de belülről ripityára törheted. Ő nem más, mint Bethany Stuart.
Még szerencse, hogy nem az átlagos ruházatomban jelentem meg, hanem egy sokkal szerephez illő szettet sikerült magamra öltenem. Pedig nem is tudtam, hogy ma Beth szerepébe fogok bújni.. Csak remélni tudtam, hogy nem fogok ma ismerőssel összefutni, mondjuk eddig még csak Tyler-t ismerem, és ha jól tudom, ő csak abban a grill féleségben szokott megfordulni. Tehát elég alacsonyak az esélyeim, viszont nem vehetem ezt készpénznek. Óvatosnak kell lennem, minden egyes másodpercben. Nem leplezhetem le magamat, még nem.. főleg ilyen korán nem. El se jutottam a célomig. Azt se tudom, hogy kit vagy mit keresek. Olyan, mintha vakként tapogatóznék a nagy világban.
Kihúztam a hátamat, és egyenes testtartással ültem előtte. Hátam nem görnyedhetett meg, az nem lenne Beth-hez illő. Mily érdekes, hogy egyik másodpercről a másikra egy teljesen más emberré tudok változni. Már azt se tudom, hogy ki is vagyok én.. a valódi önmagam.. Már minden csak egy szerep. Az egész élet egy játék.
- Nem tudom mivel érdemeltem ki ezt a hangsúlyt, Dan. - négy év után ismét a becenevén szólítottam először. Valahol mélyen a szívem összerándult, és fájdalmasan sajgott, amint visszatértek az érzelmeim. Szerettem, s megbántott. Még mindig lélegzetállítóan festett. Kék íriszei szinte a lelkemig hatoltak, haja kócosan állt, szokásos borostája pedig még férfiasabbá varázsolta. - Hisz, te küldtél el engem. - mondtam halkabban, de nem vettem le róla a tekintetemet. Nem fogom hagyni, hogy ismét megtörjön engem. Nem. Miután nem csak őt, hanem gyermekünket is elvesztettem egy erős falat állítottam magam elé, melyet nagyon nehéz áttörni. És nem fogom hagyni, hogy annyi évnyi munkám a kárba vesszen. Nem hagyhatom, hogy ismét olyan állapotba kerüljek, mint anno.
- Elküldtél. - ismételtem meg magam. - Pedig a te gyermekedet hordtam a szívem alatt. - csuklott meg a hangom, és egy hatalmas gombócot éreztem a torkomban, mely egyre csak gyülemlett. Könnyek szöktek a szemeimbe, amint eszembe jutott a doktornő szavai. Miatta vetéltem el. Ő fosztott meg a gyermekemtől. És ezt a fájdalmat sosem fogja átélni.


 
▲ ez béna lett ▲ - ▲ valamennyi szó ▲ [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Bárpult Bárpult               EmptySzer. Aug. 20, 2014 8:30 am



Tania & Christian


“Avagy, mikor két ember múltja visszaköszön, és magával ránt mindent”




[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.]
Sokáig kutattam hiába, hiszen nem volt semmi nyomom Jensenhez. A mágia nem hat, ha nincs semmi személyes tárgyam, így szinte emberré válva kutattam át városokat rengeteg segítő informátorral. De még így is két évembe került, hogy rájöjjek, Mystic Falls tényleg valós. Sosem jártam itt, de most, hogy megérkeztem, rájöttem, hogy nagyobb fertő van itt, mint máshol. Ennél már csak New Orleans rosszabb, ahol eddig tengettem mindennapjaimat. A vámpírok melegágya vérfarkasokkal megfűszerezve és az ősi család, a hibrid... Ha Nath élne, már rég irtani kezdtük volna őket, vagy tervet eszeltünk volna ki, hogy kiiktassuk az Ősieket. Mert nagyon erősek lehetnek. Eljöttem volna magamtól is onnan, de így, hogy megvan, akit kerestem, már végre ismét célja volt az életemnek.
Hiszen semmim sem maradt, miután Nath szívébe karót döftem, és Jensen is ott hagyott. Szinte mindenki egyszerre, alig pár év leforgása alatt hagyott magamra. Ahogy Bethany is. Így csak az álmaim maradtak, és a lány, aki minden éjjel meglátogat. Kedves, szelíd megértő. Elfogadja, ami vagyok. Amanda. Beteges nem? Egy lánynak nevet adni, aki csak az álmaimban él, és aki majdnem kiköpött mása a nőnek, ki oly hirtelen hagyott ott, s még a helyünkre sem jött el, mikor békülni akartam. Még az országot is elhagyta. Pedig sokszor küldtem már el, de valahogy mindig megbocsájtotta a heves és elutasító természetemet, ahogy én is a szelességét, és azt a hatalmas várfalat, ami mögé elbújt folyton. Sok titok lengte körül, és ez az, ami miatt folyton vágytam utána. Majd ott hagyott. Így senkim sem lett, s megfogadtam, hogy soha nem engedek közel magamhoz senkit többé. Ami nem is volt nehéz, miután Nath meghalt. Szinte egyedül éltem, gyilkoltam, képeztem magam, s most már elég erősnek érzem magam, hogy ne ölessem meg magam.
Egy bár előtt sétálok el, s úgy érzem be kell térnem egy whiskey-re. Ritkán iszom, csak mikor tényleg úgy érzem, hogy közel a cél. És most így van... A pulttól távolabbi asztalt választom, innen tökéletesen meg tudom figyelni az embereket, és talán egy vámpírba is belefutok, akit megszabadíthatok förtelmes szenvedésétől. Bár amióta rájöttem, hogy lapis lazuri gyűrűvel rejtőznek el, azóta eme köveket keresem. Nincs is jobb, levenni az áldást ezekről a kis kövekről, persze ez is nagy erőt igényel.
- Még egy whiskey-t hozz kérlek! - szólok a mellettem elhaladó pincérlánynak, aki az öres poharamat viszi el. Finoman ragadom meg csuklóját, hogy a szemeibe fúrhassam kék íriszeimet, kérésemet nyomatékosítva. Zavart mosollyal távozik, és én figyelem a tömegben elvesző alakját, hogy a pultnál ülőket is megnézhessem. De bár ne tettem volna ezt. Ajkaimra egy név kúszik, s csak suttogva ejtem ki tévesen Amandának nevezve őt. Persze nem hallhatja, hacsak nem lett azóta vámpír, így elkapom tekintetem, miközben a távozáson vacillálok.
- Bethany... Akkor szórakoztasd a széket - állok fel gúnyosan, miután kezdeti zavartságomon végre felülkerekedhettem. Ülő testhelyzetemet állóvá teszem, mikor ő már ismét megszólal. Félúton a két testhelyzet között dermedek meg, majd végül csak visszaülök. Nem hittem, hogy most fogok összefutni a nővel, aki elhagyott, mintha csak egy rongy lettem volna. - Ugyan már kedvesem, ne képzelj bele többet. Nem te vagy az újabb mániám, de még a régi sem!  - jelentem ki szintén gúnyosan. Mégis hogy hiheti azt, hogy miatta jöttem ide? Hiszen sosem kerestem... - Te nem jöttél el a helyünkre - vágom a fejéhez ridegen, miközben elveszem az éppen kihozott italomat az asztalról, hogy beleigyak. Sok év után még mindig képes érzelmeket kiváltani belőlem. Hogy csinálja? Végigmérem gyönyörű arcát, selymesnek látszó haját, és a szemei, azok a szemek csábítottak el akkor is... Vagyis nem engem, hanem Daniel Jones-t. Aki akkor voltam mellette, mert féltem megmutatni, ki is voltam, de így is elfogadott. Most viszont nem tudom, hogy kellene hozzá állnom? Még rendesen el sem búcsúzhattam... De ez már a múlt...
••••••••••••••••••••••
SZAVAK SZÁMA:612 SABLON:[You must be registered and logged in to see this link.]MEGJEGYZÉS: love


Vissza az elejére Go down



Rosalie Matthews
welcome to my world
Rosalie Matthews

► Residence :
◯ behind your back
► Age :
36
► Total posts :
125

INACTIVE CHARACTER ✖


TémanyitásTárgy: Re: Bárpult Bárpult               EmptyKedd Aug. 19, 2014 7:59 pm





chris & tania
avagy Dan és Beth
[You must be registered and logged in to see this image.]
Az ajtót kettétárva egyből megcsapott az alkohol jellegzetes tömény illata. A gyomrom majd' felfordult, de muszáj volt ezen a helyen kikötnöm. Szombat este volt, a vámpírok biztos itt leselkednek újabb s újabb áldozatok után. Vagy nem. Egy próbát biztos megér. Hosszú fekete csőfarmerom egyenesen keskeny testemre feszült, míg magassarkúm kopogása pár érdekes tekintetet vonzott maga után. Nem a kedvencem az utóbbi kiegészítő, de ha egy kihivó nőként szeretném magamat feltüntetni, akkor muszáj ilyen embertelen ruhadarabokat magamra öltenem. Fehér mély kivágású felsőm többet mutatott a kelleténél, amennyire lehetett. Elég kisfiús alkattal rendelkeztem, nincsenek nagy idomaim, pedig már a huszonötön is túl voltam. Valami elcsesződött bennem a serdülőkoromban. Hajamat hátul összetűztem s az egyik oldalamra söpörtem, hogy hosszú fehér nyakamhoz könnyen hozzá lehessen férni, és az egész szettet egy élénk vörös rúzs tetőzte. Rémisztően éreztem magam, úgy mint egy cirkuszi bohóc. Járásom egyáltalán nem volt nőies, úgy festettem, mint egy bot, akinek nehezére esik a járás.
Hanyagul pakoltam a lábaimat a bárpult felé, majd táskámat az ölembe téve helyet foglaltam messze a már eléggé ittas vendégektől. A pincér kissé fáradtan, de mosollyal az arcán megkérdezte, hogy mit óhajtok. Tiszteltem Őt, amiért egy egész napnyi gürizés után is képes velem úgy bánni, mint egy emberrel. Pedig nem volt könnyű dolga, és ezt tapasztalatból mondom. Én is voltam egyszer felszolgáló, csak nem egy kocsmában. Míg én kávét szolgáltam, ő alkoholt. - Helló, egy alkoholmentes mojitót szeretnék. - adtam le a rendelésemet, miközben táskámban kutattam egy tizesért. Miután meg lett a kiválasztott bankjegy, magam elé helyeztem, és mosolyogva vettem át az italomat, ami gyakorlatilag egy limonádé volt. Gyűlöltem az alkoholt, soha az égvilágon senki sem fog rávenni arra, hogy azt fogyasszam. Nem csak az íze rossz, de káros is. Mi értelme van annak, hogy lerövidítsem az életet? Ha mások ezt szeretik..
Már a második poharamnál tartottam, mikor egy rég nem látott ismerősre tévedt a tekintetem. Egy asztalnál ült, nem messze tőlem. Ő nem vett engem észre, így nem látta a félelmet, ami az arcomra ült ki. Belém fagyott a levegő, és az ajtó felé kandikált a pillantásom. Muszáj elmenekülnöm innen. Mi a fenét keresett itt Dan? Utoljára Atlantában láttam, de annak is vagy négy éve volt. Mikor visszanéztem a tekintetünk egybeforrt. De amint meglátta, hogy én is őt bámultam rögvest elfordult. Még neki állt feljebb? Azok után, hogy mit művelt velem? Elküldött.. Terhes voltam, mégis elküldött, s a hiányába majd' belepusztultam, a.. a.. gyermekünk életébe került mindez. Nem.. Nem fogom hagyni, hogy azaz önelégült fickó ennyivel megússza ezt az egészet!
Felálltam a helyemről, megfogtam az italomat és elkezdtem felé sétálni. Mikor mellé kerültem, makulátlan angol akcentussal ejtettem ki nevét. - Daniel. Rég láttalak. Nagyon magányosnak tűnik ez a szék. - foglaltam el a helyet vele szembe, és egy elégedett mosolyt erőltettem az arcomra. - Csak nem követsz engem? Négy éve én vagyok az újabb mániád? - kérdeztem félrebiccentett fejjel, miután elhelyezkedtem. Egy újabb szerep következett. Ma nem Tania Simmons voltam. Hanem Bethany Stuart.    

