world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Shine Party Club

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club - Page 4 EmptySzer. Aug. 22, 2012 12:52 pm

Shine Party Club - Page 4 Tswiz
Klaus

*Egy grimasszerű rezdülés futott át az arcomon, ahogyan megláttam a hamis mosolyt az arcán. Ezt ismertem... De annyi helyen használja, hogy nem tudtam eldönteni, hogy most ez annak szól, hogy jó akkor ráerősít arra, hogy fogalmam sincs a hibridekről, vagy éppen annak, hogy a hibridjei igen vámpírokat szoktak reggelizni.
- Hm... ezt jó hallani.-Mondtam érzéketlen hangon, miközben azon gondolkoztam, hogy vajon kitől is érdeklődhetnék a hibridekről. Bizonyára van olyan ebben a kis porfészekben... Klauson kívül és a hibrideken kívül... aki hajlandó elmondani, hogy mi fán teremnek ezek a lények. Gondolom biztosan veszélyesek, máskülönben Klaus nem vetette volna körül magát velük.
Szerettem mindig is táncolni, így most sem volt ellenemre ez a kis lötyögés, meg dörgölőzés. A beszélgetés annál inkább kezdett rossz irányba terelődni. Próbáltam egy egyszerű kis mondattal hárítani az invitálást.
A vadászat még most is nagy erőpróba számomra, amit most már nem vadászatnak hanem sokkal inkább szórakozásnak nevezek. Gondolom, hogy milyen erőpróba lenne ha még vér is folyna. Ezt nem kockáztathatom meg, s pont ezért új ötlettől vezérelve fordultam felé.
Nem a szemeibe néztem hanem éppen a mellkasán simítottam végig szabad kezemmel, mikor elkapta a kezemet. Felpillantottam rá érezve a szorítást. Nem mondanám, hogy túl kellemes volt, bár értettem a célzást. Ajkam egy inkább grimasszerű, mint őszinte mosolyra rándult.
Vannak olyan régi ismerősök, akikkel jó felújítani a kapcsolatokat, és vannak olyanok akikkel inkább jobb ha az emlékek, csak maradnak a múlva, mint régi szép idők. Igyekeztem nem kimutatni, hogy szívesebben lennék máshol, és nem azért mert nem kedvelem Klaust... én komolyan bírom, de talán most már, hogy nem vagyok olyan elvetemült vér párti jobb lenne minél messzebb tudni magamat tőle.
Aztán megkönnyebbültem, ahogyan elkezdett a sötét kis folyosó felé húzni. Remélve, hogy akkor a vérszívást elfelejthetjük, és eltöltünk együtt, néhány kellemes pillanatot. Ahogyan végigsimít a combomon, felhúzom a lábamat, s "rátekerem" az ő lábára. Kissé hátrabiccentettem a fejemet kissé a csókjainak hatására, s szaggatottan jött fel a levegő a torkomból. Közben beletúrtam a hajába...
Összerezzentem, ahogyan hirtelen egy feltépett nyakú fószer vágódott mellém. Én különösebben nem foglalkoztam volna vele, kit érdekel, hogy ő mit gondol. Persze aztán megvilágosodtam, hogy ez az egész nem azért volt, mert beszólt, nagyon nem azért...
Leejtettem a kezeimet magam mellé, és Klaust néztem miközben megparancsolta a férfinek, hogy maradjon ott ahol van és ne próbáljon menekülni. Azon gondolkoztam, hogy vajon ez rám is vonatkozik-e. Mármint a menekülés rész, mert, hogy minden porcikám kívánkozott azért, hogy minél messzebb kerüljek ettől a véres nyaktól. Pontosabban az ösztöneim az ellenkezőre hajszoltak, de az agyam egyenlőre még pontosan tudta, hogy ez mennyire nem okos dolog. Minden jelentőségteljesebb érzelem eltűnt az arcomról.
Elfordítottam a fejemet a szavai hatására, s azon gondolkoztam, hogy ez most, hogy jött. Tudtam, hogy lennie kell valami kulcsnak, de túl hirtelen jött ez az egész, már éppen hagytam, hogy az agyam elködösüljön, amikor iderántotta ezt a pasast. Ráadásul most még azt is utáltam, hogy van szaglásom és hallásom. Hiszen az orrom megtelt a vér friss illatával, s a nagy zaj ellenére is tökéletesen hallottam a szíve szapora dobogását.
S ekkor ránéztem Klausra...megvilágosodtam abban a pillanatban, ahogyan a szemeibe néztem, valahogy eljutott az agyamig, hogy tudja.
- Te most szórakozol velem?-De honnan tudja? Nyilvánvalóvá vált, hogy nem kerestetett, nem is érdekelte, hogy mi van velem, akkor meg honnan jött rá?
S ekkor már tudtam, hogy vagy lelépek innen minél gyorsabban, vagy olyan dolgok fognak történni, hogy amik nem lesznek az ínyemre. Arrébb mozdultam, s szinte azonnal rájöttem, hogy végül is teljesen fölösleges lenne, hiszen gyorsabb nálam meg itt vannak a hibridjei is.
Klausra pillantottam és merev arccal eltoltam magamtól, ha nem megy a gyors lelépés akkor megpróbálok elegánsan távozni, hátha ez a higgadtnak tűnő magatartás, kizökkenti és hagy a fenébe. Ez az új taktika ellene. Persze azt tervezem, hogy amint a látókörén kívül esek már húzom is fel a nyúlcipőt, de addig csak nyugodtan, ráérek még pánikba esni...*
Vissza az elejére Go down



