world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Shine Party Club

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club EmptyVas. Okt. 05, 2014 5:07 pm

Dave & Daryl
Azt lehetne hinni, hogy akinek ennyi év áll az élete mögött annak semmiség leküzdeni egy újabb akadályt, egy fájdalmat. De ez rohadtul nem így van. Mindig csak egyre rosszabb és rosszabb. Meg lehet gyászolni azt aki elhunyt, el lehet felejteni az arcát a kinézetét, de az érzéseket iránta soha. Nem is fog sikerülni míg élek, annyira belém ivódott az iránta táplált érzelem, hogy nem tudom magamból kiirtani. Nagyobb gond, hogy nem szeretném elfelejteni az érzéseket, a fájdalmat se, mert az bizonyítja, hogy hibát követtem el és bűnhődnöm kell érte.
Megértem, hogy Dave számára is fájó volt elveszteni a feleségét, de Ő visszakapta, én viszont soha többé nem ölelhetem már magamhoz.
Figyelem ahogy leül velem szebben majd Ő is rágyújt. Mennyire más minden, az emlékezetemben egy apró kölyökként él és előttem pedig a felnőtt öcsém ül akinek éppen akkora makacssága van, mint nekem.
-Amint látod szivarozom, iszogatok a kedvenc Öcsémmel. - Fújok ki egy újabb füstkarikát szórakoztatásomra. A bámulásával aligha törődök, tudom magamról, hogy mit lát, egy borotválatlan, higiénia mentes rendesen átitatott vámpírt. Felesleges lenne még rá is kérdeznem, hogy ugyan mit les annyira, hogy majd kifordul a szeme.
-Kössz a megerősítést, hogy mikor zuhanyoztam vagy, hogy mikori a ruha? Pompás kérdés, fogalmam sincs. - Iszok bele a poharamba, azonban egy valami szöget üt a fejembe, így lassan tényleg nem járkálhatok a városban, bármennyire is nem érzem magam élőnek, a munkám miatt is fontos, hogy ne szúrjanak ki elsőnek.
Felcsattanására csak egy újabb füst karikával válaszolok. Nem is vártam tőle más reakciót, túlságosan forróvérű.
-Cukormázasabb, mint az enyém hidd el nekem. Mellesleg igazad van, ez nem fogja visszahozni Őt, de nem is élhetem tovább úgy az életem, hogy tudom az én hibámból halt meg. - Emelem egy oktávval magasabbra a hangom. Az utolsó mondatára már fogalmam sincs mit is válaszolhatnék. Mindig velem marad..na igen, ezt ígértem neki én is még mielőtt elhurcolták tőlem. Nem is tudja mennyire nehéz egy ilyen ígéretet betartani, megígértem neki, megígértem Arinak, és egyiket sem tudtam betartani. Hatalmas súlya van ezeknek a szavaknak.
-Magad se tudod mit ígérsz meg! Hidd el, tapasztaltam már, hogy mennyire nehéz is egy ilyen ígéretet betartani. - Ez a gyerek sose fogja megtanulni mennyire is veszélyes egy olyan személynek a köreibe tartoznia, mint amilyen én vagyok. Minden vágyam, hogy ettől és magamtól megóvjam, de nem hagyja, egyszerűen a végletekig makacskodik. Még jó tulajdonságnak is titulálhatnám, ha éppen nem azon vitatkoznánk, hogy velem akar maradni mikor én meg azt szeretném, ha élné az életét.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club EmptyPént. Okt. 03, 2014 2:26 pm

Dave & Daryl
Csak nézem ahogy rágyújt, és fogalmam sincs mihez kezdjek vele. Elvégre nem gyerek már, egyáltalán, mégis most úgy viselkedik. A nevelőapám ezerszer elmondta, hogy a problémák felett nem keseregni kell, hanem megoldani őket. Ariana nincs már többé, igen, ez tudom mennyire iszonyatos érzés. De ő még él, és most mégis úgy tesz mint ha halott lenne. Belülről már az is.
Leülök vele szemben, kortyolok egyet az italomból és csak bámulom. Aztán előveszem én is a cigarettám, meggyújtok egy szálat, és az én kövér füstöm is csatlakozik az övéhez.
- Mondd, mit csinálsz? – dörmögöm magam elé, és fejem csóválom rosszallón. Pusztítja önmagát teljesen értelmetlenül és fölöslegesen. Ettől semmi nem lesz jobb, de nem állok neki most ezt magyarázni, csak tovább bámulom. Alaposan szemrevételezem, utolsó porcikájáig, már ami látszik az asztaltól. Kimerültség és hanyagság jellemzi, ezt látom rajta. Gondolom iszik is. Lehet, hogy az alkoholizmus valamiféle családi vonás nálunk?
- A szagod is olyan, mint egy pöcegödörnek. – bólintok helyeslőn, de a mosoly már ott játszik a szám sarkában. – Mikor zuhanyoztál utoljára? Azt már meg se merem kérdezni, hogy ezt a ruhát mióta viseled. Katasztrófa vagy, testvér. – meg sem hallom mikor azt mondja nem él. Mert én azt akarom, hogy éljen. A testvérem, az egyetlen, szóval ne fecsegjen itt halálról vagy megjárja.
Ezt persze a képébe is vágom, de azt hiszem egyáltalán nem arattam nála zajos sikert, amit megint csak meg is értek… De mit csináljak, ha egyszer a testvérem, és igenis aggódom érte?!
- Az én életem nyilván cukormázas. – horkanok fel, majd egy mély slukk után kiürítem a poharam. – Térj már észre, rohadt könnyen ülsz a magas lovadon és sajnálod magad de az nem hozza vissza a nődet! Hidd el, én is megpróbáltam szóval tudom mit beszélek. Nem fogom hagyni, hogy így, ennyire szemét módon egyszer csak lelépj, feladd az életed. A kibaszott bátyám vagy, mi lenne, ha felfognád végre, hogy veled maradok?! – nagyon kimért a hangom, de látom, hogy semmi haszna. Igazi Dicker, a fülét se mozdítja, ha beszélnek hozzá. Legszívesebben képen törölném, hogy a padlón csússzon el a kijáratig, de nem teszem. Csak az öklöm szorítom össze, hogy már recsegnek a csontjaim. Tehetetlen vagyok, a testvérem szenved és én nem tehetek ellene semmit!
- Melletted maradok. Mondd, melyik szót nem érted ebből?! – dühösen villantom rá a szemeimet, majd látom, hogy hirtelen valami átkattan kettőnk közt. Mi az, amiről én nem tudok?! Az egy dolog, hogy José azt mondta nekem, hogy vigyázzak a seggemre, mert valaki rám állított egy profi gyilkost, na de hogy az pont Daryl legyen?! Mi a szar?! És egyáltalán, hogy van ez?


Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club EmptyVas. Szept. 21, 2014 5:35 pm

Dave & Daryl
Miért van az, hogy végre mikor úgy érzem, hogy az életem helyrerázódott jön ez a csapás? Tudom, hogy tettem olyan dolgokat amiket nem kellett volna, de Ariana nem tehetett semmiről, miért büntettek meg ennyire és ilyen módon? Engem kellett volna elintézniük, túlságosan óvatlan voltam és hagytam, hogy Arit felfedezzék.
A lányt elengedem és rögtön feltűnik az istencsapása, az öcsém. Ő a második ember akit nem szeretnék elveszíteni, de láthatná, hogy egyelőre terhes a jelenléte. Alkoholba és vérbe akarom fojtani a bánatom. Nem érdekel semmi sem, olyannyira közönyös lettem, hogy még magamat is meglepem vele. Olyan mintha minden érzést kiírtottam volna magamból pedig nem tettem.
Megértem Dave dühét, de megérthetné Ő is, hogy most mi is a helyzet, hogy a nyomorúságos magányon kívül csak az áldozataim vérére vágyom és semmi többre.
-Rendben. Majd hívlak, ha szükségem van új munkaadóra. - Ittam bele az italomba majd rágyújtottam és egy mélyet szippantottam a cigarettából. Érzetem ahogy a nikotin átjár és máris jobban éreztem magam, bár lassan ez is olyan monoton cselekedetté válik, mint az evés és a gyilkolás.
-Igazából teljesen mindegy.
- Adok igazat neki és közben egy újabb pincérlánykát nézek ki magamnak. Vérének illata eléggé kellemes bár mintha lenne egy enyhe alkohol is benne, nem baj, szeretem az egyedi fűszerezéseket. Észreveszem ahogy az öcsém méreget, de nem szólok semmit. Mit láthatna rajtam? A nyomorultságon kívül nem sok mindent, azt meg nem titkolom. Piszok jól megy a sora a drága kisöcsémnek, a halott felesége visszatért,az élete rendeződik, itt van neki a bátya aki jelenleg nem kér belőle, de legalább még él, még. Nekem mi maradt? Elvesztettem a szerelmet, a megbocsájtást, maradt az öcsém akivel nem törődök és mostanra másodjára hagyom, hogy elvesszen, kicsússzon a kezeim közül, de ezúttal önszántamból és nem azért mert elveszik tőlem. Egy ideje már arra sem figyelek hogyan nézek ki, egy borotválkozás is rám férne meg valami új ruha is, de mintha ez már nem lenne lényeges.
-Jól látod, nem vagyok csúcsformában, eltűntem, mert nincs szükségem senkire és semmire. Létezem, de nem élek. Egy két lábon járó pöcegödör vagyok. - Fejtem ki a dolgot egy füstkarika közben. Nem akarom megbántani. Ő az öcsém akinek szüksége lenne rám, hagynom kellene, hogy segítsen, hogy mellettem álljon, de nem tehetem pokollá az Ő életét is. Láthatja rajtam, hogy már csak a halál okozhatna némi örömöt. Figyelem ahogy kiejti az utolsó szavakat a száján. Van benne kurázsi nem mondom, látszik, hogy igazi Dicker. Más helyzetben rögtön mondanám, hogy köszönöm a törődést és stb, de ezúttal nem, el kell magam mellől üldöznöm még mielőtt Ő is áldozatul esik és elvesztem.
-Dave fogd már fel, hogy nincs szükségem a segítségedre, boldogulok. Törődj a mézes-mázos életeddel és vigyázz a feleségedre... - Itt elakadok, Ariana-t éppen aznap akartam feleségül kérni mikor megölték. Megakartam kérni, hogy kösse össze az életét velem. Velem, akinek nem jár más, mint a pokol tüze. Dave megérdemelné, hogy törődjek vele, de jobban jár, ha elkerül. A hangnemen változtatva ezúttal kérem, hogy hagyjon itt.
-Öcskös. Nem akarok neked rosszat, ezért kérlek, hogy menj el, nem látod, hogy rajtam nem tudsz segíteni? - Láthatja rajtam, hogy ez már könyörgés. Bár ismerem és tudom, hogy makacs, ha ezúttal sem sikerül elüldöznöm magamtól akkor már nem igen tudom mivel rukkolhatnék elő. Lehet jobb lenne beletörődnöm, hogy van egy öcsém aki mindig megpróbál majd kihúzni a szarból.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club EmptyPént. Szept. 12, 2014 1:25 pm

