world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Shine Party Club

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next



Hazel C. Hollis
welcome to my world
Hazel C. Hollis

► Residence :
Δ mystic falls
► Age :
32
► Total posts :
564

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club - Page 3 EmptySzomb. Jan. 04, 2014 11:02 pm





OLIVER & HAZEL

one shot, two shot, three shot, four

A fekete kígyóbőrt megidéző táskát lazán tartottam az oldalamhoz. Jobb szerettem olyat hordani magamnál, amit fogni kell, és nem oldaltáskát. Kapásból két okot is fel tudok sorolni, na jó legyen három. Első: Hátulról könnyen meg tudnak lopni. Második: Ha valakivel táncolsz simán hozzá tud ütközni, és eléggé zavaró tud lenni a táska. És a harmadik: A bulifotókon nem igazán mutat jól egy teljesen elütő szíj egy szép ruhán.
Szabad kezemmel a hajamba túrtam, megigazítva a szálakat, miközben hátsóm voltaképpen életre kelt. Az egyik kedvenc számomat kezdett el dübörögni a nagyobbnál nagyobb hangfalakból, és örömömben felkiáltottam. A dal és az alkohol befolyása alatt egy olyan táncot lenyomtam, amely hatására több szempár is rám szegődött, mondanom sem kell, hogy leginkább a férfiaké. Ilyenkor nem érdekelt, hogy úgy viselkedtem-e, mint egy ribanc, vagy sem. Mert ilyenkor semmi sem számít, hisz úgysem ismerem ezeket az egyedeket. Sose fog velük összehozni a sors. A bulikban tudom igazán elfelejteni, hogy ki vagyok, milyen problémákkal küszködök. Itt azzá válhatok, aki igazán lenni szeretnék.
Hamar megéreztem valakit mögöttem, és egy pillanatra sem hagytam abba a táncolást. Felvettem csípőjének mozgását, és egy apró lépést tettem hátrébb, hogy még közelebb érezhessem. Hátranyúlok kezemmel, és táncolás közben lehúzom kezemet egészen a tarkójától a karjáig. Oliver.. nem egy mindennapos név, pedig oly szép. Felemeltem a fejemet, és csak most bizonyosodtam meg róla, hogy Ő volt az, akit kiszemeltem az előbb. - Claire. - általában az idegeneknek nem szoktam megadni a valódi nevemet. Mondjuk most se hazudtam, hisz Claire a középső nevem. Sokáig így hívott engem Melissa, mert mindig is ezt a nevet szánták az első kislányuknak. Aztán mikor rájött, hogy én inkább a Hazel-hez ragaszkodok, akkor nagy nehezen, de átállt rá. A másik ok, amiért bulikban nem szoktam megadni a valódi nevemet, az a csúfolódás. Nem vagyok kíváncsi a mogyorós viccekre. A harmadik eset - bűvöletes ez a hármas szám, nemde? - pedig, hogy nem egy elterjedt név, a város pedig nem akkora, mint New York, tehát könnyen le tudnának nyomozni egy telefonkönyvből. Akikkel pedig a bulikon kavarok, nos.. tudjátok, hogy van a mondás. Ami a buliban történik, az ott is marad.
- Akár kettőre is. - feleltem, és megfordultam nevetve megcsóválva a fejemet. - Vicceltem. - és most kezdett úgy igazából beindulni a szám. - Várjuk ki ennek a végét. - kezeimmel átfontam a nyakát, és mindent beleadtam a következő pár percbe. Sosem fogok erre a csodaszámra ráunni.
Mikor véget ért, letértünk a parkettről. - Az lesz, amit te is. - böktem oda Oliver-nek. - Még nem láttalak errefelé, idevalósi vagy?

music:WHO
note:nyűűű
words:417
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club - Page 3 EmptySzomb. Jan. 04, 2014 9:43 pm


Hazel & Oliver
ξ LET'S PARTY TONIGHT!


Egy kis kikapcsolódás rám férne már, mert úgy érzem kezdek nagyon begyöpösödni a szobámba. Ritkán jövök ki, hiszen most itt a vizsgaidőszak, és ilyenkor legalább illő lenne tanulnom. Ha már rengeteg órát ellógtam. Például a múltkor tudtam meg Stevie-től, hogy van számvitel óránk is.  Mikor vettem én ezt a tárgyat fel? Ma is visszajöttem a szokásos délután kettő órai ügyvezetés óráról, és még szerencse, hogy az egészet felvettem diktafonra... Pedig vannak tárgyak, amit szeretek, de mostanában valahogy semmi sem megy ugyanúgy. - Hé, öreg elmentél? - Jövök ki egy szál törölközőben a fürdőből, de az albérlet üresen kong. Pedig reméltem, hogy legalább megvár, hiszen igencsak hamar össze tudom kapni magam, ha arról van szó, de így már nem fogok kapkodni. Lassan készülődöm, megborotválkozom, és szokástól eltérően a ruhásszekrény előtt is elidőzök egy kicsit. Egyáltalán ezek után kétszer meggondolom elmenjek arra a white party-ra vagy sem... Végül mégis elindulok fehér ing és fehér farmer, magamra kapom a szövetkabátomat, és már indulok is. Felesleges lenne kocsival mennem, hiszen inni fogok ma este, és szerintem nem is keveset. Remélem, lesz egy kedves lány, aki még a vénáját is nagylelkűen ajánlja fel, bár nemrég ettem, néha igencsak csábító tud lenni az a nyaki ér, ami felhevülten pumpálja a vért... Már a gondolat is csábító, de ha mást nem,akkor lesz egy szép estém.
Alig pár óra múlva már igencsak érzem az alkohol jótékony hatását, és el is feledkeztem Stevie-ről, aki egy ideje már lelépett valami szőkével a gusztustalan mosdó felé. Hiába mondtam, hogy legyen már egy kicsit igényesebb, vigye a kocsiba... Mindegy, feltalálom magam, s már egy ideje meg is akadt a tekintetem egy igen formás popsin. De még nem megyek oda hozzá, lehet, hogy egy kétajtós szekrény méretű fazonnal érkezett, én pedig ma nem akarok bajt. Inkább a pulthoz verekedem magam, ami hibrid létemre nem túl nehéz ügy.
- Tequilát tisztán, és egy vodka gyömbért... - Intem magamhoz a pultost, majd a tequilát leöblítem a vodkával. Éppen belekortyolnék érzem valaki tekintetét magamon. A lány figyel, melyre elővillantom legmegnyerőbb mosolyomat, majd lehúzom az italom, és pár perc várakoztatás után megyek csak utána. Eleinte mintha nem is érdekelne az a szép szempár, pedig nagyon is felkeltette a figyelmem. A háta mögé kerülök, s mindenféle szemérmesség nélkül táncolok úgy, hogy a testem súrolja az övét, miközben a fülébe beszélve mutatkozom be. - Oliver vagyok... Meghívhatlak valamire? - Kérdezem, miközben arcomon még mindig a szokásos mosolyom ül, aminek sok lány nem tud ellenállni. Persze remélem, hogy tényleg kikapcsolódhatok mára... A többi a jövő zenéje...

zene: - | megjegyzés: pocséééék  zacskó  | szószám: 416 | ©

Vissza az elejére Go down



Hazel C. Hollis
welcome to my world
Hazel C. Hollis

► Residence :
Δ mystic falls
► Age :
32
► Total posts :
564

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club - Page 3 EmptySzomb. Jan. 04, 2014 3:15 pm





OLIVER & HAZEL

grrm, dat ass!

A bárnál szinte egymásra tapadó embertömegen keresztül nagy nehezen átvertem magam, hogy az első sorban találhassam magam. Kicsiny táskámból előkaptam egy zöldhasút, mutató és középső ujjam közé fogva. Már tapasztalatból tudtam, hogy ha az ember kirakja a pénzét, akkor nyert ügy az egész, és hamarabb szolgálják azt ki. Hisz a pultosnak is állandóan rohannia kell, nincs arra ideje, hogy megvárja míg a vevő kotorászik a zsebeiben aprókért. Hamar ki is szúrt engem a kék szemű srác, és közelebb hajoltam. A hangos zene eléggé elnyomta a hangomat.
- Egy vodka narancsot, és egy tequilát szeretnék. - adtam le a rendelésemet, és már nem tudtam, hogy hányadik poharamnál voltam. Harmadik, netalán a negyedik? Valamikor elvesztettem a számolást, előtte még rozéztunk is az ismerősömmel, ki épp valamelyik gusztustalan mosdóba dugatja meg magát egy ismeretlen krapekkal.
Miután kifizettem, megfogtam a sótartót, s arrébb vonultam egy kevésbé zsúfolt helyre. Ökölbe szorítva a kezeimet megnyaltam a kézfejem egy részét, és ráöntöttem a sót. Lehúztam a tequilát, és kiszívtam a citromot. Van egy olyan ismerősöm ki az egészet megeszi, azon még a mai napig is csodálkozok. Hány ember foghatja meg a héját.. undorító. Nem vagyok egy tisztaságmániás, óó csak a lakásomba kell benézni, és máris látja az ember, hogy havonta párszor kapom elő a porszívót. Azt is csak akkor, mikor már alig látok ki a kosz alól.
Az alkohol már rég a fejembe szállt. Tompította az érzékszerveimet, gyakorlatilag úgy éreztem magam, mintha egy tonnányi téglát raktak volna a fejem búbjára, és avval kellett egyensúlyoznom. Nehéz, főleg egy asztalnál, akkor mindig késztetést érzek a fejem lehajtására.
Egymagamban elkezdtem kortyolgatni a másik italomat. Szerencsére a maró érzés már rég elmúlt, miközben a torkomon csorgott lefelé. Már hozzászoktam, mondjuk a vodkát mindig is kedveltem. Bármivel - na jó a narancsos Fantát kizárva - megiszom, mondjuk kávéval még nem próbáltam. Méég..
Nem messze tőlem úgy egy velem egykorú, magas, barna szemű és hajú srácot pillantottam meg, ki egyenesen rám meredt. Magam mellé nézve megállapítottam, hogy rám gondolt, még mielőtt teljesen beégtem volna. Egy széles vigyor ülepedett ki az arcomra, és az utolsó cseppet is kiittam a poharamból. Ha már ennyit kifizettem érte..
Most örültem, hogy nem farmerbe, és egy pólóba érkeztem, hanem egy testhez álló fehér ruhát öltöttem magamra. Mondjuk a neve White Party, és aki teljesen fehérbe érkezik meg, annak ingyenes a bemenetel. Mit is mondhatnék? Sóher vagyok, így legalább csak a piára kellett költenem. Nehezen ment a járás, a magassarkú egyáltalán nem vált most előnyömre. Elhaladtam az ismeretlen srác előtt, és fejemmel a táncparkett irányába intettem. Odaérve elkezdtem táncolni a zene ritmusára. Teljesen magába szippantott a modern zene, átjárta az egész testemet, és önfeledten riszáltam tovább magam. Háttal álltam neki, így fogalmam sincs, hogy követni fog engem, vagy nem. Habár, ha férfi lennék, és meglátnék egy ilyen kinézetű nőt.. hááát akkor nincs miről beszélnünk.

music:sonnentanz
note:nyűűű
words:464
Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 26, 2013 8:15 pm

Holly és Jeremy
Besiettem a táskámért, felkaptam majd kifizettem az italokat és siettem is vissza Hollyhoz. Örülök neki, hogy van hol aludnia, egy gonddal kevesebb. Átkaroltam a vállát és összehúztam rajta a dzsekim. Kezd borzasztóan hideg lenni és nem szeretném ha megfázna. Megdörzsöltem a karjaimat, hogy átmelegedjek.
-Ha nem gond elkísérnélek ahhoz a motelhez. - Nem fogadok el ellenkezést, ezt már előre leszögeztem magamban. Jó kis este volt a mai. Ilyet többet kellene tartani. Ellazultam és végre jól éreztem magam. A tömeg már szinte eltűnt, mintha csak arra vártak volna, hogy mi elmenjünk. A zene még mindig szól. És valószínűleg még hajnal 4-ig fog is. Holly, nem néz ki valami jól. Igen a telihold már a nyakunkon van. Ez biztos sokban közre játszott. Mondjuk lehet, hogyha nem erőltetek rá egy kicsivel több piát mint szeretett volna akkor most nem lenne rosszul. Nos, engem sem a helyes megítélőképességemről ismernek. Remélhetőleg legközelebb majd jobban odafigyelek a vérfarkasomra. Felnézek a holdra ami már igen magasan tündököl fényében. Holnap ilyenkorra már telihold köszönt le ránk odafentről. Ha belegondolok abba mit kell ilyenkor a vérfarkasoknak, Hollynak átélnie, beleborzongok. Úgy sajnálom. De a természet alkotta meg így őket, ez ellen nem lehet tenni, kivéve ha hibriddé válik az ember, de az nem segítség hanem átok.
-Én is nagyon jól éreztem magam és mondhatjuk úgy is te mentetted meg az estémet. -Mosolygok rá. Levettem a hátamról a táskám és belenéztem. A karók hiánytalanul megvannak ahogy a tűk is. Még szerencse. Elérkeztünk a motelhez. Itt a búcsú ideje.
-Hát akkor szia! De ne hidd azt, hogy most láttál utoljára. Engem nehéz lekoptatni. - Nevetek. Majd hirtelen lefagy a mosoly az arcomról. Egy vámpír itt van a közelben és mondhatjuk úgy is, hogy rám vár. Már azt hittem ma semmi ilyesmi nem lesz, de tévedtem. A vámpírok mindig itt vannak. Puszit adtam Holly arcára.
-Jó éjt farkaslány, pihend ki magad!  Ezzel a táskám a hátamra kapva belevetettem magam a sötétségbe egy újabb kaland reményében. div>
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club - Page 3 EmptySzer. Dec. 25, 2013 8:02 pm


How ya doin'?


