world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Parkoló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Parkoló Parkoló - Page 2 EmptyPént. Dec. 13, 2013 7:27 pm

Elengedtem a szajhát, had menjen csak a dolgára, engem meg felejtsen csak el, és a sebei is gyógyuljanak be, amiket okoztam neki, a két apró kis szúrással. Elegánsan szokásom táplálkozni, és nem pazarolni a vért feleslegesen, nem csak mert nekem az éltető táplálék, hanem mert a prédám életében is fontos, én pedig megcsömörlöttem már az egészben úgy ahogy van, vérontás, orgiák mindezek együtt. Kiöltek belőlem igen sok dolgot, hajdanvolt önmagam árnyéka vagyok, egy porhüvely lélek nélkül nagyjából. Legalább is sokan jellemeztek már így, de tévednek, egyszerűen csak blazírttá váltam az élettel szemben, hidegen hagynak dolgok, amik korábban érdekeltek. Az viszont igaz, hogy elegem lett az értelmetlen vérontásból, minek hívnám fel magamra a figyelmet hulla hegyekkel? Kell a fenének az, hogy a vadászok kajtassák a nyomomat. Vámpírok vagyunk és nem valami eszetlen állatok. Legalább is én így látom a dolgokat.
Elfordítom a fejem, és a sötétet pásztázom, valahol valami mozdult, majd egy szemvillanás alatt fordulnak az események, a szajhát amiből ettem, egy másik fajtársam kapja el, és oltja ki az életét. A jelenetet blazírtan nézem végig, hidegen hagy az egész, azonban, az alak, a forma, ismerős, túlságosan is ismerős!
Felém fordul a fickó, és a vonásai rendeződnek, nem hiszek a szemeimnek, még akkor sem, mikor rám köszön, és ez a döbbenet néhány pillanatra kiül az arcomra is, pillanatok alatt lendül mozgásba az elmém és konstatálom, hogy egykoron imádott nagybátyám is egy a fajtársaim közül, ő is vámpír! De hát…. aztán eszembe ötlik valami. Nem sokkal korábban vált azzá, amivé én is! Csak pár nappal lehetett előbb mint én, csak átkozott néhány nappal! Döbbenetem dühvé alakul, és fokozódik bennem, ahogy rádöbbenek arra, hogy ő már tudta micsoda is, mi történt vele, mikor én még csak halálra rémülten botladoztam a birtok erdejében. Kérdésekkel és rettegéssel. Nem tudtam biztosan, hogy nem –e én öltem meg a saját apámat, hiszen az érzéssel ami magához térített, akár én is lehettem. Vérszomjam mérhetetlen volt, az alvadó vér szaga egyenesen bevadított, ettől rémültem meg többek között, és ezek az emlékek cikáznak át most a fejemen, amik szítják a haragomat. Egy dolog van most előttem, cserbenhagyott!
- Te…- vicsorgom, és a pillanat töredéke alatt támadok neki, egyidősek lehetünk, talán erőben is ugyan ott tartunk. De bennem most tombol a vak düh iránta, hagyott bolyongani a világban, hagyta, hogy belekeveredjek a kompániába, egyszer sem keresett meg, pedig elég lett volna csak követnie a véres vonalat, amit magunk mögött hagytunk. De ezen felül ott van bennem a csalódottság is, hogy éveken át hittem, halott ő ahogyan anyám is, hogy egyedül vagyok ebben a nyomorult világban és most csak besétál elém, megöli a prédám és egy laza hello-t lök nekem oda, az átkozott!
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Parkoló Parkoló - Page 2 EmptyPént. Dec. 13, 2013 6:19 pm