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club - Page 4 EmptySzer. Aug. 22, 2012 12:51 pm



Elisabeth & Niklaus


Hamiskás mosoly jelenik meg az arcomon Elisabeth kérdésére. Hogy elég-e a hibridjeimnek az alkohol a kikapcsolódásra? Ha egy ember kérdezné, nem lepne meg túlságosan, hiszen mit sem tudnak a halandók arról, hogy mit eszünk illetve iszunk meg, és mit nem. De Elisabeth vámpír, ahogy a hibridek is félig. Nem különbözünk olyan nagyon, csupán abban, hogy mi erősebbek, és talán kicsivel gyorsabbak vagyunk, na meg nincs ránk hatással se a nap, se a hold. De a vámpír énünk ugyanolyan, mint ő. Néha beérjük az alkohollal is. Persze ha vérre szomjazunk, akkor egy kis whiskey nem sokáig lesz elég. Szerintem ma este nem fognak vadászni a bajtársaim, de ha úgy éreznék, hát én nem tiltom meg nekik. Ennyi szórakozás kijár.
A világ, mármint az a része, amelyik tud is a természetfelettiről, nincs hozzászokva a hibridek gondolatához. Ezzel is tisztában vagyok. A legtöbben nem is sejtik, mi mindenre vagyunk képesek, és miben vagyunk mások. Az ismeretlen dolgoktól pedig mind tartunk valamilyen szinten, hiszen nem tudhatjuk, hogy mire számítsunk. Az pedig nekem csak jó, ha tartanak a barátaimtól. Egy előny, amivel élnem kell, ezért nem is áll szándékomban felvilágosítani a lányt, bármilyen tévhitei is vannak velünk kapcsolatban.
- Szerintem egyelőre beérik az alkohollal is - válaszolok látszólag biztatóan, de sejtelmes mosollyal az arcomon.
A táncparketten Elisabeth hamar beveti ellenem a kis "fegyvertárát", ami nincs ellenemre, de őszintén szólva még nem tudom, mit kezdjek vele. Egyelőre csak sodródok az eseményekkel, és élvezem a táncot, de attól tartok, nem pont ugyanolyan szórakozásra vágyunk mi ketten. Vagy talán mégis. Csak előbb ki kell fordítanom önmagából, hogy ő is ráébredjen, hogy mit is akar. Végigsimítok lassan a karján lefelé, amit a nyakamhoz emelt. Aztán a kezem tovább halad, majd a csípőjénél állapodik meg, és kicsit közelebb húzom magamhoz.
- Azt nem is engedném meg, én sem akarok feltűnést - jelentem, miközben felém fordul. Hirtelen mozdulattal elkapom a kezét, amivel a nyakamat karmolássza. Fél pillanatig a szemeibe nézek, majd engedek a szorításon, és a számhoz emelem a karját.
- Csináljunk mást! - súgom a tenyerébe, és még mindig a szemeit nézem. Aztán egy csókot nyomok a csuklója belső felébe. Annyira élvezem a hatalmat, amit most rajta gyakorolhatok. Hogy láthatom a pillantásán, mennyire menekülne előlem és a múlt elől. Oh, és mennyire igyekszik leplezni.
- Gyere! - húzom ki a legközelebbi, szűk folyosóra. Amint odaérünk, másodpercek alatt a falhoz préselem, egyik tenyerem végigsiklik a combján, fel a szoknyája alá. Közben a nyakát csókolom. Rajtunk kívül csak egy férfi van még ezen a folyosón.
- Hé, menjetek szobára, srácok! - szól ránk, miközben elhalad mögöttem. A pillanat tört része alatt kapom el, és vágom őt is a falhoz Elisabeth mellett, majd tépem is fel a nyakát a fogaimmal. Egy-két korty, aztán szembe fordítom a fazont.
- Maradj mozdulatlan, és ne is próbálj meg menekülni - igézem meg, majd a lányhoz fordulok. - Szolgáld csak ki magad, kedvesem... - mosolyodom el, miután megtöröltem a szájam sarkát.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club - Page 4 EmptySzer. Aug. 22, 2012 12:49 pm