   
▲ imádlak ▲ - ▲ valamennyi szó ▲ [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Bárpult Bárpult               EmptyKedd Márc. 25, 2014 10:02 pm


Blake & Victorie


A vesémbe lát a nő, és ez nem tetszik annyira. Ennyire kiszagolható lenne, hogy egy ideje játszom a gondolattal? Tény, hogy én arra a következtetésre jutottam, hogy vámpír akarok lenni, de a párommal még nem beszéltük ezt meg. Mármint döntést még nem hoztunk. Az ilyesmiből nem akarom kihagyni őt, mert mindkettőnket érinti a téma. Ariana nagyon sokat segített a múltkori beszélgetésünkkel, de azért nem az ő véleménye a legfontosabb. Sőt, nem is az enyém. Ginnyre kell gondolnom, elvégre neki kellene az idők végéig velem maradnia. Már ha akar.
- Nem akarok gyilkoló gép lenni, de nem lenne ellenemre, ha közétek tartoznék. Vonzódom a fajtádhoz, ezt nem tagadom. – bólintok, és elmélkedve oldalra billentem a fejem. A kezem már szinte teljesen gyógyult. Tényleg elképesztő ez a gyors regenerálódás. Szóval ezért olyan nehéz komolyabb kárt tenni bennük! A saját vérük gyógyítja őket. Többször akartam már rájönni, hogy mitől ilyenek. Mert ez az egész vámpírság olyan mint a mágia és a vírusok kereszteződése. Legalábbis elméletem szerint. – Nem volt így még kijelentve, hogy magam is vámpírrá váljak, a barátnőmtől is függ a dolog. – próbálok minél őszintébb lenni, mert a hűvös, kimért tekintete elbizonytalanít.
Okkal. A hír azt hiszem finoman szólva is meglepte, hogy barátnőm van. Már nem mosolyog, a laza flörtnek is vége szakadt egy csapásra. És most, mi lesz? Aggódva tekintek rá, aztán szégyenkezve sütöm le a szemeim. Basszus.
- Nem akartam elrontani az estédet. Épp elég volt a saját estémet elrontani, én igazán… - kezdem a magyarázkodást, de belém akad a szó. Az nem ment meg, ha most nekiállok tenni a kamasz fiút. Remélem otthon majd azért (már ha egyáltalán élve eljutok hazáig) kapok némi jutalmat mindezért. Meg persze egy-két nyaklevest is azért amit a kezemmel tettem, meg minden másért is. Ginny morcos lesz, ha megtudja, hogy valaki evett belőlem. Ő sosem szokott, mert tudja, hogy nekem mit jelent. A vámpírharapás az én drogom, és ő sem akarja, hogy megint a rabja legyek, és erről szóljon a kapcsolatunk. Hát, most nagyon gyönyörűen borult minden. Eddig legalábbis úgy tűnik.
A gonosz mosoly Victorie ajkán rendesen rám hozza a frászt. Nem tartom magam ijedősnek, de azért ez egy kicsit… sok nekem. Még azt sem tudtam megszokni, hogy Virginia annyival erősebb nálam. Szeretek én lenni a főnök, és a nagy, erős, hősies védelmező. Na, hát ez a vámpírlányok mellett némiképp akadályokba ütközik. Így van ez most is, hideglelést kapok az ilyen rideg, kegyetlen tekintetektől, és soha nem is tudtam velük mit kezdeni. Amikor a két választási lehetőségem részletezi, zavartan vonom össze a szemöldököm. Egyik sem túl rózsás, de ha lehet választani, én inkább iszogatnék és lerészegednék mint hogy erőnek erejével itt tartson.
- Nézd, te igazán… tényleg nagyon vonzó nő vagy, de – kezdek bele, aztán keserűen elmosolyodok. Ugyan már, ezzel a dumával akarom magam kibeszélni? Nevetséges. – Oké, nem zsibbasztalak ezzel. Nézz papucsnak, de a csajom letépné a… a fejem, ha most köztünk bármi történne. És nem mintha félnék tőle – ezt azt hiszem le kellett szögeznem. Nem gondolhatja, hogy rettegek a fajtájától. – de a kapcsolatomat féltem. Azt hiszem, szeretem őt. – próbálok nagyon őszinte lenni a lányhoz, de nem tudom, mennyire hatom meg vele. Valószínűleg semennyire, csak egyszerűen úgy érzem, hogy mindezt el kellett mondanom neki. Tudnia kell, hogy bár itt maradok, csak az erőszakot akarom elkerülni, és azt, hogy tartósan magához láncoljon vagy még rosszabb.
A kért italok megérkeznek, én pedig mély sóhaj után emelem fel a hozzám közelebbi poharat, és finoman a másikhoz koccintom. Még egy majdnem őszinte mosolyt is sikerül kipréseljek magamból, azt hiszem ha iszok, könnyebben el tudom majd engedni magam mellette. Ráadásul ha mozgásképtelenre iszom magam, nem tudok semmi olyat tenni, ami fájdalmat okozna a kedvesemnek. Mindenkinek így lesz a legjobb, ráadásul amiről nem tud az nem is fáj neki.
- Akkor, fenékig, Victorie! – kacsintok rá, majd belekortyolok az italba. Átnyúlok az asztal fölött, és megragadom a kezét, puha tenyerét barátságosan szorítom meg. Régen kaptam volna egy ilyen alkalmon, sőt én magam tettem volna mindent meg, hogy az ágyamba szédítsek egy ilyen bombázót, mint ő. Talán most is erre vágyok, lelkem mélyén, de az eszem tudja, hogy mi a helyes, és mi a legfontosabb számomra a világon. Amíg a fejemben rendben vannak a dolgok, addig semmi baj nem történhet. Közelebb húzom őt magamhoz, és én is felé csúszok a padon. Ha ez az ára annak, hogy ma sértetlenül hazamenjek az asszonykámhoz, akkor ezt fogom csinálni. – És, mik a terveid mára? – próbálok laza lenni, hogy ne érezze rajtam a feszültséget. A korábbi, játékos énem kezd visszatérni, a mosolyommal együtt.



•• Words: 745 •• Music:  •[You must be registered and logged in to see this link.]Note: :*-*:tudom, nem a legjobb... ••
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Bárpult Bárpult               EmptySzomb. Márc. 22, 2014 8:37 pm



Blake & Victorie
[You must be registered and logged in to see this image.]

hey darling, it's nice to meet you.

Most először kel életre bennem az a gondolat, hogy lehet, hogy hülyeséget csináltam. Elvégre ha Blake vámpír lesz, amiért megitattam a véremmel, akkor az én felelősségem is, végül is általam vált vámpírrá, nem hagyhatom csak úgy a sorsára. Ha baja esne, vagy esetleg meghalna, a vére az én kezemhez tapadna, és nem kell, hogy ilyen dolgok miatt is bűnösnek érezzem magam. Bántottam így is elég embert életem során, azokról nem is beszélve, akiket csak alázatos módon kihasználtam, ahogyan Katherine engem.
Katherine… mindig csak Katherine! Elegem van abból, hogy bármit teszek, bárkivel vagyok, bármiről beszélek mindig csak ő jut az eszembe… mintha az egész világom körülötte forogna… márpedig nem így van! Ezért van arra szükségem, hogy végre bosszút álljak rajta. Ha sikerül annyi szenvedést okozni neki, amennyit én szenvedtem miatta, ha sikerül úgymond kiegyenlíteni a sok szenvedést, amit okozott nekem, akkor talán tovább tudok majd lépni. Talán… el tudom engedni őt és a közös múltunkat végleg és saját, új életet kezdhetek. Rá kellene ébrednem végre, hogy semmiért nem kellene hálásnak lennem, sem azért, mert átváltoztatott, sem azért, mert megtanított a túlélésre. Csak azért csinálja, hogy könnyítsen a lelkén – már ha van neki egyáltalán -, azért a sok szörnyűségért, amit velem művelt.
- Nos… legközelebb talán ne egy fa törzsén próbáld levezetni a dühödet… mert nem leszek itt, hogy ismét meggyógyítsalak. – Blake hangja kirángat zavaros és haraggal fertőzött gondolataim közül, hirtelen visszatérek a jelenbe, ismét a férfinek szentelem a figyelmemet. Egészen normálisnak képzelném, ha nem épp most vallotta volna be, hogy addig ütötte egy fa kérgét, amíg olyan kárt tett saját magában, hogy már nem bírta tovább. Nos, igen… ezt leszámítva azonban teljesen rendes srácnak néz ki. De van egyáltalán tökéletes ember ezen a világon? Nem hinném.
Elégedetten bólintok, amikor közli velem, hogy marad. Nem is vártam mást, általában én utasítom el a férfiakat és nem fordítva. Nincs olyan ember, aki nemet mondana Victorie Ravennek… ha mégis akad, akkor pedig két lehetőség van. Az egyik, hogy addig kínzom az illetőt, ameddig nem könyörög a halálért, amit persze a végén megkap. Kettő, hogy megigézem és csak aztán kínzom és ölöm meg. Csak hogy meglegyen az örömöm… és a bosszúm is. Hisz a szexnél már csak a bosszú édesebb.
- Úgy legyen. – bólintok helyeslően. – Szerintem nem vágysz rá, hogy egyik napl a másikra egy gyilkoló gép legyél. Vagy…? – emelem fel hirtelen a fejem, hogy pillantásommal fogva tartsam az övét. – Ez lenne a célod? Vámpírrá változni? – harapok bele alsó ajkaimba és elgondolkodva billentem oldalra a fejem, összehúzott szemekkel méregetem Blaket. Mosoly kúszik ajkaimra, mikor kézcsókot ad nekem. Igazi úriember. Azonban a következő pillanatban lefagy a mosoly az arcomról, pillantásom megkeményedik. Jelenlegi barátnőm.
- Jelenlegi? – kérdezek vissza, mintha rosszul hallottam volna, pedig kifejezetten rendben van a hallásom. – Óóó, Blake… épp most szúrtad el az estémet, tudsz róla? – elszúrta… ugyan, dehogyis. Elvégre mikor zavar engem az, ha valakinek barátnője volt? Hát igen… soha. – Vagy… csak most kezd egyre izgalmasabbá válni. – ravasz mosoly jelenik meg a szám sarkában, amely egyre csak szélesedik. – Két választásod van. Az egyik, hogy lerészegedünk és jól érezzük magunkat ma este mint barátok, önszántadból maradsz. Rám fér már, hogy egy kicsit kikacsolódjak. A másik kellemetlenebb lesz. Ha úgy döntesz, most itt hagysz, akkor kényszerítelek, hogy maradj. De ebben az esetben csak én fogok jól szórakozni... – intek a pincérnek és kérek még két vodkát – Nos… melyiket választod, Blake?