Még mindig gyorsan vert a szívem, a pulzusom a tetőre hágott és éreztem magamon, hogy az egyenlőtlen légzésem hamarosan az ájulásig fokozódik, de mikor meghallottam Jer aggódó hangját kissé megnyugodtam. Féltem attól, hogy mi van, ha megfelejtkezik rólam és inkább tovább táncol a többiekkel.
- Jobban leszek…csak a pia, a sok ember és a telihold kissé áthúzta a számításaimat. – mosolygok rá, megnyugtatás kép, de nem hiszem, hogy sokat segítettem ezzel. Leül a hideg földre, én pedig tovább támaszkodom a falnak, nehogy összeessek és átváltozzak, bár ez még a jobbik eset lenne.
Állati formámba nem hiszem, hogy sok gondot okoznék, de ha most kórházba kéne szállítani akkor mindent elrontanék. Elrontanám Jer terveit a ma estére, és az inkognitóba lévésemet is teljesen elcseszném.
- Még nincs… innen megyek valami motelbe, azt hiszem a kanyar mentibe foglaltak nekem helyet. – túrok bele vizes hajamba, majd leülök mellé és az arcát kezdem el vizslatni. Vajon ilyenkor min járhat az agya? Lehet, hogy azon gondolkodik, hogy én mire gondolok? Áh… kétlem. Ez nagyon értelmetlenül hangzik, és inkább nem gondolok ilyenre, ennyi, kész szevasz.
Elmosolyodtam mikor megfogta a kezemet, összefontam ujjainkat, majd a vállára hajtottam a fejem, bár nem sokáig tartott a dolog, lekapta magáról a kabátját és a vállamra terítette, hálásan pislogtam rá.
- Most már nem fázok… köszönöm Jer. Jól éreztem magam, szükségem volt már erre. – mosolyodtam el, és figyeltem, ahogy a túloldalon két egymásnak esett fiatal elvannak. Rég éreztem már olyan szenvedélyt, mint amit a kettőjük csókjába véltem felfedezni, de ez már mellékes. Mindenkinek megvan a maga párja, és az is lehet, hogy előttem pont most futott el, de nem vettem észre. Az a lényeg, hogy én még nem találtam meg a számomra tökéletes embert, de ami késik nem múlik, igaz?
következő mondatára felkaptam a fejemet, majd bólintva hagytam, hogy befusson a táskájáért. Nem mentem be vele, mert most jobb idekint, nem is bírnám a benti tömeget, idekint meg kevesebben vannak ami megnyugvást hoz az életembe.
Míg ő odabent verekedte át magát az embereken, én elővettem a táskámból a nyugtatókat és lehúztam párat, víz nélkül, mert az nem volt nálam. Kezdtem ellazulni, sokat segített a bevett pirula, ezért leülve a járdára hátradőltem és néztem a csillagos eget. Fogalmam sincs mi okból, de olyan megnyugtató volt bámulni a virító csillagokat és holdat. Még az sem zavart, ahogy a többi ember kikerülve szidta a szőke fejemet, és megjegyzéseiket sem vettem fel, lepergett rólam az egész.

Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club - Page 3 EmptyPént. Dec. 20, 2013 8:57 am

Holly és Jeremy
Kifutottam Holly után a friss levegőre. Mi tagadás roppantúl aggódtam érte. Nagyon rosszúl nézett ki odabent. Lassan kivergődtem a tömegből és kiértem. Ott találtam a falnak dőlve és kapkodta a levegőt.
-Jól vagy? - Hajoltam hozzá közelebb. Rendesen rám ijesztett odabent. A telihold közeledtével bármi megtörténhetett volna. Leültem a földre és a hátamat a hideg falnak támasztottam. Eddig fel sem tűnt, hogy a levegő ilyen hűvös ma éjjel. De most szokatlanul jól esett. A pia a fejembe szállt ez a gond. Most majd teljesen kijózanodom és lehet még haza is találok.
-Holly, van hol aludnod? - Kérdeztem. Mert hát mégis csak a barátom. És nagyon szívesen vendégül látnám amíg itt van. Mégha az csak pár nap is. Itt egy picit elszomorodtam. Már csak pár nap és ismét egyedül leszek. Nem sok midnenkinek sikerül közelebb kerülnie annál mint mondjuk egy jó ismerős. Hollynak sikerült a belsőbb körökbe is bekerülnie. Különleges lány az már biztos. Meg hát nem volt mindennapi a találkozásunk sem azt se lehet egyhamar elfelejteni. Érdekes és vicces szituáció volt ami egy szoros barátságot szűlt. Még mindig mosolygok ha arra gondolok milyen is volt a menhely utáni nap. Megpróbáltam rábírni, hogy beszélgessünk, de ő nem akart. Napok teltek így el míg végül hozzámszólt és bízni kezdett bennem. Utána meg már barátként tekintettünk egymásra és nem sokkal később itt is hagyott. Nehéz azt mondani, hogy oké majd találkozunk legközelebb. Mert nem oké, egyáltalán nem. Beszívtam a hüvös levegőt és átjárta a testemet a borzongás, kezdett egy picit lehűlni az idő. Fáztam. A benti meleg lehet az oka. Nincs itt olyan hideg csak bent volt túl meleg.
-Nem fázol? - Fogtam és levettem a dzsekim majd a vállára terítettem. Nem tudom van-e egyáltalán kedve még visszamenni. Nekem még lenne, de ha rosszul érzi magát jobb ha nem erőltetjük a dolgot. Nem számítottam ekkora tömegre hisz alig szoktak ide bejönni meg akik bejönnek azok sem táncolni csak inni és felejteni. Tudom, mert én is csak ezért szoktam bejárni erre a helyre. Hangulata nincs és felettébb komor hely. Nem épp a vidámság sugárzik a falakról. De inni bárhol lehet, nem számít hol vagyunk. Néhány pár már távozni készült. Autók fényszórója villant meg és hajtottak el a járgányok. Kezdett kiürülni a club. És ekkor jutott eszembe, hogy a hátizsákom még mindig a pult mellett a széken pihen. Azért mégse lenne jó ha azt itt hagynám. A teljes felszerelésemnek a negyede benne van. És szükségem lesz rájuk még.
-Holly ha gondolod várj meg itt, de nekem még be kell mennem a táskámért. -Fogtam meg a kezét. - De ha elég jól vagy velem is jöhetsz. Nem szívesen hagynálak egyedül itt kint. - Vallottam be. Annyi részeg őrült járkál erre, hogy nem biztonságos a környék. Nem szeretném ha Hollynak bármi baja esne. A kezét nem engedtem el és a szemébe néztem. Nagyon féltem ezt a lányt, ez az igazság.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 19, 2013 8:31 pm


How ya doin'?


Meglepődve tudatosul bennem az, hogy Jeremy ritka jó táncos, és jó vele lenni, táncolni és csak úgy lenni.
- Hihetetlennek tűnik az, hogy iskolában tanultatok ilyet… bár az is lehet, hogy nálunk is volt ilyen csak én nem jártam rá. – sajnos nekem nincsenek ilyen élményeim, mert nem nagyon jártam bálokba, meg partikra. Kukac voltam és gyíkarc, amiből még most se nagyon nőttem ki. Mindig más voltam, mint a többi, sose találtam a helyemet és most már meg is tudtam miért. Vérfarkas vagyok, különc.
Zavarba jöttem mikor a fülemhez hajolva suttogott bele, nem sokan kerültek ennyire közel hozzám, mint Jer. De neki valami miatt sikerült.
- Pedig soha nem voltam még bálon, vagy ehhez hasonló helyeken… - vallom be miközben tovább táncikálok mellette.
Hirtelen több ember kerül a táncparkettre, mint eddig. Sokkal többen, ami igazából nem tetszik, mert így is zavarban vagyok. Annyira utálom, hogy ilyen semmilyen személy vagyok, mert annyi érdekesnek bizonyuló élmény kihagyása után eléggé elveszettnek érzem magam. Eddig elvoltam a kis világomban, ahová nem mindenki nyert betekintést, de most, hogy Jer nagyon közel került hozzám kezdek felengedni, és ez azzal jár, hogy rosszul vagyok.
A kelleténél több alkoholt ittam, ami leoldotta a gátlásaimat ugyanakkor felszínre engedte a félelmeimet is, amik közül az egyik a tömegiszony. Utálom, ha sokan vannak körülöttem, és most nagyon sokan vannak. Csak ne jöjjön ki belőlem a farkas, az nem lenne szerencsés és telihold közelben járunk, ami még jobban idegesít.
- De… nagy… - légzésem felgyorsul, de próbálom megtartani a józan eszemet és nem figyelek azokra a dolgokra, mint például az emberekre, akiknek a jelenléte teljesen kihoz a sodromból. Hagyom, hogy húzzon valamerre, közben párszor nekem jönnek, rám taposnak és ehhez hasonló dolgok történnek velem, ami miatt még jobban kezdek a kiakadás szélére kerülni.
A következő percben pedig már akkora tömegbe találom magam, hogy az már fáj. Nem gondoltam semmire, csak próbáltam magam nyugtatgatni azzal, hogy hamar elmúlik, nem kell pánikolni mert minden a legnagyobb rendben lesz. Tévedtem, és Jer kérdése sem segített épp a helyzetemen.
- Tán zavarom a légkörödet? – próbálok viccelődni, magamat nyugtatva ezzel, de kevés sikerrel. – Még pár napig leszek itt… - sóhajtok, és próbálnék a hajamhoz nyúlni, hogy elhúzzam a szememből.
Nem fog sikerülni, érzem, ahogy rázkódok és az emberek lökdösése egyenesen a frászt hozza rám, mintha bármelyik percben átváltoznák… ez nem lenne jó.
- Ki… kell jutnom…. –zilálom és választ sem várva kezdek el átgázolni a tömegen, nem törődve a gúnyos megjegyzésekkel.
Mikor kiérek egyből megcsap a jéghideg szellő, ami lágyan cirógatja az arcomat és ez kimondhatatlanul jól esik. A fejemet a hideg falnak támasztom, egy eldugottabb, sötét részen, miközben a tenyeremet is odatapasztom, hogy segítsek magamon.

Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club - Page 3 EmptySzomb. Dec. 14, 2013 5:53 pm

Holly és Jeremy
Szorosan magamhoz öleltem. Bárcsak ez az este ne érne véget ilyen hamar.
-Hogy hol tanultam meg táncolni? Ha hiszed ha nem az iskolában. - Nevetek fel. Még most is eszembe jut a kövérkés tánctanárnőnk aki mindig pálcával a kezében járkált körülöttünk és oda sózott annak a párnak aki csak csetlett-botlott a színpadon. De ezeknek az iskolás éveknek vége ahogy minden jónak egyszer vége szakad. Odahajolok Hollyhoz és a fülébe súgom.
-Nem vagy egy rémes táncos nekem elhiheted. - Mosolygok és megpörgetem a zene ütemére. Még régen táncoltam Elenával mikor kicsik voltunk. Annyit hülyéskedtünk és nevettünk azon ahogy össze-vissza ugráltunk. A szüleinknek nagyon tetszett ahogy bolondoztunk. Mikre emlékszem vissza, még magam is meglepődöm. Ez Hollynak köszönhető, valahogy mikor a közelében vagyok elöntenek az emlékek. Nem a rosszak inkább azok amiket eltemettem mert vagy nem volt jelentőségük vagy mert nem tartottam olyan fontosnak őket.
-Nekem bármikor jó, ahogy te ráérsz csak hívsz és én repülök is. - Nevettem fel majd közelebb húzódtam hozzá mert a mögöttünk lévő pár szinte elfoglalta az egészet táncteret. Bezsúfolódtunk a club fala és a táncosok közé. Nem hogy táncolni nem leszünk képesek, de lassan megfolyt a tömeg. Próbáltam minél több helyet biztosítani Hollynak, de ez nehéz feladatnak bizonyult.
-Ugye nincs tömegfóbiád? - Néztem a kis farkas szemébe mert hogy igazából már máshová nem volt hely nézni. Még a fejemet se nagyon tudtam forgatni. Viccesnek tartom, de amíg mi nem jöttünk táncolni senki még a színpadra se nézett most meg le se lehetne vakarni innen őket. Arcomon éreztem Holly leheletét. Meleg volt és bársonyos. Hirtelen megláttam egy kisebb rést a táncosok között. Megfogtam a kezét és a kijárat felé húztam. A bárpult mellett kötöttünk  ki ismét. De most már nem volt kedvem se inni se ücsörögni és merengeni ezen a pocsék életen és városon. Vajon meddig lesz még itt Holly? Talán csak ma estére marad és már holnap nyomát se lelem? Nincs kizárva. Hamar eltud illanni. Az egyik percben még itt van a másikban meg már egy teljesen másik városban vagy országban. Néha eltűnődöm, hogy minden vérfarkas ilyen utazó szellemű, hogy nem tud egy helyben megmaradna vagy csak az én farkasom ilyen? Érdekes egy talány annyi szent. Amint Holly visszatér New Orleansba újra szürke fellegek fognak a fejem felett lebegni és a hangulatom visszasüllyed majd a feneketlen mélységbe. Újra csak a vadászat lesz majd az ami felvillanyoz egy pillanatra, hogy utána ismét egyedül maradjak.
-Meddig maradsz a városban? - Azt hittem csak magamban gondolom a kérdést, de mikor meghallottam a saját hangom kiderült, hogy még sem. Hát rá kell jönnöm, hogy görcsösen ragaszkodom Holly társaságához. Mondhatjuk úgy is fényt hoz monoton szürke életembe.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club - Page 3 EmptyKedd Dec. 10, 2013 5:33 pm


How ya doin'?


-Akkor ez vicces lesz, mert én sem vagyok egy hű de jó táncos, sőt… - nevetek fel, és hagyom, hogy magával húzzon a táncparkett fele. Nem igazán erősségem a tánc, mindig is visszahúzódó voltam a suliban, ezért nem sokszor hívtak el buliba, vagy iskolabálba de igazából nem is volt rá szükségem, teljesen elvoltam az én kis világomban, amit mostanában visszasírok.
Akkor még minden olyan más volt, nem kellett azon filozofálnom, hogy hogy fizetem ki a számláimat, vagy mennyit kell tanulnom, hogy azért az egyetemről se vágjanak ki s közben itt van még ez az egész vérfarkasos dolog. Utálom ezeket a dolgokat, de az, hogy itt lehetek és Jerrel táncolhatok valamennyire megnyugtat, és még élvezem is ezt a lassú számot.
- Jer… te hol a fenébe tanultál meg ilyen jól lassúzni? – kérdezem meglepődve, de igazából tetszik, hogy ilyen jól mozog. Vele elmernék menni egy ilyen bugyuta bálra, bár szerintem csalódást okoznék neki, mert képes vagyok a lábára lépni, és ehhez hasonló ballábasságot elkövetni. – Én elég béna vagyok, bocs, ha összetaposlak. – súgom a fülébe, hogy csak ő hallja miközben táncolunk. Végül elhallgat a zene, én pedig pukedlizve jelzem a tánc megköszönését.
- Nekem oké, ha téged nem zavar akkor oké. Tárt karokkal várlak, ha szeretnél akkor jövőhónapban pont lesz egy kevés szünetem az egyetemen és akkor többet tudnánk találkozni. Jó lesz akkor? – mosolygok rá kedvesen, és teljes szívemből örülök annak, hogy erre a következtetésre jutott. Azt hittem, hogy megrögzött itteni lakos, aki szúrós szemmel néz azokra a személyekre, akik elköltöznek ebből a városból, bár Jer szemszögéből nézve még érthető is lehet ez a dolog… a sok fájdalom, rossz dolog, amit átélt az elmúlt években alaposan az ellen tehetett, hogy itt alapítson családot. Én biztos nem maradnék itt, csak hát a barátokat muszáj néha meglátgatni, főleg az olyan kedves barátokat, mint amilyen Jeremy is.
- Nem leszel a terhemre Jer! Ekkora hülyeséget, hogy találhattál már ki? – nézek rá meglepődve, majd hogy érezze, nem a levegőbe beszélek, megölelem jó szorosan.
Néha túl komoly vagyok, de nem szeretnék az lenni… csak még is az vagyok, és féltem azokat, akik igazán számítanak nekem, Ő pedig nagyon is számít nekem ezért megérhetné, hogy szeretném biztonságba, távol vámpíroktól tudni. Azt viszont be kell látnom, hogy New Orleans nem a vámpírmentességétől híres, és aggodalomra ad okot, hogy egy vadászt beviszek oda… de akkor is. Ha akar jönni, jön én pedig nem fogom elküldeni, ahogy senkit sem.
- Remekül érzem magam veled, örülök annak, hogy erre néztem és szóltam neked. – mosolyodtam el bátorítóan, miközben megpaskoltam a vállát. Nem zavart az, hogy az este első részében eléggé kiakasztó volt, a szemem előtt lebegett az az aranyos srác, akit megismertem benne a pia nem fog sokat számítani az én szemembe, soha.
- Én köszönöm, hogy itt lehetek. – még szélesebb mosollyal néztem a nálam jóval magasabb fiúra.

Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club - Page 3 EmptySzomb. Dec. 07, 2013 8:27 am

Holly és Jer
-Táncolni? Hát én nem vagyok valami jó táncos, de ha már egyikünk tud akkor mehetünk. - Mosolyodom el és a poharat félre rakva megfogom Holly kezét és a táncparkett felé vezetem. Igen rég táncoltam már ez inkább annak köszönhető, hogy nem volt kivel. Egy lassúzós szám csendült fel. Egy részegekkel teli clubban ilyen zene? Most vagy az én fülem hord félre vagy ez a hely hirtelen egy bálteremmé változott. Akaratomon kívül is felnevettem. De ha már ez a zene van akkor erre kell táncolni. átfogtam Holly derekát és vezetni kezdtem a táncot. Ügyetlenség ide vagy oda valamit csak megtanultam az iskolai évek tánc estjei alatt, mégpedig azt, hogy tánckor ne arra figyeljek, hogy hibázhatok hanem arra, hogy jól szórakozzam és élvezzem a zenét és a tánc ritmusát. És így tényleg nem is olyan vészes a gyér tánc tudásom. Láthatóan Hollyt sem zavarja, hogy ilyen béna vagyok. Ahogy a zene egy része áthatol a fejembe gondolkodni kezdek. Rég éreztem már magam ennyire jól még ha közben pokollá is tettem a barátom estéjét. Tényleg ki kell mozdulnom ebből a porfészekből mert lassan halálosan összeroppant és egybe kebelez be. Mystic Falls ilyen. Idecsalogatja a gyanútlan embert majd magába szippantja és könyörtelenül kínozza. Világot kellene látnom. Fiatal vagyok és semmi kedvem itt leélni az életem arra várva mikor jön el az utolsó nap. Mert itt az nagyon hamar bekövetkezik, túl hamar.
-Tudod, egy cseppet sem érdekel a hibbant lakótársad, szívesen elfogadom a meghívást. - Irány New Orleans. Új hely, új élmények, és kaland minden mennyiségben. Ez kell nekem, hogy felrázzon. Talán New Orleans után jöhet Los Angeles vagy akármi talán még maga Európa is. Már itt van a fejemben a térkép amin hatalmas vörös x jelöli az úti célokat.
-De csak akkor megyek ha tényleg szívesen látsz. Nem akarok a terhedre lenni. - Mosolyogtam rá. Hollyra lehet számítani. Most is ezzel a tánc dologgal sikeresen elterelte a figyelmem az alkoholról és ezért hálás vagyok. Még ha nem is ez volt a célja akkor segített vele. És igen vele lehet önfeledten beszélgetni és szórakozni is. Bár az utóbbinál nagyon odafigyel rám mert hát ő az idősebb. Nevetséges, de komolyan figyel rám. Valahol nagyon örülök neki, de valahol meg komorrá tesz. Túlságosan is gyereknek tart. Nem tudja megérteni ahogy sokan mások sem, hogy nem a kor számít abban, hogy felnőtté váljunk. A szám véget ért. És most jött egy pörgősebb. Ez már inkább illik egy ilyen helyre. Látom többen is feljönnek a parkettra táncolni. Végre nem az én tudásom lesz a szemek előtt. Behúzom Hollyt a tömegbe ahol senki sem minket néz. Itt már a tekintetek elől elbújva végre igazán kibulizhatjuk magunkat.
-Jól érzed magad velem? - Teszem fel ezt a kérdést ami már egy ideje motoszkált a fejemben. Elviselhetetlen alak voltam az este előző felében és ezt most nagyon bánom. Remélem nem bántottam meg akaratlanul. Azt nem bocsátanám meg magamnak.
-Köszönöm, hogy ma itt vagy velem. - Ha ma nem lett volna velem talán őrültséget csinálok és eszméletlenségig iszom magam vagy megölök valakit aki nem érdemli meg. Adtam egy puszit a homlokára.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club - Page 3 EmptyPént. Dec. 06, 2013 9:25 pm


How ya doin'?