Dave & Daryl
A vadászat számomra az az idő, amikor egyedül lehetek, amikor senki és semmi más nem számít csak én. Imádom a feleségem, és álmomban sem reméltem, hogy visszakapom egyszer, de néha bizony nem könnyű az asszonyokkal. A lakásból száműzte az alkoholt, még a rejtett tartalékokat is kiborogatta. Aztán ez az örökös rend mindenhol, néha úgy érzem bele tudnék bolondulni.
Szóval inkább eljövök, eszek, szórakozok majd hazamegyek. Míg nem ölök meg senkit addig neki sincs vele baja ami azért nem rossz dolog. Néha kapok kimenőt, az én kis parancsnokomtól, ha jól viselkedek. A lány, akit kiszemeltem pár perc alatt már a tenyeremből is evett, nem kellett neki túl sok hozzá. Végtelenül buták ezek az emberek! Aztán már megint elvesztem a fejem, és csaknem megöltem a lányt, de még épp időben engedtem el ahhoz, hogy ne legyen baj. Dühít, hogy itt találom a bátyám, pontosabban az dühít ahogyan megtalálom.
- A munkaadódnak?! Akkor majd adok neked munkát, hogy beszélj velem száz évben egyszer, Daryl! – vágom a képébe az ingerült szavakat, majd leülök az asztalához, és én is előveszek egy doboz cigarettát, hogy rágyújtsak. Milyen meglepő: otthon már ezt sem szabad. Bár még nem tilos, de szerintem az lesz hamarosan. Aaaah, inkább felkötöm magam!
- Mit keresek itt? Nem mindegy? – a poharam még majdnem tele van, szeretem a bourbon-t is, de most valahogy nem vágytam rá. Ha nincs jó kedvem, akkor cognac az, amivel el tudom csapni a rosszkedvem, persze van, hogy más is összejön. Ha nagy a baj akkor jöhet a vodka. Nagyot kortyolok, elmélkedve, kíváncsi tekintettel méregetem Darylt. Pocsékul fest, vagy még annál is rosszabbul. Hogy a francba tudta magát ennyire leélni ilyen rövid idő alatt?!
- Nem vagy éppen csúcsformában, testvér. Miért tűntél el? – hülye kérdés. Tudom, hogy miért tűnt el, de nem értem, hogy miért nem hagyta, hogy mellette álljak? Jó, egy mocskos mázlista vagyok, de a francba is, egyszer már én is átéltem azt amit ő most. Tudom, hogy nem szabad egyedül hagyni, mellette kellene állnom, de hogyan, ha nem hajlandó egyáltalán szóba sem állni velem?!
- Megmondtam, hogy előlem nem tudsz lelépni. Hogy veled maradok, akár elfogadod, akár küzdesz ellene. Engem. Nem. Rázol. Le. – mormolom, miközben keményen pillantok a szemeibe. Igen, így is gondolom! Nem fogom hagyni, hogy az önsajnálatban olyan mélyre süllyedjen, hogy a végén belefullad. Nem hagyom, hogy pszichopata legyen (a jelenleginél is jobban), vagy alkoholista. Nem, ezeket meg fogom akadályozni.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club EmptySzomb. Aug. 30, 2014 8:59 am

Dave & Daryl
A pincérlányka vére bármennyire is üdítő egyáltalán nem hozza vissza régi önmagamat. Nem gyógyítja be a sebeket, nem hozza vissza azokat akiket elveszítettem. Vérét kortyolgatva belemászok a fejébe és végig nézem az emlékeit a lánynak. Van egy férje, egy szép kertes háza és egy két hónapos kislánya. Remek élet, van mit elveszíteni, de van miért küzdeni is. Nyugodtan ül és bámulja a szemközti falat. Néha néha megmozdul, de csak egy aprót. A fájdalom már-már elenyésző. Nem figyelek arra, hogy ki megy ki vagy ki jön be a club ajtaján. Teljes mértékben leköt a lány vére. Éhezem, de nem táplálékra, nem az életének az energiájára vágyom ezúttal. Éhségem valami másból fakad, másért vágyakozom amit már soha nem kaphatok meg. Erősebben harapok a lány nyakába mire megrándul és aprót sikkant. A kocsma zaja teljesen elfedi a lány hangját, én pedig belesüllyedek a saját emlékeimbe. A pokoli két hónap előtti életemre zuhanok vissza. Karomban ölelem mozdulatlan testét. Az ágy vérben fürdik és Ő ott fekszik a közepén. A vér belőle bugyog fel. Gyönyörű arca eltorzult a kíntól. Karomban tartom és könnyeimmel mosom le róla a vért. Akkor szakadt meg bennem véglegesen minden. Érzéseimet nem kapcsoltam ki pedig talán ezzel kímélhettem volna magam, de Ő azért szeretett amilyen voltam, amilyen érzéseket tudtam adni neki, ha ezt is kitöröltem volna magamból nem maradtam volna senki. Így legalább az emléke velem van és nem hagy el soha.
Mozgolódásra leszek figyelmes és ez kiránt a fájdalmas emlékek közül. Elengedem a lányt aki picit imbolyogva, de nem vészesen ingatagul lépdel el mintha mi sem történt volna. A számára nem is történt semmi, az igézés tett róla, hogy elfelejtsen mindent. Letörlöm szám sarkáról az alvadni készülő vért majd farkasszemet nézek a drága öcsikémmel. Két hónap utáni viszontlátást nem így terveztem.  
-El lehet érni, a munkaadóimnak elérhető vagyok. - Fordulok el tőle majd rágyújtok egy cigarettára. A munka az ami mostanáig itt tartott. Azok akik megölték Ariana-t azok már rég a múlté. Felkutattam őket és kiirtottam a fészküket. Hírmondóik sem maradtak. Hosszú ideig szenvedtek míg kilehelték a lelküket.  
-Mit keresel itt öcskös? - Teszem fel a kérdést miközben egy füst karikát fújok felé. Örülök annak, hogy látszólag jó sora van, a márkás cuccokat elnézve nagyon úgy fest. De még egy jó darabig nem akartam viszont látni. Még a saját magam társasága is terhes olykor, az öcsém pedig maga a pokol, ha beindul. Úgy beszél mint akinek felhőtlen élete volt és valahol tényleg jobb sora volt nálam. Vannak érvei a munkámmal kapcsolatban, vannak véleményei arról hogyan élek. Mindenbe beleszól, ha teheti, ezzel nem is lenne baj, ha éppen nem ott állnék ahol most. Én nem akarok semmit csak folytatni a munkám és úgy élni, mint Ő előtte. Dave felbukkanását akaratlanul is összekapcsolom Ari halálával, hisz egyszerre történt. Tudom, hogy az öcsémnek ehhez semmi közé, de mégis, ha nem megyek el akkor otthonról a tragédia nem történik meg. Erről Dave nem tehet, de ha rá nézek akkor mindig ez jut az eszembe. Tudom, hogy lassan ki kellene bújnom a vackomból és újra kezdeni, de ez most nem megy. Dave mostani felbukkanása is azt jelzi, hogy olyan mélyre süllyedtem amennyire csak lehet.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club EmptyPént. Aug. 29, 2014 3:53 pm

Dave & Daryl
Most, hogy megtaláltam Myrát, minden megváltozott. Különösen alakul az életünk a testvéremmel, én éppen akkor találom meg a szerelmemet, amikor ő elveszíti az övét. Olyan „sors fintora” dolog, sajnálatos, de tény. Ezért sem piszkáltam őt, az első találkozásunk óta a színét sem láttam, nem beszéltünk egymással. Idő kell neki, és én hagyni akartam, hogy maga küzdjön meg a démonaival, de úgy tűnik, lassan fölé kerekednek. Segítenem kell, de fogalmam sincs hogyan kezdjek hozzá.
Először is, tele hassal. Az elmúlt két hónapban a táplálkozásom gyökeresen megváltozott. Myra ragaszkodott hozzá, hogy ne öljem meg a kajám. Nem értem miért ragaszkodik ennyire a mihaszna, ostoba emberfajzatokhoz, de elég sok dolgot megtennék, hogy minden a régi legyen köztünk. Így viszont egy-egy vacsorám nem olyan tápláló mint rég, szóval gyakrabban kell vér után nézzek. Mert kizárt dolog, hogy zacskóból szívogassam a hideg nedűt, és az meg pláne felejtős, hogy állatokon vegetáljak. Nem fogok nyulakat hajkurászni még a feleségem kedvéért sem.
Újdonság nekem, hogy együtt élünk megint, sokat változtunk és ezért sok a súrlódásunk is. Nem mondom, hogy sok, de azért van elég. Az ember azt hinné, hogy száz év külön töltött idő után minden rózsaszín cukormázas lesz, de nem. Sokat gondolok rá, hogy miért alakultak így a dolgok, de igazából nem érek rá ilyesmiken rágódni. Az asszony takarításra fogott, a lakásban bármelyik polcon már egy légy is seggre esik. A kedvenc kis játszó szobáimat, ahol az áldozataimat kínoztam be kellett zárnom, azt mondta át kell alakítani különben nem hajlandó velem élni. Nem könnyű a nőkkel, na…
De most érzem, hogy a testvéremnek szüksége van rám. Nem tudom miért, de hatalmába kerített ez az atyáskodó érzés, és nem tudok ellenállni neki. Veszélyes a munkája, és tudom, hogy sosem kérné a segítségem. Nem értem miért nem száll ki belőle, azok után amit vele és a kedvesével tettek. Szemét disznók, én biztos felrobbantanám mind. –de az, hogy Daryl így eltűnt, nekem azt jelzi, hogy kezd elmerülni a saját kis mocsarában, dagonyázik a fájdalomban, és nem is akar tovább élni. Akkor meg jól jön, ha testvéri szeretetből alaposan seggbe rúgom.

