world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Bárpult

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Hazel C. Hollis
welcome to my world
Hazel C. Hollis

► Residence :
Δ mystic falls
► Age :
31
► Total posts :
564

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Bárpult Bárpult     EmptyHétf. Szept. 08, 2014 6:49 pm


Chantelle && Hazel



- Hazel. - mutatkoztam be, elfojtva egy mosolyt. Ha már az elkövetkezendő pár percet egymás társaságában fogjuk eltölteni, akkor az a legkevesebb, hogy tudja, hogy hívnak. Majd ez a név fogja kísérteni őt esténként. Ez a név..Hazel.. akinek oly' édes vére van.
Közeledésemet egyáltalán nem vette jó névként. Habár én egy sima játéknak szántam volna az egészet, de számára ez már túlságosan sok volt. Pont a szende szüzet nem néztem volna ki belőle, dacomra nem az én emberem volt.
Megkaptam az italomat, és megköszöntem, s hosszú ujjaimat végighúztam a helyesebbik karján. Igen.. mindig lecsapok a jó képű férfiakra, és őket pedig kisajátítom. Farkas ösztönök.. A saját falkám vezére vagyok, saját szabályokkal.
Egyet kortyoltam belőle, és a másik pasas furcsa tekintetére kaptam fel a fejemet. Leraktam az italomat a pultra és ámulattal figyeltem, ahogy ő nézi Chantelle-t. Még sosem láttam így élesben az igézést. Csüngött minden egyes szaván, úgy bámulta őt, mintha a világon egyedül Ő létezne.
- Nem vagy semmi. Itt mindenki előtt.. - kuncogtam, és egy nagyobb kortyot vettem az italomból. Kiszemelte a férfimat, és most olyasvalamit kért tőle, amitől majd' leesett az állam. - Elment az eszed? - sziszegtem, és kitágult szemeimet egyenesen rá meresztettem. Ez egy őrült, egy idegbeteg ez a nőszemély. És megtette. Nos, ezzel se fogok ma kavarni, pedig már elképzeltem, milyen lenne az ágyban, vagy a fürdőszobában, ha gyors egymásnak esnénk.. Lehet, hogy vagy két évtizeddel idősebb volt nálam, na de megöltem a nevelőapámat. Azért némi apakomplexusság belefér, ugye?
Figyeltem, ahogy az arany folyadék lassan vörössé válik. Rajtunk senki se kapta fel a fejét a nem mindennapos mutatványra, és ebben csak reménykedni tudtam.. - Nem lett volna egyszerűbb elvinned egy sötét folyosóra és ott lecsapolnod? - amint kimondtam máris megbántam. Sokkal több dologban hasonlítottunk, mint hittem. Ez számára a mulatság, mert bármikor lebukhat. Nem megy biztosra, hanem kockáztat. Jómagamra emlékeztet ez a nő.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Bárpult Bárpult     EmptySzomb. Szept. 06, 2014 10:26 pm

Hazel & Chantelle

not you again...


Egyre inkább untat ez a farkaslány. Azon vagyok, hogy találjak valaki mást, valaki értelmesebb embert, de sajnos eddig nem volt szerencsém sok mindenkivel megismerkedni. Bár az eddigi tapasztalataim alapján nem is biztos, hogy érdemes ebben a városban ismerkednem. Itt mindenki a szánalmas, nyomorult életével van elfoglalva és csak nyavalyogni tud. Ebből a lányból meg aztán különösen elegem van. Azt hiszi, bármikor legyűrhet... kezdem azt hinni, hogy szüksége van egy kis észheztérítésre, én pedig több, mint szívesen megadnám neki.
- Annyira nem volt rossz. Bár ittam már jobbat is. De azt leszámítva, hogy bűzlöttél a kutyaszaggól az íze elég jó volt. - vallom be őszintén, mert tudom, hogy ezen még jobban felhúzza majd az agyát. Nem csak megtámadtam, amiért ő akart kinyírni, de megharaptam és még élveztem is, miközben ő szenvedett.
Ahogy követem a pillantását és meglátom a két férfit, akik minket bámulnak már tudom, mire gondol és nagyon nem tetszik az ötlet. Az alapján, ahogyan bámulnak minket és nem leplezik, hogy rólunk beszélnek, azonnal világossá válik számomra, hogy milyen bunkók. Egy pillanatra ellenállokm ahogy a kutyuli maga után húz, majd meggondolom magam. Végülis... úgyis kezdek megéhezni, ezek ketten pedig senkinek sem fognak hiányozni. - Egyébként Chantelle vagyok. Gondolom, nem árt, ha tudod. - súgom a fülébe, miközben lassú léptekkel közeledünk a két pasi felé.
Hercegnő. Ahogy meghallom a becenevet, kiül a nemtetszés az arcomra, főleg miután a fülem mögé sepri az egyik tincsemet. Mit képzel ez magáról?! - Na azok biztos nem leszünk. - jelentem ki határozottan és kihúzom szorításából a kezemet. Nem fogom itthagyni, de azt se várja, hogy megengedem, kedvére azt csinálhasson velem amit akar. - Köszönöm. - rövid mosoly tűnik fel az arcomon, ahogy a kezembe nyomják a whiskey-met, majd illetlenül le is húzom. - Rendelj nekem még egyet. - nézek az egyik srác szemébe és megigézem. - Te pedig... tessék. - nyomok a másik kezébe egy kést - csepegtess bele a véredből. Tudom, hogy erre semmi szükség, de tovább akarom feszíteni a húrt. Hisz a farkaslány is épp ezt csinálja velem.

