world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Temető

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Davina Claire
welcome to my world
Davina Claire

► Residence :
♢ New Orleans
► Total posts :
171

WICKED WITCH ℘


TémanyitásTárgy: Re: Temető Temető EmptyPént. Május 13, 2016 6:12 pm

Kol & Davina

Nem tagadom, eléggé frusztráló itt lenni a temetőben az éjszaka közepén, viszont még sem érzem annyira azt az ismerős félelem érzését, valahol legbelül már bízok magamban annyira, hogy tudom magamról; meg tudom védeni magamat, ha arra kerülne sor. New Orleans az a város, amely sosem pihen, mindig vannak az utcán emberek, - vagy éppen vámpírok - szól a Jazz zene. Még itt, a temetőben is lehet hallani azt, hogy a városban nem állt meg az élet attól még, hogy besötétedett és feljött a hold.
- Azt mondtad, hogy tartsam biztonságban amíg nem jön el az idő, amikor majd szólni fogsz. Én így tettem, természetes volt, hogy ide hozom egyből. - mondom és bólintok közben egyet, majd összébb húzom magamon a dzsekimet. Csillagos az égbolt, szinte egyetlen felhő sem tarkítja a sötét eget így még hűvösebb van, mint amit az ember megszokhatott.
Nézem Kolt, amint elteszi a dzsekije belső zsebébe azt a fegyvert, ami végre segíthet nekünk és mindenki másnak is abban, hogy Klaus többé ne rontsa itt és sehol máshol se a levegőt. El sem hiszem, hogy tényleg eljutottunk ide. Mikor évekkel ezelőtt megölte a barátomat a templomban, azon az estén mikor Marcel először engedett ki a templom padlásteréről; azóta kívánom az ősi vámpír halálát. Azóta kerestem valamilyen megoldást ami segíthet abban, hogy Klaust megöljem vagy csak ideiglenesen is, de kivonjam őt a forgalomból. Most pedig tessék, itt van, Kollal össze hoztuk. Viszont még sem tudok olyan szinten örülni, mint az előttem álló személy, a fejemben megszólalt egy hang ami számomra nagyon nem tetszik.
- Nem gondolod, hogy ez az egész túl egyszerűen sikerült? Sikerült létrehoznunk a fegyvert ez igaz, de... Túl könnyű volt az egész, félek, hogy nem fog beválni, hogy nem fog sikerülni a tervünk. Akkor pedig csak még jobban magunkra haragítjuk Klaust. - habár Kolban nem tud túl sokat ártani, ha leszúrja akkor csak "aludni" fog, - már ha nem a Kolnál lévő fegyverrel kívánja ezt tenni - viszont bennem bármivel kárt tud tenni. Múltkor sikerült elmenekülnöm előle, mikor megkínoztam, már így is a halálomat akarja, de ha ez most nem fog nekünk sikerülni és megtudja, hogy nekem is közöm volt az egészhez...


gyenge lett, bocsi || xxx || ©
Vissza az elejére Go down
http://www.kkiky18.tumblr.com



Sebastian Morgenstern
welcome to my world
Sebastian Morgenstern

► Residence :
● everywhere in the world
► Age :
407
► Total posts :
139

FIRE MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Temető Temető EmptySzer. Márc. 23, 2016 11:40 pm





Davina & Kol




My Name is Devil!

