world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Kinti részleg

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kinti részleg Kinti részleg - Page 2 EmptyVas. Júl. 01, 2012 11:03 am


Shea & Dimitri

La peor forma de extrañar a alguien es estar sentado a su lado y saber que nunca lo podrás tener

"Magam sem tudom"? Ez mégis miféle válasz, kérem szépen?! Ami azt illeti, azt hiszem, hogy ő is nagyon jól tudja, hogy ezekkel a szavakkal bizony nem segített rajtam túlságosan sokat. Nem léptem se előrébb, se hátrébb. Egy helyben ácsorgok a gondolataimmal és megválaszolatlan kérdéseimmel, mintha egy labirintus foglya lennék... Nem találom a kiutat, a megfelelő lépést a probléma megoldására. De vajon miért is kezelem ezt problémaként? Egy hibrid vagyok... Ő pedig egy ember. Nem gyakori, hogy egy ilyesfajta párosnak frankó jövőt jósoljanak. Jobb is, ha beletörődök és elfogadom a tényt, hogy egy hozzám hasonló szörnyetegnek nem ez az élet való.
- Akkor a hölgynek lesz egy Summer Fresh, nekem pedig... Nos-nos-nos... Vodka. - vágtam rá, hosszas mérlegelés után. Minek is gondolkodok ilyesmin? A vége mindig ugyan az lesz, hogy a vodkánál kötök ki. A pultos csaj kacéran kacsint ránk, amikor elhangzanak a rendeléseim. Hmm... Egyszer megdugtam, de már vagy 2 éve. Azóta ráfoghatjuk, hogy jóban vagyunk, így azt hiszem, hogy ez afféle "hajrá" kacsintás volt. Ha nem, akkor majd felhívom később, hogy mikor végez ma. Igaz, hogy Shea nem kért semmit, én eldöntöttem helyette is, hogy mennyire jól esne neki most egy koktél. Be kell vallanom, hogy ezt én is szeretem, de elég buzis lenne most ilyet rendelni, Shea előtt meg nem égnék be szívesen.
- Remélem nem fogsz megölni, hogy kértem neked valamit - mosolyogtam rá egyre szélesebben. Mit tagadjam, szeretem meghívni az embereket. Régen úgyis mindig csak engem hívtak meg, mivel nem enyhé n voltam totálisan csóró, de hát na... Nekem ilyen gyerekkort dobott a gép, másnak pedig nem. Hiába a lakótelepes múlt, van olyan gazdag csicska -nem is egy-, aki nem mondhatja el azt, hogy van mögötte egy diploma. Újabb gondolatok kerülnek elő a fejemből, de mind ugyanarról szól : szándékosan kerülöm az egész Shea témát?! Napok óta szenvedek az egész hercehurcától vele kapcsolatban, most meg némán üldögélek mellette, mint valami hülye. Ilyen az én szerencsém. De az sem utolsó szempont, hogy hiába a káprázatos szempár, a csillogó fürtök, vagy a lehengerlő ajkak. A birtokosuk véleményével nem vagyok tisztában. Úgy emésztem magam, mintha tudnám, hogy szakítani akar velem, holott soha egyetlen pillanatig sem jártunk. A tény az tény, mostanra lehet, hogy ezt bánom is. Vegyük csak végig: ki olyan elvetemülten bolond, hogy megdobálja a kiszemeltje nőjét ecettel töltött lufikkal? Ez nem mindennapi... ez egy újabb pont csak mellette, mert különleges. Hurrá, Shea... halmozod az érveket dögivel, hogy egyetlen perc sem telhessen úgy el a napjaimból, hogy ne gondoljak rá. A saját gondolatmenetembe mosolyogtam bele, s szinte ezzel azonos időben érkezett meg a piánk. Odadobtam a pultra a pénzt meg a jattot, amire a pultos úgy csapott le egyből, mint valami keselyű...
- Mondd csak, kedves Shea... - itt már erőteljesen görcsölt a gyomrom amiatt, hogy a kérdést nem akartam feltenni, bár a válaszánál jobban semmi sem érdekel az életben. De ilyet kérdezni illetlenség... de ha azt az oldalát nézzük, ez a kis szépség rendesen átformált, mindezt kérés nélkül. Tapló vagyok, de vele valahogy más... Inkább tördelném el egyesével a saját csontjaimat, minthogy esetleg sértő legyen számára az, amit mondani szeretnék - Sokban változott a véleményed a gimi óta? - szegeztem neki a kérdést. Szokatlannak tartom, hogy ilyet bárki kérdezzen a másiktól. Ez tapintatlan, de meg kell hagyni, ez rám vall. Mielőtt bármit felelhetett volna, inkább folytattam én : - Értsd ezt úgy, hogy most is tetszem neked? Tudom, hogy ilyen kérdést nem illik feltenni, de... akár meghalni is képes lennék a válaszért.
Oké... tudom, hogy a "régi Dimitri"most legszívesebben akkorát behúzna, hogy betörik az orrom és közben kiabálná, hogy mennyire nyálas vagyok. De ez most teljesen más helyzet. Most az érzéseim engem is megijesztenek, ami eddig még soha nem fordult elő... Talán egyszer... de az megint csak már sztori. Most Shea-ról van szó, és ennél semmi sem számít jobban. Két szó mindössze, amivel összegezni tudnám önmagamat : gyáva vagyok. Ez lehet az egész kulcsa... Még sosem féltem így korábban semmitől. Félelem... mennyire hitvány érzelem is ez. Már régen rossz, ha egy másik élete sokkal jobban foglalkoztat a sajátomnál... Nem lesz ez így jó, de egy kisebbik nehézséget már magam mögött tudhatok, hisz már feltettem a kérdést. Innentől rajta áll, hogy mit és miként közöl velem. Remélem, hogy tényleg nem fog jelenetet rendezni és megalázni... Ő nem ilyen. Túlzottan érző és törékeny lelkű ahhoz, hogy engem csak úgy elküldjön. Ha túl negatívan állok a dolgokhoz, akkor persze, hogy taszítani fogom... De mi is van vele? A szíve mindjárt kiugrik a helyéről, úgy kalapál. Nem vagyok hülye én sem... Csak vele kapcsolatban valahogy nem fogom fel az egyértelmű jeleket. Tőle akarom hallani a választ! A vége úgyis az lesz, hogy hagyni fogom őt. Nem akarom veszélybe sodorni, ahhoz túlságosan fontossá vált. De még meddig fogom áltatni magam azzal, hogy "csak simán tetszik"? Ezt a stádiumot már réges-régen elhagyta.
- Káprázatosan gyönyörű vagy, tudod? - kérdeztem ismét én, szinte a szemeiben úszva. Tekintetem az mélyen az övébe fúrtam. Egyre jobban megbabonáz minden egyes pislogásnál... Ilyenkor érzem azt, hogy tehetetlen vagyok és ez már nem a való világ, hanem valami tökéletesen kitalált és megtervezett álomszerűség, amiben csak ő és én szereplünk. Együtt... "mi" formában. Az elmúlt időben kifejezetten gyakori, hogy vele fantáziálok. Túlnyomó többségük értelemszerűen szexszel kapcsolatos, de ez normális, hiszen pasi vagyok. Bevillannak olyan valósághű illúzióképek, amiket az álmaimban láttam.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kinti részleg Kinti részleg - Page 2 EmptyPént. Jún. 15, 2012 7:24 pm

I think of you

At noon I do not eat because I think of you, in the evening I do not eat because I think of you, at night I do not sleep because I am hungry.

Az elmúlt napjaim tényleg olyanok voltak, mintha valami esőfelhő eltakarná előlem a napot, és egyfolytában a fejemre okádná az esővizet. Szörnyű volt, és ennyi. Nem ettem rendesen, nem aludtam rendesen, és - bár lehet hogy csak a leheletnyi egoistaságom beszél belőlem - mégis most talán nem is nézek ki borzalmasan, köszönve ezt a fürdőszobának, és magamnak. Még szerencse, hogy rendbe hoztam magamat. Amúgy sem jönnék ki félholt fejjel az utcára, de így, hogy összefutok Dimmel... Így nagyon messze kell állnom a félholt fejtől.
Dim idegesen nézeget körbe, mintha sietne valahová. Talán megint lelép majd, talán megint szarul fogom érezni magamat a hülye "rágondolás"-omból kifolyólag. Csak nem...
- Köszönöm szépen, nem - rázom meg a fejemet automatikusan. Tényleg nem kérek semmit, más sem hiányzik, mint hogy ráakaszkodjak. És amúgy sem kívánok semmit, főleg, hogy a gyomrom mogyorónyira van összeszűkülve. Aztán lerendez egy telefont azzal a személlyel, akivel itt találkozott volna. Én jobbra-balra nézelődök, csak ne kelljen ránéznem. Érdekes mi? Napok óta ő jár a fejemben, rá gondolok, és most hogy itt áll előttem, zavaromban nézelődök, és nem őt bámulom. Pedig megtehetném, talán nem is zavarná, már megszokhatta tőlem kilencedikben. De tényleg úgy viselkednék, mint kilencedikben? Tényleg még mindig odalennék érte?
Amint megindul a pult felé, én is követem. Aztán a következő pillanatban, Dim kérdezni szeretne valamit, én azonnal nyitnám is a számat a választ megadva. De nem csak én, hanem ő sem mondja végig amit szeretne. Csak állunk egymással szemben, én éppen egy térképet keresgélek magamban, mert teljesen elveszek a szemeiben. Mintha elmerülnék benne, és nem kapnék levegőt. A szívem még mindig kalimpál, és remélem hogy nem hallja, mert eléggé furcsa lenne. Bár kit érdekel ez most már? Láthatja rajtam. Mindenki láthatja rajtam. Csak én vagyok képtelen ezt felfogni.
Libabőrös leszek ahogy hozzám ér, de soha életemben nem esett ennyire jól még senki érintése. Az ujjai melegek, és selymesek, olyan, mintha a napfény simogatná az arcomat egy nyári napon. Megnyugtató a közelsége, egyáltalán nem zavar. A gyomromról meg ne is beszéljünk, az táncra perdült. De csak elmosolyodik. Csak? Miről beszélek? A mosolya is térdrogyasztó. Végül is a pulthoz lépünk, és leülök a egy székre, miközben valami normális válaszon agyalok. Hogy mit csinálok én vele? Miféle kérdés ez? Én is kérdezhetném ugyanezt tőle. Magam elé nézek miközben a választ formálgatom, de aztán kudarcot vallva felé fordulok.
- Magam sem tudom - vonom meg a vállamat, és elhúzom a számat. Úgy érzem magamat, mint egy kislány. A gondolataim összevissza dobálják magukat, mintha valami kidobós játék zajlana a fejemben. Eszembe jut amin az imént gondolkoztam. Talán még mindig oda vagyok érte. Talán? Minek próbálok még magamnak is hazudni? Hiszen úgy tűnik az a pár perc ami alatt találkoztunk az Utcán, és az a pár nap ami alatt rá gondoltam, és ez a pár perc ami most történik, az bőven elég ahhoz hogy megadjam magamat: Tényleg beleestem valakibe, akit gimnázium óta nem láttam.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kinti részleg Kinti részleg - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 14, 2012 11:36 pm

Shea & Dimitri

La peor forma de extrañar a alguien es estar sentado a su lado y saber que nunca lo podrás tener


