world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Shine Party Club

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next



Jasmine Adkins
welcome to my world
Jasmine Adkins

► Residence :
๕ Mystic Falls
► Age :
211
► Total posts :
58

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club - Page 2 EmptyHétf. Feb. 24, 2014 6:18 pm


Jasmine & Christopher



Fogalamam sem volt arról, hogy mit kellene tennem és mit nem. Egyszerűen egyre jobban kezdtem belezavarodni a kettős életemben, hiszen Chris pontosan az a személy volt akire szükségem van. Talán ékőszőr nem túl szívesen, majd egyre inkább segítőkészebb lett velem szemben. Fura volt megismerni egy olyan vámpírt aki megért és segíteni akar és nem átformálni. Előtte két vámpírt ismertem Blair-t és Tony-t. Tony szigorú volt és talán még nálam is veszélyesebb volt. Mindig valami hajtotta és mindig valamilyen meglepetéssel szolgált számomra, mert nem mindig voltam abban biztos, hogy mit miért is tesz vagy éppenséggel mi is fog velem történni. Ragadozót akart belőle faragni, ami talán sokkal könnyebben menni is fog, mint azt én valaha hittem.
Küzdöttem minden ellen, de szép lassan úgy éreztem, hogy elbukom és talán már réges-régen elbuktam volna, ha nem ismerem meg Christopher-t.  Talán őt az édesanyám küldte nekem, bár az eléggé furán hangzik, de akkor is úgy éreztem, hogy a legjobbkor jelent meg az életemben.
Soha se voltam az a nagy szórakozóhelyekre járó lány, egyszerűen csak itt lehetett eltűnés nélkül enni és esetleg ölni. Most is éppen erre készültem, persze óvatos voltam. Mindig figyeltem arra, hogy Tony nehogy kövessen, mert nem akartam neki műsort szolgáltatni, egyszerűen csak enni akartam. Éheztem mindennél jobban és vágytam az ízére, olyan volt az egész, mint amikor egy drogos megízleli a kokaint és nem tud többé leállni. Velem ugyan ez történt csak az én drogom a vér volt és mindennél jobban szükségem volt rá.  
Szerencsére Chris megjelent még mielőtt valami baj lehetne, de kicsit furán viselkedett. Nem értettem, hogy mi baja lehet, de láttam rajta, hogy nincs minden rendben. Óvatosan pillantottam rá és az áldozatomra, majd a kijelentésén teljesen ledöbbentem és arrébb léptem. Ekkor hirtelen Tony-ra emlékeztetett és talán ezért kezdtem a tömeg felé menni.- Én biztosan nem fogom, nem fogom őt bántani... - mondtam dühösen, majd mit sem törődve velük, megfordultam és eltűntem a tömegben. Biztos voltam abban, hogy hamar meg fog találni Christopher, de minél messzebb akartam kerülni attól a sráctól, mert még mindig éreztem a vérének az illatát az orromban, de el akartam felejteni. Nem akartam a vérre gondolni már, mert így is sok vér tapadt már a kezemhez és nem bírtam volna még egyet elviselni.
•• ฝusic: never let me go •• ฝords: 367 ••Note: My Guardian Angel  *-*
©️
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club - Page 2 EmptyVas. Feb. 23, 2014 9:25 pm


Jasmine & Christopher

Jasmine.. ő az, aki teljesen olyan mint én. Hasonló dolgokat éltünk át, bár ő valószínűleg jobban megjárta a poklot, mint én. Eleinte csak kötelességnek éreztem hogy karjaimba vegyem az életét és minden tőlem telhetőt megtéve neveljek belőle jobb vámpírt. Ő nem olyan lány aki jókedvéből, szivesen öl. Csak a megélhetésért teszi, amit utána valószínű hogy megbánja. Ezt igyekszem elkerülni,  hogy ne legyen miért megbánni tetteit.. Miután egy embert megöl, egy darabka száll ki ugyanúgy a lelkéből is, így fokozatosan vesztve emberségéből. Tudom milyen.. átéltem én is, csak megbánás nélkül. A vele töltött idő alatt viszont fokozatosan alakult ki valami köztünk.. Úgy néztem rá, mintha a húgom lenne. De az emberfia nem tekint így a húgára , mint ahogy én. Ez az érzés kezdett egyre jobban erősödni iránta, és legszívesebben.. nem mozdulnék mellőle. De neki is van saját élete, s én sem lehetek ott vele mindig, mindenhol. Én mindig ott vagyok neki ha kell, de.. mindenre igazából egyedül kell rájönnie. Én csak segítek ez felé hajlítani őt, hogy minél egyszerűbb dolga legyen, és nem magára hagyni , mint ahogy engem hagytak, akkoriban.
Szorítva a lány vállát állítom meg mielöt bármit is tehetne, érzem rajta a vérszomjat.. Megfordul, s a nyakamba borul, átölel ami igyekszek viszonozni, de valamilyen szinten ellenálni is, mert nem olyan dologra készült ami dicséretre méltó lenne.. ha beleizlelt volna az alkohol áztatta vérben kétlem hogy letudott volna állni, ha én nem vagyok itt.. és megölte volna az ember.
A srácot nézem aki éppen menekülőre akarná fogni, de megragadva a kezét nem engedem elmenekülni. Elenngedem lassan Jasminet is.
- Hova- hova ilyen sietősen? Van egy befejezetlen ügyünk. -  Húzom fel szemöldököm, s nézek felváltra az áldozatra és Jasminera.
- Azért még sem hagyhatlak éhezni.. - Hátrébb állva hagyom, hogy folytassák azt amiben belekezdtek. Itt vagyok, ha elfajulnak a dolgok akkor közbe tudok lépni. De máshogy nem fogja megtanulni hogyan álljon le, mert .. erre magának kell lejönnie. Én csak leállítani tudom..

•• ฝusic: Take Care •• ฝords: 319 ••Note: Bénáztam, és elveszett a reag.. újra írtam, bár nem pontosan olyan mint az előző, de a lényeg ott van. :')
©


A hozzászólást Christopher D’acquisto összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Feb. 25, 2014 10:58 am-kor.
Vissza az elejére Go down



Jasmine Adkins
welcome to my world
Jasmine Adkins

► Residence :
๕ Mystic Falls
► Age :
211
► Total posts :
58

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club - Page 2 EmptyVas. Feb. 23, 2014 12:18 am


Jasmine & Christopher



Semmi se változott amióta kikerültem a kriptából, vagy talán még is, hiszen egy örült szörnyeteg elszabadult a világban. Senki se volt már biztonságban, se gyerek, se felnőtt és még az idősek se. Éhes voltam mindennél jobban, vágytam a vérre és csak ez járt mindig a fejemben, hiszen még egyszer se sikerült teljesen jól laknom. Öltem, pedig nem akartam, egyszerűen úgy éreztem, hogy gyilkos lettem és akár mennyire is utáltam a szobám rabja lenni napközben valamilyen szinten biztonság érzetét keltette bennem, hiszen legalább addig is biztonságban voltak az emberek. Mindig is az emberségemre voltam a legbüszkébb, de úgy érezem, hogy szép lassan ezt elfogom veszíteni és semmim se fog már maradni. Szép lassan darabokra hullok, eddig talán egyedül Chris-nek köszönhetem azt, hogy még nem semmisültem meg, de őt se nyaggathatom állandóan. Hagynom kell neki teret és nem állhat mindig felettem, mert akkor előbb-utóbb biztosan az agyára fogok menni. Felvettem a telefonomat, kikerestem a nevét, majd leraktam a telefont. Ezt az apró mozdulatot ezerszer eljátszottam, mert az akartam, hogy este eljöjjön velem, de végül még se tettem, csak vártam, hogy végre a sötét leszálljon és az éj leple alatt a városba szökhessek.
Alig, hogy besötétedett magamra kaptam a dzsekimet és kirohantam az utcára. Élveztem a friss levegőt és próbáltam kizárni a vér illatát és az emberek lüktető szívverését. Nehezen ment, de végül sikerrel jártam. Talán elég volt rá gondolnom és ment, úgy éreztem, hogy nem véletlenül jelent meg az életemben. Olyan volt nekem mintha a védelmezőangyalom lenne, de még is küzdöttem minden érzés ellen amit vele kapcsolatban éreztem. Ő tapasztalt volt és teljes életet élhetet, illetve bárkit megkaphatott ebben biztos voltam, hiszen még én se vagyok vak. És én mit tudnék adni neki? Semmit se... Rejtőzködnünk kell a bátyám miatt és csak este láthat, hiszen még a fényre se léphetek ki, azt se tudom milyen az élet nappal és arról már nem is beszélve, hogy én két lábon járó gyilkológép vagyok. Igen, eszem és ölök, pedig nem akarok ölni.
Nem sokkal később hangos zene csapta meg a fülemet és egyből arra indultam tovább. Egy dolgot ennyi idő alatt is megtanultam, hogy ott észrevétlenül tudok enni, hiszen senkinek se tűnik fel egy hulla. Alig, hogy az ajtóhoz értem megjelent előttem a biztonsági őr, elővettem a legcsábosabb mosolyomat mire egyből beengedett. Megszabadultam a dzsekimtől, majd elindultam a tömeg felé. Egy darabig csak sétáltam és szagoltam, míg végül megtaláltam a legjobbnak tűnő vért. Odasétáltam mellé, majd elkezdtem táncolni mellette és pár pillanattal később már magamra is vontam a fiatal fiú figyelmét és nem sokkal később már a mosdók felé vezető folyósokon voltunk. Mit sem sejtett arról, hogy mi fog történni vele. Szép lassan hajoltam a nyaka felé, miközben éreztem a kezét a derekamon, majd egyre lejjebb. Nem akartam érezni az érintését, de nem sokára úgyis halott lesz valószínűleg és a cél szentesíti az eszközt. Már megjelent a fogam is, amikor hirtelen valakinek az érintését megéreztem a vállamon és szemben találtam magamat egy olyan személlyel akire a legkevésbé se számítottam.
Döbbenten néztem rá, miközben szép lassan az arcom visszanyerte az emberi kinézetét. - Christopher. - mondtam kicsit döbbenten, majd habozás nélkül a "nyakába ugrottam" és megöleltem őt. - Köszönöm. - suttogtam szinte alig hallhatóan, hiszen mint mindig most is megmentett attól, hogy megöljek valakit, persze éhes maradtam, de éhen halni úgy se fogok.
Majd gyorsan elengedtem őt és a hajamba túrtam.- Mit csinálsz itt? - próbáltam lazának tűnni és olyannak, mint akiből nem vált ki túl nagy érzelmeket a megjelenése, pedig nagyobb hatással volt rám, mint azt sejthette. Egy aprót még az ajkamba is haraptam és próbáltam koncentrálni, bár ezt mellette nem volt nehéz, hiszen a külvilág szinte megszűnt amikor ő mellettem volt. Közben oldalra pillantottam és láttam, hogy a vacsorámnak már hűlt helye van, de egy sokkal jobb társaságnak örvendhetek.
•• ฝusic: never let me go •• ฝords: 623 ••Note: My Guardian Angel  *-* 
©️
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club - Page 2 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 11:29 pm


