world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 22 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 22 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Vendégszoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Dr. William B. Silverston
welcome to my world
Dr. William B. Silverston

► Residence :
New Orleans
► Age :
191
► Total posts :
306

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba Vendégszoba EmptySzer. Aug. 05, 2015 9:39 pm


A férfi egyelőre nem támadó jellegű, így nekem sincs félnivalóm. Nem mintha tenném, hiszen az nem nekem való. Nem ismerem az érzést, bár régen, nagyon régen örök társam volt anyám mellett. Most viszont inkább az hajt előre, hogy több erőm legyen, ami biztos, ami nem inog meg, és sodor életveszélybe. Nem tehetem meg, hogy támadó legyek, de azt sem, hogy visszakozzak. És nem is tenném. A férfi segítőkész, habár más boszorkányokkal olykor én is az vagyok. A többi faj... Nos, ők ezt nem mondhatják el rólam. Valójában semmit sem mondhatnak rólam, mert halottak. Azok pedig a legjobb hallgatóság.
Figyelem a macskát, ami bejön, és odamegy a gazdájához, ahogy méreget engem, egy ideig csak a szemeit nézem. Feltűnik a kétféle szemszín, de nem tulajdonítok neki nagy jelentőséget. Számomra csak egy állat. De amint Silas beszélni kezd róla, rá emelem barna szemeimet. Nem reagálok az állattal kapcsolatos megjegyzésére, csak egy félmosoly jelenik meg arcomon, ahogy magát jellemzi.
- Tudja, én sem szórakozásból ölök. Mindig céllal teszem, de nem harapok a kézbe, mely segít felállni - rövid mondat, mely igaz rám. Teljes mértékig. Kivéve egyetlen esetet. Anyámét. Ő az, aki megérdemelte, akit kihívtam, mert megtehettem, és legyőztem, de nem öltem meg. Meg kellett volna. Akkor és ott, megtehettem, most viszont. Túl késő. Bárhol lehet, és nincs időm arra, hogy felkeressem, és befejezzem azt, amit akkor nem tettem pusztán ostoba meggondolásból. Majd ő rám talál. Akkor majd elrendezzük, addig viszont foglalkozom tovább a saját dolgaimmal. Azzal, amivel eddig is.
- A mai emberek nem hisznek, ha mégis, akkor rettegnek. El akarják pusztítani, amit nem ismernek. Ez rendben van, ha a vámpírokkal tennék csak... Vagy a vérfarkasokkal... - rándul meg ajkam beszéd közben. Nem, sosem kedveltem ezeket a fajokat, bár a farkasokból hasznom származik, képesek olyan növényeket, illetve köveket beszerezni egy kis „ösztönzés” után, amikre nekem nincs időm. Amikre tökéletesek. És pusztán élnem kell a hatalmammal ellenük. Természetesen ezt nem mondom ki hangosan, nem tárulkozom ki teljesen. Csupán emlékeim közt kutatva jövök rá a nyitjára, hogy elzárjam elmém, ha esetleg gondolatolvasó, ne olvasson többé bennem. De még nem. Nem teszem meg. Csak hallgatom őt, figyelem, ahogy feláll. - Ez a világ nem értékeli az igazi zenét. A művészetet, és az emberi kapcsolatokat. Kicsinyes, felszínes, sekélyes és anyagias népség a halandók világa. Aligha akad köztük még olyan, aki nem tartozik a többi közé - húzom el a számat, majd felállok, hogy levegyem a kabátomat. Hiszen nem akar megölni, sem elküldeni, csupán beszél, én pedig hallgatom. Nem sok ennyi idős ember szaladgál az utcákon, nem sok olyan mágus, mint ő. Mégis célba ért minden tervem, hiszen él, és beszélhetek vele.
- Mystic Falls csak egy belülről rothadó, régi fényét elvesztett város - nézek ki az ablakon elgondolkodva -, ami túl kicsi egy olyan boszorkánynak, mint Ön - szavaimat felé fordulva ejtem ki ajkaimon, miközben figyelem őt. ahogy a zongorához lép, majd leül elé. Az egyik olyan hangszer, mely kifejezi azt, ami vagy. Ami könnyedén ráébreszt a másik belső világára.
- Beethoven, Für Elise. Zseniális szerző volt a maga idejében - csendül fel hangom, ahogy abbahagyja a zenélést, majd a zongorához lépek. Cseppet sem zavartatva magam nyomok le pár billentyűt, pár egymáshoz illő hangot, de semmi célom nincs vele. Ez után ismét hallgatom őt, nem szükséges rá néznem, hogy halljam a lépéseit. Apró szúrást érzek az ujjamon, majd felemelem a kezem, hogy rá pillantsak, és egy gúnyos mosoly jelenjen meg ajkamon. Végül felé fordulok, mikor eltünteti a sebet, immár az enyémen sincs ott.
- A mágia gyerekkorom óta végigkísér. Mióta az eszemet tudom jelen volt az életemben. Az anyám egy zsarnok volt, aki azt gondolta, majd a szolgája leszek. A talpnyalója, aki tisztára nyalja az utat előtte a csúcsig - veszek egy mély levegőt, ahogy arról beszélek, mi az oka annak, amilyen vagyok. - Tévedett. Kegyetlen volt, mégis kitanított. Azt hitte, nem viszem semmire, hogy gyáva leszek naggyá válni - gúnyos mosoly játszik ismét ajkaimon.  - Nem öltem meg őt, csupán hagytam élni a tudattal, hogy az ő gyenge, semmirekellő szürke zsoldos katonája porig alázza őt - mondom ki szavaimat érzelmek nélkül. Arcomon egyetlen rezzenés sem látszik, nem hat meg, hogy a nekem életet adó nő gyűlöl. - Talán jobban tettem volna, ha elveszem az életét, majd egy nap ő is sorra kerül, majd másfél évszázad után - nem tudhatja, hány éves vagyok, hiszen sosem mondtam. Egy szóval se utaltam rá, de minden bizonnyal érzi, hogy nem mai gyerek vagyok. Az, hogy mióta nem láttam anyám, nem egyenlő a korommal, de ettől függetlenül nem hangoztatom, mennyi idő van mögöttem.
- Szerencsére megtanított pár dologra. A woodoo volt az egyik ilyen, de a kedvencem az emberi elme - mosolyodom el ismét, de ezek a gesztusok is érzelmek nélküli üres gesztusok csupán. - Csodálatos, hogy könnyedén elhitet velünk bármit, hogy ha kiismeri valaki, könnyedén segít olyan dolgokra, amiket el sem képzelnék. Mégis becsapható - csóválom meg a fejem, mintha sajnálnám, de valójában nem így van. Mindig is szerettem az elmével játszani, ahogy most is készülök, miközben beszéd közben teljesen lezárom előle az elmémet. Egyelőre ideiglenes, de minden bizonnyal találok végleges módszert is. - Eme apró hibája miatt érhetünk el olyan dolgokat, melyek olykor kellemes dolgok - mosolyodom el, miközben a macska tökéletes mása jelenik meg az állattal szemben. - Amire esetleg vágyunk, vagy amitől egyenesen rettegünk - a macska átalakul, a nővé, akit szeret. Akinek elvágták a torkát, és fájdalmas haláltusáját éli át. Közelebb sétálok a férfihoz, nem félek tőle. Hagyom, hogy lássa, amit láttatni akarok vele. Csupán két percig tart, míg a látomásszerű lány meghal, majd a semmivé foszlik. Nem erőt fitogtatni jöttem, csak az erősségemet bizonyítom, hogy ne tűnjön fel a gyengeségeim sora, melyre senki nem jöhet rá.
- A woodoo-hoz két ember kell, s azáltal, hogy egy pillanatra kapcsolatot létesített közöttünk, beleláthattam a legféltettebb emlékeibe. Az elme veszélyes fegyver önnön magunk ellen - a férfival szembe sétálok. Az arcát figyelem, habár nem mutattam sokat magamból, mégis olyat, mely egyedi, nem sokan értenek hozzá. - Minden gyengeség megtalálható benne, minden, amivel leigázhatjuk a másikat - képes lennék vajon legyőzni? Mindenkinek vagy egy gyengéje, egy fegyver ellene, talán ellenem is? Hiszen nem kötődöm senkihez, nem szeretek, és engem sem szeretnek.
- Vigyázni kell, hogy használjuk azt a tudást, mely a woodoo-ban rejlik, veszélyes fegyver annak, aki ismeri minden apró titkát - szólalok meg ismét, majd visszaülök a kanapéra. Ezzel vallottam be, hogy igen, ismerem ezt az ágát a boszorkányságnak. Az előbbi trükköm nem fenyegető szándékú volt, remélem, tudja ezt anélkül is, hogy mondanám, remélem, ettől függetlenül nem áll el attól, amit fentebb beszéltük. Szükségem van a segítségére. - Talán egy nap eljöhetne New Orleans-ba. Az a város vonzza a természetfelettit. Rengeteg grimoire-om van, melyet talán még Ön sem ismer - javaslom, és ezzel magamhoz invitálom őt, hiszen ő említette, Mystic Falls nem az ő városa.