Dominic & Benjamin



☬ Hotel ☬

Az este után, már nem is gondoltam olyan szörnyűnek, hogy egy boszorkányt kell pesztrálnom. Ha jól emlékszem, még nem volt példa rá, hogy egy boszorkánnyal osztom meg az ágyam. Ők valahogy mindig is távol álltak tőlem, ha még is kapcsolatba lépte velük az csak konfliktust szült. Mi több, a New Orleans-i túrám alatt, sokukkal kerültem összetűzésbe, ami miatt életüket kellett vennem. Ennek utóhatása pedig az volt, ami miatt alkut kellett kötnöm Olivia apjával, hogy megmentse az életem. Szóval így vagy úgy, de mindig az utamba kerültek, de most az egyszer talán valami jó is kisülhet belőle. Hiszen a tegnap esti tettével bizonyította, hogy a védelmemért cserébe ő is kész segédkezet nyújtani. Én pedig nem vagyok azaz "ember", aki elutasít egy ilyesféle ajánlatot és nem kihasználja azt. Például hasznomra válhat abban is, hogy megtaláljam Dominic-et. Én ugyanis magamtól eddig még nem voltam képes rá. A tegnapi napom is azzal telt, hogy felkutattam utána a várost, de csak egy régi vacsorámba és 3 vadászba sikerült botlanom. El kell ismernem, a keresgélés és a valaki után való rohanás, nem az én műfajom.  
Éjszaka volt, de képtelen voltam elaludni, ugyanis bár csepp vért leszámítva nem ettem ma még semmit. Hát igen, ezért szeretek olyasvalakivel lefeküdni, akit közben el is fogyaszthatok. Erre pedig az emberek a legalkalmasabbak, az ágyban hasonlóképp produkálnak, mint egy banya. De náluk egy kis igézettel megoldható, hogy az egész halál rituáléikat élvezzék. Bár ha tehetem, nem használok igézetet, úgy még is csak élvezet dúsabb, ha kielégültségüket, fájdalmaikat hallgathatom. És nem azt, amit én tápláltam beléjük. Emlékszek a régi időkben nem is volt szükségem rá. Akkoriban ugyanis nem keltette fel mindenki figyelmét, ha egy nő eszét vesztve sikítozik. Akkor még az emberek a saját dolgukkal foglalkoztak. Vagy ha mégis megzavarta őket a nagy hangzavar, megmagyarázható volt annyival, hogy jó vagyok az ágyban. De mára már a sok horror film és a megannyi vadászpalánta miatt, kénytelen vagyok vámpír adottságaimra is hagyatkozni.

Ezt követően úgy döntöttem, hogy elmegyek egy kis éjjeli falatozásra. Biztos voltam benne, hogy találok még valakit az utcán, hiszen hétvége van. A Grill nevű bár felé vettem az irányt, hátha találok ott még egy olyan szépséget, mint, aki a múltkor Lydia elkobzott előlem. Már majdnem be is mentem, amikor ismerős arcot pillantottam meg a parkolóban. Dominic! Eszméletlen, hogy naphosszat keresem, de hajnali háromkor bezzeg elsőre sikerül rátalálnom. Láttam, ahogy rátámad egy szajhára, majd elkezdi lecsapolni. Ez egyfajta örömmel töltött el, hogy megtudtam nem kislány módjára állati véren él. Volt szerencsém pár ilyen vámpírhoz is és egyszerűen szánalmasnak tartom őket. Szóval reméltem, hogy Dominic nem ilyen. De ez után furcsa dolog történt. Abbahagyta, majd a vérével megitatva szabadon engedte a lányt. Nem teljesen értettem, hogy ezzel mi volt a célja, hogy miért nem fejezte be. De úgy gondoltam ez tökéletes belépő lenne, szóval odarohantam vámpírsebességgel. Majd fogaimat megvillantva vájtam a lány nyakába és fejeztem be, amit Dom az előbb elkezdett. Miután teljesen  kifogyott a vérből, csak ledobtam a földre.
- Helló unokaöcskös! - fordultam már felé, véres szájjal, miközben az arcom visszaváltozott, majd kezdésképp köszöntem.  
 





A hozzászólást Benjamin Leighton összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Dec. 16, 2013 4:20 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Parkoló Parkoló - Page 2 EmptyPént. Dec. 13, 2013 1:17 pm