Jasmine & Christopher

Normális ember azért jönne erre a helyre, hogy kikapcsolódjon. Kivételesen most nekem is ez volt a célom. Egyedül, idegenekre hagyatkozva. Tudom hol vannak a határaim, ismerem magam. Ölésig semmiképp sem fajulnának el a dolgok, az évek során megtanultam vissza fogni magam, és ezt igyekszem tovább adni Jasmine-nak is. Nekem is jár pihenés, ilyen formában is. Akármennyire is úgy tűnhet külső szemmel hogy komolyan veszem az életet közel sem így van.. Szeretek szórakozni, és  ez nekem is úgyanúgy kijár, mint bárki másnak. Bár magától a helytől nem várok sokat, és nem vagyok az a táncikálós fajta sem.
A bejutás nem okoz gondot. A kidobó normális esetben pénz nélkül nem engedne be, de most egy vámpírról van szó. Mivel egy ideje állatokból táplálkozom talán nem én vagyok a legerősebb, és talán nem elégíti ki teljesen a vágyaimat ezzel kell beérnem, ha példát akarok mutatni. Jasminetól viszont ezt nem várom el..én ezt csak magamért csinálom. Nála már az is előre haladást jelentene, ha megtudna állni, és nem szárazra szívná áldozatát.
A zene hangos..ami egy szórakozóhelytől ugyebár várható. Az utam egyszerre a pulthoz visz, s leülve a székre kérem ki az első piámat. A tömegbe nézek, érezve az emberek egymás iránti vágyakozó energiáját csak megerősíti az én vágyaimat is Jasmine iránt.. jobbnak látom, ha lelépek. Így mire kapnám a kikért piámat már hült helyem sincs. A mellékhelyiségek felé visz az utam, ahova egy sötét, folyosó vezet. Egy nagyon egymásnak esett pár mellet haladva el nézek a lányra, aki elég ismerős számomra, de elsőre nem ugrik be hogy ki is lehet.. takarásban az arca. Visszafordulok, s a lány vállára helyezve kezem szorítok kicsit a vállán és magamfelé fordítom.
- Jasmine? - Szólítom le a lányt, még mielőtt bármi olyat is tenne, amit nem szabadna. Ugyan közöm nem sok lenne hozzá mindaddig, míg el nem fajulnak dolgok hogy közbe avatkozzak. A szívemre hallgattam.. mert fáj, hogy mással látom és így van egy ürügy, hogy miért avatkozok közbe.

•• ฝusic: Take Care •• ฝords: 316 ••Note: Nem a legjobb..
©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club - Page 2 EmptySzer. Feb. 19, 2014 12:52 pm

Victor és Daryl
Magam is visszagondolok azokra az időkre amikor még nem volt Mozi, Kávézó és sok marhaság. Rendeztek a tehetősebb családok egy bált ahol seggrészegre ihatta magát az ember és még csak meg sem szólták. A kocsmákban meg nem a munkanélküli iszákosok lesték a foci VB eredményét a plazma tévén hanem a dolgos és tehetős emberek jöttek kiereszteni a gőzt. Néhány verekedés után pedig mindenki hazatámolygott. Vámpírként persze azért máshogy néztem mindent. Egy-egy verekedés végeredménye számomra a vér volt az ellenfél számára a gyors nagyformátumú halál.
-A régi idők emlékére! - Emeltem fel a poharam és kiittam az utolsó cseppig. Közben végig illedelmesen hallgatom mondanivalóját. És milyen igaza van. Egy nő képes teljesen kifordítani minket, a belsőnk kerül kívülre és olyan sebezhetőek leszünk akár egy újszülött. Vigyázni kell, hogy meddig engedjük magunkhoz közel. Nem hagyhatjuk, hogy egy Nő irányítsa az életünket. Itt egy pillanatra elfintorodom. Pont én mondom akinek már most irányítja az életét egy nő, egy gyönyörű nő.
-Egyet értek veled. Én megtanultam kihasználni az esélyeimet és élek a hatalmammal. Hogy mi lesz majd mikor olyanra akadok aki végül móresre tanít? Nos fogalmam sincs, de addig is lehet élvezni az életet. - Fejtem ki véleményem. Nem kizárt, hogy végül laposra vernek és elásnak egy ismeretlen föld alá ahol egyedül rothad majd a  a testem. Igazából ez nem nagyon érdekel. lesz ami lesz. A sorsa ellen senki sem menekülhet. Muszáj együtt élni a lehetőségekkel. Még ha azok nem is mindig jók.
-Meg kell hagyni ez a város különös vonzerővel bír. Itt láttam meg a napvilágot és még is alig tudok róla valamit is. A fivérek pedig mintha a város védelme alatt állnának. Niklaus is vereséget szenvedett ellenük ami azért hihetetlen. Természetesen ha elakarod tenni őket lába alól szólj, szívesen segítek. - Iszok egy újabb pohárral. Kimondottan szórakoztat ez a vámpír. Magam is megemelem a poharam miközben vigyorgok. Igaza van, azért ne minden legyen görbe.
-Egészségedre Victor! - Miközben öntöm magamba a piát a gondolataim Ariana körül forognak. Ha véget ér az este újra magamhoz ölelhetem és megcsókolhatom. Mindennél jobban vágyok erre.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club - Page 2 EmptyVas. Feb. 16, 2014 8:34 pm

Daryl & Victor


- Még szerencse, hogy nem. Unalmas is lenne az élet. Az én időmben tényleg más volt a szórakozás. Bár… nem teljesen, néhány bál, ahol az urak múlattak, nos, az se volt jobb a végére, mint a legutolsó kocsma. Bár jómagam mindig is a kocsmák világát kedveltem. Valahogy ott felszabadultabbak voltak az emberek, és persze a hangulat is.- még akkortájt a kocsmákban rugalmasabban álltak a halálesetekhez, úgy egy olyan bálon, ahol kivetkőztek magukból, ott kifejezetten akarták a halált, elég undorítóak voltak.
- Ahogy mondod, ahogy mondod. A legjobb barátok lehetnek ellenségek, és testvér ölhet testvért. De mégis, mindig megtesszük, egy nő, és elhagyjuk magunkat, kifordulunk önmagunkból, még végül egy kis kutya lesz belőlünk, aki a gazdája kívánságait lesi. Legalábbis elég sok esetben. Nem hiába egy nő szedte le azt a bizonyos almát.- ismét kiüríti a poharát, és újratölt.- És érdekes is, de maradjon titkos is.- mosolyogva néz Darylre. Ezt a titkát csak egy valaki tudja, és az Klaus, másnak nem szükséges tudnia, hogy ha Victort meg akarják karózni, akkor csak egy lehetőségük lesz a jó helyre szúrni, és az nem ott van, ahol majdnem mindenkinek.
- A te hozzáállásod se rossz, sőt, pont annyira jó, mint az, ha valakinek dolgozol, és ragaszkodsz hozzá. Csak mindkét esetben meg kell találni azokat, amiket ki tudsz használni.- lehet itt sok mindenre gondolni, de mindenki úgy értelmezi ezeket, ahogy akarja. Victor például tudja, hogy amiért Klausnak dolgozik, jóval kevesebben akarták régebben megölni, számára a védelem volt hasznos. Bár eltelt évek miatt már igen kevesen lennének képesek felvenni a kesztyűt ellene.
- Fura egy város ez, azt meg kell hagyni. Kíváncsi vagyok, mi lehet az, ami ennyire idevonz mindenkit. Az a két vámpír, miért nem ölték még meg őket? Érthetetlen, a végén még ingyen megteszem én.- lemondóan rázza a fejét, miközben egymás után kétszer is iszik, és rágyújt. Töményen kap olyan információkat, amiket lehet jobb lenne apránként csepegtetni.
- Görbe este, rég hallottam, de remélem csak az este lesz görbe, és aminek kell, az merev marad. Egészségedre, Daryl.- magasra emelte a poharát, és ismét ivott, lassan kezdi érezni, hogy ilyen gyorsan, és egymásután nem e legmegfelelőbb az ilyen tömény alkohol.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club - Page 2 EmptySzer. Feb. 12, 2014 9:03 pm