Két okból jöttem ma ide. Az egyik, hogy egyek, a másik pedig, hogy megtaláljam a testvérem. Valamiért van egy olyan érzésem, hogy itt lesz valahol, és kajál. Mert ha itt nincs akkor fogalmam sincs merre lehet. Egy lányt kapok el a bejáratban, magamhoz húzom, és néhány mondatnyi duruzsolás után már az egyik sarokban kóstolhatom édes vérét. Finom, meleg, éltető. Ahogy felpillantok, meglátom Darylt, ahogy egy pincérnővel ugyanezt csinálja. Rossz fiú, nagyon rossz. Majdnem megfeledkezek róla, hogy időben le kell állnom, de szerencsére még elengedem a lányt mielőtt késő lenne. Csak tartom, megnyalom a szám, majd egy félreeső asztalhoz ültetem le, senkinek sem tűnt fel ami történt. Darylt keresem, mert lesz hozzá néhány szavam az biztos!
Megállok mellette, már elengedte a lányt. Sokkal jobb állapotban billegett odébb, mint akiből én ettem.
- Daryl Dicker! Mondd, mi a tetves jó életnek van telefonod, ha nem lehet elérni? – szegezem neki a kérdést köszönés helyett.


Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club EmptyVas. Aug. 24, 2014 11:03 am

Dave & Daryl
Végeláthatatlanul süllyednek egybe a napjaim, olykor már azt se tudom a hét melyik napját élem éppen. Annyira szürke minden és oly felesleges is. A házam amit eddig laktam szinte már nem is látogatom, leginkább a város körül járom a kisebb nagyobb településeket, erdőket. Akik eddig felbéreltek egyre több munkával bíznak meg és akadtam újabb megbízókra is akik ugyan újak még ebben és elég hamar rá fanyarodtak arra, hogy annyit fizessenek nekem amennyit óhajtok a piszkos munkáért. Érzelem nélkül gyilkolok, folytatom a pokolhoz vezető utamat. Hidegvérrel végzem ki azokat akikre piros x-szel jelölték, hogy nem sokáig maradhat életben, legyen az fiatal farkasgyerek vagy vámpír. Nő férfi, öreg és gyenge, mit számít? Hisz bárkit is ölök meg a pokol annál jobban béleli a helyem. Ha végzek egy ártatlannal vagy egy csaló drogdílerrel esetleg gyilkossal, akkor sem változik a helyzet. Minduntalan sodródom a pokol bugyrába. A vicc az egészben, hogy nem bánom, sőt, élvezem amit teszek. Az öcsémet is kerek két hónapja nem láttam, azt se tudom mit csinál a gyerek. Biztosan boldogul ahogy eddig, rám nem volt szüksége, bár ha senki iránt nem érzek semmit iránta nem tudom miért más a helyzet. Sokszor gondolok arra amikor találkoztunk, nem volt egy felhőtlennek induló testvéri kapcsolat. Még mielőtt megbeszélhettünk volna mindent én leléptem és magára hagytam a mezőn. Azóta nem láttam, de lehet jobb is. Nem bírnám elviselni, ha kioktatna azzal kapcsolatban amit teszek. Márpedig az öcsém így biztosan lenne pár szava ahhoz ahogy leléptem és ahhoz amit mostanában is teszek. Szeretem, mert a testvérem és örülök annak, hogy életben van, de tényleg különbözünk és az Ő élete nem függ össze az enyémmel. Ha belerángatom ebbe, lehet többet nem jön ki belőle. Világosan látom, hogy erős és magabiztos, de túlságosan is elbízza magát és egy óvatlan pillanatban a végét okozhatja majd vakmerősége.
beléptem a klubba ahová már hetek óta szinte minden második nap bejövök inni egy pohárral és valami ehető csemege után nézni. Szinte mindig akadok egy pincérnőre aki üres ígéretekért cserébe szívesen adja vérét. Ez most sem volt másképp. Félre vezettem egy sarokasztalhoz és szemfogaimat belemártottam finom ütőerébe, a meleg vére a számba csordogált és éreztem ahogy feltöltődöm. Undorító dolog ahogy a vámpírok élősködnek az embereken, de már megszoktam és kezdem máshogy nézni a dolgokat, néhány ember megérdemli a halált, szinte a halál elé sétálnak, akkor miért kegyelmezzünk nekik? A pincérlány néha kéjesen nyögött fel ahogy nyelvemmel végig simítottam a nyakán, éreztem ahogy végig futkoss a bőrén a hideg. Elmosolyodtam és tovább folytattam a lakmározást. Nem fogom kiüríteni teljesen, most nem, erre még lehet alkalmam máskor is.


Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club EmptySzer. Május 21, 2014 6:47 pm

Daryl & Victor

- Ember, vagy közülünk való?- bár nem kellene jobban beleásnia magát ebbe a témába. Nem rá tartozik, és Daryl se látszik olyannak, mint aki szívesen beszélne valakiről, aki kedves a számára. Ám ha mégis ember lenne az illető, az bizony némileg kellemetlen lehet. Az emberek életciklusa semmi a vámpírokéhoz. Ami számukra már sok, az egy jobb vámpírnak csupán a kezdet. Bár ez áthidalható azzal, ha vámpírrá teszi a hölgyet, csak éppen azt kell tudni, hogy hogyan is reagálna erre az említett hölgy. Vannak, akik számára nem kifejezetten vonzó az éjszaka ragadozójának lenni, és megmaradnak a középszerű életük mellett. Pedig találhatnak remek célokat az örökkévalóságban. Megtalálhatják azt a személyt, akit támogatnak, akit szolgálnak. Ott lehetnek, amikor diadalt arat, és ebből kijut nekik is. AZ egyik legfelemelőbb érzés.
- Azt kell mondanom, igazad van. A hallottak alapján, ez a város nem kifejezetten kedvez azoknak, akik ártó szándékkal érkeznek. Főleg a Salvatore testvérek fél. Amint elvégeztem a dolgomat, azonnal elhagyom ezt a helyet, és lehetőleg többé vissza se fogok jönni. Annyira nem tetszik ez a vidéki kisváros, hogy meg is telepedjek, és természetesen a királyom mellett van a helyem.-
Közönyös arckifejezéssel nézi, ahogy táplálkozik Daryl. Jelenleg Victor nem éhes, ezért se kért belőle, és azért se, mert finnyás. Nem szeret olyan valakiből inni, akiből pont előtte fogyasztottak. Számára ez elég magán jelegű tevékenység, ezért se szokása másokkal megosztani a vacsoráját, főleg nem mások után inni. Ez alól a királya a kivétel, és talán a hercegek, és a hercegnő, mindenki más tabu.
- Egészségedre. És engedelmeddel a távozás mezejére lépek. Ahogy neked is van valaki, akit meg kell találnod, úgy nekem is, és ideje végre elkezdeni. Örültem a találkozásnak Daryl, a kapcsolattartás pedig most már megoldható a telefonokkal.- nyújtotta a kezét egy búcsú kéz fogásra, utána pedig távozik.


//Köszönöm a játékot.//
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club EmptyKedd Ápr. 29, 2014 6:30 pm

Victor és Daryl
A tanácsa nagyon is jól hangzik. Valószínű, hogy meg is tartom. Semmi pénzért nem szeretném elveszíteni. A mi kapcsolatunkban akad tűz bőven. Veszekedés, kibékülés majd kezdődik ez az ördögi kör elölről.
-Nem áll szándékomban elveszíteni. Sokat jelent számomra ha mellettem van. - kezdem úgy érezni, hogy túlságosan is megbízom ebben az alakban. Nem ismerem és a kedvessége meg annak ellenére, hogy együtt vertünk el néhány fickót még nem jelenti, hogy bízhatok is benne. Így is tud már olyan dolgokat amik nem rá tartoznak és nem is akartam soha, hogy tudjon róla. Tervei a jövőre nézve nem valami izgalmasak vagy nagy távlatúak. Visszatérne a teremtőjéhez, hát tegye ahogy jónak látja. Én soha nem térnék vissza ahhoz aki ilyen szörnnyé tett. Persze nem mindenki gondolja úgy, hogy vámpírnak lenni rossz. Valaki kimondottan élvezi a halhatatlanságot és azt, hogy istent játszhat. Sok ilyennel futottam már össze.
-Tégy úgy ahogy azt jónak látod Victor. Ez a város tényleg nem biztonságos. Legyen az a személy idős vámpír vagy Ősi, vagy akármi. Itt mindenkire leselkedik valami nagyobb hatalom ami arra vár, hogy megszerezhesse. Bizarr egy hely ez. Kezdve a boszorkánytemetővel és a többi furcsasággal. - Volt időm rendesen körbe nézné a városban és szemet szúrt néhány furcsaság. Mikor gyermekként itt éltem akkor is voltak ilyen tanács gyűlések. Sose lehetett tudni miről folytak ott a beszélgetések. Ma már persze tudom, hogy miről. Vámpírokról és e fajta lényekről. A Tanács ma már nem létezik mert mint halottam mind halottak. A vámpírok nem sokáig tűrték meg maguk mellett őket. Kezdek megszomjazni így magamhoz hívom a  pultos lánykát és vérét veszem. Kellemes, bársonyos. Örömmel nyugtázom, hogy Victor nem kér a lakomából. Én régebben ettem mint Ő és most jól esik a vér utánpótlás. Én nem titkolom, de szeretek nassolni. Nem ölök, vagyis nem mindig. Csak iszok az emberekből aztán útjukra bocsátom őket. Van, hogy túlságosan is éhes vagyok, akkor viszont néha hagyok magam mögött elhunyt embereket. Balesetek mindig történnek. Ha minden egyes embert gyászolnék akkor azt hiszem temethetném magamat is.
-Hátha nem kérsz, akkor nem, nem erőltetem.- Ezzel újra torkára tapasztom ajkaimat és iszom a friss vért.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club EmptyHétf. Ápr. 28, 2014 6:19 pm