ღ zene: Wicked ღ megjegyzés: -

Az, amit legbelül érzek, és az, amit magamból mutatok egy teljesen külön fogalom, ha őszinte szeretnék lenni akkor azt mondanám, hogy a külsőleg mutatott értékjegyek sokkalta meghatározóbbak, mint a belsőek. Mit számít néhány belsőleg érzett érzelem, ha csupán arról te magad tudsz, és senki más, miközben a külvilág felé mutatottak fent maradnak, hisz mások úgy ismernek meg? Milyennek is mutassam voltaképpen magamat; gyenge, emberi, és szánalmas érzőlénynek, avagy erősnek, határozottnak, és kegyetlennek? A legkönnyebb módja a gyengeségek, és az érzelmek elrejtésének az, hogy egy álcát öltünk magunkra. Megtanulunk pókerarcot vágni, ezáltal leplezve a bennünk lezajló feszültséget, fájdalmat, avagy kínt. A vonásaink, maga a szemünk csillogásának fénye, és az arcunk képes megmutatni mindazt, ami legbelül lefolytatódik mélyen a lelkünkben. Az emberek szinte képtelenek arra, hogy elfojtsák azt a fajta érzetet, amely akár uralkodik szinte már-már felettük. Nem erősségem a dolgok átgondolása, mégis ettől függetlenül vannak olyan fogalmak, amiken én magam is eltöprengem, hisz én sem vagyok Isten, hogy mindent kapásból értsek.
Hol van itt már testvériség, szeretet, s család? Hol van itt már bármilyen érzelem, amely kifejezné, hogy mi összetartozunk, s egyetlen egy nagy családi kört alkottunk, avagy hol van az, mely előre láthatólag elmondaná, hogy szeretjük egymást? Sehol, mert ez nem család, ez nem testvériség, ez egy átokverte poklot jelentő semleges kapcsolatot takaró kifejezés köztünk, mely már akkor szerte hullott, amikor vámpírokká váltunk. Mi vagyunk a szüleink szerint a szörnyek, a mocskok, az élet tragédiája, holott ők sodortak ebbe bele minket, holott ők tettek ezzé, amivé. Ajh, hány év telt el azóta, s hány kínzással telt nap, mely csak rontotta, s rontotta a helyzetet? Nos rengeteg, s nem csak abból kifolyólag, mert a szüleink olyanok, amilyenek, hanem mindezt magunknak is köszönhetjük.
-Davina!-Szólítom meg hirtelen üdvözlésként, és ezzel ki is zökkenek egyúttal a gondolatmenetemből, ahogy a düh hirtelen feloldódik, amikor is átadja nekem a tőrt. Készségesen veszem el tőle, ahogy kegyetlen mosolyra húzom az ajkaimat.-Ez gyors volt, kérlek.-Mondom, ahogy zsebre vágom a telefont, és felállok a sírkőrről, míg ezáltal szembe kerülök Davinával.-Köszönöm, hogy megőrizted.-Mondom játékos mosollyal, és hangszínnel, ahogy a Holdra pillantok.-Most már csak le kell szúrni Niket.-Mondom visszapillantva Davira, aki minden bizonnyal ugyancsak örül a ténynek, mint ahogy én is. Végül könnyedén a belső zsebembe csúsztatom a tőrt, és ördögi mosollyal fürkészem az éjszakai eget.


Vissza az elejére Go down



Davina Claire
welcome to my world
Davina Claire

► Residence :
♢ New Orleans
► Total posts :
171

WICKED WITCH ℘


TémanyitásTárgy: Re: Temető Temető EmptyHétf. Márc. 14, 2016 6:13 pm

Kol & Davina

Épp egy varázsigét nézek, amikor megcsörren a telefonom, üzenetem érkezett. Felállok az asztalhoz, majd az ágyamhoz sétálok, felveszem az ágyról a telefonomat és érdeklődve olvasom el az smst. Kol az, a tőrt akarja. Kicsit meglepődök, hogy pont ilyenkor, késő este, kora éjszaka; néző pont kérdése, kinek mi. Elrakom az asztalon lévő tárgyakat, majd előkeresem a tőrt, amit még régebben Kol adott oda, hogy rejtsem el addig, amíg nem szól, hogy adjam neki oda. Nos, úgy látszik neki a megfelelő alkalom az éjszaka, mindegy is, ezen nem nagyon szeretnék problémázni, természetesen oda viszem neki a megbeszélt helyre. Vissza is írtam neki smst, nehogy azt higgye, hogy nem kaptam meg, avagy nem akarom elvinni neki a tőrt, ami végre Klaus vesztét okozza majd. Persze csak ideiglenesen, de amíg senki nem húzza ki belőle a fegyvert amit csináltunk, addig nincs probléma.
Felveszek egy bőrdzsekit, majd el is indulok a temetőbe, a táskámba pedig beleraktam a tőrt, mert kicsit feltűnő lettem volna a kezemben lévő fegyverrel, figyelmet pedig most semmi féle képpen sem szeretnék felkelteni. Főleg mivel mindenki nyíltan tudja, hogy mennyire gyűlölöm Klaust, így mindenki teóriákat kezdene el gyártani, hogy nekem ez a fegyver mire kell, és egy-két ember aki hűséges Klaushoz, rohanna hozzá, hogy elmondja, hogy mit látott. Én pedig most egy jó ideig nem akarok bajt magamnak.
Pár perc séta után oda is értem a temetőhöz. Milyen furcsa, sokkalta másabb éjszaka itt járni, mint például fényes nappal. Az egésznek más a hangulata, az érzete.
Mikor megpillantom Kolt, oda sétálok hozzá, majd kiveszem a táskámból a tőrt és felé tartom. - Tessék, itt van. - mondom végül.