to Silas
1134 ● zene *-*

Vissza az elejére Go down



Silas
welcome to my world
Silas

► Residence :
shh! ⊃
► Total posts :
47

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba Vendégszoba EmptySzer. Aug. 05, 2015 4:42 pm

Silver & Silas
BE CAREFUL THE DEVIL WAS ONCE AN ANGEL
- Ugyan. - felelem halkan, miután megköszönte az ajánlatom. Nagyon szívesen segítek, szeretem, ha egy boszorkány ezzel foglalkozik, és nem a szánalmas, zöldfülű életét sajnáltatja másoknak.
Végül türelmesen végighallgatom, minden egyes szavát, egyáltalán nem belerondítva. Időközben megérkezett az én, egyetlen tisztán látóm. Kecses lábakkal sétált felém, majd ahogyan felugrik hozzám, az ölembe fekszik. Amikor rám néz, meglátom két szép szemét. A macska igen csak egy különleges állat. Szfinxmacska, amelynek mindkét szeme más-más színű. Természetesen nem ezzel az adottsággal született. Az egyik szeme zöld, akárcsak az enyém, a másik pedig fekete, akárcsak a hajdani kinti éjszaka. A bőre is gyönyörűen fekete, szinte olyan élénk, hogy e szépség mögött eltűnik az emberek számára igen csak furcsa jellegzete, a kopasz bőre. De számomra különlegesen ezen a macskák, főleg ő. Ám nem puszta sima háziállat, nem hobbiból tartom. Meg van az oka, hogy az egyik szeme miért olyan zöld. Az ő szemével is látok, ha úgy akarom. Számomra ez a macska sokat segít mindenben, főleg, hogy mennyire nemes macska.
Ám a macska eléggé nyugtalan volt. A számára idegen embert nézte, le sem vette róla a tekintetét. De én csak nyugodtan simogattam fejét, ami hatására végül megnyugodott.
- Szeretem az állatokat. – jelentem ki csak úgy. – sokan úgy gondolják, hogy a szfinxek alattomos dögök. De valójában korántsem. – nézek rá a fekete bőrű macskára, miközben az ölemben ül, mintha a világ összes békéjét ő hordozná, oly’ nyugodt volt. – Olyan, akárcsak a második énem. – részletezem, miközben visszanézek az idegenre, akit aligha ismerek. – Rólam is azt hiszik, hogy kegyetlen, és gonosz vagyok... - nézek vissza a nyugodt állatra. – Ami igaz is. – azután vissza a boszorkányra. – De látja, nem kell tőlem tartania. Egyelőre még nem ártott nekem. Bár nyilván, nem szórakozásból ölök. Amióta visszatértem, sok természetfeletti vére ragad rám. Kétezer éves vagyok. Szükségem van mások erejére, életére. – közlöm vele, hogy engem mindössze ezek tartanak életben. Az öregedést ez által megállíthatom. – Nem sok kétezer éves boszorkány futkározik e falakon kívül. – részletezem. Ez a csúf igazság. Amióta visszatértem, nyilván a kor is kifogott rajtam, de ez nem gyengített el, hiszen még időben észhez kaptam, és először magamat hoztam rendbe, és utána hoztam vissza a húgom, és Amarát. Nem akartam, hogy úgy láttak volna, ahogyan én azt nem akartam. Most már rendbejött minden. De most már nem csak ezért ölök. Erő kell számomra, hogy bármilyen varázslatot elbírjak. Amara ebből semmit sem sejt, de még azt sem tudja, hogy gondolatolvasó vagyok. Miért is tudná? De még az alakváltásomról sem tud semmit.
Végül felállok a helyemről, a macskával a kezemben, majd a vendégszoba egyik kis sarkában található egy sötétbarna színű, fényes felületű zongora. Annak tetejét felhajtom, majd a macskát a billentyűk fölé teszem, ahová kéne rakni a kis kottás papírt.
- A mai emberek zöldfülűek. – Állapítom meg, miközben leülök a zongora előtti székre, s ujjaimat a billentyűkre rakom. – Sokkalta hitetlenebbek. Kétezer évvel ezelőtt még volt némi eszük, habár akkor sem voltak túl okosak. De a boszorkányok, még akkor is ott voltak. De még azelőtt is voltak. – Mesélem mosolyogva, miszerint nem én vagyok az első boszorkánygeneráció. –  Mindegyik boszorkány más szokással varázsolt. Voltak olyanok, akik a tüzet táncolták körbe, s egyéb dobokon szólaltattak meg hangokat. Ez nem volt a varázslat része, csupán csak élvezetesebbé tették. Ők Indiaiak voltak, de a Görögöknél másabb volt. Ott komolyan vettünk mindent.  Rajtam maradt ez a szokás. – mondom halkan, miközben a zongorán lenyomok egy mély hangot.
- De ez a világ másabb. Sokkalta többet tudok róla, mint bárki más. – Mosolyodom el, miközben gondolkozom, milyen művet is játsszak le a hangszeren.
- Voltak tehetséges írók, költők, műszerzők, zenészek. Mára mi lett? Ízléstelen zsivaj. Mystic Falls nem az én világom. – beszélek végül a városról, voltaképpen nem túl szépen. Egy időben körbenéztem, hogy milyen boszorkányok élnek itt. kik a felmenőik? De mind csupán szánalmas zöldfülűek voltak. Kitűztem egy másik várost, ahová el szeretnék költözni. New Orleans.
Eszembe jutott végül az egyik kedvenc művem, amit Beethoven írt, az Eliset. Végül nekilátok, és kiegyensúlyozottan kezdek rajt játszani. Eddig még soha nem játszottam senki előtt sem, de szükségem van valami szép hangra, ami megnyugtat. Már pedig ez igen. Beethoven is egy tehetséges ember volt. Minden tehetséges ember életében ott van a bánat, a rossz sors. Ezt a művet egy nőnek írta, de végül soha sem lehetett az övé. Milyen kiszámíthatatlan a sors, nemde?
A vidámabb dallamokat kihagyom. Nem szeretem, ha valami boldog, vagy vidám.
de aztán abbahagyom.
- Nemrégen tanultam meg zongorázni. Régen nem volt ilyenre lehetőség. Akkor egy boszorkánynak csak egy hobbija lehetett, mégpedig a mágia. Kiskoromtól kezdve ezzel foglalkoztam. – Mesélem. – De volt egy anyám. Ő is tehetséges boszorkány volt, a legnagyobb. Volt néhány könyve, de soha sem tudtam, hogy azokat hová rejtette. Megöltem, mert nem mondta el. Az indulataimat soha nem tudtam kordában tartani. – Állok végül fel, majd a falon lévő késgyűjteményre szegezem tekintetem.
- Ám mindig érdekelt kiskoromban a woodoo. – Veszem le az egyik kést, majd ahogyan a férfi felé nézek, egyik ujjamat végighúzom a kés élén, azáltal pedig kibuggyan néhány csepp vérem. Ugyanígy a férfinak is, aki békésen ül a helyén.
De a sebem begyógyítom a mutatóujjamon, ezáltal pedig a férfinak is begyógyul.

sugarland • (: • ©
Vissza az elejére Go down



Dr. William B. Silverston
welcome to my world
Dr. William B. Silverston

► Residence :
New Orleans
► Age :
191
► Total posts :
306

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba Vendégszoba EmptyCsüt. Júl. 23, 2015 2:04 pm


