world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

A borospince és egy rejtett szoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A borospince és egy rejtett szoba A borospince és egy rejtett szoba EmptyPént. Ápr. 27, 2012 8:25 pm

A borospince és egy rejtett szoba Tumblr_lzi64rl5jG1qbt85do1_500
Elijah & Esther


Fáradt vagyok, olyan fáradt mint még sohasem. Belefáradtam a könyörgésbe és a magyarázkodásba, a vitákba, abba hogy végignéztem milliónyi ember halálát, és abba is, hogy a gyerekeim nem hisznek nekem nem érzik azt amit én és habár én érzem az ő fájdalmuk és bizonytalanságuk az én kétségem még mindig nagyobb méreteket ölt mint az ő félelmük. Fáj, fáj a múlt és a jelen és az is ami következni fog. Nem tudom mit tegyek, és azt sem, hogyha teszek valamit mi lesz a következménye. Belefáradtam a magyarázkodásba, de látom Elijah-n a bizalmatlanságot. Annyi mindent el akartam neki mondani, Sarah-t és mindent a világon ami valaha félelmet és örömet ébresztett bennem, de nem hinne, ismerem már annyira Elijah-t,hogy tudjam nem hinné el hacsak nem a saját szemével látja. Körbenézek meglátok pár gyertyát, és átfut az agyamon egy gondolat. Talán lenne elég energiám ahhoz, hogy megmutassam neki az igazságot. A tekintetébe néztem és elszántan ejtettem ki a szavakat.
Csak most bízz bennem, többé nem kell de ebben az egyben higgy nekem.
Két kezemmel körbefogom az arcát és az összes jelenleg létező erőmmel egy igét kezdek mormolni, a fájdalom ami majd szét robbantja a fejem azonnal elindul az egész testemben, de nem engedem el az arcát, azt akarom, hogy tudja mit miért tettem.... rendbe fogom hozni !! Az emlékek zuhataga körbefon, látom az anyám és az apám, akiket Elijah sosem láthatott. Minden egyes érzést ő is érez és a szíve legmélyén elhiszi, legalábbis remélem. A kép változik, Megismerkedünk Mikaellal, megszületik az első gyermekem Elijah. Egy pillanatra boldogság önt el, a másikban szertefoszlik. A kép változik, Mikaellal veszekedünk, és habár tudom, hogy legjobb lenne szétválni, de a gyereknek apa kell, de titkolni sem tudnám, hogy más keltette fel az érdeklődésem, nemsokára megszületik Klaus. A bűntudatom eluralkodik rajtam és holott a boldogság is, a bűntudatom mégsem tudom kiirtani. A kép újból változik, csapzottan és mocskosan állítok be Ayanahoz, ekkor mondom el neki a történteket, azt mondja segít és minden rendben lesz és ez így is történt, a következő képben az apró gyermekért nyúlok. Tudom, hogy Elijah már tisztábban látja a történteket. Az emlékek gyorsan forognak csak egy- egy pillanatot kapunk el. A vámpírrá válás, Tatia és a többi régi emlék elsuhannak mellettünk, majd megáll. Én vagyok és mintha egy homályos burkon át látnám a történéseket, ez a másvilág. Lát engem zokogni a sok gonosz tetten és a többi kioltott lelken. A legtöbb halálesetet én is átérzem. És a legfontosabb képet nem hagyom ki. A legutóbb történt emlék még nagyon frissen él bennem. Egyszerre kapok Elijah és Sarah felé, félek hogy a lányomnak baja esik, de sokkal jobban aggódom Elijah hirtelen jött haragjának. Félelem nincs bennem a fiaimmal szemben sosem volt, de most aggódom és érezheti, hogy az iránta érzett félelmem nagyobb mint a soha nem ismert lányom iránt érzett aggódás. A kép szertefoszlik és én felordítva rogyok az ágyra a fejem fogva. Alig kapok levegőt, mintha elszívták volna az összes energiám. Nem szabadott volna ezt tennem, de tudom, hogy muszáj volt. Tudnia kellett az igazságot úgy ahogy az ténylegesen történt és most már nem tud megcáfolni. Lassan alábbhagy a fájdalmam és már csak a levegőt kapkodva tekintek rá.
Nem akarom, hogy azért gyűlölj amit érzek, mert nem tehetek róla hogy aggódom, és sajnálom tényleg sajnálom amit tettem. Azt is sajnálom amit tenni akartam. De nem tudok rajta változtatni. A te döntésed kit fogadsz el és kit nem, de ne gyűlöld ne miattam gyűlölt mert ő nem tehet semmiről. Ő nem tehet semmit az én rossz döntéseim ellen és ezért neked sem szabad őt gyűlölnöd. Csak gondolj bele ő mit érezhet, össze van zavarodva, te is össze lennél. Nem kérem, hogy beszélj vele, vagy szervezz családi programokat csak azt kérem, ne gyűlöld.
A mellkasomhoz szorítottam a kezem és úgy lélegezem mélyeket.
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: A borospince és egy rejtett szoba A borospince és egy rejtett szoba EmptyCsüt. Ápr. 26, 2012 12:07 pm