Dominic & Benjamin


Hajnal három, én pedig egy grill étterem parkolójának egyik árnyékában állok, agyaraimmal egy nő torkában és annak vérét kortyolva. A ledér nem rég érkezett, a kuncsaftja itt tette ki, én pedig a parkolón vágtam át, éhesen, és eléggé antiszociális hangulatban. A nő még is felfigyelt rám. Valahogy nem hoz lázba, hogy szajhák vérén élek, nem zavar a dolog, még akkor, sem ha érzem benne a drogokat, amiket aznap elfogyasztottak, egyszerűen nem többek nekem egy két lábon járó vértasaknál. Ráadásul ők senkinek sem hiányoznak, ha véletlenül nem sikerül időben kontroll alá vonni kiéhezett szervezetemet és túl sok vért veszek el. Sosem iszom ki az utolsó cseppig, de előfordult már, hogy az, amit meghagytam az illetőben nem volt elég arra, hogy a következő félórában is életben maradjon, még valaki megérkezik, aki segíthetne neki. Manapság már a vérátömlesztés segíthet egy ilyenen, de általában nem marad bennünk annyi, hogy ezt kibírják várni.
Ezeket a nőket a zsaruk is csak rongyként kezelik, hiszen kint állnak az út szélén és ott árulják magukat, tökéletes préda egy magamfajtának, aki megcsömörlött a vérivással és minden egyébbel. Ma már nem húzhattam tovább a dolgot, az éhség kínzóan mardosott, és tegnap óvatlan voltam a vérszagára felkaptam a fejem, és a fogaim is kivillantak, szerencsémre, csak egyvalaki vette ezt észre, őt az óta is nehezen vakarom le magamról. De ez nem a ma problémája, és jelenleg csak az érdekel, ahogy a meleg vér lecsorog a torkomon, és feltölt élettel, más vágyak is élednek bennem, de ebben a tekintetben válogatósabb vagyok. Nőből igen is a legjobbat akarom, és nem egy ilyen agyon használtat, enni tökéletes, de ágyba vinni már nem. Utálom, ha színlelnek.
Elengedem a nőt, és még megteszem azt, hogy begyógyítom az apró kis harapásnyomokat, amiket a nyakán ejtettem. Magam felé fordítom és belenézek a szemeibe, hogy újra elhomályosítsam a tudatát és beleplántáljam, hogy velem sosem találkozott. Az után útjára engedem, hogy letöröljem a vért az államról, ha mohón táplálkozom, néha összemaszatolom magamat, ami nem túl kifizetődő az emberek között. A pulcsim ujjával törlöm le a képem, és egy kis időre elnézek a másik irányba, hallottam valamit, ami felkeltette a figyelmemet.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Parkoló Parkoló - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 15, 2013 8:11 pm


brigitte & Ava

M a a Grill-ben reggeliztem a szüleimmel, mert még mindig folyik az átalakítás a házban, és anya ilyenkor nem igazán főz. A szendvics minden nap, nem túl laktató. A székemről felállok, hogy kidobjam a kukába a szalvétámat, amit a pizzához kaptam. Még egy kicsit törölgetem vele a kezem, majd összegyűröm és kidobom.
Visszaülök a helyemre, majd megvárom, hogy a család mikor indul el. Úgy volt megbeszélve, hogy én még utána átmegyek egy barátnőmhöz. Ha végre elindulnának, mehetnék én is.  Szúrós szemekkel nézem, ahogy apám az utolsó falatokat rágja, mivel már csak rá várunk. Mindig ő kér a legtöbbet, ezért sokáig tart, míg eltűnteti. Úgy érzem, direkt rágja sokáig, csak rájátszik, mert tudja, hogy menni akarok már. Anyára nézek, majd vissza apára. Hangosan megköszörülöm a torkom, hogy tudassam vele: Siessen!
- Khhm. - – adok ki hangot.
Megértette. Letette a villáját, nyelt egyet, majd suhintott a kezével az ajtó irányába, ami nem jelentett mást, minthogy mehetek.
Mosolyogva tolom be a székem magam után, köszönök, aztán elmegyek.
Gyorsan visszaszaladtam a Grill-be a kocsi kulcsért, hogy kivegyem a táskám.
A kulccsal a kezemben megyek ki a parkolóba, hogy kinyissam az autót. Akkor hirtelen megérzek egy különös illatot. Olyan ismerős szag, de nem tudom hova tenni. Közelebb megyek az autóhoz, mikor meglátok egy lányt. Az illat erős, különösen az ő irányában. Ahogy nézem, megismerem az arcát. Ő Ava! Egy újabb régi barátnő, akivel már rég nem beszéltem. Azt hiszem, csinálnom kellene egy listát azokról az emberekről, akikkel nagyon jóban voltam, de már nem tartom velük a kapcsolatot. Biztos sok ilyen lenne. Elhívhatnám őket valahova, valószínűleg sok bepótolni valók lenne.
Ő is felismert, hiszen nem változtam túl sokat.
- Szia Ava! Hát te vagy az? Alig ismertelek meg. - – Odamegyek és megölelem őt, hogy újra találkozunk. Az illat, amit éreztem még erősebb. Mintha, Ava lenne az… olyan különös.
Gyanúmat nem mutatva, mintha nem éreznék semmit, beszélgetek vele.
- Hát téged is lehet még látni? Merre jártál? És mi történt veled azóta, hogy utoljára találkoztunk? - – mosolygok egy picit.
Közben mindenre rájövök. Ő is egy olyan lehet… Olyan természetfeletti, mint én. De vajon mi? Vámpír, esetleg vérfarkas? Vagy talán boszorkány? Tűnődök el rajta.
Lehet, hogy akar tőlem valamit. Aggódnom kellene? Olyan kedvesnek tűnik. Mosolygott, mikor meglátott, csak nem akar bántani.


