world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Jazz Bár

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3



Esther Mumford
welcome to my world
Esther Mumford

► Residence :
✗ New Orleans
► Age :
30
► Total posts :
90

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Jazz Bár Jazz Bár      - Page 3 EmptyHétf. Nov. 11, 2013 4:40 pm


Maks + Esther

- Nem kell félned. Elég ha tisztában vagy vele ki az a nő, aki képes megölni. – mondtam nemes egyszerűséggel mégis halálosan komolyan, mert így is gondoltam. Magabiztosságomnak és határozott fellépésemnek köszönhettem, hogy ma egy falka élén álltam, arról nem is beszélve, milyen katona voltam. Én magam nem szolgáltam harcmezőkön de csatáim sokszor véresebbek és kegyetlenebbek voltak mint a háborúk. – Te ne nagyzolnál? – vigyorogtam. Ott lüktetett testemben a fájdalom és én vigyorogtam. Még akkor is mosolyogtam amikor tincseimet megrántva hajolt közel. – Látom, kapizsgálod, hogy durván szeretem. – nyögtem fel s eleresztve karját hunytam le tekintetem, visszahívva a húsbörtönt feszegető farkast.  Visszavágót akartam... fájdalmat okozni, gyilkolni vágytam s mindezt azért mert a mocskos vadászok felszították bennem a haragot. – Szóval. Hacsak nem kívánod, hogy térdre ereszkedjek... – suttogtam és elvigyorodtam – amire úgysem bírnál rávenni – megfeszítve magamat húztam előre fejemet – Akkor kezdjünk el beszélgetni arról, hogy mégis miről kellene megállapodnunk? – kérdeztem tőle s mikor végre eleresztett, vörös tincseimbe túrtam ép karommal, hogy aztán helyretegyem a törött csontot.
 Ha nem állt volna előttem ez a nagyképű vámpír, bizonyára felnyögök de így csak könnybe lábadt tekintettel konstatáltam, hogy a csontok máris elkezdték megkeresni a legapróbb szilánkokat is, hogy ismét összekapcsolódjanak. Olyan volt mintha apró mágnes darabok keresték volna pólusaikat. Pokolian égető érzés volt de nem szisszentem fel. Mély levegőt véve parancsoltam meg elmémnek, hogy továbbra is uralkodjon a fájdalom kínzó lüktetése felett. Ha Damien nem képzett volna ki, ma már halott lennék. Ahogy végignéztem ezen a heves, temperamentumos férfin, egykori mentoron jutott eszembe. Ő is épp ilyen szenvedéllyel adózott a tudatnak, hogy valakit szenvedni lát és ő is épp ennyire élvezte azt, ha valaki felé kerekedhet. Én azonban egyátalán nem élveztem, hogy valaki felülkerekedik rajtam és két férfinek engedtem ezt meg eddigi életem során. Nem Maksim lesz a harmadik, ezt már most leszögeztem magamnak. – Ismertem egy vámpírt aki tudta, hogyan faragjon előnyt a vérfarkasok erejéből. Hasonlítasz rá. A kérdés, hogy neked van-e annyi eszed vagy nem vagy más mint egy csinos pofi akit összekevernek egy doromboló macskával és aki az erejétől függetlenül, mégis megreked egy csaholó öleb szintjén... – igen... ha a fájdalom már nem zavart, ha eltemettem magamban, onnantól kezdve nem érdekelt se ember se isten.


Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jazz Bár Jazz Bár      - Page 3 EmptyHétf. Nov. 11, 2013 12:26 pm

Esther & Maks
hello darling
Nevet rajtam, ami bosszant, nem is kicsit, de valahol igaza is van. Bármennyire is szúrja az oldalam a gondolat, hogy keveredjünk ezekkel a korcsokkal, legalább annyira el kell ismernem, hogy a katona a háborúban katona marad. Ha meghal, akkor sem lesz különb, mint a többi. Az erő úgyis a csatatéren dől majd el.
Hogy én honnan tudok ennyit a háborúkról? Ott voltam mindkettőben. Az első világháború idején egy beképzelt hólyag voltam, aki fent hordta az orrát, miközben végig sétált a sebesült katonák közt a különböző helyekre felállított elsősegély állomásokon. Én el sem akartam oda menni, csak apám erősködött, hogy így lesz belőlem felelősségteljes férfi egy napon.
A másodikban pedig én is részt vettem. Marcel ellene volt, de én már akkor is forrófejű, és indulatos voltam, így hát a magam csökönyös feje után mentem. Miért? Mert a nők nem tudtak ellenállni az egyenruhának, én pedig nem hallhattam meg se golyó, se gránát, vagy pergőtűz által. A tökéletes szuperkatona? Na mindegy is, most nem nosztalgiázni vagyok itt. - Te vagy az Alfa? Hmm, akkor most nagyon félek. - elmosolyodtam, de nem akartam hangosan nevetni, mert ellenben vele, bennem maradt még egy kis tartás. - Kit érdekel mi vagy te? Én meg Maksim vagyok, az egyik helyi nagyfiú. Mégsem kérkedek vele. - hatásszünet -  Upsz, vagy mégis? - nem tudom mi ütött belém. Általában nem ilyen csípős a nyelvem, de talán az előbb felöntött italok már most meghozzák a hatást. Jegyzet Maksim-nek: Komoly farkas vadászat előtt, ne igyál alkoholt. Megjegyezve.
Hirtelenjében ragadja meg a karomat, reagálni sem tudok. Hmm, micsoda kecses gyorsaság. Ezt egy nőből ki sem lehetne nézni.
Mikor agyarai előbukkannak azért megáll bennem egy pillanatra a vérkeringés. Várjunk... vámpíroknak van egyáltalán vérkeringése? Részletkérdés, gyors vetődjünk át rajta. Szóval igen. Attól függetlenül, hogy miket mondtam, tudom, hogy meg is ölhet. Hogy miért nem teszi? Egyszerű... - Óóó, most akár meg is ijedhetnék. Tudod miért nem teszem? - mosolyogva rántom hátra a haját a szabad kezemmel, és fölé hajolok végtelen nyugodtsággal. - Ha bármi bajom esik, Marcel tudni fogja. Hidd el, minden kellemesebb mint New Orleans királyának a bosszúja. Szóval mi lenne, ha elengednél, és nem játszanád itt a nagy cicát. Lehet a végén még meg is tudunk állapodni. - még mielőtt kibogoztam volna a kezem a hajából, hipersebességgel körbeszaglásztam, mert mindig is kíváncsi voltam, hogy milyen egy ilyennek az illata, de nem jutottam előrébb semmivel. Ezek a parfümök...

392 igyekszek : ) credit


Vissza az elejére Go down



Esther Mumford
welcome to my world
Esther Mumford

► Residence :
✗ New Orleans
► Age :
30
► Total posts :
90

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Jazz Bár Jazz Bár      - Page 3 EmptyVas. Nov. 10, 2013 8:14 pm


Maks + Esther


- Mi lehet nagyobb probléma annál, mint hogy le akarják taszítani a trónról? – kérdeztem nem kevés gúnnyal a hangomban ahhoz, hogy kiérdemeljek némi büntetést. – Ha valóban nem látod mekkora erőt ad egy vérfarkas falka… - most én nevettem el magam. Egészen őrültbe tudtam átfordulni egyszer ha már nem foglalkoztam a fájdalommal. – Őszintén kétlem, hogy pórázon tudnál tartani. – Csak egyszer, egyszer tudnám befogni a számat, amikor kellene. De ha már úgyis meg fog kínozni, akkor legalább legyen oka is rá. – Engem senki nem küldött ide. – Ahogy megragadta a kezemet, borostyán tekintetem az övébe fúrtam. - Én vagyok az alfa. – Hangom elmélyült. A bennem élő bestia darabokra akarta szaggatni a vámpírt épp úgy mint társait. Én az életet képviseltem még az előttem járó hulla a halált és ez a kettő nem fért meg egymás ellen.
 A csont meghajlott az erő felett és hallottam, ahogy kettétörik. Még csak meg sem rezzentem. Évekig tanultam, hogyan uraljam a fájdalmat. Évekig gyógyultak be újra és újra a hegek. Damien kegyetlen tanár volt de elérte, amit akart. – És… nem…vagyok… gyenge! – ragadtam meg karját és agyaraim előbukkanva jelezték szándékomat. – Láttad, már mit tesz egy vérfarkas harapása egy vámpírral? – nekem már nem volt vesztenivalóm. Tudtam, hogy nem fog megölni, mert akkor már megtette volna, ha pedig meg is halok, ott van Hazel, hogy átvegye a helyemet a falkában, én, pedig úgy halok meg ahogy éltem. Harcosként. – Mit gondolsz, hova a francba tűnt öt a társaid közül? Szerinted ki tépve ki a szívüket, a vadászok akik át sem merik lépni a határotok? Azután terítettem le a vámpírokat miután a vadászok két napig kínoztak. – Nem szerettem, ha gyöngének hittek és igen nehezen uralkodtam magamon, főleg akkor, ha valaki kiszúrta gyöngeségemet. A karomban lüktető fájdalom iszonyatos volt de muszáj volt elnyomnom. Ha ismét átengedem a terepet neki, akkor teljesen maga alá hajt. Ha ezt megengedem, hallott vagyok… Nem testileg, hiszen a testemmel akkor már azt kezdhet Maks amit, csak akar de lelkileg mindenképp elpusztulok. – Lehet, hogy nem leszek képes lenyomni téged de egy életre megnyomorítalak ebben biztos lehetsz. – ígértem meg neki és dacosan, makacsul figyeltem tekintetét. Nem voltam hajlandó küzdelem nélkül magam, ahogy eddig sem tettem.


Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jazz Bár Jazz Bár      - Page 3 EmptyVas. Nov. 10, 2013 1:45 pm

Esther & Maks
hello darling
Szóval igazam volt. Nem csak az én szememet bökik az Ősök. Főleg Klaus. A hallhatatlan Hibrid, első a fajtájából.
A nő, akit mint hogy kiderült Esther-nek hívnak, olyan kijelentést tett, amitől rám jött a nevetés. Hangosan hahotáztam egy darabig, és vártam a csattanót, de az csak nem jött. Pedig kezdtem azt hinni, hogy ez valami ócska vicc, vagy trükk, de nem.
Elhiszem, hogy a farkasok félnek, de megölni... Marcel nem hülye, tudja, hogy mivel járna egy ilyen lépés. A királyságát így is kockára teszi, hogy a keblén dédelgeti az ördögöt, de mi lenne ha még neki is menne, felkészületlenül. Nem, ez még nem kivitelezhető. Nem akarom, hogy olyanba fusson bele, amiből nem tud kijönni. Inkább elintézem én, ezt a falka dolgot. - Óóó, hát nagyon sokan akarják megölni a Mikaelson fattyút. De tudnod kell, hogy Marcel-nek vannak nagyobb gondjai is. - érdeklődve nézem, ahogy a teste összerezzen egyik pillanatról a másikra. Nem lehet könnyű bolhás kutyának lenni, annyi szőrrel. A nők különben is miért nem lesznek inkább macskák? Az sokkal jobban illik a nyávogó természetükre, mint egy erős vadállatra. - A farkasaid máris eltűnhetnek innen. Mire megyünk veletek? Vegyünk nektek szép nyakörvet és simogassunk? - hanglejtésemből sugárzik az undor, és a szánalom. Nem tudom miért ódzkodok ennyire tőlük, nekem nem okoztak még semmilyen fájdalmat. Egyszerűen csak... azt hiszem a régi rémmesék amiket kiskoromban mondtak, mély benyomást tettek rám. Nem volt kellemes táborozni hét-nyolc évesként az erdőben azon aggódva, vajon mikor fog kiugrani valami bestia a bokrok közül. Hm, gyermekkor. Milyen szép is lehetett volna. - Nem tudom miért számít ez, de Maksim. Maks Kinsley. Csak hogy tudd, kinek a nevét kell mormolni, ha éjszaka felébredsz egy rémálmodból. - ásítok egy nagyot, karomat kinyújtóztatva gondolkozok azon, hogy mit is kezdjek vele. Annyi ötlet, oly kevés idő. Visszavihetném Marcinak, megkínozhatnám, megölhetném, akár még a szexrabszolgámmá is tehetném, de ez már mind olyan elcsépelt. - Mit tett veled a Hibrid, hogy ennyire utálod? Sőt, miért egy gyenge nőt küld a falkád, hogy Marcel-el tárgyaljon? - a gyengében nem vagyok biztos, de mindjárt kiderítjük.
Fogaim élessége képes úgy átrágni a húst, mint ahogy egy izzó vulkán feléget maga előtt mindent. Megragadom a kezét, a szemébe nézek, és egy apró mosoly kíséretében eltöröm azt. Mit oszt, mit szoroz még egy csont?

383 nem lett jó credit


Vissza az elejére Go down



Esther Mumford
welcome to my world
Esther Mumford

► Residence :
✗ New Orleans
► Age :
30
► Total posts :
90

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Jazz Bár Jazz Bár      - Page 3 EmptyVas. Nov. 10, 2013 1:04 pm


Maks + Esther


Riadtan csapdostam nem létező szárnyaim. Tekintetemben félelem bujkált, alakom reszketett, zihálva kapkodtam levegő után. Bordáim lassan gyógyultak, a csontok nehezebben forrtak össze, mint ahogy a vágások tették volna. Oldalamra szorítottam tenyeremet és úgy pillantottam fel a potenciális ellenségre aki, úgy éreztem, valóban veszélyt jelent rám. – Segíteni neki. – halkan beszéltem, egyre inkább elvesztve egykori, erős és legyőzhetetlen önmagam képét – Végezni akarok Klaus Mikaelsonnal. – tekintetem az övébe fúródik s kiegyenesítem magam. Muszáj legyőznöm a fájdalmat ami a testemben dúl. Damien első leckéje ez volt számomra. Összetörte minden csontom újra és újra még végül képes voltam úrrá lenni a fájdalmamon. Nem engedhettem meg magamnak, hogy ennyire gyöngén, erőtlenül és végtelenül kiszolgáltatottan kerüljek szembe egy vámpírral aki épp megölni készül. Ha itt volna egykori tanítóm, most megfogná forrásban lévő csontjaim és büntetés gyanánt ismét összetörni őket mert nem érdemlem meg, hogy gyógyítsam önmagam.
– A farkasok támogatnák ebben Marcelt. A falkám támogatná őt majd eltűnnénk mintha soha itt sem lettünk volna. – tenyerem még mindig a testemnek feszült ahogy próbáltam egyben tartani magamat. Köhögnöm kellett és másodjára már egy jó adag vértől is elbúcsúzhattam. – Nem akartam őket bántani… nem akartam őket megölni. De nem hallgattak végig. S hogy őszinte legyek. Inkább ők, mint én. – váltott aranyló mézszínbe tekintetem, ahogy a farkas felágaskodott odabent és büszkén vonított fel. Nem, nem volt olyan könnyű megölni engem és ezt nem csak Damiennek, a vámpírnak köszönhettem, hanem Zachnek, a boszorkánynak is, aki egy egész falka élére állított. Sikerült. Sikerült elfeledkeznem a fájdalomról. Túltettem magam rajta. Elkendőztem az iszonyatos fájdalmat amit minden egyes levegővételkor éreztem. Nem, ez nem jelentette azt, hogy nem féltem. Ez annyit jelentett, hogy végre ismét az elmém került előtérbe. Ismét képes voltam taktikusan gondolkodni, megfontoltan válaszolni és úgy lépni, hogy a királyom még mindig védve álljon. – Szóval… - húztam mosolyra véres ajkaimat. – Az én nevem Esther. S kit tisztelhetek benned?


Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jazz Bár Jazz Bár      - Page 3 EmptyVas. Nov. 10, 2013 10:41 am

Esther & Maks
hello darling
Még mindig a vér, és az ital kábulatában vagyok. Marcel-el bulizni olyan, mint egy csendes New York-i éjszakán bedrogozni magad. Felemelő, és jó érzés. Függő leszel ha egyszer belekóstolsz, és nem akarod majd abba hagyni. Én sem akartam, de hív a kötelesség. Az élet nem csak játék és mese.
El kell intéznem ezt a farkas dolgot egyszer s mindenkorra. Ha most itt, ezen az estén lezárom az ügyet, akkor végre feljebb juthatok a ranglétrán. (Nem mintha most nem lennék magasan)
Tettem egy - két kört a Night Club körül de semmi. Annyira ismerem ezt a várost, mint a tenyeremet. Hová mehetne egy megtépázott jövevény, aki azt se tudja, hogy tilosban járkál így este? Nyilvánvaló. A legközelebbi helyhez, ami tele van emberekkel. Jazz bár?
Lesétálok egy utcát, majd befordulva a sarkon keresek vámpírokat. Félek, az információ máris rossz kezekbe került. Nem minden éjjel vagy fényben járó olyan nagylelkű elsőre mint én. Vannak köztünk barbárok is, akiket hidegen hagy a következmény, őket csak az ok, és az okozat érdekli. Szerencsére nekem ennél több eszem van. Én ott voltam, amikor osztották, nem úgy, mint egyesek.
Kiabálást hallottam, egy ijedt női hang visszhangzott a levegőben. Könyörgött, ha jól vettem ki az életéért. Nocsak, minő érdekesség. Lehet megtaláltam az "emberem"?
A bár hátsó bejáratához lépkedtem komótosan, nyugodtan, ahogy az már tőlem megszokott. Ott álltak, egy férfi, és egy nő.
- Én a helyedben nem tenném, kis füles mackó. - a férfi úgy nézett ki hátulról, mint Dumbo, és nem bírtam ki, hogy ne ijesszem el úgy, hogy nem is tettem rá valami sértő megjegyzést. - Szerettem kiskoromban plüss állatkákat kibelezni. Szerinted te mennyivel lennél nehezebb feladat? - vámpírgyorsasággal ragadtam meg a felsőjét hátulról és dobtam neki a szemközti falnak. Marcel szabályai szerint nem ölhetünk vámpírt, de egy kis ejnye - bejnye belefért. - Na kotródj innen, vagy én magam falazlak be a Kert-be. - egy mosoly kíséretében porolom le az ingem ujját. A nőre nézek, aki ijedten kapkod levegőért. A másik vámpírral már nem is foglalkozok, tudom, hogy percek kérdése, és lelép innen.
Gyönyörű haja van, de a ruhája helyenként hiányos. - Farkas szagot érzek. - szaglászok a levegőbe, kicsit gúnyosan. - Ha nem lennék kissé illuminált állapotban, már most elintéznélek... de így. Legyen egy kis előjáték. - hangom szórakoztatóan cseng a halálos csendben. - Mit akarsz te, te kutya, Marcel-től?

383 nem lett jó credit


Vissza az elejére Go down



Esther Mumford
welcome to my world
Esther Mumford

► Residence :
✗ New Orleans
► Age :
30
► Total posts :
90

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Jazz Bár Jazz Bár      - Page 3 EmptySzomb. Nov. 09, 2013 11:05 pm


Maks + Esther


2 nappal ezelőtt
New Orleansba tartottam mert ott megtalálom Klaust. Klaust, akit meg kell ölnöm, hogy eleget tegyek az ígéretemnek. Hazel többé nem fog attól rettegni, hogy hibriddé válik ha Klaus halott. Ki más segítene ebben mint Marcel emberei, hiszen az elmúlt időben más sem szivárog ki New Orleans városából mint, hogy a Mikaelson család, visszaél Marcel vendégszeretetével aki mégsem tesz ez ellen semmit. A városhoz közel kaptak el a vadászok. Zihálok. Levegőért kapkodok. Futok. Menekülök. Elkapnak. Eltörik a csontjaimat, letépik a bőrömet. Sikítok. A fájdalom éget, felemészt. Elengednek. Indul a vadászat. Menekülök. Futok. Levegőért kapkodok. Zihálok.