szavak: passz zene: stay high megjegyzés: imádok veled játszani :')
Vissza az elejére Go down



Hazel C. Hollis
welcome to my world
Hazel C. Hollis

► Residence :
Δ mystic falls
► Age :
31
► Total posts :
564

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Bárpult Bárpult     EmptySzomb. Szept. 06, 2014 8:02 pm


Chantelle && Hazel



Lélegezz mélyen, s engedd el füleid mellett sértő szavait.
Próbáltam magam nyugtatni. Csak próbáltam, de nem jártam sikerrel. A megvetés, amit iránta éreztem percről percre egyre csak fokozódott. Legszívesebben kikapartam volna szemeit, akár itt helyben is több ezer ember előtt. Csillapíthatatlan bosszúvágy lakozott bennem, mely csak akkor fog elmúlni, ha megkapom azt, amit akarok. Elégtételt.
Bármennyire is szarul esett, de be kellett vallanom, hogy igaza volt. Teljes mértékben ki voltam előtte szolgáltatva, csak teliholdkor tudnék felülkerekedni rajta, de a múltkor ezt alaposan elszúrtam.
Verbéna se volt nálam, mellyel le tudnám gyengíteni. Egyedül a szervezetembe volt, ami kapóra tud jönni, ha úgy dönt, hogy ismét belém akarja mélyeszteni agarait.
- Ó netalán szomjas vagy? Azt ne mond, hogy ennyire finom falat voltam és újra megkívántál. - kacsintottam rá, miközben a nyakláncommal babráltam. - Hozz neked a fene italt! - csattantam fel. Mégis ki a francnak hiszi magát? Önimádó féreg.
Gondolataimat két idősebb férfi szakította félbe, akik szemmel láthatóan minket bámultak, s rólunk beszéltek.
- Egy percre felejtsük el, hogy legszívesebben megölnénk a másikat. Megszerzem neked az italodat. - karoltam belé és szabad kezemet még a karjára tettem, nehogy kiszabaduljon. Bár, ha annyira azt akarja, akkor simán sikerülhet neki, hisz még  a hülye is tudja, hogy jóval nagyobb erő lakozik benne.
Elkezdtem feléjük vezetni a Hisztis Hercegnőt - hogy ez a név miért nem jutott hamarabb eszembe? - Mikor odaértünk megdicsérték a ruhánkat, s ragaszkodtak ahhoz, hogy meghívjanak minket egy italra.
- Számomra egy vodka narancs lesz, a Hercegnőnek pedig egy whisky. - közöltem mosolyogva és egy tincset a füle mögé söpörtem. Ettől a mozdulattól, majd' felrobbantak és a pultost szólongatták.
- Menj bele a játékba. És ki tudja talán a végén, még barátnők is lehetünk. - mondtam halál komolyan, majd elnevettem magam. Hogy tudhattam ilyet feltételezni?
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Bárpult Bárpult     EmptyPént. Szept. 05, 2014 10:11 pm

Hazel & Chantelle

not you again...