A borospince és egy rejtett szoba Tumblr_m2ww73eECB1r8ywzt

Nem hittem volna, hogy idáig jutunk valaha is. Reméltem, hogy anyám békében nyugszik, és majd egyszer találkozhatom vele, ha esetleg az élet úgy gondolja, véget ér az életem. Arra soha nem is gondoltam volna, hogy Klaus tárolta a testét, és majd a Bennett boszorkányok ki fogják őt szabadítani azért, hogy az Eredetiek meghaljanak. Anyám szerint eleget éltünk már e földön, és ismét emberré akart tenni minket, de miért? Mert megrögzötten hiszi, hogy rossz, amit velünk tett, és hogy mi szenvedünk. Igen az elején tényleg szenvedtünk, míg meg nem tanultuk kezelni a mindent felemésztő vérszomjat, és azt is, hogyan táplálkozzunk úgy, hogy ne öljük meg az áldozatot. De később rájöttünk mire jó az igézés, és a többi képesség, mely a vámpírléttel járhat. Már nem szenvedünk, hanem megpróbáljuk a jobbik oldalát kihozni a vámpírságból. Megtalálni benne a lényegét, hisz nem csak rosszból áll, hiszen ott van a sebesség, az éles hallás, és persze még sorolhatnám napokig, mik azok az előnyök, ami miatt nem akarok lemondani eme létformáról. Anyámra pillantok, aki zokogva szólal fel újra. Nem tudom, hogy ez is egy színjáték, vagy a valóság-e? Szívem szerint megigézném, hogy kiderüljön, de nem teszem. Igazságtalan lenne, és talán az igazát bizonyítanám. Camiryn neve hallatán ledermedek, és egy pillanatig… Egy röpke pillanatig érzések milliói fedezhetőek fel arcomon. Majd észbe kapok, és nagyot sóhajtok.
– Mi nem rontást… Nem csak rontást hoztunk eme földre anyám. Ott vannak például Niklaus művei; az afrikai fafaragványok, római papiruszok vagy azték rajzolatok. Ezek mind fennmaradtak, és az embereknek történelmi jelentőséggel bírnak. Nem mond, hogy nincs értékük, és nem a pénzbelire gondolok. Sokkal inkább az eszmei értékére. Hogy az afrikaiaknak mit jelentenek mind a mai napig azok a faragványok, melyből nálam is láthattál. Mi nem csak szörnyek vagyunk anyám. Hanem részei a történelemnek, egy amolyan élő bizonyítékai annak, hogy régebben milyen is volt a világ. És ezt csak azon kevesek tudhatják, akik tudnak rólunk. A többi tudatlan csak egy családot lát… - Camiryn nevére, és a kérdésre vele kapcsolatban még nem felelek, hiszen ha jól értem, most arra akar kilyukadni, hogy én is vámpírrá tettem volna, a tudta nélkül? Nem, döntöttem volna a feje fölött, hiszen akkor örökre meggyűlölt volna, és az rosszabb a halálnál is. Lehet, hogy mindent látott a túlvilágon, de ha ezt feltételezi rólam, akkor egyáltalán nem ismer.
– Soha nem lettem volna képes Camiryn feje felett dönteni, hogy örökké él-e, vagy meghal. Nem kockáztattam volna azt, hogy meggyűlöljön, mert a feje felett döntöttem. De ha ismernél, tudnád, hogy milyen vagyok. És igen, lehet, hogy a túlvilág szerint rosszat tettél, de számunkra már nem rossz, és habár sokat vitázunk, egy dologban mindig is egyet fogunk érteni mi öten… Az pedig az élet, és az élni akarás, bármi áron! Az egyetlen gond az életünkkel, hogy el akartad venni azzal, hogy emberré teszel minket. Ez olyan dolog, mintha levágnák a lábaidat, minden ok nélkül, és te soha nem tudnál hozzászokni a végtagod nélküli élethez. – Az anyám arcát kettészántó könnyek lassan elapadtak, s szívverése is egyenletessé vált. De mégis kételkedem és gyanakszom. Képes-e lelassítani a szívverését? Nem tudom, de már az a feltétlen bizalom, mely gyerekként meg volt bennem, eltűnt, és csak egy halvány nyoma maradt csak. Hinni akarom anyám szavait, de valahogy mégsem megy teljesen. Lehet, hogy letett az emberré változtatásunkról, de akkor mit tervezhet? Mindig is ravasz volt, és jól bánt a szavak erejével, ezt a képességet tőle örököltem, ahogy a gyanakvó oldalamat is, így szerintem érthető a kétely, mely bennem lakozik.
– Lehet, hogy becsületes vagyok, és bölcs, de Sarah-t akkor sem fogom testvéremként elfogadni. Niklausszal más a helyzet, hiszen vele együtt nőttünk fel, ismeri szinte az összes titkomat, de ne várd, hogy elénk állsz egy lánnyal, hogy ő a húgotok, és mi majd tárt karokkal fogadjuk. Ne haragudj ezért, de nekem egyetlen húgom van, és az Rebekah. Senki más. De láttam, amit láttam. Jobban védted őt, mint ötünket valaha is védtél. Ezek után kérlek, ne mond azt, hogy ne állítsak olyat, amit a saját szememmel láttam. Ez okozta, hogy a sötét démoni felem eluralkodott rajtam, és ezért van még mindig a felszín alatt, amit eddig kordában tartottam. És ez az, amiért dühös vagyok. – Kissé elgondolkodom azon, mikor azt állította, hogy letértünk a helyes útról… De mégis lehet-e ilyet állítani? Hiszen mi számít helyesnek? Érdekes gondolat ez, és egy olyan kérdés, melyre sosincs megfelelő válasz.
– És mi a helyes út? Miért hiszed, hogy letértünk róla, ha nem tudhatod melyik a helyes út? Emberként nem helyes ölni, vagy vért inni, de vámpírnak létfontosságú… Lehet erre a kérdésre normális választ kapni? Szerintem nem lehet, de akkor miért állítod ezt? – Fogom meg az arcomat érintő kezét, majd mikor leengedi, akkor eleresztem. Furcsa, hogy idáig jutottunk, hogy anyámat el kell zárni a világ elől, nehogy a gyermekei életére törhessen… Remélem, nem kell örökké itt tartanom… A falnak dőlök, miközben ismét meghallom anyám megfáradt hangját…

Number of Words: 799

Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A borospince és egy rejtett szoba A borospince és egy rejtett szoba EmptySzer. Ápr. 18, 2012 4:01 pm


