world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Parkoló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next



Jensen Maxwell
welcome to my world
Jensen Maxwell

► Age :
38
► Total posts :
236

BRAVE HUNTER ➴


TémanyitásTárgy: Re: Parkoló Parkoló EmptyPént. Aug. 22, 2014 10:14 am





Chris & Jensen

There are some angels
who lift us to our feet
when our wings have problems remembering how to fly
- they called friends in the ordinary life..
 Annyira hihetetlen jó lenne, ha mi, emberek is ki tudnánk kapcsolni az érzelmeinket, mert akkor legalább nem törődnénka másikkal. Magam ellen beszélek mindig, és a cselekedeteimnek sem vagy ura, mert azok a nyavajás érzések irányítják az életemet. A bosszú, a düh, az elkeseredettség. De így nem lehet élni. Kell valami pozitív dolgot találni az életben, és én újra megtaláltam. Vagyis Ő talált meg engem, de mégsem tudok ebbe kapaszkodni. Makacs, akárcsak én. De ez valahol jó tulajdonság is, bár ideje lenne a büszkeségemet a kukába dobni.
 Természetesen ismét engem hoz ki hibásnak, hogy velem nem lehet beszélni. Ez a makacsság. Se Ő, sem én nem engedünk, de mi mindig is ilyenek voltunk. Valahol mind a ketten véghez vittük amit akartunk, mert mi… ilyenek vagyunk. Testvérek, akik most teljesen elvesztek. Akármennyire furán is hangzik, én benne vesztem el. Az, hogy újra láttam őt, és az, hogy képtelen vagyunk normális emberekhez méltán megbeszélni a dolgokat…
Nézem, ahogy feláll, hallgatom amit mond. Búcsúzik. Nem értem ezt a pártfordulást. Meg akart halni? Miért? Nem érek én annyit, de nem csak én, más sem ér annyit, hogy eldobja az életét. Ki kellene használni az adottságát. Ki kellene használnia, hogy Ő boszorkány. Segítenék neki bármiben, de nem enged ismét közel magához. Itt van tőlem pár centire, mégis oly messze… mintha egy iszonyatosan nagy szakadék lenne kettőnk között, amely nem hogy csökkenne, de folyamatosan nő. Akármennyire is akarok ez ellen tenni, képtelen vagyok.
Muszáj lesz őt elengednem. Egyszerűen képtelen vagyok megszólalni. Nem akarok olyan doolgokat a fejéhez vágni, amiket eddig. Most már nem. Soha többet nem fog keresni, és azt akarja, hogy én se tegyem. Mégis hogy mondhat ilyet? Ne keressem őt? A legjobb barátom életben van, igaz, hogy érzelmileg labilis, de hiszem, hogy azért legbelül ott van még, és elő tudom hozni idővel. De ha neki ez a kívánsága, akkor megteszem. Ha nem akar többé látni engem, akkor nem fog. De addig nem megyek el a városból, amíg véghez nem viszem a tervemet.
A kezét nyújtja. Mit tegyek most? Nem akarom, hogy csak így hipp-hopp, és eltűnik. Mégis mit gondol? Hogy fogom ezt az egészet feldolgozni? Azt hiszi, hogy egy csattintásra mindegy megy? Fölöslegesen húzom fel magam, amit Ő eldöntött, az úgy is lesz. Kezemet az övébe helyezem, de ahelyett, hogy megráznám, odahúzom magamhoz, és megölelem őt. Nem érdekel mennyire fáj, nem érdekel mennyire sajog mindenem, egy pillanatra érezni akarom a legjobb barátom, és egy pillanatra azt hinni, hogy minden a legnagyobb rendben van, holott egyáltalán nem ez a helyzet. De csak egy pillanat… Átfut rajtam rengeteg érzelem, soha többet nem akarom elengedni őt, de kénytelen vagyok. Annyiszor álmodtam, hogy valaha újra együtt leszünk, és szórakozunk, iszogatunk, ugratjuk a másikat… de nem erőltetek semmit.
Elhajolok tőle, hátrálok egy lépést. Nem tudom, hogy mi játszódik le bennem, de bennem… most feltörtek az emlékek. Vissza akarom forgatni az időt, és meg akarok mindent változtatni! Még egyszer biztosan nem veszítenék el egy ilyen jó embert, mint amilyen Ő… volt. – Ég veled, barátom. Remélem megtalálod a számításod, és sikerül magad mögött hagyod a múltat. – mondom keserűen. NEM NEM NEM! Nem akarom ezt… nem akarom nézni, ahogy elsétál. Kezemmel beletúrok a hajamba, még utoljára rá nézek, majd örökre kisétálok az életéből.
szavak: XXX zene: Running Up That Hill megjegyzés: Lesz ez még jobb is. credit:
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Parkoló Parkoló EmptyPént. Aug. 22, 2014 9:45 am



Jens & Chris

Valahol legbelül most érzem azt a nagy ürességet, ami azt jelzi, hogy végleg feladtam. Hajlandó lettem volna megbeszélni vele minden egyes apró problémát, de Jensen egyre csak ugyanazt szajkózza. Nath ilyen szar alak, meg olyan mocsok. Képtelen vagyok ezt tovább elviselni. Nem ismerte őt, csak látott belőle valamit. A rosszabbik énjét, amit nem sokan szeretnek. Nathaniel egy csodabogár volt, magának való és megkeseredett, és elvesztésével én is azzá váltam. Bosszúszomjas fenevaddá, aki rosszabb, mint azok, akikre vadászom. Aki képtelen megértetni magát egy emberrel, aki a barátja volt évekig. A fivére. Egy öcs. Szerettem őt, és a családommá vált. Azon kevesek közé tartozott, akik megismerhettek, de már nem tudom ki az, aki velem szemben van. Nem az a Jensen áll itt, akit megismertem. Valami megrontotta az ő lelkét is, ahogy az enyémmel is megtette, és eme rontás oly távolságot emelt közénk, amit lehetetlenség áthidalni.
- Nekem is folyton mondta, hogy ne bízzak benne, de ha hallgattam volna rá, akkor régen ott hagyhattalak volna, mikor megismertelek. De sosem tettem, kiálltam melletted, a jó szándékúságod mellett - mondom halkan, és gyengén. Fáj minden tagom, még akkor is, ha már rég nem kínoznak. Képes lettem volna megölni a legjobb barátomat? Idáig jutottam. Egy mély süllyesztőbe, ahonnan nincs kiút. El kellene mennem, de képtelen vagyok még felállni.
- Az előbb meg akartam halni, nem akartam felébredni, mert egy részem már rég halott, a másik felem pedig ugyanez után vágyakozik. De ég nincs itt az időm - elmondanám neki, hogy arra kért az a férfi, akit gyűlöl, hogy bocsássak meg neki, de nem teszem. Semmi értelme nem lenne. Csak nagy nehezen feltápászkodom, miközben köhögőgörcs tör rám, s vér tolul fel a torkomban. Muszáj vagyok kiköpni, habár nem a legférfiasabb. Ez talán még az előbbi utóhatása. És az eddigi életemé. Eltaposom a csikket, majd ismét a férfira nézek, kinek arca a régi, de amiket mond, nem rá vall. Nem ő az. Eltűnt az ember, aki a fivérem volt. Ahogy bennem is meghalt valami. Egyformák vagyunk, mégsem látjuk be. Ő az öcséhez ragaszkodik, az elveihez, és a szülei gyilkosát akarja megölni, én pedig Nath emlékébe kapaszkodom, mert ez az egy, ami életben tart, és nem hagyom, hogy lerombolja eme falat. Meg akarok halni, mégis mocskosul ragaszkodom az életemhez, ami már rég nem az.
- Már nem fogok erőlködni. Próbáltam megbeszélni, de makacsul ragaszkodsz valamihez, amit nem ismerek el. És én sem engedek az elveimből, ismerhetsz már. Nath emléke az egyetlen, ami miatt folytatom tovább, ami miatt még nem nyelt el a fekete mágia - vonom meg a vállam, miközben ellököm magam az autótól. Úgy érzem a végére értünk a találkánknak. Ennek nem lenne sosem vége. El kell felejtenem, hogy volt egy testvérem, mikor senkim sem volt. El kell felejtenem, hogy egyszer volt valaki, akiért az életemet adtam volna. Már vége, hiszen halottnak nyilvánított, én pedig meg akartam őt ölni.
Fel kell adnom a beteges bosszúmat, fel kell adnom mindent, el kell hagynom a várost, hogy visszatérhessek New Orleans titokzatos világába.
- Nem foglak keresni többé, ahogy te sem fogsz engem. Talán ideje pontot tennünk ennek a történetnek a végére! - sétálok elé gyengén, de határozott pillantással igyekszem felvenni a szemkontaktust. Kimondtam, és neki ezt el kell fogadnia. Legalábbis remélem, hogy megteszi. - Köszönöm, hogy a testvérem voltál, ég veled! - nyújtom felé kezem, és nem kizárt, hogy elutasítja. Mintha én küldeném el őt, de nem így van. Csak megadom neki a lehetőséget egy boldogabb életre, ahol nem kell emésztenie magát miattam. - Légy boldog helyettem is - ha kezet ráztunk, ha nem, hátrálok egy lépést. Az ő döntése. Minden rajta múlik immáron. Elengedtem a bosszúmat, de a haragom nem csökkent. Képtelen vagyok hinni neki, ahogy magamban is megrendült eme hit. Így nem lehet felépíteni egy barátságot. Tekintetem megtört, és a régi énem köszön vissza Jensenre. Nagyot nyelek, ahogy a torkomban egy gombóc növekszik, mert kész voltam őt elfeledni. Ha szavakkal nem is, de tekintetemmel egyértelműen jeleztem, hogy a régi énem is itt van még valahol. Hogy eldobtam a ridegség leplét még egyszer utoljára, a barátságért és a testvériségért...

szószám: 666 || zene: where the lonely ones roam || megjegyzés: Hello mate
¤
Vissza az elejére Go down



Jensen Maxwell
welcome to my world
Jensen Maxwell

► Age :
38
► Total posts :
236

BRAVE HUNTER ➴


TémanyitásTárgy: Re: Parkoló Parkoló EmptyPént. Aug. 22, 2014 9:07 am





Chris & Jensen

There are some angels
who lift us to our feet
when our wings have problems remembering how to fly
- they called friends in the ordinary life..
Nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy én azt gondoltam. Azt hittem, ha hatok egy kicsit a lelkére, a szívére, ha felidézem a múltat, majd képes lesz tovább lépni. De hogy lehettem ennyire idióta? Ha ilyen egyszerűen működnének a dolgok az életben, akkor nem lenne annyi probléma, és mindenki boldog lenne. De mindig a remény hal meg utoljára, ahogy tartja a mondás. Még mindig reménykedek, hogy az öcsémmel olyan lesz a kapcsolatom, mint régen, de lassan rá kell döbbennem, hogy ez nem fog megtörténni.
Ugyanolyan makacs az öcsém, mint Chris. Ha Chris-szel nem tudok dűlöre jutni, akkor hogy is várhatom el, hogy majd a saját véremmel sikerülni fog? Rettentően megbántottam őt, és nem tudom, hogy valaha képe slesz nekem mindazt megbocsájtani, amit a fejéhez vágtam. Azt sem értem, hogy miért reménykedek Christianban, hogy visszatér a józan esze majd, és rájön végre tényleg, hogy nem azért hagytam Őt ott, mert én ott akartam hagyni. A külső tényezők befolyásoltak. De hiába jártatom a számat, érzem, ahogy a remény lassan elszáll, és nem marad más helyette, mint az űr. Az, ami eddig is bennem volt, de próbáltam nőkkel, és piával helyettesíteni.
Végignézem, ahogy elmászik tőlem, és a legközelebbi kocsinak dől. Végighallgatom a monológját, és egyáltalán nem jutottam szóhoz. Azt mondja, hogy rá hatással Nathaniel, közben pedig de! Nagyon is. Ha nem lenne rá hatással, akkor normálisan meg tudnánk beszélni az akkor történteket. de folyton csak azt az átkozottat szajkózza, elegem van! Miért nem Ő hozzá rohant akkor, amikor gondja volt? – Én csak egy játék voltam neked. – vágom hozzá kurtán. Nézem, ahogy szenved. Fájdalmai vannak, de most már kezd hidegen hagyni. Egyszerűen nem tudok vele már mit kezdeni. – Ha nem befolyásol, akkor hihetnél nekem is, nem csak neki. – folytatom tovább. Felállok, és a vele szemközti autónak dőlök. Nekem is fájdalmaim vannak, de jelen pillanatban sokkal jobban fáj az, amit belül érzek. Képes lett volna megölni csak azért, mert Nate azt mondta neki, hogy direkt futamodtam meg akkor. Pedig Chris elég jól ismer ahhoz, hogy tudja, hogy ez nem így van. Rengetegszer mentünk vadászni együtt, sokszor mentettük meg egymás életét, nem is értem, hogy feltételezheti ezt rólam. Sajnálom, hogy eluralkodik rajta a sötétség. – Ha neki köszönhetsz mindent, akkor menj utána. Fogjátok egymás kezét, és sétáljatok a naplementébe együtt. Nem én vagyok a szánalmas, hanem te. – érzelemmentes a hangom. Állandóan csak ugyan azt mondja. Az elmúlt fél órában semmi újat nem tudott mondani nekem. Sosem szeretettem Nathanielt, pontosan ezért. Mert kihasználta azt Chris-szel kapcsolatban, hogy Ő nevelte fel. Undorító mocskos féreg! Remélem látja, ahogy miatta elveszít engem is. Aki még él, és támogatná, segítené őt. – Nem is mondtam, hogy ki akarok bármit is törölni. Ami megtörtént, megtörtént. – folytatom tovább, ugyanolyan érzelemmentesen. Ő ártott nekem ma éjjel, és én, amilyen kis naív vagyok, még hittem benne, hogy majd ha kitombolja magát rajtam, akkor egy kicsit észhez tér. De tévedtem. Basszus, megint tévedtem. Ahogy nekem az van megírva, hogy ezt mind át kell élnem, és egyedül fogok meghalni, úgy egyre jobban hiszem, hogy Chrisre is ugyan ez a sors vár. Amíg nem képes túllépni a dolgokon, addig rossz úton fog járni. – Nem fogok előled bujkálni. Ismersz. Ha akarsz valamit, tudod, hogy találsz meg. Tudod a szokásaimat. – ahogy kimondom ezeket a szavakat, mintha kést forgatnának a szívemben. Higgye csak azt, hogy ismét magára hagyom. De ideje lenne megtanulnia, hogy mindennek következményei vannak. Remélem holnap ha felébred, rájön majd, hogy azt az embert próbálta megölni, aki meghalna érte. Bár, azt hiszem, hogy fölösleges volt minden. Hogy magamba vágtam a kést, hogy hagytam, hogy megüssön, többször is. – Igen, túl sok az ellentét, fogd csak erre. – nevetem el magam.
szavak: XXX zene: Running Up That Hill megjegyzés: Lesz ez még jobb is. credit:

