world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Lakatlan épület

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Lakatlan épület Lakatlan épület - Page 2 EmptyHétf. Aug. 25, 2014 3:57 pm


I know you, beautiful eyes!
Christian & Elyse


Hihetetlen szerencsés ember vagyok. Vagyis annak érzem magam. A munkám a szenvedélyem, a hobbim, és végre a magam útját járom. Nincs szükségem segítségre, nincs szükségem az erőmre. Boldog vagyok, és ez az, ami számít, nem? Amilyen világot élünk, örülök, hogy én megtaláltam az én utamat. Ha így folytatom, az én történetem tényleg olyan lesz, hogy boldogan élek, míg meg nem halok. Csak néha hiányzik egy igazi barátnő. Persze, haverok, ismerősök vannak, de egy igaz barát... akivel igazán el tudnék beszélgetni.
A lelki segélyszolgálatnál dolgozok Atlantában, és a munka néha azzal jár, hogy el kell mennünk a személyhez, mert személyes kontaktusba akarnak velünk lépni. Ez a nap is ilyen volt. Sétáltam a megadott címre, hiszen nem volt messze a munkahelyemtől. Elővettem a kis noteszomat, amibe mindig jegyzetelni szoktam, amikor egy szokatlan papírt találtam ott. Egy cím, egy időpont, és egy monogram. Egy pillanatra teljesen ledöbbentem, aztán eszembe jutottak Nathaniel szavai. Ebben egy boszorkány keze van benne. De miért pont én? Ráadásul a cím... úgy 5 órára van innen. New Orleans? De ha engem keres, akkor... nekem mennem kell. És még időm is van odaérni. Hosszú út lesz ez.
Betelefonáltam a munkahelyemre, hogy elkaptam valamit, a héten már nem megyek be, akármennyire is szeretnék. Soha nem csináltam még ilyet, de furdal a kíváncsiság. Ha másért nem is, de azért megéri oda menni, hogy kiderüljön, miért pont én.
Az út kényelmetlenül hosszú volt az autóban, egyedül, ráadásul mire a cím közelébe értem sem volt piskóta. Hihetetlen ez a hely, sosem jártam még New Orleanban. De nem is igazán hallottam róla. De nem is érdekel most ez, egyenesen a címre megyek, ami a papíron állt. Egy lakatlan épület közelében parkoltam le. Gyalog jobban szemügyre tudom venni a helyet. Bár, csak nem csapda. Mit is akarhatna tőlem egy idegen?
Lassú léptekkel közelítettem a helyhez, vagyis annak bejáratához. Messziről láttam, hogy egy férfi áll a bejáratnál, és a távolt figyeli. Bevallom, tartok ettől az egésztől, de ha nem megyek oda, a kíváncsiságom fog eltemetni. Komótos léptekkel végül odaértem a férfihez, majd rá emeltem a tekintem, és mosolyogtam kedvesen. - Miért hívtál? Miben kéred a segítségem? - hangom kedves volt, bizalmat sugárzott. Végül szemeibe néztem, és az a bizonyos emlék máris a szemem előtt volt. Egyszer láttam már őt Nathanielnél, de 10.000 szem közül is felismerném az övét. Annyira gyönyörű. Annyi év után...
† music: Skinny Love † note: Legközelebbi jobb lesz, szép szemű. † words: XXX

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Lakatlan épület Lakatlan épület - Page 2 EmptyHétf. Aug. 25, 2014 3:24 pm





Elyse & Christian
it was magic, i don't know how
Különös véletlenek sora vezetett vissza ide, ahol már éltem pár rövid hónapig egy évvel ezelőtt azt hiszem. De akkor zavaró volt számomra a város vámpíroktól hemzsegő utcái. Nem találtam itt sem a helyem, mégis most ide vágytam. Mert itt sok a vérszívó, aki senkinek sem fog hiányozni. A külvárosban fogok megszállni, ha célba ért az üzenetem, melyet pár órája már elküldtem. Csak próbáltam megtalálni valakit a múltból, hiszen Nath naplója említett boszorkányokat a kovenjéből, melyet én oszlattam fel a halálakor. Tudom, hogy nekem kellett volna tovább vinnem, de képtelen voltam átvállalni a felelősséget. Hiszen gyászoltam, darabokra törtem, és keseregtem a romjaim fölött. Úgy érzem ez volt a helyes döntés. Még ma is így érzem.
" Ha nem félsz a múlttól, kérlek segíts. Ismertem Nathanielt.
Este 6-kor érkezem a külvárosba. C.L"
ez az üzenet jár a fejemben. Nem valami kedves megfogalmazás, de sosem voltam jó ilyenekben. Nem tudom, hogy célba ért-e az üzenet, mindenesetre tőlem elillant. Nem tudom, hogy lesz-e azon a helyen valaki, vagy sem, és ha igen, akkor ki lesz ott, de remélem békés szándékkal jön. Túlságosan fáradt vagyok ahhoz, hogy harcoljak. Lelkileg és idegileg is. A testi fáradtságról nem is beszélve. Vesztettem elég sokat, és nem is akarnék belegondolni, de egész úton más sem jár a fejemben, csak Jensen. Ott hagytam, bár nem akartam, mégis megtettem, mert így éreztem helyesnek. Soha többé nem fogom látni, és ez fáj a legjobban. Ismét megtörtem, és nem tudom, hogy valaha ki tudok ebből jönni. Csak az elinduláshoz kell valami segítség, egy szállás egy pár éjjelre, amíg össze nem szedem magam, hogy lakást nézzek, hiszen van örökségem még anyáméktól. Dolgoznom nem kell egy darabig. Csak felejtenem. Ez az legfontosabb. De sosem fog menni. Túl szoros volt az a testvériség, amit el kellene hessegetnem magamtól. Vajon neki könnyebb lesz? Ő elfelejt majd, kibékül az öccsével, és ők lesznek a nyerő páros? Ők lesznek ketten a világ ellen, s én merülök az örök feledés homályába? Bár tudnám ezekre a választ.
Kiszállok a kocsimból, s gondterhelt gondolataimmal kísérve lépek be az épületbe. Körbejárom, majd visszatérek a bejárathoz, hogy ott várjak egy ideig. Ha az üzenetem célba ért, akkor itt lesz. Biztos vagyok benne...