A borospince és egy rejtett szoba Tumblr_lzi64rl5jG1qbt85do1_500
Elijah & Esther


A földre szegeztem a tekintetem. Nem tudtam mit tegyek, miben higgyek és legfőképp azt sem, mik a céljaim. Annyi éven keresztül azt gondoltam életem legnagyobb hibáját követtem el azzal, hogy ezt tettem a gyermekeimmel, meglehet el is vakított a gondolat és a bűntudat mardosó foga. Egész testemben remegtem és most már nem csak a gyengeségtől, de az érzéseim miatt is. Saját magammal vetélkedtem az igazért. De egy ilyen helyzetben mégis mi lehet az igazság. A szavai fájdalmasabbak voltak mindennél, habár egész életemben erős voltam ő értük most mégis nevetségesen viselkedtem.
Milyen anya vagy te, hogy a halál kapujához vezeted a fiaidat, akiket állítólag szeretsz? Nálad ez a szeretet? A fenébe!
Feltekintek a fiam szemeibe a szavak hallatán, próbálom megkeményíteni magam és olyan erőt szorítani fáradt testembe ami egyenlő a nullával... zokogva szólalok meg újból.
Egész életemben a harmóniára törekedtem és a békére. Kezdve veletek, követtem el hibát nem is keveset, de mindig ti voltatok számomra a legkedvesebbek, és a legfontosabbak. Habár Mikaellal voltak gondjaink, de mindig úgy és csakis úgy rendeztük, hogy nektek ne legyen semmi bajotok. A legrosszabb döntésem volt az mikor a természet ellen fordultam ellenetek. Habár mentségemre szól a pánik és a félelem az elvesztésetek miatt, de ez alól nem tudok kibújni, de megesküdtem azon a szörnyű napon mikor Klaus elvette az életem, hogy nem fogom hagyni, hogy szörnyetegek legyetek. Igaz, hogy senki sem kérdezett meg sem téged, sem a többieket, hogy akarják-e a döntésem de az én helyembe te is ezt tetted volna. Ott van Camiryn igaz ?
A név hallatán tekintete egy pillanatra megrebbent, de nem vártam meg a válaszát, folytattam néha néha elcsukló hangon, a könnyek csak záporoztak arcomon.
Mindennél jobban szeretted és szereted nagyon jól tudom, de ha nem lenne hallhatatlan és ott lenne a kockázat minden egyes nap minden egyes másodpercében, hogy elveszíted, te sem tennél mást Elijah. De soha sem tudtam, hogy olyan következmények lesznek amik megváltoztatnak nagyon sok mindent. Tudom, hogy csalódott vagy Elijah, és dühös, de elhiheted, hogy a túlvilág magányos és fájdalommal teli percei megbüntettek a rossz tetteimért. Épp ezért nem akarok több rossz dolgot tenni. Úgy hittem, azzal, hogy egy újabb esélyt adok nektek a gond nélküli életre, majd törlesztek vagy nem is tudom, de látva a nem is tudom vágyat, vagy élni akarást belátom, hogy tévedtem... tegyél amit jónak látsz én nem teszek semmit amit nem akarsz.
Töröltem le a könnytől ázott arcom majd újból végigsimítottam Elijah arcát. A szemébe néztem, tekintetem őszinte volt és komoly, olyan szeretettel és megértéssel amennyi a lelkemben volt. Nagyon jól hallhatta, hogy nem hazudok szívverésem olyan egyenletes volt mint még soha. Egy szomorú félmosolyt erőltettem arcomra, boldogabbra nem telt.
De igen Elijah, pontosan így van. Te leszel az összes gyermekem közül a legbecsületesebb, de legyél bármilyen idős és bölcs Elijah, sok mindent nem tudsz a múltról. Sosem tagadtam, hogy Klaus egy másik férfitól nemzett, de Saraht a sírig akartam őrizni. Csupán egyszer csaltam meg apád. Olyan 10 éves lehettél amikor egy férfi meg...megbecstelenített. Egyedül Ayana tudta és egy bába aki világra segítette a lányom, azután azt mondták megölik, de hazudtak és egészen idáig nekem fogalmam sem volt róla Elijah... több ezer évig éltem úgy, hogy halottnak hittem a gyermekem és most amikor itt volt előttem egy ifjú hölgy nem akartam, hogy bántódása essen. Legyen bárkitől is, de akkor is az enyém.
Mondtam újabb záporozó könnyekkel küszködve, majd felsóhajtottam.
És ne merd azt mondani, hogy jobban szeretem mint titeket. Legyen az Niklaus, Rebekah, Kol, Finn vagy te mindannyitokat ugyan annyira szeretlek és ez soha sem fog megváltozni Meglehet, hogy eltértetek a helyes útról de én mindent meg fogok tenni azért, hogy visszatereljelek titeket.
Kezem lassan elhúztam az arcáról, és eltekintettem, fejemben az eddig őrjítően sok gondolat csupán egyre csökkent és ez a gondolat a megbocsájtás.

Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: A borospince és egy rejtett szoba A borospince és egy rejtett szoba EmptySzer. Ápr. 18, 2012 7:56 am

A borospince és egy rejtett szoba Tumblr_m22vyssj3g1qm8o2po1_250A borospince és egy rejtett szoba Tumblr_m22vyssj3g1qm8o2po11_r1_250

Kissé elgondolkodom, miért is jöttem ide, hiszen itt csak az a személy van, aki szintén megsebezett. Pedig tőle vártam a legkevésbé, hiszen ő adta nekem az életet, és most el akarja ezt venni tőlem... Tőlünk. Emlékek jönnek elő, ahol még óvott mindannyiunkat. Ahol még volt beleszólásunk, de elcsúfítja egy kép... Egy kép, mikor vámpírrá lettünk, és senki nem kérdezett meg minket, hogy akarjuk-e. Akarunk-e két világ között lenni, hogy egyszerre élünk, és vagyunk halottak. Anyámra pillantok, aki haraggal a hangjában szólal meg. Kissé elgondolkodom, hiszen a családom közellenség tárgya, és nem ártottunk a fél világnak. Sokan nem is ismernek minket személyesen, csak hallottak rólunk, és el akarnak pusztítani, mert féltékenyek, pedig mind tőlünk származnak. Más sem hiányzik, mint hogy anyámmal is hadakozzak.
- És amikor a fejünk felett döntöttetek az helyes? Meg sem kérdeztétek egyikünket sem, hogy akarjuk-e... Hl van itt a választási lehetőség? Majd én megmondom: Sehol! És most ugyan azt akarod tenni, mert a fejedbe vetted, hogy ez rossz nekünk? Én ezt a létet szoktam meg, és igen szeretem. Hol van az előírva, hogy akadályozzam meg, amit Niklaus tesz? Már nem tudom megállítani, nem lehet rá hatni. És most beszéljünk rólad. Milyen anya vagy te, hogy a halál kapujához vezeted a fiaidat, akiket állítólag szeretsz? Nálad ez a szeretet? A fenébe! - Eleinte megőrzöm nyugodtságom, de a végére már nekem sem megy. Arcomat a harag torzítja el arcom, és dühömben a fürdő falába ütök, hogy már-már át szakad a fal, de mivel tégla, csak a festék leválása és a mélyedés sejteti a történteket. Soha senki nem tudott ennyire felidegesíteni Niklauson kívül. Soha nem akartam, hogy bárki is így lásson, de mégis megtörtént. Egyszerűen érzem, hogy az a vad démon ismét furakszik a felszín felé, de haragomat csak a szemem alatt eltűnő erek sejtetik már. De nem tudom eltüntetni, légzésem - már ha van olyan - szabálytalan. Még mindig azt tervezi, hogy emberré tegyen minket, és ezt nem akarom.
- Igen gyilkos vagyok és kegyetlen, de te teremtettél ilyenné, és lehet, hogy gyűlöltelek miatta, de már nem akarok ismét emberré válni. És minden tőlem telhetőt megteszek, hogy lebeszéljelek erről. Nekem a vérszomj nem okozott akkora gondot, mint a többieknek. És ha én vagyok a legjobb, akkor hallgathatnál néha rám is. Mi garantálja, hogy a varázslat után nem porladunk el? Hiszen több ezer évesek vagyunk. És ne hidd... - kezdem, majd végigsimít az arcomon. Eleinte nagyon is jól eső érzés, a régmúltra emlékeztet, de észbe kapok, hiszen most ő van a pincémbe bezárva. El kell gondolkodnom. Megfogom a kezét, mely az arcomat érinti. Szememben valami olyan dolog csillan fel, mint amikor még ember voltam... Emberség... De hamar visszatér a jól ismert hűvös Elijah.
- És ne hidd, hogy elhiszem, hogy engem tartasz a legjobbnak, mert láttam hogyan is védted Sarah-t. Jobban, mint minket, mintha én ott sem lettem volna, Te voltál, aki a felszínre hozta a démont, ami szintén én vagyok... - Hozom fel végül Sarah-t, miközben hátat fordítok neki. Végül is csak felhoztam, de csak mert nem esett kellemesen, mikor egy ismeretlent védett a saját fia helyett. Szerintem ez így nem volt fair tőle...

