world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 17 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 17 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

P3 Night Club

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: P3 Night Club P3 Night Club EmptyPént. Júl. 11, 2014 5:40 pm

To Dave


Átfordulnak a dolgok, haragból és morgásból tánc lesz, abból meg vágy. Én sosem voltam semmi jónak az elrontója, és amúgy is szeszélyes természetem engedi, hogy hagyjam elsodorni magam. Mindig is szerettem sodródni az árral, kedvelem a kihívásokat is.
És élvezem a csókját, miért is ellenkeznék?
A szemeibe pillantok, de nem hagyják el elsőként a vért szavak az ajkaimat. Egy picit kizökkent a kérdése, gyanúm egy pillanatra fellángol, hiszen nem bízom benne. A tánc az egy dolog, de attól még hihetetlen, hogy ezt komolyan ennyivel megúszhatom. De ahogyan megmarkolja a fenekemet, s közelebb ránt magához ezen gondolatok egy pillanat alatt elszállnak.
- Kívánlak...- Mormogom, s hagyom, hogy az oszlophoz vezessen. Nos, lennének ötleteim, hogy mit tudnék csinálni vele. De még mielőtt ujjaim lejjebb siklanának a szavai megállítanak. Döbbenten pillantottam a tőlem hátralépő férfira. Ez most komoly?
Az arcomat egy pillanat alatt elönti a düh, s figyelem, ahogyan a rohadék a bárpulthoz sétál. Mondjuk van egy olyan erős sejtésem, hogy ez neki sem olyan kellemes érzés.
Fanyar mosoly kerül az arcomra, mellé sétálok.
- Hmm remélem kiszórakoztad magad...- Duruzsoltam a hátamnak simulva, s mivel sejtettem, hogy nem igazán figyel rám, tekintve az előző kis jelenetet, egyszerűen fogtam és az eddig a mellkasán simító kezemet lendületesen levittem, pont középsőn találva az öklömmel a másik vámpírt.
- Szívesen rohadék!- Vicsorgok a fülébe, s ezzel részemről a történtek le is van zárva. Legalábbis úgy hiszem. Puffogva és dühösen fogom magam távozásra. Szó szerint füstölög a fejem ettől a pasitól. Hogy képzeli?
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: P3 Night Club P3 Night Club EmptySzer. Jún. 25, 2014 11:32 pm

">
Emma & Dave



Élvezem ahogy a lány hozzám simul tánc közben. Elég egyértelmű, hogy ért a tánchoz, és ezt most élvezi is. Csak úgy mint én, szeretem a jó partnereket, és nem mondom, ő igazán az. Bele csókolok a nyakába, részben azért, hogy elrejtsem a megnyúlt fogaim, és elsötétült tekintetem. Éhes is kezdek lenni, ezért kezdenek eluralkodni rajtam a vámpír vonásaim. De visszafogom őket, minden fajta éhségemet és annak jeleit. Nem szabad így kiadnom magam. Terveim vannak.
Megfordítom, és lehajolok hozzá, bár még mozgunk, már csak lassú dülöngélés  a zene ritmusára. Megvárom, míg ő csókol meg, hagyom, hogy feladja az eddigi ellenvetéseit, a dühét és a fenenagy büszkeségét. Átadom magam a csóknak, heves a kicsike, de ez tetszik nekem. Ha másként alakultak volna a dolgok, ha nem hoz ki a sodromból még a múltkor, akkor most nem állnánk így. Egészen más terveim lennének vele. Szándékosan a legjobb formám hozom, úgy viszonzom a csókját, mint aki a sivatagban talált egy korty vizet. Éreztetem vele, hogy én is akarom, kívánatosnak tartom őt. És ez így is van, nagyon is az, szép nő, formás, megvan mindene. De mégis csak büntetést érdemel, bosszúm nem maradhat el.
Tenyerem a derekáról a fenekére siklik, megmarkolom, és így húzom közelebb magamhoz. Másik kezemmel beletúrok a hajába, majd elszakadok ajkaitól, és kissé hátrahúzom a fejét, hogy a szemembe nézzen, de még a közelében maradok. A következő szavakat az ajkai közé súgom.
- Kívánsz, ugye? Akarsz engem, Emma. Mondd, hogy kívánsz! – a szemeibe nézek, látni akarom, hogy hogyan reagál. De úgyis tudom. Átlendült egy ponton, ahonnan nincs visszaút. Fogást váltok a formás kis hátsóján, és magamhoz préselem, érezheti, hogy én is kívánom őt fizikálisan, nagyon is. A testem nem hazudik.
Ha hagyja magát, akkor félrehúzom a placc közepéről, és egy oszlophoz vezetem, úgy hogy háttal legyen neki. Ott, ha nem áll ellen, megragadom a karját, és a tenyerét magam felé fordítom, végigsimítok vele a mellkasomon, és le a hasamon át, egészen a farmer öv részénél állok meg, ott elengedem a kezét.
- Látom rajtad, hogy kiéheztél. Éhes vagy, ugye? – mormolom, és hirtelen egy lépést hátrálok tőle. – Hát, én is éhes voltam, amikor te lenyúltad a kajámat. Most te is így maradsz, kiéhezve! – vigyorodok el sötéten, és egyszerűen hátat fordítok neki, majd elindulok a pult felé. Le kell hűtenem magam, mert a testem nem pont ezt a bosszút akarta, főleg, hogy így felhúzott a lány. De számomra egyetlen nő van csupán, Myra, még akkor is, ha ő már rég meghalt. Nem azt mondom, hogy nem fekszem le senkivel, akkor hazudnék. De most, hogy táncoltam olyan édes emlékek kerültek elő, hogy képtelen lennék másra gondolni, mint az én angyali kedvesemre, akit kegyetlenül elragadott tőlem az élet.


Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: P3 Night Club P3 Night Club EmptyPént. Jún. 20, 2014 7:37 pm

To Dave


A tánc egy külön világ, ha az ember nem görcsöl azon, hogy hova fog lépni legközelebb, vagy, hogy a partner tyúkszemére tapos-e akkor élvezetes. Más színben tűntei fel a dolgokat. És izgató, oh nagyon is ha az ember tudja, hogyan csinálja. Hogy miért? Ugyan már! Hiszen ez annyira egyértelmű, lüktető zene, két test egymásnak simul, ütemes mozgás,és egy férfi megmutathatja benne, hogy mennyire kemény egy nő meg, hogy mennyire kecses. A tánc az olyan, mint a szex ruhában.
És én imádom az erotika minden formáját, bűnös vagyok sok mindenben, de azt hiszem ha démon lennék akkor a bujaság démona. Az olyan szórakoztató. S ha valaki, akkor én szeretek szórakozni. Kitáncoljuk magunknak a helyet, nem zavar, hogy néznek hiszen a világ beszűkül ilyenkor az ember nem is érzékeli, hogy mennyien bámulják.
Bepörget, magához húz, így a hátam a mellkasának simul, kidomborítom a fenekemet, s bal karomat a nyaka köré fonom, miközben szinte automatikusan billentem kissé oldalra a fejemet, hogy jobban a nyakamhoz érjen. Ha macska lennék tán még dorombolnék is... de csak talán. Minden esetre jól éreztem magam, és most, hogy tudom a büntetésem, ha visszamehetnék ismét elhappolnám előle azt a lányt.
Mert már túlléptem az acsargáson, meg az előbbi hisztim, más miatt viszont továbbra is lekötötte a figyelmemet...
Elnyíló ajkaim közül élesen szívom be a levegőt, ezek után többre vágyom, s ezért bárki megkövezhet.
Ahogyan megfordít bal kezem a nyaka köré fonva marad. Ha ember ennék nyilván kifulladtam volna a tánctól, de nem vagyok az, már hosszú évek óta. Persze nyilván valóan nem olyan régóta, mint ő...
Így hát légzésem nem a tánc miatt gyorsult fel kissé.
Kékjeimet az ő ragadozókat meghazudtoló pillantásába fúrom. Azt hiszem ez volt az a pont, ahol az önuralmam megunta, fogta minden cuccát bevágta egy bőröndbe és dacosan elutazott... Sosem voltam hozzá túl kegyes, tekintve, hogy ritkán alkalmazom az önuralmi gyakorlatokat. Nem fejlesztem így vézna volt és beteges, én magam meg állandóan bajba kerültem, hiszen képtelennek éreztem magam arra, hogy uralkodjak a vágyaimon.
Nos, ez most sem volt másképpen, egyszerűen lábujjhegyre emelkedtem, s ajkaimat az övéire tapasztottam. Nem vagyok egy finomkodó típus, most sem kellett félteni, vadul s mohón csókoltam, szinte falva az ajkát, megnyúló szemfogaim nem akadályoztak tekintve a gyakorlottságomat. Már tudtam velük bánni s ebben a sötétben, csókolózás közben bizony ez senkinek sem tűnhetett fel.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: P3 Night Club P3 Night Club EmptyPént. Jún. 20, 2014 9:22 am