szavak száma: 564 zene: [You must be registered and logged in to see this link.] megjegyzés: remélem megfelel. kredit: [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Bárpult Bárpult               EmptyKedd Márc. 11, 2014 2:43 pm


Blake & Victorie


A
zt hiszem kénytelen vagyok bevallani a lánynak, hogy miként sérültem meg. De annyira kínos… azt fogja gondolni, hogy valami idegbeteg őrült vagyok. Bár… nem mindegy? Valószínűleg többé nem látom majd, sőt az is lehet, hogy ezt a találkozást is kitörli a memóriámból. Amit nem is bánnék annyira, mert nem hiszem, hogy Virginia örülne annak amit itt most művelek. Sőt, ha jobban belegondolok, már ami eddig történt, amiatt is simán kirúghat. Hirtelen összeszorul a torkom. A francba, nem érdemes kockáztatni a kapcsolatunkat egyetlen nőért sem. Senkiért, legyen bármilyen csinos is. Ugyanakkor ott lappang bennem a félelem is, mert tudom, hogy mire képes egy vámpír, ha feldühítik. Van egyáltalán kiút ebből a labirintusból? Hogyan viselkedjek, mit tegyek, hogy se Ginnyt ne veszítsem el, se az életemet? Csak remélhetem, hogy ha mindent bevallok neki, majd megértő lesz. Mást nem tehetek ebben a helyzetben. Szóval nem ellenkezek egyáltalán, és megfogom a nő felém nyújtott csuklóját, és engedelmesen nyelem a vérét.
Nagyot sóhajtok, mielőtt belekezdenék a magyarázatba, Victorie vérének íze még mindig a számban van, édesen, sósan. Idegen nekem ez az íz, felfordul tőle a gyomrom. Intek a pincérnek, hogy kérek még italt. Valahogy el kell tűntetnem a vért a számból, muszáj leöblítenem, lemosnom magamról.
- Szóval… elég rossz híreket kaptam az elmúlt néhány órában, és eléggé felhergeltem magam. A sétányon az egyik fa törzsén megtalálod a kézfejem többi, jelenleg hiányzó részét. – mosolyodok el kényszeredetten, és remélem megelégszik ennyivel is. Elhúzom a kezem. Nem értem eddig miért nem gondoltam rá, hogy nem helyes ahogy viselkedtem. Valószínűleg az imént említett nem várt események miatt eshetett ki minden, de most már majdnem magamnál vagyok. Az, hogy az exem felhívott, hogy ne keressem se őt se a pénzem, és a lakótársam eltűnt némileg kikészített. De nem értem, hogy hogyan felejtkezhettem meg arról, hogy boldog kapcsolatban élek! Már biztos vagyok benne, hogy ha ezt a párom megtudja, megöl aztán kirúg. Vagy fordítva. Megint összeszorul a torkom. Nem hiszem el, hogy ez velem történik! Hogyan felejthettem el, hogy barátnőm van, aki ha minden jól alakul nemsokára hozzám költözik? Ennyire durván kiütött az a dühroham és egy deci tömény? Ne már, azt hittem ennél többet bírok.
Szemeimbe beköltözik a kétségbeesés, ezt a nő is észreveheti.
- Oh! Hát… ez igazán… - "van barátnőm! Van Barátnőm!" a belső hang már kimondta helyettem, de a számon nem jönnek ki hangok. – Maradok még, persze. – gyáva nyúl! Hogy tud egy ilyen bombázó ennyire félelmetes lenni? És én miért rettegek tőle? Ez a büntetésem amiért régen nem voltam a hűség mintaszobra? Ha van Isten, akkor könyörgöm intézze el, hogy itt és most megnyíljon alattam a föld. A kezem visszacsempészem a közelébe, ő pedig megszorítja. Tényleg gyógyul, ez elképesztő. Miért nem mondta ezt eddig egy vámpír sem nekem? Nem értem mire jó ez a nagy titkolózás. Úgy bánnak az információval, mint a multimilliomos vén fószerek a pénzükkel. Szörnyűek, ez az örökös játszadozás és taktikázás tényleg nagyon fárasztó.
Viszont valami mást elárul nekem! Te jó ég, micsoda hírek! Szóval ha most valaki megölne, akkor vámpírként ébrednék. Ez nagyon, ez tényleg kifejezetten jó hír! Mármint, ha megbeszélem Ginnyvel hogy akkor végülis mi legyen velünk, velem. Hogy hogyan tovább.
- Hát, ezt nem tudtam eddig, de majd észben tartom. – küldök felé egy mosolyt, ami ezúttal eléri a szemeimet is. A pultos lerakja elém az újabb italt, én pedig anélkül, hogy alaposabban megnéztem volna már emelem is a számhoz. Akármi is ez, csak jobb lehet mint a vér íze. Mikor lerakom a poharat, érzem a kezét az arcomon, és beletelik pár másodpercbe, mire felfogom, hogy mekkora bajba kevertem magam. Fájdalmasan rándul az arcom, nem tudok tenni ellene semmit. Nem mehetek bele a játékba, de az ujja már az ajkamon van. Ha nem akarom elveszíteni a barátnőmet, kénytelen leszek véget vetni ennek az egésznek. Lehet, hogy gyáva nyúl vagyok, de most kell összeszednem magam és minden bátorságom. Megnyalom az ajkam, és ép kezembe veszem a tenyerét, aztán puha csókot nyomok a kézfejére.
- Nos, tudom, hogy milyen. A volt menyasszonyom is egy közületek. – sóhajtok, és elengedem a kezét, majd hátra dőlök , hogy egy kis távolságot teremtsek kettőnk közt. –Sőt, a jelenlegi barátnőm is. Szóval valamennyit tudok rólatok, de nem túl sokat. – tökös gyerek vagyok, szóval megérdemlem, hogy megkönnyebbülten felsóhajtsak. Elmondtam neki, hogy van barátnőm, és elkezdtem építeni a távolságot. Vagy kiakad és rajtam vezeti le a dühét vagy értékeli az őszinteséget és megúszom a dolgot. Remélem az utóbbi.





•• Words: 727 •• Music:  •[You must be registered and logged in to see this link.]Note: bocsánat a késésért... :$ ••
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Bárpult Bárpult               EmptyCsüt. Márc. 06, 2014 10:24 pm



Blake & Victorie
[You must be registered and logged in to see this image.]

hey darling, it's nice to meet you.

Tetszik a férfi látszólagos naivitása és ártatlansága, azonban szavaiból megtudom, hogy nem először táplálkozik belőle vámpír, valami azt súgja, hogy anno rendszeresen táplálkoztak belőle, hiszen ha egy vámpír lecsap rá, akkor általában el is felejteti vele a történteket. Ha csak nem borzalmasan feledékeny. Az is arra utal, hogy vértasakként kezelték, hogy teljesen természetesen kezeli a helyzetet, mintha bármelyik nap előfordulna, hogy megharapja őt egy vámpír, valamint pontosan ismeri a határait, hogy mennyi vért vehetek tőle és óvatosan, vigyázva, hogy ne okozzon magának fájdalmat jelez. – Azért kell innod a véremből, hogy meggyógyulj, mint mondtam. A vámpírvér csodákra képes, se perc alatt helyrehozza a kezed. Ha már itt tartunk… mi a fenét műveltél vele?! - biztató mosollyal nézek rá, miután feltettem a kérdést, mert úgy látom, ebben még nem jártas, szüksége van egy kis bátorításra. – Örvendek a találkozásnak, Blake. – lehunyom a szemeimet, mikor az ajkai a csukómhoz érnek. Nyelve kellemesen cirógatja csuklómat, bőröm jólesően bizsereg nyomán. Kezdem megkedvelni Blaket, ami fura, mert nem is tudom hány éve volt utoljára olyan, hogy bármilyen önző érdek miatt ismerkedtem össze valakivel. Katherine másik befolyása… Belém „nevelte”, hogy az emberekben nem bízhatok meg, csak ki akarnak használni, vagy idővel cserbenhagynának. Részben igaza volt, hisz az emberek ilyenek, mindenkiben benne van ez a hiba, viszont ha senkit sem engedek közel magamhoz, egyedül élném le az öröklétet.
De nem akarok most ezzel foglalkozni. Most csak és kizárólag Blake-re akarok figyelni. A rá való koncentrálásban segít, hogy megfogja a kezem és lágyan cirógatni kezdi. Kölcsönösen végigsimítok a kezén, kifejezetten élvezem a helyzetet. Egy férfi, aki előtt nem kell titkolóznom, pontosan tudja, mi vagyok, mégsem rohan el sikítva. – Tulajdonképp magam sem tudom, miért csináltam. Általában nem vagyok ilyen kedves az emberekkel, sőt… ha tudnád, miket csináltam eddigi életem során valószínűleg nem ülnél most ilyen nyugodtan velem szemben, de mivel nem tudod, és nem is áll szándékomban megosztani veled… remélem, maradsz egy kicsit. Elárulok egy aprócska titkot, egészen szimpatikus vagy nekem. Igen… ilyet sem gyakran mondok. – nem tudom, minek köszönhető az őszinteségi rohamom, egyszerűen csak jól esik önfeledten és összefüggéstelenül cseverészni. Ha valami olyat mondok, amiről nem kellene tudnia, úgyis megigézem, hogy feledkezzen meg róla… vagy megölöm. – Látod, már gyógyulsz is. – pillantok elégedetten a kezére kezeimen, óvatosan, hogy ne okozzak neki fájdalmat, megszorítom a kezét. – Azonban figyelmeztetlek… nem tudom, ismered-e a vámpírvér hatásait, de a lényeg csupán annyi, hogy ha a következő egy-két napon meghalsz, vámpírként éledsz majd újra. Szóval… ha csak nem akarsz te is olyan szörnyeteggé válni, mint én… jobb, ha elkerülöd az életveszélyes helyzeteket. – közlöm úgy, mintha csak mellékesen megjegyezném.
- Hogy értetted, hogy tudod milyen? – továbbra is furdalja az oldalam a kíváncsiság, muszáj megtudnom, honnan tudja, milyen, ha egy vámpír táplálkozik belőle. Szabad kezemmel megsimogatom az arcát, majd ujjaimmal végigsimítok ajkain. Ha már játszunk, csináljuk rendesen. Nem szeretek félmunkát végezni. Reakcióját, érzelmeket kutatok az arcán, ajkaimra pedig ravasz mosoly ül ki. Most meglátom, tényleg annyira bátor-e Blake, mint amennyire mutatja, vagy ez csak egy állarc, és egy ilyen helyzetből már meghátrál.

szavak száma: 494 zene: [You must be registered and logged in to see this link.] megjegyzés: bocsánat a késésért... okold a sulit. ): kredit: [You must be registered and logged in to see this link.]


