world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Jazz Bár

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next



Drake M. Lucas
welcome to my world
Drake M. Lucas

► Residence :
new orleans or new york
► Age :
40
► Total posts :
223

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Jazz Bár Jazz Bár      EmptyKedd Ápr. 05, 2016 12:55 pm




Raina && Drake

hello, partner, what do you have?

Közel négy éve annak, hogy félretéve az addigi céljaimat, terveimet, természetfeletti lények, veszélyes szörnyek, elsősorban vámpírok levadászására adtam a fejem. Négy év csupán, nem hangzik soknak, de tekintetbe véve, hogy mennyi mindent veszítettem, majd feláldoztam, hogy milyen szinten megváltozott az életem, ez az idő már sokkal, de sokkal többnek tűnik. Talán amiatt van ez, mert annak ellenére, hogy azóta igenis sok vérszívóval leszámoltunk, azok, akik miatt ezt a pályát választottam, még mindig odakint kószálnak, és szedik az áldozataikat. Erős dögökről van szó, akik megtanultak összetartani, közösségben élni, egymást támogatni, okosan kicselezni mindenféle emberi és emberfeletti törvényt, hogy rejtve maradjanak, és tovább munkálkodhassanak az éj leple alatt… vagy időnként akár fényes nappal. Leginkább egy titkos bűnszervezethez hasonlítanám őket, olyanokhoz, amelyek után az FBI nyomozgat akár évekig is, hogy leleplezhessék őket, csak azzal a különbséggel, hogy ezek a dögök sokkal veszélyesebbek. Hiszen halhatatlanokról van szó, akikkel szemben az ártatlan és mit sem sejtő halandóknak általában esélye sincs. Nem tudnak a létezésükről, nem tudnak a képességeikről, nem sejtik, ha megigézik őket, és olyanokra veszik rá, amit más körülmények között valószínűleg nem tennének meg. Ez a mi munkánkat is megnehezíti, nem könnyű a nyomaikat követni, tanúkat találni. De hosszú idő után most végre közelebb érzem a célt, mint valaha. Már megtaláltuk őket, és Rainának hála már van egy beépített emberünk is, aki időnként elláthat bennünket infókkal. Jogos lehetne a kérdés, hogy miért nem csapunk le rájuk egyszerűen, és ezt időről időre meg is kapom az embereimtől. Nem mindig értik az alaposságom okát, a legtöbbjük nem ismeri a történetemet sem, az indíttatásomat, az elszántságomat. De szerencsére mára megtanulták tisztelni a döntéseimet, értékelni a magabiztosságomat és precizitásomat. Nos, mit mondjak? Építész vagyok. A részletek kidolgozása mondhatni a véremben van, és ennél a bandánál szerintem nagyon is fontosak a részletek. Ha nem tudjuk pontosan kikből áll a csapat, hányan vannak, mire képesek, milyen idősek, kik támogatják őket, hová tudnak menekülni előlünk, vagy honnan érhet bennünket egy váratlan ellentámadás, könnyen járhatunk úgy, mint a testvérem, és a családom többi tagja, akik odavesztek annak idején. Tehát fontos a tervezés és az alapos felkészülés.
Emiatt vagyok most is itt. Érdekesség ezzel a bárral kapcsolatban, hogy régen farkasok közkedvelt törzshelye volt, és a vadászokat többnyire inkább csak megtűrték itt, valószínűleg mert legalább annyira rühellik a vérszívókat, mint mi. Aztán valahogy mi egyre többen lettünk, ők pedig kiszorultak. Manapság legalábbis nem járnak már ide túl gyakran. Ki tudja, talán végül mégis kényelmetlen lett nekik a dolog, vagy csak annak nem örülnek, hogy közöttünk varázstudók is vannak. Ez is egy érdekes dolog. A fél életemet úgy éltem, hogy csak akkor tudtam mágiát használni, ha elszívtam valakitől, és mivel ezzel nemigen volt kedvem fáradni, ez a képességem erősen háttérbe szorult. Az ikrem azonban a halálakor rám ruházta a saját erejét, így hát valójában egyszerre váltam vadásszá és varázslóvá. Boszorkánnyá, ahogy errefelé mondják. Engem igazából nem érdekel, minek nevezzük. A lényeg csupán annyi, hogy ez számomra lehetővé teszi, hogy vadászként még halálosabb és veszélyesebb legyek.
- Ugyanazt, és írja a hölgyét is a számlámhoz! – foglalok helyet én is a pultnál a lány mellett. Tekintve, hogy a lány a kérésemre viszi vásárra a bőrét nap, mint nap, annyi udvariasságot minimum megérdemel tőlem, hogy fizetem az italát. Amint a pultos továbbáll, félig oldalra dőlve fordulok Raina felé.
- Remélem, jó híreid vannak – engedek el egy féloldalas mosolyt, ami a gyakran feszes arcvonásaimon sokszor kissé különösen hat. De mostanában, a céljaink eléréséhez közeledve, igyekszem optimistábbnak lenni.



562 || American Oxygen ||  -

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jazz Bár Jazz Bár      EmptyCsüt. Márc. 24, 2016 3:06 am

Mr. Lucas Adj ennem!


Nem szeretem a vámpírokat. Nem szeretek velük élni. Hát még nekik dolgozni… Most már lassan másfél éve, hogy beépültem abba a förtelmes vámpírokkal teli bagázsba. Nincsenek annyira sokan, viszont erősek, legfőképpen a vezetőjük. Ő nagyon erős, és veszélyes, és aljas. Olyan… olyan, mint annak idején én voltam, a hajdani mesterem oldalán. Aztán nélküle is, egy ideig. De annak már vége, az már a múlt. Azóta már megváltoztam, most már más vagyok – vagy legalábbis próbálok más lenni. Néha még magam is elhiszem, hogy sikerülhet. Persze nem valami egyszerű úgy, hogy közben elvárnak tőled mindenféle gyalázatos dolgot, mert hát ez egy gyalázatos bűnbanda, én pedig, mint a banda hivatalos boszorkája, kénytelen vagyok számtalan olyan dolgot megtenni, amit amúgy nem tennék meg. Ha nem volna muszáj… Ha nem kéne azt a színjátékot játszanom, hogy velük vagyok, és hogy csak azért élek, hogy őket szolgáljam. Hah, milyen nevetséges! Eléggé hihetetlen, hogy beveszik ezt a maszlagot – nyilván túlontúl hitelesen alakítom a szerepemet, amit nem nehéz, lévén hogy annak idején tényleg ilyen alávaló némber voltam –, elvégre egy boszorkány mikor dogozna vámpíroknak? Ugyan kérem, ez már-már szinte sértő a fajtámra nézve! Mindazonáltal nem panaszkodhatok, eddig még nem fenyegetett lebukásveszély, pedig ha valaha is rájönnének, hogy valójában vadász vagyok; merthogy jelenleg nagyon úgy fest a helyzet, hogy a vadászoknak segítek. Na, ez még talán annál is viccesebb, hogy a vámpíroknak dolgozom. Hosszú sztori… Tehát, ha ezek a veszedelmes lények – élükön a vezérükkel – valaha is rájönnének arra, hogy mindvégig csak kijátszottam őket, bizonyára helyben letépnék a fejemet. Ami lássuk be, nem túl kellemes módja a halálnak. Ja, ja, ja. Akkor már inkább a máglya! Ha-ha. Az legalább boszorkányhoz méltó halál lenne, pláne ha a középkorban élnénk. Ugyebár. Néha azonban elfelejtem, hogy már nem huszonéves vagyok, és ez már egy egészen más korszak, mint ami akkor volt. Akkoriban a helyiek nagyon jó ötletnek hitték azt, hogy élve égessenek el engem – végeredményben viszont ők égtek meg, méghozzá elég brutális módon. Mondhatni az egész falu lángokban állt, és akkor kivételesen nem én okoztam a tüzet. De! Már megváltoztam, most már nem csinálok ilyeneket. Most már mindössze csak a vadászokkal dolgozok össze; ilyenkor azért akaratlanul is megkérdezem magamtól, hogy vajon mennyire vagyok közhelyes. Valóban ilyen mélyre süllyedtem volna?
Unott sóhajjal érkezem meg a bárba, amolyan nyílt titok ez a természetfelettiek körében, hogy a vadászok törzshelye. Kellett néhány kerülőutat tennem mire ideértem, csak hogy megbizonyosodjak arról, hogy nem követnek. Nem bukhatok le. Különösképpen most nem… Azok után, hogy annyi időt és energiát öltem bele ebbe az egészbe. És hogy már annyira közel van a cél, hogy szinte a számban érzem a győzelem ízét. Már alig várom, hogy megszabaduljak attól a rühes bandától! Utána végre ismét a magam ura lehetek majd. És akkor mi lesz? Mit fogok majd kezdeni az újdonsült szabadságommal? Ez a kérdés tulajdonképpen már azóta foglalkoztat, hogy megismertem volna azt a személyt, aki miatt most itt vagyok. Ugyanis az a nagy büdös helyzet, hogy már régóta nem találom a helyemet. Évek, sőt… évtizedek óta! Szomorú, nemde?
- Whiskyt kérek. Tisztán. – Egyértelmű utasításom a csaposnak szól, értelemszerűen. Mindeközben pedig szusszanva foglalok helyet a bárpultnál. És hazudhatnék, de az igazság az, hogy őrülten nehéz hozzászokni ahhoz a gondolathoz, hogy jelenleg biztonságban vagyok, mert ez itt most vámpírmentes környezet. Nem mintha rasszista lennék; a vérfarkasokat sem szívlelem különösebben.


A hozzászólást Raina Frankenstein összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 20, 2016 7:14 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Jazz Bár Jazz Bár      EmptyCsüt. Márc. 05, 2015 10:01 pm


Daud & Sam
Are you a good or a bad guy? That would be the question.

Előremeredő tekintete minden lélegzetvételével változik, miközben lassan, apránként feldolgoz minden információmorzsát, melyet elszórtam előtte. Azt hiszem, sikerült egy kicsit meglepnem őt úgy a nyíltságommal, mint azzal, amit elmondtam. Kevesek tudnak róla, hogy az FBI-on belül létezik az ügyosztályunk, és ez nem véletlen. De Daud pártállását és a feletteseim jövőbeli terveit tekintve esetünkben nem okozhat későbbi problémákat, ha megosztom vele ezt az infót.
- Ismerik a híredet, Daud, ami valljuk be, nem valami biztató. Mondjuk úgy, egy kis profilozó munkával bíztak meg, hogy megtudjuk, nagyjából mire számíthatunk tőled, amíg a környéken vagy. Elismerem, nem vagy épp könnyű alany egy jellemrajzhoz, de éppen ezért vagyok én itt – vonom meg a vállam elmosolyodva. Kár ezt ragozni, vagy terelni, már elárultam, hogy a jelenlétére a helyiek felkapták a fejüket, szerintem nyilvánvaló, hogy tudni szeretnék, hányadán is álljanak vele kapcsolatban. Az arcát figyelem, mely rezzenéstelennek tűnhet, de érzem rajta, hogy azok a bizonyos fogaskerekek ismét mozgásba lendültek odabent. Ez a fickó aztán kiváló pókerjátékos lehet, és simán megélhetne belőle. Kivéve, ha olyan ellenfele akad, mint én. Nekem épp a hozzáhasonlók a specialitásaim. A képességeim számára semmit nem jelentenek az arckifejezések.
- Igen, hallottam rólad egy s mást – ismerem el egy bólintással. Olvastam, hogy egész pontos legyek, de ez már csak részletkérdés. – Félnem kellene? – vonom fel a szemöldökeimet. Ha nem lennék elég képzett ahhoz, hogy meg tudjam védeni magamat, talán nem jöttem volna ilyen nagy bátran randizni vele. De nem véletlenül lettem ügynök, ráadásul minden képességem megvan ahhoz, hogy időben észleljem a veszélyt. És Daud, bár nem túl kommunikatív egyén, nem olyan, akivel az ember szívesen ismerkedik, de eddig nem is tűnt olyannak, akitől félnem kéne.
- Médium vagyok – árulom el, bár szerintem már magától is rájött. – Nehéz engem meglepni, szóval egy kis előnnyel indulok másokkal szemben – teszem hozzá sejtelmesen elmosolyodva. – Itt a sarkon túl volt egy jó pub, ha az emlékezetem nem csal – adok választ a kérdésére. Én még nem mondtam le arról a sörről. Hogy ezt a ráadás egy órát magamért vállalom be, vagy az ügynökségért, illetve, hogy melyik miatt szeretném kicsit jobban megismerni ezt a morcos vadászt, az meg mellékes.


words: 317 ••• music: Sax On Fire ••• note: Köszönöm a játékot! ♥

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jazz Bár Jazz Bár      EmptyCsüt. Márc. 05, 2015 1:55 pm

