world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Vendégszoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba Vendégszoba EmptyKedd Júl. 30, 2013 2:54 pm



Mich & Tyler
A  düh egyre gyorsabban fokozódik bennem, és nem tudok uralkodni magam fölött. Le fogom leplezni a titkomat előtte.. Egy senki, egy illetéktelen szeme láttára fogok átváltozni..
Szemeim sárga színben pompáznak, vérerek ágaskodnak szét az arcomon, fogaim megnyúlnak. Fogalmam sem volt, hogy ellepik a házamat, míg nem vagyok otthon. Tudtam, hogy valakire rá kellett volna bíznom a kecót! De ki hitte volna, hogy még mindig vándorolnak a hippik, s beköltöznek egy-egy szabad házba?!
Hátat fordítok neki, mélyen szívom magamba a levegőt, hogy lenyugodjak. Sebaj.. ha látott valamit, megigézem, és tessék! Probléma megoldva. Visszafordulok hozzá, és nagyon erősen dolgozok azon, hogy ne mutassam ki fogam fehérjét megint. Szó szerint.
Mikor az anyukámat merészeli a szájára venni, ott betelt a pohár, egyszerűen.. Emberként sem voltam egy nyugodt srác, de amióta vámpírrá, akarom mondani hibriddé váltam, mindez fölfokozódott.
- Mi a fenéről beszélsz? - idegességemben behúzok a falnak, mely be is horpadt, kimutatva az öklömet. - Az anyám halott. - keservesen, szinte magam elé köpöm a szavakat. De mégis miért árulom el mindezt egy csavargónak, kit most látok világéletemben először?
Figyelem minden egyes mozdulatát, ahogy elém sétál. Páros lábbal fogom innen kirugdosni, ha most rögtön nem riszálja el innen a csinos kis hátsóját.
"Az apád balkézről érkezett gyereke vagyok.". Arcomra kiül a döbbenet, és eltolom magamtól a kezét. Michelle.. Igen, hallottam már ezt a nevet, akárhányszor vitáztak a szüleim, anyám mindig fölhozta apám fattyát. Igazából sosem törődtem vele, kiskoromban többször is elképzeltem, hogy milyen lehet a kistestvérem, anyámtól - mert csak ő volt otthon - többször is megkértem, hadd látogassuk meg. Most már értem miért passzolt le állandóan bébiszittereknek.
De sosem hittem volna, hogy valaha fogok vele találkozni. Avval a teremtéssel, ki tönkre tette szüleim házasságát, ki miatt állandóan állt a balhé itthon, aki miatt nem lehetett normális gyerekkorom, normális családdal. Nálunk nem volt összetartás, mint másoknál. Az volt a fontos, hogy jól nézzen ki a ház, a vendégeknek behízelegjünk, és a fotókon jól mutassunk. Az egész családunk egy nagy hazugság volt.
- Mit keresel itt? - tekintetét fogva tartom, és most, hogy itt van előttem, tényleg föl tudok fedezni némi vonást. Lockwood vonást, ahogy apám hívta régebben. - Jöttél dézsmálni a hagyatékból? Apám végrendeletébe egy sor sincs rólad, szóval feleslegesen ácsorogsz itt. Egy fillért se fogsz kapni. - sziszegem, és ökölbe szorítom a kezeimet. Próbálok valami másra összpontosítani, mert, ha nem nyugszok le, akkor tényleg szétszedem a házat. Fogalmam sincs, mi szerepel apám végrendeletében, de ha lett volna erről a kis cafkáról szó, anyám biztos intézkedett volna. - De ha neked nem felel meg, hát legyen. Csak figyelmeztetlek.. rohadt jó ügyvédem van.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba Vendégszoba EmptyHétf. Júl. 29, 2013 12:28 pm