A hozzászólást Victorie Raven összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Márc. 17, 2014 8:03 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Bárpult Bárpult               EmptyPént. Feb. 21, 2014 10:14 pm


Blake & Victorie


A
hogy letette elém a jóképességű munkaerő az italokat, be kell vallanom, hogy az első gondolataim nem voltak teljesen normálisnak mondhatók. Inkább egy kezdő alkoholista viselkedését idézte, hogy előbb belsőleg veszem magamhoz az alkoholt, és csak utána kezdtem el foglalkozni a sebem fertőtlenítésével, vagyis a vodka külsődleges felhasználásával. Nem meglepő hát, hogy egy mozdulattal az ép kezembe veszem a poharat, és egy szuszra meg is iszom a tartalmát. Csak amikor már lecsúszott, akkor  esett le nekem, hogy a szokásos gold helyett silver tequilát kaptam. Így jár az, aki elfelejti jelezni, hogy válogatós. Az ismerős, kellemesen meleg érzés azonnal elkezdett szétáradni az ereimben. A tompultság érzése is fokozódott, ahogy az agyamat elkezdte ostromolni az alkohol. Még azt is csak késve érzékeltem, hogy egy nő megállt mellettem.

Bárgyú és meglehetősen félresikerült mosollyal jutalmaztam a becézését, és próbáltam megszólalni,de túlságosan össze voltam zavarodva. Annyira felhergeltem magam az elmúlt fél órában, hogy itt helyben össze tudtam volna esni a fáradtságtól. Érdeklődve figyeltem, ahogy a kezem után nyúlt, és már épp szólni akartam neki, hogy nem csak úgy balfékségből lehorzsoltam egy kicsit, amikor rávilágít a problémára. Hát igen, ki mondta, hogy nem vagyok ön- és közveszélyes? Mit válaszolhattam volna neki? Az igazság annyira nevetséges, hogy ezzel inkább nem zsibbasztottam. Minden más verzió pedig olyan szürreális, hogy az már fáj. Úgyhogy inkább csak csendesen megvontam a vállam. Ha látott már ilyesmit, úgyis tudja, hogy magamnak okoztam, kvázi szándékosan.
Aztán egyetlen pillanat alatt kijózanodtam, amikor ajkai a kezemhez közelítettek. Döbbenten meredtem rá, és fogalmam sincs miért, de nem állítottam meg. Nem tudom, hogy szerencsém vagy balszerencsém volt-e vele. Vágytam már erre, ó, nagyon is vágytam, amióta csak legutóbb megharapott valaki. De most, hogy ismét itt lenne a lehetőség, mintha inamba szállna a bátorságom. Akarom, hogy megint függő legyek? Hiszen már majdnem fél éve "tiszta" vagyok, és az egész folyamat meg az elvonási tünetek csaknem olyan durvák voltak mintha drogoztam volna. De a csábítás olyan erős, a szervezetem pedig annyira kimerült, hogy nem maradt energiám küzdeni ellene. Vártam az érzést, amint felcsillant a lehetőség, hogy hozzájussak újra, máris elkapott a sóvárgás.
- Tudom milyen. –szólaltam meg halkan, rekedten. Láttam ahogy harapás előtt átalakult az arca, az én szemszögemből nézve mintha sötét karikák csúfították volna el a szeme alatti területet. De láttam már épp elégszer, hogy tudjam ilyenkor apró sötét kis erek jelennek meg azon a területen. Szemfogai azzal a lendülettel nőttek meg, ahogyan a száját nyitotta. Éhes lehetett már, biztosan így szagolt ki, és ezért jött ide hozzám. A vérem vonzotta hozzám. Érdeklődve figyeltem mindaddig, amíg egy kis tompa fájdalmat éreztem. Aztán helyébe lépett az, amiért imádok egy vámpír vacsorája lenni: euforikus, furcsán boldog állapot. Amikor a gondok megszűnnek. A test gyengül, és az alapvető funkciókra fókuszál, ez által szűntetve meg a stresszt. Aztán újra felüti a fejét a fájdalom. Van az a pont, ahol a test figyelmeztet, hogy nagy a baj. Most, hogy mondja…!
Még az előtt pár másodperccel, hogy elengedné, elkezdtem kihúzni a csuklóm a harapásból. Persze nem rángattam, azzal csak nagyobb kárt tettem volna, így inkább csak finoman utaltam rá, hogy most már igazán elengedhetne. És el is enged. Jó kislány.
Bódultan néztem ahogy saját magát harapta meg. Még soha nem láttam ilyesmit, és elképzelésem sincs arról ami történni fog. Ártatlan, ártalmatlan érdeklődéssel kerestem tekintetét.
- Miért? – kérdeztem, és nem fogadtam el a felém nyújtott kezét. Aztán megmagyarázta: orvosság a saját hülyeségemre. Ó. Bizonytalanul nyaltam meg az ajkam, és szinte reszkető kézzel emeltem a számhoz enyhén vérző csuklóját. Még senki nem akart meggyógyítani, senki nem törődött azzal, hogy velem mi lesz miután ők már táplálkoztak.
- Blake. Blake Rayner. – mormogtam, és Victoriet néztem. Szép nő, sőt… nem is szép, gyönyörű! Határozottnak tűnik, és ez tetszik benne. Bár ez minden nőben tetszeni szokott. Sőt, az hogy nő tetszeni szokott minden nőben. Akarom én ezt? Egyáltalán, mi folyik itt? Halovány mosoly futott át az ajkamon. Úgyis kiderül, valószínűleg jobban járok ha hagyom magam sodródni az árral.
Gyengéd csókot leheltem a lány csuklójára, miközben a szemébe néztem. Aztán a szám finoman a sebe köré zárult, és már én is elkezdtem élvezni a játékot. A vére íze fémes, édesen sós. Meleg az enyémtől, amivel keveredett. Nem, én nem táplálkozom. Szóval nem is volt szükség rá, hogy holmi állat módjára harapdáljam ezt a gyönyörű nőt. Nyelvemmel finoman cirógattam bársonyos bőrét, és aprókat nyeltem. Így, óvatosan hoztam létre a szívó hatást, és néhány kortynyit ittam a véréből. Vajon ez mivel jár? Belehalok? Fájdalmasan kiábrándító gondolat.
Elengedtem a karját, majd zavartan lehajtottam a fejem. Igen, ezt most nagyon nem kellett volna. Letöröltem a szám, és a maradék itallal, azzal a néhány cseppel igyekeztem előzni a vére ízét. A gyomrom egyszer csak felfordult, a szokatlan tápláléktól, biztos…
- Miért csináltad és mi volt ez? – kérdeztem halkan, és a keze után nyúltam. Szórakozottan szorítottam meg, puha tenyerét cirógatva ujjaival játszom. Igen, ezt most tisztáznunk kell.




•• Words: 800 •• Music:  •[You must be registered and logged in to see this link.]Note: lesz ez jobb is... •• [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Bárpult Bárpult               EmptyVas. Feb. 09, 2014 11:23 pm





Victorie & Blake
[You must be registered and logged in to see this image.]

hey darling, it's nice to meet you.

El szeretném hagyni a várost egy időre, de nem vagyok benne biztos, hogy ez jó ötlet. Félek, hogy mire visszatérnék ide, Katherinenek már hűlt helye sem lenne. Mindig is mester volt az eltűnésben, szóval ez a képessége csak fejlődhetett, mióta nem találkoztam vele. Köztudott, hogy őt csak akkor találja meg valaki, ha azt akarja, hogy megtalálják. Máskülönben esélyem sincs. Ha nem akar velem találkozni, akkor több, mint valószínű, hogy soha többet nem látjuk viszont egymást.
Ugyanakkor szükségem van egy kis kikapcsolódásra, távol ettől a cirkusztól, emellett pedig New Orleans-ra is kíváncsi vagyok. Még sosem jártam ott, de mostanában annyit hallottam arról a városról, hogy muszáj lesz ellátogatnom. Kíváncsi vagyok arra a híres Marcelra, akiről annyit hallani mostanában, és arra is, hogy igazak-e a pletykák, miszerint a vámpírok uralják a várost. Ha mindez igaz, akkor talán hosszabb időre is ottmaradok, ha megszabadultam Katherinetől. Könnyebb lenne olyan helyen kezdeni új életet, ahol elfogadják a fajtám létezését.
Igazából félek az újrakezdéstől. Olyan rég óta élek már egyedül, egyetlen céllal a szemem előtt, mégpedig a bosszúval, hogy fogalmam sincs, mit fogok tenni, ha ez már nem lesz velem. Nem lesz könnyű, az biztos. Körülbelül 300 éve már csak a hátsószándék miatt ismerkedek emberekkel, nem azért, mert érdekelnek. Aki nincs a hasznomra, másnapra már halott. Furcsa lesz erről leszokni. És… mi van, ha senkinek nem leszek szimpatikus? Akkor mivel fogom eltölteni a mindennapjaimat? Vagy ha megunom az életemet, egyszerűen csak karót döfök a szívembe? Nem… arra nem lennék képes. Szerintem a halhatatlanság csodás ajándék, amit sosem dobnék el magamtól csak úgy. És különben is… mi van velem?! Victore Raven nem rémül meg, főleg nem olyan dolgoktól, mint a normális élet. Tettem szörnyű dolgokat, de mindenkinek jár a megbocsájtás. Mindenkinek… kivéve Katherinenek. Ő már annyi rosszat tett csupán azért, hogy magát mentse, hogy képtelenségnek tartom, hogy valaha bárki is megbocsásson neki. Nekem pedig egykoron normális életem volt – mielőtt ő megjelent az életemben – és hiszem, hogy tudok újra az a lány lenni.
Betérek a közeli bárba, szükségem van egy kis alkoholra, és… vérre is. Éhes vagyok, ha hamarosan nem táplálkozom, félő, hogy az utca közepén tépem fel valakinek a nyaki ütőerét, és az… nem lenne szép látvány. Az éhség mardossa a torkomat, ég az egész nyelőcsövem, ráadásul a bár egyik sarkából vérszag csapja meg az orrom. Egy percig sem gondolkodom, rögtön a szag irányába indulok, helyet foglalok egy fiatal férfi mellett, majd odakiáltok a pincérnek, hogy hozzon két vodkát.
- Hello, szépfiú. – csábosan a srácra mosolygok, meg sem várom reakcióját, egyből vérző keze után nyúlok. – Tudok segíteni vele. – ahogy megfogom a kezét, érzem, hogy egy pár csontja is el van törve. – Te meg mit csináltál?! Erre a kötés nem lesz elég.– letörlöm a vért és az alkoholt a kezéről, leszedem róla a rögtönzött kötést, majd mélyen a fiú szemébe nézek. – Ne félj, ne sikíts. Nem fog fájni. – azzal megharapom a csuklóját. Mivel a bár egy eldugott részén vagyunk, senki nem láthat minket, azt meg meghallom, ha közelít a pincér. Addig szívom édes vérét, míg úgy nem érzem, hogy már nincsen többre szükségem. Akkor elengedem, és fogaimat saját csuklómba mélyesztem, majd a fiú ajkaihoz tartom. – Igyál, ettől meggyógyul a kezed. – biztatóan rámosolygok, szabad kezemmel pedig letörlöm a vért az arcomról. – Egyébként a nevem Victorie. Victorie Raven.