Shine Party Club - Page 4 Hey-love-swift-taylor-taylor-swift-Favim.com-237946

Klaus

*Persze változott valamit, ahogyan én is. Leginkább a hajviselete és az öltözéke más, de külsőre, ugyan az a Klaus. Természetesen nem öregedett és nem is fiatalodott. És persze most is ad magára, mint mindig. Mondjuk Elijah testvére sokkal inkább, szerintem már-már túlságosan is. Azért az egy kicsit sok, hogy szinte mindig öltönyben jár. Bár minden férfinak jól áll az öltöny. Nem tudom, hogy mi ennek az oka, de így van.
- Hát persze...-Duruzsoltam, de azért voltak kétségeim, hogy egy kis itallal képesek-e kiengedni a fáradt gőzt. - Nekik egy kis alkohol elég a fáradt gőz kiengedéséhez?- Persze burkolt kérdés volt ez arra, hogy nem inkább valami szaftos kis nyakkal engedik ki? Esetleg egy jó kis gyilkolással? A fene se tudja, hogy éppen, hogy néz ki náluk a fáradt gőz kiengedése. Lehet, hogy szívesen megesznek vámpírokat is. Nem tudtam semmit a hibridekről, azt sem, hogyan táplálkoznak, mi van ha ezek az izék vámpír véren élnek?
Körbefuttattam a szemeimet más vámpírok után kutatva, csak, hogyha majd enni akarnak, akkor legyen kire mutatnom magam helyett.
Tudom, hogy jó helyen keresem, hiszen ahol Klaus vagy akár a Salvatore fivérek, ott bizony nincs unalom. Meg a pletykák szerint van itt minden... Persze Klaussal annyira azért nem akartam összefutni. Nagyon szép meg jó volt vele tartani egy ideig, de azt hiszem, hogy most már nem lenne olyan vidám dolog, mint régen. Vagyis biztosan vidám lenne, csak utána Marcussal nem lenne vidám megint találkozni.
Nem lehet, legalábbis én nem tudtam. Mondjuk az is előfordulhat, hogyha ebben a világban születnék akkor is egy ribanc lennék. Sosem lehet az ilyesmit tudni. Minden esetre, én szerettem kurtizán lenni, és persze az élvezeteknek élni. Később vámpírként is, éppen ezért akkora dolog tőlem, hogy leszoktam az egyik mámoros élvezetet nyújtó dologról az életemben.
Félmosoly jelent meg az arcomon amikor megéreztem a kezét a combomon, elnyílt ajkakkal fordítottam felé a fejemet.
Egy szinte észrevehetetlen pillanatra megmerevedtem a szavai hallatán. Na pontosan ezt a mondatot akartam elkerülni azzal, hogy elhúzok innen. Két dolog lehet, vagy én ismerem nagyon jól, vagy tudja és ezért szadiz... Nagyon remélem, hogy inkább az előbbi az igaz.
Igyekszem a vérrel végződő vadászatokra nem is gondolni, mert ahogyan most is akkor mindig kiszárad a torkom és rögtön éhes leszek. Ez meg nem szül semmi jót. Nyeltem egyet és kierőltettem magamból egy kacajt. Karomat hátraemeltem, így a tarkájánál átöleltem úgymond a nyakát.
- Hmm... remekül hangzik. Te tudod milyen vagyok mikor belelendülök. Nem lenne jó ha vérrontás lenne egy szórakozó helyen.-Duruzsoltam, és a hangomból egy pillanatra sem érződött ki, hogy hazudok. Hiszen nem is hazudtam, de az sem, hogy mennyire szeretném ezt az egészet elhárítani. Visszafordultam felé, még mindig azon gondolkodva, hogyan is terelhetnék, és mikor fordulat közben megpillantottam egy párocskát, megvilágosodtam. Felpillantottam Klausra félmosollyal az arcomon, egyik kezem ujjaival végigsimítottam felfelé a nyakán, a körmeim kellemesen karistolták végig a bőrét.
- De csinálhatnánk mást a régi idők emlékére.- Doromboltam, és ez a variáció sokkal kevésbé lett volna az ellenemre, mint az, hogy együtt vadásszunk. Vadászni szoktam, állatokra... emberekkel is szoktam szórakozni, de megenni őket. Nos azt már iszonyatosan régóta nem! És nem most szeretném újra kezdeni!*
Vissza az elejére Go down



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club - Page 4 EmptySzer. Aug. 22, 2012 12:48 pm