Daryl & Victor

- Nők, se velük… se nélkülük. Ha adhatok egy tanácsot, akitől így félsz, azt tartsd meg. Csak úgy ér valamit, ha tűz is van a kapcsolatban.- bár talán nem kellene ilyeneket mondani. Hiszen már jópár száz éve nem volt romantikus kapcsolata senkivel. Az nem számít annak, ha alkalomadtán felkeresett néhány kurtizánt. Inkább foglalkozik az italával, az nem hagyja el, az nem bántja meg, csak segít.
- Azt hiszem, ha kész vagyok az itteni dolgaimmal, elhagyom ezt a várost. Felkeresem a teremtőmet, és ott folytatom, ahol abbahagytam. Nem hiszem, hogy túlságosan biztonságos ez a város, még egy idősnek se. Az elmondásod alapján, tényleg minden megfordul itt, és minden meg is történhet.- nem szívesen végezni egy karóval a szívében, habár egyszer még túlélheti, de hamar lebukna vele, és utána pedig már oda lenne az előnye is. A Salvatora testvéreket is váratlanul, és gyorsan kell meglepnie, majd eltűnnie.
Megnyugodva hallgatja, hogy Daryl nem fogja megölni a lányt. Nem az öléssel van gondja, hanem csak mára már elege van belőle. Na meg a pultos nem igazán tehet semmiről, lesz még gondja elég a takarítással, meg azzal, hogy a vérét elállítsa.
- Azért kicsit vicces. Az embereknek a vámpírokkal lenne gondja, a vámpíroknak az emberekkel, de fordítva nem annyira gyakori. S’ köszönöm a felajánlást, de el kell utasítanom. Ma már táplálkoztam, nem szokásom a szükségesen túl többet magamhoz venni. Hogy is mondják? Nassolás, igen, nem szoktam nassolni.- mondta barátságosan mosolyogva.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club EmptyKedd Ápr. 15, 2014 12:29 pm

Victor és Daryl
Látszik az arcomon a gondterheltség. Ariana az a lány akit egy SMS-el nem lehet lenyugtatni. Tudom jól, hogy amint megkapja tovább aggódik. Ilyen a természete. Néha szerintem még túlzásokba is esik. Igen, néha kicsit tovább maradok távol, de ennek nem kellene olyan nagy feneket keríteni. Kicsit összeráncolom a  homlokom amint megszólal. Hát ennyit arról, hogy nem mutatjuk meg a gyenge pontunkat. Most már tudja hol árthat nekem. Jobb lett volna ha figyelmen kívül hagyom a hívását. Most már mindegy.
-Nos igen, a kedvesem volt. Aggódik a távol létem miatt. És valóban nehezebb lesz túlélni a  vele való találkozást mint a teremtőmével. - Felhajtom az italom és próbálok olyan arcot vágni mintha nem történt volna semmi és nem éppen most jöttek volna rá mivel fenyegethetnek meg ha akarnak tőlem valamit. Ariana mellettem mindig is veszélyben lesz. Ellenségeimnek egy olyan fegyver amit bármikor kézbe vehetnek ha rá akarnak venni valamire. Kicsit nagyobb csattanással helyezem vissza az üvegpoharat. Csak nyugalom Daryl, nem adta jelét annak, hogy érdekelte volna Ariana.
-Igen, nagyon fura egy kisváros. Itt ami csak létezik már megfordult. A keresést itt kell kezdeni ez nem is kérdés. - Ha bármi természetfeletti dolgot akarunk megtalálni biztos, hogy megfordult már erre. Ez a város el van átkozva. A kitartás és a türelem a lételemem. Hozzám nőttek az évek alatt. Annyi ideje már itt vagyok a Földön, hogy ne akarjak semmit sem elkapkodni. Mindent csak a maga idejében. Magamhoz intem a pincérlányt és az ölebe ültetem majd elbájolom.
-Nem kell aggódni, nem ölök ha nem muszáj. Nekem a vámpírokkal van bajom nem az élőkkel. - Vigyorgok majd oldalra billentem a lány fejét és beleharapok a nyakába. Vére végig csorog a  torkomon és érzem, hogy újra töltődöm. Pár korty után elhajolok tőle és Victor felé fordulok.
-Nem kérsz? - Csupán udvariasságból teszem fel ezt a kérdést. ha nem kellene neki akkor több jut nekem. Lehet, hogy Ariana miatt egy kicsit változtam, de teljesen nem tudok más lenni. Az erekből folyó friss vért nem tudom megvetni. Mikor vele vagyok akkor azt mutatom mintha nekem az olyan könnyű lenne, hogy csak vértasakból iszom. Nem így van, nehéz megállni. A vámpírok emberi vért isznak és nem zacskóból hanem emberekből.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club EmptyCsüt. Ápr. 03, 2014 2:58 pm

Daryl & Victor

Sokat sejtetően elmosolyodik azon, ahogy Daryl a telefonját nézi. Bármikor felismerné ezt az arcot, ami minden férfi arcán ott van, amikor valami gond lesz az asszonyával. Néhányszor nézhetett már így Victor is, csak akkor nem telefonra, hanem a tükörbe, vagy éppen egy ismerősére, amikor a párja arra készült, hogy lecsapja a fejét. Haj, de rég volt már ez, legalább hatszáz éve nem érzett romantikusan egy nő felé se. Bár talán ez nem is rossz, nincs kivel zsarolni, fenyegetni, vagy éppen csapdába csalni. Na, de félre ezekkel a gondolatokkal, iszik Victor is, hogy utána tovább beszélgethessenek.
- A kudarcok erősítik a jellemet, na meg nem kevés tapasztalattal szolgálnak. Bár azt hiszem, elsőnek azt a találkozást kell túlélned, ami rád vár a kedvesedtől. Nyugalom, nem kell kiakadni, de jól ismerem azt az arcot, amit vágtál. A férfiak legnagyobb átka, és áldása okozta, a nő.
- mondta vigyorogva, és ismét töltött vodkát, nem szeretne kiszáradni, nem mintha lenne rá esélyük, de fő a megelőzés. Ezért is hamar megissza, és ismét újratölt, de most nem nyúl érte, kicsit engedi ülepedni az előzőt. Inkább tovább folytatja a társalgást.
- Akkor ebben a városban kell keresni. Olyan ez, mint valami rossz regény, minden megtörténhet itt, ami csak megtud. Fura egy város mindenesetre.
- na most kell innia.
- Akkor másra nem is, de a sírjára ráfogsz. S’ ez a jó hozzáállás. Ha eltökéled, hogy meg fogod találni, akkor nagyobb az esélye, hogy ez tényleg így lesz majd. A kitartás pedig jól is fog jönni hozzá.
- figyeli, hogy mit is csinál Daryl, már tudja, hogy mit is akar tenni.
- Lehetőleg ne öld meg. Nem szeretem az emberi áldozatokat, legalábbis azokat nem, akik nem érdemlik meg.
- elég az a pár vámpír, aki megtámadta őket.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club EmptySzer. Márc. 19, 2014 3:42 pm

Victor és Daryl
Elvigyorodom halványan. Hát remélhetőleg tényleg felfogom venni a telefont. Ariana biztos vagyok, hogy megnyúzna ha meghalnék. Jó ez hülyén hangzott, de még akkor is képes lenne rá. Ha nem másért érte midenképp életben kell maradnom. Megnézem a telefonom kijelzőjét és látom egy nem fogadott hívás érkezett még úgy 2 órával ezelőtt. Megvakarom a fejem és tanácstalanul lesem a képernyőt. Ariana hívott. Megígértettem vele, hogy nem fog hívogatni. Rámentem az üzenetek küldésére és írtam neki egy rövidke kis szöveget amiből értesítem afelől, hogy még élek, ezért biztos kapni fogok ha hazatérek. Elrakom a telefonom és iszok egy újabb kör vodkát.
-Igen, nem lesz könnyű dolgom, de nem arról vagyok híres, hogy feladom az első akadálynál. - Majd csak biccentek arra mikor azt mondja biztos benne, hogy felelni fogok a hívásaira. Hát úgy legyen. Ahogy kezdődött ez az egész nem hittem volna, hogy ilyen erős szövetségesre akadok. Fiatalabb koromban még úgy kezeltem ezt a bosszú dolgot mint egy könnyed macska egér játékot, de mikor sokadjára is nagyot koppantam mert nem volt ott ahová küldtek, bizony rá kellett jönnöm ide nem elég az elszántság, tapasztalat is szükséges és hát végül így lettem az ami most. Egy bérgyilkos. Szereztem tapasztalatot harcban, nyomkövetésben és türelemben. Így idősebb fejjel most már tudom, aki átváltoztatott sokkal több mindent birtokol mint én. Több tapasztalattal rendelkezik és az ereje is jóval túlhaladja az enyémet, lojális emberek veszik körül akik életüket is képesek a védelmében feláldozni. Tudom, tapasztaltam. Volt, hogy utamat állták és megpróbáltak hátráltatni, de nem volt sikerük.
-Katherine, mindig ott ólálkodik ahol a legtöbb bajt tudja okozni. - Dörmögök. Örülök, hogy még soha nem volt dolgom vele, még messziről is elég hallani hányan estek a csapdájába.
-Remélem tényleg ráakadok a fivéremre. Valószínű, hogy már nem él, de ezt nem akarom elhinni. - Mondom. Az öcsém is Dicker és a Dicker-ök túlélők. Ha még életben van megfogom találni ebben biztos vagyok. A teremtőm meg idővel majd a markomban lesz csak ki kell várnom azt a pillanatot. Tudni akarom ki Ő és, hogy miért tette ezt velem. És ha ez megvan akkor megölöm.
-Megfogom találni hiába is bujkál. Túl régóta keresem már, hogy a közeljövőben adjam fel. - Emelem poharam majd megiszom belőle a vodkát.
-Most már nem ártana egy kis vér is. - Ezzel hátat fordítok neki és intek a kiszolgálólánykának aki még mindig a felfordulás miatt aggodalmaskodik és látszik rajta, hogy rémült. Vér kell és szerzek is.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club EmptySzer. Márc. 12, 2014 7:06 pm