Victor és Daryl
Egy kicsit csalódott vagyok, azt mondja semmi köze hozzám és hallatszik a hangján, hogy komolyan beszél. Itt vége is a nagy érdeklődésemnek. Megtudtam amit akartam és most jöhet a kötetlen beszélgetés és a szórakozás. A részemről biztosan.
-Mindenkinek más jut az eszébe a szórakozás hallatán. Nem vagyunk egyformák. - Iszok az italomból és közben hallgatom ahogy elmeséli miként éltek a fivérek emberként. Nem voltak mások mint két kis tacskó akik a gazdájuk után koslattak. Így már nem is tűnnek olyan rafinált ellenségnek. Csak elég számukra egy Nő és felborul a rend. Nem kell megjátszanom az érdeklődést mert tényleg érdekel amiket mond. Nem kizárt, hogy még hasznát fogom venni a jövőben.
-Jön egy Nő és megváltozik az életed...- Gondolok hirtelen az én Arianam-ra. Ő szerepet játszik az életemben, de nem oly módon, hogy közben teljesen megváltoztatja azt. A Salvatore tesóknak is van gyengéjük és pont ezt kell felhasználni ellenük.
-Titkos fegyver...érdekes hangzik. - Attól még, hogy gyanúm nem igazolódott be még érdekelhet a múltja és minden ami hozzá kötődik.
-Én saját magamnak vagyok a főnöke. A természetemből adódóan sose tűrtem ha dirigáltak nekem. Most pontosan úgy van minden ahogy lennie kell. Amit teszek azért teszem, hogy nekem jó legyen.- És Araiana-nak természetesen. Teszem hozzá magamban. A gyengém Ő, és nem szeretném ha bárki is megtudni, hogy nem egy magányos farkas vagyok. Bizony, tényleg érdekes, hogy ezek ketten még mindig élnek és virulnak. Nem zárnám ki a tényt, hogy bizony több ellenségük van mint nekem pedig aztán nekem is van bőven.
-Bizonyára úgy van ahogy mondod. A részleteket nem ismerem. Csak nem rég jöttem vissza a városba. Itt szinte minden hozzájuk kötődik. Furcsálnám ha semmi közük nem lenne az Ősi halálához. - Vonom meg a vállam. Sose érdekelt igazán az ősök családja. Elfogadtam a tényt, hogy vannak és, hogy legyőzhetetlenek, de ennyi. Itt véget is ért az érdeklődésem irányukba. Elmosolyodom mikor az italokról beszél. Tény, hogy a választék kifogástalan.
-Van itt minden ami csak kell egy jó görbe estéhez.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club - Page 2 EmptyHétf. Feb. 10, 2014 5:15 pm

Daryl és Victor

- Sok a mocsok, kevés a takarító.- mondta közönyös arccal, és ismét ürítette a poharát, majd megint újratöltött. Bár vámpír, és idős, de ha ilyen iramban fogyasztja az alkoholt, hamarosan elkezdheti kifejteni a hatását. Olyan rég volt már igazán részeg, kíváncsi, hogy mit is fog csinálni.
- Nem mondanám, hogy a legjobb szórakozás, de azt se szabhatom meg, hogy mivel töltsd az időd. Nem vagy a sarjam, abból csak egy létezik.- és biztosra veszi, hogy önszántából nem fog még egyet teremteni. Abba már nem szól bele, hogy Sam mennyit is teremtett, a fiú dolga.
- Eh, kitalálhatom? Iskolába járnak, rendes munkát keresnek, sőt, halandókat vesznek el?- lenéző hangon mondta ki ezeket a szavakat.- Szerencsére nem ismertem őket, csak azt láttam, ahogy kutyaként rajongtak ugyanazért a nőért. Az a bizonyos Damon, most meg nem mondom, hogy melyikük melyik, szintén csak egy csahos kutya, aki néha lázadni akar a gazdája ellen. De nem jelentenek számomra fenyegetést, van valamim, amivel más vámpírok nem rendelkeznek.- szívott a cigijéből, letüdőzte, majd ismét poharat ürített, és csak utána fújta ki a füstöt. Le kell majd tennie ebben a városban is a hírnevének az alapját, természetesen csak azután, hogy Klaussal találkozott. Engedélyt kér arra, hogy kiterjessze a hatalmát erre a porfészekre is.
- Ez is egy felfogás, de jómagam szeretem, ha néha van egy feljebbvaló, akkor lehet tőle várni a megoldást, és nem kell azzal foglalkoznod, hogy magadtól találd meg. Bár a te munkádnál azt hiszem, erre nincs szükség, mész, ölsz, visszatérsz.- ez is egy jó munka, bár azzal nem feltétlen ért egyet, hogy a munkaadóval is végezzen.
- Finn? Kitalálhatom? A Salvatorek keze ebben is benne van? Hogy nem ölték még meg őket?- int a pultosnak, és rendel egy újabb üveg alkoholt. Ha már isznak, akkor nagyban igyanak.- Az én időmben még nem volt ekkora választék az alkoholok terén, ez a fejlődés kifejezetten szimpatikus, még sok más nem annyira, de ez nagyon.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club - Page 2 EmptyVas. Feb. 09, 2014 11:45 am

Victor és Daryl
Elgondolkodom azon amit mondott és igaza van. Nem egy olyan vámpírral futottam össze az évek alatt aki hogy is mondjam szinte Őrült volt. Nem azt mondom, hogy néha nem lehet kicsit elengedni a gyeplőt na, de ha valaki ebben él az bizony egy idő után a föld alatt végzi nem mellesleg a saját faját is veszélybe sodorja.
-Nos egyre több ilyen vámpír kószál a világban. - Nem is tudom, hogy vajon meddig fog fajulni ez a dolog. Lehet végül ketrecekben végezzük és úgy mutogatnak majd minket mint az állatkerti majmokat. De azért jó tudni, hogy van még valaki aki él a hagyományokkal és nem Őrült módon csak az élvezeteknek él. Akaratlanul is elfintorodok ahogy végignézek az elkorcsosult "testvéreimen" akik most holtan fekszenek a club padlóján. Egy kis sajnálatot nem érzek irányukba. És szerintem nem is kellene.
-Amennyit csak lehet elpusztítok, néha már csak szórakozásból. - Beleiszok a poharamba és én is a tenyerét nézem. A vámpírságban tényleg ez egy pozitív dolog. Bár ha a szíveden ejtenek sebet az már nem gyógyul meg többet.
-Tudod a mai világban már nem igen vagyunk az éjszaka lényei, már sokan inkább beleolvadnak a hétköznapokba és próbálnak úgy élni mintha halandók volnának. Rosszul vagyok tőlük. Legyenek bármennyire is erősek a Salvatore tesók attól még számomra nem mások mint szégyenek a fajunkra nézve. Damon, az idősebbik az még olykor kitör és nem hagyja, hogy irányítsák, de szerintem csak idő kérdése, hogy idomított háziállattá váljon. Szóval ismerted őket emberként. Akkor nem ér majd meglepetés. - szívok egyet a cigarettából majd eloltom és meggyújtok egy újabbat. Hallgatom ahogy ecseteli az életkorát és stb. Nem gondoltam volna, hogy ennyivel idősebb, de mit számít az? Jelenleg nem ellenségekként állunk szemben egymással, tehát nincs gond. Hogy mi lesz később az már a jövő zenéje.
-Nem igen szeretem ha irányítanak vagy megmondják mit tegyek aki ezt megpróbálja megtenni annak letelt az utolsó órája. Általában eltűröm ahogy parancsokat osztogatnak és elvégzem a munkát, majd felveszem a pénzt és később visszatérek levadászni a mocskot. Nálam ez így működik. Egyedül én vagyok a magam ura és nem tűröm, hogy dróton rágassanak. - Vallom be. Szépen megélek a pénzből amit összeszedek egy-egy munkával. Az már csak bónusz ha egy munkáltatómat is eltehetem láb alól. Ritka az olyan vámpír aki csak felbérel és hagyja, hogy azt tegyek amit akarok. Az olyanoknak csak annyi a lényeg, hogy holtan végezze aki miatt felbérelt. Jobban szeretem én megválogatni, hogy mivel és hogyan végzek ki valakit.
-Nem akarlak kiábrándítani, de úgy hallottam Finn meghalt. És New Orleans-ban már csak Rebekah, Elijah és Klaus tartózkodik tudtommal. Többet én sem tudok. Akkor hát itt az ideje, hogy igazán kiélvezzük az estét. - Emeltem fel a poharam és kiittam az utolsó korty italt is belőle.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club - Page 2 EmptySzomb. Feb. 08, 2014 4:17 pm

Daryl és Victor

- A legfurább az, hogy akik csendes, magának való emberek, azokból lesz a leggyakrabban a legvérszomjasabb. Gondolom a tudat, hogy már nem nagyon köti őket semmi, elég ahhoz, hogy elengedjék a láncot, ami a bennük élő szörnyet fogja.- undorodva beszél ezekről a személyekről. Bár az se nagyon nyerte el a tetszését, amivé lettek az évek elteltével. Sokat pótolt, főleg ami az irodalmat illeti. De látva, hogy mivé aljasították le a vámpírokat, legszívesebben felkeresné ezeket a személyeket, és kitépné a torkukat. A filmekről nem is beszélve, elég sokkoló volt az, hogy már mozgóképeket nézhet valami vásznon, de amit ott látott, az rémes. Egyedül talán egy magyar színész volt az, akinek a játékát megkapónak ítélte meg.
- Az biztos, hogy a legrosszabb vérszívók. Becsülöm is a törekvésedet arra, hogy megszabadíts minket tőlük, de ahogy rávilágítottál, sajnos gyorsan szaporodnak. Hiába elég, ha lecsapod őket.- sóhajt egy hatalmasat, és bánatosan rázza meg a fejét, majd az új poharából ismételten iszik egyet, és újratölt.
- De a tenyeremen nem sokat, szerencse, hogy hamar gyógyulunk. De azért a fájdalom még mindig fájdalom marad.- elmélázva nézegeti a tenyerét, hajlítgatja az ujjait, majd megrázza, és megvonja a vállát, majd eloltja a cigijét, és egy újrabra gyújt. A tüdejét nem kell már féltenie.
- Eh… ezt se nagyon tudom megérteni. Ha már vámpírok, miért ragaszkodnak ahhoz, hogy emberként éljenek? Bár láttam őket már emberként is, úgy táncoltak, ahogy egy nő fütyült, elég szánalomra méltóak voltak. Nos, azt hiszem tudom, hogy kell bánni egy kutyával, ami meg akar harapni.- sejtelmesen elmosolyodik, de mielőtt látogatást tesz a fiúknál, megtudakolja, hogy melyikük is az idősebb, ha nem muszáj, nem verekedéssel nyitná az ismerkedést, bár mivel ártottak Klausnak, sőt, bármilyen hihetetlen, de még majdnem meg is tudták ölni. Talán mégis csak veréssel kell kezdenie.
- 150 év, nekünk szinte kevés, másoknak rengeteg. De akkor négyszer vagyok idősebb, mint te, és plusz még pár év. Ahogy a fiatalokra, úgy néhány idősre is igaz az, hogy ostobák, és nem nagyon lehet érteni, hogyan is maradtak még életben. Az a véleményem, hogy nagyon kevés idős van, akik tényleg megérdemlik, hogy nekik dolgozz. Bár ahogy kivettem a szavaidból, pénzért teszed, így néha el is kell viselned azt, hogy ugráltassanak.- újratöltött, és megint csak ivott, a hír hallatán pedig elmosolyodik. Végre megtudta, amit akart, hogy merre is találhatja a királyát. A többiek nem kifejezetten érdeklik.
- Klaus, Kol, Rebekah, Elijah, Finn. Az Ősi ötös. De akkor a lényeget megbeszéltük, kezdhetjük az igazi ivást, így sose leszünk részegek.- mondta egy barátságos mosoly társaságában.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club - Page 2 EmptySzomb. Feb. 08, 2014 2:49 pm