Tulajdonképpen meglep az, hogy felajánlja a könyveit, hiszen ez egy warlocknak olyan, mint egy embernek mondjuk az élte. Természetesen nem utasítom el, de egyelőre nem felelek, csak az arcát kémlelem, mintha egy átverős show résztvevője lennék. De valahogy érzem, hogy nem így van. Talán mégsem olyan, ahogy a tanúk mesélték, nem olyan, mint amilyennek az itteniek beállították. Nem hiszek a pletykáknak.
- Igazán köszönöm - biccentek felé egy félmosollyal, miközben egy fél pillanatra lehunyom a szemem. Nem, nem készülök én semmire, pusztán kimerült vagyok. De ez érthető. Az áldozataim lassan megvannak, mégis úgy éreztem ez idáig, hogy nem haladok semerre, mintha megrekedtem volna egy helyben, mintha valami nem engedne tovább haladni az utamon. Ezt éreztem eddig. Ide sem úgy jöttem el, hogy talán majd segítséget kapok, mégis ez történt. Sőt meg is fordult a fejemben, hogy megeshet, holtan végzem a bemutatkozásom után, de nem így történt. Biccentek, mikor egyet ért, hogy csak egy részét hordoznám magamban, egy részét a gyűrűben, összekapcsolva a többi erővel és velem. Igazam van. Az az erő lehet, hogy megölne egyszerre. Nem vagyok biztos benne, hogy ésszerű lett volna úgy, hogy minden mágiájuk belém kerül.
- Rendben, akkor csak az áldozatokat hozom el - beszélek magam elé, mintha képzeletben egy jegyzetkönyvbe írnám fel, a bevásárló listát. Pedig ez annál azért sokkal komplikáltabb. Aztán megint gondolataimba mélyedek, a helyszínt illetően. Mégsem várhatom el, hogy mindent ő találjon ki, és még ő is végezze el a bűbájt. Ha sikerrel járunk, túlélem, ha nem, új testet kell szereznem. Aminek nem örülnék, hiszen megkedveltem a jelenlegit a hátrányai ellenére is.
- Esetleg a régi boszorkánymészárlás helyszíne? - vetem fel lehetőségképp a mágikus helyszínt, és mivel én nem érdeklem a szellemeket, és fordítva sem, minden bizonnyal nem állhatnak utunkba. Sőt a túlvilág megszűnése miatt már nem fognak tudni bezavarni. Nem kötődöm hozzájuk, és szerintem Silas sem. Ezért ez a helyszín. Ha pedig neki nem megfelelő, van még a környéken más, megközelíthetőbb hely is, ami szintén elhagyatott, és a kutya sem zavarna minket. Aztán egy bűbájjal védené le a helyet, hogy senki ne léphessen a körön belül, ami hozzánk vezetné.
Szavai újra, és újra visszarángatnak, hogy ne süppedjek bele a gondolataimba, de ezek a szavak meglepnek, és felvont szemöldököm is ezt bizonyítja. Nem akarok hazudni, felesleges. Mély levegőt veszek, és a tekintetét kutatom.
- Nem félek. Amikor idejöttem, először elgondolkodtam azon, hogy esetleg máshogy állok a dolgokhoz, ahogy általában szoktam, de úgy döntöttem, nem fogok kockáztatni - engedek meg magamnak egy félmosolyt, ami hamar eltűnik arcomról. - Vagyis nem abba az irányba. Olykor szép szóval kell megpróbálni, és belevettem a lehetőségekbe, hogy esetleg már a belépőm miatt kitekeri a nyakam - megrázom a fejem, ezt gondoltam akkor. Hogy talán más megoldás után kell néznem. - Ha ezt a testet megölte volna, találok másikat, meg van jelölve a másik, és abból helyrehozhatom ezt, de az áldozataim, akik hozzám vannak kötve... nos, ők halottak maradnak, és kezdhetek mindent elölről - egy apróságot árulok el magamról, hogy képes vagyok megszállni testeket. Ismerem az igét, és nem egyszer éltem már vele. Többször kellett, hiszen az eredetihez mindig ragaszkodtam. - De nem hiszem, hogy abból jó származna magának, ha megölne, én sem ölök ok nélkül, mindig van belőle hasznom, és így ismeretlenül mi haszna lenne a halálomból? - kérdezek vissza most én. Nem voltam fenyegető, szóval okot nem is adnék arra, hogy megöljön. De néha félre kell tennünk az eddigi tapasztalatainkat, az elveinket, annak reményében, hogy előreléphessünk.


to Silas
572 ● zene *-*

Vissza az elejére Go down



Silas
welcome to my world
Silas

► Residence :
shh! ⊃
► Total posts :
47

