world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Elhagyott vadászkunyhó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next



Rosalie Matthews
welcome to my world
Rosalie Matthews

► Residence :
◯ behind your back
► Age :
36
► Total posts :
125

INACTIVE CHARACTER ✖


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott vadászkunyhó Elhagyott vadászkunyhó EmptyVas. Nov. 16, 2014 5:48 pm



jensen & tania


+18

Elfojtott sóhajok. Fülledt levegő. Fűtött vágyak.
Végre ÉN voltam az, aki kényeztette őt, s nem fordítva. Nem szerettem kiszolgáltatott helyzetben lenni, azt pedig egyáltalán nem, ha el voltam nyomva. Előszeretettel uralkodok mások felett, ezt a mondatot már többször vágták a fejemhez az élet során.
Az agyam teljesen kikapcsolt, és csakis a vágyak irányítottak engem, párszor beleestem már ebbe a csapdába.. Mondhatni ez nálam olyan, mint apuci és anyuci jó kislányánál az ivászat. Ritkán fordul elő, s a másnap megbánom az egészet. Elég fura hasonlat tekintve, hogy gyűlölöm az alkoholt..
Abbahagytam, mikor karomnál fogva elkezdett felemelni magához. Egy ideig csak íriszeit bámultam, és esküdni mernék rá, hogy vagy több óra telhetett el, amikor valójában alig pár másodperc. Mit művel velem? Ez annyira nem volt rám jellemző.. Jó.. fogjuk arra, hogy már rég volt férfival dolgom, hisz elhidegültem tőlük az..az..eset óta.
Egy szót se szóltam, kicsit elkeseredtem, ahogy eszembe jutott a legutóbbi balul sikerült párkapcsolatom és a vele járó következmények, majd mindez egy mozdulatra tovaszállt. Lábujjhegyre álltam, hogy még jobban érezhessem őt, míg kezeimmel izmos felsőtestén támaszkodtam. Szégyelltem magam, de muszáj volt bevallanom, hogy piszkosul élveztem, s egyáltalán nem akartam, hogy abbahagyja. Egy pillanatra sem.
De nem sokáig tudtam élvezni ujjai kényeztetését. Mielőtt szóra tudtam volna nyitni duzzadt ajkaimat, megfordított, és a hideg falhoz préselt. Engedelmeskedtem neki, hagytam, hogy úgy mozgasson, ahogy megfelelt neki. Mintha a saját kis marionett bábuja lettem volna..
Tenyeremet a falnak nyomtam, ahogy homlokomat is. Rettentően melegem volt, a hideg falnak pedig - még ha egy kicsit is -, sikerült lehűtenie.
- Azt te csak hiszed. - nyögtem, és lehunytam szemeimet. Semmit se tudtam csinálni ebben a pózban, néha be tudtam segíteni csípőmmel, de ezen kívül.. semmi. - Nagyon el vagy szállva magadtól, de nem tudom mire. - incselkedtem, majd ajkamra harapva megfeszült a testem. Még nem jutottam el az orgazmusig, de éreztem, ahogy egyre jobban gyülemlett bennem. A fenébe... valamit csak tud. Gyűlöltem ezért. Gyűlöltem, amiért teljesen másfelé fordította ezt az egész beszélgetést. És gyűlöltem azért is, mert ilyen piszok jó volt. De soha.. ismétlem soha többé nem fogok beleesni a csapdájába. Ez csak egy egyszeri botlás volt részemről.

crazy in love nem tudok elégszer bocsánatot kérni

Vissza az elejére Go down



Jensen Maxwell
welcome to my world
Jensen Maxwell

► Age :
38
► Total posts :
236

BRAVE HUNTER ➴


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott vadászkunyhó Elhagyott vadászkunyhó EmptyVas. Szept. 21, 2014 3:24 pm





Tania & Jensen

Sometimes the hardest thing & the right thing are the same.
 
+18

Ohh, édes jó Istenem! Imádom, mikor az én hatásomra esik szét egy nőt. Számomra nincs annál felemelőbb érzés, minthogy egy nőt én vihetek el a csúcsra. Sok férfi azt se tudja, hogy hová nyúljon, de szerencsére én nem így születtem.  
Mikor szétesik miattam, ahogy érzem, hogy megfeszülnek az izmai, muszáj vagyok mosolyogni. Megint elértem,  megint megcsináltam.  Bár bevallom, azt nem gondoltam volna, hogy ilyen gyorsan fog bekövetkezni, szerettem volna egy kicsit játszadozni vele., de így lőttek a tervemnek. Egyelőre.
Egy pillanatra azt hittem, hogy valami rosszat tettem. Értetlenkedve néztem rá mikor felült, és elkezdte mondogatni a ’nemet’. Ellökött magától, majd egyenesen a falnak nyomott. Hirtelen köpni-nyelni nem tudtam. Azt hittem, hogy ki fog akadni valami miatt – mert ugye a nők kiszámíthatatlanok – de helyette még jobban meglepett. Letérdelt elém, és kezébe vette a férfiasságomat. Egy pár pillanatig csak nézte, majd nyelvével kezdett el kényeztetni. Fejemet hátradöntöttem, egészen a falig, és még a lélegzetem is elállt, annyira jó érzés volt. Csak az az egy bökkenő van, hogy a többi férfitársammal ellentétben, én nem szeretek így elélvezni. Nem is értem, hogy a többi társam mit szeret azon, ha egy gyönyörű nő gyönyörű száját bepiszkolja. Nem ezt érdemlik, legalább is szerintem.
Annyira jól csinálta dolgát, hogy éreztem elkezd bennem épülni, és lassan kész robbanni.  Gyorsan megráztam a fejemet, lehajoltam kicsit, megfogtam a lány két felkarját, majd felhúztam őt magamhoz. Egy pillanat alatt elmúlt a jóleső érzés. Bántam is meg nem is, de nem akarom, hogy ilyen könnyen megszabaduljon tőlem. Azt akarom, hogy könyörögjön. Hogy emlékezzen, hogy én voltam a legjobb szexuális partnere egész életében. Nyelvemmel ismét az övét vettem birtokba, miközben kezemet lassan, komótosan csúsztattam lefele a hasán, míg nem elértem a női test legszebb, és egyben legérzékenyebb pontjához. Amit az előbb még a nyelvemmel izgattam, most az ujjaimmal teszem újra ezt. Nem tudja leplezni azt, hogy mennyire tetszik neki ez az egész. Mindezt nem lehet megjátszani.
Ujjaim ki-be jártak kedvenc helyemen, s mikor már úgy éreztem, hogy eljött az én időm, elvettem onnan kezemet. Játszi könnyedséggel megfordítottam őt, így most ismét én nyomtam őt a falhoz. Jobb kezemmel felemeltem a lábát, utat engedve a várva várt dolgoknak. Lassan helyeztem be neki, azt akartam, hogy minden egyes kis millimétert érezzen. Egy pillanatra sem engedtem el a száját. Attól féltem, túlságosan is elvesztem a fejemet, és magammal fogok csak foglalkozni.
- Könyörögni fogsz, hogy újra tegyelek magamévá. – suttogom fülébe, majd lassan elkezdtem mozogni. Magamat is megleptem, hogy mennyire ura tudok maradni a helyzetnek, bár lehet, hogy az az oka, hogy nem olyan rég voltam nővel. Vagy csak Ő teszi ezt velem. Vagy a célom. De mindez kit érdekel? A lényeg itt van velem, és most semmi nem számít.
Éreztem, ahogy lassan izzadságcseppek jelennek meg a hátamon, na meg a testhőmérsékletem is az egeket veri.  Ez hiányzott nekem. Egy kiadós szex egy ismeretlen lánnyal.  
szavak: XXX zene: Pray in C megjegyzés: Ez nagyon rossz lett Embarassed credit: ♥️
Vissza az elejére Go down



Rosalie Matthews
welcome to my world
Rosalie Matthews

► Residence :
◯ behind your back
► Age :
36
► Total posts :
125

INACTIVE CHARACTER ✖


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott vadászkunyhó Elhagyott vadászkunyhó EmptySzer. Szept. 10, 2014 8:43 am



jensen & tania


+18
Zavartan helyeztem át a súlyt a másik lábamra, mikor csak egy falatnyi kis bugyi díszelgett rajtam és semmi más. Egyáltalán nem voltam megelégedve testem "adottságaival", ha lehet azt adottságnak nevezni, hogy ha bármit eszek egy csepp felesleg nem fog rajtam megmutatkozni. Sokan irigyeltek emiatt, én meg őket a nőies vonalaik miatt. Emlékszem serdülő lányként zsebkendővel tömtem a melltartómat, hogy látszódjon valami.. Aztán mikor testnevelés órán véletlenül kiesett én voltam a nevetés tárgya úgy a gimnázium végéig. Keserű évek voltak, de megtanultam meghúzódni a sarokban és hallgatni. Így rendkívül sok információhoz jutottam..
Így érthető, hogy most sem voltam teljesen megelégedve azzal a tudattal, hogy félmeztelenül álltam előtte, ráadásul a világosban. Általában sötétben szoktam szeretkezni, pont azért, hogy ne lássanak. Igen, nem a Jensen félék közé tartoztam, akik úszkálnak az önbizalomban..
Lehunyt szemmel ízlelgettem ajkait, nyelvét befogadtam és kényeztettem a sajátommal. Közben éreztem, hogy a nadrágjával bíbelődik, és mikor forró férfiasságát megéreztem derekamnál, majd' felrobbantam a vágytól. Pedig nem akartam, egyáltalán nem, de nekünk nőknek is vannak szükségletei és én már elég rég voltam együtt férfival. Nos, igen nem szokásom egyik ágyból a másikba vándorolni. Az nem igazán az én stílusom. Szeretek megismerkedni másokkal, és csak lassan, miután felépítettünk egy bizonyos kapcsolatot, szoktam levetni magamról a ruhát. Fogjuk arra, hogy most eléggé ki voltam éheztetve, és az utálatot másképpen fogom levezetni rajta.
Alsó ajkába haraptam, és szívtam amennyire csak tudtam. Azt akartam, hogy másnapra megmaradjon a nyoma, és visszasírja ezt a pillanatot. Kinyitottam szemeimet, és egész békés volt így. Nagyon fiatalnak tűnt, úgy velem egykorú lehetett ebben a másodpercben. Békés volt, nyugodt s ártatlan. Hosszú szempillái dúsak voltak, és csak a szemei alatt lévő párnák jelezték, hogy nincsenek nyugodt éjszakái. Amúgy meg olyan volt, mint egy gyerek, főleg ezzel a kócos aranybarna hajával.
Amint ismét felemelt lábaim a csípője köré fonódtak, hogy még könnyebben tudjon haladni. Egy másodpercre se szakadtunk el egymástól. Jól csókolt. Ajkai teltek voltak, ráadásul nem nyáladzott úgy, mint egy kutya. Sajnos volt ehhez hasonló tapasztalatom..
Letett az asztalra, én pedig hátrahajoltam. A felhevült testemnek pont jól esett az asztal okozta hidegség. Kicsit lenyugtatott. Mellkasom szinte fel-le ugrált, szívem úgy kalimpált, hogy majd' kiugrott a helyéről. Édes csókjaival hintette be a testemet, én pedig nem tudtam mást tenni, mint élvezni. És úgy utáltam magam ezért. Szégyelltem, amiért elérte azt, amit egyáltalán nem akartam. Vágyódtam utána. Körmeimmel hol az asztal felszínét karmoltam, hol hajamba túrtam bele. Muszáj volt valamit tennem, valamivel levezetni ezt a felgyülemlett feszültséget magamban.
Legforróbb pontomhoz érve lehunytam a szememet, és egy kis O betűt formáltak az ajkaim. Te szentséges.. A számra harapva fojtottam vissza egy nyögést, nem, nem akartam már ennél is nagyobb elégedettséget okozni neki. Miért kellett így kínoznia engem? Éreztem, hogy éles pengén táncoltam, és mindjárt el fogok élvezni. Meg is mutatkozott az, hogy már milyen rég óta él bennem ez a vágyódás, na meg az, hogy ért a nőkhöz - bármennyire is utáltam ezt bevallani -.
- Csak maradj csöndbe és tedd a dolgod. - ziháltam, és vállai után kaptam. Kicsi körmeimet bőrébe mélyesztve jutottam el a csúcsra. Gerincem ívbe hajlott, és a teljes kielégültség átjárta egész testemet, maga mögött kellemes bizsergést hagyva. Kapkodtam a levegőért, és gyorsan felültem.
- Nem. Nem. - löktem el őt magamtól, és leszállva az asztalról a falhoz nyomtam testét. - Nem. - nyomtam egy lágy csókot az ajkaira. - Te már túl sokat tettél. Most rajtam a sor. - kacsintottam rá, és remegő térdeimmel elhelyezkedtem a földön. Kemény hímvesszőjét megragadtam, és először csodáltam, majd ajkaimmal és nyelvemmel kezdtem el kényeztetni őt. Azt akartam, hogy érezze azt, amit én. A sóvárgást.