Elvigyorodtam, most már akaratlanul is. Igazán aranyos tőle, hogy ilyen nagy szavakkal dobálózik.. Mindig lesz nála, hogy megértsen? Hiszen nem találkozgatunk minden nap... Na mindegy, majd mondom neki ezt is... bár nem akarom, hiszen örülnék ha úgy volna. Idegesen pillantottam körbe, a haver még sehol. Bár eszembe sem jutott volna, ha nem kérdez rá Shea, hogy mi van...
- Iiiigen - húztam el a szót. Roppant kellemetlennek éreztem a pillanatokat. Valahogy magamat éreztem kellemetlennek... Hogy nem ezt akartam tenni... Nem csak beszélgetni akartam vele, de akkor sem ilyen üres témákról.
- De késik. Persze én is késtem, szóval az is előfordulhat, hogy már lelépett. De ki tudhatja... - néztem körbe ismét idegesen, többek közt Shea miatt. Sőt, ha szigorúan vesszük, akkor csakis miatta. Ennek az énemnek nem kell Shea előtt megmutatkoznia, nem kerülhet felszínre, ha esetlegesen még üzletelnék. A másik pedig, szintén ő, hisz nem akarok előtte beégni ezzel. Mégis mit gondolhatna rólam ezek után? Valószínűleg még mélyebbre süllyednék a szemében, feltéve, ha még tudnék, vagyis tudok lejjebb. Ki tudja, hogy mi maradt meg neki pozitívként belőlem.
- Bocsáss meg- nézek rá hirtelen . - el is felejtettem! Kérsz valamit? - kérdeztem egyből zsebemhez nyúlva. Lóvé is kellene, meg a telóm is, hogy lemondhassam a sráccal a találkát. Majd talán később. - Ne haragudj, de muszáj írnom egy üzenetet a tagnak. - mondom és megindulok kezemben a telefonnal a kinti pult felé, oldalamon remélhetőleg a szépséges Shea halad mellettem. Sajnos nem látom, de az illata továbbra is megbabonáz, és szinte kizárja minden más emberét. Ez nem jó... Elég éhes vagyok... Gondoltam, hogy majd elmegyek egyet "vacsizni", miután lezavartam az egész drogos ügyletet, vagy magát a régi haveromat ettem volna meg. Igazából nem terveztem előre.
Gyorsan bepötyögtem a számot, az időponteltoló szöveget, és már küldtem is, a készüléket meg egyből csúsztattam vissza a zsebembe.
- Hol is tartottunk... - indult először kérdésnek a mondat, de ... valahogy képtelen voltam befejezni. Nem gátolt meg semmi, csak a tudatom. Miért csinálom ezt? Miért őrlődök hülyeségek miatt? Egyszer az zavar, hogy azt hiszem, elkezdtem iránta érzelmeket táplálni, később meg az, hogy csak barátként beszélgetek vele. Ezt még egy kiképzett agytúrkász sem tudná követni. Nekem sem megy...Úgy érzem magam, mint egy kicseszett drámában valami 13-4 éves fiú, aki nem tudja eldönteni, hogy kezdeményezzen egy csajnál. Én már 24 vagyok, nem ilyen piti szarságokon kéne zsörtölődnöm..És hogy is volt az, hogy ki tudom majd zárni az érzéseim? Vagy ez csak nekem nem sikerül? A helyzet itt van, most, avagy soha.... Shea is már hülyének nézhet, hogy egy szót sem szólok, mikor akarnám e végre befejezni a mondatot, ha már egyszer elkezdtem. Csak nem utál meg érte... Nincsenek kint sokan... talán még nem is égnék nagyot, ha felpofozna mindenki előtt. Mégsem... Mégsem tudom levenni a tekintetem hívogató ajkairól, vagy épp szemeiről, amikben amúgy is elveszek... Mégis mit veszthetek? Bár eddig magamban sem döntöttem el, hogy mit fogok tenni, valójában már rég tudom, hogy mi akarok. Kezem ösztönösen csúszott végig arca vonalán, s egy percig csak tenyeremben pihentetve, a szemeibe néztem. A várva várt pillanat következik! Vagy... vagy inkább mégsem. Csak elmosolyodtam, aztán nagyot sóhajtva fordultam a mögöttem lévő bárpult felé.
- Shea-Shea-Shea... Mit művelsz te velem? - nézek végig rá nemlegesen bólogatva, miközben leül a mellettem lévő bárszékre. Én is követem példáját, és leülök.


A hozzászólást Dimitri Clark összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Júl. 16, 2012 11:12 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kinti részleg Kinti részleg - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 14, 2012 7:23 pm

I think of you

At noon I do not eat because I think of you, in the evening I do not eat because I think of you, at night I do not sleep because I am hungry.

Az elmúlt napokban eléggé megerőltettem magamat. Rengeteget tanultam, a tanárt meg innen távolról átkozom, amiért képtelen órán elmagyarázni a dolgokat. Ül, ül, ül, és utána kijelenti, hogy ballagjunk haza a tanulnivalóval. Oké, köszönöm, ezért érdemes bejárni... Öt napja fel sem veszem a telefont, van hogy a zuhany alatt is a megtanultakat rágcsálom, hogy beleverjem az agyamba, és amikor reggelizek, akkor a müzlis tál a füzetemen, és a fénymásolt lapokon ácsorog, megkezdetlenül, mert szabály, hogy egy jó válasz egy kanál kaja, még egy jó válasz még egy kanál kaja. És ez menni is szokott, általában jól lakok a reggeli végére, és az anyagot is kívülről fújom. Általában. És azért vannak az ehhez hasonló napok, hogy azt kelljen mondanom általában, és nem azt hogy mindig. Mert most nem megy így. Amióta magolok, azóta koplalok is, alig eszek, és csak esténként vagyok hajlandó rávenni magamat hogy kajáljak már, mert a lelkiismeretem, és a maximalizmusom nem engedi, hogy egy elmondott jó definíció nélkül bármit is egyek. Cseszd meg!
Három napja jöttem rá, hogy valamin nincsen rendben. Akkor, amikor két virsli füstölgött az arcomba, de nekem természetesen a tanulnivalóimon kellett tartanom tekintetemet, hogy beleehessek a vacsorámba. Viszont a tanulni valóimra meg nem tudtam odafigyelni. Inkább a telefonomat kémleltem, vagy magam elé meredtem, mint valami márványszobor. Aztán leesett, hogy várok valamire, vagy inkább valakire. Nem tudok koncentrálni a tanulnivalómra, mert mindig a Dimmel való találkozáson agyalok, vagy azon, hogy mennyire jó érzéssel tölt el ha a puszijára gondolok. Ismerős. Mintha a gimiben ugyanez történt volna.
- Ennek is ki kell fogynia - morgom dühösen, és levágom a padlóra a kifogyott patronú tollat, aminek a végét már teljesen lerágtam gondolkodás közben. - Honnan a fenéből kéne tudnom? - kérdezem magamtól ahogy egy eléggé értelmetlen kérdést bámulok. Jó, nekem ebből elég éppen ennyi. Megint kudarcot vallva állok fel az asztalomtól, és miután a fürdőszobában töltött egy óra alatt sikerül kicsit életet vinnem magamba, lemegyek a konyhába, benyomok két szendvicset - mert már ebből is elegem van, meg a hülye szabályaimból - aztán a kulcsommal a kezemben kilépek az ajtón, bezárom azt magam mögött, és irány a város.

Miután egy kicsit sétálgatok, úgy döntök beugrok a Grillbe, ahová gyakran szoktam menni vagy Jade-el, vagy más ismerőseimmel. Vagy jelen pillanatban egyedül. Úgy döntök a Grill kinti részén ülök le, talán még rendelek is valamit, de egyelőre még nem döntöttem. Úgyhogy egy darabig üldögélek nyugodtan, amíg olyasvalakit nem veszek észre, akit egyáltalán nem szeretnék futni hagyni... megint. Szóval felpattanok, és akár csak nemrégiben, most is ott állok az orra előtt, elállva az útját. Szörnyen furcsán érzem magamat, megint az a furcsa érzés, hogy a pulzusom még erősebben dobol, a vérem pedig pezseg.
- Szia - köszönök vissza én is halkan, és szótlanul állok előtte, mintha csak köszönni jöttem volna ide, és már is mehet. De nem. Szeretnék vele beszélgetni, főleg, mert ő az oka annak, hogy nem megy a fejembe a hülye patológialecke. Vagyis ez leginkább az én hibám. De ez most nem számít, hamar ki is száll a fejemből, hogy helyet adjon a Dimmel kapcsolatos emlékeimnek és gondolataimnak.
Elmosolyodok mikor az anyanyelvén szólal meg, bár egy mukkot sem értek belőle. Ha most itt lenne google barátunk, akkor talán segítene a fordításban, bár az is eléggé bénán csinálja. Nincs is szükségem azonban google-ra, hiszen Dim egy kicsivel később el is mondja, hogy mit kérdezett az anyanyelvén.
- Ó! - egy kedves mosolyt vetek rá. - Mostantól orosz szótárral a kezemben fogok járkálni, hogy mindig megértsem amit mondasz - kuncogok bele a mosolyomba. - Egyébként csak betévedtem. Na és te? Vársz valakit? - kérdezem kissé csevegőbb hangnemben, és valahol a lelkem mélyén ott üvöltök, hogy ne egy lánnyal találkozzon. Nem tudom miért, de ha így lenne akkor lehet, hogy felemésztene a féltékenység. Viszont nem lepődnék meg rajta, ha tényleg így lenne.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kinti részleg Kinti részleg - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 14, 2012 1:01 am


Shea & Dimitri

No puede irmele de la memoria porque lo quiero.

Egy haverommal beszéltem le, hogy találkozni fogok vele itt. Elvileg bizniszelni akar, de nem akartam a telefonba megmondani neki, hogy bocs, de már nem üzletelek drogokkal. Legalábbis nem piti összegekért. Ha nagy meló jönne, azt bizonyára elfogadnám. Habár... bármennyire is fontos volna nekem egy üzlet, megígértem Faith-nek, hogy befejeztem. Hogy nincs tovább. Hogy sosem keveredek bele újra. De ő ezt nem értheti meg teljesen.Mindig mellettem volt. Végig. Életem minden egyes szakaszán elkísért. Ott volt velem a legmélyebb pontokon, volt olyan is, hogy ő segített kilábalni a gödörből, amikor magam alatt voltam. De ez még nem jelenti azt, hogy a nekitett ígéretemet megszegem. Világéletében tömték lóvéval. Tudja, hogy én honnan jöttem, de nem érezheti át, amit én. Ha egyszer az ember a nyomorból emelkedett fel, akkor azt megbecsüli és minden tettét igyekszik úgy alakítani az életben, hogy soha többé ne jusson ismét olyan sorsra. Ha így, akkor így. Drog, vagy nem drog az üzlet tárgya, ha nekem nyereséges, akkor megéri. Ezért nem adok már a kis ügyletekre. Már csak a nagy fogás érdekel. Fillérekért csak a hülye viszi vásárra a bőrét. Én pedig már nem ma kezdtem ezt, és nem vagyok kezdő. Tudom, hogy ki megbízható és ki nem az.
Befordultam hát a lehető legnagyobb lendülettel a Grill ajtaján, majd végigpásztáztam a területet. Hmm.. A srác sehol. Pedig késtem, de minimálisat. Nem lennék megbízható, ha túl korán jönnék, ez alapszabály. A srác is biztosan késni fog. Vagy talán már itt van, csak épp kint? - ilyen gondolatok villanása után nem hittem volna, hogy bármit is veszthetek, így megfontolt, komótos tempóban haladtam kifelé a Grillből. Itt is körbenéztem, s feladva a reményt fordultam vissza. Be akartam menni, hogy legalább igyak valamit, de ... a legnagyobb meglepetésemre az utamat állta egy ismerős. De ő nem az volt, akit vártam. Bár a szívem egyik legmélyebb pontjában mégis azt vártam minden egyes nap, hogy újra előttem álljon ez az illető. Eddig ezzel tisztában sem voltam... Olyan mélyre eldugtam magamban ezt a vágyat, hogy soha senki, még én se találhassam meg. Nem lett volna szabad... Nem tehettem meg sem vele, sem magammal. Olyan őrült álmokat fűzök az ügy iránt, mintha egy elcseszett drámában, nem is, inkább egy elcseszett tündérmesében lennék. Mereven álltam, talán már kínosan sokáig. Nem volt meglepettség, rémület, vagy bármi hasonló kiolvasható az arcomból. Béke volt mind a két szememben, bár legbelül feltudtam volna robbanni. Nem az idegességtől... Sokkal inkább a felismerhetetlen boldogságtól.
- Szia, Shea. - köszöntem halkan, majd megköszörülve a torkomat elismételtem a szavaimat. Valahogy már nem az járt a fejemben, hogy mikor ér ide a tag, vagy mit akar ajánlgatni nekem. Teljesen elfelejtettem az egészet. Ha elfelejteni nem is, de semmiképp sem érdekelt már az ügy. Csak a lány, aki itt állt velem szemben. Vajon én is megleptem őt? Vagy csak nem ismer fel, ezért ő is ilyen szótlan? Az utcán, két hete is ő ismert fel. Akkor azóta csak nem felejthette el az arcomat... Nekem mindenképpen a tudatomba égett minden egyes porcikája.
- Я думаю о тебе день и ночь. - vallottam színt. Talán nincs is kifejezőbb módja ennek, mint az anyanyelvemen mondani : Éjjel-nappal rá gondolok. Mégis ezek a szavak úgy hagyták el ajkaim, hogy át sem gondoltam. Csak kijött. Legnagyobb szerencsém, hogy nem ért oroszul. Pedig milyen szép szavakat is intéztem hozzá most. Bárcsak tudhatná...
Kezdem ezt a félvámpíros dolgot már rohadtul unni! Mikor jön el az a pillanat, hogy kikapcsolhatom az érzéseimet? Már ideje volna... Most, hogy látványára minden felszabadult bennem, már kellemetlenek a gondolataim. Felfogni, hogy minden levegővétel éget, ha nem az ő illatát szívhatom be. Ez nem az én világom.
- Elfeledkeztem magamról - nevettem hamisan, mintha mi sem történt volna. - Azt kérdeztem az imént, hogy mi járatban vagy erre? - kérdeztem örömteli mosollyal. Ez rejtett magában mindent. A bánatot, amit a hazugsággal magamnak okozok, hogy nem adhatom tudtára, de még a saját magam tudtára sem, hogy mit érzek iránta, és mi az, amire a legjobban vágyom: Ő.De nem láthat át a szitán, ahhoz túlságosan is jó színész vagyok...
Vissza az elejére Go down