szavak: 538 zene: [You must be registered and logged in to see this link.] megjegyzés: kicsit béna, de majd belejövök. (;
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Bárpult Bárpult               EmptyPént. Feb. 07, 2014 11:48 am


Blake & Victorie


„Szétszórt, szeleburdi, hebehurgya, ostoba nőszemély!”
Gondolataim átszellőztetésére van sürgős szükségem. Hogyan gondoltam, hogy lehettem olyan hülye, hogy már megint a nyakamba vettem egy koloncot? Nem vagyok normális, épelméjű ember nem csinál ilyesmit! Ki nekem az a lány? Van hozzá fűződő bármilyen kötelességem is?! Nincs! Akkor most mégis miért járom az utcákat már órák óta, hogy megtaláljam?

Persze a kiemelkedően rossz kedvemnek csak egyik okozója a kis pártfogoltam, Dee. A több hónapnyi megvonás után, és a több ezer üzenet után amit hagytam a rögzítőjén Monique méltóztatott ma felhívni. Üdvözletét küldte nekem a birtokomról, Angliából, és köszöni a nagylelkűségemet. Valamint figyelmeztetett, hogy az ő erejével és hatalmával valamint a tőlem kapott pénzzel el tud intézni engem úgy, hogy a kutya se keressen, így kegyeskedett megkérni, hogy ne zaklassam tovább. Megőrülök, hát ilyen van??? Előbb elveszi az örökségem, kiforgat szinte minden vagyonomból, egy szál gatyában jóformán az út szélén hagyott. Aztán összetörte a szívem, kitépte, megdarálta, felgyújtotta leköpte és grátisz egy kutyával megetette. Képletesen szólva persze, de nagyjából így éreztem magam szakításunk után.
Ne keressem, ne zaklassam. A pénzem akarom visszakapni, semmi mást. Már rég tudom, hogy nem érdemelte meg, hogy úgy és annyira szeressem ahogy. Azt meg én nem érdemeltem tőle, hogy kizsebeljen és csak úgy lelépjen. Ordítani tudnék a dühtől, már szinte megbénít ez a pokoli méreg ami bennem van. Ha eddig még éreztem is valamit Monique iránt, hát most már csak gyűlölet maradt belőle.

Persze a problémáimat és a feszültségemet mint mindig, most se azon vezettem le, akitől eredeztethetők. Lakótársam-barátnőm itta meg a levét, és a megtámadását követő harmadik hét első napja lévén kirángattam a házból emberek közé. Tudom, aljas dolog egy rettegő, sebezhető lelkiállapotban lévő nőt egyedül otthagyni a város közepén védtelenül, hogy vásárolgasson de nem gondolkodtam. Most meg nem veszi fel a mobilját és nem találom sehol. Képes bárhol, bármilyen rövid idő alatt bajba keveredni, de azért azt mégse gondoltam, hogy úgy kell vele bánjak mint egy pelenkással, és képzeletbeli szoknyám szélén kell üljön egész hátralévő életében, mert akkor inkább fellógatom magam az első fára. Mintha nem lenne egy második tinédzserkorát élő felnőtt nő pesztrálásánál nagyobb gondom.
Dühömben egészen a város széléig sétálok, anélkül hogy észrevenném. Egy kellemes kis fasor mellett sétálok el, és valamilyen indíttatásból arra a következtetésre jutok, hogy az egyik fa törzse alkalmas lesz arra, hogy kitöltsem rajta minden mérgem. Elé is lépek hát a jól megtermett növénynek, és jobbommal hatalmas erővel ütök belé. Aztán újra és újra, míg már nem érezem a kezem. Öklöm egészen összefeszült az erős szorítástól, úgy kell bemozgatnom az ujjaim, nagy és fájdalmas sziszegések közepette. Legalább egy vagy két kézközépi csontom is eltört hála a dühkitörésnek. Nagyot sóhajtva nézek körül, hogy látta-e valaki az őrjöngésemet, aztán megpillantok egy bárt az utca túl felén. Vérző és gyakorlatilag teljesen felhámmentes kézfejem ideiglenes ellátására letépek egy csíkot az ingemből, és köré tekerem.

A bárban nem hiszem, hogy komolyabb feltűnést keltenék, egészen addig, amíg a bárpulthoz lépve meg nem rendelem az italom. Egy deci vodkát és ugyanennyi tequilát. Előbbit a sebemre, hogy fertőtlenítsem (micsoda vétek, erre pazarolni az italt…!), utóbbit pedig a kezeim remegése ellen. Amikor hirtelen kiszáll az emberből az adrenalin, furcsa álmosság szerű, tompult állapot lesz rajta úrrá. Amikor megkapom az italokat, és ki is fizettem, kérek még egy tiszta kendőt a pultostól, és a vodka jelentős részét összeszorított fogakkal a sebre öntöm.
- Francba! – sziszegem mély átéléssel, majd a pultos fiú után nézek, hogy hozza-e már az újabb ideiglenes kötszeremet.



•• Words: 569 •• Music:  •[You must be registered and logged in to see this link.]Note: *.* •• [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down



Hazel C. Hollis
welcome to my world
Hazel C. Hollis

► Residence :
Δ mystic falls
► Age :
31
► Total posts :
564

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Bárpult Bárpult               EmptySzer. Jan. 01, 2014 8:57 pm




[You must be registered and logged in to see this image.]

WESTON & HAZEL

as in the warlock and the wolfie

A bűz nem múlt el, sőt még csak rosszabb lett. Idegesen fészkelődtem a helyemen, és egy gyilkos pillantást vetettem az előttem ülő férfira. Jelenlegi állapotomat még az is fokozta, hogy nemsokára itt lesz a telihold. Pár nap.. ezeket mi, a Hold elcseszett gyermekei megérezzük, és hamarabb fel tudjuk húzni magunkat, mint általában. Tiszta szar nőnek, és egyben farkaskának lenni. Két dátumot kell észben tartanunk egy hónapban. Ennél nehezebb életünk nem is lehetne, nem?
Tompítani kell az érzékszerveimet, és mivel lehet a legjobban? Mondjuk valami kemény tudatmódsítószerrel, de abból a korból kinőttem, hogy mindig tartsak magamnál. És ha nincs "A" terv, akkor ott a "B" terv, ez esetben az alkohol. Megfogom a whiskeys üveget, és nem bajlódtam az öntögetéssel. A számhoz emeltem, és nagy kortyokat ittam belőle. Basszus! Na jó ezt tényleg nem kellett volna.. Gyorsan az asztalra raktam le, hangosan koppanva. Anglia királynője biztos fejét rázva, rosszallóan ciccegne, amiért nem úri hölgy módjára fogyasztom az alkoholt. Ja, hogy ezek a kis hercegnők a vízen kívül semmit se ihatnak.. Ahogy a mondás tartja.. my bad.
- Hát.. - szívtam be az alsó ajkamat, és egyszerűen megvontam a vállamat. - Ez van. - feleltem nemes egyszerűséggel, és elpillantottam. Egyáltalán nem bántam meg, hogy így kellett nekem felnőnöm. Inkább szenvedek, küzdök, de sosem lennék egy elkényeztetett kis p*csa, akinek apuci mindent meg vesz, és gyakorlatilag az egész élete el van tervezve. Mondjuk az igazi családomra kíváncsi vagyok, hisz melyik árva, elhagyatott gyerkőc nem lenne az? Habár lehet, hogy full tuskók, mint Wes szülei. Habár a Peterson család sem volt egy amerikai álom.. Mindegy, a lényeg, hogy felnőtt vagyok, van egy rendes fizető állásom, és a magam útját járom. Vagyis próbálom, még mindig szoktam kérni Henry segítségét, de hála már egyre kevesebbszer. Egy saját kecót kéne vennem, vagy bérelnem, mert akárhányszor visszajön New Yorkból kénytelen vagyok bámulni őt, amint rajtam legelteti éhes tekintetét. Még az a szerencse, hogy most felszívódott, eltűnt, vagy mi a szösz. Nem hívott föl, én se kerestem a társaságát, szerintem ez így van rendjén.
- Igen, az. - nevettem, és gondolatban hozzátettem: ha tudnád milyen volt az apám.. Ugyebár a nevelőapám pedig majdnem megerőszakolt engem. Komolyan egy egész brazil szappanoperát lehetne csinálni az én életemből. Ki tudja.. talán egyszer megfilmesítik, és akár milliókat is tudok belőle kaszálni.
Wes már megint visszatért a nők megszégyenítéséhez. Mi van vele? Most vetett véget egy kapcsolata, és szíve darabjait a fajom sértésével próbálja összerakni? Akkor már megértem, hogy miért öntött le a kis mocsok.. - Hagyjuk már az általánosítást. - csóváltam meg a fejemet. - Csoki, hisztis, beképzelt, könnyűvérű nők. - kezdtem el felsorolni mindazokat, amelyeket az elmúlt fél órában hozott fel. - A Hanna Montana-n nőttél fel vagy mi? - túrtam a hajamba csak úgy megszokásból, és amint megéreztem azt a ragacsos izét az ujjaimnál gyors elhúztam kezemet, de szerintem sikerült pár szálat kitépni. - Francba! - sziszegtem, és a szövet székbe kezdtem el törölni a kezemet. Ennek az ócskaságnak egyáltalán nem ártottam, ki tudja, hogy milyen baktériumok lakoztak rajta.. Teljesen el voltam foglalva a ragacs leszedésével, hogy nem vettem észre Wes-t, amint felkapja kezei közé a kabátomat. - Motelszoba? - tört ki belőlem egy jóleső kacaj, majd amint láttam, hogy komolyan gondolja, abbahagytam. Hmm.. egy órát se voltunk együtt, máris szobára akar vinni? Majdnem megdöntöttem a rekordomat. - Bocs, de ki miatt is van rajtam ez a trutyi? - szaladt fel kérdőn a szemöldököm, és felkaptam magamra a kabátot. Begomboltam, és a kabát alól előszedtem a hajamat. Az illat ismét erősen megcsapta az orromat, és egyáltalán nem volt kellemes. - Jó menjünk, de semmi hátsó szándék. Egy ingyen piával, és pár szóval nem igazán lehet levenni a lábamról. - vontam meg a vállamat, és megfogtam a whiskeys üveget, mely még nem üresedett ki. Útközben se unatkozzunk. - Jössz, vagy talán ismét bunyóba akarsz szállni? Nem hiszem, hogy kibírnék még egy ütést.. - vigyorogtam bele egyenesen a képébe, majd elkezdtem a kijárat felé sétálni.