gyenge lett, kövi jobb lesz || xxx || ©
Vissza az elejére Go down
http://www.kkiky18.tumblr.com



Sebastian Morgenstern
welcome to my world
Sebastian Morgenstern

► Residence :
● everywhere in the world
► Age :
407
► Total posts :
139

FIRE MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Temető Temető EmptyHétf. Jan. 18, 2016 9:04 pm





Davina & Kol



My Name is Devil!

ღ zene: Wicked ღ megjegyzés: -

Az éjszaka egyre inkább beállt tényé válik, ahogy a sötétség leple szinte mindent beborít, s amíg a drága kis New Orleans-i lakosok vére a belvárosi temetőt mossa, addig én magam szórakozott nevetéssel pusztítom el őket, hogy majdan apró cafatokra tépjem szét a hullájuk. Könnyed kacaj hangja cseng, és a némaság félbe marad. Rémült sikolyok utolsó szólama hangzik még el, s majdan ér véget egy fájdalmas révségbe érten. Minden egyes kínnal teli gyötrődés, nos számomra egy felemelő érzést nyújt. Egészen egyszerűen vicces, hogy az emberek ennyire könnyen adják magukat, s hogy az én drága bátyám városában ennyire nevetségesen, s már-már simán lehet végezni szinte mindenkivel. Mi az, talán most nem érdekli az a tény, hogy épp nem uralkodhat majdan lassacskán senki felett sem, avagy érdekelné, de éppenséggel netán Camivel hetyeg az ágyban? Oh, hogy oda-vissza ne rohanjak, és odáig ne legyek azért, mert érez! Na még mit nem.. egy kegyetlen féreg! Mindig is az volt, és ez sosem lesz másként. Tönkretette az életemet, elzárt a világ elől egy tőrrel a mellkasomban, mélységes fájdalmat okozott, megsebzett a szavaival, és kihasznált, amikor csak úgy tartotta a drága kis kedve.. Én voltam a sakktáblán a parasztja, avagy a való életben a törlőkendője.. Elegem van belőle, és abból, amit művel!
Idegességem kellős közepén, nos könnyedén tépem ki az egyik ember nyelőcsövét a nyakán keresztül, majdan lazán elengedem, hogy a hulla a földre rogyjon hanyagul. Mélyen szívom magamba a levegőt, és kinyitva a szemeimet körbe tekintek a helyszínen. Mindent vér áztat, és még engem is az borít szinte tetőtől talpig. Egy elégedett mosollyal nyugtázom a művemet, ahogy helyet foglalok az egyik közeli sírkövön, és nevetésben török ki. Már csak egy utolsó kellék szükséges nekem, és utána Klaus megfizet minden egyes tettéért, amelyet ellenem vétett. Kezeimet a vászonkabátomba törlöm, ahogy végül lazán lekapva magamról oldalra dobom, és a hófehér pólómba törlöm a még rajtam maradt vért. Az arcomat is beletörlöm lazán, s így már csak néhol csillan meg a Hold fénye által egy-egy helyen a vér látszatképének tükre. Nadrágzsebemből kikapom végül az okos telefont, és felnyitva azt, nos a telefonkönyvbe lépek bele. Kikeresem Davina nevét, aztán megdobom őt egy könnyed üzenettel, miszerint várom a temetőben, és hogy hozza szépen magával a tőrt is. Amennyiben nem teszi meg mindezt, és nem adja számomra ide, nos azt nem fogja megköszöni nekem abban biztos lehet. Amúgy is van még itt hely bőven, tehát nem gond koránt sem, hogy eggyel több hulla lesz-e, avagy sem.
Lehelyezem magam mellé végül a készüléket, ahogy hátamat a sírkőnek vetem. Könnyed kacaj hagyja el az ajkaimat, és az égboltra tekintek fel, amely sötét palásttal üdvözli a létem. Oh, Nik, ha tudnád, hogy mit tervezek ellened.. Újabb nevetésben török ki, ahogy nem foglalkozom semmivel sem. Egyedül csak is az érdekel, hogy megkapjam ellene a tőrt, aztán pedig leszúrjam vele szépen. Elmémben a harag él, s egyaránt csupán csak is ezt érzem egyedül. Teljes mértékben elvesztettem az eszem, és nincs semmi, ami megállíthatna. S oh, még szép, hogy megfizet mindenért..


Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Temető Temető EmptySzer. Jan. 28, 2015 12:59 pm


Lara és Ruby
Lehetek én akármilyen beszari alak, a helyzet súlyosságát mérlegelve mindig hamar összeszedem magam, ahogy most is. Talán ezt nevezik bátorságnak, hisz már most érzem, hogy az imént látottak után, egész éjjel a hűtő mellett fogok kuporogni és nagy kanállal eszem a kedvenc karamellás, csoki darabos jégkrémemet. De most még helyzet van, most még olyan halál komor arckifejezéssel állok a lány előtt, mintha a vámpírvadászat Han Solo-ja lennék, edzetten és tapasztaltan.
Na, nem mintha nem lennék vérprofi kísértetvadász és az ártatlanok védelmezője, csak az én terepem épp valami olyan, ami létezik is, nem ez a sok kamu Cullenékről.
A lánynak szerencséje, hogy ahogy feláll, már rogy is vissza a földre, mert már épp lendítettem volna a sokkolóm, hogy jól oldalba bökjem vele. Talán nincs köze a sötétséghez, tekintve, hogy nem reagált a szentelt vízre, de még mindig itt az a kis apróság, hogy épp kinyírt két pasast – legalábbis gondolom a pisztolylövés is tőle jött.
- Maradj ott és nem esik bajod. – Morranok rá, a félig kiürült szenteltvizes palackot visszacsúsztatom a hátizsákomba, majd hátrálni kezdek, ügyelve, hogy ne fordítsak a lánynak hátat, s már csak a nem messze lévő testnél állok meg.
Kíváncsi vagyok mit fogok látni, ha majd lenézek rá. Amikor pedig megtörténik, akkorára kerekednek a szemeim, mint a Jupiter.
- De… de ez… - kék. Jönne a nagy, tudományos megállapítás, még épp el tudom harapni a mondatom, hogy ne csináljak hülyét magamból. Kihasználva, hogy a lány még erőtlen, egy darabig csak értetlenül kerülgetem, figyelem, még a sokkolómmal is megpiszkálom a testet. Végül kénytelen vagyok felállni és eltávolodni, tekintve, hogy még fél perc a közelében és kidobom a taccsot, ami az arcomon is jól türköződik.
- Mi ez?! – Bökök a kezemmel a különös holttest irányába, szinte számon kérő és felháborodott a hangom. Vicces egy helyzet, hisz valahogy úgy nézhetek rá, mintha az anyja lennék és tíz perce kértem volna meg, hogy rakjon rendet a szobájában, ám mikor bemegyek, ott még mindig olyan a helyzet, mintha bomba robbant volna.
Vissza az elejére Go down