Anna Petrova
welcome to my world
Anna Petrova

► Residence :
♔ The Garden.
► Age :
716
► Total posts :
692

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: Kinti részleg Kinti részleg - Page 2 EmptySzer. Május 16, 2012 11:46 pm

To; Stefan.


- Úgy nézek ki, mint aki segítségre szorul? Vedd úgy, hogy az a nyomorult rabszolga már halott! - Válaszoltam kissé egocentrikusan, de végül is ez nem találós kérdés. Kétlem, hogy bármi bajom eshetne, ahogy azt is, hogy nagy kihívás lesz elbánni a hibriddel. Sőt, talán még az oldalunkra is állíthatom. Nem kell sok alapanyag hozzá: - egy kis farkasölő sisakvirág, verbénával fűszerezve. Ouuch! Nem lesz valami kellemes érzés...
- Nem bóknak szántam, és hidd el, Rebekah még mindig olyan naív, mint egy tizenéves tinédzser. - Nyugtattam le ismét Stefan-t; és valóban, Rebekah a leggyengébb láncszem. Elég egy széles mosoly, talán egy kivillanó mellkas látványa, és máris az ágyban köt ki, feltárva ezzel minden titkát. Egyáltalán nem neheztelek rá, sőt, az Ősök közül ő a legszimpatikusabb, de hol van megírva az, hogy nem szabad kihasználni a jóságot? Biztos vagyok benne, hogy Stefan sikerel jár, ha nem, az a saját problémája, én nélküle is megcsinálom a dolgot, ha tetszik, ha nem!
A telefon csörgése szakította félbe az elmélkedésemet. Damon volt az, Stefan pedig ugrott, mint egy kiskutya - ha neki ez kell, akkor menjen csak! Biztosan a hasonmást rohan megmenteni, ismét. Arra, hogy megtudom-e majd találni, nem is válaszoltam, még bólintással sem jeleztem, hogy igen. Bárhová bújjon, én megtalálom - Klaus nyomára is könnyen rábukkantam, ehhez képest a Salvatore fívérekhez térkép vezet.
- Csak annyit, hogy próbálja meg nem elszúrni a dolgokat, ha mégis, készüljön fel, és búcsúzzon el a kis Elenától! - világosítottam fel hevesen. Damon temperamentuma tetszik, de mindig ő az, aki miatt egy terv kudarcba torkollik - igen, erről is tudok már, mint sok más dologról, ami itt folyt az elmúlt száz évben -, de, ha most megpróbál közbeavatkozni, netán elárul bennünket, először a torkát, majd a szívét fogom kitépni, utána pedig végzek a hasonmással. Habár, ezeket már nem mondtam ki, legbelül tudtam, hogy Stefan megértette, amit az imént mondtam. Miután elsuhant, összeszedtem a földön heverő holmimat, majd én is eltüntem.

~ Vége! Köszönöm! ~


A hozzászólást Anna Petrova összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Feb. 04, 2014 7:45 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kinti részleg Kinti részleg - Page 2 EmptyKedd Május 15, 2012 6:16 pm

To; Anna
Most derült ki számomra, hogy Anna Klaus vérvonalából van. Akkor ezért olyan izgatott, nem akar Klaus miatt meghalni. Én sem akarok meghalni, viszont mivel ennél még jobban meg akarom őt ölni, így nem törődöm vele, hogy én kiéből vagyok. Sajnos akkor nem csak én halok meg, hanem körülbelül minden vámpír akit ismerek, de most nem ez számít. Mi van ha Klaus mégis blöffölt? Akkor ezért hagyom élni, mert volt egy jól megjátszott hazugsága. Nem. Én nem fogom hagyni, hogy éljen. Ha meg tudjuk törni a vérvonalat, akkor oké, ha nem, akkor nem fogok törődni vele. És ezt Annának is tudnia kell.
- Ha blöffölt, ha nem, én megölöm. Ha ezer vámpír élete múlik rajta, akkor is. Nincs veled semmi bajom, nem akarlak holtan látni, de ha ez az ára annak, hogy Klaust is annak lássam, akkor ezen már ne múljon. - Mondom ridegen. Akkor sajnos velem fog halni Damon, Tyler, Caroline, és más számtalan vámpír. Viszont én bevállalom. Ráadásul nem biztos, hogy Nikkel halok. Vagy igen, vagy nem. 50-50 százalék. Közben Anna meggyőz, hogy hasznos a boszorkány. Jól van, akkor nagyon úgy tűnik, hogy meg kell szereznem Bonnie-t. Meg tudom győzni, hogy segítsen... Ha pedig nem, akkor megigézem. Ő most jófiúnak lát, nem gondolja, hogy hátsó szándékaim vannak. Jó lenne, ha tényleg megtörnénk a köteléket, a vérvonalat, hogy senkinek ne kelljen meghalnia. Viszont... akkor már az összes ősivel meg lehetne törni. Hogyha kell, ez ne legyen akadály. Aztán, miután megteremtettük ezt az ,,alapot", már fegyvernek is lehet használni Bonnie-t. Ha nem is ő, de csinálni biztos tud. Egyszóval tényleg jól jönne egy boszi. Aztán a mi kis ,,csapatunkra" terelődik a szó.
- Igen. Remek vadász. - Mondom, de látom rajta, hogy ismerős neki a név. Nem gondolom, hogy Matt és Ric sokat változtatna a csata kimenetelén, de nem ártanak a szövetségesek. Néha ők is tudnak nagyot alkotni. Visszatérünk Klausra. Sajnos tényleg nem lehet rá felkészülni, viszont én már egy ideje ellene harcolok, igaz, igen kis ideje. Viszont ez az idő alatt megtanultam egyet-s mást. Klaus leginkább a hibridjeiben bízik, nehezebb lesz őket, és az ősi vámpírokat félretolni, mint magát Klaust megölni. Klaus okos, és egy lépéssel tényleg előrébb jár, mindig. Viszont a meglepetés előnye nálunk van, és ez sokat fog segíteni. Ráadásul a hibridek még újoncok - nagyja még most szokja a vámpír életet. Őket egyszerűen ki lehet iktatni, arra kell figyelni, hogy ne harapjanak meg. Apropó... ez ellen is ki kéne találni valamit.
- A farkasharapás ellen nem tudsz valamit? Bonnie csak tud valami varászlatot... Mert én még egyszer be nem állok a ,,barátjának", csak hogy megmentsek valakit. - Gondolok itt a Damonos esetre. Persze ott még nem voltunk annyira tisztában a dolgokkal, mint most, már tapasztaltabbak vagyunk, viszont így seb eléggé. Mikor a testőrökre tér ki Anna, csak bólintok. El is kezdi részletezni.
- William Hudson? Jó.... őt rád bízom. Ha kell segítség szólj, de nem hiszem, hogy egy hibridhez ketten kellünk. - Már nem mintha nem akarnék segíteni, de egy hibridre ne ketten menjünk már. Majd én is elintézek párat, és meg akadályozzuk, hogy vért vegyen Elenától. Persze ez Damon feladata lesz. Aztán a következő, és legfontosabb célpont és testőr jön - Rebekah. Én őt tartom itt a legnagyobb ellenfélnek. Ravasz, alig lehet átverni. Meg fogom próbálni, de túl jól ismer. Elmosolyodom Anna ötletén.
- Ezt bóknak veszem. Viszont Rebekah nem lehet szimpla szexiséggel padlóra küldeni. Ravasz, átlát rajtunk. Persze rám bízhatod, de... nem tudom, mi lesz vele. - Mondom elbizonytalanodva. Meg fogom próbálni elcsábítani, átejteni, Klaus ellen fordítani, viszont ezekre fel van készülve. Pont ezek azok, amikkel nem lehet ellen menni. Talán valami más kell majd... kitalálok valamit. Aztán Anna elárulja, amire magamtól is rájöttem. Igen, ha megszakítsuk a köteléket, akkor sokkal biztosabbak leszünk. Határozottabbak. Zsebemben megcsörren a telefon, Damon az. Mondtam neki, hogyha hazaért a lerészegedésből, akkor hívjon. Kinyomom, csak a jelre volt szükségem, hogy otthon van. El kell vele beszélgetni Elena védelmezéséről. Nem csinálja valami fényesen.
- Bocs, de most mennem kell. Öhm... - gondolkozok el, hogy hol talál meg, például a Bonnie-ügyben. Aztán rájövök, hogy öreg vámpír már, csak tudja, hogy hol a Salvatore-panzió. - ...tudod, hol találsz. - Mondom, és elindulok hazafele. Út közben, még visszafordulok. Damonnek nem akarok feladatot, még Elenára sem tud vigyázni, viszont ha feltétlenül szükség van rá...
- Drága bátyámnak üzenjek esetleg valamit? - Kérdezem, majd a válasz után nekiindulok a nagyvilágnak, egy új szövetséggel, és tervel a fejemben, mely Klaus pusztulását hozza majd el...
Vissza az elejére Go down



Anna Petrova
welcome to my world
Anna Petrova

► Residence :
♔ The Garden.
► Age :
716
► Total posts :
692

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: Kinti részleg Kinti részleg - Page 2 EmptySzomb. Május 12, 2012 8:18 pm

To; Stefan.