Victor és daryl
Hallgatom ahogy elregéli milyen volt régen vámpírnak lenni és még magamnak is nehéz bevallanom, de lenyűgöz egy kicsit maga a beszédstílusa és, hogy milyen régóta koptathatja a föld felszínét. Igaz az is, hogy mikor én váltam vámpírrá az pont az az időszak volt mikor a boszorkányégetések történtek. Akkor nem tulajdonítottak nagy szerepet a vámpírságnak csak a bizonyos vadászcsoportok. De egyikük sem volt olyan veszélyes mint amilyennek tűnni akartak. Akkor gyilkoltam amikor kedvem tartotta és nem futottam össze mindenféle jött ment hősfrizurával rendelkező újonccal aki nem tudta hol a helye. Néhány év kellett csupán ahhoz, hogy elkorcsosuljon a fajunk, visszafordíthatatlanul.
-Igen elfajult a helyzet, most már felelőtlenül mindenkiből halhatatlant tesznek pedig nem mindenki alkalmas erre a posztra. - Fejtem ki én is a véleményem. Habár olykor magamat sem tartom alkalmasnak erre az életvitelre. Megállom a helyem nem erről van szó, csak néha rám tör egy megérzés, hogy ennél többre lettem volna hivatott ha nem ezt a sorsot szánja nekem az ég.
-Miért? Nem elég állatok a szúnyogok? Valakinek meg kell tőlük tisztítani a világot. Önként jelentkeztem erre az állásra. De akárhányat megölök mindig duplázódik a számuk, ez valami rossz szokás náluk. Könnyű velük végezni az már szent igaz. - Mosolyodom el is iszok bele újra a pohárba. Majd meglepődve figyelek rá mikor az üveg pohár csak úgy szilánkokra tör a kezei közt. Valamin felhúzhatta magát és ha jól sejtem azon amit mondtam. Kezdünk egyre jobban megismerkedni barátom. Tehát köze lehet az Ősökhöz. Vagy esetleg még közelebb áll hozzájuk mint azt gondolom?
-Előfordul, amúgy is ez a néhány szilánk már csak szépít ezen a helyen. - Fordítom körbe a tekintetem. A clubból egy nagy romhalmaz lett. Mintha néhány részeges bejött volna randalírozni.
-A Salvatore-kat nem lesz nehéz megtalálni, szinte mindenki tud róluk, úgy élnek itt mintha normális polgárok volnának, az idősebbikkel azért nem árt vigyázni olykor kiszámíthatatlan. - Világosítom fel, bár szerintem hiába hisz meg van már a barátom vagy 500 éves vagy lehet, hogy több is. Nem kell őt félteni. És íme a várva várt pillanat amikor jobban beleakarja ásni magát a múltamba.
-Csak 150 éve vagyok ezen a nyomorult világon. De biztosíthatlak, Hogy az erőm több mint egy  velem egyidős vérszívónak. Nagy energiát fektettem arra, hogy nálamnál jóval idősebbeket is elintézhessek. A hivatásom megköveteli, hogy minden helyzetben úgy teljesítsek ahogy azt elvárják. Sok mocskos patkány azt hiszi, hogy koromnál fogva úgy rángat mint egy bábot. Azóta Ők már alulról szaglásszák az ibolyát. A mottóm, ölsz vagy megölnek. - Egy pillanatra elgondolkodom azon amit utoljára kérdez. Persze, hogy tudom hol van. Onnan jöttem pár napja, nagy híre van ott. Alapozzuk meg a barátságot.
-Niklaus jelenleg New Orleans királya. Ott megtalálod az egész Ősi családot. - Hazudhattam is volna, de minek? Nem ártottam Klausnak így nem kell hazudnom a kilétéről, azt se tudja hogy létezem és addig jó. Ha Victor meg is említi a nevem neki, nem leszek más számára csak egy alaktalan valaki aki valahol pontosan tudta, hogy Ő hol tartózkodik. Ergo semmi gond nem lesz.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club - Page 2 EmptySzomb. Feb. 08, 2014 1:50 pm

Daryl és Victor


- Egy eszes vámpír mindig jó, már ha nem téged akar kibelezni. De azért hiába vagy túl okos, néha a nyers erő mindent aláz. Hiába a sok menő duma, meg az, hogy el regéled miért akarsz élni, harcolni, felesleges maszlag. Egy erősebb, és kevésbé türelmes vámpír ilyenkor tépi le a fejed egy mozdulattal. Fene se tudja, mitől lettek ilyenek, az én időmben azt jelentette vámpírnak lenni, hogy féltek tőled, és tiszteltek, manapság meg valami jó dolognak gondolják, menőnek, ahogy mondani szokás.- ezek az új szavak, nehezen tud velük megbarátkozni, főleg a rövidítésekkel nincs kibékülve. Nem érti, miért nem lehet rendesen kimondani azt, amit közölni akar? Nem írnia kell, és így takarékoskodni a hellyel, nem, beszélnie kell.
- Aha, tehát anyagi javakért ölsz. Rokonszakmánk van, csak én általában állatokra vadászok.- mondta mosolyogva. Még mindig kellemesen gondol vissza azokra a napokra, amikor napokat töltött azzal, hogy kövesse a vadat, becserkéssze, majd egy pontos lövéssel leterítse.
- Megmozgatja a megfáradt végtagokat, az már biztos, csak nem ezek, még a kisujjamnak se tett jót.- kézbe fogja a poharát, és hallgatja az itteni vámpírok hatalmi egyensúlyát. A Salvatore név ismerősen cseng számára, ha jól emlékszik, így hívták azokat az embereket, akikkel az a ribanc játszadozott. De továbbiak még inkább felkeltik az érdeklődését, sőt, amikor meghallja, hogy mit is tett majdnem az egyikük, a kezében tartott pohár apró darabokra törik. A Damon nevűvel el kell majd beszélgetnie, mint kiderült, több okból kifolyólag.
- Franc, túl erősen szorítottam. Azt hiszem, megfogadom a tanácsodat, és meglátogatom a Salvatora fiúkat, remélem készségesek lesznek.- kirázza a tenyeréből az üvegszilánkokat, és kér egy másikat.
- Nem, mondjuk úgy, az elmúlt másfél évszázadban eléggé le voltam terhelve. Csak nemrég jelentem meg ismét a nagyszínpadon. Hála az egyetlen vámpírnak, akinek életet adtam. És te mióta koptatod a vámpírság köveit? Áh, és még nem bódulunk el teljesen az alkohol mámorában. Véletlen nem tudod, merre is találhatom meg Klaust?


Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club - Page 2 EmptySzomb. Feb. 08, 2014 7:58 am

Victor és Daryl
Elmosolyodom, ezek a kis vérszívó szúnyogok bizony sokszor okoznak fejfájást az embernek. Túlságosan is erősnek hiszik magukat, de ami még ennél is nagyobb az az EGO-juk. De hát addig pattognak míg végül már képtelenek lesznek rá. Hány, de hány ilyen kis rovarral végeztem éveim alatt. Meg se tudnám már számolni.
-Hát akkor örülök, hogy segítettem barátom. - Elveszek egy szál cigarettát és rágyújtok. Egy kis ital mellől ez egy elmaradhatatlan kellék. Kíváncsian fürkészem és remélem válaszol majd a kérdésemre. Magamban tudom, hogy ma kiderítem ha addig élek is, hogy Ő e az aki felelős a vámpír létem miatt. Lehet csak játszik velem és próbálja elhitetni mennyire véletlen volt ez a verekedés. És mi van akkor ha ezt csak úgy megjátszotta, hogy idecsaljon, meghúzta a mézesmadzagot én pedig addig mentem míg végül képtelen leszek kihátrálni. Veszélyes játszmát játszom, de ha nem kockáztatok akkor eredményt sem érek el soha.
-Tudod van erre pár erősebb vámpír is, egyelőre még nem ismerem őket személyesen, de hírüket már hallottam. Nem valami idősek, de rafináltak. És igazad van abban, hogy a fajtánk egyre a sülyesztőbe süllyed. Manapság már mindenhol találhatsz egy-két ilyen szerencsést. - Egy kicsit hallgatok majd beleiszok az italomba és szívok egyet a cigiből.
- A szívkitépés a specialitásom. Mondhatni mindennapos ez a program. A munkám megköveteli a gyors és biztos hatással járó precizitást. Biztosra kell mennem, hogy az illető meghalt még mielőtt leszállítom a fejét a megrendelőnek. - Bele se gondoltam úgy igazán, hogy most fecsegek ki mindent ami a bukásomat is előidézheti. De most már mindegy, ezek után kikövetkeztetheti mit is csinálok nap mint nap. Ha pedig nem jut el eddig akkor bizony nem olyan okos mint amekkora az ereje.
-Nos, be kell, hogy valljam is-is, messziről éreztem, hogy nem egy fiatal kezdő vagy és természetesen egy kis bunyó sose árt. Fel kell eleveníteni mindent amit egyszer megtanultunk. Imádom ha általam hal meg egy ilyen semmirekellő vámpírok szégyene. A város urai a Salvatore tesók. Még az Ősökkel is hajba kaptak és majdnem, hogy győztek is. Rafináltak és igazi túlélők. Az egyikük pedig felülmúlja a másikat. Damon Salvatore, túlélte Klaust és benne volt a keze abba is, hogy majdnem örökre eltávozott az Ősi hibrid. Érdemes ellátogatni hozzájuk. Az est további része ígéretesnek hangzik. - Emelem fel a poharam, hogy ezzel is jelezzem benne vagyok a buliba.
-Na és te? Gondolom nem csak iszogatsz már az idők kezdete óta, igaz? - Ha már ismerkedünk hát akkor itt az ideje, hogy mondjon magáról még valamit. Mint mindig biztosra kell mennem, hogy kizárhatom a tényt miszerint ez a vámpír ítélt kárhozatra évekkel ezelőtt. Meg kell hagyni tudja, hogy forgassa a kártyalapokat, de csalni meg tudni kell. Mosolygok és egy nagyot szívók a cigarettából.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club - Page 2 EmptySzer. Feb. 05, 2014 6:44 pm