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Parkoló Parkoló EmptyPént. Aug. 22, 2014 8:27 am



Jens & Chris

Gyűlölöm az érzést, hogy függnöm kell valakiktől, akik már rég meghaltak. Akik beleszólva az életembe, nem engednek cselekedni. Sosem akartam letenni azt az esküt, ahogy Nathaniel sem. Nem rossz ember ő, vagyis sosem volt az. Jót akart nekem, még akkor is, ha ezzel nem mindig értettem egyet. Sokszor veszekedtünk, és egyszer sok-sok évre hagytam magára őt, mert beleszerettem abba a vámpírba, ő pedig megölte őt. Felé sem néztem, nem kerestem őt. Egyedül voltam, és nem volt senkim egészen Jensen megismeréséig. Akkor tudtam, hogy ő mintha egy elveszett testvér lenne nekem, és akkor bocsájtottam meg ismét Nathanielnek is. Képes voltam ismét apámként rá tekinteni. Tudom, hogy csinált őrültségeket, de ki nem? Én is, hiszen meg akartam ölni Jensent, és most ennek a levét iszom. Szenvedek, szemmel láthatóan szenvedek, s régi barátom szavai szinte el sem jutnak hozzám.
Már képtelen vagyok másra gondolni, csak hogy magam alá gyűrjem a fájdalmat, és ha látszólag nem is ájulok el, mintha magával rántana valami, s a sokat emlegetett férfi megjelenik szemeim előtt.

- Nathaniel? - suttogom a szavakat, de fogalmam sincs, hogy tényleg mozog a szám, hogy tényleg beszélek, vagy csak egy tévképzet az egész.
- Megszegted szavad, miért? - kérdezi túlvilági hangon, és én már érzem, hogy megőrültem. Hallucinálok, vagy nem tudom.
- Mert ő okozza az egész szenvedésemet! - a szavakat halkan motyogom orrom alatt, és bár már tudom, hogy elájultam, mégsem lehetek biztos semmiben. Felállok, és minden olyan halvány, de ez csak egy álom. Az egész nem más, mint egy álom. Egy képzelgés.
- Ne haragudj rá, tévedtem vele kapcsolatban...
- Nem tudok felejteni, nem megy - felelem hirtelen.
- Nem is kell azonnal, csak hagyd begyógyulni folyton sajgó sebeid! - mosolyodik el, mely tényleg megnyugtat, és békével tölt el.
- Maradhatok? Meghaltam? - kérdezem reménykedve. Egy részem rég halott a másik pedig néha kétségbeesetten űzi a halált.
- Nem. Közel sincs itt az időd még!
- De... - kezdenék bele, de ő leint.
- Semmi de! Sok feladatod van még, de kérlek ne használj többé fekete mágiát! - kér, de arcomon már ott a válasz, még akkor is, ha nem mondtam ki. Megemelem kezem, mintha ezzel meg akarnám akadályozni Nath távozását és az ébredést, de nem megy.

- Nem ígérhetek, már elnyelt az ereje - suttogom félig éberen, és fel sem fogom, hol vagyok. Mintha ebben a pillanatban mindent kitöröltek volna az elmémből, semmit nem veszek észre. Még hallom Jensen utolsó szavait, de nem tud rám hatni. Igen, a végsőkig kiállok Nathaniel emlékéért, mert felnevelt. És ő ezt sosem fogja megérteni.
- Tudom, hogy megkeresett! A naplójában olvastam, de már régen megbánta, nincs rám hatással, mikor őt szidod, sosem volt, ő az apám volt, akármilyennek is gondoltad - hangom gyenge, mégis határozott. Kissé talán lemondó is vagyok, és remélem nem hallotta meg, hogy elnyelt valami, és remélem nem érdekli őt. A lelkem félig a sötétségé. Jensen összetört, és mintha az a világ hívogatna negédesen, aminek nem tudok ellen állni. Mi van, ha végleg elvész a lelkem? Már nem érdekel. Felülök, és a legközelebbi kocsinak vetem a hátam. Nem tudom, mit is mondjak még neki, hogy megértsen. De szerintem mondhatnék bármit, nem hatna.
- Sosem fogod megérteni, miért őrzöm olyan makacsul az emlékét, s miért védem! Az egész életem neki köszönhetem, és ha ez által paranoiássá váltam, egy eszelőssé, akkor vállalom, mert ez tart még életben. Nem csak Nath miatt nem mondtam el a valódi koromat, és a mivoltomat - nem tudom, miért beszélek most, csak mondom. Ha elmegy, akkor tegye, tovább folytatnám a nagy semminek. Arcomat húzza a ragacsos vér és por keveréke, és a leginkább egy fürdőre vágyom, mégsem megyek el. - Valójában a nevemet sem akartam elmondani, de mikor már kimondtam, késő volt. A legtöbb ember Daniel Jones néven ismer, vagy Leo Drake néven. De én Christian Lewis vagyok. 1972. december 31-én születtem Wales-ben. Nem Atlantában. Nathaniel 1989 januárjában talált rám. Huszonöt évet nem tudsz pár mocskolódó szóval kitörölni, és te voltál Nath-en kívül az egyetlen, aki majdnem mindent tudott rólam - feladtam. Fontos nekem, de már nem érdekel. Felhúzott térdeimre könyökölök, miközben cigire gyújtok. Ritkán cigarettázom, amolyan néha eszembe jut és akkor jól esik fajta vagyok. Azt hiszem ideje lenne elhagyni a helyszínt, hiszen képtelen vagyok neki megbocsájtani. Nem megy, még nem. Hiába mondta Nathaniel az álmomban, képtelen vagyok még rá.
- Ha akarsz, elmehetsz, nem tartalak vissza. Azt hiszem túl sok az ellentét köztünk - jelentem ki, ahogy végigmérem őt. Gondlom egy eszementnek hisz, aki most szabadult a bolondok házából. Már nem érdekel. A kocsinak vetem a fejem, és próbálok felejteni.

szószám: 740 || zene: where the lonely ones roam || megjegyzés: Hello mate
¤
Vissza az elejére Go down



Jensen Maxwell
welcome to my world
Jensen Maxwell

► Age :
38
► Total posts :
236

BRAVE HUNTER ➴


TémanyitásTárgy: Re: Parkoló Parkoló EmptyPént. Aug. 22, 2014 7:48 am





Chris & Jensen

There are some angels
who lift us to our feet
when our wings have problems remembering how to fly
- they called friends in the ordinary life..
 Most eljutottam arra a szintre, hogy el akarok húzni innen. Azonnal. Nem akarom többet azt hallgatni, hogy Nathaniel a szent és sérthetetlen, én meg a szemét egyszerű kis ember vagyok, aki semmire sem jó. Ha végig ezt gondolta, és nathanielre hallgatott, akkor nem értem, hogy miért barátkozott velem. Egész végig gyűlölt? Nem lenne nehéz elhinnem, ugyanis most sem látok mást rajta, csak a gyűlöletet. Hiányzik a barátom. Hiányzik az az ember, akivel őszintén tudtam beszélni mindenről. Az érzéseimről. Akinek elmondtam mindent… de az a Chris meghalt ott a kunyhóban, most már tudom.  
 Épp készülnék végre lelépni, hátrahagyni ezt a gyötrelmet, mikor iszonyatosan feltámad a szél. Magával hozza Chris hangját is, aki valamit el kezd kántálni. Arcára meredek, s látom, ahogy fekete valamik futnak át az arcán. Mit csinál? Ezt még sosem láttam egy boszinál. Talán nem véletlen. Talán tilosban jár. Ezen sem csodálkoznék azok után, amit levágott itt nekem az előbb. Nézem, amint erőlködik, majd a következő pillanatban a földre esik. Habozás nélkül, mindent elfelejtve ami az elmúlt fél órában történt, odarohanok hozzá, hogy segítsek neki. Letérdelek mellé, és látom, hogy az arca csupa vér, s még mindig folyik neki mindenhonnan. Basszus, mi a francot csinált? És én mit csináljak? Ilyennel még nem találkoztam. – Akármit is csinálsz, fejezd be! – a szellemekkel beszélget, s megtorolnak rajta valamit. Nem szabad a tűzzel játszani, és szerintem Ő most pont azt tette. Fejét az ölembe húztam, és igyekeztem csitítani őt. Már az sem érdekelt, hogy mindezzel magamnak is fájdalmat okozok, hisz arcom úgy néz ki, mintha egy bikával verekedtem volna, a hasamon meg még mindig ott a lyuk. De mindez nem érdekelt, mert a barátom nincs jól.
Láttam rajta, hogy pillanatokon belül eszméletlen lesz, így nem volt más hátra, mint előre! Lekevertem visszakézből egy akkora pofont, hogy talán még a szellemek is megérezték. – El ne merj ájulni! – rivalltam rá. Kétségbe voltam esve, de igyekeztem tartani magam. Mégis mibe ásta bele magát? Fekete mágia? Nem, azt soha nem tenné, tudja nagyon jól, hogy az tiltott minden boszorkány számára. Aki a fekete mágiát gyakorolja, előbb utóbb belehal. Nem hiába ’fekete’ a fekete…. - Csak azért mondtam 20 perccel ezelőtt azt, amit, mert te is olyan dolgokat vágtál a fejemhez. Egyáltalán nem úgy gondoltam. Tudom, hogy ez nem a legjobb pillanat, de ismertem Nathanielt. A hátad mögött megkeresett, és azt mondta nekem, hogy felejtsek el. Nemet mondtam neki. Mert a barátom voltál. – a végét már csak suttogom. Nem tudom, hogy mennyit hallott ebből a kis őszinte megnyilvánulásból, de csak reménykedni tudok, hogy mindent. Talán most van abban a helyzetben, hogy elhiggye, amit mondok neki, bár amennyire Nathaniel függő, nem valószínű hogy bármit is elhinne ebből. Ideje lenne megtanulnia, hogy nem minden az, aminek látszik, és Nathaniel pont ilyen volt. Ki akarta sajátítani Christ, hogy önös érdekeiben részt vegyen. S inkább Chris, mint Ő legyen veszélybe. Hiába, hogy csak egy kis nyomorult emberi lény vagyok, jó emberismerő… ha nem az lennék, nem is álltam volna szóba vele. Tudom, hogy Chris szíve tiszta, és csak arra vágyik, hogy ne egyedül legyen.
szavak: XXX zene: Running Up That Hill megjegyzés: Lesz ez még jobb is. credit:
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Parkoló Parkoló EmptyCsüt. Aug. 21, 2014 8:48 pm



Jens & Chris

Nincs mit veszítenem, legalábbis így érzem, hogy már minden elveszett. Arról fogalmam sincs, hogy igazából semmi sincs veszve. Képtelen vagyok arra gondolni, mi van akkor, ha tényleg Jensen állítása a helyénvaló, s amit éveken át hittem, csak egy hamis ábránd. Csak mert egy idegen favágónak hittem, hogy egy fickó fejvesztve menekült, mikor magához tért. A barátom volt, a testvérem. Mégis halott vagyok számára, és ez az, ami megtört. Apró miszlikbe szaggatott, mint egy ragadozó az áldozatát. Apró cafatokra hullottam szerteszét, és oly messzire repültek a részek, hogy már lehetetlenség újból eggyé varázsolni. Már elfelejtem Bethany-t is, egyetlen érzés lesz úrrá rajtam, ez pedig a magány. Mintha nem lennék más, csak apró kis eltaposható bogár, egy féreg.
Közel lép hozzám. Az arcomba üvölt, és próbálom állni a tekintetét, hinni a szavait, de nem megy. Ha azt a két szót nem mondta volna ki, akkor máshogy lenne. Talán. De lehet, hogy nem, nem tudom.
- Alig húsz perce mondtad, hogy számodra meghaltam. Akkor mégis döntsd már el mi a szart akarsz! - hevesen felelek, de nem emelem meg a hangom, csak ingerült vagyok, és pulzusom az egekben van. Bosszant, és idegesít, hogy képtelen dönteni. Ölje meg magát. Nem érdekel. Hazudok magamnak, hát hogyisne érdekelne. Meggyógyítottam, mert nem akartam, hogy elvérezzen. Nem bírtam volna elviselni még egy számomra fontos ember halálát. Igen fontos nekem. Máskülönben nem fájt volna az, hogy ott hagyott. Mert hinni akartam neki, hogy a testvérem, és be akartam bizonyítani Nath emlékének, hogy Jensen nem olyan, mint az ő emberi barátja.
- És az az ember hazabeszél, önnön maga ellen, hiszen eddig én voltam a szar alak, és Nathaniel, akit nem is ismertél - mogorván csattanok fel, még mindig nem vagyok nyugodt. Meglepnek szavai, mintha egy kicsit ismét a múltba csöppentem volna, de aztán ismét visszaránt a jelenbe, ismét ott vagyok, ahol eddig, és ismét érzem azt a maró fájdalmat a mellkasomban, ahol egykor a lelkem volt. Már nincs. És ráadásul menthetetlen is vagyok, szóval nincs mit veszítenem, felé fordulok, s tekintetem lassan hunyom le, hogy mormolni kezdhessem a varázsigét. Lehet, hogy utálom az embereket, de sosem öltem embert. De most meg akarom ölni őt! Pedig ezt nem kellett volna. Eleinte csak tompa fájdalmat éreztem, ahogy kántáltam, de ahogy a kezemet is megemelem, és hatna a Jensen felé irányuló halálos átok, mit a vámpírok túlélnek, mert gyorsan gyógyulnak, akkor hasít belém a fájdalom. De mintha mit sem érdekelne, folytatom, és ez egy erősebb széllökést eredményez. Orromból valami folyékony ered meg végig az államon, és elsodor a cél, ahogy én küzdenék ellene. De nem megy. Elvesztem az egyensúlyomat, ahogy az irányítást is, és a fájdalom leterít. Éles ordításom zavarja fel a közeli fákon pihenő madarakat. Piszkosul hasogat a fejem, és tudom, hogy miért. Orromból a vér kicsordul, s ahogy a fülemhez kapok, onnan is előbuggyan a vörös nedű, ahogy könnycsatornáimból sem a könnyeim folynak. Beteges látvány lehetek, ijesztő. De már el is felejtettem az esküt, melyet Nathaniel is letett. Embert nem ölhetünk önös szándékból, mert a túlvilág boszorkányai figyelnek, és bosszút állnak, leállítanak, és olyan kínokat okoznak, amit elviselni képtelenség. Érzem, ahogy a fájdalom nem csak az agyam, hanem egész testemet eluralja, s én magzatpozícióban ragaszkodom az elvemhez, a célomhoz, mint egy makacs gyerek a mászókához, aki nem akar hazamenni még.
- Elég volt! Hagyjátok abba! - Ordítom büszkén a nagy szélviharnak, mint egy bolond. De én tudom, hogy itt vannak mind. Az őseim, akiknek esküt tettem. Egy balga esküt, melyet meg akarok törni. És nem Jensen miatt. De a fájdalom nem enyhül, s érzem, nemsokára elvesztem az eszméletemet...