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba Vendégszoba EmptySzer. Júl. 22, 2015 3:34 pm




Silver & Silas

how are you?

Úgy vélem, neki nem kell semmit sem tennie. Szeretném én magam elintézni akkor a dolgokat, és minden mást beszerezni, amire nekem szükségem lesz. Túl sok dolog úgy sem kell, elvégre tapasztaltabb boszorkány vagyok, nem kell mindenféle gaz. Az áldozatokat kell csak összeszednie, azokat pedig majd helyben meg kell ölni. Másra talán nincs is szükség, de ennek majd utánanézek. Régebbről megmaradt néhány könyvem. Anno pontosan tudtam, hogy Qetsiyah meg fog ölni minket, ezért gondoskodtam róla, hogy ami számomra fontos, azok ne vesszenek kárba. Ilyenek a könyveim, amiket saját kézzel írtam. Akkoriban eléggé értékesek voltak, hiszen nehéz volt papírt beszerezni. Tinta, vagy ilyesmi abszolút nem volt, ezért vérrel jegyeztem fel mindent. Az írásom akkor eléggé egyedi volt, nem akartam, hogy bárki is el tudja olvasni. Saját írást találtam ki, plusz kulcsszavakkal is ihlettem néhány szót, ezért csak én tudom alkalmazni azokat a könyveket. Akkor sem szerettem, ha más hozzájuk jut. Az csak rám tartozott. Elég sok mindent feljegyeztem, ám azok mind elég sok év munkája. Nyakunkon voltak az emberek, akik nagyon szerettek pletykálni. Nos… azok mind halálukat lelték, ha ellenem akartak tenni.
- Van néhány könyvem, amik majdnem, hogy annyi idősek, mint én magam. Abban feljegyeztem néhány varázslatot. Ha szüksége lenne rá, néhányat megmutathatok egyszer. – Vetek rá egy bizalmas mosolyt, elvégre nem akarok ellenségeskedni. Hallom a gondolatait, és ezáltal meg tudom adni neki a bizalmam, hogy segítek neki. – Lehet még is jobb ötlet, ha egy részét magadban hordoznád. Nekem úgy is megfelel, ahogyan te mondod. – Nézem éles tekintettel. Nekem igazából mindegy, hogy ő hogyan szeretné. Az viszont tényleg nem megoldás, ha az összes erőt belezsúfolnám. Itt vagyok én, mint példa, aki magába szippantott néhányat, és fél lábbal a sírban vagyok. Nyilván ezt vissza tudnám fordítani, de nem szeretném. Az erőt meg akarom tartani, de ki kell találnom, hogy ne haljak meg. Még is csak egy emberi test ez, nem vámpír, vagy bármi más.
- Önnek nem kell semmit sem hozni, csak saját magát, és az áldozatokat, minden bizonnyal. – Szögezem le. – Amire pedig nekem lesz szükségem, azt én hozom. Jobb szeretem, ha saját magam szerzem be azokat, amikre szükségem lesz. – Mondom, hogy ezen ne is görcsöljön. Neki csak szimplán annyi a dolga, hogy magát, és a többi áldozatot hozza el. Remélem, majd sikerrel járunk.
- A helyszínt is le kéne szögezni. Ahol látszik a telihold, és ahol még véletlenül sem zavarna be senki sem. Igaz, előtte egy burkot hozok létre, hogy még véletlenül se jöjjön közbe senki, de még is szeretném, ha ezt a varázslatot zavartalanul tudnám végezni. Nem gyerekjáték. – Térek rá a helyszínre. Nekem bármilyen megfelel, csak az emberiségtől legyen elburkolt terület. Azt már nem én szeretném elintézni, elvégre ő is csak erős, tapasztalt boszorkány, ő is tudja, melyik terület felelne meg erre a rituáléra.
Azután pedig eszembe jut valami. Ekkor jobban elmosolyodom, s ahogyan ajkaimat cirógatom, a földet bámulom, és megrázom a fejemet.
- Ismer engem. Tudom, hogy sokat kutatott utánam. – Kezdek bele, hogy még is min álltam neki nevetni. – Nem fél, hogy megölném? Vagy más varázslatot csinálnék meg, ami számára hátrány lenne? – kérdezek rá kíváncsian. Tudom minden gondolatát. De szeretem az embereket megkérdezni mindenről, elvégre a hazugságot akkor sem tűröm. Azt viszont nem teszem hozzá, hogy erről nem lenne szó, hogy valami ellenkezőt tennék vele. Nyilván, nem fogom bántani. Miért tenném? Csak érdekel, hogy neki erről mi a véleménye, hiszen pontosan jól tudja, hogy majdnem, hogy a pokol bugyraiból támasztottak fel újra. Nem vagyok megbízható, de most az egyszer tényleg segíteni fogok.