- Mert kell hozzá varázslat, Stefan! Ha csak simán leszúrjuk Klaust, mindannyian meghalunk ... és ne hidd azt, hogy Klaus blöffölt. Ő a vérvonalunk őse, ebben biztos vagyok! - fakadtam ki. Remélem, hogy nem akar öngyilkos lenni ... mert vele halok én is. Másodsorban, azt hiszem, hogy én változtattam át Mary-t akkoriban, legalábbis, folyton a véremmel itattam; de a lényeg az, hogy engem Klaus változtatott át, tehát, mindenképp tőle származunk. - Egy boszorkány segíthet lekötni a varázslatot. A hamu csak lebénítja egy időre, de varázslat segítségével többet is kihozhatnánk belőle ... a boszorkány akár egy új fegyvert is kovácsolhatna a hamuból. - folytattam, és reméltem, hogy mostmár jobb belátásra bírom.. A hamut akár meg is sokszorozhatnánk, varázslat segítségével. Nem árt, ha van egy boszorkány mellettünk.
- Nem föltétlenül szűkséges, de azért jól jönne ... - feleltem Stefan ostoba kérdésére. Mi az, hogy "ha nagyon kell?"; egy boszorkány mindig nagyon kell - más lehetőség nincs. De, ha a kedves Bonnie vaccilálni fog, akkor szerzek egy másik boszorkányt. Hirtelen eszembe jutott a legkényelmesebb megoldás, de még nem osztottam meg Stefannal. Mi lenne, ha Bonnie megszakítani a köteléket? Akkor már többé nem tartoznánk Klaus vérvonalához - legalábbis gyakorlatban nem. Így, szabadok leszünk, és nem Klaus fog felelni az életünkért.
- Saltzman, hmm? - felkaptam a fejem a név hallattán. Ismertem egy Saltzman nevű vadászt, majd' 100 évvel ezelőtt. Elszánt volt, és erős. Ha ez a bizonyos "Alaric" valóban a mi csapatunkat erősíti, nyertesek vagyunk. Matt-ről még nem hallottam, és nem is nagyon érdekelt. - Változtasd, ha akarod! De előtte iszom belőle! - gonoszan felnevettem. Most komolyan hadsereget gyűjtünk?
- Stefan! Hidd el, hogy Klaus ellen nem elég csupán készen állni. Akkor kell támadni, amikor a legkevésbé számít rá ... - a nevetésem még mindig nem hagyott alá', sőt, fokozódott, a mondat hallatán. Stefan magabiztos, és ambiciózus, de senki sem tud felkészülni Klaus ellen. Ilyen kis idő alatt nem. Legalább 500 év kell ahhoz, hogy egy kivitelezhető tervet készíts; a kivitelezés pedig legalább ugyanennyi időbe telik. - Először a testőreit kell eltüntetni. - A hibridjei folyton a nyomában vannak, és menetrend szerint teljesítik a kívánságait. De, ne felejtsük el, hogy nincsenek sokan. Ráadásul, egyel nemrég találkoztam ... ha elég ügyes vagyok, akár el is csábíthatom.
- Az első célpontunk William. William Hudson. Ő Klaus jobbkeze, ha őt elkaptuk, a többi már gyerekjáték. - jelentettem ki. Will olyan, mint egy pióca. Ráragadt Klausra, és nem lehet levakarni ... de szerencsére az én karmaim erősek. A terv többi részén gondolkodtam; jól jönne egy beépített ember - egy vérfarkas, aki elég határozott ahhoz, hogy húzza az időt a hibriddé válással. Aki csupa fül, és mindenről tájékoztatni fog minket.
- Visszatérve Rebekah Mikaelson-ra ... őt nagyon könnyű lesz félreállítani. Feküdj le vele, majd férkőzz a legféltettebb titkai közé. Te írányítassz, Stefan. Használd ki, hogy ennyire szexi vagy! - kacéran rákacsintottam, majd megharaptam az ajkaimat. Nem értem, hogy miért játsza a magányos farkast, miközben ő lehetne a legrettegettebb vámpír.
- ... Bonnie megtudja szakítani a kötelékünket, ami Klaushoz fűz. - végül úgy döntöttem, hogy elmondom neki ezt az aprócska részletet is. Remélem, hogy nagyon felhívtam ezzel a figyelmét, mert ezáltal szabadok lehetünk. Végül, arra is rájöttem, hogy a hasonmás halálával, az összes hibrid kihalna. De, mivel Stefan ebbe nem fog beleegyezni, én fogok lépni. Klaus egyszer azt mondta, hogy, akkor fogok győzni, ha a hadseregem ellen senki sem mer kiállni majd - kíváncsi vagyok, hogy számít-e arra, hogy ő lesz a "senki".
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kinti részleg Kinti részleg - Page 2 EmptySzomb. Május 12, 2012 4:28 pm

To Anna


Tetszik az ötlet, és a fehér tölgyfa pora is felvillanyozott. Itt a megoldás mindenre. Ráadásul, ha minden úgy sikerül ahogy akarjuk, - bár ennek az esélye egyenlő a nullával - akkor nemcsak egy ősit tudunk eltüntetni véglegesen. Persze semmi okom nincs arra, hogy bántsam őket, vagy, hogy haragudjak rájuk, szóval annyira nem is foglalkozom velük. Tőlem éljék csak az életüket, lehetőleg minél messzebb Mystic Falls-tól. Persze nem félek tőlük, szívesen szúrok beléjük karót. Aztán ott van Niklaus. Neki meg kell halnia. Két dolog van az életben, ami nem múlik: a szerelem, és a bosszú. Én pedig bosszút fogok állni rajta. Anna válaszol, újabb ötleteket felhozva. Nekem igazából tetszik mindkettő, hiszen megoldható.
- Csak tartanánk már ott. - Sóhajtok fel. Nehéz lesz Klausba karót juttatni, ha folyamatosan gyártja a hibridjeit, és folyamatosan az tesóival megy ide-oda. Főleg Bekahval. Komolyan, mintha a testőre lenne. A közelébe se lehet férkőzni. De csak meg tudjuk oldani. Mikor megtudom, hogy már Klaus tudja, hogy Anna a városban van, még kevesebb esélyt látok a győzelemre. A földet nézem, és próbálok kitalálni valamit. Tényleg kéne még segítséget találni, mert így ketten kevesek vagyunk. Damonnek most Elenára kell vigyáznia. Lexi is a városban van, de őt nem akarom most belekeverni. Caroline, Tyler... ős is had éljék most az életük. Viszont Matt és Ric... ők segíthetnének. Ha nem is nagyon, de ők is számítanak valamit. Aztán Annának is eszébe jut valami. Szükségünk egy nagyon erős.... mi?! Oké, persze, jó ha van boszorkány az oldalunkon, de minek. Különben is, Esther nem hiszem hogy annyira megbízna a csoportunkban. Már persze mondanám is, hogy Esther csak magánakciókat hajt végre, azonban ismét megszólal. Igen, ős is azt mondja, amit én akartam, hogy nem jó Esther, csak más indokkal. És igaza is van. Bár nem tudom, hogy miért éppen a legerősebb kell nekünk, vagy hogy egyáltalán minek kell nekünk, így rákérdezek.
- És miért kell nekünk Bonnie? Oké, tudom, hogy jól jön, meg minden, de van valami terved is? Mert egyébként én nem hiszem, hogy jó ötlet beszervezni... - Egyrészt, mert van neki is élete, és már rühelli az állandó varázslást a vámpírokért, másrészről pedig szerintem nem is megbízható. Figyelembe kell venni, hogy ember Klaus eddig milliószor megigézhette. Vagy akárki. Nem is bízom benne. Nem szeretném a csapatba. Ott van Matt, aki tökéletesen használja, ha kell az íjpuskát. Sőt, kitűnő vámpír lehetne belőle... Aztán ott van Alaric, aki szintén vadász, és veszélyes is tud lenni.
- Ha nagyon kell, igen. Legalábbis megpróbálom. - Mondom, mert ha ezen múlik a sikerünk, akkor természetesen meg tudom szerezni. De nem szívesen. Jó lenne szövetségesnek, mert mégiscsak boszorkány, aki rendkívül erős, de jobbnak látom nélküle. Ez a véleményem.
- Egyébként Alaric Saltzman, vadászt, meg tudnám szerezni. Jó szövetséges. - Mondom határozottan. Mint egy katona, aki ajánlja katonáit. - És Matt Donovan, ember, ő is találkozott már vámpírral. Nem kell félteni. Ha vámpírrá tenném, még hasznosabb lenne. - Mondom, és remélem érti a célzást. Vámpírrá akarom tenni, hogy harcolhasson a mi oldalunkon. A jó oldalon, mely Klaus ellen küzd. Anna végső kérdésére, apró mosollyal a számon válaszolok.
- Niklaus ellen, én már hónapok óta készen állok.
Vissza az elejére Go down



Anna Petrova
welcome to my world
Anna Petrova

► Residence :
♔ The Garden.
► Age :
716
► Total posts :
692

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: Kinti részleg Kinti részleg - Page 2 EmptyCsüt. Május 10, 2012 12:26 am

Stefan & Anna.

Stefan kérdésére nem válaszoltam, végülis, miért tárjam ki az életem legsötétebb részét előtte? Viszont, magamban visszaemlékeztem, hogy hogyan loptam el a hamut Klaus-tól: - menekülnünk kellett, mert Mikael ránktalált; de Klaus ismét csak a saját-, és az ostoba koporsók sorsával foglalkozott, egyáltalán nem érdekelte, hogy velem mi lesz. Lehet, hogy akkoriban naív voltam, de nem hülye. Miközben Klaus csomagolta a hőn' szeretett koporsóit, én belopóztam a szobájába, és elcsentem egy kis hamut - talán, Klaus-nak nem is tűnt fel, hisz elég sok hamu van a birtokában, de számunkra a mennyiség, amit elloptam, több, mint elég. Ami a zsebemben van, csupán ízelítő, különböző helyekre rejtettem el az ellopott hamut, így biztosítva azt, hogy Klaus véletlenül se bukkanjon rá.
Végre láttam Stefan szemében a reményt, s a boldogsága valamilyen módon engem is örömmel töltött el - fura, hogy ezt teszem, hisz elméletileg szerelmes vagyok Klaus-ba; ez a város teljesen megváltoztat, végre önmagam vagyok.
- Ilyen kegyelmes lennél hozzá? - válaszoltam kérdéssel a kérdésére. Mindenki, aki eddig megpróbálta ölni Klaus-t, az óceánba akarta dobni a holttestét - pedig, az nagyon egyértelmű, és ódivatú már. - Dobjuk inkább egy vulkánba, vagy, a modern technika azt is lehetővé teszi, hogy az űrbe repítsük. - mosolyodtam el. - Mit szólsz a Neptunusz-hoz? - újabb gonosz mosoly jelent meg az arcomon, s ez Stefan-ra is igaz volt.
- Sajnos, már találkoztam vele a bálon! - sóhajtottam, de, még mielőtt Stefan lelkesedése csüggedt volna, folytattam: - ... de, Klaus még mindig jelentéktelennek tart, ezért nem hiszem, hogy számítana az esetleges "halálra" ... és a meglepetés ereje méginkább fokozott lenne, hisz annak ellenére, hogy nem érdeklem, tudja, hogy régen mennyire szerettem. - a "szerettem" szót határozottan, és cinikusan mondtam ki; már ideje volt továbblépnem.
- Először is, szűkségünk lesz egy nagyon erős boszorkányra! - jelentettem ki, de ismét megelőztem Stefan válaszát, mert rögtön tudtam, hogy kinek a nevét fogja kimondani. - Esther-re ne is gondolj! Nagyon erős boszorkányról van szó, és lássuk be, Esther nem tartozik közéjük. Minden erejét a Bennett vérvonalból nyeri, így, egy kedves Bennett boszorkányra lesz szűkségünk. - világosítottam fel Stefan-t; Esther hiába Ősi boszorkány, ha nincs ereje - ennyi erővel mondhatnám azt is, hogy én vagyok Isten. Mielőtt Mystic Falls-ba érkeztem, alaposan tanulmányoztam a város történetét, az itt élő embereket, és a kapcsolataikat. Tudom, hogy Stefan ismer egy Bennett boszorkányt, nem is akármilyet: - a legerősebbiket.
- Meg tudod szerezni a boszorkányt? - úgy tettem fel a kérdést, mintha kijelentés lenne. Azzal, hogy Klaus ellen szövök gyilkossági elméleteket, csöppet sem túlzok. Dühös vagyok, és nincs vesztenivalóm; ráadásul, Klaus miatt elveszítettem a személyiségemet, és érzelmileg annyira a hatása alatt állok, hogy nem látok más megoldást. És, itt már nem csak rólam van szó, habár, természetesen én vagyok a leglényegesebb mindközül - gúnyosan elmosolyodtam.
- Nem lesz egyszerű, készen állsz? - kérdeztem, és vártam, hogy kitervelhessük a tökéletes gyilkosságot.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kinti részleg Kinti részleg - Page 2 EmptySzer. Május 09, 2012 4:03 pm