music:[You must be registered and logged in to see this link.]
note:nem lett valami jó.. folytatás [You must be registered and logged in to see this link.]
words:648[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Bárpult Bárpult               EmptySzer. Jan. 01, 2014 3:05 pm


I'm an idiot sometimes.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Talán túllőttem a célon ezzel a hajleöntéses sztorival. Valamiért mindig úgy járok, hogy ami a fejemben elsőre jó ötletnek tűnik, az a megvalósítás után már átmegy borzalmasba.
Láttam rajta, hogy neki se tetszik... de kinek tetszene, ha egy büdös, gusztustalan cuccot ráöntenének a hajára? Senkinek. Weston te idióta. Lehetnél sokkal kedvesebb is, hisz nem arról vagy híres, hogy ilyen seggfej módjára viselkedsz...
Így is van, már ki is találtam valamit, de nem akartam közbe szólni, ha már így a kényszer hatására megnyílt előttem egy picit.
Hallgattam, és hallgattam a szavait amik egymás után hagyták el a száját, és szinte átéreztem a mögöttük rejlő valós fájdalmat. Mikor ránézek, egy boldog, probléma mentes, felnőtt nőt látok, de ha a felszín alá tekintek, akkor ott még megtalálom azt a kislányt, akit rejteni próbál a cinikus, olykor sértő megjegyzéseivel. - Nem lehetett könnyű akkor neked se. - lebiggyesztettem a fejem, mert már bántam, hogy így szedtem ki belőle mind ezt. Kicsúsztattam a nadrág zsebemből az öngyújtómat, és az asztal alatt kezdtem el játszani a tetejével. Le-fel, le-fel. Mindig ezt csinálom, ha ideges, izgatott vagy csak zavarban vagyok. Most melyik illik a legjobban az érzelmi világomra? Ki tudja, ha én sem?
- A bátyád egy igazi seggfej, már megbocsáss. - felnéztem rá, összeráncolt szemöldökkel. Azt megértem, hogy vonzódik Hazel-hez, de azt nem, hogy mint egy báty, hogy tud így tekinteni a húgára? Gusztustalan. - Nekem is van egy húgom. Bármit megadnék érte, hogy újra lássam. Akár tíz percre is. De inkább hagyjuk. A lelkizéshez kell csoki is nem? Ti nők így működtök. Ha van csoki, nincs probléma. - visszacsúsztattam az öngyújtót a zsebembe, mielőtt elfeledkeznék magamról, és valami itt lángokba borulna. Helyette inkább felálltam, a háta mögötti széktámláról levettem az éjsötét fekete kabátot, és ott álltam kétségek közt. Ha most megmutatom neki... ha most rájön arra...a a dologra, akkor onnan nincs visszaút. Lehet, hogy egy életre megutál, vagy megijed tőlem, és elmenekül. Lehet, hogy soha többé nem látom majd. Vállalhatok én ekkora kockázatot? Valami azt súgja, hogy igen. Talán nem néz majd szörnyetegnek. - Gyere. Úgy tudom vannak itt Motelszobák is. Szedjük le rólad ezt a trutyit, ha nem akarsz ilyen büdösen itt rohadni még hetekig.  




•• Words: 360 •• Music:  [You must be registered and logged in to see this link.] •• Note: Nem nagy szám, de talán megteszi (: ••[You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down



Hazel C. Hollis
welcome to my world
Hazel C. Hollis

► Residence :
Δ mystic falls
► Age :
31
► Total posts :
564

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Bárpult Bárpult               EmptyVas. Dec. 29, 2013 10:48 am

Weston & Hazel


Viselkedését nem tudtam hová tenni. Eléggé gyerekes csíny lenne, ha tényleg megcsinálná, gondolom a maga huszonvalahány évével nem fog itt a bár szélén leönteni. Vagy..??
Az a baj, hogy fogalmam sincs. Már több, mint egy évtizede nem láttam őt, fogalmam sincs, hogy milyen lett belülről. Mondjuk akkor sem volt egy szent angyalka, na de komolyan. Ezt a büdös sz*rt, hogy fogom majd kimosni a hajamból? A ruháimból? Gyakorlatilag a felsőmet kitehetem a friss levegőre, szerintem egy hét után sem nyeri vissza a Hazel illatát. A fene egye meg.
- Cseszd meg! - rögvest lehunytam szemeimet, és összepréseltem ajkamat, de a hajamról lecsurgó szagos italt sikerült kicsit megízlelnem. Hogy rohadjon meg.. Mégis mi a francot műveltem, amiért ezt a bánásmódot érdemeltem ki?? - P*cs. - morogtam az orrom alatt, és késztetést éreztem a hajam megigazítására. De nem fogom, mert akkor csak még jobban be fog csomósodni ez a förmedvény. Igyekeztem fapofával végighallgatni a mondandóját, miközben mindvégig a szemeit figyeltem. Nem adtam meg neki azt az örömöt, hogy lásson engem duzzogva, megsértődve, mint egy városbéli elkényeztetett liba. Én nem az a lány voltam. Én igenis lenyelem az élet adta pofonokat, és haladok tovább. A bosszú.. a bosszút pedig későbbre tartogattam.
Kicsit az én ajkam is megrándult, amikor említette, hogy ott hagyott engem. Gyakorlatilag az volt életem legrosszabb napja, már amennyire emlékszek belőle.. - Kösz, hogy engedélyt adsz rá. - szólaltam meg szarkasztikusan, és az asztalon összekulcsolt ujjaimra tekintettem. Nem tudom, hogy mennyit ülhettem úgy. Másodperceket, perceket.. Számomra egy évezrednek tűnt. Szaggatottan kifújtam a levegőt, és neki láttam. Most, vagy soha.. Mondjuk az is közrejátszott, hogy nem akartam ennél szagosabb lenni. Orrfacsaró ez a bűz. - Szerintem nem sokkal később kerültem ki én is. Abban a hitben neveltek fel, hogy a lányuk vagyok, de mindvégig egy kívülállónak éreztem magam, mint aki nem találja a helyét. - rázott ki a hideg. Egy nagyot nyeltem, és folytattam tovább. Próbáltam minél tömörebben fogalmazni, az már a múlt. Azóta egy új életet kezdtem, és egy új énemet hagytam kibontakozni. - A bátyám gyakorlatilag szexuális érzelmeket táplál irántam, Melissa, a nevelőanyám pedig gyűlöl. - vontam meg a vállamat. A család főjéről pedig direkt nem beszéltem. Mit is mondhatnék róla?
[You must be registered and logged in to see this image.]
Egy iszákos seggfej disznó állat, kit megöltem? Őszintén szólva még a mai napig is tisztán látom magam előtt a vértócsát, mely a feje körül keletkezett. És abban a tócsában a magam ördögi vigyorát. Mondjuk akkoriban teljesen kétségbe voltam esve, de ma már nem. Megérdemelte. Ha én nem végzek vele, akkor másokat bántalmazott volna.
- Őfelségének megfelelt, vagy kapok egy újabb öntetet? - könyököltem az asztalon, és kezemmel megtámasztottam államat. Komolyan úgy éreztem magam, mit egy átkozott talk showban. Kinek képzeli magát egy két lábon járó naplónak, akinek kiönthetem szívem bajait? Kérlek..

|| Words: 451|| Music: [You must be registered and logged in to see this link.] || Notes: ez most nagyon gagyi lett.. ||
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Bárpult Bárpult               EmptySzer. Dec. 25, 2013 4:31 pm


Hazel & Weston
[You must be registered and logged in to see this image.]
Óhaha...kemény dióval van dolgod, Wes.
Csak úgy árad belőle a makacsság. Egy kicsit talán még magamra is emlékeztet. Nem a mostani énemre, hanem pár évvel korábbról. Tudom, hogy én idősebb vagyok, szóval előbb-utóbb ki fogja nőni, de az is lehet, hogy nem, és most totálisan nagyot tévedek... de ki tudja, ugye?
-Hazel. - fújom ki a tüdőmben felgyülemlett levegőt egyszerre. - Talán még nem mondtam neked, de nem érdekelsz meztelenül. Láttam már meztelen nőket, te miben lennél különb? - az unott fapofát veszem fel álarcnak, hogy hitelesen játsszam a kártyáimat. Szeretek játszani, másokat megtéveszteni. A véremben van, mondhatni. - Hát pedig elég kicsi ez a sarok, ahova szorítottalak. A kis hely, a zsúfoltság pedig vonzzák maguk után a véletlen baleseteket. - ahogy kimondtam a mondatot, a kezem megbillent, és az üvegben lévő rossz, már-már szagosnak is mondható ital a hajára löttyent. Amilyen hamar csak lehetett, egyből visszafordítottam a kezem, és rémült, de kaján vigyorral tekintettem le, és vizsgáltam körbe az arcán a pici izmokat, és hogy azok mennyire rándulnak össze a tettem után. - Lehet rosszul kezdtünk neki. Majd mesélek én először, aztán jöhetsz te... és hidd el, jönni fogsz, ha nem akarod, hogy az egészet rád borítsam, és egy hét múlva is bűzölögj. - levágtam az üveget az asztal közepére, és helyet foglaltam abban a rettentő módon kényelmetlen székben. Tudom, hogy a bár nem egy Hilton hotel, de igazán vehetnének párnázott székeket, vagy valami. - Szóval, kezdjük rögtön az elején. - megköszörültem a torkom, habár nem is volt rá szükség. Ez egy szokás, egy feltételes reflex, ami nem maradhat el, ha valami fontosat szeretnék mondani. - Miután elkerültem az intézetből... miután magadra hagytalak - kissé fájdalmas arcot vágtam ennél a résznél, de gyorsan visszazökkentem a jelenbe, és gyorsan észrevettem magam - elvittek a szüleimhez. Nagyon rossz emberek... egyáltalán nem tudtak egy gyerekkel bánni. Úgy éreztem magam évekig, mintha egy német koncentrációs táborban csücsülnék. Kínzás volt minden nap, és csak most fogom fel a súlyát azoknak az éveknek. Volt, hogy fel akartam adni, és mindent magam mögött hagyni, de valami mindig visszatartott, nem engedte, hogy feladjam. Rettentő érzés, hidd el.- mintha szíven szúrnának, annyira fáj ezeket a szavakat kimondani, de most, hogy megtörtént valamivel jobb... habár a teljes igazság még mindig rejtély előtte, de csak lassan akarom beadagolni. - Tessék, most te jössz. Legyen legalább ennyire fájdalmas légyszi. - egy apró mosolyt kényszerítek a szám szélére, de amilyen gyorsan jött, olyan gyorsan is ment...
▲ Szószám: 406
▲ Zene: [You must be registered and logged in to see this link.]
▲ Megjegyzés: következő jobb lesz :S