Number of World: 536
Music: Evenescence - My Immortal
Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A borospince és egy rejtett szoba A borospince és egy rejtett szoba EmptyKedd Ápr. 17, 2012 8:42 pm

A borospince és egy rejtett szoba Tumblr_lzi64rl5jG1qbt85do1_500
Elijah & Esther


Szavai hallatán kissé megremegett a gondolkodásmódom, de csak kissé. Sosem fogom elhinni egyik gyermekemnek sem, hogy ez így számukra tökéletes. Hogyan is hihetném, ha ez egyszerűen nem élet, egy olyan két világ közti pokol amire annak idején senki sem számított, csak Ayana. Szemeim előtt újra felrémlik a tekintete, ahogyan barátként nézett rám és most az a gyűlölt tekintet ahogy a látomásomban tekintett rám. Sosem féltem, vagy ha féltem is mindig erős maradtam, de a tudat, hogy nagy valószínűséggel Ayana-val találkoztam "odaát" . Felpattantam az ágyról, bár ez eléggé merész mozdulat volt mivel alig álltam a lábamon, de minden energiám bevetettem, hogy megálljak és keményen Elijah szemébe nézzek.
És szerinted ez élet ? Az neked élet, hogy nap mint nap jársz kelsz és elnézed ahogy a testvéreid ölnek és régen te is. Ha most nem is de régen te is ugyan annyi emberi életet ontottál ki mint ők. Azoknak az embereknek talán nem volt otthona? Szerető család aki hazavárja? Élete amit mindennél jobban szeretne? dehogynem, és te még élvezted is. Ne is merd tagadni Elijah Mikaelson, hogy nem élvezted mert ott voltam minden egyes vadászatodon minden egyes emberi léleknél és minden fájdalmukat éreztem. Szóval ne beszélj itt nekem tökéletes életről...
Miután végighadartam kissé felemelve a hangom, ami egyáltalán nem volt megszokott tőlem újból megszólaltam most már nyugodtabban.
De belátom, nagyon is jól. Ez az én hibám Elijah, csak is az enyém. Nem voltam itt veled, sem a többiekkel, hogy megbirkózzanak a vérszomjjal és ne váljanak olyan szörnyeteggé mint amilyenek most. De nem tudtam itt lenni amit mindennél jobban sajnálok. És most, hogy visszajöttem helyre akarom hozni... helyre akarom hozni ezt az egészet amit eddig műveltetek. Tudom, hogy jó vagy Elijah, a testvéreid közül te vagy a legjobb.
Simítottam végig az arcát és a szemébe tekintettem olyan őszintén amennyire csak tudtam. De végül is őszintén ezt is gondoltam.
És persze a legbecsületesebb, de túl messzire mentetek.....
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: A borospince és egy rejtett szoba A borospince és egy rejtett szoba EmptyKedd Ápr. 17, 2012 6:59 pm

