world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Aurora de Martel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Aurora de Martel
welcome to my world
Aurora de Martel

► Residence :
New Orleans
► Total posts :
8

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Aurora de Martel Aurora de Martel EmptySzomb. Dec. 05, 2015 9:36 am




AURORA DE MARTEL
BECENEVEK
Rory, Édes Aurorám (by Tristan)
KOR
Ezernél több
SZÜLETÉSI DÁTUM
1002-ben változott át
SZÜLETÉSI HELY
Dél-Franciaországban
FOGLALKOZÁS
kavarás
CSALÁDI ÁLLAPOT
egyedülálló, de Klaus-mániákus
FAJ
Vámpír
PLAY BY
Rebecca Breeds
Aurora egy gyönyörű és titokzatos lány, aki szexi, csábító, szellemes és szabad szellemű. Ugyanakkor rosszindulatú, veszélyes és rendkívül erőszakos tud lenni, nem is ritkán. Jobb pillanataiban ő a fény a férfiak életében, a sötét énje azonban gondolkodás nélkül kicsinálná ezeket a férfiakat. A gyermeki lelke is elő szokott bújni olykor, ez megmutatkozik a szoros kapcsolatában, amit a bátyjával, Tristannal ápol. Annak ellenére is, hogy a bátyja egy kolostorban tartotta fogva, ugyanis a lány bipoláris zavarai súlyosbodtak, miután vámpír lett. Mióta visszatért Klaus életébe, ennek jelét is adta több alkalommal is. Az őrülete sok gondot okoz másoknak, tényleg veszélyezteti a körülötte lévők életét, ergo jobb vigyázni vele. Szerelmes Klausba, és nem fogja könnyen feladni a régi nagy szerelme megszerzését, az őrületből fakadó kitartása eszméletlen.
Szép zöld szemei, hosszú vörös haja, ívelt vékony szemöldöke és széles gyönyörű mosolya megbabonázóan tud hatni a másik nemre. Lucien is azt mondta, hogy ő olyan nő, akinek egyetlen pillantásában el lehet veszni. A múlt is bizonyíthatja, hogy ez bizony igaz. Ért a mérgekhez, Alexist is egy erős keverékkel mérgezte meg. Szóval jártas a kémiában. Bár Aurora egy "egyszerű" vámpír, nem rendelkezik az Eredetiek képességeivel, több mint 1000 éves, így ő az egyik legerősebb vámpír.
Lady K.
20
Hayley Marshall
Hogy beteges-e a szerelem, amit Klaus iránt érzek? Előfordulhat. Őrült vagyok-e, ha róla van szó vagy a testvéremről? Bizonyos mértékig igen, minek is tagadnám? De az, hogy őszinte a szerelem, amit táplálok Niklaus iránt, vitathatatlan. Vagyis meg lehet próbálni vitába szállni velem ez ügyben, de nem érdemes, Tristan is megmondta, hogy könnyen ki lehet hozni a sodromból. Hát, ezzel meg pláne. Szeretem Klaus Mikaelsont, és holmi szőke, ártatlan tekintetű, őzike szemű gyenge emberi lény nem állhat közénk. Nem hagyom. Nagyon fáj, hogy Nik védi ezt a kis senkit. Elképesztő, ahogy óvja még a széltől is a törékeny kis testét annak az átkozottnak. Hát nem veszi észre, hogy ezzel a lelkembe tipor? Elraboltam Camille-t, és az, akivel örökké tartó szerelmemet terveztem, sőt terveztük, képes volt őt választani helyettem. Őt védelmezni bármi áron. Nevetséges. Pedig érzem, hogy a közelemben elveszti a fejét. Pont mint régen. Tudom, hogy velem tapasztalhatta meg először azt a csodás élményt, mikor vele erőben egyenrangúval osztja meg az ágyát. Én voltam az első szerelme, és nem tudom, mit érez ez iránt a halandó iránt, de úgysem szállhat versenybe a Klausszal való kötődésemmel. Ez különleges. Ezer évre elvesztettem őt, most már bolond lennék újra elengedni. Nem hagyom, hogy mással legyen, és nem érdekel Tristan aggodalmas arckifejezése sem. Nem irányíthat. Ha Nikről van szó, senki nem mondhatja meg, mit tegyek.
- Gyűlölöm Elijah-t. Tudod mit? Nem hagyom annyiban a dolgot. Mégiscsak miatta kellett elválnom imádott szerelmemtől oly sok évszázaddal ezelőtt. Valahogy ezt meg fogom torolni...csak kell egy módszer, amivel a testvéremet nem küldöm a biztos halálba. Jaj, annyira kiábrándító, hogy aggódnom kell a vérvonal dolog miatt. Mennyivel egyszerűbb lenne szimplán kitalálni, hogyan végezzek azzal, aki Klaus és közém állt, mindezt úgy, hogy Tristan ne haljon vele együtt. Szörnyű, mennyire bonyolult az élet. Nem gondolod? - Nagyokat pislogok a rám bambuló idegen férfira, akit úgy 20 perce szedtem fel az egyik szórakozóhelyen, most pedig épp belőle táplálkozom. Kuncogni kezdek. - Ó, elnézést, az én hibám. Megigéztelek, hogy ne mondj semmit. Mondhatnám, hogy most már megszólalhatsz, de mivel kiöntöttem a lelkem, és már jól is laktam...nincs rád szükségem. - Abban a pillanatban, hogy kimondtam az utolsó szót, egy gyors mozdulattal eltörtem a nyakát. Pedig olyan finom volt. Kár, hogy idegesített a bugyuta feje. Legközelebb remélem, kifogok egy értelmesebb fazont. Ez jobb, mintha pszichológushoz mennék. Amúgy is elegem van már abból, hogy mindenki őrültnek néz. Nem vagyok az. Csak őrülten vágyom dolgokra, amiknek megszerzéséhez őrülten viselkedem, ha kell. Mit olyan nehéz ezen megérteni? Pompás, most ismét felhergeltem magam. Azt hiszem, jó lenne valakin levezetni a feszültséget. Nincs is jobb, mint felfedezőútra indulni a városban, közben pedig kínozni másokat. Ezt nevezem létszükségletnek. Ha kiszórakoztam magam, felkeresem Klaust. Már biztos nem dühös rám annyira, hogy ne engedje meg, hogy kiengeszteljem. Nem fog elutasítani. Ennyire már ismerem.
Széles mosollyal a számon lépek ki a még javában tomboló éjszakába.
Vissza az elejére Go down