Daryl és Victor

- Örvendek Daryl, és egyedül továbbtartott volna leverni ezeket a… szúnyogokat.- ki lehetett hallani a hangjából, hogy lenézi azokat, akik kiprovokálták a verést. Miért ilyenek a maiak? Isznak, részegek lesznek, és már azt gondolják, hogy nagyon erősek, és bárkit le tudnak verni. Remélhetőleg azok, akik még itt maradtak tanultak az esetből, és nagyon messzire elkerülik a balhét, legalábbis Victort. S’ még újdonsült ismerőse hosszasan beszélni kezd, addig egy hajtásra megissza az italát, majd újratölt, és utána rágyújt, a cigit pedig a pultra dobja, jelezve, hogy Daryl szolgálja ki magát, már ha akarja. S’ mielőtt válaszolna a feltett kérdésre, nagyot szív a cigiből, lent tartja, majd lassan, ráérősen fújja ki.
- Mert csak ezek voltak itt.- ismét beleszív a cigijébe, és folytatja.- És nem tudom, merre is találhatnék nagyobb vadakat, addig is pedig megmaradok a korcs kölyköknél, már ha vannak olyan hülyék, hogy provokálnak. Ami pedig azt illeti, én is voltam fiatal, bár nem olyan szerencsétlen, mint ezek. A jelek szerint, az évek elteltek, és nem válogatták meg, hogy kiből is lesz vámpír, minden hülyét bevettek. Vagy minden hülye az akart lenni, biztos azt gondolták, hogy majd de jól fog állni a hajuk, és a Napon csillogni fognak. Szánalmas, ami lett a fajtánkból. De jó látni, hogy vannak még olyanok, akik valamennyire emlékeztetnek a vámpírságra, még ha csak a sajátos, és nyers módjukon. Az a szívkitépés elég szép volt, gyors, és hatásos.- emelte a poharát, és biccentett Daryl felé, majd ismét lenyelte a tartalmát, és rászívott.
- Most pedig én jönnék, igaz? Kezdetnek, csak bunyót akartál, vagy azért segítettél, mert kicsit idősebb vagyok? A másik pedig, mik az erőviszonyok? Kik azok a vámpírok a városban, akikről tudnom kéne? Utána meg kötetlen téma, és berúgás, bonusznak meg keresünk két nőt, hogy feltegyük arra a betűre a pontot.- úgy közölte a végét, mintha csak egy rendelést adott volna le, tényként.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club - Page 2 EmptySzer. Feb. 05, 2014 5:47 pm

Victor és Daryl
Kisebb csalódás fog el, hogy tényleg csak ennyi volt. Jó megértem, hogy azért a legtöbben még szívesen élnének néhány évtizedet a század az már sok lenne. Én fiatalon is ott kerestem a bajt ahol csak tudtam, állandóan a halál sarkában jártam és titkon reméltem véget is vet ennek a nyomorult létezésnek, de azóta se történt meg amit vártam. Meglep az idősebb barátságos viselkedése, de ki lennék én ha nem fogadnám el egy igen erős vámpír felém irányuló jóindulatát.
-Kösz. - odaülök az egyik üres és még nem véres székre. Meg kell hagyni pár röpke perc alatt ebből a helyből egy hullaház lett. Minden ami gondosan le volt takarítva azt most vér borítja vagy ripityára van törve. Még belegondolni is fárasztó mennyit kell takarítani mire eltüntetjük a nyomokat. Még mindig az a fontos, hogy a fajunk többnyire rejtve maradjon, nem kell, hogy minden sarkon egy ember vámpírt kiabáljon. Nem az zavar, hogy el kell tüntetni a nyomokat hisz napjában ezt teszem csak hát már igen unalmas. Nem kellene ennyit fáradni ha nem kötnének bele az emberbe.
-Daryl. Nincs mit, de ahogy elnéztem nem szorultál te rá az én segítségemre. - Jegyzem meg csak úgy mellékesen. Egy pillanatra sem gondoltam arra, hogy segítek, csak szórakozni akartam és ez meg is történt. Bár lehetett volna kicsit kevésbé hamar végezni velük. Mondjuk megkínozni mindet egyesével, de már most mindegy.
-Tudod, foglalkoztat egy kérdés. Már meg ne haragudj, de te mint egy idős és erős vámpír minek áll le pár ilyen suhanccal verekedni. A helyedben nagyobb vadra mennék. Szinte már unalmas, hogy egyik se tud mutatni valami ujjat, olykor elgondolkodom egyik másiknál, hogy volt képes eddig kihúzni. - Ha már meghívott egy körre remélem nem gondolt arra, hogy majd csendben iszogatunk. Azért még egy kezdőnek is szemet szúr ha nálánál nagyobb erővel rendelkező egyén van a közelében. Márpedig kifogok deríteni róla mindent ami érdekel. Még az sem kizárt, hogy Ő a teremtőm akinek halállal kell lakolnia. Azért remélem nem Ő az, vele szemben nem lenne valami sok esélyem. De ha kiderül az ellenkezője bizony nem fogom feladni és addig harcolok míg vagy meg nem ölöm vagy meg nem halok.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club - Page 2 EmptySzer. Feb. 05, 2014 4:56 pm

Victor és Daryl

A pultnak dőlve nézte, ahogy a másik vámpír is rendre utasítja a támadóit. Bár a szívkitépést kicsit erősnek tartotta, de hatásos is volt egyben. Semmi tökölés, egyből a lényeges pontra támadott, mint a sarokba szorított farkas. De hogy boldogul a többivel? Mert Victor nem tervezte, hogy beleavatkozik, majd csak akkor, ha szükséges lesz, hiszen ha már segíteni akart, akkor annyit igazán megtehet, hogy nem hagyja meghalni. De a jelek szerint erre nincs szükség, ügyesen bánik a késével is, vadászatnál jól is jöhet, már amikor a zsigerelés következik, bár az időzítése is jó volt. Ám, amikor arra kérdez rá, hogy akar-e még valaki harcolni, nos, az előadás módját kicsit mesterkéltnek találta, bár lehet ez most a dívat, és így viselkednek a mostani vámpírok. Újabb dolog, amit meg kell majd tanulnia, de titkon reméli, hogy Klaus megmaradt annak, aki volt, és nem vett fel semmi ostoba stílust. Visszatérve a szövetségesére, mégse szólhatja meg, mert a verés végén Victor is színészkedett egy kicsit, igaz, az ő szavai inkább valami komolyabb könyvbe illettek volna.
- Egy kard, jó látni, hogy van aki még mindig ad a régi értékekre.- mellékesen közölte, csak magának, de most még inkább figyelt, a kard az már veszélyes, egy jó vágás, és volt fej, nincs fej. Időben kell mozdulnia, ha közbe akar avatkozni. Ám a jelek szerint erre nincs szükség, és elég meglepő, hogy a szövetséges még el is engedi a vámpírt. Bár lehet csak azt akarja, hogy terjessze ezt az egészet, ezzel növelve a hírnevét. Az egész cécó végén pedig, Victor csak mosolyog.
- Azok. Na, gyere. Erre a körre a vendégem vagy.- úgy ült vissza a pulthoz, mintha semmi se történt volna. Bár biztos takarítás lesz, de előtte még szerez két poharat, és egy üveg tőmennyet, na meg pár sört. Ha kell, akkor ő megy be értük, de amikor minden megvan, és a társaság is, nyújtja a kezét.
- Victor. S’ köszi a segítséget.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club - Page 2 EmptySzer. Feb. 05, 2014 4:10 pm

Victor és daryl
Élvezem ahogy elönti testemet az adrenalin, egy ilyen pocsék nap után ez több mint tökéletes kikapcsolódás. Látom ahogy a másik igencsak helyben hagy egy pár taknyos kis kezdőt, élvezet nézni ahogy rájönnek nem ma kellett volna vagánykodni. De elég a bámészkodásból jobb ha a saját feladatomra koncentrálok. Magamban azért helyeselek, remélhetőleg van biztosítása a clubnak. Egy ütés az állam alá és ki is zökkentem az elmélkedésből. Sötét düh árad szét bennem és ezennel vége a jó modornak. A kis pöcs most úgy vigyorog mintha elnyerte volna az aranyérmet az olimpián. Hát jó, végül is neki is kijár egy kis öröm. Féloldalas mosolyra húzódik a szám és a másodperc töredéke alatt orrba vágom, de úgy, hogy még az anyja se ismerne rá ha most látná. Beterít mindent a vér és Ő meg csak jajgat ahelyett, hogy férfiasan visszaküldené az öklöst. A többiek csak nézik tátott szájjal az eseményeket. Intek újra, hogy lehet jönni, akár többen is nem gond. A sorból egy kis habozás után előlép két 20 év körüli kis vakarcs és úgy feszítik az izmaikat mintha azzal bármire is mennének. Még mindig ott állok és várom, hogy befejezzék a testépítő reklámot és végre talpra álljanak. Egyikük felbátorodva felém indul és közben megroppantja az ökleit. Minek ez a színjáték? Sose értettem ezt. Előrelépek és várom mikor kezd tenni is valamit. Látszólag arra vár, hogy én lépjek először, ám legyen. Neki futásból tépem ki a szívét. Szinte még fel sem fogta, hogy halott. Szép lassan huppan a földre és többet nem mozdul. A kicsit kisebb, de testalkatilag ugyanolyan bodybuilding-es kölyök dühösen fújtatva mint egy bika előre rohan és látom rajta rohadtul lesz@rja, hogy meghal-e vagy sem. Gondolom rokonok lehettek a hullával. Csak elmosolyodom és várom a csapást. Majd az utolsó pillanatban előveszem az övem hátuljából a pengém és belehasítok a levegőbe éppen akkor mikor kis barátom odaér. Elvágja torkát a hegyes kis szerszám. Fogom és megadom a kegyelemdöfést. A szívébe szúrom majd kirántom onnan és a hulla ruhájába törlöm a vért róla. Ezek után kíváncsi lennék van-e még itt valaki aki akárcsak meg mer szólalni. Sajnos mindig ez van ha verekedésbe keveredem. Végül mind megfutamodik vagy az örök vadászmezőkre szenderül. A pengét visszahelyezem az övembe és karba tett kézzel szólalok meg.
-Van még itt valaki aki elég tökösnek érzi magát? Vagy mind teletojtátok a gatyátokat? - Nevetek fel hangosan és gúnyosan. Majd oldalra fordulok ahonnan kilép egy vámpír egy igen szépen megmunkált szamurájkarddal. Ezt jobb komolyan venni. Kezem ökölbe szorítom és teljesen figyelmem felé fordítom. Előrelép és meglengeti a kardot az orrom előtt úgy, hogy érzem ahogy megcsapja a levegőt. Egy percig sem gondolkodom és már tudom is, hogy itt nem a fegyver fog győzni hanem az elme és a rafináltság. Lecsap a karddal ami elől egy hajszál híján húzódom el, Ő előre lendül ahogy a kard lendülete elhúzza és ezt kihasználva mögé kerülök majd a pengét a torkának szorítom. Megkövül és nem mozdul.
-Nagyon helyes, most pedig add ide a kardot és húzz a fenébe! - Alig ejtem ki az utolsó szót, de már sehol sincs a kis barátom. A bámészkodok is szét széledtek. Véget ért a mese. Megigazítom az ingem és társam felé fordulok aki látszólag élvezte a kis fellépésem.
-A kis férgek. - Csak ennyit mondok. Minek fecsegjek feleslegesen.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club - Page 2 EmptyKedd Feb. 04, 2014 8:04 pm