szószám: 584 || zene: where the lonely ones roam || megjegyzés: Hello mate
¤
Vissza az elejére Go down



Jensen Maxwell
welcome to my world
Jensen Maxwell

► Age :
38
► Total posts :
236

BRAVE HUNTER ➴


TémanyitásTárgy: Re: Parkoló Parkoló EmptyCsüt. Aug. 21, 2014 3:40 pm





Chris & Jensen

There are some angels
who lift us to our feet
when our wings have problems remembering how to fly
- they called friends in the ordinary life..
Hidegen fog hagyni, bármit is tesz velem. Innentől kezdve leveszem róla a kezemet, nem próbálom meg visszatéríteni a helyes irányba. Ha annyira isteníti Nathanielt, akkor csináljon egy abrakadabrát és beszéljen vele. De vannak dolgok, amikről Ő nem tud. Ahogy arról sem, hogy megkeresett, és megfenyegetett. Hogy felejtsem el a legjobb barátomat. Erről biztosan nem számolt be az a rohadék. De kapóra jött neki az a nap. Amikor kénytelen voltam elmenni onnan, kénytelen voltam a legjobb barátomat hátrahagyni. Azt hiszi, olyan könnyű volt ez nekem? Hát kibaszottul nem!  
 Képtelen vagyok magamat felhúzni már azon, amit mond. Ő már nem az, akit én akkor ismertem, és biztos vagyok benne, hogy semmi jó nincs már benne. A pokolra fog jutni. Meg is érdemli. Elvakultan hisz egy nyomorék szavainak! Lehet Ő tanította, Ő fogadta be, de én voltam az, aki mellette állt a legrosszabb napján is! Aki mellett egy kicsit szórakozhatott, élhetett. Aki belevitte a rosszba, majd egymást húztuk ki a bajból. Mindezt mellettem élte át, nem az mellett a szar rágó mellett. Undorító.
Ismét a szívemet veszi célba, mikor végre rám emeli tekintetét. Fájdalmas érzés, ha az ember szívét szorongatják, de inkább azt, mint a tökeimet. Ismét csak ugyanazt az elcsépelt dumát fújja. Nem unja még? Felfogtam, hogy egy mocskos féreg vagyok, aki semmit nem érdemel meg, de amikor azt mondja, hogy neki nincs senkije, az kicsapja a biztosítékot. Mikor abbahagyja kínzásomat, és végre normálisan kapok levegőt, odalépek hozzá. Egyenesen a képébe tolom az enyémet. – Nincs senkid? AKKOR ÉN MI VAGYOK? – üvöltök bele az arcába, és egyáltalán nem érdekel, hogy milyen következményei lesznek. Vállalok mindent, hát értse már meg! – Töltsd ki a dühöd, kibírom. A barátok ezért vannak. – mondom, miközben még mindig csak pár centi van közöttünk. Szemeimet az övéibe fúrom, aztán végül hátrálok, megfordulok, és a mellettem lévő autónak támaszkodok. A sebem nem forrt teljesen össze, folyamatosan szivárgott ki belőle a vér. Nem ájulhatok el, most nem! Erőt kell vennem magamon. Erős vagyok, csak a testem játszik velem, igazából az elmémmel uralom mindenem. Több mély levegőt is veszek, mire elmúlik a fejemben ez az átkozott érzés, és visszanyerem az erőm ahhoz, hogy folytassam a harcot a volt legjobb barátommal. – Ez a szánalmas ember a mai napig bármit megtenne érted! Még meg is ölné magát, csak azért, hogy te jobban érezd magad! – közelítek ismét felé.  – Nem vagyok én szánalmas, Chris. Én betartom azt, amit ígértem neked. Az életemet adnám érted. Akármennyire is azt hiszed, hogy ez nem így, számomra még mindig a legjobb barátom vagy. – próbálok a lehető legkevesebb érzelmet belevinni ebbe az egészbe. Azt akarom, hogy a könyörtelen igazság maradjon. – Hozzávághatsz bármit a fejemhez, nem érdekel. Mocskos féreg vagyok, és még szánalmas is. Ám legyen. De ne feledd, hogy ez a mocskos féreg mit tett érted. A legrosszabb napjaidon is. De tudod mit? Feladom. Menthetetlen lettél. – Annyira fáj kimondanom ezeket a szavakat, hogy a szívem szakad meg. Nem akarok neki ilyeneket mondani, soha nem is tettem, de most mindent kihozott belőlem. Képtelen vagyok tovább játszani a keményet. Ha egy érzéketlen, szemétláda lett, hát legyen. De az igazság örökre igazság marad.
szavak: 517 zene: Running Up That Hill megjegyzés: Lesz ez még jobb is. credit:
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Parkoló Parkoló EmptyCsüt. Aug. 21, 2014 3:13 pm



Jens & Chris

Nathaniel sosem félt az emberektől, mindinkább megvetette őket, s bár én nem voltam ilyen szűk látókörű, mégis rám ragadt az évek során valami, és nem addig, amíg élt, hanem az után. Bár én még magamban sem mindig vagyok biztos, ahogy itt állok, szinte egész lényem remeg azoktól a szavaktól, melyeket Jensen vágott a fejemhez. Mert igaztalanok, mert fel akar velük hergelni, hogy nekiesve üssem amíg elő nem jön az a férfi belőlem, akit akkor eltemettem, mikor ő lelépett. Legyen az szándékos, vagy véletlen, megtette és kész. Vissza sem nézett. Most mondhat, amit akar, képtelen vagyok hinni neki. Ráadásul a viselkedése egy óvodás kisgyermek hisztijét is megszégyenítené. Gyűlölöm, mikor ilyen, nem bírom elviselni, hogy képes valaki ennyire idegesítő lenni.
- Az a sérülés nem ölt volna meg, csak a vérveszteség - vonom meg a vállam. Miért nem hagyom még itt? Mi tart vissza? Csak el kellene mennem és nem lennék egyre idegesebb, hanem lenyugodhatnék egy csendes helyen. Sokkal jobb lenne, mint felemlegetve a múltat felszakítani azt a rengeteg heget, melyről hittem, hogy sosem szakad fel.
- Nathaniel az apám helyett apám volt, mikor a mocskos vámpírok megölték a nevelő szüleimet. A biológiai anyámnak és apámnak sem kellettem, ne add be nekem, hogy ezek után még zavarna, hogy paranoiássá válok, mert nem hiszek neked! - olyan jó lenne megölni őt, most ebben a percben szinte forr a vérem, hogy kitéphessem a szívét a szegycsontja alól, s ezt csak az öklöm összerándulása jelzi neki, mert háttal vagyok, de aztán végül felé fordulok, hogy végigmérjem szánalmas megjelenését. Nem kellett volna így helyben hagynom, de ő akarta, kihozta belőlem, s eme kép szánalom helyett egy gyenge mosolyt csal elő belőlem. Nem tehetek róla. Már majdnem leteszek a továbbiakról, de ő mintha sóvárogna a halálért, és már lassan nem érdekel, hogy ő egykor a testvérem volt, csak szeretném, ha végre elhallgatna. Ismét elönt a harag, és ismét a szívét szorongatom a levegőben, vagyis ezt csak ő érzi úgy, csak játszom, tudja nagyon jól, hogy játszom, közelebb megyek, miközben bal kezem majdnem ökölben van.
- Nyomorult vagy! azt hiszed, csak neked fájhat, hogy a te életutad a legszörnyűbb mind közül, holott a te életed százszor jobb akár az enyémnél. Van egy öcséd! Lehet, hogy most haragszik rád, de van neked, nekem senkim sincs ezen a kicseszett földön. A saját anyám rugdosott el maga mellől, hogy még csak ne is lásson, neked volt szar? Neked?  - elengedem a szívét, vagyis képletesen. Mert így nem mocskolom be a kezem, de most jelen helyzetben undor ül ki hangomra. Nem vagdalkozom nyíltan, hanem a szavak mögé rejtem megvetésemet. - Hánynom kell az olyanoktól, akik saját maguk basszák el az életüket, és utána siránkoznak, hogy milyen szar nekik! Gusztustalan, s még arra sem vagy méltó, hogy megöljelek! - tényleg felfordult a gyomrom. Semmi védekezés, semmi visszavágás, csak szavak. Semmi több. Egyetlen ütés, vagy lövés nem hangzott el. Ezért maradtam még. Haragszik rám, mert hazudtam, hát töltse ki ő is a haragját. - A negyvenkét életévem alatt nem találkoztam még ilyen szánalmas emberrel - vallom be a visszavágás reményében a valódi korom. Nem vagyok huszonhét, vagyis már voltam. De a fiatalon tartó varázsige megtette hatását. És remélem a bejelentésem is.

szószám: 525 || zene: where the lonely ones roam || megjegyzés: Hello mate
¤
Vissza az elejére Go down



Jensen Maxwell
welcome to my world
Jensen Maxwell

► Age :
38
► Total posts :
236

BRAVE HUNTER ➴


TémanyitásTárgy: Re: Parkoló Parkoló EmptyCsüt. Aug. 21, 2014 2:18 pm





Chris & Jensen

There are some angels
who lift us to our feet
when our wings have problems remembering how to fly
- they called friends in the ordinary life..
Áttörhetetlen falak sokasága. Akármennyire is próbálok a lelkére, képtelen vagyok. Direkt idegesítem őt, hátha mégis megmozdul benne valami, de úgy érzem, fel kell adnom a harcot. Fel kell adnom mindent. Nem értem Őt. Azért jött ide, hogy bosszút álljon, mégis hátat fordított nekem. Örülnék neki, ha végre kitalálná, hogy mi akar. Ismételten hallgatom unalmas monológját. Haragszik rám, amiért Nathanielt a számra veszem. De ha képes lenne egy kicsit jobban belegondolni a dolgokba, rájönne, hogy igaz amit róla mondok neki. Csak a bábúja volt, mert Nathaniel félt az emberektől. Félt? Talán nem ez a jó szó rá, inkább tartott az emberektől. Tudta, hogy nekünk… úgymond sokkal könnyebb életünk lehet, mint ami neki valaha is megadatott. Christian képtelen a dolgok mögé látni. De egyszer majd rájön, csak akkor már késő lesz.  
 Felsőmnél fogva felráncigált, nekinyomott az autónak, majd elkezdett püfölni. Nem számított neki, hol üt meg, a lényeg, hogy kiadja magából. Igen, ezt akartam. Hogy tomboljon rajtam, majd végül adja be a derekát, és ismerje el, hogy nem az én hibám minden. Hogy kurvára hibázhatok én is. Hogy féltem a kis szaros életemet. Tudom a gyengéit, és Ő is tudja az enyéimet. Soha nem gondoltam volna, hogy valaha ezeket a dolgokat egymás ellen fogjuk fordítani majd. Gratulálok magunknak. Lesüllyedtünk egy földigiliszta szintjére. De minden két emberen múlik… Abbahagyta a püfölésem, majd ismét hátat fordított nekem.  A monológja teljesen megrémiszt. Ennek az embernek elment az esze. Keresett-kutatott, holott csak fel kellett volna hívnia. Csak.. fel kell volna emelnie azt a kurva telefont!  – Nem is tudom, hogy ki forrasztotta be a sebem az előbb. – hangomban kihallatszik a mosolygás. Nem vagyok képes megölni magam? Ugyan, amit Jensen Maxwell eltervez, azt kő keményen véghez is viszi. Ő mentette meg az életemet most, holott senki nem kérte rá. Hogy is van ez akkor?  - Én alázlak meg? saját magadat kínzod! Én inkább megdöglök, minthogy végignézzem, ahogy egy kibaszott járkáló paranoiás őrült lesz belőled azért, mert Nathanielnek hiszel. Tudod mit? CSESZD MEG! – rivallok rá, holott már csak a hátának beszélek.  – Elvesztettél 3 embert… Én a saját véremet veszítettem el! – folytatom tovább keserűen. De nem is értem, miért nem hagyom végre elmenni? Vagy az lesz a vége, hogy megöl, - ami azért jó lenne, - vagy elmegy, és soha többet nem látom. Ez a második opció valahogy nem tetszik, mivel folyton azon agyalnék, hogy mi lehet vele. Na nem mintha az elmúlt időszakban nem agyaltam volna azon, hogy mi lehetett a testével, és szidtam magam, amiért nem tudtam előbb visszamenni oda. Hozzá. A testéhez. Én mindent csak elcseszek, ehhez értek a legjobban.  – Én vagyok a féreg. Ez jó. – nevetem el magam, habár jobban tettem volna, ha inkább nem nevetek. A testem minden porcikája fáj, és csak reménykedni tudok, hogy most nem lesz egy vámpír sem a közelben. Igaz, hogy tele van verbénával a vérem, de attól még kitörhetik a nyakamat, és én azt akarom, hogy Chris tegye meg.  – Na gyerünk nagy boszorkány, ne szarj be. Én csak egy kis féreg ember vagyok. TAPOSS EL! Ezt akarod, nem? – incselkedek vele továbbra is. Nevetek. Annyira nevetséges ez az egész szituáció. A valaha volt két legnagyobb barát egymás ellen fordul. Már magam sem tudom, hogy mit akarok. Meghalni, vagy megmenteni őt?
szavak: 538 zene: Running Up That Hill megjegyzés:  nááá  credit: ♥️
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Parkoló Parkoló EmptyCsüt. Aug. 21, 2014 1:47 pm