Samantha & Daud
Nem is tudom, hogy örüljek-e, hogy megnyílt, vagy sem. Jó, persze, miért venném zokon, eszem ágában sincs, de amilyen nagy kanyart vesz azzal, hogy ilyen nyíltan, technikailag kijelenti azt, hogy vámpír vagyok, a lehető legtermészetesebben, na, az érdekes. Ki vagy te, Samantha?
Hamarosan elég fair választ kapok, mondhatni nyíltabbat, mint az enyém volt. Figyelemmel hallgatom, de inkább csak a kormányt nézegetem a rövid monológja alatt, közben meg… hát mit ne mondjak, elég érdekes kifejezés fut át az arcomon a kis munkahelye hallatára. Néhány másodpercre úgy nézhetek ki, mint akinek megakadt valami a torkán, ahogy még a szemem is kigubbad, majd szigorúan borzolom a szemöldököm, továbbra is a kormányt figyelve, olyan pofazacskókkal, mint egy mókus. A tekintete kerülésével persze nem azt akarom sugallni, hogy tartok tőle, nem, a legkevésbé sem ez árad belőlem. Sokkal inkább tekintély, felsőbbrendűség és közöny. Hisz mit nekem a szövetségiek.
- F. B. I. – Ejtem ki egyesével a betűket, lassan, kis szünetekkel, elhúzva, mintha mindet jól megrágcsálnám, mielőtt kiköpöm. S végre emelem a fejem, hogy felnézzek Samanthára. A szemeibe pillantva egy érdekes, fanyarú kis mosoly van az arcomon, cinikusnak nevezhető. – Mégis mit akar tőlem a kormány? – Emelem meg az egyik szemöldököm hitetlenkedve. Nem arról van szó, hogy kétségbe vonom a nő szavait, csak régimódi vagyok. A vadászok vadásszanak a szörnyekre az ágy alatt, az ügynökök meg hajkurásszák a cukros bácsikat, ne a természetfelettit.
Megrázom a fejem, még mielőtt választ adhatna, valami fura, mosolygós fujtatással, mintha csak egy kisgyerek ülne mellettem és újra az utat figyelem. FBI. Még ilyet. Persze, ha Samantha náluk van, kiváló készségei lehetnek, nem kerül be akárki, de akkor is. FBI. FBI.
A következő másodpercekben indítom a motort, egyik kezem a kormányon, másikkal pedig nyúlok a sebváltóért, de mielőtt ténylegesen tennék bármit is, csak leengedem az épp használatos kezem és újra az ügynöknőre pillantok, a fejem enyhén hátra biccentve.
- Ha ide küldtek, bizonyára mindent tudsz rólam. – Valahol a szégyenérzet, valahol a remény, kis részt pedig a sértett büszkeség is szól belőlem, de a hangom békés. – Mondd, nem félsz?
Egy lélegzetvételbe kerülne, hogy eltörjem a nyakát, vagy átszúrjam a szívét, ha nem tetszik, amit tesz, ezzel bizonyára ő is tisztában van, meg minden egyébbel. Ha vagyok olyan fontos a nyomozóirodának, hogy kiküldjenek valakit, csak mert betettem a lábam a természetfeletti fellegvárának számító városba, akkor minden bizonnyal van rólam egy szép vaskos aktájuk is, amit Samantha megkapott és átnyálazhatott, tehát tudja ki voltam és miket tettem. Rémes.
- Hova vigyelek? – Teszem sebességbe az autómat és már kanyarodok is ki az utcára. Nem tűnök túl lelkesnek a sörrel kapcsolatban, de igazából elutasítani sem utasítom el, a döntés elsőbbségét ráhagyom, az én estémnek már úgyis lőttek.
Vissza az elejére Go down



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Jazz Bár Jazz Bár      EmptyHétf. Márc. 02, 2015 4:56 pm


Daud & Sam
Are you a good or a bad guy? That would be the question.

Megölhette volna, ezt egy pillanatig sem vonom kétségbe. Aki ilyen játszi könnyedséggel terít ki egy csapat farkast, gondosan ügyelve rá, hogy mind túlélje, az egyértelmű, hogy akár rosszabbat is tehetett volna velük. Bár eddig sem kételkedtem benne, hogy Daud kiváló vadász. Ha nem lenne az, én sem lennék itt. Az ügyészség figyelmét nem kelti fel akárki. Nem is értem, miért a kijelentés? Talán azt gondolja, figyelmeztetnie kell engem, hogy veszélyesebb, mint amilyennek tűnik? Vagy hogy esetleg alábecsülném? Sosem szoktam másokat alábecsülni. Feltételezzük a legrosszabbat, és akkor nem érhet meglepetés. Igazából ő az, aki nem nézné ki belőlem, hogy meg tudom védeni magam. Ő volt az, aki lerázott, és inkább egyedül intézkedett, nélkülem. De ez már mellékes. Egyébként sem azért jöttem ma ide, hogy ordasokra vadásszak.
- Érthető – bólintok a magyarázatára. – A helyi vérfarkasoktól ez egyébként is abszolút kitelik. Elég bizalmatlanok más fajokkal, főleg a vámpírokkal, de erre meg is van minden okuk – jegyzem meg a nemrégiben megtört átokra célozva, mely közel két évtizedre kiszorította a falkát a városból a mocsár mellé. Nem tudom, hogy ennek történetével Daud tisztában van-e, de ez most nem is lényeges. A két faj egyébként sem arról híres, hogy jól kijönnének egymással. Daudtól tényleg hatásos gesztus volt sértetlenül hagyni őket. Hatásos és ravasz ötlet.
Minden viszolygás és tartózkodás nélkül ülök be az autójába. Nekem itt nincs járgányom, csak átmenetileg vagyok a városban, aztán repülök is vissza Richmondba, amint itt teljesítettem a feladataimat, szóval leginkább taxival járok, gyalog, vagy esetleg fuvarral. Most ez az utóbbi áll fenn, és teljesen rá hagyatkozom, hogy kiválassza, hol akarja meginni azt a sört.
- Az FBI. Nekik dolgozom. Gondolom, kitaláltad, hogy nem a kémelhárításnál, vagy a drogügynél. A természetfeletti részlegen. Felfigyeltek rád – árulom el, és a történtek után már nem hiszem, hogy ezzel bakot lőnék. Daud megbízhatónak bizonyult, talán még az ügyészség hasznára is válhat némi együttműködés, ennél fogva értelmetlen lenne kerülgetnem a témát, vagy különféle meséket kitalálnom.


words: 317 ••• music: Sax On Fire ••• note: -

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jazz Bár Jazz Bár      EmptySzomb. Feb. 28, 2015 11:04 am

Samantha és Daud
Tekintélyesen és érdektelenül figyelem Samanthát, magasról lenézve rá – minden értelemben. Egyelőre nem tudom eldönteni, hogy furcsállnom kellene-e, amit csinál, vagy bőszen veregetni a vállam, hogy ügyes fiú vagy Daud, nem öltél meg senkit.
- Megölhettem volna őket. – Jelentek ki csupán ennyit, még mielőtt felállna. Másodperceken belül pedig már jön is közelebb, én meg felelet helyett csak morgósan nézek rá. Kell egy kis idő, hogy túllépjek azon, hogy átvert és nem az, akinek mondta magát. Jó, ilyen alapon kölcsönös lehetne az érzés, de jól megrágva a dolgot, én vagyok a sértett fél, nem ő.
- Hát nem tudod? – Emelem meg a szemöldököm, rövid szemezés után. Aztán jön a következő kérdése. Kérdései. Bevallom, ez a Samantha szimpatikusabb, mint az előző két nő, akiket megismerhettem s személyében. Egy tiszta gondolkodású, erős nő, nem csak az isten elismerését váltja ki, de az enyémet is. Persze ez még nem azt jelenti, hogy pajtások leszünk, de hajlandó vagyok beszélni. Elvégre miért ne tenném? Ha ironikus akarok lenni: mit számít, hogy egy gonddal több, vagy kevesebb a vérfarkasok mellé?
Mindennek ellenére, a mozdulataimon, arckifejezésemen hangyányit sem látszik a kompromisszumkészség, inkább tűnhetek egykedvűnek. Hátat is fordítok, az utolsó pillanatban engedve csak el a tekintetét, s lassú léptekkel indulok meg az utca túloldalán parkoló autóm felé. Néhány lépés után a vállam felett hátra pillantok és határozottan biccentek Samanthának, hogy kövessen. Azt hiszem, lesz miről beszélnünk.

- Ki küldött és miért? – Töröm meg a csendet hosszú másodpercekkel azután, hogy már mindketten az egyszerű, középkategóriás autómban ülünk. Vámpírként nem mintha nem tehetném meg, hogy enyém legyen a világ minden aranya és kincse, de sosem vágytam ilyesmire. A járgányom a célnak megfelel, kényelmes is és nem feltűnő darab. Több nem kell. Na, de visszatérve az iménti kérdésemre… a feltétele után a nő felé fordítom a fejem. Különös módon, az eddig megismert mimikámtól már valamivel fesztelenebb és érdeklődőbbnek tűnhetek, az is vagyok. Hisz a magam módján arra a sörre is rábólintottam, de előbb azért tisztáznék néhány dolgot. Nem vagyok a zsákbamacskák híve. De hogy lássa, milyen nagyvonalú vagyok, előbb én is választ adok a bár előtt feltett kérdésére, mielőtt válaszolna. – Rám támadtak, mert nem tudják biztosan, hogy kinek az oldalán állok. De őket sem az eszükért szeretjük, ugye. – Csóválom meg a fejem, ezzel elárulva, hogy mit gondolok róluk és a kialakult helyzetről. Látogatóba jöttem, felmérni a terepet, de a tárgyalóképes fogadás helyett, lényegében minden ok nélkül támadtak rám, ész nélkül, a veszély legapróbb jelére megkockáztatva azt, hogy egy erős szövetségest húznak karóba. Nem lehetett nehéz annak idején a mocsárba űzni az okos tojásokat. Részletesebb hangot persze nem adok a véleményemnek, nem becsülöm le az ellenfelet. – Azzal, hogy nem öltem meg senkit, csupán a méltányosságom mutattam meg. – A farkasok ezzel láthatják, hogy nem vagyok ellenség. Még. Ettől függetlenül nem állok én senki pártján, se vámpír, se farkas, se boszorkány, meg ki tudja miféle kígyók vannak még a városban, de bizonyára ők is tudják, hogy ez sülhetett volna el ezerszer rosszabbul is, ami az életüket illeti.
- Szóval? Ki küldött és miért?
Vissza az elejére Go down



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Jazz Bár Jazz Bár      EmptyCsüt. Feb. 26, 2015 12:30 am


Daud & Sam
Are you a good or a bad guy? That would be the question.

Mire hátra pillantok, már nincs sehol. A pasi egyszerűen felszívódott. Miért nem lep meg? A halálba akar rohanni, vagy úgy gondolja, inkább nélkülem intézkedne? Csak egy kicsit bosszant a dolog, mert még egy mozzanata az estének, amiről lemaradok, amit nem érthetek. Egy újabb vakfolt. És van egy olyan sejtésem, hogy mire körbeérek, már nem nagyon lesz mit látni, nem leszek sokkal okosabb, a kérdéseim ismét megválaszolatlanok maradnak. Ettől függetlenül rohanok, ahogy csak a lábam bírja, körbe az épületen, mert ezt továbbra is biztonságosabbnak találom. Fegyveremet előre szegezve érek az épület elé, de egyelőre csak egy cikázó foltot látok a farkasok között, mely sorban üti ki őket. A francba! Mi a fene folyik itt? Közelebb megyek, de csak óvatosan, mert jó lenne előbb látni is, hogy mi történik. A pisztolyt félig leeresztem, de még nem teszem el. Aztán Daud éles kiáltására felé kapom a fejem, róla pedig a közeledő farkasra pillantok. Ne? Mit ne? Ne jöjjek közelebb? Ne támadjak? Ne haljak meg? A francba már! A fegyver csöve a farkasra szegeződik, de nem lövök. Addig nem, amíg nem bizonyosodok meg róla, hogy veszélyben vagyok, hogy a fickó támadni akar. Bár a látomásom elég egyértelmű volt, de ügynök vagyok, a kormány embere, és a mieink nem ölnek, csak ha muszáj, vagy ha parancsot kapnak rá. És egyelőre nem érzem szükségét. Főleg miután Daud is előttem terem, beelőzve az ordast, és lefogja őt. Nagy, csodálkozó szemekkel meredek rá. Majd letérdelek a legközelebbi ájultan heverő farkas mellé, és megérintem a csuklóját. Tisztán kivehető a pulzusa. Él. Szinte sértetlen. Tekintetem végighordozom a többieken. Mind rendben vannak. Leszámítva, hogy ki vannak ütve. Egyiket sem ölte meg. Nincs szó bosszúról, de még csak önvédelemből sem ártott nekik komolyabban. Tudatosan ügyelt rá, hogy mind életben maradjanak. Ha nem így lett volna, és csak az lett volna a cél, hogy megmeneküljünk, biztos akad közöttük néhány fej nélküli is. Felállok, és elteszem a fegyverem.
- Egyiknek sem lesz maradandó sérülése. Hát… szép munka. Ha jól sejtem, le kellene lépnünk, mielőtt felébrednek – hátrálok ki a csapat hétalvó közül. – Miért támadtak rád? Mit akartak tőled? – sétálok hozzá közelebb komolyan nézve rá. Tudom, hogy egy szófukar fickó, az elmúlt bő fél óra bebizonyította, de ezek után most már nagyon illene nekem mondania is valamit.
- Nem véletlenül hoztál ide. Ha meghívlak egy verbénamentes sörre egy kevésbé izgalmas helyen, elárulod, hogy mi volt ez az egész? – Ennek a kérdésnek elvileg több üzenni valója van, mint ahogy az tűnik. Meghívom egy sörre, mint egy ismerőst, ennek most egyáltalán nincs nyomulós, randis jelentősége, viszont magába foglalja, hogy ha hajlandó velem ilyen „haveri” alapon meginni egy italt, akkor én is megmagyarázhatom a saját részemet ebben a történetben. Valamit valamiért.


