world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

St. Louis temetõ

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: St. Louis temetõ St. Louis temetõ - Page 2 EmptyVas. Jún. 23, 2013 9:44 pm


Hayley & Elijah
I know your secret...



Soha nem hittem, hogy eme dolog egyszer megtörténhet. Egy gyermek. Egy több mint ezer éves hibrid férfi gyermeke. Az átok. Ezt mondta az a boszorkány. Ami elfojtotta a vérfarkas gént, így vérfarkasként sosem létezhetett. S most, hogy felébredt, képes gyermeket nemzeni. Hogy mit is jelent ez? Számomra most is zavaros. Talán valamiféle esélyt látok, hogy Klaus régi énje egy kicsit felszínre törjön. Lehetséges? Talán. Az egyik felem azt mondja, hogy a fivérem, ki egykor ember volt, meghalt. A másik részem még hiszi, hogy ott van az a férfi... Az a férfi, aki egykor szerető fivér volt, aki remélt, aki utazni vágyott, aki látni akarta az új világokat. Aki ott akarta hagyni a keze nyomát a történelemben. Rebekah Bántaná Hayley-t, és azt nem hagyhatom. A lány arcát fürkészem, és sokat hagy kiolvasni belőle. Persze érzem is rajta az értetlenséget, hiszen ha azt nézzük, hogy Klaus ezer éve már meghalt egyszer. Képtelenség az, hogy gyermeke lehessen. Milliószor végig futtattam az agyamban ezt az egészet, és hiába mondták el nekem az egészet, valamit biztos kihagytak. Irányítás. Talán ezt akarják. Vagy tényleg csak a szabadságuk kell? Vajon rejtegetnek-e még valamit? Az a baj a boszorkányokkal, hogy sosem avatnak be teljesen. Vagy talán csak én vagyok ilyen bizalmatlan.
- Örülök, hogy nem kell felesleges köröket futnunk. Igen hallottam. Mindent elmondtak. Azt is hogy hogyan lehetséges ez. De... - Egy pillanatra elakadok, mikor meghallom, hogy Klaus nem tudhatja. A szemeit nézem, majd egy félmosoly ül ki arcomra, de hamar el is tüntetem onnan. A telefonomra pillantok, az időt nézem, és az üzenetet, melyet az egyik jó barátom küldött. Klaus-t figyelte.
- Nos ezzel van egy kis probléma. Klaus éppen ide tart... Hayley, tudnia kell! - Jelentem ki nemes egyszerűséggel. Erről nem hazudhatok. Tudnia kell. Elvégre ezért jött ide. Hogy kiderítse, mit is terveznek ellene. Szerintem erre nem számított, de ilyen dolgokban nem hazudhatok. Túl őszinte vagyok. Ez a dolog valami új, valami sosem tapasztalt. Niklaus így is szerintem elég dühös volt, mikor ide rángattam, de ez nem olyan dolog, amit egy bárban közölhetek, hiszen túl sok az éles fül, aki hallhatja, aki árthat. Nem véletlen a hely választás. Itt jó, messze az éles fülektől és a nem kívánatos lényektől. Marcel nem tudhatja ezt a titkot, mert akkor a lány élete rövid és borzalmas véget ér. Meg kell ölni a férfit, vagy legalábbis ártalmatlanítani. De ahogy hallom verbénát fogyaszt. Sajátos ízvilág. A vámpírok, kik tudják, hogy az Ősi család meg tudja igézni őket, ráveszik magukat, hogy verbénát fogyasszanak. Vagy legalábbis sokan közülük. Például Katerina. A Salvatore testvérek is egy időben rákaptak, de most nem fogyasztják már. Talán. Nem izgat. Tegyék. Vannak módszerek, melyektől hamar kiürül. Sosem kedveltem Marcelt. Valahogy számomra mindig is egy olyan fegyver volt, amely bármikor elsülhet. És most talán még jobban figyelni kell rá. Ez a terhesség sok mindent megváltoztat. Hayley arcát figyelem, miközben lépéseket hallok a távolból.
- Jön. De ne aggódj, megvédelek tőle. Tudom kezelni, ezért vagyok most itt! - Intem némaságra, miközben hallom fivérem egyre közeledő lépteit...

Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: St. Louis temetõ St. Louis temetõ - Page 2 EmptySzomb. Jún. 22, 2013 10:36 am



Hayley && Elijah



Egy jókora nyelés fémjelezte, hogy tudomásul vettem: úgy bizony, tényleg ő érkezett meg, és nem egy részeg senkiházi kóborol itt éjnek évadján. De talán azt könnyebben elviseltem volna a történtek után. A boszorkányok, most Elijah rejtélyes üzenete.. csak tudnám, hogy mit akarhat tőlem. Gondolom a fülébe jutott a nagy "örömhír". Hogy oda ne rohanjak, remélem hogy nem a nagybácsi szerepét szeretné betölteni és tipegőt, meg járókát venni ennek a gyereknek. Hiszen az még messze van. Klaus addig legalább háromszor fojt meg ültében, így nem is nagyon gondolkodtam még a jövőn. Talán azon, hogy egyszerűen nem kellene neki elmondani. De mire lenne az megoldás? Tudom, hogy tudnia kell. De nem magam miatt tudom. A boszorkányoknak ez az egész jó valamire... csak tudnám már, hogy mire! Nem szeretem a titkokat. Annak ellenére sem, hogy jóformán én is ebből kerestem a kenyeremet nagyon hosszú ideig. Vagyis.. kenyeret nem kerestem belőle, de sokáig éltem úgy, hogy senki nem tudhatott rólam semmit. És az az egész Shane akció, hogy Klaus ölje meg a hibridjeit... pfff, nem is mondok semmit, ez is bizonyítja, hogy nem vagyok én olyan kis ártatlanka.
Félmosolyát látva sem vagyok képes viszonozni a gesztust. Nem volt kedvem jópofizni vele, és szívből csak remélni tudtam, hogy rátér a lényegre, méghozzá elég hamar, mert ha nem, az sem érdekel, hogy ő egy Eredeti, itthagyom. Nem vagyok engedékeny, és engedelmes, ezt is sokan tudják rólam.
- Iiigen? - kérdeztem felvont szemöldökkel, miközben megálltam vele szemben, és érdeklődőn méregettem a szemeit. Nem mintha bármit is ki tudtam volna olvasni ebből a sötét tekintetből, de egy próbát mindenképpen megért. - Hát... kérlek, világosíts fel, miről kell nekünk beszélnünk. - adtam az ártatlant, mintha tényleg nem tudnám, hogy... tudja.
Felsóhajtottam, majd lehajtottam a fejem, s utána néztem csak vissza tekintetébe. - Oké! Hagyjuk a rizsát. Tudom, hogy miért vagy itt. Azt is tudom, hogy valószínűleg neked is elmondták, hogyan lehetséges ez... - köszörültem meg a torkomat, és alsó ajkamba harapva néztem vissza szemeibe. - De Klaus nem tudhat róla... MÉG... én... én csak féltem az életemet. - bukott ki belőlem kontroll nélkül.
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: St. Louis temetõ St. Louis temetõ - Page 2 EmptySzer. Jún. 19, 2013 1:11 pm


Hayley & Elijah
I know your secret...



Még most sem hiszem el azt amit nem is olyan régen tudtam meg. Egy információ, egy apró kis hír, mely tönkretehet mindent, melyet eddig felépítettünk. Mégis miért látom benne a remény utolsó szikráját? Miért hiszem, hogy ez majd megváltoztatja fivéremet, és a helyes útra tér? Több mint ezer év után mégis miért vagyok oly balga, hogy hiszem, hogy a régi Niklaus, kit emberkét, kit fivéremként szerettem visszatér? Hiszen én sem vagyok már az a férfi, aki akkor voltam. De mégsem mentem át oly drasztikus változáson mint fivérem. Mégis kapaszkodom valamibe, ami hitet ad nekem. Hiszen még mindig remélem, hogy visszakaphatom a családom, s minden majdnem olyan lesz, mint régen. Naiv vagyok? Talán. Jóhiszemű? Meglehet. De egy biztos. A családom iránti szeretetem, és hűségem még mindig irányítani tud. Terhesség. Gyönyörű dolog, s minden testvéremnél végigkísértem. Láttam, ahogy anyám teste védelmet nyújt nekik, majd megszülettek, hogy külön emberként is helyt álljanak az életben. Most szörnyekké lettünk, pedig akkor hittem, hogy egyszer majd a saját gyermekem tarthatom majd kezeimben, de mikor anyánk átkot szórt ránk, eme remény, eme vágy eltűnt. Elástam mélyre, és most megint előjött.
Sejtem fivérem reakcióját, ezért akartam előbb találkozni a lánnyal. Tudom, hogy képes lenne megölni őt, hiszen a terhesség egy vámpírtól képtelenség. De a boszorkány elmondta. Klaus vérfarkas génje eddig aludt, de most felébresztette, de akkor és ott nem halt meg. Ezért lehetséges, hogy a lány most Niklaus gyermekét hordja a szíve alatt. Egy több mint ezer éves apa. Még kimondva is furcsa, s kicsit irigy vagyok. Hiszen Klausnak olyan dolog adatott meg, mely nekünk soha nem lehet, és sajnos tisztában vagyok fivérem reakciójával. Lassú léptekkel közelítem meg a helyet, hiszen Niklaus-t későbbre hívtam csak. Már messziről meghallom a lány heves szívverését. Biztos a terhesség okozza, bár vérfarkas is, szóval...
- Elnézésedet kérem, de akadt pár elintézni valóm... Egy magamfajta vámpír sosem unatkozik - Eresztek el egy laza félmosolyt, majd végigmérem. Nincs rajta változás, még észrevehetetlen a kicsi. De ha jobban fülel a vámpír, hallani lehet valami egészen apró lüktetést, mely szívverésre emlékeztet, de még nagyon gyenge. Törékeny, apró, védtelen. Ő nem tehet a körülményekről, ő csak jött...
- Szóval... Van egy kis megbeszélni valónk, nem gondolod? - Hangom semleges, semmi gúny, semmi ridegség, semmi érzelem. Nem akarom, hogy lássa, mikor gyenge vagyok. Tekintetem kicsit rideg, és megfejthetetlen. Igazából fogalmam sincs, hogyan kezdjen bele egy ilyen beszélgetésbe az ember, így várok, hátha Hayley magától is belekezd...

Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: St. Louis temetõ St. Louis temetõ - Page 2 EmptyKedd Jún. 18, 2013 1:10 pm



Hayley && Elijah



Napok óta csak a feszültség az, mely a testemben növekszik. Bár ha jobban belegondolok... már nemcsak az. Hogyan lehetséges ez egyáltalán? A boszorkányok mindent megmagyaráztak, nagyjából képes is voltam felfogni mindezt, de mégis olyan hihetetlennek tűnik. Miért pont Velem történik mindez? Klaus Mikaelson bizonyosan nem egy szűzi életet élő férfi. Velem lefeküdt, de valószínűleg mióta újra hibriddé vált, volt másokkal is. Miért velem? Miért most? És miért bonyolult ennyire minden?
Mióta New Orleans-ban vagyok, egyik meglepetés ér a másik után, s képtelen vagyok mindezt feldolgozni. A sok hülyeség, melyet azelőtt megéltem... a gyilkosság, melyet véletlenül elkövettem néhány éve azon a bulin felelőtlenségből... mind olyan távolinak tűnik... én, mint anya? Belegondolni is szörnyűséges, azt nézve, hogy egyáltalán nem tudom, mi a dolga egy anyának. Oké, hogyan is érthetném, ha még én is gyerek vagyok? Az, hogy évek óta keresem a szüleimet, határozottabbá tett ugyan, de mindig is voltak olyan vonások bennem, melyek sokkalta inkább emlékeztettek egy pimasz kamaszra, mintsem egy felelősségtudatos szülőre. Itt cseszek el mindent.
A mobilomat szorongattam ujjaim között, és lehunyt szemekkel tartottam vissza lélegzetemet. Hányingerem támadt, de el tudtam fojtani minden továbbit. Elijah Mikaelson üzenetet írt nekem, amitől főképp elszorult a torkom, de nem a sírástól, inkább a félelemtől. Mit akarhat Ő tőlem? Bár... még mindig jobb, mintha Klaus Mikaelson jönne el, és tépné ki a torkomat, mert a fülébe jutott, hogy mi történt velem... vagyis... megölne, mert "apát csinálok belőle". De nevetséges!
Hirtelenjében vissza akarok csöppeni a régi életembe. Újra kocsiba ülni, és tovább keresni a szüleimet. New Orleans-ban nyilvánvalóan nem fogom őket megtalálni, arról már bizonyosan tudnék. Ha egyáltalán megtalálhatom őket valahol... a sírjukat biztos. De ettől még az én rezzenéstelen arcomat is megrázza a hideg. Belegondolni sem akarok, hogy megtalálom a sírjukat, és soha... soha, de soha egy pillanatra sem nézhettem a szemükbe. Látni, melyiküktől örököltem a szemem.
Elég! Nem érek rá ilyesmin gondolkodni, most rögtön befejezem. Nekidőltem az egyik kőfalnak, és mikor hangokat hallottam, eltűntettem minden apró félelmet az arcomról, megköszörültem a torkomat, és megszólaltam.
- Nem illő megvárakoztatni egy nőt. - jelentettem ki úgy, hogy véletlenül se hallhassa hangomban, mennyire rám hozta a frászt.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: St. Louis temetõ St. Louis temetõ - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 22, 2013 9:33 pm

***
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: St. Louis temetõ St. Louis temetõ - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down

St. Louis temetõ

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Temetõ
» Temető
» Temető
» Lafayette temetõ

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: New Orleans városa :: Külterületek-