Daryl & Victor

Hálás, amiért nem kellett a telefonját elővennie, és abba beleírni a számot. Nem sok kedve volt vacakolni vele. Nem egyet tört már darabokra, amiért nem tudta használni. Az elsők közt olyan is volt, amin gombok se voltak, azokat nagyon hamar megutálta. Ahol már neki kellett a gombokat nyomogatnia, azok hamar elnyerték a tetszését. De még mindig akadnak nehézségek, ha nem muszáj, akkor nem foglalkozik velük.
- Rendben van, remélem akkor felveszed, amikor hívlak, és nem kell temetésre mennem.- viccesekedett egy kicsit, majd a zsebébe csúsztatta a telefonszámot, reméli, hogy nem is fogja elveszíteni.- De az eddigiek alapján nem úgy látszik, hogy olyan egyszerű lenne eltenni a láb alól. Szerintem felelni fogsz a hívásaimra.- az, hogy még aránylag fiatalé Daryl, még nem jelenti azt, hogy automatikusan végezni is tudna vele egy idősebb, sőt, így még meglepetést is okozhat. Lenézik, és csak a végén jönnek rá, hogy bizony kár volt.
- Igen? Ezt jó tudni, régi ismerős, azt hiszem, fel is fogom keresni majd valamikor.- közel az a nőszemély, közelebb, mint gondolná. Akkor ezt talán ki is pipálhatja, most már alig maradt pár dolog, amit meg kell tennie, és utána nyugiban folytathatja a régi életét.
- Mindig pletykálnak, és ha még keresed, akkor szerintem már tudhatod a választ is. Olyan mint mi. Csak aztán nehogy elmaradjon a testvéri borulás. Néha a végtelen élet igen fura dolgokat tud művelni, de azért sok sikert hozzá.- emeli poharát, ami ha üres, akkor hamar újratölti.- Eh, akkor most tűt keresel a szénakazalban? Ahhoz bizony kell egy kis türelem, bár időnk az elég sok van. De híreszteld el, hogy keresed, majd csak eljut egyszer a fülébe, és akkor lehet ő keres majd fel. Akkor meg már le is rendezheted. Bár nem tudom, hogy is megy ez manapság.- rég volt már vadászata, és akkor se így kellett becserkésznie a vadat. Új idők, új szabályok.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club EmptyCsüt. Márc. 06, 2014 8:39 am

Victor és Daryl
Elmosolyodom a hallottakon. Igen, a rothadt fogakat szép lassan el kell távolítani, ki kell pucolni, hogy utána maradjon hely a sebezhetetlen és egészséges fogaknak. Ha részben rajtam is múlik a dolog akkor biztos, hogy rajta leszek azon, hogy kitisztítsam a helyet és szabad utat adjak az erősebb nemzedéknek.
-Nem kell aggódni, ahogy eddig is úgy továbbra is eltakarítom a mocskot az útból. - Hogy ugyan mégis meddig fogok még ezt csinálni nem tudom. Sokuknak nagyon benne vagyok már a bögyükben egyszóval még lehet, hogy a rothadt fogak összefognak és kicsorbítják a fogót. Hülye gondolta, de nem tartom kizártnak, hogy egyszer leesik nekik a tantusz, hogy egyedül esélyük sincs ellenem viszont ha többen vannak akkor az erőfölény nyerhet. Szó se róla, de azért még úgyis tenniük kell a győzelemért ugyanis nem adom magam olyan könnyen. Örülök annak, hogy egyet ért velem a  bosszúm kapcsán. Egyedül kezdtem el és egyedül is kell befejeznem. Ha arra kerülne a sor, hogy a szívemnek szegez a teremtőm egy karót akkor legalább haljak meg úgy, hogy tudjam megtettem annyit amennyit lehetett. De nem akarok arra gondolni, hogy végül én veszítek, nyernem kell és fogok is. A telefon ötlet kimondottan jó.
-Rendben van. - Előkapom a telefonom majd kikeresem a számom és leírom egy papírra majd odanyújtom neki. - Ezen elérhető vagyok.Ha esetleg nem tudnál elérni akkor ne is keress többet, biztos hogy halott vagyok.-  Közlöm közönyösen, ezt Ariana is tudja, neki is elmondtam, hogy ha negyvennyolc órán belül nem jelentkezem akkor ne is keressen mert biztos, hogy nem éltem túl az utolsó melót. Egy pillanatra meglepődöm, de örülök, hogy mégis csak  a segítségére tudok lenni.
-Ismerem Katerina Petrovát, bár mostanában inkább Katherine Pierce-ként mutatkozik be. Itt van a városban. - Hogy hol azt pontosan nem tudnám megmondani, de itt van, egyszer már láttam.
-Csak remélni tudom, hogy olyan mint mi, mert még most is reménykedem benne, hogy életben van. A teremtőmről semmi konkrétat nem tudok mondani. Nem emlékszem semmire a találkozásunkból, viszont mikor átváltoztam volt olyan ember aki tudott róla mondani pár infót és ezen az úton haladva jutottam el idáig. És köszönöm a segítséged, de ahhoz, hogy mást is bevonjak ebbe a keresésbe szükség lenne pontos leírásra ami sajnos nincs. Így felesleges. - Mondom ki bár tény, hogy egyedül rábukkanni nem valami könnyű. Vagy sikerülni fog vagy nem ez még a jövő zenéje.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club EmptySzer. Márc. 05, 2014 6:49 pm

Daryl & Victor

- Remélem, néha pont azok a rothadt fogak maradnak meg a legtovább, és kapaszkodnak az ínybe, csak egy erős fogó tudja kiszedni őket.- szerencsére Daryl ilyen fogónak tűnik, remélhetőleg kiránt még néhány rossz fogat, és akkor a fajtájuk egészséges vigyorral nézhet szembe az élettel. Bár kicsit ez már nyakatekert gondolat Victor számára is, nem is nagyon akarja tovább bonyolítani.
- Rendben, na meg más bosszújába nem szólok bele. Mindenkinek a saját ügye, na meg ha segítenék, akkor az már nem is a sajátod lenne. Mintha te játszanál végig egy játékot, és előtted más szerzi meg a pontot, eléggé igazságtalan. Szerintem se lesz nehéz megtalálni, na meg ha van az a dobozod… telefon, azaz, majd cserélünk egy számot. Ha szükséged lesz valamire, akkor hívj, vagy ha inni akarsz, akkor is.- keresni kell az új barátokat, szövetségeseket, és amióta van ez a nagy fejlődés, még egyszerűbb a kapcsolattartás. Bár amikor elsőnek látott telefont, hát még mobilt, szégyen vagy se, de valamennyire sikerült megrémülnie tőle. Nem tudta elképzelni a működését, hogyan is tudja elzárni a hangot, továbbítani.
- Értem, az kár. Akkor ebben nem tudsz segíteni, habár… egy vámpírt keresek, a neve Katherina Petrova, talán tudod merre is találhatom, vagy ismersz valakit, aki tudhatja.- talán ebből az ismeretségből mindketten profitálhatnak majd, lehetséges, hogy elsőnek majd Victor fog, de nem marad adósa Darylnek se, ha kell segíteni, akkor jön Victor.
- Elvesztetted? De reméled, hogy itt megtalálod? Akkor, ha jól gondolom, a fajtán tagja lett ő is, igaz? Ki a teremtőd? Talán a megtalálásában tudok segíteni, bár nem nagyon ismerem ezt a várost, de esetleg régi ismerősöket megtudok én is keresni, akik segítségedre lehetnek a vadászatodban.- egy jó kis vadászat, felpezsdítené a vérét, még ha csak a felkutatásban vesz részt, az is több mint a semmi, a maradékot pedig Daryl is eltudja majd intézni, bár ha meg kell menteni, és kéznél lesz Victor, akkor lehetséges, hogy megteszi, de persze a teremtőjét nem fogja megölni, nem neki kell.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club EmptySzomb. Márc. 01, 2014 9:15 pm

Victor és daryl
Igazán rossz a vámpír lét. Maga az alkohol már nem egy olyan szer ami segít felejteni a bánatod vagy segít szórakozni hanem csak egy olyan folyadék ami emlékeztet téged arra, hogy mi voltál egykor. Milyen igaza van abban, hogy úgy kell élni mintha minden napod az utolsó volna. Én folyton azt a napot vártam, hogy vajon mikor lesz végre az utolsó, de valaki nem akarja, hogy az legyen, egyelőre még nem.
-Igen, hosszú évek állnak még a szerencsésebb és nem selejtes fatársaink előtt. A többiek meg majd úgy hullnak ki mint a tejfog, szépen sorjában. - Elvigyorodom az idióta hasonlatomon, de a lényeg, hogy Victor biztosan érti mit mondtam. -Igen, nem lehetetlen, hogy még találkozni fogunk, de a bosszúm csak az enyém, és szeretném magam megvívni még ha ebbe talán bele is pusztulok, ennyivel tartozom magamnak, de ha iszogatni támad kedved vagy netalán szétrúgni valaki seggét megfogsz találni. - Igazán nagyra tartom amiért segítő kezet nyújtott, de ez a hosszú évek óta bennem felgyülemlő harag azt mondja ne hagyjam, hogy valaki belekontárkodjon a munkámba. Egyedül kell végeznem a teremtőmmel. Ez a bosszú csak kettőnkre tartozik és tudom, hogy egyszer rábukkanok. Még ha évszázadokkal is lesz az később. Egyelőre csak az számít, hogy Ariana biztonságban legyen, a bosszú majd utána jön ha végre eltudta fogadni mi jár azzal, hogy engem választott. Kimondottan tetszik a hozzáállása. Maga a gondolat, hogy a fivéreket eltüntethetjük a föld színéről kellemes hangulatot ad. És természetesen ha szüksége van rám, ott leszek.
-A második életem már 116 éve élem. De ebbe a városba nem igen látogattam már rég. Nem sok mindenkit ismerek. És természetesen számíthatsz rám. - Töltök egy újabb pohárral. Még egy cseppet sem érzem, hogy a hatása alatt lennék.  Kár, hogy nálunk már a lerészegedés is nehéz feladatnak bizonyul. Egy pillanatra fogalmam sincs mit mondhatnék a kérdésére hisz azt még se mondhatom, hogy Ariana-val élek itt. Róla senki sem tudhat.
-Itt születtem és ez a város az otthonom. Volt egy öcsém akit még gyerekként elvesztettem, kicsit azt reméltem itt majd ráakadok, de nem így történt, legalább is egyelőre nem. És a teremtőm akin bosszút akarok állni szintén itt tartózkodik csak még nem akadtam rá. - Ez mégse hazugság, de mégse a teljes igazság. Titokban kell tartanom Ariana kilétét, mert sose tudhatom ki a barát és ki az ellenség.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club EmptyCsüt. Feb. 27, 2014 10:19 pm