words: 442 ••• music: Sax On Fire ••• note: -

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jazz Bár Jazz Bár      EmptyKedd Feb. 24, 2015 4:38 pm

Talán illene aggódva nyújtogatnom felé a nyakam, ahogy a lábai meginognak és a székbe kell kapaszkodnia, ám aggodalomnak nyoma sincs. Kíváncsian fordulok felé abban a másodpercben, a szemöldököm pedig lazán, de nem tolakodóan húzom fel, s Samantha már ragadja is meg a karom. Épp csak az futott át a fejemen, hogy valami mást is az italunkba kevertek? Esetleg médium? Azok csinálják ezt az „esés kelést” néha. Ám annak ellenére, hogy mindkét opció arra adna megerősítést, hogy a csinos nő nem a farkasokkal van – belegondolva az utóbbi azért nem zárja ki, de legalább nem farkas, vagy vámpír – a bizalmam nem erősödik meg benne, inkább csak némi nyugalom fut át rajtam, tekintve, hogy a két problémát valószínűleg szét tudom választani, mert véletlen egybeesés. Már ha beszélhetünk a világunkban véletlen egybeesésekről. Na jó, nálam valamivel azért másabb a helyzet. Vadász vagyok és már előző – orvvadász – életemben is sokat paktáltam boszorkányokkal, meg egyéb varázslényekkel, de nem hiszek olyasmiben, mint sors. Én a magam részéről Murphy-törvényének mondanám, ami megtörténhet, az meg is fog – ha nagyon nagyon le akarjuk egyszerűsíteni – de maradjunk a jelennél.
Hozzá vagyok szokva a harctéri gondolkodáshoz, ahol pörögnie kell a kockáknak a fejemben, így ez most sem történik máshogy. Samantha szavait hamar megemésztem, még ha nem is értem teljesen, hogy mi van, azt hiszem, azt innentől biztosra vehetem, hogy ebben a csatában nem ellenem van, elvégre nem figyelmeztetett volna. Taktikának értelmetlen, hogy előbb figyelmeztet, hogy legyek résen, és csak aztán csal hátra.
Fegyvere is van. Remek. Fatöltény, talán ellenem készült. Az előbbi szédülését és a hirtelen jött tájékozottságát nézve pedig, talán médium lehet? Egy biztos, nem olyan nőnek tűnik, aki meghátrálna. Becsülni becsülöm, de nem hat meg. Hogy megnyugodjon, követem, amíg szükséges, egészen a hátsó ajtóig, majd úgy tűnök el mögüle, hogy simán tovább is mehet anélkül, hogy észrevenné a hiányom. Majd pont én fogom a hátsó ajtót választani, mi?
Elől megyek ki, felkészültebben, mint azt talán eredetileg tettem volna. Lesz, ami lesz, a dolog lezárul, mielőtt a nő utolérhetne, akár visszafordul, akár körbejön. Ezek engem akarnak, nem őt.
Kilépve azonnal egy karó célozza meg a mellkasom, még épp ki tudok térni előle annyira, hogy „csak” a kulcscsontom alá fúródjon be. Fájdalmasan vicsorgok fel, eresen izzó szemekkel, ahogy kitépem magamból, de egy farkas már fogja is le a sérült karom és harapni készül. Addig nem jut el, erőből csapom fejbe a fafegyverrel, elájul. Gyorsan mérem fel a terepet, újabb kettő támad rám, ideje nos hm kevésbé emberi sebességre kapcsolni. Elébe lépek az egyik fickónak, a zsebemből egy kis tasak farkasölőfüvet húzok ki, amit a szájába nyomok és összeszorítom az állkapcsát, biztos, ami biztos. Ez eltereli addig a figyelmét, amíg a harmadik pasas mögé suhanok és ájulásig fojtom, majd visszatérek az előzőhöz, s a fejét a közeli falba verve őt is kiiktatom egy kis időre.
Mikor Sam megérkezik, a tininindzsa farkasok negyedik tagja is felbukkan, aki helyettem a nőnek rohan neki, legalábbis erőteljesen megindul felé. Ki tudja, talán azt hiszi ezzel majd sarokba szoríthat. Bár nem értem miért hisz ennyire hőskomplexusosnak.
- Sam, ne! – Kiáltom felé, ahogy bevillan, hogy amikor legutóbb láttam még fegyver volt a kezében, amit valószínűleg még most is tart és ki tudja megölné-e, vagy nem. Nincs a közelben semmi, amit felkaphatnék és a férfi után hajíthatnám, meggátolva, hogy elérjen Samantháig, s ugyanakkor ne is tegyen benne túl nagy kárt, így én magam suhanok utána, karommal elkapva a torkát, a másikkal az állkapcsát szorítom, hogy még csak véletlenül se harapjon, s közben meg is fordulok, csak a biztonság kedvéért, hogy ha a lány lőne, engem találjon el helyette. Magasabb vagyok, így ha a vérfarkas szívére céloz, az enyémet nem találja el, ha pedig csak sebet akar rajta ejteni, nem lesz bajom a fájdalom kívül. És ki tudja, nem is biztos, hogy lőni fog. Az hamarosan elválik, mit tesz ez a gyönyörűség.
Ami viszont furcsa lehet, hogy senkit nem öltem meg. Ma este nem ölni jöttem ide. Megvan a listám, amin ők egyelőre nincsenek rajta. A világ erősen félreismerhet, hisz nem feltétlenül nyilvánvaló, hogy tudatosan vadászom-e, vagy sem. Nem zavar.
Vissza az elejére Go down



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Jazz Bár Jazz Bár      EmptyHétf. Feb. 23, 2015 4:07 pm


Daud & Sam
Are you a good or a bad guy? That would be the question.

Ajkaim rángnak a visszafojtott nevetéstől, de eltökélt szándékom komolynak maradni, amíg Daud a poharamat szagolgatja. Hát nagyon néznék, ha végül tényleg bele is kortyolna, de ez természetesen nem történik meg. Csak elszórakoztatjuk magunkat, egymást, ezzel a kis jelenettel, ami elég beszédes ahhoz, hogy mindketten értsük a mögöttes jelentését. Azt hiszem, már mindketten tudjuk, hogy a másik tudja. Még nem egyértelmű, hogy mit is kellene tudnunk, az viszont már tiszta, hogy a másik több annál, mint amit mutatni akar. Igen, ez mindkettőnkre igaz. És bár kíváncsi vagyok, hogy milyen titkokat rejteget Daud, azt hiszem, megkaptam azt, amiért itt vagyok. A megerősítést, hogy ő nem egy öntudatát, emberségét vesztett vámpír, aki válogatás nélkül, bizonyos összegekért gyilkolászik, és emiatt veszélyes lenne a helyiekre. Az előbbi érzései, melyeket sikerült valamelyest kielemeznem, elárulták, hogy bizonyos mértékű szégyenérzet és bűntudat gyötri. Ha komoly veszélyt jelentene, akit félre kell állítanunk, nem foglalkoztatnák ilyesmik. Legalábbis remélem, hogy igazam van vele kapcsolatban, mert ha tévednék, az az én lelkemen száradna később. Éppen ezért nem bízom el magam, nem sietem ennyire el a következtetések levonását, hagyok még egy kis időt neki arra, hogy megmutatkozzon, hogy egy kicsit mélyebbre áshassak.
- Gyógynövény… igazad lehet. – Bármilyen nevetségesen is hangzik az egyszerű feltételezés, hogy bárki gyógyteát akart volna készíteni a gyümölcslevemből, nem vitatkozom, csak visszahúzom a poharamat, és kortyolok még egyet. Daud is ezt teszi a sajátjával, és két másodperccel később már habzó szájjal kapkod levegő után. Úgy látom, ő is kapott „gyógyteát”. Talán nem is ő kért verbénát az italomba? A pult felé fordítom a fejemet, épp időben, hogy még én is elkaphassam a pultos önelégült pillantását. Szép kis vendéglátók. Szótlanul pattanok fel, amint Daud kijelenti, hogy távozunk. Még nem teljesen értem, hogy mi ez az egész, de nekem nem a farkasokkal van dolgom, hanem ezzel a vámpírral, úgyhogy ellenkezés nélkül követem is őt kifelé.

A bejárati ajtó kitárul, fény vetődik ránk, majd kilépünk az épület előtti lámpa fénykörébe. Ám mielőtt akár egyetlen lépést is tehetnénk, Daudra három farkas is ráveti magát, egy karó azonnal keresztülfúródik a mellkasán, és miközben lefogják őt, már érkezik is az újabb, ezúttal talán végzetes támadás. A helyzet jelenlegi állása alapján félő, hogy immár a szívében fog landolni. Védekezni ebben a helyzetben nehezen tudna, próbálok a segítségére lenni, de valaki nekilök a falnak, a fejem nagyot koppan, és a kép összemosódik a szemeim előtt.

Megszédülök a látomás súlya alatt. Amikor ilyen intenzíven betalálnak a jövő képei, és a valóság összekeveredik azzal, ami még nem történt meg, időnként előfordul, hogy elveszítem az egyensúlyomat. Öntudatlanul is egy székbe kapaszkodom meg, ám ezt már csak akkor veszem észre, amikor az ujjaim elfehérednek és megfájdulnak a görcsös szorítástól. Elengedem a támlát, és helyette hirtelen elkapom Daud karját.
- Arra nem mehetünk. Már várnak ránk – rázom hevesen a fejemet. – Erre – váltok irányt a folyosón, hogy egy hátsó kijáraton keresztül távozhassunk. – Ha körül megyünk, meglephetjük őket – magyarázom meg gyorsan, majd előkapom a fegyveremet, és miközben kifelé tartunk, ellenőrzöm a tárat is. Kisebb fagolyókat tartalmaz, más most sajnos nincs kéznél, bár a farkasoknak ezzel is ugyanúgy fájdalmat lehet okozni, ha szükséges. Nem igazán vadásztam még a fajtájukra, és nem is ilyen programra számítottam ma estére, de ki kell derítenem, hogy mi a franc történik itt. Miért pikkelnek ezek az ordasok Daudra? Csak azért, mert vámpír, vagy egyéb okuk is van rá? Ha kinyírják őt - ahogy a látomásomban is történt - mielőtt bármi hasznosat megtudnék, akkor kárba menne a mai munkám, és azt nagyon utálnám.


words: 571 ••• music: Sax On Fire ••• note: -

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jazz Bár Jazz Bár      EmptyHétf. Feb. 23, 2015 1:10 pm