">
Emma & Dave



Mindig szerettem az ilyen önelégült csajoknak megmutatni, hogy valójában ki a főnök. A táncot pedig még ennél is jobban élvezem, szóval, szerintem nem lesz gond, már ami engem illet. Nem nagy dolog, hogy múltkor elhappolta előlem a kinézett vérforrást, tulajdonképpen annyira nem idegesítene a dolog, ha nem volna ilyen fenemód magabiztos, és nem hinné azt, hogy neki mindent lehet.
Végül is, nem biztos, hogy meg akarom ölni azért a kis botlásért. Lehet, hogy elég lenne valami enyhébb büntetés is neki. Olyan lánynak tűnik, aki erős, magabiztos, szeret vezetni és irányítani. Azt hiszem, pont megfelelő büntetés neki az, ha táncolok vele. Jól csinálom, elvégre éveken át tanultam, és nem felejtettem szinte semmit. Bár az eredeti partnerem a feleségem volt, Myra. Hozzá természetesen senki nem érhet fel, de ez már csak így szokott lenni a halott feleségekkel, hajlamosak vagyunk őket piedesztálra emelni.
Ajkam érinti a lány bőrét, de nem azért, mert meg akarom harapni, vagy egyáltalán bántani, hanem hogy incselkedjek vele. Közelebb is húzom magamhoz, hogy együtt vegyük fel a zene ritmusát, és esetleges szökési kísérleteit is meghiúsítsam. Határozottan ragadom meg a kezét, és azonnal el is kezdem vezetni. Még ha nem is tudna táncolni, elméletem szerint megfelelő partner mellett mindenki alkalmas rá, hogy egészen kellemesen ellötyögjön. Megforgatom, majd visszahúzom magamhoz, nem igazán foglalkozok vele, hogy már többen is minket néznek, elvégre viszonylag kevesen állnak neki egy diszkóban efféle táncot járni. Ez legyen az ő bajuk, engem marhára hidegen hagy.
Élvezem, hogy a lánynak is lehet némi táncos múltja, hagyja is magát vezetni, ami első körben meglepő, másodjára pedig már abszolút érthető. Jobban is teszi, ha rám bízza magát, mert tudom mit csinálok. Ahogy szaporodnak a forgatások, egyre inkább azt érzem, hogy bízik bennem, vagy a tudásomban. Ügyes kislány, és van is némi sütnivalója. Az egyik után azonban nem engedem, hogy távolságot tartson, hanem magam elé tolom, és a hátához simulok. Mindkét kezemmel megragadom a csípőjét, és mozgok a zene ritmusára, miközben őt még szorosabban húzom magamhoz. Felkeltette az érdeklődésemet, ritka kincs manapság, aki ilyen jól táncol. Arcom ismét a nyakába temetem, és élesen, mélyen beszívom az illatát, miközben bal kezemmel már a bordái mentén simítok végig, jobbommal pedig a combján. Bár éhes nem vagyok, azért valamit megmozgatott bennem, és egyre jobban és jobban felkelti az érdeklődésem.
Rendezem a vonásaimat, nem akarom, hogy a vámpír agyaraim, vagy megváltozott szemem miatt keltsünk feltűnést, majd megfordítom, hogy szembe kerüljön velem, de el nem engedem, kicsit még le is hajolok, hogy közelebb legyen egymáshoz az arcunk. Egy ragadozó éhségével fúrom tekintetem az övébe, de érezheti: nem a vérét kívánom.

Note: Ne haragudj hogy ennyit késtem vele...  Embarassed 

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: P3 Night Club P3 Night Club EmptyCsüt. Május 01, 2014 9:12 pm

Remélem megteszi


Hazudnék ha azt mondanám, hogy nem találom vonzónak, de azt hiszem minden lány így van vele. Csak éppen a viselkedésével nem vagyok kibékülve, arrogáns marha. Ez jut róla eszembe, habár közrejátszhat nemtetszésemben az, hogy éppen nem hagy szabadon elmenni.
Tánc? Rendben, ha annyira szeretné, elvégre azért is jöttem ide, csak éppen megfelelő partner nem akadt hozzá. Talán majd most, egy olyan vámpír személyében aki éppen haragszik rám.
Hiába is, azért valamilyen szinte megérintenek a szavai, éppen, hogy csak egy icike-picikét. Elvégre pontosan tisztában vagyok az adottságaimmal, ahogyan azzal is, hogy kicseszettül jól tudok táncolni. De komolyan, mindig is szerettem és egy időben még tanultam is. Ha rám jön, és minden évben rám szokott, akkor pár hónapra mindig beiratkozom különböző tánciskolákba, hol ilyen fajta táncot, hol pedig olyan fajtát tanulva. Habár ez a discos riszálás sem áll tőlem annyira messze, és legtöbbször nélkülözhetetlen, tekintve, hogy a mai pasik többsége nagyon, de nagyon nem tud táncolni.
Élesen beszívom a levegőt, s a szisszenés nem csak szavainak szól, hanem ajkai érintésének is a bőrömön.
Talán pont azért mert tanultam táncolni, abból ahogyan megragadja a kezemet azonnal tudom, hogy ez most másfajta tánc lesz. Testem szinte önállóan alkalmazkodik, s hagyom, hogy vezessen. Ezzel sok gondom volt, amikor elkezdtem társastáncot tanulni, s néha még most is van ha egy pipogyább vagy ügyetlenebb partnerrel akadok össze. De vele nem volt nehéz, s nem is tudom hol alakult át ez az egész. Nem, nem azért hagytam magam vezetni, mert azt mondta ha jól táncolok megúszhatom ennyivel, valahol út közben két pörgetés között, ez a cél elveszett. Helyette élveztem a zenét, testének érintését, a világ ilyenkor megszűnik létezni és beszűkül a partnerre és a zenére. Nem különösebben izgatott, hogy ki néz minket vagy éppen ki nem.
Hagytam, hogy kipörgessen, ledöntsön majd magához rántson, ahogyan éppen a zene kívánta, valamiért bíztam benne, hogy meg fog tartani, talán a tánctudása miatt. Egy olyan ember aki tud táncolni, nem dobja el a nőt, sokkal nagyobb dicsőség jól táncolni mint kihasználni azt, hogy a nő hagyja magát vezetni, s rábízza a testi épségét egy másik emberre. Mert ez csak így lehet. Ha nem bízol abban, hogy a partnered megfog egy gyorsabb pörgetés közben akkor béna lesz és összhang nélküli az egész.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: P3 Night Club P3 Night Club EmptySzomb. Ápr. 26, 2014 12:10 am