Nem akartam, hogy ilyen fordulatot vegyen a nagyon boldognak, és remeknek indult bulizásunk. Na, nem mintha olyan hű de nagyon nekivetődtünk volna az estének, de még mindig jobb, mint otthon ülni és csak nézi ki a fejemből. Ennél jobb programot igazából nem is találhattam volna ki, hisz Jerrel lenni a legjobb dolog.
Tőle nem kell félnem, és nem is kell azon gondolkodnom, hogy mikor kap elő egy kést a zsebéből és kezd felboncolni csak úgy ni. Bár, ha azt vesszük Jernek is van egy nagyon remek hobbija, és ezt is ugyanúgy imádom, mint a lakótársamét.
- Nem nézlek buta kiskölyöknek Jer, a barátomnak tekintelek és meg kell értened, hogy bizony aggódni fogok érted egészen addig, míg meg nem halok. Ez már csak ilyen, a sörrel viszont vigyázz tényleg nem szeretnélek a hátamon hazacipelni. – mosolyodtam el, és a pultos irányába néztem, majd rávéve magamat kértem még egy koktélt. Ha Jer illuminált állapotba akar kerülni, akkor én sem szeretnék lemaradni tőle. Bár én nem fogom magamat leinni a sárga földig, annyira, hogy ne tudjak magamról.
- Még a végén neked kell hazacipelj… de nézd a jó oldalát, nem vagyok nehéz. – nevettem fel, majd megköszönve az italomat biccentettem felé és kóstoltam bele.
Tényleg nem vagyok hozzászokva ezekhez a szeszes italokhoz, mert megint cigányútra megy a korty, és elkezdek köhögni. Gratulálok Holly! Bemutattad milyen remekül tudsz inni, egy olyan helyen, ahol több szem szegeződik rád, mint New Orleansba.
- Nem épp az a csendestárs típus… Tudod, aki visszahúzódik a kis szobájába és néz ki a fejéből, vagy a elvan a hangyagyűjteményével. – sóhajtok gondterhelten, majd a hajamba túrok és csak nézem a poharam tartalmát.
Nem igazán tudom, hogy merjek e mondani valamit, azt hogy kiszagoltam a hullaszagot a ruháján mikor betettem mosni. Jaj Istenem bárcsak tudnám, hogy mit kéne tennem azért, hogy megkönnyebbüljek.
- Az ügyvédek miért is rosszak? A nevelőapám ügyvéd… - mosolyodtam el ránézve, majd megsimogattam a karját. – Fogalmam sincs, hogy van e más faja, mint az ember… de az biztos, hogy boncmester. Azért költözött hozzám, mert… egy kis gondja akadt ott, ahol eddig élt. – ajkamat rágcsálom, miközben a koktél mélyére nézek és figyelem, ahogy keveredik a sok szín.
- Normális élet? Ez neked normális, Jer vagy a megszokás beszél belőled? – nézek rá kérdőn, és elmosolyodom. Olyan aranyos tőle, hogy felajánlotta azt, hogy ha szólok neki és akkor piff puff. – Ha valami gond lesz akkor hívni foglak… nem megyünk táncolni? – jön hirtelen az ötlet, ami engem is meglep, mert nem szoktam táncolni de most még is van kedvem.

Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club - Page 3 EmptyVas. Dec. 01, 2013 1:32 am

Holly és Jer
-Hagyjuk ezt a testvér dolgot így is nincs olyan pillanat, hogy ne jutna eszembe a nővérem. Még, hogy sokat köszönhet nekem? Az a minimum, hogy megpróbáltam türtőztetni magam. Elvégre megakartam ölni a saját testvérem. - Egy kicsit ideges lettem. Elenának nem kell se hálásnak lennie se semmi. Többet tett ő értem mint fordítva. Nagyon bánt, hogy már szinte szóba se állunk egymással.
-Az aggodalom egy buta dolog Holly, magam is tudok vigyázni nem kell, hogy miattam idegeskedj. Elhiheted az utóbbi hónapokban egyetlen olyan éjszakám se volt amibe ne szerepelt volna vámpír. Már az életem része a vadászat. Ne úgy tekints rám mint egy buta kölyökre hanem fogadd el, hogy saját döntéseket hozok. Ennek pedig most az lesz az eredménye, hogy rendelek még egy sört és kibulizom magam. - Jobban érezném magam ha Holly nem foglalkozna annyit a vámpírokkal. Értem, hogy fura engem vámpírvadász szerepben látni, na de sok minden megváltozott mióta elhagyta a várost. Én alkoholista lettem és másodállásban szupermant játszom. Ez itt mind normális vagy legalább elfogadható. Nem tudom mi folyik New Orleansban, de ahogy elnézem Mystic Falls még mindig több meglepetést tartogat mint bármelyik vámpír uralta város. A sörömet végre kihozták. Hogy részeg vagyok-e? Nos azt hiszem még hazatudok menni két lábon, a kocsimért majd visszajövök holnap. Megszólalt valami igen borzalmas zene. Még, hogy itt lehet mulatni? Kérem ez nem zene hanem valami borzalmas fülsüketítő zaj. Talán ez jelzi, hogy lassan menni kéne. Kár, hogy nincs itt egy vámpír sem ma éjjel. Részegen egy karóval sebezhetetlen vagyok. Felnevetek majd újra beleiszom a sörbe. Még az is lehet, úgy se találnám el, ha egy helyben állna. Alkohol szintem az egekben. Ha ezt anyám látná? Már lehet, hogy szobafogságra és zsebpénz megrovásra ítélne.
-Valami gond van a lakótársaddal? - Olyan furán mondta ezt a mondatot. Ilyenkor általában vagy nem mondd el mindent vagy füllent. Szerintem ebben a helyzetben az elsőről van szó.
-Mégis mennyire nem hétköznapi? Vámpír, boszorkány netalán ügyvéd? - Iszok a sörömbe ismét.
-Ha gondod van tudod, hol találsz. Ebben az unalmas porfészekben fogom leélni az életem, itt mindig megtalálsz ha gondban vagy. Munkám van bőven, csapos vagyok a Grillben és közben meg ítélethozó is. Mit is kívánhatnék még? Ja meg van a normális életemet. - Horkantok fel. Elegem van már ebből a helyből, ebből az életből és mindenből. Semmi sem alakul úgy ahogy szeretném. Baj halmozódik fel az egész életemben. Hogyan is vészelhetném ezt át kisebb gyötrelemmel? Saját magamnak okozok gondot. Ahelyett, hogy otthon ülnék és tanulnék a dolgozatokra vagy focit néznék itt vagyok egy clubban egy vérfarkas lány társaságában. Nos, hol normális ez? Iszogatok és közben vámpírokat ölök csupán gondolatban. Kiakarok szabadulni innen. Csak egy kis nyugalmat szeretnék, miért olyan nagy kérés ez?

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club - Page 3 EmptySzomb. Nov. 30, 2013 3:41 pm


How ya doin'?


-Tudom, hogy a barátod vagyok, de nem hibáztathatsz azért, mert aggódok érted. Nem szeretném, ha az egyik legjobb haverom meghalna egy hülye vámpír miatt, akit évekig követnék, hogy megbosszuljam a halálodat. – sóhajtok gondterhelten, majd a hajamba túrok.
Nem akartam anyáskodónak tűnni, de tényleg aggódom miatta. Lehet, hogy a mostani körülmények miatt megszokta már azt, hogy senki nem figyel rá és a maga ura lehet, de nekem akkor is fontos személy lesz az életembe, és ha nem is akarnék, akkor se tudnék nem aggódni érte. Ő már az én kis gazdám, akit imádok.
- Tudod ez egy testvér feladata, én mindent megadnék annak érdekében, hogy legyen egy testvérem, akire vigyázhatok. Viszont ezek a dolgok nem szépek tőle, elvégre attól, mert meghalt és feltámadt, mint vérszívó még igenis rendesnek kéne lennie. Sokat köszönhet neked, elvégre még nem ölted meg… ehhez pedig nagy akaraterő kell. – na, szép. Megint kijött belőlem a kis okoskodó énem, amit hiába próbálok elnyomni néha, kikívánkozik. Szerencsétlen egy ember, akarom mondani vérfarkas, vagyok, de erről nem kell tudnia senkinek.
Bár abban biztos vagyok, hogy Jer tisztában van az én szerencsémmel, elvégre egy kutyamenhelyről mentett meg és így alakult ki a csodálatos kapcsolatunk. Még mindig elkap a nevetés, ha ezekre a dolgokra gondolok. Ez mennyire szokatlan már.
De még mindig nem olyan az élettörténetem, mint a kis Gilbert barátomnak, akinek annyi mindenen kellett már átmennie ilyen fiatalon. Én mit csináltam 18 évesen? Hm… igazán jó kérdés, azt hiszem még élveztem a normális életemet, vámpírok, változás, vadászok és szellemek nélkül. Azok voltak ám a szép idők, és visszasírom, viszont egy részből jó is ez a dolog. Megismertem Jeremyt, aki nagyon aranyos a maga furcsa módján.
- Nem okoznál gondot Jeremy! Honnan veszed ezt a nagy marhaságot? – nézek rá szikrázó szemekkel. Ő sose zavarna engem semmibe, csak azt nem tudom, hogy az új lakótársam, hogyan is viszonyul az ilyen helyzetekhez. – Mindennél jobban örülnék, ha meglátogatnál New Orleansba, csak az a gond, hogy van egy nem éppen hétköznapi lakótársam. – jegyzem meg az orrom alatt, és reménykedem abban, hogy nem kérdez rá. Bár őt ismerve tuti megkísérli azt, hogy megtudja a dolgot, én pedig elmondom neki, mert nem szeretek hazudni a barátaimnak.
- Fogalmam sincs arról, hogy hol laksz. – vonok vállat, majd a pultoshoz fordulva kérek tőle egy narancslevet, vagy valami lightosabbat. Meglátszik, hogy nem vagyok egy piáló masina, egyből elég volt ez a kis martini, amit megittam. Nem is tudom, hogy Jeremy, hogy bírja ennyire.
- Te mindig jó társaság vagy, aki pedig mást állít az vagy hülye… vagy… nincs is rá szó, hogy milyen. – megbántott ezzel a feltételezésével, hogy ott szeretném hagyni. Soha nem hagynám ott, és nem csak azért, mert hűséges vagyok a megmentőmhöz, hanem azért is, mert Ő A LEGJOBB BARÁTOM, és a barátaimat sose szoktam otthagyni sehol. Nem érdemlik meg, Jer nem érdemli meg, hogy valaki is eltaszítsa. Meg amúgy is, imádom a társaságát.
- Érdekes kérdés Jer… fogalmam sincs igazából, keresek valakit, de nem tudom megmondani kit. – sóhajtok, és a narancslevemet kezdem el vizslatni. Nem is olyan könnyű ez az őszinteség. – Meg ott nem vagyok egyedül, vannak más vérfarkasok is, akik segítenek… ramatyul viselem ezt az egész vérfarkasos dolgot, pedig már lassan 3 éve csinálom.

Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club - Page 3 EmptySzomb. Nov. 30, 2013 9:18 am

Holly és Jer
-Holly, azt hittem a barátom vagy és nem az anyám. A vámpírölés pedig az életem része, ha véletlenül meghalnék hát ez van. És ha már kitárgyaltuk mennyire vagyok fiatal akár témát is válthatnánk. - Förmedtem rá. Az anyámtól még elviselném, hogy lefiatalozik na, de az egyik legjobb barátomtól már nem nyelem le. 18 éves vagyok magamért felelek. Nem kell, hogy más aggódjon értem tudom mit csinálok. Felsóhajtok majd ránézek.
-Igen, tökéletes testvér volt a maga idegesítő mindig szemmel tartalak öcsi énjével. De ennek már vége. Kikapcsolta az érzelmeit. Itt megszakadt a kapcsolat közöttünk. Most már csak egy nyűg vagyok és nem az öccse, de mint már említettem ez részben jó, nem liheg folyton a nyakamban és azt tehetem amit akarok. - Ittam meg a sörömet és elgondolkoztam a szavaimon. Régen mikor a szüleink is éltek a legnagyobb gondunk az volt, hogy reggelente a fürdőszobán veszekedtünk. Érdekes most mivé fajult néhány év alatt. A szüleink halottak, kiderült, hogy igazából unokatestvérek vagyunk. Majd én vadász lettem ő meg egy érzelemmentes vámpír. Egy boldog család.
-Mi volt ez a hatalmas sóhaj? Ha gondot okoznék azzal, hogy meglátogatlak, nem megyek. - Mondtam majd azt a kis szódát amit előző alkalommal kihoztak egy szuszra megittam. Vajon mi lehet a baj? Hollyt még nem láttam ilyen gondterheltnek, valamit titkol. Kifogom deríteni. Féltem Hollyt. Az az igazság, hogy aggódom miatta. Csak úgy hirtelen elment Mystic Fallsból a nagyvárosba. Ez a hirtelen váltás sem rá vall. Addig nem nyugszom amíg ki nem derítem.
-Pedig reméltem, hogy hazaviszel. - Mosolyodtam el. Vicces lenne ha hazáig kéne cipelnie. Igaz már nem ugyanott lakom. Változik a lakhelyem úgy hetente. Nagyon ritka az ha hazamegyek. Akkor is csak valami cuccomért vagy csak a nosztalgiázás érdekében. Persze, Elena akkor sem hagy békén. Folyamatosan szekál. Általában azzal, hogy minek is vagyok életben? Hasznavehetetlen vagyok stb. Olyan kor általában ott hagyom. Nincs kedvem vele beszélgetni. A veszekedést meg már kinőttük mikor belecsöppentünk a természetfeletti életbe.
-Ha itt akarsz hagyni én megértem, általában nem vagyok jó társaság a 4 sör vagy vodka után. - Nevettem fel. Igazából nagyon társaságom sincs, de most már megértem miért. Magam se állnék szóba ilyen alakkal. Holly, úgy látszik eltud viselni. A utóbbi időben ő az egyetlen aki nem azt mondta, hogy hasznavehetetlen vagyok és az útjában állok. Talán csak azért visel el még mindig mert egykor megmentettem és most is csak egy röpke pillanatra találkoztunk. Igen, ez lehet a magyarázat.
-Gondolkodtam, ahogy mesélted nem lehet valami jó a vérfarkasoknak New Orleansban. Miért maradsz ott? - Érdeklődve fordultam felé. Bajt szimatolok.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club - Page 3 EmptyPént. Nov. 29, 2013 8:14 pm


How ya doin'?