A borospince és egy rejtett szoba Tumblr_m0w5hpenOM1r1ea0k

A család szó engem mindig is rosszul érintett. Sajnos, mióta vámpírrá lettünk, teljesen elhidegültünk egymástól. Pedig számomra a család mindig is mindenek felett állt. Persze Klausszal sokáig egy úton jártunk, de mióta eszement gyilkolásba kezdett, és egyre megszállottabban meg akarta törni az átkot, lassan teljesen külön váltak útjaink. Emlékszem, mikor elmondta, hogy Finn, Kol és Rebekah testét a tengerbe dobta, de mikor majdnem megöltem, egy csavarral sikerült elérnie, hogy életben maradjon. A család mindig is a gyengém volt. Emlékszem, mikor a fülembe jutott, hogy Klaus ölte meg anyánkat, és nem apám. És, hogy hagyta, hogy Mikaelt gyűlöljem őhelyette. Mikor megtudtam, gyűlöletem hatalmasabbra nőtt, majd találkoztam anyámmal. Nem tudtam eldönteni, hogy miért is van itt, csak azt tudtam, hogy kik hozták vissza. Vagyis sejtettem, hiszen a Bennett boszorkányok és a Salvatore testvérek akarják az Ősi családot holtan látni. És ekkor ébredt fel bennem a gyanú... A gyanú, mely mindig ott van, és persze az éberség. De sosem lehetek eléggé éber, hiszen ha az lennék, Klaus nem tudott volna leszúrni, de most már nem hagyom, hiszen már nem ő irányít.
Most viszont egy sokkal fontosabb dolognak kell utánajárnom. Miért tervezte ezt velünk anyánk? Miért akart rosszat nekünk?Vagy talán azt hiszi, hogy ezzel nem árt nekünk? Dehogynem, igen is árt, és ezt szeretném vele megértetni. Meghallom megtört hangját, és szavai elhangzása után végre rápillantok, megtört, megkeseredett tekintettel.
- De azzal, csak beütötted volna az utolsó szeget a koporsófedelünkbe, ha emberré változtatsz. Hiszen akkor meghalhatunk. Honnan tudod, hogy nekem nem ez a normális? Szeretem ezt a létet, és nem akarok ember lenni, ahogy a testvéreim sem. Szerinted több ezer év után tudnánk hogy kell emberként élni? És szerinted mit szeretnék elérni? Védem Elena Gilbertet, ahogy tudom. És szeretném visszazárni Klaus átkát. Mert megölni képtelen lennék. Ismeri a gyengéimet - Közlöm eleinte cseppnyi haraggal a hangomban, de a végén már csak keserűséggel átitatottan. Engem is meglep eme érzelemkitörés, hiszen én nem vagyok ilyen. Talán anyám jelenléte, talán nem, de ő is észreveheti. Soha nem voltak ennyire észrevehetőek az érzéseim. Mindig is a gyengeség jele volt számomra, és egy férfi nem szokta nyíltan kifejezni az érzelmeit. -mikor meghallom a kérdéseit, ismét felkapom a fejem, majd ismét lehatom. Még mindig nem mozdultam el az ajtóból. Ugyanott állok, ahol megálltam, mikor bejöttem. Fel sem fogom. Lassan zárom be az ajtót magam mögött, de még mindig állva maradok. Azt hiszem, nekem most így lesz a legjobb.
- Nem akarlak leszúrni, sem koporsóba zárni. Nem vagyok Klaus, soha nem is leszek. Egyszerűen csak meg akarom értetni veled, hogy nem az a helyes, ha emberré teszel minket, hiszen akkor már nincs ami megvédjen minket. Igen, tettem rossz dolgokat, és teszek is, de ki nem? Lehet, hogy egy ember nem öl, de hazudik, lop és csal, akkor hol az igazság? Ő miért ártatlan? És nem azért kérdezem, mert ítélkezem, hiszen te tudod a legjobban, hogy milyen vagyok. És azt, hogy embert sem ölök már évtizedek óta... - Mondom ridegen, hisz igaz, hogy bezártam, de én nem akarom őt megölni, hiszen nem vagyok kegyetlen annyira. Rápillantok, és várom a válaszát.

Number of World: 507
Music: Louis Amstrong - What A Wonderful Wolrd
Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A borospince és egy rejtett szoba A borospince és egy rejtett szoba EmptyKedd Ápr. 17, 2012 2:43 pm

A borospince és egy rejtett szoba Tumblr_lzi64rl5jG1qbt85do1_500
Elijah & Esther

Csak ültem ott az ágy lábánál, ahonnan már nem süllyedhetek lejjebb. A gyenge szívverésem hangja lassan engem is lenyugtat és már csak fáradtan és remegve dőlök neki az ágynak. A gondolataim valahol máshol járnak, olyan szavak siklanak el a fülem mellett amikre eddig sosem figyeltem.
~ Hol rontottam el ? Milyen anya vagyok ? Mért nem lehet minden olyan mint rég? ~
A kérdésekre, habár választ nem kaptam legalább meg mertem kérdezni saját magamtól. A régmúlt szép emlékek jutottak eszembe és olyan reakciót indítottak el bennem amit már nagyon rég nem tudott semmi sem elindítani.... sírtam. Jobban mondva zokogtam. Nem csupán azért, mert a bűnbánat mardosta a lelkem, de azért is, hogy most mit tegyek. A tanácstalanság elbizonytalanított és az is lehet, hogy ebben a szobában fogom eltölteni a hátralévő életem. Mondjuk még mindig jobb mint egy koporsóban. Lépteket hallottam a lépcsőn és azon nyomban letöröltem a záporozó könnyeket. A következő pillanatban Elijah állt elém, de én nem néztem a szemeibe, egyetlen kérdést mondott csupán amire nekem is nehezemre esett válaszolni. Feltekintettem meggyötört szemeibe.
Mert én tettem ezt veletek... megérdemeltek még egy esélyt a normális életre épp úgy ahogy Elena és a leendő hasonmások is.
Mondtam eltekintve majd rajtam volt a sor, hogy kérdezzek.
Mit akarsz még? Leszúrni és egy koporsóba zárni ahogy a testvéred tette ?
Kérdeztem keserűen majd feltápászkodtam a földről az ágyra ülve.
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: A borospince és egy rejtett szoba A borospince és egy rejtett szoba EmptyHétf. Ápr. 16, 2012 6:32 pm

A borospince és egy rejtett szoba Tumblr_m2fgnaWgLd1qc46b8o1_250A borospince és egy rejtett szoba Tumblr_m2fgnaWgLd1qc46b8o3_250

Megtettem… Az anyám egy szűk szobában pihen, ahonnan nem tud kijönni. Mariah, ahogy ígérte, el is jött, és megismételte a varázslatot, így biztosabb volt a dolgában. Csak Esther nagyon erős, és véglegesen nem lehet megfosztani az erejétől. Vissza fogja szerezni, de időbe telik majd. Kicsit elgondolkodom, hisz Mariah azt javasolta, hogy nézzek be hozzá, de nem nagyon visz rá a lélek. Iszok egy pohár whiskey-t, és felidézem a hajnali eseményeket. Hogy lehet, hogy Sarah a testvérem? Mindegy, legyen, ha akar, de nem akarom elfogadni, és nem is vagyok rá kíváncsi. Csak az érdekel, hogy anyám miért akarta ezt tenni velünk. Hiszen azért változtatott minket vámpírrá, hogy megvédjen minket, és elvenné ezt tőlünk. Aki egykor az anyám volt, nem tenné ezt. És erre vagyok a legkíváncsibb. Nem érdekel, hogy hogyan és miért lett Sarah a testvérünk, sokkal inkább az, hogy miért tervez olyan dolgot, ami árthat nekünk. Lassan közeledem a szoba ajtajához, majd megtorpanok. Bemenjek, vagy ne menjek? Nehéz döntés, mert attól tartok, hogy amit hallani fogok, nem lesz kellemes. De tudnom kell. Lassan és csendesen fordítom el a kulcsot, és nyitom ki az ajtót. Esther az ágy mellett ül a földön és én megállok felette, teljes valóm csak úgy tornyosul fölé, mint a hely az emberek fölé. Arcom rideggé válik, de szememben fájdalom és keserűség csillog. És igen észrevehetően, hiszen anyám is kérdőn néz rám. Az ajtó nyitva maradt, de nem tud kimenni, még ha megpróbálná, akkor sem, ugyanis egy láthatatlan fal meggátolja ebben.
– Miért? – Hangzik el egy egyszerű kérdés, és saját hangom megkeseredett csengése igen rémisztő még nekem is. Nem mondok többet, de Esther tudhatja, mire értem a kérdést. Hiszen megvan az oka, hogy miért ül most itt lent.