To; Anna
Eszeveszettül ittam szerencsétlen vérét, miközben mögöttem egyre halkult a pánik. Észre se vettem, annyira kiélveztem minden percét a vérnek, hogy közben Anna felállt, és elnémította az embereket. Mire visszatért, én ,,pihenőt" tartottam, felnéztem véres ajkakkal Annára. A megjegyzésére csak elnéztem. Nem volt jó ötlet... miért, az jó ötlet volt amit én tettem? Hogy most már soha nem fogok le állni a vérivással, és ezzel gyilkolni fogok? Hagytam, hadd vigye a lányt, igézze meg, vagy tegyen vele, amit akar. Elszégyelltem magam, azon amin tettem. Ismét Ripper leszek, pont olyan, mint amilyen Klausszal voltam. Vajon ha most látna, Elena, Damon, mit szólnának? Damon... fogalmam nincs, kiszámíthatatlan. Elena biztosan csalódna. Mikor legutoljára beszéltünk, tudta, hogy nem tudom magam kontrollálni, de akkor még nem ittam. Viszont most... most már szánalmasnak tartana. Anna elvezetett, valami olyat akarhat, amit más ne lásson. Én lehajtott fejjel ballagtam utána, mint akinek már tökmindegy, mi lesz vele. Falhoz nyomott, hagytam, persze fogalmam sem volt, mi lehet ennyire fontos. Mikor csak azt mondta, hogy figyeljek, elmosolyodtam. Jön a szöveg, a megváltozásról, és hogy igazából jó ember vagyok. Ezt Lexitől szoktam hallani. De nem, amit mondott, az nem volt hülyeség. Igazat beszélt. Elgondolkodtam rajt... szóval csak akartam, mire hirtelen olyat tett, amin elképedtem. Vámpírvér?! Szórakozol velem?! Viszont nem volt rossz. Először nem akartam, de nem is ellenkeztem, Úgy voltam vele, csináljon, amit akar. Megízleltem, ott sem éreztem eget verő változást. Viszont egy perc múlva, már éreztem. Sokkal erősebb, sokkal jobb a vámpírvér. Erősebbé tett, mint bármilyen ember a világon. Éreztem magamban azt az energiát, ami talán még sohasem. Ám akkor eszembe jutott, hogy ő Anna, és egy idő után eltoltam a kezét. Nem akartam, hogy nála is kísértésbe essek, és kiszívjam az összes vérét. Persze nem is tudtam volna, hiszen sokkal idősebb és erősebb, mint én, de csak rosszul sült volna el. Aztán jött egy kérdés, amit végképp nem értettem. Klaus?! Nah és ő hogy jön ide?! Ez a csaj egyre több meglepetést okoz. De be kell ismernem, hihetetlen tapasztalt. Most megmutatta nekem a jó utat, átadta a remek tudásának egy részét, aminek örülök. Remélem, így győzni tudok a megemlített személy felett.
- Igen. - Szólok határozottan, és ismét megtisztítottam a szám. Majd érdeklődve végighallgattam a szavait, míg előhúzta a zsebéből a kulcsot a célomhoz. A fehér tölgyfa hamuja.
- Ez... az amire gondolok? - Mutatok rá, csodálva őt érte, amiért megmutatta, mi több, segít felhasználni Klaus ellen. - Hogy került ez hozzád? - Kérdezem, és közben meglódul a fantáziám. Számtalan tervet kovácsoltam már ahhoz, ha egy ilyen lenen a birtokomban. És most itt van, élőben. Persze mivel én nem csak időlegesen szeretném eltávolítani Klaust, erre is megvan már a tervem.
- Egy időre? Miért ne lehetne örökre? Képzeld el: evvel a testében, a hulláját ledobni a Csendes-óceán közepére. Szerintem onnan már senki nem hozná fel. - Szólok gonosz mosollyal az arcomon. És különben is, senkinek nem szólnánk, hogy oda dobtuk a testét. Vagy csak szimplán elégessük. Nem, itt nem itt van a kérdés. Itt a kérdés az, hogy hogyan juttassuk belé? Erre is vannak gondolataim, viszont ehhez is kéne néhány dolgot tudnom.
- Vajon Klaus tudja, hogy a városban vagy? - Kérdezem, előnyt keresve a megemlített ellen. Mert ha nem tudja, akkora helyzeti fölényünk van, hogy egyedül esélye sincsen...
Vissza az elejére Go down



Anna Petrova
welcome to my world
Anna Petrova

► Residence :
♔ The Garden.
► Age :
716
► Total posts :
692

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: Kinti részleg Kinti részleg - Page 2 EmptyKedd Május 08, 2012 10:21 pm

Stefan & Anna.

Stefan arcán látszott, hogy nem sokáig tudja fékezni magát - mégis, annyira kitartóan próbálta legyőzni a vérszomját, ahogy csak bírta. Talán én is képes lennék rá, csak a hiba ott van, hogy nem akarom! Önkéntelenül felnevettem, megtörve ezzel a csendet. Stefan felállt az asztaltól, és elindult a kijárat fele; közben pedig suttogva akarta saját magát rávenni az ellenállásra. Azonban, nem sokáig tartott a visszafogottság állapota, mert Stef hirtelen odasuhant, és kegyetlenül beleharapott a lányba. Annyira mohón itta a vért, mintha most inna először, vagy, mintha valaki elakarná venni tőle az áldozatát. Időközben az emberek is észrevették, hogy valami nincs rendben az asztalunknál, és riadtan menekülni kezdtek. Nem tudtam eldönteni, hogy maradjak a helyemen, igézzem meg őket, vagy netán végezzek mindenkivel, aki a közelünkben tartózkodik?!
Stefan egyre jobban elmerült a vérszívásban; a lány látszólag már haldoklott, sőt, attól féltem, hogy még a feje is lefog esni - és én biztos nem fogom eltakarítani. Végül úgy döntöttem, hogy legalább a pániknak véget vetek: - lassan elindultam megnyugtatni az embereket; amikor elmentem Stefan mellett, a kezemmel megsimogattam a vállát, jelezve, hogy minden rendben lesz. Szűksége van arra, hogy valaki helyre hozza a hibákat, amiket elkövetett, én pedig itt vagyok, és unatkozom: - miért ne javíthatnék a helyzetén?
Szerencsére nem sokan ültek a teraszon; akik elrohantak, nem jutottak messzire, ezért sikerült őket utolérnem, és megigéznem; a redőnyök pedig le voltak húzva, így a bent ülő vendégek nem láttak semmit; ráadásul, az utca is eléggé kihalt volt. Legközelebb majd jobban vigyázom, nem tudhattam, hogy Stefan ilyen meggondolatlan, habár, az egész az én ötletem volt. Mintha semmi sem történt volna, nyugodtan sétáltam vissza Stefan-hoz, viszont, amikor rámnézett, a hangulatom már nem volt olyan nyugodt: - Ne is mondj semmit, tudom, hogy ezt nem kellett volna! - mondtam keserűen; de ezzel arra céloztam, hogy a hely nem volt megfelelő, a vérivás viszont nagyon jól jött Stefannak, hiába ellenkezik. Óvatosan kihúztam a lányt a "karmaiból" és intettem Stefan-nak, hogy kövessen. A lányt megigéztem, hogy feltünésmentesen rohanjon be az erdőbe, majd hívja a mentőket - az állattámadás már elavult, de még mindig bevállt módszer a figyelemelterelésre. Stefan-t a Grill hátsó részéhez vezettem, de, még mielőtt szóhoz jutott volna, megragadtam és a falhoz nyomtam. Meglepett, hogy Stefan nem ellenkezik, a fejét lehajtotta, mintha megbánást érezne. - Te is tudod, hogy nem önszántadból tetted, tehát, inkább hibáztass engem! - mondtam, majd rámosolyogtam. Még mielőtt nagyobb önpusztítást végezne, meg kell tanítanom neki, hogy hogyan kell kiélvezni a vámpírlétet, anélkül, hogy súrolja a saját erkölcsi határait.
- Jól jegyezd meg, amit most mondok, Stefan! - felemeltem a fejét, és mélyen a szemébe néztem. Hiába gyűlöli a ragadozó énjét; amíg nem képes elfogadni azt, kísértésben fog élni. Ahhoz, hogy kontrollálni tudjuk a vérszomjunkat, egyensúlyba kell hoznunk a testünket, és a lelkünket: - a jó, és a rossz kiegészítik egymást; olyanok, mint Isten, és Sátán - egymás nélkül nem érnek semmit. Hogyan lehetnél jó, ha nincs rossz, aki fölött győzedelmeskedhetsz, és fordítva?
Kilöktem a szemfogaimat, és beleharaptam a csuklómba, majd azt Stefan szájába nyomtam. - Nem lesz semmi baj! - nyugtattam meg; tudtam, hogy nem ivott még vámpírvért, mert, miközben szívni kezdte a véremet, láttam, hogy ugyanúgy elkápráztatja, mint az emberi vér - a különbség az, hogy ettől erősebb lesz, és az ártatlan embereknek sem kell meghalniuk. Eddig még nem hoztam szóba, de tudom, hogy Stefan elakarja pusztítani Klaus-t; sajnos, ezt nem engedhetem, mert akkor én is meghalok, de, hogy teljesüljön a vágya, van kedvem belemenni egy kis játékba. - Holtan akarod látni Klaust? - kérdeztem. - ... ha Klaus meghal, én is meghalok ... de azt hiszem, segíthetek egy időre likvidálni őt! - a remény apró szikrája megjelent a szemében; én pedig a zsebembe nyúltam: - a hamú egy részét mindig magamnál hordom.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kinti részleg Kinti részleg - Page 2 EmptyKedd Május 08, 2012 5:15 pm