593 - ellógtam az első órát :"D

Vissza az elejére Go down



Jensen Maxwell
welcome to my world
Jensen Maxwell

► Age :
38
► Total posts :
236

BRAVE HUNTER ➴


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott vadászkunyhó Elhagyott vadászkunyhó EmptySzer. Szept. 03, 2014 7:03 pm





Tania & Jensen

Sometimes the hardest thing & the right thing are the same.



+18


Teljesen a hatalmába kerített. Nem vágyom másra, csak Ő rá. Miért vannak ilyen szép nők? Na, nem panaszkodhatok magamra sem, mert azért engem is jó külsővel áldott meg a sors. Igen, egoista vagyok, de csak az egészséges egoizmus játszik nálam. Ezáltal magabiztos is vagyok, és ezt szeretem, ha látják is rajtam a nők. Ha egy kis befordult idióta lennék, tuti nem kapnék meg 10/10-es csajokat.
Dallamos hangja van, s ahogy csiripel itt nekem közbe, férfiasságom keménységével egy téglát is el tudnék törni már. Lassan kibújtatott a pólómból, így szemügyre vehette a kidolgozott testemet. Büszke voltam rá. Én magam dolgoztam meg érte, na meg persze a vadászat is sokat segített ebben. Nehéz ám megtartani ezt a külsőt, de amíg megtehetem, és szexuálisan aktív vagyok, addig igen is nagyon oda fogok figyelni, hogy nézek ki. Ahogy végighúzza ujját mellkasomon, hasamon, libabőrös leszek. Veszek egy mély levegőt, hogy ne tépjem le azonnal a ruhákat róla. Aztán megteszi Ő helyettem. Lecsúsztatja nadrágját, majd a háta mögé nyúl, és a melltartóját is leveszi, és kacér módon meglobogtatja előttem.
- Gyönyörű vagy. – jegyzem meg elvarázsolva, és végignézek rajta. Minden a helyén van, éppen úgy, ahogy szeretem. – Én is gyűlöllek téged. – nézek szemeibe, majd ajkaimat az övére tapasztom újból. Közben szépen lassan leveszem magamról a nadrágom, az alsónadrágommal együtt, így anyaszült meztelenül állok immáron előtte. Férfiasságomat a derekának nyomom, kezeit megfogom, és a feje felé helyezem. Csókolom ajkait, arcát, nyakát. Szeretem az előjátékot, és ettől most sem fogok eltekinteni csak azért, mert már az őrületbe kerget. Kezeimet ismét a szép kis fenekére helyezem, felkapom, és elviszem az asztalhoz, ahol óvatosan leteszem őt, miközben egy percre sem hagyom abba a csóközönt. Ismerje csak meg a kínzásomat. Nálam nem csak annyi a szex, hogy helló szia meztelenek vagyunk, aztán játszunk egymással. Hiába hogy nem volt komoly kapcsolatom, a nőket szeretem, és szeretek nekik örömet okozni. Most sem fogok másképp cselekedni.
Hátradöntöttem őt, miközben felé hajoltam. Elkezdtem számmal egyre lejjebb haladni. Szája, nyaka, kulcs csontja, míg nem elértem a formás kis melleihez. Számmal bekaptam bimbóját, és nyelvemmel izgatni kezdtem, hol egyiket, hol a másikat. Majd egy kis idő múlva haladtam tovább. Jött a hasa, a köldöke, majd jobb oldali csípőcsontjától egészen a balig csókoltam végig őt. Lassan lehúztam róla a fehérneműjét, majd féltett kincse felé indultam el.  – Ohh kislány, kívánni fogsz még engem. – néztem fel rá lentről, majd hagyom a beszédet, és tovább folytatom azt, amit elkezdtem. Lábait teljesen széthúzom, felrakom az asztal szélére, így megkönnyítve helyzetemet. Simogatom őt, majd belső combjaira térek át, amit szintúgy elkezdem csókjaimmal bombázni. Nem tudom mennyi idő telik el, meddig időzök el ott, de hirtelen számat édes kis barackjára helyezem, és nyelvemmel kényeztetni kezdem őt. Kezeimmel átkarolom a combját, és közelebb húzom magamhoz, csak hogy véletlenül se tudjon elfordulni, megszökni, vagy kinek mi.      
szavak: XXX zene: Pray in C megjegyzés: nááá Mindent bele! Very Happy credit: ♥️
Vissza az elejére Go down



Rosalie Matthews
welcome to my world
Rosalie Matthews

► Residence :
◯ behind your back
► Age :
36
► Total posts :
125

INACTIVE CHARACTER ✖


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott vadászkunyhó Elhagyott vadászkunyhó EmptyKedd Szept. 02, 2014 10:09 pm



jensen & tania


+16/18
Nem szokásom másokat az ujjaim köré csavarni, sosem voltam az a lány, aki úgy vélte, hogy bárkit megkaphat, akit csak akart. Az életemben kevés férfi volt, és egyáltalán nem bántam meg, hogy én az a bizonyos nehezen megkapható nő vagyok. Természetesen becsúszott egy-két hiba is, és nagyon is úgy látszik, hogy nőni fog ez a szám. Régebben sosem feküdtem volna le senkivel információért cserébe, de már lassan tíz éve próbálom kideríteni hovatartozásomat. Múlik az idő és én sem leszek fiatalabb. Hamarosan kifáradok pár perc futás után, az erőm is csökkenni fog, gyengévé válok. Ha csak nem fejezem be itt és most. De akkor mi értelme volt az egésznek? Életem legjobb éveit pazaroltam el, csak azért, hogy megtudakoljam az igazságot. Muszáj véghez vinnem, és utána mindent magam tudok. Végre.
- Nos, akkor ezt észben fogom tartani. - suttogtam, miközben arcával közelített felém. "Még nem késő hátrálni.." ~ egy belső hang figyelmeztetett engem, de nem hallgattam rá. Én már elhatároztam ezt, nem éreztem elhamarkodottnak a döntésemet. Hagytam, hadd érjen hozzám, és szemeimet lehunyva közöltem vele döntésemet. Anélkül, hogy egy árva szó elhagyta volna az ajkamat. Íze alkoholos volt, kicsit megrándultam, ahogy megéreztem a nyelvemen a tömény szeszt. Ujjaimmal dús, beállított hajába túrtam. Igaz, ez már nem a szerep részeként szerepelt, de ezt már úgy meg akartam tenni. Míg szőke tincseit morzsoltam az egyik kezemmel, addig a másikkal enyhén borostás arcára tértem át. Gyorsan felemelt, mintha csak egy tollat emelt volna fel a földről. Lábaim automatikusan csípője köré fonódtak, és akaratom ellenére felnyögtem. De nem a vágytól, melyet duzzadó férfiassága okozott, mondjuk nem panaszkodtam rá, hanem a fájdalomtól, mely még mindig ott lakozott. És pont erre a pillanatra várt.
- Nem.. - szakadtam el az ajkától. - Túl könnyűvé tetted az egészet. - vigyorogtam, és a tervem kidolgozott pontjait most elvetettem. Kell néha a spontaneitás.
- Lehet, hogy akarom. - próbáltam kibújni a felsőmből, de helyette letépte rólam, mint valami vadállat. A rohadék! Egy szál semmiben kell majd hazamennem? Elhúztam a számat, mikor rájöttem, hogy testalkatom leginkább egy kisfiúéhoz hasonlított. Nem volt semmi mellem, de tényleg még egy push-up melltartó sem segített rajta. Viszont emellett feszes volt, és kívánatos a maga módján. - De ez csak egy egyszeri alkalom, mert ki nem állhatlak. - közöltem vele nemes egyszerűséggel, majd felsőjét áthúztam a fején, és a földre dobtam. Széles vállakkal találtam magam szembe, és talán még sosem örültem ennyire alacsony termetem miatt. Végighúztam kezeimet izmos felkarján, majd pillantásom haladt egyre lejjebb a mellizmán, végül hasfalán, melybe láthatóan elég kemény munkát fektetett. Sőt.. ha már a keménynél tartunk. Nem szorítja a nadrág? Ha már én úgy érzem őt ruhán keresztül, hogy most rögtön meg tudna erőszakolni, akkor ő mit?
- Tedd magad hasznossá, és kezdj el vetkőzni. - utasítottam, és a nadrágom gombjához nyúltam. A tekintetébe vájtam a sajátomat, és lassan, hozzáértő mozdulatokkal fosztottam meg magamtól a ruhaneműt. Óvatosan kiléptem belőlük, majd a falnak döntöttem a hátamat. - Hidd el, jobban jársz, ha rám hallgatsz. - ravaszul elmosolyodtam, s a hátam mögé nyúlva kikapcsoltam a melltartómat. Lefejtettem magamról, és mielőtt a földre ejtettem volna kecses mozdulatommal, meglóbáltam előtte.


xxx like a roller Jensen.. Cool

Vissza az elejére Go down



Jensen Maxwell
welcome to my world
Jensen Maxwell

► Age :
38
► Total posts :
236

BRAVE HUNTER ➴


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott vadászkunyhó Elhagyott vadászkunyhó EmptyKedd Szept. 02, 2014 8:31 pm