//Bocsánat a rövidségért… //

Szavak száma: 283
Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A borospince és egy rejtett szoba A borospince és egy rejtett szoba EmptyKedd Ápr. 10, 2012 3:56 pm

A borospince és egy rejtett szoba Tumblr_lzi64rl5jG1qbt85do1_500
Elijah & Esther

Fogalmam sem volt, mennyi idő telhetett el azóta mióta újból ide kerültem. Nem mint ha tudnám, hol az az itt. Talán a túlvilág, talán egy rossz álom, de nagyon hamar ki kell innen jutnom. Nem bírom tartani magam és elszáll az erő a lábaimból. Földre rogyva szorítom remegő kezeim a vérző mellkasomhoz és újra bevillan Ayana vérvörös tekintete. Valami megszakadt bennem, már nagyon rég, de úgy néz ki csak most jöttem rá. Végigfekszek a vértől nedves füvön és várom a halált, vagy az ébredést. A nap éj fekete színe láttán a hideg futkos a hátamon, akár egy fekete lyuk. Egy gomolygó űr ami egyre csak közeledik. Ez lehetetlen.... A feketéből szárnyak tűnnek elő és károgó sikolyuk tölti be a teret. Beterítenek és ebben a pillanatban zihálva ébredek fel. A szobában egy árva lélek sem, erősen gondolkodnom kell, hogy eszembe jusson hol vagyok és mi történt. Ismeretlen szobában lehetek, kezemmel kitapogatom a lámpa kapcsolóját az éjjeli szekrényen, majd felülök. Gyenge vagyok akár a harmat de erőt kell magamon vennem. Felállok és minden egyes tárgyba kapaszkodva elindulok, addig ameddig a kilincs nem akad a kezem közé.
Lenyomom, de zárva.
~ A fene essen bele. ~
Dühös vagyok, habár nem nekem kellene. Megkockáztatom az egyenlőre lehetetlennek tűnő mozdulatot, ami eddig fél kézzel sikerült volna. Kezemet a kilincsre téve próbálom kinyitni egy egyszerű bűbájjal de eredmény helyett szörnyű fájdalom hasít a fejembe. Felordítva rogyok a földre. A gondolatok percek alatt formát öltenek bennem, nagy valószínűséggel a gyengeség lehet az oka a fájdalomnak. Nem csak a testem de az erőm is elgyengült, és ilyen állapotban nem sok esélyem van a kijutásra...
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: A borospince és egy rejtett szoba A borospince és egy rejtett szoba EmptyKedd Ápr. 10, 2012 11:24 am

A borospince és egy rejtett szoba Tumblr_m0w5hpenOM1r1ea0k

Elijah Mariah-nak és Alexnek

Sötét gondolatok uralják az elmém, és nem tudok ellenük mit tenni. Egy egész világ omlott megint össze bennem, pedig azt hittem, képtelen vagyok bárminemű érzelemre a gyűlöleten kívül. De most becsapottnak érzem magam, hiszen anyám félrelépett, a kis Sarah pedig egyből jó testvér akar lenni, és meg akarja magyarázni, milyen is vagyok. Csak azért, mert egyszer beszélgettünk, meg eltöltöttünk egy kellemes estét. És ami még fájóbb emlék a ma estéről, hogy őt anyám jobban védte, mint bármelyikünket valaha is. Pedig azt sem tudta, hogy él. És mit vár tőlem? Tárt karokkal várjam, és fogadjam ne az otthonomba? Na, azt várhatja. A mi testvériségünk fix, nekem nincs más testvérem, csak Rebekah, Niklaus, Kol és Finn. Mi így öten vagyunk egy család, több ember, vagyis vámpír nem fér bele a képbe. Anyám hűtlen volt ismét, és Sarah nem ugyanaz, mint Niklaus, hiszen vele együtt nőttünk fel, Sarah pedig valami pincében aludt 800 évig. Hogy lehetnénk mi egy szinten? Sehogy, és a jelenlegi állapotom azt súgja, hogy soha többé nem akarom látni. Anyám pedig… Emberré akart tenni. Így hogy lehetnénk védettek? Sehogy. Szerintem nem gondolta át rendesen a dolgot, mert ha mégis, akkor ő többé nem az anyám. Elnézem, ahogy Mariah a fiára néz, és őszintén szólva emlékszem, mikor még anyám is így tekintett ránk. Rebekah lesz a legnehezebb eset, hiszen tudom, mennyire ragaszkodott anyánkhoz, és tartok attól, hogy naivsága miatt bedőlhet anyám pár hízelgő szavának. Mariah kedves és fáradt hangja riaszt fel a gondolataimból.
– Persze, menjetek csak, és gyere nyugodtan, beenged a házvezető, ha nem lennék itthon. Jó éjszakát… - Figyelem, ahogy elhagyják az házat, nem kísérem ki őket, csak megkövülten állok ott, miután a kulcsot elfordítottam. Még hallom az autójuk indulását, és azt, ahogy távolodik, míg végül hangja belevész a homályba. Sokára riadok fel, hogy egyedül állok a borospincében. Nem tudom, mennyi idő telhetett el, csak azt, hogy egyedül vagyok. Érzem, hogy kimerített az este, de csak felmegyek a konyhába, ahol a hűtőből egy tasak vért veszek elő. Hamar el is fogyasztom, és követi még két másik tasak is. Éhes vagyok, de ezek nem nagyon csökkentik az éhségemet, de fáradt már nem vagyok, az biztos. Az órámra pillantok, és meglepve nyugtázom, hogy már hajnali négy óra van. Ilyenkor már nem szoktam aludni, így kihagyom, hiszen nincs mindig szükségem alvásra. De egy vadászatra annál inkább. Felmegyek, és lezuhanyozom, majd átöltözve térek vissza a konyhába, ahol már kávé vár. Alyssa tevékenykedik. Nem is hallottam, mikor megjött, vagy csak nem figyeltem oda. Halkan köszön, de nem szól semmit nyúzott arcom láttán.
– Ma jön egy hölgy, Mariah, felméri a borospincémet, kérlek, engedd be, és hagyd dolgozni – Hallom saját hangom üres csengését. Csak egy bólintás a válasz, hogy megjegyezte a hallottakat. Felhörpintem a kávémat, és a kabátomat felkapva indulok utamra…