Elisabeth & Niklaus


Hmm... Valóban semmit nem változtam volna? Fene tudja, milyennek ismert egykor, és milyennek lát most. De én úgy vagyok vele, hogy minden egyes nap egy új tapasztalat, hacsak nem a világtól elzárva töltöd. És ha már ezer éves is vagyok, mindig van valami, amit megtanulhatok, megtapasztalhatok, és ezek az új élmények állandóan formálják a jellemet. Ez nem csak nálam van így. Mindenkinél. Sosem lehetünk ugyanazok, mint akik tegnap voltunk. Persze a változás nem gyökeres egyik napról a másikra. Mégis úgy hiszem az egyetlen állandó dolog az életben a változás. Még csak nem is úgy nézek ki, mint pár száz évvel ezelőtt. A divat, a ruha és a hajviselet módosítása sokszor teljesen új külsőt kölcsönöz az embernek. Na de ha nagyon általánosítani akarunk, természetesen ugyanaz a Klaus vagyok, aki voltam. Ugyanolyan megfontolt, ravasz, vagy kegyetlen tudok lenni. De ugyanolyan kedves és udvarias is. Igen, bizony vannak dolgok, amik viszont soha nem változnak. Ennyi.
- Nyugalom, kedvesem, már nem lesznek az utunkban. Lefoglalták magukat a pultnál. Tudod, a hibrideknek is ki kell ereszteni olykor a fáradt gőzt, akár csak bárki másnak... - Ezzel úgy érzem, válaszoltam a szemeiben csillogó kíváncsiságra is, ami a bajtársaimat illeti. A hibridek még elég szokatlanok, és talán meglepőek is lehetnek a sokat megélt vámpírok számára is, annak ellenére, hogy már jó pár hónapja munkálkodom az elterjedésükön.
- Nos igen. Ha egy kis izgalomra és kalandra vágysz, jó helyen keresed - mondom, majd ravasz mosoly rajzolódik az ajkaimra. Tánc közben Elisabeth kicsit fordít a helyzetet, háttal fordul nekem, és hozzám dörgöli magát. Mondhatnám, hogy meglep ez a gesztusa, de egyáltalán nem. Vérbeli kurtizán, és úgy látszik, ez nem olyan valami, ami ki lehet nőni, vagy le lehet vedleni. Egyik kezemmel végigsimít a combja külső oldalán felfelé, a másikat a derekáról a hasára simítom.
- Mit szólnál, ha a régi szép idők emlékére vadásznánk egyet együtt? - hajolok a füléhez, és suttogom a szavakat csábítóan, hogy csak ő hallja. Óh, tökéletesen tisztában vagyok vele, hogy már új életet kezdett. Az információk akkor is eljutnak hozzám, ha nem akarom, vagy ha nem érdekel valami. Sokan vannak, akik megpróbálnak a kegyeimbe férkőzni, és emiatt informálnak engem, nyomozgatnak nekem akkor is, ha nem kérem. Így annak ellenére, hogy sosem indultam Elisabeth nyomába, miután lelépett, pontosan tudom, hogy mikor és kinek a segítségével szokott le az embervérről, és tért rá a nyulak útjára. Akárcsak egykoron Stefan. Nem tudom, mi van a mai vámpírokkal, hogy mind önként puhulnak így el. Annyira lehangoló. Gyalázatos és gyomorforgató. Állatok vére. De éppen emiatt izgalmas ez a kérdés, amit feltettem a lánynak. Kíváncsi vagyok, hogy próbálja majd elhárítani a kérésemet. Akciót akar? Mellettem megkaphatja, ha elég bátor. De szerintem ezt ő is tudja.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club - Page 4 EmptySzer. Aug. 22, 2012 12:46 pm

Shine Party Club - Page 4 Hey-love-swift-taylor-taylor-swift-Favim.com-237946

Klaus

*Nos, amiben biztos lehetek azaz, hogy Klaus semmit sem változott. Persze azon kívül, hogy most más fajta ruhákat hord. Mondjuk a szmoking, öltöny és a többi fekete nagyon is jól állt neki abban az időben. Olyan kis elegáns volt...
-Igen körülbelül...- Megrándult az arcom a gondolatra, hogy már körülbelül 200-250 éve vagyok "tiszta". Ahogyan azt alkoholisták szokták mondani. Egy pillanatra kiszáradt a szám a gondolatra, nos ezért sem szoktam rá gondolni. Így hát terelve saját magam számára, egy félmosollyal az arcomon pillantottam végig Klauson.
- Te sem változtál semmit Klaus! -Mondtam egy sokat sejtető mosollyal az arcomon. Klaus remek szerető volt még annak idején, a fene se tudja, hogy azóta mit felejtett, de azt hiszem, hogy semmit. Sokkal inkább fejlődni szoktak az emberek, ahogyan öregednek, gondolom a vámpíroknál is így van. Akarom mondani, hogy a hibridekké, mert, hogy Klaus az.
Aztán ugye meginvitál táncolni, és az a két gorilla is feltűnik...A válaszára sóhajtok egyet.
- Nem megijesztettek Klaus sokkal inkább idegesítenek...-Mondtam negédes mosollyal az arcomon. Nem tetszett ez a két nagydarab izééé... és nem azért mert nagydarabok voltak, hanem mert nem tudtam megállapítani, hogy pontosan micsodák is. Gondolom hibridek, amikről halottam már, de semmit sem tudok róluk. Jó lenne utána járni, hogy mire képesek, mert szeretem a meglepetéseket, de azért a halálosakat nem annyira.
Így hát Klaus kezébe helyeztem a sajátomat és elindultunk a táncparkettre. Nem aggódtam, mert jól tudok táncolni.
- Hallottam, hogy erre felé zajlanak az események. És ahol akció van én ott vagyok.- Ez tényleg így történt, nem hazudtam. Persze vicces, hogy senki nem hiszi el nekem, mikor elmondom, hogy ezért vagyok itt. Megfordultam így háttal neki, hozzádörgölőztem,mint egy macska. Vicces, minden korban és minden szeretőmtől megkaptam, hogy olyan vagyok, mint egy macska, de ez sosem zavart. Szeretem a macskákat, szeszélyes lények, és persze szépek meg kecsesek.
És persze sosem voltam az a fajta aki képes volt megálljt parancsolni magának, ha ilyen közel volt egy vonzó pasihoz. Egy nőnek néha be kell vetnie a bájait...
Beleharaptam a számba, a régi emlékek visszatérésének hatására, s visszapillantottam a vállam fölött. Tudom szörnyű vagyok, de hát én mindig is élveztem a munkámat... Persze addig míg nem kiáltottak ki az ördög követének, és nem feszítettek keresztre. Ezt a részét annyira nem élveztem...*
Vissza az elejére Go down