Vissza az elejére Go down



Hazel C. Hollis
welcome to my world
Hazel C. Hollis

► Residence :
Δ mystic falls
► Age :
31
► Total posts :
564

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Bárpult Bárpult               EmptySzer. Dec. 18, 2013 2:25 pm

Weston & Hazel


Fogalmam sem volt, hogy most ezt bóknak szánta, vagy nem? Mondjuk azt meg kellett hagyni, hogy rengetegszer keveredtem már úgy bajba, hogy gondolkodás nélkül cselekedtem. Eléggé forrófejű vagyok, amely szintén egy negatív tulajdonság, de ha jól tudom ez örökletes, a vérfarkas génen keresztül. Na, de vissza az előző témánkra.. Próbáltam küzdeni ellene, csöndben maradni, végighallgatni, és hosszas gondolkodás után szóra fakadni. Nem ment. Egy könyörtelen kínzás volt. Miért is? Nagyon kusza a gondolatmenetem. Elkezdek valamit valahol, és egy teljesen más témánál kötök ki, ami egyáltalán nem kapcsolódik a kiindulóponthoz. Igen, ez vagyok én. Hazel Claire Hollis, személyesen.
Szememmel követtem minden egyes lépését, és akaratlanul is felidéződött bennem a gyermekkori énje. Egy vékony, törékeny, alacsony fiú képe rajzolódott ki előttem. Most sem magasabb az átlagnál, nem azt mondom, hogy alulról súrolja a 150 centimétert, de nem is egy két méteres zsiráf. Egy köztes állapot..
Egy idősödő férfitől vette el az előtte lévő likőrt, ami nem is igazán volt nagy baj, hisz látszódott rajta, hogy az nem az első üvege volt. Lefizette, majd visszatért. - Pasas helyében többet kértem volna. - villantottam neki egy gyors vigyort. Amúgy pedig tisztában voltam nagylelkűségével, tíz alatt adnak el ilyen ócska sz*rt. Köptetőnek sem jó, akkor felel meg, ha már az embert annyira eltompította az alkohol, hogy mindegy mit iszik, csak legyen pia. Olyankor semmit sem érzékel, tehát tökéletesen megfelel egy minősíthetetlen áru.
Mögém állt, s automatikusan hátrahajtottam a fejemet. Az üveg pont felettem volt. Mi a...? - Játékot? Hány évesnek képzeled magad, ötnek? -
[You must be registered and logged in to see this image.]
korholtam, s ujjaimmal az asztalon doboltak. Egyből leálltam, amint tudatosult bennem az ötlete. Magamra néztem, és áldottam a jó Istent, hogy nem fehér felsőben hagytam el a lakás ajtaját.
- Weston. - nemlegesen csóváltam a fejemet. - Ha leakarsz vetkőztetni egy lányt, akkor nyíltan kérd meg. Nem kell ilyen aljas játékokhoz fordulni. - közöltem vele higgadtan, és megfordultam, hogy felnézhessek rá. - Pont az előbb beszéltük meg, hogy nem vagyok egy könnyűvérű nő. Nem fogom kiteregetni az összes titkomat, csak mert te sarokba szorítottál. - egy "nehúzzujjatvelem" fölényes mosolyt küldtem felé. Ennyire egy naiv kis csitrinek vél? Sok mindent átéltem már, nem fog engem megtántorítani. Csak a szája nagy.

|| Words: 358|| Music: [You must be registered and logged in to see this link.] || Notes: bekeményítettem ♥ ||
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Bárpult Bárpult               EmptyHétf. Dec. 16, 2013 8:10 pm


Hazel & Weston
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ha az emberek belsőre is úgy változnának, mint külsőre, senkinek sem lenne egy barátja sem. Milyen lenne, ha az a személy, akiben az őszinteségét szereted a legjobban, egy nap felkelne, és a világ legkétszínűbb egyedévé nőné ki magát? Nem lenne jó, ugye?
A külsőnél szinte teljesen mindegy, hányszor módosítgatsz rajta. Ha barna a hajad, ha szőke, a személyiséged attól ugyan az marad. Úgy látszik így van ez Hazel esetében is, bár nem tudom, hogy három-négy évesen mennyire volt kifejlett személyisége... gondolom nem nagyon, csak szeretném azt hinni, hogy egész életében ismertem, és ott voltam vele, mellette. - Talán igazad van, és hülyeséget kérdeztem. Ha nyafogós plázacica lennél, gondolom nem ebben a lepukkadt kis bárban ücsörögnél velem, hanem a csilivili autóddal száguldoznál a menő haverjaiddal, egy focicsapat kapitánnyal az oldaladon.   - félrebillentem a fejem, valami szomorkás örömmel. Szomorú vagyok egyrészről mert tudom, hogy az ilyen középiskolás történetek kimaradtak az életemből, de örülök is, mert erre nem is lett volna szükségem. Az antiszociális viselkedésem még sosem okozott problémát, úgyhogy annyira nem tartott vissza a szellemi növekedésben ezek az ingerek hiánya. A testi már nem olyan biztos, eléggé hobbitka alkatom van. Talán jelentkezek is a következő Gyűrűk Ura színészválogatásra, ha lesz.
Hazel köhögése ráz vissza a jelenbe. Haha, kis szerencse csomag.
Ki lenne képes félre nyelni ennyire, hogy itt vergődjön, ha nem ő?
Hangosan felnevettem, a vigyor az arcomon a fülemig ért. Talán még az asztalra is rácsaptam finoman, hiába próbáltam magam türtőztetni. Tudom, tudom... nem illik kinevetni egy lányt, de ha valaki ennyire suta... akkor azt már nem lehet vihogás nélkül hagyni. - Azt látom. Nem sajnálja tőled senki, idd nyugodtan. - lassan megnyugszok és már a szemem sem tikkel a látványtól amit az előbb okozott.
- Reméltem, hogy ezt mondod. Simán használhattál volna fordított pszichológiát vagy mit, de látom nem gondolkodsz előre drágám.   - mintha Isten vezette volna a testem, olyan elszántan keltem fel, és vonultam az egyik asztalhoz, ami ott volt alig pár lépésnyi távolságra. Cikáztam egyet, szlalomoztam, de csak odaértem.
- Uram, ha megbocsájt. - odanyomtam egy húszast a kis termetű, őszülő hajú férfi elé, és elvettem az üveg likőrét, ami még szinte televolt.
Visszaindultam, és egyenesen Hazel háta mögé álltam, az üveget a feje fölé tartva. A háttérből még hallottam egy sor morgolódást, de kit érdekel. A húszas ezért a rossz minőségért még ajándéknak is tekinthető, ezt pedig az öregember is tudja. - Játszunk egy játékot.  - megtámasztottam magam a szabad karommal a szék háttámláján és kissé előre hajoltam. - Mondj magadról valamit, amit nem tudhatok, de vigyázz. Ha egyszer is hazudsz bizony isten rád öntöm az egészet. Azt pedig hogy hazudsz simán megmondom... ismersz. - játékosan fenyegető pillantásokkal vizsgáltam a hátát, és azt a gyönyörű hajat amit most készülök összekenni.  - Ja és minden mocskos részletet tudni akarok. Előttem ne legyenek titkaid.
▲ Szószám: 464
▲ Zene: [You must be registered and logged in to see this link.]
▲ Megjegyzés: következő jobb lesz :S



Vissza az elejére Go down



Hazel C. Hollis
welcome to my world
Hazel C. Hollis

► Residence :
Δ mystic falls
► Age :
31
► Total posts :
564

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Bárpult Bárpult               EmptyVas. Dec. 15, 2013 8:22 pm

Weston & Hazel


Wes volt az egyik legjobb barátom az intézetben, és ezért fájt annyira, mikor családra lelt, én pedig megmaradtam magamnak, támasz nélkül. Nem kedveltek engem. Egy igazi makacs, arrogáns lány voltam. Sosem viselkedtem szépen, egy kivétel voltam a lányok közt. A verekedés, a sárban való hempergés sokkal jobban vonzott engem, mint a babákkal való játszadozás. A két tenyeremen se tudnám megszámolni hányszor voltam sarokba állítva, vagy megfenyítve, önfejű modorom miatt. Igazából sosem gondoltam rá azóta, most is csak egy véletlennek lehet köszönni, hogy felismertem. Az intézet nagy részére nem emlékszem, hisz alig voltam pár éves akkoriban. Álmaimban jelent meg olykor, s csak azután jöttem rá, hogy mindaz valódi, miután Melissa bevallotta, hogy örökbe vagyok fogadva. Ahhoz fogható örömöt rég éreztem az életem során. Jó, mondjuk ott lapított a düh is, hisz kerek tizenhét éven keresztül azt hittem, hogy én is egy Peterson sarj vagyok. Nem sokkal miután kiderült az igazság, megváltoztattam a családnevemet, mert egyszerűen el akartam tőlük szakadni. Még a keresztnevem megváltoztatásán is elgondolkoztam, de avval rengeteg papírmunka járna, ráadásul megszerettem a Hazel-t. Azt, hogy az igazi szüleim milyen nevet szántak volna nekem, vagy miként neveztek, ha egyáltalán tartottak karjaikban, nem tudom. Azt se tudom, hogy miért dobtak el maguktól, miért nem tartottak meg..
Hirtelen a gondolataimat más felé tereltem, azért jöttem ide, hogy kikapcsolódjak, és nem az életem nagy kérdésein filozofálni. Azt otthon is simán meg tudom oldani.
Egy halvány mosolyt megejtettem, mikor bebizonyult, hogy neki is van fogalma arról, hogy ki is vagyok. Egy ilyen arcot, mint ami nekem van nehéz is lehet elfelejteni.. Némán figyeltem az asztalra kifröccsent alkoholt, majd az enyhén ragacsos poharat az ajkaimhoz emeltem. Egy jókora kortyot vettem belőle, és a számban lévő tartalékot majdnem kiköptem kérdése hallatán. - Komolyan ezt hiszed? Pofán vágtak, és nem kezdtem el rinyálni, mint holmi playboy
[You must be registered and logged in to see this image.]
cica.
- helyeztem vissza a poharat. Nevetve megráztam a fejemet, jézus tényleg ezt ezt a benyomást keltettem az emberekben? Pont az általa felsorolt egyedektől rázott ki a hideg. - Nincs műkörmöm, nem vagyok szénné égve, és nem plasztikáztattam magam agyon. - elém tárulkozott a látvány, ahogy feltöltött ajkakkal és csöcsökkel egy falatnyi topban dobom hátra a szőkére polírozott hajamat. Pfúj! Erre innom kell. Meghúztam az italomat, és a maradék pár kortynyit kiittam belőle. Egy kicsit félresikeredett, és hangosan elkezdtem köhögni. Na ez szép látvány lehet. Egy fancsali képet vágtam, vergődtem, mint egy retardált fóka, és próbáltam minél kevésbé beégetni magam. Hogy sikerült-e? Nem hiszem.
- Félrenyeltem. - magyaráztam meg, miután sikerült túlélnem. Az arcom égett a szégyentől, páran meg is bámultak minket, és elég nagy önkontroll kellett ahhoz, hogy ne mutassak be nekik. - Ez valami beugratós kérdés? - néztem rá értetlenül. Mi itt a helyes válasz? Ruhám pótolható, hajam nem. Úgysem hordok olyan neves márkákat, mint például gúcsi, hogy hisztériázzak, ha leönti. De miért is tenné? Kezdtem túlságosan is belemenni a dolgokba. - Öööö.. - kezdtem el harapdálni az ajkamat, majd leálltam, mikor rájöttem, hogy baromira fájt. - Mondjuk a hajamat? - kérdeztem némi habozás után. Ezt is jól megmondtam. Kérdésre kérdéssel feleltem. - Miért? - árgus szemekkel néztem őt.