Most
Az üldözőim nem merték átlépni a város határait. Egy napja bolyongtam az erdőben. Nem éreztem magam biztonságban. Még a kezdetek kezdetén voltam ennyire elveszve. Aztán Damien, a vámpír rám talált és tökéletes gyilkolt faragott belőlem. Megtanított túlélni mindent… de az árulásra nem készített fel… sem pedig arra, hogy mi a teendő ha az ember lánya egy olyan város területére menekül ahol azonnal kivégzik a vérfarkasokat. Meg kellett védenem magamat, mert egyik sem adott időt arra, hogy megmagyarázzam, miért vagyok itt. Egy rémült katona voltam. A csontjaim még mindig nem forrtak össze rendesen, ruháimon lyukak tátongtak. Az éhség lassan kezdte átvenni az uralmat felettem. Egy bár hátulsó bejáratát próbáltam felfeszíteni amikor a falnak csapódott a hátam. A fájdalom végigfutott ereimen és felnyögve pillantottam támadóm tekintetébe. – Várj… kérlek! – nyögtem fel ismét ahogy tekintetemben felizzott egy ragadozó ereje. – Kérlek! – Soha nem volt szükségem arra, hogy könyörögnöm kelljen, most azonban nem láttam más kiutat. – Csak hallgass meg! Marcel miatt vagyok itt! – nem mertem mozdulni. Nem tudtam mozdulni. Ujjai a torkomra fonódva zárták el előlem a levegőt. A férfi agyarai megnőttek – Igen, tudom. Épp itt az ideje, hogy meghalj mielőtt az egyik embere megtalálna. – mondta a férfi de mielőtt belém márthatta volna fogait, egy újabb alak érkezett. A férfi fiatalnak tűnt de annál határozottabban indult el felénk.


Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jazz Bár Jazz Bár      - Page 3 EmptyPént. Aug. 02, 2013 7:22 pm


Lucia & Elijah


Nem tudom, hogy miért kezdtem el hirtelen vonzódni hozzá, hiszen… megkínzott, és az amit akkor a kriptában művelt velem… enyhén szólva is túlmeríti a kínzás fogalmát. Érintette a szívem, szó legszorosabb értelmében, ujjaival markolta, érezte, ahogy a vért pumpálja az ereimben, ha akarta volna, simán kitéphette volna. De ő nem ezt akarta, ő egészen mást tervezett, ő csak játszani akart velem, úgy képzeli, hogy ő a cica én pedig az egér, a desszert akit majd befal, de előtte ki szórakozza magát. És ez tetszik nekem! Sőt, fordítva is igaz, én is játszom vele, nem hagyom magam, a labda oda vissza pattog kettőnk között, és mindkettőnknek tetszik, hogy tetszik, hogy kínozhatja a másikat… hiszen édes kín ez.
A lány kettőnk között van, a falnak neki dőlve, nem tudok most vele foglalkozni, és őszintén szólva nem is akarok, minden figyelmem, gondolatom most Elijah köti le. zavartan pislogok rá, amikor meghallom suttogását, van egy olyan érzésem, hogy célozni akar valamire, mintha rám célozna, de velem csak pár hete futott össze, szóval teljesen ki van zárva, hogy rólam legyen szó. És nem is izgat, fellángol bennem a tűz, hogy igen is megmutassam nem vagyok olyan nyámnyila, mint ő hisz, a vágy, hogy biztosítsam nem hasonlítok arra a lányra akiről beszélt…. legyen akár ki is, azt akartam tudja…. ha kell az orránál fogva tudom vezetni, hiszen ő is férfi, és mint férfi olyan alantas vágyak vezérlik leginkább… mint éhség, szexualitás, akár csak engem…
-Hát pedig biztosíthatlak, hogy semmiben sem hasonlítok abban a lányban, semmi közös nincs bennünk, és az a legkevésbé sem, hogy bele őrülnék abba, ha valaki nyakát kitörném…. gondtalanul…- hazudom neki enyhén dühösen csillogó szemekkel ahogy felé fordulok. Bántott a tudta, hogy ezt gondolhatja rólam is, hogy valami törékeny porcelánbabának tarthat, nem tudom, hogy miért zavar a tudta, de zavart. Nem azt akartam, hogy azt a kislányt lássa bennem, aki ebbe a testbe van zárva, hanem az érzéki, az izgató nőt lássa bennem, aki ha akarja képes elcsábítani, szítani benne a tűzet…
Csókunk szenvedélyes, vad, vágyakkal és ígéretekkel teli, majd mielőtt jobban bele feledkezhetnék, abba hagyja, halk és keserű sóhaj hagyja el ajkaimat. Többet akarok, most akarom azt a többet, élvezni akarom, ne csak az ajkam, hanem a nyakam.. mindenhol akarom élvezni puha ajka érintését.
Nem is foglalkozok a lánnyal már többet, aki gépies mozdulatokkal megy arrébb, nagyobb baja amúgy sincsen.
Mikor azt mondja, hogy az enyém lehet, a fogam bizseregni kezd, meg akarom harapni, most… de vissza fogom magam, az ajkamba harapok, majd picit bólintok, egy apró csókot nyomok az ajkaira, meg fogom a kezét és kihúzom a kijárat felé. Amilyen gyorsan találunk az első hotelba megyünk, elintézi a szobát, izgatott vagyok, de félek is… félek… mert életemben egyszer voltam férfivel… akkor is nem az én akaratomból, hanem erőszak által.




Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Jazz Bár Jazz Bár      - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 25, 2013 7:54 am


Lucia & Elijah
I am THE Hunter, and You are My victim



Nevetségesen hat ez a helyzet, hiszen szeretem az anyját, mégis jelen pillanatban a lányra vágyom. A lányra, kinek az anyja kihasznált, majd ismét megtaláltam, de megint el kellett vesztenem. Még mindig szerettem Katerinát, de a lánya iránt is érzek érzelmeket. Nem tudom, milyet, talán a vágy, talán valami más, nem tudom, de mikor először megismertem, akkor is éreztem.
És akkor még fogalmam sem volt, ki ő, kinek  lánya. Nem árulta el.
Most is igézet kellett hozzá, és egy kis évődés. Ha emlékezne rám, sosem bántottam volna, de csak akkor emlékezhet, ha úgy látom jónak, hogy meg tud birkózni vele. Elhiszem szavait, hiszen egyáltalán nem is akarok kételkedni benne. Nem tudhatom, hogy tényleg így van-e, vagy hazudik, hogy ne lássam gyengének.
Megeshet az is, hogy már meg tud birkózni azzal, ha megöl valamit, de nem hiszem, hogy még meg sem rázza. Valamit éreznie kell vele kapcsolatban, még ha annyira nem is rázza meg, mint, mikor tőlem kérte, hogy tanítsam meg ölni...
Lehet, hogy készen áll már emlékezni? Ezt talán sosem fogom tudni biztosan... és talán nem is érdekel, vagy igen, csak hazudok önmagamnak is. Hiszen mindenki hazugságban él, és ez alól én sem vagyok kivétel, hiába is szeretném...
- Ismertem egy lányt, aki képtelen volt elfogadni azt, amivé lett, és majdnem beleőrült a tudatba, hogy embert ölt... Emlékeztetsz rá... - Suttogom, mikor odaérek, de valójában róla van szó. Most ezek a gondolatok jelen pillanatban lényegtelenek. Érzem a vörös langyos nedűt, ahogy lágyan és lustán folyik végig torkomon, és legszívesebben átadnám magam az érzésnek, és addig szívnám a lány vérét, míg meg nem hal, de nem tehetem. Rengeteg időbe telt ekkora önkontrollra szert tennem, s bár érzem azt, hogy meg akarom őt ölni, mégsem teszem. Valami más jobban vonz... Akarom mondani, valaki más. Ahogy ajkai az ajkamhoz érnek, mintha elveszteném egy pillanatra a fejem. Férfi vagyok én is, Lucia pedig ízig vérig nő, tudja hogy kell egy férfit elcsábítani, annak ellenére, hogy arca örökké egy fiatal lányé lesz.
Mikor elengedem ajkait, tekintetem egy pillanatra ködössé válik, s egyetlen apró érzelem jelenik meg benne, a vágy.
- Menj el! - Igézem meg a lányt, aki kettőnk között volt, s az igézetnek hála, gépies mozdulatokkal hagyja el a boxot. Közelebb kerülök Luciához, a hajamba túr, s meghallom szavait. Vágyom arra, hogy fogait a nyakamba mélyessze, s arra is, hogy újra megízlelhessem az ő vérét. Talán el kellene innen mennünk, túl sok a kíváncsi szem, túl sok... Bár ez a hely is vámpírok uralta környék, mégis jobb szeretem a békésebb helyeket.
- A tiéd lehet, de nem itt! - Észnél kell lennem, nem eshetek csak úgy neki, mégis ajkai hívogatók, nehéz ellenállni. Ujjaim elkalandozva cirógatják arcát, miközben tekintetemmel követem az útjukat, majd megállapodom az ajkainál, s gyengéden érintem azokat, hogy szenvedélyes csókban forrhassunk össze ismét. Rövid csók volt ez is, s végül elszakadok tőle. Nem fogom ráerőltetni magam, vagy elcibálni az otthonomba, ezt neki kell a tudomásomra hozni. Idegesen játszom a poharammal, és iszom még egy kortyot belőle. Szándékosan nem nézek a szemeibe, de szinte meg sem szólalok. Várok valamire, de egyben helytelennek hiszem az egészet, pedig semmi rossz nem lehet abban, ha két ember, akarom mondani vámpír vágyik egymásra...

Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jazz Bár Jazz Bár      - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 25, 2013 1:38 am


Lucia & Elijah


Még mindig nem értem, hogy mire volt ez jó neki, miért akart ide csalni, maga után? Hiszen tudom, hogy ő hagyta  azokat a morzsákat hátra, hogy ide találjak, nem hiába vette el tőlem a napfényékszerem, nem hiába akadtam rájuk azok a vámpírokra, esetleg halandókra, hogy valami félinformáció gyanánt előbb utóbb el juttasson ide, New Orleans-ba ebbe a bárba, tudta nagyon jól, hogy jönni fogok ide, azt is tudta, hogy mikor fogok jönni, hiszen úgy intézte a dolgokat, hogy végül pontosan ma itt kössek ki. Elvégre nem ért volna semmit sem a kis akciója ha én nem jövök el, vagy nem kap hírt arról, hogy kíváncsiskodtam utána, akkor semmi értelme nem lett volna.
Nézem ahogy lassan kortyolgatja a whiskeyt, tetszik, hogy nem egyből lenyeli, hanem kiélvezi az ízeket, ebből látszik, hogy ő különleges valaki, olyan személy aki nem csak elszalad az élet mellett, hanem kiélvez minden egyes pillanatot, legyen szó bármiről, és ez nagyon tetszik nekem.
Megint az a gúnyos vigyorgás, és nekem megint viszketni kezd a tenyerem, hogy letöröljem róla azt a vigyort, ó istenem miért ilyen arrogáns és nekem miért tetszik benne a legjobban pont ez? Feltűnik hogy körülöttünk mindenki fura szemekkel méreget minket, hiszen ő már a harmincon is túl van, míg én még tizennyolcnak sem nézek ki. Talán azt hihetik, hogy molesztál, vagy még ennél is rosszabbat, ó… nem mintha foglalkoznék azzal, hogy mások mit is gondolnak, mert nem igazán érdekel… sőt egyáltalán nem izgat, az emberek amúgy is hajlamosak a rosszra gondolni és a rosszat feltételezni mindenkiről és mindenről.
-Már miért ne tudnék? Csak emberi élet…. több millió van belőle még rajta kívül,- vonok vállat mintha nem izgatna, hogy az ő halála az én lelkemen száradna, pedig… ha bele gondolok akkor nagyon is izgat. Nem tagadom öltem már embert…. véletlenül, többször is, mint akartam és mégis, utána olyan depresszióba estem. De nem akartam neki gyengének mutatkozni, nem akartam, hogy azt higgye egy törékeny kislány vagyok, azt akartam, hogy a nőt lássa bennem… valamiért imponálni akartam neki, és utáltam ezt az érzést.
Tudatni akartam vele, hogy nem az a kislány vagyok aki egy koron ebben a testben ragadt, tudatni akarom vele, hogy igen is nő vagyok, egy olyan nő akit nem kell félteni, aki méltó a figyelmére. Bár még mindig nem értem, hogy ugyan miért akarom olyan nagyon elérni ezt nála, miért akarom azt, hogy tényleg egy felnőtt és szexi nőt lásson benne, ahelyett a tizenéves kislány helyett aki oly bájosan ugyan akkor csábosan tudd mosolyogni rá.
Nem tudom, hogy Elijah követ-e amikor elindulok a kiszemeltje felé, de igazából nem is izgat, úgy is tudom, hogy hajtani fogja a kíváncsiság, hogy akarni fogja, hogy látni szeretné és élvezni, gyönyörködni benne.
Lassan harapom meg, és halk nyögés hagyja el ajkaimat ahogy az éltető nedű lefolyik a torkomon erőt adva a testemnek, megérzem a férfi közelségét, hogy ő is ugyan ezt teszi, szinte hihetetlen, hogy senkinek fel sem tűnik a jelenet. Hallom a távolból a hangját, hogy elég, de valamiért képtelen vagyok abba hagyni, még szeretnék, de végül erőt veszek magamon, a lány hátra dől, én pedig nagy szemekkel pislogok, ahogy egy vércsepp folyik le az államon. Mire észbe kapnék Elijah ujjával letörli és lenyalja, mire elkap a vágy, az alsó ajkamba harapok, hogy ne akarjak Elijah-ba. Pedig szívesen megtenném, vágyom rá, bele akarok markolni a hajába közben, testemet a testének nyomni.
Lassan csókolok vissza, de mielőtt közelebb húzódhattam volna, már abba is hagyta, nem zavartatom magam, közelebb lépek hozzá, igaz magassarkúban vagyok, de így is csimpaszkodnom kell, hogy elérjem  a fülét.
-Te a múltkor ittál belőlem… most rajtam a sor, így lenne fair,- nyögöm halkan az ajkaira, miközben kezem felfedező útra indul a kezén, a vállán, hogy haján végig simítva bele markoljak, de nem teszek semmit, csak bele fúrom a pillantásom az övébe, várva, hogy mit tesz, akarja-e ő is, annyira, mint én.





A hozzászólást Lucia Leslie Petrova összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Aug. 02, 2013 7:12 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Jazz Bár Jazz Bár      - Page 3 EmptySzer. Júl. 24, 2013 8:44 am


Lucia & Elijah
I am THE Hunter, and You are My victim



Még emlékszem a lányra, aki könyörgött, hogy tanítsam meg ölni. Tudtam, hogy képtelen lesz elviselni a tudatot, ha megöl valakit, ő mégis ezt akarta, s az érzelmei majdnem felemésztették. Ölni kezdett, s csak úgy tudtam megállítani, hogy megigéztem. Nem volt más út, áldozatok hevertek mindenütt, s ő a testek között zokogott, és gyűlölt, hogy miért tanítottam meg erre. Pedig ez a vérünkben van. Az ölési vágy. Csak akkor érezzük meg magunkban az igazi sötétséget, ha kioltjuk valaki életét. S a legnagyobb baj ezzel, hogy nehéz utána megállni. Lucia nem volt képes arra, hogy megálljon, de az érzelmeit sem kapcsolta ki. Persze majdnem megtette, de megakadályoztam. Meg kellett tennem. Így elfelejtett engem is, és azt is, hogy megölt valakit. Esély nem volt utána, hogy közeledjek felé. Pedig gyönyörű volt. Persze ez a jelenet is eléggé félreérthető, hiszen még 18-nak sem néz ki, én viszont már 30 is elmúltam... Persze ez legyen a legkevesebb. Nem érdekel. Töltök még egy pohárral, s lassan ízlelem a régi italt, sosem szerettem ezeket a közönséges italokat, mint a sör. Nem az én műfajom. Ez a tömény whiskey legalább csökkenti a sóvárgást a vér után. "- Csak, hogy tudd… na nem mintha bármiféle közöd is lenne hozzá, de a múltkori alkotásomról igen is tudd, ő maga küldött, hogy nyugodtan menjek vadászni. Jobb tanítóra? Mármint kinél, Annánál? És kivállalná ezt a feladatkört, csak nem te? Azt hittem olyan elfoglalt vagy, hogy nem jut időd a magunkfajta vámpírokra, és ha mégis biztos vagyok abban, hogy nem ingyen és bérmentve történne ez meg -" Halvány gúnyos mosoly ül ki arcomra.
- És meg tudtál volna vele birkózni, ha meghal? - Kérdezem nyíltan. Sosem szerettem kertelni. - Tudod jobb tanár lennék, régebb óta vagyok ezen a földön, mint hinnéd. Sosem kértem érte semmit - Jelentettem ki, majd újabb korty ital folyik le a torkomon. Kezd egyre izgalmasabb lenni ez a társalgás, s valahogy nem szándékozom véget vetni ennek. Felkavar bennem valamit ez a lány, pimasz, s egyben játékos is. A tekintete akár egy ártatlan kislányé, mégis ott lakozik benne az igazi ízig-vérig nő, aki képes bármelyik férfi fejét elcsavarni. Azt hiszem ez tetszett meg benne.
Ez a lány kihívás, akárcsak Katerina volt egykor, akit nem szereztem meg soha. Ezt a lányt akkor talán megkaphattam volna, ha nem úgy alakul az az egész, ahogy alakult.
Provokál, és próbára teszi mindazt, amiben eddig hittem. Ajka a fülemet súrolja, kerülgetjük egymást, és érzem, hogy talán többet akar. S többnek akar látszani, mint ami.
Elindul a lány felé, kecses és elegáns, s most nem egy kislányt látok benne, hanem egy nőt, aki csábítani akar, és bizonyítani. Kibújni a kislányos arc mögül, és megmutatni, hogy ő már rég nem az a kislány, akit egyszer megismertem. De hogy is emlékezhetne erre? A zene lassúbbra váltott, s belefeledkezve figyelem a lányt, s közben hagyom, hogy az emlékek elhomályosítsák tekintetem. Elkalandozva játszom a poharammal, majd a vér illatára eszmélek csak fel. Szinte gépies mozdulatokkal állok fel, és sétálok oda hozzájuk. Még számomra is akad mellettük hely, s némán hajolok közelebb a lányhoz, hogy éles szemfogaim átlyukaszthassák bőrét, és megízlelhessem a vérét. Kellemes, langyos, és érzem, hogy erőt ad. Hamarabb hagyom abba, mint Lucia, s nem törődve a vércseppel a szám sarkában emelem el a fejét a lány nyakától.
- Elég... - Suttogom, s ujjammal letörlöm a vért a nő álláról, s lenyalom. Észrevétlenül hajolok közelebb, hogy megcsókolhassam lágyan, és érzékien. Ezt akartam már akkor is, mikor belépett a bárba, mikor ajkai a fülemet súrolták, s mikor olyan közel léptem hozzá, hogy testünk is összeért. A lány félig ájultan, megigézve dől hátra, s így egyik kezemmel Lucia arcát simogatom gyengéden... Majd túl hamar elválnak ajkaim az övéitől, hogy még egy kortyot ihassak a whiskey-s poharamból...

Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jazz Bár Jazz Bár      - Page 3 EmptySzomb. Júl. 20, 2013 5:47 pm


Lucia & Elijah


Egyre idegegesítőbb az az arckifejezés, amit minden egyes mondata után az arcára költözik, az a tudálékos csillogás a tekintetében…. már már vérlázítóan mérgesítő… és be kell valljam magamnak, hogy igen is tetszik, nem tudom mi, nem tudom miért, de ebben az öreg vámpírban van valami amitől legszívesebben szíven szúrnám, ugyan akkor az ajkára is tapadnék egyszerre. Valahogy a gyűlöletet és a vágyakat egyszerre képes kihozni belőlem az irányában, ami igen csak nagy szó. Főleg, hogy a múltkori után, hogy úgy megkínzott, és ujjaival érintette a halott szívemet…. a szó legszorosabb értelmében. Igen átnyúlt a mellkasomon, és képes volt megfogni, olyan fájdalmat nem akarok még egyszer átélni, nem is tudom mihez tudnám hasonlítani…. talán leginkább .. nem ez semmihez sem fogható. A legracionálisabb érzelem és vágy, hogy a minimum az, hogy vissza adjam azt az érzést, amit tőle kaptam, nem hogy meg akarjam csókolni. Ilyenkor vetődik fel bennem, hogy én valójában mennyire is vagyok normális… de ha már csak azt az eshetőséget nézzük, hogy Petrova vagyok… a válasz nem nagyon.
Nézem ahogy egyszerre húzza le az italát, ahogy látom ez a vámpír nincs tisztában azzal, hogy mit is jelent az élvezet, vagy, hogy hogyan kell élvezni… teszem fel mondjuk egy jóféle régifajta whiskey-nek az aromáját, az nem húzza le egyik percről a másikra. Mikor a csapos itt hagyja neki az egész üveggel, nem reagálok rá semmit sem,  most valahogy az tud izgatni a legkevésbé.. vannak fontosabb dolgok, mint amiért jöttem, a napfényékszerem.
-Csak, hogy tudd… na nem mintha bármiféle közöd is lenne hozzá, de a múltkori alkotásomról igen is tudd, ő maga küldött, hogy nyugodtan menjek vadászni. Jobb tanítóra? Mármint kinél, Annánál? És kivállalná ezt a feladatkört, csak nem te? Azt hittem olyan elfoglalt vagy, hogy nem jut időd a magunkfajta vámpírokra, és ha mégis biztos vagyok abban, hogy nem ingyen és bérmentve történne ez meg.- hangomból csöpög a Petrovákra jellemző temperamentum és makacsság, nem izgat, hogy mit gondol rólam, egyet akarok, az ékszerem, adja vissza és itt sem vagyok. Nem, nem csak azért kell annyira, mert azzal a napon is tudok járni, az sokkal fontosabb, hogy egykoron édesanyámé volt. Szerencsére senki sem tudja, hogy ilyen gondolatok és érzelmek is a hatalmukba kerítenek.  A nagynéném Denni szerint sokkal jobban hasonlítok az anyámra, mint gondolnám, sőt mintha kiköpött fiatalabb mása lennék, nem egyszer veszem észre, hogy azok az vámpírok, kik ismerik őt, de nem tudják, hogy én ki vagyok, fel tűnik nekik is a hasonlóság, bár nem tudják hová tenni a dolgot.
-Hahaha, milyen vicces próbál lenni itt valaki….- hangomból csöpög az irónia, ha azonnal nem adja vissza azt a nyamvadt karkötőt, akkor nagyon mérges és dühös leszek percek alatt, tudom ez nem lenne, jó… leginkább saját magamnak, könnyen lehet én húznám a rövidebbet, de hát sose volt előnyöm a higgadt gondolkodás, én a tettek embere, vagyis vámpírra voltam mindig és ezután így lesz.
Elakad a lélegzetem ahogy közelebb hajol hozzám, nyelek egy nagyot, majd kiszáradt ajkam megnedvesítem a nyelvemmel, és pillantásommal követem a tekintetét a tükörből, ahogy egy kávészínű lányra bök. Szólásra nyitom ajka, majd becsukom mérgesen, be kell látnom, hogy igen is igaza van…. és ha valamit tudnék is mondani, az az lenne, hogy egyet értenék vele… de azt meg nem akarom, így inkább hallgatok, az én ajkaim közül nem hallja, hogy megalázkodom neki… na azt lesheti… lehet akármilyen öreg, meg ősi, meg nem is tudom milyen vámpír. Be kell vallanom, tényleg jó tanár…. tényleg ért a dologhoz- gondolom kelletlenül.
-Hé, igen is van önkontrollom, világos, és Anna foglalkozik velem, akár tetszik őfelségednek… akár nem..- tágra nyílt tekintettel bámulok vissza rá, nem bírom elkapni a pillantásom, legszívesebben közel hajolnék, hozzá és… nem.
-Na ebből elég volt, lehet, hogy…- közelebb hajolok hozzá, a füléhez, ahogy beszélek ajkam súrolja a bőrét, ha az emberek ránk pillantanak biztosan félreértik, hiszen az én külsőm egy tizenhét éves kislányéba van zárva, de nem bánom, hiszen tudom vele manipulálni az embereket, nagyon is, és ha valaki jobban megfigyeli azt is felfedezi bennem, hogy már több, mint ötszáz éve élek.- ha azt hiszed, hogy nem bírom megtenni, tévedsz, sőt még a lány is élvezni fogja.- azzal tekintetemben provokáció csillog, ahogy elindulok a lány felé, ha akar követ, ha akar nem… de gyanítom, hogy fog követni, biztos kíváncsi megbírom-e tenni. Én nem azért ölök embert, mert nem bírom megállni, hanem… mert élvezem, de most nem fogom, csak azért sem, sőt még élvezni is fogja a lány.
-Hello… látom egyedül vagy, nem baj, ha csatlakozom,- kislányos báj költözik az arcomra, hangom gyengéd, sőt csábító, ahogy kiejtem a szavakat ajkaimon megigézem, hogy ne sikoltson, ne ijedjen meg.
-Nem lapos a buli egy kicsit?- kacsintok a lányra, és ha Elijah is ideér, úgy fordulok, hogy a lány háta mögé kerüljek, amikor ez megtörténik elsöpröm az útból a hajtincseit, érzem ahogy szemeim ellepik a lilás erek, ahogy szemfogaim kiugranak.
-Ne félj, élvezni fogod…- suttogom a fülébe, majd vágytól csillogó tekintetem Elijah szemeibe fúrom, ahogy lassan harapok a lány nyakába, bele túrok másik kezemmel a hajába, úgy vonom közelebb magamhoz, pár másodpercig még pislogok a férfi tekintetébe, majd lehunyom, halk nyögés szalad fel ajkaim közül ahogy iszom az édes nedűt.




A hozzászólást Lucia Leslie Petrova összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Júl. 25, 2013 1:35 am-kor.
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Jazz Bár Jazz Bár      - Page 3 EmptySzer. Jún. 19, 2013 10:41 am