591 || skulls || pici Silver : DDD

Vissza az elejére Go down



Dr. William B. Silverston
welcome to my world
Dr. William B. Silverston

► Residence :
New Orleans
► Age :
191
► Total posts :
306

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba Vendégszoba EmptyCsüt. Jún. 25, 2015 10:19 pm


Silas & Silverston
I need your help, because my power will kills me

A hatalom, amire vágyom, nem egyszerű semmiség. Az ige, amit egyedül nem vagyok képes megoldani, erőt igényel. Mindennek ára van, minden következménnyel jár, olykor az én életem is. Elengedtem a fiatalságot, a tekintélyért, és azért a komolyságért, amit akkor nem tudtam megtartani. Kénytelen voltam elengedni a fiatalság minden pozitívumát, hogy végre naggyá lehessek. Csak ezért vagyok képes áldozatokat hozni, hiszen az élet elvett tőlem valamit. Én nem mentem be abba a barlangba ki tudja hány évtizeddel ezelőtt, hogy láthassam a feleségemet. Erősebb voltam annál, minthogy tévképzetekbe ringassam magam, mégis rá kellett jönnöm, hogy aki odalenn élt, vagyis inkább tetszhalott állapotban létezett, képes volt beférkőzni az elmékbe. Bár nekem nincs félnivalóm, hiszen ha akart volna, már rég megölt volna, és holtan hevernék a lábai előtt, de nem tette meg.
Sőt, segít. A legtöbb boszorkány, akiknél jártam, nem segítettek, mert gyávák voltak, féltek a szellemeiktől, melyek uralják őket. Engem nem kerítettek hatalmába, nem engedtem nekik. Elűztem évekkel ezelőtt, hogy végre több erőt fel tudjak szabadítani, de a hatalom természetesen egy idő után elzár a külvilágtól, a függőjévé tesz, és nem tudsz nélküle élni. Talán Silas megérti ezt, talán ő is szereti a hatalmat, hiszen neki több van, mint, amennyit én valaha meg tudok szerezni. Nem tudom, meddig vagyok képes élni, de ameddig teszem, szeretném jól tenni. Ami nálam annyit tesz, hogy több erőre van szükségem.
- Nem akarom egy tárgyba belezsúfolni azt a rengeteg erőt. Annál bizalmatlanabb vagyok - rázom meg a fejem, majd az arca vonásait figyelem elgondolkodva, végül a tekintetén állapodok meg. Valahogy jobb szeretem a szemkontaktust, természetesen, ha ő is éppen engem néz. Miközben hallgatom, megint elragadnak a gondolataim. - Csupán egy apró részét, amellyel irányíthatom, amivel nem emészt fel - jegyzem meg határozottan, de közben elgondolkodva. Nem lennék olyan bolond, hogy egyetlen ékszerbe zsúfolva az erőt tegyem kiszolgáltatottá magam. Természetesen szükségem van arra, hogy a gyűrűvel irányíthatóvá váljon, akár másik testből, habár nem hagyom el még egy ideig ezt a testet, de örökké sem élhetek benne. Ha viszont egy gyűrű lenne a kapocs és az erő között, akkor nem kellene ismét gyengévé válnom, ha esetleg másik testben kell élnem egy darabig. Mert megtörténhet, hiszen sosem vagyok tíz-húsz évnél többet ebben a testben, ha meg akarom őrizni ezt. Szentimentális vagyok néhány dologgal kapcsolatban, és nem örülnék neki, ha ez a test elveszne a semmibe. Ez az eredeti, ehhez hozzászoktam, és kedvelem azt az időt, amikor ebben lehetek. Nem sűrűn ugrálok egyik testből a másikba, de mivel nem vagyok halhatatlan, így kénytelen vagyok rá. Természetesen ezt a fenti szabályt megszegtem, ugyanis huszonkét éve tértem vissza, mikor is az a szerencsétlen másik a halálát lelte miattam. Néha kénytelen vagyok eltüntetni a legapróbb morzsáját is az információknak, és minden bizonnyal az a boszorkány sokat meg tudott rólam.
- Ez az erő eleinte túl sok lenne, ha hirtelen mind elnyelném, mert kapcsolódni a boszorkányokhoz, vagy elnyelni az erejüket nem ugyanaz. Nem szeretnék belehalni, ha már ennyit dolgoztam - torzul egy újabb fintorba az arcom. Nem vagyok az a fajta, akit könnyen meg lehet ölni, és még akkor sem biztos, hogy halott vagyok, ha az ember szeme láttára robbannék atomjaimra.  - Olykor nem minden az akaraterő, ha a test maga csak lassan fogadja magába azt, ami más adománya volt - sosem tudhatom, mire vagyok képes, de tény, hogy többre, mint bárki gondolná. Nem minden a külső, sőt ez a legkevesebb. A mágia belül van, a szemben olykor láthatatlan. Tudom, hogy képes lennék megtartani az erőt, de szükségem van a kontrollra, szükségem van egy kapocsra a kettő közé, és nem véletlenül. Mert tudom, hogy olykor olyat teszek, ami miatt elölről kellene kezdenem mindent, így ha összekötnénk a kettőt. Az erőt az ékszerrel, mondjuk a gyűrűmmel, amit már szinte születésemtől viselek, akkor nem kellene többször ehhez az igéhez nyúlnom. Természetesen nem csupán ez a lényeg, és minden bizonnyal, ha magamévá teszem, és uralmam alá hajtom az erőt, akkor majd többre vágyom, de azt is meg fogom oldani, ahogy eddig is megoldottam, és most történik meg az, hogy segítséget kell kérnem. De nem úgy fogom fel, hogy ez gyengeség.
- A következő telihold, igen. Mire lesz szükség? Minden bizonnyal megszerzem, vagy meg is van. Gondolom az áldozataim vére elég lesz a rituáléhoz - vonom fel kérdőn a szemöldökömet.  