Victor és Daryl

Valamiért kettősség volt benne, tetszett neki ez az új világ is, de másfelől undorítónak is találta. A kedvenc elfoglaltságát beszennyezte a könnyítés. A jelenkor fegyvereivel menni a vadakra? Hol van ebben a kihívás? Messziről, biztonságból lelőni, és kész, nincs kihívás, és élvezet. Bár amióta vámpír lett, azóta kicsit nehezebb, vagyis pont könnyebb lett a vadászás, bár ahogy tudja, úgy korlátozza magát. Bár hála Klausnak elég sok kihívást jelentő vadászatot rendezhetett. Bár a legutóbbi elég rosszra sikeredett, de legalább méltó párja akadt a játékban, de elsőnek a királyát kell megtalálnia. Ki tudja, hogy mit gondolhat Victor eltűnéséről, remélhetőleg nem arra gondolt, hogy Victor elárulta.
- Se vad, se Klaus, marad a piálás.- valamennyire már ismerte a várost, és a környéket, ezért nem esett nehezére megtalálni a megfelelő helyet az ívásra. Az öltözködést se vitte túlzásba, egy piszkosszürke atléta, egy bőrkabát, kopott farmer, és egy bőrcipő. Már indulhatott is, és a gyorsaságának köszönhetően elég hamar meg is érkezett a kívánt helyre. Ahova belépve megcsapta az orrát a kocsmákra jellemző bűz. Vámpírként is kifinomultak az érzékek, de Victor fejlesztette ezeket, nem hiszi, hogy az Eredetiket leszámítva lehet bárki is, akinek jobbak, mint neki. Letelepszik a pulthoz, és már rendel is egy sört, mellé pedig a legerősebb whiskyből. Sorra mennek le a felesek, és fogynak a sörök, még végül pár fiatalabb ember, akik elég részegek voltak, megtalálták Victort. Lehet azt gondolták, hogy már elég részeg az italtól, és mivel egyedül van, nyugodttan beleköthetnek. K#rvára nagyot tévedtek. Elsőnek még barátságosan szólt, hogy igyák meg a málnaszörpikét, és takarodjanak, de talán ez a férfiú büszkeségüket sértette, mert nem akartak menni. Egyikük Victor bal oldalán állt, még a másik a jobbon. Victor nagyot sóhajtott, majd letette a poharát a pultra, és kihasználva a gyorsaságát, elkapta az emberek felsőjét a nyakuknál, majd egy erőteljes rántással megfejeltette velük a pultot. Egy darabig nem fognak felkelni, és új fogakra is szükségük lehet.
- Pöcsök.- és mint aki jól végezte dolgát, visszatért az iváshoz. Persze ilyenkor szokott az lenni, hogy jönnek a barátok, és ahogy észrevette, néhány vámpír is. Bár így is elég kevesen vannak, de legalább formában marad Victor. Az idegen vámpír jelzésére, aki a jelek szerint Victor oldalára állt, csak beleegyezően bólint.
- Remélem van biztosítása a helynek.- kitér az első ütéstől, és elkapja a támadója karját, erősen rámarkol, majd a másik kezével alulról üti meg a férfi alkarját, ami egy hangos reccsenéssel adta meg magát. Egy kiütve, maradtak még páran. A következő ellenfelét gyomorszájon talpalta, ahogy volt, úgy dőlt ki, de előtte még kiadta a gyomra tartalmát. De most Victor kapott be egy jobbost, bár elég gyenge volt, de ahhoz mégis elég, hogy hamar elkapja a bátor legény tarkóját, és arcba fejelje. Egy lehetséges orrműtét, de az biztos, hogy laposabb lett az arca. Nem valami nagy kihívást nyújtanak, annyi szent. Ám most két vámpírnak volt esze, egyszerre rontottak Victorra, az egyikük nekifutásból lökte neki a pultnak, a másik pedig sorozatosan kezdte öklözni az idős vámpír gyomrát, még a másik egy üveggel akarta átszabni Victor arcát.
- Néhány hangya támadta az óriást, balf@szok.- ennyit mondott csak, majd elhajolt az üveg elől, elkapta a gyomrát sorozó vámpír karjait, és a fájdalomért fájdalommal fizet. Nem csak erősen ráfog, de elég erősen is meglendíti a másik vámpír felé, így a testével üti neki a pultnak, még kettő kidőlt. Victor része ennyi volt, most inkább azt nézi, hogy a szövetségese hogyan is boldogul.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club - Page 2 EmptyHétf. Feb. 03, 2014 9:08 pm

Victor és Daryl
Mondhatnám azt is, hogy lazítani jöttem ide, de nem is hazudhatnék nagyobbat. Ma elkeserítően hosszú volt a napom. Mind ez azzal kezdődött, hogy egy vérszívó féreg név szerint George vagy ahogy sokan ismerik a „Hentes” megbízott egy kicsit véres munkával. Gyanakodott már hetek óta az egyik talpnyalójára, hogy információkat ad ki nagyobb hatalmaknak. A szokásos én vagyok a főnök dolgot akarta biztosítani, de persze nem saját kezűleg. Itt jöttem én a képbe, hogy példát statuáljak a többi követőjének, hogy még csak a fejükben se merüljön fel az árulás szó. Először nemet akartam mondani egy ilyen piti kis ügyre, de a pénz amit a fejére kitűzött bizony megfordította a döntésem és elvállaltam. Ahogy gondoltam semmiség volt és még csak neki sem kellett vetkőzni a feladatnak. A felkutatása okozott némi zavart mert egyáltalán nem maradt egy helyben sokáig. De ráakadtam és megöltem majd felvettem érte a jussom. Remélhetőleg azt a patkányt se látom többet. Ritka az ilyen mocskos megbízó. És tessék, a nehéz nap után nemhogy tényleg lazítanék, nem, olyan helyre jövök ahol kereshetem a balhét. Nem is hívnának Daryl Dicker-nek ha nem ezt tenném. Rendelek egy sört és körülpásztázom a helyet. Telis teli van lecsúszott narkósokkal és persze sok régi ismerőssel is akikkel az ember úgy van, elég volt egyszer látni aztán többet soha. Feltűnik nekem egy fickó akiről sugárzik, hogy nem ma született bárány. Az ereje jócskán meghaladja az enyém. Nem tehetek róla, de felkelti a figyelmem. Főleg azután hogy néhány röpke másodperc után csak úgy elintéz pár részeg emberkölyköt . Fellobban bennem a tűz, hogy végre bunyózhassak is egy kicsit. Jobban megnézve vámpírfattyúk is vannak köztük. Leugrom a pult mellől és öles léptekkel elindulok a bunyó felé. Megropogtatom az öklöm és megjelenésem egy jól irányzott ütéssel jelzem. Nem csodálkoznék ha ezek után többet nem kelne fel a gyerek. Csak egy másodpercre fordítom tekintetem az erős idegenre majd rögtön visszatérek az ellenfelekhez akik azt hiszik eltudnak bánni egy olyan vámpírral aki naponta öl meg náluk százszor rafináltabb és eszesebb vérszívókat. Egy halvány mosoly kíséretében belevetem magam a szórakozásba. Ritka az olyan pillanat, hogy nem megbízásból intézkedem. Néha nekem is kijár a szórakozás, vagy nem? Egy apró jelzést küldök az idős vámpírnak amiben röviden összefoglalom, hogy akkor most jössz vagy intézzem el őket egyedül.