Magabiztossága meglep, ugyanakkor még jobban feldühít. Bár mit is vártam egy vérfarkastól?! Nagy a szája, ahhoz képest, hogy a múltkori nézeteltérésünkkor is én kerekedtem felül, holott ő még előnyben is volt a négy lábával és az agyaraival. Szegény lány.. senki sem tanította meg neki, hogy ne kezdjen ki vámpírokkal? Különösen a magamfajtákkal, ugyanis ha valakit szeretek, azért bármit képes lennék megtenni, de ha valakit utálok... akkor harcolok ellene az utolsó lélegzetemig. Ezt a farkast pedig fél kézzel is elintézném.
- Szeretnéd befejezni? Ha jól emlékszem múltkor sem én jöttem ki belőle rosszul. Szükséged van egy kis emlékeztetőre, hogy ne kezdj ki velem? - ismét elvigyorodok, közben kivillanzom vámpír szemfogaimat, amik az előző találkozásunkkor a bőrébe mélyedtek. - Ahogy gondolod... úgyis kezdek megéhezni. - a hajamat kezdem el babrálni. Jó döntés volt, hogy nem vasaltam ki. Imádom benne a természetes hullámokat.
- Te még mindig itt állsz? - válaszolok neki félvállról. - Teliholdkor egy harapással el tudtál volna intézni, mégsem jött össze. Kétlem, hogy most nagyobb szerencsével járnál. - unottan nézek végig a tömegen, hátha valahol kiszúrom Zach fejét, de sehol semmi. Hová tűnhetett? Remélem ő jobb társságot talált magának, mint én... - Ha nem tudsz mit kezdeni azzal a sok energiáddal... nem hoznál nekem még egy pohár whiskeyt? Ha már az előzőt kilocsoltad a kezemből. - nyújtom felé széles mosollyal üres poharamat.

szavak: passz zene: stay high megjegyzés: imádok veled játszani :')
Vissza az elejére Go down



Hazel C. Hollis
welcome to my world
Hazel C. Hollis

► Residence :
Δ mystic falls
► Age :
31
► Total posts :
564

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Bárpult Bárpult     EmptyPént. Szept. 05, 2014 9:53 pm


Chantelle && Hazel


A legutóbbi teliholdnál történt az eset. Mint mindig, elzarándokoltam az erdő legnéptelenebb részére, ahol senkinek se tudok ártani. De mégis megéreztem valakinek az illatát. És ezt az illatot véltem ismét felfedezni. Ő volt.. Majdnem életét vettem, mert egyből megéreztem rajta, hogy a világ legundorítóbb fajtáját erősíti. Pardon, második legundorítóbb. Első helyet mindenképp Klaus kis pincsikutyái foglalják el. Míg az én fogaim nem tudtak belemélyedni kreol színű bőrébe, addig az övéi igen. Baromi sok vért vesztettem aznap. Annyi szerencsém volt, hogy gyorsabban gyógyulok, mint egy átlagos halandó. Csak sajnos lassabban, mint egy vérszopó.
- Tudod.. simán befejezhetjük a múltkori alkalmat. - léptem egyet közelebb, már-már fenyegetve. - Az lenne aztán az igazi szórakozás számomra. - vigyorodtam el gúnyosan, és lenézően pillantottam rá. Szánalmas. Az egész fajtája az volt. Élősködők voltak mindnyájan!
- Nem kell nekem ahhoz telihold, hogy kinyírjalak. - közöltem vele kicsit halkabban, mert az előbbi kis mutatványomra nem csak ketten figyeltek fel. Már az egész nőszemély idegesített, és a végső mondata volt az utolsó csepp a pohárban. - Jobb, ha elmész innen. Ha csak nem akarod, hogy ez legyen nyomorult életed utolsó estéje. - húztam ki a hátamat, és egyáltalán nem lepett meg határozott jellemem. Mindig ilyen voltam. Ráadásul alkohol nélkül! Ha ittas állapotban lettem volna, már rég felképeltem volna. Sőt, nem is egyszer.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Bárpult Bárpult     EmptyPént. Szept. 05, 2014 9:40 pm

Hazel & Chantelle

not you again...