▲  Embarassed    ▲ Surrender ▲ 356 ▲ made by K & M
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Lakatlan épület Lakatlan épület - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 26, 2013 5:34 pm

Hayley & Kol


Ez a lány már megint hülyének néz engem? El sem tudom képzelni, mi kattoghat annyira abban a csöpp kis fejében. Én nem azt kérdeztem tőle, hogy Tyler mit tud, hanem, hogy mit mondjak neki. És valószínűleg Tyler sem hülye annyira, hogy ne jöjjön rá valamire. Elvégre, ha a kis farkas lány, nem lenne bajban, ő maga keresné fel Tylert, és nem velem egyezkedne. Na de ha ő nem... Majd én kitalálok valamit, bár az nem biztos hogy a Hayley-nek túlzottan tetszeni fog. Ám de én nem érek rá, egész nap itt hallgatni az ő sületlenségeit, szóval feltalálom magam. Annyi baj legyen.
- Hát jó. Ha te nem... Majd én kitalálok valamit. Csak aztán ne csodálkozz, ha érdekes pletykák fognak terjedni rólad. - Meg rólam... De ezt inkább csak magamban teszem hozzá, felé, csak egy gúnyos kis féloldalas mosolyt küldök. Aztán majd meglátjuk legközelebb lesz-e kedve gondolkodni kicsit. De hát így jár, aki egy nem túl kedves ősi vámpírra akarja hagyni a piszkos ügyeit. De hát na... Valami élvezetet nekem is kell benne találnom. És Tyler árakifejezését, már alig várom, hogy láthassam.
- Igen... Mehetsz. De talán nem egyszerre kellene kimenni. Szóval, előre bocs! - Mondom, majd egyszerűen a szemközti falhoz vágom, csak hogy ne tudjon annyira sietni. Mire összeszedi magát, én már árkon, bokron túl leszek. Amúgy sem kellene, hogy valaki meglásson itt engem, a bátyám farkasával. Valószínűleg egyből leesne neki, hogy nem csak játszadoztunk itt bent, és hogy valamit igenis tervezek.
Miután bebizonyosodtam, róla, hogy a lány életben maradt, fogom magam és vámpírsebességgel hagyom el az épületet. Már csak annyit kell tennem, hogy megkeresem a kis barátját a lánynak és átadom a hülye üzenetét. Viszont tényleg ki kell találnom valamit, ha már ő nem volt képes segíteni, mert szinte biztos vagyok benne, hogy kérdezősködni fog. Elvégre ha Hayley azt üzeni jól van, miért nem saját maga megy felkeresni a fiút? Még mindig nem látom ennek a logikáját, de ha megtudom, hogy átvert, nem fog érdekelni se Klaus, se az a gyerek.


|| Words: számolgass || Music: wake me up || Note:  Köszi a játékot! <3||
©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Lakatlan épület Lakatlan épület - Page 2 EmptyHétf. Nov. 18, 2013 6:50 pm

Mr. Perfection&&Little Wolf



Ahogy a siker érzése kezdd elhatalmasodni rajtam, úgy lesz egyre jobb kedvem. Na, talán a jó kicsit túlzás, de legalább most már nincs kedvem olyan nagy hévvel fejjel rohanni a falnak, mint pár perccel ezelőtt volt. Ez pedig már nagy előrehaladás, ami engem illet. Azt hiszem már sejtem is, mit szeretne, persze nem vagyok gondolat olvasó, nem olvastam ki a fejéből, de olyan egyértelmű. Viszont még nem mondja ki, ami jó is, hisz addig gondolkozhatok miféle ellenvetéseket mondhatok neki, ha esetleg nem akarnám megtenni, amit akar. Végül is mindegy, hisz valahogy úgyis rá tud venni, nem hiába egy Eredeti. Kérdésére a válasz pofonegyszerű, de először csak egy lusta mosoly jelenik meg arcomon, aztán kezdek válaszolni rá.
- Tyler tudja, hogy mire vagyok képes, hogy bárkit fel tudok használni, ha kell valami... ne vedd sértésnek - vonok vállat, hisz őt nem használom fel, vele alkut kötöttem, valamit valamiért alapon. Csak nehogy ezzel is megszívjam, mint a legútibbival. Shane azt mondta, tud valamit a szüleimről és mit kapok? Egy temető címét.. köszönöm élet, tényleg. Látszik, hogy szeretsz engem, de az érzelem kölcsönös, hidd el. Bárcsak valaki hallaná ezeket a monológokat, amiket lenyomok magamban, tuti sok pénzt keresnék, ha egyszer le is írnám őket. Dúsgazdag lennék, elköltöznék valami kis szigetre csak én... és a babám. A gondolatra mosolyogni támad kedvem, olyan lehetetlen elképzeléseim vannak, de ki nem álmodozhatna egy kicsit a jövőjéről. - Igen, ez alatt szerintem te se vagy kivétel, vagy ha nagyon akaratoskodik, akkor háríts. Biztos fel tudod találni magad, hisz te élsz ezer éve, nem én - az örök élet valahogy sosem csábított igazán, mert tudom, hogy egy idő után úgyis megunnám a dolgokat. Mit lehet ezer évig csinálni? Utazgatni biztos jó lehet, de úgy pár száz év alatt simán bejárnám az egész Földet, utána pedig nagyon nem tudnék mást csinálni, mint újrakezdeni. Vérfarkas vagyok, nem élek örökké, de azt hiszem ez így a legjobb.
Számítottam rá, hogy valami hasonlót fog kérni, mégsem válaszolok rögtön. Egy kicsit húzom az időt, gondolkozok, mérlegelek. Ha Klaus rájön, talán nem fog megölni, végül is csak a testvérének üzengetek és nem az ellenségnek. Bár mostanság nem tudni ki az ellenség és ki a barát... Ha viszont nem megyek bele van egy olyan érzésem, hogy Kol nem lesz kedves, már a tekintete ezt sugallja.
- Megegyeztünk - mondom szinte sóhajtva, alig hallhatóan, de biztos vagyok benne, hogy ő meghallotta. A végső, mindent eldöntő szó végül csak kijött a számon. A játékszabályok mostantól érvényesek, és remélhetőleg mindketten ugyanúgy betartjuk őket. - Akkor gondolom én mehetek is... Persze csak, ha nincs más mondanivalód - nézek rá kérdőn, hátha akad valami a tarsolyában. Ha igen, akkor végighallgatom, ha pedig nem, akkor már itt sem vagyok. Nem szívesen időzök sokat pont egy olyan vámpírral, mint Kol.