words: 931 ••• music: September ••• note: ide írj valami rövidet

Vissza az elejére Go down



Silas
welcome to my world
Silas

► Residence :
shh! ⊃
► Total posts :
47

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba Vendégszoba EmptyCsüt. Jún. 25, 2015 4:46 pm




Silver & Silas

how are you?

Fürkészem a gondolatait. Eléggé érdekes dolgokról árulkodnak a gondolatok. Többek közt arról, hogy régen miként kutatott utánam. Nos, igen… ahol éltem szigeten, az ottani egyedüllét egy pokol volt. Beleszámítva azt, hogy mekkora volt bennem a gyűlölet, és a vér iránti szomjam, senki sem fogja megtudni, hogy mi is a pokol valójában. Akik a hegy mélyébe mentek, azt gondolták, hogy majd egy csepp vérük visszahozza a halott szeretteiket. A legenda gyorsan terjedt, és sokan is tértek be hozzám akkor. A vérük mindössze arra szolgált, hogy fel tudjak támadni, de sajnos nem volt elég az, amit az emberek nyújtottak nekem. Csak arra volt elég, hogy ne őrüljek meg az éhezésbe, mivel ősvámpír voltam, a legelső az Ősök előtt. Jó kis tréfa volt ez Qetsiyahtól. Szenvedtem, de megérte, ha már az a nő nem létezik. Ami volt elmúlt. Mindössze csak egyetlen egy gond van számomra… túl sok erőt szívtam magamba hirtelen. Hasonló alapú, mint amit Silver szeretne, csak az enyém sokkalta másabb. Rendelkezem minden természetfeletti tulajdonságával. És minden fajból nem egy-kettőt öltem meg, hanem több százat. És egy testbe több ezer természetfeletti ereje… nehéz. A koromnak köszönhetően tudom ezt kontrollálni, csak sokszor az elmémre is rámegy az erő. A legjobb barátaimat is képes lennék megölni. Mert nem érzek senki iránt sem kötődést, csak Amara iránt. De ez az érzelem akkora, hogy még a hatalom sem tudja elvenni tőlem. De más érzelmet annál inkább megemészt, amit egykor éreztem.
Csak magam elé bámulok, mintha elmélyülnék a gondolataimban. Valójában így is volt, de mindemellett figyelek a gondolataira, és persze arra is, amit mondd, még ha nem is úgy nézek ki, mint aki  figyelne.
Meg van rá az okom, hogy elkalandozzak. Katherine Piercenek hála, hogy élek, mivel Jeremy vére által szabadultam ki. Na meg ott volt a gyógyír is, amelyen eléggé sokszor állt a vita. Katherine megitta, én pedig kénytelen voltam arra, hogy elharapjam a torkát. De nem bánom. Nem bánok meg soha semmit sem. Inkább előbb halok meg, minthogy valamit is megbánjak.
És aztán… ott van Kai Parker. Összefutottunk, aztán végül világi haverok lettünk. Igaz, hogy megbántottam, amiért Damon alakját vettem fel, de nem érzek lelkiismeretet. Nem érzek semmit sem. Eluralkodik rajtam a hatalom, és nem tudom magamat kordában tartani. Akármennyire is szeretném.
De ah… mit erőlködöm? Nem éreztem soha, nem értem miért fogom a hatalomra…
Silver is pont úgy gyenge. Nem tudja az erejét kontrollálni, és érzem is, hogy ingadozik.
Figyelmesen hallgatom végig minden egyes szavát, s fejemet nem felemelve, de tekintetemet rászegezem, miközben alsóajkamon végigsimítok hüvelykujjammal, és otthagyom.
- Érdekes. – Vágom rá, mintha soha nem hallottam volna erről. Pedig de. Nincs olyan varázsige, amit nem ismernék. Főleg még régebből, amelyeket most a java része nem is ismer.
- Ismerem. – Mondom végül igazolva a tényt.
- Az ékszer egy kicsit bonyolultabb dolog. – Válaszolom, miközben kihúzom magamat. – Egy olyan dologhoz kell ezt kötni, amiről senki sem sejti, hogy az a te erőd, szinte. – magyarázom a lehető legegyszerűbb módon. Nem akarok szaknyelven beszélni, mert az még nekem is bonyolult. – Sok variáció létezik. Az már csak a megadott boszorkányom múlik, hogy erős. Ezt te magadban is hordozhatod, és az már csak rajtad múlik, hogy elbírod ezt az erőt. De az ékszerek vesző dolgok. Nem biztonságos… - Egyenesedem ki a fotelban. – De, persze, ahogyan jónak látja. Nincs lehetetlen, mindenre van megoldás. Megoldjuk. – Vetek egy szerény, őszinte mosolyt felé, de azután azonnal semlegessé válik az arcom.
- Akkor a mostani teliholdra számíthatunk, hogyha minden megvan, ami kell hozzá. Én segítek, és nem fog megszakadni a folyamat. De előtte majd mindenféleképpen szeretném varázslattal lezárni a helyet, hogy ne zavarjon be senki. – Tisztázom le határozottan.