Csontvázak, szekrény? Mi? Különös grimasz fut át az arcomon, de ha nem figyel, észre sem veheti. Az ezt követő laza tekintet mögött viszont szégyenérzet és bűnbánás tornyosul, amiről igyekszek nem tudomást venni. Az arcomon meg mégannyira sem tükröződik, hisz azt a savanyú, kifejezéstelen, mélyreható tekintetet már megszokhatta. Azon, aki vagyok, nincs semmi rejtegetni valóm. Vezeklek, nem több. De a sok-sok elvett élet, elvágott torok, átszúrt szív… óceánokat szelhetnék át a vértengeren. Ám nem félek. Sem a büntetéstől, ami egyszer rám vár, sem a haláltól. Semmitől nem félek. A rossz embereket nem bünteti az élet, ahogy az aljasokat és a bűnösöket sem. Büntetnek engem az emlékek és az elvesztegetett évek eléggé.
Szerencsére még épp időben szomjazik meg ez a szépség, megyek a rendelésért, miután pedig visszatérek és az italokat is megkapjuk, egy mosollyal biccentek rá. A mosolyom ezúttal mintha már egészen sunyi és huncut lenne. Hisz miért ne lenne az, miután észreveszem a pillantásán, hogy mennyire furcsállja a gyümölcslevet. Talán alkoholt kellett volna kérnem? Na de Samantha.
- Nem tudom, Samantha. – Mosolygok halványan, még mindig elég szúrós módon és körbe is nézek. Csak nem épp én is viccelődni próbálok? – A helyet elnézve nem lepne meg. – Rendben, ez fejben sokkal jobban hangzott, de a szándék a lényeg. Viszont az, hogy hogy kiszúrta a verbénát, ami egyébként idáig bűzlik, újabb gyanakvásra ad okot, egyre feszélyezettebben érzem magam, s ez már az arcomra is kiül. Valami nincs rendben. Miért vette észre? Ellentmondásos. Elutasítóan veszem el tőle a poharat, mélyen, vesébe látóan a szemeibe nézve, de egyelőre nem tervezek vele semmit, csak tartom.
Az a lány, akinek eddig mutatta magát, az a kedves, gyönyörű nő, aki annyira igyekezett, hogy jól menjen a randi, még a fásultságom ellenére is… nem, ő nem vette volna észre. Kortyolt volna és talán tett volna egy kis megjegyzést az íze különlegességére, de nem tolta volna a képem alá, hogy ez szar, kóstoljam meg én is. Mintha valamit ki akarna húzni belőlem. De rendben, legyen, játszunk tovább.
- Szerintem nincs vele semmi baj. – Tolom vissza elé udvariasan, miután megszagoltam, egy apró, lágy mosollyal. – Esetleg valami gyógynövény.
Szóval részemről benne vagyok, hogy folytassuk az egyértelműen, mindkettőnk részéről megjátszott kis randit, lazán hátra is dőlök a széken, a sörrel a kezemben és félőszintén akarok a munkámról nyilatkozni, elmondani, hogy másokon segítek, hogy jóvá tegyem a múltat, de nem kapok rá esélyt, hogy nyilatkozzak. Mielőtt megszólalnék még belekortyolok a sörömbe… nagy meglepetésemre ez is tele van szórva azzal a rohadt verbénával. Köhögni és fuldokolni kezdek, ahogy az üveget olyan erővel csapom az asztalra, hogy végig reped, majd izzó tekintettel állok fel és fordulok a csapos felé, aki önelégülten vigyorog.
Kész vagyok támadni, de nincs bennem kifejezetten ártó szándék. Sőt, ki vagyok élezve arra, hogy ne tegyek senkiben kárt, egy ütés itt, egy fojtás ott, és mind ájultak lesznek, néhány órára maximum. Aztán kutya bajuk. Csak azt remélem, hogy ha tényleg tettlegességig fajulna a helyzet, nem lesz egyik sem olyan hülye, hogy megölesse magát, hisz egyelőre nincs rajta a listámon senki közülük.
- Sam. Állj fel, távozunk. – Fújom ki a levegőt az utolsó pillanatban, mielőtt hülyeséget csinálnék. Egészen nyugodtnak tűnök az előbbi kirohanásomhoz képest, majd fordulok, ledobom a zsebemből kihúzott tízest az asztalra és türelmesen a nőre nézek. Nem fogok egyszerre vele amőbázni és a farkasokkal kakaskodni. Egyszerre egy probléma. Na, meg azt sem akarom, hogy baja essen, elvégre még nem lehetek biztos abban, hogy tényleg nem az akinek hiszem. Lehet, csak a saját üldözési mániám jön ki rajtam és túl reagálom.
Vissza az elejére Go down



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Jazz Bár Jazz Bár      EmptyVas. Feb. 22, 2015 10:12 pm


Daud & Sam
Are you a good or a bad guy? That would be the question.

Jól éreztem, hogy ezúttal a helyes irányba tapogatok. Daud él a lehetőséggel, hogy belemenjünk ebbe a játékba. Igazából nem tudom, mi lesz ennek a vége, de ha már haladunk valamerre, az nekem csak jó, így hát bólintok a visszakérdezésre.
- Titkok bizony. Tudod, rejtegetett csontvázak a szekrényben – mosolyodok el az esetünkben igen frappáns szófordulaton. Bár elvileg egyelőre csak én tudom, hogy ez a mondás mennyire találó. – Persze titkai mindenkinek vannak, kinek több, kinek kevesebb. Te olyannak tűnsz, akinek több van, bár… lehet, hogy csak a szűkszavúságod teszi – jegyzem meg mélyen a szemeibe nézve. Nem kell komolyabb szemkontaktus ahhoz, hogy olvasni tudjak benne, de ettől érdekesebb lesz, ha nem csak érezhetem, de láthatom is a reakcióit, melyekkel egyébként is eléggé spórol. Tekintetemmel követem őt, amint rendelni megy. Udvarias gesztus, ha nem számítjuk azt az enyhe számítást, ami belőle sugárzik. Olyan, mintha minden tettének és mozdulatának kettős jelentése lenne, mintha a felszín alatt mindig lennének más szándékai is. Egyszerre cselekszik a külvilágnak, és saját magának. Érdekes figura. Azt hiszem, vissza kell szívnom, amit korábban gondoltam róla. Nem unalmas, csak annak tűnik, talán mert annak akar látszani. De sokkal több csontváz van a szekrényében, mint bárki gondolná, ebben egyre biztosabb vagyok.
- Köszönöm – veszem magamhoz az italt, amit Daud visszatérése után nem sokkal a pincér tálcán egyensúlyozva már ki is hoz nekünk. Gyümölcslé? Mintha még tini lennék. Nem tudom, sértésnek vegyem, vagy jó pont legyen, amiért nem akar leitatni. Belekortyolok, és azonnal megismerem a verbéna jellegzetes ízét. Rendszeresen fogyasztom, a szakmámban szinte alapkövetelmény, ahogy az is, hogy felismerjem. Azt hiszi, hogy vámpír vagyok? Kétlem, hogy engem akarna védeni vele egy esetleges igézéstől.
- Érdekes íze van – jegyzem meg eltűnődve. – Biztos nem romlott ez? – nézegetem a poharat, majd a férfi elé tartom. – Még az illata is furcsa – forgatom meg előtte. Azt hiszem, ezúttal csak a magam elszórakoztatására ugratom. – Ha gondolod, kóstold meg. Szerintem valami baj van vele – ingatom a fejem, és közben elfojtok egy mosolyt. Aztán hátradőlök a székemben és kicsit elgondolkodom az iménti kérdésein.
- Attól tartok, nekem sincs ebben több tapasztalatom, mint neked. De ha már itt tartunk, kíváncsi vagyok, mivel is foglalkozol. – Én már így is többet fecsegtem magamról, mint muszáj volt, itt a lehetőség, hogy egy kicsit ő beszéljen.


words: 370 ••• music: Sax On Fire ••• note: -

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jazz Bár Jazz Bár      EmptyKedd Feb. 17, 2015 9:17 am

Legalább ötven? Mh, azok voltak csak a szép idők. De a sejtelmes, talán kissé epés pillantásom ellenére, nem kívánkozik ki belőlem semmiféle visszavágás, vagy frappáns feedback. Mindössze egy halvány mosolyt festek az arcomra és meglépem a célzást. Különleges lánynak tűnsz, Samantha.
Természetesen bóknak veszi, s bevallom reméltem is, hogy így lesz, hogy talán csak én vagyok kissé zakkant és már abba is belelátom, amit akarok, amiben nincs is. A fő ok, hogy nem kell plusz egy probléma, elég a farkasokkal törődni egyelőre, meg hát, ha félreteszem a vadászat által megkövetelt állandó gyanakvásom, akkor egy kedves és nagyon csinos nő marad előttem. Érzéseim azért nekem is vannak, attól függetlenül, hogy nőügyeim nincsenek és nem is lesznek. Bár… belegondolva ez mennyire férfias, nem? Azzal semmi baj, hogy én csak a munka miatt hívtam ide, hogy feltűnésmentesen körbenézhessek, aztán a viszont nem látásra, bezzeg ha róla derülne ki valami hasonló, azt bezzeg mellre szívnám. Valószínűleg nem tehetek róla, kromoszómaszinten van a hiba. XY.
- Titkok? – Húzom fel a szemöldököm egy álmosollyal kísérve. Valaki játszani akar? Azt hiszem így rendben lesz. Végül is, mondhatok ezt azt magamról, kis köntörfalazással, ha egy egyszerű nő, maximum furcsának fog találni és nem lesz második randi, ami amúgy sem lenne, ha pedig a másik végletről van szó, nos, abban az esetben is hasznomra válhat a fonál, amit felveszünk.
- Nem tudom. – Pillantok a pult felé. Jó, tudom, a pultos valahol hátul trécsel, hogy valamit kezdeni kéne ezzel a vadásszal, de a pincér itt bóklászik, úgyhogy intek Samanthának, hogy mindjárt jövök és elkapom a pincérsrácot. Mármint leszólítom a pult környékén. – Egy gyümölcslé és egy sör lesz. A lánynak szórj bele egy kis verbénát. – Veregetem meg az elképedt pasas vállát, majd egyszerűen visszasétálok és leülök a helyemre. Sam biztos, hogy nem farkas, ezt kiolvashattam az itteniek tekintetéből. Akkor próbáljuk ki a vámpírtesztet is. S addig is remélem, hogy a dögök még bírnak magukkal egy darabig, már csak abból kiindulva, hogy a pultos hapsinak mennyire nem tetszik a jelenlétem.
- Tehát? Miről szoktak egy első randin beszélni? Munka? Család? – Tulajdonképpen a lehető legkevésbé sem érdekel, de nem ülhetünk két óra hosszát némán egymásra bámulva.
Vissza az elejére Go down



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Jazz Bár Jazz Bár      EmptyKedd Feb. 03, 2015 2:40 pm


Daud & Sam
Are you a good or a bad guy? That would be the question.

Minél tovább hallgatom ezt a fickót, annál unalmasabbnak és lehangolóbbnak tűnik. A válaszait, melyeknek épp olyan a jellege, amit az imént felvázoltam, olyan szép csomagolásban tálalja, de ettől még nem lesz kevésbé sivár. Pont mint a stílusa, ahogyan azt maga is elismerte. Persze, mit várjon az ember egy kétszáz éves vámpírtól. Legalábbis a híresztelések szerint a második évszázadát ütögeti felülről. Nem ismerek sok vámpírt közvetlenül, személyesen, de el tudom képzelni, hogy milyen egyhangú lehet örökké élni. Mármint én nem hiszem, hogy élvezném ezt az állandó, semmitmondó körforgást. Aztán nyilván meg lehet fűszerezni a mindennapokat némi vadászattal járó izgalommal. Ezt a részét viszont én is tökéletesen ismerem a történetnek. Más kérdés, hogy mi alapján válogatod meg az áldozataid. Mármint szerintem ez lényeges dolog, de ki tudja, hogy néhány száz évnyi magányos vadászgatás után is így gondolnám-e. Szóval tulajdonképpen azt hiszem, valahol megértem ezt a fickót, de attól még nem lesz számomra sokkal érdekesebb a személyisége, és nem is ad választ a kérdéseimre, amiért valójában itt vagyok.
- Amiket manapság játszanak? Ez úgy hangzik, mintha legalább ötven éves lennél – jegyzem meg látszólag ártalmatlanul, halványan mosolyogva. A figyelme egy része minduntalan másfelé viszi, ám mintha most nagyobb érdeklődéssel fordulna felém. Egymást vizsgálgatjuk, és kezdem úgy érezni magam, mintha egy kihallgatáson lennék, ahol mindketten egyaránt lennénk gyanúsítottak és kihallgató felek is.
- Ezt most bóknak veszem – könyvelem el hangosan a megjegyzését, bár érzem, hogy ennél több van benne. Igazából kicsit szórakoztat, de valamelyest elismeréssel tölt el. Kifinomult vadászösztönökre vall, hogy felkeltettem a gyanúját.
- Te pedig olyan férfiak tűnsz, akit sokkal több minden érdekel, és sokkal több titkot rejteget, mint bárki gondolná – fűzöm hozzá egy szórakozott mosollyal fürkészve az arcát, de továbbra is igyekszem a szerepemben maradni. Viszont kezd úgy tűnni, hogy a feltételezett rejtélyességemmel sokkal inkább kommunikációra késztethetem, mint a nyitott jellemmel, amire eddig építettem. Minél inkább érdeklem őt, és próbál kiismerni, annál többet kell mutatnia magából neki is, mert ez egy ilyen játék.
- Mit szólnál, ha rendelnénk? - teszem fel hirtelen a kérdést, hisz már itt ücsörgünk vagy öt perce, és ital még sehol. - Vajon hová tűnt a pultos? Vagy ez egy ilyen önkiszolgálós hely? - fordulok félig hátra az emberünk után kutatva a tekintetemmel. A megérzéseim valamiért azt súgják, hogy az említettnek még valami jelentősége lesz...


words: 380 ••• music: Sax On Fire ••• note: -

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jazz Bár Jazz Bár      EmptyKedd Feb. 03, 2015 2:09 pm