¤ Szavak: 457 ¤ Music: nope ¤ Megjegyzés: bocsánat a késésért :$ ¤
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Lakatlan épület Lakatlan épület - Page 2 EmptySzer. Nov. 13, 2013 12:05 pm

Hayley & Kol


Az tény és való, hogy én szörnyen nehezen bízok meg bárkiben is. Főleg, hogy jól tudom mi lesz a vége, annak ha akár csak egy személyben is megbízok. Átvernek! Hát mi lett annak is a vége mikor a saját testvéremnek végre hajlandó voltam fejet hajtani? Évekre egy hülye koporsóban porosodtam. És mégis akkor ki az akinek hihetek? Nagy valószínűséggel, senki. Maximum ha esetleg megigézek valakit. Na de most mégis valamiért elhiszem azt amit ez a lány mond. Pedig jól tudom hogy éles eszű, és bizony nagyon furfangos is. Éppen ezért csodálkozom azon, hogy segíteni akarok neki. Lehet hogy nem kéne? Viszont... Szükségem lenne rá. Elvégre ő itt van New Orleans-ban. Ő az egyetlen aki innen kiadhat nekem információkat, legalábbis addig ameddig én úgy nem döntök, hogy esetleg ide jövök. Ami egyenlőre sajnos nem történhet meg, mivel nem tudni meddig fog tartani a varázslat amivel újra "elő" vámpír lehetek. Bár nagyon remélem, hogy nem lesznek gondjaim. Nem szeretném újra szellemként élni ezt a gyönyörű életet. Bár ha jobban belegondolok, Sarah-val semmi különleges nem történt mióta átváltoztattam. Ugyanolyan vámpír mint a többi ezer meg millió. Szóval lehet, hogy minden rendben lesz ezután. De mindenesetre egyenlőre nem árt az óvatosság.
- Ennyi talán még belefér. De mit mondok ha megkérdezi miért velem üzensz és miért nem te keresed fel? - Vetem fel a következő kérdést ami megfogalmazódik bennem. Elvégre Tyler nem hülye és rá fog jönni, hogy valami nagyon nincs rendben. Szóval a kislánynak nagyon jó magyarázatot kell kitalálnia ahhoz, hogy tényleg átadjak bármit is Tyler-nek. Mert én aztán nem akarok semmit kockáztatni, Hayley miatt. Ahogy azt sem szeretném ha fény derülne a mi kis egyezségünkre.
- Ám legyen. Mit szólnál ahhoz ha te itt szépen információkat gyűjtögetsz nekem, aztán pedig mondjuk két hetente itt találkozunk és elmeséled a dolgokat. Tudod... Nem kis bosszút forralok a megölésemért. - Egy igencsak gonoszkás félmosoly jelenik meg arcomon, majd még hozzáteszem a következőt is. - És természetesen erről nem szerezhet tudomást senki! Megfelel? - Valószínűleg ha megfelel neki, ha nem... Mindenképp segíteni fog nekem, mert nem áll szándékomban lemondani erről. Így ha nem segít önszántából, akkor majd rákényszerítem. Nekem aztán éppen mindegy!



|| Words: 357 || Music: wake me up || Note:  bocsi a késésért :$||
©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Lakatlan épület Lakatlan épület - Page 2 EmptyVas. Okt. 27, 2013 12:43 am