596 || skulls || pici Silver : DDD

Vissza az elejére Go down



Dr. William B. Silverston
welcome to my world
Dr. William B. Silverston

► Residence :
New Orleans
► Age :
191
► Total posts :
306

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba Vendégszoba EmptyCsüt. Jún. 25, 2015 8:41 am


Silas & Silverston
I need your help, because my power will kills me

Évekkel, sőt évtizedekkel ezelőtt hallottam egy szigetről, ahogy egy közel kétezer éves halhatatlan fekszik nyughatatlanul a kősírjában. Helyi legendaként felkeltette a kíváncsiságomat, miután a feleségem halála után menekültem a világ elől. Olyan helyet kerestem, amely elfeledteti velem, amely a gyűlöletemet elaltatja, de végül „Silas szigetén” kötöttem ki a különös jelenségek okait kutatva. Sok ember tűnt el, majd némelyikük elő is került napok, vagy hetek múlva tébolyodottan, a halott szerettükről hadoválva, én pedig habár nem mutattam, hittem nekik. Az egyik ilyen egy középkorú férfi volt. Pontosan olyan, mint én, elvesztette a feleségét, habár ő autóbalesetben, de a lényegen nem változtat. Sokat beszélgettem vele, majd eltűnt. azt hittem lelépett, és soha nem látom újra, de két héttel később munkások találtak rá egy barlangban. Ekkor már igenis érdekelt Silas legendája. Olykor hiszek dolgokban, és ebben is hittem, de soha semmit nem találtam bizonyítéknak, a pár bolondnak tűnő ember folytonos magyarázatán kívül. Folyton arról beszéltek, hogy ott van a föld alatt valami, ami megadhatja nekik a legféltettebb kincsüket, nagy szerelmet, elvesztett gyermeket. Én nem akartam, hogy valami nálam nagyobb erő visszarántson a reménytelenségbe, melyben két éve tengődtem akkor, így menekülőre fogtam. Féltem, hogy azok az emberek nem csak bolondok, hanem igazat mondanak. Végül akkor abba is hagytam a kutakodást. Csak feljegyeztem pár szót, és félretettem. Tudtam, hogy van ott valami, de nem akartam lesüllyedni, mert nagy feladat vár még rám.
Erőre volt szükségem, és erre kénytelen voltam akkor elhagyni a testem, ráadásul menekültem mind önmagam, mind az igazságszolgáltatás elől. Most viszont a halált szeretném elkerülni, hiszen az a legnagyobb rizikó ebben. Érzem, ahogy néha eláraszt az erőm, és hatalmas nagy önuralmamnak hála nem történik meg az, ami otthon már rég megtörtént volna. Nem kaphatom fel a vizet idegen helyen, mert nem akarom az ellenségemmé formálni Silas-t. Így a vendégszobában háttal állva neki, az ablakon kinézve próbálok uralkodni magamon. Néha nehéz. És nem az összevissza cikázó érzelmeim teszik, hiszen olyanok nincsenek. Sokkalta inkább az erő, ami bizonytalan, és olykor gyengít, máskor mintha túltöltene. Felnézek az égre, amely egy kicsit elsötétedik, majd lehunyom a szemeimet.
- Az egyik legritkább - hagyják el ajkaimat a szavak. Igyekszem a férfi hangjára koncentrálni, de tény, hogy vakmerő vagyok, ha azt vesszük. Más, nála fiatalabb boszorkány fejvesztve menekült volna az elől, hogy segítsen, ő pedig egyből igent mondott. Én pedig a tűzzel játszom. De a nagy dolgokért kockáztatni kell. Akár az életemet is, most, hogy tudom, igenis sok dolgom van még. A hatalom és az erő nem minden, az csak egy dolog, de jól is kell használni. Az, hogy ennek az igének tizenhárom áldozata van, az pedig egy részletkérdés. Járulékos veszteség.
- Mint észrevetted, a lehető legtöbb önuralomra van szükségem ahhoz, hogy megtartsam a jelenlegi erőmet - beszélek az ablaküveghez, majd végül felé fordulok, hogy közelebb sétálva végre leüljek a kanapéra, miközben botomat az ölembe fektetem. - Olykor elural, és olykor legyengít - közlöm vele, de nem tudom, hogy miért. Csupán akarom, hogy tudja, nem akarok szándékosan ártani. Legalábbis nem tervezem, ki tudja? A sok erő magával ragad, és felrobbanok megsemmisülve, magammal rántva ezt a környéket. Nem ennyire még nem vészes a helyzet, csupán én gondolok néha a végletekre. Leveszem a kesztyűmet, majd a kabátom zsebeibe süllyesztem. ~A gondolataimra kíváncsi... Talán most is olvassa azokat~ Eme gondolatra arcom egy mosolyszerű fintorba torzul, miközben őt figyelem.
- Nos, nagyon sok lehetősége van az igének... Viszont kevés az, ami biztos, és nem vár halál a végén - jelentem ki egy fintorral az arcomon. Nem szándékozom az életemet veszteni, erőre van szükségem, mert a vérvonalam szánalmasan gyenge. Anyám is ellopta más boszorkány erejét, majd használta azt, de sosem tanította meg az igét. Talán azért, mert nem vártam ki, talán mert szó nélkül leléptem, mikor a párbajban majdnem meghalt, én pedig ott hagytam. Biztos vagyok benne, hogy még él, és ha így van, nem hiszem, hogy az ige nélkül kellő erőt össze tudnék szedni.
- A legjárhatóbb út talán az lenne, ha nem én végezném az igét - jelentem ki határozottan. Habár még az áldozatok sincsenek meg, még kettő hiányzik. Két friss kis boszorkány választ el a dologtól, de nem akartam elsietni. Minden bizonnyal Lucas a napokban beszerzi nekem, és ha Silas kész segíteni, akkor ismét meglátogatom. Elvileg. Viszont szükségem lesz még néhány ritka növényre, illetve kőzetre. Talán nekem is el kellene hagynom a testem. Hiszen akkor nem fenyeget az, hogy meghalok. Kívülről meg tudom védeni a testem, és az ige is könnyebb lenne.  - Talán egy külső ékszerrel kellene rásegítenem az elnyelt erő stabilizálására. Ez működhet? - vonom fel a szemöldökömet Silas tekintetét kutatva. Ez lehet a megoldás. Az elmém folyton forog, sosem áll meg, és olykor magam is meglepődöm a saját gondolataimtól. Talán a testemet is el kellene hagynom. De ha így van, az sem mindegy, hogyan teszem. Fogalmam sincs, hogy mit remélek, de tudom, hogy Silas segít, és ez már egy nagy lépés előre. De úgy érzem, ki fogok futni az időből. Nem tetszik, hogy túl sok a régi ismerős a New Orleans-ban, akik ráadásul nem mind szövetségesek.
- Az már biztos, hogy valami égi jelenség szükséges hozzá, amiről ebben a hónapban már volt - alig egy hete volt telihold, a következő három hét múlva lesz. Így van három hetem arra, hogy kitaláljam, mit tegyek. Több nincs, ha többet várok, ez a bizonytalan erő, hónapok munkája semmivé foszlik, azt pedig nem akarom.