-Nem tudom felfogni, hogy ilyenekkel foglalkozol. Persze, értem én, hogy a vámpírölés egy fontos dolog számodra, én sem kedvelem őket… de akkor is féltelek, még olyan fiatal vagy. – sóhajtok lemondóan, mert tudom bármit is mondok, ezt fogja tovább csinálni. Nem vagyok az anyja, vagy bármi nemű családtagja, hogy beleszóljak ebbe a dologba… Egyszerűen nem szeretem azt a tényt, hogy ezeknek a vérszívóknak a megsemmisítésével foglalkozik. Olyan semmilyen ez az egész így, én tuti nem engednem neki, így is csak reménykedni tudok abban, hogy nem lesz komolyabb baja.
Ahogy arról beszélünk, hogy miként futottunk össze egy nagyon érdekes szituáció keretein belül egyből elnevetem magam. Nem mindenki mondhatja azt el, hogy egy menhelyre vitték be és próbálták eladni kutyaként.
Telihold volt, és akkor volt tán a 4. hónap, amikor átváltoztam. Fogalmam sincs igazából, hogy kerültem ide, csak annyira emlékszek, hogy megtámadtam a szegény sintért, aki egy másik kutyát akart betenni a kocsijába. Rosszul jártam. Engem kapott el, a másikat hagyta futni, de engem nem… Hamar sikerült elkapnia, hisz a sisakvirág is rendesen gyengített. A többi dolog elég homályos számomra, mert csak annyira emlékszek innen, hogy valaki ’ örökbe fogadott ’. Az a valaki nem más volt, mint Jer, egyből elküldött, de én nem mentem semerre. Követtem, mint egy jó kutya. Hihetetlen ez az egész sztori, ha nem velem történt volna meg akkor nem hinném el.
- Inkább különlegesnek mondanám. De nézd a dolgok jó oldalát, elmondhatod, hogy egy szép, fehér, farkaskutya tulajdonosa vagy. – mire a végére értem, muszáj volt elnevetnem magam. Ez kész röhej. Következő mondataira csak csóváltam a fejemet, majd nagyot sóhajtva néztem rá.
Emlékszem, hogy mikor megmentett mesélt nekem Elenáról is, de akkor még nem ilyen volt. Vajon azok a fiúk segítették a változásába?
- Mi történt vele? Ha nem szeretnéd, akkor ne mondd el… csak kíváncsi vagyok, hogy abból a tökéletes testvérből, hogy lett egy ilyen… nem is találok rá szavakat ember. Te tudod… de a hátamon nem foglak hazacipelni. – vigyorodtam el, még mindig ittam meg a poharam tartalmát, miközben, Jer a sörrel szemezett már. Hát na, nem vagyunk egyformák, engem nem igazán vonzanak ezek az alkoholtartalmú italok. Viszont abban is biztos vagyok, hogy valami miatt teszi, valamit, valakit elakar felejteni.
- Kérlek… Óh… úgy látszik ez az én szerencsém, hogy olyan emberekkel fogok együtt élni, akik igazán félelemre méltóak. – sóhajtok egyet gondterhelten. Na már most nem azért, mert Jeremy társasága annyira rossz lenne hosszútávon, hanem azért, mert Troy igazán félelemkeltő személy szerény kis életemben. Fogalmam sincs, hogy reagálna, ha megtudná ezt a gyere le pár napra hozzám dolgot… vajon engem is felboncolna?
- Fogalmam sincs merre laksz kicsi Gilbert, szóval ezt buktad. – mosolygok vissza rá.

Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club - Page 3 EmptyHétf. Nov. 25, 2013 6:09 pm

Holly és Jer
-Tényleg semmi érdekes nem történt velem csak a szokásos, vámpírt öltem, vámpírt üldöztem majd minden este lejöttem ide lazítani. - Odapillantottam rá majd kitört belőlem a nevetés. Eszembe jutott az a nap amikor a menhelyen találkoztunk. Épp a Grillből jöttem el mert lejárt a műszakom és akkor csak egy pillanatra néztem a menhely irányába mikor egy fehér farkas szerűt vezettek egy rögtönzött pórázon. Már majdnem mentem tovább mikor valami szöget ütött a fejembe. Túl szép és elegáns volt ahhoz, hogy egy egyszerű farkaskutya legyen. A tekintetében értelmet fedeztem fel. Nem tudom mi sugallta azt, de beléptem a menhely kapuján és a pórázt vezető férfi elé léptem. Csak annyit mondtam, hogy szeretném örökbe fogadni a fehér kutyát. Egy pillanatig habozott majd intett, hogy kövessem az irodába. A megfelelő papírokat aláírtam és utána a kezembe nyomta a pórázt. Volt a fehér kutyán egy nyakörv is amit leakart venni, de szóltam, hogy hagyja rajta jól áll neki. Majd kiléptem vele a kapun. Már jócskán sötét volt és senki nem járt az utcákon. Levettem a pórázt és csak annyit mondtam. Tűnés, még mielőtt újra szem elé kerülnél. Vicces, mert ezután nem, hogy elment volna követett. Később megismerkedtünk és mondhatjuk azt is, hogy a megérzéseim miszerint egy vérfarkas is kerülhet ilyen szituációba jónak bizonyult. Holly igazi barát, kicsit különc, de aranyos.
-Tudod, most eszembe jutott a menhely. Érdekes egy találka hely nem gondolod? -Nevetem el magam újra. Majd hirtelen elkomorodik az arcom.
-Elenát nem érdekli mit csinálok vagy hol csinálom amíg nem vagyok az útjában. Semmi érzelem nincs már benne. Valamilyen szinten nem is olyan rossz ez. A magam ura vagyok és élvezem. Nem szoktam számolni a poharakat. Jön aminek jönnie kell. - Végre a pultos hozott egy dobozos sört ami sokkal magnyugtatóbb a vodka után. Talán ha még itt leszünk egy félórával később is akkor egy Jagermeister is lecsúszhat még.
-Jól hangzik. Azt hiszem a vonzerőm még megvan, szóval pislogjak szépen? Rendben. Majd valamikor kihasználom az ajánlatod és meglátogatlak, de szólok előre nem vagyok valami felemelő társaság hosszútávon. - Mostanában nem keresem senki társaságát. Az, hogy Holly itt van és beszélgetünk már rég hiányzott. Sok ideje nem találkoztunk. A semmiről is tudunk szót ejteni. Talán igaza van, sok lesz ez az alkohol mennyiség, kezdek érzelgős lenni. Intek a pultosnak, hogy nem ártana egy jó hideg szóda. Józanítónak még mielőtt valami ostobaságot csinálok. Holly most is a józanság híve, látom az egy pohár martiniján ami még félig megvan. Legalább legyen egy tisztán gondolkodó is.
-Most, hogy mondod lehet, hogy te cipelsz haza. - Mosolyogva fordulok felé. Szerintem rajtam már egy pohár vagy egy üveg szóda se józanítana.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club - Page 3 EmptyVas. Nov. 24, 2013 5:11 pm


How ya doin'?


Vannak olyan ismerőseim, akik utáljak, ha valaki késik, szerencsémre, Jer, nem azok közé tartozik, hanem a megértőbbek közé, akik elnézik a kis késésemet. Meg amúgy is, nem én választottam ezt az eldugott helyet szóval… az ő hibája részben, hogy nem sikerült ideérnem a megbeszélt időre. Na, de lényegtelen.
- Eldugott helyet választottál a viszontlátásra, de nem rossz. Megértem miért akartál itt találkozni. – vigyorgok rá, miközben megkapom az italomat. A poharat percekig csak forgatom az ujjaim között, nem szoktam alkoholt fogyasztani, de most az egyszer kivételt tehetek, elvégre Jer-ről van szó. Illetlenség lenne nem innom vele, megérdemli a kutyamentés után.
- Reménykedtem is abban, hogy nem cseréltél le egy másik bolhazsákra. – nevettem el magam, majd újból belekortyoltam az italomba.
Meglepett a dolog, hogy Jer még egyet rendelt magának, de nem vagyok az anyja, hogy megmondjam neki mit tegyen és mit ne. Már nem kisbaba, meg tudja ítélni, hogy mi a jó és mi nem, meg gondolom, ismeri a saját határait ezért nem fog azon túl menni, remélem legalábbis… Nincs kedvem egy számomra ismeretlen városban részeget cipelni. Bár érte még ezt is megtenném, elvégre ő is megmentett a menhelyről.
– Még mindig megvan az ott kapott nyakörv. – jegyzem meg halkan.
-Hogy létezik, hogy veled nem történt semmi érdekes? Biztos vagyok abban, hogy van valami, ami mostanában meghatározta az életedet… - meglepetten pillantok rá, mert nem hiszem el, hogy nem történt vele semmi említésre méltó. Vele mindig történik valami, mindenkivel történik. Velem is történt, mint amit fel is hozott. New Orleans… - Nem annyira… Más, mint ahol eddig éltem az tény, de nem rossz hely. Csak ne lenne Marcel és a szabályai, akkor tökéletes hely lenne. – húzom el a számat, majd kiiszom az utolsó cseppeket is az italomból.
Meg, ha nem felderítő útra mentem volna oda, akkor még lenne időm élvezni a város által nyújtott dolgokat. Néha elfelejtkezem, hogy már nem a gimiben vagyunk, ahol könyvmolynak csúfoltak és mindig benyomtak a szekrénybe, nem, ez már a kemény való világ, ahol helyt kell állnom. Na, meg a vámpírt és megkellene találni, aki kisegítette az állati énemet.
- Hányadik pohár ez már? Nem kellene abbahagynod…? Mit fog szólni Elena? – húzom fel a szemöldökömet miközben sóhajtva nézek a pultos srác fele, aki lelkesen hallgatja a beszélgetésünket. Mintha nem lenne jobb dolga. – De, ha szeretnél, ihatunk erősebbet, csak akkor ki visz haza kit? – kérdezem nevetve.
Jó itt lenni. Minden gondomat és feladatomat elfelejteti a mellettem lévő fiú, aki képes megnevettetni mindig. Nem találkoztam még soha ilyen emberrel, de most mégis sikerült, és az ilyeneket meg kell tartani. Legalábbis a kapcsolatot muszáj lesz, imádom Jeremyt.
- Kíváncsi vagy a New Orleans-i életre? Ha szépen pislogsz akkor befogadlak egy kirándulásod alkalmával. – említettem meg neki mosolyogva. Kíváncsi vagyok, hogy ere mit fog reagálni és, hogy mikor fogja kihasználni. Remélem egyszer tényleg eljön, és vendégül láthatom.



Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club - Page 3 EmptyVas. Nov. 24, 2013 11:01 am

Holly & Jer
-Ne szabadkozz Holly. Te mindig is ízlésesen tudtál késni. - Fordulok felé és vetek egy félmosolyt majd újra a vodkám felé fordulok és nézem ahogy a club fényei visszacsillannak a poharam üvegén. Majd egy szuszra megiszom a tartalmát. Annyit nem késett Holly, hogy kellemes hangulatba kerüljek. Jobb ha rendelek még egy kis szíverősítőt. Nem árt meg csak megerősít.
-Hát, mi tagadás rég találkoztunk, de biztosíthatlak felőle, hogy te maradtál a kedvenc kiskutyám. - Mosolygok rá miközben a pultos tölt egy újabb pohár vodkát. Nézem egy darabig az italt, majd rájövök, hogy már nem is kell annyira. De ha már itt van ne menjen kárba. Beleiszok és ebben a pillanatban látom, hogy egy pár a mellettünk lévő asztalnál vitatkozik hétköznapi dolgokról. Milyen egyszerű is volna, ha csak ennyi bajunk lenne, hogy a zoknikat másik fiókba raktuk és nem a helyére. Fej csóválva térek vissza a jelenbe.
-Sok dolog nem történt mostanában, de mesélj inkább te, New Orleans mi? Nem nagy falat egy kicsit? - Ha tehetném én is odamennék az izgalmak és a forgatag városába. Ott egy kis ideig se unatkoznék. Már meguntam Mystic Falls megszállott negyedeit. Egy kis kiruccanás nem ártana, egy úgy nevezett nyaralás. Még lehet, hogy átgondolom. Mosolyra húzom a szám és közben elképzelem ahogy a bazárok rengetegében bóklászom vagy éjszaka körbe nézek a város sötétebb zugaiban. A vámpírok városa is. Az én városom.
-Nincs kedved valami erősebbet inni? Őszintén, nekem ez már meg se kottyan. - Emelem fel a narancssárga színű folyadékkal töltött poharat. Majdnem minden nap eljövök ide és már lassan törzsvendégnek növöm ki magam. A bonyolult élettel jár egy kis lazítás is. És még néha össze is futok egy-két potenciális áldozat jelölttel. Mikor besétálnak ide még nem is tudják mi vár rájuk egy  pohár sör vagy bármi más szeszes ital után. A gondolatra is vágy tölt el, hogy öljek. Fura ezt így mondani, de igaz. A munkát összekötni a szórakozással a legjobb. Talán egy csöppet megváltoztam mióta utoljára találkoztam kedvenc kis farkasommal. De szerintem nem csak én vedlettem le a légi valómat, pillantok a mellettem ülőre. Biztos változott. Mindenki megváltozik ha más helyre megy. De remélem annyira nem. Kezdett már zavarni a club vibráló fénye. Egy zenekar is rákezdett valami nagyon gyomorforgató zenére. Ha ez egy szórakozó hely akkor miért nem játszanak valami olyat ami a vendégeknek is jó ha már itt költik el a pénzüket és töltik a fél életüket. Ki a felesége elől bujkálva ki pedig a gondjai vagy a felelőssége elől rejtőzve. Mindenki valami vagy valaki miatt van itt. Jelen helyzetben én Holly miatt meg a megszokás miatt. Most képtelen lennék egy sétára vagy más helyre. Szerencsére Holly megért még ha nem is vagyok teljesen normális vagy éppen józan.< /div>
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club - Page 3 EmptySzomb. Nov. 23, 2013 5:50 pm


How ya doin'?


Mystic Falls. Sose hittem volna azt, hogy egyszer ide is eljutok, pedig most mégis itt állok a város központjában és elszántan keresek valami Shine Party Club nevű helyet… Hogy miért? Nem igazán tudom elmagyarázni azt, hogy miért is jöttem erre. Küldtek, én pedig engedelmes szolgaként, mindent otthagyva ellátogattam ebbe az igen különleges városba. Annyi mindent hallani erről a helyről, s ha nincs is különösebb dolgod erre, akkor is érdemes ellátogatni a különböző látványosságokhoz.
A rendes embereknek csak egy városnak tűnhet, ahol mindenki ismer mindenkit és a legizgalmasabb dolog, ami történhet az nem más mint az, hogy eltűnt egy kismacska, vagy betörtek a közércbe zöldségért a kölykök.  Pedig ez nem így van, sőt… igazán érdekes hely ez, tele hirtelen halálokkal és előkerülésekkel, ősi vámpírokkal és hasonmásokkal.
Honnan tudok ezekről? Ezek olyan dolgok, amiket a varázsvilágban élő embereknek muszáj tudniuk, hisz ez fontos a létezésünk szempontjából, és akkor ott van az a bizonyos fiú, aki Klaus ellen fordult. Ha jól emlékszem valami Tylernek hívják, és sikerült megtörnie a köteléket. Most pedig másoknak segít ugyanezt a hatást elérni, elég rendes tőle. Nem mindenki osztaná meg a titkot, ezért is kell vele találkoznom. Segítenie kellene. Lehet ezért is küldött ide Jackson, hátha megérzem valahol a jelenlétét és sikerül vele beszélnem. De ez nem fog összejönni.
A városba érkezésem remek alkalmat nyújtott arra, hogy felhívjam az egyik régi ismerősömet, aki egyszer kimentett egy kutyamenhelyről. Azóta nagyon hálás vagyok neki, elvégre hatalmas port kavart volna az, hogy egy fehér farkaskutya helyett egy szőke, meztelen lány alszik a ketrecben a többi kutya mellett.
Izgatott voltam mikor felhívtam Jeremyt és szóltam neki a látogatásomról, de az nagyon meglepett, hogy belement egy közös beszélgetésbe. De nem akárhol, egy klubban ahová el kell találnom.
Fél óra keresgélés, járkálás után végül sikerült megtalálnom a helyet és hamar bejutva kerestem valami ismerős arcot. Sajnos nem láttam senkit, akit ismernék ezért beljebb verekedtem magam a tömeg közt. Szétnéztem a táncoló emberek közt, majd a pulthoz vettem az irányt, ahol egy ismerősnek vélt háttal találtam szembe magamat. Vigyorogva léptem oda hozzá és ültem le a mellette lévő szabad bárszékre.
- Szia Jer. Bocsánat a késésért, nehéz volt idáig eltalálnom. – kértem elnézést, odafordulva a pultoshoz. – Szeretnék egy martinit, ha lehetséges. – vigyorogtam rá a fiúra, aki bólintva elkezdte csinálni a kért italt.
Sóhajtottam, majd eltűrve szememből a szőke tincseket fordultam oda hozzá.
- Na és mi a helyzet veled kedves ismerős? Rég láttalak… - mosolyogtam rá kedvesen, majd kezembe véve az italomat döntöttem meg kicsit felé és ittam bele.



Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club - Page 3 EmptySzomb. Márc. 09, 2013 1:37 pm

Sophie&me

viselet

Kedvesen elmosolyodok amikor először bemutatkozik. Az arckifejezéséről lerí, azt sem tudja mit beszél. Hirtelen találta volna ki ezt a nevet? Miért ne akarna bemutatkozni. Mindenesetre nem esek neki, soha nem voltam az az idegbeteg típus, aki nyomban nekiesik a másik nyakának, bármiről is legyen szó. Meg amúgy is, a szőke lány hamarosan bemutatkozik. Ezúttal az igazi nevét köti az orromra... Vagyis... Gondolom az igazi nevét. A Forbes vezetéknév pedig stimmel, tényleg hasonlít a futólag látott Caroline-ra. Nem vagyok közeli ismeretségben azzal a lánnyal, sőt, ami azt illeti nagyon is távol állunk egymástól. A nevét csak azért tudom, mert elég kicsi ez a város ahhoz, hogy ilyen Caroline-féle "hírességek" nevét megjegyezzem. De úgy istenigazából életemben nem szóltam hozzá. Ő sem hozzá. Félreértés ne essék, nincsenek vele szemben előítéleteim, sőt, azok közé a naiv emberek közé tartozom, akik mindenkiben azonnal a jót látják meg. Minden rossz tulajdonság csak utána derül ki a számomra, még akkor is, ha az elejétől kezdve otrombán viselkedik az illető.
Felém nyújtja a kezét, én pedig kedvesen mosolyogva megrázom azt. Furcsa. nem vagyok jó passzban és ilyenkor hisztizni tudok mindenen, most még sincs bennem egy kis hisztizni akarás sem. Jól érzem magamat itt ücsörögve, kezet rázva egy lánnyal, aki már volt Caroline, volt Carey, és most Sophie. Valamiért mókásnak találom az egészet, mintha ennek így kellett volna történnie. Hogy találkozunk, kezet rázunk, és az ugyanolyan gondterheltnek tűnő arckifejezésünk idővel majd élettel telibb lesz, miután kiadjuk magunkból a dolgokat. Kész lennék elmondani ennek az ismeretlen lánynak mindent. Dim-et, akibe még mindig fülig szerelmes vagyok, és elég rágondolnom, hogy könny szökjön a szemembe. Jade-et, a legjobb barátnőmet, aki hónapok óta nem válaszol egy üzenetemre sem, akit nem láttam régóta sehol sem. A bátyámat, aki lelépett otthonról, minden szó nélkül, és többé valószínűleg nem fogom már látni sohasem. A szüleimet, akik eljöttek hozzám, hogy közöljék, ki kell költöznöm a házból, aztán ők megint lépnek le. Munkát kell találnom. Egyetemre járok. Kell egy hely, ahol lakhatok. Konkrétan... Konkrétan olyan, mintha az elmúlt pár év alatt felépített váram, most összeomlott volna egy nagy kupac szemétté. Már csak abban bízhatok, hogy ösztöndíjat kapok, vagy ha nem, akkor a dúsgazdag szüleim, legalább a következő évet is kifizetik. Amíg nem végzek. Minden elromlott... Mindennek vége. És most sodródok az árral, keresem azokat, akik itt hagytak, próbálok talpon maradni még mindig. Nem ülhetek le, nem pihenhetek, nem adhatom fel most, hogy a helyzet reménytelen. Reményt keresek egy reménytelen helyzethez, miközben abban reménykedek, hogy ismét beindul az élet, hogy mindenki visszajön, és minden olyan lesz mint régen. De ami történt megtörtént. És jelenleg nem bízhatok a jövőben, nem sóvároghatok a múlt után, akármennyire is szeretnék. Nem. Most muszáj a jelenre koncentrálnom. Csak azt nem tudom mit kéne tennem. Tehetetlen vagyok. És ostobának érzem magamat. Végtelenül nagy idiótának.
Sophie hangja kizökkent a gondolkodásból, és legszívesebben megköszönném neki. Elmosolyodok. Szóval erről van szó. El akarja játszani, hogy az unokatestvére holt részegre issza magát.
- Ha ezt pár héttel ezelőtt közlöm veled, akkor leállítalak. De most... Rá kellett jönnöm, hogy az emberek gonoszak. Mindegyik. Azért vannak csak melletted, hogy minél közelebb kerülhessenek hozzád, és utána minél közelebbről keseríthessék meg az életedet. Úgyhogy... ha gondolod segítek - vigyorgok rá, és intek a pincérnek, hogy hozzon még egyet.
- Kérdezősködjek, hogy mi okod rá, hogy ezt tedd, vagy nagyon nincsen kedved kiadni magadból? - fordulok felé, és a szemeibe nézek. Tudom milyen érzés, ha magadra vagy maradva, és senki sem hallgat végig. És ha ő is azt érzi amit én... Csak azt kívánom, bárcsak jobban érezné magát.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club - Page 3 EmptySzomb. Jan. 26, 2013 7:34 pm


Shea & Sophie

...'wanna be my friend?