Játék vége!
Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A borospince és egy rejtett szoba A borospince és egy rejtett szoba EmptyKedd Ápr. 10, 2012 11:14 am

Alex-nek és Elijah-nak

Vége felé jár az éjjel, és az erőnk is fogytán. De még egy kicsit ki kell bírnunk. Alex már majdnem elalszik szerintem, de nem is csodálom. 17 is alig múlt, de már olyan varázslatokat tud, és használ, amit a korabeli boszorkányok nagy része nem is ismer. Egyrészt magamat átkozom, hogy ilyen hamar meg kellett tanulnia, másrészt pedig nagyon büszke vagyok rá, hiszen vállalja a megpróbáltatásokat, melyek elől mások inkább elzárkóznak. Persze én is belecsöppentem viszonylag hamar, és én is ilyen lelkes voltam, de most néha nagyon is elegem tud lenni. Elijah olyan erőket lát bennünk, amit nem is érzek, hogy lenne. De tartozom neki, hiszen megmentette a fiamat, és ez által a fiamnak is kötelezettsége van felé, hogy ma is itt lehet. De ezt sosem fogja megérteni, vagy majd még nagyon sokára, mikor neki is lesz gyereke. Egy pillanatra még arra a pontra nézek, ahol Sarah eltűnt, majd Elijah rideg arcvonásait kutatom, miközben átveszi Esthert Alex-től. Cseppnyi törődést vélek felfedezni a rideg arcon, mikor rápillant az ájult nő testére, de lehet, hogy csak én értelmezem félre a dolgot, hiszen Elijah-nak sosincs semmilyen érzelem az arcán, kivéve a harag, düh, kegyetlenség és az efféle érzelmek, amivel néha engem is megijeszt. Kicsit elkalandozom, és arra a napra gondolok, mikor betoppant hozzám idegesen és nyúzottan. Pont másnap hajnalban, mikor megérkezett az anyja. Akkor láttam talán először emberinek a férfit, de azután és előtte még soha. Hihetetlen, hogy képes így elrejteni az érzelmeit, és mégis törődést mutatni valaki irányába. Mindig is képtelen voltam felfogni, hogy képes az a vámpír, aki a fiamat megmentette, olyan kegyetlen lenni, mint amilyen például este volt. Úgy zavarta el Sarah-t, mintha valami utolsó senki lenne, mintha az amit Esther mondott hazugság lenne. De nem az én tisztem mások felett ítélkezni, inkább csak követem a férfit, és én szépen körbenézek a lakásban. Gyönyörű, és drága és pont a férfi stílusa. A nappaliban kissé elidőzik a tekintetem egy antik afrikai fafaragványon, mely számunkra muzeális darab, neki pedig az élete egy része lehetett. A konyha pedig visszafogott, és amikor itt jártam fel sem tűnt az ajtó, ami a borospincébe vezet. Bár lehetséges, hogy nem is néztem körül rendesen. Viszont a rengeteg bor láttán felvontam a szemöldökömet, hiszen Elijah gazdagabb lehet, mint gondoltam. A borok, amik a pincében pihentek, lehettek több évesek is, és megragadta a figyelmem egy több mint 150 éves bor. Ez már önmagában is nagyobb vagyont érhet, mint a ház melyben lakom. Nem vagyok féltékeny, hisz ideje volt vagyonra szert tenni kábé több ezer éve is. Kissé meg is lepett, hogy miért hozzuk Esthert a borospincébe, de megkaptam a választ hamar. Rejtett szoba. Igen ötletes elgondolás. De felmerül a kérdés, hogy egy Ősi vámpírnak minek kell egy rejtett szoba, mikor semmi nem árthat neki… De inkább bele sem merek gondolni. Csak figyelem, milyen odafigyeléssel teszi le az anyjának nevezett nőt, majd felénk intéz pár szót. Meglepő, hogy mennyire tisztában van azzal, hogy mire képes egy boszorkány, bár biztos volt már dolga nem is eggyel.
– Persze, megcsináljuk, de holnap eljönnék, megismételni az erejét legyengítő varázsigét, hogy biztos lehessek benne, hogy használt. De nem garantált a végleges erőlegyengítés, mert Esther Ősi boszorkány, és ha nem ismétlem meg napi szinten, hamar visszaszerzi az erejét. Napok, talán egy-két hét kérdése… - Jelentem ki, és Elijah csak csendben hallgatja, amit mondok. Megfogom a fiam kezét, d nem rögtön kezdünk neki a varázslatnak. Táskámból egy fiolát veszek elő, benne alma lé színű folyadék lötyög. Leveszem a tetejét, és Esther szájába öntöm. Ez semmi extra, csak egy keverék, mely a varázslatot erősíti. Visszalépek a fiam mellé, és ismét megfogom a kezét. Behunyom a szemem, mély levegőt veszek. Halkan és lassan kezdem ez a varázst, és kinyitom a szemem. Talán öt percig tart az erőlegyengítés, és még ugyanennyit vesz igénybe a pajzs felhúzása a szoba köré, de azt már az ajtóból csináljuk. Nem nagyon szeretnék egy szobában ragadni Estherrel. Bár elvileg csak ő nem tud kijönni, nem akarok kísérletezni.
– Kész vagyunk. Mi akkor mennénk is, de én holnap átnézek, ha nem gond… – Szólalok meg hirtelen. Fiam megkönnyebbülten sóhajt fel, ahogy én is. Hátrébblépünk, hogy Elijah is ki tudjon jönni a szobából, és kulcsra zárja az ajtót, bár felesleges. Esther igen sokáig aludni fog, legalább ma estig, ha nem tovább, bár nem tudom, mennyire erős a szervezete. A fiam karjára helyezem a kezem, és miután Elijah beleegyezett távozásunkba, még visszanézek rá.
– Jó éjszakát… Ügyes voltál fiam – Az első két szó még Elijah-nak szólt, de a többi a fiamnak, aki talán az első nagyobb varázslatát hajtotta ma végre. Sosem voltam büszkébb rá. Csendesen hagyjuk el a házat, mely már palotának is beillik, hátrahagyva az Ősvámpírt, aki talán még mindig a pincében van. Az utca üres és csendes, ahová a kocsit parkoltam, egy árva lélek nem jár ilyenkor. Az autóm könnyen indul, és mintha magától gurulna haza, ahol forrófürdőt készítek magamnak, miután elköszöntem a fiamtól. A fürdés után befészkelem magam az ágyba, kikapcsolom a telefont, és hamar el is alszom. Azért én is kifáradtam, nem kicsit…