">
Emma & Dave



Élvezem, ahogy a kis botlás után hevesebben kezdett el verni a szíve. Pumpál, mintha csak muszáj lenne neki, fülemben érzem a ritmusát, sőt szinte a nyelvem alatt. De rémületet nem látok rajta, szóval valószínűleg attól indult így be a keringése, hogy majdnem elesett, nem tőlem ijedt halálra. Kár, igazán olyan nagyon kár. Élveztem volna, ha tőlem félne a kicsike, de hát mit lehet tenni: túl jóképű vagyok, első körben szinte senki nem rémül meg tőlem.
Azt mindenesetre meg kell hagyni, hogy bájos mosolya van, még ha gúnyos is. Nem szeretem a cinikus nőket, de vele nem is akarok kapcsolatot kialakítani, nekem csak addig van rá szükségem míg jól megbüntetem. Nem tudom tekintetem elvonszolni a szájától, ahogy incselkedve megnyalja az már tényleg nem fair. A megjegyzését a lepecsételt homlokokról inkább nem is méltatom válaszra. Ő is tudja, hogy nincs szükség jelölgetésre. Nem vagyunk állatok, hogy körbe vizeljük a területünket, ennél azért intelligensebbek vagyunk elméletileg, és fel kellene ismerni, hogy akit épp megenni szándékozunk, az már más vacsorája.
Élvezem, amikor elém kerül, ujjaim finoman mélyednek a csípőjébe. Formás lány, nagyon is az, és nekem egyre jobban tetszik, ha másért nem, hát egy éjszakára jó lesz! Közelebb húzom magamhoz, éppen azzal egy ritmusban, hogy megpróbál elhúzódni, így sokkal nagyobb lendülettel simul hozzám, mint eredetileg terveztem. Ha így megy tovább, akkor hamar vége is lesz a táncnak. Közel hajolok hozzá, hogy a fülébe súgjak. Nem jó, ha csak állunk itt a parkett közepén, túl nagy feltűnést keltünk ezzel az ácsorgással.
Látom, ahogy a karja, majd egész teste megrándul, szóval a szavaim hatása nem maradt el. Remek, legalább könnyebb dolgom lesz vele. Széles vigyor terül el arcomon, ahogy mozdul, és átkarolja a nyakamat, és felém fordul.
- Hát, önbizalmad az van, nem vonom kétségbe. – jobb kezem a bal oldalára siklik, így tartom magamnál, immár egy kézzel. Tetszik, ahogy nekem dörgöli magát, érti a dolgát, tudja hogyan kell húzni az ember (vagy vámpír) agyát. – De azért szerintem van még mit bizonyítanod. – mormolom, miközben ajkaim a nyaka és a válla találkozásánál lévő puha bőrt érintik. Aztán egyetlen gyors mozdulattal a zene ritmusának megfelelően megragadom a kezét, és elővéve táncos múltam megpróbálom vezetni őt. Ha hagyja, akkor megpörgetem, majd szabályosan visszahúzom magamhoz. Régen rengeteget táncoltam, igaz főként a feleségemmel. Emlékszem, amikor a szülei tánctanárt fogadtak mellé, addig rágta a fülem míg nem lettem a partnere. Talán akkor szerettem belé. Kissé megrázom a fejem, elűzöm ezeket a gondolatokat mára. Inkább a táncra koncentrálok, mert akárhogy is, de kezdem élvezni. Nem azt, hogy a lány fizikai fölényem miatt kénytelen velem maradni egy ideig, hanem mert túl rég nem volt olyan táncpartnerem, akire nem mint potenciális vacsorára tekintettem. Élvezettel veszem fel a zene ritmusát, és ha jól érzékelem, a körülöttünk állók közül is már páran minket néznek. Ennyit arról, hogy nem akarok feltűnő lenni.
- Gyere, ha elég jól táncolsz, még az is lehet ennyivel megúszod! – húzom közelebb magamhoz úgy, hogy szembe legyünk egymással. Szemeim vidám csillanása súghat neki, azt jelzi, hogy komolyan gondolom, ha elég jól érzem vele magam, akkor nem fogom megkínozni. Talán.


Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: P3 Night Club P3 Night Club EmptyHétf. Ápr. 14, 2014 10:16 pm

Remélem megteszi


Tetszik, hogy ki van akadva. Letagadhatnám, de nem fogom, fő az őszinteség. Amúgy is szexi pasi, de azt kell, hogy mondjam dühösen még inkább. Na persze, ha csak ennyi lenne akkor nem hergelném, valójában szeretek másokat idegesíteni, főleg ha kihozzák belőlem ezt a komisz énemet.
Kibillenek az egyensúlyomból, ahogyan közelebb ránt, s kénytelen vagyok megtámaszkodni a mellkasán, hogy ne essek neki. Ez a kevésbé kínos. Hevesebb ritmusban kezdi pumpálni a vért a szívem, igen meg kéne ijednem, igen kicsit meg is vagyok. De a racionális énem általában nyaralni van, s bizony ez most sincsen másképpen, csak akkor szokott hazatérni ha már nagyon nagy sz*r van.
Fesztelen, kissé gúnyos mosoly kerül az arcomra, és megnyalom az ajkamat, hogy ismét meg tudjak szólalni, és amúgy is nagyon csábítóan csinálom.
- Le, és még csak nem is volt nehéz dolgom. Talán jobban kéne vigyázni arra ami a tiéd. Legközelebb pecsételd le a homlokát.- Na nem mintha az sokat segített volna, csak még jól ki is nevetem.
Elkomorodva, nyelek egyet. Rendben...rendben... akkor táncoljunk. Azért tud ijesztő is lenni, meg kell hagyni. Hagyom, hogy magam után húzzon, s kell pár pillanat, hogy visszataláljak önmagamhoz, és ismét keménykedni kezdjek.
Mögém kerül, s érintéséből érzem, hogy nem igen hagyná, hogy szabaduljak ha meg is próbálnám.
Ajkaim kissé elnyílnak, s fogaim között szűrve szívom be a levegőt, ahogyan megérzem ajkait a fülemnél, libabőr kúszik fel a karomon, s a hasam kellemesen görcsbe rándul. Eszembe jut, hogy ez így nagyon nem jó, nem szeretem ha kicsúsznak ilyen mértékben a dolgok a kezeim közül. Megpróbálok elhúzódni tőle, de visszavon magához.
Hazudnék ha azt mondanám, hogy szavai nem korbácsolnak bennem némi indulatot. Mi az,hogy nem megy?
De nem mutatom ki, több kell ehhez apukám! Mit tudsz még?
Ferde mosoly jelenik meg ajkaimon, s kezemet felemelem, így hátulról átkarolva a nyakát, miközben fejemet felé fordítom, hogy hallja amit mondok, s fenekem céltudatosan az ágyékához dörgölöm.
- Túl sok önbizalmam van ahhoz, hogy meg tudd rendíteni. Másrészről semmit sem kell neked bebizonyítanom.- Ettől függetlenül átveszem a zene ritmusát, ujjaim a hajába túrnak, s hozzá simulva riszálom magam, a stratégiai pontokon simítva végig és dörgölőzve hozzá.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: P3 Night Club P3 Night Club EmptyCsüt. Ápr. 10, 2014 7:08 pm