Caroline Forbes... újra és újra megrágom magamban a nevet; a lány - vagy, ha jobban tetszik, az önző ribanc - nevét, aki egy apró fizikai kontaktus nélkül is képes volt lerombolni az amúgy se virágzó életemet. Caroline-nak halvány sejtése sincs arról, hogy milyen vacak érzés az, amikor az ártatlansága ellenére először vádolni kezdik, majd közmunkára ítélik azt a férfit, akit a legjobban szeretsz; a férfit, akiért hajlandó lennél meghalni... és nincs menekvés, hisz a tanúk, pontosabban a kuzinomhoz hasonló, fennhéjázó ribancok szentül állítják, hogy ők bizony mindent láttak. Így akár én is mondhatnám azt, hogy a bácsikámat a saját lánya ölte meg - elvégre, ha nem is a szó szoros értelmében, de Bill-t Caroline vitte a sírba. Caroline és én... anyám szerint olyanok vagyunk, mint két tojás, de hahó, egyáltalán nem hasonlítok arra a lotyóra. Oké... elismerem, hogy van bennünk hasonlóság, pontosabban, külsőleg, hisz mindketten örököltük a híres Forbes külcsínt, és néha napján - talán - úgy viselkedem, mint az én jó öreg kuzinom, de mégis van egy apró, ugyanakkor kurvára jelentős különbség köztünk: míg Caroline eljátsza a szenvedő szüzet, én kész vagyok beismerni, hogy Chad-et miattam ítélték el, hisz én voltam az ismeretlen, szőke hajú lány, akit - a tanúk szerint - Mr. Berkowitz molesztált. Ó, szexuális zaklatásról beszélnek, holott ez szerelem volt, ez még mindig az. A tanúk valószerűtlen mondatait a média mégis úgy issza, mintha azok drága likőr cseppek volnának. Végtére is, ez Amerika, kedvesem... itt mindenki rosszindulatú, itt mindenki mindenben csak a rosszat, csak az elítélni valót látja. Itt az ideje, hogy én is elkezdjek ítélkezni. Azonban, én ként öntök az elítélt arcára.
- Nos, - húztam mosolyra az ajkaim szélét, majd az üvegért nyúltam - akkor egészségünkre!
Az, hogy egy-két enyhe lélegzetvétel után felhajtottam az üveg tartalmát, önmagában véve nem is olyan rossz dolog, hisz az előbbi manővert nem az ártatlan és szűzies Sophie-Anne tette, hanem a lázadó éveiben járó, mindig mindent tudni akaró Caroline. Briliáns, ugyebár?
A kuzinom kétség kívül megérdemli azt, amit hamarosan kapni fog: elmarasztaló tekintetek fogják majd követni őt az utcán; mindenki elítéli majd... és nem csak őt, hanem Lizzie-t is - félreértés ne essék, utóbbival még soha nem kerültem nézeteltérésbe, de hiszek a két legyet egy csapásra elvben -, nem mellesleg a barátai is ki fognak ábrándulni belőle, sőt, talán az unalmas Gilbert Lány már meg is tette. S, hogy miért vagyok ennyire biztos a dolgomban? Á, bárki az volna a helyemben, hisz nem csak a bejáratnál időző srác dőlt be a mesémnek. A mellettem ülő, csinos lány is észrevette, hogy van hasonlóság köztem, és a kuzinom közt. Hmm... egy kis smink és ezek az undorító göncök csodákra képesek.
- Car... Carey vagyok - Carey? Úristen, mi a fészkes fene ütött belém? Tény, hogy fenyeget a lebukás veszéje, hisz szemmel láthatóan ismeri Caroline-t, de arra, hogy kitalálok egy újabb - pocsék - álnevet, még én sem számítottam. Isten tudja, talán a sok cselszövés és hazudozás kezd az agyamra menni. - Oké... Sophie Forbes ül melletted - nyújtottam felé a kezemet, fejemet pedig oldalra billentettem. Ahogy tekintetemet mélyen a szemeibe véstem, egy percre megfeledkeztem arról, hogy miért is vagyok itt. Gyönyörűek... mármint, a szemei. Amióta Mystic Falls-ban vagyok, még egyszer se mentem el szórakozni... még egyszer se gondoltam bele, hogy egyedül vagyok. Teljesen magam vagyok, egy barátom sincs errefelé, és tulajdonképpen senkire se számíthatok, hisz Caroline-tól még akkor se kérnék segítséget, ha épp haldokolnék. Szóval, magamra maradtam. Anyukám persze mindig készenlétben áll, de nincs szívem zaklatni őt. Végül is, mindjárt tizennyolc leszek, igazán hagynom kéne már, hogy éljen végre. Mindez idáig csak nekem élt, csak értem gürcölt éveken át, mert ugyebár a kedves apám a születésem után felénk se nézett. Ja, ez vagyok én: Sophie-Anne Forbes, az elcseszett kuzin. Annyira ostobának érzem magam most, annyira elcseszettnek. Mégis mi a fenét képzeltem? Mégis mi a fenét akarok elérni ezzel? Azt hajtogattam, hogy elégtételt akarok venni. Bill megérdemli a békét, hisz apám helyett apám volt, és ha valaki, hát akkor Ő biztosan fel tudott vidítani a rosszabb napjaimon, de vajon... vajon örülne, ha tönkretenném a lányát? Úgy értem, annak ellenére, hogy Caroline egy született kurva, a bácsikám tényleg szerette őt. Sőt, Caro volt a mindene, de hiába próbálkozott, a lány elutasította.
- Úristen - adtam hangot a gondolataimnak, miközben az arcomat a kezeimbe fektettem. Nos, vagy az imént magamba öntött ital szállt a fejembe, vagy teljesen elment az eszem.
- Caroline unokatestvére vagyok, és - kezdtem bele elnyúló hangon. Ühm... mit is kéne mondanom? Ennyire kétségbeesett volnék? Hiszen épp készülök megosztani a briliánsnak vélt tervemet, célomat egy ezer idegennel. Normális vagyok?! Á, kétség kívül nem - szóval Chad sem hiába hajtogatta annyit. Szép. - Szóval, szeretném picit megleckéztetni az én jó öreg kuzinomat, de néha mar a bűntudat - a hangom néhol megcsuklott. A részegség az oka - mondom én, de még a vak is látja, hogy az agyam épp felrobbanni készül. A magány valóban csöndes és kegyetlen gyilkos.


A hozzászólást Harriet C. Forbes összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 09, 2013 7:12 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club - Page 3 EmptyPént. Jan. 04, 2013 10:20 pm

Sophie&me

viselet

Fogalmam sincsen mire készülök. Csak annyit tudok, hogy már is beülök a világoskék színű Ford Shelby GT500-be - ami nem direkt illik az öltözetemhez - és hamar a gázra taposok. Ma az adrenalin szintem a szokásosnál is nagyobb, úgy pörgök, mint valami búgócsiga, és tudom, hogy kifáradhatatlan vagyok. Nem akartam elmenni abba a hülye buliba. Van egy két barátnőm, néhány haverom, de egyikőjükkel sincsen szorosabb kapcsolatom. Mindenki csak úgy van és kész. És ebből elegem van. Dim elment. Jade nem felel egy telefonhívásomra sem, és ha keresem őt, csak hűlt helyét találom. A bátyám lelépett, valószínűleg valami nagyobb városba, mondjuk New York-ba, vagy Los Angeles-be, ahol kedvére szexelhet minden szembe jövő jó nővel, és minden egyes bárban részegre ihatja magát. Mindenki itt hagyott az isten háta mögött, és magamra maradtam, mint valami árva kislány. Napok, sőt, hónapok teltek el azóta, hogy Dim-et... Szóval, hogy találkoztam vele annyi év után. És szerelmes voltam, tudom hogy az voltam. Még mindig fülig bele vagyok esve, és ha rá gondolok a hasamban milliónyi lepke szabadul el, de tudom, hogy most már hiába repkednek odabent. Dimitri Clark elment. Elment, és soha többé nem látom őt viszont. Amikor azt hittem, hogy az életem végre sínen van, elütött a vonat, és most csak azt látom, hogy mekkora idióta voltam amiért a sínre léptem.
Kifújom a bennem lévő nagy levegőt, amit már tíz perce bent tartok. Igazából ez nem teljesen igaz, mert nem szívesen fulladozok a volán mögött, igaz ami igaz. De mégis, a tüdőmből felszakadó sóhaj van olyan súlyos, hogy nem tudja megadni magát a gravitációnak, és leesik a földre, aztán összetörik.
És még ez sem a legnagyobb problémám. Nem elég, hogy a szerelmem, a testvérem, és a legjobb barátnőm eltűnt - mintha összebeszéltek volna, hogy áprilisig bolondot csinálnak belőlem, aztán: "Április bolondja!". Persze, hogy nem elég. Feltűntek a szüleim is, akiket évek óta nem is láttam. És mit mondtak? Természetesen ezt: "Shea drágám, olyan régen láttunk téged. Jöttünk vissza, hogy jobban érezd magad, ha már a bátyád lelépett." Ühümm. Álmomban. Mit mondtak igazából? "Shea drágám, rég láttunk tőled, de most is csak azért jöttünk, hogy elmondjuk, ezt a házat eladjuk az egyik befektetőnknek, mi meg úgyis Európába költözünk. Bocsi, majd néha küldünk pénzt, de mostantól ideje lenne már saját magadnak keresni pénzt."
Könny szökik a szemembe. Világos rózsaszínre festett ajkaimba harapok, ezzel megakadályozva a kósza könnycsepp elszabadulását. Nem akarok sírni. Hiába lenne itt az ideje elbőgnöm magamat, de nem akarom. Erősnek akarok tűnni. Erősebb akarok lenni annál, mint amikor megtudtam, hogy Dim nincs már a városban. Mint amikor a bátyám nem jött többé haza, hanem az összes hülye haverjával együtt lelépett. Mint amikor Jade-nek már csak a megtelt hangpostafiókját hívogattam, több üzenetet nem hagyhattam neki. Tudom, hogy amit ma produkáltak a szüleim, az végképp kierőszakolhatná belőlem a sírást, de ehelyett elmegyek bulizni, azokkal, akikkel eddig nem foglalkoztam, pedig ők nem akarnak magamra hagyni. Az egyik fiú szerelmet vallot nekem két évvel ezelőtt, én meg mondtam, hogy nekem ő csak ismerős. Valami Arnold, vagy Roland, vagy Rornold. Ki a fene emlékszik már arra? Mindenesetre helyes volt, és mégsem kellett, mert mindenem megvolt amire vágytam. Tessék. Így kell elrontani valakinek az életét. Most munkát keresek, egyetemre járok, és közben albérlet után is kutatok. Az egyetlen dolog, aminek még örülhetek, az ez a kocsi. Apuék vették nekem. Nem olyan régi, nem olyan új. Régi új, hogy pontosan fogalmazzak.
Leparkolom a kocsit, és nem foglalkozva néhány arrébb lévő idősebb, és gengszterebb alakkal, elindulok a club bejáratához. Odabent már megy a buli.
- Sheácska! - ugrik elém hamarosan Hugh, és egy puszival köszönt a buliban. - Azt hittem nem jössz.
- Anyámék felbukkantak - sóhajtok, ezzel elmondva minden bánatom egyszázad részét.
- Képzelem... - kezdi, de hamar legyintek, hogy hagyjuk a dolgot. Néhányukkal jóban vagyok, például Hugh-val. Hamarosan feltűnik a barátnője is, Silena, és nagy öleléssel üdvözöl.
- Majd találkozunk. Most kell valami... erős - biccentek a bárpult felé, és már ott sem vagyok. Néhány embernek odaköszönök, másoknak csak integetek, míg végül egy széken nem találom magamat. - Adj valami jót! - nyögöm a pultos fiúnak, aki elégedetten végignéz rajtam, majd miután megállapítja, hogy legkevésbé sem ő, hanem a pia érdekel, elkezd keverni össze-vissza mindent, amitől ma este jól berúgok. Vagyis... nem, igazából nem tervezem, hogy leiszom magam. Az semmire sem jó. Csak arra vágyok, hogy igyak pár pohárral, és utána jót bulizzak. Soha nem voltam az, aki szeretett berúgni, valamiért mindig bennem van, hogy tartsam magamat.
Hamarosan egy fura... érdekes... hát egy lányt találok magam mellett.
- Oh, köszi, nem kérek. Már kértem - biccentek a pasi felé, aki hamarosan elém rak valami kotyvalékot. Az íze az jó, tehát elismerően bólintok felé. Aztén visszapillantok a lányra.
- Shea vagyok. Ismerlek, nem emlékszem, hogy láttalak volna... - aztán mintha derengene, hogy valakire hasonlít. Mármint szőke haj, néhány gönc... - Kicsit olyan vagy, mint Caroline Forbes - mutatok rá.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club - Page 3 EmptyKedd Dec. 25, 2012 2:54 am