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A borospince és egy rejtett szoba A borospince és egy rejtett szoba EmptyVas. Ápr. 08, 2012 8:28 pm

To Mariah & Elijah


Mielőtt elindultunk volna a házba Elijah átvette tőlem az anyja testét. Biztos látta rajtam, hogy nehéz nekem. Neki olyan, mintha egy tollpihét vinne a kezében. Milyen egyszerű. Nem mindenki lehet olyan erős és félelmetes, mint Ő. Nem tehettem róla a férfias ösztöneim elindultak és kisebbségi komplexusom támadt. Elijah idős, erős, hatalma van és az anyám láthatóan úgy bízik benne, mint talán senki másban. Én soha nem leszek ilyen. Vámpírrá nem válnék csak ezért. Sőt! Lehet, hogy anyámnak kötelezettsége van Elijah felé nekem nincs és próbálom úgy alakítani a szálakat, hogy ne is legyen. Vagy más vámpírral se legyen egyezség. Távolról figyelem őket. Nekem annyi elég.
Elijah átvezetett minket az egész lakáson, de az irigykedésem és a fáradtságom miatt nem akartam jobban körülnézni. Konstatáltam, hogy drágák a bútorok, sokba került a berendezés, de ennyi. Végül egy hideg borospincében kötöttünk ki, ahonnan egy eldugott apró szobába vezetett minket a ház tulajdonosa. Aztán megszólított. A hangja üres, merev, szintúgy az arca. "Biztos ő is fáradt." - gondoltam magamban - "Vagy csak nem akarja, hogy lássuk az érzéseit." Talán így volt, talán nem. Nem ismerem, így csak a másoknál tapasztalt viselkedésből tudok kiindulni. Az nem mérvadó ilyen esetben, hiszen a vak is látja, hogy Elijah nem egy mindennapi ember, de a gondolat már megfogant bennem. Azt onnan már nem törölhetem ki. Anyám Elijah szavaira bólintott és mind a ketten tudtuk mit kell tennünk. Becsuktam a szemem és kántálni kezdtem kórusban anyámmal. Legyengítjük Esthert és vége. Mehetünk haza. Aludni.
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: A borospince és egy rejtett szoba A borospince és egy rejtett szoba EmptyVas. Ápr. 08, 2012 7:43 pm


A borospince és egy rejtett szoba Tumblr_m0w5hpenOM1r1ea0k

Megkönnyebbülés lett úrrá rajtam, mikor Sarah végre elhagyta a házamat... Gonosz gondolat ez, de sajnos nem tehetek ellene. Cseppnyi bűntudat sem éledt bennem iránta. Átveszem Alextől Esther testét, mert látom, hogy alig bírja, és én mutatom nekik a utat tovább. Végigmegyünk a nappalin, és a konyhán át juthatunk le a borospincémbe. Végigmegyünk a hűvös helyiségen, majd egy rejtekajtón keresztül egy kisebb szobába érkezünk.
- Hát ide Alex. Erről a helyről senki nem tud, kérlek titeket, hogy hadd maradjon ez így... - Nézek rájuk, de arcomon semmilyen érzelem nem jelenik meg. A ma esti események sok energiát vett ki halott testemből, rám is rám fér egy kis pihenés, ha ennek vége. Leteszem anyám testét az ágyra, és egy kicsit megkönnyebbülök. Ránézek a két boszorkányra, akik szintén fáradtak, és kellene érezzek valamit, de nem megy. Hiszen a gonosz énem a felszín alatt van, és mintha minden érzelmet eldobtam volna, mintha a szívem kővé dermedt volna. Már ha eddig nem volt már így is kőből.
- Nem tudom, mit csináltok, de azt szeretném, hogy én be tudjak jönni, de ő ne tudjon kimenni, és ha jól tudom, képesek vagytok legyengíteni más boszorkány erejét... - Mariah bólintását látva megnyugszom, tehát az ereje is meg lesz csapolva, és nem tud kijönni. Nekem ez bővel elég. Erősebb akarok lenni mint ő, és ezt csak boszorkányok segítségével tudom elérni. És beszélni akarok anyámmal, amit ereje teljében nem tudnék megtenni sajnos... Mikor hallom, hogy elkezdik a mormolást, lehajtom a fejem, hiszen kicsit kellemetlen ez a helyzet. Nem akartam soha, hogy idáig fajuljanak a dolgok, mégis megtörtént. Pedig anyám sosem volt ilyen, de most valami miatt őrült terveket talált ki, és csak én vagyok az egyetlen, aki veszi a fáradságot, hogy megakadályozza...
Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: A borospince és egy rejtett szoba A borospince és egy rejtett szoba EmptySzomb. Ápr. 07, 2012 11:22 pm

A borospince és egy rejtett szoba 1745-borospince

A rejtett szoba: Senki nem tudja, miért is jött létre, egyszerűen csak van, de Elijah-n kívül nem tudnak róla... Ha pedig mégis, akkor az azért, mert már jártak a szobában... A szobához egy kisebb fürdőszoba is tartozik, zuhanykabinnal, és mosdóval...

A borospince és egy rejtett szoba B-room2-siofok-hotel-korona
Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: A borospince és egy rejtett szoba A borospince és egy rejtett szoba Empty

Vissza az elejére Go down

A borospince és egy rejtett szoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» 27-es szoba
» A 27-es szoba
» 209. szoba
» 107-es szoba;; Davina szobája
» 122-es szoba - Sarah & Enzo

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Memories :: Elijah villája-