">
Emma & Dave



Nem hagyja abba, egyszerűen folyamatosan idegesít. Pedig valójában én húzhatnám az ő agyát, és nekem lenne jogom ahhoz, hogy ki legyek rá akadva. Nem értem min húzta így fel azt a csinos kis orrát, de valószínűleg nem szokták felelősségre vonni. Na persze, mint a vámpírok többsége, ő is azt hiszi, hogy nincs nála nagyobb hal a tengerben, és neki mindent szabad. Nem hibáztatom érte, fiatalabb koromban én is pontosan így viselkedtem, de elég volt néhány hónap, egy nálam sokkal erősebb és szadistább hajlamok által vezérelt vámpír keze alatt, és jobb belátásra tértem. Hmm. Talán neki is csak ennyi kell, egy kis idő valakivel, aki erősebb nála, és megtanítja arra, hogy hogyan illik viselkedni.
- Az enyém volt, mert magamnak akartam. Komolyan azt hiszed érdekel az ital vagy hogy csak ő kellett volna? – gunyorosan elmosolyodok, és karjánál fogva közelebb húzom őt magamhoz. A hirtelen mozdulattól, ha csak nincsenek nagyon jó reflexei, akkor egy másodpercre instabil is lesz, a magas sarkak miatt. – Arról van szó, hogy elvettél valamit, ami az enyém. Tök mindegy, hogy miként került a birtokomba. Az enyém volt és te lenyúltad. – még egy fokkal dühösebb vagyok rá, ha lehet egyáltalán ezt fokozni. Az arcom rezzenéstelen, próbálom a pezsgővel lehűteni magam. Ha csak egy hajszállal rosszabb minőség lenne, kiköpném. Ennyi pénzért azt hiszem elvárható, hogy a lehető legjobb legyen. A buborékok a nyelvemen pont a tökéletes pillanatban durrannak ki, és kellően hideg is a nedű. Gyorsan lecsúszik az egész pohárral, és újra is töltenék, ha a lány nem próbálna szabadulni. Helyes, félj csak, cicám! Van mitől és miért!

Arcán látom, hogy neki is ízlik, bár sejtem, hogy messze nem olyan finnyás, mint én. Vagy csak nem volt eddig lehetősége arra, hogy olyan dolgokat kóstoljon meg, amiket én kellemesnek tartok, vagy nem érdekli. Én ahogy vámpírként csak csinos, fiatal nőkből vagyok hajlandó inni, úgy embernek is nagy ínyenc voltam, nevelőszüleimtől talán ez minden amit kaptam. Temérdek pénzüknek hála megtapasztalhattam a megvásárolható földi örömök nagy részét, és nehéz is volna lemondani a finomságokról. Tetszik, ahogy szájához emeli a poharat, próbál laza lenni, de szeme csillanásából látom, hogy tart tőlem. Megpróbál kiismerni, de nem könnyítem meg a dolgát.
Magamhoz húzom, és terelem a tánctér felé. Úgy érzem az, ha táncolunk majd megoldja a nyelvét, és elkezd beszélni hozzám. Aztán ha már beszél, utána könnyebb lesz itatnom őt. Szeretem a csinos részeg lányokat, ez a gyengém.
- Táncolni. Most. –szűröm a fogaim közt, húzom magammal, és megindulok a tömeg felé, miközben szorosan fogom a kezét. Élvezem, ahogy megpróbál keménykedni velem, amikor háttal vagyok neki, még egy mosolyt is megengedek magamnak. Tüzes kis lányka, nem mondom, és ez tetszik is benne.
Ahogy elérjük a táncolók peremét, mögé kerülök, és két tenyerem a csípőjére teszem. Elmenni nem tud, de mégse túl feltűnő a körülöttünk lévő embereknek. Közel hajolok hozzá, orrom az illatos fürtjei közé fúrom, mélyen belélegzem ezt a kellemes illatot. Hmm… Aztán a fülébe súgok, úgy, hogy ajkaim érintsék a fülcimpáját, ezt a bársonyos kis testrészét. Milyen puha a bőre!
- Hidd el, a bosszú a tánccal kezdődik, de nem ér vele véget. – közelebb húzom magamhoz, mert érzem, hogy távolodni akar, és azt nem engedhetem. Úgy irányítom, hogy éppen csak hozzá érjen a combomhoz a feneke. Tényleg csinos lány, kezdem élvezni a dolgot, így finoman mozdítok rajta a kezeimmel, irányítom a csípőjét, hogy lassan felvegye a zene ritmusát.
- Rajta, mutasd mit tudsz! Vagy tán nem megy, cicus? – incselkedek vele, mert az olyan lányokat mint ő már jól ismerem. A fene nagy önbizalmukba kell belegázolni, attól aztán felkapják a vizet. Úgy még kiszámíthatóbbak és szórakoztatóbbak is, ami azt illeti.


 
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: P3 Night Club P3 Night Club EmptyVas. Márc. 30, 2014 5:22 pm

Remélem megteszi


*Persze, hogy idegesítem. Direkt csinálom, természetesen. És ez az egyik erősségem. Bárkinek feltudom húzni az agyát másodpercek alatt, nagyon profi vagyok benne. S nincs is jobb, mint egy ilyen helyes kis pofit idegesnek látni. Biztos vagyok benne, hogy megszokta, hogy minden lány elolvad a közelében és kiskutyává változva, lihegve követik minden utasítását. Nem hinném, hogy bárki is venné a bátorságot, hogy felidegesítse. Vagy még inkább, nem tudja a nyálelválasztását annyira beszüntetni, hogy néhány nyögésnél több jöjjön ki az ajkain. Bár elnézve a pasit, nem is igen vár többet egy csajtól.
- Élvezed?- Kérdezem megvetően, arra utalva, hogy még mindig a mellem körül matat a macskaival.
Szisszenve szívom be a levegőt a fogaim között, ahogyan megszorítja a kezemet, de csak ennyi jelét adom annak, hogy nem éppen a legjobb érzés, hogy szorongatja kecsek kis végtagjaimat. Elmosolyodom.
- Ha tudnád mennyire... persze nem tudod.- Válaszoltam színpadiasan, s ferde mosoly került a szám szegletébe. Magam alatt vágom a fát, tudom, de ha már elkezdtem... képtelen vagyok abba hagyni. Nem gondolkozom csak a szám jár, hát ez pech. Egyszer talán leszokok erről a jó szokásomról, de azt mondják a vámpírok nem tanulnak. Ha ez igaz akkor kicsik az esélyeim.
- Igen? És még is miért lett volna a tiéd? Mert meghívtad egy italra? - Forgatom meg a szemeimet, tudomást sem véve sziszegő hangsúlyáról.
Éppen, hogy csak nem löttyen a kezemre a pezsgő, ahogyan lendületesen a kezembe nyomja. Én viszont annál kényelmesebben kortyolok bele, ebbe a különlegesen finom nedűbe.
Ahogyan becsukja a szemeit, elérkezettnek látom a pillanatot a szabadulásra, de ujjai csak jobban a kezemre szorulnak. Habár nem volt túl nagy próbálkozást, azért egy kísérletet megért.
Felvonom a szemöldökömet, ahogyan közelebb von magához. Nyilván minden csaj oda meg vissza van érte, én ezért többre tartom magam annál, hogy egy férfira csöpögtessem a nyálamat... de azt azért be kell ismernem, hogy marha jó pasi. A kémiámat beindítja meg kell hagyni. Nyilván tisztában van ezzel, s ezért ilyen pofátlanul magabiztos, és beképzelt.
Gáz, hogy én is pontosan tudom, hogy mennyire szexi vagyok.
A pezsgőtől hideggé vált ujjai csupasz derekamra siklanak, minek hatására libabőr fut végig a testemen.
- Mi van?-Csattanok fel a szavai hallatán. S ahogyan közelebb lép én hátrébb, de nem azért, hogy azt csináljam amit mond, hanem csak mert idegesít a magasság különbség ami köztünk van, még a magassarkú ellenére is. Nehéz keménykedni így. Az ember választhat, hogy vagy a másik mellkasának beszél, de hát szemkontaktus nélkül nehéz keménynek lenni, vagy felbillenti az állát, annyira, hogy az már vicces, és így is nehéz keménykedni. Tehát ebből a közelségből szinte lehetetlen, de valahogy majd megoldom.
- Most komolyan? Egy tánccal akarsz bosszút állni?- Kérdem, miközben a termet kémlelem. A fejemet megrázva hátradobom hosszú hajamat, s szinte a nyakamat törve nézelődök az egyik oldalra, mintha nem lenne jobb dolgom. Pedig lenne csak próbálok lopni magamnak valamennyi távolságot magunk között. Szeretek táncolni egyébként, csak nem akarok mert ő akar...*
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: P3 Night Club P3 Night Club EmptyCsüt. Márc. 20, 2014 9:57 pm