Mr. Perfection && Little Wolf



Csöndben tűröm, azt, hogy még mindig szorongat, nem enged el. Pedig egy szabadságra éhes vérfarkast a legjobb lenne elengedni, mielőtt elkezdene harcolni. Tudom, hogy ő az erősebb, de a génjeim mégiscsak a génjeim... Nem tudom őket letagadni, se kitagadni, muszáj velük együtt élnem, így vagy úgy. Már pedig, ha a génjeim azt diktálják, hogy fussak, akkor futok, ha azt, hogy harcoljak, akkor harcolok. Jelenleg mindkettőt javasolják, de még nem döntöttem melyiket teszem. Ha futok úgyis utolér, ha harcolok... nos, van egy olyan érzésem, hogy nem én nyernék, szóval a leghelyesebb dolog az, ha várok. Megvárom a döntését és aztán döntök én is. Lehet, hogy végül egyik sem lesz, se futás, se harc, mert Kol lesz oly kedves, vagy micsoda, hogy elenged. Ja, Kol, mint kedves, majdnem hangosan kell nevetnem ezen az elgondoláson, de még idiótának nézne, ha elkezdenék a semmin nevetni, így visszafogom magam. Nem fogom nevetség tárgyává tenni magam, főleg nem Kol előtt. Ahogy számítottam rá, nem tetszik neki a hangnem, amit megütöttem, de nem lepődtem meg. Ha eddig nem tetszett neki az, ahogyan beszéltem, továbbra sem fog. Ugyan, ez már tényleg nem humorérzék kérdése, hanem hozzá állásé. Na, meg persze, valahogy ki is kell engem bírni, ami nem könnyű feladat. Amim van, az fekete humor, gúnyos megjegyzések és a többi ilyesmi, ami sokan nem kedvelnek, mert nem találják viccesnek. Pedig az.
Enyhén meglepődök, amikor azt hallom, hogy Kol belemegy és eljuttatja az üzenetemet Tylerhez, hisz tényleg azt hittem, hogy ki fog hátrálni belőle és magamra hagy, hadd oldjam meg egyedül. Nem kétséges, hogy találtam volna megoldást idővel, de így, hogy belement, sokkal egyszerűbb. Szóval semmi konkrét? Megoldható...
- Csak annyit mondj neki, hogy sajnálom, amit a falkával tettem. Szükségtelen volt. Ha kérdezné mi van velem csupán mondd neki, hogy minden oké, nem tartanak fogva pszichopata boszik New Orleans-ba. - vontam vállat lazán, nem célozgatva ezzel a mondattal semmivel. Persze, ez is csak fekete humor volt, és amúgy is tudtam, hogy Kol nem mondaná el, hogy hol vagyok, még ilyen furcsán megfogalmazott mondatban sem. Azért ennyire nem nézem idiótának. Végre adott egy kis teret is, ami jól jött, mert igen fel tudom magam idegesíteni, ha nincs elég mozgás terem. Kérdésére elgondolkozok pár pillanatra, hisz mit is tudnék neki adni...
- Azt nem mondom, hogy, amit csak akarsz, de... kíváncsi vagyok, te mit kérnél, aztán majd kötünk egy olyan megállapodást, ami mindkettőnknek jó. Megfelel? - kérdezek rá, azért, nehogy a végén neki ne lenne jó, ami nekem igen. Az nem lenne kompromisszum kötés.

¤ Szavak: 417 ¤ Music: nope ¤ Megjegyzés: borzalmas, de azért olvasható... ¤
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Lakatlan épület Lakatlan épület - Page 2 EmptySzomb. Okt. 26, 2013 6:44 pm

Hayley & Kol


Szemmel láthatóan nem tetszik neki, hogy a hasa közelébe kerültek kezeim. Nagyon félti azt a gyereket... Ahogy mindenki. Csak tudnám már, hogy miért olyan különleges az a baba. Jó mondjuk én is kíváncsi vagyok, hogy mi lesz ennek az egésznek a vége. Mióta feléledtem csak azon járt az eszem, hogy bosszút álljak azokon akik olyan egyszerűen el tettek láb alól. Na de mivel itt vagyok, nem volt túl hatásos a kis szentek próbálkozása. Viszont a bosszúm már hatásosabb lesz azt garantálom mindenkinek. Viszont amin csodálkoztam, hogy Klaus volt az aki vissza hozott az elők sorába. Ha még mindig szellem lennék, akkor itt sem lehetnék. Szóval azt hiszem annyival tartozom is Klausnak, hogy nem ölöm meg az új családtagot. Bár azt nem mondom, hogy örülök ennek az egész helyzetnek, és azt sem mondom, hogy nem fogom attól meg ijesztgetni Hayleyt. Elvégre ő nem tudja, hogy nekem nem célom megölni a gyerekét. Ám de a hangnem már megint nem igazán tetszik. Ez a lány soha nem fog megváltozni. Mondhat neki bárki bármit ő mindenre ugyanígy reagál. Azt mutatja, hogy nem fél... Erősnek próbálja magát mutatni, de én látom az igazságot. Valójában még az életét is képes lenne odaadni egy olyan életért ami még csak közöttünk se nincs. Sőt! Talán soha nem is lesz. Senki nem tudja, mi válik majd abból a babából.
- Rendben. Átadok neki egy üzenetet. De azt felejtsd el, hogy esetleg bármi konkrétat is mondok rólad. Ahogy azt sem fogom elárulni neki, hogy terhes vagy. - Ez így még aránylag biztonságosnak is tűnik. Ha nem tudja hol van Hayley, akkor nem is tudna hová menni érte. És természetesen a baba témát is hanyagolni akarom, mivel nem szeretném, hogy az miatt tervezzen valamiféle magánakciót.
- Na és akkor mit tudsz felajánlani azért cserébe, hogy Klaus előtt véletlen el ne szóljam magam? - Oldalra billentett fejjel lépek hátra tőle, csak hogy tisztábban tudjon gondolkozni. Mert hát nem szeretném befolyásolni közelségemmel és szorításommal sem. Azt pedig nagyon remélem, hogy nem gondolta, hogy majd ingyen megússza ezt az egészet. Elvégre nekem nem kevés erőfeszítésembe fog kerülni a keresés.



|| Words: 354 || Music: wake me up || Note:  muhaha ;P||
©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Lakatlan épület Lakatlan épület - Page 2 EmptyKedd Okt. 22, 2013 3:27 pm