Jens & Chris

Hatalmas falat emeltem magam köré aznap, mikor felriadtam a kunyhóban, és nem Jensen állt az ágyam fölött, hanem az az idegen férfi. Ő kötözött össze, és akkor már éreztem, ahogy a semmiből emelkedik fel a fal a lelkem, és önnön magam köré. Áttörhetetlennek hittem eme falat, melyet Jensen folyamatosan ostromol. Talán keresi azt a férfit, aki az előtt voltam, hogy az az eset történt. Azt hiszi, hogy itt van még bennem és nagyon is jól hiszi, mert itt van, és egyre jobban életre kel szavai hatására. Nem akartam azt az énemet többé, gyenge, és hiszékeny. Naiv, ha úgy tetszik. Nem akarom őt többé, és ezt nem fogom tudni soha megértetni vele. Mert ő nem lépett az én cipőmbe, soha nem járta végig az utamat. Ő is árulásnak hinné a menekülését. Ő is csak egy gonosz tréfának hinné a barátságunkat. Most pedig ő vádol, hogy gyáva vagyok, ő esik nekem haragos szavaival, ezzel lassan kihozva belőlem a régi énem, kinek hamar elgurult az a bizonyos gyógyszere.
- Tévedsz! Nem a megölésed miatt kerestelek ezidáig, hanem azért, hogy pokollá tegyem az életed, bár ahogy látom, rám semmi szükség! - hangom ismét nyugodtnak hat, habár közel sem vagyok az. Jensen feszegeti a határokat, és félő, nem sokáig tudom már kordában tartani féktelen haragomat iránta. Nem akarom megölni, sosem akartam. - Nem ő tett paranoiássá, hanem az, hogy rövid időn belül mindenki elhagyott, aki fontos volt nekem! Bethany, Nath és te is! Ne mond, hogy ez nem elég a paranoiára! - ismét megemelem a hangom. Nathaniel ócsárolása önti el szinte teljesen az agyam. Gyűlölöm, mikor ezt teszi, s képtelen vagyok lenyugodni most már. Mintha elvágtak volna valamit, légvételem felgyorsul, a szívem olyan gyorsan ver, hogy szinte majd kiugrik, tekintetem lángol a dühtől, mely kitörni vágyik, s érzem, hogy még egy szó, és vulkánként tör ki belőlem a harag forró lávája, egyetlen jelenlévőként célba véve Jensent. Végül ez a pillanat is bekövetkezik, ahogy unszol, ahogy fel akarja adni az életét. És most hova tojjak, hogy neki milyen szar? Nekem is az, mégsem rohanok fejjel a halálomba, mégis vitt valami eddig is előre. A felsője gallérjánál kapom el, és erőmön túl ráncigálom fel a földről, és taszítom az egyik kocsinak, hogy öklöm ismét az arcát érhesse.
- Ezt akarod? Hát rendben! - köpöm felé a szavakat, miközben egyre csak ütöm, amíg nem védekezik, megteszem, hadd érezze a haragomat, mely eddig is kitörni vágyott. Mintha bokszoló lennék, csak adom neki az "áldást" nem tudom hol találom el, arcon, vagy gyomorszájon, ahol a seb még ott éktelenkedik, míg végül az alkaromat a torkának nyomom erősen, mintha meg akarnám fojtani.
- Feladtam érted mindent, hogy a testvéred lehessek! Mindent! Még azt a rohadt szerelmet is, hogy a lelkedet ápolgassam, és ez a hála?! Hogy itt rinyálsz, mint valami szaros óvodás, hogy de szar nekem ölj meg?! - gúnyolom ki, mikor már enyhül haragom, de mégsem vagyok nyugodt. - És ki nem szarja le, mennyire szar neked? Nekem is az volt, az sem érdekelt téged, ahogy most sem, ne várd, hogy kitörő örömmel fogadjalak! - csak jönnek belőlem a szavak, és igyekszem tartani, hogy ne szabaduljon ki, de semmi sincs kizárva, így ismét engedem a szavakat felé. - Ha azt akarod, hogy megöljelek, rossz ajtón kopogtatsz! Az öngyilkossághoz nincs elég merszed hogy jól csináld, he? Nem vagy te több, csak egy szülők és mindenre szaró öcsike után siránkozó senki! Egy gyáva féreg vagy, aki csak vagdalkozni tud a szavakkal, tudod mit? - engedem el végül, és hátrálok pár lépést. Nincs kizárva, hogy nekem jön, de neki az jobban fog fájni. - Ha meg akarsz halni, csináld jól, már elegem van a sirámjaidból, és abból, hogy porba alázol, mikor sokkal rosszabb vagy nálam! Ha pedig halottnak gondolsz, tégy róla, hogy az is legyek! - fordítok hátat ismét, megadva a lehetőséget a támadásra. Tegye. Lőjön, vagy üssön, nem érdekel. Kiadtam magamból a haragom, felőlem meg is halhatok. Bánom is én, hogy mit tesz velem. Csak tegye már végre!

szószám: 653 || zene: where the lonely ones roam || megjegyzés: Hello mate
¤
Vissza az elejére Go down



Jensen Maxwell
welcome to my world
Jensen Maxwell

► Age :
38
► Total posts :
236

BRAVE HUNTER ➴


TémanyitásTárgy: Re: Parkoló Parkoló EmptyCsüt. Aug. 21, 2014 11:25 am





Chris & Jensen

There are some angels
who lift us to our feet
when our wings have problems remembering how to fly
- they called friends in the ordinary life..
Barátság. Nem is tudom, hogy hogy bízhattam benne ennyire vakon. Kiadtam magam teljesen neki. Képtelen vagyok felfogni, hogy lehettem ekkora marha. Még egyszer nem fogom elkövetni ezt a hibát, a halálom után sem. Azt sem érdemli meg, hogy egyáltalán szóba álljak vele. Csak hagyjon végre békén, hagy menjek el innen. Hagy érjen véget a kínom, és hagy felejtsek el mindent. A szüleimmel akarok lenni, magamhoz akarom ölelni őket. Semmi másra nem vágyom. A bosszúm miatt semmi életem nem volt. Azt hittem, elég annyi nekem, hogy iszok, naponta más nőkkel fekszek le, és a szüleim gyilkosát figyelem. A szokásait, a stílusát… mindent.  
 Fájdalom. Nem érzek semmi mást ezen kívül. Bizarr, de megnyugtat ez az érzés. Tudom, hogy hamarosan vége lesz mindennek. De leginkább a lelki szenvedésemnek. Fáj így látnom Chris-t. Ilyen közömbösnek velem szemben. Tényleg ezt érdemlem? Valószínűleg igaza van. Ezért sem fogok vele harcolni többet.
Hallgattam a lealacsonyító papolását. Tehát lenéz engem, mert ember vagyok. Csak azt felejti el, hogy Ő is ugyanolyan ember mint én, annyi különbséggel, hogy boszorkány. De pillanatok alatt az Ő élete is véget érhet. Azt hiszi, hogy sebezhetetlen, de ez egyáltalán nem így van. De fölöslegesen nem fogom jártatni a számat. Lassan odalépked hozzám, nem látom, csak hallom. Majd a következő pillanatban az ujjai a sebemben vannak, és kínoz. Szemeim azonnal kipattannak, és övéibe fúrom enyéimet. Tegye meg! kínozzon, ezt akarta egész végig. Újra és újra megtette. A fájdalom miatt, mely átjárta testemet, képtelen voltam megszólalni. Csak annyit akartam mondani neki, hogy ne hagyja abba, de mikor gondolataimban kimondtam, vége lett az Ő okozta fájdalomnak. Elővett valami löttyöt, ráöntötte nyílt sebemre, kántált valamit, vagy enyhén összeforrt a seb. Miért? Ridegsége mögött valahol ott van a régi barátom? Nem, nem fogok elkezdeni újra reménykedni, mert abból ismételten csak én fogok rosszul kijönni. – Egész eddig ezt akartad elérni. Ha most nem hagysz meghalni, megöletem magam azzal a vámpírral, aki a szüleimet is megölte. – sebem még fáj, mozdulni alig bírok, de mégis jól esik. – Gyenge vagy. Ezért jöttél ide, hát légy férfi, és TEDD MEG! – üvöltöm ismét neki. – Kapaszkodj Nathaniel emlékébe, nyugodtan. Attól még az igazság, igazság marad. – immáron nem a fizikai fájdalom van jelen bennem. A lelki, mely sokkal jobban mar, mint akármelyik kígyóméreg.   – Dicsérni? Na ne röhögtess. Ő tett téged paranoiássá. – az igazság néha fájdalmasabb, mint az ember valaha gondolná. Mindig is szókimondó voltam, és ez most sem fog megváltozni. Most kell mindent kimondanom, amíg van rá lehetőségem. – Christian, én már halott ember vagyok. Amúgy is egy féregnek tartasz. Tiporj el, GYERÜNK! – unszolom továbbra is. Nem fogom beadni a derekam. Nem, most nem. Végre egyszer kitartok amellett, amit eldöntöttem. Rengeteg mindenkit vesztettem el a bosszúvágyam miatt. Most lehetőséget adok a legjobb barátomnak, hogy kiélje az irántam érzett gyűlöletét. De mégis olyan érzésem van, mintha nem használna semmi. Ideges, felhúzom őt, de nem cselekszik. Valahol mélyen azért ott van még benne az az érzés, amit a barátságom adott neki? Továbbra is a földön maradtam, s onnan figyeltem a reakcióját.
szavak: 501 zene: Running Up That Hill megjegyzés: Lesz ez még jobb is. credit:
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Parkoló Parkoló EmptyCsüt. Aug. 21, 2014 10:52 am



Jens & Chris

Nem álltam még készen erre a találkozóra, ilyen hamar még nem. Annyi harag és fájdalom van bennem, hogy egyszerűen képtelen vagyok megbirkózni vele. Nathaniel olyan volt számomra, mint egy apa, és említése még mindig nem hagy hidegen. A lelkem beleroppan abba, hogy nekem kellett megölni, hiába láttam a tekintetében a hálát. bár én is így tettem volna. Én sem éltem volna vámpírként tovább. El sem tudom képzelni, hogy elvesszem a kapcsolatot a természettel, hogy utána ne legyen más csak üresség, és az az éhség, amit ők éreznek. Sokat tanulmányoztam őket, és Nath tanulmányai is igencsak tanulságosak voltak. Ő is elvesztett valakit, egy nőt. Ő ölte meg végül, mert nem akarta végignézni a nő vérengzését, és most én is viselem a terhét eme fájdalomnak.
Hátat fordítottam neki, és ennek az egész drámának. Nevezhet gyávának, vagy sunyinak, vállalom, de nem nézem végig még egy olyan ember halálát, aki fontos nekem. Legalábbis az volt. És ez az emlék mindig ott marad. Sosem tűnik el, sosem halványul, hiába a beteges bosszúm. Több volt nekem mint barát, és az, hogy ő most és itt temetett el, csak még inkább erősít abban a hitben, hogy ő nem ugyanaz már. Nem az a Jensen, akit megismertem. Csalódtam, de tudom, hogy nem teszi meg. Nem lövi fejbe magát. Ahhoz gyáva. Megfordulok hát, hogy reagáljak két szavára, de kár volt, csak Nathanielt szidja, holott tudhatná, hogy ez az, amit gyűlöltem mindig is. Az életemet köszönhetem neki, megmentett a haláltól. De felesleges a szócséplés. Megütöttem, a porba tiportam, és összetörtem a rólam alkotott képét. Legalábbis remélem, hogy ezt tettem. Így megfordulok ismét, még csak ne is lássam, mire készül. Gyáva vagyok, igen, de nem érdekel már.
Még hallom a suttogását, majd felordít, de nem volt dörrenés, nem lőtt. Megfordulok, s akkorra már a földön fekszik, éppen kihúzza a tőrt a sebből, melyet az vágott a gyomrába. Nem rohanok oda hozzá, mint valami eszement, lassú léptekkel közelítem meg, hogy fölé guggolhassak.
- Az olyan halandók, mint te, ügyet sem vetettek rám, mikor azon a fagyos éjszakán, kartondobozok alá bújva vártam a halált. A hozzád hasonlók közömbösen és leszarom módon hagytak volna meghalni, pedig csak egy szaros kölyök voltam.  - kezdem el rideg és nyugodt hangon a történetet, ami Nathaniel és az én közös történetem kezdete volt. - Az olyan nagyképű, de belül piszok gyenge és gyáva emberek a fejüket is elfordították, hogy még csak ne is vehessenek észre - tekintetem arcáról a sebre vándorol, miközben mutató és középső ujjam majdnem eltűnik az ejtett sebben, ezzel okozva még több fájdalmat Jensennek, hogy kinyissa szemét, és tartsa a szemkontaktust. Ráadásként meg is forgatom őket, majd hirtelen rántom ki, hogy érezze csak azt, amit magának köszönhet. - Egyes egyedül Nathaniel volt az, aki kijött, és mikor már majd meghaltam , befogadott a házába, felnevelt, iskolázott, tanított, szóval... - még egyszer megteszem a fenti műveletet, de csak félig tűnik el két ujjam a sebben, s eközben másik kezemben egy mindig nálam lévő bájital jelenik meg.
- Ne merd a nevét még a szádra sem venni, ha dicsérni nem tudod! - kihúzom ujjaimat, majd a bájitalt helyezem át másik kezemből. Nem nagy dolog, csak sebeket húz össze. Véres ujjaimmal eltávolítom a kupakot, hogy beleönthessem a sebbe, ami egy halkan elmormolt varázsige után összeugrik, persze nem forrt teljesen össze, nem, hadd fájjon neki. - Hagyhatnálak meghalni, de akkor ugyanolyan gusztustalanná válnék, mint az emberek többsége... -
felállok, de nem nyújtom a kezem, hogy felsegítsem.
- Egy halott ember mentett meg, de nem vár viszonzást - pillantok le rá, mintha idegen lenne. De nem az. Tekintetemben régi ismerős csillanás vehető észre, már ha éppen rám néz. De nem érdekel, mit gondol. Legyen az ő saját problémája.