Jasmine & Christopher

Azt hiszem mégis csak akad olyan dolog amiben én is tapasztalatlan vagyok.. ez pedig a  szerelem. Egy olyan dolog, ami soha nem ért el hozzám.. Egyrészt nem is kerestem, illetve volt, hogy esélyem sem volt rá. Emberi életem egy kínszenvedés volt számomra, így a halál egy amolyan kiváltság volt. Emberi életemet élve nem tudtam kiélvezni semmit, gyenge immunrendszer, s akkori időben még csak gyógyszerek sem voltak amik segítenének. Sokat feküdtem ágyban, így esélyem sem volt arra hogy ismerkedjek. Egy senki voltam.. s talán ez az, hogy vámpírként nem érzem magam rosszul a bőrömben, attól függetlenül hogy oly sok rossz dolgot követtem el. Mindenki hibázik, én is megtettem. De változtam.. és igyekszem vezekelni bűneimért. Viszont ezt az életemet nem tudom hogy mondjam el Jasminennak.. nem tudom hogy fogadná hogy én voltam ilyen is.. Előbb utóbb pedig meg kell tudnia.. mert jobb ha tőlem tudja meg minthogy mástól. Nem akarok titkolózni előtte, csak félek ha elmondom, nem engedne a közelébe, esetleg nem bízna bennem..ez az egy tart vissza.
Az utolsó pillanatban léptem közbe,s állítottam meg a vérengzésben.. viszont ezzel nem oldottuk az étvágyát. Ha erre folyamodott biztos vagyok benne hogy túlteng a vérszomja, s már csak azon csodálkozom hogy még nem ölt meg senkit..Nagyon tud küzdeni a lány, nem adja fel és ez tetszik benne.. de az, hogy visszafogja magát semmi jóra nem vezet.. az éhség nagy úr, gondolkodás nélkül fogja azt tenni, ami miatt folytonosan visszafogja magát, és igyekszik elkerülni. De ez..rám is igaz. Nem csinálhatom ezt örökké, hogy állat véren élek..de megteszi egy ideig biztosan.
Akármennyire is hihetlen ő az én első szerelmem. Ami mindenki számára nagy nyomot hagy. Felemelő érzés ha vele lehetek, de ugyanakkor egyben rossz is, hogy nem lehet az enyém. Most mégis egy olyan dolgot kezdeményezett, amit én eddig nem mertem megtenni.. gyáva voltam ekkora lépést tenni, s nyitni felé. Nem gondoltam volna hogy az ölelésem elfajul eddig, de valamilyen szinten örülök neki. Lesz mit megbeszélnünk, ez egyszer biztos.
Igyekszem ezúttal nem szem elől veszíteni őt, ekkora tömegben nem lenne nehéz. Utolérve állok meg mögötte, s várok egy picit. Nagy levegőt vége sóhajtok fel, erőt véve magamon s fogom meg a kezdét magam felé fordítva..őszintén szólva kicsit félek, hogy mi lesz a végkifejlet, de nem akarom elveszíteni őt.
- Ne? Nem akarod hogy itt legyek? - Nézek kicsit bambán, mert fogalmam sincs hogy vajon miért mondta ezt, remélve hogy nem a közelségemre reagált így engedem el lassan , végig simítva gyendégen kezem a kezén.
- Feladat? Őszintén.. eleinte csak kötelességből éreztem, mert magamat láttam benned és aztán folyamatosan alakult ki közöttünk olyan elvághatatlan kötelék, amit nem tudok kezelni, sem hova rakni..- Megérdemel ennyit, hogy őszinte legyek vele ezek után. Éreztem a hangján a szomorúságot, és ez engem is rosszul érintett. Az arcához nyúlok gyengéden s nézek szemébe egy pillanat erejéig majd ellépek tőle, mielőtt még bármi is történne. Szeretnék mindent tisztázni..
Hátat fordítok neki, így nem láthatja az arcomat amint meghallom amit mond.. "kedvel". Felcsillan a szemem, és boldogsággal tölt el, viszont nem tudom hogy reagáljak rá.. talán az lenne a legjobb ha úgy tennék mintha meg sem hallottam volna amit mond, de vámpír létemből kiindulva ez nem igazán lehetséges.
- Gyere. Mutatok valamit. - Jelenek meg előtte, s megfogva kezét ujjai közé fonom sajátomat, s húzom el az erdő irányában.

-> Folyt köv. Mystic Falls-i erdő. ^^
•• ฝusic: Take Care •• ฝords: 539 ••Note: vállalhatatlan
©
Vissza az elejére Go down



Jasmine Adkins
welcome to my world
Jasmine Adkins

► Residence :
๕ Mystic Falls
► Age :
211
► Total posts :
58

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club EmptyCsüt. Feb. 27, 2014 1:43 pm


Jasmine & Christopher



Miért kell ennyire ismeretlennek lennie mindennek számomra? Miért nem lehet minden egyszerű és miért kellett ekkorát változnia. Talán, ha nem élve lettem volna eltemetve, akkor minden könnyebb lenne? Nem lenne ennyire vérszomjam, könnyebben birkóznék meg mindennel? Vajon akkor is lenne emberi énem még? Fogalmam sem volt ezekről a dolgokról, de tényleg nagyon zavarban voltam, hiszen az is lehet, hogy a kis "büntetésemnek" az lesz a vége, hogy megharagszik rám és akkor már tényleg egyedül fogok maradni. Így gyorsan ott teremtem mellette és mosolyogva figyeltem őt. Nem voltam teljesen boldog, de a látszattal mindennel el lehet érni. Nem akartam veszekedni vele, mert talán nekem már csak ő van.
Enni akartam, de nem ölni és talán ezért se mentem bele abba amit mondott. Nem akartam azt a szerencsétlen fiút bántani, hiszen valószínűleg bulizni és csajozni jött ide, nem pedig meghalni. Nehéz volt megállnom, de az ahogyan mondta egyszerűen a bátyámra emlékeztetett és Tony összes tette ellen küzdeni akartam. Nem akartam beletörődni mások halálába, a gyilkolásba, de talán igaza van. Mi ragadozok vagyunk és ölni születtünk, de ott volt Chris, aki megmutatta, hogy lehet másképpen is és amíg ez a remény meg van, nem fogom elengedni. Kapaszkodni akartam a legkisebb reménybe is. Talán nem vagyok elég erős és a végén elbukom, de harc nélkül nem fogom soha se feladni.
Megpróbálok nem el tűnni, de nem ígérhetek semmit se. - mondtam neki alig hallhatóan és megöleltem őt. Szükségem volt az ismerős ölelésre, illatra. Egyszerűen csak szükségem volt rá, mert nélküle már rég elvesztem volna. Érzem gyengéd csókját, ajkainak az érintését és valami fura bizsergető érzés járja át a testemet. Többet akarok még, érezni szeretném a méz édes, rabul ejtő csókjait, de nem lehet. Nem szabad, ő találhat nálam sokkal jobbat. Esetlen, elveszett  lány vagyok eme világban és még a napra se tudok kimenni. Jobbat érdemel, mint amit én adhatok neki. Sietve szakítom meg ezt a mámorító érzést és hátrálni kezdek és közben össze-vissza hebegek-habogok.  Muszáj elmennem, fogalmam sincsen, hogy mit tettem. Egyszerűen csak nem tudok tovább itt maradni.
Érzem a friss, hideg szellőt, erre van most szükségem észhez kell térnem. Nem sokkal később érzem az érintését aminek következtében újra hatalmába kerít az az ismerősen bizsergető érzés. Talán nagyobb szükségem van rá, mint azt valaha hittem volna. Érzem a perzselő tekintetét és mintha hallanám gondolatainak kattogását.- Kérlek ne.. - mondtam szinte suttogva, hiszen biztos vagyok abban, hogy megfordul a fejében, hogy elfelejtsem a dolgot. Nem akarok felejteni, mert talán soha  többé nem lesz alkalmam arra, hogy ilyet érezzek. Nem akarom elveszíteni ezt az érzést.
Fura volt hallani azt amit mond és érez, mert én nem tudtam volna szavakba önteni azt, amit ekkor éreztem.- Feladat lennék, vagy csak az voltam neked korábban? - kérdeztem vissza szomorúsággal a hangomban, mert soha se gondoltam volna, hogy ennyit jelentek neki. Kihúztam a kezemet a kezéből, majd összefontam a karomat magam előtt. - Én is kedvelek.. - mondtam szinte suttogva, mert fogalmam sem volt, hogy mit is kellene mondanom.- Nem mehetnénk inkább el innét? Sétálni szeretnék. - mondtam neki kérlelően, mert tényleg nem akartam itt ácsorogni tovább.
•• ฝusic: never let me go •• ฝords: 508 ••Note: My Guardian Angel  *-*  A reagod *-*
©️
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club EmptySzer. Feb. 26, 2014 9:20 pm