Vissza az elejére Go down



Hazel C. Hollis
welcome to my world
Hazel C. Hollis

► Residence :
Δ mystic falls
► Age :
32
► Total posts :
564

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club - Page 2 EmptySzer. Jan. 22, 2014 8:28 pm

- if i lose myself tonight
hazel h. & oliver m., in mystic falls


Sejthettem volna.. Ha eléggé odafigyeltem volna a jelekre, akkor már nem itt lennék. Nem vagyok egy válogatós fajta, de azért egy hibriddel nem igazán osztom meg az ágyam. Ők azok, akiket messziről elkerültem, hisz nem akartam Klaus csapdájába beleesni. Inkább szenvedek havonta egyszer az irgalmatlan fájdalomtól, mintsem követni minden egyes utasítását, akárcsak egy pincsikutya. A szabadságomat sosem fogom elveszteni..
Még mindig eszméletlenül helyes volt Oliver, de képtelen voltam elhessegetni a tudatot, hogy egy hibriddel volt dolgom. Magyarázkodott. Hisz ki ne tenné ugyanezt? Persze.. egy szavát se fogom elhinni ezentúl, minden csak kitaláció, hogy jobbnak tüntesse fel magát, aztán bumm! Volt vérfarkas, nincs vérfarkas.
Nem akartam hinni neki. Túl könnyű lenne ez a megoldás. Szóval a hírhedt hasonmás vámpírrá vált? Ezt sem tudtam.. istenem, mennyire le vagyok maradva. De bizonyára van olyasvalaki, akinek a vérét fel tudja használni. Ez nem végződhet így. Félreértés ne essék, ennek roppantul örülök, így legalább fellélegezhetek, és nem kell minden egyes percben - erős költői túlzás - attól rettegnem, hogy elkap és a saját robotjává tesz.
Egyáltalán nem voltam jól. Hevesen lüktetett a pulzusom, a hasam liftezett, a homlokom pedig gyöngyözött. - Nem.  - ráztam meg a fejem, és gyorsan ellöktem magamtól. Oldalra fordulva kijött mindennek, aminek nem ott volt a helye. Hatásos bemutató, így bizonyára beleégetem magam az elméjébe. Miután végeztem, megtöröltem a számat, és bizonytalanul elléptem az estém eredménye felől. Forgott velem a világ, s a táskámban kotorásztam a mobilomért, sajnos rágót már nem hoztam magammal. Pedig az most elég jól jönne, mindjárt meghalok, ha nem jutok vízhez.. Valamivel ki kéne öblítenem ezt a bűzt a számból. - Figyu, én nem cseverészni jöttem. A mai estének nyilvánvalóan lőttek, szóval itt véget is ér minden köztünk.  - dörzsöltem meg a szememet, melynek következtében egyből elmosódott a sminkem. Óó, remek. Az ismert taxi társaság számát tárcsáztam, és rendeltem egy kocsit. Szó nélkül magam mögött hagytam Oliver-t, és csak remélni tudtam, hogy soha az égvilágon nem fogunk újra összefutni.

RÉSZEMRŐL VÉGE!



320 - köszönöm szépen a csodás játékot <3
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club - Page 2 EmptyKedd Jan. 21, 2014 7:30 am


Hazel & Oliver
ξ LET'S PARTY TONIGHT!


Ez a lány kissé drámakirálynőnek tűnik nekem, de őszintén miért is érdekelne engem? Maximum egy éjszaka, és többé nem kell találkoznunk. Nem vagyok az a hűséges fajta... Nem érzem gy, hogy nekem meg kellene állapodnom. Még nem. Főleg nem egy lánnyal, akinek egy ilyen party a mindene. Azt hiszem, néha kezdek kiöregedni ezekből a berúgós bulikból, ha szinte kívülállóként érzem magam. De a következő pillanatba érzem, ahogy ismét a fejembe száll az alkohol, és őszintén nem akarom elszalasztani a lehetőséget. a beszólásom nem volt szándékos, de pont pár hete rabolt ki valami h*lye szőke. Azóta nem ott tartom. Ha megsértődik, akkor így járt. - Rajtam? Igazán élvezném - szólalok meg újra, mintha csak ezt az egy mondatát hallottam volna meg, de kint hamar véget ér a csók, ugyanis az ajkaiba harapok. Nem teljesen szándékos, mert éreztem, hogy vérfarkas, hiszen a szaglásom még mindig a régi. A hangulatom el is ment az egésztől... Az éjszaka túl csendessé válik, csak a benti zene dübörög, mintha a föld alól jönne, majd figyelem, ahogy szépen lassan ráeszmél, mi is vagyok... Legalábbis félig.
- Klaus? Azért vagyok itt, mert itt tuti nem keresne... Legalábbis remélem, hogy csak azután jutok eszébe, hogy megtörtem ezt az átkozott kötődést... -   Adok ki egy kicsit több infót magamról, tehát szavak nélkül is bevallottam, hogy hibrid vagyok. De mit érdekel engem? Ő csak egy vérfarkas, nem árthat nekem. Kihúzom magam, és beállok vele szemben, már nem tartok tőle, és egy pillanatra észre sem veszem, hogy rosszul van, csak nézem, ahogy végigmér, és én is az ismerős tekintetbe fúrom a sajátomat.
- Ha csak nem ártottál neki, többé nem tér ide vissza... Elment, és a hasonmás vámpír lett, a vérvonala kihalt. Nem leszel az ami én... - Mordulok fel, majd elhallgatok. Az ég tiszta, s minden csillag látszik rajta. Nadrágom a sarkamnál koszos lett, és bár bőrömet csípi a hűvös szellő, én mégsem fázom még a kabátom nélkül sem. Vámpír is vagyok, így megkaptam arra a fajra vonatkozó előnyöket és hátrányokat is. - Nyugi, nem bántalak... Jól vagy? - Tartom fel a kezeimet védekezőn, miközben közelebb lépve a vállát érintem. Remélem nem akar itt és most kiadni magából mindent, bár eléggé sokat ihatott... Mindenesetre elmenne az életkedvem... Az estémnek már úgyis lőttek, holnap pedig vethetem bele magam a tanulásba, mindezt anélkül, hogy ki tudnék kapcsolódni. Menteném a helyzetet, de lehet, hogy már késő...

zene: Tsunami | megjegyzés: pocséééék  zacskó  | szószám: 394 | ©

Vissza az elejére Go down



Hazel C. Hollis
welcome to my world
Hazel C. Hollis

► Residence :
Δ mystic falls
► Age :
32
► Total posts :
564

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club - Page 2 EmptyHétf. Jan. 20, 2014 4:35 pm

- if i lose myself tonight
hazel h. & oliver m., in mystic falls


Az egész agyamat valami megmagyarázhatatlan bizsergő érzés fogta át. Nem is tudom mihez hasonlítani, ilyet mindig csak akkor tapasztalok, amikor a kelleténél is több alkoholt fogyasztok, ami valljuk be nálam elég gyakori. Habár most meg kellett hagyni, hogy jó kislányként viselkedtem az elmúlt pár.. napban, talán hónapban? Mostanában, amióta van rendes, fizető állásom csak hétvégente szoktam eljárni bulizni, de olyankor teljes mértékben belevetem magam az éjszakába. Hisz csak egyszer élünk, yolo vagy mi a túró.
Nem értettem mit akart evvel érteni. Most komolyan ez a kis egyetemista takonypóc akart engem meggyanúsítani lopással? Azért ne vicceljen már.. Ekkora csórónak nézek ki? Esküszöm, hogy itt, ezen az ócska bulinak nem nevezhető porfészekben megkaparinthatok akárkit, most nekem nem a pénztárcája kellett. Azért elég szégyen a mai világ, hogy már incselkedni sem lehet, mindig a legrosszabbra kell gondolni. Mindegy.
Nem tettem szóvá, egy pancser, az már száz, de rohadt jól nézett ki, az ajkai is kívánatosak, tehát nem fogom elszalasztani ezt az egy esélyt. Remélhetőleg soha többé nem fog vele összehozni az a nagybetűs Sors, mert józanul, ha kinyitom azt a nagy csiripelőmet, úgy elküldöm őt a fenébe, hogy anyukája óvó méhét fogja visszasírni. És ezt komolyan mondom, vagyis gondolom. Már fogalmam sem volt, hogy mi történik körülöttem.
- Kiderült, hogy viszonyom volt a tanárommal.. - halkultam el, és megjátszottam a szégyenkező kisdiáklányt. Egyszerűen imádtam átverni az embereket! Mindig újabb és újabb történetekkel állok elő, sokat olvasok, így eléggé gazdag fantáziával rendelkezek. Habár nem egyszer trafáltam bele, múltkor előadtam a szomorú, meggyötört hölgyet, kinek udvarlója öngyilkos lett. És pont a Charlotte nevet adtam meg, ezáltal Lotte-nak hívattam magam. Voltaképpen sikerült kifognom egy irodalom szakos egyetemistát - vonzom őket, nemde? -, és egyből rájött, hogy egy az egyben kiragadtam az egyik kedvenc szentimentális regényem történetét. Mit is mondhatnék? Elég nehezen magyaráztam ki magam az adott kínos szituációmból, de egy kis kézimunka csodákra képes.
- Legszívesebben rajtad táncolnék. - feleltem neki kajánul, és ha csücsülne egy angyal és egy ördög Hazel a vállamon, az előbbi fejét csóválva égne a szégyentől, míg az utóbbi kacéran dörzsölné kis kezecskéjét. Egy helyes egyetemista ilyen hatásokat képes kiváltani belőlem. Komolyan, mintha az Abercrombie & Fitch egyik modellpasija állna velem szembe. Túl szép, hogy igaz legyen. És még nem is volt meleg! Mondhatni, megütöttem a főnyereményt.
Bizonytalan léptekkel tipegtem utána, és amint kiértünk, a hideg csípős szellő megcsapta az arcomat. Jó volt végre fellélegezni, és nem az alkohol és az izzadtság keverékének sajátos illatát szagolni. A vastag falak nagyrészt felfogták a zenét, de azért tompán, főleg a dübörgéseket mindvégig lehetett hallani.
Gyorsan rám tapasztotta az ajkait, akárcsak egy pióca egy szétnyílt, vérben ázott sebre. Őrült hasonlatok, mi? Gondolj csak bele szesz nélkül milyen lehetek. Körülbelül egy fejnyivel lehetett nálam magasabb, nem karoltam át, karjaimat szorosan magam mellett tartottam. Még a végén megint megvádolna ez a szemétláda. Nyelveink vad táncra perdültek, szívem gyorsabban kezdte el pumpálni ereimbe a vért. Nem vettem tudomásul a kinti fagypont alatti időt, teljesen fel voltam hevülve. Egy kis szúrásra lettem figyelmes, de szinte nem is törődtem vele. Kisvártatva Oliver hátrálni kezdett, és ekkor éreztem meg a saját fém ízű nedűmet a szájüregemben.
Idegesen megvakartam a tarkómat, és hirtelen nem tudtam lereagálni az egészet. Az ujjammal végigsimítottam a két apró seben. Várjunk csak.. kettő van belőle? A falnak dőltem, valamin meg kellett támaszkodnom. Te jó ég.. Tudtam, hogy valami nem stimmelt vele. Óóó, hogy milyen vak vagyok..
- Te átkozott.. - mormogtam, és felemeltem a fejemet, ami eddig kullogott, az aszfaltot bámulva. Úúú, ne...most nyilallt belém a rosszullét, amely eddig is ott lappangott bennem. - Csak nem Klaus küldött téged?