szószám: 602 || zene: where the lonely ones roam || megjegyzés: Hello mate
¤
[/quote]
Vissza az elejére Go down



Jensen Maxwell
welcome to my world
Jensen Maxwell

► Age :
38
► Total posts :
236

BRAVE HUNTER ➴


TémanyitásTárgy: Re: Parkoló Parkoló EmptyCsüt. Aug. 21, 2014 10:11 am





Chris & Jensen

There are some angels
who lift us to our feet
when our wings have problems remembering how to fly
- they called friends in the ordinary life..
Azzal, hogy megütött, ténylegesen csak azt erősíti bennem, hogy számomra Ő meghalt. Engem teljesen hidegen hagy, hogy boszorkány. Ő akkor is a testvérem…. VOLT. de fel kell fognom végre, hogy hiába magyarázok, hiába mondok neki bármit is, képtelen elraktározni, megérteni. Miért is vesződjek tovább? Az elmúlt éveim csak a dühről, bosszúról szóltak, így, hogy az utolsó reményem is örökre elveszett, nincs tovább miért élnem. Ő az egyetlen, aki tudja, hogy igazából nem vagyok erős. Nem szeretem az embereknek megmutatni a gyengeségemet, mert ellenem fogják fordítani. Félig meddig Ő is ezt tette. Kihagy engem dolgokból, mert erősebb nálam. Ugyan, mivel legjobb barátok voltunk, örültem volna neki. Örültem volna, hogy erősebb nálam, hogy könnyebben meg tudja magát védeni, mint én.
Úgy gondolom, azt hiszi, hogy képtelen vagyok megtenni. Hátat fordít nekem. Azt hiszi, ettől majd menő lesz? Ez a gyávaság. Képtelen szembenézni velem. Képtelen felfogni, hogy mit jelentett számomra. Erősebb nálam, akkor miért nem használja ki? Azért jött, hogy megöljön, akkor tegye is meg! – Gyáva vagy. – mondom Christian hátának. Jelen pillanatban így is gondolom. Gyáva, mert nem képes szembenézni démonaival. Most legyen erős, ne csak a szája járjon!


Otthagytam. A legjobb barátom halott testét otthagytam a rohadékoknak. Sose fogom magamnak megbocsájtani. Akárhogy próbáltam megvédeni, túl sokan voltak. Nem tudtam volna elbánni velük. A dolgok olyan gyorsan történtek, hogy nem tudom pontosan, hogy jutottunk el odáig, hogy Christian az életét vesztette. Nem tudom, hogy volt időm odamászni hozzá, s megnézni a pulzusát, hogy él-e még. Elvesztem.
Nem tudok vezetni. Lehúzódok az út szélére, a fejemet a kormányra hajtom, és zokogásba török ki. Elvesztettem valakit, aki a mentsváram volt ezen a mocskos világon. De meg fogom bosszulni a halálát. Az összes rohadt vámpír aki ott volt, aki felelős a haláláért, meg fogom kínozni. Addig kínzom, amíg könyörögni nem kezd azért, hogy öljem meg. De nem fogom. Újra és újra ezt fogom eljátszani, míg meg nem unom a mocskos képét. Akkor fogom csak megölni. Csak remélni tudom, hogy Christian odafentről lát majd engem, és büszke lesz rám, amiért ilyen módon állok bosszút. Hiszem, hogy velem van. Hinnem kell!



- Kurvára leszarom Nathanielt, Christian. Úgy befolyásolt téged, ahogy akart. Nézz magadra. Sose lettem volna féltékeny rád, amiért erősebb vagy nálam. Örültem volna, hogy jobban meg tudod magad védeni, mint én. De ha szarsz rá, ám legyen. – a másik fegyver ott volt a lábaimnál. Minek nekem kettő, ha egyel is bőven el tudom szórakoztatni magam? A legjobb barátomat hidegen hagyja, hogy mi történik velem. Ennél rosszabbat még sosem éltem át. Nevezhet engem bárki mártírnak, de előtte mindenképpen járja végig azt az utat, amit én megtettem.  
Egyszer úgyis visszakapom mindazt, amit másoknak adtam. Túlságosan könnyű halál lenne, ha fejbelőném magam. Eldobtam a fegyverem a földre, majd lehajoltam a nadrágom szárához. Felhúztam, majd elővettem egy kést, amit oda rejtettem. Nem volt túl hosszú, de recéi pont elegek voltak ahhoz, hogy rendesen felsértsék belső szerveimet. A fájdalom az én megváltásom. Akkor érzem igazán, hogy élek.  – Viszlát, Christian. – suttogom, majd megfordítom a kést a kezemben, és egyenesen a hasamba szúrom. A fájdalomtól felüvöltök egy pillanatra, de igyekszem nem erre koncentrálni. Ahogy lerogytam a földre, elkezdtem lassan érezni, ahogy a végtagjaimba fura, bizsergető érzés szökik be. Kihúzom a kést, majd becsukom a szemem, és mosolyra húzom a számat. Végre én is megnyugodhatok. Végre nem kell tovább elviselnem ezt a sok szarságot.
szavak: 551 zene: Running Up That Hill megjegyzés: Lesz ez még jobb is. credit:
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Parkoló Parkoló EmptyCsüt. Aug. 21, 2014 9:33 am



Jens & Chris

Nem tudom elhinni, hogy a beteges bosszúhadjáratom, a hosszú éveken át tartó kutatásom végül egy drámába torkollik, melynek a főszereplője maga Jensen lesz. Mintha egy megtört hisztis kisgyermek állna velem szemben, akinek elvették az álmait. Az enyémet is rég összetörték. Miért is titkoljam tovább, hogy boszorkány vagyok? Én okoztam ezt, és egy részem, melyik még erősebb bennem kárörvendőn kacag a fejemben. Mintha egy időzített bomba lett volna, és most végre kirobbant. Már nincs mit veszítsek. Már nem a barátom. Akkor szűnt meg az lenni, mikor ott hagyott. Makacsul ragaszkodom eme elvhez, és nem érdekel, mit is mond nekem.
- Sosem tudtad volna elfogadni, hogy kihagylak mindenből, mert erősebb vagyok nálad! - emelem meg én is a hangom, hiszen kihozza belőlem. Eddigi ridegségem a múlté, és tekintetem szinte lángol, ahogy még neki áll feljebb. De miért is? Hiszen ő hagyott engem cserben, nem én őt. Nem hazudtam neki, csak nem mondtam el a boszorkányságomat, és a koromat. Az nagy különbség. De ha képtelen ezt belátni, akkor mégsem ismer eléggé. Pedig minden más igaz volt. Az, hogy milyen vagyok, milyen életem volt, mind igazság volt, és ő volt Nathanielen kívül az egyetlen, akinek elsőre megnyíltam. Még Bethany sem tudta a valódi nevemet. - Már akkor ismertem a várost, ahogy beléptem ide, s rögtön tudtam, nem véletlenül vagy itt, és mindaz megtörtént volna, mert túl sokan voltak, használtam akkor és ott az erőmet, de semmit sem ért - hiszen Nath már nem volt ott hátvédnek. Egy volt azok közül, akik meg akartak minket ölni. Tudom, hiszen én öltem meg. Ahogy kiejti a férfi nevét, arcom idegesen rándul, és tekintetem haragossá válik, már ha ez még lehetséges. Nem tudja, hogy ő is a többi halott között volt, nem tudja, milyen fájó pont ez nekem. Bár visszahozhatnám őt. Szavait alig hallom, hiszen egy emlék ránt vissza a múltba, egy fájó emlék, melyről szinte meg is feledkeztem.

" - Komolyan megbízol benne? - Nathaniel hangja gondterhelten szólal meg. Az ablakon túli tájat figyeli összeráncolt szemöldökkel.
- Az életemet is rábíznám, hadd mondjam el - kérek engedélyt arra, hogy bevalljam a boszorkányságomat.
 - Nem! - dördül fel Nath hangja ellentmondást nem tűrően. - Soha nem engedhetsz olyan közel valakit, hogy tudja, mi is vagy!
A férfi intelmei visszariasztottak attól, hogy elmondjam, el is vetettem hát.
- Miért nem bízol benne? Mert csak egy halandó ember?
- Mert az emberek a legváratlanabb pillanatban fordulnak ellened. Nekem is volt ember barátom, s majdnem máglyán égettek el, mert elárultam, ki vagyok - avat be egy újabb titokba.
- De Jensen nem olyan, ráadásul már nincsenek máglyán égetések - nevetek fel kétkedve, bár mindig is tudtam, hogy Nath nem velem egyidős, sőt sokkal többet tapasztalt már.
- S tudod mik voltak az utolsó szavai hozzám, mikor számon kértem? - villan meg tanítóm tekintete ahogy az emléket felidézi. Én csak megcsóválom a fejemet, hiszen tényleg fogalmam sincs.
- Miután elmondtad mi is vagy, számomra meghaltál!"


Mintha egybecsengne Jensen szavaival, ahogy kiejti felém intézett szavait, de csak a végét kapom el. Számára én halott vagyok. Egyetlen titok miatt? Nem kellett volna sosem bíznom benne. Még közel állok hozzá, s szavai cselekvésre késztetnek, s a fegyvert tartó kezemmel húzok be neki egyet. Az állát érez azt hiszem. Nem adok többet, csak egyből hátrálok pár lépést. Valamiért meg kellett tennem. Tisztes távolságban tőle állok meg ismét, nem mintha félnék tőle, csak nem akarok felesleges balhét. De ő nem balhézik, előszed még egy fegyvert, melyet a saját halántékához nyom. Ha nem mondta volna ki azokat a szavakat, most odarohannék, hogy ne tegye, vagy egy kis varázslattal csavarnám ki a fegyvert a kezéből, de az a két szó összetört. Nem látszik, de belül hallottam, ahogy lelkem szilánkjai darabokba hullva értek földet.
- Én ebben nem veszek részt! - tartom fel mindkét kezem, mint aki tényleg feladta. Nem ilyen vagyok, akkor mégis miért? Az a két szó? Már előtte, mikor Nathanielt emlegette, már akkor megreccsentem. - Ja, és hogy tudd! Nathaniel pont azon az éjjelen halt meg, mert előrébb helyeztelek téged nála, és átváltoztatták! Akkor azért mentünk oda, hogy leszámoljunk a bandájával, és nekem kellett megölnöm őt! Tudod mit éreztem ez után, hogy te sem voltál ott? Mindegy, szarok rá! - szavaim dühösek, s mindent elárulnak, de mégis lemondók. A fegyvert is elé hajítom. - Próbáld kettővel, ha számodra halott vagyok, nincs értelme tovább vesződnöm! Öld meg magad, és a túloldalon találkozunk! - most már minden érzelem a hangomban van. Megkeseredett düh beszél belőlem, miközben hátat fordítok neki. Már magam sem tudom, mit csinálok, csak cselekszem. Távolodom egy lépést tőle. Képtelen vagyok itt lenni tovább. Nem bírok el több kínt a mai estén. Sok volt ez, és én nem vagyok érzelemmentes, hiába is akarok azzá válni, nem megy. Sajnos Jensen jelenlétében nem, mikor ő a testvérem volt...

szószám: 777 || zene: where the lonely ones roam || megjegyzés: Hello mate
¤
Vissza az elejére Go down