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club - Page 4 EmptySzer. Aug. 22, 2012 12:45 pm



Elisabeth & Niklaus


Muszáj elmosolyodnom azon a szende, "én nem csináltam semmit" típusú mosolyon, amit felém villant, amikor utolérem, és enyhén megrovó szavakkal illetem. Ártatlanul pislog rám az őzikeszemeivel, melyek mégis elég árulkodóak, ha az ember, vagy mondjuk ne egy embert vegyünk, inkább egy tapasztalt, sokat élt hibridet, tehát ha egy hibrid jól megnézi. Tekintetéből máris kiolvashatok egy kis riadalmat, mintha egy csapdába csalt kis nyuszi lenne. Valljuk be, élvezem az ilyen, és ehhez hasonló helyzeteket, ezért minden pillanatot hagyok hosszúra nyúlni.
- Jó rég volt, nem igaz? - kérdezem az újralátásra. Még hogy örül! - Úgy... háromszáz éve? Gyönyörű vagy, mint mindig, kedvesem - ejtek meg egy bókot kedves mosollyal, csak a szemeimben csillan egy csipetnyi ravaszság.
- Sőt! Azt kell mondjam, jól áll neked a huszonegyedik század... - teszem még hozzá, mielőtt táncolni invitálnám.
- Erőfitogtatás? A barátaimra gondolsz? Elnézést kérek a nevükben is, ha megijesztettek volna. - mondom még mindig kedvesen. Nem én hívtam őket ki a folyosóra, maguktól jöttek. És tényleg nem állt szándékomban megfélemlíteni velük Elisabethet, hisz ennél jobb módszereket is találhattam volna erre, ha valóban ez lett volna a szándékom. A reakciója ennek ellenére valahol mégis csak szórakoztat.
Jelzek a fiúknak a tekintetemmel, hogy nyugodtan visszamehetnek a pulthoz iszogatni. Jó tudni, hogy bármikor ugrásra készek, és számíthatok a segítségükre, de most nincs szükségem rájuk. Amint a lány a kezembe helyezi a kezét, a táncolók közé vezetem, majd a hátára csúsztatom a másik kezem, és hamar felveszem a tánc ritmusát.
- Na és mondd, csak, mi hozott téged ide a mi kis városkánkba? - teszem fel az első kérdésemet érdeklődve fürkészve az arcát. Igen, Mystic Fallsot a saját városomnak neveztem, és tartom én is, hisz itt születtem, ezen a területen, itt nőttem fel, itt kezdődött minden, és annyi minden köt ide immár. Az elmúlt ezer évben már-már úgy tűnik, hogy a világ minden zegét-zugát sikerült felfedeznem magamnak, rengeteg helyen megfordultam, sok szépet láttam, hallottam, tapasztaltam, de az ember - és ahhoz hasonló lényeg - nem vághatják el a gyökereiket, nem tehetik meg-nem-történtté a múltat. Így a sok rossz emlék ellenére is igen, ez a hely a szülőföldem, ez a város az otthonom.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club - Page 4 EmptySzer. Aug. 22, 2012 12:36 pm