Lucia & Elijah
I am THE Hunter, and You are My victim



Kezd egyre izgalmasabb lenni, bár arcom unatkozást tükröz, és valamiféle megfoghatatlan fensőbbséget. Élvezem, hogy hatalmam van, élvezem, hogy ő erre alig emlékszik. Hiszen tény és való, az igézésre nem mindenki emlékszik, főleg ha megkérjük rá. Furcsa dolog ez a vámpírság, az elején gyűlöltem, majd elfogadtam, most meg szinte teljesen természetes dolognak tartom, hogy mi vagyok. Mintha ennek születtem volna. Persze azért vannak buktatók, bár nem szeretnék oly gyenge lenni, mint Lucia, vagy az emberek. Pedig néha csodálom őket. Csodálom, hogy a gyengeségeik ellenére ők vannak fölényben, nem mi vámpírok.
Magától nem talált volna meg. Hisz honnan is tudná, hogy merre jár egy Ősi, ha még magával a fogalommal sincs igazán tisztában. Egy vámpír, aki alig ismeri eredetét. Manapság nem tudni rólunk veszélyes lehet. De ez számomra jelentéktelen, hiszen nem áll szándékomban beavatni senkit. Viszont nekem fontos tudnom szinte mindenről. Jók az informátoraim, de nem ennyire. Rose árulta el lassan 3 éve, hogy Katerina szült egy gyermeket, így eshetett meg az, hogy a vérvonal folytatódott, lehetőséget adva ezzel újabb hasonmások születésére. De hogy a lánya is egy közülünk? Még álmomban sem gondoltam volna. Honnan tudhatott rólunk? És talán ennyire fontos volt neki az anyja, hogy ő is egy legyen közülünk? Honnan tudta egyáltalán, hogy az anyja is azzá vált?
Eszembe jut a drága kedves Annabelle, ki egykor évtizedeket töltött velünk, majd szinte ellenünk fordult. Tudom, hogy Mystic Falls-ban van, és tudom, hogy az ő kezei alatt van Lucia, de számomra mégis hihetetlen. Elgondolkodva húzom le a whiskey-t, s mikor jön a csapos, hogy töltene, megigézem, hogy hagyja csak nyugodtan itt az üveggel. Luciára emelem barna tekintetem.
- A múltkor elárultad nekem, kedvesem. És hogy mire van szükséged? Jobb tanítóra... Gondolom a múltkori alkotásodat nem újságoltad el Annának? - Teszem fel a kérdést, és a válaszadás elől megint csak kibújtam, vagyis. Válaszoltam is meg nem is. De remélem nem várt egyenes választ tőlem... Nem vagyok olyan ember...vagyis vámpír, aki minden egyes feltett kérdésre őszintén válaszolgat. - Édesanyádat pedig ne keresd, ha nem akarja, sosem fogsz rálelni - Talán hideg zuhanyként érik szavaim, de ez az igazság. Katerina a bujkálás nagymestere volt mindig is. Én már nem keresem, ahogy szerintem Niklaus is feladta, de még mindig retteg tőle. Talán mert Niklaus nem felejti el a bosszút. Ismét meghallom a lány hangját, s ráemelem tekintetem.
- Nem az ért meglepetésként, hogy be fogsz toppanni, csak azt nem tudtam mikor. Azért jós mégsem vagyok - Bagatellizálom el a dolgot, mely szinte már-már bicskanyitogató lehet, de ilyen az én stílusom. Megszoksz, vagy megszöksz. Ez a két eshetőség van. Meglepettséget színlelve vonom fel a szemöldököm következő szavaira, hiszen az előbb még melegnek titulált, most pedig ízig-vérig férfinak. Akárcsak az anyja. Játszadozik a férfiakkal, legalábbis azokkal, akik hagyják, de aki már egyszer beleesett Katerina Petrova csapdájába, jobban odafigyel minden ilyen dologra. Kár titkolni, engem is átvert az anyja, ahogy fivéremet is, és ahogy a Salvatore fivéreket is.
- Kedvesem, ebből látszik, hogy nem tudsz vadászni. Ő nem a kedvenc pultosom, de bármikor szívesen adja a vérét. A többi? Nos alig akad közöttük fogyasztható alany... de ott... - Közelebb hajolva mondom szavaim, szinte már suttogva. Majd félbeszakítom mondatom, és a tükörből egy sötétebb bőrű lányra mutatok a poharam mögül, aki egy sarokba húzódva iszogat valamit - ... az a lány. Visszafogott, csendes, egyedül van. Ha jobban figyelsz, még a vére illatát is érezheted. Verbéna-mentes - Talán meglepik szavaim, de volt időm kitapasztalni ezt a létet is. Nem mindegy kiből táplálkozunk, hisz vannak kifejezetten rossz ízű alanyok is. De ezt ő honnan tudná? A többi vámpír honnan tudná? Nem sokan válogatják meg az alanyaikat, csak ölnek a semmibe ész nélkül. Igazi mészáros a legtöbbjük, pedig van ennek a létnek kellemesebb oldala is. Gusztustalan néha ahogy a többi vámpírnak mondott lény táplálkozik. Oly vadak, hogy széttépik az embert, pedig ha tudnák, hogy milyen hamar termeli újra a szervezetük a vért...
- Tudod, én is jobb szeretem a vénásat, de ha Anna foglalkozna is veled, megtanítaná hogyan találd meg a megfelelő áldozatot. Én is belőlük táplálkozom, azzal a különbséggel, hogy nem ölöm meg őket. De ahogy a múltkor láttam, neked nincs önkontrollod... - Suttogom egész közel hajolva. Jelenleg eszembe sem jut az ékszere. Mélybarna tekintetem már-már zavarba ejtően fúrom az övéibe, és várom a válaszát, miközben a poharammal játszom.
- Nos? Csak ennyit tanított? Pedig Anna ért a bosszantáshoz... - Gúnyos félmosoly ül ki arcomra, mely szinte a védjegyemmé vált. Töltök neki még egy italt, majd magamnak is, végül ráemelem tekintetem, s figyelem a reakcióit...

Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jazz Bár Jazz Bár      - Page 3 EmptyCsüt. Május 23, 2013 4:01 pm


Lucia & Elijah


Még mindig nem sikerült találkoznom édesanyámmal…. mármint leszámítva azt az egy alkalmat amikor is össze futottunk az édességboltban…. de nem mondtam meg neki, hogy a lánya vagyok, mégis hogy fogadta volna…. vagy fogadná? Képtelen…. nem bírnám elviselni ha még egyszer valaki a képembe hazudna, ha manipulálna, na nem…. ezt tényleg képtelen lennék elviselni, így inkább csak a háttérből figyeltem… már amikor nem szökött meg előlem. Az időm többi részében pedig a Petrova család után kutattam, mindent megakartam tudni a családomról, és aztán végül így jutottam el Annához, ő pedig… először ő is kétségesen fogadott, de végül…. végül szerencsére meggyőztem, hogy valóban a leszármazottja vagyok és nem, nem küldött senki sem…. és azt mondta, hogy megtanít igazi vámpírként viselkedni, ugyan is a nagynéném a kedvesebb vámpírok közül való….
Felkapom a fejem, amikor azt mondja, hogy tudja mi kell nekem…. naná, hogy tudja, ha egyszer elveszi az egyetlen dolgot tőlem ami a legféltettebb kincsem és ez nem csak azért mert a napfény ékszerem… hanem mert ez az egyetlen emlék ami édesanyámtól van, amitől tudom, hogy Katerina lánya vagyok. Erre ez a vámpír nem hogy nem hajlandó vissza adni nekem, de úgy játszik velem és a karpereccel, mintha valami elemózsia lennénk. Amikor meghallom édesanyám nevét a száján, először pislogok nagyokat, majd nem találom a hangom, végül gyanús kíváncsisággal kezdem méregetni, vajon honnan ismeri az édesanyámat és honnan tudja, hogy így hívják? Én nem említettem… ez szinte biztos…. azt hiszem a nevem sem említettem neki…. vagy igen? De biztos, hogy ha megtettem volna a családnevem nem árulom el… egy vámpír tudja, vagyis kettő tudja, hogy létezem…. és én is Petrova vagyok, a nagynéném és Anna… de egyik sem árulna el… remélem.
-Honnan tudod, hogy ő az édesanyám? És ha ilyen nagyokos vagy akkor mégis mi az amire szükségem van nekem?- a pohár tartalmát egyszerre lehúzom, majd csak ezután tekintek rá. Oldalról nézem  az arcát várom, hogy mondjon valamiféle magyarázatot, de ez csak hiú ábránd marad, mert úgy is tudom, hogy nem fog… vagy ha mégis biztos nem az igazsággal, és ha esetleg-ami teljes képtelenség- de ha esetleg tudná is, hogy anyám hol van, hát ha valakitől nem fogom megtudni, az bizony ő maga.
-Áhh szóval  biztosan meglepetésként ért, hogy be fogok toppanni…. bizonyára…. nem kaptál már róla hírt…- emelem fel a whiskeys poharam, forgatom vékony ujjaim között,  tekintetemmel az átlátszó üveget vizsgálom, ahogy megszólalok.
Majd elindul felém,  ijedtemben lerakom a poharat, utálom az érzést amit kivált belőlem, hogy egyszerre kínoznám meg… azért amit értem tett és mégis az ajkára tapadnék….  Felemelem a szemöldököm de nem szólalok meg, az ajkamba harapva fúrom pillantásom az övébe,  pár percig bámulok fel rá, végül halkan szólalok meg.
-Ne aggódj nem provokálásnak szántam… csupán egy tényt közöltem, ugyan is nem értem, hogy minek egy ízig vérig férfinak egy női ékszer.- majd negédes mosolyra húzom ajkaimat.
-Szóval zökkentselek ki a nyugalmadból? – teljesen a füléhez hajolok, ahogy tekintetem a pultos lányra siklik,- az elég lenne hogy kiszívjam és kitekerjem a kedvenc pultosod nyakát… esetleg még egy-két emberét itt… talán adhatnék is nekik egy cseppet az enyémből…- miközben beszélek hozzá ajkam hozzá ér a bőréhez.



A hozzászólást Lucia Leslie Petrova összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Júl. 20, 2013 5:40 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Jazz Bár Jazz Bár      - Page 3 EmptySzer. Május 22, 2013 9:58 pm