To; Anna

Láttam rajta, hogy nagyon idegenek tőle ezek a dolgok. Állati vér.... én is gyűlölöm, de ha ez tart életben? Én is sokkal jobban szeretem az emberi vért, de az megváltoztat; kívül is, belül is. Engem szörnnyé tesz, egy elvetemült gyilkossá. Igaz, a velem szemben ülő is az, mint kiderült. Elkomorodom, mikor az állatvéren kezd el nevetni. Nem érti, hogy miért teszem, akkor nem nevetne. Nem érti, hogy nem akarok gyilkolni? Hogy nem akarok, az lenni, mint régen? Szégyellem azt az életem, és igen, tény hogy most gyenge vagyok, és semmi esélyem sincs Klaus ellen. De ez vagyok én, aki gyűlöl más emberekből vért szívni. A következő kérdésén meglepődöm, de látom, hogy nem vár rá választ. Ehelyett, ide hív egy csinos szőke lányt a közeli asztaltól, kinek szinte hallom a szívének a dobogását, és a vérének az áramlását a nyakában. Egyből tudtam, hogy mit akar, ezért még mielőtt ide ért volna a lány, közbeszóltam.
- Anna, ne csináld ezt! - Viszont nem hallgatott rám, csak közénk ültette szerencsétlent. Nem lehetett még 20 éves se, és nem akartam ártani neki, Miközben Anna megigézte, próbáltam lebeszélni róla.
- Muszáj ezt? Semmi szükségem rá, hidd el, jól vagyok, tökéletesen! - Mondom egyre szánakozóbb hangon. A lányt szántam, és sajnáltam, aki nem tehet erről. Viszont a Petrova közénk ültette, így már nem tehettem mást, de meg kellet próbálnom az igézését ,,felül igézni". A lány szemébe nézve mondtam határozottan.
- Menj innen haza, most! - Viszont csak értetlenül bámult rám, mint egy diák a felelésnél. Mintha idegen nyelven mondtam volna. Nem is csodálozom, hogy nem sikerült, egy ilyen tapasztalt vámpír ellen, aki mellesleg naponta ihat vért. Én körülbelül egy hónapja ittam utoljára. Viszont arra nem számítottam, hogy Anna esik neki, miközben én szótlanul tűrtem. Mit is tehettem volna? Tízszer olyan idős lehet, mint én, ráadásul most csak a lány vérére tudtam koncentrálni. Éreztem, hogy odatapad a tekintetem, és mohón egyre közeledem hozzá, s közben az arcom is megváltozik. ~ Nem! ~ Mondtam magamban, mint inkább hangosan, és elkezdtem a másik irányba indulni. A kijárat fele. Közben hallottam, ahogyan Anna az asztalnál még mindig ülve mondja a mondókáját, és türelmesen vár az asztalnál. Sokat nem kellet várnia, három lépést tehettem, és akkor megtört bennem valami. Feladtam az ellenállást, gyorsan odasuhantam a lányhoz, ajkaimat a nyakára tapasztva kezdtem szívni a vérét. Vadul. Mintha az erő áramolt volna belém. Viszont azt már túl nyilvánosan csináltam, sikoltva vonultak el körülöttünk az emberek. Engem nem érdekelt, csak ittam, ittam, egyre mohóbban, és vadabbul. A harapásom a lány nyakának a feléig ment, így az oldalra dőlt. Én pedig, a szörnyeteg, csak szívtam a vérét, s ha Anna nem avatkozik bele, akkor az összeset.
Vissza az elejére Go down



Anna Petrova
welcome to my world
Anna Petrova

► Residence :
♔ The Garden.
► Age :
716
► Total posts :
692

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: Kinti részleg Kinti részleg - Page 2 EmptyHétf. Május 07, 2012 10:30 pm

Stefan & Anna.

- Hű, ez nem semmi! - vágtam rá ridegen Stefan mondókájára, de mi mást mondhattam volna? Ha azt remélte, hogy sajnálkozni fogok, és elkezdem teletömni a fejét a sablonszöveggel, miszerint mind megváltozhatunk, és valójában mindannyian jók vagyunk, akkor téved. Egyáltalán nem vagyunk jók; a vámpírlét együttjár a kárhozattal; velejéig romlottak vagyunk, és mi testesítjük meg mindazt, amitől retteg az emberiség. Stefannak kiképzésre van szűksége, nem pedig megjavulásra - az amúgy is unalmas! - Komolyan állatvéren élsz? Ezt nem hiszem el ... - ismét nevetésben törtem ki; Stefan újra, és újra hihetetlen dolgokkal lep meg. Soha életemben nem ittam állatvért, és nem is tervezem - egyenlőre! Szó, mi szó, ennek az "elveszett" léleknek szűksége van egy mesterre, aki szépen a helyes útra tereli; sajnos, nem értékeli azt, amint vámpírként elérhet, pedig ez nem átok, hanem egy ajándék.
- Mellesleg, elég gyatrán nézel ki! Eszel te rendesen? - tettem fel a kérdést, mintha nem értettem volna teljesen az előbb elhangzottakat. A tekintetem egy zsenge húsú, szőke lányra terelődött: biccentettem neki, hogy jöjjön közelebb. A lány odajött, és hangosan kérdezgette, hogy biztosan őt akartam-e idehívni, én viszont csupán mélyen a szemébe néztem: "Van itt valaki, aki szeretne közelebbről megismerni téged, ülj szépen le mellé!" - suttogtam, majd Stefan-ra mutattam.
Stefan arca zavartan megrándult; egymás után rakta fel a jelentéktelenebb kérdéseket - hiába, úgyis tudom, hogy belül szomjazik. Mivel elég sok ideig vacilált - és az igézése nem hatott a lányra - úgy döntöttem, hogy az első lépést megteszem én. Lassan áthajoltam az asztal fölött, megragadtam a lány puha, erekkel díszített nyakát, és beleharaptam - mivel a haja hosszú volt, eltakarta a vért, ami lecsordult egészen a mellkasáig. A vér illatára Stefan arca is kezdett a "normális" módon elváltozni. Esélye sem volt ellenkezni, ha kell, nyers erővel fogom beletuszkolni a vért, - amire szűksége van, és ezt meg kell értenie, de először meg kell tanulnia fegyelmezni magát, és a vérszomját.
- Ha végre rászánod magad, és iszol a szerencsétlenből, mutatok jobbat is! - egy kicsit rámosolyogtam, bíztatva ezzel, hogy nem lesz semmi baj; ha kiállja ezt a próbát, megtanítom, hogyan kell vámpírvéren élni. - A tested gyenge, és imád elbukni ... engedd át magad neki! - mondtam, majd elhallgattam; nem fogok ostobán fecsegni, nehogy eltereljem a figyelmét a vérről. Stefan próbált erőt gyűjteni; de remélem, legbelül ő is tudta, hogy képtelenség, hisz, hogy legyen erős testileg, és lelkileg, ha éhezik?
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kinti részleg Kinti részleg - Page 2 EmptyHétf. Május 07, 2012 6:00 pm

To; Anna
Kicsit meglepődtem, hogy nem is izgatja annyira ez. Egy dolog, hogy éhes volt, de ennyire még Damon is vigyáz. Pedig Damon, az.... Damon. Remélem, nem kezd el mindjárt előttem ismét vért iszogatni, mert nem tudom, hogy vissza tudom-e majd fogni magam. Nagyon rég nem ittam vért, pedig a Klausszal töltött idő alatt a vér íze bennem maradt, így egyre jobban áhítozom utána. Gyengének is érzem magam, így állatvéren. Pedig félek, ha iszok emberi vért, akkor ismét a gyilkos Stefan leszek.
- Akkor is jobban kéne vigyázni. Én is éhes vagyok, mégsem vetem magam rá az első emberre, akit látok. Sőt, senkire sem... - Az utolsó mondatot, már halkan, lehajtott fejjel mondtam. Inkább hallgattam, ahogyan nemes egyszerűséggel mondja, hogy milyen fiatal és ostoba vagyok. Erre azért elmosolyodom. Elég relatív ez, mert ha a korát nézzük, igaza van, viszont ha az előbb jelenetet nézem, ahogyan a véres szájával ment ide-oda.... nem csak én vagyok ostoba. Persze nem kötözködöm, nem is azért jöttem, meg persze Damon után egy szavam se lehet.... meg magam után. Akkoriban én se voltam jobb. Sőt, nemrég, mikor Klausszal voltam, akkor sem. Durvább dolgokat is csináltam, szóval egy szavam se lehet.
- Hát akkor remélem maradsz egy ideig, mert nem tudom, meddig bírom friss vér nélkül. - Célzok itt a sok emberi áldozatra. Közben - mint kiderült a neve - Anna-ra terelődik a szó. Vagyis inkább a találkozásunkra. Egy régi találkozásra. Nem is emlékeztem Anna-ra. Pedig akkor Damonnel felfigyeltünk rá, amint vérfürdőt rendez a városban. Persze akkoriban én is eléggé kegyetlen voltam, később pedig elmentem a ,,szelek városába", ahol megismertem Niklaust, és Rebekah-t. Ott is eléggé már durva dolgokat csináltam. Mindenkit játékbábúnak használtam, majd kegyetlenül megöltem őket. A gyerekeket is.
- Igen, már emlékszem... valamennyire. Persze nem szívesen emlékszem arra az időmre. De te gondolom semmit nem változtál. - Gondolok itt a gyilkolgatós énjére. Abból is sejtem, hogy az imént is több vér volt az arcán, mint smink. Aztán egy érdekes kérdés következik, melyet alaposan végiggondolok. Hiszen ő - tudásom szerint- csak Ripper koromban látott. Honnan tudja, hogy változtam?
- Először, mikor vámpír lettem, nem tudtam uralkodni magamon. Klaus is kihozta belőlem a fenevadat, egyszóval én lettem a Gyilkos. Egy szörny lettem. Aztán Lexi segített, magamra találtam. Később, nem olyan rég, Damon-t meg kellett mentenem, így be kellett állnom Klaus mellé, ,,barátnak". Ő ismét kihozta belőlem a rossz oldalam, viszont pár hete elengedett, így visszatértünk mindketten Mystic Fallba. Most nem akarok vért inni, csak állati eredetűt, viszont annyira bennem maradt az íze, hogy nem bírom már sokáig, és akkor ismét én leszek, a Gyilkos. - Magyarázom a történetem. Nem tudom, miért mondom el ezt neki, pedig semmi köze nincs hozzá. Talán mert ő sokkal többet élt vámpír, és már tapasztalt. Másrészről... ő éppoly vérszomjas most. Nem annyira, mint én fénykoromban, de látom rajta, hogy ő is gyenge. Mint én. Egyikünk se tudja magát visszafogni. Nem tudom, hogy ő ezt beismeri ezt-e, vagy hogy egyáltalán igazam van-e, mindenesetre, azért jó volt elmesélni valakinek.
Vissza az elejére Go down



Anna Petrova
welcome to my world
Anna Petrova

► Residence :
♔ The Garden.
► Age :
716
► Total posts :
692

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: Kinti részleg Kinti részleg - Page 2 EmptyVas. Május 06, 2012 6:04 pm

Stefan & Anna


- Miért, hol lennék? - felnevettem. - Egyébként is, éhes voltam! Nagyon éhes! - folytattam, miközben alaposan letöröltem a vért a számról, hogy véletlenül se maradjon ott egy csepp sem. A kisebbik Salvatore elég feszültnek tűnt, remélem vérre szomjazik, és nem azt ellenzi, hogy gyilkoltam - tudom, hogy ő a szent errefelé. Vagy mégsem? Megdöbbentem, a kijelentésén; igaz, hogy amikor Sage rátalált a két elveszett lélekre, Stefan még javában írtotta az erdő lakóit, de tetszett neki a lehetőség, hogy gyilkolhat. Ezek szerint alaposan megváltozott, hála' Istennek.
- Úgy nézek ki, mint aki vissza tudja fogni magát? - kérdeztem gúnyosan. - De amíg az én társaságomat élvezed, garantálom, hogy szépen a fenekeden maradsz! Nincs időm fiatal és ostoba vámpírokat fegyelmezni! - kacsintottam rá; de a hangomon hallatszott, hogy nem gondolom egészen komolyan az elhangzottakat.
- Tudom! - mondtam határozottan. De, hogy is emlékezhetne? Egy vele egykorú vámpírnak 100 év rengeteg idő. Kicsit meglepődött, hogy ilyen hamar felismertem, de az ő arcát nehéz elfelejteni. - Anna. Anna Petrova. - böktem ki a nevem, ami hallattán megtorpant, és csak bámult maga elé. Úgy látszik a Petrovák még mindig nagy hatással vannak rá. - Kicsit felfrissítem a memóriádat! - mondtam kihívóan, majd elmeséltem neki, hogy még 1912-ben találkoztunk, én akkoriban Sage-el bókláztam fel-alá a világban, amíg rá nem találtunk a titokzatos Mystic Falls-ra. A Stefan-nal töltött idő alíg tartott egy órát; Sage Damon oktatására fektetett nagyobb hangsúlyt, én pedig javában faltam a népet.
Nem tudom, hogy beugrott-e neki a dolog, vagy sem, de úgysem az a lényeg. Kit érdekel a múlt?
- Mi hatására változtál meg ennyire? - tettem fel a kérdést, miközben belekortyoltam a whiskey-be, amiben időközben elolvadtak a jégkockák; így nem ihattam meg, ezért szóltam a pincérnek, hogy hozzon újat - szegény, még mindig riadt volt kissé, pár másodperc alatt kihozta a rendelést, és azt mondta, hogy ez a ház ajándéka. Nevetséges.
Figyelmesen vártam Stefan válaszát - és nem, nem fogom hagyni, hogy kitérjen a válaszadás elől. Mitagadás, roppant kíváncsi voltam, hogy a félénk srác, akit mindenki szeretett, miként változott át a férfivá, akitől mindenki - feltehetően - retteg.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kinti részleg Kinti részleg - Page 2 EmptyVas. Május 06, 2012 11:27 am