Jensen Maxwell
welcome to my world
Jensen Maxwell

► Age :
38
► Total posts :
236

BRAVE HUNTER ➴


TémanyitásTárgy: Re: Parkoló Parkoló EmptyCsüt. Aug. 21, 2014 8:40 am





Chris & Jensen

There are some angels
who lift us to our feet
when our wings have problems remembering how to fly
- they called friends in the ordinary life..
Végérvényesen fel kell fognom, hogy az a Christian, akit akkor ismertem, eltűnt. Mennyit bírok még el? Mindenkit elvesztek magam körül. A legrosszabb az egészben, hogy Ő ezt nagyon jól tudja. Tudja, hogy egyedül vagyok. Ő volt a mentsváram, Ő tartott egyedül életben, és most Ő is ellenem fordul, majd Nath azt írta a naplójába, amit. Képtelen vagyok elhinni mindazt, amit mond. Nincs benne semmi pozitív érzés. Ezek után ne várja el senki tőlem, hogy élni akarjak. Amúgy is halott ember vagyok már, ezt tudom. Ha sikerül is végigvinni a tervem, akkor is meghalok.
 Képtelen lettem volna felfogni? Hallja, amit mond? Ha elmondta volna, hogy mi is ő valójában, minden megváltozott volna. Sokkal de sokkal hatékonyabbak lettünk volna, és talán meg sem történik ez a szörnyűség. De most már mindez teljesen mindegy. Suicid hajlamaim végre valahára beteljesedik. pont tőle nem vártam volna ezt.
Elemelte a fejemtől a fegyvert, majd elsütötte az égbe emelve azt. ’Azt hittem, üres.’ Ezek szerint tényleg rosszul ismer engem. Nem fogok szórakozni, nem fogok neki töltetlen fegyvert adni. Csalódott vagyok, hogy képtelen a dolgok mögé látni. – Ha elmondtad volna, mi vagy, akkor talán nem történik meg ez egész! – Rivallok rá, s nézem, ahogy fegyveremet maga mellé helyezi. Talán lesz benne annyi erő, hogy elsüti. – Ha egy család, akkor igen is képesek együtt működni. Csak ismerd meg a várost, és máris rájössz, hogy igazam van. Ez a hely tele van szörnyetegekkel. – nem fogom őt győzködni. Feladtam. Mindezt azért, amiért előbb mellettem sütötte el a fegyvert. Az a Christian akit akkor ismertem, megszűnt létezni akkor, amikor abban a kunyhóban otthagytam őt. Csak és kizárólag azt fújja, amit Nathaniel. Mégis hogy tudnék ezzel szembeszállni? Sokkal régebb óta ismerte őt, mint engem. Ezért evidens, hogy nagyobb befolyása van, mint nekem.  – Mert persze Nathanielnek mindig igaza van,volt,lesz. – vágom hozzá bunkón. A kezdeti remény, mely iránta éreztem, hogy ezt normálisan meg tudjuk beszélni, eltűnt. Nincs remény, és ezt most már jó lenne, ha én is felfognám. De nem csak vele kapcsolatban, hanem mindennel, és mindenkivel. Az öcsém is képtelen lesz nekem teljes mértékben megbocsájtani. Talán annyi reményem van, hogy ha meghalok, akkor találkozok a szüleimmel, és ők képesek lesznek nekem megbocsájtani mindenért, amit tettem életemben. – Higgy amit akarsz, Christian. Hidegen hagy. Azt akarod, hogy szenvedjek? Ennél mélyebbre már én sem tudok süllyedni. Most, hogy itt állsz előttem, végre nem érzem úgy, hogy lezáratlan ügy az életemben. Végérvényesen el tudlak temetni magamban. Nem az vagy, akit testvéremmé fogadtam. Számomra meghaltál. – vállalom mindenért a következményt, amit kimondok. Tudja nagyon jól, hogy nem fogok neki hazudni. Én sose tettem, ellenben vele. Azt kívánom, itt és most érjen véget ez az egész. Öljön meg, vagy tűnjön el az életemből. Ő nem az az ember, akit imádtam, akire felnéztem. Aki a példaképem volt. Sok dolgot nem mondtam el neki, de mindez már teljesen felesleges. Hiába, hogy egyidősek vagyunk, úgy éreztem, hogy apám helyett apám. Apám, és barátom egyben. Tudom, hogy ez így elég érdekesen hangzik, de sokkal de sokkal érettebb a koránál. Ő volt az egyetlen, akiben megbíztam. Fogalma sincs min mentem keresztül, amikor ott kellett, hogy hagyjam őt. De mindez nem számít már. – A szenvedésem akarod látni? – mosolyra húzom a számat. – Azt kell, hogy mondjam, nem fogod. – Előveszek még egy fegyvert, majd a halántékomhoz tartom, és még jobban mosolygok.  – Ha nem te teszed meg, megteszem én. – akármennyire is azt akartam, hogy ne érezzem azt, hogy romokban minden, amit felépítettem, Ő újra előhozott mindig érzést bennem. ő volt az egyetlen, aki előtt lebontottam minden falat, ami körülöttem volt. Úgy látszik, mégsem ismer eléggé.
szavak: 597 zene: Pray in C megjegyzés: Lesz ez még jobb is. credit:
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Parkoló Parkoló EmptyCsüt. Aug. 21, 2014 7:01 am



Jens & Chris

Fáj ez az egész helyzet. Nem mutatom, de belül egyre jobban haldoklom, hogy ezt kell tennem valakivel, aki egykor a fivérem volt. Nem tagadom, egy részem piszkosul élvezi, amit tesz, nagyon is, ami annak köszönhető, hogy sosem hallgattam a szellemek intelmeire, és a fekete mágia is kedvelt eszközöm lett.
Végignézek Jensenen, és Nathaniel intelmei jutottak eszembe, mikor kért, hogy ne fedjem fel, ki is vagyok. Hogy nem kell neki tudnia. Minden másban lehetek őszinte, de ezt az egyet és a koromat hagyjam ki szépen. Hát megtettem, mert tudtam, hogy Jensen képtelen lenne elfogadni. Vagyis nem tudtam, hanem Nath bizalmatlansága hitette el velem. Ahogy hozzá beszélek, és a mellkasában uralom azt a szervét, mely életben tartja, nem érzek mást, csak szánakozást. Tudom, hogy ez nem hatja meg, sőt néha kissé beteges, de mintha élvezné, ha fáj valamije, mégis muszáj volt megtennem, mert a rengeteg düh már felemésztett volna. Eme érzést jogosnak hiszek, és mit sem törődöm tekintetének és hanglejtésének megváltozásával.
- Nem azért tettem, hogy fájjon. Ismerlek - jegyeztem meg hűvösen, miközben a zsebembe dugom a kezem. Egyelőre nem kívánok beszélni, és megteszi helyettem ő. Látom, hogy csalódott bennem, és egy részem, melyet érdekel, hirtelen meglepődik, de arcomra minden nem ül ki, hiszen annyira mégsem hat meg. Vádol, melyre számítottam, hiszen felfedtem magam. Annyi év után végül csak felfedtem magam, és ehhez is a bosszúvágy kellett. - Mindent tudtál rólam, amit mondtam, mind igaz volt. Nem hazudtam, csak nem fedtem fel, mi is vagyok, mert képtelen lettél volna elfogadni... - vonom meg a vállam. Arcom hűvös, semmi érzelmet nem engedek át a falon. Nem tehetem. Ő nem a barátom volt, hanem a testvérem, akire vigyázni akartam, így jobb volt, ha nem tudja. - Téged óvtalak vele - jelentem ki, mintha csak az időről beszélnék, ami még mindig szeles, bár ez már nem én vagyok, hanem maga az időjárás A felhők esőt jeleznek, de engem ez nem érdekel. Visszament? Én vajon meddig voltam ott, majdnem félholtan, míg rendbe jöttem annyira, hogy elmehessek? Két napig? Valami pasi hajolt felém akkor, és elvonszolt egy kunyhóba, hogy ellásson. Az egészre nem is emlékszem.
-A vámpírok sosem nyüzsögnek egy helyen! Én két napig hevertem ott, mire valami idegen ellátott annyira, hogy elmehessek. Egy idegen! Alig voltam tőled két kilométerre, abba a rogyadozó kis kunyhóban - magyarázom hevesebben, hiszen így volt. Nem láttam sehol, végül a szellemekhez fordultam. Natheniel szelleméhez. És a naplójához. Szerinte mindig is megbízhatatlanok lesznek az emberek. - Natheniel szerint ott hagytál, és vissza sem néztél - hajtom le a fejem egy pillanatra, nem a megbánás miatt, hanem mert Nath igazából halott. Az erős ember az életemből eltűnt, és én öltem őt meg. Vajon ezt tudja ő? Vajon emlékszik még a férfira, akivel egy-egy alkalommal együtt láthatott? A láthatatlan segítség, aki mindig figyelt, ne buktassam le magam? Mindegy, nem is érdekes. Mikor közeledik, és a saját fegyverét nyomja a fejéhez, hogy öljem meg, egy pillanatra elbizonytalanodom, mikor is lett ilyen ideggyenge az én régi ismerősöm. Mert nem akarom barátnak hívni őt. De persze megfogom a markolatát a fegyvernek, lassan biztosítom ki, miközben arcom egyetlen egyet sem rezdült, majd a többi gyorsan történt. Alig tíz centire kaptam el a fegyverét, majd lőttem, és igyekeztem olyan gyorsan, hogy először fel se foghassa, bár nem vagyok vámpír, nem is lennék. Ez után ismét a homlokához tartom. - Azt hittem üres - vonom meg a vállam. Sosem ölném meg, mert nem lennék rá képes. Fegyvert tartó kezemet a testem mellé ejtem. - Nem veszek részt ebben, a szenvedésed akarom látni, nem a halálod, és egész jól csinálod - mosolyodom el gúnyosan, mert tényleg szenved. Csalódott, mert boszorkány vagyok, és nem tudott róla, és mondanám, hogy szar ügy, de ne zúdítsunk rá mindent egyszerre.

szószám: 613 || zene: where the lonely ones roam || megjegyzés: Hello mate
¤
Vissza az elejére Go down



Jensen Maxwell
welcome to my world
Jensen Maxwell

► Age :
38
► Total posts :
236

BRAVE HUNTER ➴


TémanyitásTárgy: Re: Parkoló Parkoló EmptySzer. Aug. 20, 2014 9:55 pm





Chris & Jensen

There are some angels
who lift us to our feet
when our wings have problems remembering how to fly
- they called friends in the ordinary life..
Képtelen voltam felfogni mindazt, ami most történik. Én egészen eddig abban a hitben éltem, hogy a legjobb barátom, aki inkább már a testvérem volt, meghalt. Ő neki fogalma sincs arról, hogy min mentem keresztül, ahogy nekem sincs fogalmam arról, hogy Ő neki milyen volt. Ő az éremnek csak azt az oldalát ismeri,  amit Ő élt állt. De kezdem azt érezni, hogy az utánam való kutatása teljesen megőrjítette őt, és csak az lebeg a szeme előtt, hogy engem megöljön. Ha ezt akarja, ám legyen. De addig nem fogok meghalni, amíg el nem mondom neki a teljes igazságot. Ha majd utána is csak a bosszú élteti, akkor nem tudok vele mit kezdeni. Maximum elviszem egy pszichomókushoz.
 Látom rajta, hogy nem fogja fel azt, amit mondok neki. Csak a harag van jelen az életébe, amit én váltottam ki, holott nem is tudtam róla. Ismer, tudja nagyon jól, hogy nem szoktam hazudni. Tudja, hogy sosem hagynám őt cserben, akkor nem értem miért csinálja ezt. A helyemben Ő is ezt tette volna.
Hallgattam a kis monológját, néztem, ahogy felém lép, és figyeltem a kezét. Fogalmam sem volt, hogy mit csinál, egészen addig, amíg nem kezdtem el érezni. A szívemben olyan fájdalom keletkezett, hogy térdre kényszerített. Levegőt alig kaptam, s ekkor jöttem rá igazán a dolgokra. A barátom, akit akkor ismertem, megszűnt létezni. Jobb lett volna, ha nem keres meg, mert ez sokkal rosszabb mindennél. Semmi mást nem látok benne, csak a elkárhozást.
Mikor befejezte a mondandóját, a fájdalom is megszűnt a mellkasomban. Vettem pár mély levegőt, majd ismét felálltam.  – Ennél nagyobb szenvedést nem tudsz nekem okozni. Fizikai fájdalom? Ugyan Chris, ismersz. Az elmúlik. – hangom higgadt, semmi nem hallatszik immáron ki belőle. Talán egy kis szánakozás.  – A barátságunk nem épült bizalomra. Boszorkány vagy. A legjobb barátok elmondanak mindent egymásnak, nem? Te tudsz rólam mindent. – csóválom meg a fejem. Csalódtam. – Visszamentem. – néztem a szemeibe. – De már nem voltál ott. – közlöm vele, miközben szemöldököm összehúzom, ahogy eszembe jut az minden, amit akkor láttam.  – Sokan voltak, meg kellett várnom, míg elhúznak onnan. 3 napba telt, mire vissza tudtam menni oda. Senki nem volt már ott. Te sem. Minden csupa vér volt, te is azt hitted volna, hogy meghaltam. – Most mégis mi tévő legyek? Kiderül, hogy az az ember, akit a barátomnak hittem, na meg azt, hogy meghalt, itt áll előttem, és igazából boszorkány. Képtelen vagyok már mindezt elviselni. Miért én nekem kell mindezt átélnem? Mit tettem előző életemben, amiért most ezeket kell átélnem? Csak annyit kívánok, hogy végleg legyen vége. Inkább sose lelek békét, csak most már elég volt!Elővettem a fegyverem a zsebemből, odaléptem hozzá, megfordítottam a fegyvert, s egyenesen a homlokomra tartottam.  – Nem tudsz nekem már semmivel sem fájdalmat okozni. TEDD MEG! – üvöltöttem rá.
szavak: 457 zene: Running Up That Hill megjegyzés: Lesz ez még jobb is. credit:
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Parkoló Parkoló EmptySzer. Aug. 20, 2014 9:25 pm