Jasmine & Christopher

Nem tudom miért nem képes felvenni azt a telefont.. ezzel akar kínozni? Mert akkor nagyon jól csinálja.. Nem veszi fel a telefont se nem válaszol az smsre. Az sem biztos, hogy még itt van..lehet hogy már régesrég messze jár, és látni sem akar egy jó ideig.. örlődök, csak rá tudok gondolni. Ezzel az egy lépésemmel elrontottam mindent. Elkergettem.. nem gondoltam volna hogy ennyire elijeszti a régi énem, vagy csak megijedt hogy én is olyan leszek mint a többiek..és számára is elveszik a remény. De nem engedhetem meg magamnak ezt a luxust. küzdenem kell. Nem adhatom fel, nem dobhatom el csak úgy ezt a pár évet amit végig szenvedtem és küzdöttem.. nem adom fel. Számítanak rám..
Kihasználhatnám azt hogy ilyen esetlen, és tapasztalatlan.. de nem teszem. Megváltozott.. s én is. Fejlődést mutat, a jó irányban. Ezzel, hogy ellent tudott állni az ajánlatomnak megmutatta, hogy igenis képes rá bármennyire is adott volt a helyzet. Büszke vagyok rá.. mégsincs itt, hogy elmondjam neki. Velem ellentétben..én megérdemelnék egy jó fejmosást, hogy így bántam vele, és próbáltam valami olyat ráerőszakolni amit nem kellet volna. Sajnálom.. tényleg nagyon bűntudatom van.
Magamhoz húztam nem gondolkozva, csak tettem azt amit jónak éreztem, és amire vágytam. Örültem hogy épségben van, és semmi baja bár valamilyen szinten ideges is vagyok rá hogy nem válaszolt, pedig kerestem. A látottak alapján könnyen veszi a helyzetet.. talán mégsem haragszik rám?
- Ne csinálj ilyet többet.. ne tűnj el. Nagyon rámijesztettél. - Súgom még mindig fülébe, bár remélem hogy nem lesz legközelebb. Nem akarom mégegyszer átélni ezt.. Éreztem az illatát, a közelsége pedig teljesen kikészít és elveszi az eszemet.. Homlokomat az övére tapasztom s felváltva szemébe, és a szájára pillantva nyalom meg a számat. Hajol felém.. ellenállhatnék, de mégsem teszem. Nem tudok gondolkodni, ösztönösen cselekedve csókolok vissza, s ez az édes kis pillanat nem tart sokáig.. hibát követtünk el. Vágyaink vannak egymás iránt, de ez mégsem teljesülhet be..legalábbis egy ideig még biztos nem.
Hajába túr, és hátrál tőlem.. zavartnak tűnik. Le sem véve róla a szemem igyekszem utána, utána kell mennem.. megkell beszélnünk ezt, ami történt kettőnk között. De igyekszem neki egy kis teret hagyni, és gondolkodni. Picit késve érek utána, lépek ki a szórakozó hely elé, s megfogva kezét fordítom magam felé. A szemeit nézem.. a legjobb talán az lenne ha megigézném hogy felejtse el ami történt..de ezt nem tehetem meg vele.
- Nem a te hibád.. ne sajnáld, semmi rosszat nem tettünk. Érzéseim vannak feléd, amit.. nem tudok irányítani. Elakartam mondani, de féltem hogy reagálsz rá.. és ezzel várni akartam még.. csak hogy a feladatunkra tudjunk koncentrálni, és jobb vámpírt faragjak belőled. - Engedem el lassan a kezét, bevallva azt , hogy valamit érzek iránta..nem tudom miként reagál rá, de remélem..nem fog elmenekülni. Illetve félek attól is , hogy ezzel elrontjuk a kapcsolatunkat, azt ami van közöttünk..nehéz, és felelősségteljes döntést hozva igyekszem előbbre helyezni a "munkát", s csak utána foglalkozni az érzésekkel.

•• ฝusic: Take Care •• ฝords: 475 ••Note: ^^
©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club EmptySzer. Feb. 26, 2014 2:15 pm

Daryl & Victor

- Arra bizony.- volt ital, nincs ital, legalábbis a pohárban, de majd csak nemsokára ismét fel lesznek töltve. Lehet kicsit gyorsabban kéne inni, mert még ott tart, mintha semmit se ivott volna, csak a szájszaga árulkodhat arról, hogy alkoholt fogyasztott.
- Élj úgy mindennap, mintha az utolsó lenne. Bár a mi fajtánknál ez a mondás kicsit vicces, nehezebben halunk meg, de azt hiszem, mégis valahogy illik ide. Ami pedig azt illeti, ha túléled valahogy az ilyen találkozást, keres meg, és ha hatalmamban áll, akkor segítek bosszút állni. Cserébe azért, amiért segítettél nekem.- még ha nem is volt rá szüksége, de az illem, és a becsület így követeli meg, nem maradhat adósa senkinek se. Ez alól Daryl se lesz kivétel, valahogy törleszteni fog.
- Az már biztos, hogy van egy sajátságos bája. Mióta is éled a második életed? Talán tudsz valakiről, akit ismerek. Az a véleményem, hogy a fivéreknek csak szerencséjük volt, vagy talán volt valami a tulajdonukban, amivel lépéselőnyre tudtak szert tenni. Balszerencséjükre nálam ez nem fog használni. S’ szólok, megnyugtatlak, csak majd hat darab piszkafát is hozz magaddal. Egyet-egyet a kezeknek, egyet a hasfalnak, vagy a szájnak, még nem tudom pontosan. Persze ez csak a legszélsőségesebb esetben kellhet.- nem tervezi, hogy ilyen messzire menne, de ha rákényszerül, akkor az egyiket a falra, még a másikat a padlóba fogja szegezni, némi alkohollal megöntözve őket, ami pedig el fog folyni a kandallóig, amiben barátságos tűz ropog, és ha szerencséjük van, akkor egy parázs se fog ki pattanni, és nem fognak elégni. Bár reméli égni fognak, azért amit Klaus ellen elkövettek, és újratöltés.
- Köszönöm Daryl.- majd ivás.
- A munkán kívül mégis mi tart ebben a városban? Ahol a fajtánkon szinte uralkodik két ostoba, szánalmas… vámpírtacskó.
Vissza az elejére Go down



Jasmine Adkins
welcome to my world
Jasmine Adkins

► Residence :
๕ Mystic Falls
► Age :
211
► Total posts :
58

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club EmptyKedd Feb. 25, 2014 8:38 pm


Jasmine & Christopher



Magamat se értettem, hogy miért nem megyek oda egyből hozzá és miért várom, hogy tovább keressen. Vajon csak tesztelni akartam, hogy képes lenne-e feladni az utánam való kutatást, vajon csak arra akartam bizonyságot nyerni, hogy számára én is fontos vagyok, mint ő nekem?! Fogalmam sem volt, hogy mit miért teszek vele kapcsolatban, hiszen soha se éreztem még ilyet, mint amikor vele vagyok. Minden annyira ismeretlen volt, de még se féltem ezektől az ismeretlen dolgoktól. Többet és többet akartam, pedig sok minden megrémisztett ebben az ismeretlen világban még akkor is, ha nem mutattam ezt ki. Magabiztosnak és sziklaszilárdnak próbáltam tűnni, főleg a bátyám előtt. Nem akartam, hogy lássa, hogy mennyire könnyen meg tud néha törni és mennyire fáj az amit tesz, de talán sokszor ő átlátott rajtam és még se tette szóvá. Talán soha se fogom igazán kiismerni Tony-t. Christopher miért volt másabb, mint a többiek, mert azt hiszem ő olyat látott és lát bennem, amiről azt hittem, hogy már teljesen elveszett... az emberségemet...
Amikor úgy láttam már, hogy eleget hagytam szenvedni őt, akkor laza és talán kicsit túlzottan gyerekes módon jelentem meg mögötte. Mosolyogtam, mint a tejbe tök és élveztem a helyzetet, hogy sikerül kicsit oldanom a feszültséget, ami az előbbi incidenst után keletkezett. Elmosolyodom, amikor láttam azt a rabul ejtő mosolyát, majd hirtelen már csak arra eszméltem, hogy magához húzott és a keze a tarkómon pihent. Óvatosan az ajkamba haraptam, mert nem tudtam hirtelen mire vélni a közelségét, mert ennyire közel még soha se voltam hozzá, vagy legalább is nem ilyen helyzetben. Csak egy hajszál választotta el az arcunkat attól, hogy össze ne érjen. - Aggódtál? - kérdeztem vissza csodálkozva, de legbelül nagyon örültem annak, hogy aggódik értem és biztosan ez látszott is rajtam. Magamat se értve hirtelen közelebb hajolok hozzá és megpuszilom/csókolom őt az ajkán. Nem tudom, hogy manapság minek hívják, vagy hogy kellene csinálnom, hiszen még soha se kerültem senkihez se ennyire közel. Majd hirtelen elkapom a fejemet és a hajamba túrok. Nem tudom mi ütött belém. Hátrálok pár lépést.- Én sajnálom... nem tudom.. - hebegem-habogóm neki a szavakat és fogalmam sincsen, hogy mennyire érti azt amit mondok, majd hirtelen elkezdek futni a lépcső irányába és meg sem állok egészen a kijáratig. Levegőre van szükségem, hiszen fogalmam sincsen, hogy most éppen mit is tettem vagy mi fog ezek után történni, de nem bírtam ott maradni tovább.
•• ฝusic: never let me go •• ฝords: 389 ••Note: My Guardian Angel  *-*  A reagod *-*
©️
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club EmptyKedd Feb. 25, 2014 7:48 pm