">
Emma & Dave


Elakadt a szava, amikor meglátott. Hát, igen. Gyakran vagyok ilyen hatással a nőkre, és bizony ő sem kivétel ez alól. Mondjuk az ő esetében valószínűleg nem azért akadt el a szava, mert annyira bejövök neki, hanem mert felismert. Helyes, jól teszi, ha fél tőlem. Kihúzta azt a bizonyos gyufát, és remélem, hogy most elmondhatom neki a véleményemet a dologról. Egy dolog mások kajájára szemet vetni, egy másik pedig lenyúlni. Pláne azt a csajt, mert nekem komoly terveim voltak még vele. Nem csak enni akartam, és egy frusztráló szükséglettel még elbírok, de kettő már sok nekem is. Sértő szavaira nem is mondok semmit, nincs értelme, nem fogom felvenni ezt a stílust. Kedélyesen rántok egyet a vállaimon, arcomra kiül a gondolj-amit-akarsz kifejezés. Közben szemérmetlenül törölgetem tovább róla a pezsgőt. Mmm, milyen puha kis teste van!
- Finom volt? – akaratlanul is jobban szorítom a kezét. Hergelni akar, és milyen jól csinálja! Kezdem elveszíteni az önuralmam, de ez egy kicsit sem látszik rajtam. – Örülök neki, szépségem. De ne reméld, hogy majd gratulálok is hozzá. Ő az enyém volt! – szűröm fogaim közt, és határozottan nyomom a kezébe a pezsgős poharat. Te jó ég de idegesítő ez a lány! Pedig elhatároztam, hogy birka türelmem lesz de képtelenség mellette higgadtnak maradni.
- Drága volt, ne aggódj! – morgok rá, és én magam is iszok egy pohárral a pezsgőből. Kellemes, száraz. Szeretem a pezsgőt, azt ahogy a pohár szélén gyöngyöznek a buborékok. Egy pillanatra behunyom a szemem, épp amikor a lány ránt egyet a kezén, de én csak még erősebben szorítom. – Nem jó ötlet. – mormogom, és a hangos zene ellenére is jól hallhatja. Tüzes egy lányka, nem mondom! Fogást váltok, miközben egészen közel lépek hozzá, karját a vállamra teszem, én pedig a derekára simítom a tenyerem.
- Tánc közben beszélgetünk egy kicsit, hogy hol egyenlítjük ki a múltkori számláját! Nálad, vagy… nálam. – gonosz mosoly árnyéka suhan át az arcomon, és minden látszat ellenére biztos vagyok a dolgomban. Tudom, hogy ha a karjaim közt van nem fog, vagy nem is akar majd elmenni. – Gyerünk, irány be a tömegbe cicám! – csípőm az övéhez nyomom, így ösztökélem haladásra. Ezzel tovább csökkent a kettőnk közti távolság, én pedig egyre jobban élvezem, hogy ennyivel magasabb vagyok nála. Feje a mellkasommal van egy szintben, és kimondottan szórakoztató, hogy minden női furmány és magas sarok ellenére is könnyedén bele fúrhatnám az arcom a hajába, ha akarnám. Ez a gyengém, a puha, selymes, illatos női hajzuhatag.

 
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: P3 Night Club P3 Night Club EmptyVas. Márc. 16, 2014 9:19 pm

Remélem megteszi


*Tehát amint már említettem nem nagyon vagyok oda az ilyen helyekért, habár ez eléggé elviselhető és jobb híján ez is megteszi. Ami viszont nem teszi meg azaz éppen felbukkanó alak, nem kívánt hozzá kell, hogy tegyem. Habár nagyon is helyes, és általában bírom az ilyen alkatú pasikat, nem indult túl pozitívan a kapcsolatunk. A pultosnak még csak pénzt sem csúsztatok úgy csúszom le a bárszékről, hiszen egy férfi fizeti az italaimat, egy olyan férfi akit előtte elbűvöltem. Na hát most istenem, kövezzetek meg érte, de nem vagyok gazdag, én nem, csak Alex, és nem szeretem a pénzemet költeni, ellenben szeretem ha mások költik rám. Azt hiszem ez női tulajdonság.
Éppen, hogy csak lecsusszantam a székről és indultam meg a bárpult mentén, amikor valaki telibe locsol egy adag ragacsos itallal. Fel sem nézek, mert pillantásom automatikusan a felsőmre vándorol, s kihúzom az anyagot, hogy jobban megnézhessem magamnak, mennyire lett vizes. Közben cifra káromkodás csúszik ki a számon, az engem leöntő személyt megcélozva.
- Ba*meg nem tudsz jobban vigyázni?- Morranok haragosan, s csupán akkor pillantok fel, mikor a zsebkendőt a kezembe nyomva, saját kézfejét az enyémre téve elkezdi leitatni a felsőmről a pezsgőt.
- Még mi is a francé...- Szavaim fél úton elakadnak, amikor felismerem a helyes kis pofit. Franc! Érzem, hogy ujjai megszorulnak a kezemen, pulzusom kissé megugrik.
- Nah igen, s milyen finom volt.- Nyalom körbe az ajkaimat kéjesen, mintha nem lenne már éppen eléggé mérges. Egyáltalán az?
- Mellékesen elég gyerekes bosszú ez a pezsgő dolog. Nem tudtál volna valami jobbat kitalálni?- Vonom fel a szemöldökömet még mindig nem foglalkozva azzal, hogy csapdába kerültem keze szorításában. Szabad kezemmel elveszem a poharamat.
- Egészségedre, remélem jó drága volt.- Pillantok kihívóan a szemeibe, s ajkaim fanyar mosolyra húzódnak. Ennyit arról, hogy csendben, meghúzódva lelépek. Vajon mennyivel lehet idősebb nálam? Minden esetre magasabb, viszont én is ismerek egy két trükköt... remélem. Habár vannak trükkök melyek csak akkor válnak be ha hagyják. Ugye bár.
Rántok egyet a kezemen, hátha sikerül kiszabadulni habár kétlem, hogy ilyen könnyen elengedne ha már elkapott, ugyanis akkor már itt sem vagyok. Bár szórakoztatónak tűnik ez a konfrontáció, szóóóóval lehet, hogy még meggondolom magam. Ki tudja? Eléggé szeszélyes ember vagyok, hol így gondolom hol úgy és egy pillanat alatt fordulhat nálam a kocka.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: P3 Night Club P3 Night Club EmptyPént. Márc. 14, 2014 12:16 pm