Lucia & Elijah
I am THE Hunter, and You are My victim


Vámpírok. Rémmesék alakjai vagyunk mi, s sokan nem hisznek létezésünkben, mégis itt vagyunk, és rontjuk a levegőt. Sokak szerint. Valahol tényleg igaz eme állítás, mégis sok dologban téves. A kialakulásunkat homály fedi, és sokáig foglalkoztatott a kérdés, hogy ki volt az, ki megírta eme varázslatot, mely démonokká tett minket egy világban, mely a létezésünkben sem hisz. Mi mégis élünk, s valami csoda folytán a történelem egy darabkái vagyunk, kik átélték azt, és nem csak hallottuk valahol. Ez a lány is csak legendának hitte a vámpírok alapító családját, míg nem találkozott velem. A régmúltban nem árultam el neki ki vagyok, hisz nem is érdekelte, csak ölni akart. Én megtanítottam rá. Bár ne tettem volna. De akkor pont rossz időben talált meg. Végül visszahozott az életbe keserű szenvedése, és segítettem, hogy még csak ne is gondoljon rá. Hiszen amire nem emlékszik, az nem fáj. Némán nézek rá, miközben az italommal játszom. Különösképp semmi kedvem nem volt az iváshoz, csak játszadozom a nővel, hadd higgye, milyen könnyű is volt megtalálnia. Macska-egér játék ez, melyben tényleg én vagyok a macska. A vadász, ha úgy tetszik. Élvezem a szerepet, és valamivel el kell múlatnom az időt. Jobb dolgom úgysem akad mostanság.
Meg különben is az örökkévalóság hosszú idő, a dolgok mind megvárnak, akik fontosak, 100 év múlva is jelen lesznek eme földön. De lehet, hogy Lucia, amilyen szabadszájú nem lesz már közöttünk. Meg persze a kíváncsiság is hajt. Megfogott benne valami, ami egykor az anyjában is. Van valamiféle tűz a szemében, melyet nem tudok megmagyarázni, nem tudom mihez hasonlítani. Vágyom a csókjára és az érintésére, pedig tudom, hogy a tűzzel játszom.
- Igazából tudom mi kell neked. Az édesanyádé? Kezd izgalmassá válni a dolog. Katerina Petrova. Valahogy végig kísérti életemet... - Jegyzem meg félvállról, majd kortyolok egyet. Hogy hogyan is értettem, az maga a rejtély, nem fogalmaztam egyértelműen, így a lány azt ért bele, amit akar. Nem szándékozom megmagyarázni szavaim, s most nem is gúnyos a hangom. Csak megjegyeztem, mintha a pult italkészletét dicsérném.
- Ha akarod visszaadhatom, de nem hordom magamnál, hiába is képzeled - Jelentem ki, de az igazság az, hogy most nálam van, mert sejtettem, hogy ma ér ide. Szóval a vámpírok megtették a dolgukat, és erre egy gúnyos félmosoly ül ki arcomra, melyet még provokáló szavai sem mosnak le onnan. Igazából gyerekesnek gondolom eme formáját a provokálásnak, s látszólag figyelmen kívül hagyom. Felállok a székből, és közelebb lépek felé, hogy testem szinte már hozzáér, és arcom is az övéhez közelít, majd halkan suttogom szavaim.
- Ennél azért több kell, hogy kihozz a sodrából egy magamfajta vámpírt, kedvesem. De ahhoz korábban kell felkelned... - Leheletemet érezheti az arcán, annyira közel hajoltam, de közben végig a szemébe nézek, majd visszaülök a székbe, és intek a csaposnak, hogy hozzon még egy kört, ha Lucia iszik akkor neki is.
- De tudod mit? Van egy ajánlatom. Ha sikerül egy kicsit is kizökkentened a nyugalmamból, megmondom melyik vasfű ültetvényen van az ékszered! - Idegesítem még egy kicsit. Igazából felettébb élvezem a helyzetet, és egy gúnyos mosoly játszik arcomon, miközben a tükörből egy megfelelő vacsoraalanyt keresek észrevétlenül...

Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jazz Bár Jazz Bár      - Page 3 EmptyKedd Május 21, 2013 8:55 pm


Lucia & Elijah


Nem gondoltam volna, hogy olyan hamar sikerül megtalálnom Elijaht, főleg, hogy elmondása szerint ő nem más, mint egy ősi vámpír. Na igen, kicsit körbe szimatoltam, elég hülye lettem, volna ha teszem, és hát megtudtam egy két dolgot róluk. Azt nem hogy hogyan lehet megölni, de gondolom nem lenne elég annyi neki, hogy leszúrom azzal a titkos fegyverrel, ahhoz okosnak is kell lenni, na meg ügyesnek, hogy tényleg sikerüljön. Mert azt hiszem kicsit idősebb, erősebb, keményebb, ravaszabb, mint én. És szóval egy sima…. nálad idősebb vámpírt sem oylan könnyű legyúrni mint azt hiszed, hát még egy olyat, mint Elijah, neki még a porusaiból is árad a különlegesség.
Legszívesebben a kezemmel törölném le azt a hülye magabiztos vigyort a képéről, valamiért kezd egy olyan érzésem támadni, hogy számított rám, sőt nem csak, hogy számított de egyenesen talán ő hintette el azokat a morzsáknak a vámpíroknak akiket faggattam, hogy hol találom meg a nagy Elijah Mikaelsont. Macska egér játékot játszik velem a férfi…. és attól tartok, hogy ebben a játszmában, sőt nem csak ebben, de az előzőben és az elkövetkezőkben is én vagyok az egér, míg ő a jól lakott cicus, aki kedvére szórakozik velem és tépkedi a farkincám. Veszek egy mély levegőt, hogy ne ugorjak neki a torkának azonnal, engem néznének hülyének…. és nem őt. De a következő szavai, ismét porrá zúzzák a gondosan felépített nyugalomfalamat.
-Nem mindig…. tudod főleg akkor nem, ha éhes vagyok és vadászom…. az emberek szeretik az ártatlan és elesett kislányokat…. tudod akiket meg kell védeniük, elég pár pillantás…. és máris meg van.- direkt nem hagyom magam felhúzni. Tudom, hogy mennyire betegesen védi az embereket, vagy csak önmagával szemben túl nagyok az elvárásai, túl álszent….. ami szerintem nagyobb bűn, minthogy valaki élvezi a vámpírság előnyeit. persze, vámpírnak lenni nem csak előnyökből, hátrányokból is áll, főleg amikor nem tudok nappal közlekedni… mert valaki meglovasította a napfény ékszerem…. habár most sem értem neki minek van szüksége rá.
Amikor megkapom a whiskeym felét azonnal le is húzom, hogy minek kell? Szeretnék lenyugodni, nem akarom, hogy minden egyes szavával feldühítsen, pedig egyszerre élvezném az érintését és fojtogatnám apró kezeimmel a nyakát. Úr isten! Mégis mi a fene ütött belém? Mióta gondolok úgy Elijah Mikaelsonra, mint férfire, mint izgató férfire és nem mint akinek az ujjai a szívemet markolták…. és szó szerint… olyan fájdalmas élményben még egyszer sem volt részem, de nem hiszem, hogy megint át akarom élni.
-Igazából sejted? Nem kell hozzá nagy ész, ha a karpercemmel eltűnsz…. de nem is tudom, hogy megköszönjem…. vagy ne… - közelebb hajolok hozzá,- tudod az a karpecer valamikor az édesanyámé volt és örülnék ha visszakapnám… - majd újból kortyolok az italomból.
-Mi a fenének neked az?- csattanok fel hirtelen? Most komolyan egy férfitől kell elkönyörögnöm a saját ékszerem…. és valóban egykor édesanyámé volt… Denni adta nekem, és amikor vámpírrá változtatott azonnal tudtam, hogy nekem ez lesz a napfény ékszerem, így mindig velem lehet majd.
Taktikát váltok, szemeim előre szegezem és a pult tükrében az embereket figyelem, hangom bájosan és édesen cseng.
-Hmm… tudod…. a múltkor azt hittem, hogy egy igazi férfivel találom magam szembe… de azt, hogy a nagy Elijah Mikaelson…. hogy is fogalmazzak… szóval máshoz vonzódik…. igazán… édes….


A hozzászólást Lucia Leslie Petrova összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Május 23, 2013 3:59 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Jazz Bár Jazz Bár      - Page 3 EmptyHétf. Május 20, 2013 5:38 pm




Lucia & Elijah



Tekintetem a semmibe réved, de gondolataim a múltban járnak. Egy olyan múltban, ahol ismertem egy lányt. Fiatal vámpír volt, talán még 60 éves sem lehetett. Ölni akart, s én megtanítottam neki, hiszen kegyetlen vámpír akart lenni, akitől sokan félnek, és akit nem könnyű legyőzni. Én megmutattam neki, de nem bírta, így az igézéshez folyamodtam. Elfelejtette, hogy ölt, s elfelejtett ezzel együtt engem is. Kénytelen voltam rá, pedig megtetszett, de neki így volt a legjobb. Nem bírta el a súlyát. Ahogy a Gilbert hölgy sem bírja elviselni. Tudom, hogy vámpír lett, bár azóta nem találkoztunk, de én majdnem mindent megtudok. De nem is ez a lényeg, hanem a lány a múltamból. Tetszett, de csak pár hetet ha találkoztunk. Nem történt semmi, csak az, hogy majdnem belerokkant abba, hogy elvette egy földi halandó életét. Már szinte el is felejtettem őt, hiszen fiatal volt, és gyenge, nem hittem, hogy fél évnél tovább bírja majd. Akkor ugyan nem tudtam, hogy Petrova, és valami Luciana néven mutatkozott be, meg mondott valami semmitmondó vezetéknevet, melyet nem tartottam érdemesnek megjegyezni. Egy idő után már a lány arca is csak éjszakánként rémlett fel egy-egy álomban, melyet reggelre el is felejtettem. Most pedig visszatért az arc és a nő is. Tudtam, hogy keresni fog, hiszen napvédő ékszer nélkül nem tud a nappalban létezni, s mint tudjuk Mystic Falls nem egy esős város, sőt! Egy fölényes félmosoly ül ki arcomra, mikor meghallom magam mögött a hangját.
- Nem szép dolog visszaélni az előnyeiddel nem igaz? Bár igencsak rossz lehet egy ilyen fiatal külsővel... - Provokálom megint, de csak mert tudom, hogy nincs esélye, s mert én több dolgot tudok róla. Belekortyolok a saját dupla italomba, de ahogy látom, ő nem válogatós. Nekem csak a legjobb italok egyikéből jó. Minél öregebb az a whiskey, annál jobb. Majd csak szóba hozta. Tudtam, hogy kelleni fog neki az ékszer, s hagytam, hogy megtaláljon. Sőt, talán valahol legbelül vágytam is rá. Tudni akarom, milyen is most. Nem tudom miért, hiszen olyan nagy kötődés nem alakult ki közöttünk, csak valami vonzott benne.
Mikor meghallom újból a hangját, elmosolyodom.
- Ha nem akarom, hogy megtaláljanak, nem is fognak. De minek is rejtőzzem el? Igazából sejtem mire gondolhatsz, de most nincs nálam, amit keresel! Igazából már nem is emlékszem hová tehettem... - Hazudok szemrebbenés nélkül, s arcomon csak rideg gúny látszódik. És ráadásul még ki sem tudná deríteni, hazudok-e, vagy nem. Tekintetem fagyos, és semmi érzelem nincs benne, ami emberségre vall, de ez már belém ivódott. Ilyen vagyok. Félnek tőlem, és hagyom, hogy ez így maradjon.
- Bár már nem is tudom, megvan-e még... - Jelentem ki félvállról, miután felhajtom a maradék italom, és intek, hogy töltsön még egyet a pultos. Igazából teljesen hihetően mondom. Hiszen honnan is érdekelne engem más napvédő ékszere.
Megkapom az italom, és megint csak megízlelem. Nem szólalok meg, csak ráemelem a tekintetem, a beszélgetés folyamán talán másodszorra, és fogva tartom a tekintetét, mintha meg akarnám igézni, de most nem tervezem...