Tania & Jensen

Sometimes the hardest thing & the right thing are the same.
 Az, ahogy viselkedem bizonyos emberekkel, az, amilyen érzéketlen vagyok és csak a nők éltetnek, az látszat. Jó persze, a szex azért sokat nyom a latba, a nap minden percében szeretném csinálni, de minden azért van, azért lettem ilyen, mert nem akarom, hogy bárki lássa a gyenge pontjaimat. Egyetlen egy ember tudja, hogy milyen is vagyok valójában. Nem sokban tér el a mindennapi énemtől, de Ő legalább tudja, hogy mit miért csinálok. És teljesen más, mert így meg is tud érteni, és nem ítél el.
 Nem hagyom, hogy a múlt kiüljön az arcomra, ahogy a gondolatok kavarognak bennem. Élek a mának, élek a pillanatnak. A beszólása csak felbátorított, hogy megmutassam neki, hogy kicsi Jensen igen is a toppon van, és olyan élményt ad neki, hogy az örömtől el fogja magát sírni. Ha ezt így ki merném mondani, akkor biztos vagyok benne, hogy egyből jönnének az epés megjegyzések, miszerint nagy a szám. Ezt megelőzvén inkább csak hallgatok, és mosolygok. Aztán igent mond a meghívásomra. Na valószínűleg nem azért, mert annyira élvezi a társaságomat – még – hanem azért, mert a végére akar járni a dolgának. Én ezt mind meg is értem, éppen ezért megy a kölcsönös kihasználás. Ráadásul folyamatosan incselkedik is velem. Tetszik nekem, és az, ahogy megállt így előttem, teljesen izgalomba hozott. Alacsony, törékeny, és hihetetlenül szexi, ahogy hosszú pillái alól felnéz rám. Ráadásul a sebei számomra.. uhh, inkább bele se gondolok. Pár centire áll előttem, és édes hangjára kicsi Én mocorogni kezd. Cselekedni kell, még mielőtt bármi mást csinálna.
- Kislány, az én ajánlataimat nem lehet visszautasítani. – kacsintok egyet, aztán érzem, ahogy testem egyre forróbb lesz a vágytól. A vágytól, hogy ennek a lánynak örömet okozzak. Na meg persze Ő is nekem. Nem is kellett nekem több, a kacsintás után ismét visszatért a kacér mosoly, majd gyorsan lehajoltam, hogy elérhető legyen számomra a szép formás fele. Kezeimet rá helyeztem, miközben szájára tapasztottam az enyémet, majd egy határozott mozdulattal már fel is emeltem. Pihe könnyűnek tűnt, ez azért megrémisztett egy kicsit. Fel kellene szednie magára egy kis izmot. De ez most teljesen lényegtelen. Csókjaimmal bombáztam őt, arra is alig adtam neki lehetőséget, hogy levegőt vegyen. Nem akarom, hogy nemet mondjon, a férfiasságommal nem tudnék már mit kezdeni.
Elkezdtem vele sétálni egészen a falig, majd amennyire tudtam, nekinyomtam. Ha lehetne, csak leszaggatnám róla a nadrágját, az enyémet letolnám, és már mehetne is a papás-mamás. De nem, őt látni akartam. Látni akartam a sebeit, a formás kebleit, a feszes hasát. Ez minden, amire most vágyok. – Ne mond, hogy meg kell dolgoznod érte. – suttogom ajkaiba. – Érzem, hogy te is ezt akarod. – Egy pillanatra leejtettem lábait, ámbár ágyékomat az övének nyomtam, majd megfogtam a pólóját, és két darabban hullt a földre. Egyre jobb, és jobb ez a helyzet, na és persze egyre jobban kívánom is őt.  
szavak: XXX zene: Pray in C megjegyzés: Lesz ez még jobb is. credit:
Vissza az elejére Go down



Rosalie Matthews
welcome to my world
Rosalie Matthews

► Residence :
◯ behind your back
► Age :
36
► Total posts :
125

INACTIVE CHARACTER ✖


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott vadászkunyhó Elhagyott vadászkunyhó EmptyHétf. Szept. 01, 2014 9:13 pm



jensen & tania


Önelégült vigyora letörölhetetlen volt, próbáltam nem rá figyelni, de miután a fülembe súgott, a hideg is kirázott. Végigsöpört az egész testemen, kezemen a libabőr mutatkozott, és biztos voltam benne, hogy falfehér az arcom. Tipikus öntelt férfi! Teljesen el volt magától szállva, csak mert magas, kigyúrt és csábos mosollyal áldotta meg a jó isten. Nem bírtam az efféle ficsúrokat, kik reggelente többet babráltak kinézetükkel, mint a nők. Habár.. lehetséges, hogy ő már alapjából így kel ki az ágyból. Mindegy. Nem. Nem fognak a gondolataim más irány felé terelgetni. De ezt a játékot, nem hagyom, hogy ő nyerje meg. Nem tudja kivel kezdett ki!
- Ó. - haraptam kacéran az ajkamra. - Tényleg? És nem akarsz neki bemutatni? Vagy netalán szégyenlős?- biccentettem oldalra a fejemet, de bár ne tettem volna! Biztos egy jelnek vehette, mert forró ajkait az arcomra nyomta. Közelsége miatt egyből megéreztem a leheletéből áradó pia szagot. Egyszerűen undorító volt, de tűrtem. Viszont, ha egy kortyot is meg kéne abból a löttyből innom.. Nos, akkor lenne végem.
Fogalmam sem volt, hogy mit tervezett. Na jó, volt egy halvány sejtésem, de nem ezért jöttem. Nem azért kutakodtam utána hetekig, hogy aztán hagyjam magam "elcsábítani". Nem így kellett volna haladnia a tervemnek. Rá kellett volna ijesztenem a fegyverrel, míg volt rá esélyem. Nos.. úgy látszik ideje átgondolnom az egészet, és minél gyorsabban kieszelni a B tervet.
Ajánlatára nem feleltem egyből. Hagytam némi hatásszünetet a gondolkodásra. Whitmore egyetem.. Mintha az a közelben lenne.. Ó igen! A hírekben láttam, hogy egy fiatal lány öngyilkos lett. Igen, az nem messze van innen. - Hmm.. - pillantottam fel rá sötét pilláim alól. - Ezt az ajánlatot nem lehet visszautasítani. - álltam fel a helyemről, és mutatóujjamat végighúztam a kanapé tetején, miközben egyre csökkentettem a köztünk alig pár méteres távolságot. Tekintetemmel követtem félig lerágott körmömet, majd mikor már nem volt hová lépnem, felnéztem rá. Úgy egy másfél fejjel lehetett magasabb nálam, de teljesen úgy éreztem magam, mintha én uralnám a helyzetet.
- Egyedül.. egy elhagyatott kunyhóban az erdő közepén. Mond csak mihez tudnánk kezdeni? Mert úgy látszik meg kell dolgoznom a válaszaimért. - biggyesztettem le az ajkaimat egy másodperc erejéig, s utána rávigyorogtam, kivillantva fehér, egyenes, ámbár lónagyságú fogaimat.

362 - következő eskü jobb lesz!

Vissza az elejére Go down



Jensen Maxwell
welcome to my world
Jensen Maxwell

► Age :
38
► Total posts :
236

BRAVE HUNTER ➴


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott vadászkunyhó Elhagyott vadászkunyhó EmptyVas. Aug. 31, 2014 7:33 pm





Tania & Jensen

Sometimes the hardest thing & the right thing are the same.
Az élet néha a legképtelenebb dolgokat produkálja. Sosem tudni, hogy némelyik emberrel miért csak rossz dolgok történnek. Nem tudni, hogy miért érdemelte ki. Nem hiszek ebben az előző életes dologban, de mi van, ha tényleg emiatt szív az ember? Miért, csak bizonyos emberek kapják a rosszat? Egy nagy negatív dolog után folytatódik az egész ahelyett, hogy valami pozitív dolog történne.  
 Végighallgatom tragédiájának történetét, és hirtelen megszólalni sem tudok. Végigfut rajtam az az érzés, amit én is éreztem a szüleim miatt. Hogy azóta van egyfajta üresség bennem, amit nem tudok kitölteni. Tudom nagyon jól, hogy mit érez, de azon kívül, hogy összehúztam a szemeimet, nem veheti észre rajtam az együttérzésem. Nem akarom elveszíteni az irányítást, és ha egy csepp együttérzést is tanúsítok, akkor vesztettem. Sajnálom, rettentően sajnálom, de saját magam miatt tudom, hogy a bosszú vége csakis az lehet, hogy a bosszút forralt személy meghal. Én is a saját síromat ásom nap mint nap, de egyszer minden véget ér. Vannak dolgok, amiket nehéz elengedni.  De ennek a lánynak azt kellene tennie. Esélye sincs, hogy bárkit is megöljön. Információt szerezhet róluk, de ha bármilyen ilyen csoport szerű cuccban vannak benne, vagy van benne a tettes, akkor még nekem is jó sok tervezgetés kellene, hogy sikerrel járjak.
Utolsó kijelentésére el kellett mosolyodnom. Szeretem, hogy nem ismernek az emberek, csak egy bizonyos oldalamat. A piás, szex mániás Jensen, aki másra sem gondol. Amíg ezt hiszik, nem tartanak értékesnek, és ez nekem jó. Lassan felálltam, ittam még egy kortyot, csak hogy erősítsem benne a rólam alkotott képét, majd lassan odasétáltam hozzá. Alig bírtam letörölni a vigyort a képemről.  – Van egy másik barátom is, az italon kívül. – suttogom fülébe, majd egy halk kacaj szalad ki a torkomból. Ehhez értek. Bárki bármit mond, a sok rossz ellenére legalább olyan képben élek ezen az elcseszett földön, hogy a nők odavannak értem. Én szeretem őket, és ők is szeretnek engem. Előbb utóbb mindegyik beadja a derekát. Én nem fogadom el a nemleges választ.  – Tudok valami sokkal jobbat a most kiadott információimért. – Arccsontjára egy apró, ámbár annál érzékibb csókot nyomok. Közelebbről nézve egyáltalán nem néz ki rosszul, és nekem is kell valaki, aki fedez. De nem muszáj mindezt tudnia. Játszunk csak. – Lesz egy összeröffenés nemsokára a Whitmore egyetemen. Legyél a partnerem, és garantálom neked, hogy élesben sokkal több információhoz juthatsz, és arcokat is látsz. – nézek szemeibe, majd kacsintok egyet. Az alkohol hatására sokkal bátrabb vagyok, mint amúgy. Na nem mintha alkohol kellene nekem ahhoz, hogy kikezdjek egy nővel, de így sokkal szórakoztatóbb nekem. – Tele lesz a hely vámpírokkal, boszikkal, na meg persze a kutyák sem maradnak ki. Mit szólsz hozzá, kislány? – Várom a válaszát, közben szépen lassan egy jelenet zajlik le a fejemben. Csak arra tudok gondolni, hogy mit is tennék, ha most mind a ketten meztelenek lennék. Van egy olyan érzésem, hogy nem okozna nekem csalódást.
szavak: XXX zene: Pray in C megjegyzés: Lesz ez még jobb is. credit:
Vissza az elejére Go down



Rosalie Matthews
welcome to my world
Rosalie Matthews

► Residence :
◯ behind your back
► Age :
36
► Total posts :
125

INACTIVE CHARACTER ✖


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott vadászkunyhó Elhagyott vadászkunyhó EmptySzomb. Aug. 30, 2014 4:57 pm



jensen & tania


Üvöltésekre kaptam fel a fejemet, az apukám és az anyukám hangja vált eggyé. Egyből kipattantam az ágyból, leverve a földre a kedvenc koala plüssállatomat. Igen.. alig múltam tizenhat és még mindig plüssökkel aludtam. A szívem majd' kipattant a helyéről, és lassan kisétáltam a szobámból. Az eszem azt súgta, hogy meneküljek, de nem tudtam csak úgy otthagyni a szüleimet. Biztos valami rosszat álmodtak, de akkor miért üvöltöttek szüntelenül? Hangosan lélegeztem, minden egyes lélegzet nehezemre esett, a hirtelen izgalomtól. Az adrenalin csak úgy járt az ereimben.
Kikukucskáltam a kis résen, és pár sötétbe öltözött alakot sikerült kivennem. Egy számomra idegen nyelven halandzsáztak, egyedül egy nevet sikerült megértenem. Tania. Az én nevemet. Mintha anyu mondott volna olyasvalamit titokban, hogy vannak, akik az életünkre próbálnak törni. Ezért kellett vagy ötször elköltöznünk az utóbbi években. És még azt is hozzátette, hogy ha bármikor eljönnek értünk, akkor egy dolgom van: Futni.
Értem jöttek.
A szüleim megállás nélkül kérlelték őket, hogy fejezzék be, mire egy hangos puffanást hallottam. A férfiak lábai mellett megjelent apám teste. Ott hevert a földön, szemei egyenesen felém meredtek, s egy kis O betűt formált ajkaival. Tekintete üveges volt, majd láttam, amint egy nagyobb vértócsa kezd kialakulni körülötte. Halkan felsikoltottam, mire az egyik idekapta a fejét. Gyors visszahúztam a fejemet, és erősen a számra haraptam. Anyukám üvöltözött továbbra is, mondván, hogy sosem fognak engem megkaparintani.
Valami történhetett, mert a következő amit hallottam, németül volt.
"Lauf!" Avagy futás. Az ablakomat rögvest kinyitottam, s lepillantottam az alattam lévő talajra, melyet száraz levelek borítottak be. Úgy négy-öt méteres ugrás lehetett. Mögöttem ismét valamit vadul kántáltak, többen is a nevemet mondták. Gyorsan kellett cselekednem, muszáj.. muszáj itt hagynom őket.. Leugrottam, és a bal vállamra estem. Hatalmas fájdalom keletkezett az adott ponton, de a lábaimmal szerencsére semmi sem történt. Felálltam, és rohantam amennyire gyorsan csak tudtam. A vállamban olyan érzést éreztem, melyet még soha, de tovább mentem. Futottam az életemért.. futottam a túlélésért..