Jens & Chris

A harag szó nem írja le azt, amit most valójában iránta érzek. Akarom mondani, aminek ő a célpontja. A gyűlölet érzése is itt tolakszik fel egész lényemet felemésztve, és a bosszú szinte elhomályosítja elmémet. Ahogy áll ott, mintha nem követett volna el ellenem semmit. Én nem hagytam volna őt hátra, ha meghal, akkor sem. Nem, mert a testvérem volt. Neki rögtön a valódi nevem árultam el, sokat tudott rólam, kivéve az erőmet és a koromat, azon kívül tudott Nathenielről, hogy fontos volt nekem, tudott Bethany-ról, még akkor is, ha nem találkoztak még. Soha senki nem tudott olyan sokat rólam, mint ő, és a tanítóm.
Nem tudom megbocsájtani, hogy csak úgy ott hagyott. Nevemre felfigyelek, de tekintetemben nem a viszontlátás öröme csillog, hanem a harag és ha közelebb lenne, akkor a csalódottság és megkeseredettség fájdalmát is láthatná. Így hát csökkentem a kettőnk közt lévő távolságot, majd pár lépésre tőle megállok, miközben szavait lassan fújja felém az általam gerjesztett szél. Lassan kavarog köztünk, s mivel nem mormolok semmiféle varázsigét, nem nyilvánvaló, hogy tőlem ered ez a kis szél.
- Persze, és így kell bánni egy baráttal? Egy fivérrel? A kutyák elé kell dobni halottnak hitt csontjait? - szinte köpöm a szavakat, és kárörvendő mosolyomat elhaló, szánakozó hangja csalogatja arcomra. Bánhatja, hogy így tett. Teszek még egy lépést felé, majd kihúzom egyik kezem a zsebemből. Üres, de mégis ökölbe rándul, mintha valamit nagyon szorongatnék.
- Én soha nem hagytalak volna ott, ha meghalsz, akkor sem! - növelem haragos hangom, majd lassan derékszögbe emelem karomat, úgy, hogy a tenyerem az ég felé néz. Ajkam nem mozdul, csak ujjaim szépen lassan, mintha ökölbe szorítanám, de ezzel egyidejűleg Jensen is érezheti a szorítást a mellkasában, mely kezdetben tompa, és csak kevésbé kellemetlen. - Tudod te milyen érzés volt, mikor a mocsokban ébredtem, egyedül? - apránként hajtom be ujjaimat, hogy a tompa kellemetlen érzés erősebbé válhasson régen barátomnak hitt férfi mellkasában. - Majd mikor felfogtam, hogy élek, te sehol nem voltál? Még arra sem méltattál, hogy ha halottnak hiszel, visszajössz, és elföldelj? - szinte alig tudom magamból kipréselni a szavakat, s közben már alig félre el egy ceruza, összeszorított ujjaim közt. A fájdalom bizonyára már nemhogy kellemetlen, hanem elviselhetetlen, hiszen mintha a kezem a mellkasában a szívét szorongatná, mely próbál szabadulni az ujjaim fogságából, de ehhez nem kellett semmit tennem, csak némán elmormolni egy igét, s így uralom őt, azt akarom, hogy érezze, mit éreztem akkor, mikor kerestem őt, de sehol nem találtam. Azt akarom, hogy tudja, velem nem jó szórakozni. Ő csak egy ember, tudnia kell, hogy mi vagyok. Már mindegy, hazudtam neki akkor, de most képes lennék őt eltiporni, mint egy cigarettacsikket. Remélem összeroskad a fájdalomtól, miközben ügyelek arra, hogy ne vegyem el az életét. Nem kapja meg azt az örömöt. - Azért jöttem, hogy olyan szenvedéssé változtassam az életedet, amilyet el sem tudsz képzelni! - akarom, hogy tudja. Nincs rejtegetnivalóm. Ismerem az öccsét, ismerem a gyengéit. Ráadásul erősebb voltam mindig is, mint ő, s ezt most tudnia kell. Figyelem őt, ahogy kínzom, majd végül a szorítás enyhül. Azt hiszem ennyi épp elég egyelőre. Kezemet ismét a zsebembe dugom, de tekintetem elárulja, hogy időzített bombaként funkcionálok, és nem is akarom ezt elrejteni előle.

szószám: 384 || zene: where the lonely ones roam || megjegyzés: Hello mate
¤
Vissza az elejére Go down



Jensen Maxwell
welcome to my world
Jensen Maxwell

► Age :
38
► Total posts :
236

BRAVE HUNTER ➴


TémanyitásTárgy: Re: Parkoló Parkoló EmptySzer. Aug. 20, 2014 12:51 pm





Chris & Jensen

There are some angels
who lift us to our feet when our wings
have problems remembering how to fly
- they called friends in the ordinary life..
Egy újabb olyan nap, ahol nem történt semmi. Nem jutottam előrébb, de szerencsére hátra sem léptem. Gyűlölöm az ilyen napokat, mert én egyre csak öregszem, egyre gyengébb leszek, míg végül képtelen leszek végigcsinálni a tervemet, és úgy kárhozok el, hogy befejezetlen ügyem van. Senki nem akar így meghalni, pláne nem én.
A bárban vagyok, és nem vagyok képes mást csinálni, csak inni… és inni. Sokan azt hihetik, hogy alkoholista vagyok, mert mindig iszok, pedig ez nem így van. Szimplán csak így könnyebb elviselni a mindennapokat. Felszabadultabb vagyok, és nem vagyok képes annyit gondolkozni.
 Úgy éreztem pár óra elteltével, hogy ideje lenne valami hasznosat is csinálni, körbejárni a várost, kicsit megfigyelni pár vámpírt… embert, kinek mi. Elindultam kifele, majd egy pillanatra megálltam. Az alkohol teszi. Amíg nem áll fel az ember, meg sem érzi, hogy mennyit is ivott. Hirtelen becsapódott mögöttem az ajtó. Mosolyogtam egyet, nem foglalkoztam a dologgal, majd elindultam az autómhoz. Most kellene, hogy jöjjön, hogy ittas állapotban nem vezethet az ember, de ebben a városban mindent meg lehet tenni. De komolyan, annyira… gáz.
Elindultam a kocsimhoz, amikor egy erősebb széllökés nekinyomott a mellettem lévő autónak. Ez nem véletlen. Aztán meghallom mögöttem az ismerős hangot, amelyet sosem tudnék kitörölni az emlékezetemből. Hirtelen rengeteg érzelem átfut rajtam. Düh, csalódás, boldogság, remény. – Chris! – suttogom, majd megfordulok, hogy vele szemben lehessek. Képtelen vagyok elhinni, hogy itt áll előttem, azt hittem, hogy meghalt. Dühös rám, és őrjöngeni fog, amit meg is értek. De mindent megérdemlek, amit csak tenni fog velem. Ismerem őt, ugyanolyan könyörtelen mint én, amikor a bosszú vezérli.
Képtelen vagyok megszólalni, de mégis erőt kell vennem magamon. Legszívesebben elsírnám magam. Ő, és az öcsém az egyedüliek, akik tényleg ismernek. – Fogalmam sem volt, hogy életben vagy. – suttogom megbánóan, miközben szemeimbe könny gyűlik. El nem tudom mondani, hogy mennyire hiányzott ez az ember az életemből. – Én azt hittem, hogy meghaltál. – folytatom elhaló hangon.  – Nem volt pulzusod. A vámpírok meg csak jöttek, és jöttek, túlerőben voltak, muszáj volt elmennem onnan. – elhaló hangom már-már számomra is kétségbeejtő. Itt fogok kifakadni? Nem is értem miért kezdek el egyből magyarázkodni. Egy dolgot tudok csak. Magamhoz akarom ölelni a legjobb barátomat. De ahogy az arcára nézek… talán ez az utolsó éjszakám?
szavak: 370 zene: Running Up That Hill megjegyzés: Lesz ez még jobb is. credit:
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Parkoló Parkoló EmptyKedd Aug. 19, 2014 8:51 pm



Jens & Chris

Régóta kerestem már. Tudom, hogy él, hiszen nem volt holtest sehol. Csak én voltam, és az a sok vámpír hulla, és Nathaniel. Azt hittem becsapott, pedig közel sem volt így. Nem ő tehetett arról, hogy az a vámpír megtalálta, és olyanná formálta, mint ő. Nem akartam megölni, elgyengültem, de megtettem, s onnantól már nem tudtam követni az eseményeket. Csak a sötétség támadott, és az egyedüllét. A magány. Na meg persze Nath naplója. Sosem hittem volna, hogy olyanná válok a sorokat olvasva, mint ő, de Jensen árulása megtört. Én hittem, hogy a barátságunk örök, és nem elmegy, ott a sok élettelen test között, hanem legalább elföldel, vagy mentőt hív, vagy... Mert én mindent megtettem volna, ha látom, hogy a földön hever. Persze viszont nem kaptam meg ugyanezt. És ez ébresztette fel bennem azt a szörnyet, amit bosszúnak hívnak. De mára már nem csak bennem él, hanem én maga vagyok a megtestesült bosszú, a reváns, amit az emberek hívnak, ha szükség van rám. Eszement lettem, szinte őrült aki gyilkolja a vámpírokat, miközben kutatja az embert, akit testvérévé fogadott. Aki most nem akar a szeme elé kerülni.
Kerestem mindenütt. Atlantában kezdtem, de onnan eltűnt, majd szinte végigjártam minden egyes helyet, és hol kell rátalálnom? Mystic Falls-ban. De vajon miért jött ide? Talán az öccse is itt van? Emlékszem mennyire ki volt miatta, én pedig öntöttem belé a lelket, hogy ne adja fel. Mellette voltam, és próbáltam testvérként biztatni.
Már rég történt, nagyon rég, mégis élénken él bennem a vágy, hogy érezze, amit én. Csak fizikálisan. Már nem érdekel, hogy titkoljam, ki is vagyok. Oly közel vagyok, nem ronthatom el. Figyeltem a helyet, amit Mystic Grillnek neveztek el, de igazából szerintem egy bár. Lényegtelen, én csak a megfelelő pillanatra várva álltam a kocsik között. Csak rá, és senki másra, s mikor már megismertem jellegzetes alakját, egy erősebb széllökettel zártam be mögötte az ajtót. Ekkor még nem mutattam magam, így nem tudhatja, hogy figyelik. Elég nagy baj a figyelmetlenség. Csendesen várok, amíg odaér a kocsik sorába, majd ismét küldök egy széllöketet felé, hogy az egyensúlyát elvesztve a kocsira dőlhessen. Még mindig rejtve maradok, majd végül a háta mögött csendül fel rekedtes hangom érzelmek nélkül.
- Már felesleges menekülnöd! - hangom semmi jót nem sejtet, csak hagyom, hogy elérhessen hozzá hűvösségem. Akarom, hogy tudja, mennyire gyűlölöm, és megvetem azért, amilyen hazug volt.

szószám: 384 || zene: where the lonely ones roam || megjegyzés: Hello mate
¤
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Parkoló Parkoló EmptyHétf. Dec. 16, 2013 4:27 pm



Dominic & Benjamin




Hogy én megjátszom magam? Sok mindent lehet rólam mondani, arrogáns pöcs, szemétláda, szörnyeteg... amiket sokszor meg is kapok. De hogy megjátszanám magam, nos, ez pont az, ami egyáltalán nem jellemző rám. Sosem játszanám meg magam más kedvéért, miért tenném? Amikor sokkal egyszerűbb önmagad lenni és megmondani azt, amit valóban gondolsz. Így élem az életem, mindig is így tettem, ha emiatt pöcsnek tartanak, elfogadom. Viszont, amiket mondtam neki, abból bizonyára azt szűrte le, hogy csak eljátszottam a szerető nagybácsi dolgot. Szóval, ha már hazudtam, vállaljam a következményeket is.
- Ez vagyok én. - jelentettem csak úgy ki, mintha még büszke is lennék rá. Ha ez kell ahhoz, hogy ne kelljen előállnom a tényleges történettel, ám legyen. Lehet, hogy ezzel nem dobom be magam a szívébe, de nem is ez a célom. Olyanokat mondtam neki, amiket igazából nem is gondoltam át. Hirtelen ez jutott eszembe, de nem hittem volna, hogy ennyire belemegy a témába. Mármint, hogy számomra mindketten csak terhek voltak akkoriban. Nem mondom, hogy büszke vagyok arra, aki akkor voltam. Sőt, egy túlontúl érzelmes, gyenge, bátyám árnyékában álló férfi voltam. Szánalmas. Ez az egy szó tökéletesen magába foglalja, mindazt, amit érzek ezzel kapcsolatban. A bátyám volt a nagy vámpír vadász, én pedig csak egy munkanélküli senkiházi. Viszont volt két személy, akiknél az árnyékból felvillant fényem. Ez a két személy pedig Margaret és Dominic volt. Szóval akármik is voltak ők nekem, de terhek biztosan nem. Ez viszont most nem számít, inkább gyűlöljön ezért, de nem hánytorgatok fel egy olyan dolgot, amit el szeretnék felejteni.

- Jó rendben, akkor nincs. És a kérdésedre a válasz, nem... nem azért vagyok itt, hogy egyesítsem a családunkat. Akikből ugye már csak mi maradtunk. Nem hittem, hogy repesve ugrasz majd a karjaimba, amit megtudod, hogy élek. Erről szó sincs. Csupán úgy gondoltam, ideje lenne már tudnod az igazat halálomról. Valamint azt is tudom, hogy ezzel nem oldok meg semmit, sőt talán azt érzed, inkább ne tudnád. De ez nem az én gondom, én megtettem, amit kellett. Ha ezek után látni sem akarsz többé, nekem úgy is jó. - válaszoltam meg mindent felmerülő kérdést a felbukkanásom kapcsán, komoly tekintettel kicsit felemelve a hangom. De eközben ő csak üres tekintettel bámult vissza rám, mint akinek már nem is számít ez az egész. De igazából meg tudom érteni, olyan számára jó emlékek váltak most jelentéktelenné, amik talán elkísérték a mai napig. Ez után csak vártam válaszát, de meglepetésemre üres tekintete, hirtelen dühre váltott, majd egy gyors ütést mér gyomromra. Majd kijelentette, hogy nincs szüksége rám. Erre természetesen összerogytam, majd engem is düh fogott el. Csak ökölbe szorította a kezem és úgy próbáltam ellenállni annak, hogy viszonozzam. Ha nem Dominic-ról lett volna szó, nem hogy viszonzom, de még a fejét is téptem volna az ürgének. Viszont úgy gondoltam ezt valamelyest megérdemlem, szóval csak hagytam elmenni.