©>snap boom pow!
Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jazz Bár Jazz Bár      - Page 3 EmptyHétf. Május 20, 2013 3:21 am


Lucia & Elijah


Igen, elég nehéz volt, de végre valahára elértem… meg tudtam, hogy hol is tartózkodik Mr. Mikaelson, pedig tényleg nem volt könnyű dolgom. Főleg éjszaka…. mert, hogy ebben a hülye porfészekben egész nap hét ágra sütött a nap. És merő véletlenségből az ősi vámpírnál maradt a napfényvédő ékszerem és merő véletlenségből utána eltűnt mint a kámfor. De végül csak sikerült kiszednem egy pár emberből….. oké… egész éjszaka nem csináltam mást mint hogy azokat keresgéltem. De körül belül egy hónap után meg lett a gyümölcse. Most pedig végre…. itt vagyok New Orleans-ban…. És egész véletlenül azt is tudom, hogy a fiatalember ma este pontosan hol is fog tartózkodni. Egy párszor már az eszembe jutott, hogy vajon mégis mennyire jó ötlet talán egy ősi vámpír elé állítani dühösen… majd közölni vele, hogy add vissza az ékszerem vagy… vagy mégis mi a fészkes fenét csinálok vele? A fenyegetőzésem eddig tartana, hiszen azt a szuperhipertitkos dolgot, amivel ő méltóságát ki lehetne csinálni. Oké a terv marha egyszerű, fogom magam és bellibennek az ajtón, oda megyek hozzá és mondom, hogy add vissza az ékszerem? És aztán mi lesz? Ja, igen elég nagy a valószínűsége, hogy simán képen röhög… Én is azt tenném az ő helyébe hiszen… nagyjából ha össze mérném magunkat kábé mint egy kislány az ökölvívóbajnok ellen.
Fél percig állok a tükör előtt és gondolkodok hogy mit is vegyek fel. de mégis mi a fenéért kell gondolkodnom? A terv szerint alig pár percig leszek benn a bárban…. De a választ tudom… azt hiszem tetszeni akarok neki. Valahol mélyen tetszik…. nem tudom mi tetszek benne de igazán szexi férfi, eddig egy férfihoz sem vonzódtam… talán amiatt, hogy a mostohabátyám megerőszakolt? Mindegy is, mert Elijahhoz sem lenne szabad…. főleg, hogy úgy megkínzott a halálára kéne vágynom és nem az érintésére… nem? Pedig…. kíváncsi lennék, hogy milyen amikor hozzám ér, amikor megcsókol…
Inkább magamra rángatok egy szűk szárú farmert, egy fehér csipkés topot, hajamba egy fehér hajpántot helyezek, majd egy laza smink, lábamra felhúzom kedvenc fekete magassarkúm, magamra kapom a bőrdzsekim, de a két ujját feltűröm könyökig. Veszek magamhoz egy kis pénzt, biztos ami biztos alapon. Most nem sétálgatok, hanem beülök egy taxiba és meg sem állok a külvárosig ahol már azt hiszem ott is van. Egyenesen a bejárat felé megyek, majd meglátom a pultnál ülni, a sok embert kikerülöm ügyesen, majd, hogy megszólalna, hogy szabad vagy valami, letelepszem a mellette levő székre.
A csapos felé fordulok:
-Dupla whiskeyt kérnék… tisztán..- halványan elmosolyodom, mire az Elijahra nézz, el is felejtettem, én az emberek számára alig tizenhét éves lehetek… így megigézem a nőt, majd Elijah felé fordulok.
-Szia… nem tudom, hogy sejteted-e, hogy meglátogatlak… de a legutóbbi találkozásunkkor „véletlenül” nálad maradt valami ami az enyém… és gondolom úgy sem akarsz a csuklodon egy nő karpereccel sétálgatni…


A hozzászólást Lucia Leslie Petrova összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Május 21, 2013 8:52 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Jazz Bár Jazz Bár      - Page 3 EmptyVas. Május 19, 2013 8:09 am




Lucia & Elijah



New Orleans. Teljesen más, mint Mystic Falls, pezsgőbb, élettel telibb, és tényleg senkinek nem tűnik fel, ha eltűnik valaki. Rég építettük ezt a város. Akarom mondani a fivérem, Niklaus építtette még több mint száz éve. Egy hely, ahol biztonságban vagyunk, egy hely, ami csak a mienk, egy hely, ahol talán végre család lehetünk. De innen is menekülnünk kellett. Azóta valami Marcel a város "kiskirálya", ahol a boszorkányok félnek, és nem varázsolhatnak. És Niklaus nem hajlandó végezni fiatalabb önmagával. Hogy miért is nevezem így? Mert Marcel ugyanolyan, mint Niklaus volt, és talán még mindig olyan valahol belül. A saját képére formálta a férfit, aki egykor egy árva volt, egy senki, és most úgy jár-kel a városban, mintha valaki lenne, s félnek tőle. Pillanatok alatt végezhetnék vele, de mégsem teszem. Talán tisztelem annyira Niklaus-t, hogy rá hagyjam a döntést. Tisztelet. Valahogy mindig ide lyukadok ki. Egy hónapokkal ezelőtti esemény rémlik fel, amikor megkínoztam a lányt, Luciát, csak mert embert akart ölni. igen, én tettem, és élveztem, ahogy szenved, és hiszi, hogy arra vágyom, hogy könyörögjön az életéért, de nem vártam tőle, hiszen a Petrovák nem könyörögnek. Bár az anyja igen is könyörgött, sőt még mindig könyörögne a szabadságáért, mert 500 év alatt belefáradt az öcsém elöli menekülésbe. Niklaus mindig is könyörtelen volt. Hiszen Katerina átverte, és az orránál fogva vezette. És ezt nem tudta elviselni. Én megbocsájtottam a nőnek, mert hinni akarom, hogy olyan, mint emberként, de hogy hihetem mégis, ha már azt sem tudom, én milyen vagyok?! Némán gombolom be ingem gombjait, new orleans-i házunk szobájában, egyedül vagyok. A ház teljesen üres, nem tudom, Niklaus merre jár. A távol töltött idő alatt átértékelődött számomra a család fogalma, s feltett szándékom, hogy a családom megmaradt tagjai együtt legyenek, de erre nem sok esélyt látok. Niklaus mégis közelebb állt hozzám. Persze ezt mondjam olyannak, aki tudja, hogy el akartam venni az életét. Hiszen ezt terveztem. Bosszút akartam állni, mert hittem, hogy megölte a családunkat, és az óceán mélyén pihennek, ahol nem találhatok rájuk. Persze azóta sok minden változott, és mégis ott vagyok, ahol ő.
Tekintetem végigpásztázza polcaimat, ahol rengeteg érték, és ereklye van, amit még régebben szereztem be, s megakad a tekintetem egy karkötőn. Nem is akármilyen karkötő, hiszen lapis lazuli kövek ékesítik. Kezembe veszem az említett ékszert, és elgondolkodva szemlélem. Miért is maradt nálam? Hiszen mit kezdhetnék más napvédő ékszerével, ráadásul egy női ékszerrel? Hiszen ezzel elvágtam Lucia-t a teljes napfénytől, hiszen még egy ékszert nem tudnak neki csinálni, vagyis tudnak, de az nem véd úgy, mint az eredeti, hiszen egy vámpírnak csak egy jár. Bár jól el van nélküle, hiszen még csak nem is keres, hogy megtalálja. Valami van abban a nőben, valami, ami más, mint Katerina. Mégis annyira hasonlít rá, s volt egy-két pillanat, mintha őt láttam volna magam előtt, s nem Luciát. Mégis néhanap vágyom arra, hogy megjelenjen, és a fejemhez vágja, mennyire kegyetlen vagyok. A belső zsebembe csúsztatom az ékszert, majd elindulok a Jazz bárba. A csapos már készíti a legidősebb whiskey-t, hiszen már nem először vagyok itt. Körbenézek, és egyenlőre nem látok semmilyen értelmes vacsorának valót. Nem, nem ölném meg, csak táplálkozom, s valahogy a vénából jobban esik. Visszafordulok a csaposhoz, aki a hogylétemről érdeklődik. A barna hajú hölgyet még a múltkor igéztem meg, de ritkán látom itt, talán csak beugrós. Röviden válaszolok, majd gondolataimba mélyedek, mikor egy ismerős illat üti meg orrom. Félmosoly ül ki arcomra, majd várok, míg leül mellém.
- Csak nem elvesztettél valamit? - Teszem fel halkan és gúnyosan a kérdést, majd kortyolok egyet az italomból. Meg sem lepődöm a vámpírok sokaságán, hisz ez is ugyanolyan vámpírváros, mint Mystic Falls, csak ez nagyobb. Egyenlőre nem pillantok a nőre, kíváncsi vagyok, mi szél fújta erre...

©>snap boom pow!
Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Anna Petrova
welcome to my world
Anna Petrova

► Residence :
♔ The Garden.
► Age :
716
► Total posts :
692

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Jazz Bár Jazz Bár      - Page 3 EmptyCsüt. Ápr. 25, 2013 9:40 pm



Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Jazz Bár Jazz Bár      - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down

Jazz Bár

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: New Orleans városa :: Külterületek-