- Megölték a nevelő szüleimet tizenhat évesen. Akkoriban még nem tudtam, hogy nem ők a vér szerintiek.. Az csak később derült ki. Vámpírok ölték meg őket, de nem angolul beszéltek. Hanem valami egészen más nyelven..  - egész végig őt figyeltem, miközben beszéltem. Nem szégyelltem magamat, nem fogok szemlesütve beszélni hozzá. Ha az igazat akarja, akkor azt is fogja kapni. Csak segítsen nekem.. - Elvileg a tizennyolcadik életévemig vigyázniuk kellett volna rám. Az, hogy miért vagy hogy mi lett volna velem azután, nem tudom.  - vontam meg nemes egyszerűséggel a vállamat, és átkoztam magam, amiért nem jutottam többre. Ez is, amit most mondok neki több éves munkám. Az emberek nem olyan segítőkészek, ahogy gondolnánk. Mindenki féltve őrzi titkait, mert sosem tudják, hogy mikor fogják meginni a levét, ha valami olyat kotyognak ki, amit nem kellett volna.. - Az igazi szüleim egy ősi vámpírvadász szektához köthetőek, és a vezetőjük nemrégiben vált vámpírrá. Önként, s elárulta a többieket. Majd ide menekült. Mystic Fallsba.  - mondtam el minden olyasmit, ami még nem kerített engem akkora bajba. Senkit se avatok be az álneveimmel kapcsolatban, még őt sem. Nem bíztam benne, de ha az ellenkezőjét látja, akkor könnyen információkhoz tudok jutni. Csak azt kell vele elhitetnem, hogy nem fogom hátba szúrni. Pedig, ha tudná miket tervezek vele.. Amint jutok valamire, muszáj eltennem őt láb alól. Túl sokat tudott, és nem kockáztathatom a saját tervemet egy iszákos miatt.. - Szóval.. nem hallottál valamit? Esetleg másoktól, vagy magányos farkasként éled a mindennapjaidat, és az egyedüli barátod az alkohol?  - nem akartam, de nem tudtam ellenállni a kísértésnek. Pedig ez annyira nem vallott rám.. Bocsánatot akartam kérni, de akkor sebezhetővé válnék a szemeiben. Hadd lássa, hogy van vér a pucámban és nem féltem tőle. Mert valljuk be.. még gyenge állapotomban is simán felülkerekednék rajta.

611 - Nyamm

Vissza az elejére Go down



Jensen Maxwell
welcome to my world
Jensen Maxwell

► Age :
38
► Total posts :
236

BRAVE HUNTER ➴


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott vadászkunyhó Elhagyott vadászkunyhó EmptyVas. Aug. 24, 2014 12:49 pm





Tania & Jensen

Sometimes the hardest thing & the right thing are the same.
Szeretem az erőszakos nőket. Imádom, ha egy nő tudja, hogy mit akar, és a nő itt előttem, pontosan tudja, hogy mit akar. A bökkenő csak az, hogy veszélyes vizeken evez, és ezt képtelen vagyok vele megértetni. Ez nem tündérmese. Ebből nem lehet kilépni majd, ha elérte az ember a célját. Nem kellene belemásznia, de képtelen vagyok eltéríteni a céljától.  
Hallgattam mondandóját, de még mindig képtelen vagyok rájönni arra, hogy mégis mi a fészkes fenéért engem választott ki. Lelkileg teljesen labilis, és… teljesen megbízhatatlan. Hogy én segítsek másnak? Amikor legutóbb segítettem valakinek, aki segítséget kért tőlem, 2 törött bordával, egy térdzúzódással, és agyrázkódással végeztem. Gyűlölöm, ha bele akarnak rángatni a dolgokba. Hiába, hogy csak információt akar tőlem, akkor is belerángat. Akkor is részese leszek mindennek. Ha egyszer segítséget kért, máskor is fog. – Dehogy akarlak kioktatni. Mindenki úgy hal meg, ahogy szeretne. – vágom hozzá közömbösen. De ez az igazság. Ezeknek a sztoriknak nem az lesz a vége, hogy elvégzem a melót, utána lelépek egy másik városba, majd családot alapítok, és boldogan élünk, amíg meg nem halunk. Mikor fogják már fel végre? Gyűlölöm az ilyen tudatlan embereket. Engem is a bosszú éltet, de engem teljesen hidegen hagy, hogy fognak elföldelni.  – Ősi vámpírvadász szekta? Pontosan mire is gondolsz? – nevetem ki őt. Szekta? Bárcsak ilyen egyszerű lenne, hogy szektások. Tudja egyáltalán, hogy mit jelent az, hogy szekta? Nézem, ahogy helyet foglal, és látom arcán, hogy fájdalmai vannak. Ha vámpírokkal bariznék, adnék neki egy kis vért, de nem. A vadászoknak tűrniük kell.  – Ha már belemászol ebbe, akkor tűrd a fájdalmat. Nem akarok egy pisszenést se hallani, kislány. – utalok az előbbi felszisszenésére. Minden egyes vadászat után így néz ki az ember, sőt, akár rosszabbul is. Attól függ, hogy mennyire idős a vámpír. – Nem tudod kivel állsz szembe? Kislány, mondtam, hogy mondj el mindent. Addig sajnos nem tudok segíteni. Olyan kérdéseket tettél fel, amikre elég tág a válasz. Úgyhogy kezdj el csiripelni. – Ismét iszok egyet, és kérdően nézek édes pofijára. Ha nem kezd el nekem konkrét dolgokat mondani, akkor tényleg kénytelen leszek őt elküldeni. Nem tudom, miért nem képes ezt felfogni. Ha már képes volt magát így bántani – mert valószínű ő tette magával – akkor legyen arra is képes, hogy megossza velem a titkait. Én aztán nem fogom senkinek elmondani, ugyanis remete életet élek.
szavak: XXX zene: Pray in C megjegyzés: Lesz ez még jobb is. credit:
Vissza az elejére Go down



Rosalie Matthews
welcome to my world
Rosalie Matthews

► Residence :
◯ behind your back
► Age :
36
► Total posts :
125

INACTIVE CHARACTER ✖


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott vadászkunyhó Elhagyott vadászkunyhó EmptySzomb. Aug. 23, 2014 11:53 am



jensen & tania


Csak akkor fogok megnyugodni, ha a végére ások az egésznek. Addig nincs nyugvás, még egy másodpercre sem. Évekkel ezelőtt tűztem magam elé ezt a célt, muszáj véghez vinnem. Meg kell tudnom, hogy kik ölték meg a nevelő szüleimet, akik elvileg biztonságban kellett volna tartaniuk a 18. életévem betöltéséig. Muszáj megtudnom, hogy miért pont addig, utána mi történt volna, és még fontosabb... kik a valódi szüleim, kiknek nyoma ebbe a kicsiny városba vezetett.
De vajon mi lesz utána? Mi lesz velem?
Elégtételt kapok? Meg fogok nyugodni, s utána élem normálisan az életemet, mintha mi sem történt volna? Mi lesz, ha a válaszok csak még mélyebbre fognak engem taszítani?
Az a baj, hogy nem tudom.
Majd, ha minden véget ért, akkor fogom majd megtudni, hogy mindez megérte-e.
Addig meg cselekednem kell, tovább kell küzdenem, ahogy eddig is. És semmi, és senki sem állhat az utamba.
Még Jensen sem.
- Most ki akarsz engem oktatni? - vontam fel kérdőn a szemöldökömet, és visszaraktam a fegyveremet a helyére. A fejemhez nyúltam, mely még mindig sajgott a fájdalomtól. Majd otthon ellátom a sebeimet, az évek során, miután elvesztettem szüleimet megtanultam, hogyan kell a saját lábamra állni.
- Jó, akkor.. - szívtam be az alsó ajkamat, majd kiengedtem. - tudsz valami ősi vámpírvadász szektáról? - szűkítettem le, és már fogalmam sem volt arról, hogy mit tudnék még neki mondani. Többet én se tudok róluk.. Csak annyit, hogy ebbe a szektába tartoztak, vagy tartoznak..? De a kevés információ nem fog megtántorítani, sose fogom feladni.
- Ennél többet nem kell tudnod. A többi magánügy. - feleltem hidegen és kimérten, majd megkerültem a másik fotelt, mely mögött álltam és helyet foglaltam. Kissé felsziszegtem, amint a lábamban szúrós fájdalom érződött. Majd túl fogom élni. Valahogy.
- Muszáj őket megtalálnom. - pillantottam le az ölemben lévő összekulcsolt ujjaimra. - Csak az a baj, nem tudom kivel állok szemben. - halkultam el, majd elhessegettem a negatív, kételkedő gondolataimat. Pont ezek fognak megállítani engem.
Fejemet megráztam az ajánlatára. - Kösz, de nem iszom. Az alkohol semmit sem ér. Csak pusztító hatással bír. - mostanra már teljesen eltértünk a témától és igyekeztem visszatérni. Tisztában voltam a verbénával, a reggeli teámba mindig teszek. Tyler világosított fel erről anno, azóta rendszeresen fogyasztom.
- Nem most jöttem le a falvédőről. Ne nézz hülyének, én nem egy bosszúálló kis csitri vagyok, aki keménynek hiszi magát. - mosolyodtam el talán most először, de nem volt őszinte. - Tehát tudsz segíteni, vagy nem?