tyler & michelle



Mióta elkezdődött az életem, csak erre a napra vártam. Megismerni végre a testvéremet. Jaj, de van itt egy apró probléma...! Nem a vérszerinti testvérem. Csak egy féltestvér. Az anyja szemében nyilván én vagyok a hatalmas szégyenfolt. Húúú, nem vagyok egy olyan erőszakos fajta (vagy de?!), de hát... mégis, annyira sejtem, hogy ő tehetett arról, amiért apám soha nem látogatott engem. Persze a csekkek minden hónapban nagyon jól jöttek, csak hát egy olyan anya mellett, mint az enyém... azt hiszi, maradt abból rám bármi is? Megkaptam az alapvetőeket... ruhák, amik nem szakadtak (amíg én ki nem vagdostam őket ollóval), étel, ital, minden. Csak... mintha az anyám sem nézett volna rám soha másképpen. Mintha ő is az élete szégyenfoltjának látott volna. De... azóta már nem ott élek. Elhagytam őt, vagy... igen! Ez így helyes. Mert én mentem el... csak hogy rásegített. Nem bírt elviselni engem. Mert vérfarkas vagyok, és kiváltottam az átkomat. Ő meg... félt tőlem talán?
És milyen szép napra ébredtünk ma... kényelmesen elnyújtóztam az ágyban, amit az a házisárkány engedett meg. Csak fintorogni tudtam, ha eszembe jutott Mrs Lockwood. Egyértelműen utálja, hogy itt vagyok. Csak... van egy olyan sejtésem, hogy olyannyira váratlanul érte őt is, hogy nem értesítette a testvéremet. Ám de... engem nem zavar. Nagyon szeretek magyarázkodni. Vagy nem? Áh, ez mind olyan bonyolult. Én sem vagyok teljesen százas.
És jött is a hidegzuhany. Bár nem volt annyira hideg. Csak hangos... azt hittem, a plafon fog omladozni már lassan, mikor végre a dobhártyám is helyrejött. Végigmértem a becsörtető fiút. Jó bőr. Csak olyan fura. A szeme, meg ő maga... áh, talán apám is ilyen volt fiatal korában.
- Hé-hé-hé! Anyád arra kért, hogy meszeld újra a vendégszobát? Mert ha így ordítasz, mindenféle ráhatás nélkül omladozni fog a vakolat - pattantam talpra, majd megigazítottam fürtjeimet, és odasétáltam elé, hogy alsó ajkamba harapva nyújtsam felé a kezemet. - A nevem Michelle. De tudod mit? Soha nem ismertem az etikettet, nem fogok tiszteletköröket futni - vágtam unalmas fintort egy afféle "térjünk is a lényegre nézéssel. - Az apád balkézről érkezett gyereke vagyok.




 Words: 337  Music: we are young  Notes: -

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba Vendégszoba EmptyKedd Júl. 23, 2013 1:20 pm



Mich & Tyler
A kocsival befordulok az ismerős utcába, és megállok az óriás már villának mondható fehér ház előtt. Vicces, hisz az emberek tényleg a híres nagybetűs Fehér Házhoz hasonlítják, ami Washington D.C-ben található. Habár az jóval hatalmasabb, és a ház vagyona föl sem ér a miénkkel, pedig mi sem szerénykedtünk mikor berendeztük a házat. De elég az üres fecsegéseimből!
Tekintetem végigfut a ház ablakain, miközben a hideg végigfut gerincem vonalán, és a szőr is feláll a kezemen, tarkómon. Erős ellentétes érzelmek uralkodnak fölöttem. Egyik részem azt üvölti, hogy húzzam el innen a csíkot, de rögvest, míg van rá lehetőségem, míg a másik a maradásra késztet engem. Mitévő legyek? Hónapok óta nem tettem be a lábamat Mystic Falls-ba, de elég volt egy SMS kedvesemtől, beledobáltam a kevés cuccomat a sporttáskába, és rohantam - képletesen - szülővárosomba.
De kihez jöttem? Anyukám már nem fog tárt karokkal várni a kedvenc  almás pitémmel. Klaus gondoskodott róla, hogy ne legyen senkim. A ház engem illet, én vagyok a törvényes utód, de hogy miből fogom fönntartani mindezt, az csak a jövő kérdése. Nyilván, szüleim egy igazán jelképes summát hagytak rám, de ha a régi kicsapongó életemet fogom követni, akkor elég hamar el fog tűnni az a pénz.
Mire észhez térek már a verandán ácsorgok, a zsebemben matatva a kulcsért. - Meg vagy! - jelentem ki hangosan, és belépek a házba. Lerázom vállamról a táskát, és egy halk puffanással jelzi földre érkezését. Fura ismét itt lenni, most, hogy visszatértem, és elviekben Klaus nem fog az ágyam mellett állni egy kaszával a kezében.
Caroline neve akaratlanul is megjelenik előttem. Remélem, hogy Klaus nem bántotta őt. Mert, én.. azt már nem bírnám ki. Igaz, hogy pár héttel ezelőtt megszakítottuk a kapcsolatot, egyikünk se kereste föl a másikat, s egyik napról a másikra kaptam tőle egy üzenetet, melyben az állt, hogy hazatérhetek, biztonságban. Fogalmam sincs, hogy mi van vele, vagy, hogy azóta talált-e már valakit. Tisztában vagyok vele, hogy már rég nem vagyunk együtt, de ő volt az első nő, kibe tényleg szerelmes voltam, kiért képes voltam megváltozni. Mondhatni teljesen kifordultam magamból az ő kedvéért, de most ki lesz, aki visszatart engem? Nem sirathatom a szerelmünket tovább, muszáj lezárnom és tovább lépnem. De miért ilyen átkozottul nehéz?
Ekkor pillantok meg egy pulcsit a fogantyún, mely nem az enyém, hisz szemmel látható, hogy női felső. - Mi a...? - motyogom magam elé, és egy másik szívdobogásra leszek figyelmes. Ki a franc tartózkodik egy házban velem? Tudtommal magára hagytam a házat, senki se lakja.
Egy másodperc alatt abban a szobában termek, ahonnan az illat jön. Tudtam, hogy valami más volt, mikor betettem a lábamat ebbe a házba. A levegő tele volt parfümmel. Egy fiatal barna hajú lányt pillantok meg az ágyban. A függönyök el vannak húzva, az egész szoba sötét.
- Te meg mégis ki vagy? - dörmögöm, és szinte - na jó most túlozni fogok - érezni lehet, ahogy a ház beleremegett ordításomba. Arcom vörös a dühtől, szemeim vérben forognak, és nem tudom, hogy mi, de valami belül visszatart, mert, ha nem lenne ez az érzés, már rég kirángattam volna a lányt az ágyból a hajánál fogva. Még mikről maradtam le, míg távol voltam?
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba Vendégszoba EmptySzomb. Márc. 17, 2012 3:26 pm