To; Anna

Jó ideje már, hogy Mystic Falls-ban vagyok, viszont ha bujkálni akarok Klaus és bandája elől, otthon kell ücsörögnöm. Damon hozza nekem a híreket, de vele sem beszélek igazán. Inkább az üldözésén töröm a fejem. Nik a városban van, azt tudom Damontől. Van már tervem is, viszont beszélnem kéne vagy Bonnieval, vagy Estherrel. Márpedig most egyik sem ér rá nagyon, szóval, unalmas életemet magányosan töltöttem. Mostanáig. Igazából nem tudom, mi vett rá, hogy ki lépjek a szobámból, de ki kellett mennem levegőzni. Egyébként is, egy ideje állatvéren vagyok, és a vér utáni vágy egyre nagyobb. Túl nagy. Nem tudom, ha most elmegyek, vissza tudom-e majd fogni magam, de úgy is kiderül. Most már a város védelme Damon-é és a tanácsé, nem az én problémám. Az én problémám Niklaus.
Mikor elindultam, még nem terveztem semmi célt, de rájöttem, hogy a legjobb az lesz, ha földig iszom magam. A Grill felé vettem az irányt. Még be sem léptem, máris találtam egy ismerős arcot. Nem igazán ismerem, de mivel nemrég volt nálunk, gondoltam leülhetek hozzá... nem árt a társaság. Viszont ahogy közeledtem hozzá, egyre nyilvánvalóbb volt, hogy vámpír. Ami nemis lett volna baj, hiszen legalább őt nem fogom megcsapolni. De mivel abból jöttem rá, hogy a szája teli volt a rászáradt vérrel, gyorsan odamentem, és a hüvelykujjammal megpróbáltam letörölni. Így is szinte mindenki őt nézte, így gyorsan a tudomására adtam, hogy mi a helyzet. Egy szalvétába én is megtöröltem az ujjam, majd szó nélkül leültem, rideg arccal.
- Legközelebb vigyázhatnál jobban is. - Kezdem el suttogva. - Szerencséd, hogy nem volt itt egy alapító tag. Ha észreveszi, már nem itt lennél. - Mondom, miközben még törli le magáról a vért. Persze én sem vagyok jobb, szinte már hallom a mellettünk lévő asztalnál lévő csajt, ahogy az ereiben a vér áramlik. Csak egy kis kóstoló... persze rögtön elterelem a gondolataimat. Még csak az kéne, hogy itt neki kezdjek valakinek. Viszont itt ül előttem egy vámpír, aki vélhetőleg segítene is.
- Ha valakinek neki esnék, fogj vissza, kérlek. Nem vagyok valami jó állapotban. - Szögeztem le az elején, mert érzem, hogy egyre nagyobb a vágy... Pedig inni nem akarok, mert akkor előjönne belőlem ismét a Ripper. A gonosz. Gyorsan témát is váltok.
- Egyébként Stefan vagyok... - Nem tudhatom, hogy ismer-e, de legalább terelem a vámpír-témát. Közben megjön a pincér, kinek csak biccentek, hogy ugyanazt hozhatja, mint a hölgynek. Nem akarom látni szenvedni szerencsétlent, így is remeg mindene, el tudom képzelni miket csinálhatott Anna, míg nem jöttem. Gondolom nem félt kihasználni a helyzetet, hogy mindenki fél tőle.... Egyébként én még nem tudtam meg a nevét, szóval remélem elárulja. Sőt, még talán a segítségét is tudom kérni, egypár dologban...
Vissza az elejére Go down



Anna Petrova
welcome to my world
Anna Petrova

► Residence :
♔ The Garden.
► Age :
716
► Total posts :
692

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: Kinti részleg Kinti részleg - Page 2 EmptySzomb. Május 05, 2012 10:27 pm

Stefan & Anna


Az unalom a legalattomosabb gyilkos. És én nagyon unatkozom.
Amióta megérkeztem Mystic Falss-ba, megállás nélkül gyilkolom az embereket, s ez már kezd kissé feltűnő lenni. Azt hiszem, ideje picit meghátrálnom, mert egyáltalán nem örülnék annak, ha épp most leplezne le valaki. Megpróbálom felvenni az "átlagos" álcát; az első lépés a Grill - a megfelelő hely a feltünés elkerülésére, de amilyen átlagos, ugyanolyan lepukkant is egyben. De, ennek a városnak ez megfelel.
Bent rengetegen voltak, én pedig nem tudtam volna megfékezni a vérszomjam, ezért inkább kimentem, és leültem egy asztalhoz. Hamarosan egy fiatal pincér jött ki, és üdvözölt - nem igazán tudtam koncentrálni, csak a nyakát figyeltem, és éreztem, ahogy a forró testében lüktet a vér. Legszívesebben ott helyben lecsapoltam volna. Hirtelen az arca megrezdült, majd elkezdte rázni a fejét; nagyon furcsán bámult rám, mint, aki szellemet látott. Izgatottan megkérdezte, hogy mit "óhajtok". Nagyon tetszett a kifejezés; szeretem, ha az emberek megalázkodnak előttem, és kielégítik az igényeimet.
- Egy dupla whiskey-t, jéggel! - mondtam ridegen, majd hátradöltem, és élveztem, hogy a napsugarak lágyan simogatnak. Közben érkeztek még páran, de mindenki húzodóttan ment el az asztalom mellett, úgy néztek rám, mintha minimum pszichopata lennék. Basszus, ennyire feltűnő vagyok? Ez a város tényleg nem semmi!
A fiú gyorsan kihozta a whiskey-met, és óvatos mozdulatokkal elhelyezte előttem. Tele volt jéggel, ahogy kértem. De ő még mindig remegett, ezt kicsit szánalmasnak találtam, ezért hirtelen megragadtam a kezét, ráhozva így a frászt. Szegény, majdnem felsikított ijedtében. Zavartan kérdezgetni kezdte, hogy minden rendben van-e, és, hogy reméli, kedvemre van a hely.
- Helyes! - mondtam a szokásos szöveget, és elnyomtam egy enyhe mosolyt. A fiú kivett egy zsebkendőt a zsebéből, és a kezembe nyomta; aztán olyan gyorsan elviharzott, ahogy érkezett. Furcsa emberek élnek itt. Nagyon furcsák.
Miközben a pohár tartalmát iszogattam, felfigyeltem Stefan-ra, aki belépett a teraszra. Nemrég voltam a házukban, de elkerültük egymást. Nem nagyon ismerem Stefan személyiségét, de akkoriban még vegetariánus volt, és naív - pedig iszonyat jó pasi, remélem, azóta változott a nézőpontja.
Szerencsémre Ő is megpillantott, és elindult felém. Meglepett, hogy megismer, de a legdúrvább az volt az egészben, hogy ahelyett, hogy udvariasan köszöntött volna, a hüvelykujjával letörölte a számat. - Te meg mit művelsz? - kérdeztem dühösen; számomra ez a viselkedés nem elfogadható. Stefan felnevetett, majd az újjára bökött: véres volt. Nevetséges vagyok, és annyira óvatlan, hogy a vadászat után véres maradt a szám. Ráadásul, még szórakozott is, hisz nem éreztem, és egyáltalán nem zavart a nedvesség. Elővettem egy tükröt a táskámból, és a zsebkendővel, amit a pincér adott, alaposan letöröltem a vért az ajkaim környékéről.
- Ha már így egymásra akadtunk, akár le is ülhetnél! - kacéran felvontam a szemöldökömet, Stef pedig bambán elmosolyodott, és lehajtotta a fejét - tipikus.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kinti részleg Kinti részleg - Page 2 EmptyCsüt. Ápr. 19, 2012 11:08 am

Kinti részleg - Page 2 Tumblr_lbs0u1WS8L1qax2xho1_500
Sylvia Weis 'n' Damon Salvatore

Nyomorúságos dallam lengi be a szobát, amint jobban figyelmet szentelek rá. Fintorba torzítom vonásaimat, hogy láthassák, nem igazán van ínyemre a pocsék nóta. Nagyot sóhajtok, ezzel némileg leplezve milétemet és türelmetlenül kezdek dobolni ujjammal az asztallapon. Víg emberek gyűlnek körém és úgy tesznek, mintha boldogok lennének. Mintha bármi okuk lenne a boldogsára és az önfeledt jókedvre. Pedig egyáltalán nincs. Az élet nem áll másból, mint akadályokkal való megküzdésből és harcokból. Könyörtelen, véres csatáktól, mit először csak ismeretlen arcokkal, majd szeretteinkkel vívunk meg. Végül is, egész jó móka a maga módján, azonban a jelen helyzetben egyáltalán nem tetszik a dolog. Ezzel korántsem arra próbálom felhívni a hallgatóság figyelmét, hogy Niklaus Mikaelson szeretteim, netán családtagjaim közé tartozna, de vegyük példának Stefant. Fivérem elmezavara - mit kétségtelenül maga a Hibrid keltett benne - felőrlik Elena idegeit. És most, hogy egy szívszorító szerelmes drámába csöppentem, kezdem úgy érezni, hogy tennem kell valamit. Ha magamért ugyan nem - mert a halandónak sikerült némileg leszoktatnia önzőségemről -, de Elenáért mindenképp. Nevezhetjük szerelmem jelenlegi tárgyának. Életem központjának s míg mások a megszokott kerékvágásban végzik dolgukat, addig én mindent Őhozzá igazítok. Egy szerencsétlen flótásnak érzem magam, s véleményemre mások is bólogatnak. Sajnálattal hallgatom megvető szavaikat, de tehetetlen vagyok. Amíg csomóvá égett, fekete színbe öltözött szívemet ez a leányzó tartja fogva, nincs esély arra, hogy régi életmódomhoz térjek vissza. Az emberek gyilkolását is igen nehezen tartom meg.
Megunom a várakozást és felkelek helyemről. Matt arca szinte lángol, talán zavarban van. De mégis mitől? Kíváncsian vonom fel szemöldökömet. Érdekfeszítőnek találom minden mozzanatát és zavar, hogy nem ismerem eléggé. Húgát Victoria Donovant jómagam változtattam annak idején vámpírrá. Tüzes kis nő volt, mit ne mondjak s talán még élveztem is vele a játszadozást, de nem áll módomban kislányokra pazarolni drága időmet. Ezért történt, hogy elhanyagoltam és lévén, hogy fivérem nem fordított kellő figyelmet rá, vérengzésbe torkollot a középiskolai bál, ahova Jeremy Gilbert, Elena öccse is ellátogatott. Az a szerencsétlen kölyök. Sosem tanulja meg, hol kellene lennie, de remélhetőleg egy darabig nem lesz útban. Mattre fókuszálok és elkapom pillantását. Türkizben ázalgó íriszeiben meghunyászkodást vélek felfedezni, mire öntelt vigyor kúszik fel ajkaimra. Jobban is teszi, hogy fejet hajt nekem. Persze, nem szó szerint gondolván, könyörtelenségem idáig nem terjed ki. A rabszolgatartás pedig már amúgy is kiment a divatból. Kár érte. Remek cseléd válna a fiúból.
Feszes léptekkel indulok a grill teraszára és kisvártatva nézegetem a kint lézengő embereket. Csodás, napbarnított arcok és festékkel kimázolt nőcskék, akik a természetes szépségben már abszolúte nem hisznek. Nos, valóban. Kevesek lehetnek olyan szerencsések, mint Elena. Bosszankodva rántom görcsbe izmaimat, rájővén, hogy ismét beszövi magát elmém hálójába. Fogcsikorgatva huppanok le a székre és engedem tüdőmbe áramlani az oxigéndús levegőt. Ismerős hang csendül fel, amit játékosan hord körbe a szél. Körbe nyalva ajkaimat pillantok fel az angyali porcelánarcra és vélem felfedezni Sylviát. Közös múlt. Közös emlék. Ismerem, már hogyne ismerném s ezért azonnal felelek is.
- Ez csak természetesen, Drága. - kihúzom neki a széket, hogy könnyebben helyet tudjon foglalni.
Elveszem a poharat, amit nagylelkűen számomra rendelt és kortyolok belőle. Whiskey. Meglepve tapasztalom, hogy nem felejtette el, kedvenc italomat. Vagy csupán a véletlen műve? Sosem fogom megtudni. Mosolyogva szuggerálom tetőtől-talpig és várom, hogy helyet foglaljon. Aurája tele van feszültséggel, de talán csak saját izgalmamat érzékelem. Izgalmamat, hogy újra találkozhatok Vele. Rég nem láttam, sőt nem is gondoltam rá. De ebben a másodpercben minden emlék régi bajtársként villan be.
- Mi a helyzet, kislány? Élvezed a vámpírlétet? Látom, pár boszival is összehaverkodtál. - célzok arra, hogy a Nap sugaraiban sütkérezünk és bizony még csak meg sem perzseli bőrét. Ahogy enyémet sem, köszönhetően gyűrűmnek.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kinti részleg Kinti részleg - Page 2 EmptyKedd Ápr. 17, 2012 12:38 pm