401 - Nyamm

Vissza az elejére Go down



Jensen Maxwell
welcome to my world
Jensen Maxwell

► Age :
38
► Total posts :
236

BRAVE HUNTER ➴


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott vadászkunyhó Elhagyott vadászkunyhó EmptyCsüt. Aug. 21, 2014 11:47 am





Tania & Jensen

Sometimes the hardest thing & the right thing are the same.
Szeretem, ha egy nő erőszakos, na de nem ebben a formában. De nem értem, hogy most mit vár tőlem. mondjak el mindent? 3 napig itt fogunk majd ülni, és még akkor sem biztos, hogy azt mondtam el, amit tudni akart. Ez egy végtelen sztori. De ahogy ránézek, kétségbeesettnek látszik. Mi történhetett, ami miatt ennyire meg akar halni?.
 Lassan elindult felém. Már azt hittem, hogy esetleg valami kellemes időtöltéssel akar belőlem kiszedni valamit, de sajnos csak a fegyverét tette le az enyém mellé. Azt akarja, hogy megbízzak benne. Na ez jó. Én senkiben nem bízok. Már nem. Elmúlt az az idő, amikor át lehetett vágni, meg lehetett alázni, csak azért, mert közel engedtem magamhoz valakit. – Kislány, milyen nevet? Mit akarsz pontosan tudni? Mert felsorolhatom neked a világ összes nevét is, ha nem tudom mit akarsz tudni. – mosolygok rá. Tudatlan, és ezáltal a vesztébe fog rohanni. Errefele nem így működnek a dolgok.  – Első szabály.  Soha ne maradj fegyver nélkül. Bár a golyó nem sokat árt nekik – állok fel, majd megfogom a fegyverét, odasétálok hozzá, és a kezébe nyomom. Naív kislány. Miért nem inkább egy nőt szemelt ki magának?  – Láttál, ahogy megöltem egyet. – suttogom magamnak, miközben visszaülök a székre. Óvatosabbnak kell lennem. Ha más látott volna, lehet, hogy már halott lennék. Amúgy is nyüzsög a város a vámpíroktól. – Mond el, hogy mi történt veled, aztán meglátom, hogy tudok-e segíteni, avagy sem. – mondom közömbösen neki.   – De a piám marad. – nyúltam a flaskáért, majd letekertem a tetejét, és újra beleittam. Szomorúan vettem tudomásul, hogy nemsokára ki fog fogyni. De szerencsére mindig van nálam tartalék, csak néha még magam elöl is elrejtem. – Amit én tudok, azt nem lehet kibírni pia nélkül. Ne aggódj, nagyon sokat kell innom ahhoz, hogy a reflexeim lelassuljanak. – kacsintok rá, majd várom, hogy elkezdje a meséjét. De az érdekelne a legjobban, hogy Ő mennyit tudhat a vámpírokról. Mivel látott megölni egyet, tudja, hogy lehet őket megölni őket. Na és ezen kívül? Egy teljesen szűz kislány? – Jobban tennéd, ha te is innál egy kicsit. – adom oda neki a kis flaskámat. – verbéna van benne. – Vajon tudja, hogy mire jó? Hamarosan minden kiderül.
szavak: 364 zene: Pray in C megjegyzés: Lesz ez még jobb is. credit:
Vissza az elejére Go down



Rosalie Matthews
welcome to my world
Rosalie Matthews

► Residence :
◯ behind your back
► Age :
36
► Total posts :
125

INACTIVE CHARACTER ✖


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott vadászkunyhó Elhagyott vadászkunyhó EmptyCsüt. Aug. 21, 2014 10:15 am



jensen & tania


A fegyver ott lapult a hátsó zsebemben, elég egy lövés a combjába, és máris az én szabályaim szerint menne ez az egész. Nem kéne ez a sok félrebeszélés. Azt hittem, könnyebb eset lesz, de nem gondoltam volna, hogy ennyire makacs!
- Csak mondj egy nevet. - próbáltam visszatéríteni a helyes útra, de hogyan tudnám, amikor magam se tudom, hogy kit keresek? Elvileg valamilyen vámpír szektát.. Eddig még nem találkoztam ilyen lénnyel a városban, igaz csak pár hete tartózkodtam itt. Igazából még az árulkodó jeleikkel se voltam teljesen tisztában. Viszont az ékszereket mindig meg kell figyelni. Lapis lazulit hordanak, egy kék követ, mely megvédi őket a naptól.
- Most mibe fáj ez neked? Nem foglak belekeverni a magánügyembe. Ha kell, meghalok, de muszáj megtudnom az igazságot. - mondtam nyomatékosítva, és komoly pillantásomat az övébe véstem. Miért nem tudja felfogni, hogy ettől függ az egész életem? Addig nem fogok lenyugodni, míg válaszokat nem kapok. És ha nem tőle, akkor majd mástól. De muszáj.. muszáj valahol elindulnom, elkezdenem ezt az egész őrült utat.
Kérdésén nem kellett sokat gondolkodnom. Már az elején kiszúrtam őt.
- Láttalak, amint megöltél egyet. - lejjebb vittem egy picivel a hangomat, és felidéztem azt az estét, mikor magányosan jártam fel-alá Mystic Fallsban, csak felderítésképp. Láttam, amint végzett egy hidegvérű vámpírral.. Meg se rezzent, mármint Jensen. Jól tudtam, hogy nem egy kezdővel találtam magam szembe, hanem egy profival. Aki ért a dolgához. S mikor megpillantottam az arcát, megjegyeztem, és napokig őt kerestem, majd amint sikerült megtalálnom figyeltem. Követtem őt, megfigyeltem a szokásait, hogy mikor tartózkodott itt, mit szokott reggelizni, stb.
Szerencsére épp elég távol állt tőlem, így nem éreztem, hogy mi volt a flaskában. Habár biztos voltam benne, hogy alkohol. Hétköznap délután már azt vedeli? Csak gratulálni tudtam.. És mi van, ha jön egy csapat vámpír, akik készen állnak a lemészárolására? Az alkoholtól, meg mindenféle tudatmódosító szerektől, csak könnyű prédává tesszük magunkat.
Szóra nyitottam a számat, de hang nem jött ki belőle. Álltam a tekintetét, s láttam, hogy igazat mondott. De mégsem tudom feladni, most nem, mikor már nyakig benne vagyok az egészben. – Lehet, hogy te így vélekedsz, de én máshogyan. – kezdtem felé lépkedni, és a fegyvere mellé letettem én is az enyémet, mutatva, hogy bízok benne és hogy ő is megteheti ugyanezt. Nem voltam biztos a döntésemben, de mégis megtettem. Jelenleg ő az, aki válaszokkal tud nekem szolgálni. És ha ehhez védtelenné kell tennem magamat, akkor megteszem ezt az áldozatot. Habozás nélkül.
- Most pedig. – nyúltam a flaskájáért, és egyből megcsapott az undorító állat. Rátekertem a tetejét, és leraktam a mellettünk lévő polcra. – Miért nem mesélsz el mindent, amit tudsz róluk? – biccentettem oldalra a fejemet, válaszra várva.

438 - Nyamm

Vissza az elejére Go down



Jensen Maxwell
welcome to my world
Jensen Maxwell

► Age :
38
► Total posts :
236

BRAVE HUNTER ➴


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott vadászkunyhó Elhagyott vadászkunyhó EmptyKedd Aug. 19, 2014 8:55 pm





Tania & Jensen

Sometimes the hardest thing & the right thing are the same.
A fegyverem megtörte a ’kínos csendet’. Hát ez egyenesen nevetséges. Tudom nagyon jól, hogy nem fog megölni. Ha egy kicsit előre gondolkozna, akkor tudná. De ha én akartam volna, akkor már rég holtan feküdne a padlón. Csak annyit tud ezek szerint, hogy vannak vámpírok. Vezetőjük? Tessék? Igyekszem higgadt maradni, és nem egyenesen beleröhögni a képébe. A sértő megjegyzések meg egyenesen szórakoztatóak. – Kitalálhatnátok már valami új lehordó szöveget, ez kicsit unalmas már. –  benyúlok a kabátom zsebébe, s kiveszem a kis flaskámat, amibe Whiskey van töltve, s meghúzom. Most valami erősre van szükségem, hisz… egy nő társaságát élvezem, vagy mi.
 Ahogy láttam őt fegyverrel a kezében, elképzeltem ahogy elsüti, és fel kellett nevetnem. Elsüti, az hátrarúg, és egyenesen képen törli. Ilyen állapotban amiben Ő van… ha én néznék így ki, nekem is nehezemre esne nem képen törölni magam. De hát Ő tudja. – Na-na, kislány. Így kell beszélni azzal, akitől információt akarsz? – nevetem el magam. – De miért én? Miért tőlem? – tényleg érdekel.  Manapság már minden sarkon akad egy vadász, akkor miért engem szemelt ki magának? Meg mégis honnan tud a vámpírokról? Igazi nagyvárosi lánynak tűnik. De ez elhanyagolható információ.
Információért cserébe bármit megad. Az a probléma ezzel, hogy amire nekem lenne szükségem, azt Ő nem tudja megadni nekem. De nem csak Ő nem, más sem. Annyira szeretem, hogy az ilyen jött-ment kislányok azt hiszik, hogy  megváltják majd a világot, és ha nyomatnak egy Lara Croft figurát az egész világ a lábuk előtt hever. Mégis hogy értessem meg vele, hogy ezek a dolgok nem így működnek? – El vagy tájolva. Amit kérnék, azt nem tudod teljesíteni. – vágom hozzá kurtán, majd ismét iszok az italomból. Kezd elég érdekes lenni a helyzet, és próbálok annyira komoly lenni, amennyire csak lehet, de képtelen vagyok rá. – Ne kutakodj. Hidd el, ha vissza tudnám forgatni az időt, azt kívánnám, hogy semmit ne tudjak ezeknek a rohadékoknak a létezésükről. – szememet egyenesen az övébe fúrom. Azt akarom, hogy lássa, hogy mindaz amit most mondtam, igaz. Tényleg örülnék, ha nem tudnék róluk…
szavak: 338 zene: Pray in C megjegyzés:  nááá  credit: ♥️
Vissza az elejére Go down



Rosalie Matthews
welcome to my world
Rosalie Matthews

► Residence :
◯ behind your back
► Age :
36
► Total posts :
125

INACTIVE CHARACTER ✖


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott vadászkunyhó Elhagyott vadászkunyhó EmptyKedd Aug. 19, 2014 8:31 pm



jensen & tania


Nem szeretek másokat kínozni, egyáltalán nem leltem örömet benne. Sokkal inkább visszataszított, és alaposan átgondolom lehetőségeimet, mielőtt cselekszem. De ha egyszer el szeretném érni a célomat, akkor sajnos muszáj a legmocskosabb eszközökhöz nyúlnom. Jelen eszköz pedig a nadrágomba volt bedugva, megtöltve.
Az arckifejezését az ég világon semmiért nem hagytam volna ki. Belül majd szétcsattantam az örömtől, de kívül ennek nyoma se volt. Nem akartam felhergelni őt. Még nem..
A játék szónál sikerült felkacagnom. - Az élet egy nagy játék. Erre még nem jöttél rá? - vontam fel kérdőn a szemöldökömet, s amikor egy fiókot húzott ki, kezem egyből rátapadt a fegyverre. Megmarkoltam, s nyomban kirántottam. Két kézzel fogtam stabilan, és felé tartottam. De ahelyett, hogy használta volna rajtam a fegyverét, elhelyezte, távol magától. Egy ideig csak a fegyvert néztem, majd őt. Végül is a sajátomat visszahelyeztem, hogy bármikor könnyen hozzá tudhassak férni, ha arra kerülne sor. Reméljük, hogy a drága Teremtő az arrogáns stílusa mellé agyat is adott neki. - Kérlek.. több kell ahhoz, hogy én megfutamodjak. - fontam össze a karjaimat a mellkasom alatt, és tovább vártam. Szerintem várhatok itt egész nap, akkor sem fog megszólalni. Akkor jöhet a nehezebbik út..
Megforgattam a szemeimet, mikor ismét megszólalt. Esküszöm a huszonhat évem során nem sikerült egy ilyen idegesítő fickóval találkoznom. - Na ide figyelj, te öntelt egoista állat. - hirtelen kiszakadtak belőlem a sértő szavak, és egy lépést tettem felé. Ó! Bár ne tettem volna. Az ajkamra haraptam, és próbáltam elrugaszkodni a fájdalomtól. - Tudnom kell, hogy van-e valami vezetőjük, vagy csoportok. És nem mindig vagyok ilyen kedves. - tekintetemből a komolyság áradt. Csak pár válaszra voltam kíváncsi, ennyire nehezére esett megválaszolni őket?! - Jensen, kérlek. Biztos van valami, amit adhatok érte. - bármennyire is nehéz elhinni, de itt most nem a szexre gondoltam. Manapság az emberek java nem dolgoz ingyen információkért. Mindenki megvehető, hisz mindenkinek van szüksége valamire, ami nincs meg. S talán más pedig pont azzal rendelkezik. Most már csak azt kellett kiderítenem, hogy Jensen mit akar cserébe. Természetesen, ha hajlandó beleegyezkedni ebbe a kis csere-berébe.

