world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

River S. Brooks

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



River S. Brooks
welcome to my world
River S. Brooks

► Residence :
ԅ new orleans
► Age :
34
► Total posts :
431

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: River S. Brooks River S. Brooks EmptySzer. Nov. 05, 2014 8:27 pm




River Sarah Brooks
BECENEVEK
River
KOR
26
SZÜLETÉSI DÁTUM
1990.04.11.
SZÜLETÉSI HELY
New York
FOGLALKOZÁS
Pultos lány
CSALÁDI ÁLLAPOT
Hajadon
FAJ
Vérfarkas/Vadász
PLAY BY
Jennifer Lawrence
Hogy hogyan nézek ki? Ezt nem nehéz elmondani, viszont igencsak hosszú, hiszen nő vagyok. Akár órákig áradozhatnék a szépségemről, esetleg a szépséghibáimról... És hát egyikből sincs túl kevés. No, de megpróbálom rövidre fogni! Először is nem árt tudni rólam, hogy minden teliholdkor egy gyönyörűséges bundássá változom. Emberi alakom pontosan ugyanolyan mint bárki másé, két kéz, két láb, két mogyoróbarna szem, szőkésbarna hullámos haj, átlagos magasság... Talán 175 cm, de erre nem vennék mérget. Ha nem gond, akkor a testsúlyomat, inkább megtartanám magamnak, arra nem teljesen vagyok büszke. Öltözékemet illetően, szeretem a színeket, bármilyen árnyalatban, szeretek kitűnni a tömegből, próbálom a divatot követni, kisebb nagyobb sikerrel járva.