Shine Party Club - Page 4 Hey-love-swift-taylor-taylor-swift-Favim.com-237946

Klaus

*Persze nem vagyok én olyan beképzelt, hogy biztosra vegyen Klaus nagyon megjegyezte magának a lelépésemet. De sosem lehet tudni. Persze van másik oka is, hogy a lelépés mellett döntöttem. Ugyan olyan nyomós, mint az előző ha nem nyomósabb, s ez döntötte el a mérleg nyelvét. Ha csak attól tartanék, hogy ennyi idő elteltével még mindig megérinti az eltűnésem vagy valaha is megérintette, akkor odamennék társalogni. Lesz ami lesz...Persze tartok Klaustól, de ez még nem azt jelenti, hogy rögtön el is futnék. Főként mert annyira még sem tűnt sem az arckifejezése barátságtalannak, sem a hanghordozása. Persze ezt nála sosem lehet tudni, hiszen tud olyan nyájas lenni, hogy az ember fel sem fogja mit tervez a fejében...
De ahol Klaus van ott nagy általában, rövid időn belül vérrontás is van. És ilyenkor emberi vér is szokott folyni. Na már most, nem lenne jó, ha a régi emlékek kedvéért meghívna egy korty italra. Ez volt a másik ok. Így ha eltűnök, ha nem is haragszik biztos hagyja, hogy eltűnjek, elvégre miért is állítana meg? Tehát ha eltűnök, akkor megelőzöm, hogy esetleg emberi vér közelébe kerüljek. Még Klaus emlékébe úgy élhetek, mint egy túlságosan is vérkedvelő vámpírnő, aki mellékesen nagyon szeret eljátszadozni az áldozataival és úgy egyébként mindenkivel. Most megmaradt az, hogy szeretek játszani... Még mindig....
Tehát ezért döntöttem úgy, hogy eltűnök, de még csak be sem tettem igazán a lábam a sötét folyosóra, amikor meg is torpantam. Nem igazán érzékeltem mikor is toppant elém, de ez nem meglepő. Ős... szal gyorsabb, mint én.
Egy pillanatig csak mereven nézek rá. Majd az én arcomra is mosoly került, mintha az előbbi kis közjáték meg sem történt volna.
Ki akart lelépni? ÉN? Ugyan már! Egy hülyeség... én sehova...Csak a mosdót kerestem... Legalábbis valami ilyesmit jelentett a mosoly ami megjelent az arcomon.
-Örülök, hogy újra látlak Klaus...-Majdnem azzal kezdtem, hogy te még élsz? De aztán letettem erről tekintve, hogy ő tényleg halhatatlan. Vagyis nagyon kicsi az esélye annak, hogy valaki megöli. Ugyanis hallottam a drága fivérétől, hogy még is mivé vált a régi Klaus.
Tehát ő nem halhatott meg, ellentétben persze velem. Aki eléggé könnyen, persze nem olyan könnyen mint egy ember. Ezért féltenem kell a formás, kis seggemet... Ezt egyébként Marcus szokta mondani. Mármint, hogy féltsem már magamat egy kicsit jobban.
Lepillantok a felém nyújtott kezére, igazság szerint Klaus önmagában is pontosan elég meggyőző. Nem kellene az a két gorilla mögém, akik miatt egy pillanatra el is sötétedik az arcom, ahogyan hátra pillantok a két izééére, mikor megérzem a jelenlétüket. Majd megránduló, mosollyal az arcomon fordulok vissza Klaus felé. Nem titkolva, hogy nem tesz boldoggá plusz még ez a két alak. Kezemet az övébe helyeztem, miközben elindultunk a tánctér felé.
- Ugyan Klaus, minek ez a nagy erőfitogtatás, hiszen tudod, hogy a társaságod is elég nyomós érv, hogy menjek.-Doromboltam, negédes hangon. Bár igaz ami igaz, Klaus mindig is jól táncolt, és szerettem a pszichopata társaságát, bár ha már itt tartunk kérdőre lehetne engem vonni, hogy ki pszichopatáz kit? Mondjuk ő lényegesen nagyobb hatalmú és úgy egyébként is nagyobb pszichopata, mint én. *
Vissza az elejére Go down



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club - Page 4 EmptySzer. Aug. 22, 2012 12:14 pm