✘ Words: 374 ✘ Music: Daft Punk  ✘ Notes: Bocsi, elég rövid lett. Smile

©️
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Parkoló Parkoló - Page 2 EmptyHétf. Aug. 12, 2013 11:08 pm

Brigitte & Ava


Ennyi idő után még most sem hiszem el, hogy meghalt. Megöltem. A saját testvérem életét oltottam ki a figyelmetlenségemmel. Már rég a börtönben kéne csücsülnöm, de... mégsem ott vagyok, valamilyen isteni csoda folytán.
Bár... lehet, hogy tényleg ott lenne a helyem? Legalább - ha egy kicsit is -  de bűnhődnék azért, amit vele tettem. Bár sosem fogok megbocsájtani magamnak, akármennyit is szenvedek. Ő volt a legbiztosabb pont az életemben. Rettentő nehéz elfogadni, hogy egyszerűen már soha többet nem láthatom. Nem tapinthatom a puha bőrét. Nem ölelhetem magamhoz, amikor csak szeretném. Pedig mennyire szerettük egymást, most pedig... elvettem tőle az élet lehetőségét. Hiszen annyi minden állt még előtte.
Na tessék... újra itt tartunk. Nyugodt körülmények között akartam meginni egy kávét, vagy valamit, de csak addig jutottam el, hogy fejem a kormányra hajtom, és idegesen dobolok rajta, miközben a gombócot a torkomból próbálom eltüntetni.
Csoda, hogy a baleset után képes voltam kocsiba szállni. Bár tartok attól, hogy valakit elvigyek valahová - és valljuk be, mostanában nem sűrűn kérnek tőlem ilyeneket -, tanultam az esetből, sőt... nagyon kemény lecke volt. De tényleg sokkal jobban figyelek. Ami nem árt... nem szeretnék újabb halálesetet okozni.
Lassan, nagyot sóhajtva próbálok küzdeni az érzéseim ellen, felemelem a fejemet a kormányról, kezemmel az ajtó felé nyúlok, majd miközben kinyitom, szétnézek a helyen. Vajon itt fogok lenéző pillantásokkal találkozni?
Szemem megakad egy sötét hajú lányon, karakteres arcát rögtön felismerem, és a fájdalmam ellenére apró mosoly kúszik a szám szélébe. Brigitte.
Az autóm lezárom, majd rögtön a rég látott lán felé sietek, mellé érve pedig már széles mosollyal szólok hozzá. -Brigitte? Emlékszel rám?- kérdezem reménykedve, csillogó szemekkel. Az idők során remek kapcsolatot teremtettem vele, hát kíváncsi vagyok, hogy benne is megmaradt-e ez. Örülök, hogy van valaki olyan, aki ismer, és tudja, hogy soha nem tettem volna szándékosan azt, amit. És az előnye a mostani találkozásunknak az, hogy ő még nem tudja, hogy mi történt. Ergo, nem fog elítélni.
De vajon miért érzem, hogy megváltozott?

Vissza az elejére Go down



Anna Petrova
welcome to my world
Anna Petrova

► Residence :
♔ The Garden.
► Age :
716
► Total posts :
692

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Parkoló Parkoló - Page 2 EmptyVas. Aug. 11, 2013 12:49 am

* * *
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Parkoló Parkoló - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down

Parkoló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Parkoló
» Parkoló
» Parkoló
» Parkoló
» Parkoló

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Mystic Falls :: Belváros :: Mystic Grill-