Mr. Perfection && Little Wolf



Látszólag Kol nagyon örül annak, hogy meghátráltam és azt mutattam felé, hogy félek tőle. Nem csalódtam benne, már a beszélgetésünk elején megállapítottam, hogy szereti, ha félnek tőle. Minden egoista ember szereti az ilyet, ő se lehet különb, és milyen igazam volt! Vámpírismeretből ötös, Hayley! Bárcsak, több mindent tudnál ötösre, akkor most nem tartanánk itt. Mondjuk lehetne a szerencsénk is ötből öt. Mondjuk, azt várhatnám, hogy hirtelen minden, varázsütésre megoldódjon. Eddig, mindig, mindenért meg kellett küzdenem, nem csodálkoznék, ha most is meg kellene. Mindegy is, megszoktam és a szokás nagy úr. Viszont, mégsem kerül el teljesen és fenomenálisan a szerencse, mert Kol nem lépett közelebb, ahogy én hátráltam. Ez, azért már valami! Futni úgysem fogok, hisz gyorsabb nálam, de legalább van elég helyem gondolkodni, és tudom, hogy az ő fejében sincs már olyan terv, hogy ki akar nyírni... még. Talán előfordulhat, hogy véletlenül megint olyat mondok, ami neki nem tetszik, de az már csak ízlésficam kérdése. Ha pedig az előbb már a szerencséknél tartottunk, még beírhatnám ide a gyermekemet is, hisz nemcsak Kol testvéréé, de a boszik rám raktak valami varázslatot, vagyis az történik velem, ami Sophie Deveraus-al. Ha pedig a bűbáj visszafelé is működik, és Sophie meghal Kolnak köszönhetően, nem hiszem, hogy a boszik elnézőek lesznek vele, legalábbis remélem, hogy Marcel ostoba szabályai nem fogják őket annyira vissza. Ezekben a dolgokban még reménykedhetek, a többiben már kevésbé. Bevallom, féltem az életem, de nem csak az enyémet. Mostantól kezdve egy másik személy élete is az én kezemben van, és nem fogom hagyni, hogy bárki bántsa. Senki sem bánthatja.
Figyelemmel kísérem, ahogy Kol arca hirtelen megváltozik és már inkább dühös, mint önelégült. Már megint mit mondtam? De, hogy neki ennyire fájjon, az már szinte képtelenség. Meg akartam volna kérdezni tőle, hogy most min kapta fel a vizet, de megelőzött. A nevemet mondogatta, aztán megkérdezte, hogy hülyének nézem-e. Legszívesebben igennel válaszoltam volna, de valahogy éreztem, az nem lenne túl jó ötlet. Ám mielőtt bármit is szólhattam volna, előttem termett és megragadott a derekamnál fogva, ami elég hirtelen ért. Próbáltam elhúzódni, kipréselni magam a szorításából, de túl erős volt, egy idő után abba hagytam, mert még a végén csak magamnak ártanék.
- Akkor most én világosítalak fel téged - szűrtem a fogaim közt a szavakat, farkasszemet nézve Kollal - Semmi hátsó szándékom nincs ezzel. Gondolod, hogy Tyler vérfarkasokkal a háta mögött rohanna megmenteni a bajbajutott hercegnőt? Nem. De még ha ide is jönne, valahogy elküldeném a fenébe, mert Klaus megölné, amit nem akarok. Ő az egyetlen barátom, csak szeretném, ha tudná, még nem haltam meg - néztem a végén Kolra jelentőségteljesen, mert ő most nem öl meg, és az üzenetet is elviszi neki, akkor nem hazudtam. Életemben talán ez lett volna a kerek 100. alkalom. Nem szeretek hazudni, de ha a szükség úgy kívánja, megteszem.

¤ Szavak: 461 ¤ Music: nope ¤ Megjegyzés: nem bírtam magammal, kérlek ne öld meg a leendő unokahúgod *--* ¤
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Lakatlan épület Lakatlan épület - Page 2 EmptyVas. Okt. 20, 2013 8:56 pm

Hayley & Kol


Igencsak nagy öröm uralkodik el rajtam, mikor megpillantom azt a csöppnyi félelmet szemeiben. Egyből hátrál is egy lépést, amit természetesen hagyok neki, elvégre most először nem szolgáltatott okot semmi rosszra. Én pedig addig nem fogom bántani amíg nem tesz olyasmit ami nekem nem tetszik. Egyrészt mert nem áll szándékomban a boszorkányok fő ellensége lenni, mert valószínűleg nem örülnének ha most megölném Hayleyt. Másrészt pedig Klaus sem hiszem hogy örülne. Még ha azt is mutatja a világnak, hogy nem akarja ezt a gyereket, én pontosan tudom, hogy igenis kell neki. Fogadni mérnek, hogy alig várja a kicsi születését. Hiszen mindenki tisztában van vele, aki csak egy kicsit is ismeri testvéremet, hogy Niklaus mindig családot akart. És most meg is kaphatja. Eddig a hibridjei voltak a családja, de mostmár lesz neki egy igazi. Bár Hayley-t talán megöli a gyerek születése után. Vagy ki tudja! Viszont nem hiszem hogy Caroline-t ott tudná hagyni. Na de Care nem hiszem hogy örülni fog, ha megtudja ezt a babát. Sőt! Szinte már látom magam előtt a nagy veszekedést. Csak aztán remélem nem hozzám jön sírni Klaus.
Mégis hogy a fészkes fenébe kerül ide Tyler Lockwood? Mi dolga van vele ennek a lánynak? Most komolyan azért hívott ide mert hiányzik neki egy régi barátja? Na ne! Ezt nem fogom elhinni soha neki. Minden vagyok de hülye az még nem. Valami egészen biztos, hogy van a háttérben. Ahj... De most komolyan egy ostoba farkast kell keresgélnem? Drágább lesz ez Hayley-nek, mint azt ő gondolná.
- Hayley... Hayley... Hayley! Te most hülyének nézel engem? - Mordulok fel, majd elé lépek és elkaptom derekát. - Szerinted én ezt elhiszem? Nos, felvilágosítalak... Nem! És ha nem akarod, hogy az a gyerek a hasadban meghaljon, azt ajánlom meséld el szépen, hogy mire kell neked Tyler! Mert ha jól tudom ő testvérem ellensége. Szóval? - Pillantok ezzel a hasára fenyegetően, de egyenlőre még türelmesen várok a válaszára. Viszont nagy szerencséjére nem ölném még meg a babát. Bár fenyegetésnek megteszi. Elvégre ő honnan is tudná hogy mire gondolok. Szerintem simán kinézi belőlem, hogy ártanák a hasában lévő valaminek. Kezdek kíváncsi lenni, hogy mi is lesz az a valami. Ember biztos nem. Talán egy kis hibrid? Megtörténhet az egyáltalán? Talán már csak a kíváncsiságom sem engedi, hogy megöljem. Viszont arra is kíváncsi leszek, hogy mégis mit fog adni a segítségemért cserébe. Azt remélem azért tudja, hogy ingyen, csak úgy a két szép szeméért nem teszem meg neki. Én annál némivel többet kérnék.