Komoly küzdelem folyt a felső helyért, de végül hagytam, hogy ő nyerjen, és én maradjak alul. Szó szerint. Hamar végeztünk, mindössze fél óráig voltunk távol a báltól.
- Igen, talán jobb. - feleltem, majd mindketten felkeltünk, és öltözni kezdtünk. Még jó, hogy nem téptem darabokra a ruháját. Gyorsan felhúztam a nadrágom, felvettem az ingem, majd Adel-re tekintettem. Már ő is készen volt.
- Indulhatunk? - vigyorogtam rá, és kitettem neki a karomat, hogy belémkaroljon. Elindultunk le, a fáradtságot nem vettük arra, hogy rendet rakjunk magunk után. Miért is kéne?
/tánctér/
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba Vendégszoba EmptySzomb. Márc. 17, 2012 3:11 pm

Vendégszoba 502129093damonal_www.kepfeltoltes.hu_

Miután megszabadultunk a ruháinktól és én hamar elhagytam az irányító szerepet, rátértünk a lényegre. Ott csókoltuk egymást ahol értük és csókjaink gyakran sóhajba torkollottak, igaz én próbáltam halk lenni de Damon mellett ez egy igen nehéz kihívás volt.
A nyakát kezdtem csókolni majd egy ötlettől vezérelve fordítottam a felálláson és én kerültem felülre. Egyre vadabbul kezdtem csókolni majd röpke fél óra múlva már egymás mellett feküdtünk.
Ha nem akarod megvárakoztatni a többi barátnőd jobb ha indulunk.
Nyomtam egy csókot a mellkasára majd öltözni kezdtem.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba Vendégszoba EmptySzomb. Márc. 17, 2012 2:53 pm

- Köszönöm. - vigyorogtam rá, és tovább csókoltam ajkait szenvedélyesen, miközben egyre gyorsabban szabadultunk meg ruháinktól. Hátul lehúztam a cipzárját, vigyázva, hogy ne szakadjon el. Elvégre valamiben haza kell mennie... Finoman letoltam róla, miközben ő az ingemtől szabadított meg. Ajkaim száról a nyakára tértek át, majd mikor megemlítette a szobát, körülnéztem.
- Ez borzasztó. - mondtam, majd szabad kezemmel leoltottam a lámpát, hogy ne kelljen látnom ezt a borzasztó szobát. Nagyon gyorsan az ágyba kerültünk, és én voltam alul. Nagyon zavart, szóval fordítottam az álláson, így ő került alulra. Arcát és nyakát végigcsókoltam, és egyre lejjebb haladtam. Mellein egy darabig elidőztem, majd áttértem a hasára, és még lejjebb. Nem tudom, kié ez a szoba, de egy kicsit sajnálom. Mondjuk Damon illata lesz, aminek örülhet. Annak már annyira nem, hogy összefetrengjük az ágyát.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba Vendégszoba EmptySzomb. Márc. 17, 2012 2:35 pm

Vendégszoba 502129093damonal_www.kepfeltoltes.hu_

Elnevettem magam amint körülnéztem a szobán, és azon is hogyan viselkedett Damon Elena előtt. Átkaroltam a nyakát a szemébe nézve és elmosolyodtam.
Mondhatom szép kis show volt.
Kezdtem csókolni a nyakát és kezem mellkasára csúsztatva kezdtem kigombolni az ingét.
A gombok lassan szétváltak és a nyakáról a mellkasára haladtam, apró csókokkal borítottam el mellkasát majd visszatértem ajkaihoz.
Nem tudom te, hogy vagy vele de engem felizgat ez a pink szoba.
Nevetem el magam majd vámpír gyorsasággal az ágyba lököm.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Vendégszoba Vendégszoba EmptySzomb. Feb. 11, 2012 10:09 pm

Vendégszoba Gorgeous-Modern-Purple-Bedroom-Interior-Decorating-Ideas_www.kepfeltoltes.hu_


A hozzászólást Elena Gilbert összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Márc. 17, 2012 7:41 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba Vendégszoba Empty

Vissza az elejére Go down

Vendégszoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Vendégszoba
» Vendégszoba
» Vendégszoba
» VENDÉGSZOBA
» Vendégszoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Lakónegyed :: Lockwood Birtok-