">
Emma & Dave


Soha nem kedveltem az ilyen klubokat, de kénytelen vagyok belátni, hogy itt lehet a legkönnyebben vacsorát szerezni. Szóval félretéve minden aggályomat és hideglelésemet, ami a helyhez kötődik elvegyülök a tömegben. Magasságom okán a tömegből amúgy is kiemelkednék, de a tartásom az, ami igazán megkülönböztet az emberektől. Soha nem volt bajom saját magammal, mindig is tisztában voltam vele, hogy a genetika és a természet csodálatos összjátékának köszönhetően csaknem tökéletes vagyok. Túlzás nélkül, persze. A magabiztosság sokat segít a vadászatban, a nők nem foglalkoznak egy komplexusos anyámasszony katonájával. Most is, mint mindig, hozom a macsó figurát, elvégre jól áll, és be is szokott jönni. Enni akarok, nem azért, mert már annyira szükségem van a vérre, hanem mert jól esik. Mert élvezem.
A mai műsorhoz, a helyhez és mindenhez átgondoltan öltöztem fel otthon. Ez is a vadászat része, és a ruhát (na meg persze a testemet) tekinthetjük csalinak is akár. Kimondottan szűk fekete farmert húztam, és fölé bordó kasmír inget, ami kihangsúlyozza a széles vállam és keskeny csípőm. A kasmírban az a jó, hogy olyan puha, hogy ha csak egyszer is megérinti egy csaj, akkor le se tudja venni róla a kezét. Valamint jelzi, hogy a viselője tele van pénzzel, és viszonylag jó az ízlése is. –az összképet egy szűk fazonú fekete zakó teszi tökéletessé. Tudni kell csomagolni az árut, ez a titok nyitja…
A pulthoz sétálok a tömegen át, és közben néhány szimpatikus lányhoz a szükségesnél jobban hozzá simulok. Egy-kettő közülük tátott szájjal bámul utánam. A szebbek kapnak egy kacsintást, vagy halvány mosolyt. Igen, drágám… az ott mind én vagyok. A pultos fiútól gondolkodás nélkül pezsgőt kérek, rosé-t, a legdrágábbat, természetesen. Csak üveggel adhat. Fintorogva húzom el a szám, és hanyagul intek felé.
- Akkor adja az üveget és két poharat! – amíg a dugóval szerencsétlenkedik, körülnézek alaposabban is. Valakivel meg kéne osztani ezt az üveg jófajta pezsgőt, de sajnálnám mindenféle kis könnyűvérű nőcskékbe önteni. Akármilyen finom is lesz tőle a vérük, azért nem kapnak meg ilyen ínyencséget. A pultra rakok párszáz dollárt, gondolom fedezi a költségeket. A srác arcából ítélve nem kapott még ilyen vaskos borravalót. Céltudatosan vágok át ismét a tömegen, kezemben az üveggel és a két pohárral. Már meg is van a lány, és mondhatom, nagyon fogom élvezni ezt az estét!
Ez a kis perszóna ugyanis lenyúlta a kajámat, nem elég régen ahhoz, hogy ne emlékeznék rá. A kijárat felé igyekszik, de még csak most huppant le a bárszékről. Amilyen gyorsan és hatékonyan csak lehet felé veszem az irányt. Úgy intézem a dolgot, hogy oldalról találkozzunk. Alaposan átgondolt tervem van, menet közben az egyik pohárba töltök is egy kis pezsgőt. Aztán amikor már csak egy-két lépés választ el tőle, határozottan lépek elé váratlanul, és alaposan lelocsolom a felsőjét a pohárban lévő pezsgővel. Kár ezért a drága italért, de egy kellemes este sokat megér nekem. És ha revánsot vehetek a múltkori vacsorám lenyúlásáért, akkor meg is teszem.
- Oooh, ne haragudjon, kisasszony! – kezdem meg a szabadkozást a teljesen elázott felsője miatt, és még egy kis becsípett mellékzöngét is adok a hangomnak. Ha azt hiszi, hogy már ittam eleget, talán kevésbé fél tőlem. Aztán majd megbánja amit tett! Lerakom a pultra az üveget és a poharakat is, szükségem lesz a kezeimre. – Nem láttam, meglöktek… - folytatom, és előhúzom a zakóm zsebéből a zsebkendőmet. Mert ugye ennek is kell lennie egy úriembernél. A szövet zsebkendőkért valamilyen okból kifolyóan tapasztalataim szerint borulnak a nők. Mintha csak azok a papír fecnik léteznének.
- Hadd segítsek! – úriemberhez nem méltón nyomom a kezébe a kendőt, és tenyerem a kézfejére teszem. Így kezdem el felitatni róla a pezsgőt, aminek hála a felsője a korábbiakhoz képest fokozottan áttetsző lett. Egész szép idomok, nem mondom! Keresem a tekintetét, és várom, hogy illetlen ujjaimat mikor távolítja el formás keblei közeléből, de amíg nem tesz ilyen lépéseket, én bizony le nem veszem róla a kezem! – Mi már találkoztunk, azt hiszem. – mormolom, és egészen közel hajolok hozzá. – Ha jól emlékszem vacsorázni szerettem volna, de csak te laktál jól. Ugye? – ujjaim megfeszülnek a keze körül, satuként tartom fogva. Se előre, se hátra, érezheti, hogy most fordult a kocka, és kárpótolnia kell a múltkori elmaradt vacsorám miatt. Fejem a pult felé fordítom, és szabad kezemmel töltök a két pohárba a finom pezsgőből.
- Hogy lásd, nem haragszom. – nyújtom felé az egyik poharat. – Annyira. – teszem még hozzá, csak a mihez tartás végett.

 
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: P3 Night Club P3 Night Club EmptyPént. Márc. 07, 2014 9:54 pm

Remélem megteszi


Hosszú körmeim halkan, csengőn koccannak a kristálypoháron, semmi érdekes és semmi izgalmas. Az életem egy nagy kalap sz*r...Alex fáraszt a hülyeségeivel nekem meg nincs más választásom mint elviselni, elvégre nem elég, hogy a teremtőmként erősebb nálam, de még ráadásul egy pszichopata is.  Úgyhogy egyenlőre elviselem, egyenlőre, amíg nem jut eszembe jobb.
Most is lehetnék otthon vagy New Orleans-ban, de nincs kedvem vele vagy a nővéremmel összeakadni.
Figyelem, ahogyan a lányok a színpadon vonaglanak, különböző burlesque számokat előadva, a hangulat már enyhén szólva is emelkedett. Sokan táncolnak kihasználva a hely adta lehetőségeket. Függetlenül attól, hogy némelyiküknek mennyire de mennyire nem jön össze a mozgás amit táncnak neveznek...
Már éppen fordulnék vissza unottan amikor egy ismerős alak ragadja meg a pillantásomat. Még nem is beszéltünk egymással igazán pár szónál többet, de egyszer lenyúltam  a kajáját. Mókás volt, ahogyan azt a csajszit becserkészte. Nagy pechére nekem is megtetszett szóval, amikor ő elment, hogy piát hozzon a lánynak vagy magának és besiklottam a hölgyemény mellé a boxba, s elég volt két szót váltanom vele, hogy velem jöjjön. Jó, talán egy kicsit el is bájoltam, de ez más kérdés.
Emlékszem mielőtt kiléptem volna még mosolyogva rákacsintottam, ahogyan megkeresett a szemével, vagyis nem engem, hanem a nőt. De ez már másik kérdés.
Olyan beképzelt volt amikor találkoztunk, lenéző, habár csak egy pillanatra történt a pultnál. Szóval ez volt a bosszúm, senki sem lehet ennyire nagyra magával mert megégeti magát. Persze ha utánunk is jött már csak a hűlt helyünket találhatta, a nő aznap este az enyém volt. Még akkor is, ha neki sokkal jobban bejött mint nekem, és annyit fáradozott érte.
Lehajtottam az italomat, s kértem még egyet a pultostól. Akár oda is mehetnék, vagy megvárhatom, míg ő jön ide, már ha még emlékszik rám, de arra is van esély, hogy elmenjek mielőtt észrevesz. Vajon nagyon pipa? Igazából nincsen bajom a konfliktusokkal, de van elég belőle otthon is, miért tetézném még a saját életemet azzal, hogy most is egy hímneművel viaskodok?
Így hát marha higgadtan lehajtottam a következő adagot is és lecsúsztam a bárszékről. Feszes cicanadrágom tökéletese feszült formás combjaimra, s az oldalt végighúzódó latex csík csak még inkább megnyújtották hosszú, kecses végtagjaimat. Felülre egy egyszerű piros toppot vettem, melyből egy kis csíkon kilátszott a hasam, a bőrdzsekimet magamra vettem, s így már egészen vagánynak tetszett ez a szerelés. Nem mindig vagyok ennyire domina szerkós, vagy inkább ribis, de ma ehhez volt kedvem.
Nyugodtan lépkedtem a magassarkúmba a kijárat felé, mintha semmi jobb dolgom semmi lenne, s igazán célom sem azzal, hogy megyek. Egyszerűen lelépek, szépen, csendesen, feltűnés nélkül. Majd ha legközelebb összeakadunk szórakozunk egy kicsit, hátha akkor már az életem egy másik része nyugodtabb mederben folyik már. És lesz kedvem a piti kis konfrontációkhoz igenekkel.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: P3 Night Club P3 Night Club EmptySzer. Jún. 12, 2013 9:08 pm