Sam és Daud
Beszélgetünk, beszél és beszél. Így egészen elviselhető – és ez tőlem már bóknak is vehető – az egész, hogy nem nekem kell szóval tartanom, mondja ő magától is. De engem sem ejtettek a fejemre, az érzékeim pedig kiélezettek, nem csoda hát, hogy az erősen megosztott és elkalandozott figyelmem rövidesen visszaterelődik rá. Már amennyit az exéről beszél is ébreszt bennem egyféle kételkedést, de minek fújjam fel. Ő elmondta, hogy felzaklatta, nekem meg leolvashatta az arcomról, hogy nem érdekel. Nem akarok többet belelátni, mint ami valójában benne van, nem akarom elüldözni sem, így lazítok a megszigorodott vonásaimon.
- Igen. – Bólintok. – Szeretem a rusztikus vonalakat. – Mondom ismét egészen kedvesen, ahogy körülnézek, de jön hozzá a megszokott, őszinte kiegészítés, ahogy a tekintetem visszasiklik Samanthára. – Bár a magam részéről a sivár berendezést jobban kedvelem. – És akkor finoman fogalmazok. Jó, tetszik a rusztika, de különös berögződés lehet, hogy tényleg sokkal kényelmesebben érzem magam egy romos birtokon, élettelen okmányirodában, vagy bármily más enervált, kopárabb helyen, amitől másnak valószínűleg az életkedve is elmenne. My bad. A következő kérdésére, hogy gyakran járok-e ide, csak megcsóválom a fejem és udvariasan, mondhatni szégyenlősen engedek felé egy újabb apró mosolyt. Ez most így jön ki, tekintve, hogy a hallásérzékem valahol megint a személyzeti ajtó mögötti folyosón jár. Nem tudom direkt csinálják-e, de ilyen szószátyár társasággal ritkán találkozni. Nem biztos, hogy akkor kellene üzletelniük, mikor pont én vagyok a szomszéd helyiségben. Ők tudják.
- Inkább ez. – Felelem szinte fapofával, de cseppet sem udvariatlanul. Persze nekem is hamar leesik, hogy ennek így tényleg nincs túl sok értelme, ezért ki is egészítem. – Bevallom, kissé maradi vagyok. Még nem volt alkalmam ráhangolódni a zenékre, amiket manapság játszanak. A régi jazz pedig egészen kellemes. – Félig meddig ez is igaz, kellemes a jazz, de nem hallgatok zenét, ahogy ételt sem eszem. Átmenetileg egy megigézett asszonynál húzom meg magam, nem egy gazdag környékről van szó és a társasház is elég zsúfolt, ahogy a lakótelepen a többi épület. Többnyire albérletekből áll, de a nőnek a lakás a sajátja, az egyik nagy előny. És előnynek mondható minden más, amit az imént felsoroltam, nem könnyű ebben a dzsungelben megtalálni bárkit is. Viszont épp ezért kellettek aznap a lemezek. Szükségem volt valami zenére, ami majd elnyomja a fegyvereim csiszolásának és tisztításának hangját, ha már a papírfalak nem segítenek rajtam.
De visszatérve Samanthára… Mint említettem, nem ejtettek a fejemre és jó néhány évet megéltem már, nem egy viperafészekből másztam ki, így nem vagyok ostoba. Jó, szívügyekben nem vagyok egy szakértő, de valami nem stimmel ezzel a nővel, legyen bármilyen csodás is. A nem rég eltompult, lelankadt kételkedés, immár erős gyanakvásba csap át. Talán rossz partnert választottam a mai napra?
Túl sebzettnek tűnik, túl szomorúnak, valahol elfojtva, ugyanakkor érdektelennek is. Mégis mást kapok, úgy pörög, mint a búgócsiga, szinte issza a szavaimat – azt a keveset. Miért? Mi a célja? Ki ő?
- Különleges lánynak tűnsz, Samantha. – Mosolygok rá halványan, de az arckifejezésem roppantmód kétértelmű. Kifejezetten neki címzett. Ha tévedek és nem sántikál semmiben, talán majd elfogadja a bókot, vagy szégyenlősen visszautasítja. De ha jók a megérzéseim… ő is tudni fogja, hogy a bók, valójában egy burkolt felszólítás, egy odaszúrás, hogy nem szeretem, ha ostobának néznek.
Vissza az elejére Go down



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Jazz Bár Jazz Bár      EmptyKedd Feb. 03, 2015 1:04 pm


Daud & Sam
Are you a good or a bad guy? That would be the question.

Első pillanatban kicsit meglep az őszinteségével, de hamar átlátom, hogy ez jó. Ő is olyannak tűnik, aki legalább félig az igazat mondja, nem kertel, nem próbál szépíteni. Ezzel máris egy lépéssel közelebb kerültem ahhoz, hogy kiismerjem őt, hogy rá tudjak érezni, mikor mond igazat a jövőben is, és mikor nem.
- Szóval egy türelmes és nem mellékesen őszinte férfihoz van szerencsém – biccentek elismerően, láthatóan cseppet sem véve magamra a megjegyzését. Miért is tenném? A régi kapcsolatokról mondott véleménye is igaznak tűnik, erre azonban a jelenlegi helyzetemre való tekintettel sem tudok teljesen objektíven felelni. Igazából nem is próbálok. Még mindig annál a módszernél tartok, hogy megpróbálok teljesen nyitott könyvnek tűnni előtte.
- Úgy általánosságban engem sem zaklatnak fel, de ez az ex kivétel, mivel évekig házasok voltunk, és elég... kemény körülmények között váltunk el. - A határozott, csevegő hangszínem egy alig észrevehető pillanatra megtörik, de most egyáltalán nem akarok Nate-re, vagy a vetélésemre gondolni, az már a múlt, most pedig egy fontos munka kellős közepén vagyok. A részigazságaimat viszont jobb lenne kicsit alaposabban megválogatni. - De nem foglak a részletekkel fárasztani, ne aggódj. Egyébként sem egy első randis téma – hallatok egy zavart nevetést, és közben észrevétlenül fürkészem az arcát. Úgy tűnik, mintha csak rám összpontosítana, a tekintete egyáltalán nem árulkodik arról, ami valójában benne lejátszódik, de a képességeimnek hála tökéletesen tisztában vagyok vele, hogy a figyelme erősen megoszlik. Részben van csak velem, az a része türelmes, de eléggé közömbös. Egy másik része, amely nem felém irányul, viszont valamitől izgatott lett, és talán feszült is, de nem abban az ideges értelemben, inkább mintha legszívesebben másra pazarolná az energiáit, nem erre a vacsorára. Kezdem megérteni, hogy nem véletlenül jöttünk ide, és talán ez a randi is csak egy indok. Megmagyarázná, miért gondolta meg magát. Bár egyelőre csak találgatok, és tévedhetek is. Mindenesetre felkeltette a kíváncsiságomat, meg kell próbálnom puhatolózni ebbe az irányba is.
- Nem, nincs semmi gond a külvárossal. Tényleg tetszik itt. Rusztikus és kiváló a zene – mondom elismerősen, majd kicsit előrébb dőlök. - Te gyakran jársz ide? - kérdezem meg mint egy mellékesen. - Gondolom te is jazz-rajongó vagy. Már a lemezboltban is kitalálhattam volna, ha egy kicsit szemfülesebb vagyok – mosolyodok el a témát egyelőre még kicsit lazább vizeken hagyva, felkészülten, hogy magamban kielemezhessem a válaszait, és a hozzájuk tartozó érzéseit.


words: 384 ••• music: Sax On Fire ••• note: -

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jazz Bár Jazz Bár      EmptyHétf. Feb. 02, 2015 1:09 pm

Sam és Daud
- Ezt valahogy nem csodálom. – Jegyzem meg félhangosan, úgy félig magamnak, félig a nőnek, arra reagálva, hogy ezt a bárt egyelőre nem sikerült felfedeznie. Közben helyet foglalok én is, ügyelve, hogy arra az oldalra kerüljek, ahonnan mindent jól belátni. Bevallom, eszembe sem jut olyanokkal foglalkozni, hogy esetleg kihúzzam neki a széket, nem vagyok pingvin, az ajtót sem nyitottam ki neki, csak esetlenül mentem utána. A bárba belépve azonban az egész kisugárzásom megváltozott. Azt hinné az ember, hogy legalább egy kicsit feloldódok és engedek a tartásomon, azonban az eddigi zavartság helyét masszív tudatosság és határozottság veszi át, az az igazi férfias erő, bár a tekintetemen továbbra sem tükröződik túl sok minden, mindössze néhány kósza, szolid – és kissé erőltetett – mosoly Samantha felé.
- Nem állt szándékomban elküldeni. – Nos, a mondatom első fele igazán kedvesen hangzik, de hamar jön is a folytatás, röhejes őszinteséggel és közönnyel keverve. – Gondoltam előbb utóbb magadtól is elmész. – Ahogy az exéről kezd beszélni, el-el kalandozik a tekintetem, feltűnésmentesen fésülve végig a bárt, az embereket, a berendezést, a hely arányait. Mindez körülbelül két másodpercembe kerül, és persze a legkevésbé sem feltűnően teszem, vagy szól paranoiáró, csak szeretek tisztán látni, aztán meg a raktárban sutyorgó két alakot hallgatom, attól függetlenül, hogy Samanthát nézem, a figyelmem mégis inkább oda megy. Egyelőre nem teljesen tiszta, hogy miről van szó, de jó néhány darabját kapom meg a kirakósnak. Fellobban bennem a tettrekészség, vágy a vadászatra, szinte feszül a testem, érzem, hogy ezerszer jobb dolgom is lenne, mint itt ülni és iszogatni az almalevem, legyen ez a nő bármennyire attraktív is, az arcom mégis… egészen érdeklődően figyeli őt, teljesen mást tükröz, mint amit érzek. Tudom, hogy változtatnom kell a stílusomon, ha nem akarok rövidesen faképnél maradni, az több szempontból sem lenne kellemes.
- Engem sosem zaklattak fel a régi szerelmek, tehát nem mondhatom, hogy megértem. – Jelenik meg az arcomon egy apró, megértő mosoly, amin kivételesen nem látszik, hogy mű. Talán nem is az, talán csak a szépsége mosolyogtat meg. Amúgy meg őszinte vagyok, tényleg nem zaklattak fel a régi szerelmek, tekintve, hogy sosem voltak. Bár… kétszáz éve, mikor még ember voltam akadt egy-két nő, na meg ott volt az élettársam, de sosem gondolok rá. Szerettem, de elvesztettem iránta minden érdeklődésem, mihelyt vámpírrá váltam.
- Remélem nem túl kellemetlen, hogy egy külvárosi bárba hoztalak. – Rövid csend, amíg kitalálom ez után mi jöjjön, az életemből valahogy kimaradtak a nőkkel kapcsolatos könyvek és útmutatók. – A belvárost túl zsúfoltnak találtam. – Ekkora kamut. Nem mintha számítana. Viszont nem tud nem feltűnni, hogy egy ideje többen is figyelnek és méregetnek, mégsem zavar, hogy idehoztam Samanthát. Először is, rám senki nem fog nyíltan támadni, másodszor meg, túl sok ember vére szárad a kezemen ahhoz, hogy „még egy ide, vagy oda” számítson, ha bármi balul sülne el. Jó, nem azt mondom, hogy teljesen hidegen hagy a nő épsége, sőt, ezen a helyen mindenki másra veszélyt jelentek, de rá nem. Él bennem a vadászösztön – milyen találó kifejezés – de csak a veszélyforrásokat iktatom ki, akik ártanak másoknak, velük is gyorsan és tisztán végzek.
Vissza az elejére Go down



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Jazz Bár Jazz Bár      EmptyVas. Feb. 01, 2015 9:27 pm


Daud & Sam
Are you a good or a bad guy? That would be the question.