xxx SEMMI egyre izgalmasabb*.*

Vissza az elejére Go down



Jensen Maxwell
welcome to my world
Jensen Maxwell

► Age :
38
► Total posts :
236

BRAVE HUNTER ➴


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott vadászkunyhó Elhagyott vadászkunyhó EmptyKedd Aug. 19, 2014 7:41 pm





Tania & Jensen

Sometimes the hardest thing & the right thing are the same.
Láttam rajta, hogy ideges a kis becézésem miatt, de szerencsére nem kezdett el hisztizni. Áldom az eget. Tényleg nem bírtam volna ki…
Néztem, ahogy lassan feláll, majd elsétál a szoba másik végébe, s a szobát pásztázza. Aztán mikor belekezd a mondandójába, egy pillanatra ledöbbenek. Hirtelen nem tudom, hogy kiröhögjem, vagy csak szimplán dobjam ki őt, esetleg adjak még neki pár sebet? Nem ütök meg nőt, az nem az én stílusom. De ütés nélkül is tudok fájdalmat okozni neki. Azután legyen csak ennyire magabiztos. Volt olyan érzésem, hogy valaki követ, de betudtam annak, hogy egy paranoiás egoista vagyok. Én legalább tisztában vagyok magammal.
Széles mosolyra húzom a számat, és egy kicsit kuncogok is. –  Ohh kislány, feldobtad a napom. – mosolyogtam továbbra is, egyenesen rá.
Ha tud a vámpírokról, akkor fegyver is van nála. Ám legyen. Csak a kis kunyhót nem ismeri, s azt sem tudja, hogy mik vannak itt elrejtve. Ki akar belőlem szedni valamit? Ugyan, egy kislány? Előbb adja oda magát nekem, minthogy kárt tegyen bennem. –  Mystic Falls-i vámpírokról. – kezemmel beletúrok a hajamba, mert egyből eszembe jut a célom. Hogy végre megöljem Damon Salvatore-t. De miért is érdekli mindez őt?  –  Ha meg akarsz halni, esetleg paranoiás akarsz lenni, akkor akarsz megtudni mindent róluk. Ez nem játék. – a végét komolyan mondom. Nem hiányzik, hogy egy kislány miatt nem csak a vámpírok, de az emberek is a fejemre pályázzanak, mert a kis cicamica nem tudott magára vigyázni. –  Ha tudni akarsz valamit, derítsd ki te magad. De jobban teszed, ha elkerülöd ezt a várost. És ezt nem azért mondom, mert Nő vagy. – tényleg komolyan mondom azt, amit. De ha esetleg keménykedni akar, pillanatok alatt magában találhat egy fagolyót. aztán egy igazit is, ha túlságosan izgága lenne. Ilyenkor kívánom azt, hogy bárcsak én is vámpír lennék. Kikapcsolnám az érzelmeimet, és nem érdekelne, hogy mi történik a másikkal. Odasétáltam a kis asztalomhoz, majd elővettem a fegyverem, s az asztalra tettem. Figyelmeztetésképp. Lehet, hogy a reflexei jók, de kettőnk között az a különbség, hogy én nem úszok a vérben. –  Ne csinálj ostobaságot. Túlságosan szeretem magam ahhoz, hogy hagyjam, hogy kárt tegyél bennem. – kacsintok rá, aztán érti, ahogy ért.
szavak: 359 zene: Pray in C megjegyzés: Tökéletes lett a reagod. Wink credit: ♥️
Vissza az elejére Go down



Rosalie Matthews
welcome to my world
Rosalie Matthews

► Residence :
◯ behind your back
► Age :
36
► Total posts :
125

INACTIVE CHARACTER ✖


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott vadászkunyhó Elhagyott vadászkunyhó EmptyKedd Aug. 19, 2014 7:08 pm



jensen & tania


Hangosan kifújtam a levegőt az orromból, türtőztetve magamat, és csak egy szúrós pillantást vetettem rá. Úgy látszik ezt a becenevet egy örök életre rám ragasztotta. Vajon ez a hobbija? Másoknak az agyára menni? Ez örömöt okozott neki? "Tania! Nem éri meg." ~ hangoztattam magamban, és mindkét kezemet a padlóra tapasztottam. Nagy nehezen feltoltam magamat, és bicegve de a szoba másik oldalára sétáltam. A fájdalom enyhült, de nem szűnt meg. Szerintem napok múlva is szenvedni fogok, de remélhetőleg az összes erőfeszítésem nem fog kárba veszni. Sikerülni fog a tervem, de vajon melyik utat kell hozzá választanom? A jót, vagy a véresebbet..? És most nem a magam részéről beszéltem. - Üdv Jensen. - köszönöttem, miközben tekintetemmel körbe pásztáztam a szobát. Egy ajtó nyílt valószínűleg a folyosóra, hisz azon mentünk keresztül, mikor behozott engem. Más ajtó nem volt azon kívül, viszont az őhozzá volt közel. Nos.. kezdődhet a játék!
- Nem véletlen folytán kerültem ide, hisz pont itt vagy. Amúgy is hetente csak párszor fordulsz meg itt. - kezdtem bele, miközben egy ravasz mosoly játszadozott az ajkaim szélén. A tekintemet egy másodpercre se vettem le róla. Kíváncsi voltam mikor jön rá, hogy teljesen átverte őt ez a "kislány". Hagyta magát becsapatni, az ártatlan bociszemeimmel, sérüléseimmel könnyű volt eljátszanom a szerepet. Férfiak... olyan könnyen csőbe lehet őket húzni. - Most pedig mindent mesélj el a Mystic Falls-i vámpírokról. - mindkét kezemet bedugtam a farzsebembe és arra a lábra támaszkodtam, mely még ép volt. Nem akartam rátámadni, és ezt ő is láthatta. Csak szépen, normális körülmények közt - amennyire ezt annak lehet mondani - megszeretném vele vitatni a dolgokat. Ha pedig nem hajlandó együtt működni velem, hát.. akkor elég egy pár centivel feljebb haladnom, ahol a pisztoly helyezkedett el biztonságban. - Nem harapok, ne félj. Nem foglak bántani. - használtam a saját szavait ellene, miközben mosolyogtam, mégis tekintetemben ott csillogott a fenyegetés.

xxx SEMMI ez nagyon rövid lett

Vissza az elejére Go down



Jensen Maxwell
welcome to my world
Jensen Maxwell

► Age :
38
► Total posts :
236

BRAVE HUNTER ➴


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott vadászkunyhó Elhagyott vadászkunyhó EmptyKedd Aug. 19, 2014 12:16 pm





Tania & Jensen

Sometimes the hardest thing & the right thing are the same.
Ismételten azt kapom egy nőtől, hogy egyből leszúr. Ehhez mindegyiknek van tehetsége. Kiborító. Aztán csodálkoznak, hogy a férfiaknak csak egy éjszakára kellenek, nem többre. A legtöbbje elviselhetetlen, és van egy olyan érzésem, hogy Ő is ez a fajta lehet. Szenved, fájdalmai vannak, gondolom elküld melegebb éghajlatra az alkohol miatt, - mert hát nem kellemes – és mégis van ereje ahhoz, hogy beszóljon. Sokkal egyszerűbb lenne, ha nem törődnék az emberekkel. Ez most már kezd teljesen kiakasztani. Aztán itt van Lara is… nem tudom mit kellene, hogy tegyek, én nem vagyok az a – hú de nagyon szeretlek, örökkön örökké, maci ajándékba, meg csorog nyál – típusú férfi. Ideje lenne inkább elhúznom innen. – Először is, nem szólunk be a másiknak, ha az éppen segít neked, kislány. – Ismétlem meg magam megint. lehet egyszerűbb, ha az agyára megyek, aztán lelép.
 Most hiába próbálnám elmagyarázni neki, hogy én mindenkit becézek… csak azok lenne képes fennakadni, hogy Ő nem egy kislány. De bevallom, azért rettentően élvezem, hogy ez idegesíti őt, még ha ilyen nyomorultul is van.
Csöndben tudomásul vettem, hogy nem tudja, hogy ki tette mindezt vele. Bár ahogy végignézek rajta, meg a sebein, nem tartom valószínűnek, hogy egy vámpír lett volna. Ők nem ilyen nyomokat hagynak. Sőt, életben sem hagyják a lakomát… De fényes nappal nem látja, hogy ki tette? Valami itt nem stimmel, de úgyis rájövök majd, hogy mi. Ha Ő így játszik, akkor belemegyek én is. Majd meglátjuk, hogy ki nevet a végén. Hogy elrejtsem kételyeimet, barátságosan próbálok rámosolyogni. – Jensen. – vágom hozzá kurtán. – Fontos, hogy enyém-e a hely, avagy sem? Szerintem ez olyan információ számodra, ami elhanyagolható. – mondom szórakozottan. Miért érdekli, hogy az enyém-e? Oké, hogy rendetlen vagyok, meg szét szórt, és férfi, de igényeim nekem is vannak. Tiszta ágynemű, ágy, benne egy nő, és sör. Nem nagy dolog, de ez az alap nálam, a többi nem számít. Amúgy sem tudom milyen, amikor valakinek… egy teljes élettere van. Évek óta nem aludtam a saját házamban. Azt se tudom mi van vele. Annyit tudok, hogy megvan még, meg fizetek utána mindent, de túlságosan lefoglal a bosszúm. – Mi dolgod volt errefele?  Egy ilyen lánynak nem kellene egyedül járkálnia. – Vajon tud a vámpírokról? Basszus, csak meg ne lássa a fegyvereimet. Mert ha kikotyog valamit, illetéktelen ember fülébe juthat, és nem akarom, hogy bárki tudja, hogy itt vagyok, amíg én azt nem akarom.
szavak: 394 zene: Pray in C megjegyzés: Imádlak. Smile credit: ♥️
Vissza az elejére Go down