words: 931 ••• music: September ••• note: ide írj valami rövidet

Vissza az elejére Go down



Silas
welcome to my world
Silas

► Residence :
shh! ⊃
► Total posts :
47

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba Vendégszoba EmptySzer. Jún. 24, 2015 10:42 pm

előző: terasz



Milyen ironikus a történet. Nos, jelen esetben nem legfőbbképpen Amarát féltem, hiszen míg én mellette vagyok, addig nem esik bántódása, mivel én figyelek rá. Csupán csak kedves vendégünket  féltem, csupán csak az ő érdekében kértem meg arra, hogy ha lehet ne csináljon botrányt, mert akkor nem állok jót magamért. Egyelőre még én sem vagyok tisztában a mai világgal, és mindent fenyegetésnek fogok fel. Természetesen moderálom magam, mert nem akarom kiirtani az emberi fajt. Pedig megtehetném.
Éles tekintettel fürkészem az idegent, aki látszólag igen csak elviselhetőnek tűnt, ám… a fejében kissé túl nagy volt az egocentrikusság. Nos, ám legyen, én szívesen segítek neki, mivel egyelőre semmi rossz sem sántikál a fejében, így mi akadálya, hogy ne tegyem? Ó, vajból van az én szívem, kérem.
A vendégszobába vezényelem, hogy kényelembe tudja magát helyezni, és nyugodt, kényelmes körülmények közt mondja el az óhaját, melyet nekem kéne teljesíteni.
Illedelmesen mutatok a kanapéra, hogy foglaljon helyet, elvégre nem kis dologról lesz beszélnivalónk. Nem ismerem, de mindenesetre szimpatikus számomra. Nos, mindössze nekem is csak egy feltételem van ezzel. Semmiképpen sem szeretném, ha ezt olyanok ellen fordítaná, akik nem érdemlik meg. Noha én sem szólhatok, mert én pont ezt teszem, de az én vagyok, és nem ő. Én sem terrorizálok mindenkit, de nem szeretném, ha azt hallanám, hogy a fél világ romba dől. Ez költői túlzás, de még is…
Helyet foglalok nemes egyszerűen az egyik fotelban, és kényelmesen hátradőlök, míg egyik karommal könyökölve támasztom a fejemet.
-Tudom, hogy ritka ige. – Felelem neki határozottan. Igazából eléggé bonyolult igéről van szó, amelynek van egy sokkalta egyszerűbb formája is, hogy több erőhöz jusson, de nem segítek többet ebben. Mindössze csak abban segítek, amire megkér. Többről nem vagyok hajlandó beszélni.
-Nos… - kezdek bele elgondolkozva. Mindössze csak egy itt a bibi. Elmondta a varázslat lényegét, hogy eredetileg 9 áldozat kellene, de ezt ő bővítené 13 áldozatra. Ha mindezt jól értelmeztem. Illetve már régóta próbálkozott ezzel, csak az a történet, hogy ahhoz talán még gyenge, hogy ezt megvalósítsa.
Továbbra is fürkészem a gondolatait. Ahogyan leszűrtem, sejti, hogy gondolatolvasó vagyok. Érdekes, hogy ennek a tudatába került, hiszen nem árultam el senkinek sem, hogy én rendelkezem gondolatolvasással, illetve alakváltással. Mindenesetre ügyes, ha ezt kiderítette, tiszteletem oda neki. Ám vicces a gondolat, hogy még kételkedik a dologban, pedig én tisztán hallom minden egyes gondolatát.
Végig rezzenéstelen arccal figyeltem rá, még akkor is, ha csak pár mondatot ejtettem ki a számon. Ezt az igét én magam egyedül is meg tudom csinálni, illetve ezt az erőt átadni ő neki. Sok kombináció van, vannak könnyebbek, és nehezebbek, de az tény, hogy nem egyszerű erőhöz hozzájutni.
- Nekem van néhány ötletem, de szeretném hallani a te elképzelésed, hogy nekem mit kéne tennem. Kíváncsi vagyok a gondolataidra.  – szemeimet összehúzom mosolyogva, mikor kiejtem az utolsó szavamat. Hm, a gondolatok… mintha nem tudnám, mire gondol. De nem baj, hadd éljen abban a tudatban, hogy a mende-mondák csak mende-mondák.
 


to my silver

elnézést a késések miatt|| the draw || 478
 credit

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Vendégszoba Vendégszoba EmptyPént. Márc. 27, 2015 8:31 pm

***
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba Vendégszoba Empty

Vissza az elejére Go down

Vendégszoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Vendégszoba
» Vendégszoba
» Vendégszoba
» Vendégszoba
» Vendégszoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Memories :: Silas & Amara háza-