|| Words: 405 || Music: wake me up || Note:  muhaha ;P||
©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Lakatlan épület Lakatlan épület - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 17, 2013 7:43 pm

Mr. Perfection && Little Wolf



Oké, felfogtam a tekintetéből, hogy nem kellett volna rögtön a "menő-vagyok-és-nem-bánthatsz" szerepet elő vennem, de nem gondoltam volna, hogy Kol ennyire forrófejű és mindent ilyen komolyan vesz. Összeszorítom a számat, nehogy megint kicsússzon valami megjegyzés, amit nem szívlelne. Tehetek én róla, hogy furcsa humorom van? Ha nem tetszik nyugodtan lehet fordulni a reklamációs irodához. Mégis hátráltam egy lépést, és, hogy jelezzem, megértettem, amit mondott, bólintottam egyet. Bocsánatot már csak, azért sem fogok kérni. Amúgy sem olyan típusnak tűnik, aki elfogadja ezek után. A nagyzolást is hanyagolni fogom, mostantól, hisz mint már említettem, nem szeretnék idő előtt elpatkolni.
Hogy lehet valaki ennyire türelmetlen? Ha nem vette volna észre, azért húztam az időt, hátha közben meggondolja magát és elmegy, ami lehet, hogy mindkettőnknek jobb lett volna - bár, ki tudja. De nem tette, úgyhogy én is jobban járok, ha szépen elkezdek dalolni neki, mint egy betanított kismadár. Kifújom a levegőt, összeszedem a gondolataimat és bele is kezdek a beszédbe, hogy miért került ide.
- Nem tudom ismered-e Tyler-t, Klaus első hibridjét? Mystic Falls-ban élt, de megszakad vele a kapcsolatom, miután én eljöttem. Fogalmam sincs mi van vele, és ő az egyetlen barátom - nem tartok nagy szünetet, csak egy lélegzetvételnyit, hogy nekifuthassak a következő mondatnak, ami talán mindent eldönthet - Tudatni szeretném vele az itteni dolgokat, de mivel nem hagyhatom el a várost... - jelentőségteljesen néztem Kolra. Igen, elérkeztünk ahhoz a ponthoz, amikor végre megtudta miért is van itt. Közvetítőnek. Ha belemegy, amiinek kicsi az esélye, akkor örök hálám neki. Viszont biztos vagyok benne, hogy kérni fog valamit, ha egyáltalán belemegy. Ha nem megy bele, akkor pedig találok más megoldást. Mindig találok más megoldást, hisz erről vagyok híres, hogy sosem adom fel.
Várakozóan nézek az előttem álló Ős vámpírra, de nem mutatom ki, hogy mennyire reménykedek abban, hogy bele menjen. Akár még fel is ajánlhatnék valamit, az egyetlen gond viszont, hogy nincs semmim. Az életemen és a gyereken kívül a hasamban, de ezeket száz százalék, hogy nem adom. Mindennek megvan a határa, még egy szívességnek is. Persze, mást is kérhet ezeken kívül, az ilyen dolgok már csak rajta múlnak. Az én dolgom mostantól csak várni és figyelni. Szükség esetén pedig bele menni a játszmába.

¤ Szavak: 362 ¤ Music: nope ¤ Megjegyzés: bocsánat a késésért és a minőségért :$ ¤
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Lakatlan épület Lakatlan épület - Page 2 EmptyVas. Okt. 13, 2013 11:40 pm

Hayley & Kol


Csak egyetlen dolgot nem értek. Hogy merészel így beszélni velem? Mert hát egy átlag helyzetben oké. De úgy, hogy kérni akar tőlem valamit, hát nem a legjobb döntés felidegesíteni. Ennek a lánynak most lesnie kellene minden kívánságomat. Nem pedig feleselni. Na majd meglátjuk akkor hogy fog viselkedni amikor elküldöm melegebb égtájakra a kérésével együtt. Nem vagyok én szeretetszolgálat. Bár ha jobban belegondolok mindennek meg van az ára. Viszont amíg Hayley nem képes leadni a hatalmas nagy egóját addig alkuról szó sem lehet. Tiszteletet kell mutatnia! Most én diktálom a feltételeket, nem kellene elfelejtenie.
- Nos... Most figyelmeztetlek először és utoljára! Ha mégegy ilyen megnyilvánulásod lesz garantálom, hogy elmegyek innen és az első dolgom lesz elárulni Klausnak, amit tettél. Ő pedig nem fog örülni. Ezt te is tudod! - Mondom miközben jól megszorongatom állat, csak hogy nagyobb nyomatékot adjak szavaimnak. A kis farkaslánynak hatalmas pechje van, hogy pont Klaus egyik testvérje tudta megkapni azt az üzenetet. De mondjuk lehet a végén jól járunk mind a ketten. Mert én segíthetek neki, még ha nem is ingyen, de megteszem amit akar. Viszont ha véletlen Elijah vagy Bekah kapta volna azt az üzenetet, akkor máris nagy bajban lenne. Mivel ők jobban szeretik Nik-et, mint bárki mást. Lehetett volna kicsit elővigyázatosabb is. Főleg, hogy nem csak a saját élete múlik rajta, hanem magában hordoz egy gyermeket. Valószínűleg ez is az oka merészségének. Azt hiszi, hogy senki nem fogja bántani amíg a hasában van az a baba. De ebben nagyon téved! Mert engem aztán nem érdekel sem ő, sem pedig a gyerek. Szemrebbenés nélkül megölöm ha kell, és erre rá fog jönni elég hamar. Történetét végighallgatva kissé idegesen meredek szemeibe, nem értem miért kell az időt húzni. Amit elmondott körülbelül már magam is leszűrtem. A kérdésemre kellett volna válaszolnia. Na de addig fog idegesíteni amíg el nem töröm véletlen a csinos kis nyakát.
- Eddig sem arra voltam kíváncsi,hogy hogy kerültem ide! Hanem hogy mit akarsz tőlem! Válaszolj hát! - Mordulok rá nem túl kedvesen, de legalább megérti amit mondok. Ha pedig még így sem lesz neki elég érthető, én aztán nem könyörgök semmiért. Nem érek rá szórakozni vele, tehát ha nem komolyodik meg egy kicsit... Elmegyek.