Elisabeth & Niklaus


Figyelem a lányt, ahogy táncot lejt ezüst ruhájában egy idegen, valószínűleg halandó férfival. Nézem, figyelem, de az ital jobban lefoglal, mintsem igazán foglalkozzak vele. Van nekem ennél jobb dolgom is most. Azonban feltűnik, hogy ő is észrevesz, és minő meglepetés: felveszi a nyúlcipőket, és menekülőre fogja. Igazából tényleg nem erre számítottam tőle. Amikor azonban megszólítom, és még sietősebbre lesz neki a távozás, már tagadhatatlanul felkelti az érdeklődésemet. Vajon miért akar elszökni előlem? Persze az elválásunk évszázadokkal ezelőtt elég érdekesre sikeredett. Ha lehet azt elválásnak nevezni. Akkor is csak lelépett, se szó, se beszéd. De nem érdekelt annyira, hogy utána akarjak menni. A vámpírok jönnek, és mennek az életemben. Vannak akik a halálba mennek, sőt, én kísérem oda őket. Vannak, akikkel csak elválnak útjaink. Stefan is jó példa erre. Hónapokig együtt lógtunk, már-már az öcsémként tekintettem rá, az sem zavart, hogy összeállt a húgommal. Pedig Rebekahnak nem sok udvarlója mondhatja, vagyis inkább mondhatta el ezt magáról. Aztán volt Stefan, nincs Stefan. Kitöröltem az emlékeit, és mindenki mehetett a maga útjára tovább. Akiket megkedveltem, akár egy kicsit is, nem voltak mellettem biztonságban hosszútávon. Elsősorban természetesen Mikael miatt nem. De olykor tőlem sem. Elisabeth Franco egy jelentéktelen pont volt a múltamban. Egészen mostanáig. Ezúttal azonban sikerült felkeltenie az érdeklődésemet. Vajon fél tőlem? És ha igen, van is oka rá? Vagy csak tisztában van az erőviszonyokkal, és azzal, hogy nem szeretem, az árulókat? Ez az este már amúgy is kezdett elég unalmas lenni, és nézzenek oda! Tálcán kínálja magát a mai program. Nem hagyhatom szó nélkül távozni. És ő sem gondolhatja, hogy ilyen könnyen megszökhet előlem... ismét.
Olyan gyorsan kerülök elé a kis folyosón, hogy még az ő vámpírszemeinek is alig látható, nem hogy a szegény halandóknak. Azoknak fel sem tűnhetett.
- Máris menni készülsz? És hová rejtetted el a jó modorodat, kedvesem? Udvariatlan dolog így, üdvözlés nélkül lógva hagyni egy régi barátot - ingatom a fejemet hangomban némi rosszallással, de az arcomon szelíd mosoly játszik.
- Láttam, az imént még igazán jól szórakoztál. Remélem van számomra is egy táncod - nyújtom felé a kezem. Nem nagyon van más választása, mint hogy elfogadja. Ha én magamban nem lennék elég meggyőző, a lány mögött pár méterrel ácsorgó két hibridem talán már azok.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club - Page 4 EmptySzer. Aug. 22, 2012 12:11 pm

Shine Party Club - Page 4 Hey-love-swift-taylor-taylor-swift-Favim.com-237946
Klaus & Elisabeth

*Haverok! Buli! Fanta! Egyre több időmet töltöm ezen a szórakozóhelyen. Más izgalom nincs is ebben a városban. Most már be kell, hogy valljam, hogy egyrészt azért jöttem ide, mert hallottam, hogy milyen izgalmas dolgok történnek errefelé. És ahol történik valami, nos én ott vagyok. Bár hallottam, hogy Klaus is erre tanyázik és bevallom ezért vonakodtam idejönni. De még is rászántam magam a végén. Már itt vagyok lassan egy hónapja, és sem izgalomnak sem Kalusnak nincsen nyoma. Erősen gondolkozom azon, hogy visszatérek Chicagoba... Ott legalább a társasági élet elég magasan van ahhoz, hogy jól szórakozzak. Itt meg, nos, ez az egyetlen hely elviselhető.
Mondjuk ha ilyen helyen vagyok akkor eléggé zavar, hogy leszoktam az emberi vérről. De attól meg rettegek, hogy újra belevessem magam ebbe. Tudtam azt is, hogy Marcus megtalálna, és megint leszoktatna ha teszik nekem ha nem. Bár anno én kértem meg, hogy segítsen. És a leszokás nem volt sem kellemes sem rövid folyamat. Úgyhogy köszönöm szépen, inkább nem ismételném meg egy perc élvezet kedvéért.
A hajamat kiegyenesítve hordtam az utóbbi években, persze nem mindig, de szerettem így. Nem úgy, mint régen, amikor még nem volt hajvasaló, és ha ki volt engedve akkor így is, úgy is hullámos, sőt ha úgy száradt meg göndör volt. Persze akkor is ismertünk taktikákat, amikkel lehetett változtatni a hajunkon, de azok nem voltak olyan hatásosak, mint a mai módszerek.
Szürke ruhám jótékonyan öleli körül vékony testemet, s ahogyan éppen egy férfival táncolok, körüllengi a combomat. a férfi úgy dönt klasszikusra veszi, ezért kipörget. Ekkor pillantom meg az ismerős arcot. Először nem hiszek a szememnek. Kalus... itt... Még is?
Elválásunk nem volt semmilyen... 1734-ben csatlakoztam úgy mond a slepjéhez. És imádtam Kalussal tartani, de tényleg. Ő mindig érdekessé tette az életet, vele lehetett szórakozni, játszani. De mellette olyan szinten lecsúsztam, mármint a vérfüggőség szintjén, hogy elkövettem életem legnagyobb hibáját. Megijedtem, ezért eltűntem. Tudom, hogy nem keresett, miért is keresett volna? Azért annyira fontos személy nem voltam számára. Ámbár láttam, hogyan végzett azokkal akik az ő felfogásában elárulták. Akkor élveztem és nevettem azok amiket csinált, most inkább megrémített.
Eltoltam magamtól a férfit és elindultam a tömegben, hogy elegánsan távozzak a helyről. Volt egy nagyobb rés, ahol kevesebb volt az ember, s ahol talán lebukhattam, igyekeztem a leggyorsabban átsétálni ezen a részen...
Lám lám lám! Elisabeth Franco!
Csapja meg éles hallásomat, megtorpantam, persze ezzel nyilvánvalóvá vált, hogy nem sikerült átslisszannom ezen a kis részen. Pontosabban csak majdnem hiszen még két lépés és már a sötét folyosón lennék, ami a hátsó kijárathoz vezet. Talán az első kijáratot kellett volna választanom. Egy pillanatig még néztem magam elé, majd negédes mosollyal fordultam a hang irányába. Persze tudtam, hogy merre ül, nem kellett ehhez a hangot követnem.
Meglepetés lehet számára, hogy még mindig élek... Mindenkinek az, aki ismert s hosszú idő óta újra lát... Mindig is a hedonista élet híve voltam, és mindehhez vakmerő. A játék imádatom sajnos sokszor olyan helyzetekbe kevert amiből másnak kellett kihúznia. De mindig van aki kihúz...
Ujjaimmal intek felé, akaratlanul is oldalra pillantok felmérve, hogy mennyire van a kijárat. Lehet semmi baja, lehet nem is érdekli, hogy anno, hogyan tűntem el... de Kalus kiszámíthatatlan lélek, sosem tudhatja az ember...
Végül döntöttem jobb ha én lépek előbb, így vámpír sebességgel megindultam a kis folyosó felé, és egyben a kijárathoz...*