New Orleans. Újra itthon. A furcsa az, hogy ezt mondtam pár napja is, amikor hónapok óta először tértem vissza Richmondba. Egy kicsit összezavarja a hovatartozás érzésemet az elmúlt egy év, és nem segít ez az ingázás sem. Épp hogy csak sikerült kicsomagolnom, berendezkedtem az új otthonomban ott, és kezdtem ráérezni az új személyiségemre, illetve arra, akivé válnom kell beépülés közben a küldetésünknél. És máris visszarángatnak ide, hogy utánajárjak az FBI számára egy vámpírnak, aki nem mellékesen másodállásban vadászkodik is. Izgalmasan hangzik, nem igaz? Egy részem örül, hogy egy kis haladékot kaptam ezzel a plusz munkával az ottani életemhez. Lesz még egy kis időm rákészülni a Nate-tel való közös feladatra. Bármit is mondtam Brandfordnak a felragasztott műmosolyommal, azért egy kicsit képen vágott a bejelentése az új személyazonosságunkról, közös bizniszről és lakásról. Szóval egyrészt hasznomra válhat ez a néhány nap, másrészt viszont egyáltalán nem egyszerű két melóra koncentrálni egyszerre. Mert hát mennyivel egyszerűbb lenne, ha ez a bizonyos Daud Rhodes – milyen különös keresztneve van – már csak arra várna, hogy kikérdezzem, és nem nekem kellene még felkutatnom és becserkésznem is. Az előbbi, szerencsére, egész könnyen ment, hála a megérzéseimnek, amelyek kicsit súgtak nekem. De az ember mégsem mehet csak úgy oda valakihez megkérdezni, hogy hé, szia, te jó vagy rossz vadász vagy-e? Odabent teljesen rám bízták a dolgot, hogy elcsábítom, vagy máshogy próbálok a közelébe férkőzni. Szabad kezet kaptam. Milyen kedvesek. Mázlijuk, hogy szeretem a kihívásokat a munkában. Bár ettől még nem lesz könnyű a dolgom. Mint egy „véletlenül”, összeakadtam a pasival egy lemezboltban. Normális esetben nem szoktam így nyomulni, nem akaszkodom rá idegenekre, és hívatom meg magam randizni. Mondjuk, hogy is tenném? Évekig házas voltam, csak egy éve vagyok szabad, és az elmúlt hónapokban sem a pasifogás volt a fő elfoglaltságom. Elismerem, ilyen téren kicsit tapasztalatlan vagyok, hiába a magabiztos nyomozói álca, azt inkább a rosszfiúk ellen szoktam bevetni. És ami azt illeti, Daud sem olyan férfinak tűnt, akit ilyen módon könnyedén be lehetne fűzni egy randira, de az auráján át éreztem rajta, hogy vonzónak talál, szóval meg kellett próbálnom. Igazából sokat nem veszíthetek. Ha nem akadt volna horogra, próbálkozom másképpen. Valójában nagyjából a második nap tétlenség után már kezdtem törni a fejemet ezen a B terven, amikor végre megcsörrent a telefonom, és megtörtént a várva várt csoda.
- Daud! Milyen szép virágok – üdvözlöm egy udvarias mosollyal a csokorra pillantva. Milyen szép gesztus. Meg sem tudnám mondani, mikor kaptam utoljára virágot Nate-től. De a mai férfiaktól mit várjon az ember? Ilyen figyelmességekkel láthatóan csak a többszáz-évesek tudnak előállni. Hmm… Daud tényleg egész jó fogás lehetne, ha nem éppen azt próbálnám kideríteni, hogy egytől tízes skálán mennyire veszélyes. Kissé zavartnak tűnik, amit nem tudok mire vélni, de az érzéseit elemezve azt mondanám, hogy ő maga sem tudja.
- Hangulatos hely. Egy éve élek a városban, de ezt a bárt eddig még nem sikerült felfedeznem magamnak – árulom el, miközben helyet foglalunk. Féligazságok. A legegyszerűbb módja annak, hogy nyíltnak és őszintének tűnj, miközben nem szeretnéd, hogy valóban megismerjenek. De ha azt akarom, hogy Daud megnyíljon nekem, és kicsit meséljen magáról, akkor nem lehetek én sem hallgatag és zárkózott. És ami azt illeti, valahogy helyre kéne hoznom az első benyomását rólam. Nem is igazán értem, végül miért gondolta meg magát, és hívott el, hiszen a lemezboltban még úgy tűnt, egy kissé a terhére van az erőltetett próbálkozásom.  
- Nem hittem igazán, hogy végül tényleg el fogsz hívni – vallom be egy kissé szégyenlősnek szánt mosollyal. – Tudod, nem vagyok ám mindig annyira rámenős. Valószínűleg én a helyedben elküldtem volna magamat melegebb égtájakra – nevetek fel halkan. – Az az igazság, hogy előtte futottam össze az exemmel, akit korábban egy évig nem is láttam, és egy kicsit zaklatott voltam, de tudok egészen elviselhető is lenni – teszem még hozzá egy zavart félmosollyal. Ahogy mondtam: nyíltság és részigazságok. Egyelőre ez a taktikám. Aztán majd meglátjuk, hogy ez mennyire válik be.


words: 637 ••• music: Sax On Fire ••• note: -

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jazz Bár Jazz Bár      EmptyVas. Feb. 01, 2015 7:22 pm


Sam és Daud
Soha nem randizom. Soha. Nem foglalkozom ilyen alantas… vagyis inkább emberi dolgokkal. Sosem tettem, miért most kezdeném el? Hát, talán mert hasznom származik belőle, kutyából nem lesz szalonna, mint mondják. Tudom, hogy többen is felfigyeltek rá, hogy a városba érkeztem; ekkora névvel nem könnyű inkognitóban maradni, meg egyébként sem foglalkozom ilyenekkel. Farkasok, vámpírok, figyeljenek csak, amíg nem akarnak gondot okozni, nem kifejezetten zavar. Én viszont szándékosan nem úgy viselkedem, mint amit elvárnának. Már-már bosszantó átlagossággal teszem magam ide-oda a városban. Had törjék csak a fejüket mit keresek itt. Aznap is épp csak a lemezboltban jártam, van a szállásomon egy bakelit lejátszó, nem az a régi nyöszörgős fajta, hanem az új. Lényegtelen. Szóval találkoztam egy nővel, Samantha. Matricaként tapadt rám, de be kell vallanom, hogy figyelemreméltó a szépsége. A mellei is. Nem mintha számítana. Ez a nő addig csűrte, csavarta a dolgokat, amíg kezembe nyomva a telefonszámát el nem tűnt. Akkor csak zsebre dugtam a cetlit, otthon meg egyenest dobtam a kukába, ám végül mégis úgy hozta a sors, hogy el kell hívnom egy randira.
Van ez a jazz bár a külvárosban. Kaptam egy fülest, hogy mostanában olyan arcok kezdtek odajárni, akik eddig nem, és nem épp jóindulatú tündérelfeknek tűnnek. Mintha valamire készülnének. Értelemszerűen nem mehetek be oda ajtót törve, hogy most azonnal ide nekem minden információval, viszont miért ne hívhatnék randira egy gyönyörű nőt, egy kellemes hangulatú bárt választva? Máris sokkal természetesebb az egész, miközben felmérhetem a terepet.
Tehát a találkozásunk után néhány nappal, mikor már azt lehetett hinni, hogy soha többé nem hall rólam, mégis felhívtam Samanthát és felajánlottam egy találkát, amibe kis noszogatás után bele is ment. Úgy történt minden, ahogy vártam.
Fogalmam sincs mi ilyenkor a szokás, de hogy őszinte legyek nem is érdekel. Vettem egy kis csokor kaméliát, és ügyeltem rá, hogy én is akkor érjek a bár elé, amikor ő. Csak nem képzeli bárki is, hogy itt fogok állni valami tíz dollcsis gazzal a kezemben, mint egy hülyegyerek? Pont én.
- Samantha. – Lépek oda hozzá, ahogy a furcsa véletlennek köszönhetően épp egyszerre érkezünk meg. Valami elképesztően kényelmetlen és erőltetett mosoly van az arcomon. Nem lehetne megmondani, hogy zavarban vagyok, vagy a hátam közepére sem kívánom ezt az egészet. Talán mindkettő.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jazz Bár Jazz Bár      EmptyKedd Jún. 24, 2014 3:20 pm


Magnolia & Raven


 




A napokban kaptam egy bejelentést, hogy a Jazz bárban tartózkodik egy nem kívánatos természetfeletti, s mivel ma elmaradt pár órám, nyugodtan odamehetek szemmel tartani a környéket. Nem igazán tudtam, hogy egy ilyen helyre hogyan illik felöltözni, bár nem mintha érdekelne az, hogy az emberek milyen szemmel fognak nézni rám. Nyilván lesznek itt valami kisebb jazz stílusban játszott koncertek, de azt hiszem az ilyeneket kora estétől hajnalig művelik, vagyis a rockerek világában így megy ez a dolog. Biztosan ki kéne öltöznöm az illendőség miatt, de nem igazán van hozzá kedvem, arról meg nem is beszélve, hogy a hajam miatt így is feltűnő vagyok, de amiért senki semmit nem tud rólam, nem is fenyegetnek veszélyek. Azt hiszik, hogy én is csak egy egyszerű tinédzser vagyok, aki otthon él a szüleivel, pasizik, más dolga meg nincs. Ha tudnák, hogy nekem mennyi dolgos pillanatom van, akkor biztosan elbújnának a problémáikkal a föld alá. Nekem még bosszút kell állnom minden lényen, akik nem ide tartoznak, de szerintem még a halálom pillanatában se lesz béke a lelkemen. Azt fogom gondolni, hogy nekem örökké kell élnem, hogy megsemmisíthessem az összes olyan lényt, akiknek nincsen helye ebben a világban. Erős vadász vagyok, főleg a fiatal korom ellenére, de talán csak az elhatározáson és az elszántságon múlik a legtöbb dolog.
Összeszedegettem a fejemben, hogy mit is kell tudnom erről az áldozatomról, majd egy eldugott kis jegyzetbe írtam azt, amit eddig megtudtam az illetőről. Szóval egy vámpírról van szó, akiről nem lehetünk biztosak, hogy vámpír, de valami nyilván gyanússá tette. Nő, gyakran jár a Jazz bárba, fiatal és csinos. Ennyiből kell gazdálkodnom. Nos, a besúgóm nem volt valami vérprofi, de nem igazán tudok vele jelen helyzetben mit kezdeni. Annyi csinos ember rohangál ebben a kisvárosban, hogy szinte lehetetlen már számon tartani a rengeteg csinos embert. Ráadásul kinek mi a csinos? Ez annyira szubjektív dolog, hogy most aztán ezzel az információval, hogy "csinos", egyáltalán nem segített rajtam. Na mindegy, akkor hát az én szememmel kell keresnem a csinost.
Szerencsére szoknyában voltam, bár így is eléggé ki fogok rívni a nagy tömegből, mert nem hiszem, hogy Mickey egeres felsőben szokás idejárni, szép átmenetes zöld és kék hajjal, de aki belém köt azt egyetlen pillantásommal fogom a földbe döngölni. Szerencsére körülöttem az emberek hamar megtanulják, hogy mi a rend, de nem igazán szeretem a bunkó énemet elővenni, csak hát sajnos mindenki előítélettel kezel amiért belém szorult egy kis egyéniség. Komolyan, ha a fantáziátlanságban meg lehetne halni, néhány ember már háromévesen kipurcant volna. Odasétáltam a pulthoz, s ráérősen néztem körbe a helyiségben. Semmi gyanús, kivéve... egy lány nekiment egy furcsa férfinek, aki vagy vámpír, vagy csak szimplán perverz és egy tökön rúgás is elég büntetés lenne neki. Összeszűkült szemekkel pillantottam rá, de ő csak mosolygott, s még egy csókot is dobott felém. Helyesbítek, ez vagy egy pimasz vámpír, vagy egy nagyon perverz alak. Nem igazán figyeltem a külvilágra, mert próbáltam feltűnés nélkül felmérni a terepet.
Viszont egy lány a következő pillanatban megzavart a leskelődésben, de talán nem is gond, hiszen addig se keltek feltűnést. Figyeltem ahogy nem találja a szavakat a frizurámra, ami igazából nem is az enyém volt. Ezek szerint valóban jó választásnak bizonyult a zöldes paróka.
- Ó... hát köszönöm. - mosolygok rá kedvesen. Ismerős volt a lány, talán egy suliba járhatunk, de ebben nem vagyok teljesen biztos.
- Raven vagyok. - mondom neki, majd intettem a pultos srácnak, hogy legyen szíves idefáradni hozzám.

Song: Black Veil Brides -The Mortician's Daughter
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jazz Bár Jazz Bár      EmptyPént. Május 30, 2014 2:01 pm

_.~˘Ravennek˘~._


A mai napom jól telt. Meg volt az első próba a Makrancos hölgyre, meg kaptam az ötöst a házidogámra, apának sikerült rács mögé zárnia egy újabb gonosztevőt. Egyedül anya van rosszul, úgy tűnik az egyik diáktól elkapott valami náthát, szóval otthon maradt. Ápolgatni akartam, de mondta, hogy nem akarja, hogy beteg legyek, szóval nyugodtan menjek el itthonról. Hát végül is rábólintottam és elmentem otthonról. A kedvenc helyemre indultam, a Jazz bárba, általában ott lógok, ha épp szabad időm van. Felhős az ég, a sötétben nem látni tőle a csillagokat. Nem mintha a város fényeitől annyi mindent lehetne látni, de hát most még annyit se. Néha elgondolkodom, milyen lehetett a középkorban, amikor még nem voltak utcai lámpák, csak fáklyák s a hold. Amikor még közelebb éltünk a természethez. Igazából nem tudom, hogy sajnáljam-e. Egyrészt sajnálom, mert szívesen élnék úgy is, mint a maják, de úgy is, mint Cpt. Katrine Janeway a Star Trekből. Na mindegy, szóval sétálgatok az utcán, mikor végre meglátom a Jazz bárt. Elmosolyodom, mert már meghallom, ahogy Sade megy oda bent. Szeretem. Kicsit modernebb, nem az a tipikus jazz, de jó. Mire észbe kapok, hirtelen valaki elém lép, és neki megyek. A férfi láthatóan meg se érezte, s fura mosollyal néz rám.
- Ühm. Bocsi. - Pislogok rá nagy szemekkel, majd kikerülöm és tovább megyek. Mire hátra nézek, már nincs is ott... Fura, biztos elszégyellte magát, hogy olyan hülyén vigyorgott rám. Végül belépek a bárba, oda megyek a pulthoz. A pultost már ismerem, így mikor oda lépek, már egymásra is mosolygunk.
- A szokásosat? - kérdi, mire nagyot bólintok és lehuppanok egy bárszékre. Amíg az italomat várom, a pulton dobolom ujjammal az ütemet. Oldalra nézve megint látom azt a pasast, aki épp engem bámul megint, azzal a fura mosollyal.. Nem tudom.. Olyan érzésem van, mintha egy darab húsnak nézne, mint valami ragadozó... Inkább gyorsan előre kapom a tekintetem, majd szemem sarkából mozgást látok, s élénk színeket. Egy lány az, de olyan hajszínnel, hogy egy szivárvány elszégyellné magát mellette. Ahogy így ránéztem, egyszerűen csak kibuggyant belőlem a dolog...
- Váó! Hogy neked milyen ... milyen szép a hajad! Ez tök menő! Azta.. - mondom elismerően biccentve.
Vissza az elejére Go down