Lara Henderson
welcome to my world
Lara Henderson

► Residence :
∫ hátad mögött
► Age :
35
► Total posts :
23

BRAVE HUNTER ➴


TémanyitásTárgy: Re: Temető Temető EmptySzer. Jan. 28, 2015 12:00 am


Ruby & Lara

Teljesen kimerültnek érzem magam. Azt hiszem mára bőven elég volt két vámpír. Most csakis a szerencsémen múlott ez az egész helyzet. Ha az első vámpír félreugrott volna, mielőtt még a golyóm célt talál, akkor nagy valószínűséggel most én fetrengenék itt holtan, nem pedig ők ketten. Két vámpírt egy karóval nagyon nehéz megölni, én már csak tudom! Nem is sikerült volna. Főleg, hogy igencsak új vagyok a szakmámban. Csak néhány éve kezdtem el kiképezni magam, pontosabban Mona képzett ki, és azokhoz a vadászokhoz képest, akik már eleve vadásznak nevelkedtek, én egy hatalmas nulla vagyok. Egy senki. A szakértelmem nem elég több vámpír ellen, ahogyan a tapasztalatom sem. Körülbelül meg tudom számolni az eddig megölt vámpírok számát, pusztán a két kezemen. Tehát tényleg nem tettem még túl magasra a mércét. Azt hiszem ez a mai volt a legelső komolyabb ,,bevetésem" és most kövezzetek meg, de büszke vagyok magamra. Ezt senki sem tilthatja meg nekem, és valójában sokan lehetnének még büszkék rám, elvégre ez a két vámpír akár az egész országot le tudta volna mészárolni. Én pedig megöltem őket...
Ahogy a mögöttem lévő fának dőltem, egyre jobban kezdem érezni, hogy az is fáj. Valószínáleg mikor a vámpír a nyakamnál fogva a fának szegezett, a hátamban is kárt tehetett. Mindenem sajog, a torkom legfőképp... Szint még mindig érzem a fojtogató ujjakat. Csak egy jó meleg fürdőre vágyom most, semmi másra. Csak egy fürdő! És mintha könyörgésem meghallgatásra talált volna, a képembe ömlik egy rakás víz. - Mi a...? - Szemeim reflexszerűen pattannak fel és keresik a víz forrását. Azonnal felugrom, de mielőtt még az előttem álló nőnek ugorhatnék, megtántorodom és visszazuhanok a földre. A fenébe! Úgy érzem elhagyott az összes erőm... Kegyetlen dolog. Még szerencse, hogy a nő nem egy újabb vámpír. Ha az lenne, nem egy üveg vízzel öntött volna nyakon, hanem egyből támadott volna. Ő egy ember. Talán mindent látott... Nagyszerű, akkor most jön a magyarázkodás?
- Mégis mi a fenét művelsz? Mire volt ez jó? - Mordulok rá mikor végre sikerül felállnom anélkül, hogy elesnék, bár nem igazán szeretnék túlzottan eltávolodni a fától, így inkább nekitámaszkodom és várom a válaszát. Hát nem volt elég bajom eddig is, most még a víz is csurog rólam. Fantasztikus!


362 szó▲  Are You With Me ▲   hmm?  

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Temető Temető EmptyKedd Jan. 27, 2015 6:20 pm