☬ Folyt valahol ☬



Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Parkoló Parkoló EmptyHétf. Dec. 16, 2013 1:28 pm

Valahol mélyen bennem még ott van az a fiú aki egykoron voltam, az a lelkes lettel teli ifjú, aki jó poénnak tartotta ott hagyni az unalmas katonaságot, egy jó baráttal együtt, aki szerette volna megkérni egy lány kezét, és aki olyan nagyon szerette volna, hogy ha nem Derek lett volna az apja, hanem az itt előttem álló nagybátyám. Az a fiú mély csalódást él át a szavak hallatán és minden reménye szertefoszlik, én csak állok ott blazírtan vele szemben és csak a szemeimben láthatja a csalódottságot, és azt, hogy valóban egyedül vagyok a világon. Mit számít az, hogy belőle vámpír lett? Hát ekkora teher voltam én is és anyám is a számára.
- Mesterien játszottad meg magadat…- Szólalok meg hidegen, és érzelem mentes hangon, a fiú aki voltam, szeretne neki ugrani, miértek felől érdeklődni, de az a fiú már régen a feledés homályába került én már csak a büszkeségem miatt tenném meg, hiszen már csak az maradt meg nekem semmi több. Ténylege gyedül maradtam ebben az átkozott világban, nem én akartam vámpír lenni! Nem én akartam Derek fiaként megszületni abba az átokverte házba, még is ez történt. Azt hiszem egy ideig az ezek iránt érzett dühöm vitt Natalja mellett előre. De mint minden ez is lecsillapodott és végül elszállt, akkor ébredtem rá arra, hogy miket is tettem, és parancsoltam megállj az egész gyászos menetnek.
- Nincs mentséged. – Szólalok meg néma hallgatásom után. – Mi a fenét keresel akkor itt? Csak azt ne mondd, hogy hirtelen erős vágyat éreztél a család egyesítésre... – Kérdezek rá, és hangomban gúny csendül fel. A szememben nincs már semmi, se csalódottság, se bánat, csak az üresség a fénye vesztett tekintetem, amiben nincs élet. Egy dolog dühít már csak, anyám hitt benne, belőle merítette az erejét, és számított rá, és ezek szerint őt is cserben hagyta, hazudott neki, ő pedig itta szavait. Ez az egy amiért még hajlandó vagyok bármit is tenni Benjamin bátyámmal szemben.
Rebben a szemem mikor azt mondja, jó pár és végül bevallja, hogy 78 éve tud rólam, és nem volt képes felkeresni, egyetlen egy alkalommal sem, ám ha akkora teher voltam én is neki, hát persze, miért is tette volna meg, hogy a nyomorult unokaöccsét felkeresse, elvégre a vér vízzé válik és semmit sem jelent ez a kötelék, hiszen ahogy említette, csak a terhére voltunk.
- Itt vagy? – Ezen majdnem felnevetek. – Még is minek vagy itt? Úgy mondod ezt, mintha a megjelenéseddel megoldhatnál mindent és elsimíthatnál minden bajt. Pont te?! Akinek akkor teher volt egy nő, aki bizalmát fektette beléd, és egy taknyos kölyök mellé?! – Igen, pontosan az voltam, egy nyomorult, naiv kis takony aki hitt valakiben aki nála nagyobb és erősebb és remélte, ő lesz majd jövője kulcsa, azokban az időkben. Undorodom akkori önmagamtól!
Lerázom magamról a múltat és a jelent, én már nem az vagyok akinek ezek számítanánk, még akkor is ha egy részem valahol mélyen bennem eltemetve most ordít és a képzeletbeli falba öklöz bele. Elmúlik majd ez is, mint ahogyan minden más is a mi életünkben, ám mikor elsétálnék mellette, utat engedek a haragomnak egy pillanatra, és minden erőm és gyorsaságom beleadom, amit ma magamhoz vettem a véren keresztül, hogy gyomorba vághassam.
- Akkor ne keress! Boldogulok nélküled is Benjamin. – Nem szólítom nagybátyámnak, semmi kedvesség nincs a gangomban és fontolóra veszem, hogy anyám nevét, a Duboist használjam a Leighton helyett. Elvégre már mióta is nem tartozom a családhoz? 152 éve haltam meg hivatalosan, az, hogy vámpír lettem az emberi törvények számára semmit sem jelent. Hivatalosan a világnak már régen halott vagyok, akkor meg fölösleges egy olyan nevet használnom, ami már tényleg sehova sem köt.
Ha sikerült megütnöm, akkor ellépek tőle, hogy elmehessen innen a dolgomra. Elvégre vár rám, egy eb is, aminek enni kellene adni.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Parkoló Parkoló EmptyVas. Dec. 15, 2013 11:19 pm



Dominic & Benjamin




Még nem tudtam pontosan, hogy miként is fogom neki ezt megmagyarázni. Hisz saját önző okok vezéreltek abban, hogy nem kerestem fel őt mindezidáig. Azt, hogy miért hagytam el őt akkoriban, nem mondhatom el. Még mindig gyűlölöm a bátyámat érte, de ő már elnyerte méltó büntetését. Azóta már rég a pokol egyik bugyrában pancsol. Így hát nem fokozom még azzal is, hogy fiának is csak ez jusson róla eszébe. Szóval úgy döntöttem, hogy hazudok, nem csak Derekért, de igazából úgy gondoltam inkább utáljon pár dolog miatt. Mintsem sajnáljon saját apja, az én bátyám tettéért.
- A vámpírrá válásom volt az én felszabadító lapom... Úgy éreztem már nekem is kijár, hogy élvezzem az életet. Ahelyett, hogy az idióta bátyám családjáról gondoskodjak. Ez a fájdalmas igazság, tudom, nem volt szép, de már úgy is mindegy. Viszont mentségemre legyen, fogalmam sem volt akkoriban, hogy te is vámpírrá váltál. - mondtam el neki az okát, ami miatt otthagytam őket akkoriban, bár az utolsó mondaton kívül, ennek a fele sem volt igaz. Amikor vámpírként felébredtem és ráeszméltem mivé váltam, nem éreztem mást, mint bűntudatot. Ami talán sosem enyhült volna, ha bátyám nem akart volna azon nyomban végezni velem. Előtte még az is megfordult a fejemben, hogy én magam vetek véget az életemnek. Hisz Margaret-et elvesztettem, én pedig szörnyetegnek éreztem magam. De az, hogy Derek ezt a fejemhez is vágta, mindent megváltoztatott bennem. Az akkori szavaival és tetteivel keltett düh éltetett egész életemen át. Ezek után nem számított más, nem érdekelt kinek kellett meghalnia érte, de már csak azért is éli akartam. Vicces, de igazából a bátyám az oka, hogy még ma is élek, hogy a régi nyápic Ben, a feledés homályába merült.

Gondoltam, hogy nem úszom meg magyarázkodás nélkül, de azért reméltem, hogy fátylat borítunk az elmúlt időkre és a jelenre koncentrálunk. Viszont következő kérdése után, már tudtam, hogy ez nem lesz olyan egyszerű. Persze hazudhattam volna erről is, de lesüt rólam, hogy már jó ideje tudom. Akkor meg mi értelme lenne letagadni pár évet, nem változtatna semmin.
- Csak pár éve... na, jó 78, de... de most már itt vagyok. Mi értelme az elmúlt időkön rágódni, nem igaz? - próbálkoztam először még azzal, hogy nem mondok számot, de tekintetén látszott, hogy pontos időt vár. De nem tudom, miért kell ennyire felfújni a dolgot. Rendben, magára hagytam, nem kerestem fel, mikor tudomást szereztem róla. De igazából szerintem még szívességet is tettem ezzel. Az akkori énem nem volt épp egy jó társaság.

 



Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Parkoló Parkoló EmptyPént. Dec. 13, 2013 10:32 pm

Vegyesek az érzelmeim az irányába, hiszen maximálisan azt érzem, hogy cserbenhagyott. Biztos vagyok abban, hogy közel egy időben lettünk vámpírok, és ennyi rohadt év után képtelen volt megkeresni!? Az meg sem fordul a fejemben, hogy esetleg halottnak hitt. Én úgy gondolom, hogy ha elment a házba, akkor láthatta mi történt ott, a véres lábnyomaim is követhette kifelé, és ha akart volna, akkor megtalálhat. Valahol magamban tudom, hogy hülyeség amit csinálok, hogy lehet semmit nem tudott rólam éveken át, lehet ő is hosszan hitt halottnak, de egy ideje biztos tud rólam, hiszen mi másért állt volna így elém, nem volt meglepett. Egyáltalán nem úgy tűnt, mintha csodálkozna azon, hogy ott állok előtte teljes életnagyságban! Tehát, csak tudott rólam, de kérdés, mióta tudja?!
Nem lehet neki nehéz visszafognia, elvégre sanyargatom magam, és csak akkor veszek vért magamhoz, ha feltétlenül muszáj, mást nem is fogyasztok, tehát nem vagyok valami jó erőben, egy embert könnyen leverek, de egy velem, egykorú vámpírral már nem bírok el.
- Örülsz!? – Vicsorgok bele a képébe és neki feszülök, még tombol bennem a harag, a düh, a csalódottság és valahol az elveszett remény is.
- Megmagyarázd?! Mi a poklot akarsz azon magyarázni, hogy nyilvánvalóan tudtál rólam, és tettél a fejemre?! Egyszer sem kerestél meg! Ne merd, azt mondani, hogy nem, mert akkor nem álltál volna így elém, süt rólad, hogy tudtad élek, és csesztél felkeresni! – Öntöm rá, majd ahogy ezzel megvagyok, kezdek lenyugodni, és nem ellenállni. Nem feszülök már neki, semmi értelme sincsen az egésznek, érzem, hogy gyengébb vagyok az önsanyargatás miatt.
Könnyen lök hátrébb, én pedig ellépek, hátrálok egy lépést, és ott maradok egy helyben, a csuklóim megdörzsölöm, de csak úgy megszokásból, nem mintha olyan nagyon kárt tett volna bennem. Alig pár perce táplálkoztam, így hamar helyre jövök. Aztán jobb kézzel hátrasimítom a hajamat, amit szabadon hagytam, nem fogtam össze egy lófarokba, csak úgy áll, ahogyan akar. Szóval, a mozdulatomnak se sok értelme van, de ezt hívják pótcselekvésnek.
- Mióta tudsz rólam? – Szegezem neki a kérdést és nem veszek tudomást a gúnyolódásáról, én is tudnék, és úgy érzem lenne is miért, de inkább visszabújok a magam csigaházába, és innentől, megmaradok annak a hideg és élettelen alaknak aki eddig is voltam. Hangom már érzelemmentes, hideg akár a levegő ami körülöttünk van.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Parkoló Parkoló EmptyPént. Dec. 13, 2013 9:36 pm



Dominic & Benjamin




Láttam arcán a döbbenetet, miután közelebb léptem hozzá és rájött ki is vagyok. Már sok-sok nem találkoztunk, aminek egy részében én is halottnak hittem, csak úgy, mint ő engem. Akkoriban Derek miatt képtelen voltam visszatérni Mystic Falls-ba. Gyűlöltem őt, amiért képes lett volna velem is végezni. Amint megtudta, hogy vámpírrá váltam. Tudtam, hogy, ha még is visszamegyek, elkerülhetetlenné válik, hogy egyikőnk halottan végezze. A bennem fortyogott az iránta érzett düh, szóval szívesen megtettem volna. De egy másik hang azt súgta inkább maradjak az élvezeteknél és felejtsem el a múltamat. Ez így is történt. Több mint 30 évet töltöttem le úgy, hogy egyáltalán, semmilyen formában nem gondoltam múltamra. Mondhatni teljesen elfeledkeztem a családomról és minden olyan személyről, aki fontos volt nekem a vámpírrá válásom előtt. Nem akartam rájuk emlékezni, mer azok olyan érzelmeket váltottak volna ki, amikre semmi szükségem nem volt. Azonban az 1890-es években, az egyik emlék újra felszínre tört, még pedig Margaret emléke. Felszínre tört a bosszúvágy, ami gyilkosa iránt bennem lappangott. Így hát elkezdtem kutatni először is az én átváltoztatóm után, akiről volt némi emlékfoszlányom. De azt kell, mondjam, nem jutottam semmire. Dominic neve, nem is tűnt fel az életem során, csak amikor egy hívást kaptam Marcel-től, amiben felvilágosított a róla szóló részletekről. Marcel segített nekem kutatni a teremtőm után, ami során rábukkant Dominic Leighton nevére is. Csak ekkor, 1935-ben szereztem tudomás arról, hogy életben van. Csakhogy az akkori életmódom miatt képtelen voltam felkeresni őt. Mondhatni kicsit féltem, a reakciójától, attól, hogy milyen érzelmeket vált ki az a találkozás belőlem. És semmiféleképp nem akartam, hogy felesleges érzelmek olyan puhánnyá tegyenek, mint emberként voltam. Így hát folytattam az addigi életemet, amíg elég erősnek nem éreztem magam ahhoz, hogy úrrá tudjak lenni érzelmeimen, anélkül, hogy kikapcsolnám. Sejtettem, hogy dühös lesz, hisz ki ne lenne az, ha ennyi idő után bukkan fel egy olyan személy, akit réges-rég meggyászolt és halottnak hitt. Majd döbben arca hirtelen haragosra váltott.  

- Hohoo, öcskös, nyugi! Én is örülök, hogy látlak. - állítottam meg a felém irányuló ütését, majd mondtam, lefogva a kezét. Lehet megérdemeltem volna, hogy betaláljon, de engem akkor se üssön meg ez a kis taknyos. Talán vámpír évben kb egykorúak vagyunk, de ettől még a nagybátyja vagyok, akinek akarja vagy sem, valamelyest tiszteletet kell tanúsítania. Az a 15 év, ami köztünk van, épp elég ahhoz, hogy én legyek a domináns helyzetben.
- Most bizonyára utálsz, gyűlölsz... legszívesebben karót döfnél a szívembe. Nos, ki kell, ábrándítsalak, ez nem fog megtörténni. Csak hagyd, hogy megmagyarázzam. - mondtam kissé gúnyos hangon, még mindig kezeit lefogva, majd enyhén hátra lökve. A düh vezérelte, ami miatt talán felém kerekedhetett volna, de úgy látszik a kis Dominic vámpírdiétát folytat. Hát ez az oka annak, hogy elengedte azt a lányt. Végül is ez is egy megoldás, jobb, mint az állati vér, de én személy szerint értelmetlen hülyeségnek tartom. Kihagyni a legjobb részeket, csak azért, hogy élve megússzák? Minek? Jó lehet, kevesebb munkával jár az utána lévő takarítás, de így lehetetlen teljes mértékben kiélvezni a dolgot.  
 



Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Parkoló Parkoló Empty

Vissza az elejére Go down

Parkoló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Similar topics

-
» Parkoló
» Parkoló
» Parkoló
» Parkoló
» Parkoló

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Mystic Falls :: Belváros :: Mystic Grill-