|| Words: 361 || Music: wake me up || Note:  szörnyű :$||
©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Lakatlan épület Lakatlan épület - Page 2 EmptyVas. Okt. 13, 2013 7:32 pm

Mr. Perfection&& Little Wolf



Az ajtó nyílására lettem figyelmes közvetlenül mögöttem. Hezitáltam, hogy megforduljak-e, de bárki lehet mögöttem, akár orvul meg is támadhatnak, ezért inkább megfordultam, hogy ne érjen semmi sem meglepetésként. Kol Mikaelson volt talán az egyetlen, akire nem számítottam. A fene gondolta volna, hogy pont neki küldöm el azt buta üzenetet. Most már persze legszívesebben visszaszívtam volna az egészet, de erre nincs sok esély. Mindig is ilyen voltam, előbb cselekedtem, aztán néha gondolkoztam. Bosszúságomat, ami a késését illeti el is nyomta a meglepettség, de más érzelmet nem igazán mutattam ki. Legalábbis még, aztán majd meglátjuk milyen társaság lesz. Az már biztos, hogy nehéz lesz rábírni Kol-t, hogy tegye meg nekem azt, amiért ide jött... vagyis hívtam, nem magától jött. Már pedig az is látszott, hogy ő sem örül különösebben nekem. Persze, mást várt, de azért ennyire nem kell látványosan utálni. Mindenkinek megvannak a hibái, nekem például az, hogy csak úgy vonzom a rossz dolgokat. Jelen esetben a Mikaelsonokat.
- A gondolkodás nevezetű kór úgy általában elkerüli a családodat, szóval, miből is gondolhattad volna? - kérdezem tőle ugyanolyan kedvesen, mint ahogy ő is tette. Általában úgy bánok másokkal, ahogy velem is bánnak, és ez igaz a mostani helyzetre is. Kol nem volt hozzám kedves, ezért mostantól kezdve én sem fogok hozzá kedves szavakat fűzni. Mégse akarom túlfeszíteni a húrt, - de lehetséges, hogy az előző megjegyzésem már megtette a hatását - mert mégis csak egy Erdeti vámpírral van dolgom, aki nagyjából olyan forró fejű, mint én. Magammal pedig, még a legjobb napjaimban sem szeretnék összefutni, mert sok minden és sok mindenki bizonyíthatja, hogy el tudok bánni az akadályokkal, amiket elém raknak. Az már más tészta, hogy a jelenlegi akadályom a még meg nem született gyermekem apjának a testvére. Valamiért olyan érzésem van,hogy őt ez nem igazán zavarja. Bár, ki tudja? Klaus sem akarta és most mégis az ő házában élek, persze Elijah szervezte meg, de akkor is.
- Nos, a dolog úgy áll, hogy nem hagyhatom el New Orleanst  - kezdek bele a történetbe, vajon miért is küldtem neki üzenetet - Azt hiszem mindketten tudjuk, miért, ha mégsem, akkor kézfenntartással lehet jelezni. Szóval elcsórtam Klaus telefonját és remélve, hogy valaki olyan kapja meg az üzenetet, aki segítőkész, elküldtem. Arra nem gondoltam, hogy pont téged választ ki a telefon, de a mai technika... nem lehet benne bízni  - csóválom meg a fejem színpadiasan, amikor a történet végére érek. - Most már mindent tudsz, arról, hogyan kerültél ide, arra is kíváncsi vagy miért?   - mosolyodok el, így próbálok fesztelen maradni. Reflex szerűen tettem a kezem a hasamra, mintha félnék, hogy bántódása esik. Hülyeség... gyorsan el is húztam a kezem, és reméltem, hogy Kol nem veszi észre. A remény hal meg utoljára, ezt mindenki tudja, még én is.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Lakatlan épület Lakatlan épület - Page 2 EmptyVas. Okt. 13, 2013 6:37 pm