Bátran ki merem jelenteni, hogy én egy igencsak bonyolult személyiség vagyok. Amíg nem ismersz, gondolhatod, hogy egy ártatlan kislányka vagyok a szőke hajammal és a kedves angyalarcommal, ám ez nem így van. Apám már tizenéves korom óta edzett velem, kiképzett, megtanította hogyan védjem meg magam, és felkészített arra, hogy valójában mi is vagyok, vagy inkább leszek, ha kiváltom a vérfarkas átkot. Alapvetően senki olyannak nem ártok, aki nem érdemli meg, viszont rólam tudni illik, hogy egyenesen vámpírgyűlölő vagyok. Valószínűleg ezzel nagyon sokan vannak így. Engem arra neveltek, gyerekkorom óta, hogy vámpírokat öljek, és ebből a szempontból, a vérfarkas átok még jól is tud jönni. Magabiztos vagyok, talán kicsit túlzttan is, de mégis segítőkész és kedves, legalábbis azzal, aki megérdemli. Könnyen barátkozom, nem esik nehezemre megbízni az emberekben, viszont ha valaki elveszíti a bizalmam, azt többet nem szerzi vissza. Szeretem az őrültségeket, bár igyekszem nem átesni a ló túlsó oldalára, viszont egyszer élünk, és ezt ki akarom használni.
ÉRDEKLŐDÉSI KÖR: Lássuk csak... Az érdeklődési köröm igencsak tág. Szinte bármit meg tudok szeretni, legyen szó hobbiról, sportról, helyről. Ám de kedvenceim közé tartozik a napi futás a folyó mentén, a táplálkozás, alvás, sok-sok edzés, hogy jó erőben tartsam magam és farkasom, amit mellesleg szintén imádok. Talán más átoknak tartja a bundást, ami teliholdkor felszínre tör, de én nem. Sokkal inkább ajándékként tekintek rá.
KAPCSOLAT A CSALÁDDAL: Egykeként szerencsére soha nem kellett megtapasztalnom azokat a bizonyos "testvéri örömöket". Nem kellett nélkülöznöm egy testvér számára, és nem kellett nap mint nap veszekednem és megküzdenem senkivel amiatt, ha valamihez megjött a kedvem. A szüleim mindent megtettek annak érdekében, hogy egy jólnevelt lány legyek, többé kevésbé sikerült is. Soha nem volt különösebb bajom velük, mindig számíthattam rájuk, és ez még ma is így van, attól függetlenül, hogy ők New Yorkban maradtak.
Detti
20
Spencer & Lara
Sokan elmondhatják, hogy teljesen átlagos életet élnek, minden áldott nap ugyanazt csinálják, akárcsak egy robot... Felkelnek, dolgoznak, foglalkoznak egy keveset a családdal, esznek, alszanak. Na, hát én ezt nem mondhatom el magamról, és ennek örülök is. Megőrülnék ha ilyen unalmas életet kellene élnem. Az én életem szerencsére mindig tele van, és volt is, izgalommal, és halál közeli élményekkel. Természetesen nem azt mondom, hogy meg szeretnék halni, de azt bátran ki merem jelenteni, hogy az a kevéske félelem amit azokban a pillanatokban érzek, bőven megéri, ha utána láthatom a gyümölcsét. Ha láthatom meghalni az "ellenséget"... immár sokadszorra. Mert ugye a vámpírok sajnos nem egyszer halnak meg. Az én életem mindig is a természetfeletti lények körül forgott. Már egészen gyerekkorom óta azt nevelték belém, hogy gyűlöljem őket, és küldjem őket másik világba. Nem hiába jöttem New Orleans-ba, elvégre itt rengeteg vérszívó van, akik nap mint nap embereket ölnek, anélkül, hogy megkapnák ami nekik jár érte. Senki sem gyilkolhat büntetlenül. Jó, persze ezt pont én mondom, aki szintúgy megölt valakit, csakis azért, hogy minden teliholdkor bundás legyen. Viszont a kettő teljesen más. A különbség az, hogy én kénytelen voltam megtenni, míg ők választhatnának. Élhetnének más életmódot, ámde nekem nincs más lehetőségem. A szüleim szerint én erre születtem, ahogy ők is, és a család többi tagja is. Nem mondom, hogy szívesen megöltem azt a lányt, de nem volt más lehetőségem, ráadásul, azóta már rengeteg emberi életet meg is mentettem azzal, hogy egy, vagy éppen több vámpírt megöltem.
Persze mint mindenkinek, nekem is van egy átlagos életem, amiben nem szerepel semmi más, csak a munka és a többi emberi szükséglet. A napjaim legnagyobb részét egy bárban töltöm, egyszerű pultosként. Igazából nem teljesen lenne szükségem a munkára, hiszen a szüleim finanszírozzák az ittlétem, de lássuk be... Ez a munka nagyban segít a feltűnésmentes beilleszkedésbe. Sok embert, és nem embert megismerek ezáltal. Elvegyülhetek, anélkül, hogy bárki is gyanút fogna, és tudomást szerezhetek különféle bálokról, bulikról, ahol többé kevésbé az egész város megfordul. Na, nem azért van szükségem bulikra, mert ki akarom tombolni magam, sokkal inkább mert jól tudom, hogy úgyis történik valami természetellenes. Bár őszintén megvallva, nem vagyok a tombolás ellen sem. Néha nem árt kiereszteni a gőzt, de jól tudom, hogy ez a város nekem túl veszélyes ahhoz, hogy túlzásba vigyem a szórakozást. Pontosabban nem csak nekem veszélyes, hanem minden emberi lénynek. Az elmúlt pár hétben, amióta a városban tartózkodom mást sem teszek, csak megfigyelek, valamint próbálok minél több szövetségest gyűjteni. Természetesen ez nem túl könnyű, hiszen nagyon sokan félnek, vagy éppen ugyanúgy vadásznak vérfarkasokra, mint vámpírokra. Tartok tőle, hogy egyszer beletörik a szarvam az ostobaságaimba.  


A hozzászólást River S. Brooks összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Nov. 10, 2014 8:37 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: River S. Brooks River S. Brooks EmptyVas. Nov. 09, 2014 12:55 pm

gratulálunk, elfogadva!

Helló kedves River!
Kezdhetem azzal, hogy mennyire tetszik a neved? Persze ez magában édeskevés lenne az elfogadáshoz, de el kell ismerni, hogy ezúttal sem csalódhattam az írásodban. Egy érdekes, szimpatikus karit hoztál, kicsit badass, kicsit különc, mégis olyan, akit könnyen meg tudnék kedvelni. Nem hiszem, hogy magyaráznom kellene neked bármit az avifoglalásról meg a többiről, már ismered a dörgést, úgyhogy engedlek is tovább. Kellemes játékokat! ♥
Vissza az elejére Go down

River S. Brooks

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Summer & River
» Erdő széle

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Slaves of the moon-