Adam Lanford
welcome to my world
Adam Lanford

► Residence :
new orleans, bayou ••
► Age :
34
► Total posts :
104

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Jazz Bár Jazz Bár      EmptyPént. Feb. 21, 2014 11:56 pm

Folyt. köv. itt.
Vissza az elejére Go down



Esther Mumford
welcome to my world
Esther Mumford

► Residence :
✗ New Orleans
► Age :
30
► Total posts :
90

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Jazz Bár Jazz Bár      EmptyCsüt. Feb. 20, 2014 12:06 am




To: Adam
he is mine!
words: 702 | note: - | music: Werewolf


- Hmm. Ha Teréz Anya is arra gondolt, mint amire én most... - futnak ujjaim egészen véletlen Adam combjára amikor a rongydarab dekoltázsomba merül - … akkor ő egy nagyon, nagyon rossz kislány volt. - pajzán mosolyra húzom a számat de az újabb menetnek, legnagyobb sajnálatomra, hamar vége szakad. Felciccentve csóválom meg fejemet mikor meghallom a kopogást de nem is kell mondanom semmit, mert a túloldalról megelőz egy ismerős hang. A másik fő kolompos a bandából. Mivel Adam már emelkedik is, jómagam is ezt teszem. A tükör elé lépek. Nincs okom panaszra, Adam alapos munkát végzett. Elégedetten állapítom meg, hogy nem kell féltenem a férfit. Szétzilált tincseim igazítom mikor meghallom  Ashton döbbenettől csengő hangját. Nem fordulok felé de a tükörből még így is látom, ahogy végigmér. Tekintetében jól ismert fény lobban, azonnal végezni akar velem, amiért ártottam a haverjának. Válaszul felmorranok. Azt akarom, hogy tudja, épp olyan vagyok mint ő. Azt akarom, hogy tudja, erősebb vagyok mint ő. Felhergelt farkasom a húsbörtön falainak rohan. Érzem, ahogy testemnek feszül, hogy nyughatatlanul járja körbe a csontok alkotta rácsokat de tekintetem nem burkolja borostyánba. Én irányítom őt és nem ő engem. Adam szavai hamar felmentenek el nem követett bűnöm alól és hagynám is Ashtont, had menjen de szavai nem hagynak nyugodni. Hirtelen termek mellettük és ragadom meg a férfi csuklóját gyöngéden, hogy éreztessem vele, eszem ágában sincs ártani neki. Másnak azonban nagyon is van. - Helyes. De az a rohadék az enyém. - Ha Asthon ellenkezne, karjaim összefonom mellkason előtt – Engem akart megdugni, nem? Az én véremet ontotta először és én cserébe eltörtem a lábát. Felőlem azt tesztek vele amit csak akartok, amíg az enyém az utolsó pár perc vele. - Nincs miért hallgatnia rám. Nem vagyok számára senki csak egy dominánsabb farkas. Adamre néz és nem hibáztatom. Ha az én falkám tagja lenne, most jól megpaskolnám az oldalát. Adam a vezetője ezeknek a farkasoknak és még ha nincs is kimondva, az ő parancsa dominál. Ha ő rábólint az én szavaimra, a hájpacni az én kezeim között fogja végezni. Ha nem... akkor is csak éppen Adam nem fog tudni róla. Egyetlen egy férfinek sem engedem meg, hogy hozzámérjen anélkül, hogy én is akarnám. Épp elegen vettek erőszakot testemen ahhoz, hogy kegyetlenül megtoroljam azt. Még gyerek voltam, amikor az a két fiú letepert és megerőszakolt, elvéve ártatlanságomat. Gyerek voltam mikor beleszerettem a vámpírba aki katonát faragott belőlem és elhagyott. Fájdalom suhan át arcomon. Eleresztem a férfit és visszatérek a tükör elé, hogy tovább csinosítsam magamat. Kijelentésén elvigyorodom. - Persze. Én tárcsázom és fizetek. Jó lesz? - nyoma sincs annak a fájdalomnak, ami egyetlen pillanatra a tekintetemben égett. Mintha mi sem történt volna lépek Adam elé veszem el tőle a mobilt, miután lerakta. Közel lépve nyúlok hátra és csúsztatom vissza a telefont a farzsebbe, gondosan elhúzva a pillanatot. - Tíz perc hosszú idő – húzom piszkos mosolyra ajkaim – mi lenne, ha hasznosan töltenénk? - kérdem és ajkaim állát súrolják, hogy aztán szemét módon elhúzódjak, annak ellenére, hogy kívánom őt és tudom, hogy ő is engem. Belékarolok. - Még pont elkapjuk a meccs végét... - mondom vigyorogva és kivezetem a mosdóból, hogy helyet foglaljunk a pultnál. Andyt sehol nem látom, bár nem is keresem igazán és a foci sem érdekel. Intek a pultosnak, hogy hozzon két rövidet de duplán, jég nélkül. - A bőrdzsekikre... - mondom vigyorogva és lehúzom sajátomat. Ebben a pillanatban hallom meg a zenekar itt maradt tagjainak elégedett moraját majd hozzánk lépnek. Végigmérik Adam rövid dzsekijét és vigyorogva csóválják meg fejüket, a póló hiányának láttán. - Óvatosan uraim, még a végén féltékeny leszek. - fordulok fejélük és kacsintva nyújtom ki kezem. - Esther Mumford... Hmm.... - mérem végig őket tetőtől talpig – Nagyon örvendek. - a bemutatkozás után hagyom, had beszéljenek és csak akkor emelkedem meg, mikor megérkezik a taxi. Puszit lehelve a srácok arcélére búcsúzom el és elégedett csípőmozgással hagyom el a bárt. - Jó kis bagázs. - Jegyzem meg mikor beszállunk – Remélem mindenképp eljönnek beteglátogatóba. - vigyorom elégedett, levakarhatatlan de nem húzom tovább Adam agyát. Ezúttal én kezdeményezek... mohó, éhes csók helyett azonban szelíd, szinte már gyermeki csók landol ajkain. S hogy van-e folytatása? Nem tudom... de egyszer csak azon kapom magam, hogy a taxi lefékez és kijelenti, hogy megérkeztünk.


Vissza az elejére Go down



Adam Lanford
welcome to my world
Adam Lanford

► Residence :
new orleans, bayou ••
► Age :
34
► Total posts :
104

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Jazz Bár Jazz Bár      EmptySzer. Feb. 19, 2014 1:44 pm


It's your turn
Esther & Adam

Idióta. Na, kösz. De tulajdonképpen annak is érzem magam, ahogy bambán vigyorgok rá, bár ez a mosoly nem éri el a szemeimet, kissé erőltetett és szenvedős. Szerencsétlenül vállat vonok.
- Mit mondhatnék? Szeretek hősködni, meg bajba jutott lányokat megmenteni. – A bamba vigyor lassan pimasszá alakul. Igazából ezzel most nem mondtam teljes igazságot. Ha őszinte akarok lenni, a lovagiasság, meg a többi baromság nagyon is távol áll tőlem, vérfarkas vagyok, nem szuperhős. Sokkal inkább a balhé, ami vonz, amiből szeretem kivenni a részem. A génjeimbe van ivódva, a fajtánk nyughatatlan típus, heves, hirtelen természetű, és nem szeret a fenekén maradni, és nyugton ülni, ha bajt szimatol. Mindez igaz rám is, de mennyivel jobban hangzik, hogy vigyázok az ártatlanokra, nem igaz?
- Ki mondta, hogy az ágyamba akarlak csábítani? – kérdem közömbösen nézve a lányra. Kicsit meg is emelem a szemöldökeimet, de a képem hamar ismét önelégültté válik. – Annyi más lehetőség van, elég találékony vagyok, és szerintem te is tudnál mondani pár sokkal izgalmasabb helyszínt is – vonok vállat lazán, mintha teljesen hétköznapi, átlagos dolgokról társalognánk, teljesen természetes környezetben és helyzetben. Közben nyugodtan tűröm, hogy ide-oda billentsen, megvizsgálja a sebemet. Előbb-utóbb így is, úgy is begyógyulna, regenerálódnék, de teljesen rá bízom magamat, és igazából nagyon élvezem ezt, ahogy igyekszik gondoskodni rólam. Nem beszélve arról, ahogy a tönkrement pólómat letépte, bár tény, hogy más körülményeknek én is jobban örültem volna. Csak hátra hajtom a fejem, és ideges tekintetét figyelem derűs nyugalommal, miközben engem vizslat. Valaki másnak is sürgős dolga lenne a női mosdóban, de egyikünk sem mutat rá sok hajlandóságot, hogy beengedjük az illetőt. Nem gyenge idegzetű tini lányoknak való az a látvány, ami itt fogadná. Esther a maga módján szépen el is intézi, hogy újra ketten maradjon, a leányzó pedig továbbáll az ajtóból. Megadón emelem fel a kezemet az ép oldalamon, jelezve, hogy nekem ugyan semmi bajom nincs a módszereivel, vagy azzal, hogy nem jön ki jól a gyengébbik nem többi képviselőivel. Aztán a pólóm ismét előkerül, és ezúttal jobb szolgálatot tesz, mint rövid élete során bármikor.
- Micsoda páros! – jegyzem meg a nyelvemmel csettintve egyet. – Én hősködök, te meg Teréz Anyát játszol. Elbűvölő – mondom elragadtatva. A szám széle folyton felfelé görbül, főleg miután harmadszor tér vissza a mellkasom súrolgatásához, pedig nekem már elég tisztának tűnök. Közel hajol, ajkaink szinte összeérnek, de ügyel rá, hogy ez mégse történjen meg. A kis bestia. Az arcom szinte bizsereg, a gerincemben melegség kúszik lefelé, és most tényleg szívesen megcsókolnám újra. Nem is kellene mást tennem hozzá, csak pár centit előrebillentenem a fejem, vagy ami még jobb, őt mozdítani kicsit felém szinte véletlenül. De semmi ilyesmit nem teszek, hisz oda lenne a játék, amit viszont nagyon élvezek. És ő is, abban biztos vagyok. Szenvtelenül hajol el mellettem félre fordítva a fejét is, a haja csiklandozza a mellkasomat. Mosolyognom kell. Magát is törölgetni kezdi. Megfogom a csuklóját, majd elveszem tőle a ronggyá gyűrt pólót.
- Majd én. Nem venném a szívemre, ha a gondtalanságod miatt mocskosan kellene emberek közé menned – tisztogatom le róla az apró, bíbor cseppeket a nyakától haladva lefelé a dekoltázsába. Nekem is kell egy kis élvezet, de ügyelek rá, hogy ne menjek túl messzire a dologgal. Mielőtt azonban igazán belemerülhetnék a műveletbe, újabb kopogtatás zavar meg bennünket. A homlokomat ráncolva nézek az ajtóra.
- Adam! Hé, ember, mi a franc van?! Egyben vagy? Nyissátok már ki! – Kiállt be Ashton. Sejtem, hogy mi hozta ide. Ő is vérfarkas, ennél fogva jó szimata van.
- Haver, ne legyél már ünneprontó, elfoglaltak vagyunk – morgom, de tudom, hogy ne fog békén hagyni, amíg meg nem győződött róla, hogy nem haldoklom. Kissé nehézkesen bár, de feltápászkodom. A pólómat a szemetesbe vágom, majd az ajtóhoz cammogok, és résnyire kinyitom. Ashton azonban nem elégszik meg ennyivel, beljebb furakszik, szeme azonnal kiszúrja a sebet az oldalamon.
- A jó kurv… - félbeharapja a mondatot, ahogy tekintete Estherre esik. Egy úriember veszett el benne. – A színpadról éreztem a véred szagát, de nem tudtam elszabadulni előbb. Mi történt? – faggat azonnal, szeme ismét a lányra villan, ezúttal már kevésbé barátságosan. Gyorsan levázolom neki a dolgokat, mielőtt rossz következtetésre jutna. – Ha a fazon megsérült, még nem jutott messzire. A srácokkal megkeressük, és gondoskodunk róla, hogy többet ne tegye be ide a lábát. – Ellenkeznék, nekem nem hiányzik, hogy fokozzuk a bajt, de tudom, hogy nincs értelme bármit is mondanom, így csak bólintok. – Te pedig inkább kotródj haza. Menthetetlen vagy – mondja ezúttal vigyorogva, csóválva a fejét. – Na, tűnés! Kimentelek Andynél – teszi hozzá, amiért nagyon hálás lennék neki. Bár érzem, hogy durván vágom most már magam alatt a fát, ami az állásomat illeti. Visszalépek Estherhez, és magamra veszem a kabátot. Kicsit szűk, kicsit rövid, nem hiába passzoltam le a húgomnak. De még rám jön, és legalább nem félmeztelen kell távoznom a bárból.
- Ezúttal a te gondod lesz az ebéd – lököm oda a lánynak pimaszul, és nagyon igyekszem egyben tartani magam. A sebem szerencsére szépen gyógyul, de még közel sem vagyok jól, és érzem, hogy jót fog tenni egy kis pihenés még. A farzsebemből elővadászom a telefonomat, és hívok magunknak egy taxit. Motort vezetni most nem lenne túl kényelmes.