Sylvia and Damon



A nap sugarai besütöttek az ablakomon és felkeltem. A napomat egy tussal kezdtem, majd megcsináltam a hajam. Kibontottam egy tasak vért és hozzákevertem egy kis vért. Nagyon ízletes volt, ám minden jónak egyszer vége lesz. Miután elfogyott az italom elkezdtem unatkozni és azt nagyon utálom. Nem volt mit csinálnom, így leugrottam a helyi bárba, hátha ráakadok egy részeg áldozatra. Szerencsém volt és amint eltakarítottam magam után átugrottam a Grillbe. Rendeltem magamnak egy pohár whiskeyt, majd leültem a bárpulthoz. Sok férfi megfordult körülöttem, de én rájuk se figyeltem, inkább elmerültek a gondolataim. Eszembe jutott Damon, amikor átváltoztatott. Mai napig szeretnék vele találkozni, de sajnálatos módra még nem volt szerencsém. Épp elfogyott az italom, mikor megpillantottam Damont a kinti részlegen. Rendeltem még két pohárral és elhatározottan indultam a vonzó férfi után. Mikor kiértem a hátához lopakodtam, majd megszólaltam:
- Üdv. Leülhetek? - mosolyogva kérdeztem, ő pedig beleegyezett. Sokat vártam erre a pillanatra, de végre eljött. Belenéztem az igéző kék szemébe és elpirultam. Olyan jóképű pasi, mégis úgy tudom a hasonmásoknál nincs szerencséje.
- Hoztam neked is egy pohárral. - épp hogy kimondtam odaadtam neki az ő részét.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kinti részleg Kinti részleg - Page 2 EmptyHétf. Márc. 12, 2012 4:58 pm

Kinti részleg - Page 2 Adel_zachary_www.kepfeltoltes.hu_

A vére édes volt és habár meglepődtem de a vér percek alatt átvette az uralmat önmagam felett. Éreztem a verbéna keserű ízét a torkomban de gondolom ez is egy vele járó áldás, hogy félvér létemre nem gyengít le annyira mint más vámpírokat. Láttam a tekintetén a gúnyos vigyort ahogy visszavág és én még mindig elváltozott tekintettel néztem rá. A büszkeségem mást diktált volna, de én sokkal rosszabb vagyok mint bárki más, semmi sem tud határt szabni nekem, ha vért ízlelek. A másodperc tört része alatt toltam a falnak a férfit és gyengén vájtam bele fogaim puha bőrébe.
Mohón kortyoltam és olyan erősen tartottam, hogy esélye sem lett volna támadni, de pár másodperc múlva megéreztem az erejét. A fejfájás visszarángatott a valóságba és elhajoltam a nyakától. Habár nem óriási fájdalom volt de elég ahhoz, hogy elengedjem. Egy utolsó mozdulattal lenyaltam a vért a nyakáról és immár nyugodt hangon súgom a fülébe.
Nagyon finom volt, köszi a vacsit édes.
Nyomtam egy puszit az arcára majd megfogtam a poharam újból és bevittem letéve a bárpultra.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kinti részleg Kinti részleg - Page 2 EmptyVas. Márc. 11, 2012 10:07 pm

Kinti részleg - Page 2 Tumblr_lnh427d5oS1qf8wj4o1_500

Adel&Zachary

Minden másodperc egy harc volt számára. Sikerült elfojtania a vámpír énét, de még így is a falnak lökött a nyakamnál fogva. Mikor elengedte a nyakam egy gonosz kacaj hagyta el a számat. Kicsattantam a büszkeségtől, hogy ilyen hamar sikerült előhúznom belőle a démont. Az asztalhoz ültem, és onnan kezdtem hozzá beszélni.
- Meneklüsz? - kérdeztem tőle, egy gonosz mosoly keretében.
A hangonban érződött az a gúny, amit annak tudhat be, hogy nem bírta elfolytani magában a vámpírt. Élveztem, ahogy dühöng. Éreztem a levegőben, hogy egyre dühösebb. Köztudott, hogy egy vámpír nem szereti, ha nem veszik "emberszámba". Ilyenkor szétrobbanak a dühtől, vannak akik annyira nem tudják félretenni az egójukat, hogy meg is ölnek bárkit, de tudom, hogy ő ezt nem tenné meg, mert ahhoz túl büszke. A sebem még mindig nem forrt össze, mert én nem vagyok vámpír. Eszembejutott valami. Odamentem a hibridhez, majd a szájához nyomtam a kezem. Persze elővigyázatos vagyok, tehát van a szervezeteben verbéna. Már egyáltalán nem bírta magát visszafogni. Elkeztde szívni a vérem, természetesen a verbéna rögtön a szervezetébe jutott.
- Remélem finom volt. - mondtam gonosz hangon.
Ilyen távlatokba nem akartam elmenni, de mivel megfenyegetett tudtára szerettem volna adni, hogy nem olyan ember vagyok akit könnyen meg tud ölni.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kinti részleg Kinti részleg - Page 2 EmptyVas. Márc. 11, 2012 9:42 pm

Kinti részleg - Page 2 Adel_zachary_www.kepfeltoltes.hu_

Mikor megvágta a kezét köpni nyelni nem tudtam. Mégis mit képzel ez a kölyök ki vagyok én valami kísérleti alany? . A gondolatok csak úgy cikáztak a fejemben és csak reménykedni tudtam, hogy vissza tudom fogni magam. De az eddig kellemesnek tűnő hűvös szellő ellenem szegülve fújta felém egyre jobban és jobban az édes vér illatát. Éreztem ahogyan a szemem már feketén villan a srácra és a fogaim is elővillannak egy hajszál választott el attól, hogy mindent elfelejtve nekirontsak és addig szívjam belőle a vért ameddig már nem ver a szíve, de e helyett teljesen mást tettem amit nem tudok mire vélni de megfékeztem a lelkemben tomboló démont.
A falnak löktem és a nyakát szorítva néztem a szemébe a még mindig elváltozott szemeimmel.
Na idefigyelj ne merészelj rajtam kísérletezni mert nem tudod, hogy kivel húzol ujjat. Ha ennyire kedves az életed akkor keress mást aki kioltsa de engem hagyj ki a félőrült öngyilkos kísérletedből, mert ha egyszer előhozod belőlem isten lássa lelked.
Sziszegtem a fülébe dühödten majd elengedtem. Koncentrálnom kellett, hogy lenyugodjak de pár másodperc múlva már nyoma sem volt az előző kirohanásomnak. Megfogtam a poharat lehajtottam a maradékot és beindultam a pulthoz.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kinti részleg Kinti részleg - Page 2 EmptyVas. Márc. 11, 2012 9:29 pm

Kinti részleg - Page 2 Tumblr_lnh427d5oS1qf8wj4o1_500

Adel & Zachary

Amire gondoltam az beigazolódott. Bár tudom, hogy nem vámpír-vérfarkas, hanem valami más. Igaz nem nehéz kitalálni, hogy mi, köszönhetően annak, hogy megérintette a kezem. Ő egy vámpír-boszorkány, nem tudom, hogy ez, hogy lehet. Én úgy tudtam, hogy, ha egy boszorkányt vámpírrá változtatnak az nem lehet már többé boszorkány, de úgy látszik, hogy van kiskapu.
- Boszorkány-vérfarkas. - mondtam ki magabiztosan.
Vártam a reakcióját, mert tudtam, hogy helyes választ adtam. Még most sem lehet leolvasni semmit az arcáról, csak a ridegséget.
- Éhes vagy? - kérdeztem, s megvágtam a kezem.
Próbálok a legmeszebb elmenni, szeretném megtudni, hogy egy ilyen hibrid mennyire tudja elnyomni a vámpír énét. Tudom, hogy most nekem is vissza kell fognom magam, mert itt sokan láthatnak akiknek ezekről a dolgokról nem kellene tudniuk. Láttam, hogy a szeme kezd átváltozni. Kíváncsian várom mi fog most következni.
______________
Bocsi, hogy ilyen rövid, de már fáradt vagyok.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kinti részleg Kinti részleg - Page 2 EmptyVas. Márc. 11, 2012 8:58 pm

Kinti részleg - Page 2 Adel_zachary_www.kepfeltoltes.hu_

Az elmélázásomból egy alak közeledése ébresztett fel, már méterekről megéreztem és azt is, hogy mi ő. Besétált a Grillbe majd hozzám hasonlóan jobbnak látta kijönni. Mikor azt kérdezte leülhet e én csak némán bólintottam, habár nem volt ellenvetésem a varázslók ellen de ez után a nap után inkább kerülném a társaságot. Ám ekkor olyan egyszerű és rövid kérdést tett fel amire nem is számítottam volna. Nem is tudtam mit mondjak rá de elkezdett dobolni az ujjaival. Felnevettem és rátéve a kezem az övére leszorítottam.
Értem én, hogy kíváncsi vagy, de azért ne akard elveszíteni a kezed.
Nevettem el magam de a pasi még mindig azzal a vesébe látó tekintetével meredt rám ami eléggé frusztráló dolog tud lenni.
Hahó.. vicceltem...
Mondtam szememet forgatva és azért kissé én is húztam az időt, hagy furdalja a kíváncsiság.
Sosem értettem mért gondolják a boszorkányok és az emberek rólunk azt, hogy mind kegyetlen vérszívó dögök vagyunk. Na jó többségünk tényleg az, de vannak kivételek.
Egyébként, igen legalábbis valami olyasmi.
Pillantok el a fiúról és felrémlik tekintetem előtt az édesanyám fényképe. Nem akartam most ilyenekre gondolni ezért gyorsan elhessegettem a gondolatot és újból ránéztem.
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Kinti részleg Kinti részleg - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down

Kinti részleg

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Similar topics

-
» VIP részleg
» Staff részleg

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Mystic Falls :: Belváros :: Mystic Grill-