Ruha
Vissza az elejére Go down



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club - Page 4 EmptySzer. Aug. 22, 2012 12:10 pm



Elisabeth & Niklaus


Nem alakulnak jól a dolgok. Illetve. Ahogy vesszük. Persze minden éremnek két oldala van, vagy ahogy még manapság mondani szokták: minden jóban van valami rossz. És fordítva. Mióta sikerült megtörnöm az átkot, és hibriddé válnom, minden második előrelépés után valahogy egyet hátra is lépek. Mintha táncolnék. Bosszantó. Nem mintha nem szeretnék táncolni. Csak nem így. A Mystic Falls-i csürhe egyre jobban bosszant. Minden alkalmat megragadnak, hogy keresztbe tegyenek nekem. Mégsem végezhetek velük, mert amennyi kárt okoznak, ugyanannyi hasznuk is van. Vigyázniuk kell Elenára, és tudom, hogy mind akár az életüket is adnák érte, ha azon múlna. Elsősorban persze a Salvatore testvérekre célzok, de ugyanez vonatkozik a többiekre is, és első sorban a Bennett boszira, de a vámpírvadászra is. Csak valahogy móresre kellene tanítanom őket egyszer és mindenkorra. Túl sokat képzelnek magukról, és most, hogy Esther és mindenre elszánt szipirtyói mindannyiunk életére akarnak törni, valahogy a magam oldalára kell állítanom az ittenieket. Valahogy alatt nem a szép szót értem. Sajnos már épp elégszer bizonyították, hogy az itt kevés. Az erőszakra reagáltak mindig is a leginkább, így folyamatosan kihozzák a legagresszívebb oldalamat. Hát vessenek magukra.
Szerencsére a hibridjeimre mindig számíthatok. Most is elkísért kettő ebbe a klubba, hogy kicsit kiengedjük a fáradt gőzt. Rendelek egy-egy Martinit. Aztán a következőt. És miközben lassan kezdek ellazulni, egy ismerős arcot vélek felfedezni a múltamból.
- Lám lám lám! Elisabeth Franco! - mondom csevegő hangon, de vámpírhallásával biztos vagyok benne, hogy ilyen messziről is hall engem. Megemelem felé a félig teli poharamat, majd újat kortyolok. Régi szép idők! Még az ezerötszázas években ismertem meg a lányt emberként, pontosabban kurtizánként. És valljuk be, édes kis szerető volt. Arról azonban nem sokat tudok, hogyan vált vámpírrá. Csak két évszázaddal később találkoztunk újra. Nem ért nagy meglepetésként a dolog. Ma annál inkább. A mostani körülmények között szép teljesítmény, ha valaki ekkora kort megélt már.
Vissza az elejére Go down



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Shine Party Club Shine Party Club - Page 4 EmptySzer. Aug. 22, 2012 12:07 pm


Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down

Shine Party Club

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Similar topics

-
» Club N.Y.C - Welcome to the party
» P3 Night Club
» Night club
» let's make a party
» Chat party

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Mystic Falls :: Belváros-