Rebekah Mikaelson
welcome to my world
Rebekah Mikaelson

► Residence :
new orleans ♢
► Age :
1022
► Total posts :
75

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Aurora de Martel Aurora de Martel EmptySzomb. Dec. 05, 2015 11:46 pm




GRATULÁLUNK, ELFOGADVA!


Üdvözöllek, szépségem!  Cool
Meg kell mondjam, nagyon érdekelt már, hogy mit fogsz alkotni Very Happy Sokszor feljártam megnézni, amikor kijelentetted kischaten, hogy lassan elkészülsz, s no lám, várakozásom nem volt hiábavaló! Very Happy Kellemesen csalódtam, hiszen annál is tartalmasabb és szép lapot olvastam, mint azt gondoltam. Számítottam rá, hogy egy igen csak érdekes és különleges karakter érkezik köreinkbe, és, nos... szerintem egy nagyon jó kezekbe került a karakter!Smile
Azt pedig már nem is kell mondanom, hogy nagyon figyelj oda a bátyámmal, aki eléggé bogaras tud lenni a szőke szépségére, Camille-ra. Very Happy
Örülök, hogy elfogadhattam ezt a szép, tartalmas lapot, s most már csak annyi a teendő, hogy színt kapj, illetve lefoglald ezt a pofit Very Happy jó játékot kívánok, aztán csak óvatosan, kicsi leány Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://fymalachaiparker.tumblr.com/

Aurora de Martel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Children of the night-