Jasmine & Christopher

Kezdtem magamban kételkedni, hogy én lennék a megfelelő választás Jasmine mellé. Ezek után, hogy egy kis féltékenység ilyen reakciót vált ki bennem, s egy pillanat erejéig visszahozza a régihez hasonló énemet. Rideggé, parancsolgatóvá váltam..olyat akartam rákényszeríteni, ami ellen igazából küzdünk. A vérszomj , és az öldöklés ellen. Olyan ölési vágyat éreztem, mint már nagyon régen..és valószínűleg ha Jasmine nem lép le, akkor felszabadul ez az érzés. Mert hogy én nem állítottam volna le őt, ebben biztos vagyok. Megint neki kellet felnyitnia a szememet.. úgy tűnik, a régi énem még nagyon lappang bennem, s ha bármi olyan történik ami nem tetszik nekem simán eldobnám a mostani, nevezhetjük vegetáriánus énemet. Emberből nem táplálkozok, s nem is ölök. Állat véren élve igyekszem átvészelni napjaimat, csak hogy ez teljesen legyengít.. nem érzem teljesnek magam. Ez számomra olyan mint egy diéta az embereknél.. nem lakom jól tőle, de mégsem éhezem. Legalábbis egy darabig. Sűrűbben kell táplálkoznom.. s még számomra is nehezemre tud esni néha ellenállni az emberi vérnek. Főleg , ha adott a helyzet..de már csak miatta is példát kell mutatnom s nem lehetek olyan, mint régen.
Idegesített hogy nem tudom hova ment. Aggódom érte.. folyamatosan nézek, s figyelem az embereket hátha valahol meglátom őt, de sehol..sehol nem találom. Próbálom kizárni mások illatát , s csak az övére koncentrálni , de csak vérszagot érzek.. elnyomva minden illatot a körzetemben. Nem bírok egy helyben maradni. Hátra-hátra nézegetve figyelek minden irányban, mintha valaki követne, vagy egyszerűen csak paranoiás lennék. Külső szemmel valószínűleg ha bárki rámnézne azt hinnék hogy csak szívtam valamit, és halucinálok..amivel nincs is baj. Nem vágyom senki másra, csak Jasminera. Meg kell találnom őt.
De nem segít.. nem veszi fel a telefont, s még csak az sms-re sem válaszol..ennyire nem akar látni? A korlátra támaszkodok, s egy hideg kéz párt érzek szemem előtt, eltakarva látásomat. A hangja ismerős, nagyon is. Boldogsággal tölt el, s egy kicsit lenyugtat. Megfordulva fogom meg a kezét, nem engedem el.
- Jasmine. - Örömömben húzom magamhoz, s szorosan ölelem úgy, mint aki soha nem akarja elengedni, a tarkójára téve egyik kezemet.
- Úristen. Ezt soha többet ne csináld.. elképzelni sem tudod mennyire aggódtam érted. - Fülébe súgva engedem el lassan, mert kezd már kicsit kényelmetlen lenni a helyzet.. talán túl sok törődést mutattam felé?
•• ฝusic: Take Care •• ฝords: 370 ••Note: ^^
©
Vissza az elejére Go down



Jasmine Adkins
welcome to my world
Jasmine Adkins

► Residence :
๕ Mystic Falls
► Age :
211
► Total posts :
58

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club EmptyKedd Feb. 25, 2014 6:00 pm


Jasmine & Christopher



Fogalmam sem volt, hogy miért érzek így iránta, talán nem kellene, hiszen a napra se tudok kimenni. Biztosan jó lehet a nap gyengéd simogatása, de már nem is nagyon emlékszem arra, hogy milyen lehet. Útóljára még emberként volt alkalmam megtapasztalni, hiszen nem olyan régen nem éppen a nap simogatását éreztem, hanem sokkal inkább az égető hatását. Tisztán emlékszem arra, hogy mennyire fájt és arra az égett hús szagra is. Nem értettem, hogy Tony miért nem mondta el, de még Blair se mondta el, egyszerűen csak célozgatnak és irányítani akarnak, de néha már sokkal jobb lenne, ha meghalnék vagy visszazárna a kriptába, mert szép lassan talán a bátyám célba fog érni és gyilkost fog faragni belőlem. Féltem attól, hogy végül nem lesz bűntudatom és örömmel fogok ölni. Pedig senkit se akartam bántani és mindig is harcolni fogok ez az énem ellen. Talán ezért is jó, hogy Christophert magam mellett tudhatom, hiszen mindennél jobban szükségem van rá, mert talán egyedül még miatta harcolok az emberséges énemért. Fogalmam sem volt, hogy mi az amit érzek iránta, de abban biztos voltam, hogy egyre erősebb érzelmek kötnek hozzá, de nem akartam mindent elrontani, ezért inkább soha nem is beszéltem neki erről és próbáltam titkolni a dolgot.
Ahogyan megszólalt és utasított szinte az ölésre, hirtelen olyan volt, mintha a bátyámat hallanám. Ő volt mindig a parancsolgatós személy és Chris pedig sokkal inkább az aki megért, de ebben a pillanatban kicsit kételkedni kezdtem. Nem voltam benne biztos, hogy tényleg szeretne tovább pesztrálni és talán ő se másabb, mint a bátyám. Talán csak én vagyok a fura vámpírlány, aki nem akar ölni, de még is megteszi véletlenből. Nem bírtam tovább ott maradni, nem akartam elhinni ezt, nem veszthettem el a reményt, amit ő keltett benne. Szükségem volt rá, szükségem volt a legapróbb reményre is, hogy nem kell gyilkosnak lennem, hanem lehetek normális lány.
Nem tudtam volna most a szemébe nézni, egyszerűen féltem attól amit látnék a szemeinek az íriszében. Eltűntem a tömegben és próbáltam nem kitűnni és normálisnak látszani. Fogalmam sem volt, hogy merre fog keresni, de nem bántam azt, hogy egy kis időre egyedül maradhatok és lenyugodhattam. Hallottam, hogy a telefonom rezeg, hiszen vámpír létemre még ekkora zajban is jól hallom, de nem foglalkoztam vele. Egyszerűen csak tovább sétáltam, majd megálltam az egyik falnál és onnét néztem fel rá, hiszen jól láttam őt ott fent. Majd jött egy sms-es, amit megnéztem, de még mindig egy darabig csak ott álltam és néztem minden egyes mozdulatát. Egyszerűen nem tudtam betelni a látvánnyal és olyan volt az egész, mintha attól félnék, hogy nem láthatom őt újra és most minden egyes mozdulatát megszeretném jegyezni, illetve minden egyes vonását.
Majd egy kisebb habozás után elindultam felé, majd mögötte teremtem és játékosan a szemeire tettem a kezeimet. - Ki vagyok? - kérdeztem tőle játékosan, majd mosolyogva vártam a válaszát. Ez annyira tipikusan én vagyok, hogy még az egyik pillanatban talán haragszom valakire, de következőben már barátságos vagyok, főleg vele, hiszen rá soha se tudnék haragudni. Sok mindent köszönhetek neki és soha se fogom ezt neki elfelejteni, de ha akarnám, akkor se tudnám. Minden egyes apró érzés amit érzek iránta pontosan emlékeztet arra, hogy mennyire fontos számomra ő. Majd egy apró puszit nyomtam az arcára és előtte teremtem. - És miről szeretnél beszélni? - kérdeztem tőle miközben neki dőltem a korlátnak.
•• ฝusic: never let me go •• ฝords: 546 ••Note: My Guardian Angel  *-* Bocsi ez nem lett a legjobb. Neutral
©️
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club EmptyKedd Feb. 25, 2014 10:47 am


Jasmine & Christopher

Akármennyire is azt mondom hogy megjavultam, néha még nekem is vannak olyan pillanataim, amikor elvesztem a fejem.. főleg , ha róla van szó. Bármit megtennék érte, csak hogy jó legyen neki.. fontos számomra.. nagyon fontos. Nem is tudom mit kezdenék nélküle... még mindig ugyanaz az érzések nélküli vámpír lennék ha ő nincs.. de ezt sem olyan egyszerű eldobni. Ezt az életet sem, főleg ha valaki annyi ideje ilyen, mint én. Szinte már a kezdektől csak egy önző ragadozó voltam, mert nem volt aki megálljt parancsolt volna, vagy tanított volna. Egész életemben egyedül voltam.. s most is néha még furcsának is érzem ezt a fajta kötődést amit érzek Jasmine iránt. Valójában azért küzdok ennyire az érzés ellen, mert a szerelem.. csak elrontaná az egészet. Ígyis sokkal elnézőbb vagyok mint kéne, de ha együtt lennénk akkor nem tudnék a feladatra koncentrálni, csak rá. Hogy végre ténylegesen az enyém lehet, mindene.. jobb célokért tartom magam vissza. Ha végül sikerült mindenre megtanítani amire szeretném jöhetnek az érzések, és végre elengedhetem magam, és bevallhatom érzéseimet iránta. Vagy jól fogadja, vagy nem.. de látom hogy néz rám. Van a szemeiben egy kis csillogás, bár ez lehet csak azért van, mert mellé álltam. Már magam sem tudom.. de ezen ráérek majd akkor agyalni, mikor eljön a pillanat. Addig pedig csak a feladatomra koncentrálni..mert a jelek szerint nagyon is rosszul csinálom.
Visszatartva áldozatát kényszerítem arra hogy öljön,s az arc mimikájából olvasva nem tetszik neki. Egyszerűen elkapott a féltékenység, elöntötte a fejemet és nem gondolkozva cselekedtem. Emberség ide vagy oda, de szívesebben láttam volna a srácot holtan, mint az élők között. De el kell terelnem a gondolataimat.. Elengedem, ellököm a kezét az enyémtől aki azonnal el is rohan az ellenkező irányba. Nem állítom meg.. kétlem hogy valaki is hinne egy nem túl józan embernek. Mire feleszméltem már Jasminet se találtam magam mellett. Eltűnt. Pont most, mikor tisztázni akarok vele mindent.. pont most.. az érzéseimre hagyatkozva indulok el, s megyek a fel lépcsőn ahol le nézve a táncoló tömegre keresem a lányt.. nincs meg. Mégis hova mehetett..?
Mivel már az új időket éljük, amit néha még nekem is szoknom kell.. nyúlok a telefonomhoz, s nem kell sokáig keresni a névlistámban, az egyetlen név aki szerepel bent az Jasmine. Hívom őt.. kicsörög, de senki nem veszi fel. Ideges vagyok.. féltem őt. Egy sms-t kezdek írni amiben ez áll: - Hol vagy? Aggódom érted..beszéljük meg. - Átnézem még egy párszor, s mikor elküldöm az smst görcsbe áll a gyomrom, ideges vagyok.. nem szeretek telefonon beszélni, se egyéb dolgok. Jobban szeretek régimódian élőben beszélgetni valakivel, látva az arcát, a reakcióját arra amit mondok.
Csak abban reménykedve nézem folyamatosan a telefonomat, hogy észre veszi az sms-emet, ebben a hangos zenélésben.
•• ฝusic: Take Care •• ฝords: 444 ••Note: mostanában nem megy ..:/
©
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Shine Party Club Shine Party Club Empty

Vissza az elejére Go down

Shine Party Club

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Similar topics

-
» Club N.Y.C - Welcome to the party
» Night club
» P3 Night Club
» let's make a party
» Chat party

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Mystic Falls :: Belváros-