Tulajdonképpen fogalmam sincs, mit keresek itt. Az addig oké, hogy Zach elhívott erre a bulinak csúfolt főiskolás rendezvényre, de... miért jöttünk mi egyáltalán a fősulira?! Na mindegy... talán rám is fér már egy ilyen buli. Rég részegedtem már le, hogy aztán reggel a saját - vagy nem saját - ágyamban magamhoz térve azon tűnődjek, hogy a francba is kerültem én ide?! Egy pohár whiskeyvel a kezemben a közel 11 centis magassarkúmban egyensúlyozok egy közeli asztalhoz, hogy aztán kifürkészhessem, hová a pokolba tűnt a partnerem. Kezdem azt hinni, hogy ez a cipő nem biztos, hogy jó ötlet volt. Főleg ha sikerül jól berúgnom. Bár végülis... máskor is mentem már haza mezítláb, most már náthás sem lehetek.
Épp kiszemelek egy szabad asztalt, amikor valaki szemből nekem jön. - Neked sem ártana a lábad elé nézni "tesó"... - válaszolok azonnal gúnyos hangnemen. Az immár üres poharamról felemelelem a tekintetem, hogy megnézhessem magamnak a hölgyet, aki egyenesen nekem sétált, amikor pedig felismerem a rám meredő szempárt az idegesség lebénítja a végtagjaimat. - Ezt nem mondod komolyan... - megforgatom a szemem és elhúzom a számat. Gyűlölöm ezt a szukát. Ha nem vagyok elég gyors, már nem is élnék neki köszönhetően... - Szórakozni jöttem, mint mindenki más. - Válaszolok félvállról. - De ha tudom, hogy itt leszel, inkább otthon maradok és lekötöm magam valami borzalmas szappanoperával. Inkább. - vigyorgok rá cinikusan, majd végignézek a ruházatán. - A bundádat hol hagytad ma, kutyuli? - mosolygok rá elbűvölően. - Mondd csak... begyógyult már a sebed?

szavak: passz zene: stay high megjegyzés: imádok veled játszani :')
Vissza az elejére Go down



Hazel C. Hollis
welcome to my world
Hazel C. Hollis

► Residence :
Δ mystic falls
► Age :
31
► Total posts :
564

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Bárpult Bárpult     EmptyPént. Szept. 05, 2014 9:16 pm


Chantelle && Hazel



Egy egyszerű fehér pólót, hozzá feszes fekete farmernadrágot választottam eme jelentéktelen eseményre. Azt se tudom, hogy mi a francot keresek én itt, hisz messziről elkerülöm mindenféle iskolai létesítményeket.. De valamiért itt kötöttem ki, tele ékszerekkel, na meg egy gyönyörű új fekete magassarkúval, amit még nem sikerült teljesen betörnöm. Csodálatos este elé nézhetek..
Nem ismertem senkit, semmi közöm nem volt ehhez a nyárbúcsúztató bulihoz, de eljöttem. Ezek szerint muszáj kihasználnom ezt a lehetőséget, és mihamarabb elmentenem egy taxis számát. Nem leszek olyan állapotban - remélhetőleg -, hogy én haza kocsikázzak.
Egyből a bárpult felé vettem az irányt, a főiskolán már tomboltak az emberek, fényjátékok voltak mindenütt, emberek özönlöttek kifelé és befelé. Csak találok magamnak valakit.. Ha meg nem, akkor elcsenek egy üveg vodkát és magányosan megiszom az egyik sarokba bekuporodva. Ó. Ezt most sikerült elképzelnem.
Próbáltam minél jobban befúrni magamat a sorba, s mikor egy jobb lehetőség nyílt meg előttem egyből megindultam. Béna járásomnak köszönhetően telibe nekiütköztem egy nálam úgy egymagasságú lányba, és a teli pohara a földön kötött ki. A vadi új cipőmön. Ráadásul ez whisky volt. A drágábbik fajtából.
- Nézzél már előre, tesó! - fakadtam ki, és alkoholtól ragadó lábujjaimról felnéztem arra az illetőre, aki most fogja visszakönyörögni anyukája óvó méhét. Jobban teszi, ha spurizik.. Nem voltam ma jó kedvemben.
- Na ne. - ismertem fel az arcát, annak a bestiának, aki pár hónappal ezelőtt egy csúf kis sebet ejtett rajtam. - Te meg, hogy a francba kerültél ide?
Vissza az elejére Go down



Rosalie Matthews
welcome to my world
Rosalie Matthews

► Residence :
◯ behind your back
► Age :
36
► Total posts :
125

INACTIVE CHARACTER ✖


TémanyitásTárgy: Bárpult Bárpult     EmptyPént. Szept. 05, 2014 8:22 pm

***
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Bárpult Bárpult     Empty

Vissza az elejére Go down

Bárpult

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Bárpult
» Bárpult

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Whitmore Fõiskola-