Egy ideje már lecsillapodtak körülöttem a dolgok, azt hiszem. Értem ez alatt, hogy a családom abbahagyta a nyaggatást, hogy menjek vissza Texasba, sikerült befejeznem a kóma előtt elkezdett főzőtanfolyamot, és végre találtam egy olyan munkát, ahol hozzám hasonló félnótásokkal lehetek körülvéve. Igen, mint kiderült New Orleansban zabálják a kísértet históriákat, így felvettek egy laphoz, teljes állásba, a kiadó pedig epekedve várja, hogy megjelentethesse a sztorim a Lake Massiveról, hisz egy megmagyarázhatatlan kóma egy szellemtanya gyomrában… ráadásul erős háttértudásom is van, a turisták vinnék, a lapot, mint a cukrot. Az egyetlen gond, hogy találnom kell egy új albérletet, bent a Francia Negyedben, hogy közelebb legyek a szerkesztőséghez.
Hallottam néhány dolgot és nem tudom, készen állok-e rá, hogy bemenjek oda. Tudom, hogy az ördög ezt akarná. De én is ezt akarom? Úgy érzem, hogy azt kell tennem, amit elvár tőlem. Vajon miért? Az elrabolt egy évem miatt? Mert a gondolatát is képtelen vagyok elviselni, hogy mit tehetne velem újra? Nem, biztosan nem, engem nem ilyen fából faragtak. A fenyegetés önmagában nem okozhat semmit, ha csak nem fogadják el, ugye. Én márpedig nem fogadok el semmit. A munkám és a szenvedélyem miatt költözöm oda, nem pedig az ördög akaratából. Na bumm.
Szóval ezek a gondolatok töltik meg a tökfejem, ahogy az utcán kóborlok, már jóval kilenc után. Mondhatnám, hogy futni jöttem ki, de épp csak költői válságban vagyok és szükségem van egy kis friss levegőre, meg egy nagy cuppanósra a múzsától, hogy túllendülhessek a zsákutcán. És ugye mi is lehetne jobb e célból egy magamfajta számára, mintsem a hátborzongató helyek?
A múltkor is olyan jól bevált az az erdő. Még most is ráz a hideg, ha rá gondolok! Jó, jó, csak az áruház mögötti parkban jártam, de tényleg félelmetes volt. Azok a fák! Hú. Ma pedig egy temetőt pécéztem ki, úgy tizenöt perc sétára az albérletemtől van is egy egyszerű köztemető, itt a belvárosban.
A főkapu zárva, így sertepertélek egy darabig a magas kerítés mentén, s mikor végre elcsípek egy autó és járókelő mentes percet, átmászom – bár a tetejéről inkább csak esek. A sírok közti út jól ki van világítva, így haladok egészen a pavilonig, egy útközben felvett vaskosabb botot szorongatva a kezemben, amit a járda mentén vettem fel. A torkomban dobog a szívem, a függője vagyok ennek az érzésnek, ám a kis kőépületnél érdekes hangokra leszek figyelmes. Technikailag bokán fosom magam, de hamar észhez térek és nagyot nyelve indulok a hangok irányába. Akármi is folyik itt, érzem, hogy imádni fogom – persze csak ha van bármi köze a paranormális aktivitáshoz. Már a közelben járok, mikor meghallom a lövést, kis híján felsikítok, de visszafogom a hangom és azonnal hasra vágom magam, a további utat már csak kúszva teszem meg a sírok között, a telefonommal természetesen kamerázva. Az akció végét még épp elcsípem, ahogy nő megdöfködi a pasast… ez… biztosan egy vámpír. Legalábbis remélem, hogy az, nem pedig egy pszichopata botos csaj. Mivel itt már elég sötét van és nem tudom biztosan megállapítani ki, ki, erőt véve magamon felkapaszkodom egy sírbolton, s immár egyik kezemben a sokkolóm, másik kezemben egy palack szentelt vizet szorongatva indulok el. Kihasználom a hatalmas fölényem, vagyis hogy a kis amazon épp henyél, remegve odatipegek, majd ahogy megállok előtte ráfröcskölöm az üveg tartalmát és farkasszemet nézve vele, várok.


Nézd el, hogy szuperbéna lett, még össze kell szoknom a lánykámmal.