592 the code bocsiii
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club - Page 2 EmptyPént. Jan. 17, 2014 10:48 am


Hazel & Oliver
ξ LET'S PARTY TONIGHT!


Azt azért mégsem mondhattam neki, hogy hibrid vagyok, így igézéssel még fizetnem sem kell az italért. Elnézem, ahogy léptei még ugyan egyenesek, de néha meginog, és valahol tetszik is a látvány. Sőt élvezettel gyönyörködöm benne. Ahogy rendelek, őszintén megspékeltem a vodkagyömbért, mert többnyire szimplával szoktam inni, de szeretek egyes lányokat leitatni. Akik hajlandóságot mutatnak az ivás felé. Szeretem az alkoholt, és hibridként ráadásul sokkalta jobban bírom, mint vérfarkasként bírtam. Ez valami vámpír pozitívum, amit élvezek. - Vodkás gyömbér igen és... - Emelem ki a kezét játékosan a farzsebemből, ha már ő szívja a vérem, akkor én is az övét. Persze csak átvitt értelemben, mert alig fél órája csábítottam el egy másik lányt, aki ember, és még csak nem is ellenkezett... Bár az igézés ellen nehéz lenne. - Annál okosabb vagyok, mintsem a farzsebembe tegyem a tárcám édesem - Jegyeztem meg nagyon közel hajolva hozzá, s tekintetében felcsillanni látok valamit, persze lehet, hogy csak az alkoholmámorom okozza ezt a cseppnyi csalódást, de néha élvezettel tölt el a tudat, ha a lányok rámenősen nyomulnak. - Kibuktál? Hát és hogy sikerült? - Nevetek fel, bár ez szerintem baromira nem vicces. Habár ahogy látom Claire-t egyáltalán nem érdekli, sőt, mintha még poénnak tartaná azt, hogy ő nem jár egyetemre. Őszintén... Nekem sem kellene, de halhatatlan lévén enyém az örökkévaló, persze csak miután megtaláltam a módját, hogy Pandora is olyan legyen mint én... Majd közelebb lép, és meg kell valljam, pasi vagyok, és fiatal... És ez a lány egyszerűen... El tudná venni az eszem, és össze tudnám gyűrni fele a lepedőt, így a derekánál fogva húzom magamhoz, miközben ajkam alig húsz centire van az övétől. - Pedig azt hittem, még táncolnál - Mosolyodom el, miközben az ajkaira téved tekintetem, és a hátsó ajtón át megyek ki vele a szórakozóhely mögé, ahol nem várom meg a kezdeményezést, hanem lassan közelítek, hogy megcsókolhassam. Hogy nyelvét sajátommal vad táncra ösztönözzem, miközben a vágy előhozza belőlem a vámpírt, szemfogakkal, és véletlen felsértem a száját. Ahogy megérzem a vérét a nyelvemen, mintha villám vágna belém, hátrálok pár lépést, elfordulok, majd csak akkor fordulok vissza, ha tekintetem újra a régi. - Sajnálom, nem akartam így rád mászni... - Jelentem ki, és már tudom, hogy ennek az estének lőttek. Nem tudom még kontrollálni magam... Még nehéz...

zene: Tsunami | megjegyzés: pocséééék  zacskó  | szószám: 378 | ©

Vissza az elejére Go down



Hazel C. Hollis
welcome to my world
Hazel C. Hollis

► Residence :
Δ mystic falls
► Age :
32
► Total posts :
564

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club - Page 2 EmptySzomb. Jan. 11, 2014 9:14 pm

- if i lose myself tonight
hazel h. & oliver m., in mystic falls


Annyira fenomenálisan éreztem magam, ki hitte volna, hogy ilyen jól fogok szórakozni? Habár Amber elég bunkó módon faképnél hagyott. Csak egy újgazdag p*csa, akivel még a gimis korszakom alatt haverkodtam össze. Sosem voltunk "öribarik", a mi kapcsolatunk teljesen más volt. A suli után állandóan betéptünk, vele jártam bulizni, mert amikor nem lép le egy komplett idegennel, akkor nagyon is jó fej tud lenni. Egy igazi állat, ha megmozgatja jó pár pohár alkohol. Az utóbbi időben próbáltam más társaságra lelni, pont ezért, hogy ne hagyjon egyedül, de a többiek vagy nem buliznak, vagy visszafogottabbak. Kérdem én.. hová tűntek a normális emberek?!
Csoda, hogy még nem buktam orra. A sok pia ellenére, a lábaim egymás elé tették magukat - fogalmam sincs hogyan - és tudtam járni. Ez már kész csoda! Habár az, hogy egy félkómás nőben, ki a földön fetreng a saját hányásában.. nos abban nincs semmi szexi, és eléggé visszataszító. Egy örök életre eláshatnám magam. Milyen jó, hogy az ilyen kis bakikra odafigyelek.
- Vodkás gyömbér? - emeltem pillantásomat erre az Adoniszra, és a farzsebébe dugtam a kezem. Nem..most nem a pénztárcáját akartam ellopni. - A gyömbért nem a másnaposságra szokták inni? - biccentettem oldalra a fejemet, és teljesen kivirultam, mikor elénk helyezték az italokat. Imádom az alkoholt, és az ingyen alkoholnál nincs is jobb a világon. Ja, de a szex. Vagyis.. nem, még az sem.
Még közelebb férkőztem a pulthoz, és kezemet levéve róla megigazítottam a ruhámat, nehogy olyasvalami bukkanjon ki, aminek nem kellene. Koccintottunk, majd gyorsan lecsurgott a tequila a torkomon. Egy bizonyos szám után már nem érzem azt a maró érzést, de a szervezetem mégis reagál rá.
- De szar neked. - fejeztem ki egyszerűen a véleményemet, és megigazítottam a hajamat. Lepillantottam a vodkás gyömbéremre, majd mikor elért a tudatomig kérdése, furfangosan az ajkamra haraptam. Játszani akartam. - Körbejárom a világot, és most itt vagyok egy névtelen kisvárosban életem buliján. Kibuktam az egyetemről, szóval nyugi, nem vagyok kiskorú. - kacsintottam rá, és belül úgy vigyorogtam, hogy embereket lehetne megvakítani azokkal a fehér fogakkal. Nem szoktam hazudozni, de előbb már kifejtettem, hogy miért nem szeretem megadni a valódi nevemet bulikban. Most mit árt, ha egy kicsit füllentek az életemről? Nem mintha holnap velem szembe fog sétálni. Legurítottam az utolsó italt is, és felé fordítottam testemet.
- Oliverrrrrr. - húztam el az r betűt, majd megnyaltam az ajkamat. - Mit szólnál, ha.. - játszadoztam ingének a gombjával, és minél csábosabban próbáltam kinézni. - egy kevésbé zajos helyen folytatnánk? Túl nagy itt a hangzavar. - reméltem, hogy veszi az adást. Én tudom, hogy mit, vagyis kit akarok. Na de ő?



428 tsunami nem lett valami jó
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club - Page 2 EmptyVas. Jan. 05, 2014 10:58 am


Hazel & Oliver
ξ LET'S PARTY TONIGHT!


Őszintén megvallva szerettem az ilyen bulikat. Szerettem kiszemelni az "áldozatom", akivel egy éjszakás kalandba elegyedhetek, és nem érdekelt, ha megtudja a nevem. Sosem ígérek, hiszen 23 évesen nem érzem magam késznek egy kapcsolatra. Egyszer megpróbáltam, de rá kellett jönnöm két hónap után, hogy nem é vagyok az a srác, aki hűséges tud lenni. Főleg, ha ennyi szép lány vesz körül. Mint például Claire. Ahogy többször végigsiklik alakján tekintetem, meg kell állapítanom, hogy túl jól néz ki a többi lányhoz képest. Elég gyatra ma a felhozatal.
Claire pedig ha jól látom igen sokat ivott, így még arra sem fog emlékezni, milyen színű a szemem. Lehet, hogy gonosz dolog, de az ilyen lányok könnyen adják magukat, és nem zaklatnak telefonon egy újabb randi reményében. A csípőjére csúsztatom kezemet, és felveszem a zene ritmusát, de a zene alig egy perc után vált. Mindegy, szeretem ezt a helyet ilyenkor, hiszen szinte csak elektronikus szól. A parti tart, és egy pillanatig úgy érzem sosem fog véget érni.
- Kettőre? Sóher vagyok... - Mosolyodom el játszott meglepettséggel, de hamar javítok én is. - Amúgy én is csak vicceltem... Ha bírsz még kettőt... - Szólalok meg ismét és nem szégyellem, de ezzel utaltam a jelenlegi állapotára, hiszen látszik rajta, hogy nem ez lesz az első itala. De persze ez engem most cseppet sem zavar, hiszen még belefér abba a kategóriába, ami nem üldöz el. Valójában nem szeretem azokat a lányokat, akik beszélni sem tudnak a részegségtől, valahogy ay olyan taszító, de Claire még egyáltalán nem az.
- Rendben... Két tequila tisztán és két dupla vodkás gyömbér... - Intem ismét magamhoz a pultost, aki már tudja, hogy szép jattot kap tőlem, így hamar kitölti a két italt... A tequilát koccintásra emelem, majd ha ez megtörtént, pár korty gyömbéres vodkával öblítem.
- Kábé pár hónapja vagyok csak itt. Egyetemista lévén viszont a tankönyvek rabságában élek, ugyanis vizsgaidőszak van...  - Húzom el a számat, hiszen nem szeretem ezt az időszakot, vissza kell vennem ilyenkor a szórakozásból... - És te?  - Kérdezem, miközben előröl is alaposabban végig tudom mérni a lányt. Mit ne mondjak szemet gyönyörködtető látvány, és ráadásul még könnyű préda is lehetne, s nem sokáig tudom folytatni a beszélgetést vele... De haza nem viszem, inkább egy motel tökéletes lenne, ha jól láttam, itt van egy a közelben...

zene: Tsunami | megjegyzés: pocséééék  zacskó  | szószám: 376 | ©

Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down

Shine Party Club

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Similar topics

-
» Club N.Y.C - Welcome to the party
» P3 Night Club
» Night club
» let's make a party
» Chat party

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Mystic Falls :: Belváros-