△ words: 838
△ music: Papa Roach - She Loves Me Not
credit

Vissza az elejére Go down



Esther Mumford
welcome to my world
Esther Mumford

► Residence :
✗ New Orleans
► Age :
30
► Total posts :
90

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Jazz Bár Jazz Bár      EmptyKedd Feb. 11, 2014 10:38 pm




To: Adam
you are an idiot!
words: 726 | note: - | music: Keep walkin’


- Ezért kinyírlak te kurva! – nem foglalkozom a férfivel, még csak rá sem pillantok. Zakatol a szívem, a bordámat hasogatja a fájdalom. Vérfarkas vagyok de nő is. A rohadék pedig elég nagydarab ahhoz, hogy a harmadik, negyedik rúgásával megrepessze csontjaim. A szúró, mellkasi fájdalom, pedig csak erre utalhat. Levegő után kapva fordulok, ahogy meghallom a lépteket de már azelőtt tudom, hogy Adam az, hogy meglátnám. Nem kell hozzá különlegesebb hatodik érzék. A határozott léptek, a fajtánkra jellemző szag, a morranás, még érkezése előtt elárulják jöttét. Érzem, ahogy a húsbörtön felszínét kaparja a farkas. Tekintetem a hájpacnin csüng, mikor belép. Meg tudom védeni magamat, nekem nem kell senkinek sem a védelme. Mielőtt reagálhatnék, magára vonja a figyelmét. Rászólnék de már késő. Mozdulatlanul figyelem, ahogy a kés, elmerül Adam húsában és csak arra van időm, hogy elkapjam, mielőtt a mocsadék a falhoz taszítaná. Legszívesebben azonnal utánaerednék és az ösztöneim is azt súgják, hogy tegyem ezt. A vérszag fokozza a bennem tomboló farkas dühét. Érzem, hogy elönti tekintetem az aranyló csillogás, amikor kattan a zár és Adam mellé térdeplek. – Idióta! – ragadom meg pólójánál fogva, hogy normális felültessem. – Ezt a pólót nem épp így terveztem elpazarolni... – sóhajtok miközben egyetlen könnyed mozdulattal szakítom szét az anyagot, hogy megvizsgáljam a károkat. – Engem nem kell megvédeni Adam. – mondom csendesen, rá sem nézve, még kissé megdöntöm, hogy a hátát is szemügyre vegyem. Pólóját a sebre szorítom, hogy csillapítsam a heveny vérzést. Dühös vagyok a francba is. Tudom, mit jelent a család, ez a barom, meg az életét sodorta veszélybe, holott a húgának, csak ő van. Ezzel a ténnyel pedig nem tudok mit kezdeni. Zavaromban kapkodok. Nem pirosodik ki az arcom de érintésem bár magabiztos, határozott, túl gyors ahhoz, hogy valóban felmérjem a sérülés súlyosságát. Csak akkor hagyom abba a seb tanulmányozását, amikor látom, hogy az kezd végre gyógyulni. – Nem tudom, milyen nőkkel volt eddig dolgod... de ettől én még nem bújok az ágyadba, ugye tudod? – kérdem és megcsóválva fejemet foglalok mellette helyet. Fejemet a csempéknek döntöm és hangosan sóhajtok egyet. Végül vigyorra húzódnak ajkaim. – Hazudtam. Az ágyadba bújok... de nélküled. – paskolom meg tenyerét és végignézve magamon forgatom meg tekintetem. – Asszem jövök a húgodnak egy új ruhával. – A vér mindenemet elborítja. Nem tudom a sajátom vagy Adamé-e de nem is érdekel. Határozatlan kopogásra vonom fel a fejem. Egy vékony női hang kérdi, hogy miért nem tud bejönni. – Foglalt. – kiáltok ki egyszűen de a bátortalan kopogtatás tulajdonosa, meglehetősen makacsul rángatja meg a kilincset. Feltápászkodok és ajtót nyitok – persze, ügyelve arra, hogy a nő, ne láthassa meg Adamat. – Angyalom, épp valaminek a közepében vagyok. Ha csak nem akarsz te is beszálni, húzzál el. Szemben van a férfi mosdó, biztos szívesen látnak benne. – csapom be előtte az ajtót és ismét bezárom magunkat. Adamra pillantok. – Most mit mondjak? Sosem jöttem ki túl jól a nőkkel. Lehet egy tipped miért. – rántom meg a vállamat könnyedén és visszatérve mellé, guggolok le elé. Tekintetem az övébe mélyesztem. Kívánom, ez nem titok. Tetszik, ahogy megpróbál felülkerekedni rajtam. Vonz a természete. Vonz engem mint nőt és vonza a farkast is. Kettőnk természete hasonló. A vörös bundás Adam pihegő farkasának oldalába fúrja fejét. Hergeli, ingerli... játékra hívja. Azt akarja, hogy talpra álljon. Szinte érzem, hogy ki akar szakadni belőlem. Miután elég biztonságosnak vélem, elveszem a hátához gyűrt pólót, megemelkedem, forró vizet eresztek, alaposan átmosom, hogy aztán a vizes ronggyal a kezemben térjek vissza mellé. – Ne, ne mozdulj, látom, hogy még túl kába vagy ehhez. – szemtelen vigyorom letörölhetetlen. Elégedetten kezdem el lemosni a vért és tagadhatatlan élvezettel időzök el olykor mellkasán. Persze mindezt úgy, hogy a világ összes kincséért sem vonnám el tekintetem az övéről. Közel hajolok, már majdnem összeérnek ajkaink, tincseim arcomba hullanak és én mocsok módon hajtom oldalra a fejem. – Ez a mocsadék vére. – törlöm le gyöngéden az arcára spriccelődött vércseppeket és elhúzódva bújok ki magam is a dzsekiből, hogy letöröljem a dekoltásomon díszelgő, karmazsinvörös véremet. - Szólj, ha nem vagyok elég alapos. – fülig érő, csibészes mosollyal emelkedem meg, hogy kiöblítsem az anyagot és aztán ismét visszatérek. – Tudod, jobb lesz, ha lassan összeszeded magad. Még elkezdenek pletykálni. – vágok rémült képet majd jóízű nevetésben török ki. Melléülök újfent és a kabát után nyúlok. – A méretéből ítélve ez a tied volt. Most, hogy belegondolok, póló nélkül, dzsekiben. Igen, ez az ami kell a bandátoknak. Némi bőr. – hajtom lábára a bőrdzsekit és továbbra is mosolyogva hajtom fejem vállára, talán először mutatva némi őszinte megkönnyebbülést, mióta a rohadék megszúrta.


Vissza az elejére Go down



Adam Lanford
welcome to my world
Adam Lanford

► Residence :
new orleans, bayou ••
► Age :
34
► Total posts :
104

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Jazz Bár Jazz Bár      EmptyKedd Feb. 11, 2014 7:58 pm


I'm a man
Esther & Adam

Beképzelem, vagy sem, de nekem egyértelműen úgy tűnik, hogy Esther apró jelekkel bátorít már akkor is, amikor lerángatom a színpadról. Ujjai csiklandozása, vagy ahogy rám pillant, ahogy az ajkát érinti nyelvével, csak fokozza azt az enyhe, sürgető lüktetést bennem, hogy tegyem meg, amit már egy ideje meg akarok tenni. Testemmel préselve az ajtónak csókolom, és érzem a válaszában lobogó lángot és vadságot, ami nem csak nekem szól, hanem a farkasomnak is, mely elégedetten morran mélyen belül a szuka megadására. Már nem foglalkoztat túlzottan a tettem következménye, ezért történhet meg, hogy meglehetősen váratlanul ér az arcomon csattanó kemény, csípős pofon. De hamar észhez térek belőle, és az eddigieknél is nagyobb elégedettség fog el. Alsó ajkamat megnyalva hátrálok egy fél lépést, arcomra öntelt vigyor húzódik, abból a kegyetlenül pimasz fajtából, melyet olyan nagy előszeretettel villogtatok Esther előtt, szemeimben azonban még mindig ott lebeg a tűz, sötét pillantással mérem őt végig. Azonban mielőtt bármi egyebet tehetnék, már csattan is hátam az ellentétes falnak, és ez a nő úgy veti rám magát, mintha ki lenne rám éhezve. Élvezem a vadságát, mely csak fokozza az enyémet. Ujjaim mohón végigcsúsznak az arcán, majd a hajába fúródnak, szorosan fogom a tarkóját, szabad kezem pedig a derekát tartja erősen. Préselhet ő akármilyen hevesen a falnak, akkor is megmutatom, hogy kettőnk közül ki irányít, kié az igazi nyers erő, ki a férfi. És őszintén? Tetszik, hogy ezt váltja ki belőlem, hogy rendre akarom utasítani, hogy ilyen harcias, és kisebb kihívások elé állít. De azt lesheti, hogy meghajoljak Miss Alfa előtt, mert az soha nem fog bekövetkezni.
Aztán látszólag teljesen összeszedetten, rendíthetetlen lelki nyugalommal húzódik el tőlem, igazgatja meg a ruháját annak jeleként, hogy nem adja ilyen könnyen magát. Mertem remélem. Odalenne a játék izgalma, ahogy kerülgetjük egymást, mint macska a forró kását. Esther olyan vadnak tűnik, amit érdemes sokáig űzni, és lassan becserkészni. Vállamat még mindig lezserül a falnak támasztva, átható pillantással figyelem, mint szedi rendbe magát, és közben az iménti kérdésemre sem felejt el válaszolni.
- Szóval egy klubban…  – Mmm, azt hiszem, el tudnám viselni a látványát, amint privát táncot tart nekem. Bocsánatkérőn emelem fel mindkét kezem, jelezve, hogy én ugyan nem akarom tovább feltartani, visszaadom őt a közönségének. A szemeimet azonban nem veszem le róla, végig kísérem tekintetemmel, amíg elhagyja a szobát, aztán a vérfarkasom energiáját használva sebesen követem, így szinte egyszerre lépünk ki az ajtón. Azonban amíg ő már tovább is áll, én letáborozok az öltöző előtt, és a félfának vetve a vállamat hallgatom a bandát. Úgy döntök, nem rontok kéretlenül vissza a színpadra, majd inkább a következő dal előtt, hisz jobb ha nem kavarok be. Ledobom egy közeli székre a dzsekimet is, mintha kicsivel melegebb lenne, mint korábban. Csak a szemem sarkából látom, hogy Esther a mellékhelyiségek felé tart. Rövid időn belül azt is érzékelem, hogy valaki bemegy utána, de mivel nem nézek direkt arra, így nem tudom megmondani, hogy ki az illető. A zene halkul, a srácok készen állnak rá, hogy visszafogadjanak a következő számhoz, és indulnék is a helyemre, de hirtelen megtorpanok. A női mosdó felől érdekes hangok érkeznek, dulakodás zajai, de ezt csak olyanok hallhatják, mint én, akinek elég élesek az érzékei. Nemet intek a fejemmel a fiúknak, mellékelve egy bocsánatkérő pillantást is, de az arcomról leolvashatják, hogy most nem a szórakozás kedvéért lógok el. Aztán néhány lépéssel átvágok a termen, és berontok a mosdóba, épp időben ahhoz, hogy lássam a férfit nehézkesen feltápászkodni a földről. Pillanatok alatt felmérem a helyzetet. Esthertől láthatóan már kapott egy-két maflást. Az egyik lábára nem igazán tud rálépni, ennek ellenére a lányra készül vetni magát, kezében valami fémesen villan.
- Hé baromarc! - terelem magamra a figyelmét, és nem habozok, előrelendülök, öklöm az arcába csapódik, amitől megtántorodik, de így sem adja fel. A következő, amit érzékelek, az a kemény, hűvös, jeges szúrás az oldalamon, a bordáim alatt, de ahogy odanyúlok, már csak forró, ragacsos nedvességet érzek. A fickó aztán nekitaszít a falnak, majd sietve kibiceg a helyiségből.  Utánamennék, de most valahogy elszállt minden erőm. Lepillantok magamra, a szürke felsőmön vörös folt éktelenkedik.
- Ez a szarházi tönkretette a kedvenc pólómat – préselem ki két nehéz levegővétel között morcosan, mintha tényleg ez lenne a legnagyobb bajom, majd szárazon felnevetek, azt pedig köhögés váltja. Fejem lassan hátrabicsaklik a kellemesen hűvös csempére, majd mint egy lassított film, lecsúszom a földre. A tükörből láthatom, hogy vörös csíkot hagyok magam után a hátam mögött közben.
- Bezárnád az ajtót? – kérdezem Esthert erőtlen hangon. Kell egy kis idő, amíg rendbe jövök, és nem lenne jó, ha közben ránk nyitnának.



△ words: 746
△ music: Black Strobe - I'm A Man
credit

Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Jazz Bár Jazz Bár      Empty

Vissza az elejére Go down

Jazz Bár

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: New Orleans városa :: Külterületek-