Vissza az elejére Go down



Lara Henderson
welcome to my world
Lara Henderson

► Residence :
∫ hátad mögött
► Age :
35
► Total posts :
23

BRAVE HUNTER ➴


TémanyitásTárgy: Re: Temető Temető EmptyKedd Jan. 27, 2015 3:05 pm


Ruby & Lara

Egy idióta vagyok, de komolyan. Ismét bedőltem egy hazugságnak, egy átverésnek. Még szerencse, hogy most nem felkészületlenül jöttem ide. Legutóbb mikor kaptam egy üzenetet "Monától" utána kivéreztettek, és hetekig a kórházi ágyat nyomtam, mire teljesen felépültem. Nem igazán szeretik a vadászokat, viszont Monával nagyon szeretnek szórakozni. Csak tudnám már, hogy mi lett vele... Legalább egy hónapja nem hallottam róla semmit, csak ezek az üzenetek jönnek. Kezdem úgy érezni, hogy van valami szándékuk velem. Ezt nem csak viccből csinálják, az nem lehetséges. Valamit akarnak tőlem, vagy valakit... Talán a második lehetőség találóbb lenne. De most valószínűleg nem ezen kellene agyalnom, hanem azon, hogy mi az átverés, mi ez az óriási csend és hol van egy vámpír, aki hamarosan az életemre fog törni és megpróbál megölni. Tisztában vagyok vele, hogy itt van valaki és figyel, ahogy azzal is, hogy nem hagyna elmenni, tehát próbálkoznom sem kellene. Szégyen is lenne ha vadászként menekülőre fognám. Hiszen azért vagyok, hogy megöljem őket. De hazudnék ha azt mondanám, hogy most egy csepp félelem sincs bennem. Bizony van! És egyre idegesebb is vagyok. Ám még mindig azt mondom, hogy jobb félni mint megijedni. Az egyetlen problémám jelenleg az, hogy én hülye megint bedőltem. Viszont muszáj, mást nem tehetek ha meg akarom találni Monát, elvégre mi van ha tényleg itt van? Hagyom meghalni? Életem végéig a bűntudat mardosna.
Előhúzom a fagolyókkal töltött fegyverem, ami nélkül manapság már nem is mozdulnék ki, majd körbenézek újra és újra. Érzem, hogy itt van, de nagyon jól ért a rejtőzködéshez. Azt sem zárom ki, hogy esetleg többen vannak. És ha ezt gondolom, nem is tévedek nagyot. A következő pillanatban az egyik, férfi elősétál a bokor mögül, én pedig gondolkozás nélkül célzom meg a szívét, és lövök rá. Nem igazán tudom mit gondolt, valószínűleg nem hitte volna, hogy meghúzom a ravaszt, mivel nem ugrott félre. Igazi öngyilkosjelölt! A kedvenceim! Bedőlnek a kedves ártatlan arcnak. Viszont mielőtt még másfelé is fordulhattam volna, egy hirtelen széllökés kiüti a kezemből a fegyvert. Valószínűleg nem szél, de én mást nem igazán éreztem és még csak nem is láttam. Azt tudom, hogy elvitte a fegyverem. A rohadék! Gondolkozás nélkül húzom elő a karómat, amit remélhetőleg a vámpír szívébe tudok majd döfni. Nincs más fegyverem. Azt hittem... Nem is tudom mit hittem. Nem múlik el sok idő, pár másodperc csupán, és az egyik fára kenve találom magam, miközben a másik fickó a torkomat szorongatja. Undorító fogai vannak. Rám akar velük ijeszteni, hiszen nem harapna meg, tudja, hogy nem járkálok verbéna nélkül... Tudnia kell! Aztán megérzem ahogy a gyomromhoz nyomja a fegyveremet, szinte átlyukasztja vele a bőrömet. Fáj, de próbálok nem hangot kiadni, mert azt csak élvezné a dög. Valamit mormog, de nem tudom kiérteni szavait, nem tudok arra koncentrálni. Csak próbálom magam életben tartani, és levegőhöz jutni, ami igencsak nehéz. Sajnos egy vámpír szorítása nagyon erős tud lenni. Szerencsére még éppen időben eszembe jut, hogy a kezemben éppen egy karót szorongatok, így gondolkozás nélkül vágom bele azt a férfi oldalába, majd mikor meglepődik, felordít és elenged én csak kirántom a karót és a szívébe döföm, akár egy vadállat. Körülbelül úgy nézhettem most ki.
Miután megbizonyosodom róla, hogy nincsenek többen, a földre csúszok, a hátamat pedig a fának nyomom. Iszonyatosan fáj a nyakam, biztosan még napokig meg fognak látszódni a rohadék újjai rajta. Király!


543 szó▲  Are You With Me ▲  hát mégis hosszú lett Embarassed

Vissza az elejére Go down



River S. Brooks
welcome to my world
River S. Brooks

► Residence :
ԅ new orleans
► Age :
34
► Total posts :
431

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Temető Temető EmptyKedd Jan. 27, 2015 1:40 pm

***
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Temető Temető Empty

Vissza az elejére Go down

Temető

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Temetõ
» Temető
» St. Louis temetõ
» Lafayette temetõ

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: New Orleans városa :: Belváros-