David & Anna


Mivel más választásom nemigen volt a pénzkeresésre némi hezitálás után fölhívtam a rejtélyes állást ajánló nőt a tőle kapott telefonról. Valószínűleg előre tudta, hogy úgyis keresni fogom, nem hiszem, hogy minden sarkon megállít egy helyes srácot és kezébe nyom egy készüléket. Bár ki tudja… Már a külön mobilhálózatból sejthettem, hogy nem éppen egy legális biznisz részese leszek, de jelen pillanatban ez még kapóra is jött. Sokkal nehezebb lesz a nyomomra akadni. A lényeg a lényeg, miután fölhívtam küldött értem egy autót, ami egyenesen egy modern építésű, elegáns szálloda bejáratáig vitt, ahol már várt rám a hölgy és egy kedves mosoly kíséretében fogadott. Először kissé feszélyezve éreztem magam az ismeretlen terepen, de pár perc elteltével már komfortosan helyezkedtem el a titokzatos Miss P. irodájában.
- Nos, nem fogom fölösleges bájcsevejjel húzni az időt, de úgy gondolom te sem ezért vagy itt. – erre hamar egyetértően bólintottam, mire a másik tárgyilagos hangnemben folytatta. – A feladatod egyszerű lesz, pár társaságra vágyó nő szórakoztatása, amiért természetesen kellően magas fizetséget is fogsz kapni. Azt hiszem az illő magatartásformát nem kell részleteznem, elég csak annyit, hogy mindent a kedves ügyfél jókedvéért. A szex semmiképp sem kötelező, ez az én egyik alapszabályom, na persze nem is tiltott dolog. – ekkor egy pillanatra rám pillantott, mire én ismét bólintottam. – Ha elfogadod az ajánlatom a lakhelyed ez a szálloda lesz, a telefon amit korábban tőlem kaptál kizárólag üzleti célokra használhatod. A fizetséged egy meghatározott részét ruhákra, kiegészítőkre és különböző szépségápolási szerekre kell költened, ezt minden hónapban egy alkalmazottam fogja ellenőrizni. – Ennél a pontnál újabb csenedes másodpercek következtek, ám ezúttal én voltam az, aki megtörte azt.
- Minden feltétele fair-nek tűnik. – jelentettem ki felvéve a szemkontaktust, szerettem volna minél inkább kifejezni, hogy minden egyes szavával tisztában vagyok.
- Akkor a lényeget tudod, kedves David. Végül lenne egy utolsó kérdésem, miszerint szeretnél a rendszeren belül is David néven ismertté válni, vagy esetleg szeretnél egy másikat választani. Természetesen semmilyen valódi adatodat nem adom ki egyetlen ügyfélnek sem, csupán egy keresztnevet fognak tudni. – kissé váratlanul ért a névválasztás lehetősége, de nem kellett sokáig gondolkodnom a válaszon.
- Maradhat a David.



Az érkezésem óta kerek másfél hét telt el és kezdtem egyre jobban beleszokni az új szerepembe. Persze nem múlik el úgy nap, hogy ne gondolnék Zarára, de jelen pillanatban már nincs visszaút; bizonyára nem élném meg a másnapot, ha a semmiből ismét az ajtaja előtt teremnék. Már most van pár srác, akikkel igen jó kapcsolatot alakítottam ki, és miután nappal két hölgyet is szórakoztathattam, ma este úgy döntöttem velük tartok egy kis munka-mentes időtöltésre. Már nem az első kör alkoholos ital folyt le a torkunkon mikor én kerültem sorra a fizetésre, ám meglepődve tapasztaltam, hogy a pénztárcám már nincs a zsebemben, pedig mikor pár perce visszajöttem az illemhelyről még biztos, hogy megvolt. Éppen szólni szerettem volna, mikor egy nő élesen szóló hangjával föl nem hívta a figyelmünket magára és a kezében lévő pénztárcára.
- Azt hiszem nekem kell megtáncoltatnom a becsületes megtalálót. – reagáltam a kérdésére, és hamar kivetem a kezéből a tárcámat, majd kinyitottam és azonnal kifizettem az előttem heverő számlát.
- Na, akkor velem tart? – kérdeztem sármos félmosolyra húzva a számat, majd a kezemet nyújtottam a nő felé. 
Vissza az elejére Go down



Anna Petrova
welcome to my world
Anna Petrova

► Residence :
♔ The Garden.
► Age :
716
► Total posts :
692

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: P3 Night Club P3 Night Club EmptyHétf. Jún. 10, 2013 7:46 pm



to;; david hensley

1761.
Thompson! — Immáron másodjára üvöltök a szerencsétlenért; fel-alá sétálgatok a hűvös londoni szobában, arra várva, hogy végre megjelenjen.... s egyszer, csupán egyszer szánalmas, rövid élete során a hasznomra legyen.
Siessen már, maga ost... — a nő végszóra betoppan, és egy szelíd mosoly kíséretében heves hajlongásba kezd. Izzy a húszas éveiben jár, bár... első ránézésre ezt eléggé... nehéz megállapítani, ugyanis az évek rányomták a bélyegüket az arcára; egyszóval: csúnya. De még milyen csúnya! A tengerkék színben sziporkázó, hatalmas íriszeiben nem látni mást, csak félelmet; el nem múló, napról-napra csak növekvő félelmet. — Jer közelebb — hívom nyájasan, a nő pedig rögvest megindul felém. Úgy vonszolja maga után visszeres lábait, mint a sánta kutya, kivel elbánt a sors.
A kisasszony bizonyára faggatózni kezd majd, de te, drága Izzy, semmiről sem tudsz! Anna Petrova ettől a szent pillanattól kezdve halott számodra; nemhogy a nevére, a hangjára, az arcára sem fogsz emlékezni. Zara-t pedig, ha egyszer teheted, elkerülöd. S okosan, mégis kellő udvariassággal kibújsz a kérdései alól — pár másodpercig, legfeljebb egy fél percig vergődött kétségbeesetten a kezeim közt, mire egyszeriben arrébb löktem. — Viszlát — miután megbizonyosodtam affelől, hogy megigéztem, lágyan végigsimítottam petyhüdt arcán, aztán szélsebesen elhagytam a szobát.


A melankólikus emlékképp villámcsapásszerűen bukkant fel a semmiből, s futótűzként mindent felperzselt maga után. Zara egyike azon keveseknek - és fölöttébb szerencséseknek -, kiket annak idején új élettel ajándékoztam meg. A hozzám hasonló vámpírok, kik megéltek már egyet s mást, előszeretettel csábítják át a halandókat a sötét oldalra, csupa szórakozásból, vagy azért, mert magányosak, de... velem ez aligha fordult elő, legfeljebb három alkalommal. Ugyan Andreas volt a legelső, első gyermekemként mégis Zara-t tartom számon, hisz az említett fiatalember a tudtom nélkül vált szörnyeteggé. A drága, az édes Zara azonban már-már éhezett a mérgező csókomra, mellyel a halálon át, egészen az új életig löktem. Ő volt mindaz, amit annyi éven át kerestem. Ő volt a kulcs, ami egy röpke pillanat erejéig képes volt megolvasztani a jéggé dermedt szívemet. A kulcs, ami széles mosolyt csalt az arcomra, s ezzel egyidőben majdnem a vesztemet okozta, hisz... a lány temperamentumából kifolyólag Mikael Mikaelson egyhamar a nyomomra bukkant. Így választás elé kerültem: menekülőre fogom, s ezzel, ha a sajátomat nem is, az övét legalább megmentem, vagy maradok, és hagyom, hogy a Vadász cselédestül, s hűvös londoni szobástul lemészároljon bennünket. A választásom - gondolom - egyértelmű...
Áucs! — Ingerülten lépem át a neon fényben úszó küszöböt, miután megpillantom a földön heverő pénztárcát. A bőr bevonatú erszényből drága parfüm illat árad, mindez ízléses úriemberre vall...na, ha itt-ott nem lógna ki egy-egy százas. — Uraim! Melyiküket vihetem el egy körre? — Villantom rá mosolyomat a bárpultnál ücsörgő hímekre, s meglóbálom előttük az imént talált pénztárcát.