|| Words: 508|| Music: [You must be registered and logged in to see this link.] || Notes: imádlaaak ♥ ||
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Bárpult Bárpult               EmptyVas. Dec. 15, 2013 4:33 pm


Hazel & Weston
[You must be registered and logged in to see this image.]
Hazel... hát persze. Hogy is felejthettem el ezt a nevet? Ő volt az egyetlen jó dolog abban az átkozott intézetben. Ha ő nem lett volna ott velem, lehet hogy mostanra valami vérengző őrült lennék, egy teljesen dilinyós srác. De neki köszönhetően túléltem azt a nyomort...
Emlékszek az első "találkozásunkra" is. Kint volt mindenki az udvaron. A nap úgy sütött, és úgy égette a bőrömet, mint addig még soha. Nyári nap volt, egyetlen felhő sem pihent az égbolton. Néha, néha pillantottam csak meg egy elhaladó repülő csíkjait. Számolgattam is őket, ha egyszerre több ment.
A többi korombeli kis kölyök a pályán focizott. Persze nem igazi pálya volt, műfűvel, meg hatalmas kapukkal. Csak egy egyszerű kis rét, két-két téglával ami a gólvonalt jelölte. Nagyon jól szórakoztak, én gyakran irigykedtem is rájuk. Akárhányszor megpróbáltam beállni, elküldtek, mert szerintük nem értek semmihez.
Ez is egy olyan délután volt, úgyhogy leültem rajzolni, egy kis pad szélére. A macskámat akartam lefirkantani, aki ilyen tájt mindig arra bóklászott, szerette a társaságot. Lekvárnak hívtam, mert keddenként a lekváros kenyeremből adtam neki, és folyton folyvást olyan lett a bajsza.
De lekvár most nem volt sehol. Hiába vártam rá, ő csak nem jött.
Mit csinál ilyenkor egy kis ember? Elindul megkeresni. Ha eltévedtem volna, és soha többet nem találtam volna vissza, akkor sem hiányoltak volna a többiek, úgyhogy nem voltam megijedve.
Le-fel sétáltam, egyik helyről a másikra. Egy kerítésen is átmásztam, ha jól emlékszek. A nyávogás után mentem, mert tudtam, hogy az csak Lekvár lehet. Valaki biztos bántja...
De mikor megpillantottam, tudtam, hogy tévedek.
Nem bántotta őt senki, sőt, inkább kényeztették. Egy nálam fiatalabb lány...- Mit csinálsz Lekvárral? Ő az enyém. - Nos igen, valami ilyesmit mondhattam. Gondolom nem nehéz kitalálni, ki is volt a lány, Ő bizony Hazel. A haja még most is olyan gyönyörű barna, mint akkor, semmit sem fakult. Csak a viselkedése lett más, felnőtt.
Fura ennyi idő után újra látni, és rájönni, hogy mennyit változott. Azt hittem, hogy számomra mindig az a kislány marad az udvar hátsó részéből Lekvárral, de nem. Most itt van, és tudom, hogy már egy kész nő.
Végigkövettem a tekintetemmel, ahogy leveszi a kabátját és leül az egyik székre. Kezemben az üveggel követtem a példáját, és a vele szemben lévő széket, odahúztam mellé. A poharakat az asztalra vágtam, és olyan tele töltöttem a poharát, hogy egy kicsi ki is folyt a tetejéről. - Megmentetted az életem? Látom még mindig megy a nagyzolás. - egy mosoly kíséretében emelem poharam, és mint azt ahogy tószt után szokás tenni, koccintottam egyet a levegővel, majd bekortyoltam az egészet. - Mond azt, hogy nem lettél egy beképzelt, hisztis, könnyűvérű nő. Csak mond ki. - óóó jaj, máris előjöttek a kiskutya szemeim, amikkel töretlenül bámulom őt. Mindig ez van, ha nagyon akarok valamit, és jelenleg mindennél jobban kívánom, hogy ne legyen olyan, amire gondolok. Utálom az olyan picsogós lányokat, és nem szeretném megsérteni semmivel Hazel-t, azok után meg főleg, hogy így egymásra találtunk tizenvalahány év után. - Mielőtt pedig megvernél... kérlek, had adjak rá okot is. - a kiskutya szemek mellé, jön egy ezer wattos vigyor is. - Mit féltesz jobban? A ruhád, vagy a hajad?
▲ Szószám: 514
▲ Zene: [You must be registered and logged in to see this link.]
▲ Megjegyzés: Mert imádlak!



Vissza az elejére Go down



Hazel C. Hollis
welcome to my world
Hazel C. Hollis

► Residence :
Δ mystic falls
► Age :
31
► Total posts :
564

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Bárpult Bárpult               EmptySzomb. Dec. 14, 2013 7:06 pm

Weston & Hazel


Az a kocka arc kísértetiesen ismerős volt valahonnan, ráadásul azok a nagy szemek is. Egy kisgyermek képe rajzolódott ki lelki szemeim előtt, hosszú sötét barna haja kócosan lógott bele szemeibe. De ennyi. Semmi más, de valami haloványan derengett.
A szám még mindig iszonyúan fájt, és próbáltam más valamire terelni a gondolataimat. Ha nem foglalkozok vele, akkor majd idővel elillan ez az érzés. Mondjuk ideje lenne azon agyalnom, hogy honnan ismerem ezt a.. kölyköt, aki vagy velem egykorú, vagy pedig idősebb nálam. Pár évvel, maximum. - Ó elnézést. Ha nem léptem volna közbe, valószínűleg betörte volna a koponyádat. - feleltem makacsul, és egy másodpercre eltekintettem. Még, hogy neki állt feljebb.. Csak nem merte bevallani, hogy igen is egy lány segítette ki. Hímsoviniszta állat. - Ja, valami Szűz Mária féleség vagyok. - forgattam meg a szemeimet, és visszanéztem rá. Egy összegyűrt izével közelített, és halkan felsziszegtem mikor a számhoz érintette. Elhúztam a fejemet, és a fájdalom még erősebben belém nyilallt. - Ki is van a megmentő szerepében? - néztem vissza rá, egy kérdő tekintettel az arcomon. Beszívtam az ajkamat, és a whiskey ízére egyből kinyíltak a szemeim. Igaz, hogy azt terveztem, hogy ma sörözök, aztán jól alszok, de.. van amit az ember nem tud elutasítani magától. Ilyen nálam a whiskey, habár a vodka közelebb állt ízvilágomhoz. - Én is ezt kérdem. - egy egyenes vonalba préseltem ajkaimat dühömben, melynek következtében meg is rándult. Biztosan csak egy főiskolás, aki azt hiszi, be tud így vágódni nálam. Gyakorlatilag a fele Amerikára mondhatnám, hogy ismerős ennyi erővel. A neve hallatán egyből leperegtek előttem az emlékképek, amelyek bebizonyították, hogy igenis ismerem őt.
- Wes, aki bújt, aki nem! - kuncogtam, és futottam, amerre láttam. Magas bútorok mindenütt, melyekre Agnes néni azt mondta, hogy nem lehet mászni. Gyakorlatilag mindent megtiltott, ő volt anyánk helyett, anyánk. Nem volt egy kedves néni, sok mindent megtiltott nekünk, és a sarokba állított, ha nem viselkedtünk jól. Azt mondta, ha nem moderáljuk magunkat, akkor soha nem lesz családunk. Család.. Nem is tudom, hogy mi az. Az idősebb gyerekek azt mondják, hogy nincs
[You must be registered and logged in to see this image.]
is annál jobb. Ajándékokat adnak, mindennap meleg ételt főz az anyuka, mesélnek, és játszanak a gyerekekkel. Én is egy ilyen életre vágyódtam. Egy nagy házban, egy szőrős kutyával, kit agyon nyúzhatok.
- Hol vagy? - guggoltam le, és az asztal alá néztem. Nem volt ott. Lebiggyesztettem az ajkaimat, majd ismét felemelkedtem. Az ablaknál mozgolódásokat láttam, mintha a hideg szél fújdogálná a függönyt. Kacagva rohantam, és arrébb rántottam. - Meg vagy! - visítottam tapsolva, és...

Megráztam a fejemet, és visszatértem a jelenbe. - Wes.. - ízlelgettem a nevét, és gondoltam egy kicsit eljátszadozok vele, hátha neki is eszébe jut, ki is vagyok. - Hazel. - közöltem hidegen kutatva tekintetét. Na? Valami?
Kérdőn felszaladt a szemöldököm, amint megfogta a karomat, és egy boxhoz vezetett. Most kéne közölnöm vele, hogy ha valamit tervez, akkor azt mással? Lehet, hogy "megmentettem", de azért ennyire nem kell hálálkodnia. Megfelel nekem az ingyen pia, nagyon is. Kezdtem úgy érezni, hogy teljesen megérte ez a harci seb. Ha kell minden este befogom ezt vállalni. Jó most erősen túloztam..
- Ez a legkevesebb azok után, hogy nekem köszönheted az életed. - nagyzoltam vigyorogva, ami még mindig kellemetlenül esett. Levettem magamról a fekete kabátomat, s a széktámlára helyeztem. Farmer blúzomat megigazítottam, majd helyet foglaltam. - Előre szólok, ha meg akarnálak verni, az valószínűleg váratlanul fog érni. Sőt ameddig nem adsz rá indokot, addig nem is kell rá számítanod. - ropogtattam ki egyesével az ujjaimat. - Na mi van, most hagysz szomjan veszni? - említettem már, hogy a kedvesség nem az erősségem? Nem? Na akkor most mondom.

|| Words: 595|| Music: [You must be registered and logged in to see this link.] || Notes: következő jobb lesz ♥ ||
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Bárpult Bárpult               Empty

Vissza az elejére Go down

Bárpult

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Similar topics

-
» Bárpult
» Bárpult

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Mystic Falls :: Külváros :: O'Connell's Pub-