Hayley & Kol


Az egyetlen ok amiért most itt vagyok New Orleans-ban, az Klaus. Bár egyáltalán nem tűnt érthetőnek üzenete, mégis itt vagyok. Az első kérdés ami felmerült bennem, hogy miért nem hívott fel. Vagy miért egy romos, régi, lepukkant házban akar találkozni velem, mikor egészen biztos, hogy megvette az első keze ügyébe kerülő villát vagy lakosztályt. Egyáltalán, mit akar tőlem? Nem tudom, de nekem ez nagyon csapdaszagú. Vagy csak simán paranoiás vagyok. Bár a paranoia nem vall, Kol Mikaelsonra. Minden más igen, de az nem. Mindjárt itt a naplemente. Én pedig már csak kíváncsiságból is el akarok menni a találkozóra. Fogalmam sincs mi lesz ebből, de remélem nem egy csúnya meglepetés fog fogadni engem. Talán nem árt majd az elővigyázatosság. Mert hát hiába vagyok én egy ősi vámpír, ha vannak igencsak erős vadászok is. Persze ezzel egyáltalán nem azt akarom mondani, hogy félek tőlük. Tisztában vagyok az erőviszonyokkal, így tudom, hogy ha figyelmes vagyok esélyük sincs ellenem.
Lassan húsz perce elmúlt a naplemente, de én még mindig csak kívülről figyelem a házat. Várom hogy történik-e valami, és benne van az is, hogy megvárakoztassam testvéremet, már ha ő az illető. Mivel nem észlelhető semmi fenyegetés, nyugodt léptékkel kezdek közeledni a házhoz. Olyan... Túl nagy a csend. Valaki nagyon nem akarja, hogy kitudódjon ez a találkozó. Miért van olyan érzésem, hogy nem Niklaust fogom magam előtt látni? Ő nem lenne türelmes. Már rég felhívott volna telefonon, hogy mégis hol a fenében vagyok. Nem várna rám húsz percet tétlenül. Viszont mégsem érzek semmilyen veszélyt. Valaki találkozni akar velem. Valaki olyan személy aki titkol valamit, és talán rejtőzködik is. De ki lehet az? És mit akárhat? Mondjuk valószínűleg mindjárt rá fogok jönni, nem is értem miért töröm annyira rajta a fejemet.
Az ajtót kinyitom, majd megbizonyosodom róla, hogy semmiféle akadály nem áll előttem. Bár ez is elég nagy hülyeségnek bizonyul, mivel gondolhattam volna, hogy nem lakik itt senki, és még csak tulajdonosa sincs ennek a régi háznak. Na meg valószínűleg nem is ide hívtak volna, ha nem tudnák bejönni. Nem kell sokáig keresnem azt a személyt akitől az üzenetet kaptam. Szinte az ajtóban megéreztem az illatát. Ráadásul nem hallatszik túl jó kedvűnek. Azt hiszem sikerült igencsak türelmetlenné tennem a lányt.
- Gondolhattam volna, hogy te vagy! - Lököm oda neki a szavakat, nem sok kedvességgel hangomban. De ezen nem is kell csodálkozni. Soha nem kedveltem a csajt, viszont mióta megtudtam, hogy mi történt közte és Klaus között... hogy is fejezzem ki magam? Igencsak bepöccentem. Egyáltalán nem tetszik a kettejük viszonya. Sem pedig az a gyerek ami ennek a lánynak a hasában van. Talán a legjobb lenne ha megölném. Vagy mégsem. Nem tudom.
- Mit akarsz, Hayley? - Teszem fel a legegyszerűbb kérdést a világon, miközben közelebb sétálok hozzá.





|| Words: 451 || Music: wake me up || Note:  lesz jobb is :$ ||
©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Lakatlan épület Lakatlan épület - Page 2 EmptyVas. Okt. 13, 2013 5:16 pm

Mr. Perfection && Little Wolf



Egy olyan feladatot hajtottam végre pár órával ezelőtt, ami felért egy öngyilkossági kísérlettel is, pedig nem mostanában akartam föld alatt szagolni a violát.. vagy ibolyát. Pár pillanatra elvenni valakinek a telefonját nem nagy dolog. Niklaus Mikaelson telefonját ellopni - ha két percre is - igencsak nagy dolog. Végig izzadt a kezem, miközben a névjegyzékben kerestem valakit, akit talán még én is ismerek, de az idő nagyon kevés volt, és mielőtt találtam volna valakit, random, a valahányadik személynek küldtem üzenetet, hogy találkozzunk ebben az épületben pontban naplemente után. Csak utána kezdtem el gondolkozni azon, hogy kinek is küldtem el az üzenetet amikor már megérkeztem a helyszínre. Abban biztos voltam, hogy a vezetékneve Mikaelson, vagyis Klaus egyik családtagja. Jó sokan vannak, ami azt illeti. Nekem sosem voltak testvéreim, ezért, lehet, hogy ezért érzem soknak már csak ezt a párat is. Ha jól tudom, akkor többen voltak, bár a pletykáknak nem szabad hinni... néha mégis így teszek. Igazából fogalmam sem volt, hogy hová is vezetem a másik Mikaelsont és magamat, egyszerűen ez a helyszín jutott először eszembe szűkös idő alatt. Szerencsére nem vagyok hülye, ki is töröltem rögtön az üzentet, amint elküldtem. Nyoma sem maradt, legalábbis olyan nem, amit Klaus láthatott volna.
Arrébb rúgtam egy törmelék darabot, ami pont útban volt és hangos csörömpölés után a falnak ütközve szétesett. Ez a hely sem a lakhatásáról híres, az már biztos. Csupán kívülről láttam, mikor megérkeztem New Orleans-ba, és az se volt sok idő, mert rögtön utána elkaptak a boszik. Aztán jött a csiribí-csiribá, se szó, se beszéd rám rakták a varázslatot, és közölték hogy gyereket várok a nagy hibridtől.  Milyen kis aranyosak voltak... Majd egyszer meg kell hálálnom a vendégszeretetüket pár finom fánkkal, vagy muffinnal, na és persze a szörp sem maradhat ki. Nagyot sóhajtottam, mert lassan meg kellene érkeznie a meghívott személynek. Oké, hogy ez egy nagy épület, de csak megtalál már benne engem.  Az épületet pedig nehéz lesz eltéveszteni. Olyannak írtam le, amilyen.  Nagynak, romosnak, elhagyatottnak, csupán pár szóban természetesen. Tényleg mit is írtam? Valami olyasmit, hogy Beszélnünk kell. Naplemente után, a romos épület NO-ban. Igen, biztos vagyok benne, hogy valami ilyesmit írtam neki.
Vissza az elejére Go down



Admin
welcome to my world
Admin

► Residence :
♔ Depends...
► Age :
12
► Total posts :
182

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Lakatlan épület Lakatlan épület - Page 2 EmptyKedd Ápr. 23, 2013 11:07 am


Vissza az elejére Go down
https://world-of-mysteries.hungarianforum.com



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Lakatlan épület Lakatlan épület - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down

Lakatlan épület

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Elhagyatott épület
» Sikátor az épület mellett

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: New Orleans városa :: Külterületek-