Shea & Sophie

I'll never put my gun down.
Szórakozás vagy munka, munka vagy szórakozás? Mindkettőre szükségünk van, s egyiket muszáj előtérbe helyeznünk, legalábbis azt mondják, hogy muszáj, de az én világomban ez másképp működik. Mit szólnál ahhoz, ha egyszerre űzhetnéd a kettőt? Az, hogy munkának nevezem Caroline életének megkeserítését, eléggé bizarr, de egy ideje hivatalosan is ezt tartom a foglalkozásomnak, és eszem ágában sincs felmondani, de az a ribanc teljesen kiborít. Szórakozásra, kikapcsolódásra vágyom, de bármennyire is szeretnék kicsit elrugaszkodni a valósággá vált rémálmomtól, egy percig sem hagyhatom Caroline-t fellélegezni, s mivel a minap egy briliáns gondolat suhant végig a fejemben, nem is fogom hagyni.
Unatkoztam, és köztudott, hogy az unalom képes ölni. Szóval, már-már félholtan cikáztam az üzletsorok között, amikor hirtelen megpillantottam egy plakátot: egy privát egyetemi buli, ahol a Caroline-hoz hasonló pillangókat nem látják szívesen, ezért a szerencsétlen, szőke unokatesóm megpróbál majd beosonni, arról nem beszélve, hogy halál részegre issza majd le magát. Csak idő kérdése, hogy valaki kiszúrja a nem épp odaillő lányt, majd hívja a rendőrséget. Hogyan fogom megúszni ezt az egészet? Mi sem egyszerűbb ennél!
Nézd csak, alig léptem be az ajtón, máris üdvözölnek. Elég volt magamra akasztanom pár ronda darabot Caro ruhái közül, máris öregnek nézek ki. Pontosabban, úgy nézek ki, mint Caroline, mazochista változatban. Egyik Seriff sem örülne, ha a lányát kómásan, alkoholtól bűzölögve, félig-meddig megerőszakolva látná valaki. Valaki, aki elég vak lesz ahhoz, hogy összetévesszen minket, és elég béna volt ahhoz, hogy elbóbiskoljon pár percre, ami alatt a kuzinom neve véletlenszerűen felkerült a listára.
- Caroline Forbes - kéjelegtem nyálasan a fiúnak, aki értetlenül, elkerekedett szemekkel bámult rám, majd tekintetét gyorsan a papírdarabra költöztette. Úgy motyogott magában, mint egy down-szindrómás, de legalább a nevemet megjegyezte. Caroline ... Caroline Forbes. A lány, aki ma este tönkreteszi az életét, és besározza az anyja jó hírét.
- Rendben, Caroline! Bemehetsz - rebegte, miközben a boltív felé mutatott. Néhány pillantás, egy erőltetett mosoly, és már bent is vagyok. A buli voltaképpen nem igazán foglalkoztat, csak az a bizonyos gondolat tudja szebbé varázsolni az estémet.
Ahogy haladtam befele, lehetőség szerint minden fiúhoz hozzáértem, ezzel is emlékezetesebbé téve azt a képet, ami hamarosan be fog rögzülni a főiskolások tudatába. Mérget vennék rá, hogy jelen pillanatban én tűnök a lehető legszőkébb és legundorítóbb ribancnak ezen a bolygón, pedig épp az ellenkezője vagyok. Bevallom, hogy utálom ezt csinálni; utálom a sok ízléstelen göncöt, amit magamra kell aggatnom; utálom a buta szavakat, amelyek manapság elhagyják a torkomat; utálom azt, hogy nem lehetek önmagam, de ... nem magamért bújtam a rózsaszín Caroline álca mögé. Bill meghalt, és erről csakis a lánya tehet, senki más. És, ha így kell elégtételt vennem rajta, inkább leszek buta, és költözök el Póniországba, minthogy hagyjam, hogy az a szuka ártatlanul megússza. Gyűlölöm őt, és ezt hamarosan ő is érezni fogja. Azzal, hogy a halálba kergette Bill-t, lerombolta az addig gondosan felépítgetett hírnevemet; teljesen kifordított, mintha kitörölte volna a céljaimat - épp ezért fogom én is szép lassan tönkretenni azt, ami fontos számára. Lizzie-vel kezdem, és a beképzelt rögbijátékoson át, a fura legjobb barátnőig meg sem állok. Megölte Bill-t? Én megölöm őt! Még egy pohár abszint, és máris a földön fogok fetrengeni.
- Kérsz? - Vontam fel a szemöldökömet, majd odalöktem az üveget a mellettem ülő lánynak, elvégre tanúkra mindig szükség van.


A hozzászólást Harriet C. Forbes összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 09, 2013 7:13 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club - Page 3 EmptySzer. Aug. 22, 2012 12:53 pm

Shine Party Club - Page 3 Tswiz
Klaus

*Megörültem, amikor Klaus elkezdett a folyosó felé húzni. Így legalább arra felé haladtak az események amiben jó vagyok. Mert bizony a szexben jó vagyok. Legalább nem kell a vadászattal meg a vérivással foglalkozni. Legalábbis akkor ezt hittem. Megkönnyebbülve vetettem bele magam a pillanatba.
Klaus még mindig ugyan úgy vonzott, mint régen. Persze senki se csodálkozzon rajta, hiszen jó pasi, ezer éves tapasztalattal. Éppen belemelegedtem volna a dologba, s közelebb is hajoltam, hogy megcsókoljam, megszakítva a távolságot kettőnk között, amikor egy alak vágódott mellém. Véres nyakkal, és persze ennek hatására remek illattal.
Úgy döntöttem, hogy a legjobb, ha egyszerűen lelépek, semmi cécó. Kiléptem Klaus mellől és elkezdtem hátrálni. Azért jobb ha az ember nem fordít hátat egy pszichopatának. Összeszorított ajkakkal figyeltem a jelenetet. Ahogyan a kezét végighúzta a férfi nyakán. Általában még a táplálkozó vámpíroktól is igyekszem kellő távolságot tartani. Hiszen nem kell a kísértés. Főleg nem nekem aki imádja az élet élvezeteit habzsolni, és bizony ez is egy ilyen élvezet volt még valamikor számomra...
Nyeltem egyet, ahogyan elém lépett és a véres ujjait a számhoz tartotta. Egy pillanat alatt kiszáradt a szám, de nem mertem megnyalni mert olyan közel voltak az ujjai, hogy ezzel a mozdulattal az ujjait is érte volna a nyelvem. Azaz vér jutott volna a számba. Erre a gondolatsorra kénytelen voltam újra nyelni egyet. Ezzel persze semmit sem értem el, a torkom ugyan úgy ki volt száradva. S mereven, összepréselt ajkakkal néztem Klausra.
Most persze eszembe, hogy mit mondott annak idején Marcus. Mindig is szerettem, hogy Klaus nem normális, egy szólván pszichopata. És szórakoztattak ennek a bizonyítékai, hiszen örültem, hogy nem én vagyok az egyetlen...
Aztán mikor megkerestem Marcust és elmeséltem neki még is mit csináltam az elmúlt években és miért kell nekem most az ő segítsége, megjegyezte, hogy örülhetek, hogy Klaus nem akarta soha rajtam is példázni, hogy egy pszichopata őrült, aki azt hiszi övé a világ. Akkor csak nevettem rajta, most már azért kezdem érteni a lényeget. Jó volt akkor, mert vérfüggőként sokkal több mindent tettem meg. A vér mámorától elbódultan voltak dolgok amik nagyon is szórakoztattak. És így "józanul" már nincs kedvem hozzájuk. Bár lehet, hogy szórakoztatnának, de nem... nem csinálom. Lehet ritkán igen, de mi értelme bárkit is megölni ha utána vagy közben nem szívhatod ki a vérét?
Fölösleges lett volna most azt mondani, hogy kétlem, hogy megtudnék állni egy kortynál, hiszen már nem kellett hárítani. Tudtam, hogy tudja, és ez megrémített.
- Nincs...-Suttogtam, fölösleges válaszként. Aztán persze kényszerűségből végignéztem a mozdulatsort, ahogyan lenyalta az ujjairól a vért. Utáltam ebben a pillanatban ezért.
- Régen pszichopata voltam...- Jegyeztem meg csak úgy mellékesen. Persze most sem vagyok teljesen tiszta, legalábbis ezt mondják... Marcus mondja... De szerintem most már tök normális vagyok, mindenről csak a vér tehetett.
S már le is léptem, amint elhangzott, hogy majd még találkozunk. Nem vágtam oda, hogy kétlem, pedig így volt. Hajrá vissza Chicago! Ha szeretném megőrizni a mostani állapotomat, vagyis, hogy nem iszok emberi vért, akkor innen el kell tűnnöm. Azt hiszem visszabújok Marcus nadrágja mögé...
Sietősen átvágtam a tömegen, sima, normális emberi tempóban, és amint kiléptem a klubból és olyan helyre kerültem ahonnan eltűnhetek, vámpír sebességre kapcsolva visszaindultam Chicagoba.

----------------------------
Én is köszi! *-*

ZÁRVA
Vissza az elejére Go down



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club - Page 3 EmptySzer. Aug. 22, 2012 12:53 pm



Elisabeth & Niklaus


Csak magamban mosolygok, amikor látom a megnyugvást Elisabeth tekintetében. A hibridjeim ma ugyan már nem hiszem, hogy vadászni indulnának, és főleg nem a tudtom nélkül. De ez még nem azt jelenti, hogy bárki is fellélegezhet körülöttünk. Csak egy szavamba kerülne, és a fél klub vérben ázna. Persze nem áll szándékomban vérfürdőt rendezni. Semmi értelme a felhajtásnak, jobban szeretem csendben és nyugodtan rendezni az ügyeimet. De ennek a nőnek most sikerült felkeltenie a figyelmemet, ez pedig nem biztos, hogy jót jelent a számára. Majd kiderül. Persze minden relatív...
Elisabeth incselkedni kezd velem, és bár egy tapasztalt, ezer éves vámpír, hibrid vagyok, én is férfi lennék. Kár tagadni, hogy hatással vannak rám a bájai. De az önmegtartóztatásban is jó vagyok, és ha ez kell ahhoz, hogy véghez vigyem a kis játékomat, hát legyen. Kihúzom magammal a folyosóra a lányt, és elkezdem felfedezni a testét a tenyeremmel, az ajkaimmal. Az apró sóhajokból azt veszem le, hogy még mindig ugyanolyan hatással vagyok rá, mint évszázadokkal ezelőtt. Nem mintha eddig kételkedtem volna ebben. De nem árt olykor megbizonyosodni ezekről a dolgokról. Elisabeth lába a derekam köré tekeredik, én pedig újra és újra végigsimítok rajta. Ajkaim a nyakáról az ajkai felé vándorolnak, de mielőtt megcsókolnám, eltávolodok tőle, hogy a mögöttem elhaladó ártatlan pasast feltálaljam neki. Még számban érzem a vére pezsdítő ízét, amikor Elisabeth felé fordulok, és szeméből kiolvashatom a riadalmat. Vajon attól rémült meg, hogy emberi vért kell innia? Vagy attól, hogy tudom a titkát? Mindegy is. Egyszerűen csak élvezem a pillanatot.
- Hát szórakozni akartál, nem? Itt az alkalom. És még csak vérfürdőt sem kell rendeznünk. Csak pár korty ebből a szerencsétlenből... - végighúzom az ujjamat a férfi nyakán, majd a lassan hátráló lányhoz lépek, és az ajkai elé tartom a kezem. Szinte már hozzá is értetem.
- Mi a baj? Nincs étvágyad? - kérdezem meg egy gonosz villanással a szemeimben, aztán mégis én nyalom le róla a vért. Nem fogom semmire kényszeríteni a nőt. Érdekesebb lesz látni, ahogy magától törik meg.
- Régen sokkal szórakoztatóbb voltál, kedvesem - mondom Elisabethnek, majd a férfihoz fordulok. - Menj, és lásd el a sebed! Aztán felejtsd el, ami itt történt! - küldöm el.
- Gondolom, még találkozunk - hagyom Elisabethet is lelépni. Ma nincs kedvem tovább kínozni, de természetesen még nem végeztem vele. A pulthoz visszasétálva szólok is az egyik hibridemnek, hogy tartsa rajta a szemét. Nem akarom nyomát veszteni.


|| thx again ^^ ||
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down

Shine Party Club

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Similar topics

-
» Club N.Y.C - Welcome to the party
» P3 Night Club
» Night club
» let's make a party
» Chat party

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Mystic Falls :: Belváros-