448 I'm gonna lose my mind... Öhh, nyomi...  :/.


A hozzászólást Anna Petrova összesen 8 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 02, 2014 12:06 am-kor.
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: P3 Night Club P3 Night Club EmptyPént. Jún. 01, 2012 2:13 pm


Feszült vagyok. Érzem magamon, és inkább hagyom ott egy kicsit a várost, mint, hogy vad tivornyákba kezdjek. Elmúlt az az idő, de Kol nem is olyan rég látott ölni. Évszázadok óta nem öltem, mégsem éreztem semmit, mikor annak a nőnek az élettelen testét tartottam a kezemben. Ennyire megváltoztam volna? Ennyire veszendőben van a bennem lévő lelkiismeret? Vagy csak az események alakítanak így? Nem tudom, de talán majd egyszer meg tudom a választ. Most csak örülök, hogy nem nekem kell vezetni, mert bár tudok vezetni, nem mindig rajongok érte. Mire tartanám a sofőrt? Ilyen téren nagyvilági vagyok, és nem vetem meg a jóléttel járó pozitívumokat sem. Hiszen ha már meg van a vagyonom, akkor ne csak a bankban tartogassam.
Megérkezünk a P3-ba, nem a legjobb hely, de még mindig sokkal jobb, mint a Grill. Az olyan unalmas számomra, és persze kell egy kis környezetváltozás néha. Kol kér egy üveg italt, és én is kérek magamnak a legjobb whisky-jüket és egy poharat is mellé. Kitöltök magamnak, és az elsőt egyből le is húzom, de a másodikat szép nyugodtan hagyom lefolyni torkomon, kiélvezve minden zamatát az italnak.
Meg sem lepődöm Kol viselkedésén, sosem volt az az illemtudó, mint én. Persze én pedig mindig túlzásba viszem, lehet hozzám egy kicsit több jutott a kelleténél, de ilyen vagyok. Sokáig szótlanul üldögélünk csak, és isszuk az italunkat, de Kol megtöri a csendet. Faith-ről beszél. Fel is rémlik a lány arca, és a múltkori találkozásunk, mikor kereket cseréltem neki, és nekiestem, mert nem tudtam kontrollálni magam. Vagyis neki ezt mondtam, de ez korántsem volt igaz. Akkor sokkal dühösebb voltam, mint most vagyok.
- Semmit nem hallottam róla, de kíváncsivá tettél. Mit tett veled az a nő? - Kérdezem, és igencsak érdekel, merre folyik a kedves öcsém élete, mióta kiengedtem a koporsóból Nik nagy bánatára. Kiiszom italom maradékát a pohárból és újabbat töltök, miközben a választékot figyelem. Be kell valljam kicsit éhes vagyok, és még az is lehet, találok is köztük valami fogamra valót.
- Tudod a nők csak tönkreteszik az életed. Sokkal jobb, ha kikapcsolod az érzelmeid. - Jelentem ki ridegen, amilyen régebben is voltam. Azt hiszem visszatérek ehhez az énemhez. Így senki nem mer majd a falak mögé lesni, ahogy tette Camiryn, Tatia és Elena is. A tömeget szemlélem, mikor Kol ismét megszólal. Így minden figyelmem felé fordítom.
Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: P3 Night Club P3 Night Club EmptyHétf. Május 21, 2012 5:15 pm



Totálisan meg tudtam érteni Elijah-t. Én is unom, hogy minden Nik körül forog. Elég már belőle. Akármerre fordulok, akárkihez szólok, biztos, hogy Nik szóba jön. Mi az ami ennyire érdekes benne? Hibrid.. ősi.. Mikaelson.. nagy dolog. Én meg.. jóképű...udvaris (egy kis enyhe túlzással)... és lehet mondtam már, de jóképű vagyok.
Elfogadtam az ajánlatát, tehát férfihoz méltó eleganciával hagytuk el a villát. Beültünk a kocsiba, amit én vezettem. Nem bíznám rá az autót Elijah-ra, mert még soha sem láttam vezetni. Ő olyan ó divatú. Lehet, azt sem tudja, hogy kell elindulni vele, de nem is ezért bírom. A P3-ba mentünk, egyszer voltam ott talán, nem igazán ismerem a helyet. Kivülről semmi érdekeset nem láttam, de belülről eléggé dizájnos volt. Tetszett... Láttam jobbat is, de úgy gondoltam, hogy mindegy, merre isszuk le magunkat. Rám ís rám fért már egy ilyen este. Sok dolog történt az utóbbi időben. Faith.. a gyerek.. még most se hiszem el, pedig igaz. Nem tudom, hogy megosszam-e ezt Elijah-val, de ha gondom lesz, úgyis hozzá fogok fordulni, biztos nem Nik-hez.
Megláttam egy szinpatikusnak tűnő asztalt, és intettem neki, hogy ott jó lesz. Sokan voltak, ennyi embert még nem is láttam egy ilyen kis klubban egyszerre. Voltam már sokfele, és sok mindent láttam, de ez azért mégis csak furcsa volt. Ahogy odaértünk az asztalhoz, intettem a pincérnek, hogy lesz szives hozni 1 üveg whiskey-t. Kezdésnek pont jó.
Könnyed mozdulattal felemeltem az üveget, és nem is foglalkoztam olyan dolgokkal, hogy esetleg illendőbb lenne pohárba tölteni. Fogtam az üveget, és beleittam. Bunkó vagyok, és nem óhajtok rajta változtatni. Éreztem ahogy az alkohol végig égeti a belsőmet, és jól esett újra inni. Amióta Faith-el vagyok, próbálom magam visszafogni. Nem akarom, hogy a rosszabbik énemet lássa, mert az ő szemében én vagyok a rendes, kedves, jó fiú. Pedig ha tudná miket műveltem... és miket fogok. Lehet máshogy nézne rám.
Amikor az üveg már félig üres volt, leraktam Elijah elé. Hagytam neki is, had igyon az öreg, rá is fér. Nekünk ősöknek több gondunk van, mint bárkinek.
-Eléggé kivagyok. Nem tudom mit hallottál Faith-ről. Ha érdekel mesélhetek. – nem akartam mindent elmondani, mert azért a magánélet az magánélet. Előbb vagy utóbb viszont úgy is ki fog derülni. Ez nem egy olyan dolog, amit titokban lehet tartani nagyon sokáig. Jobb lesz ha tőlem hallja a híreket... de az is lehet, hogy már hallotta. A pletykák gyorsan terjednek egy ilyen kisvárosban. Főleg vámpírok közt. Eddig mindig azt hittem, hogy az emberek a pletykafészkek, de kezdek benne kételkedni.
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: P3 Night Club P3 Night Club EmptyHétf. Május 14, 2012 6:59 pm

* * *
Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: P3 Night Club P3 Night Club Empty

Vissza az elejére Go down

P3 Night Club

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Night club
» Club N.Y.C - Welcome to the party
» Shine Party Club
» One night only
» Vampires' Night

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Közel s távol :: A határon túl...-