Rosalie Matthews
welcome to my world
Rosalie Matthews

► Residence :
◯ behind your back
► Age :
36
► Total posts :
125

INACTIVE CHARACTER ✖


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott vadászkunyhó Elhagyott vadászkunyhó EmptyHétf. Aug. 18, 2014 10:15 pm



jensen & tania


A fájdalomra alig kellett rájátszanom. Az egész testem sajgott, homlokom lüktetett, és máris képzeletben magam előtt láttam a saját tükörképemet tele kék és lila foltokkal. Szépen fogok kinézni. Új vagyok ebben a nyavalyás városban, legalább jó benyomást fogok kelteni az emberekben. De mióta érdekel engem mások véleménye?! Hadd lássanak, talán a figyelemfelkeltéssel könnyebb lesz rábukkannom a vérvonalamra...
Nem kellett sokat rá várnom. Az ajtót kitárta és amint szembesült szörnyű állapotommal az ölébe kapott. Be kellett vallanom, meglepett hisz elég lett volna egy segítő kéz is, de ez is megteszi. Nem akartam panaszkodni.
A fájdalomtól felszisszentettem, amint a nyikorgó sötétbarna parkettára helyezett. Maró folyadékot öntött a sebeimre, és csak pár másodperc elteltével éreztem meg azt az undorító illatot. Alkohol.. Ha tudná, hogy mennyire rühellem.. Már az illatától is görcsbe rándult a hasam. A csípés nem szűnt meg, ismét az ajkaimra kellett harapnom, nehogy elküldjem a fenébe. Hisz nem ő tehetett arról, ami velem történt, hanem épp ellenkezőleg. Csakis én. Ő csak segíteni akart.
- Először is, nem vagyok kislány.. - álltam ki magamért, miután enyhült a fájdalom. Csak azért, mert nem kenek magamra felesleges hulladékokat, már le kell engem alacsonyítania? Máskor egy vállrándítással elintézném az egészet, de most muszáj volt a szenvedésen kívül más érzelemre összpontosítanom. - Amúgy persze jól vagyok. Volt már rosszabb is.. - feleltem, s végre sikerült egy őszinte mondatot kipréselnem magamból. Az öléből már jobban beláttam a helyiséget. Régi, divatjamúlt bútorok sorakoztak, poros függönyök takarták el a napot, de egy kis részen beszökött a sugara, mely rávilágított a padló állagára. Amin épp feküdtem. Teljesen elhagyatott volt ez a hely.
- Nem láttam az arcát. Minden olyan gyorsan történt.. - néztem rémülten a szemeibe. Könnyebben megy ez a szerep, mint gondoltam. Na már csak információkat kellett megtudakolnom tőle.
- Ha bántani akartál, már rég megtetted volna.. - fészkelődtem egy kicsit a helyemen, a padló nagyon nyomta a hátamat, mad egy hirtelen ötlettől vezérelve megszólaltam. - Tania. Tania Simmons.. - mutatkoztam be - nem is használtam álnevet, mondjuk nézőpont kérdése.. -. Egy másik bejárat után kezdtem el kutatni. Jobb mielőbb felmérni a lehetőségeimet, mintsem utólag. - Tiéd ez a hely?. - kérdeztem negédes hangon, elhúzva az időt. Egy pár perc múlva szerintem sikerül összekaparnom annyi erőt, mely elengedhetetlen lesz a következő lépéseimhez..

nem tudom SEMMI várom már a folytatást :3

Vissza az elejére Go down



Jensen Maxwell
welcome to my world
Jensen Maxwell

► Age :
38
► Total posts :
236

BRAVE HUNTER ➴


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott vadászkunyhó Elhagyott vadászkunyhó EmptyHétf. Aug. 18, 2014 7:54 am





Tania & Jensen

Sometimes the hardest thing & the right thing are the same.
Nem egészen úgy alakulnak a dolgok, ahogyan én azt szeretném. Minden amit elterveztem, befuccsolt. Kezdem azt hinni, hogy én vagyok a világ legszerencsétlenebb vadásza. A düh, a bosszú éltet, és lehet, hogy pont ez a probléma. talán ha nem ragaszkodnék ennyire... a múltbéli dolgokhoz, akkor nem érezném ilyen rútul magam. Csak tovább kéne lépnem, de ez nem egyszerű. Mégis ki tudna csak úgy simán túllépni a szülei halálán? Azt hiszem, senki. Ha létezne valami Isten, nem hiszem, hogy hagyná mindez megtörténjen ezen a kicsi bolygón. Nehéz az élet, és én kezdek belefáradni. Fáradt vagyok már, és csak… egy kis megnyugvást szeretnék. Az öcsémet akarom magam mellett. Ő az egyetlen dolog, amiért nem adom fel. Hisz, vigyáznom kell rá, még ha Ő nem is így gondolja.
Nagy elmélkedésem közepedte sétálok a kis vadászkunyhó felé. Fogalmam sincs kié, az is lehet, h mindenkié. de sok dolgot elrejtettem ide olyan kis zugokba, amelyeket én csináltam, s más nem fog megtalálni. De ha más lény megtalálja se tud hozzájuk érni, ugyanis verbénába van minden mártva.
 Napról napra közelebb járok ahhoz, hogy megőrüljek, de legalább mosolyogni fogok, mikor meghalok. Mondjuk amúgy is mosolyognék.
Teszek-veszek, csinálom a dolgomat, mikor egy női hangot hallok, amely segítségért  kiált. Ez lehet csapda, de lehet, hogy tényleg bajban van valaki. A kezemet lelocsolom egy kis verbénával, majd azonnal ki is nyitom az ajtót. Egy szépség áll előttem, véresen, kétségbeesetten. Ezek a helyzetek azok, amiket szeretek kihasználni, de amiről nem tud, az nem fáj. - Basszus! - Egyből megérintettem őt, és nem üvöltött fel a fájdalomtól, tehát nem vámpír. Felkaptam a karomba, nem törődve azzal, hogy esetleg fáj neki, és azonnal bevittem a kunyhóba. Lefektettem a földre, majd elővettem egy kis alkoholt. Ki kell tisztítani, így hát ráöntöttem sebeire. Soha, de soha nem használnék se magamon, se máson vámpírvért csak azért, hogy meggyógyuljak. Már csak az kéne, hogy én is egy szörnyeteg legyek.
- Mi történt veled, kislány? Minden oké? Ki tette ezt veled? - leültem mellé, s fejét az ölembe tettem. Mégis csak puhább mint a padló, és ágy híján nincs jobb ötletem. - Nem harapok ne félj, nem foglak bántani. - próbálok megnyugtatóan mosolyogni, de csak az jár a fejemben, hogy meg kell ölnöm azt a rohadékot, aki ezt tette vele.

szavak: 368 zene: Pray in C megjegyzés: Lesz ez még jobb is. credit:
Vissza az elejére Go down



Rosalie Matthews
welcome to my world
Rosalie Matthews

► Residence :
◯ behind your back
► Age :
36
► Total posts :
125

INACTIVE CHARACTER ✖


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott vadászkunyhó Elhagyott vadászkunyhó EmptyVas. Aug. 17, 2014 11:41 am



jensen & tania


Jensen Maxwell. Az utóbbi pár percben csak az ő neve visszhangzott a fejemben. Ő is csak egy újabb báb volt az én őrült kis játékomban. Ténylegesen még sosem találkoztunk, de az utóbbi pár hétben rajta tartottam a szemem. Megfigyeltem, s megtudtam, hogy hetente minimum háromszor egy elhagyatott kunyhóban tölti a szabadidejét. Egyedül. Igen, nem hagyhatom, hogy mást is beavassak a titkomba. Így is elég az, hogy többet fogok neki elárulni a kelleténél, természetesen akkor, ha hajlandó együtt működni velem. Ha pedig nem... nos reméljük, hogy ahhoz a döntéshez nem kell folyamodnom. Így vagy úgy, megkapom azt amit akarok. Válaszokat és lezárást. Tudnom kell, hogy kik végeztek a nevelő szüleimmel, s hogy mit halandzsáztak azok, akik elrabolták őket. És tudnom kell, hogy kiktől származom. Ezek a kérdések nem hagynak nyugton. Az egész életem egy nagy kövér hazugságra épült, és itt az ideje kideríteni, hogy ki is vagyok valójában.
Bakancsom alatt halkan morzsolódtak össze a fáról lehullott levelek. Nem egy átlagos nyári napot írtunk. A nap szürke felhők mögé bújt, a szél felerősödött, és halkan süvített. Olyan, mintha nem csak én lennék itt, hanem valaki más is.. De már vagy ezerszer néztem magam mögé, és sikerült megbizonyosodnom róla, hogy csak én tartózkodtam itt. De nem sokáig.. Miközben a kunyhó felé tartottam azon agyaltam, hogyan fogok én beállítani hozzá. Nem bombázhatom le őt rögtön kérdésekkel. Ehhez egy alaposan kitervelt terv szükséges. Ha lenne időm kidolgoztam volna pontról pontra, de pont az idő az, amivel csínján kell bánnom. Mert abból nincs sok. Tehát muszáj gyorsan cselekednem, és olyan eszközökhöz folyamodnom, amelyek cseppet sem jóindulatúak.
Mély levegőt vettem, és előrehajolva a zsebemből kivett bicskával felvágtam hosszú nadrágom oldalát, ahogyan a bőrömet is. Erősen az ajkamra kellett harapnom, hogy ne ordítsam el magam. A vér rohamosan elkezdett folyni belőle, a bicskát pedig visszatettem a belső zsebembe. Hajamat összeborzoltam, az is segített, hogy ma nem fésülködtem meg. De ez még nem volt elég. Még mindig nem nézek ki úgy, mint akit megtámadtak. Nagy nehezen a legközelebbi fához sétáltam, és két oldalról megfogtam. Remélem mindez meg fogja érni.. Bevertem a fejemet, és a homlokomhoz nyúltam, mely baromira sajgott a fájdalomtól. Kezemet a saját vérem ékesítette, és elfojtottam egy grimaszt. Most már úgy tűnök, mint akit alaposan szétvertek.. Bicegve közelítettem a kunyhó felé, hátranyúltam s megnyugodtam mikor éreztem a fekete bő pulcsim alatt rejtőző fegyvert. A biztonság kedvéért muszáj volt ezt beszerezni. Ki tudja kivel állok szemben..
- Segítség.  – kezdtem halkan majd egyre hangosabban kezdtem el kántálni. Az ajtóhoz érve, megtámaszkodtam az ajtófélfán és szabad kezemmel vadul elkezdtem dübörögni. – Valaki? Kérem.. segítsen valaki.  – kérleltem, és még magam is meglepődtem, hogy mennyire hitelesen tudtam előadni a bajbajutott lány szerepét. Igazán megérdemelnék egy díjat az alkotásaimért..

445 szó SEMMI következő jobb lesz

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott vadászkunyhó Elhagyott vadászkunyhó EmptySzomb. Feb. 22, 2014 9:13 am

Folytatás --> itt!
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott vadászkunyhó Elhagyott vadászkunyhó EmptyPént. Feb. 21, 2014 8:50 am


Dominic & Oliver
ξ I have to brake this course


Furcsa, hogy Dom rám talált itt. Emlékszem sosem utáltam a vámpírokat, engem valahogy hidegen hagyott mindig is a fajok közötti harc. Élni akartam az életem, és akkor este, mikor megmentettük egymás életét, egy pillanatra vágytam, hogy barátok maradjunk. De utána mindenki ment a maga dolgára. Sosem voltam büszke arra, hogy azzal azt a vámpírt a halálba küldtem, de sajnos amióta kiváltottam az átkot, azzal mintha egy lavinát indítottam volna el, már nem tudom, hány ember halt meg a kezeim közt,vagy hány vámpír halt meg a mérgem miatt. Jó azért nem vagyok sorozatgyilkos, de mikor az önkontrollom elvész, van, hogy meghalt a kezeim közt egy-két lány. Olyankor térek át egy időre a tasakos vérre, amit gyűlölök, de nem akarok lebukni.
- Hát igen. Ilyen létezik, és most a saját bőrömön tapasztalhatom meg, milyen érzés, mikor valakinek minden egyes szavát lesem. Sőt, néha, mikor a közelében voltam, szinte kényszert éreztem arra, hogy megtegyem, amit kér, sőt szinte vártam a parancsait. Durva - Húzom el a számat. Most, hogy átváltozom, mikor nem is kéne, néha könnyebb, de elegem van belőle néha. Unom. Most jött el a pillanat, hogy nem csinálom tovább. Ugyan, miért jönne vissza ide Klaus? Hiszen ott van a gyerekével terhes nő, és az egész családja. Miért pont én jutnék az eszébe? Talán azt sem tudja, hogy létezem... - Ingyen? Már a Grillben mosoly sincs ingyen, szánalmasnak érzem, hogy egy vagyok Klaus teremtményeiből, de legalább nem fenyeget az öregedés gondolata - Húzom el a számat, miközben a kutyára pillantok. Eszembe jut, hogy gyerekként mennyire szerettem ezeket a kis korcsokat, de most csak a bennem lakó farkasra emlékeztetnek. Pandora mindig olyan más volt. Élvezte a vérfarkas énjét, és ezt a hibridséget is biztosan élvezné, de már esély sincs rá, hogy az legyen. Ezért bujkálok előle ahogy csak tudok. Nem akarom látni rajta az elmúlást, nem akarom elveszíteni. Rettegek a tudattól. Persze sosem fogom kimutatni, én nem az a fajta vagyok, csak hallgatásba burkolózva sétálok Dominic mellett, és hallgatom a szavakat, melyeket felém intéz.
- A fejrázás? Mikre nem figyelsz. Tudod nekem is van családom, legalábbis testvérem. De nem léphetek vele kapcsolatba. Klaus bosszúja, kihasználta a kötődést - Mordulok fel csendesen, egy kicsit több haraggal, mint kellene, de nem érdekel, ha meglátja elvégre jóban voltunk. Legalábbis remélem, hogy nem fogja kitépni a szívem a helyéről. Még élni akarok. Bár, ha megtenné, még utolsó erőmmel bele mélyeszteném a fogaimat, hogy legyen egy búcsúajándékom. Klaus úgysem ada neki a véréből, fogadok, nem is ismeri. Ráadásul egy hibrid megölése alapjáraton kihúzná őt az esélyesek listájáról, akik vért kapnának. Nem tudom, miért jutnak ilyen idióta gondolatok az eszembe, néha olyan paranoiás vagyok, hogy az már nekem is fáj.
- Én azt hiszem láttam Elijah-t, bár lehet, hogy tévedek, viszont Klaus szőke húga... Na őt ezer közül felismerem. Jó nő, tény és való - Jelenik meg egy hamis mosoly az arcomon. A legidősebb testvérre nem emlékszem, de Rebekah, vagy hogy hívják... Szép kis csaj, és ha nem lenne folyton mellette Klaus, már megpróbáltam volna elcsábítani. Azok a szemek, és szinte tökéletes a teste. Na de mindegy is, nem fogom az életemet kockáztatni egy éjszakáért.
- Remek lenne! Megszomjaztam, és eléggé szívás lenne rommá ázni..  - Nézek fel az égre, ahol már gomolyognak a felhők, utálom ezt az időt, sosem szerettem, és bár nem fázok, mégis idegesítő, amikor bőrig ázva kell lennem. így egy kicsit meggyorsítom a lépteimet, miközben még egy cigarettára gyújtok.

zene: - | megjegyzés: Kövi szerintem mehet a Grillbe *-*| szószám: 560 | ©

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott vadászkunyhó Elhagyott vadászkunyhó EmptyVas. Feb. 02, 2014 4:07 pm



Oliver & Dominic
... Január ...

Hallgatom Olivert miközben elindulunk, nem szeretek sokáig egy helyben lenni ez az egyik ok a másik pedig, hogy az átváltozásnak is vannak hangjai, és vadászok is vannak a környéken. Úgy érzem, jobb ha mozgásban vagyunk, különösen ennek a beszélgetésnek a témája miatt is.
- Érdekes dolgok vannak a világban. Azt hiszem sok mindenről lemaradtam. Hallottam ugyan pletykákat, de nem hittem el, hogy ez így valóban lehetséges lenne. De végül is, így már egészen érthető az egész, a hibridek és az átok, meg a kapocs megtörése. Nem adtam ezeknek hitelt, de most, hogy ezt mind te is alátámasztod… - Megcsóválom a fejemet, mert minden igaz amit valamikor hallottam, az elmúlt egy két évben, és régebben is Klaussal kapcsolatosan, de egyszerűen nem hittem ennek az egésznek, csak rémmesének gondoltam, erre most kiderül, hogy minden igaz volt, amiről korábban kósza pletykákat hallottam.
- Ezt valahogy sejtettem, hogy nem ingyen adná, mint valami szeretet szolgálat. – Eddig megúsztam vérfarkas harapás nélkül, és nagyon remélem, hogy ezek után is meg fogom úszni, hogy nem jön közbe semmi sem, elvégre Oliver az élő példa erre, ott volt ő mikor harcoltam a vadászokkal és egy idősebb vámpírral. Megharaphatott volna engem is, de nem tette, hanem mellém állt. Közben sétálunk tovább, ő elrúg egy követ és mind a ketten figyeljük, hogyan és merre is halad az a darabka. A szemem sarkából látom, hogy rám néz és az arcomat figyeli, talán az érdekli amiről beszélgetünk, és a véleményem, hogy az arcom erről mit árul el, vagy valami más miatt is lehet. Tudja a fene, és nem is nagyon érdekel. 21 évesnek tűnök kívülről, hiszen nem sokkal a születésnapom után ért a halálom, azóta pedig eltelt 152 év, és azóta egy perccel sem lettem öregebb, ugyan olyan vagyok, mint akkor voltam, de csak külsőre, azonban a lelkem változott megélte ezt a 152 évet és emiatt más is lettem, mint aki a halálom előtt voltam. Ahogy a pillantásom Oliverre vándorol, rá kell, jöjjek, hogy ő is olyan, mint mikor legutóbb láttam, nem látok benne semmi pluszt, a külsejét illetően.
- A fejrázásod, minek szól? – Kérdezek vissza és elveszek egy szálat a felém kínált dobozból. – Régen volt már utoljára, hogy ilyet szívtam… - Szusszanok egyet, majd ha tüzet gyújt, odahajolok én is, hogy a szálat felizzítsam, és nagyot szívok belőle, majd megízlelem annak a zamatát.
- Ennek fényében én is így vagyok ezzel, mondjuk sok közöm nincs az ősiekhez, nem hozott még velük össze a sors, ha minden igaz. Hallani hallottam róluk, de az arcukat nem ismerem. Mellém csapódott a kis dög, én meg nem dobtam ki vissza az utcára. Ennyi a nagy története, enyém a végtelen idő… - Megvonom a vállam miközben lepillantok a kutyára, aki a lábam mellett menetel, és felszedett magának egy kisebb ágat, amit nagy büszkén cipel a szájában.
Lassan én is a szál végére érek, és elnyomom azt egy fa törzsén, közben nem csak Oli, de én is hallgatom az erdő neszezését, de a léptek zajára felkapom a fejemet, és lassan hordozom körbe a tekintetemet.
- Mit szólnál egy italhoz a Grillben? – Vetem fel a dolgot, ahogy körbetekintek magunk körül, és a neszeket, zajokat figyelem, de a hangok elhalnak, és minden normálisnak tűnik, így én is kezdek ellazulni a feszült figyelem helyett.
music:- | note: :  | words: 535
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott vadászkunyhó Elhagyott vadászkunyhó EmptyPént. Jan. 31, 2014 8:18 am


Dominic & Oliver
ξ I have to brake this course


Örülök, hogy végre beszélhetek valakivel erről, mert akinek elmondtam eddig, megigéztem, hogy felejtse el, ami nem éppen nyerő, ha beszélgetni akarok róla. De Dominic vámpír, előtte nem kell titkolnom ki vagyok. Én megmentettem, ő megmentett, kölcsönösen kiálltunk a másikért, mert sosem hittem ebben az idióta vérfarkas-vámpír ellentétben. Akkor mit csinálnék én magammal? Felakasszam magam, mert egy testbe szorult a két faj összes képessége a gyengeségek és az erősségek is? Vicces lenne, ha folyton magammal vitáznék, vagy megvetném magam emiatt. Elhittem Klaus szavait, és önként lettem ez, ami, mert nem tudtam a következményekről, de ha visszatekerhetném az időt, kétszer meggondolnám, és ha tudnék elmenekülnék... Bár nem hinném, hogy meg tudtam volna tenni. Hiszen akkor egy sima farkas voltam, Klaus meg egy Ősi... Túl erős volt... - Az első és egyetlen... Persze ezért teremtett annyit magából, amennyit tudott, majd később lemészárolta valamennyiünket, mert megtörték ezt a kötődést. Rajtam kívül még egy hibridről tudok, hogy él... De hogy azon kívül lenne-e még hibrid... Kötve hiszem - Húzom el a számat, hiszen ha úgy vesszük a fajtám kihalófélben van, ami mondjuk annyira engem nem zavar, mert őszintén ha többen lennénk vadásznának ránk. Legalábbis azt hallottam, hogy a hibridek a vámpír faj végét jelentenék, és ezért ölték is őket.... - Ja, Klaus akkor ad a véréből, ha az érdekei úgy kívánják...  - Vonom meg a vállam unottan, miközben elrúgok egy követ, majd figyelem az útját, aztán tekintetem Dominic arcát fürkészi némán. Még mindig csodálatosnak tartom, hogy egy napot sem öregedett, hogy a vámpírság ilyen előnyökkel jár, és most már én sem tapasztalom meg az öregedés rossz oldalait... Csak ilyenkor rémlik fel Pandora,aki viszont sima vérfarkas, és az, hogy végig kell néznem tehetetlenül, hogy megöregszik, majd meghal. Képtelen vagyok erre gondolni, így inkább megrázom a fejem, és előkapok egy doboz cigit, amit vésztartalékként őrzök, bár manapság elég gyakran nyúltam hozzá. Dom felé nyújtom, hátha ő is dohányzok, majd magamnak is kiveszek egyet, és meggyújtom.
- A természet nem enged valós halhatatlanságot, szóval biztos van valami módja, hogy le lehessen őket győzni, de őszintén így már inkább éljen Klaus, mint haljon... Nem akarok meghalni... Élvezem az életem így is... - Fújom ki a füstöt, miközben a nap lassan elbújik a horizont alá. Az ég alja vöröslik, és a szél is fújni kezd, persze nem fázom, de jobb lenne zárt helyen beszélgetni - Álca? Nem lenne egy kutyához türelmem. Mellettem még a művirág is kipusztulna... - Mosolyodom el magam, majd eldobom a csikket, és eltaposom... Elhallgatok, és figyelme az erdő csendjét, a fák között léptek suhannak, reccsenés, madárcsicsergés, mely egyedül és magányosan zengi be a környéket. Majd elhalkul az is... Persze nem mintha érdekelne, mégis meghallom, szinte minden apró kis neszt, ami a környéken lehet...

zene: - | megjegyzés: pocsééék | szószám: 446 | ©

Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott vadászkunyhó Elhagyott vadászkunyhó Empty

Vissza az elejére Go down

Elhagyott vadászkunyhó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Similar topics

-
» Elhagyott színházépület
» Elhagyott raktárépület

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Mystic Falls :: Külváros-